Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul National de Juniori, Tineret, Seniori - bazin scurt

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 99:99:99
4 Ambrozie Ilinca 17516 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
4 Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
5 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
6 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
7 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
2 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 99:99:99
4 Nitescu Eva Maria 15287 2007 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
8 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
3 Bojor Manuela Stefania 16771 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Peter Alexandra 22875 2002 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
7 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
8 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
3 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:19
5 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:40:56
6 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
7 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 6
1 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 CSM Constanta 00:37:03
2 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:64
3 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:34:40
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:33:40
5 Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:33:55
6 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:21
7 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:38
8 Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:39:05

Seria: 7
1 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:36:77
2 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:35:49
3 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:34:17
4 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:32:87
5 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:33:49
6 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:16
7 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:26
8 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:60

Seria: 8
1 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:36:65
2 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:35:22
3 Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 00:34:05
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:66
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:43
6 Ilea Narcisa 13563 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:34:92
7 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:96
8 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:50

Proba 2 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (94 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Has Lucas 16005 2007 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
6 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Bujor George Antonio 15244 2007 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 2
2 Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Manolescu David 17682 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
6 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Aron Mario Robert 14635 2007 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
8 Marcu Sebastian 16980 2005 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
6 Cucu Michael 22096 2004 CSM Corona Brasov 99:99:99
7 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 4
1 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
2 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
3 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Iordache Matei Alexandru 15288 2007 ACS Universitar USH 99:99:99
6 Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
2 Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Maftei Leonardo 14800 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 99:99:99
7 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Vintila David Gabriel 19095 2006 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Stefanescu Rares Mihai 14973 2006 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 99:99:99
4 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
7 Mosu Darius Luca 16268 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Hriscu Daniel-Emilian 22491 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Dudui Razvan 15210 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Haidu Roland 14248 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:36
4 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:98
5 Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 00:30:17
7 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
8 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 8
1 Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:28:84
2 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:28:47
3 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:09
4 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:27:88
5 Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:28:03
6 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:32
7 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:28:70
8 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:65

Seria: 9
1 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:69
2 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:36
3 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:12
4 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:87
6 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:33
7 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:27:53
8 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:75

Seria: 10
1 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:51
2 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:91
3 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:59
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:23:78
5 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:46
6 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:25:28
7 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:26:08
8 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:75

Seria: 11
1 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:39
2 Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 00:25:60
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:24:59
4 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:23:64
5 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:12
6 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:25:08
7 Denysenko Ivan 22874 2004 Club Sportiv Ukraina 00:26:00
8 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:26:75

Seria: 12
2 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 CSM Constanta 00:25:33
3 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:48
4 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:23:31
5 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:01
6 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:80
7 Nitu Marius Adrian 12935 2003 ACS Universitar USH 00:26:00
8 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 ACS Universitar USH 00:26:58

Descalificari
1 Grigoras Alexandru Nic.
Observatii: descalificat
16089 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Mihaila Andrei Florin
Observatii: descalificat
16316 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Rusu Andrei Eugen
Observatii: neprezentat
17169 2006 ACS Universitar USH 00:32:45
4 Cionca Luca Ioan
Observatii: neprezentat
15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:27:10
5 Dragota Etienne Laurentiu
Observatii: descalificat
12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:23

Proba 3 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ion Anadiana 16272 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99

Seria: 2
1 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
7 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
4 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
5 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 4
1 Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 99:99:99
5 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Andrei Iustina 16435 2007 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Seria: 5
2 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:09:57
3 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 01:07:51
4 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:03:33
5 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:05:63
6 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:60
7 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:13:06
8 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 6
1 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:15:27
2 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:09:33
3 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:61
4 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:47
5 Pascu Ana Maria 14506 2005 CSM Constanta 01:05:04
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:08:06
7 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:82
8 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 7
1 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:87
2 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:18
3 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:06:47
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:17
5 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:04:85
6 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:99
8 Magureanu Jessica 16900 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Descalificari
1 Miclea Ana Maria
Observatii: neprezentat
17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Balint Emma
Observatii: neprezentat
14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Hrib Maria
Observatii: descalificat
15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
4 Salajan Mara Ana
Observatii: descalificat
13722 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:17:32
5 Samuila Iris Alexandra
Observatii: neprezentat
15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:10:08

Proba 4 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
3 Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Nistorescu Alexandru 13687 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
7 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 2
1 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:14:91
4 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:04:41
5 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:10:36
6 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 02:16:75
7 Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Soaita Rares Erik 15851 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:11:45
4 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:00:24
5 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:08:77
6 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:16:37
7 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99

Seria: 4
1 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 02:21:78
3 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:10:58
5 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:04:80
6 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:44
7 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Musat Tiberiu Gabriel
Observatii: neprezentat
16233 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Glinta Robert Andrei
Observatii: neprezentat
9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:52:40

