Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national in bazin 25 m, seniori, tineret, juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m bras (14 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:58 Timp 11021 Cod 734 Puncte
2 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:07 Timp 12329 Cod 702 Puncte
3 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:13 Timp 11346 Cod 698 Puncte
4 Popescu Andreea Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:16 Timp 13190 Cod 696 Puncte
5 Maticiuc Alexandra CSM Corona Brasov 00:33:50 Timp 13609 Cod 675 Puncte
6 Verciuc Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:55 Timp 13965 Cod 672 Puncte
7 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:06 Timp 11923 Cod 643 Puncte
8 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 00:34:59 Timp 13792 Cod 614 Puncte
9 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:83 Timp 14088 Cod 601 Puncte
10 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 00:34:89 Timp 12352 Cod 598 Puncte
11 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:35:01 Timp 13709 Cod 592 Puncte
12 Ilea Narcisa Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:18 Timp 13563 Cod 583 Puncte
13 Orban Kis Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:25 Timp 13160 Cod 580 Puncte
14 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:33 Timp 12810 Cod 576 Puncte
15 Marton Janka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:39 Timp 13680 Cod 573 Puncte
16 Eross Nora Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:35:42 Timp 14462 Cod 571 Puncte
17 Popa Leona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:43 Timp 13256 Cod 571 Puncte
18 Denieul Catinca Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:47 Timp 12106 Cod 569 Puncte
19 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:49 Timp 12710 Cod 568 Puncte
20 Ilie Bianca Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:52 Timp 13311 Cod 567 Puncte
21 Gorecki Andra Denisa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:62 Timp 13101 Cod 562 Puncte
22 Badea Bianca Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:96 Timp 13913 Cod 546 Puncte
23 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:27 Timp 12291 Cod 532 Puncte
24 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:55 Timp 13316 Cod 520 Puncte
25 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:57 Timp 12835 Cod 519 Puncte
26 Crisan Denisa Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:62 Timp 14727 Cod 517 Puncte
27 Hornea Andreea Anda Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:36:92 Timp 12908 Cod 504 Puncte
28 Diaconescu Carbunescu Mad ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:03 Timp 12762 Cod 500 Puncte
29 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 00:37:11 Timp 11883 Cod 497 Puncte
30 Visan Nicole Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:37:26 Timp 15650 Cod 491 Puncte
31 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:27 Timp 13834 Cod 490 Puncte
32 Serman Ioana Alexandra Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:37:43 Timp 13432 Cod 484 Puncte
33 Michesan Diana Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 00:37:49 Timp 16992 Cod 482 Puncte
34 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:37:64 Timp 13208 Cod 476 Puncte
35 Miu Alesia Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:66 Timp 14229 Cod 475 Puncte
36 Anderson Chloe Ruth ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:14 Timp 14510 Cod 458 Puncte
37 Gheorghe Ana Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:52 Timp 15926 Cod 444 Puncte
38 Marton Panna Reka Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:56 Timp 13721 Cod 443 Puncte
39 Ispas Andreea Florentina Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:38:89 Timp 14513 Cod 432 Puncte
40 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:02 Timp 11645 Cod 427 Puncte
41 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:14 Timp 12101 Cod 423 Puncte
42 Jugureanu Ioana Iris Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:89 Timp 13838 Cod 371 Puncte
43 Nan Ira Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:41:23 Timp 14358 Cod 362 Puncte
44 Olteanu Andreea Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:68 Timp 17181 Cod 350 Puncte

