Cont
SCEC 2023

Rezultatele finale pentru Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (0-99F custom)

1 Marin Ioana ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:36:14 Timp 14267 Cod 0 Puncte
2 Chiru Simona Andreea SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:39:25 Timp 13958 Cod 0 Puncte
3 Busurca Petra YST - Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 10 ani 00:39:56 Timp 13997 Cod 0 Puncte
4 Gomoi Ioana Teodora BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:39:82 Timp 14106 Cod 0 Puncte
5 Duta Jassmine Andreea LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:40:62 Timp 13844 Cod 0 Puncte
6 Fudulica Alexandra Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:40:72 Timp 14268 Cod 0 Puncte
7 Belghiru Alexia Lorena BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:40:97 Timp 14492 Cod 0 Puncte
8 Petrescu Ilinca BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:41:42 Timp 14494 Cod 0 Puncte
9 Oprea Ana Maria SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10 ani 00:42:13 Timp 14336 Cod 0 Puncte
10 Curcan Alexandra Roxana ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:42:69 Timp 13918 Cod 0 Puncte
11 Calin Andreea Mihaela BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:42:99 Timp 14243 Cod 0 Puncte
12 Gorecki Andra Denisa LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:43:08 Timp 13101 Cod 0 Puncte
13 Constantin Denisa Frances ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:43:16 Timp 14443 Cod 0 Puncte
14 Niculita Florentina Diana ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:43:77 Timp 14278 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Mara BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:43:77 Timp 14115 Cod 0 Puncte
16 Bancila Mara Alexandra BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:44:02 Timp 14113 Cod 0 Puncte
17 Grigorescu Diana Elena STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:44:48 Timp 14438 Cod 0 Puncte
18 Balanescu Bianca Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:44:68 Timp 14112 Cod 0 Puncte
19 Petrache Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:44:71 Timp 14277 Cod 0 Puncte
20 Zorzoliu Miruna TCB - As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 10 ani 00:44:80 Timp 13022 Cod 0 Puncte
21 Postu Cristina Ioana ACA - Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 10 ani 00:44:82 Timp 14531 Cod 0 Puncte
22 Andrei Eva Melania YST - Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 10 ani 00:45:38 Timp 14001 Cod 0 Puncte
23 Solomon Ioana Alexandra ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:45:46 Timp 14282 Cod 0 Puncte
24 Minciu Luiza Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:45:48 Timp 14493 Cod 0 Puncte
25 Manolescu Laura Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:45:77 Timp 14216 Cod 0 Puncte
26 Strungareanu Ioana Andra ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:46:52 Timp 14263 Cod 0 Puncte
27 Voica Oana Ilinca STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:46:61 Timp 14422 Cod 0 Puncte
28 Iancu Ana Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:46:67 Timp 13839 Cod 0 Puncte
28 Pascal Miruna Andreea LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:46:67 Timp 13843 Cod 0 Puncte
30 Trusca Alysa Ilona ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:46:79 Timp 13921 Cod 0 Puncte
31 Badea Bianca Maria ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:46:80 Timp 13913 Cod 0 Puncte
32 Ghazal Magida BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:46:84 Timp 14242 Cod 0 Puncte
33 Jugureanu Ioana Iris LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:46:88 Timp 13838 Cod 0 Puncte
34 Ursu Alexandra Maria REN - Renovatio Sport Club Bucuresti 10 ani 00:46:96 Timp 14519 Cod 0 Puncte
35 Drog Maria Bianca BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:47:30 Timp 14108 Cod 0 Puncte
36 Lepoutre Emma Sarah REN - Renovatio Sport Club Bucuresti 10 ani 00:47:42 Timp 14518 Cod 0 Puncte
36 Pelin Giulia Andreea STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:47:42 Timp 14427 Cod 0 Puncte
38 Vasile Maria Claudia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:47:96 Timp 13940 Cod 0 Puncte
39 Niculescu Christina Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:47:97 Timp 14236 Cod 0 Puncte
40 Gavrila Ramona Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:48:13 Timp 14225 Cod 0 Puncte
41 Joita Bianca Maria SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:48:16 Timp 14211 Cod 0 Puncte
42 Radu Rebeca SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10 ani 00:48:19 Timp 14337 Cod 0 Puncte
43 Voica Adreea Ofelia STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:48:37 Timp 14423 Cod 0 Puncte
44 Duta Izabela Maria ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:48:38 Timp 13916 Cod 0 Puncte
45 Andronache Alexia Maria SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:48:45 Timp 14212 Cod 0 Puncte
46 Dunareanu Alexandra Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:48:61 Timp 14111 Cod 0 Puncte
47 Tanase Iarina Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:48:82 Timp 14237 Cod 0 Puncte
48 Dumitru Amalia Andreea SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:49:02 Timp 14203 Cod 0 Puncte
49 Ilie Roxana Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:49:67 Timp 14239 Cod 0 Puncte
50 Baciuca Ramona Cristina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:49:78 Timp 13841 Cod 0 Puncte
51 Manea Andreea Laura LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:50:00 Timp 13944 Cod 0 Puncte
52 Ionita Carmen Ana Maria SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:50:27 Timp 14214 Cod 0 Puncte
53 Grigorescu Thea Ioana STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:50:31 Timp 12689 Cod 0 Puncte
54 Marchidanu Ana Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:50:72 Timp 13842 Cod 0 Puncte
55 Titiriga Daria Nicoleta ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:51:13 Timp 14271 Cod 0 Puncte
56 Ispas Mira Mihaela ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:51:26 Timp 13928 Cod 0 Puncte
57 Vasile Mara Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:51:34 Timp 14218 Cod 0 Puncte
58 Slobozianu Timeea STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:51:47 Timp 14472 Cod 0 Puncte
59 Ristulescu Rossana Cristi SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:51:50 Timp 14219 Cod 0 Puncte
60 Cipca Aida Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:51:96 Timp 14275 Cod 0 Puncte
61 Lungu Alexandra ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:53:59 Timp 13919 Cod 0 Puncte
62 Stancu Anamaria SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:54:44 Timp 14208 Cod 0 Puncte
63 Badescu Ioana Bianca ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:54:53 Timp 13920 Cod 0 Puncte
64 Limboseanu Maria Teodora SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:59:21 Timp 14221 Cod 0 Puncte
65 Pasa Sarah Corina SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10 ani 01:01:59 Timp 14404 Cod 0 Puncte