Proba 5 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
6 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 2
1 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
2 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Ambrozie Ilinca 17516 2008 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
2 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
3 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:15:62
5 Florea Raisa Ioana 16653 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
6 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
7 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:02:84
2 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:53:63
3 Oprea Maria Florentina 15515 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:34:82
4 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 CSM Constanta 04:32:27
5 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:32:52
6 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:47:95
7 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:58:38
8 Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 05:08:12

Seria: 5
1 Bescheret Anca 15411 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:59:72
2 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:52:99
3 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:32:58
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:18:96
5 Grosu Maria 14552 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:32:45
6 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:38:06
7 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:54:50
8 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:04:44

Descalificari
1 Miclea Ana Maria
Observatii: neprezentat
17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 6 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (126 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cazacu Andrei Liviu 15427 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
3 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 CSM Constanta 99:99:99
5 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Trenchea Darius Matei 15838 2007 CSM Constanta 99:99:99
7 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Soaita Rares Erik 15851 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Galatanu Vlad 15208 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Hriscu Daniel-Emilian 22491 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Maftei Leonardo 14800 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Cosarba Darius 15999 2007 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
7 Serban Robert Gabriel 16420 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
8 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 4
1 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Stefanescu Rares Mihai 14973 2006 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
5 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
6 Bodnariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Bujor George Antonio 15244 2007 ACS Universitar USH 99:99:99
8 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 5
1 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
3 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Mosu Darius Luca 16268 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Niculaie David Andreas 15045 2006 CSM Constanta 99:99:99
6 Ghitan Valentin Florin 15302 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 6
1 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
5 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
6 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
3 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Vasile Nicolas Daniel 13855 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
6 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
7 Andreicut Raul Vasile 17786 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 99:99:99

Seria: 8
1 Dudui Razvan 15210 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
3 Lazarescu Darius Stefan 15219 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Grigoras Alexandru Nic. 16089 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 99:99:99
8 Schmidt Christian 15912 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 9
1 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Ficiu Bogdan Andrei 14975 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
3 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Iordache Matei Alexandru 15288 2007 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
6 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
8 Pralea Stefan Emilian 16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Seria: 10
1 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
4 Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 01:02:01
5 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:13
6 Tica Stefan 14129 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 11
1 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:42
2 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:59:63
3 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:14
4 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:98
5 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:58:07
6 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:58:58
7 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:48
8 Haidu Roland 14248 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:64

Seria: 12
1 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:57:78
2 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:57:71
3 Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:57:47
4 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:57:32
5 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:41
6 Talpes Ioan Vlad 15044 2006 Palatul copiilor Constanta 00:57:61
7 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:71
8 Dervis Feysal 17609 2006 Palatul copiilor Constanta 00:57:83

Seria: 13
1 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:56:66
2 Iaschiu Andrei 15443 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:56:36
3 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:10
4 Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 00:55:51
5 Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:55:54
6 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:23
7 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:50
8 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:91

Seria: 14
1 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:14
2 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:77
3 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:52:18
4 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:49:21
5 Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:51:77
6 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:53:51
7 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 ACS Universitar USH 00:54:89
8 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:34

Seria: 15
1 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:55:14
2 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:53:67
3 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:10
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:49:15
5 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:50:02
6 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:06
7 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:51
8 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:55:34

Seria: 16
2 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:53:60
3 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:51:82
4 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 CSM Constanta 00:48:11
5 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:49:93
6 Denysenko Ivan 22874 2004 Club Sportiv Ukraina 00:53:00
7 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:34
8 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:34

Descalificari
1 Mihaila Andrei Florin
Observatii: neprezentat
16316 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Rusu Andrei Eugen
Observatii: neprezentat
17169 2006 ACS Universitar USH 01:04:78
3 Cionca Luca Ioan
Observatii: neprezentat
15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:54:97

Proba 7 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:24:97
6 Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 99:99:99
7 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
3 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:35:56
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:19:91
5 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 CSM Constanta 02:28:06
6 Ion Anadiana 16272 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
7 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
2 Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:33:93
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 02:14:13
5 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:93
6 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
8 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Descalificari
1 Salajan Mara Ana
Observatii: neprezentat
13722 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Togoe Ioana Maria
Observatii: descalificat
16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Samuila Iris Alexandra
Observatii: neprezentat
15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:32:09
4 Lospa Tamara Ioana
Observatii: descalificat
14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Manolescu David 17682 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Seria: 2
1 Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:12
3 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:68
4 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:05
5 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:18:81
6 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:30:03
7 Cojocaru Stefan 13690 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
8 Cucu Michael 22096 2004 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 3
1 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:33:07
3 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:21:63
4 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:15:44
5 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:50
6 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:28:54
7 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:44:22
8 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 4
1 Cucu Alexandru 22095 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
2 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:32:45
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:19:72
4 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:13:94
5 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:17:83
6 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 02:27:87
7 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:42:96
8 Slavic Alexandr 15464 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99

