Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national copii 10-11 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m fluture (0-99F custom)

1 Ioana Daria Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:12 Timp 13316 Cod 0 Puncte
2 Naidin Alexandra Patricia Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:60 Timp 13315 Cod 0 Puncte
3 Maticiuc Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:08 Timp 13609 Cod 0 Puncte
4 Constantin Diana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:73 Timp 13400 Cod 0 Puncte
5 Marton Janka Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:34:97 Timp 13680 Cod 0 Puncte
6 Tila Vanessa Maria Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:35:10 Timp 11864 Cod 0 Puncte
7 Ilie Bianca Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:67 Timp 13311 Cod 0 Puncte
8 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:35:70 Timp 13210 Cod 0 Puncte
9 Chis Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:72 Timp 13254 Cod 0 Puncte
10 Orza Emilia Maria Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:35:97 Timp 13207 Cod 0 Puncte
11 Radic Tara Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:08 Timp 14283 Cod 0 Puncte
12 Szabo Szandra Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:24 Timp 13194 Cod 0 Puncte
13 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:36:46 Timp 13208 Cod 0 Puncte
14 Papp Zselyke Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:53 Timp 12307 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Cristina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:56 Timp 13058 Cod 0 Puncte
16 Popa Leona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:57 Timp 13256 Cod 0 Puncte
17 Radu Noemi Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:71 Timp 13252 Cod 0 Puncte
18 Diculescu Iulia Alexandra Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:36:73 Timp 13068 Cod 0 Puncte
19 Bacan Karina Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:37:21 Timp 13797 Cod 0 Puncte
20 Ceaca Mocan Diana Stef. Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:37:36 Timp 13706 Cod 0 Puncte
21 Stroe Vicentia Mihaela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:51 Timp 13523 Cod 0 Puncte
22 Coman Corina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:63 Timp 13263 Cod 0 Puncte
22 Salavastru Elena Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:63 Timp 13519 Cod 0 Puncte
24 Ticiu Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:75 Timp 13645 Cod 0 Puncte
25 Haulica Anca Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:83 Timp 13290 Cod 0 Puncte
26 Ionescu Gabriela Jasemine Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:95 Timp 13615 Cod 0 Puncte
27 Dragusi Alina Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:99 Timp 13709 Cod 0 Puncte
28 Chibulcutean Maria Beatri Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:38:23 Timp 13026 Cod 0 Puncte
29 Fogoros Ioana Teodora Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:42 Timp 13313 Cod 0 Puncte
30 Olteanu Alexia Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:73 Timp 13314 Cod 0 Puncte
31 Aanitei Cosmina Elena Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:75 Timp 13757 Cod 0 Puncte
32 Trusca Carina Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:89 Timp 13644 Cod 0 Puncte
33 Lazsadi Katalin Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:38:95 Timp 13152 Cod 0 Puncte
34 Radu Timeea Andreea Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:09 Timp 13776 Cod 0 Puncte
35 Simon Csenge Alexandra Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:39:22 Timp 13195 Cod 0 Puncte
36 Bocaneala Elena Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:39:29 Timp 13522 Cod 0 Puncte
37 Trandafir Iris Elena Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:36 Timp 13712 Cod 0 Puncte
38 Kovacs Reka Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:39:39 Timp 13120 Cod 0 Puncte
39 Rapolti Eszter Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:39:42 Timp 13773 Cod 0 Puncte
40 Horga Ioana Amelia Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:39:51 Timp 13153 Cod 0 Puncte
41 Szabo Sara Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:39:64 Timp 12728 Cod 0 Puncte
42 Stoica Andreea Izabela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:39:82 Timp 13077 Cod 0 Puncte
43 Harabagiu Ioana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:39:94 Timp 13521 Cod 0 Puncte
44 Becsi Iulia Alexia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:39:98 Timp 13556 Cod 0 Puncte
45 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:15 Timp 13428 Cod 0 Puncte
46 Geamanu Rebeca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:26 Timp 13265 Cod 0 Puncte
47 Tarabega Anca Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:33 Timp 13312 Cod 0 Puncte
48 Braun Nicole Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:99 Timp 13640 Cod 0 Puncte
49 Popaiacu Diandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:27 Timp 11861 Cod 0 Puncte
50 Mindruta Bianca Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:42:11 Timp 13073 Cod 0 Puncte
51 Bajko Eszter Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:42:24 Timp 13123 Cod 0 Puncte
52 Moghioroiu Alesia Georgia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:37 Timp 13392 Cod 0 Puncte
53 Haidu Iulia Georgiana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:42:47 Timp 13561 Cod 0 Puncte
54 Stefura Ana-Maria Alexand Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:42:54 Timp 13798 Cod 0 Puncte
55 Efrem Isabela Ariana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:42:76 Timp 12977 Cod 0 Puncte
56 Durca Iulia Ioana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:42:90 Timp 13175 Cod 0 Puncte
57 Nagy Dorottya Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:93 Timp 13294 Cod 0 Puncte
58 Smocot Cristina Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:43:15 Timp 13758 Cod 0 Puncte
59 Ivan Sara Natalie Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:43:42 Timp 14334 Cod 0 Puncte
60 Radu Maria Georgiana Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:44:24 Timp 13703 Cod 0 Puncte
61 Borusteanu Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:41 Timp 13648 Cod 0 Puncte
62 Podina Mihaela Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:44:59 Timp 13572 Cod 0 Puncte
63 Vasile Alexandra Cristina Liceul cu program sportiv ARAD 00:44:69 Timp 13593 Cod 0 Puncte
64 Petrescu Brianna Stefania ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:35 Timp 13805 Cod 0 Puncte
65 Popescu Andreea Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:45:40 Timp 13190 Cod 0 Puncte
66 Grigoriu Alexandra Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:45:76 Timp 12340 Cod 0 Puncte
67 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:13 Timp 13436 Cod 0 Puncte
68 Pop Raluca Florina Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:46:63 Timp 13503 Cod 0 Puncte
69 Petcu Patricia Alexandra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:47:24 Timp 13301 Cod 0 Puncte
70 Cicea Yasmine Alycia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:47:30 Timp 13291 Cod 0 Puncte
71 Ilisei Erica Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:15 Timp 14421 Cod 0 Puncte
72 Manea Eva Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:81 Timp 13385 Cod 0 Puncte