2. 50 m spate (0-99M custom)

1 Budiaci Vladimir Stefan CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:36:20 Timp 13931 Cod 0 Puncte
2 Enache Andrei CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:36:80 Timp 13937 Cod 0 Puncte
3 Pandele Alexandru Edward ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:37:44 Timp 14281 Cod 0 Puncte
4 Balanescu Filip Andrei CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:38:03 Timp 13935 Cod 0 Puncte
5 Mihu Cristian Victor BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:38:82 Timp 14105 Cod 0 Puncte
6 Stoian Gabriel Razvan STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:38:93 Timp 12383 Cod 0 Puncte
7 Nataprazu Luca Mihail ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:39:12 Timp 14279 Cod 0 Puncte
8 Pasa Ungurianu Luca Vlad DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 10 ani 00:39:48 Timp 14405 Cod 0 Puncte
9 Stancu Vlad Stefan SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:39:73 Timp 13962 Cod 0 Puncte
10 Andronic Ionut Adrian ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:40:08 Timp 13914 Cod 0 Puncte
11 Malus Cristian Ionut ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:40:55 Timp 13922 Cod 0 Puncte
12 Rusu Eduard Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:40:57 Timp 13851 Cod 0 Puncte
13 Curariu Luca Victor CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:40:58 Timp 13929 Cod 0 Puncte
14 Dumitru Mario Eduard BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:40:85 Timp 14238 Cod 0 Puncte
15 Georgeoni Calin Andrei ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:41:36 Timp 14266 Cod 0 Puncte
16 Preotu Luca Ioan CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:41:56 Timp 13936 Cod 0 Puncte
17 Stoica Emilian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:41:89 Timp 12387 Cod 0 Puncte
18 Preda Alexandru Florin SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:42:12 Timp 13959 Cod 0 Puncte
19 Pricop Vlad Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:42:21 Timp 13847 Cod 0 Puncte
20 Jianu Adrian Petru STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:42:22 Timp 14435 Cod 0 Puncte
21 Tudor Daris Matei CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:42:25 Timp 13938 Cod 0 Puncte
22 Boboc Emanoel Florin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:42:29 Timp 13853 Cod 0 Puncte
23 Stoican Nicolae ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:42:32 Timp 14274 Cod 0 Puncte
24 Petrascu Matei BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:42:34 Timp 14110 Cod 0 Puncte
25 Cornaciu Adrian Stefan ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:42:38 Timp 14262 Cod 0 Puncte
26 Vasilescu Stefan Andrei SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:42:50 Timp 13961 Cod 0 Puncte
27 Tutuianu Sebastian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:42:67 Timp 13858 Cod 0 Puncte
28 Mares Dominique Gabriel STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:43:00 Timp 14447 Cod 0 Puncte
29 Niculae Alexei ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:43:64 Timp 14270 Cod 0 Puncte
30 Lepus Vlad Gabriel ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:44:04 Timp 14273 Cod 0 Puncte
30 Petre Narcis Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:44:04 Timp 13423 Cod 0 Puncte
32 Enculesei Razvan Rares SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:44:24 Timp 13960 Cod 0 Puncte
33 Marincea David Andrei ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:44:31 Timp 13927 Cod 0 Puncte
34 Mihai David Andrei BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:44:36 Timp 14104 Cod 0 Puncte
35 Vasile Nicolas Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:44:52 Timp 13855 Cod 0 Puncte
36 Anghel Antonio LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:44:71 Timp 13848 Cod 0 Puncte
37 Onea Aris Cristian Antoni LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:44:73 Timp 13845 Cod 0 Puncte
38 Andron Teodor SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:44:83 Timp 14206 Cod 0 Puncte
39 Bujor Stefan CFS - As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 10 ani 00:44:88 Timp 14194 Cod 0 Puncte
40 Andrei Luca Mihai BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:44:95 Timp 14116 Cod 0 Puncte
41 Tanase Jonathan Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:45:14 Timp 13945 Cod 0 Puncte
42 Grigoras Stefan Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:45:19 Timp 13849 Cod 0 Puncte
43 Mindroc Marius Razvan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:45:36 Timp 13846 Cod 0 Puncte
44 Mura Cristian Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:45:81 Timp 13865 Cod 0 Puncte
45 Luca Alexandru Mihai LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:45:92 Timp 13850 Cod 0 Puncte
46 Melianu Nicolae Cristian STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:45:95 Timp 14437 Cod 0 Puncte
47 Ioan Alexandru Cristian SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:46:06 Timp 14213 Cod 0 Puncte
48 Bogza Laurentiu Stefan ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:46:09 Timp 14280 Cod 0 Puncte
49 Dorobantu Albu Denis LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:46:19 Timp 13854 Cod 0 Puncte
50 Ursu Tudor Nicolae ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:46:42 Timp 14272 Cod 0 Puncte
51 Dragu Filip Sebastian ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:46:53 Timp 13926 Cod 0 Puncte
52 Terteleac Tiberiu SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:46:56 Timp 14195 Cod 0 Puncte
53 Lazar Andrei STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:46:67 Timp 14430 Cod 0 Puncte
54 Gogoasa Lucas Ionut BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:47:15 Timp 14489 Cod 0 Puncte
55 Balica Cosmin Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:47:74 Timp 13943 Cod 0 Puncte
56 Radu David LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:47:95 Timp 13941 Cod 0 Puncte
57 Cretu Catalin Stefan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:48:08 Timp 13852 Cod 0 Puncte
58 Georgescu Bogdan Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:48:25 Timp 13856 Cod 0 Puncte
59 Puiu Dragos Ioan STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:48:27 Timp 14426 Cod 0 Puncte
60 Sendroiu Vlad Alexandru CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:48:32 Timp 13933 Cod 0 Puncte
61 Ilie David Florin STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:48:43 Timp 14436 Cod 0 Puncte
62 Neagu Marian SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:48:47 Timp 14201 Cod 0 Puncte
63 Mihailescu Marian Andrei ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:48:48 Timp 14261 Cod 0 Puncte
64 Dumitru Mihai Virgiliu ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:48:53 Timp 14276 Cod 0 Puncte
64 Paraschiv Razvan Nicolas STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:48:53 Timp 14429 Cod 0 Puncte
66 Draghici Alexandru Viorel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:48:61 Timp 13859 Cod 0 Puncte
67 Truta Cristian Alexandru TCB - As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 10 ani 00:48:62 Timp 14555 Cod 0 Puncte
68 Talagai Matei Ionut STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:48:65 Timp 14434 Cod 0 Puncte
69 Paraschiv Mario Eduard ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:48:70 Timp 14265 Cod 0 Puncte
70 Barascu Stefan Rares LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:48:97 Timp 13862 Cod 0 Puncte
71 Dumitrescu Vladimir ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:49:00 Timp 13917 Cod 0 Puncte
72 Stefanache Alexandru Mari LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:49:07 Timp 13099 Cod 0 Puncte
73 Calniceanu Ion Mihnea LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:49:14 Timp 13861 Cod 0 Puncte
74 Damian Mihnea Andrei STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:49:30 Timp 14439 Cod 0 Puncte
75 Enache Damian SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:49:35 Timp 14217 Cod 0 Puncte
76 Preda Alexandru Stefan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:50:28 Timp 13860 Cod 0 Puncte
77 Gherasim Rares Iulian CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:50:33 Timp 13934 Cod 0 Puncte
78 Adam Robert Andrei SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10 ani 00:50:79 Timp 14339 Cod 0 Puncte
79 Ciurea Stefan CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:50:89 Timp 13930 Cod 0 Puncte
80 Trandafir Eric Nicolae STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:51:17 Timp 14433 Cod 0 Puncte
81 Harabagiu George Valentin ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:51:22 Timp 14264 Cod 0 Puncte
82 Baicu Angelo Cosmin BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:51:31 Timp 14241 Cod 0 Puncte
83 Stoica Tudor Lucian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:52:32 Timp 13895 Cod 0 Puncte
83 Toma David Andrei BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:52:32 Timp 14109 Cod 0 Puncte
85 Buzatu Radu Cristian YST - Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 10 ani 00:52:48 Timp 14000 Cod 0 Puncte
86 Tutugan Mihai Cristian BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:52:70 Timp 14107 Cod 0 Puncte
87 Strachinescu Georgian SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:54:82 Timp 14226 Cod 0 Puncte
88 Lungu Radu Marian YST - Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 10 ani 00:56:74 Timp 13998 Cod 0 Puncte
89 Mitroiu Cristian Edurd MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 10 ani 00:56:87 Timp 14314 Cod 0 Puncte
90 Dragomir Mircea C-Tin STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:57:34 Timp 14424 Cod 0 Puncte
91 Constantin David Mihai LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:57:49 Timp 13864 Cod 0 Puncte
92 Coman Varga Alberto Flori MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 10 ani 00:58:41 Timp 14313 Cod 0 Puncte
93 Oprea Alexandru Petru SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:58:84 Timp 14220 Cod 0 Puncte

