Cont

Rezultatele finale pentru Cupa Romaniei Cadeti 12-14 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13 ani) Masculin

1 Hotea Lucian Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:14:73 Timp 15108 Cod 446 Puncte
2 Luput Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:87 Timp 15218 Cod 443 Puncte
3 Rachieru Stefan Razvan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:15:44 Timp 13947 Cod 433 Puncte
4 Rosca Mihnea Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:56 Timp 15278 Cod 431 Puncte
5 Cojocaru Carol Mihai Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:15:60 Timp 14789 Cod 430 Puncte
6 Harabagiu Rares Petru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:42 Timp 14986 Cod 417 Puncte
7 Birghilescu Alexandru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:16:57 Timp 15276 Cod 414 Puncte
8 Bucur Andreas Alin As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:78 Timp 14608 Cod 411 Puncte
9 Nistor Darius Dragan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:99 Timp 15215 Cod 407 Puncte
10 Koncz Nimrod Kalman Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:17:22 Timp 14560 Cod 404 Puncte
11 Nicolaev Vladimir Andrei Palatul copiilor Constanta 01:17:79 Timp 14818 Cod 395 Puncte
12 Stancel Lukas Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:30 Timp 15026 Cod 387 Puncte
13 Cojocaru Stefan Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:18:35 Timp 13690 Cod 387 Puncte
14 Treger Tomas Tristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:46 Timp 14987 Cod 385 Puncte
15 Cionca Luca Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:18:54 Timp 15149 Cod 384 Puncte
16 Niculaie David Andreas ACS Atena Sport Club Constanta 01:18:59 Timp 15045 Cod 383 Puncte
17 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:18:66 Timp 15552 Cod 382 Puncte
18 Anghel Horia Petru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:19:04 Timp 15529 Cod 377 Puncte
19 Csendes Laszlo Igor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:19:92 Timp 15285 Cod 364 Puncte
20 Deac Stefan Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:08 Timp 19145 Cod 362 Puncte
21 Postelnicu George Alexand Renovatio Sport Club Bucuresti 01:20:91 Timp 15550 Cod 351 Puncte
22 Morjolic Liviu As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:80 Timp 15508 Cod 340 Puncte
23 Iaschiu Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:21:97 Timp 15443 Cod 338 Puncte
24 Krizbai Negru Robert Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:22:04 Timp 15031 Cod 337 Puncte
25 Matei Vlad Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:78 Timp 14607 Cod 328 Puncte
26 Florea Razvan Stefan Liceul cu program sportiv Braila 01:23:81 Timp 14392 Cod 316 Puncte
27 Ficiu Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:24:17 Timp 14975 Cod 312 Puncte
28 Tanase Gheorghe Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:52 Timp 15735 Cod 308 Puncte
29 Miclea Dragos Iulian Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:25:48 Timp 19088 Cod 298 Puncte
30 Culea Petre Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:25:90 Timp 14972 Cod 293 Puncte
31 Alexandru Patric Angelo Clubul Sportiv Municipal Arad 01:26:16 Timp 15166 Cod 291 Puncte
32 Ciobanasu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:35 Timp 16012 Cod 289 Puncte
33 Galatanu Vlad Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:30 Timp 15208 Cod 270 Puncte
34 Negru Darius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:28:31 Timp 15908 Cod 270 Puncte
35 Cristea Eduard Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:29:17 Timp 15524 Cod 262 Puncte
36 Tudorache Andrei Vlad Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:32:41 Timp 15082 Cod 235 Puncte
37 Lazarescu Darius Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:33:50 Timp 15219 Cod 227 Puncte
38 Stoica Robert Alex. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:34:15 Timp 15321 Cod 223 Puncte
39 Gastaldo Teofil Renovatio Sport Club Bucuresti 01:34:25 Timp 17813 Cod 222 Puncte
40 Marinescu Vlad Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:36:18 Timp 15317 Cod 209 Puncte
41 Cretu Raul CSM Corona Brasov 01:37:18 Timp 16795 Cod 202 Puncte
42 Burtan Luca Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:38:58 Timp 15689 Cod 194 Puncte
43 Zaman David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:39:21 Timp 15306 Cod 190 Puncte
44 Manole Vlad Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:41:46 Timp 15294 Cod 178 Puncte
45 Geanta George Sebastian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:41:70 Timp 16465 Cod 176 Puncte
46 Negrean Ryan-Nicholas Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:42:47 Timp 17902 Cod 173 Puncte
47 Grigore Sebastian Philip Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:42:61 Timp 15297 Cod 172 Puncte
48 Savuca Luca Ionut Clubul Sportiv Municipal Galati 88:88:88 Timp 14894 Cod 0 Puncte

2. 100 m bras (13 ani) Feminin

1 Bako Anstasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:18:32 Timp 13043 Cod 548 Puncte
2 Fabian Sara Julia Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:18:59 Timp 14911 Cod 543 Puncte
3 Martin Maria Denisa Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:39 Timp 12669 Cod 527 Puncte
4 Sauciuc Oana Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:31 Timp 15099 Cod 490 Puncte
5 Popa Rat Vanessa Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:21:39 Timp 15539 Cod 489 Puncte
6 Nitu Anna Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:76 Timp 15307 Cod 465 Puncte
7 Beres Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:22:78 Timp 14907 Cod 464 Puncte
8 Stirbu Ioana Maria Clubul Sportiv Performer 01:22:80 Timp 15036 Cod 464 Puncte
9 Menciu Ioana Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:23:21 Timp 17872 Cod 457 Puncte
10 Craiu Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:35 Timp 15436 Cod 455 Puncte
11 Ostafi Delia Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:23:65 Timp 14841 Cod 450 Puncte
12 Sofronea Ingrid Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:24:09 Timp 15416 Cod 443 Puncte
13 Galata Larisa Elena Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:24:90 Timp 15070 Cod 430 Puncte
14 Boja Roxana Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:00 Timp 15202 Cod 429 Puncte
15 Bostangiu Adelina Maria Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:25:21 Timp 15126 Cod 426 Puncte
16 Popovici Petriana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:25:48 Timp 15098 Cod 422 Puncte
17 Iancu Erika Luana Clubul Sportiv Municipal Galati 01:25:68 Timp 15133 Cod 419 Puncte
18 Cristea Theea Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:26:22 Timp 15523 Cod 411 Puncte
19 Ginghina Alina Andreea Clubul Sportiv Municipal Galati 01:27:53 Timp 14901 Cod 393 Puncte
20 Dragomir Ioana Alexia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:27:93 Timp 13907 Cod 387 Puncte
21 Toma Roxana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:28:48 Timp 16893 Cod 380 Puncte
22 Hirbovanu Vanesa Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:15 Timp 15221 Cod 372 Puncte
23 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 01:30:76 Timp 15046 Cod 352 Puncte
24 Lazar Simona Marina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:31:24 Timp 15457 Cod 347 Puncte
25 Hafner Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:34:36 Timp 17182 Cod 313 Puncte
26 Mnajed Sara Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:35:24 Timp 15304 Cod 305 Puncte
27 Daraba Andra Daria Palatul copiilor Constanta 01:36:04 Timp 16966 Cod 297 Puncte
28 Dragan Alexandra Huguette Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:48 Timp 16410 Cod 276 Puncte
29 Voicu Bianca Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:39:25 Timp 15301 Cod 269 Puncte
30 Manea Maria Silviana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:48:78 Timp 19077 Cod 204 Puncte
31 Preda Maria Amelie Clubul Sportiv Performer 88:88:88 Timp 15453 Cod 0 Puncte
32 Frasineanu Maria Rebeca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp 14651 Cod 0 Puncte

