Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionat Naţional în bazin de 50m

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m bras (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:93 Timp 11346 Cod 0 Puncte
2 Vass Brigitta Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:33:51 Timp 16348 Cod 0 Puncte
3 Maticiuc Alexandra CSM Corona Brasov 00:34:20 Timp 13609 Cod 0 Puncte
4 Fabian Sara Julia Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:62 Timp 14911 Cod 0 Puncte
5 Boleacu Paula Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:86 Timp 15870 Cod 0 Puncte
6 Verciuc Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:14 Timp 13965 Cod 0 Puncte
6 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:35:14 Timp 13709 Cod 0 Puncte
7 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:35:44 Timp 14088 Cod 0 Puncte
8 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:35:81 Timp 13792 Cod 0 Puncte
9 Ilea Narcisa Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:35:96 Timp 13563 Cod 0 Puncte
10 Bako Anastasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:12 Timp 13043 Cod 0 Puncte
11 Santha Emilia Nora Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:24 Timp 16660 Cod 0 Puncte
12 Surugiu Andra Georgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:27 Timp 16409 Cod 0 Puncte
13 Ardusatan Sofia Nicol Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:46 Timp 17127 Cod 0 Puncte
14 Togoe Ioana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:59 Timp 16944 Cod 0 Puncte
15 Sarkany Melinda Sarolta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:70 Timp 15878 Cod 0 Puncte
16 Iorga Maria Teodora Swimming Team Bucuresti 00:36:77 Timp 16986 Cod 0 Puncte
17 Popa Maria Alessia As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:83 Timp 16492 Cod 0 Puncte
18 Calinoiu Stefania Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:36:94 Timp 14332 Cod 0 Puncte
19 Aylett Keira Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:36:95 Timp 13969 Cod 0 Puncte
20 Pop Maria Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:95 Timp 15883 Cod 0 Puncte
21 Craiu Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:15 Timp 15436 Cod 0 Puncte
22 Badea Bianca Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:17 Timp 13913 Cod 0 Puncte
23 Princz Lara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:26 Timp 16855 Cod 0 Puncte
24 Lospa Tamara Ioana As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:26 Timp 14579 Cod 0 Puncte
25 Ambrozie Ilinca Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:33 Timp 17516 Cod 0 Puncte
26 Padurariu Carina Florina Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:37:54 Timp 11883 Cod 0 Puncte
27 Rednic Achim Daria Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:55 Timp 16902 Cod 0 Puncte
28 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:37:64 Timp 16073 Cod 0 Puncte
29 Miu Alesia Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:65 Timp 14229 Cod 0 Puncte
30 Nitu Anna Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:98 Timp 15307 Cod 0 Puncte
31 Minea Irina Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:38:42 Timp 15672 Cod 0 Puncte
32 Corbu Alexandra Maria Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:38:47 Timp 19093 Cod 0 Puncte
33 Beres Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:38:60 Timp 14907 Cod 0 Puncte
34 Dragomir Denisa Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:73 Timp 15653 Cod 0 Puncte
35 Sofronea Ingrid Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:38:94 Timp 15416 Cod 0 Puncte
36 Craciun Nicola Aiana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:98 Timp 15877 Cod 0 Puncte
37 Brezan Sara Maria Sport Club Municipal Bacau 00:39:36 Timp 15492 Cod 0 Puncte
38 Pintican Ingrid Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:61 Timp 17091 Cod 0 Puncte
39 Melenciuc Sarah Teodora Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:78 Timp 15945 Cod 0 Puncte
40 Ostafe Maria Giulia CSM Corona Brasov 00:40:15 Timp 14573 Cod 0 Puncte
41 Pintilie Alessia Anca Swimming Team Bucuresti 00:40:40 Timp 16982 Cod 0 Puncte
42 Holyk Yevheniia Club Sportiv Ukraina 00:40:52 Timp 22659 Cod 0 Puncte
43 Carcu Ariana Gabriela Club Sportiv Municipal Roman - Roman 00:40:56 Timp 22187 Cod 0 Puncte
44 Drog Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:40:58 Timp 17870 Cod 0 Puncte
45 Baciu Amalia Georgiana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:63 Timp 17081 Cod 0 Puncte
46 Negoita Anne Marie Justin Clubul Sportiv Performer 00:40:67 Timp 16644 Cod 0 Puncte
47 Hafner Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:86 Timp 17182 Cod 0 Puncte
48 Hodut Iasmina Nicoleta Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:87 Timp 16483 Cod 0 Puncte
49 Negrau Bianca Clubul Sportiv Municipal Braila 00:40:89 Timp 17680 Cod 0 Puncte
50 Gheorghe Alexandra Stefan CSM Targoviste 00:41:85 Timp 17115 Cod 0 Puncte
51 Bojor Manuela Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:92 Timp 16771 Cod 0 Puncte
52 Ciuciuc Alexandra Maria Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:41:92 Timp 19184 Cod 0 Puncte
53 Savulescu Maria Theodora Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:06 Timp 16428 Cod 0 Puncte
54 Mirea Stefania Alexia CSM Targoviste 00:42:38 Timp 17120 Cod 0 Puncte
55 Moraru Karina Andreea Liceul cu program sportiv Braila 00:43:48 Timp 16654 Cod 0 Puncte
56 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 00:43:53 Timp 16646 Cod 0 Puncte
57 Kikhtenko Yelyzaveta Club Sportiv Ukraina 00:44:15 Timp 22663 Cod 0 Puncte
58 Burzo Elisa Gabriela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:44:27 Timp 19750 Cod 0 Puncte
59 Uta Daria Irina Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:45:54 Timp 17012 Cod 0 Puncte
60 Somordolea Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:91 Timp 19902 Cod 0 Puncte
61 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99 Timp 12710 Cod 0 Puncte
62 Popescu Andreea Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 13190 Cod 0 Puncte
63 Eross Nora Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99 Timp 14462 Cod 0 Puncte
64 Lungu Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99 Timp 17061 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:24:62 Timp 7672 Cod 0 Puncte
2 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:70 Timp 10702 Cod 0 Puncte
3 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:78 Timp 12721 Cod 0 Puncte
4 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:24:98 Timp 12614 Cod 0 Puncte
5 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:06 Timp 13264 Cod 0 Puncte
6 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:16 Timp 9723 Cod 0 Puncte
7 Mihai David Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:27 Timp 14104 Cod 0 Puncte
8 Omelchenko Tymur Club Sportiv Ukraina 00:25:28 Timp 22658 Cod 0 Puncte
9 Adam Toma Sport Club Municipal Bacau 00:25:34 Timp 12865 Cod 0 Puncte
10 Mihalache Vlad Stefan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:25:40 Timp 14593 Cod 0 Puncte
