Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de copii 11-13 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (10-12F custom)

1 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:29:23 Timp 8001 Cod 0 Puncte
1 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:20:95 Timp 8939 Cod 0 Puncte
1 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:79 Timp 9019 Cod 0 Puncte
1 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:68 Timp 9865 Cod 0 Puncte
1 Teodorescu Bogdan Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:21:68 Timp 9442 Cod 0 Puncte
2 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:29:73 Timp 10282 Cod 0 Puncte
2 Gogu Denisa Elena Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:85 Timp 9374 Cod 0 Puncte
2 Morosanu Stefan Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:83 Timp 8010 Cod 0 Puncte
2 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:83 Timp 9077 Cod 0 Puncte
2 Radu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:21 Timp 9862 Cod 0 Puncte
2 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:39 Timp 9613 Cod 0 Puncte
3 Stoica Elena Luciana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:29:92 Timp 9984 Cod 0 Puncte
3 Nan Andreea Mihaela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:24:18 Timp 9569 Cod 0 Puncte
3 Serban Mihai Denis Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:28:34 Timp 9981 Cod 0 Puncte
3 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:23:66 Timp 9147 Cod 0 Puncte
4 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:31:34 Timp 9960 Cod 0 Puncte
4 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:24:39 Timp 9563 Cod 0 Puncte
4 Stroe Claudiu Ionut Liceul cu program sportiv Braila 01:21:24 Timp 9054 Cod 0 Puncte
4 Marchitan Teodor George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:31:57 Timp 10324 Cod 0 Puncte
4 Biriboaca Radu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:17 Timp 9693 Cod 0 Puncte
5 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:75 Timp 9874 Cod 0 Puncte
5 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:47 Timp 8892 Cod 0 Puncte
5 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:79 Timp 8864 Cod 0 Puncte
5 Sallay Gergo Tamas Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:31:84 Timp 9427 Cod 0 Puncte
5 Smaranda Tiberiu Ion Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:79 Timp 10174 Cod 0 Puncte
6 Trotea Rebeca Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:34:80 Timp 10382 Cod 0 Puncte
6 Radu Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:72 Timp 9612 Cod 0 Puncte
6 Duican Radu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:80 Timp 8863 Cod 0 Puncte
6 Munteanu Alex. Adrian Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:31:97 Timp 9777 Cod 0 Puncte
6 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:27:71 Timp 9723 Cod 0 Puncte
7 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:34:85 Timp 10015 Cod 0 Puncte
7 Tofan Diana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:27:09 Timp 9801 Cod 0 Puncte
7 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:23:14 Timp 8963 Cod 0 Puncte
7 Bonea Sabin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:32:69 Timp 9982 Cod 0 Puncte
7 Sarac Ionut Alin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:28:38 Timp 9764 Cod 0 Puncte
8 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:35:68 Timp 9518 Cod 0 Puncte
8 Bocan Beatrice Sabina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:22 Timp 8889 Cod 0 Puncte
8 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Municipal Arad 01:23:23 Timp 8824 Cod 0 Puncte
8 Dancioiu Alex. Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:32:84 Timp 10046 Cod 0 Puncte
8 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:28:62 Timp 9540 Cod 0 Puncte
9 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:22 Timp 10001 Cod 0 Puncte
9 Pop Andreea Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:27:75 Timp 10387 Cod 0 Puncte
9 Faget Denis Iulian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:38 Timp 9073 Cod 0 Puncte
9 Mara Mihai As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 01:33:15 Timp 9891 Cod 0 Puncte
9 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:93 Timp 8563 Cod 0 Puncte
10 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:36:81 Timp 9864 Cod 0 Puncte
10 Dragomir Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:32 Timp 8891 Cod 0 Puncte
10 Plesa Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:24:98 Timp 9114 Cod 0 Puncte
10 Pech Eduard Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:33:40 Timp 9829 Cod 0 Puncte
10 Vasilica Andrei C-Tin Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:29:39 Timp 10397 Cod 0 Puncte
11 Rotaru Isabelle Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:37:17 Timp 9871 Cod 0 Puncte
11 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:30:40 Timp 8936 Cod 0 Puncte
11 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:25:10 Timp 9254 Cod 0 Puncte
11 Bajenaru Andrei Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:34:66 Timp 9994 Cod 0 Puncte
11 Rusu Teodor Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:29:91 Timp 9499 Cod 0 Puncte
12 Ungureanu Cosmina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:37:94 Timp 10342 Cod 0 Puncte
12 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:75 Timp 8890 Cod 0 Puncte
12 Magos Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:25:34 Timp 8896 Cod 0 Puncte
12 Horeboiu Adrian Costin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:35:35 Timp 9028 Cod 0 Puncte
12 Bartalis Roland Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:29:92 Timp 9414 Cod 0 Puncte
13 Cozma Iosip Stephania Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:38:15 Timp 9841 Cod 0 Puncte
13 David Iulia Catalina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:31:53 Timp 9342 Cod 0 Puncte
13 Motogna Mihalcea Antoniu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:95 Timp 9106 Cod 0 Puncte
13 Beciu Alexadru Gabriel Clubul Sportiv Municipal Braila 01:36:51 Timp 9584 Cod 0 Puncte
13 Chete Sergiu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:30:46 Timp 9554 Cod 0 Puncte
14 Dospin Stefania Andreea Sport Club Municipal Bacau 01:38:21 Timp 10273 Cod 0 Puncte
14 Pop Stefana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:31:83 Timp 10158 Cod 0 Puncte
14 Iancu Alexandru Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:18 Timp 9111 Cod 0 Puncte
14 Nagy Csongor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:36:70 Timp 10292 Cod 0 Puncte
14 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:48 Timp 8879 Cod 0 Puncte
15 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:38:26 Timp 10321 Cod 0 Puncte
15 Lavic Diana Alina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:32:16 Timp 9594 Cod 0 Puncte
15 Gereb Roland Damian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:62 Timp 8894 Cod 0 Puncte
15 Talpau Matei Sport Club Municipal Bacau 01:37:00 Timp 10275 Cod 0 Puncte
15 Rosu Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:30:65 Timp 9513 Cod 0 Puncte
16 Bontas Adeline Stefana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:38:71 Timp 9795 Cod 0 Puncte