Descalificari
1 Muraru Edward Cristian
Observatii: descalificat
16318 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:74
2 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:36:60
3 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:19
4 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:35:90
5 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:10
6 Ambrozie Ilinca 17516 2008 ACS Universitar USH 00:36:58
7 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:73
8 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:35

Proba 2 50 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:35:35
2 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:35:27
3 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:06
4 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:30
5 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:31
6 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:13
7 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:33
8 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:60

Proba 3 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:81
2 Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 00:33:59
3 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:32:95
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:43
5 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:32:85
6 Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:33:27
7 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:80
8 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:95

Proba 4 50 m fluture - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:26:93
2 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:90
3 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:55
4 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 ACS Universitar USH 00:25:95
5 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:26:40
6 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:74
7 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:93
8 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:02

Proba 5 50 m fluture - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:83
2 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:25:69
3 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:39
4 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:25:22
5 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:25:25
6 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:45
7 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:81
8 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:25:88

Proba 6 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:47
2 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:18
3 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:24:10
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:23:63
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:23:93
6 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:16
7 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:24:25
8 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:24:51

Proba 7 100 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 01:09:70
2 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:17
3 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:08:66
4 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 01:07:85
5 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:52
6 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:08:73
7 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:09:47
8 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:14

Proba 8 100 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:56
2 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:06:19
3 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:05:93
4 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:83
5 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:84
6 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:13
7 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:50
8 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:06:98

Proba 9 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:05:76
2 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:04:18
3 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:51
4 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:02:54
5 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:02:70
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:55
7 Pascu Ana Maria 14506 2005 CSM Constanta 01:05:40
8 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:05:80

Proba 10 200 m spate - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:20:81
2 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:88
3 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 02:16:44
4 Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:13:78
5 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:35
6 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:17:65
7 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:19:07
8 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:21:88

Proba 11 200 m spate - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 02:12:69
2 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:30
3 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:09:46
4 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:07:18
5 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:07:75
6 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:11:17
7 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 02:11:91
8 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 02:12:82

Proba 12 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nistorescu Alexandru 13687 2007 CSM Corona Brasov 02:05:46
2 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:05:20
3 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:02:59
4 Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:58:68
5 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:00:95
6 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:04:07
7 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:05:34
8 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:07:05

Proba 13 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 04:50:45
2 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:47:98
3 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 04:45:83
4 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:38:28
5 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:42:44
6 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:47:26
7 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:48:53
8 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:50:69

Proba 14 400 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:37:36
2 Grosu Maria 14552 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:36:20
3 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:46
4 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 04:31:43
5 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:31:91
6 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:35:90
7 Oprea Maria Florentina 15515 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:37:31
8 Ambrozie Ilinca 17516 2008 ACS Universitar USH 04:37:92

Proba 15 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 CSM Constanta 04:28:72
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:26:13
3 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:23:65
4 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:18:01
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:19:74
6 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:24:33
7 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:27:18
8 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:30:47

Proba 16 100 m liber - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:99
2 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:39
3 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:53:31
4 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:53:20
5 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:53:27
6 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:53:33
7 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:57
8 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:22

Proba 17 100 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:18
2 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:51:73
3 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:49
4 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:50:12
5 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:50:49
6 Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 00:51:67
7 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:52:00
8 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:52:26

Proba 18 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:49:95
2 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:49:51
3 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:48:95
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:48:43
5 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:48:94
6 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:49:37
7 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 CSM Constanta 00:49:75
8 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:50:11

Proba 19 200 m mixt - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:38
2 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:32:42
4 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:48
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 02:27:34
6 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:32:01
7 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:33:32
8 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:37:63

Descalificari
1 Diaconescu Carbunescu Mad
Observatii: descalificat
12762 2005 CSM Constanta 02:28:64

Proba 20 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:22:10
2 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:89
3 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:20:30
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 02:17:43
5 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:20:05
6 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:20:41
7 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:21:30
8 Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:24:46

Proba 21 200 m bras - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:28:57
2 Cucu Alexandru 22095 2006 CSM Corona Brasov 02:23:20
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:22:76
4 Cojocaru Stefan 13690 2006 CSM Corona Brasov 02:22:15
5 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 02:22:66
6 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:22:81
7 Cucu Michael 22096 2004 CSM Corona Brasov 02:25:12
8 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:67

Proba 22 200 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:19:89
2 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:19:01
3 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:17:65
4 Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 02:15:94
5 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:67
6 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:18:61
7 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:47
8 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:20:91