11 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:66 Timp 12891 Cod 0 Puncte
12 Ghionu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:25:75 Timp 13460 Cod 0 Puncte
13 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:25:96 Timp 12170 Cod 0 Puncte
14 Dobrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:97 Timp 14919 Cod 0 Puncte
15 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:02 Timp 13326 Cod 0 Puncte
16 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:26:11 Timp 12547 Cod 0 Puncte
17 Mistireanu Iustin Teodor Sport Club Municipal Bacau 00:26:24 Timp 13030 Cod 0 Puncte
18 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:25 Timp 13140 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Flavius C-Tin Sport Club Municipal Bacau 00:26:32 Timp 14798 Cod 0 Puncte
20 Culea Petre Cristian Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:51 Timp 14972 Cod 0 Puncte
21 Cionca Luca Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:26:70 Timp 15149 Cod 0 Puncte
22 Bizau Patrik Raul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:71 Timp 15531 Cod 0 Puncte
23 Anghel Darius Costin Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:83 Timp 13319 Cod 0 Puncte
24 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:27:05 Timp 13639 Cod 0 Puncte
25 Petre Narcis Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:05 Timp 13423 Cod 0 Puncte
26 Roman David Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:08 Timp 14182 Cod 0 Puncte
27 Koncz Nimrod Kalman Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:27:10 Timp 14560 Cod 0 Puncte
28 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:13 Timp 13298 Cod 0 Puncte
29 Dumitru Mario Eduard Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:17 Timp 14238 Cod 0 Puncte
30 Tapirluie Mihai Andrei Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:27:18 Timp 13968 Cod 0 Puncte
31 Enache Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:18 Timp 13937 Cod 0 Puncte
32 Cucu Michael CSM Corona Brasov 00:27:23 Timp 22096 Cod 0 Puncte
33 Moian Dusa Rares CSM Corona Brasov 00:27:25 Timp 16180 Cod 0 Puncte
34 Babiciu Sebastian Adrian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:25 Timp 11414 Cod 0 Puncte
35 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:29 Timp 12847 Cod 0 Puncte
36 Stefanache Alexandru Mari Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:36 Timp 13099 Cod 0 Puncte
37 Grigoras Alexandru Nic. Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:27:38 Timp 16089 Cod 0 Puncte
38 Sibiseanu David Andrei As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:27:42 Timp 15982 Cod 0 Puncte
39 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:42 Timp 13577 Cod 0 Puncte
40 Crisan David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:48 Timp 13191 Cod 0 Puncte
41 Anghel Horia Petru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:27:53 Timp 15529 Cod 0 Puncte
42 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:27:57 Timp 15552 Cod 0 Puncte
43 Padurariu Mihai Denis Sport Club Municipal Bacau 00:27:58 Timp 13510 Cod 0 Puncte
44 Preda Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:61 Timp 13959 Cod 0 Puncte
45 Cseh Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:64 Timp 15532 Cod 0 Puncte
46 Takacs Dominik Roberto Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:27:72 Timp 15255 Cod 0 Puncte
47 Utuleac Florin Orlando Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:78 Timp 16128 Cod 0 Puncte
48 Deac Stefan Nicolae Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:86 Timp 19145 Cod 0 Puncte
49 Rotaru Vlad Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:03 Timp 12777 Cod 0 Puncte
50 Csendes Laszlo Igor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:11 Timp 15285 Cod 0 Puncte
51 Seksi Luca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:12 Timp 15280 Cod 0 Puncte
52 Lazar Andrei Remus Clubul Sportiv Targoviste 00:28:22 Timp 15662 Cod 0 Puncte
53 Balu Victor Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:32 Timp 13647 Cod 0 Puncte
54 Adam Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:33 Timp 14729 Cod 0 Puncte
55 Tutuianu Sebastian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:35 Timp 13858 Cod 0 Puncte
56 Constantin Mihai Antonio Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:28:43 Timp 16311 Cod 0 Puncte
57 Harabagiu Rares Petru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:44 Timp 14986 Cod 0 Puncte
58 Bujor George Antonio Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:28:46 Timp 15244 Cod 0 Puncte
59 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:47 Timp 15643 Cod 0 Puncte
60 Tanase Gheorghe Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:47 Timp 15735 Cod 0 Puncte
61 Blidaru David Andrei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:53 Timp 14589 Cod 0 Puncte
62 Petre Eduard Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:58 Timp 16269 Cod 0 Puncte
63 Romaniuc Vladimir As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:28:61 Timp 16323 Cod 0 Puncte
64 Radoi Rares Nicolae Clubul Sportiv Targoviste 00:28:63 Timp 15079 Cod 0 Puncte
65 Benghiac Eric Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:28:72 Timp 15781 Cod 0 Puncte
66 Bancila Andrei Mihai ACS Atena Sport Club Constanta 00:28:83 Timp 21634 Cod 0 Puncte
67 Enescu Armand Gustav Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:86 Timp 15847 Cod 0 Puncte
68 Oanta Rares Mihai Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:28:93 Timp 15428 Cod 0 Puncte
69 Aboud Adam Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:07 Timp 16145 Cod 0 Puncte
70 Farkas Cristopher Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:07 Timp 14420 Cod 0 Puncte
71 Miu Eduard Andrei Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:15 Timp 13802 Cod 0 Puncte
72 Hodina Razvan Clubul Sportiv Municipal Galati 00:29:33 Timp 13515 Cod 0 Puncte
73 Modoran Mihnea Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:34 Timp 16162 Cod 0 Puncte
74 Raicu Badea Gabriel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:35 Timp 13093 Cod 0 Puncte
75 Andrei Mihai Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:29:36 Timp 15441 Cod 0 Puncte
76 Nanulescu Alexandru Nichita Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:41 Timp 13774 Cod 0 Puncte
77 Stoica Robert Alex. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:71 Timp 15321 Cod 0 Puncte
78 Maftei Leonardo Sport Club Municipal Bacau 00:29:78 Timp 14800 Cod 0 Puncte
79 Calin Marian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:80 Timp 19651 Cod 0 Puncte
80 Dragomir David Clubul Sportiv Performer 00:29:89 Timp 13349 Cod 0 Puncte
81 Mosu Darius Luca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:93 Timp 16268 Cod 0 Puncte
82 Kovacs Gergo Csanad Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:29:98 Timp 13897 Cod 0 Puncte
83 Elefteriu Albu Octavian Clubul Sportiv Municipal Galati 00:29:99 Timp 13516 Cod 0 Puncte
84 Mures Rares Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:30:05 Timp 15264 Cod 0 Puncte