16 Ciochina Diana Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:32:43 Timp 9531 Cod 0 Puncte
16 Tohanean Razvan Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:29:07 Timp 8911 Cod 0 Puncte
16 Lazar Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:37:04 Timp 10296 Cod 0 Puncte
16 Apostol George Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:66 Timp 9617 Cod 0 Puncte
17 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:38:89 Timp 10320 Cod 0 Puncte
17 Andrei Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:33:29 Timp 9927 Cod 0 Puncte
17 Nitescu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:60 Timp 8873 Cod 0 Puncte
17 Dobre Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:37:63 Timp 10944 Cod 0 Puncte
17 Maxim Robert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:31:34 Timp 9558 Cod 0 Puncte
18 Iancu Albertina Nicolle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:39:23 Timp 9966 Cod 0 Puncte
18 Balas Bianca Cristina Clubul Sportiv Municipal Arad 01:33:65 Timp 9297 Cod 0 Puncte
18 Vidican Oana Elena Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:33:65 Timp 10411 Cod 0 Puncte
18 Pavel Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:31:44 Timp 9134 Cod 0 Puncte
18 Topala Andrei Tudor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:37:91 Timp 9514 Cod 0 Puncte
18 Gereb Romeo Mihai Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:31:36 Timp 9413 Cod 0 Puncte
19 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:39:47 Timp 9988 Cod 0 Puncte
19 Berciu David Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:33:01 Timp 8958 Cod 0 Puncte
19 Nestor Vlad Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:00 Timp 9880 Cod 0 Puncte
19 Paraschiv Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:32:54 Timp 9350 Cod 0 Puncte
20 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:40:13 Timp 10008 Cod 0 Puncte
20 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:34:27 Timp 9501 Cod 0 Puncte
20 Ioan Marian Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:48 Timp 8869 Cod 0 Puncte
20 Rotaru Denis Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:19 Timp 9872 Cod 0 Puncte
20 Bereczki Hunor Csaba Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:32:97 Timp 9412 Cod 0 Puncte
21 Visan Ana Catrinel As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:40:20 Timp 9277 Cod 0 Puncte
21 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:34:43 Timp 9334 Cod 0 Puncte
21 Mares Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:33:50 Timp 8848 Cod 0 Puncte
21 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:37 Timp 9974 Cod 0 Puncte
21 Cauc Florin Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:33:33 Timp 9346 Cod 0 Puncte
22 Vergelea Stefania Carmen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:40:65 Timp 9959 Cod 0 Puncte
22 Szanda Zita Clubul Sportiv Municipal Arad 01:34:94 Timp 9636 Cod 0 Puncte
22 Boamba Adrian Palatul copiilor Constanta 01:34:07 Timp 9142 Cod 0 Puncte
22 Osan Paul Mihai Iacob Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:39:39 Timp 9860 Cod 0 Puncte
22 Spinu Cosmin Teodor Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:33:61 Timp 9443 Cod 0 Puncte
23 Tache Alina Cristiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:40:87 Timp 10009 Cod 0 Puncte
23 Kocsis Iulia Hedvig Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:35:51 Timp 9293 Cod 0 Puncte
23 Dan Denis Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:35:54 Timp 9247 Cod 0 Puncte
23 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 01:39:63 Timp 10240 Cod 0 Puncte
23 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:34:81 Timp 9699 Cod 0 Puncte
24 Grigoriu Cristina Maria As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:42:49 Timp 10879 Cod 0 Puncte
24 Oneata Oana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:84 Timp 9928 Cod 0 Puncte
24 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:37:52 Timp 8942 Cod 0 Puncte
24 Sava Pavel Sport Club Municipal Bacau 01:40:02 Timp 9796 Cod 0 Puncte
24 Neama Raul Emanuel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:34:82 Timp 9780 Cod 0 Puncte
25 Farkas Karla Venusz Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:42:62 Timp 10363 Cod 0 Puncte
25 Paval Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:36:54 Timp 10326 Cod 0 Puncte
25 Berindan Bogdan Stelian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:37:95 Timp 8778 Cod 0 Puncte
25 Constantinescu Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:40:13 Timp 10003 Cod 0 Puncte
25 Lungu Horia Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:34:89 Timp 9439 Cod 0 Puncte
26 Kovacs Karolina Agnes Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:42:82 Timp 9845 Cod 0 Puncte
26 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:37:03 Timp 9807 Cod 0 Puncte
26 Kera Alexandru Robert Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:40:67 Timp 9198 Cod 0 Puncte
26 Sas Dan Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:40:53 Timp 10112 Cod 0 Puncte
26 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:34:90 Timp 9310 Cod 0 Puncte
27 Miclaus Vivoschi Sandra Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:43:08 Timp 10434 Cod 0 Puncte
27 Anton Denisa Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:37:59 Timp 9757 Cod 0 Puncte
27 Calin Gabriel Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:41:26 Timp 8953 Cod 0 Puncte
27 Mihaila Sebastian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:40:87 Timp 9808 Cod 0 Puncte
27 Voda Erich Bruno Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:35:13 Timp 9749 Cod 0 Puncte
28 Popa Beatrix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:43:62 Timp 9843 Cod 0 Puncte
28 Rosca Alexandra Veronica Clubul Sportiv Scolar Resita 01:37:81 Timp 9688 Cod 0 Puncte
28 Sapcaliu Gabriel As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:44:05 Timp 10872 Cod 0 Puncte
28 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:41:11 Timp 10151 Cod 0 Puncte
28 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:17 Timp 9347 Cod 0 Puncte
29 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:43:67 Timp 9926 Cod 0 Puncte
29 Zima Andreea Alex. Clubul Sportiv Municipal Resita 01:38:01 Timp 10250 Cod 0 Puncte
29 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:44:78 Timp 8986 Cod 0 Puncte
29 Tincau Marius Alex. Clubul Sportiv Scolar Resita 01:41:20 Timp 10232 Cod 0 Puncte
29 Andrei Eric Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:30 Timp 8005 Cod 0 Puncte
30 Nindrescu Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 01:43:91 Timp 10239 Cod 0 Puncte
30 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:38:87 Timp 9357 Cod 0 Puncte
30 Birleanu Petru Silviu Sport Club Municipal Bacau 01:41:27 Timp 10271 Cod 0 Puncte
30 Pacioianu Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:35:63 Timp 10177 Cod 0 Puncte
31 Humeniuc Denisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:44:46 Timp 10952 Cod 0 Puncte
31 Parasca Miruna Ilinca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:38:96 Timp 10328 Cod 0 Puncte