2. 50 m fluture (15 - 99 ani) Masculin

1 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:76 Timp 7672 Cod 823 Puncte
2 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:83 Timp 10622 Cod 816 Puncte
3 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:26 Timp 10702 Cod 773 Puncte
4 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:24:76 Timp 11349 Cod 727 Puncte
5 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:82 Timp 9723 Cod 722 Puncte
6 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:24:84 Timp 12342 Cod 720 Puncte
7 Verba Robert Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:25:01 Timp 9853 Cod 706 Puncte
8 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 00:25:12 Timp 7708 Cod 696 Puncte
9 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:16 Timp 13264 Cod 693 Puncte
10 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:23 Timp 7793 Cod 687 Puncte
11 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:25:30 Timp 11991 Cod 682 Puncte
12 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:31 Timp 9918 Cod 681 Puncte
13 Stoica C-Tin George Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:33 Timp 10736 Cod 679 Puncte
14 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:36 Timp 12721 Cod 677 Puncte
15 Stan Leon Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:38 Timp 11929 Cod 675 Puncte
16 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:39 Timp 12891 Cod 674 Puncte
17 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:42 Timp 12963 Cod 672 Puncte
18 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:51 Timp 11770 Cod 665 Puncte
19 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:25:54 Timp 11916 Cod 662 Puncte
20 Neama Raul Emanuel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:25:77 Timp 9780 Cod 645 Puncte
21 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:25:81 Timp 12547 Cod 642 Puncte
22 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:82 Timp 6527 Cod 641 Puncte
23 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:87 Timp 11930 Cod 637 Puncte
24 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:98 Timp 11411 Cod 629 Puncte
25 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:00 Timp 12935 Cod 628 Puncte
26 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:26:04 Timp 12606 Cod 625 Puncte
27 Vaipan Radu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:10 Timp 11060 Cod 621 Puncte
28 Lemnaru Matei Ioan Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:15 Timp 12099 Cod 617 Puncte
29 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:24 Timp 11612 Cod 611 Puncte
30 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:30 Timp 12847 Cod 607 Puncte
31 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:30 Timp 11491 Cod 607 Puncte
32 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:34 Timp 5557 Cod 604 Puncte
33 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:39 Timp 13424 Cod 600 Puncte
34 Ichim Luca Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:46 Timp 12855 Cod 596 Puncte
35 Muresan Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:26:49 Timp 8639 Cod 594 Puncte
36 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:26:63 Timp 13639 Cod 584 Puncte
37 Anghel Darius Costin Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:67 Timp 13319 Cod 582 Puncte
38 Timofte Marius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:26:69 Timp 12694 Cod 580 Puncte
39 Rotaru Vlad Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:87 Timp 12777 Cod 569 Puncte
40 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:05 Timp 13140 Cod 558 Puncte
41 Deznan Luca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:11 Timp 11936 Cod 554 Puncte
42 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:27:14 Timp 14464 Cod 552 Puncte
43 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:27:15 Timp 608 Cod 551 Puncte
44 Lazar Andrei Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:15 Timp 11939 Cod 551 Puncte
45 Satnoianu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:27:24 Timp 15130 Cod 546 Puncte
46 Circiumarescu David Stefa Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:26 Timp 11301 Cod 545 Puncte
47 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:28 Timp 11241 Cod 544 Puncte
48 Codrean Dacian Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:32 Timp 13184 Cod 541 Puncte
49 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:27:33 Timp 13122 Cod 541 Puncte
50 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:37 Timp 12083 Cod 538 Puncte
51 Urichianu Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:51 Timp 6069 Cod 530 Puncte
52 Teodorescu Bogdan Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:27:53 Timp 9442 Cod 529 Puncte
53 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:59 Timp 12330 Cod 525 Puncte
54 Chira Sergiu Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:63 Timp 13766 Cod 523 Puncte
55 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:77 Timp 12373 Cod 515 Puncte
56 Lungu Alexandru Razvan Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:82 Timp 13908 Cod 512 Puncte
57 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:88 Timp 12806 Cod 509 Puncte
58 Romas Codrut Fernando Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:90 Timp 13669 Cod 508 Puncte
59 Bizau Patrik Raul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:98 Timp 15531 Cod 504 Puncte
60 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:98 Timp 10857 Cod 504 Puncte
61 Ursu Nicolas Luca ACS Atena Sport Club Constanta 00:28:05 Timp 13342 Cod 500 Puncte
62 Salajan Marck Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:07 Timp 13048 Cod 499 Puncte
63 Fara Nicolae Iosif Casian Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:28:20 Timp 12063 Cod 492 Puncte
64 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:23 Timp 12924 Cod 490 Puncte
65 Dumitrascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:24 Timp 14750 Cod 490 Puncte
66 Pavel C-Tin Claudiu Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:28:37 Timp 13957 Cod 483 Puncte
67 Irinca Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:28:55 Timp 12059 Cod 474 Puncte
68 Barbul Zetea Luca Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:64 Timp 13259 Cod 470 Puncte
69 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:28:71 Timp 13951 Cod 466 Puncte
70 Nicola Madalin Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:75 Timp 13323 Cod 464 Puncte
71 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:79 Timp 13298 Cod 462 Puncte
72 Stoian Antonio Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:83 Timp 11295 Cod 460 Puncte
73 Rosu Patrick Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:92 Timp 11362 Cod 456 Puncte
74 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:29:01 Timp 11657 Cod 452 Puncte
75 Morariu Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:20 Timp 12567 Cod 443 Puncte
76 Popoaca Marian Eduard Liceul cu program sportiv Braila 00:29:21 Timp 13468 Cod 443 Puncte
77 Bogdan Ovidiu Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:23 Timp 15961 Cod 442 Puncte
78 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:28 Timp 13735 Cod 439 Puncte
79 Farcas Andrei Ilie Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:29:30 Timp 14514 Cod 439 Puncte
80 Sipoteanu Alexandru Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:41 Timp 13076 Cod 434 Puncte
81 Lazar Nicolae Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:29:45 Timp 13598 Cod 432 Puncte
82 Ciutacu Robert C-Tin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:45 Timp 12823 Cod 432 Puncte
83 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:29:61 Timp 13075 Cod 425 Puncte
84 Bertea Alin Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:65 Timp 13650 Cod 423 Puncte
85 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:75 Timp 15643 Cod 419 Puncte
86 Podeanu Andrei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:83 Timp 13384 Cod 416 Puncte
87 Costache Sebastian C-Tin Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:86 Timp 13952 Cod 414 Puncte
88 Miu Eduard Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:98 Timp 13802 Cod 409 Puncte
89 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:01 Timp 12681 Cod 408 Puncte
90 Peptanaru Stefan Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 00:30:24 Timp 13469 Cod 399 Puncte
91 Matesan Codrin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:36 Timp 13568 Cod 394 Puncte
92 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:42 Timp 13954 Cod 392 Puncte
93 Neacsu Florin Cristian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:77 Timp 16372 Cod 379 Puncte
94 Gorcea Cosmin Constantin Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:31:03 Timp 16851 Cod 369 Puncte
95 Cam Stefan Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:07 Timp 16458 Cod 368 Puncte
96 Rakosi Seiwarth Laszlo Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 00:31:59 Timp 17210 Cod 350 Puncte
97 Socoliuc Ioan Marian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 88:88:88 Timp 13582 Cod 0 Puncte

