Cont

Comisii FRNPM

 

Componenta Nominala Colegii si Comisii FRNPM 2017 – 2021

a.    Colegiul Central al Antrenorilor de Inot:

1.       Anastase Silviu – Antrenor federal

2.       Badescu Ion

3.       Becheru Catalin

4.       Caslaru Eduard

5.       Galeru Ovidiu

6.       Iorgulescu Gheorghe

7.       Radu Carmen

8.       Radu Claudiu

9.       Sachelarie Laura

10.      Salgau Silviu

11.      Sava Doina

12.      Stoicescu Gabriela

13.      Tileaga Octavian

14.      Vasile Luciela

15.      Giurcaneanu Matei – reprezentant birou federal

 

b.    Colegiul Central al Antrenorilor de Sarituri in Apa:

1.       Badiu Ioan

2.       Gavriliu Adrian

3.       Neagu Mihaela

4.       Popescu Ana

5.       Giurcaneanu Matei – reprezentant birou federal

 

c.    Colegiul Central al Antrenorilor de Pentatlon Modern:

1.       Badescu Ion

2.       Calina Constantin

3.       Gallovits Gyula

4.       Grigore Marius – reprezentant birou federal

5.       Toader Adrian

 

d.    Comisia de Inot Artistic Sincron:

1.       Hegedus Kristina;                       

2.       Irina Stroe Hanescu;                             

3.       Cristina Ciohodaru;                     

4.       Ildiko Cmeci;                                         

5.       Matei Giurcaneanu – reprezentant Birou Federal;

 

e.    Comisia Masters:

1.       Beloae Luiza                               

2.       Bunaciu Carmen     - reprezentant birou federal        

3.       Iana Dorina

4.       Patrascoiu Anca

5.       Postolache Octavian         

 

f.      Comisia de Disciplina si Contestatii:

1.       Laurentiu Panioglu   - jurist;

2.       Mircea Purcaru        - antrenor;

3.       Gabriela Stoicescu  - antrenor;

4.       Cristina Timar          - jurist;

5.       Matei Giurcaneanu; - reprezentant birou federal

 

g.    Comisia de Omologare a Bazinelor:

1.       Reprezentantul compartimentului tehnic al FRNPM

2.       Reprezentatnul compartimentului administrativ al FRNPM

3.       Arhitect

4.       Inginer de instalatii

5.       Inginer cadastrist