Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionat national de copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (261 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Ana Maria 9129 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Andrei Andreea 9927 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Eric Robert 8005 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Maria Loredana 8003 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Anghel Maria 9255 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Anghel Radu Mihai 8710 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Anton Denisa Florentina 9757 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostol George Cristian 9617 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Teodora 9646 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Baicu Cristian Alexandru 9013 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Balanescu Andreea 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balas Andrada Diana 9298 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Balas Beatrice 9163 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Balas Bianca Cristina 9297 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banica Alexandra Maria 9354 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Barbantan Edit 9128 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbulescu Maria 9302 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Bartalis Roland Zsolt 9414 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bascarau Claudiu Daniel 9282 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Bejan Adrian Valentin 8748 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Berciu David 8958 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bereczki Hunor Csaba 9412 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Berindan Bogdan Stelian 8778 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Birgu Cristian Tiberiu 9593 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Biriboaca Radu C-Tin 9693 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bleotu Iulia 9721 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Boamba Adrian 9142 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bobric Cezar Constantin 8864 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bocan Alexandra Cristiana 8966 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bodea Tudor Petru 9291 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Braga George Alexandru 9489 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Brebenel Alis Anamaria 9064 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Brebenel Radu Stefan 8000 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bria Alexandru 9194 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Bujor Alexandru Mihai 9582 1996 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buricel Iulian George 8027 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Calin Gabriel Cristian 8953 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cana Adrian 8601 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cauc Florin Daniel 9346 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cibu Alexandru 8846 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioana Milena Elena 9722 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciocan Diana Georgiana 9535 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciochina Diana Georgiana 9531 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciuciuc Daniel Alexandru 9090 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cojocaru Raul Remus 9087 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantin Nicolae Marian 10165 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Copacel Claudiu Georgian 8867 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Coste Florin 9310 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristian Vlad Alexandru 8941 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cusmir Radu 8690 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dan Casian 8525 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dancu Armand Mihai 10312 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Danescu Andreea Ewelyne 9010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Danut Gabriel Daniel 9317 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dascalu Diana Denisa 9286 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
David Iulia Catalina 9342 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dinca Andreeas 9613 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dobirceanu Mariuca Mihael 8924 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Dobos Claudiu Florin 9699 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Dobra Denisa Larisa 9112 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Docea Eugen George Mihai 9457 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Domjan David 9157 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragomir Denis Gabriel 9440 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Dragos Cristian Raul 9832 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Duican Radu 8863 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Ana Maria 9212 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriela Diana 9537 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dumitru Razvan Eduard 8563 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Dungeanu Diana 10338 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ene Andrei Octavian 9254 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ene Eduard Stefan 8555 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Faget Sebastian Florin 9074 1997 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Fekete Iulia Carina 9289 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Fetescu Andreea Maria 9692 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Fetescu Roxana Teodora 9691 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Florea Andreea Mihaela 8880 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furca Valentin Cosmin 9551 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Furtuna Ciprian Codrut 10354 1998 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Gaina Elena Ancuta 8007 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gealapu Andreea 9673 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gerea Oana Ionela 9539 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Gereb Roland Damian 8894 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gereb Romeo Mihai 9413 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghitun Florin 10335 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gogu Denisa Elena 9374 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Golovca Valentin 8945 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Harhas Giulia Francesca 9800 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Herman Teodora 8822 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Hogea Mihai Octav 9264 1996 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Iacob Mircea Andrei 9351 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Alexandru Andrei 9111 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Iliescu Irina Maria 8882 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ion Tiberiu Cristian 8744 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Radu George 9504 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Cristian Laurentiu 9596 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Iordan Pezi Radu Mihai D. 9086 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ispas Andrei Cosmin 9456 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Julean Calin Victor 8764 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Kadar Norbert Ianos 8466 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Khandamiriantz Maria Aria 9344 1998 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Kocsis Iulia Hedvig 9293 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Kohr Timea 9431 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Les Horia 8403 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Libotean Paula Alexandra 9326 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Libotean Stefania 9319 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Loghin Nicolae 10399 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Lucaci Adrian Lucian 9165 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lungu Horia 9439 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Magos Zsolt 8896 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Manole Valeriu Dumitru 8965 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mares Andrei 8848 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maria Stefan Leonard 8020 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Maris Oana Irina 9321 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Matyas Andrea 9186 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Maxim Robert 9558 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Maxim Tudor 10333 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Miclea Sebastian Mihai 9458 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Micorici Vlad Razvan 8650 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Mihalache Ioana Adina 9720 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Militaru Alexandru Kevin 9503 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Morar Mihnea 8910 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Morariu Bogdan 8524 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Motogna Mihalcea Antoniu 9106 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Muntean Constantin Andrei 10353 1997 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Munteanu Darius Ionut 9348 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Munteanu Lisa Ioana 10332 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Munteanu Norina Melissa 9689 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Muresan George Darius 9331 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nachiu Bianca Eliza 9500 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nadaban Mihai Alexandru 8657 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Negrus Georgiana 10325 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nichita Thomas Sorin M. 9367 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nilca Bogdan Dragos 9598 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nistor Andreea 8442 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olaru Iosif Ciprian 8872 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oltean Andrada Nicoleta 9464 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pacioianu Bogdan Mihai 10177 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Papuc Gheorghe Sebastian 9667 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Papuc Ion Adrian 9666 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Parasca Miruna Ilinca 10328 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Paraschiv Razvan Vasile 9350 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pascal Cosmin Constantin 9552 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pascu Ioana Cristina 9059 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Patrascu Arabagian Bogdan 8946 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Paval Cristina Mihaela 9441 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pavel Mihai 9134 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pavel Mihai Valentin 9143 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Petcu Bianca Cristina 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Peter Szabolcs 8914 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Piciorus Ovidiu Mihai 9349 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popa Maria Gabriella 9380 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Popescu C-Tin Claudiu 8034 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popovici Cristian 8597 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Precup Iulia Daniela 9814 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Puchiu Andreea 8939 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Puia Petre Andrei 9495 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Radoi Oana 9660 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Radu Sergiu Andrei 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raita Petrica Marius 9365 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ristic Diana Georgiana 9356 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Roman Oana Teodora 8830 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rosu Bogdan 9513 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Rotariu Andrei Cristian 10329 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sabou Marius Bogdan 9329 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Savastita Andreea 9223 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Savulescu Andrei 7550 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Serban Elena Bianca 9638 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Sima Alexandra Bianca 8955 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Simion Vlad Cristian 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Sindie Nichita Alexandru 9018 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Singuran Andrei Daniel 9546 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smaniotto Loren 9681 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Smaranda Tiberiu Ion 10174 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spinu Cosmin Teodor 9443 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Statescu Ana Teodora 9719 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stefan Valentin 9589 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stroe Claudiu Ionut 9054 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Suciu Sorina 8899 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Surubariu Maria Andreea 9373 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Szanda Zita 9636 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Szoke Eduard Bela 9141 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tabora Vlad Dorel 8986 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Talascuta Mihai Laurentiu 9541 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tanasa Andra Ioana 9270 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tanislau Anita 8901 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Temple Alexandra Vasilica 9807 