85 Amuza Leonard Andrei Clubul Sportiv Targoviste 00:30:09 Timp 17116 Cod 0 Puncte
86 Dinu Ian Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:09 Timp 16956 Cod 0 Puncte
87 Panait Paul Dragos Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:20 Timp 15102 Cod 0 Puncte
88 Bucur Mario Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:30:23 Timp 16374 Cod 0 Puncte
89 Aron Mario Robert As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:30:35 Timp 14635 Cod 0 Puncte
90 Toma Mina Atal Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:45 Timp 14751 Cod 0 Puncte
91 Postolache Eduardo Antoni CSM Targoviste 00:30:53 Timp 13954 Cod 0 Puncte
92 Stoica Mihai Sebastian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:62 Timp 16760 Cod 0 Puncte
93 Birghilescu Alexandru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:30:74 Timp 15276 Cod 0 Puncte
94 Marcu Sebastian Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:30:75 Timp 16980 Cod 0 Puncte
95 Ene Denis Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:30:98 Timp 17892 Cod 0 Puncte
96 Rus Matei Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:31:10 Timp 16349 Cod 0 Puncte
97 Marc Albert Catalin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:15 Timp 15853 Cod 0 Puncte
98 Rusu Andrei Eugen Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:20 Timp 17169 Cod 0 Puncte
99 Preda Cosmin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:22 Timp 13531 Cod 0 Puncte
100 Rotaru Silviu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:27 Timp 15064 Cod 0 Puncte
101 Craciun Petru Achim Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:32 Timp 15972 Cod 0 Puncte
102 Alexandrescu Denis Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:33 Timp 14760 Cod 0 Puncte
103 Luca Alexandru Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:36 Timp 13850 Cod 0 Puncte
104 Costache Eduard Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:42 Timp 15315 Cod 0 Puncte
105 Stroe David Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:45 Timp 16172 Cod 0 Puncte
106 Tsymbaliuk Andrii Club Sportiv Ukraina 00:31:49 Timp 22669 Cod 0 Puncte
107 Kacmaz Enes Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:57 Timp 16157 Cod 0 Puncte
108 Jitaru Nikita CSM Targoviste 00:31:59 Timp 17299 Cod 0 Puncte
109 Simionescu Andrei Mihai CSM Corona Brasov 00:31:62 Timp 15538 Cod 0 Puncte
110 Hriscu Daniel-Emilian Swimming Team Bucuresti 00:31:67 Timp 22491 Cod 0 Puncte
111 Iordache Matei Alex. Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:88 Timp 15288 Cod 0 Puncte
112 Mihaila Andrei Florin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:97 Timp 16316 Cod 0 Puncte
113 Bucur Toma As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:32:00 Timp 16338 Cod 0 Puncte
114 Burtan Luca Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:18 Timp 15689 Cod 0 Puncte
115 Maternic David Mihaly Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:22 Timp 16263 Cod 0 Puncte
116 Irimia Alexandru Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:63 Timp 17894 Cod 0 Puncte
117 Ionescu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:15 Timp 15295 Cod 0 Puncte
118 Blendea Teodor As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:34:90 Timp 19819 Cod 0 Puncte
119 Nagy Razvan Andrei Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:38:52 Timp 17404 Cod 0 Puncte
120 Marinescu Vlad Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99 Timp 15317 Cod 0 Puncte
121 Solomon David Alexandru Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99 Timp 15426 Cod 0 Puncte
122 Kamshylov Arsenii Club Sportiv Ukraina 99:99:99 Timp 22667 Cod 0 Puncte

3. 100 m spate (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Prisecariu Aissia Claudia As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:04:59 Timp 17078 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Rebecca Aimee Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:05:84 Timp 22492 Cod 0 Puncte
3 Strimb Sara Flavia Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:06:79 Timp 20732 Cod 0 Puncte
4 Safcencu Delia Giorgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:94 Timp 13275 Cod 0 Puncte
5 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:98 Timp 11923 Cod 0 Puncte
6 Zhytariuk Valeriia Club Sportiv Ukraina 01:07:71 Timp 22660 Cod 0 Puncte
7 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 01:07:81 Timp 14469 Cod 0 Puncte
8 Amariei Rianna As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:08:30 Timp 17080 Cod 0 Puncte
9 Stirbu Ioana Maria Clubul Sportiv Performer 01:08:57 Timp 15036 Cod 0 Puncte
10 Vacaru Andreea Iuliana Clubul Sportiv Targoviste 01:08:58 Timp 13949 Cod 0 Puncte
11 Sauciuc Oana Iulia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:59 Timp 15099 Cod 0 Puncte
12 Pascu Ana Maria ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:61 Timp 14506 Cod 0 Puncte
13 Pintilie Alessia Anca Swimming Team Bucuresti 01:09:22 Timp 16982 Cod 0 Puncte
14 Alexa Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:09:24 Timp 17077 Cod 0 Puncte
15 Radulescu Alexandra Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:09:59 Timp 15335 Cod 0 Puncte
16 Trusca Carina Maria Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:10:01 Timp 13644 Cod 0 Puncte
17 Blejan Alexandra Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:03 Timp 15527 Cod 0 Puncte
18 Grosu Ana Georgiana ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:12 Timp 15930 Cod 0 Puncte
19 Butnaru Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:51 Timp 12459 Cod 0 Puncte
20 Stefura Ingrid Sport Club Municipal Bacau 01:11:59 Timp 14803 Cod 0 Puncte
21 Niculae Teodora Ana Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:11:61 Timp 15966 Cod 0 Puncte
22 Floranescu Ioana Ariana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:68 Timp 16793 Cod 0 Puncte
23 Tica Delia Maria Sport Club Municipal Bacau 01:12:33 Timp 14119 Cod 0 Puncte
24 Careba Alexandra Theodora Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:66 Timp 14022 Cod 0 Puncte
25 Duta Jassmine Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:22 Timp 13844 Cod 0 Puncte
26 Stukova Yevheniia Club Sportiv Ukraina 01:13:25 Timp 22671 Cod 0 Puncte
27 Zavoianu Maya Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:62 Timp 16495 Cod 0 Puncte
28 Constantinescu Ana Irina Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:13:70 Timp 17059 Cod 0 Puncte
29 Togoe Ioana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:77 Timp 16944 Cod 0 Puncte
30 Samuila Iris Alexandra Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:13:82 Timp 15249 Cod 0 Puncte
31 Mihai Teodora Maria Clubul Sportiv Municipal Braila 01:13:96 Timp 15720 Cod 0 Puncte
32 Balint Emma Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:33 Timp 14021 Cod 0 Puncte
33 Nita Andra Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:60 Timp 16448 Cod 0 Puncte
34 Pop Maria Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:74 Timp 15883 Cod 0 Puncte