3. 50 m bras (0-99M custom)

1 Nicola Madalin Ionut ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:38:75 Timp 13323 Cod 0 Puncte
2 Petrache Darius Catalin ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:39:95 Timp 13321 Cod 0 Puncte
3 Harsulescu Mihai ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:41:55 Timp 13318 Cod 0 Puncte
3 Lapadat Cristian ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:41:55 Timp 13326 Cod 0 Puncte
5 Gherghel Vlad Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:41:72 Timp 13431 Cod 0 Puncte
6 Dumitrescu Catalin Ionut STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:42:45 Timp 13180 Cod 0 Puncte
7 Popovici David ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:42:67 Timp 13322 Cod 0 Puncte
8 Ichim Luca Stefan SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:43:25 Timp 12855 Cod 0 Puncte
9 Sandu Claudiu Andrei SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 11 ani 00:43:61 Timp 13203 Cod 0 Puncte
10 Ghile Dragos STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:43:84 Timp 13264 Cod 0 Puncte
11 Gheorghe Lucas Ioan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:43:91 Timp 13424 Cod 0 Puncte
12 Onel Rares Petru TCB - As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 11 ani 00:44:20 Timp 14553 Cod 0 Puncte
13 Gate Alexandru Robert LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:44:65 Timp 13435 Cod 0 Puncte
14 Neagu Darius Gabriel BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:45:04 Timp 13514 Cod 0 Puncte
15 Romas Codrut Fernando BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:45:64 Timp 13669 Cod 0 Puncte
16 Turta Andrei STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:45:95 Timp 12686 Cod 0 Puncte
17 Lungu Andrei BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:46:12 Timp 13775 Cod 0 Puncte
18 Arsenie Mircea Erik BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:46:62 Timp 13777 Cod 0 Puncte
19 Uleia Stefan Ovidiu CPI - Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 11 ani 00:46:69 Timp 13346 Cod 0 Puncte
20 Bajenaru Andrei Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:46:76 Timp 13434 Cod 0 Puncte
21 Tengher Alexandru ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:46:80 Timp 13325 Cod 0 Puncte
22 Cazacu George Alin CPI - Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 11 ani 00:46:81 Timp 13347 Cod 0 Puncte
23 Rosu Patrick Cristian STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:46:89 Timp 11362 Cod 0 Puncte
24 Macoveanu Rares BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:47:92 Timp 13668 Cod 0 Puncte
25 Stan Horia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:48:16 Timp 13375 Cod 0 Puncte
26 Stan Matei Alexandru ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:48:23 Timp 13324 Cod 0 Puncte
27 Chiran Stefan Felix BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:48:35 Timp 13831 Cod 0 Puncte
28 Comendant Mihai BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:48:36 Timp 13717 Cod 0 Puncte
29 Culcea Matei C-Tin YST - Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 11 ani 00:48:89 Timp 13999 Cod 0 Puncte
30 Bratu David Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:48:92 Timp 13743 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Dinu BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:49:10 Timp 13667 Cod 0 Puncte
32 Iosipescu Chioseaua Vlad BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:49:15 Timp 13832 Cod 0 Puncte
33 Borangel Emanuel George STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:49:38 Timp 13140 Cod 0 Puncte
34 Cojocaru Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:49:83 Timp 13133 Cod 0 Puncte
35 Rauta Matei Cristian ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:49:99 Timp 13317 Cod 0 Puncte
36 Dragomir Ioan BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:50:10 Timp 13718 Cod 0 Puncte
37 Lupu Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:50:91 Timp 13828 Cod 0 Puncte
38 Grigoras Vlad Andrei BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:51:08 Timp 13452 Cod 0 Puncte
39 Podeanu Andrei Stefan SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:51:38 Timp 13384 Cod 0 Puncte
40 Chiriac Constantin Iulian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:51:41 Timp 13942 Cod 0 Puncte
41 Lupului Stanescu Mihai ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:51:72 Timp 13586 Cod 0 Puncte
42 Birdau Ioan Alexandru SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 11 ani 00:51:81 Timp 13745 Cod 0 Puncte
43 Vilcu Alexandru Nicolae LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:51:86 Timp 13130 Cod 0 Puncte
44 Gheorghe Davian CMB - Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 11 ani 00:51:91 Timp 13672 Cod 0 Puncte
45 Chivu Cristian Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:52:96 Timp 13134 Cod 0 Puncte
46 Schampeche Raul Mihai STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:53:01 Timp 14425 Cod 0 Puncte
47 Diaconescu Bogdan Florin SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:53:07 Timp 13378 Cod 0 Puncte
48 Dumitru Gabriel Ciprian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:53:14 Timp 13421 Cod 0 Puncte
49 Gate Mihnea Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:53:25 Timp 13427 Cod 0 Puncte
50 Nanulescu Alexandru Nichita BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:53:34 Timp 13774 Cod 0 Puncte
51 Bujor Eduard Constantin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:54:54 Timp 13754 Cod 0 Puncte
52 Belega Vlad Daniel STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:54:93 Timp 13262 Cod 0 Puncte
53 Huivan Alexandru Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:54:98 Timp 13836 Cod 0 Puncte
54 Ghelbereu Eduard Gabriel ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 11 ani 00:56:19 Timp 13923 Cod 0 Puncte
55 Zaporojan Alex Antonio LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:56:20 Timp 13425 Cod 0 Puncte
56 Ples Suero Vladyn LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:56:30 Timp 14099 Cod 0 Puncte
57 Neagu Loris SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:57:02 Timp 13388 Cod 0 Puncte
58 Neagu Alex SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:57:20 Timp 13386 Cod 0 Puncte
59 Manea George C-Tin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:58:11 Timp 13132 Cod 0 Puncte
60 Preda Andrei Radu LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:58:15 Timp 13829 Cod 0 Puncte