73 Manea Catalina Andreea Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:49:00 Timp 14338 Cod 0 Puncte
74 Avramiuc Ana Irina Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:55:34 Timp 13824 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (0-99M custom)

1 Lapadat Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:09 Timp 13326 Cod 0 Puncte
2 Circiumarescu David Stefa Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:32 Timp 11301 Cod 0 Puncte
3 Popovici David Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:53 Timp 13322 Cod 0 Puncte
4 Anghel Darius Costin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:72 Timp 13319 Cod 0 Puncte
5 Veiss Marius Gabi Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:32:85 Timp 13704 Cod 0 Puncte
6 Nicola Madalin Ionut Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:90 Timp 13323 Cod 0 Puncte
7 Giuran Dragos Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:33:00 Timp 13719 Cod 0 Puncte
8 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:07 Timp 13244 Cod 0 Puncte
9 Rikk David Iosif Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:33:63 Timp 13047 Cod 0 Puncte
10 Ichim Luca Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:66 Timp 12855 Cod 0 Puncte
11 Crisan David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:73 Timp 13191 Cod 0 Puncte
12 Ursu Nicolas Luca ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:79 Timp 13342 Cod 0 Puncte
13 Picui Andrei Julian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:98 Timp 11549 Cod 0 Puncte
14 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:03 Timp 13264 Cod 0 Puncte
15 Szilagyi Szabolcs Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:25 Timp 13730 Cod 0 Puncte
16 Costache Bobescu Ioan Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:34:31 Timp 13689 Cod 0 Puncte
17 Checiches Bogdan Alex. Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:51 Timp 13639 Cod 0 Puncte
18 Rotaru Cosmin Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:34:56 Timp 12852 Cod 0 Puncte
19 Andreica Denis Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:34:76 Timp 13501 Cod 0 Puncte
20 Cibotaru Mihail Vlad Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:34:78 Timp 13756 Cod 0 Puncte
21 Barbul Zetea Luca Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:82 Timp 13259 Cod 0 Puncte
22 Borangel Emanuel George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:89 Timp 13140 Cod 0 Puncte
23 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:94 Timp 11289 Cod 0 Puncte
24 Marton Artur Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:02 Timp 13279 Cod 0 Puncte
25 Dancanet Emil Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:17 Timp 13649 Cod 0 Puncte
26 Chira Sergiu Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:42 Timp 13766 Cod 0 Puncte
27 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:46 Timp 12330 Cod 0 Puncte
28 Moscaliuc Calin George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:35:69 Timp 13583 Cod 0 Puncte
29 Dumitrescu Catalin Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:70 Timp 13180 Cod 0 Puncte
30 Fotciuc Teodor Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:35:79 Timp 13755 Cod 0 Puncte
31 Ghionu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:36:06 Timp 13460 Cod 0 Puncte
32 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:17 Timp 13246 Cod 0 Puncte
33 Apostol Costin Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:18 Timp 13752 Cod 0 Puncte
34 Petrache Darius Catalin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:33 Timp 13321 Cod 0 Puncte
35 Romas Codrut Fernando Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:34 Timp 13669 Cod 0 Puncte
36 Stoian Antonio Stefan Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:36:39 Timp 11295 Cod 0 Puncte
37 Teianu Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:41 Timp 11823 Cod 0 Puncte
38 Bertea Alin Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:57 Timp 13650 Cod 0 Puncte
39 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:65 Timp 13424 Cod 0 Puncte
40 Popescu Phillip Robert Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:68 Timp 13767 Cod 0 Puncte
41 Stoian Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal Braila 00:36:70 Timp 13462 Cod 0 Puncte
42 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:84 Timp 13951 Cod 0 Puncte
43 Gate Alexandru Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:12 Timp 13435 Cod 0 Puncte
44 Lazar Nicolae Liceul cu program sportiv ARAD 00:37:25 Timp 13598 Cod 0 Puncte
45 Harsulescu Mihai Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:32 Timp 13318 Cod 0 Puncte
46 Roman Paul Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:35 Timp 13151 Cod 0 Puncte
47 Neagu Darius Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:47 Timp 13514 Cod 0 Puncte
48 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:60 Timp 13577 Cod 0 Puncte
49 Alexandru Antonio Cosmin Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:37:83 Timp 13065 Cod 0 Puncte
50 Kover Norbert Alexandru Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:37:91 Timp 13046 Cod 0 Puncte
51 Sandu Claudiu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:37:93 Timp 13203 Cod 0 Puncte
52 Iancu Marius Alex Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:94 Timp 13553 Cod 0 Puncte
53 Lupean Cezar Mihai Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:37:99 Timp 13500 Cod 0 Puncte
54 Cretu Razvan Marian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:13 Timp 13536 Cod 0 Puncte
55 Codrean Dacian Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:15 Timp 13184 Cod 0 Puncte
56 Lungu Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:16 Timp 13775 Cod 0 Puncte
57 Szentpeteri Imre Mark Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:19 Timp 13677 Cod 0 Puncte
58 Cazacu George Alin Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:38:30 Timp 13347 Cod 0 Puncte
59 Socoliuc Ioan Marian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:38:41 Timp 13582 Cod 0 Puncte
60 Pan Ionut Catalin Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:38:47 Timp 12405 Cod 0 Puncte
61 Voda Victor Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:51 Timp 13199 Cod 0 Puncte
62 Hodina Razvan Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:53 Timp 13515 Cod 0 Puncte
63 Rauta Matei Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:57 Timp 13317 Cod 0 Puncte
64 Hotea Andrei Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:38:61 Timp 13209 Cod 0 Puncte
65 Uleia Stefan Ovidiu Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:38:64 Timp 13346 Cod 0 Puncte
66 Macoveanu Rares Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:72 Timp 13668 Cod 0 Puncte
67 Abit Emre ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:01 Timp 13328 Cod 0 Puncte
68 Rusu Bogdan Mircea Liceul cu program sportiv ARAD 00:39:02 Timp 13595 Cod 0 Puncte
69 Balu Victor Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:08 Timp 13647 Cod 0 Puncte
70 Mitu Vlad Ionut Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:30 Timp 13552 Cod 0 Puncte
70 Gherghel Vlad Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:30 Timp 13431 Cod 0 Puncte
72 Luca Mihai Alexandru Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:39:38 Timp 13759 Cod 0 Puncte
73 Miu Eduard Andrei Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:39:41 Timp 13802 Cod 0 Puncte