35 Cernat Amina Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:07 Timp 17022 Cod 0 Puncte
36 Craciun Daria Alesia Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:79 Timp 15876 Cod 0 Puncte
37 Cunciu Alessia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:03 Timp 16640 Cod 0 Puncte
38 Munteanu Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:07 Timp 15928 Cod 0 Puncte
39 Barbul Zetea Mara Ana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:20 Timp 16858 Cod 0 Puncte
40 Bradean Luoana Lorena Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:16:24 Timp 11674 Cod 0 Puncte
41 Serbanescu Maria Alessand Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:16:42 Timp 13971 Cod 0 Puncte
42 Lungu Bianca Ioana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:60 Timp 15801 Cod 0 Puncte
43 Macoveiciuc Larisa Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:81 Timp 16158 Cod 0 Puncte
44 Achim Ema CSM Corona Brasov 01:18:31 Timp 15475 Cod 0 Puncte
45 Huza Andrea Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:18:70 Timp 16478 Cod 0 Puncte
46 Canciu Daria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:18:80 Timp 15058 Cod 0 Puncte
47 Patrinoiu Teodora Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:18:97 Timp 15790 Cod 0 Puncte
48 Anderka Farkas Kamilla Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:37 Timp 16658 Cod 0 Puncte
49 Bichescu Andrada Bianca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:46 Timp 16254 Cod 0 Puncte
50 Vilciu Raluca Maria CSM Corona Brasov 01:20:63 Timp 16186 Cod 0 Puncte
51 Torcea Ana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:21:38 Timp 19149 Cod 0 Puncte
52 Borshchevska Mariia Club Sportiv Ukraina 01:26:12 Timp 22670 Cod 0 Puncte
53 Maior Miruna Andreea Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:28:69 Timp 16777 Cod 0 Puncte
54 Croitoru Sofia Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:19 Timp 17021 Cod 0 Puncte
55 Miclea Ana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 17060 Cod 0 Puncte

4. 200 m spate (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Constantinescu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:13 Timp 15525 Cod 0 Puncte
2 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 02:05:20 Timp 12721 Cod 0 Puncte
3 Cojocaru Carol Mihai Sport Club Municipal Bacau 02:05:22 Timp 14789 Cod 0 Puncte
4 Badea Robert Andrei As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:07:33 Timp 15969 Cod 0 Puncte
5 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:11:58 Timp 12614 Cod 0 Puncte
6 Ichim Luca Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:12:09 Timp 12855 Cod 0 Puncte
7 Petrea Razvan Dumitru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:14:34 Timp 16941 Cod 0 Puncte
8 Boboc Emanoel Florin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:14:47 Timp 13853 Cod 0 Puncte
9 Baciu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:15:32 Timp 15183 Cod 0 Puncte
10 Stancel Lukas Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:15:63 Timp 15026 Cod 0 Puncte
11 Firu Lucian Mihai Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:16:96 Timp 13170 Cod 0 Puncte
12 Harabagiu Rares Petru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:13 Timp 14986 Cod 0 Puncte
13 Moian Dusa Rares CSM Corona Brasov 02:19:84 Timp 16180 Cod 0 Puncte
14 Dobre Cristian Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:20:49 Timp 16310 Cod 0 Puncte
15 Seksi Luca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:20:64 Timp 15280 Cod 0 Puncte
16 Georgescu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:21:01 Timp 15973 Cod 0 Puncte
17 Musat Tiberiu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:21:22 Timp 16233 Cod 0 Puncte
18 Badea Perlik Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:35 Timp 13239 Cod 0 Puncte
19 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:21:43 Timp 13122 Cod 0 Puncte
20 Nistorescu Alexandru Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:21:71 Timp 13687 Cod 0 Puncte
21 Rachieru Stefan Razvan Clubul Sportiv Targoviste 02:21:74 Timp 13947 Cod 0 Puncte
22 Florea Razvan Stefan Liceul cu program sportiv Braila 02:23:28 Timp 14392 Cod 0 Puncte
23 Neamtu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:02 Timp 14031 Cod 0 Puncte
24 Grigoras Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:41 Timp 13849 Cod 0 Puncte
25 Deleu Mihnea C-Tin Sport Club Municipal Bacau 02:25:44 Timp 14799 Cod 0 Puncte
26 Mustata Daniel Alexandru Clubul Sportiv Performer 02:27:53 Timp 17002 Cod 0 Puncte
27 Soaita Rares Erik Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:28:53 Timp 15851 Cod 0 Puncte
28 Oancea Marius Valentin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:28:81 Timp 15953 Cod 0 Puncte
29 Proca Andrei Theodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:02 Timp 15709 Cod 0 Puncte
30 Kovacs Gergo Csanad Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:31:09 Timp 13897 Cod 0 Puncte
31 Lupu Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:24 Timp 14826 Cod 0 Puncte
32 Badea Mihai Florian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:59 Timp 16359 Cod 0 Puncte
33 Maternic David Mihaly Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:33:15 Timp 16263 Cod 0 Puncte
34 Maftei Leonardo Sport Club Municipal Bacau 02:33:18 Timp 14800 Cod 0 Puncte
35 Bercaru Rares C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:82 Timp 15951 Cod 0 Puncte
36 Bujor George Antonio Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:36:45 Timp 15244 Cod 0 Puncte
37 Notretu Arian Cristian Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 02:48:07 Timp 19158 Cod 0 Puncte
38 Koncz Nimrod Kalman Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 88:88:88 Timp 14560 Cod 0 Puncte

5. 400 m liber (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Diamandescu Eliza Elena Renovatio Sport Club Bucuresti 04:25:13 Timp 14746 Cod 0 Puncte
2 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:67 Timp 12969 Cod 0 Puncte
3 Paraschiv Eva Maria ACS Atena Sport Club Constanta 04:33:80 Timp 15929 Cod 0 Puncte
4 Stiger Diana Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:36:09 Timp 16799 Cod 0 Puncte
5 Ostafi Delia Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:36:30 Timp 14841 Cod 0 Puncte
6 Gorecki Andra Denisa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:37:47 Timp 13101 Cod 0 Puncte
7 Grosu Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:39:39 Timp 14552 Cod 0 Puncte
8 Adam Sara Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:39:97 Timp 15006 Cod 0 Puncte
9 Oprea Maria Florentina Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:40:46 Timp 15515 Cod 0 Puncte
10 Ciobanu Alice Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:41:79 Timp 22541 Cod 0 Puncte
11 Voicu Ioana Alexandra As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:42:30 Timp 16304 Cod 0 Puncte
12 Georgescu Ioana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 04:42:39 Timp 17074 Cod 0 Puncte
13 Mitu Andra Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:42:79 Timp 13072 Cod 0 Puncte