Proba 23 4 X 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 5 Ioana Maria Stirbu, Maria Verciuc, Ana Maria Sibiseanu, Delia Elena Ostafi, 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 1 Daria Alesia Craciun, Nicola Aiana Craciun, Melinda Sarolta Sarkany, Emilia Nora Santha, 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
5 Stafeta 2 Aissia Claudia Prisecariu, Rianna Amariei, Elena Radu, Daria Alexa, 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
7 Stafeta 1 Karina Andreea Moraru, Ariana Ioana Pascu, Raisa Ioana Florea, Gabriela Bianca Batrinu, 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
8 Stafeta 3 Maria Georgian Iloviceanu, Bianca Ioana Lungu, Zsofia Nagy, Ioana Ariana Floranescu, 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 Carina Florina Padurariu, Maria Natalia Marc, Narcisa Ilea, Paula Maria Jaravete, 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
3 Stafeta 1 Sidonia Elena Carpenis, Denisa Alexandra Dragomir, Maria Denisa Martin, Eliza Andreea Barbu, 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Stafeta 4 Bianca Andreea Costea, Maysa Ratiu, Gabriela Ioana Gadea, Anastasia Maria Bako, 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:34
5 Stafeta 1 Maria Roxana Pop, Mara Berinde, Mara Ana Barbul Zetea, Lara Princz, 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:62
6 Stafeta 1 Alexandra Mihaela Butnaru, Maya Maria Zavoianu, Raisa Stefania Patrascu, Andra Georgiana Surugiu, 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Stafeta 1 Letitia Andreea Motos, Daria Elena Huma, Roberta Elisa Baciuna, Samira Alexandra Ahmad, 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Anna Denisa Nitu, Alice Eugenia Anghel, Laura Ana-Maria Pan-Ke, Larisa Ioana Macoveiciuc, 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 24 4 X 50 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (20 stafete inscrise in 5 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 2 Enes Kacmaz, Valentin Florin Ghitan, Adam Aboud, Mihnea Cosmin Modoran, 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Flavius C-Tin Cojocaru, Mihnea C-Tin Deleu, Leonardo Maftei, Rares Hriscu, 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Stafeta 1 Darius Dragan Nistor, Vlad Galatanu, Darius Stefan Lazarescu, Andrei Ciobanasu, 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Stafeta 9 Laszlo Igor Csendes, Mihnea Ionut Rosca, Edris M.Sediq, Marian Calin, 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 Gabriel Icobescu, Horatiu Cristian Bugnar, Luca Vasile Barbul Zetea, Catalin Paul Ungur, 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
2 Stafeta 1 Ungurianu Luca Vlad Pasa, Bogdan Adam, Sebastian Tutuianu, Matei Gabriel Sarbulescu, 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 1 Robert Adam, Iustin Teodor Mistireanu, Stefan Tica, Stefan Cozma, 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Stafeta 1 George Antonio Bujor, Luca Stefan Rotaru, Alexandru Birghilescu, Horia Petru Anghel, 2006 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Stafeta 1 Alexandru Nistorescu, Dusa Rares Moian, Alexandru Cucu, Darius Stefan Coman, 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Stafeta 2 Alexandru Mari Stefanache, Emanoel Florin Boboc, Stefan Cristian Grigoras, Lucas Ioan Gheorghe, 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 1 Eric Stefan Andries, David Andreas Niculaie, Andrei Mihai Bancila, Darius Matei Trenchea, 2006 CSM Constanta 99:99:99
8 Stafeta 1 Andrei Sebastian Simon, Emil Dancanet, Albert Gabriel Cojanu, Bogdan Alex. Checiches, 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Stafeta 2 Gheorghe Gabriel Tanase, Eduard Ionut Petre, Perlik Robert Badea, Andrei Theodor Proca, 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:20
2 Stafeta 1 Florin Orlando Utuleac, Robert Alex. Stoica, Denis Mihai Alexandrescu, Cristian Andrei Lupu, 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:49:91
3 Stafeta 6 Rares Mihai Oanta, Cristian Andrei Dobre, Andrei Constantin Stoian, Alexandru Constantinescu, 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:45:51
4 Stafeta 7 Andrei Mircea Anghel, Petre Cristian Culea, Tobias George Dumitrache, David Andrei Mihai, 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:42:09
5 Stafeta 8 Vlad Stefan Stancu, Andrei Enache, Stefan Andrei Vasilescu, Robert Andrei Badea, 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:42:37
6 Stafeta 1 Vlad Stefan Mihalache, Vlad Alexandru Matei, Mihai Alexandru Andrei, Razvan Dumitru Petrea, 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:46:92
7 Stafeta 1 Armand Gustav Enescu, Negru Robert Krizbai, Ayan Gheorghiu, Lukas Stancel, 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:50:59
8 Stafeta 1 Patrik Raul Bizau, Luca Stefan Ichim, Andrei Cseh, Ionut Marian Todoran, 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Grigoras Alexandru Nic. 16089 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Iordache Matei Alexandru 15288 2007 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Galatanu Vlad 15208 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 99:99:99
3 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
5 Cucu Michael 22096 2004 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Ciorap Samuel 15581 1994 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Aron Mario Robert 14635 2007 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Cosarba Darius 15999 2007 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
3 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
5 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Ficiu Bogdan Andrei 14975 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Vintila David Gabriel 19095 2006 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
4 Schmidt Christian 15912 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
6 Cucu Alexandru 22095 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
7 Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Bodnariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 5
1 Haidu Roland 14248 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:93
2 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:15
3 Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 00:33:42
4 Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:32:97
5 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:26
6 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:05
7 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:36:57
8 Cojocaru Stefan 13690 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 6
1 Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 00:32:80
2 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:64
3 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:32:12
4 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 00:31:62
5 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:31:90
6 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:32:41
7 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:72
8 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:32:88