74 Rosu Patrick Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:69 Timp 11362 Cod 0 Puncte
75 Comendant Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:86 Timp 13717 Cod 0 Puncte
76 Taiban Mihnea David Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:05 Timp 14254 Cod 0 Puncte
77 Arsenie Mircea Erik Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:06 Timp 13777 Cod 0 Puncte
78 Tengher Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:09 Timp 13325 Cod 0 Puncte
79 Iordache Constantin Gabri Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:34 Timp 11544 Cod 0 Puncte
80 Podina Antonio Valentin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:40:47 Timp 13571 Cod 0 Puncte
81 Sutach Ionut Damian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:52 Timp 12402 Cod 0 Puncte
82 Bente Raul Bogdan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:60 Timp 13723 Cod 0 Puncte
83 Feier Sebastian Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:72 Timp 13198 Cod 0 Puncte
84 Dragomir Ioan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:84 Timp 13718 Cod 0 Puncte
85 Kover Eduard Cristian Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:41:00 Timp 13045 Cod 0 Puncte
86 Mazilu Alex. Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 00:41:05 Timp 13517 Cod 0 Puncte
87 Chivu Cristian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:06 Timp 13134 Cod 0 Puncte
88 Bungardean Raul Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:11 Timp 13288 Cod 0 Puncte
89 Chiran Stefan Felix Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:12 Timp 13831 Cod 0 Puncte
90 Varga Eduard Fabian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:16 Timp 13579 Cod 0 Puncte
91 Gheorghe Davian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:41:35 Timp 13672 Cod 0 Puncte
92 Turta Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:45 Timp 12686 Cod 0 Puncte
93 Hotya Luis Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:47 Timp 13534 Cod 0 Puncte
94 Hlinca Dragos Vlad Club Sportiv Casa EMA 00:41:71 Timp 14509 Cod 0 Puncte
95 Stoica Emanoil Mario Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:80 Timp 12492 Cod 0 Puncte
96 Bujor Eduard Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:05 Timp 13754 Cod 0 Puncte
97 Pasca Gabriel Nicolae Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:13 Timp 13282 Cod 0 Puncte
98 Matesan Codrin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:42:16 Timp 13568 Cod 0 Puncte
99 Pasca Claudiu Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:22 Timp 13283 Cod 0 Puncte
100 Barabas Erik Krisztian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:42:40 Timp 13197 Cod 0 Puncte
101 Iosipescu Chioseaua Vlad Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:68 Timp 13832 Cod 0 Puncte
102 Chelemen Bogdan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:69 Timp 13286 Cod 0 Puncte
103 Cadar Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:75 Timp 13261 Cod 0 Puncte
103 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:75 Timp 13743 Cod 0 Puncte
105 Bungardean Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:80 Timp 13287 Cod 0 Puncte
106 Ilies Darian Ionut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:43:08 Timp 13564 Cod 0 Puncte
107 Csegedi Krisztian Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:43:15 Timp 13117 Cod 0 Puncte
108 Ungureanu Dragos Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:43:33 Timp 13823 Cod 0 Puncte
109 Fortu Eduard Andrei Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:43:71 Timp 13513 Cod 0 Puncte
110 Grigoras Vlad Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:44 Timp 13452 Cod 0 Puncte
111 Stan Andrei Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:44:74 Timp 13502 Cod 0 Puncte
112 Milos Robert Cristian Clubul Sportiv Municipal Braila 00:45:40 Timp 13461 Cod 0 Puncte
113 Zaporojan Alex Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:55 Timp 13425 Cod 0 Puncte
114 Georgescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:45:60 Timp 13248 Cod 0 Puncte
115 Preda Cosmin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:68 Timp 13531 Cod 0 Puncte
116 Cojocaru Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:87 Timp 13133 Cod 0 Puncte
117 Ghelbereu Eduard Gabriel As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:15 Timp 13923 Cod 0 Puncte
118 Madaras Iosif Dominic Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:47:51 Timp 13302 Cod 0 Puncte
119 Mihaloianis Alexis Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:48:06 Timp 13281 Cod 0 Puncte
120 Drosu Lucian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:48:95 Timp 13800 Cod 0 Puncte
121 Bejusca Adrian Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:49:34 Timp 13724 Cod 0 Puncte
122 Vlad Alexandru Catalin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:49:63 Timp 13285 Cod 0 Puncte
123 Gate Mihnea Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:04 Timp 13427 Cod 0 Puncte

3. 50 m fluture (0-99M custom)

1 Cozma Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:06 Timp 14126 Cod 0 Puncte
2 Pandele Alexandru Edward Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:10 Timp 14281 Cod 0 Puncte
3 Budiaci Vladimir Stefan Clubul Sportiv Performer 00:33:72 Timp 13931 Cod 0 Puncte
4 Stoian Gabriel Razvan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:00 Timp 12383 Cod 0 Puncte
5 Enache Andrei Clubul Sportiv Performer 00:34:12 Timp 13937 Cod 0 Puncte
6 Balanescu Filip Andrei Clubul Sportiv Performer 00:34:57 Timp 13935 Cod 0 Puncte
7 Nataprazu Luca Mihail Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:65 Timp 14279 Cod 0 Puncte
8 Andronic Ionut Adrian As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:02 Timp 13914 Cod 0 Puncte
9 Adam Robert Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:28 Timp 14130 Cod 0 Puncte
10 Dinu Patrick Sebastian ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:41 Timp 13340 Cod 0 Puncte
11 Rad Lucas Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 00:35:53 Timp 14256 Cod 0 Puncte
12 Malus Cristian Ionut As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:32 Timp 13922 Cod 0 Puncte
13 Georgeoni Calin Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:35 Timp 14266 Cod 0 Puncte
14 Jianu Adrian Petru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:63 Timp 14435 Cod 0 Puncte
14 Iari Edward Erik Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:36:63 Timp 14460 Cod 0 Puncte
16 Stignei Denis Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:65 Timp 14102 Cod 0 Puncte
17 Tabacu Dimitrie Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:81 Timp 11277 Cod 0 Puncte
18 Vasilescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:36:85 Timp 13961 Cod 0 Puncte
19 Popa Alexandru Daniel Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:36:95 Timp 13146 Cod 0 Puncte
20 Chiriac Ionut Alexandru Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:37:22 Timp 13903 Cod 0 Puncte
21 Mihailescu Marian Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:48 Timp 14261 Cod 0 Puncte
22 Brindau David Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:95 Timp 14247 Cod 0 Puncte
23 Boer Balazs Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:38:04 Timp 13156 Cod 0 Puncte
24 Preotu Luca Ioan Clubul Sportiv Performer 00:38:08 Timp 13936 Cod 0 Puncte
25 Ioan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:20 Timp 14078 Cod 0 Puncte