3. 100 m spate (14 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:32 Timp 11923 Cod 768 Puncte
2 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:63 Timp 14267 Cod 722 Puncte
3 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:05:27 Timp 12521 Cod 701 Puncte
4 Marginean Emily Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:05:35 Timp 17134 Cod 699 Puncte
5 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:02 Timp 11203 Cod 678 Puncte
6 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:07 Timp 12290 Cod 676 Puncte
7 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:06:11 Timp 13275 Cod 675 Puncte
8 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 01:06:30 Timp 13022 Cod 669 Puncte
9 Dodita Ariana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:06:51 Timp 11880 Cod 663 Puncte
10 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:06:67 Timp 13958 Cod 658 Puncte
11 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:47 Timp 13918 Cod 635 Puncte
12 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 01:07:49 Timp 14469 Cod 634 Puncte
13 Haulica Anca Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:50 Timp 13290 Cod 634 Puncte
14 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:90 Timp 13315 Cod 623 Puncte
15 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:08:06 Timp 13210 Cod 618 Puncte
16 Ceaca Mocan Diana Stef. Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:18 Timp 13706 Cod 615 Puncte
17 Pascu Ana Maria ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:33 Timp 14506 Cod 611 Puncte
18 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:08:74 Timp 13716 Cod 600 Puncte
19 Ivan Sara Natalie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:78 Timp 14334 Cod 599 Puncte
20 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:07 Timp 12252 Cod 592 Puncte
21 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:09:57 Timp 13949 Cod 579 Puncte
22 Trusca Carina Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:06 Timp 13644 Cod 567 Puncte
23 Drog Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:10:06 Timp 17870 Cod 567 Puncte
24 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:10:18 Timp 14197 Cod 564 Puncte
25 Balog Henrietta Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:10:21 Timp 15156 Cod 563 Puncte
26 Kacso Noemi Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:21 Timp 14080 Cod 563 Puncte
27 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:45 Timp 13685 Cod 558 Puncte
28 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:10:54 Timp 12786 Cod 555 Puncte
29 Popa Leona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:01 Timp 13256 Cod 544 Puncte
30 Dragomir Andreea Alex. Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:11:19 Timp 13267 Cod 540 Puncte
31 Galusca Briana Ioana Palatul copiilor Constanta 01:11:31 Timp 14308 Cod 538 Puncte
32 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:11:59 Timp 13268 Cod 531 Puncte
33 Ilie Ioana Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:12:20 Timp 12790 Cod 518 Puncte
34 Coman Corina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:23 Timp 13263 Cod 517 Puncte
35 Petcu Alexia Ioana ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:54 Timp 13330 Cod 511 Puncte
36 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 01:13:93 Timp 12917 Cod 482 Puncte
37 Rus Rebeca Stefania Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:13:98 Timp 13128 Cod 481 Puncte
38 Papp Annemarie Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:19 Timp 14086 Cod 477 Puncte
39 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:44 Timp 12718 Cod 473 Puncte
40 Marton Janka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:95 Timp 13680 Cod 463 Puncte
41 Tarabega Anca Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:15:01 Timp 13312 Cod 462 Puncte
42 Efrem Isabela Ariana Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:10 Timp 12977 Cod 460 Puncte
43 Olteanu Andreea Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:25:33 Timp 17181 Cod 314 Puncte
44 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 66:66:66 Timp 10434 Cod 0 Puncte

4. 200 m spate (15 - 99 ani) Masculin

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:57:00 Timp 12614 Cod 875 Puncte
2 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:58:91 Timp 9019 Cod 833 Puncte
3 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:03:38 Timp 9371 Cod 746 Puncte
4 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:03:49 Timp 11598 Cod 744 Puncte
5 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:05:79 Timp 11290 Cod 704 Puncte
6 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 02:06:15 Timp 12721 Cod 698 Puncte
7 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:73 Timp 13246 Cod 642 Puncte
8 Jurchescu Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:10:20 Timp 11954 Cod 635 Puncte
9 Giuran Dragos Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:10:64 Timp 13719 Cod 628 Puncte
10 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:10:72 Timp 13052 Cod 627 Puncte
11 Crisan David Clubul Sportiv Municipal Arad 02:11:06 Timp 13191 Cod 622 Puncte
12 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:12:15 Timp 11735 Cod 607 Puncte
13 Ghionu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 02:12:84 Timp 13460 Cod 598 Puncte
14 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:14:51 Timp 13577 Cod 576 Puncte
15 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:89 Timp 12806 Cod 546 Puncte
16 Mihaloianis Alexis Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:18:54 Timp 13281 Cod 527 Puncte
17 Ursu Nicolas Luca ACS Atena Sport Club Constanta 02:18:65 Timp 13342 Cod 525 Puncte
18 Leucuta Leonard Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:18:82 Timp 10965 Cod 524 Puncte
19 Stoian Antonio Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:74 Timp 11295 Cod 482 Puncte

5. 400 m liber (14 - 99 ani) Feminin

1 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:25:53 Timp 11998 Cod 706 Puncte
2 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:25:82 Timp 11038 Cod 703 Puncte
3 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:25:85 Timp 12969 Cod 703 Puncte
4 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:26:98 Timp 11922 Cod 694 Puncte
5 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 04:28:29 Timp 13022 Cod 684 Puncte
6 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:37 Timp 12558 Cod 684 Puncte
7 Ilie Bianca Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:16 Timp 13311 Cod 648 Puncte
8 Mindruta Bianca Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:33:38 Timp 13073 Cod 647 Puncte
9 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:35:50 Timp 13072 Cod 632 Puncte
10 Avram Annamaria Liceul cu program sportiv Braila 04:46:78 Timp 19104 Cod 560 Puncte
11 Dumitru Andreea Anisia Renovatio Sport Club Bucuresti 04:47:81 Timp 13750 Cod 554 Puncte
12 Bora Carla Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:48:23 Timp 14412 Cod 552 Puncte
13 Moraru Sovoiu Daria ACS Atena Sport Club Constanta 04:49:58 Timp 12205 Cod 544 Puncte
14 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:50:15 Timp 13210 Cod 541 Puncte
15 Coman Corina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:52:48 Timp 13263 Cod 528 Puncte
16 Miu Alesia Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:54:34 Timp 14229 Cod 518 Puncte
17 Vajas Zsofia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:54:96 Timp 14557 Cod 515 Puncte
18 Gherman Amalia Ariana ACS Atena Sport Club Constanta 04:55:49 Timp 13809 Cod 512 Puncte
19 Balog Henrietta Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 04:56:94 Timp 15156 Cod 504 Puncte
20 Papp Annemarie Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:57:78 Timp 14086 Cod 500 Puncte
21 Miron Andreea Maria Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 04:58:05 Timp 14541 Cod 499 Puncte
22 Radu Maria Georgiana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:58:10 Timp 13703 Cod 499 Puncte
23 Alfoldy Boglarka Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:59:19 Timp 13726 Cod 493 Puncte
24 Anghel Alice Eugenia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:04:44 Timp 13840 Cod 468 Puncte
25 Leah Ioana Silvia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:07:58 Timp 14069 Cod 454 Puncte
26 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:13:54 Timp 13612 Cod 428 Puncte
27 Iordache Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 05:24:51 Timp 12554 Cod 386 Puncte