31 Lazar David Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:41:31 Timp 10358 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Radu George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:78 Timp 9504 Cod 0 Puncte
32 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 01:44:83 Timp 10026 Cod 0 Puncte
32 Statescu Ana Teodora Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:39:24 Timp 9719 Cod 0 Puncte
32 Hasegan Vlad Sebastian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:41:34 Timp 10260 Cod 0 Puncte
32 Ispas Andrei Cosmin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:36:26 Timp 9456 Cod 0 Puncte
33 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:44:84 Timp 10155 Cod 0 Puncte
33 Nistor Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:39:57 Timp 8442 Cod 0 Puncte
33 Munteanu Cosmin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:41:35 Timp 9267 Cod 0 Puncte
33 Baicu Cristian Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:36:36 Timp 9013 Cod 0 Puncte
34 Stolojan Simina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:46:06 Timp 10226 Cod 0 Puncte
34 Macinic Daniela Alexandra Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:40:48 Timp 9449 Cod 0 Puncte
34 Pascale Vlad Tudor Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 01:41:45 Timp 10303 Cod 0 Puncte
34 Dumitrascuta David Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:37:02 Timp 9556 Cod 0 Puncte
35 Lemnariu Lacramioara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:46:08 Timp 10236 Cod 0 Puncte
35 Ion Daiana Marioara Clubul Sportiv Municipal Resita 01:41:92 Timp 10253 Cod 0 Puncte
35 Ticu Marian Paul Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:41:54 Timp 9977 Cod 0 Puncte
35 Ilco Cristian As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:37:17 Timp 10866 Cod 0 Puncte
36 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:46:31 Timp 9819 Cod 0 Puncte
36 Libotean Paula Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:42:20 Timp 9326 Cod 0 Puncte
36 Stefan Teodor Victor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:41:81 Timp 9971 Cod 0 Puncte
36 Militaru Alexandru Kevin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:37:55 Timp 9503 Cod 0 Puncte
37 Morari Bianca Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:46:88 Timp 10331 Cod 0 Puncte
37 Dungeanu Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:42:45 Timp 10338 Cod 0 Puncte
37 Dulu Costin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:41:98 Timp 10004 Cod 0 Puncte
37 Dragomir Denis Gabriel Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:37:64 Timp 9440 Cod 0 Puncte
38 Rujancu Raluca Nicolle Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:46:91 Timp 10428 Cod 0 Puncte
38 Munteanu Lisa Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:43:45 Timp 10332 Cod 0 Puncte
38 Breaz Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:42:15 Timp 10037 Cod 0 Puncte
38 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:37:86 Timp 9490 Cod 0 Puncte
39 Apur Catalina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:46:99 Timp 10284 Cod 0 Puncte
39 Precup Iulia Daniela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:44:26 Timp 9814 Cod 0 Puncte
39 Burcin Tudor Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:42:76 Timp 10150 Cod 0 Puncte
39 Peicu Remus Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:39:54 Timp 9461 Cod 0 Puncte
40 Dedu Claudia Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:47:02 Timp 9965 Cod 0 Puncte
40 Andrei Maria Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:44:40 Timp 8003 Cod 0 Puncte
40 Ghergheli George Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:42:91 Timp 10047 Cod 0 Puncte
40 Patrascu Arabagian Bogdan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:41:02 Timp 8946 Cod 0 Puncte
41 Ioan Alexandra Diana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:47:97 Timp 10010 Cod 0 Puncte
41 Eremia Nora Ana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:45:84 Timp 10373 Cod 0 Puncte
41 Marton Gergely Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:43:51 Timp 10017 Cod 0 Puncte
41 Furca Valentin Cosmin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:42:75 Timp 9551 Cod 0 Puncte
42 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:48:53 Timp 10030 Cod 0 Puncte
42 Harhas Giulia Francesca As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:46:10 Timp 9800 Cod 0 Puncte
42 Sirbulov Marian Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:43:86 Timp 10317 Cod 0 Puncte
42 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:42:98 Timp 9324 Cod 0 Puncte
43 Boana Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:48:63 Timp 10235 Cod 0 Puncte
43 Fetescu Andreea Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:47:43 Timp 9692 Cod 0 Puncte
43 Vultur Victor Cornel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:44:04 Timp 9846 Cod 0 Puncte
43 Rotariu Andrei Cristian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:43:07 Timp 10329 Cod 0 Puncte
44 Florea Madalina Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:49:30 Timp 9359 Cod 0 Puncte
44 Libotean Stefania Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:47:94 Timp 9319 Cod 0 Puncte
44 Florea Rares Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:44:32 Timp 9487 Cod 0 Puncte
44 Loghin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:43:86 Timp 10399 Cod 0 Puncte
45 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:49:47 Timp 9519 Cod 0 Puncte
45 Ghiulay Karina Claudia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:48:61 Timp 9452 Cod 0 Puncte
45 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:44:83 Timp 9972 Cod 0 Puncte
45 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:44:95 Timp 10313 Cod 0 Puncte
46 Dobre Otilia Maria Clubul Sportiv Municipal Resita 01:50:05 Timp 10248 Cod 0 Puncte
46 Fetescu Roxana Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:51:20 Timp 9691 Cod 0 Puncte
46 Murgui Alexandru Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:44:89 Timp 9969 Cod 0 Puncte
46 Gal Remus Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:45:49 Timp 9805 Cod 0 Puncte
47 Hrenciuc Larisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:50:10 Timp 10007 Cod 0 Puncte
47 Canditu Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:55:64 Timp 9714 Cod 0 Puncte
47 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:45:03 Timp 9824 Cod 0 Puncte
47 Munteanu Darius Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:46:74 Timp 9348 Cod 0 Puncte
48 Ghic Ozana Miruna As. Cl. Sp. "INTERSPORT 2004" BUCURESTI 01:50:14 Timp 10445 Cod 0 Puncte
48 Maxim Antoniu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:45:25 Timp 9815 Cod 0 Puncte
48 Toth Rares Andres Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:47:10 Timp 9323 Cod 0 Puncte
49 Cirstea Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:50:55 Timp 10000 Cod 0 Puncte
49 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:45:46 Timp 10958 Cod 0 Puncte
49 Iacob Mircea Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:48:59 Timp 9351 Cod 0 Puncte
50 Peter Ruxandra Iulia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:50:62 Timp 9827 Cod 0 Puncte