26 Diaconescu Mario Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:38:34 Timp 13963 Cod 0 Puncte
27 Baubec Efe Kaan Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:50 Timp 13336 Cod 0 Puncte
28 Niculae Alexei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:53 Timp 14270 Cod 0 Puncte
29 Nae Adrian Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:38:60 Timp 13272 Cod 0 Puncte
30 Dumitru Mario Eduard Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:62 Timp 14238 Cod 0 Puncte
31 Sipos Peter David Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:39:07 Timp 14362 Cod 0 Puncte
32 Mihu Cristian Victor Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:16 Timp 14105 Cod 0 Puncte
33 Andrei Luca Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:24 Timp 14116 Cod 0 Puncte
34 Cornaciu Adrian Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:30 Timp 14262 Cod 0 Puncte
35 Dumitras Tudor Stefan Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:39:38 Timp 14230 Cod 0 Puncte
36 Mistireanu Iustin Teodor Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:39:40 Timp 13030 Cod 0 Puncte
37 Petrascu Matei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:49 Timp 14110 Cod 0 Puncte
38 Stoica Andrei Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:54 Timp 11834 Cod 0 Puncte
39 Lepus Vlad Gabriel Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:73 Timp 14273 Cod 0 Puncte
40 Pricop Vlad Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:85 Timp 13847 Cod 0 Puncte
41 Mares Dominique Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:87 Timp 14447 Cod 0 Puncte
42 Vas Balazs Denis Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:39:97 Timp 13157 Cod 0 Puncte
43 Oruz Andrei Palatul copiilor Constanta 00:40:21 Timp 14304 Cod 0 Puncte
44 Preda Alexandru Florin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:40:35 Timp 13959 Cod 0 Puncte
45 Ariton Alexandru Marius Clubul Sportiv Municipal Braila 00:40:77 Timp 14367 Cod 0 Puncte
46 Toma Mihai Cosmin Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:40:78 Timp 14449 Cod 0 Puncte
47 Cojocaru Tudor Mihai ASC Corona 2010 Brasov 00:41:19 Timp 14399 Cod 0 Puncte
48 Stancu Vlad Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:41:29 Timp 13962 Cod 0 Puncte
49 Tica Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:41 Timp 14129 Cod 0 Puncte
50 Stoica Emilian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:50 Timp 12387 Cod 0 Puncte
51 Tutuianu Sebastian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:66 Timp 13858 Cod 0 Puncte
52 Rusu Eduard Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:69 Timp 13851 Cod 0 Puncte
53 Chiriac Tudor Ioan Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:41:72 Timp 12407 Cod 0 Puncte
54 Terteleac Tiberiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:41:78 Timp 14195 Cod 0 Puncte
55 Hritcu Rares Lucian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:92 Timp 14054 Cod 0 Puncte
56 Baciu Lambeanu Gabriel Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:41:98 Timp 14227 Cod 0 Puncte
57 Fozecas Alex Mihai Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:42:04 Timp 14376 Cod 0 Puncte
58 Haidu Roland Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:12 Timp 14248 Cod 0 Puncte
59 Pal Andrei Eric Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:14 Timp 14128 Cod 0 Puncte
60 Paraschiv Mario Eduard Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:16 Timp 14265 Cod 0 Puncte
61 Acatrinei Robert Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:42:31 Timp 13266 Cod 0 Puncte
62 Balaita Dragos Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:35 Timp 14127 Cod 0 Puncte
63 Stoican Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:44 Timp 14274 Cod 0 Puncte
64 Csiki David Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:42:73 Timp 13159 Cod 0 Puncte
65 Riciu Robert ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:75 Timp 13810 Cod 0 Puncte
66 Dragu Filip Sebastian As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:79 Timp 13926 Cod 0 Puncte
67 Curariu Luca Victor Clubul Sportiv Performer 00:42:93 Timp 13929 Cod 0 Puncte
68 Simion Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:43:08 Timp 14048 Cod 0 Puncte
69 Paraschiv Razvan Nicolas Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:13 Timp 14429 Cod 0 Puncte
70 Gyorfi Francisc Denis Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:18 Timp 14050 Cod 0 Puncte
71 Pantea Aron Ioan Cl. Sp. "OLIVIA SWIM" TIMISOARA 00:43:23 Timp 14135 Cod 0 Puncte
72 Tanase Jonathan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:26 Timp 13945 Cod 0 Puncte
73 Petre Narcis Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:31 Timp 13423 Cod 0 Puncte
74 Sendroiu Vlad Alexandru Clubul Sportiv Performer 00:43:34 Timp 13933 Cod 0 Puncte
75 Stoian Antonio Gabriel Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:43:49 Timp 13948 Cod 0 Puncte
76 Enculesei Razvan Rares Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:43:65 Timp 13960 Cod 0 Puncte
77 Dumitru Mihai Virgiliu Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:75 Timp 14276 Cod 0 Puncte
78 Voloseniuc Hudescu Matei Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:44:30 Timp 14133 Cod 0 Puncte
79 Cilenti Ibrahim Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:44:35 Timp 14501 Cod 0 Puncte
80 Ioan Alexandru Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:36 Timp 14213 Cod 0 Puncte
81 Andron Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:43 Timp 14206 Cod 0 Puncte
82 Marincea David Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:46 Timp 13927 Cod 0 Puncte
83 Simon Luca Lucian Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:44:58 Timp 14455 Cod 0 Puncte
84 Sintean David Stefan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:44:60 Timp 14079 Cod 0 Puncte
85 Gogoasa Lucas Ionut Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:67 Timp 14489 Cod 0 Puncte
86 Melianu Nicolae Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:85 Timp 14437 Cod 0 Puncte
87 Luca Alexandru Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:27 Timp 13850 Cod 0 Puncte
88 Onea Aris Cristian Antoni Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:62 Timp 13845 Cod 0 Puncte
89 Pasztor Laszlo Valentin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:45:67 Timp 14077 Cod 0 Puncte
90 Godri Mihai Alexis Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:45:80 Timp 12623 Cod 0 Puncte
91 Surugiu Laurentiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:99 Timp 13857 Cod 0 Puncte
92 Ursu Tudor Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:32 Timp 14272 Cod 0 Puncte
93 Rusu Horea Darius Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:46:44 Timp 14533 Cod 0 Puncte
94 Banatean Andreas Alex. Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:47:09 Timp 14090 Cod 0 Puncte
95 Calota Andrei Emanuel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:47:40 Timp 14165 Cod 0 Puncte
96 Buda Alexandru Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:47:55 Timp 14169 Cod 0 Puncte
97 Dorobantu Albu Denis Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:47:69 Timp 13854 Cod 0 Puncte
98 Marton Bardocz Zalan Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:47:85 Timp 14361 Cod 0 Puncte
99 Lazar Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:87 Timp 14430 Cod 0 Puncte