6. 100 m liber (15 - 99 ani) Masculin

1 Paturca Vlad Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:08 Timp 10375 Cod 821 Puncte
2 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:22 Timp 10622 Cod 815 Puncte
3 Rusen Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:41 Timp 9865 Cod 805 Puncte
4 Stoica C-Tin George Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:68 Timp 10736 Cod 793 Puncte
5 Stan Leon Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:89 Timp 11929 Cod 783 Puncte
6 Radu Ionut Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:92 Timp 9862 Cod 781 Puncte
7 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:97 Timp 13322 Cod 779 Puncte
8 Damian Patrick Adorian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:51:21 Timp 12166 Cod 768 Puncte
9 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:46 Timp 10702 Cod 757 Puncte
10 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:48 Timp 10854 Cod 756 Puncte
11 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:51:74 Timp 12297 Cod 745 Puncte
12 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:51:76 Timp 7533 Cod 744 Puncte
13 Verba Robert Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:51:80 Timp 9853 Cod 742 Puncte
14 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:31 Timp 12705 Cod 721 Puncte
15 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:37 Timp 11916 Cod 718 Puncte
16 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:43 Timp 13803 Cod 716 Puncte
17 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:50 Timp 12160 Cod 713 Puncte
18 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:65 Timp 12170 Cod 707 Puncte
19 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:67 Timp 9918 Cod 706 Puncte
20 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:98 Timp 13264 Cod 694 Puncte
21 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:53:05 Timp 10316 Cod 691 Puncte
22 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:08 Timp 11411 Cod 690 Puncte
23 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:53:22 Timp 11612 Cod 684 Puncte
24 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:53:41 Timp 11991 Cod 677 Puncte
25 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:53:83 Timp 12330 Cod 661 Puncte
26 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:54:00 Timp 13277 Cod 655 Puncte
27 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:54:12 Timp 12847 Cod 651 Puncte
28 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:26 Timp 11289 Cod 646 Puncte
29 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:51 Timp 13052 Cod 637 Puncte
30 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:67 Timp 11418 Cod 631 Puncte
31 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:73 Timp 12935 Cod 629 Puncte
32 Ilies Darius Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:54:98 Timp 12527 Cod 621 Puncte
33 Lungu Alexandru Razvan Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:05 Timp 13908 Cod 618 Puncte
34 Satnoianu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:55:13 Timp 15130 Cod 616 Puncte
35 Socoliuc Ioan Marian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:55:19 Timp 13582 Cod 614 Puncte
36 Ichim Luca Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:37 Timp 12855 Cod 608 Puncte
37 Lazar Andrei Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:55:52 Timp 11939 Cod 603 Puncte
38 Preda Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:55:72 Timp 13107 Cod 596 Puncte
39 Irinca Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:55:82 Timp 12059 Cod 593 Puncte
40 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:89 Timp 10857 Cod 591 Puncte
41 Codrean Dacian Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:55:91 Timp 13184 Cod 590 Puncte
42 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:95 Timp 12000 Cod 589 Puncte
43 Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:00 Timp 13775 Cod 587 Puncte
44 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:01 Timp 13140 Cod 587 Puncte
45 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:56:14 Timp 11657 Cod 583 Puncte
46 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:22 Timp 13577 Cod 580 Puncte
47 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:23 Timp 12813 Cod 580 Puncte
48 Chira Sergiu Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:56:29 Timp 13766 Cod 578 Puncte
49 Circiumarescu David Stefa Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:41 Timp 11301 Cod 575 Puncte
50 Dobre Daniel Gabriel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:50 Timp 12645 Cod 572 Puncte
51 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:56 Timp 12924 Cod 570 Puncte
52 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:56:60 Timp 13951 Cod 569 Puncte
53 Bruma Razvan Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:72 Timp 12418 Cod 565 Puncte
54 Rosu Patrick Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:83 Timp 11362 Cod 562 Puncte
55 Gherghel Vlad Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:95 Timp 13431 Cod 558 Puncte
56 Popoaca Marian Eduard Liceul cu program sportiv Braila 00:57:17 Timp 13468 Cod 552 Puncte
57 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:57:48 Timp 12999 Cod 543 Puncte
58 Todea Alexandru Ioan Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:57:53 Timp 16209 Cod 542 Puncte
59 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:57:54 Timp 13075 Cod 541 Puncte
60 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:68 Timp 12373 Cod 537 Puncte
61 Grigore Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:72 Timp 12889 Cod 536 Puncte
62 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:73 Timp 11241 Cod 536 Puncte
63 Gavanescu Ionut Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:84 Timp 13167 Cod 533 Puncte
64 Dumitrascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:85 Timp 14750 Cod 533 Puncte
65 Morariu Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:88 Timp 12567 Cod 532 Puncte
66 Costache Sebastian C-Tin Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:57:88 Timp 13952 Cod 532 Puncte
67 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:98 Timp 13743 Cod 529 Puncte
68 Farcas Andrei Ilie Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:58:57 Timp 14514 Cod 513 Puncte
69 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:58:67 Timp 13954 Cod 511 Puncte
70 Matesan Codrin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:74 Timp 13568 Cod 509 Puncte
71 Bogdan Ovidiu Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 00:58:84 Timp 15961 Cod 506 Puncte
72 Lazar Nicolae Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:58:92 Timp 13598 Cod 504 Puncte
73 Romas Codrut Fernando Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:13 Timp 13669 Cod 499 Puncte
74 Salajan Marck Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:68 Timp 13048 Cod 485 Puncte
75 Podeanu Andrei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:80 Timp 13384 Cod 482 Puncte
76 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:20 Timp 13298 Cod 473 Puncte
77 Balu Victor Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:33 Timp 13647 Cod 470 Puncte
78 Tatar Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:40 Timp 12968 Cod 468 Puncte
79 Bertea Alin Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:48 Timp 13650 Cod 466 Puncte
80 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:79 Timp 15643 Cod 459 Puncte
81 Bizau Patrik Raul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:83 Timp 15531 Cod 458 Puncte
82 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:00:85 Timp 12681 Cod 458 Puncte
83 Preda Cosmin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:94 Timp 13531 Cod 456 Puncte
84 Gorcea Cosmin Constantin Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:01:81 Timp 16851 Cod 437 Puncte
85 Soos Gyorffy Bence Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 01:02:43 Timp 17211 Cod 424 Puncte
86 Cam Stefan Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:02:48 Timp 16458 Cod 423 Puncte
87 Neacsu Florin Cristian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:02:94 Timp 16372 Cod 414 Puncte
88 Coada Cosmin Theodor Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:04:63 Timp 13950 Cod 382 Puncte

