Cont
EJDC 2022
Telegeanu Ioana Andreea

Telegeanu Ioana Andreea

Localitate Ploiesti, Prahova
Club Clubul Sportiv Scolar Ploiesti
Sexul Feminin
Varsta 15 ani
Data nasterii

Rezultate

Campionatul National juniori, tineret, seniori, feminin - bazin 50m 12 Jun 2021 - 15 Jun 2021

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m spate 00:39:98 27
100 m spate 01:26:50 31

Cupa Romaniei 2021, seniori, tineret, juniori - Feminin 31 Mar 2021 - 3 Apr 2021

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m spate 00:40:48 32
100 m spate 01:26:67 49

Campionatul national Cadeti 12-14 ani 22 Nov 2020 - 29 Nov 2020

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
100 m fluture 01:36:82 32
100 m bras 01:46:33 43
100 m spate 01:29:31 46

Cupa Romaniei Cadeti 12-14 ani 12 Dec 2019 - 15 Dec 2019

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
100 m spate 01:29:21 67
400 m liber 06:04:08 70
200 m mixt 03:12:45 76
200 m spate 03:06:89 45
100 m liber 01:21:57 83
100 m fluture 01:32:11 60
200 m bras 03:39:74 49

Campionatul national cadeti 12-14 ani etapa regionala Izvorani 5 Apr 2019 - 7 Apr 2019

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
200 m mixt 03:11:33 51
200 m liber 02:54:00 56
100 m spate 01:33:39 52
100 m bras 01:43:32 40
100 m fluture 01:31:92 34

Campionatul national de poliatlon copii 10-11 ani 16 Nov 2018 - 18 Nov 2018

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m liber 00:37:52 104
50 m fluture 00:42:46 89
50 m spate 00:42:80 87
200 m mixt 03:16:92 84
200 m liber 03:00:36 101
50 m bras 00:51:01 101

Campionatul national copii 10-11 ani 22 Jun 2018 - 24 Jun 2018

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m fluture 00:40:75 63
50 m spate 00:43:36 72
100 m bras 01:49:29 73
100 m liber 01:25:05 92
50 m bras 00:50:58 72
50 m liber 00:37:52 83
200 m mixt 03:20:32 77

Campionatul national de poliatlon copii 10-11 ani 17 Nov 2017 - 19 Nov 2017

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m spate 00:51:39 127
50 m liber 00:42:41 115
50 m fluture 00:45:18 74
50 m bras 00:56:23 117

Campionatul national copii 10-11 ani 9 Jun 2017 - 11 Jun 2017

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m fluture 00:46:30 79
50 m bras 00:57:12 104
50 m liber 00:41:74 104
50 m spate 00:50:32 117

Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani 7 Apr 2017 - 9 Apr 2017

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m spate 00:51:00 65
50 m fluture 00:49:33 41
50 m liber 00:45:80 61
200 m liber 03:34:86 64

50 m spate:


50 m fluture:


50 m liber:


200 m liber:


50 m bras:


100 m bras:


100 m liber:


200 m mixt:


100 m spate:


100 m fluture:


400 m liber:


200 m spate:


200 m bras:


Proba Data obtinerii: Timpul obtinut:
50 m spate 12 June 2021 00:39:98
50 m fluture 22 June 2018 00:40:75
50 m liber 22 June 2018 00:37:52
200 m liber 5 April 2019 02:54:00
50 m bras 22 June 2018 00:50:58
100 m bras 5 April 2019 01:43:32
100 m liber 12 December 2019 01:21:57
200 m mixt 5 April 2019 03:11:33
100 m spate 12 June 2021 01:26:50
100 m fluture 5 April 2019 01:31:92
400 m liber 12 December 2019 06:04:08
200 m spate 12 December 2019 03:06:89
200 m bras 12 December 2019 03:39:74