Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Campionatul National de Cadeti 12-14 ani - bazin scurt

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - 12 ani - Masculin (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kiss Alexandru 19285 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Vancea Alexandru Nicolae 19504 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Furtuna Theodor David 22881 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
5 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Mestecaneanu Rares Ioan 16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Muj Rares Ionut 19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
3 Teodorescu Rayan Alexandru 21821 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
5 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Sociu Darius Andrei 16048 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Ciolan Dragos 15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
8 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Magurean Luca Bogdan 22894 2010 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
3 Burtea Matei 19347 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
4 Dutulescu Rares Florin 17337 2010 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
5 Danila Alexandru 15361 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
8 Sandru Rares Cristian 19503 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 4
1 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
2 Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:64
3 Lupu Mihai 17578 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:70
4 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:00
6 Alexandru Antonio Emilian 19757 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:21
7 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
8 Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 5
2 Mocanu Matei Ioan 19771 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:20
3 Sabadis Matei 19747 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:00
4 Petre Andrei Alexandru 22718 2010 ACS Smart Atletic 00:36:99
5 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:00
6 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:37:00
7 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:32
8 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:00

Seria: 6
1 Ristea Ioan Andrei 22135 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:80
2 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:36:76
3 Pavaloiu Daniel Sebastian 19795 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:19
4 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:00
5 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:00
6 Nicolae Alexandru 19774 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:30
7 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:36:76
8 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:95

Seria: 7
1 Chis Tudor 19760 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:97
2 Pintilie Eduard Andrei 19665 2010 Swimming Team Bucuresti 00:35:60
3 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 00:35:08
4 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:00
5 Dobre Octhavian Andreas 19560 2010 CSM Corona Brasov 00:35:00
6 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:35:18
7 Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 00:35:75
8 Pop Adrian 19382 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:00

Seria: 8
1 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 Swimming Team Bucuresti 00:34:98
2 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:50
3 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:34:09
4 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:00
5 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:00
6 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:29
7 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:80
8 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:00

Seria: 9
1 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:65
2 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:40
3 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:29
4 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:00
5 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:00
6 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:29
7 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:50
8 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:00

Seria: 10
1 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:32:50
2 Ogica Vlad Theodor 19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:00
3 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:32:00
4 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:30
5 Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:80
6 Posa Radu Alexander 14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:00
7 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:00
8 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:50

Seria: 11
1 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:00
2 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:76
3 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:30:50
4 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:30:00
5 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:45
6 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:50
7 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:00
8 Nagy Robert Ioan 19432 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:00

Seria: 12
1 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:30:00
3 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:28:74
4 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:00
5 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:28:00
6 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:29:00
7 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:90
8 Marinescu Luca 17731 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:30:00

Descalificari
1 Corbescu Dennis Petru
Observatii: neprezentat
20913 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Ivana Tudor
Observatii: descalificat
19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:85
3 Colibasanu Mihnea Paul
Observatii: descalificat
19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:49

Proba 2 50 m fluture - 12 ani - Feminin (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
2 Pavel Bianca Andreea 16663 2010 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
3 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
4 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
5 Raileanu Maria Adelina 19613 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Fuior Laura Maria 22314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
7 Malai Amalia 19510 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Tufa Teodora 19660 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:00
2 Maracineanu Maria Cristina 22136 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:00
3 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 00:39:93
4 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:80
5 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:00
6 Balint Rianna 19419 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:00
7 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 00:42:37
8 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:00
2 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:00
3 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:65
4 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:46
5 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:47
7 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:00
8 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 00:38:18

Seria: 4
1 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:36:00
2 Andreicut Alesia-Elena 22563 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:00
3 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:36:00
4 Boboc Elena Ecaterina 22534 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:00
5 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:36:00
6 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:36:00
7 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:00
8 Emam Sara 19596 2010 ACS Smart Atletic 00:36:25

Seria: 5
1 Dragu Smaranda 21836 2010 Swimming Team Bucuresti 00:35:58
2 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 00:35:47
3 Cimpan Denisa Maria 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:00
4 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:00
5 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:35:00
6 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:17
7 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:53
8 Ciornei Teodora 20552 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:35:64

Seria: 6
1 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:80
2 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:50
3 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:34:00
4 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:00
5 Pinzari Ariana 16503 2010 ACS Universitar USH 00:34:00
6 Criveanu Ilinca 19917 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:00
7 Urse Maria-Ingrid 19207 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:34:50
8 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:34:99

Seria: 7
1 Gheba Amalia Georgiana 17137 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:33:40
2 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:00
3 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:00
4 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:00
5 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:00
6 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 ACS Universitar USH 00:33:00
7 Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:00
8 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:33:50

Seria: 8
1 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:32:97
2 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:00
3 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:32:00
4 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:00
5 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:00
6 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:00
7 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 00:32:79
8 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:00

Seria: 9
1 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:00
2 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:50
3 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:00
4 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:00
5 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:87
6 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:00
7 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:90
8 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:50

Proba 3 100 m bras - 13 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bejan Andrei 17593 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
5 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 2
1 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
2 Jicu Alexandru Ioan 15897 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
4 Radu Serban 17816 2009 CS Muresul Targu Mures 99:99:99
5 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
6 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99

Seria: 3
2 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:37:49
3 ARBA FABIAN GABRIEL 21456 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:34:00
4 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:00
5 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:32:00
7 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:37:88

Seria: 4
1 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:00
2 Banu Robert Constantin 15495 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:27:00
3 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:26:00
4 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 01:26:00
6 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:26:00
7 Moise Alexandru 16080 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:27:00
8 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:30:00

Seria: 5
1 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:00
2 Marin Gelu Andrei 15702 2009 ACS Universitar USH 01:25:00
3 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:24:35
4 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:00
5 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:24:00
6 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:60
7 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:25:00
8 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:25:50