7. 200 m mixt (14 - 99 ani) Feminin

1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:17:75 Timp 6556 Cod 767 Puncte
2 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:40 Timp 11021 Cod 740 Puncte
3 Marginean Emily Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:21:72 Timp 17134 Cod 704 Puncte
4 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:17 Timp 11922 Cod 698 Puncte
5 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:22:58 Timp 12329 Cod 692 Puncte
6 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:75 Timp 12521 Cod 675 Puncte
7 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:05 Timp 14267 Cod 671 Puncte
8 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:00 Timp 12810 Cod 658 Puncte
9 Dodita Ariana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:26:38 Timp 11880 Cod 639 Puncte
10 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 02:28:12 Timp 13022 Cod 617 Puncte
11 Diaconescu Carbunescu Mad ACS Atena Sport Club Constanta 02:28:43 Timp 12762 Cod 613 Puncte
12 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:29:01 Timp 13275 Cod 606 Puncte
13 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:30:95 Timp 14088 Cod 583 Puncte
14 Ples Mara Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 02:31:94 Timp 13655 Cod 571 Puncte
15 Bora Carla Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:32:30 Timp 14412 Cod 567 Puncte
16 Nae Raisa Gabriela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:33:86 Timp 13273 Cod 550 Puncte
17 Maticiuc Alexandra CSM Corona Brasov 02:33:98 Timp 13609 Cod 549 Puncte
18 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:34:13 Timp 13208 Cod 547 Puncte
19 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:13 Timp 12835 Cod 527 Puncte
20 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:36:29 Timp 14197 Cod 525 Puncte
21 Dragan Daria Cristiana Club Sportiv Casa EMA 02:37:08 Timp 14414 Cod 517 Puncte
22 Chibulcutean Maria Beatri Club Sportiv Casa EMA 02:42:90 Timp 13026 Cod 464 Puncte
23 Radu Noemi Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:45:59 Timp 13252 Cod 441 Puncte
24 Pascu Ana Maria ACS Atena Sport Club Constanta 88:88:88 Timp 14506 Cod 0 Puncte

8. 200 m mixt (15 - 99 ani) Masculin

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:02:13 Timp 12614 Cod 813 Puncte
2 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:03:86 Timp 12963 Cod 779 Puncte
3 Tulea Sebastian Nicolae Palatul copiilor Constanta 02:05:03 Timp 10721 Cod 758 Puncte
4 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:05:26 Timp 11349 Cod 753 Puncte
5 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:48 Timp 13322 Cod 749 Puncte
6 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:45 Timp 11930 Cod 732 Puncte
7 Abibula Atila Clubul Sportiv Farul Constanta 02:07:29 Timp 8089 Cod 718 Puncte
8 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:07:67 Timp 8824 Cod 711 Puncte
9 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:07:87 Timp 12547 Cod 708 Puncte
10 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:27 Timp 13244 Cod 702 Puncte
11 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:10:96 Timp 13424 Cod 659 Puncte
12 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:11:41 Timp 12891 Cod 652 Puncte
13 Muresan Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:13:09 Timp 8639 Cod 628 Puncte
14 Ropan Stefan Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:32 Timp 11468 Cod 625 Puncte
15 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:50 Timp 13326 Cod 622 Puncte
16 Kugelman Patrick Alex. Clubul Sportiv Municipal Arad 02:14:27 Timp 12883 Cod 612 Puncte
17 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:32 Timp 13803 Cod 611 Puncte
18 Barbul Zetea Luca Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:43 Timp 13259 Cod 596 Puncte
19 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:16:03 Timp 13122 Cod 588 Puncte
20 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 02:16:75 Timp 12822 Cod 579 Puncte
21 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:08 Timp 13321 Cod 562 Puncte
22 Rotaru Vlad Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:18:68 Timp 12777 Cod 555 Puncte
23 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:18:94 Timp 10176 Cod 552 Puncte
24 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:97 Timp 13246 Cod 528 Puncte
25 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:21:56 Timp 13069 Cod 522 Puncte
26 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:23:34 Timp 12170 Cod 503 Puncte
27 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:23:38 Timp 13075 Cod 502 Puncte
28 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:59 Timp 13743 Cod 490 Puncte
29 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 66:66:66 Timp 9481 Cod 0 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

1. 50 m bras (14 - 99 ani) Feminin

1 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:66 Timp 11346 Cod 729 Puncte
2 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:67 Timp 12329 Cod 728 Puncte
3 Popescu Andreea Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:95 Timp 13190 Cod 710 Puncte
4 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:96 Timp 11021 Cod 709 Puncte
5 Maticiuc Alexandra CSM Corona Brasov 00:33:34 Timp 13609 Cod 685 Puncte
6 Verciuc Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:43 Timp 13965 Cod 680 Puncte
7 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:87 Timp 11923 Cod 654 Puncte
8 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 00:34:37 Timp 13792 Cod 625 Puncte

2. 50 m bras (14 - 17 ani) Feminin

1 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:53 Timp 14088 Cod 617 Puncte
2 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 00:34:67 Timp 12352 Cod 609 Puncte
3 Eross Nora Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:34:88 Timp 14462 Cod 598 Puncte
4 Marton Janka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:89 Timp 13680 Cod 598 Puncte
5 Ilea Narcisa Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:92 Timp 13563 Cod 596 Puncte
6 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:34:93 Timp 13709 Cod 596 Puncte
7 Orban Kis Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:16 Timp 13160 Cod 584 Puncte
8 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:25 Timp 12810 Cod 580 Puncte