100 Canas Robert Valentin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:47:96 Timp 14028 Cod 0 Puncte
100 Puiu Dragos Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:96 Timp 14426 Cod 0 Puncte
102 Vorovenci Pavel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:48:08 Timp 13494 Cod 0 Puncte
103 Ilie Stefan Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:48:11 Timp 13269 Cod 0 Puncte
104 Radu David Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:48:62 Timp 13941 Cod 0 Puncte
105 Tirtan Darius Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:48:99 Timp 14537 Cod 0 Puncte
106 Harabagiu George Valentin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:10 Timp 14264 Cod 0 Puncte
107 Stefanache Alexandru Mari Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:49:27 Timp 13099 Cod 0 Puncte
108 Vladar Ene Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:49:45 Timp 14538 Cod 0 Puncte
109 Arif Alexandru Daniel ACS Atena Sport Club Constanta 00:49:60 Timp 13808 Cod 0 Puncte
110 Borcea Vlad Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:63 Timp 14066 Cod 0 Puncte
111 Dumitrescu Vladimir As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:69 Timp 13917 Cod 0 Puncte
112 Maruneac Adrian Mihai Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:49:75 Timp 14232 Cod 0 Puncte
113 Tutugan Mihai Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:98 Timp 14107 Cod 0 Puncte
114 Vasile Nicolas Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:09 Timp 13855 Cod 0 Puncte
115 Miu Mihnea George ASC Corona 2010 Brasov 00:50:11 Timp 14467 Cod 0 Puncte
116 Trandafir Eric Nicolae Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:32 Timp 14433 Cod 0 Puncte
117 Borza Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:50:54 Timp 14052 Cod 0 Puncte
118 Novcic Luka Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:50:56 Timp 14448 Cod 0 Puncte
119 Gilea Rares Paul Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:51:02 Timp 14164 Cod 0 Puncte
120 Jipa Antonio Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:51:61 Timp 14390 Cod 0 Puncte
121 Bunda Arman Albert Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:51:68 Timp 14082 Cod 0 Puncte
122 Terebesi Nandor Laszlo Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:51:78 Timp 14536 Cod 0 Puncte
123 Didu Macesanu Andreas Clubul Sportiv Municipal Resita 00:52:15 Timp 14036 Cod 0 Puncte
124 Draghici Alexandru Viorel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:52:58 Timp 13859 Cod 0 Puncte
125 Neamtu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:94 Timp 14031 Cod 0 Puncte
126 Tanvuia Rares Matei Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:52:98 Timp 14505 Cod 0 Puncte
127 Boboc Emanoel Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:53:43 Timp 13853 Cod 0 Puncte
128 Lungu Mario David Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:55:47 Timp 14092 Cod 0 Puncte
129 Georgescu Bogdan Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:10 Timp 13856 Cod 0 Puncte
130 Mura Cristian Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:09 Timp 13865 Cod 0 Puncte
131 Cocos Silviu Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:59:90 Timp 14387 Cod 0 Puncte

4. 50 m fluture (0-99F custom)

1 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:73 Timp 13949 Cod 0 Puncte
2 Orban Kis Orsolya Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:35:72 Timp 13160 Cod 0 Puncte
3 Marina Hanna Grace Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:36:07 Timp 13691 Cod 0 Puncte
4 Dragan Sonia Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:36:27 Timp 13688 Cod 0 Puncte
5 Nae Raisa Gabriela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:36:48 Timp 13273 Cod 0 Puncte
6 Pascu Ana Maria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:50 Timp 14506 Cod 0 Puncte
7 Kacso Noemi Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:80 Timp 14080 Cod 0 Puncte
8 Bora Carla Maria Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:37:80 Timp 14412 Cod 0 Puncte
9 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:38:13 Timp 13685 Cod 0 Puncte
10 Mezei Melita Blanka Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:38:24 Timp 14534 Cod 0 Puncte
11 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:38:41 Timp 13958 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Ilinca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:43 Timp 14494 Cod 0 Puncte
13 Fudulica Alexandra Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:53 Timp 14268 Cod 0 Puncte
14 Marin Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:72 Timp 14267 Cod 0 Puncte
15 Rafa Tania Madalina Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:39:05 Timp 14365 Cod 0 Puncte
16 Jugureanu Ioana Iris Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:08 Timp 13838 Cod 0 Puncte
17 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:39:28 Timp 13275 Cod 0 Puncte
18 Teianu Ioana Claudia Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:39:78 Timp 13276 Cod 0 Puncte
19 Ionita Alexia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:92 Timp 14244 Cod 0 Puncte
20 Niculita Florentina Diana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:02 Timp 14278 Cod 0 Puncte
21 Gorecki Andra Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:08 Timp 13101 Cod 0 Puncte
22 Balanescu Bianca Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:36 Timp 14112 Cod 0 Puncte
23 Constantin Denisa Frances As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:39 Timp 14443 Cod 0 Puncte
24 Lucan Daria Stefania Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:46 Timp 14234 Cod 0 Puncte
25 Petrache Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:47 Timp 14277 Cod 0 Puncte
26 Duta Jassmine Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:61 Timp 13844 Cod 0 Puncte
27 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:40:95 Timp 13268 Cod 0 Puncte
28 Fagadar Ghisa Marina Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:41:00 Timp 14450 Cod 0 Puncte
29 Cobianu Denisa Iulia Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:41:10 Timp 13684 Cod 0 Puncte
30 Gomoi Ioana Teodora Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:14 Timp 14106 Cod 0 Puncte
31 Kemecsei Csenge Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:41:16 Timp 12994 Cod 0 Puncte
32 Fetcu Anca Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:35 Timp 14058 Cod 0 Puncte
33 Diaconescu Carbunescu Mad ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:71 Timp 12762 Cod 0 Puncte
34 Stoica Georgiana Daniela Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:41:75 Timp 12408 Cod 0 Puncte
35 Costea Bianca Andreea Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:79 Timp 14500 Cod 0 Puncte
36 Chis Ariana Roxana Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:41:93 Timp 14539 Cod 0 Puncte
37 Gaitan Andreea Mihaela Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:94 Timp 14231 Cod 0 Puncte
38 Leu Flavia Mihaela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:00 Timp 14502 Cod 0 Puncte
39 Petcu Alexia Ioana ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:09 Timp 13330 Cod 0 Puncte
40 Kiss Giulia Briana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:13 Timp 14245 Cod 0 Puncte
41 Chifor Maria Alexandra Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:42:35 Timp 14458 Cod 0 Puncte