Seria: 6
1 Constantin Cristian 14704 2009 ACS Universitar USH 01:22:00
2 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:21:59
5 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:20:17
6 Stan Andrei 16049 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:21:00
7 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:21:67
8 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:11

Seria: 7
1 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:18:29
2 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:00
3 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:37
4 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:15:80
5 Cristescu Stefan 14636 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:16:05
6 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:16:92
7 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:00
8 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:19:45

Seria: 8
1 Tatulea Rares 16053 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:13:50
3 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:00
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:08:09
5 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:10:00
6 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:00
7 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:01
8 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:13:60

Descalificari
1 Prodan Nicholas
Observatii: descalificat
19083 2009 Clubul Sportiv Performer 01:38:00
2 Falca Albert Daniel
Observatii: descalificat
16078 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:35:00
3 Pruna Razvan Andrei
Observatii: descalificat
21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 01:26:00
4 Niculae Alexandru Cristia
Observatii: descalificat
15642 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:20:00
5 Borcea Robert Nicolae
Observatii: descalificat
16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:12:00

Proba 4 100 m bras - 13 ani - Feminin (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
3 Albu Georgiana Rodica 19783 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Tanase Sayuri Karla Gabriela 22082 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:46:30
5 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Faraon Alesia 19682 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 2
2 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:36:50
3 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:35:00
4 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:35:00
5 Hlinca Amalia Ioana 17429 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:35:00
6 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:35:00
7 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:37:61
8 Ionita Maria Andra 19790 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:45:00

Seria: 3
1 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:33:50
2 Stoica Victoria Andreea 19872 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:30:00
3 Filip Diana Alexandra 19096 2009 ACS Universitar USH 01:30:00
4 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:26:00
5 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:45
6 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:00
7 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:30:00
8 Popescu Ingrid 15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:10

Seria: 4
1 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:00
2 Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:00
3 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:24:00
4 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:23:00
5 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:23:12
6 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:25:00
7 Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:25:00
8 Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:25:08

Seria: 5
1 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:00
2 Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:22:00
3 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:21:27
4 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:78
5 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:85
6 Stavar Albarral Bianca Angela Andrea 22805 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:21:67
7 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:00
8 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:23:00

Seria: 6
1 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:19:00
2 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:18:00
3 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:15:50
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:50
5 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:13:00
6 Musat Anastasia 22880 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:16:10
7 Asaftei Daria 17300 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:18:00
8 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:00

Descalificari
1 Temelie Noya Tzvia
Observatii: neprezentat
22215 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Zeldea Natalia
Observatii: descalificat
19690 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:42:92

Proba 5 100 m bras - 14 ani - Masculin (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99

Seria: 2
1 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Rus David Eduard 22897 2008 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
3 Dumitrache Mihai Bogdan 17030 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Ivanov Vlad Cristian 19812 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:40:00
5 Oancea Cristian 21950 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:40:20
6 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Pavel Matei Luca 16883 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:00
2 Ionita Mihnea George 16626 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:00
4 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:23:22
5 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:00
6 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:23
7 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:30:00
8 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:30:00

Seria: 4
1 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:23:00
2 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 01:22:00
3 Apachitei Octavian 16076 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:20:00
4 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:00
5 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:19:00
6 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:00
7 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:23:00
8 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:23:07

Seria: 5
1 Moise Matei 16453 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:17:84
2 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:16:59
3 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:16:16
4 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:00
5 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:00
6 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:16:26
7 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:17:00
8 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:86

Seria: 6
1 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:80
2 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 01:12:00
3 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:00
4 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:00
5 Lupu Octavian Andrei 22087 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:11:00
7 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:00
8 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:15:50

Seria: 7
1 Oancea David Stefan 16480 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:09:34
2 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:09:00
3 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 ACS Universitar USH 01:08:00
4 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:00
5 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:05:99
6 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:00
7 Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:09:09
8 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:09:99

Descalificari
1 Muresan Aris Eduard
Observatii: descalificat
22891 2008 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Proba 6 200 m bras - 12 ani - Masculin (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chis Tudor 19760 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Stan Robert Andrei 19108 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
6 Hoffman Simon 19685 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 2
1 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 03:20:00
3 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:15:00
4 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:15:00
5 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:15:00
6 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:19:45
7 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:30:54
8 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
2 Butu Tudor Alexandru 19246 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:11:54
3 Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 03:10:06
4 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:10:00
5 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:10:00
6 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:11:00
7 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:11:78
8 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:15:00

Seria: 4
1 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 Swimming Team Bucuresti 03:03:68
2 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:58:00
3 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:58:00
4 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:50:00
5 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:52:90
6 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 02:58:00
7 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:00:00
8 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:06:00

Seria: 5
1 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:50:00
2 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:45:00
3 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:43:09
4 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 02:38:00
5 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:42:00
6 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:45:00
7 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:48:00
8 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:00

Descalificari
1 Ciolan Dragos
Observatii: descalificat
15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Pescaru Vlad Andrei
Observatii: descalificat
17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:14:00

Proba 7 200 m bras - 12 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Frant Elena Alesia 19412 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:50:00
3 Danila Nicoleta Bianca 22131 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:36:00
4 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:22:83
5 Musutan Alexandra Diana 19409 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:30:00
6 Iordache Madalina 19407 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:40:00
7 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
8 Stroe Denisa 19683 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 2
2 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:20:00
3 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:17:79
4 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:16:00
5 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:17:32
7 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:20:00
8 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:22:60

Seria: 3
1 Danila Daria Parascheva 21730 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 03:15:00
2 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:10:00
3 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:05:00
4 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:04:90
5 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:05:00
6 Catana Anisia Ionela 21886 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 03:09:00
7 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:13:00
8 Cimpan Denisa Maria 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:15:00