3. 50 m fluture (15 - 99 ani) Masculin

1 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:32 Timp 7672 Cod 870 Puncte
2 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:82 Timp 10622 Cod 817 Puncte
3 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:29 Timp 10702 Cod 770 Puncte
4 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:24:53 Timp 11349 Cod 748 Puncte
5 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:24:59 Timp 12342 Cod 742 Puncte
6 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:64 Timp 9723 Cod 738 Puncte
7 Verba Robert Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:24:86 Timp 9853 Cod 718 Puncte
8 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 00:24:98 Timp 7708 Cod 708 Puncte

4. 50 m fluture (15 - 18 ani) Masculin

1 Stan Leon Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:74 Timp 11929 Cod 729 Puncte
2 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:09 Timp 12963 Cod 699 Puncte
3 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:22 Timp 11770 Cod 688 Puncte
4 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:27 Timp 9918 Cod 684 Puncte
5 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:29 Timp 13264 Cod 682 Puncte
6 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:41 Timp 12891 Cod 673 Puncte
7 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:42 Timp 12721 Cod 672 Puncte
8 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:25:60 Timp 11991 Cod 658 Puncte

5. 100 m spate (14 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:17 Timp 11923 Cod 811 Puncte
2 Marginean Emily Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:03:24 Timp 17134 Cod 771 Puncte
3 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:65 Timp 14267 Cod 756 Puncte
4 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:04:92 Timp 12521 Cod 713 Puncte
5 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:05:46 Timp 11203 Cod 695 Puncte
6 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:06:00 Timp 13275 Cod 678 Puncte
7 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 01:06:04 Timp 13022 Cod 677 Puncte
8 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:45 Timp 12290 Cod 664 Puncte

6. 100 m spate (14 - 17 ani) Feminin

1 Dodita Ariana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:05:67 Timp 11880 Cod 688 Puncte
2 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:06:47 Timp 13958 Cod 664 Puncte
3 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 01:07:16 Timp 14469 Cod 644 Puncte
4 Haulica Anca Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:66 Timp 13290 Cod 629 Puncte
5 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:78 Timp 13918 Cod 626 Puncte
6 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:01 Timp 13315 Cod 620 Puncte
7 Ceaca Mocan Diana Stef. Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:92 Timp 13706 Cod 596 Puncte
8 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 88:88:88 Timp 13210 Cod 0 Puncte

7. 200 m spate (15 - 99 ani) Masculin

1 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:52:40 Timp 9019 Cod 987 Puncte
2 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:52:44 Timp 12614 Cod 986 Puncte
3 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:59:70 Timp 11598 Cod 817 Puncte
4 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:00:48 Timp 9371 Cod 801 Puncte
5 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:03:31 Timp 11290 Cod 747 Puncte
6 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 02:05:41 Timp 12721 Cod 710 Puncte
7 Jurchescu Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:10:08 Timp 11954 Cod 636 Puncte
8 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:35 Timp 13246 Cod 632 Puncte

8. 200 m spate (15 - 18 ani) Masculin

1 Giuran Dragos Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:10:29 Timp 13719 Cod 633 Puncte
2 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:10:48 Timp 13052 Cod 631 Puncte
3 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:10:68 Timp 11735 Cod 628 Puncte
4 Ghionu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 02:11:45 Timp 13460 Cod 617 Puncte
5 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:05 Timp 13577 Cod 595 Puncte
6 Crisan David Clubul Sportiv Municipal Arad 02:13:13 Timp 13191 Cod 594 Puncte
7 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:75 Timp 12806 Cod 560 Puncte
8 Mihaloianis Alexis Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:18:42 Timp 13281 Cod 528 Puncte

9. 400 m liber (14 - 99 ani) Feminin

1 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:19:43 Timp 12969 Cod 757 Puncte
2 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:24:31 Timp 11998 Cod 716 Puncte
3 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:25:77 Timp 11038 Cod 704 Puncte
4 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:26:16 Timp 11922 Cod 701 Puncte
5 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 04:27:83 Timp 13022 Cod 688 Puncte
6 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:18 Timp 12558 Cod 685 Puncte
7 Ilie Bianca Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:31:54 Timp 13311 Cod 660 Puncte
8 Mindruta Bianca Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:31:58 Timp 13073 Cod 660 Puncte

10. 400 m liber (14 - 17 ani) Feminin

1 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:30:47 Timp 13072 Cod 668 Puncte
2 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:41:88 Timp 13210 Cod 590 Puncte
3 Dumitru Andreea Anisia Renovatio Sport Club Bucuresti 04:42:93 Timp 13750 Cod 583 Puncte
4 Bora Carla Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:46:41 Timp 14412 Cod 562 Puncte
5 Moraru Sovoiu Daria ACS Atena Sport Club Constanta 04:48:15 Timp 12205 Cod 552 Puncte
6 Avram Annamaria Liceul cu program sportiv Braila 04:48:96 Timp 19104 Cod 547 Puncte
7 Coman Corina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:50:09 Timp 13263 Cod 541 Puncte
8 Miu Alesia Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:54:90 Timp 14229 Cod 515 Puncte

11. 100 m liber (15 - 99 ani) Masculin

1 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:11 Timp 10622 Cod 871 Puncte
2 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:15 Timp 13322 Cod 869 Puncte
3 Paturca Vlad Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:49:87 Timp 10375 Cod 832 Puncte
4 Stoica C-Tin George Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:29 Timp 10736 Cod 811 Puncte
5 Radu Ionut Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:41 Timp 9862 Cod 805 Puncte
6 Rusen Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:46 Timp 9865 Cod 803 Puncte
6 Damian Patrick Adorian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:50:46 Timp 12166 Cod 803 Puncte
7 Stan Leon Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:51:22 Timp 11929 Cod 768 Puncte