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Teodorescu Dan Raul 8916 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tofan Diana 9801 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tohanean Razvan 8911 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Toth Rares Andres 9323 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Trestian Sergiu 8659 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Trestian Victor 8658 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Trifoi Denis Adrian 8414 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Tuca Marius 8549 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Antonia Maria 9991 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vasilica Andrei C-Tin 10397 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voda Erich Bruno 9749 1998 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Zaharia Flavius Angel 9066 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zamfir Alexandru Gabriel 8009 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zatreanu Adrian Gabriel 8472 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zima Andreea Alex. 10250 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (207 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Andrei Andreea 9927 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Eric Robert 8005 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Maria Loredana 8003 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Anton Denisa Florentina 9757 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostol George Cristian 9617 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Teodora 9646 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Baicu Cristian Alexandru 9013 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balanescu Andreea 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balas Andrada Diana 9298 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Balas Bianca Cristina 9297 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Banica Alexandra Maria 9354 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bartalis Roland Zsolt 9414 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Berciu David 8958 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bereczki Hunor Csaba 9412 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Berindan Bogdan Stelian 8778 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Birgu Cristian Tiberiu 9593 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Biriboaca Radu C-Tin 9693 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bleotu Iulia 9721 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Boamba Adrian 9142 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bobric Cezar Constantin 8864 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bocancea Dragos 9031 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bodea Tudor Petru 9291 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Borita Alexandra Maria 9564 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Braga George Alexandru 9489 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bria Alexandru 9194 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Bulea Ciuraru Ana Maria 10218 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Burnei Ionut Alex. 9933 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Calin Gabriel Cristian 8953 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calin George Cristian 9048 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cauc Florin Daniel 9346 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Chelaru Ion 10390 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cibu Alexandru 8846 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioana Milena Elena 9722 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciocan Diana Georgiana 9535 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciochina Diana Georgiana 9531 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciuciuc Daniel Alexandru 9090 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cojocaru Raul Remus 9087 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantin Nicolae Marian 10165 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Copacel Claudiu Georgian 8867 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Coste Florin 9310 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cretu Rudolf 9498 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cristian Vlad Alexandru 8941 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Culea Stefan Florentin 9230 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Danut Gabriel Daniel 9317 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dascalu Diana Denisa 9286 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
David Iulia Catalina 9342 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dinca Andreeas 9613 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dobos Claudiu Florin 9699 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Domjan David 9157 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragomir Denis Gabriel 9440 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Dragos Cristian Raul 9832 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Duican Radu 8863 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrascuta David 9556 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Dumitru Gabriela Diana 9537 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dumitru Razvan Eduard 8563 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Dungeanu Diana 10338 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ene Andrei Octavian 9254 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Faget Sebastian Florin 9074 1997 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Fekete Iulia Carina 9289 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Fetescu Andreea Maria 9692 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Fetescu Roxana Teodora 9691 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Furca Valentin Cosmin 9551 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Furtuna Ciprian Codrut 10354 1998 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Gealapu Andreea 9673 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gerea Oana Ionela 9539 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Gereb Roland Damian 8894 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gereb Romeo Mihai 9413 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gheorghe Andreea Ofelia 9565 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ghitun Florin 10335 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Gogu Denisa Elena 9374 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Golovca Valentin 8945 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Grec Claudiu 8895 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Harhas Giulia Francesca 9800 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Iacob Andrei 9203 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Iacob Mircea Andrei 9351 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Alexandru Andrei 9111 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Iancu George Alexandru 8996 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ion Alexandru Cristian 9728 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ionescu Radu George 9504 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Cristian Laurentiu 9596 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Iordachescu Sergiu Cristi 9727 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Iordan Pezi Radu Mihai D. 9086 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ispas Andrei Cosmin 9456 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Itu Sebastian 10299 1998 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Joldes Bogdan Petru 9110 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Khandamiriantz Maria Aria 9344 1998 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Kocsis Iulia Hedvig 9293 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Lazaroiu Vlad 8004 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Libotean Paula Alexandra 9326 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Libotean Stefania 9319 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Loghin Nicolae 10399 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Lucaci Adrian Lucian 9165 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lungu Horia 9439 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Magos Zsolt 8896 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Manole Valeriu Dumitru 8965 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mares Andrei 8848 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maris Oana Irina 9321 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Maxim Robert 9558 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Maxim Tudor 10333 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Miclea Sebastian Mihai 9458 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mihalache Ioana Adina 9720 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Militaru Alexandru Kevin 9503 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minchevici Mario Matei 9725 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Mirosanu Eduard 9001 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Morar Mihnea 8910 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Morariu Ioan Arsenie 9333 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morhan Vlad 10334 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Motogna Mihalcea Antoniu 9106 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Muntean Constantin Andrei 10353 1997 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Munteanu Darius Ionut 9348 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Muresan George Darius 9331 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Negrus Georgiana 10325 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nichita Thomas Sorin M. 9367 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nilca Bogdan Dragos 9598 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nistor Andreea 8442 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olaru Iosif Ciprian 8872 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oltean Andrada Nicoleta 9464 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pacioianu Bogdan Mihai 10177 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Papuc Gheorghe Sebastian 9667 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Papuc Ion Adrian 9666 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Parasca Miruna Ilinca 10328 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Paraschiv Razvan Vasile 9350 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pascal Cosmin Constantin 9552 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Patrascu Arabagian Bogdan 8946 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Paval Cristina Mihaela 9441 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Paval Ioana 10326 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Pavel Mihai 9134 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pavel Mihai Valentin 9143 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Petcu Bianca Cristina 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Peter Szabolcs 8914 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Piciorus Ovidiu Mihai 9349 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Precup Iulia Daniela 9814 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Puchiu Andreea 8939 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Puia Petre Andrei 9495 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Radoi Oana 9660 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raita Petrica Marius 9365 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ristic Diana Georgiana 9356 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Rosca Spiru Robert 9060 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosianu Emil Marian 9049 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosu Bogdan 9513 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Rotariu Andrei Cristian 10329 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sabou Marius Bogdan 9329 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandra Claudiu Florin 9295 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Serban Elena Bianca 9638 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Simion Vlad Cristian 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Singuran Andrei Daniel 9546 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smaniotto Loren 9681 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Smaranda Tiberiu Ion 10174 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Sonoc Gabriel Cristian 9034 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Statescu Ana Teodora 9719 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stefan Valentin 9589 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stroe Claudiu Ionut 9054 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Szanda Zita 9636 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Szoke Eduard Bela 9141 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tabora Vlad Dorel 8986 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Talascuta Mihai Laurentiu 9541 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Temple Alexandra Vasilica 9807 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tibrea Matei 10166 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tofan Diana 9801 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tohanean Razvan 8911 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Toth Rares Andres 9323 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vasilica Andrei C-Tin 10397 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Voda Erich Bruno 9749 1998 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Zaharia Flavius Angel 9066 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zamfir Alexandru Gabriel 8009 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zima Andreea Alex. 10250 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (305 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