Seria: 4
1 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 03:03:00
2 Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:00:00
3 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:00:00
4 Gheba Amalia Georgiana 17137 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 03:00:00
5 Pinzari Ariana 16503 2010 ACS Universitar USH 03:00:00
7 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:02:00
8 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 03:03:93

Seria: 5
1 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:55:00
2 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:48:75
3 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:47:00
4 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 CSM Corona Brasov 02:43:09
5 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:45:00
6 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:48:00
7 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:00
8 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:57:00

Descalificari
1 Pintilie Andreea Anca
Observatii: descalificat
19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
2 Maracineanu Maria Cristina
Observatii: descalificat
22136 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:20:00

Proba 8 800 m liber - 13 ani - Masculin (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 10:35:00
5 Popeanga Sasa 19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 11:30:00

Seria: 2
1 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 10:30:00
2 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:20:00
3 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 ACS Smart Atletic 10:06:00
4 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 10:00:00
5 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 10:05:21
6 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 10:15:34
7 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 10:27:00
8 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 10:30:00

Seria: 3
1 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:35:00
2 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:20:00
3 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 08:59:99
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 08:50:60
5 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 08:51:20
6 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 09:00:00
7 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 09:30:00
8 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:50:00

Proba 9 800 m liber - 13 ani - Feminin (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 11:20:64
4 Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 10:30:00
5 Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 10:30:00
6 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
7 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 2
1 Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 10:24:00
2 Constantinescu Alexandra 17419 2009 ACS Smart Atletic 10:01:99
3 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10:00:00
4 Stavar Albarral Bianca Angela Andrea 22805 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 09:54:38
5 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 09:55:00
6 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 10:00:00
7 Opris Anda Ioana 17624 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:16:52
8 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 10:30:00

Seria: 3
1 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 09:47:11
2 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 09:44:00
3 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 09:35:00
4 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 09:07:00
5 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 09:30:00
6 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 09:38:00
7 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:45:00
8 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 09:50:00

Proba 10 800 m liber - 14 ani - Masculin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Zamfir Stefan 17024 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
3 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 10:19:08
5 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
6 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:50:00
2 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:44:91
3 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:40:00
4 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 09:24:10
5 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:30:00
6 Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 09:41:96
7 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:45:00
8 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 10:00:00

Seria: 3
1 Oancea David Stefan 16480 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 09:08:20
3 M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 08:57:17
4 Apostol Petru 14585 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 08:29:99
5 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:55:00
6 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 08:59:00
7 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 09:05:00
8 Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 09:10:00

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m liber - 12 ani - Feminin (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
3 Galatanu Nicole Ioana 16828 2010 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Chiran Alexia Maria 14963 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
5 Cobanel Ana 19343 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
6 Stroe Denisa 19683 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
7 Pavel Bianca Andreea 16663 2010 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Danila Nicoleta Bianca 22131 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:30:00
2 Tufa Teodora 19660 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:00
3 Balint Rianna 19419 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:00
4 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:16:00
5 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:16:00
6 Maracineanu Maria Cristina 22136 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:20:00
7 Boboc Elena Ecaterina 22534 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:25:00
8 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99

Seria: 3
1 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 01:14:60
2 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:14:00
3 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:13:00
4 Dragu Smaranda 21836 2010 Swimming Team Bucuresti 01:12:26
5 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:00
6 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:14:00
7 Catana Anisia Ionela 21886 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:00

Seria: 4
1 Raileanu Maria Adelina 19613 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:00
2 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:00
3 Emam Sara 19596 2010 ACS Smart Atletic 01:11:28
4 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:00
5 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:00
7 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:12:00
8 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 01:12:07

Seria: 5
1 Criveanu Ilinca 19917 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:11:00
2 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:10:60
3 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:10:00
4 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:98
5 Andreicut Alesia-Elena 22563 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:00
6 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:00
7 Ciornei Teodora 20552 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:10:96
8 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:11:00

Seria: 6
2 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 01:09:11
3 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:00
4 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:08:56
5 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:09:00
6 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:09:10
7 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:09:16

Seria: 7
1 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:08:36
2 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 01:08:00
3 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:00
4 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:79
5 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:08:00
6 Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:00
7 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:08:08
8 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:50

Seria: 8
1 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:31
2 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 01:06:68
3 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:00
4 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:06:00
5 Cimpan Denisa Maria 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:00
6 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:06:00
7 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:06:90
8 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:42

Seria: 9
1 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:05:00
2 Pinzari Ariana 16503 2010 ACS Universitar USH 01:05:00
3 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:04:60
4 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:04:00
5 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:04:00
6 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:05:00
7 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 ACS Universitar USH 01:05:00
8 Gheba Amalia Georgiana 17137 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:05:66

Seria: 10
1 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:03:11
2 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:50
3 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 CSM Corona Brasov 01:00:70
4 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:00
5 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:50
6 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:01:00
7 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:03:00
8 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:50

Descalificari
1 Marchis Bianca
Observatii: neprezentat
22565 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:15:00
2 Urse Maria-Ingrid
Observatii: descalificat
19207 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:09:80

Proba 2 100 m liber - 12 ani - Masculin (98 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
4 Sandru Rares Cristian 19503 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Kiss Alexandru 19285 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 2
1 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Dutulescu Rares Florin 17337 2010 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
3 Furtuna Theodor David 22881 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
4 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
5 Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
6 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
7 Burtea Matei 19347 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
8 Hoffman Simon 19685 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 3
1 Mestecaneanu Rares Ioan 16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
3 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Teodorescu Rayan Alexandru 21821 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Vancea Alexandru Nicolae 19504 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Corbescu Dennis Petru 20913 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 4
1 Ciubucciu Lucas Eduard 19334 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
2 Magurean Luca Bogdan 22894 2010 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
3 Alexandru Antonio Emilian 19757 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:13
4 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:67
5 Sabadis Matei 19747 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:00
6 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
7 Munteanu Dragos Stefan 19576 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
8 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:15:43
2 Chis Tudor 19760 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:28
3 Butu Tudor Alexandru 19246 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:89
4 Pop Adrian 19382 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:00
5 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:00
6 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:21
7 Patrascu Alberth 19525 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:15:40
8 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:47