12. 100 m liber (15 - 18 ani) Masculin

1 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:91 Timp 10702 Cod 782 Puncte
2 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:51:07 Timp 12297 Cod 774 Puncte
3 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:66 Timp 10854 Cod 748 Puncte
4 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:15 Timp 12160 Cod 727 Puncte
5 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:27 Timp 12705 Cod 722 Puncte
6 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:63 Timp 12170 Cod 708 Puncte
7 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:66 Timp 11916 Cod 706 Puncte
8 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:75 Timp 13803 Cod 703 Puncte

13. 200 m mixt (14 - 99 ani) Feminin

1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:15:88 Timp 6556 Cod 799 Puncte
2 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:93 Timp 11021 Cod 798 Puncte
3 Marginean Emily Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:19:14 Timp 17134 Cod 744 Puncte
4 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:66 Timp 11922 Cod 720 Puncte
5 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:07 Timp 14267 Cod 714 Puncte
6 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:21:65 Timp 12329 Cod 705 Puncte
7 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:28 Timp 12810 Cod 682 Puncte
8 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:25:35 Timp 12521 Cod 653 Puncte

14. 200 m mixt (14 - 17 ani) Feminin

1 Dodita Ariana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:25:05 Timp 11880 Cod 657 Puncte
2 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:26:44 Timp 13275 Cod 638 Puncte
3 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:28:89 Timp 14088 Cod 607 Puncte
3 Diaconescu Carbunescu Mad ACS Atena Sport Club Constanta 02:28:89 Timp 12762 Cod 607 Puncte
4 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 02:31:05 Timp 13022 Cod 582 Puncte
5 Nae Raisa Gabriela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:31:18 Timp 13273 Cod 580 Puncte
6 Bora Carla Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:58 Timp 14412 Cod 576 Puncte
7 Ples Mara Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 02:33:16 Timp 13655 Cod 558 Puncte

15. 200 m mixt (15 - 99 ani) Masculin

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:57:82 Timp 12614 Cod 905 Puncte
2 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:02:30 Timp 12963 Cod 809 Puncte
3 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:32 Timp 13322 Cod 809 Puncte
4 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:03:79 Timp 11349 Cod 781 Puncte
5 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:05:72 Timp 8824 Cod 745 Puncte
6 Tulea Sebastian Nicolae Palatul copiilor Constanta 02:06:22 Timp 10721 Cod 736 Puncte
7 Abibula Atila Clubul Sportiv Farul Constanta 02:07:51 Timp 8089 Cod 714 Puncte
8 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:41 Timp 11930 Cod 652 Puncte

16. 200 m mixt (15 - 18 ani) Masculin

1 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:14 Timp 13244 Cod 738 Puncte
2 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:06:89 Timp 12547 Cod 725 Puncte
3 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:68 Timp 13326 Cod 679 Puncte
4 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:10:52 Timp 13424 Cod 666 Puncte
5 Ropan Stefan Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:12:23 Timp 11468 Cod 640 Puncte
6 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:12:70 Timp 12891 Cod 634 Puncte
7 Kugelman Patrick Alex. Clubul Sportiv Municipal Arad 02:14:05 Timp 12883 Cod 615 Puncte
8 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:42 Timp 13803 Cod 535 Puncte

17. 4 X 50 m liber (14 - 99 ani) Feminin

1 Costea Bianca Andreea | Gadea Gabriela Ioana | Ivan Jasminne Anne Marie | Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:44:88 Timp 0 Puncte
2 Ratiu Maysa | Ioana Daria Maria | Dragoi Andreea Ramona | Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:46:70 Timp 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra | Tatar Cristina Georgeta | Scarlatescu Sabrina | Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:48:59 Timp 0 Puncte
4 Constantinescu Sara Maria | Chiru Simona Andreea | Serman Ioana Alexandra | Drog Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:49:58 Timp 0 Puncte
5 Garboan Helsinia Mihaela | Rus Rebeca Stefania | Radu Maria Georgiana | Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:50:85 Timp 0 Puncte
6 Ivan Sara Natalie | Ilie Bianca Maria | Coman Corina Ioana | Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:54:40 Timp 0 Puncte
7 Ellersdorfer Mihaela | Dragan Sonia | Vaduva Bianca Stefania | Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:54:53 Timp 0 Puncte
8 Gubavu Alessia Mihaela | Mindruta Bianca Maria | Nae Raisa Gabriela | Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:56:78 Timp 0 Puncte

18. 4 X 50 m liber (15 - 99 ani) Masculin

1 Ratiu George Adrian | Stoica C-Tin George Alex. | Costroj Antonio Andrei | Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:05 Timp 0 Puncte
2 Paturca Vlad | Radu Ionut | Rusen Andrei | Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:31:60 Timp 0 Puncte
3 Martin Daniel Cristian | Artimon Alin Alexandru | Hriscu Dragos Alexandru | Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:31:96 Timp 0 Puncte
4 Iordachescu Bogdan Ionut | Ancuta Alexandru Vasile | Petre Bogdan Mihai | Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:35:27 Timp 0 Puncte
5 Ghile Dragos | Popa Andrei Mihai | Coman Liviu Alexandru | Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:36:05 Timp 0 Puncte
6 Gergely Mihai | Dragota Etienne Laurentiu | Lungu Alexandru Razvan | Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:36:57 Timp 0 Puncte
7 Dumitrache Gabriel Ioan | Cuzuban Sebastian Andrei | Popa Vicentzo Nicolas | Stoian Alberto Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:37:53 Timp 0 Puncte
8 Damian Patrick Adorian | Jurchescu Mihai | Checiches Bogdan Alex. | Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:37:71 Timp 0 Puncte
9 Mihalache Alexandru Cipri | Ropan Stefan Andrei | Hancu Alexandru | Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:37:93 Timp 0 Puncte
10 Nicolae Alexandru Florin | Guinea Alexandru Ionut | Iacob Mihai | Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:38:03 Timp 0 Puncte
11 Haiducu Laurentiu | Gavanescu Ionut Catalin | Circiumarescu David Stefa | Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:38:38 Timp 0 Puncte
12 Nitu Marius Adrian | Borangel Emanuel George | Pascu Nicu Laurentiu | Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:55 Timp 0 Puncte
13 Caravan Bogdan Andrei | Preda Cosmin Gabriel | Popescu Denis Laurean | Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:39:36 Timp 0 Puncte
14 Simion Matei Alexandru | Preda Luca Ioan | Dobre Daniel Gabriel | Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:39:52 Timp 0 Puncte
15 Ichim Luca Stefan | Cozmuta Tudor Calin | Barbul Zetea Luca Vasile | Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:42:02 Timp 0 Puncte
16 Gherghel Vlad Cristian | Lapadat Cristian | Petrache Darius Catalin | Nicola Madalin Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:43:32 Timp 0 Puncte
17 Anghel Darius Costin | Morariu Luca Ioan | Grigore Andrei | Romas Codrut Fernando Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:43:38 Timp 0 Puncte
18 Ciutacu Robert C-Tin | Ghionu Denis Andrei | Ganea Cristian Stefan | Satnoianu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:44:40 Timp 0 Puncte
19 Dumitrascu Andrei | Podeanu Andrei Stefan | Ciaus Catalin Ionut | Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:44:62 Timp 0 Puncte
20 Pavel C-Tin Claudiu | Costache Sebastian C-Tin | Postolache Eduardo Antoni | Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:45:05 Timp 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 50 m bras (15 - 99 ani) Masculin