3. 100 m spate (14 ani) Masculin

1 Cozma Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:58:81 Timp 14126 Cod 685 Puncte
2 Dinu Patrick Sebastian ACS Atena Sport Club Constanta 00:59:53 Timp 13340 Cod 660 Puncte
3 Stancu Vlad Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:01:68 Timp 13962 Cod 594 Puncte
4 Boboc Emanoel Florin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:02:05 Timp 13853 Cod 583 Puncte
5 Pandele Alexandru Edward Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:03:47 Timp 14281 Cod 545 Puncte
6 Enache Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:15 Timp 13937 Cod 528 Puncte
7 Hritcu Rares Lucian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:04:17 Timp 14054 Cod 527 Puncte
8 Balaita Dragos Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:04:47 Timp 14127 Cod 520 Puncte
9 Nae Adrian Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:05:90 Timp 13272 Cod 487 Puncte
10 Budiaci Vladimir Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:00 Timp 13931 Cod 484 Puncte
11 Gyorfi Francisc Denis Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:53 Timp 14050 Cod 473 Puncte
12 Brindau David Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:96 Timp 14247 Cod 464 Puncte
13 Bugnar Horatiu Cristian Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:07:09 Timp 15553 Cod 461 Puncte
14 Adam Robert Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:07:27 Timp 14130 Cod 457 Puncte
15 Bratulescu Iustinian Palatul copiilor Constanta 01:07:48 Timp 14300 Cod 453 Puncte
16 Petre Narcis Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:79 Timp 13423 Cod 447 Puncte
17 Marinescu Darius Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:08:14 Timp 12432 Cod 440 Puncte
18 Stoica Andrei Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:37 Timp 11834 Cod 436 Puncte
19 Jianu Adrian Petru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:38 Timp 14435 Cod 435 Puncte
20 Melianu Nicolae Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:80 Timp 14437 Cod 428 Puncte
21 Grigoras Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:84 Timp 13849 Cod 427 Puncte
22 Balanescu Filip Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:08:87 Timp 13935 Cod 426 Puncte
23 Pal Andrei Eric Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:08:93 Timp 14128 Cod 425 Puncte
24 Toma Mihai Cosmin Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:09:12 Timp 14449 Cod 422 Puncte
25 Comsa Alexandru Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:56 Timp 14166 Cod 414 Puncte
26 Pasa Ungurianu Luca Vlad Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:60 Timp 14405 Cod 413 Puncte
27 Niculae Alexei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:09:82 Timp 14270 Cod 409 Puncte
28 Dindareanu Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:09:89 Timp 14842 Cod 408 Puncte
29 Neamtu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:09 Timp 14031 Cod 404 Puncte
30 Vasilescu Stefan Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:10:30 Timp 13961 Cod 401 Puncte
31 Preda Alexandru Florin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:10:58 Timp 13959 Cod 396 Puncte
32 Fasie Mario Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:10:89 Timp 19113 Cod 391 Puncte
33 Constantinescu Mihnea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:07 Timp 14051 Cod 388 Puncte
34 Mures Rares Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:11:13 Timp 15264 Cod 387 Puncte
35 Dumitru Mario Eduard Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:11:13 Timp 14238 Cod 387 Puncte
36 Serbanescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:34 Timp 15142 Cod 383 Puncte
37 Balaci Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 01:11:99 Timp 16449 Cod 373 Puncte
38 Radoi Rares Nicolae Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:31 Timp 15079 Cod 368 Puncte
39 Enculesei Razvan Rares Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:72 Timp 13960 Cod 362 Puncte
40 Sipos Peter David Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:12:73 Timp 14362 Cod 362 Puncte
41 Tutuianu Sebastian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:75 Timp 13858 Cod 362 Puncte
42 Tica Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:12:79 Timp 14129 Cod 361 Puncte
43 Stoian Antonio Gabriel Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:13:05 Timp 13948 Cod 357 Puncte
44 Ursu Tudor Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:86 Timp 14272 Cod 345 Puncte
45 Amuza Leonard Andrei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:14:99 Timp 17116 Cod 330 Puncte
46 Cornaciu Adrian Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:15:43 Timp 14262 Cod 324 Puncte
47 Lazar Andrei Remus Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:16:24 Timp 15662 Cod 314 Puncte
48 Ceausescu Horia Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:29 Timp 14200 Cod 313 Puncte
49 Notretu Arian Cristian Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:17:19 Timp 19158 Cod 303 Puncte
50 Toma Mina Atal Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:23:87 Timp 14751 Cod 236 Puncte
51 Dorobantu Albu Denis Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:49 Timp 13854 Cod 223 Puncte
52 Mihaila Roberto Mario Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:25:64 Timp 17180 Cod 221 Puncte