sportiv stafeta, Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Albu Ana Maria 9129 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Andrei Andreea 9927 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Eric Robert 8005 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Maria Loredana 8003 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Anghel Maria 9255 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Anton Denisa Florentina 9757 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostol George Cristian 9617 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Teodora 9646 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Balanescu Andreea 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balas Andrada Diana 9298 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Balas Bianca Cristina 9297 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Baleanu Stefan Florin 9580 1998 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banica Alexandra Maria 9354 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Barbantan Edit 9128 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbulescu Maria 9302 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bascarau Claudiu Daniel 9282 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Bejan Adrian Valentin 8748 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bereczki Hunor Csaba 9412 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Berindan Bogdan Stelian 8778 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Biriboaca Radu C-Tin 9693 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bleotu Iulia 9721 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Bobe Ana Cristina 8982 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bocancea Dragos 9031 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Borita Alexandra Maria 9564 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Braga George Alexandru 9489 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Branzea Denis Mihai 8898 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Brebenel Radu Stefan 8000 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bria Alexandru 9194 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Bulea Ciuraru Ana Maria 10218 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buricel Iulian George 8027 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Burnei Ionut Alex. 9933 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calin Gabriel Cristian 8953 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calin George Cristian 9048 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cana Adrian 8601 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cauc Florin Daniel 9346 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chelaru Ion 10390 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chincea Emanuel 9281 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cibu Alexandru 8846 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cibu Teodora Nicole 8843 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioana Milena Elena 9722 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciocan Diana Georgiana 9535 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciochina Diana Georgiana 9531 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciuciuc Daniel Alexandru 9090 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cojocaru Raul Remus 9087 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantin Alexandru 8741 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Copacel Claudiu Georgian 8867 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Coroiu Paula Maria 8915 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Coste Florin 9310 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coteanu Cristina Madalina 8923 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Cotenescu Stefan 8532 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cretu Rudolf 9498 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cusmir Radu 8690 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dan Casian 8525 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dancu Armand Mihai 10312 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Danescu Andreea Ewelyne 9010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Danut Gabriel Daniel 9317 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dascalu Diana Denisa 9286 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
David Iulia Catalina 9342 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Diaconescu George Adrian 9588 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Dobirceanu Mariuca Mihael 8924 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Dobra Denisa Larisa 9112 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Docea Eugen George Mihai 9457 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Domjan David 9157 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragomir Denis Gabriel 9440 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Droncioiu Bogdana Alex. 9222 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Duican Radu 8863 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrascuta David 9556 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Dumitru Ana Maria 9212 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriela Diana 9537 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dumitru Razvan Eduard 8563 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Dungeanu Diana 10338 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ene Andrei Octavian 9254 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Faget Sebastian Florin 9074 1997 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Farcutiu Alexandru 8663 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Fekete Iulia Carina 9289 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Fetescu Andreea Maria 9692 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Fetescu Roxana Teodora 9691 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Florea Andreea Mihaela 8880 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furca Valentin Cosmin 9551 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Furtuna Ciprian Codrut 10354 1998 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Gaina Elena Ancuta 8007 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gealapu Andreea 9673 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gerea Oana Ionela 9539 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Gereb Roland Damian 8894 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gereb Romeo Mihai 9413 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gheorghe Andreea Ofelia 9565 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Gheorghita Tiberiu Mihai 9527 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghitun Florin 10335 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Girbau Cosmin 8763 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gogu Denisa Elena 9374 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Golovca Valentin 8945 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Grec Claudiu 8895 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Herbei Rebeca Diana 9170 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Herman Teodora 8822 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Iacob Mircea Andrei 9351 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Alexandru Andrei 9111 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Iancu Antonia 9004 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iancu George Alexandru 8996 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iliescu Irina Maria 8882 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ion Alexandru Cristian 9728 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ion Alexandru Nicolae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ionescu Radu George 9504 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iordachescu Sergiu Cristi 9727 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Iordan Pezi Radu Mihai D. 9086 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ispas Andrei Cosmin 9456 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Itu Sebastian 10299 1998 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Joldes Bogdan Petru 9110 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Kadar Norbert Ianos 8466 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Khandamiriantz Maria Aria 9344 1998 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Kocsis Iulia Hedvig 9293 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Kohr Timea 9431 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Lavic Diana Alina 9594 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lazaroiu Vlad 8004 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Libotean Paula Alexandra 9326 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Libotean Stefania 9319 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lucaci Adrian Lucian 9165 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lungu Horia 9439 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Macovei Irina 9213 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Magos Zsolt 8896 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Manole Valeriu Dumitru 8965 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mares Andrei 8848 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maria Stefan Leonard 8020 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Maris Oana Irina 9321 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matyas Andrea 9186 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Maxim Robert 9558 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Maxim Tudor 10333 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Miclea Sebastian Mihai 9458 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mihai Catalin Ionut 7316 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mihailescu Gabriel 9575 1996 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Mihalache Ioana Adina 9720 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Militaru Alexandru Kevin 9503 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minchevici Mario Matei 9725 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Mirosanu Eduard 9001 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Morar Mihnea 8910 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Morariu Ioan Arsenie 9333 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morhan Vlad 10334 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Motogna Mihalcea Antoniu 9106 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Muntean Constantin Andrei 10353 1997 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Munteanu Darius Ionut 9348 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Munteanu Lisa Ioana 10332 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Munteanu Norina Melissa 9689 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Muresan George Darius 9331 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nachiu Bianca Eliza 9500 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nanu Ruxandra 9139 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Nassar Adi 8776 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Negrea Diana Simina 9763 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Negru Cristiana Mihaela 10162 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Negrus Georgiana 10325 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nichita Thomas Sorin M. 9367 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Niste Maria Miruna 9786 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Nistor Andreea 8442 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitoiu Andrei 8728 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nohai Claudiu Teodor 9268 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Olariu Andreea Ioana 8831 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Olaru Iosif Ciprian 8872 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oltean Andrada Nicoleta 9464 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pacioianu Bogdan Mihai 10177 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Pacurar Alexandra 9762 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Panait Ovidiu 9039 1997 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Papuc Gheorghe Sebastian 9667 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Papuc Ion Adrian 9666 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Parasca Miruna Ilinca 10328 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Paraschiv Razvan Vasile 9350 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pascal Cosmin Constantin 9552 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pascu Ioana Cristina 9059 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Patrascu Arabagian Bogdan 8946 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Paval Cristina Mihaela 9441 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Paval Ioana 10326 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pavel Mihai 9134 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Petcu Bianca Cristina 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Peter Szabolcs 8914 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Piciorus Ovidiu Mihai 9349 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Plugaru Alex. Septimiu 8747 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pop Andreea Cristina 10387 1998 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pop Paul Adrian 8761 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Maria Gabriella 9380 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Popescu C-Tin Claudiu 8034 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popovici Cristian 8597 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pralea Cristian Sebastian 8900 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Precup Iulia Daniela 9814 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Puchiu Andreea 8939 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Puia Petre Andrei 9495 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rada Claudia Adriana 9355 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Radoi Oana 9660 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Radu Sergiu Andrei 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raita Petrica Marius 9365 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Rosca Spiru Robert 9060 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosianu Emil Marian 9049 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rosu Bogdan 9513 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Rotariu Andrei Cristian 10329 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sabou Marius Bogdan 9329 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Savastita Andreea 9223 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Savescu Mihai Ionut 8587 