Cont

Rezultatele finale pentru Internationalele de inot ale romaniei, tin. +jun.

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:31 Timp 12908 Cod 0 Puncte
0 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:93 Timp 12329 Cod 0 Puncte
0 Salajan Antonia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:76 Timp 12787 Cod 0 Puncte
15 Ilie Ioana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:38:79 Timp 12790 Cod 0 Puncte
17 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:00 Timp 12835 Cod 0 Puncte
21 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:62 Timp 12698 Cod 0 Puncte
25 Nicola Andreea Cristina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:27 Timp 12557 Cod 0 Puncte
28 Toma Alexandra Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:40:97 Timp 14556 Cod 0 Puncte
31 Simionescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:54 Timp 12951 Cod 0 Puncte
32 Solomon Clara Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:44:47 Timp 14576 Cod 0 Puncte
34 Sandu Andra Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:21 Timp 12956 Cod 0 Puncte
35 Simionescu Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:87 Timp 12950 Cod 0 Puncte
36 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:48:60 Timp 12958 Cod 0 Puncte
37 Dobre Laria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:63 Timp 14748 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:42 Timp 11206 Cod 0 Puncte
0 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:47 Timp 11346 Cod 0 Puncte
0 Rusu Roberta Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:82 Timp 11582 Cod 0 Puncte
12 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:35:58 Timp 11538 Cod 0 Puncte
14 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 00:38:64 Timp 11223 Cod 0 Puncte
16 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:80 Timp 11207 Cod 0 Puncte
19 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:34 Timp 11020 Cod 0 Puncte
23 Costea Denisa Mariana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:19 Timp 11444 Cod 0 Puncte
26 Kokkinakis Elena Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:40:34 Timp 11366 Cod 0 Puncte
33 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:54 Timp 11635 Cod 0 Puncte

3. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Pusztay Doris Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:35 Timp 10844 Cod 0 Puncte
0 Buzlea Ioana Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:07 Timp 10126 Cod 0 Puncte
0 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:79 Timp 11038 Cod 0 Puncte
18 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:26 Timp 10755 Cod 0 Puncte
29 Pascu Roberta Flores Clubul Sportiv Performer 00:41:99 Timp 11018 Cod 0 Puncte

4. 50 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:36:02 Timp 11778 Cod 0 Puncte
0 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:38:34 Timp 12291 Cod 0 Puncte
13 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:68 Timp 11922 Cod 0 Puncte
20 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:43 Timp 12089 Cod 0 Puncte
22 Marasac Alexandra Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:03 Timp 12104 Cod 0 Puncte
24 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 00:40:21 Timp 14469 Cod 0 Puncte
27 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:40:52 Timp 12293 Cod 0 Puncte
30 Pirvu Lorena Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:38 Timp 12095 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Rusu Roberta Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:93 Timp 11582 Cod 0 Puncte
0 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:06 Timp 11203 Cod 0 Puncte
0 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:09:37 Timp 11538 Cod 0 Puncte
0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:00 Timp 11021 Cod 0 Puncte
12 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:64 Timp 11722 Cod 0 Puncte
18 Bradean Luoana Lorena Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:14:10 Timp 11674 Cod 0 Puncte
20 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:14:40 Timp 11750 Cod 0 Puncte
23 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:91 Timp 11020 Cod 0 Puncte
24 Dragan Theodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:63 Timp 11634 Cod 0 Puncte
35 Herlas Karina Luana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:01 Timp 11559 Cod 0 Puncte

6. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:83 Timp 12252 Cod 0 Puncte
0 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:10:20 Timp 11880 Cod 0 Puncte
0 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:26 Timp 11923 Cod 0 Puncte
14 Enciu Daria Teodora Clubul Sportiv Municipal Braila 01:12:25 Timp 12287 Cod 0 Puncte
21 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:47 Timp 12101 Cod 0 Puncte
28 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:17:64 Timp 14469 Cod 0 Puncte
30 Marasac Alexandra Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:61 Timp 12104 Cod 0 Puncte
37 Diaconu Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:70 Timp 12105 Cod 0 Puncte

7. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Orzac Paula Reka Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:09:35 Timp 10491 Cod 0 Puncte