4. 50 m bras (0-99F custom)

1 Trandafir Iris Elena BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:40:08 Timp 13712 Cod 0 Puncte
2 Ilie Bianca Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:40:53 Timp 13311 Cod 0 Puncte
3 Dragusi Alina Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:40:82 Timp 13709 Cod 0 Puncte
4 Serman Ioana Alexandra LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:41:66 Timp 13432 Cod 0 Puncte
5 Ioana Daria Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:42:44 Timp 13316 Cod 0 Puncte
6 Olteanu Alexia Ioana ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:43:98 Timp 13314 Cod 0 Puncte
7 Danciu Elia ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:44:38 Timp 13585 Cod 0 Puncte
8 Naidin Alexandra Patricia ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:44:89 Timp 13315 Cod 0 Puncte
9 Radic Tara ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:45:16 Timp 14283 Cod 0 Puncte
10 Coman Corina Ioana STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:45:19 Timp 13263 Cod 0 Puncte
11 Geamanu Rebeca STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:45:31 Timp 13265 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Cristina STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:45:47 Timp 13058 Cod 0 Puncte
13 Fogoros Ioana Teodora ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:46:50 Timp 13313 Cod 0 Puncte
14 Constantin Diana STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:46:67 Timp 13400 Cod 0 Puncte
15 Malutan Mara Gabriela CPI - Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 11 ani 00:46:68 Timp 13354 Cod 0 Puncte
16 Constantinescu Sara Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:47:21 Timp 13716 Cod 0 Puncte
17 Ivan Sara Natalie SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 11 ani 00:48:08 Timp 14334 Cod 0 Puncte
18 Tarabega Anca Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:48:81 Timp 13312 Cod 0 Puncte
19 Radu Timeea Andreea BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:48:95 Timp 13776 Cod 0 Puncte
20 Manea Eva Andreea SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:48:99 Timp 13385 Cod 0 Puncte
21 Moghioroiu Alesia Georgia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:49:01 Timp 13392 Cod 0 Puncte
22 Matei Guiman Alexia Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:49:42 Timp 13734 Cod 0 Puncte
23 Muresanu Cristina Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:49:69 Timp 13436 Cod 0 Puncte
24 Manea Catalina Andreea SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 11 ani 00:49:70 Timp 14338 Cod 0 Puncte
25 Dumitru Ana Maria Bianca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:50:49 Timp 13428 Cod 0 Puncte
26 Vlad Diana Andreea LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:51:23 Timp 13742 Cod 0 Puncte
27 Vijiala Andreu Laura TCB - As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 11 ani 00:51:26 Timp 14554 Cod 0 Puncte
28 Stanica Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:52:36 Timp 13714 Cod 0 Puncte
29 Grigoras Raisa Ioana ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:52:40 Timp 13589 Cod 0 Puncte
30 Dumitrescu Elena Iuliana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:52:53 Timp 13422 Cod 0 Puncte
31 Popescu Ana Teodora SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:53:45 Timp 13390 Cod 0 Puncte
32 Avramescu Ilinca BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:53:48 Timp 14240 Cod 0 Puncte
33 Banescu Bianca Alexandra STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:53:61 Timp 12026 Cod 0 Puncte
34 Sicaru Daria Ioana SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:54:54 Timp 13383 Cod 0 Puncte
35 Largeanu Maria Elisabeta SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 11 ani 00:54:82 Timp 13202 Cod 0 Puncte
36 Ciobanu Cristiana Ioana SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 11 ani 00:55:31 Timp 13201 Cod 0 Puncte
37 Silisteanu Ecaterina CFS - As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 11 ani 00:55:97 Timp 13451 Cod 0 Puncte
38 Stoica Anca Gabriela CMB - Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 11 ani 00:59:09 Timp 13674 Cod 0 Puncte
39 Ivanov Ana Maria Claudia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:59:14 Timp 13426 Cod 0 Puncte
40 Ilisei Erica STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:59:28 Timp 14421 Cod 0 Puncte
41 Mihale Veronica Cristina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 01:00:09 Timp 13744 Cod 0 Puncte
42 Cobirjea Cristina Florent ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 11 ani 01:09:91 Timp 13915 Cod 0 Puncte

5. 50 m fluture (0-99M custom)