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Savulescu Andrei 7550 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Serban Elena Bianca 9638 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Simion Vlad Cristian 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Sindie Nichita Alexandru 9018 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Singuran Andrei Daniel 9546 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smaniotto Loren 9681 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Smaranda Tiberiu Ion 10174 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Sonoc Gabriel Cristian 9034 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Spinu Cosmin Teodor 9443 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Statescu Ana Teodora 9719 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stoica Raluca Maria 8909 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stoican Doru Nicolae 8660 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stroe Claudiu Ionut 9054 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Suciu Sorina 8899 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Surubariu Maria Andreea 9373 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Suvaiala Alex 9776 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Szanda Zita 9636 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Szekely Lorand 8760 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Tabora Vlad Dorel 8986 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Talascuta Mihai Laurentiu 9541 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tanasa Andra Ioana 9270 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tanislau Anita 8901 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tarta Bolba George 9148 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Temple Alexandra Vasilica 9807 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tohanean Razvan 8911 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Toth Rares Andres 9323 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Trascu Daniel Alexandru 10163 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Trestian Sergiu 8659 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Trestian Victor 8658 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Trifoi Denis Adrian 8414 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vasilica Andrei C-Tin 10397 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voda Erich Bruno 9749 1998 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Zaharia Flavius Angel 9066 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zamfir Alexandru Gabriel 8009 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zatreanu Adrian Gabriel 8472 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zima Andreea Alex. 10250 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (362 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
sportiv stafeta, Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Albu Ana Maria 9129 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Andrei Andreea 9927 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Eric Robert 8005 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Maria Loredana 8003 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Anghel Maria 9255 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Anghel Radu Mihai 8710 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Anton Denisa Florentina 9757 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostol George Cristian 9617 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Teodora 9646 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Baicu Cristian Alexandru 9013 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balaceanu Diana Isabela 9595 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Balanescu Andreea 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balas Andrada Diana 9298 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Balas Beatrice 9163 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Balas Bianca Cristina 9297 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Baleanu Stefan Florin 9580 1998 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banica Alexandra Maria 9354 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Barbantan Edit 9128 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbulescu Maria 9302 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Bartalis Roland Zsolt 9414 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bascarau Claudiu Daniel 9282 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Bejan Adrian Valentin 8748 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Berciu David 8958 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bereczki Hunor Csaba 9412 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Berindan Bogdan Stelian 8778 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Birgu Cristian Tiberiu 9593 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Biriboaca Radu C-Tin 9693 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bleotu Iulia 9721 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Boamba Adrian 9142 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bobe Ana Cristina 8982 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Bobric Cezar Constantin 8864 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bocan Alexandra Cristiana 8966 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bocancea Dragos 9031 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bodea Tudor Petru 9291 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bogdan Robert Alexandru 8661 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Borita Alexandra Maria 9564 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Braga George Alexandru 9489 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Branzea Denis Mihai 8898 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Brebenel Alis Anamaria 9064 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bria Alexandru 9194 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Bulboaca Mircea George 8774 1996 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Bulea Ciuraru Ana Maria 10218 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buricel Iulian George 8027 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Burnei Ionut Alex. 9933 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Caciulita Mihai Alexandru 9098 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Calin Gabriel Cristian 8953 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calin George Cristian 9048 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Campean Florin Adrian 10013 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Cana Adrian 8601 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Canditu Iulia 9714 1998 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cauc Florin Daniel 9346 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chelaru Ion 10390 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chincea Emanuel 9281 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cibu Alexandru 8846 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cibu Teodora Nicole 8843 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioana Milena Elena 9722 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciocan Diana Georgiana 9535 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciochina Diana Georgiana 9531 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciuciuc Daniel Alexandru 9090 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cojocaru Raul Remus 9087 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantin Alexandru 8741 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Constantin Nicolae Marian 10165 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Copacel Claudiu Georgian 8867 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Coroiu Paula Maria 8915 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Coste Florin 9310 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coteanu Cristina Madalina 8923 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Cotenescu Stefan 8532 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cretu Rudolf 9498 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristian Vlad Alexandru 8941 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cusmir Radu 8690 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dan Casian 8525 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dancu Armand Mihai 10312 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Danescu Andreea Ewelyne 9010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Danut Gabriel Daniel 9317 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dascalu Diana Denisa 9286 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
David Iulia Catalina 9342 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Diaconescu George Adrian 9588 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Dinca Andreeas 9613 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dobirceanu Mariuca Mihael 8924 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Dobos Claudiu Florin 9699 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Dobra Denisa Larisa 9112 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Docea Eugen George Mihai 9457 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Domjan David 9157 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragomir Denis Gabriel 9440 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Dragos Cristian Raul 9832 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Droncioiu Bogdana Alex. 9222 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Duican Radu 8863 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrascuta David 9556 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Dumitru Ana Maria 9212 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriela Diana 9537 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dumitru Razvan Eduard 8563 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Dungeanu Diana 10338 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ene Andrei Octavian 9254 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Faget Sebastian Florin 9074 1997 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Farcutiu Alexandru 8663 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Fekete Iulia Carina 9289 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Fetescu Andreea Maria 9692 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Fetescu Roxana Teodora 9691 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Florea Andreea Mihaela 8880 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furca Valentin Cosmin 9551 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Furtuna Ciprian Codrut 10354 1998 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Gaina Elena Ancuta 8007 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gal Remus 9805 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Gealapu Andreea 9673 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gerea Oana Ionela 9539 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Gereb Roland Damian 8894 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gereb Romeo Mihai 9413 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gheorghe Andreea Ofelia 9565 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Gheorghita Tiberiu Mihai 9527 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghitun Florin 10335 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Girbau Cosmin 8763 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Gogu Denisa Elena 9374 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Golovca Valentin 8945 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Grec Claudiu 8895 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Harhas Giulia Francesca 9800 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Herbei Rebeca Diana 9170 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Herman Teodora 8822 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Hogea Mihai Octav 9264 1996 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Iacob Andrei 9203 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Iacob Mircea Andrei 9351 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Alexandru Andrei 9111 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Iancu Antonia 9004 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iancu George Alexandru 8996 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ilies Miruna Codrina 9296 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iliescu Irina Maria 8882 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ion Alexandru Cristian 9728 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ion Alexandru Nicolae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ion Tiberiu Cristian 8744 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Radu George 9504 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Cristian Laurentiu 9596 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Iordachescu Sergiu Cristi 9727 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Iordan Pezi Radu Mihai D. 9086 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ispas Andrei Cosmin 9456 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Itu Sebastian 10299 1998 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Joldes Bogdan Petru 9110 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Julean Calin Victor 8764 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Kadar Norbert Ianos 8466 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Khandamiriantz Maria Aria 9344 1998 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Kocsis Iulia Hedvig 9293 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Kohr Timea 9431 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Lavic Diana Alina 9594 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lazaroiu Vlad 8004 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Libotean Paula Alexandra 9326 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Libotean Stefania 9319 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Loghin Nicolae 10399 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Lucaci Adrian Lucian 9165 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lungu Horia 9439 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Macovei Irina 9213 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Magos Zsolt 8896 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Manole Valeriu Dumitru 8965 