4. 100 m spate (12 ani) Masculin

1 Petrea Razvan Dumitru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:32 Timp 16941 Cod 477 Puncte
2 Badea Robert Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:41 Timp 15969 Cod 475 Puncte
3 Takacs Dominik Roberto Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:08:16 Timp 15255 Cod 440 Puncte
4 Tapirluie Mihai Andrei Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:11:10 Timp 13968 Cod 387 Puncte
5 Enescu Armand Gustav Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:14 Timp 15847 Cod 387 Puncte
6 Mihai Rares Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:11:39 Timp 15977 Cod 383 Puncte
7 Andries Eric Stefan Palatul copiilor Constanta 01:12:19 Timp 15861 Cod 370 Puncte
8 Proca Andrei Theodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:37 Timp 15709 Cod 367 Puncte
9 Lupu Matei Filip Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:40 Timp 16270 Cod 367 Puncte
10 Moian Dusa Rares CSM Corona Brasov 01:12:43 Timp 16180 Cod 366 Puncte
11 Craciun Petru Achim Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:59 Timp 15972 Cod 364 Puncte
12 Dobre Cristian Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:90 Timp 16310 Cod 359 Puncte
13 Utuleac Florin Orlando Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:31 Timp 16128 Cod 353 Puncte
14 Nistorescu Alexandru Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:13:46 Timp 13687 Cod 351 Puncte
15 Trenchea Darius Matei ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:26 Timp 15838 Cod 340 Puncte
16 Popa Rares Cristian Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:14:60 Timp 15394 Cod 335 Puncte
17 Kacmaz Enes Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:64 Timp 16157 Cod 335 Puncte
18 Trocin Stefan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:14:85 Timp 15872 Cod 332 Puncte
19 Badea Mihai Florian Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:14:93 Timp 16359 Cod 331 Puncte
20 Musat Tiberiu Gabriel Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:14:98 Timp 16233 Cod 330 Puncte
21 Georgescu Vlad Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:15:13 Timp 15973 Cod 328 Puncte
22 Bujor George Antonio Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:15:71 Timp 15244 Cod 321 Puncte
23 Maftei Leonardo Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:15:91 Timp 14800 Cod 318 Puncte
24 Lupu Cristian Andrei Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:15:97 Timp 14826 Cod 317 Puncte
25 Despina Stefan Ionut Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:16:02 Timp 15113 Cod 317 Puncte
26 Maselusa Denis Mihai Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:16:13 Timp 16517 Cod 315 Puncte
27 Deleu Mihnea C-Tin Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:16:19 Timp 14799 Cod 315 Puncte
28 Calinic Rares Cristian ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:34 Timp 15933 Cod 313 Puncte
29 Modoran Mihnea Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:42 Timp 16162 Cod 312 Puncte
30 Stamate Gabriel Luca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:16:50 Timp 14601 Cod 311 Puncte
31 Siliste Indru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:62 Timp 16896 Cod 309 Puncte
32 Teisanu Darius Octav ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:93 Timp 15932 Cod 306 Puncte
33 Bucur Toma As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:47 Timp 16338 Cod 299 Puncte
34 Bucur Nirus Edvin Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:17:75 Timp 15836 Cod 296 Puncte
35 Bondariuc Ianis Costin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:89 Timp 16711 Cod 294 Puncte
36 Oancea Marius Valentin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:89 Timp 15953 Cod 294 Puncte
37 Badea Rares Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 01:18:18 Timp 15934 Cod 291 Puncte
38 Petre Eduard Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:20 Timp 16269 Cod 291 Puncte
39 Aboud Adam Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:48 Timp 16145 Cod 288 Puncte
40 Corbu Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:18:69 Timp 16286 Cod 286 Puncte
41 Solomon David Alexandru Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:18:73 Timp 15426 Cod 285 Puncte
42 Ruse Matei Iulian As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:19:52 Timp 14641 Cod 277 Puncte
43 Bucur Mario Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:20:38 Timp 16374 Cod 268 Puncte
44 Antimir Cesar Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:44 Timp 16306 Cod 267 Puncte
45 Dumitrache David Andrei Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:46 Timp 15684 Cod 267 Puncte
46 Chiscop Vlad Mihai As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:75 Timp 14606 Cod 264 Puncte
47 Schmidt Christian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:20:85 Timp 15912 Cod 263 Puncte
48 Gagyi Botond Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:21:36 Timp 13899 Cod 258 Puncte
49 Dinu Ian Renovatio Sport Club Bucuresti 01:21:45 Timp 16956 Cod 257 Puncte
50 Muraru Edward Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:21:73 Timp 16318 Cod 255 Puncte
51 Iordache Matei Alex. Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:21:86 Timp 15288 Cod 254 Puncte
52 Moraru Vladut Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:22:81 Timp 15430 Cod 245 Puncte
53 Rus Matei Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:23:20 Timp 16349 Cod 242 Puncte
54 Mirea Rares Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:23:27 Timp 15054 Cod 241 Puncte
55 Mandaianu Mario Florian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:23:56 Timp 17010 Cod 238 Puncte
56 Blidaru David Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:24:41 Timp 14589 Cod 231 Puncte
57 Oanta Rares Mihai Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:24:87 Timp 15428 Cod 228 Puncte
58 Giuran Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:25:54 Timp 16271 Cod 222 Puncte
59 Grigore Patris Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:56 Timp 16251 Cod 222 Puncte
60 Slavic Alexander Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:52 Timp 15464 Cod 215 Puncte
61 Stroe David Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:98 Timp 16172 Cod 211 Puncte
62 Ciocirlan Sebastian Gabri Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:28:30 Timp 15724 Cod 202 Puncte
63 Dragoi Darius Andrei Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:28:62 Timp 16241 Cod 200 Puncte
64 Bocicai Ioan Adrian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:28:69 Timp 15970 Cod 199 Puncte
65 Preda Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:84 Timp 16990 Cod 198 Puncte
66 Popa Victor Marian Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:28:95 Timp 16240 Cod 198 Puncte
67 Jurma Paul Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:01 Timp 16011 Cod 197 Puncte
68 Spiridon Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:29:47 Timp 16092 Cod 194 Puncte
69 Popescu David Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:14 Timp 16165 Cod 190 Puncte
70 Curticapean Alexandru V. CSM Corona Brasov 01:30:90 Timp 15472 Cod 185 Puncte
71 Nicolae Rares Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:31:47 Timp 16163 Cod 182 Puncte
72 Mitrofan Dan Felix Swimming Team Bucuresti 01:31:97 Timp 17025 Cod 179 Puncte
73 Rusu Mihai George Swimming Team Bucuresti 01:34:73 Timp 16983 Cod 163 Puncte
74 Nedelcu Mihnea Fabian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:34:74 Timp 13985 Cod 163 Puncte
75 Cazacu Andrei Liviu Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:36:01 Timp 15427 Cod 157 Puncte
76 Simionescu Andrei Mihai CSM Corona Brasov 01:37:20 Timp 15538 Cod 151 Puncte
77 Sinca Iustin Adrian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:46:60 Timp 17379 Cod 115 Puncte
78 Stoica Mihai Sebastian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 88:88:88 Timp 16760 Cod 0 Puncte
79 Ionescu David Stefan Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 88:88:88 Timp 17276 Cod 0 Puncte
80 Cojocaru Flavius C-Tin Clubul Sportiv Nautica Bacau 88:88:88 Timp 14798 Cod 0 Puncte
81 Duna Andrei Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99 Timp 13976 Cod 0 Puncte
82 Pantea Eric Vladut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99 Timp 15978 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (12 ani) Feminin