41 Costea Adriana Giulia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:35 Timp 14056 Cod 0 Puncte
43 Morar Carla Delia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:42 Timp 14055 Cod 0 Puncte
43 Pojar Alexandra Andreea Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:42:42 Timp 14535 Cod 0 Puncte
45 Papp Annemarie Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:45 Timp 14086 Cod 0 Puncte
46 Haidar Nadia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:50 Timp 14057 Cod 0 Puncte
47 Curcan Alexandra Roxana As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:55 Timp 13918 Cod 0 Puncte
48 Lepoutre Emma Sarah Renovatio Sport Club Bucuresti 00:42:58 Timp 14518 Cod 0 Puncte
49 Drog Maria Bianca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:78 Timp 14108 Cod 0 Puncte
50 Gherman Amalia Ariana ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:82 Timp 13809 Cod 0 Puncte
51 Frasineanu Rebeca Ioana Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:83 Timp 14132 Cod 0 Puncte
52 Oprea Ana Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:42:94 Timp 14336 Cod 0 Puncte
53 Strungareanu Ioana Andra Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:99 Timp 14263 Cod 0 Puncte
54 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:43:05 Timp 14088 Cod 0 Puncte
55 Postu Cristina Ioana Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:43:12 Timp 14531 Cod 0 Puncte
56 Fila Barbara Erzsebet Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:43:14 Timp 13731 Cod 0 Puncte
57 Hompot Timea Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:43:52 Timp 13306 Cod 0 Puncte
58 Eross Nora Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:43:75 Timp 14462 Cod 0 Puncte
59 Marton Panna Reka Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:43:93 Timp 13721 Cod 0 Puncte
60 Badea Bianca Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:07 Timp 13913 Cod 0 Puncte
61 Dumitru Andreea Anisia Renovatio Sport Club Bucuresti 00:44:17 Timp 13750 Cod 0 Puncte
62 Dunareanu Alexandra Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:22 Timp 14111 Cod 0 Puncte
63 Belghiru Alexia Lorena Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:23 Timp 14492 Cod 0 Puncte
64 Radut Alexandra Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:28 Timp 14428 Cod 0 Puncte
65 Solomon Ioana Alexandra Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:36 Timp 14282 Cod 0 Puncte
66 Vasile Mara Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:37 Timp 14218 Cod 0 Puncte
67 Grigorescu Diana Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:43 Timp 14438 Cod 0 Puncte
68 Fusaru Iulia Andreea Palatul copiilor Constanta 00:44:78 Timp 14307 Cod 0 Puncte
69 Curelea Alessia Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:90 Timp 13225 Cod 0 Puncte
70 Trusca Alysa Ilona As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:91 Timp 13921 Cod 0 Puncte
71 Mariut Elisa Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:48 Timp 14123 Cod 0 Puncte
72 Popescu Daria Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:52 Timp 14018 Cod 0 Puncte
73 Verciuc Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:45:57 Timp 13965 Cod 0 Puncte
74 Pelin Giulia Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:60 Timp 14427 Cod 0 Puncte
75 Biro Dorottya Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:45:63 Timp 13729 Cod 0 Puncte
76 Titiriga Daria Nicoleta Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:15 Timp 14271 Cod 0 Puncte
77 Manolescu Laura Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:19 Timp 14216 Cod 0 Puncte
78 Mihoc Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:46:29 Timp 12980 Cod 0 Puncte
79 Beliga Andra Maria Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:46:42 Timp 14457 Cod 0 Puncte
80 Rechitean Maria Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:46:64 Timp 13305 Cod 0 Puncte
81 Militaru Ana Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:46:76 Timp 13271 Cod 0 Puncte
82 Luchian Mara Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:46:81 Timp 14017 Cod 0 Puncte
83 Minciu Luiza Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:87 Timp 14493 Cod 0 Puncte
84 Anghel Alice Eugenia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:47:01 Timp 13840 Cod 0 Puncte
85 Hotaran Sarah Julia Liceul cu program sportiv ARAD 00:47:16 Timp 14343 Cod 0 Puncte
86 Iana Sara Cezara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:47:49 Timp 14019 Cod 0 Puncte
87 Joita Bianca Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:54 Timp 14211 Cod 0 Puncte
88 Nan Ira Liceul cu program sportiv ARAD 00:47:87 Timp 14358 Cod 0 Puncte
89 Alexandru Roxana Elena Liceul cu program sportiv Braila 00:48:30 Timp 14389 Cod 0 Puncte
90 Miu Alesia Stefania Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:48:54 Timp 14229 Cod 0 Puncte
91 Manea Andreea Laura Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:49:91 Timp 13944 Cod 0 Puncte
92 Marinescu Andreea Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:49:97 Timp 14228 Cod 0 Puncte
92 Grigorescu Thea Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:97 Timp 12689 Cod 0 Puncte
94 Pascal Miruna Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:15 Timp 13843 Cod 0 Puncte
95 Vasile Maria Claudia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:23 Timp 13940 Cod 0 Puncte
96 Dinca Stefania Alexandra Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:50:38 Timp 14515 Cod 0 Puncte
97 Ilie Roxana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:50:95 Timp 14239 Cod 0 Puncte
98 Radasanu Maia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:51:10 Timp 14089 Cod 0 Puncte
99 Duta Izabela Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:51:34 Timp 13916 Cod 0 Puncte
100 Laszlo Noemi Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:51:37 Timp 14551 Cod 0 Puncte
101 Gatina Alexandra Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:51:62 Timp 14453 Cod 0 Puncte
102 Dumitru Amalia Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:69 Timp 14203 Cod 0 Puncte
103 Sarb Alecsandra Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:51:93 Timp 14178 Cod 0 Puncte
104 Iancu Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:53:12 Timp 13839 Cod 0 Puncte
105 Daraban Miruna Elena Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:53:61 Timp 14454 Cod 0 Puncte
106 Baciuca Ramona Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:53:91 Timp 13841 Cod 0 Puncte
107 Costinescu Sara Naomi Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:54:20 Timp 14177 Cod 0 Puncte
108 Ducan Antonia Stefania Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:55:53 Timp 14139 Cod 0 Puncte
109 Ganea Anastasia Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:56:87 Timp 14044 Cod 0 Puncte
110 Bejenariu Daria Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:18 Timp 14032 Cod 0 Puncte
111 Dumitru Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:86 Timp 13110 Cod 0 Puncte

5. 50 m liber (0-99M custom)

1 Picui Andrei Julian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:13 Timp 11549 Cod 0 Puncte
1 Lapadat Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:03:65 Timp 13326 Cod 0 Puncte
2 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:30:14 Timp 12330 Cod 0 Puncte
2 Teianu Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:04:44 Timp 11823 Cod 0 Puncte