Seria: 6
1 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:68
2 Lupu Mihai 17578 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:27
3 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:12:85
4 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:12:00
5 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:80
6 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:00
8 Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:92

Seria: 7
1 Nicolae Alexandru 19774 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:65
2 Dobre Octhavian Andreas 19560 2010 CSM Corona Brasov 01:11:00
3 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:00
4 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:97
5 Danila Alexandru 15361 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:00
6 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:10:63
7 Pavaloiu Daniel Sebastian 19795 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:03
8 Ristea Ioan Andrei 22135 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:00

Seria: 8
1 Pintilie Eduard Andrei 19665 2010 Swimming Team Bucuresti 01:09:85
2 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:70
3 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:09:00
4 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:09:00
5 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:00
6 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:09:00
7 Petre Andrei Alexandru 22718 2010 ACS Smart Atletic 01:09:85
8 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:09:87

Seria: 9
1 Sociu Darius Andrei 16048 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:00
2 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:08:56
3 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:00
4 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:07:00
5 Nagy Robert Ioan 19432 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:07:00
6 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 01:08:52
7 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:08:80
8 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:09:00

Seria: 10
1 Ursu Mario Cristian 19173 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:06:99
2 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:00
3 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:06:00
4 Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:05:60
5 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:00
6 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:00
7 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 Swimming Team Bucuresti 01:06:48
8 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:07:00

Seria: 11
1 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:05:40
2 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:05:03
3 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:04:40
4 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:04:00
5 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:04:32
6 Posa Radu Alexander 14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:05:00
7 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:05:40
8 Ogica Vlad Theodor 19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:50

Seria: 12
1 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:00
2 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:00
3 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:02:50
4 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:02:00
5 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:30
6 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:03:00
8 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:00

Seria: 13
1 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:00:88
2 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:00
3 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:58:00
4 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:56:90
5 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:57:59
6 Marinescu Luca 17731 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:58:50
7 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:59:59
8 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:00

Descalificari
1 Mocanu Matei Ioan
Observatii: descalificat
19771 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:49

Proba 3 100 m fluture - 13 ani - Feminin (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
2 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Musat Ana Maria 19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Otvos Lorena Elena 16355 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
5 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
6 Floreskul Eva 22927 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
7 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:40:69
2 Brais Ana Maria 16097 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:30:00
3 Zeldea Natalia 19690 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:17
4 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:24:66
5 Stoica Victoria Andreea 19872 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:26:00
6 Filip Diana Alexandra 19096 2009 ACS Universitar USH 01:30:00
7 Tanase Sayuri Karla Gabriela 22082 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:40
8 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 3
1 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:00
2 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:00
3 Musat Anastasia 22880 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:15:00
4 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:00
5 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:15:00
6 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:00
7 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:00
8 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:20:00

Seria: 4
1 Constantinescu Alexandra 17419 2009 ACS Smart Atletic 01:13:05
3 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:12:00
4 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:11:00
5 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:11:00
6 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:12:50
7 Calapod Christine 16830 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:13:00
8 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:56

Seria: 5
1 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:00
2 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:09:00
3 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:08:60
4 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:22
5 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:00
6 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:00
7 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:09:00
8 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:10:00

Seria: 6
1 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:06:50
2 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:00
3 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:05:00
4 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:00
5 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:05:00
6 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:50
7 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:00
8 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 01:06:55

Proba 4 100 m fluture - 13 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
4 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Seria: 2
2 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
4 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
5 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
6 Radu Serban 17816 2009 CS Muresul Targu Mures 99:99:99
7 Catinean Ianis Richard 22893 2009 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 3
1 Prodan Nicholas 19083 2009 Clubul Sportiv Performer 01:36:00
2 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:90
3 Marin Gelu Andrei 15702 2009 ACS Universitar USH 01:20:00
4 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:17:00
5 Popeanga Sasa 19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:18:00
6 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:01
7 Costache Ioan 22464 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:77
8 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:16:00
2 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:15:00
3 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:15:00
4 Cristescu Stefan 14636 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:14:02
5 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:00
7 ARBA FABIAN GABRIEL 21456 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:00
8 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:17:00

Seria: 5
1 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:13:56
2 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:28
3 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:00
4 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:12:80
5 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:00
6 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 ACS Smart Atletic 01:13:02
7 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 01:13:55
8 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:00

Seria: 6
1 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:12:33
2 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:09:90
3 Moise Alexandru 16080 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:09:00
4 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:08:00
5 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:08:50
6 Tatulea Rares 16053 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:09:00
7 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:22
8 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:12:60

Seria: 7
1 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:07:19
2 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:20
3 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:00
4 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:93
5 Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:00
6 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:05:00
8 Banu Robert Constantin 15495 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:08:00

Seria: 8
1 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 01:02:53
2 Constantin Cristian 14704 2009 ACS Universitar USH 01:02:00
3 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:00:96
4 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:58:00
5 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:80
6 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:00
7 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:02:00
8 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:00

Descalificari
1 Militaru Eduard
Observatii: descalificat
19293 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
2 Blaga Mihnea
Observatii: descalificat
17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:06:57

Proba 5 100 m fluture - 14 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
4 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Batir Marco 17684 2008 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Seria: 2
1 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
2 Banciu Darius Andrei 19154 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:10
3 Porumbescu Luca 19153 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:00
4 Nae Mihnea 20878 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:15:17
5 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:17:20
7 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99