14 Boleacu Paula Maria ACS Atena Sport Club Constanta 04:43:21 Timp 15870 Cod 0 Puncte
15 Verciuc Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:44:73 Timp 13965 Cod 0 Puncte
16 Freciu Ayanna Sorana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:45:72 Timp 14745 Cod 0 Puncte
17 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 04:47:12 Timp 13958 Cod 0 Puncte
18 Zhytariuk Valeriia Club Sportiv Ukraina 04:50:42 Timp 22660 Cod 0 Puncte
19 Otoiu Ana Cristiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:50:82 Timp 11252 Cod 0 Puncte
20 Patrascu Raisa Stefania Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:52:70 Timp 15052 Cod 0 Puncte
21 Ambrozie Ilinca Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 04:54:52 Timp 17516 Cod 0 Puncte
22 Nagy Zsofia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:57:20 Timp 16784 Cod 0 Puncte
23 Visinescu Oana Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 04:58:67 Timp 15711 Cod 0 Puncte
24 Bescheret Anca As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:58:68 Timp 15411 Cod 0 Puncte
25 Vacaru Andreea Iuliana Clubul Sportiv Targoviste 04:58:81 Timp 13949 Cod 0 Puncte
26 Adam Clara Patricia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:58:85 Timp 16748 Cod 0 Puncte
27 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 04:59:91 Timp 15046 Cod 0 Puncte
28 Constantinescu Briana Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:02:16 Timp 14600 Cod 0 Puncte
29 Tatar Maia Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:02:38 Timp 16345 Cod 0 Puncte
30 Hanriot Emanuella Rebeka Palatul copiilor Constanta 05:02:49 Timp 17608 Cod 0 Puncte
31 Costea Mihaela Izabella Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:03:23 Timp 16524 Cod 0 Puncte
32 Posa Petra Izabela Sport Club Municipal Bacau 05:03:46 Timp 14792 Cod 0 Puncte
33 Motiu Noemi Clubul Sportiv Municipal Arad 05:03:86 Timp 16870 Cod 0 Puncte
34 Mustata Ana Gabriela Clubul Sportiv Performer 05:04:28 Timp 16455 Cod 0 Puncte
35 Moldovan Iasmina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:05:11 Timp 16014 Cod 0 Puncte
36 Badralexi Sofia Maria Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:05:23 Timp 16346 Cod 0 Puncte
37 Miu Alesia Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:08:95 Timp 14229 Cod 0 Puncte
38 Iloviceanu Maria Georgian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:09:59 Timp 15797 Cod 0 Puncte
39 Elisei Stefania Clubul Sportiv Municipal Arad 05:09:76 Timp 16872 Cod 0 Puncte
40 Serbanescu Maria Alessand Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:10:47 Timp 13971 Cod 0 Puncte
41 Hrib Maria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 05:11:92 Timp 15591 Cod 0 Puncte
42 Huza Andrea Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:13:27 Timp 16478 Cod 0 Puncte
43 Precob Roberta Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 05:13:35 Timp 16700 Cod 0 Puncte
44 Brezan Sara Maria Sport Club Municipal Bacau 05:15:55 Timp 15492 Cod 0 Puncte
45 Leah Ioana Silvia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:17:04 Timp 14069 Cod 0 Puncte
46 Negoita Anne Marie Justin Clubul Sportiv Performer 05:23:85 Timp 16644 Cod 0 Puncte
47 Salajan Mara Ana Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:24:50 Timp 13722 Cod 0 Puncte
48 Elisei Daria Clubul Sportiv Municipal Arad 05:27:19 Timp 16873 Cod 0 Puncte
49 Torcea Ana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 05:27:27 Timp 19149 Cod 0 Puncte
50 Corbu Alexandra Maria Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 05:34:20 Timp 19093 Cod 0 Puncte
51 Lungu Amalia Maria Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:35:74 Timp 15712 Cod 0 Puncte
52 Savulescu Maria Theodora Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:47:89 Timp 16428 Cod 0 Puncte
53 Florea Raisa Ioana Liceul cu program sportiv Braila 06:01:43 Timp 16653 Cod 0 Puncte
54 Traistaru Amalia Andreea Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 15246 Cod 0 Puncte
55 Gatt Sasha Asociatia Club Sportiv Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 22266 Cod 0 Puncte
56 Miclea Ana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 17060 Cod 0 Puncte

6. 100 m liber (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Popovici David Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:49:86 Timp 13322 Cod 0 Puncte
2 Stoica C-Tin George Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:75 Timp 10736 Cod 0 Puncte
3 Dinu Patrick Sebastian Clubul Sportiv Farul Constanta 00:51:15 Timp 13340 Cod 0 Puncte
4 Cozma Stefan Sport Club Municipal Bacau 00:51:48 Timp 14126 Cod 0 Puncte
5 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:52 Timp 10702 Cod 0 Puncte
6 Simon Andrei Sebastian Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:51:97 Timp 8824 Cod 0 Puncte
7 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:51:98 Timp 12963 Cod 0 Puncte
8 Adam Toma Sport Club Municipal Bacau 00:52:56 Timp 12865 Cod 0 Puncte
9 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:52:90 Timp 12170 Cod 0 Puncte
10 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:98 Timp 13264 Cod 0 Puncte
11 Stignei Denis Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:53:46 Timp 14102 Cod 0 Puncte
12 Adam Robert Sport Club Municipal Bacau 00:53:63 Timp 14130 Cod 0 Puncte
13 Hriscu Rares Sport Club Municipal Bacau 00:53:97 Timp 15396 Cod 0 Puncte
14 Rad Lucas Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 00:53:99 Timp 14256 Cod 0 Puncte
15 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:53:99 Timp 12891 Cod 0 Puncte
16 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:01 Timp 13424 Cod 0 Puncte
17 Balaita Dragos Sport Club Municipal Bacau 00:54:40 Timp 14127 Cod 0 Puncte
18 Petrea Razvan Dumitru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:54:50 Timp 16941 Cod 0 Puncte
19 Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:58 Timp 13775 Cod 0 Puncte
20 Strimbeanu Razvan Palatul copiilor Constanta 00:54:76 Timp 13334 Cod 0 Puncte
21 Dobrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:84 Timp 14919 Cod 0 Puncte
22 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:86 Timp 13577 Cod 0 Puncte
23 Tapirluie Mihai Andrei Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:55:02 Timp 13968 Cod 0 Puncte
24 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:36 Timp 12330 Cod 0 Puncte
25 Babiciu Sebastian Adrian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:55:40 Timp 11414 Cod 0 Puncte
26 Cionca Luca Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:55:68 Timp 15149 Cod 0 Puncte
27 Cseh Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:76 Timp 15532 Cod 0 Puncte
28 Baciu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:89 Timp 15183 Cod 0 Puncte
29 Cojanu Albert Gabriel Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:55:89 Timp 22102 Cod 0 Puncte
30 Culea Petre Cristian Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:56:00 Timp 14972 Cod 0 Puncte
31 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:56:18 Timp 8963 Cod 0 Puncte