1 Pandele Alexandru Edward ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:34:20 Timp 14281 Cod 0 Puncte
2 Stoian Gabriel Razvan STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:34:35 Timp 12383 Cod 0 Puncte
3 Budiaci Vladimir Stefan CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:34:66 Timp 13931 Cod 0 Puncte
4 Andronic Ionut Adrian ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:34:72 Timp 13914 Cod 0 Puncte
5 Enache Andrei CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:34:80 Timp 13937 Cod 0 Puncte
6 Nataprazu Luca Mihail ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:35:27 Timp 14279 Cod 0 Puncte
7 Balanescu Filip Andrei CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:37:62 Timp 13935 Cod 0 Puncte
8 Malus Cristian Ionut ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:37:71 Timp 13922 Cod 0 Puncte
9 Jianu Adrian Petru STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:38:16 Timp 14435 Cod 0 Puncte
10 Georgeoni Calin Andrei ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:38:56 Timp 14266 Cod 0 Puncte
11 Preotu Luca Ioan CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:38:61 Timp 13936 Cod 0 Puncte
12 Vasilescu Stefan Andrei SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:38:81 Timp 13961 Cod 0 Puncte
13 Mihu Cristian Victor BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:39:32 Timp 14105 Cod 0 Puncte
14 Petrascu Matei BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:39:96 Timp 14110 Cod 0 Puncte
15 Tudor Daris Matei CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:40:56 Timp 13938 Cod 0 Puncte
16 Tanase Jonathan Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:40:58 Timp 13945 Cod 0 Puncte
17 Mares Dominique Gabriel STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:40:97 Timp 14447 Cod 0 Puncte
18 Stancu Vlad Stefan SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:41:06 Timp 13962 Cod 0 Puncte
19 Lepus Vlad Gabriel ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:41:23 Timp 14273 Cod 0 Puncte
20 Niculae Alexei ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:41:32 Timp 14270 Cod 0 Puncte
21 Dragu Filip Sebastian ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:41:80 Timp 13926 Cod 0 Puncte
22 Rusu Eduard Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:41:88 Timp 13851 Cod 0 Puncte
23 Pasa Ungurianu Luca Vlad DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 10 ani 00:41:99 Timp 14405 Cod 0 Puncte
24 Stoican Nicolae ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:42:19 Timp 14274 Cod 0 Puncte
25 Paraschiv Mario Eduard ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:42:26 Timp 14265 Cod 0 Puncte
26 Cornaciu Adrian Stefan ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:42:28 Timp 14262 Cod 0 Puncte
27 Mihai David Andrei BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:42:66 Timp 14104 Cod 0 Puncte
28 Mihailescu Marian Andrei ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:43:29 Timp 14261 Cod 0 Puncte
29 Onea Aris Cristian Antoni LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:43:97 Timp 13845 Cod 0 Puncte
30 Curariu Luca Victor CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:44:13 Timp 13929 Cod 0 Puncte
31 Pricop Vlad Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:44:40 Timp 13847 Cod 0 Puncte
32 Preda Alexandru Florin SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:44:42 Timp 13959 Cod 0 Puncte
33 Truta Cristian Alexandru TCB - As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 10 ani 00:44:75 Timp 14555 Cod 0 Puncte
34 Andrei Luca Mihai BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:44:78 Timp 14116 Cod 0 Puncte
35 Petre Narcis Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:44:82 Timp 13423 Cod 0 Puncte
36 Terteleac Tiberiu SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:44:87 Timp 14195 Cod 0 Puncte
37 Grigoras Stefan Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:45:04 Timp 13849 Cod 0 Puncte
38 Melianu Nicolae Cristian STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:45:85 Timp 14437 Cod 0 Puncte
39 Marincea David Andrei ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:45:89 Timp 13927 Cod 0 Puncte
40 Gogoasa Lucas Ionut BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:46:06 Timp 14489 Cod 0 Puncte
40 Stoica Emilian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:46:06 Timp 12387 Cod 0 Puncte
42 Damian Mihnea Andrei STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:46:62 Timp 14439 Cod 0 Puncte
43 Luca Alexandru Mihai LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:47:12 Timp 13850 Cod 0 Puncte
44 Ioan Alexandru Cristian SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:47:90 Timp 14213 Cod 0 Puncte
45 Paraschiv Razvan Nicolas STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:48:06 Timp 14429 Cod 0 Puncte
46 Bujor Stefan CFS - As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 10 ani 00:48:30 Timp 14194 Cod 0 Puncte
47 Enculesei Razvan Rares SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:48:72 Timp 13960 Cod 0 Puncte
48 Mindroc Marius Razvan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:48:96 Timp 13846 Cod 0 Puncte
49 Anghel Antonio LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:49:01 Timp 13848 Cod 0 Puncte
50 Surugiu Laurentiu Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:50:09 Timp 13857 Cod 0 Puncte
51 Cretu Catalin Stefan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:50:25 Timp 13852 Cod 0 Puncte
51 Puiu Dragos Ioan STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:50:25 Timp 14426 Cod 0 Puncte
53 Talagai Matei Ionut STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:50:58 Timp 14434 Cod 0 Puncte
54 Vasile Nicolas Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:51:09 Timp 13855 Cod 0 Puncte
55 Trandafir Eric Nicolae STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:51:16 Timp 14433 Cod 0 Puncte
56 Dumitru Mihai Virgiliu ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:51:17 Timp 14276 Cod 0 Puncte
57 Bogza Laurentiu Stefan ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:51:18 Timp 14280 Cod 0 Puncte
58 Ciurea Stefan CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:51:36 Timp 13930 Cod 0 Puncte
59 Tutugan Mihai Cristian BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:51:82 Timp 14107 Cod 0 Puncte
60 Ursu Tudor Nicolae ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:51:95 Timp 14272 Cod 0 Puncte
61 Calniceanu Ion Mihnea LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:52:04 Timp 13861 Cod 0 Puncte
62 Buzatu Radu Cristian YST - Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 10 ani 00:52:18 Timp 14000 Cod 0 Puncte
63 Gherasim Rares Iulian CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:52:20 Timp 13934 Cod 0 Puncte
64 Boboc Emanoel Florin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:52:25 Timp 13853 Cod 0 Puncte
65 Dumitrescu Vladimir ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:52:72 Timp 13917 Cod 0 Puncte
66 Radu David LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:52:84 Timp 13941 Cod 0 Puncte
67 Dorobantu Albu Denis LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:53:20 Timp 13854 Cod 0 Puncte
68 Stefanache Alexandru Mari LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:53:21 Timp 13099 Cod 0 Puncte
69 Dragomir Mircea C-Tin STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:53:43 Timp 14424 Cod 0 Puncte
70 Mura Cristian Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:54:04 Timp 13865 Cod 0 Puncte
71 Lazar Andrei STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:55:43 Timp 14430 Cod 0 Puncte
72 Sendroiu Vlad Alexandru CSP - Clubul Sportiv Performer 10 ani 00:55:84 Timp 13933 Cod 0 Puncte
73 Draghici Alexandru Viorel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:55:87 Timp 13859 Cod 0 Puncte
74 Preda Alexandru Stefan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:56:24 Timp 13860 Cod 0 Puncte
75 Baicu Angelo Cosmin BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:56:28 Timp 14241 Cod 0 Puncte
76 Ilie David Florin STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:57:13 Timp 14436 Cod 0 Puncte
77 Barascu Stefan Rares LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:57:36 Timp 13862 Cod 0 Puncte
78 Toma David Andrei BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:58:96 Timp 14109 Cod 0 Puncte
79 Stoica Tudor Lucian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 01:00:40 Timp 13895 Cod 0 Puncte
80 Georgescu Bogdan Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 01:00:62 Timp 13856 Cod 0 Puncte
81 Constantin David Mihai LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 01:12:14 Timp 13864 Cod 0 Puncte