3 Popovici David Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:20 Timp 13322 Cod 0 Puncte
3 Dumitrescu Catalin Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:89 Timp 13180 Cod 0 Puncte
3 Checiches Bogdan Alex. Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:10:89 Timp 13639 Cod 0 Puncte
4 Moscaliuc Calin George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:28 Timp 13583 Cod 0 Puncte
5 Nicola Madalin Ionut Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:32 Timp 13323 Cod 0 Puncte
5 Gate Alexandru Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:10:97 Timp 13435 Cod 0 Puncte
6 Ichim Luca Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:39 Timp 12855 Cod 0 Puncte
6 Romas Codrut Fernando Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:12:11 Timp 13669 Cod 0 Puncte
7 Circiumarescu David Stefa Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:60 Timp 11301 Cod 0 Puncte
7 Ursu Nicolas Luca ACS Atena Sport Club Constanta 02:12:17 Timp 13342 Cod 0 Puncte
8 Crisan David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:81 Timp 13191 Cod 0 Puncte
8 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:14:30 Timp 12330 Cod 0 Puncte
9 Lapadat Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:83 Timp 13326 Cod 0 Puncte
9 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:46 Timp 13577 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:85 Timp 13424 Cod 0 Puncte
10 Faragau Bogdan Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 02:16:91 Timp 13499 Cod 0 Puncte
11 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:96 Timp 13264 Cod 0 Puncte
11 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:10 Timp 13244 Cod 0 Puncte
12 Costache Bobescu Ioan Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:30:97 Timp 13689 Cod 0 Puncte
12 Voda Victor Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:17:96 Timp 13199 Cod 0 Puncte
13 Ursu Nicolas Luca ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:99 Timp 13342 Cod 0 Puncte
13 Neagu Andrei Daniel Clubul Sportiv Municipal Braila 02:18:08 Timp 14368 Cod 0 Puncte
14 Veiss Marius Gabi Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:31:19 Timp 13704 Cod 0 Puncte
14 Chira Sergiu Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:23 Timp 13766 Cod 0 Puncte
15 Checiches Bogdan Alex. Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:41 Timp 13639 Cod 0 Puncte
15 Comendant Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:18:35 Timp 13717 Cod 0 Puncte
16 Cibotaru Mihail Vlad Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:31:65 Timp 13756 Cod 0 Puncte
16 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:65 Timp 13246 Cod 0 Puncte
16 Preda Cosmin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 02:20:18 Timp 13531 Cod 0 Puncte
17 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:65 Timp 11289 Cod 0 Puncte
17 Bujor Eduard Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:78 Timp 13754 Cod 0 Puncte
19 Lazar Nicolae Liceul cu program sportiv ARAD 00:31:81 Timp 13598 Cod 0 Puncte
20 Teianu Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:85 Timp 11823 Cod 0 Puncte
21 Marton Artur Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:87 Timp 13279 Cod 0 Puncte
22 Rotaru Cosmin Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:31:90 Timp 12852 Cod 0 Puncte
23 Anghel Darius Costin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:03 Timp 13319 Cod 0 Puncte
24 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:06 Timp 13244 Cod 0 Puncte
25 Barbul Zetea Luca Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:17 Timp 13259 Cod 0 Puncte
26 Fotciuc Teodor Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:32:22 Timp 13755 Cod 0 Puncte
27 Dancanet Emil Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:24 Timp 13649 Cod 0 Puncte
28 Gate Alexandru Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:37 Timp 13435 Cod 0 Puncte
29 Stoian Antonio Stefan Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:32:43 Timp 11295 Cod 0 Puncte
30 Andreica Denis Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:32:50 Timp 13501 Cod 0 Puncte
31 Iancu Marius Alex Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:53 Timp 13553 Cod 0 Puncte
32 Chira Sergiu Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:54 Timp 13766 Cod 0 Puncte
33 Rikk David Iosif Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:32:55 Timp 13047 Cod 0 Puncte
34 Uleia Stefan Ovidiu Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:32:73 Timp 13346 Cod 0 Puncte
35 Harsulescu Mihai Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:74 Timp 13318 Cod 0 Puncte
36 Rusu Bogdan Mircea Liceul cu program sportiv ARAD 00:32:85 Timp 13595 Cod 0 Puncte
37 Petrache Darius Catalin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:90 Timp 13321 Cod 0 Puncte
38 Catana Vlad Gheorghe ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:92 Timp 13341 Cod 0 Puncte
38 Dumitrescu Catalin Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:92 Timp 13180 Cod 0 Puncte
40 Sandu Claudiu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:93 Timp 13203 Cod 0 Puncte
41 Giuran Dragos Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:32:98 Timp 13719 Cod 0 Puncte
42 Faragau Bogdan Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:33:00 Timp 13499 Cod 0 Puncte
43 Stoian Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal Braila 00:33:06 Timp 13462 Cod 0 Puncte
44 Popescu Phillip Robert Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:33:07 Timp 13767 Cod 0 Puncte
45 Neagu Darius Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:10 Timp 13514 Cod 0 Puncte
46 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:14 Timp 13577 Cod 0 Puncte
46 Ghionu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:33:14 Timp 13460 Cod 0 Puncte
48 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:28 Timp 13951 Cod 0 Puncte
49 Podina Antonio Valentin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:31 Timp 13571 Cod 0 Puncte
50 Pan Ionut Catalin Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:33:34 Timp 12405 Cod 0 Puncte
51 Dragomir Ioan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:43 Timp 13718 Cod 0 Puncte
52 Voda Victor Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:52 Timp 13199 Cod 0 Puncte
53 Romas Codrut Fernando Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:54 Timp 13669 Cod 0 Puncte
54 Apostol Costin Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:61 Timp 13752 Cod 0 Puncte
55 Kover Norbert Alexandru Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:33:63 Timp 13046 Cod 0 Puncte
56 Bertea Alin Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:73 Timp 13650 Cod 0 Puncte
57 Gherghel Vlad Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:75 Timp 13431 Cod 0 Puncte
58 Szilagyi Szabolcs Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:76 Timp 13730 Cod 0 Puncte
59 Alexandru Antonio Cosmin Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:33:82 Timp 13065 Cod 0 Puncte
60 Borangel Emanuel George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:89 Timp 13140 Cod 0 Puncte
61 Lungu Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:04 Timp 13775 Cod 0 Puncte
62 Macoveanu Rares Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:06 Timp 13668 Cod 0 Puncte
63 Lupean Cezar Mihai Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:34:15 Timp 13500 Cod 0 Puncte