50 Vlas Bogdan Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:46:05 Timp 10021 Cod 0 Puncte
50 Ungur Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:49:09 Timp 9364 Cod 0 Puncte
51 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:51:08 Timp 10036 Cod 0 Puncte
51 Soava Daniel Viorel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:46:19 Timp 10233 Cod 0 Puncte
51 Ghitun Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:49:93 Timp 10335 Cod 0 Puncte
52 Ghentu Simona Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:52:19 Timp 9985 Cod 0 Puncte
52 Laszlo Paul Robert As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:46:28 Timp 9798 Cod 0 Puncte
52 Hategan Cristian Marius Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:51:06 Timp 9460 Cod 0 Puncte
53 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:52:30 Timp 9975 Cod 0 Puncte
53 Magureanu Bogdan Mihai As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:46:43 Timp 10865 Cod 0 Puncte
53 Diaconescu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:51:27 Timp 9588 Cod 0 Puncte
54 Hort Ana Maria Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:52:48 Timp 10471 Cod 0 Puncte
54 Nedelcu Alexandru As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:46:44 Timp 9269 Cod 0 Puncte
54 Miclea Sebastian Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:51:79 Timp 9458 Cod 0 Puncte
55 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:52:50 Timp 9817 Cod 0 Puncte
55 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:46:88 Timp 9810 Cod 0 Puncte
56 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:53:03 Timp 10005 Cod 0 Puncte
56 Nan Daniel Alex. Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:46:92 Timp 10288 Cod 0 Puncte
57 Varga Mandras Augustina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:53:12 Timp 10672 Cod 0 Puncte
57 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:47:18 Timp 9882 Cod 0 Puncte
58 Niculae Iulia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:53:36 Timp 9970 Cod 0 Puncte
58 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:47:47 Timp 9475 Cod 0 Puncte
59 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:53:94 Timp 9793 Cod 0 Puncte
59 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:47:51 Timp 10011 Cod 0 Puncte
60 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:54:30 Timp 10016 Cod 0 Puncte
60 Petras Razavan Vasile Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:47:72 Timp 10110 Cod 0 Puncte
60 Herman Alexandru Ionut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:47:72 Timp 9820 Cod 0 Puncte
61 Iancu Raluca Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:54:86 Timp 9967 Cod 0 Puncte
62 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:55:63 Timp 10552 Cod 0 Puncte
62 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:47:83 Timp 10316 Cod 0 Puncte
63 Zontea Malviana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:55:79 Timp 10366 Cod 0 Puncte
63 Simian Bogdan Ionut Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:48:48 Timp 10048 Cod 0 Puncte
64 Gheorghe Madalina Sabina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:56:20 Timp 9844 Cod 0 Puncte
64 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:48:79 Timp 10039 Cod 0 Puncte
65 Lopata Bianca Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:56:30 Timp 8444 Cod 0 Puncte
65 Cazan Vlad Eduard Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:48:81 Timp 10045 Cod 0 Puncte
66 Rosu Delia Gabriela Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:56:58 Timp 10392 Cod 0 Puncte
66 Manea Romeo Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:48:91 Timp 10063 Cod 0 Puncte
67 Dobrescu Ioana Teodora Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:57:77 Timp 9986 Cod 0 Puncte
67 Zaman Laurentiu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:49:07 Timp 9999 Cod 0 Puncte
68 Lengyel Emma Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:04:48 Timp 10947 Cod 0 Puncte
68 Prodan George Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 01:49:09 Timp 10302 Cod 0 Puncte
69 Coltea Stefania Athena Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:07:91 Timp 10412 Cod 0 Puncte
69 Moldovan Bogdan Remus Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:49:34 Timp 10295 Cod 0 Puncte
70 Petric David Ghita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:49:77 Timp 9857 Cod 0 Puncte
71 Antal Musteti Alin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:50:07 Timp 10318 Cod 0 Puncte
72 Madaras Maria Anton Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:50:08 Timp 10049 Cod 0 Puncte
73 Avasiloaie Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:50:27 Timp 10339 Cod 0 Puncte
74 Popa Cristian Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:50:93 Timp 10160 Cod 0 Puncte
75 Itt Andrei Eugen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:51:14 Timp 10146 Cod 0 Puncte
76 Ionascu Mihai Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:51:15 Timp 10241 Cod 0 Puncte
77 Zolya Robert Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:51:49 Timp 10377 Cod 0 Puncte
78 Ilie Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:52:11 Timp 9996 Cod 0 Puncte
79 Oanea Alexandru Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:52:24 Timp 9858 Cod 0 Puncte
80 Adjudeanu Edmond Patrik Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:52:43 Timp 10101 Cod 0 Puncte
81 Scutelnicu C-Tin Ovidiu Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:52:86 Timp 10340 Cod 0 Puncte
82 Anton Stefan Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:53:21 Timp 9993 Cod 0 Puncte
83 Diaconescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:53:60 Timp 10042 Cod 0 Puncte
84 Blotor Darius Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:53:81 Timp 10038 Cod 0 Puncte
85 Ilea Mihai Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:53:97 Timp 10670 Cod 0 Puncte
86 Onesim Ioan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:54:52 Timp 10344 Cod 0 Puncte
87 Gabor Vlad Sebastian Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:55:16 Timp 10222 Cod 0 Puncte
88 Duma Patrick Romeo Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:55:34 Timp 10105 Cod 0 Puncte
88 Neagu Andrei Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:55:34 Timp 10152 Cod 0 Puncte
90 Stoica Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:55:35 Timp 10224 Cod 0 Puncte
91 Szeica Paul Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 01:55:82 Timp 10024 Cod 0 Puncte
92 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:57:23 Timp 9855 Cod 0 Puncte
93 Olteanu Florin Liceul cu program sportiv Braila 01:57:76 Timp 10062 Cod 0 Puncte
94 Giurgiu Alex Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:58:86 Timp 10294 Cod 0 Puncte
95 Jigovan Marcu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:58:89 Timp 10108 Cod 0 Puncte
96 Dula Florin Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:00:18 Timp 9806 Cod 0 Puncte
97 Dobre Andrei Petrisor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:02:90 Timp 10194 Cod 0 Puncte
98 Tatulea Paul Alfred Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 02:04:05 Timp 10421 Cod 0 Puncte