32 Barabas Andras CSM Corona Brasov 00:56:22 Timp 14464 Cod 0 Puncte
33 Hotea Lucian Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:56:33 Timp 15108 Cod 0 Puncte
34 Roman David Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:56:49 Timp 14182 Cod 0 Puncte
35 Enescu Armand Gustav Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:56:59 Timp 15847 Cod 0 Puncte
36 Yakovlev Ihor Club Sportiv Ukraina 00:56:62 Timp 22657 Cod 0 Puncte
37 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:56:66 Timp 12847 Cod 0 Puncte
38 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:73 Timp 13140 Cod 0 Puncte
39 Csendes Laszlo Igor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:56:78 Timp 15285 Cod 0 Puncte
40 Anghel Horia Petru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:56:91 Timp 15529 Cod 0 Puncte
41 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:56:96 Timp 13639 Cod 0 Puncte
42 Takacs Dominik Roberto Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:56:97 Timp 15255 Cod 0 Puncte
43 Stoica Robert Alex. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:06 Timp 15321 Cod 0 Puncte
44 Mistireanu Iustin Teodor Sport Club Municipal Bacau 00:57:07 Timp 13030 Cod 0 Puncte
45 Nanulescu Alexandru Nichita Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:08 Timp 13774 Cod 0 Puncte
46 M.Sediq Edris Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:11 Timp 15446 Cod 0 Puncte
47 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:16 Timp 13298 Cod 0 Puncte
48 Stoian Andrei Constantin Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:18 Timp 17004 Cod 0 Puncte
49 Lazar Andrei Remus Clubul Sportiv Targoviste 00:57:20 Timp 15662 Cod 0 Puncte
50 Petre Raul ACS Atena Sport Club Constanta 00:57:24 Timp 15835 Cod 0 Puncte
51 Toma Mihai Cosmin Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:57:28 Timp 14449 Cod 0 Puncte
52 Farkas Cristopher Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:35 Timp 14420 Cod 0 Puncte
53 Radoi Rares Nicolae Clubul Sportiv Targoviste 00:57:49 Timp 15079 Cod 0 Puncte
54 Bugnar Horatiu Cristian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:57:54 Timp 15553 Cod 0 Puncte
55 Craciun Alis George As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:57:56 Timp 15116 Cod 0 Puncte
56 Cucu Alexandru CSM Corona Brasov 00:57:61 Timp 22095 Cod 0 Puncte
57 Utuleac Florin Orlando Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:66 Timp 16128 Cod 0 Puncte
58 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:57:71 Timp 15552 Cod 0 Puncte
59 Ionescu David Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:75 Timp 15520 Cod 0 Puncte
60 Iaschiu Andrei As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:57:88 Timp 15443 Cod 0 Puncte
61 Pasa Ungurianu Luca Vlad Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:89 Timp 14405 Cod 0 Puncte
62 Oanta Rares Mihai Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:57:94 Timp 15428 Cod 0 Puncte
63 Besarab Oleh Club Sportiv Ukraina 00:58:17 Timp 22661 Cod 0 Puncte
64 Tanase Gheorghe Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:17 Timp 15735 Cod 0 Puncte
65 Petre Eduard Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:25 Timp 16269 Cod 0 Puncte
66 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:46 Timp 15643 Cod 0 Puncte
67 Trenchea Darius Matei ACS Atena Sport Club Constanta 00:58:47 Timp 15838 Cod 0 Puncte
68 Balu Victor Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:58:52 Timp 13647 Cod 0 Puncte
69 Dumitru Mario Eduard Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:58:54 Timp 14238 Cod 0 Puncte
70 Georgescu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:58:72 Timp 15973 Cod 0 Puncte
71 Blidaru David Andrei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:58:73 Timp 14589 Cod 0 Puncte
72 Sibiseanu David Andrei As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:58:84 Timp 15982 Cod 0 Puncte
73 Preda Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:58:84 Timp 13959 Cod 0 Puncte
74 Constantin Mihai Antonio Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:59:02 Timp 16311 Cod 0 Puncte
75 Grigoras Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:03 Timp 13849 Cod 0 Puncte
76 Talpes Ioan Vlad Palatul copiilor Constanta 00:59:12 Timp 15044 Cod 0 Puncte
77 Tutuianu Sebastian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:16 Timp 13858 Cod 0 Puncte
78 Modoran Mihnea Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:81 Timp 16162 Cod 0 Puncte
79 Benghiac Eric Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:59:97 Timp 15781 Cod 0 Puncte
80 Matesan Codrin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:01 Timp 13568 Cod 0 Puncte
81 Schmidt Christian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:00:07 Timp 15912 Cod 0 Puncte
82 Amuza Leonard Andrei Clubul Sportiv Targoviste 01:00:19 Timp 17116 Cod 0 Puncte
83 Stefanescu Rares Mihai Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:00:21 Timp 14973 Cod 0 Puncte
84 Pralea Stefan Emilian Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:00:27 Timp 16664 Cod 0 Puncte
85 Iftime Vlad Ioan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:00:34 Timp 19142 Cod 0 Puncte
86 Ceausescu Horia Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:47 Timp 14200 Cod 0 Puncte
87 Badea Mihai Florian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:50 Timp 16359 Cod 0 Puncte
88 Calin Marian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:50 Timp 19651 Cod 0 Puncte
89 Dragomir David Clubul Sportiv Performer 01:00:51 Timp 13349 Cod 0 Puncte
90 Cuntan Eduard Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:00:53 Timp 15906 Cod 0 Puncte
91 Tudorache Andrei Vlad Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:00:56 Timp 15082 Cod 0 Puncte
92 Panait Paul Dragos Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:00:59 Timp 15102 Cod 0 Puncte
93 Stamate Gabriel Luca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:62 Timp 14601 Cod 0 Puncte
94 Muraru Kaan Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:64 Timp 15517 Cod 0 Puncte
95 Hodina Razvan Clubul Sportiv Municipal Galati 01:00:65 Timp 13515 Cod 0 Puncte
96 Luca Alexandru Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:82 Timp 13850 Cod 0 Puncte
97 Aboud Adam Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:90 Timp 16145 Cod 0 Puncte
98 Alexandrescu Denis Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:92 Timp 14760 Cod 0 Puncte
99 Soaita Rares Erik Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:01:09 Timp 15851 Cod 0 Puncte
100 Bancila Andrei Mihai ACS Atena Sport Club Constanta 01:01:38 Timp 21634 Cod 0 Puncte
101 Bucur Toma As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:01:54 Timp 16338 Cod 0 Puncte
102 Postolache Eduardo Antoni CSM Targoviste 01:01:65 Timp 13954 Cod 0 Puncte
103 Bucur Mario Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:01:66 Timp 16374 Cod 0 Puncte
104 Dinu Ian Renovatio Sport Club Bucuresti 01:01:72 Timp 16956 Cod 0 Puncte
105 Mustata Daniel Alexandru Clubul Sportiv Performer 01:01:83 Timp 17002 Cod 0 Puncte