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mares Andrei 8848 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maria Stefan Leonard 8020 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Maris Oana Irina 9321 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matyas Andrea 9186 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Maxim Robert 9558 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Maxim Tudor 10333 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Miclea Sebastian Mihai 9458 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Micorici Vlad Razvan 8650 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Mihai Catalin Ionut 7316 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mihalache Ioana Adina 9720 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Militaru Alexandru Kevin 9503 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minchevici Mario Matei 9725 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Mirosanu Eduard 9001 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Morar Mihnea 8910 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Morariu Bogdan 8524 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morariu Ioan Arsenie 9333 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morhan Vlad 10334 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Motogna Mihalcea Antoniu 9106 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Muntean Constantin Andrei 10353 1997 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Munteanu Darius Ionut 9348 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Munteanu Lisa Ioana 10332 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Munteanu Norina Melissa 9689 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Muresan George Darius 9331 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nachiu Bianca Eliza 9500 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nadaban Mihai Alexandru 8657 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nan Razvan Florin 9061 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Nanu Ruxandra 9139 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Nassar Adi 8776 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Neama Raul Emanuel 9780 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Negrea Diana Simina 9763 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Negru Cristiana Mihaela 10162 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Negrus Georgiana 10325 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nichita Thomas Sorin M. 9367 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nilca Bogdan Dragos 9598 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Niste Maria Miruna 9786 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Nistor Andreea 8442 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitoiu Andrei 8728 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nohai Claudiu Teodor 9268 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Olariu Andreea Ioana 8831 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Olaru Iosif Ciprian 8872 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oltean Andrada Nicoleta 9464 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pacioianu Bogdan Mihai 10177 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Pacurar Alexandra 9762 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Panait Ovidiu 9039 1997 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Papuc Gheorghe Sebastian 9667 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Papuc Ion Adrian 9666 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Parasca Miruna Ilinca 10328 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Paraschiv Razvan Vasile 9350 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pascal Cosmin Constantin 9552 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pascu Ioana Cristina 9059 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Patrascu Arabagian Bogdan 8946 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Paval Cristina Mihaela 9441 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Paval Ioana 10326 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pavel Mihai 9134 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pavel Mihai Valentin 9143 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Paveliu Laura Ioana 9067 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petcu Bianca Cristina 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Peter Szabolcs 8914 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Piciorus Ovidiu Mihai 9349 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintiliciuc Laurentiu 10220 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Plugaru Alex. Septimiu 8747 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pop Andreea Cristina 10387 1998 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pop Paul Adrian 8761 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Maria Gabriella 9380 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Popescu C-Tin Claudiu 8034 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popovici Cristian 8597 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pralea Cristian Sebastian 8900 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Precup Iulia Daniela 9814 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Puchiu Andreea 8939 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Puia Petre Andrei 9495 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rada Claudia Adriana 9355 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Radoi Oana 9660 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Radu Sergiu Andrei 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raita Petrica Marius 9365 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ristic Diana Georgiana 9356 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Roman Oana Teodora 8830 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rosca Spiru Robert 9060 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosianu Emil Marian 9049 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rosu Bogdan 9513 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Rotariu Andrei Cristian 10329 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sabou Marius Bogdan 9329 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandra Claudiu Florin 9295 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Savastita Andreea 9223 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Savescu Mihai Ionut 8587 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Savulescu Andrei 7550 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Selicean Orlando 10349 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Serban Elena Bianca 9638 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Sima Alexandra Bianca 8955 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Simion Vlad Cristian 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Sindie Nichita Alexandru 9018 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Singuran Andrei Daniel 9546 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smaniotto Loren 9681 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Smaranda Tiberiu Ion 10174 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Sonoc Gabriel Cristian 9034 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Spinu Cosmin Teodor 9443 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Statescu Ana Teodora 9719 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stefan Valentin 9589 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stoica Raluca Maria 8909 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stoican Doru Nicolae 8660 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stroe Claudiu Ionut 9054 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Suciu Sorina 8899 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Surubariu Maria Andreea 9373 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Suvaiala Alex 9776 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Szanda Zita 9636 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Szekely Lorand 8760 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Szoke Eduard Bela 9141 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tabora Vlad Dorel 8986 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Talascuta Mihai Laurentiu 9541 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tanasa Andra Ioana 9270 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tanislau Anita 8901 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tarta Bolba George 9148 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Temple Alexandra Vasilica 9807 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Teodorescu Dan Raul 8916 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Timbus Alex Catalin 9149 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Tofan Diana 9801 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tohanean Razvan 8911 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Toth Rares Andres 9323 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Trascu Daniel Alexandru 10163 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Trestian Sergiu 8659 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Trestian Victor 8658 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Trifoi Denis Adrian 8414 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Tuca Marius 8549 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Antonia Maria 9991 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vaduvescu Ioana Maria 8897 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vasilica Andrei C-Tin 10397 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voda Erich Bruno 9749 1998 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Zaharia Flavius Angel 9066 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zamfir Alexandru Gabriel 8009 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zatreanu Adrian Gabriel 8472 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zima Andreea Alex. 10250 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (118 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Anghel Maria 9255 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Anghel Radu Mihai 8710 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Berciu David 8958 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Berindan Bogdan Stelian 8778 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Boamba Adrian 9142 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bobe Ana Cristina 8982 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Bocan Alexandra Cristiana 8966 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Branzea Denis Mihai 8898 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Brebenel Radu Stefan 8000 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bria Alexandru 9194 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buricel Iulian George 8027 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Caciulita Mihai Alexandru 9098 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Calin Gabriel Cristian 8953 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Campean Florin Adrian 10013 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cibu Teodora Nicole 8843 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ciuciuc Daniel Alexandru 9090 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cojocaru Raul Remus 9087 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantin Alexandru 8741 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Constantin Nicolae Marian 10165 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Coroiu Paula Maria 8915 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Coteanu Cristina Madalina 8923 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Cotenescu Stefan 8532 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cretu Rudolf 9498 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dan Casian 8525 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Danescu Andreea Ewelyne 9010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dobra Denisa Larisa 9112 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Duican Radu 8863 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ene Andrei Octavian 9254 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Faget Sebastian Florin 9074 1997 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Gaina Elena Ancuta 8007 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Girbau Cosmin 8763 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Grec Claudiu 8895 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Hogea Mihai Octav 9264 1996 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Iancu Alexandru Andrei 9111 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Iancu Antonia 9004 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iliescu Irina Maria 8882 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iordan Pezi Radu Mihai D. 9086 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Joldes Bogdan Petru 9110 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Kohr Timea 9431 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Manole Valeriu Dumitru 8965 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Maria Stefan Leonard 8020 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Micorici Vlad Razvan 8650 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Mihai Catalin Ionut 7316 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Morar Mihnea 8910 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Morariu Bogdan 8524 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Motogna Mihalcea Antoniu 9106 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Muntean Constantin Andrei 10353 1997 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Munteanu Norina Melissa 9689 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Nanu Ruxandra 9139 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nassar Adi 8776 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negrea Diana Simina 9763 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Niste Maria Miruna 9786 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Nitoiu Andrei 8728 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nohai Claudiu Teodor 9268 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Pacurar Alexandra 9762 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Paveliu Laura Ioana 9067 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Peter Szabolcs 8914 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintiliciuc Laurentiu 10220 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Plugaru Alex. Septimiu 8747 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pop Paul Adrian 8761 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Maria Gabriella 9380 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Popescu C-Tin Claudiu 8034 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pralea Cristian Sebastian 8900 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Savulescu Andrei 7550 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Selicean Orlando 10349 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Sima Alexandra Bianca 8955 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Simion Vlad Cristian 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sonoc Gabriel Cristian 9034 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoica Raluca Maria 8909 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Szekely Lorand 8760 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Szoke Eduard Bela 9141 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tabora Vlad Dorel 8986 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tanasa Andra Ioana 9270 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tanislau Anita 8901 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tohanean Razvan 8911 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tuca Marius 8549 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ungureanu Antonia Maria 9991 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zamfir Alexandru Gabriel 8009 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (353 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