99 Cirlan Edenor Emanuel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:04:31 Timp 10153 Cod 0 Puncte
100 Zabojszki David Iosif Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:04:55 Timp 10116 Cod 0 Puncte
101 Bancila Mihnea Daniel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:14:75 Timp 10783 Cod 0 Puncte
102 Tataru Mihai Coriolan Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 02:15:29 Timp 11075 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (10-13M custom)

1 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:37:58 Timp 9147 Cod 0 Puncte
1 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:15 Timp 8001 Cod 0 Puncte
1 Radu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:90 Timp 9862 Cod 0 Puncte
2 Biriboaca Radu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:18 Timp 9693 Cod 0 Puncte
2 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:19 Timp 10282 Cod 0 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:98 Timp 9865 Cod 0 Puncte
3 Smaranda Tiberiu Ion Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:94 Timp 10174 Cod 0 Puncte
3 Stoica Elena Luciana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:70 Timp 9984 Cod 0 Puncte
3 Beciu Alexadru Gabriel Clubul Sportiv Municipal Braila 00:41:05 Timp 9584 Cod 0 Puncte
4 Sarac Ionut Alin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:39:21 Timp 9764 Cod 0 Puncte
4 Dospin Stefania Andreea Sport Club Municipal Bacau 00:42:02 Timp 10273 Cod 0 Puncte
4 Dancioiu Alex. Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:41:19 Timp 10046 Cod 0 Puncte
5 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:41 Timp 9613 Cod 0 Puncte
5 Trotea Rebeca Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:42:14 Timp 10382 Cod 0 Puncte
5 Sallay Gergo Tamas Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:41:25 Timp 9427 Cod 0 Puncte
6 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:39:50 Timp 9723 Cod 0 Puncte
6 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:24 Timp 9960 Cod 0 Puncte
6 Pech Eduard Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:52 Timp 9829 Cod 0 Puncte
7 Apostol George Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:91 Timp 9617 Cod 0 Puncte
7 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:99 Timp 9874 Cod 0 Puncte
7 Munteanu Alex. Adrian Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:41:73 Timp 9777 Cod 0 Puncte
8 Cange Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 00:40:49 Timp 9540 Cod 0 Puncte
8 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:37 Timp 9518 Cod 0 Puncte
8 Serban Mihai Denis Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:09 Timp 9981 Cod 0 Puncte
9 Lungu Horia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:40:66 Timp 9439 Cod 0 Puncte
9 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:51 Timp 10001 Cod 0 Puncte
9 Mara Mihai As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 00:42:57 Timp 9891 Cod 0 Puncte
10 Maxim Robert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:67 Timp 9558 Cod 0 Puncte
10 Rotaru Isabelle Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:56 Timp 9871 Cod 0 Puncte
10 Marchitan Teodor George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:43:07 Timp 10324 Cod 0 Puncte
11 Vasilica Andrei C-Tin Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:41:13 Timp 10397 Cod 0 Puncte
11 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:44:96 Timp 10015 Cod 0 Puncte
11 Talpau Matei Sport Club Municipal Bacau 00:43:18 Timp 10275 Cod 0 Puncte
12 Bartalis Roland Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:41:15 Timp 9414 Cod 0 Puncte
12 Rusu Teodor Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:15 Timp 9499 Cod 0 Puncte
12 Ungureanu Cosmina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:45:23 Timp 10342 Cod 0 Puncte
12 Bonea Sabin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:49 Timp 9982 Cod 0 Puncte
13 Julean Iulia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:45:47 Timp 9207 Cod 0 Puncte
13 Horeboiu Adrian Costin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:07 Timp 9028 Cod 0 Puncte
14 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:37 Timp 8563 Cod 0 Puncte
14 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:48 Timp 10320 Cod 0 Puncte
14 Nagy Csongor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:20 Timp 10292 Cod 0 Puncte
15 Chete Sergiu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:39 Timp 9554 Cod 0 Puncte
15 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:60 Timp 10321 Cod 0 Puncte
15 Dobre Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:31 Timp 10944 Cod 0 Puncte
16 Rosu Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:87 Timp 9513 Cod 0 Puncte
16 Cozma Iosip Stephania Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:45:61 Timp 9841 Cod 0 Puncte
16 Tincau Marius Alex. Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:33 Timp 10232 Cod 0 Puncte
17 Cauc Florin Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:14 Timp 9346 Cod 0 Puncte
17 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:71 Timp 9864 Cod 0 Puncte
17 Topala Andrei Tudor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:47 Timp 9514 Cod 0 Puncte
18 Rosianu Emil Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:42:54 Timp 9049 Cod 0 Puncte
18 Popa Beatrix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:45:81 Timp 9843 Cod 0 Puncte
18 Bajenaru Andrei Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:79 Timp 9994 Cod 0 Puncte
19 Neama Raul Emanuel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:42:66 Timp 9780 Cod 0 Puncte
19 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:95 Timp 9988 Cod 0 Puncte
19 Nestor Vlad Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:88 Timp 9880 Cod 0 Puncte
20 Paraschiv Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:83 Timp 9350 Cod 0 Puncte
20 Iancu Albertina Nicolle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:56 Timp 9966 Cod 0 Puncte
20 Sas Dan Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:45:21 Timp 10112 Cod 0 Puncte
21 Gereb Romeo Mihai Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:42:86 Timp 9413 Cod 0 Puncte
21 Farkas Karla Venusz Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:46:79 Timp 10363 Cod 0 Puncte
21 Magurianu Emanuel Sport Club Municipal Bacau 00:45:49 Timp 10277 Cod 0 Puncte
22 Spinu Cosmin Teodor Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:91 Timp 9443 Cod 0 Puncte
22 Kovacs Karolina Agnes Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:47:25 Timp 9845 Cod 0 Puncte
22 Pascale Vlad Tudor Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 00:45:63 Timp 10303 Cod 0 Puncte
23 Bereczki Hunor Csaba Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:43:41 Timp 9412 Cod 0 Puncte
23 Nindrescu Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 00:47:31 Timp 10239 Cod 0 Puncte
23 Osan Paul Mihai Iacob Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:45:78 Timp 9860 Cod 0 Puncte
24 Pacioianu Bogdan Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:53 Timp 10177 Cod 0 Puncte
24 Miclaus Vivoschi Sandra Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:47:32 Timp 10434 Cod 0 Puncte