Seria: 3
1 Artene Luca 14804 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:14:00
3 Marinca David Oliver 16571 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:10:30
6 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:12:00
7 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 01:12:80
8 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:00

Seria: 4
1 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:09:13
2 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:00
3 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:07:01
4 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:07:00
5 Ionita Mihnea George 16626 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:07:00
6 M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:07:53
7 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:75
8 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:09:13

Seria: 5
1 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:05
2 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:06:00
3 Apostol Petru 14585 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:05:55
4 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:00
5 Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 01:05:00
6 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:05:79
7 Apachitei Octavian 16076 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:06:00
8 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:00

Seria: 6
1 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:50
2 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:64
3 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 01:02:00
4 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 ACS Universitar USH 01:01:00
5 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:01:00
6 Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:02:59
7 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:03:47
8 Lupu Octavian Andrei 22087 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:04:00

Seria: 7
1 Maricarie-Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:00:00
2 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:50
3 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:58:00
4 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:57:00
5 Stoica David Alexandru 14706 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:57:99
6 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:00
7 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:59:99

Descalificari
1 Zamfir Stefan
Observatii: descalificat
17024 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:24:87
2 Dogan Ali Duran
Observatii: neprezentat
22757 2008 CSM Unirea Alba Iulia 01:10:00
3 Stefan Mihai Catalin
Observatii: descalificat
16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:71

Proba 6 200 m mixt - 12 ani - Feminin (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Galatanu Nicole Ioana 16828 2010 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
3 Stroe Denisa 19683 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
5 Malai Amalia 19510 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99

Seria: 2
1 Fuior Laura Maria 22314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
2 Frant Elena Alesia 19412 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:30:00
3 Maracineanu Maria Cristina 22136 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:20:00
5 Musutan Alexandra Diana 19409 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:19:00
6 Iordache Madalina 19407 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:20:00
7 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
8 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Emam Sara 19596 2010 ACS Smart Atletic 03:03:05
2 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:01:65
3 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:00:12
4 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:00:00
6 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 03:00:99
7 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:02:00
8 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 03:11:22

Seria: 4
1 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:59:00
2 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 02:55:00
3 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:55:00
4 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:54:66
6 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:55:00
7 Danila Daria Parascheva 21730 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 02:58:00
8 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:00:00

Seria: 5
1 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:53:30
2 Urse Maria-Ingrid 19207 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:53:00
3 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:52:00
4 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:50:00
5 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 02:50:00
6 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 02:52:00
7 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:53:00
8 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 02:54:00

Seria: 6
1 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 02:50:00
2 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:37
3 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:46:63
4 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:45:89
5 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 02:46:00
6 Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:47:00
7 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:00
8 Gheba Amalia Georgiana 17137 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 02:50:00

Seria: 7
1 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:45:00
2 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:40:00
3 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:39:00
4 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:38:70
5 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 02:38:83
6 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 02:40:00
7 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:00
8 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:45:00

Seria: 8
1 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:21
2 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:35:00
3 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 CSM Corona Brasov 02:27:90
4 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:99
5 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:00
6 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:35:00
7 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:36:00
8 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:00

Descalificari
1 Cobanel Ana
Observatii: descalificat
19343 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
2 Marchis Bianca
Observatii: neprezentat
22565 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:00:00

Proba 7 200 m mixt - 12 ani - Masculin (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
3 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
6 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
7 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Seria: 2
1 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
3 Ciolan Dragos 15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Mestecaneanu Rares Ioan 16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
5 Hoffman Simon 19685 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
6 Teodorescu Rayan Alexandru 21821 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Muj Rares Ionut 19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
8 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Patrascu Alberth 19525 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
3 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 03:15:00
4 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 03:10:00
5 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:12:31
7 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
8 Stan Robert Andrei 19108 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 4
1 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:07:22
2 Petre Andrei Alexandru 22718 2010 ACS Smart Atletic 03:05:25
3 Ristea Ioan Andrei 22135 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:05:00
4 Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 03:02:63
5 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:03:15
6 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:05:15
7 Lupu Mihai 17578 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:05:84
8 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:09:96

Seria: 5
1 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:02:00
2 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:58:80
3 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 02:50:89
4 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:50:00
5 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:00
6 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:50:99
7 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:00:00
8 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:02:00

Seria: 6
2 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:48:80
3 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:48:00
4 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:46:00
5 Nicolae Alexandru 19774 2010 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:78
6 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:48:00
7 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:50:00
8 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:50:00

Seria: 7
1 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:44:80
2 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:44:00
3 Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:42:00
4 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:41:80
5 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:42:00
6 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 02:43:00
7 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 Swimming Team Bucuresti 02:44:12
8 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:00

Seria: 8
1 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:40:00
3 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:38:00
4 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:00
5 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:37:00
6 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:38:00
7 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:39:00
8 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:40:50

Seria: 9
1 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:00
2 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:00
3 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:25:64
4 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 02:21:00
5 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:00
6 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:26:00
7 Marinescu Luca 17731 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:27:00
8 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:29:65

Descalificari
1 Corbescu Dennis Petru
Observatii: descalificat
20913 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Tudor Cristian
Observatii: descalificat
21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:34:76
3 Holosi Albert
Observatii: descalificat
19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:50:00
4 Maris David
Observatii: descalificat
19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:38:00

Proba 8 200 m spate - 13 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
4 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Otvos Lorena Elena 16355 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99

Seria: 2
1 Musat Ana Maria 19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Zeldea Natalia 19690 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:06:21
5 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:11:21
6 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
7 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Seria: 3
1 Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:53:00
2 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:47:54
3 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 02:45:00
4 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:44:00
5 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:44:32
6 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:47:47
7 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 02:48:00
8 Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:55:00