6. 50 m fluture (0-99F custom)

1 Marin Ioana ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:36:70 Timp 14267 Cod 0 Puncte
2 Chiru Simona Andreea SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:37:49 Timp 13958 Cod 0 Puncte
3 Fudulica Alexandra Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:38:71 Timp 14268 Cod 0 Puncte
4 Petrescu Ilinca BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:38:89 Timp 14494 Cod 0 Puncte
5 Gomoi Ioana Teodora BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:39:46 Timp 14106 Cod 0 Puncte
6 Niculita Florentina Diana ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:39:55 Timp 14278 Cod 0 Puncte
7 Busurca Petra YST - Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 10 ani 00:39:84 Timp 13997 Cod 0 Puncte
8 Bancila Mara Alexandra BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:39:94 Timp 14113 Cod 0 Puncte
9 Jugureanu Ioana Iris LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:40:37 Timp 13838 Cod 0 Puncte
10 Petrache Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:41:96 Timp 14277 Cod 0 Puncte
11 Duta Jassmine Andreea LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:42:32 Timp 13844 Cod 0 Puncte
12 Curcan Alexandra Roxana ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:42:33 Timp 13918 Cod 0 Puncte
13 Gorecki Andra Denisa LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:43:22 Timp 13101 Cod 0 Puncte
14 Balanescu Bianca Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:43:60 Timp 14112 Cod 0 Puncte
15 Oprea Ana Maria SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10 ani 00:43:87 Timp 14336 Cod 0 Puncte
15 Constantin Denisa Frances ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:43:87 Timp 14443 Cod 0 Puncte
17 Calin Andreea Mihaela BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:44:04 Timp 14243 Cod 0 Puncte
18 Andrei Eva Melania YST - Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 10 ani 00:44:30 Timp 14001 Cod 0 Puncte
19 Drog Maria Bianca BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:44:62 Timp 14108 Cod 0 Puncte
20 Belghiru Alexia Lorena BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:44:86 Timp 14492 Cod 0 Puncte
21 Lepoutre Emma Sarah REN - Renovatio Sport Club Bucuresti 10 ani 00:45:30 Timp 14518 Cod 0 Puncte
22 Solomon Ioana Alexandra ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:45:51 Timp 14282 Cod 0 Puncte
23 Pelin Giulia Andreea STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:47:25 Timp 14427 Cod 0 Puncte
24 Voica Adreea Ofelia STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:47:28 Timp 14423 Cod 0 Puncte
25 Strungareanu Ioana Andra ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:47:43 Timp 14263 Cod 0 Puncte
26 Voica Oana Ilinca STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:48:14 Timp 14422 Cod 0 Puncte
27 Anghel Alice Eugenia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:48:17 Timp 13840 Cod 0 Puncte
28 Minciu Luiza Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:48:51 Timp 14493 Cod 0 Puncte
29 Grigorescu Thea Ioana STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:48:67 Timp 12689 Cod 0 Puncte
30 Ghazal Magida BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:49:06 Timp 14242 Cod 0 Puncte
31 Tanase Iarina Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:49:07 Timp 14237 Cod 0 Puncte
32 Dunareanu Alexandra Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:49:17 Timp 14111 Cod 0 Puncte
33 Manolescu Laura Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:49:35 Timp 14216 Cod 0 Puncte
34 Vasile Mara Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:49:37 Timp 14218 Cod 0 Puncte
35 Radut Alexandra Maria STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:49:80 Timp 14428 Cod 0 Puncte
36 Vasile Maria Claudia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:49:90 Timp 13940 Cod 0 Puncte
37 Pascal Miruna Andreea LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:50:17 Timp 13843 Cod 0 Puncte
38 Joita Bianca Maria SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10 ani 00:50:54 Timp 14211 Cod 0 Puncte
39 Ionescu Mara BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:51:40 Timp 14115 Cod 0 Puncte
40 Trusca Alysa Ilona ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:51:42 Timp 13921 Cod 0 Puncte
41 Badea Bianca Maria ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:52:08 Timp 13913 Cod 0 Puncte
42 Titiriga Daria Nicoleta ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:52:23 Timp 14271 Cod 0 Puncte
43 Ilie Roxana Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:52:49 Timp 14239 Cod 0 Puncte
44 Slobozianu Timeea STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:52:86 Timp 14472 Cod 0 Puncte
45 Manea Andreea Laura LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:52:93 Timp 13944 Cod 0 Puncte
46 Iancu Ana Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:53:41 Timp 13839 Cod 0 Puncte
47 Niculescu Christina Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:55:08 Timp 14236 Cod 0 Puncte
48 Radu Rebeca SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10 ani 00:56:57 Timp 14337 Cod 0 Puncte
49 Duta Izabela Maria ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 00:57:10 Timp 13916 Cod 0 Puncte
50 Cipca Aida Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:58:07 Timp 14275 Cod 0 Puncte
51 Marchidanu Ana Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:58:17 Timp 13842 Cod 0 Puncte
52 Lungu Alexandra ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 01:01:71 Timp 13919 Cod 0 Puncte
53 Baciuca Ramona Cristina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 01:01:73 Timp 13841 Cod 0 Puncte
54 Badescu Ioana Bianca ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10 ani 01:03:29 Timp 13920 Cod 0 Puncte