24 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:46:20 Timp 10240 Cod 0 Puncte
25 Dumitrascuta David Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:57 Timp 9556 Cod 0 Puncte
25 Bontas Adeline Stefana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:47:35 Timp 9795 Cod 0 Puncte
25 Cazan Vlad Eduard Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:46:26 Timp 10045 Cod 0 Puncte
26 Ispas Andrei Cosmin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:59 Timp 9456 Cod 0 Puncte
26 Vergelea Stefania Carmen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:47:77 Timp 9959 Cod 0 Puncte
26 Constantinescu Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:36 Timp 10003 Cod 0 Puncte
27 Voda Erich Bruno Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:43:63 Timp 9749 Cod 0 Puncte
27 Stolojan Simina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:47:83 Timp 10226 Cod 0 Puncte
27 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:39 Timp 9972 Cod 0 Puncte
28 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:43:91 Timp 9699 Cod 0 Puncte
28 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:09 Timp 10008 Cod 0 Puncte
28 Breaz Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:46:47 Timp 10037 Cod 0 Puncte
29 Militaru Alexandru Kevin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:11 Timp 9503 Cod 0 Puncte
29 Visan Ana Catrinel As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:48:18 Timp 9277 Cod 0 Puncte
29 Sava Pavel Sport Club Municipal Bacau 00:46:67 Timp 9796 Cod 0 Puncte
30 Dragomir Denis Gabriel Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:44:12 Timp 9440 Cod 0 Puncte
30 Humeniuc Denisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:48:33 Timp 10952 Cod 0 Puncte
30 Birleanu Petru Silviu Sport Club Municipal Bacau 00:46:73 Timp 10271 Cod 0 Puncte
31 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:20 Timp 9490 Cod 0 Puncte
31 Tache Alina Cristiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:51 Timp 10009 Cod 0 Puncte
31 Ticu Marian Paul Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:85 Timp 9977 Cod 0 Puncte
32 Andrei Eric Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:28 Timp 8005 Cod 0 Puncte
32 Apur Catalina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:48:52 Timp 10284 Cod 0 Puncte
32 Lazar Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:46:93 Timp 10296 Cod 0 Puncte
33 Gheorghita Tiberiu Mihai Liceul cu program sportiv Braila 00:44:33 Timp 9527 Cod 0 Puncte
33 Lemnariu Lacramioara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:48:63 Timp 10236 Cod 0 Puncte
33 Munteanu Cosmin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:47:07 Timp 9267 Cod 0 Puncte
34 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:44:60 Timp 9310 Cod 0 Puncte
34 Morari Bianca Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:48:96 Timp 10331 Cod 0 Puncte
34 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:47:20 Timp 9974 Cod 0 Puncte
35 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:06 Timp 9347 Cod 0 Puncte
35 Gheorghe Madalina Sabina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:48:97 Timp 9844 Cod 0 Puncte
35 Laszlo Paul Robert As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:47:21 Timp 9798 Cod 0 Puncte
36 Peicu Remus Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:45:24 Timp 9461 Cod 0 Puncte
36 Grigoriu Cristina Maria As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:49:43 Timp 10879 Cod 0 Puncte
36 Lazar David Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:47:52 Timp 10358 Cod 0 Puncte
37 Ionescu Radu George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:45:42 Timp 9504 Cod 0 Puncte
37 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:49:45 Timp 9819 Cod 0 Puncte
37 Magureanu Bogdan Mihai As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:47:53 Timp 10865 Cod 0 Puncte
38 Ilco Cristian As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:45:66 Timp 10866 Cod 0 Puncte
38 Madulare Andra Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 00:49:48 Timp 9529 Cod 0 Puncte
38 Dulu Costin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:60 Timp 10004 Cod 0 Puncte
39 Furca Valentin Cosmin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:45:78 Timp 9551 Cod 0 Puncte
39 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:49:63 Timp 9926 Cod 0 Puncte
39 Vultur Victor Cornel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:48:19 Timp 9846 Cod 0 Puncte
40 Morariu Ioan Arsenie Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:45:85 Timp 9333 Cod 0 Puncte
40 Boana Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:49:66 Timp 10235 Cod 0 Puncte
40 Florea Rares Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:48:28 Timp 9487 Cod 0 Puncte
41 Patrascu Arabagian Bogdan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:46:19 Timp 8946 Cod 0 Puncte
41 Rujancu Raluca Nicolle Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:49:90 Timp 10428 Cod 0 Puncte
41 Murgui Alexandru Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:48:30 Timp 9969 Cod 0 Puncte
42 Baicu Cristian Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:46:80 Timp 9013 Cod 0 Puncte
42 Ioan Alexandra Diana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:96 Timp 10010 Cod 0 Puncte
42 Soava Daniel Viorel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:48:42 Timp 10233 Cod 0 Puncte
43 Loghin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:47:38 Timp 10399 Cod 0 Puncte
43 Cirstea Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:50:21 Timp 10000 Cod 0 Puncte
43 Simian Bogdan Ionut Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:48:69 Timp 10048 Cod 0 Puncte
44 Pascal Cosmin Constantin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:47:54 Timp 9552 Cod 0 Puncte
44 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:50:38 Timp 10155 Cod 0 Puncte
44 Burcin Tudor Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:48:75 Timp 10150 Cod 0 Puncte
45 Rotariu Andrei Cristian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:47:57 Timp 10329 Cod 0 Puncte
45 Dedu Claudia Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:62 Timp 9965 Cod 0 Puncte
45 Mihaila Sebastian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:48:76 Timp 9808 Cod 0 Puncte
46 Munteanu Darius Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:64 Timp 9348 Cod 0 Puncte
46 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:50:65 Timp 9817 Cod 0 Puncte
46 Ghergheli George Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:48:80 Timp 10047 Cod 0 Puncte
47 Minchevici Mario Matei Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:47:71 Timp 9725 Cod 0 Puncte
47 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:50:66 Timp 10030 Cod 0 Puncte
47 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:48:81 Timp 10151 Cod 0 Puncte
48 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:47:92 Timp 10313 Cod 0 Puncte
48 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:50:91 Timp 9519 Cod 0 Puncte
48 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:49:04 Timp 10341 Cod 0 Puncte
49 Calin George Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:47:94 Timp 9048 Cod 0 Puncte