8. 100 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:03 Timp 12810 Cod 0 Puncte
0 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:09:45 Timp 12526 Cod 0 Puncte
0 Nahed Anna Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:97 Timp 12559 Cod 0 Puncte
13 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:99 Timp 11302 Cod 0 Puncte
15 Burlacu Maria Elisabeta Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:12:31 Timp 12643 Cod 0 Puncte
16 Barbu Alexandra Anissia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:41 Timp 12560 Cod 0 Puncte
17 Balog Henrietta Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:13:99 Timp 15156 Cod 0 Puncte
19 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:31 Timp 12718 Cod 0 Puncte
22 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:59 Timp 12698 Cod 0 Puncte
25 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:16:84 Timp 12786 Cod 0 Puncte
26 Mira Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:86 Timp 12699 Cod 0 Puncte
27 Rus Rebeca Stefania Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:17:39 Timp 13128 Cod 0 Puncte
29 Nicola Andreea Cristina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:42 Timp 12557 Cod 0 Puncte
31 Dragomir Andreea Alex. Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:19:70 Timp 13267 Cod 0 Puncte
32 Hazu Carmen Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:10 Timp 12953 Cod 0 Puncte
33 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:20:48 Timp 13612 Cod 0 Puncte
34 Miron Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:24:48 Timp 14541 Cod 0 Puncte
36 Dobre Laria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:32 Timp 14748 Cod 0 Puncte
38 Simionescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:57 Timp 12951 Cod 0 Puncte

9. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:09 Timp 11152 Cod 0 Puncte
0 Martin Daniel Cristian Sport Club Municipal Bacau 02:05:40 Timp 12614 Cod 0 Puncte
12 Ardelean Alex Ovidiu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:18:53 Timp 10648 Cod 0 Puncte
13 Stafie Calin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:21:27 Timp 11072 Cod 0 Puncte
14 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:90 Timp 10554 Cod 0 Puncte
23 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:58 Timp 10595 Cod 0 Puncte

10. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:09:70 Timp 11210 Cod 0 Puncte
0 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:32 Timp 11349 Cod 0 Puncte
0 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:46 Timp 11598 Cod 0 Puncte
15 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:25:30 Timp 11735 Cod 0 Puncte
18 Vlad Giulio Marco Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:77 Timp 10856 Cod 0 Puncte
19 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:78 Timp 11766 Cod 0 Puncte
20 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:20 Timp 11418 Cod 0 Puncte

11. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 02:12:26 Timp 10240 Cod 0 Puncte
0 Madaras Maria Anton Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:11:04 Timp 10049 Cod 0 Puncte
16 Comnea C-Tin Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:17 Timp 10262 Cod 0 Puncte
22 Cretoiu Claudiu Andrei Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:33:87 Timp 11447 Cod 0 Puncte

12. 200 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:66 Timp 10854 Cod 0 Puncte
0 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:26 Timp 11930 Cod 0 Puncte
10 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:17:10 Timp 11916 Cod 0 Puncte
11 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:20 Timp 12083 Cod 0 Puncte
17 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:27:60 Timp 10176 Cod 0 Puncte
20 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:31:20 Timp 11903 Cod 0 Puncte

13. 400 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Dascal Ana Iulia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 04:25:66 Timp 11810 Cod 0 Puncte

14. 400 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Korponay Kata Clubul Sportiv Universitatea Cluj 04:40:00 Timp 10501 Cod 0 Puncte
0 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:31:70 Timp 11038 Cod 0 Puncte
10 Dragomir Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:49:52 Timp 10779 Cod 0 Puncte
17 Sarbulescu Andreea Loreda Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:59:22 Timp 11322 Cod 0 Puncte

15. 400 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:31:39 Timp 11998 Cod 0 Puncte
0 Ratiu Maysa Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:43:23 Timp 12969 Cod 0 Puncte
0 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:49:11 Timp 12521 Cod 0 Puncte
0 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:42:61 Timp 13072 Cod 0 Puncte
11 Nastaca Ioana Clubul Sportiv Universitar Suceava 04:49:72 Timp 12682 Cod 0 Puncte
13 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:51:13 Timp 12558 Cod 0 Puncte
15 Radulescu Raisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:55:36 Timp 11274 Cod 0 Puncte
19 Rad Sarah Damaris Clubul Sportiv Municipal Arad 05:03:21 Timp 12876 Cod 0 Puncte
20 Gheoroae Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:08:54 Timp 12499 Cod 0 Puncte
21 Dragomir Daria Paula Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:10:57 Timp 12766 Cod 0 Puncte
22 Popa Madalina Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:18:28 Timp 12700 Cod 0 Puncte
24 Gaitan Ana-Maria ASC Corona 2010 Brasov 05:28:35 Timp 15477 Cod 0 Puncte
25 Iordache Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 05:38:41 Timp 12554 Cod 0 Puncte
26 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:58:98 Timp 12908 Cod 0 Puncte