1 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 00:27:81 Timp 7708 Cod 812 Puncte
2 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:28:26 Timp 11349 Cod 774 Puncte
3 Vaipan Radu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:46 Timp 11060 Cod 758 Puncte
4 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:79 Timp 11491 Cod 732 Puncte
5 Dinca Andreeas Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:83 Timp 9613 Cod 729 Puncte
6 Stan Leon Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:10 Timp 11929 Cod 709 Puncte
7 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:29 Timp 12935 Cod 695 Puncte
8 Lemnaru Matei Ioan Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:30 Timp 12099 Cod 694 Puncte
9 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:35 Timp 8494 Cod 691 Puncte
10 Ropan Stefan Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:39 Timp 11468 Cod 688 Puncte
11 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:44 Timp 12160 Cod 684 Puncte
12 Muresan Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:29:54 Timp 8639 Cod 677 Puncte
13 Abibula Atila Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:66 Timp 8089 Cod 669 Puncte
14 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:68 Timp 608 Cod 668 Puncte
15 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:68 Timp 11598 Cod 668 Puncte
16 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:79 Timp 13244 Cod 660 Puncte
17 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:80 Timp 11930 Cod 660 Puncte
18 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:85 Timp 12547 Cod 657 Puncte
19 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:15 Timp 13322 Cod 637 Puncte
20 Popa Gabriel Florian Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:30:36 Timp 5893 Cod 624 Puncte
21 Teodorescu Bogdan Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:41 Timp 9442 Cod 621 Puncte
22 Stoian Alberto Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:54 Timp 12571 Cod 613 Puncte
23 Balaceanu Andrei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:75 Timp 11931 Cod 601 Puncte
24 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:79 Timp 13326 Cod 598 Puncte
25 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:81 Timp 12330 Cod 597 Puncte
26 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:87 Timp 10500 Cod 594 Puncte
27 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:95 Timp 13264 Cod 589 Puncte
28 Dancanet Emil Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:31:08 Timp 13649 Cod 582 Puncte
29 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:22 Timp 13122 Cod 574 Puncte
30 Urichianu Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:46 Timp 6069 Cod 561 Puncte
31 Gherghel Vlad Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:50 Timp 13431 Cod 559 Puncte
32 Ilies Darius Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:31:70 Timp 12527 Cod 548 Puncte
33 Cozmuta Tudor Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:88 Timp 12789 Cod 539 Puncte
34 Balu Victor Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:09 Timp 13647 Cod 528 Puncte
35 Kugelman Patrick Alex. Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:11 Timp 12883 Cod 527 Puncte
36 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:17 Timp 11289 Cod 524 Puncte
37 Grigore Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:22 Timp 12889 Cod 522 Puncte
38 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:23 Timp 13321 Cod 521 Puncte
39 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:32:47 Timp 13069 Cod 510 Puncte
40 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:50 Timp 13951 Cod 509 Puncte
41 Barbul Zetea Luca Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:66 Timp 13259 Cod 501 Puncte
42 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:88 Timp 13639 Cod 491 Puncte
43 Preda Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:97 Timp 13107 Cod 487 Puncte
44 Bruma Razvan Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:10 Timp 12418 Cod 481 Puncte
45 Fara Nicolae Iosif Casian Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:33:15 Timp 12063 Cod 479 Puncte
46 Costache Sebastian C-Tin Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:28 Timp 13952 Cod 474 Puncte
47 Bogdan Ovidiu Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:58 Timp 15961 Cod 461 Puncte
48 Morariu Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:63 Timp 12567 Cod 459 Puncte
49 Miu Eduard Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:78 Timp 13802 Cod 453 Puncte
50 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:23 Timp 13954 Cod 435 Puncte
51 Pavel C-Tin Claudiu Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:45 Timp 13957 Cod 427 Puncte
52 Coada Cosmin Theodor Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:17 Timp 13950 Cod 340 Puncte
53 Cam Stefan Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:33 Timp 16458 Cod 335 Puncte
54 Padurariu Mihai Denis Sport Club Municipal Bacau 88:88:88 Timp 13510 Cod 0 Puncte
55 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 88:88:88 Timp 12822 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (14 - 99 ani) Feminin

1 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:91 Timp 7537 Cod 670 Puncte
2 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:03 Timp 11923 Cod 662 Puncte
3 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:69 Timp 12969 Cod 617 Puncte
4 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:71 Timp 13316 Cod 616 Puncte
5 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:73 Timp 11922 Cod 614 Puncte
6 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:92 Timp 10434 Cod 602 Puncte
7 Ivan Jasminne Anne Marie