49 Zontea Malviana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:50:97 Timp 10366 Cod 0 Puncte
49 Prodan George Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 00:49:17 Timp 10302 Cod 0 Puncte
50 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:48:31 Timp 9324 Cod 0 Puncte
50 Dobre Otilia Maria Clubul Sportiv Municipal Resita 00:51:15 Timp 10248 Cod 0 Puncte
50 Ilie Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:37 Timp 9996 Cod 0 Puncte
51 Glod Ionut Daniel Liceul cu program sportiv Bacau 00:48:48 Timp 8925 Cod 0 Puncte
51 Peter Ruxandra Iulia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:51:33 Timp 9827 Cod 0 Puncte
51 Hasegan Vlad Sebastian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:45 Timp 10260 Cod 0 Puncte
52 Toth Rares Andres Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:48:79 Timp 9323 Cod 0 Puncte
52 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:51:40 Timp 10026 Cod 0 Puncte
52 Nedelcu Alexandru As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:49:51 Timp 9269 Cod 0 Puncte
53 Ghitun Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:49:04 Timp 10335 Cod 0 Puncte
53 Iancu Raluca Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:51:48 Timp 9967 Cod 0 Puncte
53 Maxim Antoniu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:49:52 Timp 9815 Cod 0 Puncte
54 Iacob Mircea Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:16 Timp 9351 Cod 0 Puncte
54 Chiriac Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:51:59 Timp 10376 Cod 0 Puncte
54 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:49:53 Timp 9824 Cod 0 Puncte
55 Hategan Cristian Marius Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:49:95 Timp 9460 Cod 0 Puncte
55 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:71 Timp 10005 Cod 0 Puncte
55 Diaconescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:70 Timp 10042 Cod 0 Puncte
56 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:50:17 Timp 9315 Cod 0 Puncte
56 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:51:86 Timp 9793 Cod 0 Puncte
56 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:49:73 Timp 10958 Cod 0 Puncte
57 Gal Remus Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:50:27 Timp 9805 Cod 0 Puncte
57 Florea Madalina Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:87 Timp 9359 Cod 0 Puncte
57 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:77 Timp 10011 Cod 0 Puncte
58 Miclea Sebastian Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:50:61 Timp 9458 Cod 0 Puncte
58 Hrenciuc Larisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:03 Timp 10007 Cod 0 Puncte
58 Niculae Iulia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:52:03 Timp 9970 Cod 0 Puncte
58 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:49:88 Timp 9810 Cod 0 Puncte
59 Piciorus Ovidiu Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:07 Timp 9349 Cod 0 Puncte
59 Scutelnicu C-Tin Ovidiu Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:50:01 Timp 10340 Cod 0 Puncte
59 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:50:01 Timp 9475 Cod 0 Puncte
60 Diaconescu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:52:44 Timp 9588 Cod 0 Puncte
60 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:52:15 Timp 10036 Cod 0 Puncte
61 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:58 Timp 10552 Cod 0 Puncte
61 Petras Razavan Vasile Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:50:04 Timp 10110 Cod 0 Puncte
62 Hort Ana Maria Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:52:85 Timp 10471 Cod 0 Puncte
62 Ionascu Mihai Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:50:19 Timp 10241 Cod 0 Puncte
63 Varga Mandras Augustina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:53:04 Timp 10672 Cod 0 Puncte
63 Itt Andrei Eugen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:50:23 Timp 10146 Cod 0 Puncte
64 Pasa Meltem Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:54:33 Timp 10217 Cod 0 Puncte
64 Sirbulov Marian Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:50:49 Timp 10317 Cod 0 Puncte
65 Rosu Delia Gabriela Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:54:46 Timp 10392 Cod 0 Puncte
65 Vlas Bogdan Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:50:55 Timp 10021 Cod 0 Puncte
66 Ghentu Simona Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:54:53 Timp 9985 Cod 0 Puncte
66 Petric David Ghita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:79 Timp 9857 Cod 0 Puncte
67 Lopata Bianca Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:49 Timp 8444 Cod 0 Puncte
67 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:50:96 Timp 10316 Cod 0 Puncte
68 Dobrescu Ioana Teodora Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:56:25 Timp 9986 Cod 0 Puncte
68 Popa Cristian Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:51:10 Timp 10160 Cod 0 Puncte
69 Dumitrescu Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:30 Timp 10006 Cod 0 Puncte
69 Olteanu Florin Liceul cu program sportiv Braila 00:51:20 Timp 10062 Cod 0 Puncte
70 Coltea Stefania Athena Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:00:08 Timp 10412 Cod 0 Puncte
70 Moldovan Bogdan Remus Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:51:31 Timp 10295 Cod 0 Puncte
71 Lengyel Emma Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:86 Timp 10947 Cod 0 Puncte
71 Avasiloaie Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:51:66 Timp 10339 Cod 0 Puncte
71 Nan Daniel Alex. Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:51:66 Timp 10288 Cod 0 Puncte
73 Zolya Robert Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:51:86 Timp 10377 Cod 0 Puncte
74 Dula Florin Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:51:88 Timp 9806 Cod 0 Puncte
75 Zaman Laurentiu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:95 Timp 9999 Cod 0 Puncte
76 Paturca Vlad Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:52:05 Timp 10375 Cod 0 Puncte
77 Ilea Mihai Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:52:13 Timp 10670 Cod 0 Puncte
78 Marton Gergely Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:52:16 Timp 10017 Cod 0 Puncte
79 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:52:20 Timp 10039 Cod 0 Puncte
80 Herman Alexandru Ionut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:52:21 Timp 9820 Cod 0 Puncte
81 Stoica Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:32 Timp 10224 Cod 0 Puncte
82 Adjudeanu Edmond Patrik Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:52:58 Timp 10101 Cod 0 Puncte
83 Duma Patrick Romeo Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:52:61 Timp 10105 Cod 0 Puncte
84 Gabor Vlad Sebastian Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:52:64 Timp 10222 Cod 0 Puncte
85 Jigovan Marcu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:52:93 Timp 10108 Cod 0 Puncte
86 Antal Musteti Alin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:94 Timp 10318 Cod 0 Puncte
86 Neagu Andrei Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:52:94 Timp 10152 Cod 0 Puncte
88 Iszlai Andras Erno Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:53:02 Timp 10019 Cod 0 Puncte