Seria: 7
2 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:21
3 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:35
4 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:28:62
5 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:13
6 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:66
7 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:30:37
8 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 ACS Universitar USH 00:31:54

Seria: 8
1 Niculaie David Andreas 15045 2006 CSM Constanta 00:30:82
2 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:12
3 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:22
4 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:28:30
5 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:03
6 Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 00:29:55
7 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:30:27
8 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:31:51

Seria: 9
1 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:81
2 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:68
3 Nitu Marius Adrian 12935 2003 ACS Universitar USH 00:29:16
4 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:15
5 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:28:87
6 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:29:54
7 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:21
8 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:38

Descalificari
1 Siliste Indru George
Observatii: descalificat
16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Ghile Dragos
Observatii: descalificat
13264 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:95

Proba 2 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Nitescu Eva Maria 15287 2007 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 2
2 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
3 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
4 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Radu Elena 19963 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
7 Ambrozie Ilinca 17516 2008 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Oprea Maria Florentina 15515 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 99:99:99
2 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 99:99:99
3 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
5 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
7 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Peter Alexandra 22875 2002 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
6 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 6
1 Jaravete Paula Maria 11336 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
2 Ion Anadiana 16272 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
4 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
5 Cernat Amina Maria 17022 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
7 Magureanu Jessica 16900 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 7
1 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:37
4 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:73
5 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:77
6 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 99:99:99
7 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 8
1 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:20
2 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:65
3 Pan-Ke Laura Ana-Maria 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:51
4 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:31:01
5 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:87
6 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:60
8 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:46

Seria: 9
1 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:30:20
2 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:29:85
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:28:69
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:61
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:03
6 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:29:55
7 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:29:99
8 Bescheret Anca 15411 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:30:99

Seria: 10
1 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:30:07
2 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:29:83
3 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:57
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:39
5 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:98
6 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:20
7 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:29:95
8 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:91

Seria: 11
2 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:78
3 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:34
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:19
5 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 CSM Constanta 00:27:92
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:18
7 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 00:29:92
8 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 00:30:32

Descalificari
1 Balint Emma
Observatii: neprezentat
14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Salajan Mara Ana
Observatii: neprezentat
13722 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:86
3 Samuila Iris Alexandra
Observatii: neprezentat
15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:30:04

Proba 3 100 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nistorescu Alexandru 13687 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
2 Soaita Rares Erik 15851 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Ghitan Valentin Florin 15302 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Lazarescu Darius Stefan 15219 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Bujor George Antonio 15244 2007 ACS Universitar USH 99:99:99
6 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 3
1 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
3 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Vasile Nicolas Daniel 13855 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
7 Maftei Leonardo 14800 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 4
1 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
5 Marcu Sebastian 16980 2005 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
6 Pralea Stefan Emilian 16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
7 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Serban Robert Gabriel 16420 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
7 Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:03:53
2 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:74
3 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:44
4 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:52:20
5 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:55:40
6 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:12
7 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:74

Seria: 7
1 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:47
2 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:00:00
3 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:56:41
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:51:18
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:53:22
6 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:57:83
7 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:01

Seria: 8
1 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:21
2 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:59:29
3 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:06
5 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:52:79
6 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:18
7 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:86
8 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 01:04:61

Descalificari
1 Cionca Luca Ioan
Observatii: neprezentat
15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Maselusa Denis Mihai
Observatii: neprezentat
16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Musat Tiberiu Gabriel
Observatii: neprezentat
16233 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Mihaila Andrei Florin
Observatii: neprezentat
16316 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Glinta Robert Andrei
Observatii: neprezentat
9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:51:17