sportiv stafeta, Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Albu Ana Maria 9129 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Andrei Andreea 9927 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Eric Robert 8005 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Maria Loredana 8003 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Anghel Maria 9255 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Anghel Radu Mihai 8710 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Anton Denisa Florentina 9757 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostol George Cristian 9617 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Teodora 9646 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Baicu Cristian Alexandru 9013 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balaceanu Diana Isabela 9595 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Balanescu Andreea 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balas Andrada Diana 9298 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Balas Beatrice 9163 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Balas Bianca Cristina 9297 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Baleanu Stefan Florin 9580 1998 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banica Alexandra Maria 9354 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Barbantan Edit 9128 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbulescu Maria 9302 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Bartalis Roland Zsolt 9414 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bascarau Claudiu Daniel 9282 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Bejan Adrian Valentin 8748 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Berciu David 8958 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bereczki Hunor Csaba 9412 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Berindan Bogdan Stelian 8778 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Birgu Cristian Tiberiu 9593 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Biriboaca Radu C-Tin 9693 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bleotu Iulia 9721 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Boamba Adrian 9142 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bobe Ana Cristina 8982 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Bobric Cezar Constantin 8864 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bocan Alexandra Cristiana 8966 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bocancea Dragos 9031 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bodea Tudor Petru 9291 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bogdan Robert Alexandru 8661 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Borita Alexandra Maria 9564 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Braga George Alexandru 9489 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Branzea Denis Mihai 8898 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Brebenel Alis Anamaria 9064 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Brebenel Radu Stefan 8000 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bria Alexandru 9194 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Bulboaca Mircea George 8774 1996 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Bulea Ciuraru Ana Maria 10218 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Burnei Ionut Alex. 9933 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Caciulita Mihai Alexandru 9098 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Calin Gabriel Cristian 8953 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calin George Cristian 9048 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Campean Florin Adrian 10013 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Cana Adrian 8601 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Canditu Irina 10393 1998 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Canditu Iulia 9714 1998 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cauc Florin Daniel 9346 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chelaru Ion 10390 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chincea Emanuel 9281 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cibu Alexandru 8846 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cibu Teodora Nicole 8843 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioana Milena Elena 9722 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciocan Diana Georgiana 9535 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciochina Diana Georgiana 9531 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciuciuc Daniel Alexandru 9090 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cojocaru Raul Remus 9087 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantin Alexandru 8741 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Constantin Nicolae Marian 10165 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Copacel Claudiu Georgian 8867 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Coroiu Paula Maria 8915 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Coste Florin 9310 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coteanu Cristina Madalina 8923 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Cotenescu Stefan 8532 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cretu Rudolf 9498 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristian Vlad Alexandru 8941 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Culea Stefan Florentin 9230 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cusmir Radu 8690 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dan Casian 8525 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dancu Armand Mihai 10312 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Danescu Andreea Ewelyne 9010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Danut Gabriel Daniel 9317 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dascalu Diana Denisa 9286 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
David Iulia Catalina 9342 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Diaconescu George Adrian 9588 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Diaconu Cristina Alex. 10367 1998 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Dinca Andreeas 9613 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dobirceanu Mariuca Mihael 8924 1997 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Dobos Claudiu Florin 9699 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Dobra Denisa Larisa 9112 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Docea Eugen George Mihai 9457 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Domjan David 9157 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Dragomir Denis Gabriel 9440 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Droncioiu Bogdana Alex. 9222 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Duican Radu 8863 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrascuta David 9556 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Dumitru Ana Maria 9212 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriela Diana 9537 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dumitru Razvan Eduard 8563 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Dungeanu Diana 10338 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ene Andrei Octavian 9254 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Faget Sebastian Florin 9074 1997 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Farcutiu Alexandru 8663 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Fekete Iulia Carina 9289 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Fetescu Andreea Maria 9692 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Fetescu Roxana Teodora 9691 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Florea Andreea Mihaela 8880 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furca Valentin Cosmin 9551 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Furtuna Ciprian Codrut 10354 1998 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Gaina Elena Ancuta 8007 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gal Remus 9805 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Gealapu Andreea 9673 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gerea Oana Ionela 9539 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Gereb Roland Damian 8894 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gereb Romeo Mihai 9413 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gheorghe Andreea Ofelia 9565 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Gheorghita Tiberiu Mihai 9527 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghitun Florin 10335 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Gogu Denisa Elena 9374 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Golovca Valentin 8945 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Grec Claudiu 8895 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Harhas Giulia Francesca 9800 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Herbei Rebeca Diana 9170 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Herman Teodora 8822 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Hogea Mihai Octav 9264 1996 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Iacob Andrei 9203 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Iacob Mircea Andrei 9351 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Alexandru Andrei 9111 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Iancu Antonia 9004 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iancu George Alexandru 8996 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ilies Miruna Codrina 9296 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iliescu Irina Maria 8882 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ion Alexandru Cristian 9728 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ion Alexandru Nicolae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ion Tiberiu Cristian 8744 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Radu George 9504 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Cristian Laurentiu 9596 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Iordachescu Sergiu Cristi 9727 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Iordan Pezi Radu Mihai D. 9086 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ispas Andrei Cosmin 9456 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Itu Sebastian 10299 1998 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Joldes Bogdan Petru 9110 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Khandamiriantz Maria Aria 9344 1998 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Kocsis Iulia Hedvig 9293 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Kohr Timea 9431 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Lavic Diana Alina 9594 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lazaroiu Vlad 8004 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Libotean Paula Alexandra 9326 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Libotean Stefania 9319 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Loghin Nicolae 10399 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Lucaci Adrian Lucian 9165 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lungu Horia 9439 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Macovei Irina 9213 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Magos Zsolt 8896 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Manole Valeriu Dumitru 8965 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mares Andrei 8848 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maria Stefan Leonard 8020 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Maris Oana Irina 9321 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matyas Andrea 9186 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Maxim Robert 9558 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Maxim Tudor 10333 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Miclea Sebastian Mihai 9458 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Micorici Vlad Razvan 8650 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Mihai Catalin Ionut 7316 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mihailescu Gabriel 9575 1996 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Mihalache Ioana Adina 9720 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Militaru Alexandru Kevin 9503 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minchevici Mario Matei 9725 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Mirosanu Eduard 9001 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Morar Mihnea 8910 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Morariu Bogdan 8524 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morariu Ioan Arsenie 9333 