1 Surugiu Andra Georgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:14 Timp 16409 Cod 590 Puncte
2 Grosu Ana Georgiana ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:48 Timp 15930 Cod 581 Puncte
3 Remete Mirestean Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:35 Timp 15856 Cod 537 Puncte
4 Butnaru Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:58 Timp 12459 Cod 531 Puncte
5 Andrei Iarina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:75 Timp 15963 Cod 528 Puncte
6 Stancu Aida Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:12:03 Timp 14827 Cod 522 Puncte
7 Paraschiv Eva Maria ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:22 Timp 15929 Cod 517 Puncte
8 Preda Irina Ana Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:13:08 Timp 16307 Cod 499 Puncte
9 Mihalcea Maria Camelia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:55 Timp 16235 Cod 490 Puncte
10 Frunza Ingrid Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:22 Timp 16234 Cod 477 Puncte
11 Cozma Ioana Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:42 Timp 14796 Cod 473 Puncte
12 Niculae Teodora Ana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:64 Timp 15966 Cod 469 Puncte
13 Munteanu Maria ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:79 Timp 15928 Cod 466 Puncte
14 Nita Andra Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:30 Timp 16448 Cod 456 Puncte
15 Boleacu Paula Maria ACS Atena Sport Club Constanta 01:15:44 Timp 15870 Cod 454 Puncte
16 Posa Petra Izabela Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:15:53 Timp 14792 Cod 452 Puncte
17 Toader Francesca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:66 Timp 16296 Cod 450 Puncte
18 Lungu Bianca Ioana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:03 Timp 15801 Cod 443 Puncte
19 Pirvu Mihaela Adriana As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:43 Timp 14626 Cod 437 Puncte
20 Vass Brigitta Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:16:48 Timp 16348 Cod 436 Puncte
21 Vasilescu Ema Cristina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:17:64 Timp 16294 Cod 416 Puncte
22 Robaniuc Dumitrita Selena Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:17:67 Timp 17007 Cod 416 Puncte
23 Pop Maria Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:68 Timp 15883 Cod 416 Puncte
24 Cojocariu Ana Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:08 Timp 14654 Cod 409 Puncte
25 Badralexi Sofia Maria Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:18:25 Timp 16346 Cod 407 Puncte
26 Voicu Ioana Alexandra As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:36 Timp 16304 Cod 405 Puncte
27 Tatar Maia Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:18:44 Timp 16345 Cod 404 Puncte
28 Rasadean Maia Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:76 Timp 16132 Cod 399 Puncte
29 Szekeres Arienn Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:18:85 Timp 15671 Cod 397 Puncte
30 Lazar Timeea Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:90 Timp 16301 Cod 397 Puncte
31 Mihai Teodora Maria Clubul Sportiv Municipal Galati 01:19:56 Timp 15720 Cod 387 Puncte
32 Nitescu Eva Maria Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:19:77 Timp 15287 Cod 384 Puncte
33 Luta Sara Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:19:79 Timp 15431 Cod 384 Puncte
34 Craciun Daria Alesia Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:13 Timp 15876 Cod 379 Puncte
35 Corbu Alexandra Maria Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:20:23 Timp 19093 Cod 377 Puncte
36 Craciun Nicola Aiana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:32 Timp 15877 Cod 376 Puncte
37 Brezan Sara Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:20:51 Timp 15492 Cod 373 Puncte
38 Visinescu Oana Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:20:56 Timp 15711 Cod 373 Puncte
39 Cernautanu Roberta Ana As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:64 Timp 16302 Cod 372 Puncte
40 Serbanescu Maria Alessand Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:20:89 Timp 13971 Cod 368 Puncte
41 Rogojanu Sara Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:21:01 Timp 15911 Cod 367 Puncte
42 Gidei Larisa Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:12 Timp 15803 Cod 365 Puncte
43 Covaciu Bogdana Stefania Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:21:14 Timp 16198 Cod 365 Puncte
44 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:21:15 Timp 16073 Cod 365 Puncte
45 Herban Maria Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:48 Timp 15800 Cod 360 Puncte
46 Arhire Roxana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:56 Timp 15964 Cod 359 Puncte
47 Stanemir Denissa Alexia Renovatio Sport Club Bucuresti 01:23:06 Timp 16457 Cod 340 Puncte
48 Berinde Mara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:23:33 Timp 15885 Cod 337 Puncte
49 Traistaru Amalia Andreea Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:23:63 Timp 15246 Cod 333 Puncte
50 Curticapean Irisz Antonia Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:23:96 Timp 15673 Cod 329 Puncte
51 Croitoru Adela Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:00 Timp 16153 Cod 329 Puncte
52 Popa Maria Roberta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:19 Timp 16164 Cod 326 Puncte
53 Banica Maria Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:31 Timp 19134 Cod 325 Puncte
54 Smadu Ilaria CSM Corona Brasov 01:24:53 Timp 17699 Cod 323 Puncte
55 Mihai Delia Ecaterina As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:66 Timp 14618 Cod 321 Puncte
56 Soare Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:67 Timp 13495 Cod 321 Puncte
57 Uta Daria Irina Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:24:92 Timp 17012 Cod 318 Puncte
58 Dragomir Antonia Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:01 Timp 16236 Cod 317 Puncte
59 Patrascu Raisa Stefania Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:25:70 Timp 15052 Cod 309 Puncte
60 Constantinescu Briana Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:88 Timp 14600 Cod 308 Puncte
61 Varro Henrietta Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:25:92 Timp 16933 Cod 307 Puncte
62 Stanescu Mihaela Jaqeline As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:26:08 Timp 14586 Cod 305 Puncte
63 Sveduneac Diana Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:26:40 Timp 16282 Cod 302 Puncte
64 Timofte Rebeca Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:27:02 Timp 15633 Cod 296 Puncte
65 Circiu Gabriela Melania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:27:41 Timp 15985 Cod 292 Puncte
66 Roman Karina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:02 Timp 16010 Cod 276 Puncte
67 Telegeanu Ioana Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:21 Timp 16232 Cod 274 Puncte
68 Dumitru Bianca Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:26 Timp 16155 Cod 265 Puncte
69 Zamfir Miruna Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:35 Timp 16174 Cod 264 Puncte
70 Minea Irina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:30:87 Timp 15672 Cod 260 Puncte
71 Costandache Carolina Clubul Sportiv Municipal Galati 01:31:65 Timp 15715 Cod 253 Puncte
72 Melenciuc Sarah Teodora Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:70 Timp 15945 Cod 253 Puncte
73 Zaharia Alessia Georgiana Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:32:29 Timp 15819 Cod 248 Puncte
74 Maican Alexandra Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:37 Timp 16159 Cod 247 Puncte
75 Iosub Elisabeta Florentin Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:34:71 Timp 16287 Cod 229 Puncte
76 Marin Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:15 Timp 16230 Cod 226 Puncte
77 Bejliu Irina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:40:20 Timp 17183 Cod 193 Puncte
78 Dijmarescu Clara Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:42:64 Timp 16776 Cod 180 Puncte
79 Dulea Ioana Petra CSM Corona Brasov 01:46:54 Timp 17700 Cod 161 Puncte
80 Grigore Anita Andreea Lav Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 88:88:88 Timp 17341 Cod 0 Puncte
81 Raceanu Elena Alexandra Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99 Timp 16237 Cod 0 Puncte