Proba 4 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
5 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
7 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
2 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:30:65
4 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:18:54
5 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:26:54
6 Ion Anadiana 16272 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
7 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 99:99:99

Seria: 3
1 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
2 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:28:15
4 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:42
5 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:39
6 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Seria: 4
1 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
2 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
3 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:37
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:80
5 Pascu Ana Maria 14506 2005 CSM Constanta 02:18:78
6 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Iaschiu Andrei 15443 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
5 Manolescu David 17682 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Seria: 2
1 Hriscu Daniel-Emilian 22491 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
5 Maftei Leonardo 14800 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 CSM Constanta 99:99:99
7 Slavic Alexandr 15464 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99

Seria: 3
1 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
8 Mosu Darius Luca 16268 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 99:99:99
3 Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
5 Andreicut Raul Vasile 17786 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
8 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
5 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
2 Tica Stefan 14129 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Bujor George Antonio 15244 2007 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
7 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Trenchea Darius Matei 15838 2007 CSM Constanta 99:99:99
2 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:19:41
4 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:15:19
5 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:15:40
6 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
8 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 8
1 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:10:04
2 Dervis Feysal 17609 2006 Palatul copiilor Constanta 02:07:76
3 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:06:88
4 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:04:71
5 Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:05:17
6 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:07:36
7 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:99
8 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:10:10

Seria: 9
1 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:12
2 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:57:94
3 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:53:81
4 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:49:44
5 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:52:09
6 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:55:73
7 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:00:80
8 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:04:65

Seria: 10
1 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:03:77
2 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:57:90
3 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:52:68
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:48:37
5 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 CSM Corona Brasov 01:50:85
6 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:55:00
7 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 CSM Constanta 01:59:56
8 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:04:35

Seria: 11
1 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 ACS Universitar USH 02:01:79
2 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:57:10
3 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:52:36
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:47:49
5 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:49:79
6 Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 01:54:02
7 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:58:00
8 Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 02:04:33

Descalificari
1 Mihaila Andrei Florin
Observatii: neprezentat
16316 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 6 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
3 Bojor Manuela Stefania 16771 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Nitescu Eva Maria 15287 2007 ACS Universitar USH 99:99:99
6 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
2 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
3 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
5 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
7 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:52
5 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:21:08
2 Oprea Maria Florentina 15515 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:17:57
3 Ilea Narcisa 13563 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:14:71
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:11:35
5 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:12:97
6 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:27
7 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:19:54
8 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:26:97

Seria: 5
1 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:21:04
2 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 CSM Constanta 01:17:04
3 Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 01:14:08
4 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:21
5 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:12:95
6 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:24
7 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:45
8 Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:26:31

Seria: 6
1 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:19:83
2 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:16:58
3 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:13:74
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:09:75
5 Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:12:54
6 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:95
7 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:47
8 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:23:12

Proba 7 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
5 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
7 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Descalificari
1 Dobrin Alexandra
Observatii: neprezentat
6556 1993 CSM Corona Brasov 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:63
2 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:31:38
3 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 ACS Universitar USH 00:30:94
4 Niculaie David Andreas 15045 2006 CSM Constanta 00:30:60
5 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 00:30:69
6 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:25
7 Galatanu Vlad 15208 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:48
8 Aron Mario Robert 14635 2007 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:74

Proba 2 50 m bras - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:29:65
3 Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 00:29:35
4 Cucu Michael 22096 2004 CSM Corona Brasov 00:29:23
5 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:25
6 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:44
7 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:29:73
8 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:25

Descalificari
1 Stefanache Alexandru Mari
Observatii: descalificat
13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:16

Proba 3 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:19
2 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:82
3 Nitu Marius Adrian 12935 2003 ACS Universitar USH 00:28:77
4 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:27:84
5 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:28:49
6 Cucu Alexandru 22095 2006 CSM Corona Brasov 00:28:81
7 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:29:19
8 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:22

Proba 4 50 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:30:97
2 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:68
3 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 00:30:60
4 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:41
5 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:41
6 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:66
7 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:30:68
8 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:05

Proba 5 50 m fluture - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:29:61
2 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:30
3 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:01
4 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:95
5 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:28:96
6 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 00:29:19
7 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:53
8 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:63

Proba 6 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:28:57
2 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 CSM Constanta 00:28:31
3 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:00
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:69
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:83
6 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:29
7 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:38
8 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:28:84

Proba 7 100 m spate - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:61
2 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 01:00:87
3 Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:00:10
4 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:66
5 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:00:08
6 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:68
7 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:01:57
8 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:71