Seria: 4
1 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:43:00
2 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:40:00
3 Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:00
4 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:33:15
5 Ceaicovschi Sofia 22121 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:34:12
6 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:40:00
7 Calapod Christine 16830 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:42:00
8 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:44:00

Seria: 5
1 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:00
2 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:27:00
3 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:00
4 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:15:00
5 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:00
6 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:26:00
8 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:00

Descalificari
1 Temelie Noya Tzvia
Observatii: neprezentat
22215 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Opris Anda Ioana
Observatii: descalificat
17624 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:28:85

Proba 9 200 m spate - 13 ani - Masculin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bejan Andrei 17593 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 2
1 Banga Catalin Ovidiu 19328 2009 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
2 Falca Albert Daniel 16078 2009 Sport Club Municipal Bacau 03:10:00
3 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:51:77
4 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:45:00
5 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:45:43
6 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:01:19
7 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:26:28

Seria: 3
1 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:43:00
2 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:42:00
3 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 02:38:00
4 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:37:00
5 Ciobanu Eduard 22824 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 02:38:00
7 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:42:31
8 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 02:45:00

Seria: 4
1 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:36:00
2 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 02:35:00
3 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 02:33:00
4 Moldovan Vlad 17330 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:45
5 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:00
6 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:33:74
7 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:35:60
8 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:36:99

Seria: 5
2 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:26
3 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:00
4 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:00
5 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:50
6 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:15:00
7 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:25:00
8 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:00

Descalificari
1 Constantinescu Octavian
Observatii: descalificat
17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:24
2 Constantin Cristian
Observatii: descalificat
14704 2009 ACS Universitar USH 02:25:00

Proba 10 200 m spate - 14 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:48:00
5 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 2
1 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:41:20
2 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:37:90
3 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:30:00
4 Ionita Mihnea George 16626 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 02:26:00
5 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:27:70
6 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:36:45
7 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:38:00
8 Marinca David Oliver 16571 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:42:95

Seria: 3
1 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:25:00
2 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:30
3 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:22:00
5 Pavel Matei Luca 16883 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:20:00
6 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:24:00
7 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:41
8 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:00

Seria: 4
1 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:15:00
2 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:00
3 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:06:99
4 Stoica David Alexandru 14706 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:59:99
5 Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:06:50
6 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:08:00
7 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 02:13:82
8 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:15:97

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m mixt - 13 ani - Masculin (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bejan Andrei 17593 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Anghel Mihai 19686 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
5 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 2
1 Gugu Rares Andrei 22877 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
3 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
4 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
5 Militaru Eduard 19293 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
7 Catinean Ianis Richard 22893 2009 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
8 Jicu Alexandru Ioan 15897 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
3 Prodan Nicholas 19083 2009 Clubul Sportiv Performer 01:30:00
4 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:07
5 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:25:00
6 Falca Albert Daniel 16078 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:30:00
7 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
8 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 ACS Smart Atletic 99:99:99

Seria: 4
1 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:45
2 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 01:20:00
3 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:20:00
4 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:44
5 Ciobanu Eduard 22824 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 01:19:00
6 Marin Gelu Andrei 15702 2009 ACS Universitar USH 01:20:00
7 ARBA FABIAN GABRIEL 21456 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:15
8 Stroica Eric Michael 19946 2009 CSM Targoviste 01:21:48

Seria: 5
1 Popeanga Sasa 19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:18:00
2 Stan Andrei 16049 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:16:09
3 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:16:00
4 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:15:42
5 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:93
6 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:00
8 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:00

Seria: 6
1 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:15:00
2 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 01:15:00
4 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:14:50
5 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:14:55
6 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:00
7 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:00

Seria: 7
1 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:14:20
2 Cristescu Stefan 14636 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:14:00
3 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:01
4 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:00
5 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:00
6 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:43
7 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:00
8 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:14:45

Seria: 8
1 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:00
2 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:00
3 Moldovan Vlad 17330 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:88
4 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:10:41
5 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:11:00
6 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:00
7 Moise Alexandru 16080 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:12:00
8 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:12:00

Seria: 9
1 Constantin Cristian 14704 2009 ACS Universitar USH 01:10:00
2 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:92
3 Tatulea Rares 16053 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:08:80
4 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:07:00
5 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:00
6 Banu Robert Constantin 15495 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:09:00
7 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:00
8 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:10:20

Seria: 10
1 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:50
2 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:50
3 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:03:00
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:02:68
5 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:03:00
6 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:50
7 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:00
8 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:05:00

Descalificari
1 Ionita Rares Andrei
Observatii: descalificat
15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
2 Stan Matei Alexandru
Observatii: descalificat
19463 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Marton David Andrei
Observatii: descalificat
22890 2009 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
4 Abboud Youssef
Observatii: descalificat
17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:14:76

Proba 2 100 m mixt - 13 ani - Feminin (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
4 Popescu Ingrid 15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Musat Ana Maria 19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Ceaicovschi Sofia 22121 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Faraon Alesia 19682 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
2 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
4 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Temelie Noya Tzvia 22215 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
8 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
2 Otvos Lorena Elena 16355 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Albu Georgiana Rodica 19783 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:45:34
5 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 02:12:00
6 Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
7 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
8 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 4
1 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:30:00
2 Tanase Sayuri Karla Gabriela 22082 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:55
3 Hlinca Amalia Ioana 17429 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:27:00
4 Brais Ana Maria 16097 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:25:00
5 Zeldea Natalia 19690 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:35
6 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:19
7 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:00
8 Filip Diana Alexandra 19096 2009 ACS Universitar USH 01:30:00

Seria: 5
1 Stoica Victoria Andreea 19872 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:23:00
2 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:20:00
4 Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:18:00
5 Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:18:00
6 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:22
7 Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:50
8 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:25:00