6. 200 m liber (13 ani) Masculin

1 Baciu Denis Andrei Liceul cu program sportiv Bacau 02:04:04 Timp 15183 Cod 556 Puncte
2 Nagy Nandor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:05:46 Timp 15191 Cod 537 Puncte
3 Constantinescu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:06:06 Timp 15525 Cod 529 Puncte
4 Cojocaru Carol Mihai Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:07:42 Timp 14789 Cod 512 Puncte
5 Mihalache Vlad Stefan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:08:80 Timp 14593 Cod 496 Puncte
6 Hriscu Rares Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:08:88 Timp 15396 Cod 495 Puncte
7 M.Sediq Edris Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:11:46 Timp 15446 Cod 467 Puncte
8 Dobrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:17 Timp 14919 Cod 459 Puncte
9 Raducanu Eduard Clubul Sportiv Farul Constanta 02:13:35 Timp 13338 Cod 447 Puncte
10 Harabagiu Rares Petru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:37 Timp 14986 Cod 447 Puncte
11 Petre Raul ACS Atena Sport Club Constanta 02:13:46 Timp 15835 Cod 446 Puncte
12 Dervis Feysal Palatul copiilor Constanta 02:14:58 Timp 17609 Cod 435 Puncte
13 Bucur Andreas Alin As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:14:79 Timp 14608 Cod 433 Puncte
14 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:15:21 Timp 15552 Cod 429 Puncte
15 Ionescu David Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:15:73 Timp 15520 Cod 424 Puncte
16 Iaschiu Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:16:10 Timp 15443 Cod 420 Puncte
17 Muraru Kaan Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:17:38 Timp 15517 Cod 409 Puncte
18 Csendes Laszlo Igor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:17:61 Timp 15285 Cod 407 Puncte
19 Rosca Mihnea Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:66 Timp 15278 Cod 406 Puncte
20 Andrei Mihai Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:17:71 Timp 15441 Cod 406 Puncte
21 Luput Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:18:06 Timp 15218 Cod 403 Puncte
22 Seksi Luca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:18:88 Timp 15280 Cod 396 Puncte
23 Anghel Horia Petru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:19:46 Timp 15529 Cod 391 Puncte
24 Paunescu Cezar Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:19:61 Timp 15195 Cod 389 Puncte
25 Florea Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:20:00 Timp 15222 Cod 386 Puncte
26 Panait Paul Dragos Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:20:08 Timp 15102 Cod 386 Puncte
27 Rachieru Stefan Razvan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:21:45 Timp 13947 Cod 374 Puncte
28 Scortea Teofil Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:21:87 Timp 15445 Cod 371 Puncte
29 Florea Razvan Stefan Liceul cu program sportiv Braila 02:22:60 Timp 14392 Cod 365 Puncte
30 Firu Lucian Mihai Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:22:96 Timp 13170 Cod 363 Puncte
31 Culea Petre Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:22:99 Timp 14972 Cod 362 Puncte
32 Cojocaru Stefan Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:23:41 Timp 13690 Cod 359 Puncte
33 Susman George Catalin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:23:52 Timp 15030 Cod 358 Puncte
34 Pop Razvan Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:57 Timp 14984 Cod 358 Puncte
35 Matei Vlad Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:23:76 Timp 14607 Cod 357 Puncte
36 Nistor Darius Dragan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:24:71 Timp 15215 Cod 350 Puncte
37 Badea Perlik Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:51 Timp 13239 Cod 344 Puncte
38 Secoban Stefan Alex. Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:25:61 Timp 15272 Cod 343 Puncte
39 Stoica Robert Alex. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:04 Timp 15321 Cod 340 Puncte
40 Savuca Luca Ionut Clubul Sportiv Municipal Galati 02:26:59 Timp 14894 Cod 336 Puncte
41 Benghiac Eric CSM Corona Brasov 02:27:05 Timp 15781 Cod 333 Puncte
42 Bucur Luca Constantin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:27:22 Timp 15462 Cod 332 Puncte
43 Miclea Dragos Iulian Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:27:31 Timp 19088 Cod 331 Puncte
44 Stoian Andrei Constantin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:27:37 Timp 17004 Cod 331 Puncte
45 Pralea Stefan Emilian Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:28:46 Timp 16664 Cod 324 Puncte
46 Cuntan Eduard Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:29:13 Timp 15906 Cod 319 Puncte
47 Birghilescu Alexandru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:29:87 Timp 15276 Cod 315 Puncte
48 Morar Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:29:90 Timp 14985 Cod 315 Puncte
49 Marinescu Vlad Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:34 Timp 15317 Cod 312 Puncte
50 Ciobanasu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:47 Timp 16012 Cod 311 Puncte
51 Alexandrescu Denis Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:52 Timp 14760 Cod 311 Puncte
52 Rotaru Silviu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:31:06 Timp 15064 Cod 307 Puncte
53 Gastaldo Teofil Renovatio Sport Club Bucuresti 02:31:61 Timp 17813 Cod 304 Puncte
54 Demetrovici Ovidiu George Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:63 Timp 15386 Cod 304 Puncte
55 Lazarescu Darius Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:32:04 Timp 15219 Cod 301 Puncte
56 Morjolic Liviu As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:32:79 Timp 15508 Cod 297 Puncte
57 Tataru Bogdan Pavel As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:33:21 Timp 15447 Cod 295 Puncte
58 Ciutacu Mihnea Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:33:98 Timp 15666 Cod 290 Puncte
59 Tudorache Andrei Vlad Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:34:13 Timp 15082 Cod 289 Puncte
60 Manole Vlad Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:73 Timp 15294 Cod 270 Puncte
61 Cozma Andrei Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:39:12 Timp 14952 Cod 263 Puncte
62 Serban Robert Gabriel Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:40:23 Timp 16420 Cod 257 Puncte
63 Toderas Rares Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:41:86 Timp 16347 Cod 250 Puncte
64 Zaman David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:42:20 Timp 15306 Cod 248 Puncte
65 Poplacenel Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:43:51 Timp 15071 Cod 242 Puncte
66 Gavrila Ionut Gelu CSM Corona Brasov 02:44:83 Timp 15778 Cod 236 Puncte
67 Burtan Luca Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:46:45 Timp 15689 Cod 230 Puncte
68 Costache Eduard Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:96 Timp 15315 Cod 223 Puncte
69 Dudui Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:88 Timp 15210 Cod 220 Puncte
70 Grigore Sebastian Philip Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:11:46 Timp 15297 Cod 151 Puncte
71 Cretu Raul CSM Corona Brasov 03:18:28 Timp 16795 Cod 136 Puncte
72 Seceanu Luca Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:27:03 Timp 13309 Cod 119 Puncte
73 Mogoe Luca Flavius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 88:88:88 Timp 15910 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (13 ani) Feminin