Proba 8 100 m spate - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:58:56
2 Nistorescu Alexandru 13687 2007 CSM Corona Brasov 00:58:31
3 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:73
4 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:56:50
5 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:55
6 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:21
7 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:58:34
8 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:58:68

Proba 9 100 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:56:31
2 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:17
3 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:52:86
4 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:52:38
5 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:86
6 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:54:70
7 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:55:62
8 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:32

Proba 10 200 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:26:36
2 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:25:11
3 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:23:99
4 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:22:20
5 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:39
6 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:34
7 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:26:23
8 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:27:58

Proba 11 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:42
2 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:20:48
3 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:17:29
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:15:92
5 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:55
6 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:01
7 Pascu Ana Maria 14506 2005 CSM Constanta 02:21:11
8 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:22:15

Proba 12 200 m liber - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trenchea Darius Matei 15838 2007 CSM Constanta 01:59:30
2 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:59:26
3 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:57:71
4 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:56:96
5 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:57:09
6 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 01:58:37
7 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:59:28
8 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:59:61

Proba 13 200 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:55:31
2 Tica Stefan 14129 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:54:56
3 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:53:67
4 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:52:08
5 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:52:41
6 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:53:73
7 Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 01:54:60
8 Iaschiu Andrei 15443 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:56:73

Proba 14 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:51:88
2 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:51:51
3 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:51:04
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:48:15
5 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:49:67
6 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:51:34
7 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:51:70
8 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:51:94

Proba 15 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:19:96
2 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:29
3 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:18:53
4 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:42
5 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:46
6 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:18:63
7 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:19:54
8 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 01:20:09

Proba 16 100 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:67
2 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:17
3 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:80
4 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:05
5 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:15:30
6 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:15:93
7 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:44
8 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:81

Proba 17 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:12:62
2 Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 01:12:54
3 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:11
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:09:60
5 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:10:67
6 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:12:48
7 Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:12:56
8 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:13:29

Proba 18 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:07:93
2 Iaschiu Andrei 15443 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:59:35
3 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 04:43:89
4 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:20:76
5 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 04:34:31
6 Niculaie David Andreas 15045 2006 CSM Constanta 04:54:75
7 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:05:59
8 Cucu Alexandru 22095 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99

Proba 19 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Grosu Maria 14552 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 09:20:33
5 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:34:07
7 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Ambrozie Ilinca 17516 2008 ACS Universitar USH 99:99:99

Descalificari
1 Constantinescu Briana
Observatii: descalificat
14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 20 4 X 50 m liber - 14 - 99 ani - Combinat (2M+2F) (19 stafete inscrise in 5 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 1 Andrei Sebastian Simon, Emil Dancanet, Letitia Andreea Motos, Daria Elena Huma, 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
4 Stafeta 1 Eric Stefan Andries, David Andreas Niculaie, Eva Maria Paraschiv, Paula Maria Boleacu, 2006 CSM Constanta 99:99:99
5 Stafeta 1 Robert Alex. Stoica, Florin Orlando Utuleac, Sarah Teodora Melenciuc, Ayanna Sorana Freciu, 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 Eduard Ionut Petre, Perlik Robert Badea, Raisa Stefania Patrascu, Alexandra Mihaela Butnaru, 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Stafeta 7 Bogdan Mihai Petre, Eduard Andrei Miu, Sara Flavia Strimb, Alexandra Bogdaneci, 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
3 Stafeta 1 Vlad Galatanu, Darius Dragan Nistor, Alina Riana Bertea, Iasmina Moldovan, 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Stafeta 1 Elena Bianca Botezatu, Michael Cucu, Alexandra Maticiuc, Andras Barabas, 2002 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Stafeta 9 Robert Andrei Badea, Laszlo Igor Csendes, Ana Maria Sibiseanu, Diana Gabriela Stiger, 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Tobias George Dumitrache, Simona Andreea Chiru, Alina Maria Dragusi, David Andrei Mihai, 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 1 Badea Gabriel Raicu, Eliza Andreea Barbu, Sidonia Elena Carpenis, David Stefan Ionescu, 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Stafeta 1 Larisa Ioana Macoveiciuc, Lucas Ioan Gheorghe, Anna Denisa Nitu, Alexandru Mari Stefanache, 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 1 Gheorghe Gabriel Tanase, Andrei Theodor Proca, Maya Maria Zavoianu, Andra Georgiana Surugiu, 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Stafeta 8 Vlad Stefan Stancu, Andrei Enache, Anastasia Maria Bako, Bianca Andreea Costea, 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Flavius C-Tin Cojocaru, Petra Izabela Posa, Ingrid Stefura, Rares Hriscu, 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Stafeta 1 Alexandru Cristian Neamtu, Bogdan Anton, Roberta Andreea Precob, Alexandra Theodora Careba, 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Stafeta 7 Stefan Razvan Rachieru, Andreea Iuliana Vacaru, Ioana Madalina Iorga, Andrei Remus Lazar, 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
7 Stafeta 5 Rares Mihai Oanta, Alexandru Constantinescu, Ana Irina Constantinescu, Irina Ana Preda, 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 1 Alice Eugenia Anghel, Bogdan Adam, Laura Ana-Maria Pan-Ke, Matei Gabriel Sarbulescu, 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (86 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
3 Peter Alexandra 22875 2002 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
4 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 99:99:99
6 Marc Maria Natalia 15039 2006 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
7 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99