106 Serban Robert Gabriel Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:02:36 Timp 16420 Cod 0 Puncte
107 Stroe David Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:46 Timp 16172 Cod 0 Puncte
108 Toma Mina Atal Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:67 Timp 14751 Cod 0 Puncte
109 Grigoras Alexandru Nic. Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:02:70 Timp 16089 Cod 0 Puncte
110 Taga Mihnea Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:02:74 Timp 16084 Cod 0 Puncte
111 Mihaila Andrei Florin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:02:92 Timp 16316 Cod 0 Puncte
112 Stoica Mihai Sebastian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:94 Timp 16760 Cod 0 Puncte
113 Maternic David Mihaly Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:40 Timp 16263 Cod 0 Puncte
114 Mihai David Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:03:43 Timp 14104 Cod 0 Puncte
115 Rusu Andrei Eugen Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:03:99 Timp 17169 Cod 0 Puncte
116 Rotaru Silviu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:04:02 Timp 15064 Cod 0 Puncte
117 Kacmaz Enes Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:16 Timp 16157 Cod 0 Puncte
118 Ostrovskyi Stanislav Club Sportiv Ukraina 01:04:17 Timp 22662 Cod 0 Puncte
119 Rus Matei Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:04:95 Timp 16349 Cod 0 Puncte
120 Ene Denis Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:05:88 Timp 17892 Cod 0 Puncte
121 Ghitan Valentin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:11 Timp 15302 Cod 0 Puncte
122 Jitaru Nikita CSM Targoviste 01:07:65 Timp 17299 Cod 0 Puncte
123 Gelea Andrei Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:08:36 Timp 13396 Cod 0 Puncte
124 Sidletskyi Oleksandr Club Sportiv Ukraina 01:10:05 Timp 22668 Cod 0 Puncte
125 Solomon David Alexandru Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99 Timp 15426 Cod 0 Puncte
126 Hriscu Daniel-Emilian Swimming Team Bucuresti 99:99:99 Timp 22491 Cod 0 Puncte
127 Simionescu Andrei Mihai CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 15538 Cod 0 Puncte

7. 200 m mixt (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Dobrin Alexandra CSM Corona Brasov 02:20:44 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Sibiseanu Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:73 Timp 16903 Cod 0 Puncte
3 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:77 Timp 11021 Cod 0 Puncte
4 Diamandescu Eliza Elena Renovatio Sport Club Bucuresti 02:22:80 Timp 14746 Cod 0 Puncte
5 Vass Brigitta Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:25:59 Timp 16348 Cod 0 Puncte
6 Predescu Simona Maria As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:26:76 Timp 16806 Cod 0 Puncte
7 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:26:82 Timp 11346 Cod 0 Puncte
8 Remete Mirestean Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:27:70 Timp 15856 Cod 0 Puncte
9 Safcencu Delia Giorgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:61 Timp 13275 Cod 0 Puncte
10 Popa Maria Alessia As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:29:74 Timp 16492 Cod 0 Puncte
11 Diaconescu Carbunescu Mad ACS Atena Sport Club Constanta 02:29:75 Timp 12762 Cod 0 Puncte
12 Lospa Tamara Ioana As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:30:79 Timp 14579 Cod 0 Puncte
13 Surugiu Andra Georgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:94 Timp 16409 Cod 0 Puncte
14 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:31:12 Timp 14088 Cod 0 Puncte
15 Andrei Iarina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:94 Timp 15963 Cod 0 Puncte
16 Butnaru Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:27 Timp 12459 Cod 0 Puncte
17 Preda Irina Ana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:32:64 Timp 16307 Cod 0 Puncte
18 Calinoiu Stefania Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:32:77 Timp 14332 Cod 0 Puncte
19 Ciobanu Alice Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:33:37 Timp 22541 Cod 0 Puncte
20 Dragomir Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:44 Timp 12474 Cod 0 Puncte
21 Floranescu Ioana Ariana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:35:07 Timp 16793 Cod 0 Puncte
22 Stefura Ingrid Sport Club Municipal Bacau 02:35:30 Timp 14803 Cod 0 Puncte
23 Stiger Diana Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:44 Timp 16799 Cod 0 Puncte
24 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:35:58 Timp 13208 Cod 0 Puncte
25 Santha Emilia Nora Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:35:76 Timp 16660 Cod 0 Puncte
26 Samuila Iris Alexandra Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:37:60 Timp 15249 Cod 0 Puncte
27 Beres Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:40:12 Timp 14907 Cod 0 Puncte
28 Niculae Teodora Ana Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:40:73 Timp 15966 Cod 0 Puncte
29 Rednic Achim Daria Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:41:71 Timp 16902 Cod 0 Puncte
30 Cernat Amina Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:43:04 Timp 17022 Cod 0 Puncte
31 Princz Lara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:44:30 Timp 16855 Cod 0 Puncte
32 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:44:45 Timp 16073 Cod 0 Puncte
33 Sarkany Melinda Sarolta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:44:97 Timp 15878 Cod 0 Puncte
34 Munteanu Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:44:97 Timp 15928 Cod 0 Puncte
35 Sveduneac Diana Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:45:22 Timp 16282 Cod 0 Puncte
36 Cunciu Alessia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:45:82 Timp 16640 Cod 0 Puncte
37 Anghel Alice Eugenia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:38 Timp 13840 Cod 0 Puncte
38 Tsyklauri Polina Club Sportiv Ukraina 02:46:78 Timp 22665 Cod 0 Puncte
39 Dragomir Denisa Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:47:28 Timp 15653 Cod 0 Puncte
40 Pan-Ke Laura Ana-Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:41 Timp 15679 Cod 0 Puncte
41 Aylett Keira Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:49:18 Timp 13969 Cod 0 Puncte
42 Ostafe Maria Giulia CSM Corona Brasov 02:52:49 Timp 14573 Cod 0 Puncte
43 Pan Ke Ilinca Maria Xing Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:18 Timp 17017 Cod 0 Puncte
44 Salnykova Daria Club Sportiv Ukraina 02:53:35 Timp 22664 Cod 0 Puncte
45 Hodut Iasmina Nicoleta Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:53:44 Timp 16483 Cod 0 Puncte
46 Vilciu Raluca Maria CSM Corona Brasov 02:55:32 Timp 16186 Cod 0 Puncte
47 Anderka Farkas Kamilla Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:57:27 Timp 16658 Cod 0 Puncte
48 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 02:58:20 Timp 16646 Cod 0 Puncte
49 Carcu Ariana Gabriela Club Sportiv Municipal Roman - Roman 03:00:31 Timp 22187 Cod 0 Puncte
50 Burzo Elisa Gabriela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:04:74 Timp 19750 Cod 0 Puncte
51 Hrib Maria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 03:05:37 Timp 15591 Cod 0 Puncte