89 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:53:54 Timp 9855 Cod 0 Puncte
90 Anton Stefan Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:53:64 Timp 9993 Cod 0 Puncte
91 Dumitrache Georgian G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:13 Timp 9474 Cod 0 Puncte
92 Covita Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:54:14 Timp 10365 Cod 0 Puncte
93 Giurgiu Alex Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:54:55 Timp 10294 Cod 0 Puncte
93 Blotor Darius Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:54:55 Timp 10038 Cod 0 Puncte
95 Onesim Ioan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:54:98 Timp 10344 Cod 0 Puncte
96 Cirlan Edenor Emanuel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:55:02 Timp 10153 Cod 0 Puncte
97 Szeica Paul Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:55:28 Timp 10024 Cod 0 Puncte
98 Tatulea Paul Alfred Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:55:74 Timp 10421 Cod 0 Puncte
99 Budur Iulian Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:56:45 Timp 10832 Cod 0 Puncte
100 Dobre Andrei Petrisor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:56:64 Timp 10194 Cod 0 Puncte
101 Zabojszki David Iosif Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:58:06 Timp 10116 Cod 0 Puncte
102 Bancila Mihnea Daniel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:01:82 Timp 10783 Cod 0 Puncte
103 Tataru Mihai Coriolan Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:02:44 Timp 11075 Cod 0 Puncte
104 Mustata Costel Liceul cu program sportiv Braila 01:02:63 Timp 10050 Cod 0 Puncte
105 Mindru Andrei Iulian As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:03:60 Timp 11084 Cod 0 Puncte
106 Serafim Sebastian Liceul cu program sportiv Braila 01:05:18 Timp 10432 Cod 0 Puncte

3. 50 m fluture (10-12F custom)

1 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:00 Timp 8939 Cod 0 Puncte
1 Duican Radu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:66 Timp 8863 Cod 0 Puncte
1 Militaru Alexandru Kevin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:38 Timp 9503 Cod 0 Puncte
1 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:70 Timp 9865 Cod 0 Puncte
1 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:15 Timp 9874 Cod 0 Puncte
2 Lavic Diana Alina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:46 Timp 9594 Cod 0 Puncte
2 Basarabie Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:00 Timp 8868 Cod 0 Puncte
2 Sarac Ionut Alin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:32:47 Timp 9764 Cod 0 Puncte
2 Madaras Maria Anton Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:32:87 Timp 10049 Cod 0 Puncte
2 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:66 Timp 8001 Cod 0 Puncte
3 Borita Alexandra Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:92 Timp 9564 Cod 0 Puncte
3 Plesa Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:32 Timp 9114 Cod 0 Puncte
3 Curte Claudiu Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:32:54 Timp 9538 Cod 0 Puncte
3 Magureanu Bogdan Mihai As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:34:85 Timp 10865 Cod 0 Puncte
3 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:41 Timp 9817 Cod 0 Puncte
4 Bocan Beatrice Sabina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:17 Timp 8889 Cod 0 Puncte
4 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:33 Timp 9006 Cod 0 Puncte
4 Neama Raul Emanuel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:32:61 Timp 9780 Cod 0 Puncte
4 Nestor Vlad Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:06 Timp 9880 Cod 0 Puncte
4 Boana Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:30 Timp 10235 Cod 0 Puncte
5 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:19 Timp 9563 Cod 0 Puncte
5 Joldes Bogdan Petru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:74 Timp 9110 Cod 0 Puncte
5 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:68 Timp 8563 Cod 0 Puncte
5 Topala Andrei Tudor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:97 Timp 9514 Cod 0 Puncte
5 Rotaru Isabelle Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:36 Timp 9871 Cod 0 Puncte
6 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:24 Timp 9807 Cod 0 Puncte
6 Ambrono Andrei Daniel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:85 Timp 9202 Cod 0 Puncte
6 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:33:13 Timp 9723 Cod 0 Puncte
6 Pech Eduard Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:03 Timp 9829 Cod 0 Puncte
6 Girbau Daiana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:37:38 Timp 10389 Cod 0 Puncte
7 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:28 Timp 8892 Cod 0 Puncte
7 Ciuciuc Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:93 Timp 9090 Cod 0 Puncte
7 Rosianu Emil Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:33:39 Timp 9049 Cod 0 Puncte
7 Rotaru Denis Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:28 Timp 9872 Cod 0 Puncte
7 Stoica Elena Luciana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:81 Timp 9984 Cod 0 Puncte
8 Andrei Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:34 Timp 9927 Cod 0 Puncte
8 Pavel Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:72 Timp 9134 Cod 0 Puncte
8 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:33:69 Timp 9147 Cod 0 Puncte
8 Radu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:34 Timp 9862 Cod 0 Puncte
8 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:97 Timp 9864 Cod 0 Puncte
9 Pop Andreea Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:35:50 Timp 10387 Cod 0 Puncte
9 Motogna Mihalcea Antoniu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:77 Timp 9106 Cod 0 Puncte
9 Gheorghita Tiberiu Mihai Liceul cu program sportiv Braila 00:33:76 Timp 9527 Cod 0 Puncte
9 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:68 Timp 9882 Cod 0 Puncte
9 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:06 Timp 9926 Cod 0 Puncte
10 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:80 Timp 9676 Cod 0 Puncte
10 Campean Raul Ionut Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:31:81 Timp 9773 Cod 0 Puncte
10 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:91 Timp 8879 Cod 0 Puncte
10 Salajanu Morar Felician Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:36:77 Timp 11043 Cod 0 Puncte
10 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:15 Timp 10001 Cod 0 Puncte
11 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:36:22 Timp 9334 Cod 0 Puncte
11 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:22 Timp 8936 Cod 0 Puncte
11 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 00:31:96 Timp 9050 Cod 0 Puncte
11 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:99 Timp 9315 Cod 0 Puncte
11 Nicula Andrei Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:99 Timp 10219 Cod 0 Puncte
11 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:29 Timp 9988 Cod 0 Puncte
12 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:02 Timp 9077 Cod 0 Puncte
12 Bartalis Roland Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:01 Timp 9414 Cod 0 Puncte
12 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:02 Timp 9972 Cod 0