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morhan Vlad 10334 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Motogna Mihalcea Antoniu 9106 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Muntean Constantin Andrei 10353 1997 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Munteanu Darius Ionut 9348 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Munteanu Lisa Ioana 10332 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Munteanu Norina Melissa 9689 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Muresan George Darius 9331 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nachiu Bianca Eliza 9500 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nadaban Mihai Alexandru 8657 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nan Razvan Florin 9061 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Nanu Ruxandra 9139 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Nassar Adi 8776 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Neama Raul Emanuel 9780 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Negrea Diana Simina 9763 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Negru Cristiana Mihaela 10162 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Negrus Georgiana 10325 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nichita Thomas Sorin M. 9367 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nilca Bogdan Dragos 9598 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Niste Maria Miruna 9786 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Nistor Andreea 8442 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitoiu Andrei 8728 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olariu Andreea Ioana 8831 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Olaru Iosif Ciprian 8872 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oltean Andrada Nicoleta 9464 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pacioianu Bogdan Mihai 10177 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Pacurar Alexandra 9762 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Panait Ovidiu 9039 1997 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Papuc Gheorghe Sebastian 9667 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Papuc Ion Adrian 9666 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Parasca Miruna Ilinca 10328 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Paraschiv Razvan Vasile 9350 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pascal Cosmin Constantin 9552 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pascu Ioana Cristina 9059 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Patrascu Arabagian Bogdan 8946 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Paval Cristina Mihaela 9441 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Paval Ioana 10326 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pavel Mihai 9134 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pavel Mihai Valentin 9143 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Paveliu Laura Ioana 9067 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petcu Bianca Cristina 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Peter Szabolcs 8914 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Piciorus Ovidiu Mihai 9349 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintiliciuc Laurentiu 10220 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Plugaru Alex. Septimiu 8747 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pop Andreea Cristina 10387 1998 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Maria Gabriella 9380 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Popescu C-Tin Claudiu 8034 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popovici Cristian 8597 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pralea Cristian Sebastian 8900 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Precup Iulia Daniela 9814 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Puchiu Andreea 8939 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Puia Petre Andrei 9495 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rada Claudia Adriana 9355 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Radoi Oana 9660 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Radu Sergiu Andrei 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raita Petrica Marius 9365 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ristic Diana Georgiana 9356 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Roman Oana Teodora 8830 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rosca Spiru Robert 9060 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosianu Emil Marian 9049 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rosu Bogdan 9513 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Rotariu Andrei Cristian 10329 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sabou Marius Bogdan 9329 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandra Claudiu Florin 9295 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Savastita Andreea 9223 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Savescu Mihai Ionut 8587 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Savulescu Andrei 7550 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Selicean Orlando 10349 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Serban Elena Bianca 9638 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Sima Alexandra Bianca 8955 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Simion Vlad Cristian 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Sindie Nichita Alexandru 9018 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Singuran Andrei Daniel 9546 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smaniotto Loren 9681 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Smaranda Tiberiu Ion 10174 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Sonoc Gabriel Cristian 9034 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Spinu Cosmin Teodor 9443 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Statescu Ana Teodora 9719 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stefan Valentin 9589 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stoica Raluca Maria 8909 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stoican Doru Nicolae 8660 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stroe Claudiu Ionut 9054 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Suciu Sorina 8899 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Surubariu Maria Andreea 9373 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Suvaiala Alex 9776 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Szanda Zita 9636 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Szoke Eduard Bela 9141 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tabora Vlad Dorel 8986 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Talascuta Mihai Laurentiu 9541 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tanasa Andra Ioana 9270 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tanislau Anita 8901 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tarta Bolba George 9148 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Temple Alexandra Vasilica 9807 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Teodorescu Dan Raul 8916 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Timbus Alex Catalin 9149 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Tofan Diana 9801 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tohanean Razvan 8911 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Toth Rares Andres 9323 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Trascu Daniel Alexandru 10163 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Trestian Sergiu 8659 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Trestian Victor 8658 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Trifoi Denis Adrian 8414 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Tuca Marius 8549 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Antonia Maria 9991 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vaduvescu Ioana Maria 8897 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vasilica Andrei C-Tin 10397 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voda Erich Bruno 9749 1998 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Zaharia Flavius Angel 9066 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zamfir Alexandru Gabriel 8009 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zatreanu Adrian Gabriel 8472 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zima Andreea Alex. 10250 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (49 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume 8005 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 8710 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 9013 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 9595 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
fara nume 8748 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
fara nume 8958 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 9721 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
fara nume 8982 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
fara nume 9564 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
fara nume 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 8741 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 8532 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 8863 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 9556 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
fara nume 10338 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
fara nume 9539 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 9527 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 8945 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
fara nume 9004 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume 9727 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
fara nume 9293 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 8020 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume 9186 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
fara nume 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 8910 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
fara nume 10334 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
fara nume 9106 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
fara nume 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume 10177 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
fara nume 9067 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 9660 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 9295 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 8587 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 9054 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 9776 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
fara nume 9141 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
fara nume 9807 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 9442 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
fara nume 8658 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
sportiv stafeta, Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Anghel Radu Mihai 8710 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Brebenel Radu Stefan 8000 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cana Adrian 8601 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dan Casian 8525 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dancu Armand Mihai 10312 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ene Eduard Stefan 8555 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Girbau Cosmin 8763 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Julean Calin Victor 8764 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Maria Stefan Leonard 8020 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Mihai Catalin Ionut 7316 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Morariu Bogdan 8524 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nitoiu Andrei 8728 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Plugaru Alex. Septimiu 8747 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pop Paul Adrian 8761 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Szekely Lorand 8760 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tuca Marius 8549 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (34 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Stafeta 14 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stafeta 13 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Stafeta 12 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (287 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