Seria: 6
1 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:17:00
2 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:00
3 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:15:00
4 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:15:00
5 Calapod Christine 16830 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:15:00
6 Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:00
7 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:00
8 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:28

Seria: 7
1 Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:14:00
2 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:14:00
3 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:45
4 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:00
5 Stavar Albarral Bianca Angela Andrea 22805 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:13:44
6 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:50
7 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:14:00

Seria: 8
1 Musat Anastasia 22880 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:00
2 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:00
3 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:11:00
4 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:00
5 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:00
6 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:00
7 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:12:20
8 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:00

Seria: 9
1 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:00
2 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:00
3 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:00
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:00
5 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:05:00
6 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:76
7 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:00
8 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:10:00

Descalificari
1 Maxin Ana Sofia
Observatii: descalificat
19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:15:00

Proba 3 100 m mixt - 14 ani - Masculin (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
3 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Batir Marco 17684 2008 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
5 Dumitrache Mihai Bogdan 17030 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99

Seria: 2
1 Porumbescu Luca 19153 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Rus David Eduard 22897 2008 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
4 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
7 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Banciu Darius Andrei 19154 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Artene Luca 14804 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:25:00
3 Nae Mihnea 20878 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:24:51
5 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:00
6 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:25:00
7 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 CSM Targoviste 01:30:43

Seria: 4
1 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:00
2 Moise Matei 16453 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:14:65
3 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:92
4 Oancea Cristian 21950 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:20
5 Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 01:12:38
6 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:14:00
7 Ivanov Vlad Cristian 19812 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:00
8 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:16:23

Seria: 5
1 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:00
2 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:00
3 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:11:00
4 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:10:00
5 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:11:00
6 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:21
8 Marinca David Oliver 16571 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:12:15

Seria: 6
1 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:00
2 Pavel Matei Luca 16883 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:10:00
3 Apachitei Octavian 16076 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:10:00
4 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:09:29
5 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:00
6 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:00
7 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:10:00
8 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:00

Seria: 7
1 Ionita Mihnea George 16626 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:00
2 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:87
3 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:00
4 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:46
5 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:08:00
6 Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 01:08:00
7 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:09:00
8 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:09:00

Seria: 8
1 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:00
2 Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:06:38
3 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 01:06:00
4 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:53
5 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:00
6 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 01:06:00
7 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:07:00
8 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:07:00

Seria: 9
1 Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:05:05
2 Oancea David Stefan 16480 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:04:29
3 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:03:95
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:00
5 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:00
6 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 ACS Universitar USH 01:04:00
7 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:00
8 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:50

Seria: 10
1 Stoica David Alexandru 14706 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:01:99
2 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:00:99
3 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:00
4 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:00
5 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:00:00
6 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:00:97
7 Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:00
8 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:02:00

Proba 4 400 m liber - 12 ani - Masculin (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
4 Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
5 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Teodorescu Rayan Alexandru 21821 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Ciubucciu Lucas Eduard 19334 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
3 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
4 Muj Rares Ionut 19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
5 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Hoffman Simon 19685 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
7 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Corbescu Dennis Petru 20913 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:31:36
2 Patrascu Alberth 19525 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 05:59:53
3 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:45:00
4 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:38:93
5 Ristea Ioan Andrei 22135 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:40:00
6 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:48:00
7 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 06:06:07
8 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:25:00
2 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:20:00
3 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:20:00
4 Petre Andrei Alexandru 22718 2010 ACS Smart Atletic 05:15:09
5 Posa Radu Alexander 14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:20:00
7 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 05:20:00
8 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:25:00

Seria: 5
1 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:15:00
2 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:10:00
3 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:10:00
4 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:10:00
5 Sociu Darius Andrei 16048 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:10:00
6 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:10:00
7 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:10:00
8 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:15:00

Seria: 6
1 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:05:60
2 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:05:00
3 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:01:55
4 Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:59:99
5 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 05:00:00
6 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:05:00
7 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:05:00
8 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:09:60

Seria: 7
1 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:56:60
2 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:52:00
3 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 04:50:00
4 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 04:48:00
5 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:50:00
6 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:50:10
7 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:55:00
8 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:57:00

Seria: 8
1 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:45:00
2 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 04:35:00
3 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:30:00
4 Marinescu Luca 17731 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:23:00
5 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 04:29:00
6 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:30:50
7 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:40:00
8 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:47:60

Proba 5 400 m liber - 12 ani - Feminin (55 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
4 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
5 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99

Seria: 2
2 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
3 Fuior Laura Maria 22314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
4 Musutan Alexandra Diana 19409 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 06:45:00
5 Stroe Denisa 19683 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
6 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
7 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 06:32:50
3 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:50:00
4 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:50:00
5 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:50:00
6 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:50:00
7 Maracineanu Maria Cristina 22136 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 06:10:00
8 Iordache Madalina 19407 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 06:40:00

Seria: 4
1 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:40:00
2 Emam Sara 19596 2010 ACS Smart Atletic 05:34:00
3 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:30:00
4 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 05:25:00
5 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 05:29:46
6 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:30:00
7 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 05:40:00
8 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:45:00

Seria: 5
1 Gheba Amalia Georgiana 17137 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 05:24:00
2 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 05:20:00
3 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 05:19:00
4 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:17:34
5 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:18:00
6 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:20:00
7 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 05:20:00
8 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:25:00

Seria: 6
1 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:15:00
3 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 05:06:44
4 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:03:00
5 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:05:00
6 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 ACS Universitar USH 05:10:00
7 Pinzari Ariana 16503 2010 ACS Universitar USH 05:15:00
8 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:16:00

Seria: 7
1 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 05:00:00
2 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:00:00
3 Cimpan Denisa Maria 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:00:00
4 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:58:00
5 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:59:00
6 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:00:00
7 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:00:00
8 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:00:00