1 Bako Anstasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:14:04 Timp 13043 Cod 598 Puncte
2 Otoiu Ana Cristiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:33 Timp 11252 Cod 594 Puncte
3 Ostafi Delia Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:14:76 Timp 14841 Cod 589 Puncte
4 Pintilie Alessia Anca Swimming Team Bucuresti 02:16:90 Timp 16982 Cod 562 Puncte
5 Ursu Maria Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:18:68 Timp 15100 Cod 540 Puncte
6 Dragomir Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:19:38 Timp 12474 Cod 532 Puncte
7 Axentioi Ilinca Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:20:00 Timp 15273 Cod 525 Puncte
8 Oprea Maria Florentina Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:20:13 Timp 15515 Cod 524 Puncte
9 Badea Ioana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 02:20:22 Timp 15043 Cod 523 Puncte
10 Popa Rat Vanessa Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:20:24 Timp 15539 Cod 522 Puncte
11 Grosu Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:69 Timp 14552 Cod 517 Puncte
12 Aslam Andra Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:21:15 Timp 15410 Cod 512 Puncte
13 Adam Sara Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:21:68 Timp 15006 Cod 507 Puncte
14 Nitu Anna Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:68 Timp 15307 Cod 496 Puncte
15 Chirita Clara Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:22:99 Timp 15412 Cod 493 Puncte
16 Achim Diana Cezara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:23:12 Timp 14558 Cod 491 Puncte
17 Dumitrescu Alissa Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:23:31 Timp 14442 Cod 489 Puncte
18 Sauciuc Oana Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:23:58 Timp 15099 Cod 487 Puncte
19 Popovici Petriana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:23:73 Timp 15098 Cod 485 Puncte
20 Preda Maria Amelie Clubul Sportiv Performer 02:24:27 Timp 15453 Cod 480 Puncte
21 Sofronea Ingrid Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:25:62 Timp 15416 Cod 467 Puncte
22 Careba Alexandra Theodora Clubul Sportiv Scolar Resita 02:26:65 Timp 14022 Cod 457 Puncte
23 Radulescu Alexandra Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:26:72 Timp 15335 Cod 456 Puncte
24 Dumitrescu Alexandra Cori Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:27:26 Timp 15438 Cod 451 Puncte
25 Bescheret Anca As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:27:65 Timp 15411 Cod 448 Puncte
26 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 02:27:77 Timp 15046 Cod 446 Puncte
27 Dobrican Ioana Ruxandra Clubul Sportiv Performer 02:28:51 Timp 14996 Cod 440 Puncte
28 Craiu Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:28:87 Timp 15436 Cod 437 Puncte
29 Blejan Alexandra Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:29:32 Timp 15527 Cod 433 Puncte
30 Dragomir Ioana Alexia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:30:13 Timp 13907 Cod 426 Puncte
31 Todoran Marina Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:30:30 Timp 19091 Cod 424 Puncte
32 Diaconu Alexandra Florent Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:30:99 Timp 15670 Cod 418 Puncte
33 Hirbovanu Vanesa Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:31:09 Timp 15221 Cod 418 Puncte
34 Vecsei Krisztina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:13 Timp 15010 Cod 417 Puncte
35 Ginghina Alina Andreea Clubul Sportiv Municipal Galati 02:31:54 Timp 14901 Cod 414 Puncte
36 Lungu Amalia Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:31:57 Timp 15712 Cod 414 Puncte
37 Oroszfai Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:31:76 Timp 14909 Cod 412 Puncte
38 Iancu Erika Luana Clubul Sportiv Municipal Galati 02:33:10 Timp 15133 Cod 401 Puncte
39 Frasineanu Maria Rebeca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:33:19 Timp 14651 Cod 401 Puncte
40 Toma Roxana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:33:71 Timp 16893 Cod 397 Puncte
41 Sandu Sara Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:33:94 Timp 15207 Cod 395 Puncte
42 Bostangiu Adelina Maria Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:34:41 Timp 15126 Cod 391 Puncte
43 Mnajed Sara Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:49 Timp 15304 Cod 391 Puncte
44 Boja Roxana Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:34:56 Timp 15202 Cod 390 Puncte
45 Balint Emma Clubul Sportiv Scolar Resita 02:35:17 Timp 14021 Cod 385 Puncte
46 Radu Ariana Maria Clubul Sportiv Municipal Galati 02:35:87 Timp 14902 Cod 380 Puncte
47 Iotu Ramona Anca Palatul copiilor Constanta 02:40:02 Timp 14812 Cod 351 Puncte
48 Patrinoiu Teodora CSM Corona Brasov 02:41:87 Timp 15790 Cod 340 Puncte
49 Dragan Alexandra Huguette Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:42:15 Timp 16410 Cod 338 Puncte
50 Hafner Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:48:25 Timp 17182 Cod 302 Puncte
51 Voicu Bianca Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:62 Timp 15301 Cod 290 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

1. 100 m bras (14 ani) Masculin

1 Dinu Patrick Sebastian ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:74 Timp 13340 Cod 548 Puncte
2 Vasilescu Stefan Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:09:75 Timp 13961 Cod 548 Puncte
3 Nae Adrian Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:09:77 Timp 13272 Cod 548 Puncte
4 Bratulescu Iustinian Palatul copiilor Constanta 01:10:99 Timp 14300 Cod 520 Puncte
4 Adam Robert Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:10:99 Timp 14130 Cod 520 Puncte
5 Pricop Vlad Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:11:28 Timp 13847 Cod 514 Puncte
6 Buda Alexandru Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:37 Timp 14169 Cod 491 Puncte
7 Rad Lucas Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 01:12:63 Timp 14256 Cod 485 Puncte
8 Stoian Gabriel Razvan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:74 Timp 12383 Cod 483 Puncte
9 Stefanache Alexandru Mari Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:75 Timp 13099 Cod 445 Puncte
10 Marinescu Darius Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:15:04 Timp 12432 Cod 440 Puncte
11 Niculae Alexei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:15:27 Timp 14270 Cod 436 Puncte
12 Stoica Andrei Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:60 Timp 11834 Cod 430 Puncte
13 Toma Mihai Cosmin Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:15:89 Timp 14449 Cod 425 Puncte
14 Tutuianu Sebastian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:49 Timp 13858 Cod 416 Puncte
15 Radoi Rares Nicolae Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:16:59 Timp 15079 Cod 414 Puncte
16 Raducanu Nicolae Daniel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:85 Timp 14756 Cod 410 Puncte
17 Sipos Peter David Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:17:93 Timp 14362 Cod 393 Puncte
18 Cornaciu Adrian Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:18:25 Timp 14262 Cod 388 Puncte
19 Hritcu Rares Lucian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:62 Timp 14054 Cod 383 Puncte
20 Lazar Andrei Remus Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:18:67 Timp 15662 Cod 382 Puncte
21 Balaci Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:42 Timp 16449 Cod 371 Puncte
22 Preda Alexandru Florin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:19:49 Timp 13959 Cod 370 Puncte
23 Pasa Ungurianu Luca Vlad Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:99 Timp 14405 Cod 363 Puncte
24 Mistireanu Iustin Teodor Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:20:33 Timp 13030 Cod 359 Puncte
25 Stoian Antonio Gabriel Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:21:06 Timp 13948 Cod 349 Puncte
26 Onea Aris Cristian Antoni Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:70 Timp 13845 Cod 341 Puncte
27 Neamtu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:06 Timp 14031 Cod 336 Puncte
28 Amuza Leonard Andrei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:24:60 Timp 17116 Cod 307 Puncte
29 Grigoras Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:19 Timp 13849 Cod 301 Puncte
30 Curticapean Vlad Andrei CSM Corona Brasov 01:25:84 Timp 15485 Cod 294 Puncte
31 Ceausescu Horia Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:94 Timp 14200 Cod 283 Puncte
32 Balaita Dragos Clubul Sportiv Municipal Bacau 88:88:88 Timp 14127 Cod 0 Puncte