52 Moraru Karina Andreea Liceul cu program sportiv Braila 03:06:54 Timp 16654 Cod 0 Puncte
53 Iorga Ioana Madalina Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:09:38 Timp 15825 Cod 0 Puncte
54 Bako Anastasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 66:66:66 Timp 13043 Cod 0 Puncte
55 Griga Giulia Daria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99 Timp 17133 Cod 0 Puncte

8. 200 m bras (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:22:99 Timp 11349 Cod 0 Puncte
2 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:75 Timp 13321 Cod 0 Puncte
3 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:82 Timp 13244 Cod 0 Puncte
4 Coman Darius Stefan Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:24:59 Timp 15725 Cod 0 Puncte
5 Adam Robert Sport Club Municipal Bacau 02:25:77 Timp 14130 Cod 0 Puncte
6 Rosca Mihnea Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:04 Timp 15278 Cod 0 Puncte
7 Dancanet Emil Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:26:70 Timp 13649 Cod 0 Puncte
8 Dabija Cristinel Gabriel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:81 Timp 10500 Cod 0 Puncte
9 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:27:14 Timp 12547 Cod 0 Puncte
10 Matei Vlad Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:28:04 Timp 14607 Cod 0 Puncte
11 Pricop Vlad Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:28:42 Timp 13847 Cod 0 Puncte
12 Nicolaev Vladimir Andrei Palatul copiilor Constanta 02:28:82 Timp 14818 Cod 0 Puncte
13 Andries Eric Stefan Palatul copiilor Constanta 02:30:97 Timp 15861 Cod 0 Puncte
14 Nae Adrian Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:31:77 Timp 13272 Cod 0 Puncte
15 Buda Alexandru Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:32:26 Timp 14169 Cod 0 Puncte
16 Keller Eduard Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:32:60 Timp 12618 Cod 0 Puncte
17 Cucu Alexandru CSM Corona Brasov 02:32:84 Timp 22095 Cod 0 Puncte
18 Niculaie David Andreas ACS Atena Sport Club Constanta 02:33:99 Timp 15045 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Stefan Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:34:12 Timp 13690 Cod 0 Puncte
20 Rachieru Stefan Razvan Clubul Sportiv Targoviste 02:34:54 Timp 13947 Cod 0 Puncte
21 Luput Sebastian Mihai Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:34:62 Timp 15218 Cod 0 Puncte
22 Cucu Michael CSM Corona Brasov 02:36:39 Timp 22096 Cod 0 Puncte
23 Stefanache Alexandru Mari Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:47 Timp 13099 Cod 0 Puncte
24 Teodorescu Bogdan Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:38:72 Timp 9442 Cod 0 Puncte
25 Krizbai Negru Robert Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:40:61 Timp 15031 Cod 0 Puncte
26 Cojocaru Flavius C-Tin Sport Club Municipal Bacau 02:42:02 Timp 14798 Cod 0 Puncte
27 Muraru Edward Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:44:42 Timp 16318 Cod 0 Puncte
28 Iaschiu Andrei As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:45:33 Timp 15443 Cod 0 Puncte
29 Gheorghiu Ayan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:46:66 Timp 15850 Cod 0 Puncte
30 Anton Bogdan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:50:12 Timp 16256 Cod 0 Puncte
31 Mures Rares Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:50:40 Timp 15264 Cod 0 Puncte
32 Raicu Badea Gabriel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:51:29 Timp 13093 Cod 0 Puncte
33 Birghilescu Alexandru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:51:89 Timp 15276 Cod 0 Puncte
34 Luca Alexandru Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:52:63 Timp 13850 Cod 0 Puncte
35 Slavic Alexandr Clubul Sportiv Performer 03:00:91 Timp 15464 Cod 0 Puncte
36 Iordache Matei Alex. Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:01:56 Timp 15288 Cod 0 Puncte
37 Todireanu Stefan Alin Clubul Sportiv Nautica Bacau 88:88:88 Timp 16824 Cod 0 Puncte

9. 800 m liber (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Nagy Nandor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 08:34:63 Timp 15191 Cod 0 Puncte
2 Petre Raul ACS Atena Sport Club Constanta 08:50:55 Timp 15835 Cod 0 Puncte
3 Proca Andrei Theodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:00:25 Timp 15709 Cod 0 Puncte
4 Deleu Mihnea C-Tin Sport Club Municipal Bacau 09:09:78 Timp 14799 Cod 0 Puncte
5 Bugnar Horatiu Cristian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:11:04 Timp 15553 Cod 0 Puncte
6 Andrei Mihai Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 09:11:84 Timp 15441 Cod 0 Puncte
7 Barbul Zetea Luca Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:15:33 Timp 13259 Cod 0 Puncte
8 Badea Perlik Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:21:07 Timp 13239 Cod 0 Puncte
9 Besarab Oleh Club Sportiv Ukraina 09:21:33 Timp 22661 Cod 0 Puncte
10 Firu Lucian Mihai Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 09:30:65 Timp 13170 Cod 0 Puncte
11 Florea Razvan Stefan Liceul cu program sportiv Braila 09:45:64 Timp 14392 Cod 0 Puncte
12 Slavic Alexandr Clubul Sportiv Performer 10:17:38 Timp 15464 Cod 0 Puncte
13 Stefanescu Rares Mihai Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 10:22:13 Timp 14973 Cod 0 Puncte
14 Notretu Arian Cristian Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 10:23:93 Timp 19158 Cod 0 Puncte
15 Andreicut Raul Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:24:60 Timp 17786 Cod 0 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

1. 50 m bras (14-15F)

1 Lospa Tamara Ioana As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:56 Timp 14579 Cod 0 Puncte
2 Rednic Achim Daria Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:59 Timp 16902 Cod 0 Puncte
3 Pop Maria Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:93 Timp 15883 Cod 0 Puncte
4 Aylett Keira Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:37:15 Timp 13969 Cod 0 Puncte
5 Princz Lara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:17 Timp 16855 Cod 0 Puncte
6 Ambrozie Ilinca Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:41 Timp 17516 Cod 0 Puncte
7 Minea Irina Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:38:64 Timp 15672 Cod 0 Puncte
8 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:38:95 Timp 16073 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (14-15F,16-17F)

1 Surugiu Andra Georgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:16 Timp 16409 Cod 0 Puncte
2 Calinoiu Stefania Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:36:19 Timp 14332 Cod 0 Puncte
3 Iorga Maria Teodora Swimming Team Bucuresti 00:36:29 Timp 16986 Cod 0 Puncte
4 Togoe Ioana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:60 Timp 16944 Cod 0 Puncte
5 Ardusatan Sofia Nicol Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:77 Timp 17127 Cod 0 Puncte
6 Popa Maria Alessia As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:89 Timp 16492 Cod 0 Puncte
7 Santha Emilia Nora Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:93 Timp 16660 Cod 0 Puncte
8