sportiv stafeta, Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Albu Ana Maria 9129 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Andrei Andreea 9927 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Eric Robert 8005 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andrei Maria Loredana 8003 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Anghel Maria 9255 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Anghel Radu Mihai 8710 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Anton Denisa Florentina 9757 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Teodora 9646 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Baicu Cristian Alexandru 9013 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balaceanu Diana Isabela 9595 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Balanescu Andreea 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balas Beatrice 9163 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Balas Bianca Cristina 9297 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Baleanu Stefan Florin 9580 1998 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banica Alexandra Maria 9354 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Barbantan Edit 9128 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbulescu Maria 9302 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Bartalis Roland Zsolt 9414 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Berciu David 8958 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bereczki Hunor Csaba 9412 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Berindan Bogdan Stelian 8778 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Biriboaca Radu C-Tin 9693 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bleotu Iulia 9721 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Boamba Adrian 9142 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bobe Ana Cristina 8982 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bocancea Dragos 9031 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bogdan Robert Alexandru 8661 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Braga George Alexandru 9489 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Branzea Denis Mihai 8898 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Brebenel Radu Stefan 8000 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bria Alexandru 9194 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Bujor Alexandru Mihai 9582 1996 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buricel Iulian George 8027 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Burnei Ionut Alex. 9933 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calin Gabriel Cristian 8953 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cauc Florin Daniel 9346 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chincea Emanuel 9281 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cibu Teodora Nicole 8843 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioana Milena Elena 9722 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciocan Diana Georgiana 9535 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciochina Diana Georgiana 9531 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cojocaru Raul Remus 9087 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantin Alexandru 8741 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Constantin Nicolae Marian 10165 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Copacel Claudiu Georgian 8867 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Coroiu Paula Maria 8915 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Coste Florin 9310 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cotenescu Stefan 8532 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cretu Rudolf 9498 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristian Vlad Alexandru 8941 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Culea Stefan Florentin 9230 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dan Casian 8525 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Danescu Andreea Ewelyne 9010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Danut Gabriel Daniel 9317 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dascalu Diana Denisa 9286 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
David Iulia Catalina 9342 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Diaconu Cristina Alex. 10367 1998 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Dobos Claudiu Florin 9699 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Dobra Denisa Larisa 9112 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Docea Eugen George Mihai 9457 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Domjan David 9157 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragomir Denis Gabriel 9440 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Droncioiu Bogdana Alex. 9222 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Duican Radu 8863 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrascuta David 9556 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Dumitru Ana Maria 9212 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriela Diana 9537 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dumitru Razvan Eduard 8563 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Dungeanu Diana 10338 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ene Andrei Octavian 9254 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ene Eduard Stefan 8555 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Faget Sebastian Florin 9074 1997 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Fetescu Andreea Maria 9692 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Fetescu Roxana Teodora 9691 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Florea Andreea Mihaela 8880 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furca Valentin Cosmin 9551 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Furtuna Ciprian Codrut 10354 1998 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Gaina Elena Ancuta 8007 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gal Remus 9805 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Gealapu Andreea 9673 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gerea Oana Ionela 9539 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Gereb Roland Damian 8894 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gheorghita Tiberiu Mihai 9527 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghitun Florin 10335 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Gogu Denisa Elena 9374 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Golovca Valentin 8945 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Grec Claudiu 8895 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Harhas Giulia Francesca 9800 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Herbei Rebeca Diana 9170 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Herman Teodora 8822 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Hogea Mihai Octav 9264 1996 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Iacob Andrei 9203 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Iacob Mircea Andrei 9351 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Alexandru Andrei 9111 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Iancu Antonia 9004 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iancu George Alexandru 8996 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilies Miruna Codrina 9296 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iliescu Irina Maria 8882 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ion Alexandru Cristian 9728 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ionescu Radu George 9504 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iordachescu Sergiu Cristi 9727 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Iordan Pezi Radu Mihai D. 9086 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ispas Andrei Cosmin 9456 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Kadar Norbert Ianos 8466 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Khandamiriantz Maria Aria 9344 1998 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Kocsis Iulia Hedvig 9293 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Kohr Timea 9431 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Lavic Diana Alina 9594 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lazaroiu Vlad 8004 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Les Horia 8403 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Libotean Paula Alexandra 9326 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Libotean Stefania 9319 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lucaci Adrian Lucian 9165 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lungu Horia 9439 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Macovei Irina 9213 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Magos Zsolt 8896 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Manole Valeriu Dumitru 8965 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Maria Stefan Leonard 8020 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Maris Oana Irina 9321 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matyas Andrea 9186 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Maxim Tudor 10333 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Miclea Sebastian Mihai 9458 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Micorici Vlad Razvan 8650 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Mihai Catalin Ionut 7316 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mihalache Ioana Adina 9720 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Militaru Alexandru Kevin 9503 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minchevici Mario Matei 9725 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Mirosanu Eduard 9001 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Morar Mihnea 8910 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Morariu Bogdan 8524 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morariu Ioan Arsenie 9333 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Morhan Vlad 10334 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Motogna Mihalcea Antoniu 9106 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Muntean Constantin Andrei 10353 1997 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Munteanu Darius Ionut 9348 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Munteanu Lisa Ioana 10332 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Munteanu Norina Melissa 9689 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Muresan George Darius 9331 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nadaban Mihai Alexandru 8657 1996 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nan Razvan Florin 9061 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Nanu Ruxandra 9139 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nassar Adi 8776 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Neama Raul Emanuel 9780 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Negrea Diana Simina 9763 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Negru Cristiana Mihaela 10162 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Negrus Georgiana 10325 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nichita Thomas Sorin M. 9367 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Niste Maria Miruna 9786 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Nistor Andreea 8442 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nohai Claudiu Teodor 9268 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Olariu Andreea Ioana 8831 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Olaru Iosif Ciprian 8872 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oltean Andrada Nicoleta 9464 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pacurar Alexandra 9762 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Panait Ovidiu 9039 1997 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Papuc Gheorghe Sebastian 9667 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Papuc Ion Adrian 9666 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Parasca Miruna Ilinca 10328 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Paraschiv Razvan Vasile 9350 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pascal Cosmin Constantin 9552 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Patrascu Arabagian Bogdan 8946 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pavel Mihai 9134 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pavel Mihai Valentin 9143 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Paveliu Laura Ioana 9067 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petcu Bianca Cristina 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Peter Szabolcs 8914 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Piciorus Ovidiu Mihai 9349 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popa Maria Gabriella 9380 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Popescu C-Tin Claudiu 8034 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pralea Cristian Sebastian 8900 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Precup Iulia Daniela 9814 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Puchiu Andreea 8939 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Puia Petre Andrei 9495 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rada Claudia Adriana 9355 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Radoi Oana 9660 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Radu Sergiu Andrei 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raita Petrica Marius 9365 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Roman Oana Teodora 8830 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rosu Bogdan 9513 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sabou Marius Bogdan 9329 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandra Claudiu Florin 9295 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Savastita Andreea 9223 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Savescu Mihai Ionut 8587 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Savulescu Andrei 7550 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Selicean Orlando 10349 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Serban Elena Bianca 9638 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Simion Vlad Cristian 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Singuran Andrei Daniel 9546 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smaniotto Loren 9681 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Sonoc Gabriel Cristian 9034 1997 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Spinu Cosmin Teodor 9443 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Statescu Ana Teodora 9719 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stoica Raluca Maria 8909 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Surubariu Maria Andreea 9373 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Suvaiala Alex 9776 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Szanda Zita 9636 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Szoke Eduard Bela 9141 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tabora Vlad Dorel 8986 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Talascuta Mihai Laurentiu 9541 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tanasa Andra Ioana 9270 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tanislau Anita 8901 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tarta Bolba George 9148 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Temple Alexandra Vasilica 9807 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Timbus Alex Catalin 9149 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Tofan Diana 9801 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Tohanean Razvan 8911 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Toth Rares Andres 9323 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tuca Marius 8549 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Antonia Maria 9991 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vaduvescu Ioana Maria 8897 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vasilica Andrei C-Tin 10397 1998