2. 100 m liber (13 ani) Masculin

1 Constantinescu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:80 Timp 15525 Cod 563 Puncte
2 Dobrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:49 Timp 14919 Cod 543 Puncte
3 Hriscu Rares Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:57:88 Timp 15396 Cod 532 Puncte
4 Baciu Denis Andrei Liceul cu program sportiv Bacau 00:58:16 Timp 15183 Cod 524 Puncte
5 Strimbeanu Razvan Palatul copiilor Constanta 00:58:60 Timp 13334 Cod 512 Puncte
6 Nagy Nandor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:58:62 Timp 15191 Cod 512 Puncte
7 Cionca Luca Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:59:30 Timp 15149 Cod 495 Puncte
8 Stancel Lukas Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:59:58 Timp 15026 Cod 488 Puncte
9 M.Sediq Edris Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:59:59 Timp 15446 Cod 487 Puncte
10 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:00:10 Timp 15552 Cod 475 Puncte
11 Deac Stefan Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:00:13 Timp 19145 Cod 474 Puncte
12 Ionescu David Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:38 Timp 15520 Cod 468 Puncte
13 Harabagiu Rares Petru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:52 Timp 14986 Cod 465 Puncte
14 Dervis Feysal Palatul copiilor Constanta 01:00:89 Timp 17609 Cod 457 Puncte
15 Talpes Ioan Vlad Palatul copiilor Constanta 01:01:11 Timp 15044 Cod 452 Puncte
16 Bucur Andreas Alin As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:01:19 Timp 14608 Cod 450 Puncte
17 Luput Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:21 Timp 15218 Cod 450 Puncte
18 Csendes Laszlo Igor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:01:31 Timp 15285 Cod 447 Puncte
19 Muraru Kaan Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:45 Timp 15517 Cod 444 Puncte
20 Florea Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:73 Timp 15222 Cod 438 Puncte
21 Culea Petre Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:01:99 Timp 14972 Cod 433 Puncte
22 Petre Raul ACS Atena Sport Club Constanta 01:02:15 Timp 15835 Cod 430 Puncte
23 Hotea Lucian Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:02:47 Timp 15108 Cod 423 Puncte
24 Iaschiu Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:02:66 Timp 15443 Cod 419 Puncte
25 Florea Razvan Stefan Liceul cu program sportiv Braila 01:02:81 Timp 14392 Cod 416 Puncte
26 Tanase Gheorghe Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:11 Timp 15735 Cod 410 Puncte
27 Rachieru Stefan Razvan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:03:13 Timp 13947 Cod 410 Puncte
28 Anghel Horia Petru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:03:65 Timp 15529 Cod 400 Puncte
29 Miclea Dragos Iulian Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:03:99 Timp 19088 Cod 393 Puncte
30 Savuca Luca Ionut Clubul Sportiv Municipal Galati 01:04:42 Timp 14894 Cod 386 Puncte
31 Rosca Mihnea Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:50 Timp 15278 Cod 384 Puncte
32 Panait Paul Dragos Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:04:74 Timp 15102 Cod 380 Puncte
33 Niculaie David Andreas ACS Atena Sport Club Constanta 01:04:83 Timp 15045 Cod 378 Puncte
34 Scortea Teofil Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:05:32 Timp 15445 Cod 370 Puncte
35 Stoica Robert Alex. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:63 Timp 15321 Cod 365 Puncte
36 Nistor Darius Dragan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:76 Timp 15215 Cod 363 Puncte
37 Postelnicu George Alexand Renovatio Sport Club Bucuresti 01:05:94 Timp 15550 Cod 360 Puncte
38 Nicolaev Vladimir Andrei Palatul copiilor Constanta 01:06:01 Timp 14818 Cod 358 Puncte
39 Treger Tomas Tristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:16 Timp 14987 Cod 356 Puncte
40 Cuntan Eduard Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:21 Timp 15906 Cod 355 Puncte
41 Secoban Stefan Alex. Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:06:22 Timp 15272 Cod 355 Puncte
42 Morjolic Liviu As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:23 Timp 15508 Cod 355 Puncte
43 Stoian Andrei Constantin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:06:63 Timp 17004 Cod 348 Puncte
44 Firu Lucian Mihai Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:06:70 Timp 13170 Cod 347 Puncte
45 Pop Razvan Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:72 Timp 14984 Cod 347 Puncte
46 Birghilescu Alexandru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:06:79 Timp 15276 Cod 346 Puncte
47 Gastaldo Teofil Renovatio Sport Club Bucuresti 01:06:96 Timp 17813 Cod 343 Puncte
48 Cojocaru Stefan Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:07:08 Timp 13690 Cod 341 Puncte
49 Demetrovici Ovidiu George Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:08 Timp 15386 Cod 341 Puncte
50 Morar Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:22 Timp 14985 Cod 339 Puncte
51 Bucur Luca Constantin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:07:29 Timp 15462 Cod 338 Puncte
52 Lazarescu Darius Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:33 Timp 15219 Cod 338 Puncte
53 Pralea Stefan Emilian Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:07:70 Timp 16664 Cod 332 Puncte
54 Ficiu Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:07:74 Timp 14975 Cod 332 Puncte
55 Badea Perlik Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:89 Timp 13239 Cod 329 Puncte
56 Krizbai Negru Robert Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:17 Timp 15031 Cod 325 Puncte
57 Rotaru Silviu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:24 Timp 15064 Cod 324 Puncte
58 Galatanu Vlad Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:31 Timp 15208 Cod 323 Puncte
59 Marinescu Vlad Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:41 Timp 15317 Cod 322 Puncte
60 Ciutacu Mihnea Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:08:53 Timp 15666 Cod 320 Puncte
61 Tudorache Andrei Vlad Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:08:71 Timp 15082 Cod 318 Puncte
62 Negru Darius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:98 Timp 15908 Cod 314 Puncte
63 Manole Vlad Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:21 Timp 15294 Cod 298 Puncte
64 Ciobanasu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:31 Timp 16012 Cod 296 Puncte
65 Alexandru Patric Angelo Clubul Sportiv Municipal Arad 01:10:43 Timp 15166 Cod 295 Puncte
66 Serban Robert Gabriel Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:10:52 Timp 16420 Cod 294 Puncte
67 Alexandrescu Denis Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:67 Timp 14760 Cod 292 Puncte
68 Tataru Bogdan Pavel As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:91 Timp 15447 Cod 289 Puncte
69 Zaman David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:69 Timp 15306 Cod 280 Puncte
70 Cristea Eduard Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:11:81 Timp 15524 Cod 278 Puncte
71 Costache Eduard Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:07 Timp 15315 Cod 275 Puncte
72 Cozma Andrei Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:38 Timp 14952 Cod 261 Puncte
73 Toderas Rares Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:14:22 Timp 16347 Cod 252 Puncte
74 Dudui Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:77 Timp 15210 Cod 246 Puncte
75 Geanta George Sebastian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:93 Timp 16465 Cod 235 Puncte
76 Burtan Luca Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:16:13 Timp 15689 Cod 233 Puncte
77 Mogoe Luca Flavius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:19:00 Timp 15910 Cod 209 Puncte
78 Grigore Sebastian Philip Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:38 Timp 15297 Cod 206 Puncte
79 Alesandrescu Rares Gabrie Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:93 Timp 12471 Cod 194 Puncte
80 Cretu Raul CSM Corona Brasov 01:28:87 Timp 16795 Cod 147 Puncte
81 Seceanu Luca Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:29:14 Timp 13309 Cod 145 Puncte
82 Benghiac Eric CSM Corona Brasov 88:88:88 Timp 15781 Cod 0 Puncte
83 Gavrila Ionut Gelu CSM Corona Brasov 88:88:88 Timp 15778 Cod 0 Puncte