Seria: 8
1 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:55:98
2 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 04:53:76
3 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:42:00
4 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:00
5 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:00
6 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:43:00
7 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:55:00
8 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 04:57:97

Proba 6 200 m liber - 13 ani - Masculin (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Radu Serban 17816 2009 CS Muresul Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
3 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
4 Stan Matei Alexandru 19463 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Militaru Eduard 19293 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
6 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
8 Banga Catalin Ovidiu 19328 2009 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 3
1 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:42
2 Anghel Mihai 19686 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:42:00
3 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:41:71
4 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:08
5 Stroica Eric Michael 19946 2009 CSM Targoviste 02:40:00
6 Gugu Rares Andrei 22877 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:41:90
8 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
2 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:32:00
3 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:03
4 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:29:00
5 ARBA FABIAN GABRIEL 21456 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:00
6 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:31:66
7 Popeanga Sasa 19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:32:00
8 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 02:39:00

Seria: 5
2 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:26:00
3 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:25:00
4 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:24:11
5 Ciobanu Eduard 22824 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 02:25:00
6 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 02:25:80
7 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:26:00
8 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:27:00

Seria: 6
1 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:23:00
2 Stan Andrei 16049 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:22:00
3 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 02:21:39
4 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 02:20:00
5 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:00
6 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:73
7 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:23:00
8 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:24:00

Seria: 7
1 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:00
2 Cristescu Stefan 14636 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:20:00
3 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:19:74
4 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:19:00
5 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:00
6 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:75
7 Moise Alexandru 16080 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:20:00
8 Constantin Cristian 14704 2009 ACS Universitar USH 02:20:00

Seria: 8
1 Banu Robert Constantin 15495 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:18:00
2 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:16:68
3 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:15:00
4 Tatulea Rares 16053 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:14:00
5 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:15:00
6 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 02:16:66
7 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:17:33
8 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:18:00

Seria: 9
1 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:12:70
2 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:12:25
3 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:11:00
4 Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:43
5 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:10:73
6 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:00
7 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 ACS Smart Atletic 02:12:39
8 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:14:00

Seria: 10
1 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:04:00
2 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:01:00
3 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:00
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:57:66
5 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:00
6 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:00
7 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 02:01:54
8 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:06:00

Descalificari
1 Costache Ioan
Observatii: descalificat
22464 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Misan Mihnea
Observatii: descalificat
17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:42:54
3 Falca Albert Daniel
Observatii: neprezentat
16078 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:35:00

Proba 7 200 m liber - 13 ani - Feminin (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Floreskul Eva 22927 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
5 Temelie Noya Tzvia 22215 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Faraon Alesia 19682 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
7 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
8 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 2
1 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:44:50
2 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:38:00
3 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:00
4 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 02:32:00
5 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:35:00
6 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:36:00
7 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:40:00
8 Zeldea Natalia 19690 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:52

Seria: 3
1 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:31:88
2 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:30:00
3 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:29:75
4 Calapod Christine 16830 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:28:00
5 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:00
6 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:00
7 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 02:31:00
8 Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:32:00

Seria: 4
1 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:25:00
2 Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:23:76
3 Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:22:75
4 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:22:00
5 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:22:00
6 Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:23:56
7 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:25:00
8 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:25:33

Seria: 5
1 Ceaicovschi Sofia 22121 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:20:00
2 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:20:00
3 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:18:00
4 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:18:00
5 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:18:00
6 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:18:00
7 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:20:00
8 Constantinescu Alexandra 17419 2009 ACS Smart Atletic 02:21:55

Seria: 6
1 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:17:00
2 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:17:00
3 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:15:70
4 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:00
5 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 02:15:44
6 Stavar Albarral Bianca Angela Andrea 22805 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:16:69
7 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:17:00
8 Opris Anda Ioana 17624 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:17:31

Seria: 7
1 Asaftei Daria 17300 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:14:00
2 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:00
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:08:00
5 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:08:00
6 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:09:00
7 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:13:00
8 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:15:00

Descalificari
1 Ionita Maria Andra
Observatii: descalificat
19790 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Silisteanu Daria Mariuca
Observatii: neprezentat
17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:08:00

Proba 8 200 m liber - 14 ani - Masculin (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Nae Mihnea 20878 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:47:31
5 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
6 Muresan Aris Eduard 22891 2008 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
7 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99

Seria: 2
1 Zamfir Stefan 17024 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:39:62
2 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Sport Club Municipal Bacau 02:30:00
3 Artene Luca 14804 2008 Sport Club Municipal Bacau 02:26:00
4 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:25:00
5 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 02:25:98
6 Marinca David Oliver 16571 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:27:11
8 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 CSM Targoviste 02:40:32

Seria: 3
1 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:20:41
3 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:19:06
4 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 02:17:01
5 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:18:00
7 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:20:17
8 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:22:05

Seria: 4
1 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:16:00
2 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:15:00
3 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:00
5 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:12:71
6 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:60
7 Ionita Mihnea George 16626 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 02:15:00
8 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:17:00

Seria: 5
1 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:10:69
2 Apachitei Octavian 16076 2008 Sport Club Municipal Bacau 02:10:00
3 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:10:00
4 Lupu Octavian Andrei 22087 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:09:00
5 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:10:00
6 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:10:00
7 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:56
8 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 02:11:00

Seria: 6
1 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:08:00
2 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:07:00
3 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:06:00
4 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:06:00
5 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:06:00
6 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:00
7 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:07:26
8 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:08:00

Seria: 7
1 Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 02:05:00
3 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 02:03:00
4 Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:01:47
5 Oancea David Stefan 16480 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:02:79
6 Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 02:03:07
7 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:04:67
8 Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:05:05

Seria: 8
1 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:59:99
2 M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:58:79
3 Stoica David Alexandru 14706 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:57:99
4 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:56:97
5 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:57:00
6 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:58:00