7. 50 m liber (0-99M custom)

1 Ichim Luca Stefan SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:30:03 Timp 12855 Cod 0 Puncte
2 Popovici David ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:30:55 Timp 13322 Cod 0 Puncte
3 Lapadat Cristian ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:30:57 Timp 13326 Cod 0 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:30:58 Timp 13323 Cod 0 Puncte
5 Gheorghe Lucas Ioan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:31:18 Timp 13424 Cod 0 Puncte
6 Ghile Dragos STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:31:66 Timp 13264 Cod 0 Puncte
7 Gate Alexandru Robert LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:32:42 Timp 13435 Cod 0 Puncte
8 Sandu Claudiu Andrei SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 11 ani 00:32:75 Timp 13203 Cod 0 Puncte
9 Dumitrescu Catalin Ionut STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:33:00 Timp 13180 Cod 0 Puncte
10 Harsulescu Mihai ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:33:16 Timp 13318 Cod 0 Puncte
11 Uleia Stefan Ovidiu CPI - Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 11 ani 00:33:20 Timp 13346 Cod 0 Puncte
12 Lungu Andrei BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:33:33 Timp 13775 Cod 0 Puncte
13 Dragomir Ioan BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:33:62 Timp 13718 Cod 0 Puncte
14 Neagu Darius Gabriel BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:33:63 Timp 13514 Cod 0 Puncte
15 Romas Codrut Fernando BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:33:64 Timp 13669 Cod 0 Puncte
16 Petrache Darius Catalin ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:33:74 Timp 13321 Cod 0 Puncte
17 Borangel Emanuel George STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:33:95 Timp 13140 Cod 0 Puncte
18 Gherghel Vlad Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:33:99 Timp 13431 Cod 0 Puncte
19 Macoveanu Rares BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:34:05 Timp 13668 Cod 0 Puncte
20 Cazacu George Alin CPI - Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 11 ani 00:34:29 Timp 13347 Cod 0 Puncte
21 Chivu Cristian Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:34:55 Timp 13134 Cod 0 Puncte
22 Stan Matei Alexandru ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:34:66 Timp 13324 Cod 0 Puncte
23 Neamtu Andrei Radu TRI - Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 11 ani 00:34:73 Timp 14004 Cod 0 Puncte
24 Comendant Mihai BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:35:17 Timp 13717 Cod 0 Puncte
25 Gheorghe Davian CMB - Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 11 ani 00:35:32 Timp 13672 Cod 0 Puncte
26 Rauta Matei Cristian ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:35:36 Timp 13317 Cod 0 Puncte
27 Bratu David Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:35:46 Timp 13743 Cod 0 Puncte
28 Rosu Patrick Cristian STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:35:49 Timp 11362 Cod 0 Puncte
29 Turta Andrei STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:35:74 Timp 12686 Cod 0 Puncte
30 Soare Darius Ionut TRI - Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 11 ani 00:35:89 Timp 13397 Cod 0 Puncte
31 Arsenie Mircea Erik BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:35:97 Timp 13777 Cod 0 Puncte
32 Toma Radu Corneliu TRI - Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 11 ani 00:36:05 Timp 14007 Cod 0 Puncte
33 Ionescu Dinu BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:36:19 Timp 13667 Cod 0 Puncte
34 Stan Horia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:36:20 Timp 13375 Cod 0 Puncte
35 Lupului Stanescu Mihai ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:36:39 Timp 13586 Cod 0 Puncte
36 Bujor Eduard Constantin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:36:73 Timp 13754 Cod 0 Puncte
37 Tengher Alexandru ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:36:89 Timp 13325 Cod 0 Puncte
37 Iosipescu Chioseaua Vlad BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:36:89 Timp 13832 Cod 0 Puncte
39 Grigoras Vlad Andrei BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:37:01 Timp 13452 Cod 0 Puncte
40 Zaporojan Alex Antonio LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:37:36 Timp 13425 Cod 0 Puncte
41 Bajenaru Andrei Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:37:46 Timp 13434 Cod 0 Puncte
42 Gate Mihnea Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:37:56 Timp 13427 Cod 0 Puncte
43 Bondei Radu Gabriel TRI - Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 11 ani 00:38:05 Timp 13826 Cod 0 Puncte
44 Schampeche Raul Mihai STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:38:33 Timp 14425 Cod 0 Puncte
45 Sachetti Francesco TRI - Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 11 ani 00:38:50 Timp 14013 Cod 0 Puncte
46 Birdau Ioan Alexandru SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 11 ani 00:38:77 Timp 13745 Cod 0 Puncte
47 Ghelbereu Eduard Gabriel ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 11 ani 00:38:81 Timp 13923 Cod 0 Puncte
48 Panait Rares Alexandru TRI - Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 11 ani 00:38:89 Timp 13825 Cod 0 Puncte
49 Onel Rares Petru TCB - As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 11 ani 00:38:99 Timp 14553 Cod 0 Puncte
50 Dumitru Gabriel Ciprian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:39:06 Timp 13421 Cod 0 Puncte
51 Diaconescu Bogdan Florin SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:39:08 Timp 13378 Cod 0 Puncte
52 Chiran Stefan Felix BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:39:15 Timp 13831 Cod 0 Puncte
53 Chiriac Constantin Iulian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:39:57 Timp 13942 Cod 0 Puncte
54 Podeanu Andrei Stefan SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:39:70 Timp 13384 Cod 0 Puncte
55 Cojocaru Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:40:13 Timp 13133 Cod 0 Puncte
56 Nanulescu Alexandru Nichita BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:40:36 Timp 13774 Cod 0 Puncte
57 Manea George C-Tin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:41:05 Timp 13132 Cod 0 Puncte
58 Lupu Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:41:22 Timp 13828 Cod 0 Puncte
59 Vilcu Alexandru Nicolae LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:41:61 Timp 13130 Cod 0 Puncte
60 Neagu Alex SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:42:98 Timp 13386 Cod 0 Puncte
61 Huivan Alexandru Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:43:04 Timp 13836 Cod 0 Puncte
62 Neagu Loris SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:43:43 Timp 13388 Cod 0 Puncte
63 Ples Suero Vladyn LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:43:52 Timp 14099 Cod 0 Puncte
64 Badea Antonio Daniel STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:44:22 Timp 14432 Cod 0 Puncte
65 Gelea Andrei TRI - Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 11 ani 00:45:25 Timp 13396 Cod 0 Puncte
66 Belega Vlad Daniel STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:46:79 Timp 13262 Cod 0 Puncte
67 Neagu Claudio SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:47:16 Timp 13387 Cod 0 Puncte