3. 100 m liber (13 ani) Feminin

1 Bako Anstasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:00:08 Timp 13043 Cod 637 Puncte
2 Stirbu Ioana Maria Clubul Sportiv Performer 01:01:40 Timp 15036 Cod 597 Puncte
3 Nitu Anna Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:61 Timp 15307 Cod 591 Puncte
4 Otoiu Ana Cristiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:25 Timp 11252 Cod 573 Puncte
5 Ostafi Delia Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:02:29 Timp 14841 Cod 572 Puncte
6 Badea Ioana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 01:02:86 Timp 15043 Cod 556 Puncte
7 Oprea Maria Florentina Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:55 Timp 15515 Cod 538 Puncte
8 Careba Alexandra Theodora Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:13 Timp 14022 Cod 524 Puncte
9 Ursu Maria Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:04:35 Timp 15100 Cod 518 Puncte
10 Pintilie Alessia Anca Swimming Team Bucuresti 01:04:65 Timp 16982 Cod 511 Puncte
11 Dumitrescu Alissa Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:04:84 Timp 14442 Cod 507 Puncte
12 Dragomir Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:91 Timp 12474 Cod 505 Puncte
13 Rauta Carla Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:05:04 Timp 15440 Cod 502 Puncte
14 Mihali Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:10 Timp 14991 Cod 501 Puncte
15 Achim Diana Cezara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:59 Timp 14558 Cod 490 Puncte
16 Grosu Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:60 Timp 14552 Cod 489 Puncte
17 Popovici Petriana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:05:76 Timp 15098 Cod 486 Puncte
18 Craiu Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:05:93 Timp 15436 Cod 482 Puncte
19 Sauciuc Oana Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:06:09 Timp 15099 Cod 478 Puncte
20 Bostangiu Adelina Maria Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:06:10 Timp 15126 Cod 478 Puncte
21 Sofronea Ingrid Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:06:56 Timp 15416 Cod 468 Puncte
22 Dumitrescu Alexandra Cori Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:07:07 Timp 15438 Cod 458 Puncte
23 Preda Maria Amelie Clubul Sportiv Performer 01:07:27 Timp 15453 Cod 454 Puncte
24 Dobrican Ioana Ruxandra Clubul Sportiv Performer 01:07:32 Timp 14996 Cod 453 Puncte
25 Hirbovanu Vanesa Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:34 Timp 15221 Cod 452 Puncte
26 Todoran Marina Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:07:52 Timp 19091 Cod 449 Puncte
27 Dragomir Ioana Alexia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:07:86 Timp 13907 Cod 442 Puncte
28 Radulescu Alexandra Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:95 Timp 15335 Cod 440 Puncte
29 Toma Roxana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:08:34 Timp 16893 Cod 433 Puncte
30 Ginghina Alina Andreea Clubul Sportiv Municipal Galati 01:08:43 Timp 14901 Cod 431 Puncte
31 Bescheret Anca As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:44 Timp 15411 Cod 431 Puncte
32 Diaconu Alexandra Florent Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:08:67 Timp 15670 Cod 426 Puncte
33 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:70 Timp 15046 Cod 426 Puncte
34 Radu Ariana Maria Clubul Sportiv Municipal Galati 01:09:21 Timp 14902 Cod 417 Puncte
35 Balint Emma Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:35 Timp 14021 Cod 414 Puncte
36 Blejan Alexandra Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:09:43 Timp 15527 Cod 413 Puncte
37 Oroszfai Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:09:58 Timp 14909 Cod 410 Puncte
38 Sandu Sara Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:59 Timp 15207 Cod 410 Puncte
39 Mnajed Sara Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:68 Timp 15304 Cod 408 Puncte
40 Iancu Erika Luana Clubul Sportiv Municipal Galati 01:10:25 Timp 15133 Cod 398 Puncte
41 Vecsei Krisztina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:36 Timp 15010 Cod 396 Puncte
42 Lungu Amalia Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:10:42 Timp 15712 Cod 395 Puncte
43 Beres Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:11:15 Timp 14907 Cod 383 Puncte
44 Frasineanu Maria Rebeca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:11:22 Timp 14651 Cod 382 Puncte
45 Iotu Ramona Anca Palatul copiilor Constanta 01:11:48 Timp 14812 Cod 378 Puncte
46 Daraba Andra Daria Palatul copiilor Constanta 01:11:85 Timp 16966 Cod 372 Puncte
47 Boja Roxana Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:17 Timp 15202 Cod 352 Puncte
48 Lazar Simona Marina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:17 Timp 15457 Cod 352 Puncte
49 Cristea Theea Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:13:24 Timp 15523 Cod 351 Puncte
50 Dragan Alexandra Huguette Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:63 Timp 16410 Cod 346 Puncte
51 Patrinoiu Teodora CSM Corona Brasov 01:14:97 Timp 15790 Cod 328 Puncte
52 Hafner Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:06 Timp 17182 Cod 326 Puncte
53 Voicu Bianca Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:42 Timp 15301 Cod 286 Puncte
54 Manea Maria Silviana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:32:41 Timp 19077 Cod 175 Puncte
55 Martin Maria Denisa Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 88:88:88 Timp 12669 Cod 0 Puncte
56 Chirita Clara Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 88:88:88 Timp 15412 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (12 ani) Masculin

1