64 Barabas Erik Krisztian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:17 Timp 13197 Cod 0 Puncte
65 Rosu Patrick Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:19 Timp 11362 Cod 0 Puncte
66 Turta Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:20 Timp 12686 Cod 0 Puncte
67 Matesan Codrin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:23 Timp 13568 Cod 0 Puncte
68 Codrean Dacian Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:34:25 Timp 13184 Cod 0 Puncte
69 Socoliuc Ioan Marian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:26 Timp 13582 Cod 0 Puncte
70 Roman Paul Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:34:34 Timp 13151 Cod 0 Puncte
71 Feier Sebastian Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:35 Timp 13198 Cod 0 Puncte
72 Pazu Mihnea Ionut ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:36 Timp 13331 Cod 0 Puncte
73 Hlinca Dragos Vlad Club Sportiv Casa EMA 00:34:39 Timp 14509 Cod 0 Puncte
74 Cazacu George Alin Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:34:44 Timp 13347 Cod 0 Puncte
75 Miu Eduard Andrei Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:34:46 Timp 13802 Cod 0 Puncte
76 Bungardean Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:57 Timp 13287 Cod 0 Puncte
77 Hotea Andrei Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:34:62 Timp 13209 Cod 0 Puncte
78 Comendant Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:63 Timp 13717 Cod 0 Puncte
78 Kover Eduard Cristian Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:34:63 Timp 13045 Cod 0 Puncte
80 Mihaloianis Alexis Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:64 Timp 13281 Cod 0 Puncte
81 Chivu Cristian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:77 Timp 13134 Cod 0 Puncte
82 Taiban Mihnea David Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:81 Timp 14254 Cod 0 Puncte
83 Ilies Darian Ionut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:83 Timp 13564 Cod 0 Puncte
84 Iordache Constantin Gabri Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:97 Timp 11544 Cod 0 Puncte
85 Szep David Liceul cu program sportiv ARAD 00:35:02 Timp 13594 Cod 0 Puncte
86 Gheorghe Davian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:35:05 Timp 13672 Cod 0 Puncte
87 Abit Emre ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:08 Timp 13328 Cod 0 Puncte
88 Sutach Ionut Damian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:10 Timp 12402 Cod 0 Puncte
89 Mitu Vlad Ionut Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:16 Timp 13552 Cod 0 Puncte
90 Rauta Matei Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:18 Timp 13317 Cod 0 Puncte
91 Luca Mihai Alexandru Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:35:21 Timp 13759 Cod 0 Puncte
92 Preda Cosmin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:34 Timp 13531 Cod 0 Puncte
93 Chirita Rares Stelian Palatul copiilor Constanta 00:35:46 Timp 13418 Cod 0 Puncte
94 Arsenie Mircea Erik Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:49 Timp 13777 Cod 0 Puncte
95 Tengher Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:54 Timp 13325 Cod 0 Puncte
96 Balu Victor Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:58 Timp 13647 Cod 0 Puncte
97 Varga Eduard Fabian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:60 Timp 13579 Cod 0 Puncte
98 Bejusca Adrian Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:64 Timp 13724 Cod 0 Puncte
99 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:68 Timp 13743 Cod 0 Puncte
100 Mazilu Alex. Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 00:35:82 Timp 13517 Cod 0 Puncte
101 Madaras Iosif Dominic Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:84 Timp 13302 Cod 0 Puncte
102 Cretu Razvan Marian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:87 Timp 13536 Cod 0 Puncte
103 Costache Sebastian C-Tin Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:08 Timp 13952 Cod 0 Puncte
104 Bujor Eduard Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:17 Timp 13754 Cod 0 Puncte
105 Bungardean Raul Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:22 Timp 13288 Cod 0 Puncte
106 Csegedi Krisztian Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:34 Timp 13117 Cod 0 Puncte
107 Chiran Stefan Felix Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:57 Timp 13831 Cod 0 Puncte
108 Iosipescu Chioseaua Vlad Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:69 Timp 13832 Cod 0 Puncte
109 Stoica Emanoil Mario Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:70 Timp 12492 Cod 0 Puncte
110 Drosu Lucian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:77 Timp 13800 Cod 0 Puncte
110 Grigoras Vlad Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:77 Timp 13452 Cod 0 Puncte
112 Zaporojan Alex Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:87 Timp 13425 Cod 0 Puncte
113 Diaconescu Bogdan Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:94 Timp 13378 Cod 0 Puncte
113 Vlad Alexandru Catalin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:94 Timp 13285 Cod 0 Puncte
115 Ungureanu Dragos Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:97 Timp 13823 Cod 0 Puncte
116 Pasca Gabriel Nicolae Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:02 Timp 13282 Cod 0 Puncte
117 Cadar Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:13 Timp 13261 Cod 0 Puncte
117 Bente Raul Bogdan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:37:13 Timp 13723 Cod 0 Puncte
119 Pasca Claudiu Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:42 Timp 13283 Cod 0 Puncte
120 Stan Andrei Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:37:47 Timp 13502 Cod 0 Puncte
121 Gate Mihnea Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:56 Timp 13427 Cod 0 Puncte
122 Georgescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:70 Timp 13248 Cod 0 Puncte
123 Neagu Andrei Daniel Clubul Sportiv Municipal Braila 00:37:71 Timp 14368 Cod 0 Puncte
124 Ghelbereu Eduard Gabriel As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:90 Timp 13923 Cod 0 Puncte
125 Fortu Eduard Andrei Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:39:29 Timp 13513 Cod 0 Puncte
126 Ancerencu Ianis Florin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:33 Timp 13697 Cod 0 Puncte
127 Cojocaru Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:32 Timp 13133 Cod 0 Puncte

6. 50 m liber (0-99F custom)

1 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:31:23 Timp 13210 Cod 0 Puncte
1 Ioana Daria Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:10:29 Timp 13316 Cod 0 Puncte
2 Constantin Diana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:49 Timp 13400 Cod 0 Puncte
2 Coman Corina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:90 Timp 13263 Cod 0 Puncte
3 Maticiuc Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:62 Timp 13609 Cod 0 Puncte
3 Rapolti Eszter Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:14:30 Timp 13773 Cod 0 Puncte
4 Tila Vanessa Maria Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:31:68 Timp 11864 Cod 0 Puncte
4 Constantinescu Sara Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:14:53 Timp 13716 Cod 0 Puncte
5 Naidin Alexandra Patricia Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:10 Timp 13315 Cod 0 Puncte
5 Salavastru Elena Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:19:21 Timp 13519 Cod 0 Puncte
6 Orza Emilia Maria Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:16 Timp 13207 Cod 0 Puncte
6