8. 50 m liber (0-99F custom)

1 Constantin Diana STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:31:77 Timp 13400 Cod 0 Puncte
2 Naidin Alexandra Patricia ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:32:34 Timp 13315 Cod 0 Puncte
3 Ioana Daria Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:33:09 Timp 13316 Cod 0 Puncte
4 Danciu Elia ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:33:36 Timp 13585 Cod 0 Puncte
5 Dragusi Alina Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:33:43 Timp 13709 Cod 0 Puncte
6 Radic Tara ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:33:51 Timp 14283 Cod 0 Puncte
7 Serman Ioana Alexandra LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:33:58 Timp 13432 Cod 0 Puncte
8 Ilie Bianca Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:33:71 Timp 13311 Cod 0 Puncte
9 Dumitrescu Cristina STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:34:02 Timp 13058 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Alexia Ioana ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:34:47 Timp 13314 Cod 0 Puncte
11 Ivan Sara Natalie SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 11 ani 00:34:64 Timp 14334 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Sara Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:34:76 Timp 13716 Cod 0 Puncte
13 Coman Corina Ioana STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:34:97 Timp 13263 Cod 0 Puncte
14 Fogoros Ioana Teodora ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:35:05 Timp 13313 Cod 0 Puncte
15 Radu Timeea Andreea BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:35:15 Timp 13776 Cod 0 Puncte
16 Geamanu Rebeca STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:35:21 Timp 13265 Cod 0 Puncte
17 Matei Guiman Alexia Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:35:87 Timp 13734 Cod 0 Puncte
18 Trandafir Iris Elena BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:36:13 Timp 13712 Cod 0 Puncte
19 Tarabega Anca Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:36:79 Timp 13312 Cod 0 Puncte
20 Moghioroiu Alesia Georgia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:37:34 Timp 13392 Cod 0 Puncte
21 Dumitru Ana Maria Bianca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:38:03 Timp 13428 Cod 0 Puncte
22 Malutan Mara Gabriela CPI - Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 11 ani 00:38:31 Timp 13354 Cod 0 Puncte
23 Ilisei Erica STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 11 ani 00:38:49 Timp 14421 Cod 0 Puncte
24 Muresanu Cristina Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:38:54 Timp 13436 Cod 0 Puncte
25 Silisteanu Ecaterina CFS - As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 11 ani 00:38:57 Timp 13451 Cod 0 Puncte
26 Manea Catalina Andreea SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 11 ani 00:38:90 Timp 14338 Cod 0 Puncte
27 Manea Eva Andreea SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:39:35 Timp 13385 Cod 0 Puncte
28 Dumitrescu Elena Iuliana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:39:38 Timp 13422 Cod 0 Puncte
29 Stanciu Maria Stefania TRI - Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 11 ani 00:39:45 Timp 13395 Cod 0 Puncte
30 Moldovan Teodora Paula MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 11 ani 00:39:65 Timp 14320 Cod 0 Puncte
30 Ciobanu Cristiana Ioana SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 11 ani 00:39:65 Timp 13201 Cod 0 Puncte
32 Avramescu Ilinca BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:39:69 Timp 14240 Cod 0 Puncte
33 Stanica Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 11 ani 00:40:05 Timp 13714 Cod 0 Puncte
34 Popescu Ana Teodora SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:40:80 Timp 13390 Cod 0 Puncte
35 Largeanu Maria Elisabeta SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 11 ani 00:41:74 Timp 13202 Cod 0 Puncte
36 Vlad Diana Andreea LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:42:36 Timp 13742 Cod 0 Puncte
37 Ciaus Mihaela SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 11 ani 00:42:48 Timp 14215 Cod 0 Puncte
38 Stoica Anca Gabriela CMB - Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 11 ani 00:42:53 Timp 13674 Cod 0 Puncte
39 Grigoras Raisa Ioana ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 11 ani 00:42:82 Timp 13589 Cod 0 Puncte
40 Vijiala Andreu Laura TCB - As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 11 ani 00:43:07 Timp 14554 Cod 0 Puncte
41 Mihale Veronica Cristina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:43:42 Timp 13744 Cod 0 Puncte
42 Ivanov Ana Maria Claudia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11 ani 00:46:82 Timp 13426 Cod 0 Puncte
43 Cobirjea Cristina Florent ASP - As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 11 ani 00:54:16 Timp 13915 Cod 0 Puncte

9. 50 m bras (0-99F custom)

1 Marin Ioana ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:42:02 Timp 14267 Cod 0 Puncte
2 Gorecki Andra Denisa LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10 ani 00:45:92 Timp 13101 Cod 0 Puncte
3 Drog Maria Bianca BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:46:59 Timp 14108 Cod 0 Puncte
4 Chiru Simona Andreea SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 10 ani 00:47:35 Timp 13958 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Ilinca BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:47:51 Timp 14494 Cod 0 Puncte
6 Strungareanu Ioana Andra ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:47:62 Timp 14263 Cod 0 Puncte
7 Busurca Petra YST - Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 10 ani 00:47:91 Timp 13997 Cod 0 Puncte
8 Gomoi Ioana Teodora BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:48:34 Timp 14106 Cod 0 Puncte
9 Oprea Ana Maria SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10 ani 00:48:50 Timp 14336 Cod 0 Puncte
10 Petrache Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:48:64 Timp 14277 Cod 0 Puncte
11 Grigorescu Diana Elena STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10 ani 00:49:80 Timp 14438 Cod 0 Puncte
12 Fudulica Alexandra Maria ATB - Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10 ani 00:49:96 Timp 14268 Cod 0 Puncte
13 Balanescu Bianca Maria BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:50:39 Timp 14112 Cod 0 Puncte
14 Bancila Mara Alexandra BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10 ani 00:50:78 Timp 14113 Cod 0 Puncte
15 Lepoutre Emma Sarah REN - Renovatio Sport Club Bucuresti 10 ani 00:50:99 Timp 14518 Cod 0 Puncte
16 Postu Cristina Ioana ACA - Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 10 ani 00:51:09 Timp 14531 Cod 0 Puncte