Seria: 2
1 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
2 Bescheret Anca 15411 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
3 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
6 Andrei Iustina 16435 2007 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
7 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
8 Nitescu Eva Maria 15287 2007 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Ambrozie Ilinca 17516 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 99:99:99

Seria: 4
1 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Magureanu Jessica 16900 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
4 Ion Anadiana 16272 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Radu Elena 19963 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
8 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 5
1 Cernat Amina Maria 17022 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
5 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
8 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 99:99:99

Seria: 6
1 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Achim Ema 15475 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
4 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
5 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Florea Raisa Ioana 16653 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
7 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 99:99:99
8 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Seria: 7
1 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Iatan Ilinca Maria 15721 2007 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Hanriot Emanuella Rebeka 17608 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
7 Jaravete Paula Maria 11336 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
8 Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 8
1 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:22
4 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:29:64
5 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:97
6 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:12
7 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:17
8 Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 9
1 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:37
2 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 00:28:36
3 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:20
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:85
5 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:52
6 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:27:64
7 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:04
8 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:64

Seria: 10
1 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:29:22
2 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:27:93
3 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:27:16
4 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:24
5 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:47
6 Oprea Maria Florentina 15515 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:27:59
7 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:01
8 Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:29:50

Seria: 11
1 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:14
2 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:68
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:26:93
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:33
6 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:27:31
7 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:46

Descalificari
1 Hrib Maria
Observatii: neprezentat
15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
2 Pan-Ke Laura Ana-Maria
Observatii: neprezentat
15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:02
3 Costea Bianca Andreea
Observatii: neprezentat
14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:77
4 Salajan Mara Ana
Observatii: neprezentat
13722 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:47

Proba 2 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
5 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 2
1 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Vasile Nicolas Daniel 13855 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Lazarescu Darius Stefan 15219 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
2 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
3 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Serban Robert Gabriel 16420 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
5 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
7 Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Bodnariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Nistorescu Alexandru 13687 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Marcu Sebastian 16980 2005 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
5 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
6 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 99:99:99
8 Soaita Rares Erik 15851 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 5
1 Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Bujor George Antonio 15244 2007 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Vintila David Gabriel 19095 2006 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Ghitan Valentin Florin 15302 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Galatanu Vlad 15208 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 6
1 Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
5 Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
7 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 7
1 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Pralea Stefan Emilian 16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
4 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:26
5 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Maftei Leonardo 14800 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 8
1 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:56
2 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:17
3 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:26:11
4 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:23:86
5 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:08
6 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:87
7 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:21
8 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:77

Seria: 9
1 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:52
2 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:15
3 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:25:78
4 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:23:78
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:24:71
6 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:26:50
7 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:69
8 Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 00:29:77

Seria: 10
1 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:70
2 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:03
3 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:72
5 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:24:44
6 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:26:24
7 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 CSM Constanta 00:27:33
8 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 00:29:70

Descalificari
1 Cazacu Andrei Liviu
Observatii: descalificat
15427 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
2 Musat Tiberiu Gabriel
Observatii: neprezentat
16233 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Rusu Andrei Eugen
Observatii: neprezentat
17169 2006 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Mihaila Andrei Florin
Observatii: neprezentat
16316 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Glinta Robert Andrei
Observatii: neprezentat
9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:47

Proba 3 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
8 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
2 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
3 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:45:22
4 Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:36:91
5 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 CSM Constanta 02:43:18
6 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:59:16
7 Bojor Manuela Stefania 16771 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
3 Ilea Narcisa 13563 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:43:76
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:34:36
5 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:41:73
6 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:57:90
7 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:02:04
3 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:43:52
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:30:43
5 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:39:68
6 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:53:25
7 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Ardusatan Sofia Nicol
Observatii: neprezentat
17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 4 100 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Galatanu Vlad 15208 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Cucu Alexandru 22095 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
5 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
2 Cosarba Darius 15999 2007 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
3 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Cojocaru Stefan 13690 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
5 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Iordache Matei Alexandru 15288 2007 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Cucu Michael 22096 2004 CSM Corona Brasov 99:99:99
2 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Aron Mario Robert 14635 2007 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
5 Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
6 Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99