16. 400 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 04:47:88 Timp 11536 Cod 0 Puncte
0 Danila Tia Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:37:16 Timp 13109 Cod 0 Puncte
12 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:50:55 Timp 9522 Cod 0 Puncte
14 Stanescu Beatrice Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:53:03 Timp 11294 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:58:41 Timp 11722 Cod 0 Puncte
18 Bradean Luoana Lorena Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 05:01:48 Timp 11674 Cod 0 Puncte
23 Herlas Karina Luana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:23:42 Timp 11559 Cod 0 Puncte

17. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:52:06 Timp 9865 Cod 0 Puncte
0 Marchitan Teodor George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:55 Timp 10324 Cod 0 Puncte
0 Verba Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:53:23 Timp 9853 Cod 0 Puncte
0 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:52:90 Timp 10375 Cod 0 Puncte
9 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:02 Timp 9882 Cod 0 Puncte
12 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:55:47 Timp 10316 Cod 0 Puncte
16 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:98 Timp 9974 Cod 0 Puncte
19 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:56:17 Timp 9475 Cod 0 Puncte
34 Nistor Mircea Nicolae Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:58:55 Timp 11738 Cod 0 Puncte
35 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:59 Timp 9824 Cod 0 Puncte
45 Stefan Teodor Victor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:13 Timp 9971 Cod 0 Puncte
47 Comnea C-Tin Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:41 Timp 10262 Cod 0 Puncte
48 Hasegan Vlad Sebastian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:48 Timp 10260 Cod 0 Puncte
54 Vint Razvan Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:98 Timp 9852 Cod 0 Puncte
69 Dobre Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:02:13 Timp 10944 Cod 0 Puncte
73 Fat Zah Romulus Liviu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:61 Timp 16396 Cod 0 Puncte
76 Murgui Alexandru Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:79 Timp 9969 Cod 0 Puncte

18. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:54:44 Timp 10885 Cod 0 Puncte
0 Stoica C-Tin George Alex. Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:03 Timp 10736 Cod 0 Puncte
8 Pop Calin Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:54:99 Timp 10487 Cod 0 Puncte
14 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:55:71 Timp 10790 Cod 0 Puncte
18 Bugariu Andrei Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:15 Timp 10918 Cod 0 Puncte
20 Paduraru Andrei Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:56:52 Timp 10882 Cod 0 Puncte
21 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:56:98 Timp 10178 Cod 0 Puncte
23 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:57:18 Timp 10740 Cod 0 Puncte
25 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:74 Timp 11041 Cod 0 Puncte
33 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:39 Timp 10500 Cod 0 Puncte
36 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:60 Timp 10604 Cod 0 Puncte
39 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:70 Timp 10460 Cod 0 Puncte
41 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:58:86 Timp 11893 Cod 0 Puncte
42 Stoicescu Adrian Gabriel Palatul copiilor Constanta 00:58:89 Timp 10732 Cod 0 Puncte
43 Tirlea Ionut Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:07 Timp 11147 Cod 0 Puncte
50 Baltoi Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:66 Timp 11710 Cod 0 Puncte
55 Constantin Eduard Razvan Palatul copiilor Constanta 01:00:02 Timp 10726 Cod 0 Puncte
62 Popa Aaron Stefan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:00:53 Timp 10647 Cod 0 Puncte
65 Nemtoi Ioan Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:01:66 Timp 13835 Cod 0 Puncte
68 Dutu Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:94 Timp 10599 Cod 0 Puncte
70 Comsa Mihai Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:20 Timp 10769 Cod 0 Puncte
75 Nicolae Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:67 Timp 11365 Cod 0 Puncte
78 Tamasan Dan Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:06:09 Timp 11983 Cod 0 Puncte
80 Milcica Robert Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:69 Timp 11605 Cod 0 Puncte

19. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

7 Stan Leon Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:87 Timp 11929 Cod 0 Puncte
15 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:86 Timp 10702 Cod 0 Puncte
28 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:58:05 Timp 10125 Cod 0 Puncte
29 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:18 Timp 12103 Cod 0 Puncte
53 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:59:92 Timp 11981 Cod 0 Puncte
55 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:00:02 Timp 11959 Cod 0 Puncte
59 Stoian Alberto Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:34 Timp 12571 Cod 0 Puncte
67 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:87 Timp 12234 Cod 0 Puncte
72 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:50 Timp 13735 Cod 0 Puncte
74 Gogu Stelian Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:65 Timp 13419 Cod 0 Puncte
77 Vasilescu Nick Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:23 Timp 12348 Cod 0 Puncte

20. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

10 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:16 Timp 11657 Cod 0 Puncte
11 Radu Marius Theodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:55:35 Timp 10561 Cod 0 Puncte
13 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:48 Timp 11411 Cod 0 Puncte
17 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:08 Timp 12297 Cod 0 Puncte
22 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:00 Timp 11414 Cod 0 Puncte
24 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:57:27 Timp 11667 Cod 0 Puncte
26 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:84 Timp 11770 Cod 0 Puncte
27 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:92 Timp 12788 Cod 0 Puncte
30 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:20 Timp 10857 Cod 0 Puncte
31 Bordei Catalin Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:28 Timp 11695 Cod 0 Puncte
32 Suciu Adrian Claudiu Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:58:38 Timp 11352 Cod 0 Puncte
37 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:64 Timp 11412 Cod 0 Puncte
38 Danila Cristian Nicolae Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:58:67 Timp 13108 Cod 0 Puncte
39 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:70 Timp 11612 Cod 0 Puncte
44 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:08 Timp 11491 Cod 0 Puncte
46 Mititelu Armand Nikolas Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:33 Timp 15242 Cod 0 Puncte
49 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:60 Timp 11413 Cod 0 Puncte
51 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:82 Timp 12573 Cod 0 Puncte
52 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:84 Timp 11384 Cod 0 Puncte
57 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:23 Timp 11052 Cod 0 Puncte
58 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:27 Timp 13682 Cod 0 Puncte
60 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:41 Timp 11648 Cod 0 Puncte
61 Cojocaru Andrei Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:52 Timp 11450 Cod 0 Puncte
63 Alexandrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:56 Timp 16238 Cod 0 Puncte
64 Vlad Giulio Marco Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:57 Timp 10856 Cod 0 Puncte
66 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 01:01:78 Timp 11533 Cod 0 Puncte
71 Coman Tudor Axel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:02:91 Timp 14335 Cod 0 Puncte
79 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:06:17 Timp 15435 Cod 0 Puncte

21. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 02:36:53 Timp 11223 Cod 0 Puncte
0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:36 Timp 11021 Cod 0 Puncte
13 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:39:67 Timp 11019 Cod 0 Puncte
15 Kokkinakis Elena Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:40:06 Timp 11366 Cod 0 Puncte
16 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:43:55 Timp 11645 Cod 0 Puncte
24 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:03:38 Timp 11635 Cod 0 Puncte

22. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:34:88 Timp 11778 Cod 0 Puncte
0 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:44 Timp 11922 Cod 0 Puncte
14 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:40:05 Timp 12291 Cod 0 Puncte
17 Denieul Catinca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:44:57 Timp 12106 Cod 0 Puncte
20 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:45 Timp 12096 Cod 0 Puncte

23. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Pusztay Doris Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:10 Timp 10844 Cod 0 Puncte
0 Maxin Melissa Octavia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:37:32 Timp 10624 Cod 0 Puncte
18 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:45:11 Timp 10755 Cod 0 Puncte

24. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:24:72 Timp 12329 Cod 0 Puncte
0 Nahed Anna Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:43 Timp 12559 Cod 0 Puncte
0 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:35:95 Timp 12521 Cod 0 Puncte
0 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:60 Timp 12810 Cod 0 Puncte
11 Ilie Ioana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:36:58 Timp 12790 Cod 0 Puncte
12 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:66 Timp 12835 Cod 0 Puncte
19 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:46:03 Timp 12783 Cod 0 Puncte
21 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:50:55 Timp 12786 Cod 0 Puncte
22 Patru Maria Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:52:58 Timp 14326 Cod 0 Puncte
23 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:54:28 Timp 13612 Cod 0 Puncte

25. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:98 Timp 9882 Cod 0 Puncte
0 Bonea Sabin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:17 Timp 9982 Cod 0 Puncte
12 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:39 Timp 9974 Cod 0 Puncte
15 Bajenaru Andrei Costin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:20:76 Timp 9994 Cod 0 Puncte
21 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:24:52 Timp 9855 Cod 0 Puncte
25 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:94 Timp 10011 Cod 0 Puncte
26 Dulu Costin Gabriel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:28:00 Timp 10004 Cod 0 Puncte
29 Iacob Andrei Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:44 Timp 9956 Cod 0 Puncte
37 Madaras Maria Anton Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:42:22 Timp 10049 Cod 0 Puncte

26. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:27 Timp 9481 Cod 0 Puncte
0 Bran Ionel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:43 Timp 10697 Cod 0 Puncte
11 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:18:50 Timp 11077 Cod 0 Puncte
20 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:45 Timp 10940 Cod 0 Puncte
23 Vaipan Radu Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:25:20 Timp 11060 Cod 0 Puncte
32 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:33:33 Timp 10460 Cod 0 Puncte
34 Dutu Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:16 Timp 10599 Cod 0 Puncte

27. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Marton Arnold Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:15:08 Timp 11211 Cod 0 Puncte
0 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:51 Timp 11653 Cod 0 Puncte
0 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:71 Timp 9918 Cod 0 Puncte
8 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:26 Timp 11349 Cod 0 Puncte
10 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 02:17:89 Timp 10721 Cod 0 Puncte
24 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:25:36 Timp 12788 Cod 0 Puncte
27 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:29:23 Timp 11241 Cod 0 Puncte
33 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:34:04 Timp 10857 Cod 0 Puncte
35 Valle Lucian Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:36:81 Timp 11649 Cod 0 Puncte

28. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

9 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:54 Timp 11930 Cod 0 Puncte
13 Lemnaru Matei Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:19:46 Timp 12099 Cod 0 Puncte
14 Stan Leon Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:19:71 Timp 11929 Cod 0 Puncte
16 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:21:08 Timp 12342 Cod 0 Puncte
17 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:21:71 Timp 13277 Cod 0 Puncte
18 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 02:23:16 Timp 11518 Cod 0 Puncte
19 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:24:27 Timp 11961 Cod 0 Puncte
22 Balaceanu Andrei Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:24:84 Timp 11931 Cod 0 Puncte
28 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:32:31 Timp 11818 Cod 0 Puncte
30 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:32:68 Timp 11903 Cod 0 Puncte
31 Matei Francisc Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:33:20 Timp 12294 Cod 0 Puncte
36 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:19 Timp 12086 Cod 0 Puncte

29. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Verba Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:25:93 Timp 9853 Cod 0 Puncte
4 Marchitan Teodor George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:66 Timp 10324 Cod 0 Puncte
7 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:92 Timp 10316 Cod 0 Puncte
12 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:52 Timp 9824 Cod 0 Puncte
17 Nistor Mircea Nicolae Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:28:20 Timp 11738 Cod 0 Puncte
23 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:28:45 Timp 9475 Cod 0 Puncte
26 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:59 Timp 9855 Cod 0 Puncte
32 Stefan Teodor Victor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:80 Timp 9971 Cod 0 Puncte
38 Vint Razvan Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:22 Timp 9852 Cod 0 Puncte
41 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:33 Timp 10011 Cod 0 Puncte
52 Iacob Andrei Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:08 Timp 9956 Cod 0 Puncte

30. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:12 Timp 11770 Cod 0 Puncte
8 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:96 Timp 11411 Cod 0 Puncte
13 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:71 Timp 11667 Cod 0 Puncte
15 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:93 Timp 11657 Cod 0 Puncte
23 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:45 Timp 11412 Cod 0 Puncte
29 Mititelu Armand Nikolas Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:71 Timp 15242 Cod 0 Puncte
31 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:76 Timp 11241 Cod 0 Puncte
34 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:10 Timp 11612 Cod 0 Puncte
37 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:16 Timp 11766 Cod 0 Puncte
42 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:36 Timp 11491 Cod 0 Puncte
43 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:37 Timp 13682 Cod 0 Puncte
45 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:52 Timp 12573 Cod 0 Puncte
46 Valle Lucian Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:56 Timp 11649 Cod 0 Puncte
49 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 00:29:72 Timp 11533 Cod 0 Puncte
51 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:06 Timp 11648 Cod 0 Puncte
53 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:42 Timp 11384 Cod 0 Puncte
55 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:52 Timp 9919 Cod 0 Puncte
57 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:66 Timp 11413 Cod 0 Puncte
59 Alexandrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:77 Timp 16238 Cod 0 Puncte
63 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:33:52 Timp 15435 Cod 0 Puncte

31. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:16 Timp 10702 Cod 0 Puncte
6 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:26:88 Timp 12342 Cod 0 Puncte
22 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:43 Timp 12103 Cod 0 Puncte
27 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:28:60 Timp 11916 Cod 0 Puncte
28 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:28:63 Timp 11981 Cod 0 Puncte
30 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:75 Timp 12083 Cod 0 Puncte
33 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:82 Timp 12111 Cod 0 Puncte
34 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:10 Timp 10125 Cod 0 Puncte
36 Matei Francisc Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:13 Timp 12294 Cod 0 Puncte
44 Gogu Stelian Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:48 Timp 13419 Cod 0 Puncte
61 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:33 Timp 13735 Cod 0 Puncte
62 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:31:65 Timp 13277 Cod 0 Puncte

32. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

5 Ardelean Alex Ovidiu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:26:72 Timp 10648 Cod 0 Puncte
9 Bugariu Andrei Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:00 Timp 10918 Cod 0 Puncte
10 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:26 Timp 10554 Cod 0 Puncte
11 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:38 Timp 10790 Cod 0 Puncte
14 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:88 Timp 10940 Cod 0 Puncte
16 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:28:01 Timp 11893 Cod 0 Puncte
17 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:20 Timp 10178 Cod 0 Puncte
19 Vaipan Radu Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:28:27 Timp 11060 Cod 0 Puncte
20 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:30 Timp 10604 Cod 0 Puncte
21 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:34 Timp 10965 Cod 0 Puncte
25 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:57 Timp 10500 Cod 0 Puncte
39 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:27 Timp 11041 Cod 0 Puncte
40 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:28 Timp 11152 Cod 0 Puncte
47 Punga Dragos George Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:62 Timp 11554 Cod 0 Puncte
47 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:29:62 Timp 10740 Cod 0 Puncte
50 Nicolae Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:93 Timp 11365 Cod 0 Puncte
54 Comsa Mihai Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:46 Timp 10769 Cod 0 Puncte
55 Popa Aaron Stefan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:52 Timp 10647 Cod 0 Puncte
58 Nemtoi Ioan Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:30:67 Timp 13835 Cod 0 Puncte
60 Tamasan Dan Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:00 Timp 11983 Cod 0 Puncte

33. 100 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Valea Andrada Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:20:17 Timp 11805 Cod 0 Puncte
2 Denieul Catinca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:27:23 Timp 12106 Cod 0 Puncte

34. 100 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:12:70 Timp 12083 Cod 0 Puncte
1 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:47:48 Timp 11411 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Pusztay Doris Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:27 Timp 10844 Cod 0 Puncte
0 Sarbulescu Andreea Loreda Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:68 Timp 11322 Cod 0 Puncte
20 Maxin Melissa Octavia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:75 Timp 10624 Cod 0 Puncte
51 Pascu Roberta Flores Clubul Sportiv Performer 00:35:01 Timp 11018 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:10 Timp 11364 Cod 0 Puncte
8 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:48 Timp 11538 Cod 0 Puncte
9 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:78 Timp 11203 Cod 0 Puncte
10 Rusu Roberta Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:99 Timp 11582 Cod 0 Puncte
14 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:43 Timp 11346 Cod 0 Puncte
17 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:69 Timp 11722 Cod 0 Puncte
21 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:31:81 Timp 11750 Cod 0 Puncte
22 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:83 Timp 11206 Cod 0 Puncte
24 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:91 Timp 11645 Cod 0 Puncte
28 Constantiniu Damaris Elen Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:32:07 Timp 11169 Cod 0 Puncte
29 Stan Denisa Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:18 Timp 11019 Cod 0 Puncte
30 Bradean Luoana Lorena Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:32:34 Timp 11674 Cod 0 Puncte
33 Buzea Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:47 Timp 11020 Cod 0 Puncte
34 Costea Denisa Mariana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:57 Timp 11444 Cod 0 Puncte
50 Herlas Karina Luana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:84 Timp 11559 Cod 0 Puncte
57 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:74 Timp 11635 Cod 0 Puncte

3. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:20 Timp 12290 Cod 0 Puncte
0 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 00:30:30 Timp 11880 Cod 0 Puncte
0 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:58 Timp 11922 Cod 0 Puncte
0 Denieul Catinca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:50 Timp 12106 Cod 0 Puncte
16 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 00:31:58 Timp 14469 Cod 0 Puncte
30 Valea Andrada Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:34 Timp 11805 Cod 0 Puncte
32 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:42 Timp 12252 Cod 0 Puncte
36 Mocanu Cristina Erika Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:88 Timp 11924 Cod 0 Puncte
41 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:83 Timp 12096 Cod 0 Puncte
49 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:34:72 Timp 12293 Cod 0 Puncte
52 Georgescu Maria Alexia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:76 Timp 12792 Cod 0 Puncte
53 Matei Bobarnac Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:23 Timp 12110 Cod 0 Puncte
55 Diaconu Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:32 Timp 12105 Cod 0 Puncte
58 Pirvu Lorena Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:87 Timp 12095 Cod 0 Puncte

4. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

11 Ratiu Maysa Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:25 Timp 12969 Cod 0 Puncte
12 Nahed Anna Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:29 Timp 12559 Cod 0 Puncte
13 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:31 Timp 11302 Cod 0 Puncte
14 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:31:43 Timp 12329 Cod 0 Puncte
18 Rus Rebeca Stefania Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:31:72 Timp 13128 Cod 0 Puncte
19 Bascarau Alexia Maria Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:31:73 Timp 12540 Cod 0 Puncte
23 Dobre Laria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:88 Timp 14748 Cod 0 Puncte
24 Barbu Alexandra Anissia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:91 Timp 12560 Cod 0 Puncte
26 Ilie Ioana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:31:92 Timp 12790 Cod 0 Puncte
27 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:04 Timp 12783 Cod 0 Puncte
35 Popa Madalina Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:61 Timp 12700 Cod 0 Puncte
37 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:23 Timp 12718 Cod 0 Puncte
38 Nastaca Ioana Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:33:26 Timp 12682 Cod 0 Puncte
39 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:42 Timp 12521 Cod 0 Puncte
40 Rad Sarah Damaris Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:68 Timp 12876 Cod 0 Puncte
42 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:86 Timp 12835 Cod 0 Puncte
43 Nicola Andreea Cristina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:90 Timp 12557 Cod 0 Puncte
44 Simionescu Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:03 Timp 12950 Cod 0 Puncte
45 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:13 Timp 13612 Cod 0 Puncte
46 Gaitan Ana-Maria ASC Corona 2010 Brasov 00:34:30 Timp 15477 Cod 0 Puncte
47 Mira Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:41 Timp 12699 Cod 0 Puncte
48 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:50 Timp 12908 Cod 0 Puncte
54 Miron Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:37:08 Timp 14541 Cod 0 Puncte
56 Dragomir Daria Paula Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:37:60 Timp 12766 Cod 0 Puncte
59 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:40 Timp 12958 Cod 0 Puncte

5. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Vaipan Radu Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:30:58 Timp 11060 Cod 0 Puncte
3 Micu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:12 Timp 11077 Cod 0 Puncte
4 Tompa Gyorgy Kadosa Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:31:26 Timp 11410 Cod 0 Puncte
8 Calin Rares Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:31:87 Timp 11893 Cod 0 Puncte
10 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:98 Timp 10500 Cod 0 Puncte
23 Baltoi Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:75 Timp 11710 Cod 0 Puncte
24 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:78 Timp 11041 Cod 0 Puncte
25 Punga Dragos George Clubul Sportiv Municipal Braila 00:33:88 Timp 11554 Cod 0 Puncte
28 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:26 Timp 10604 Cod 0 Puncte
31 Feczko Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:75 Timp 10629 Cod 0 Puncte
33 Dutu Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:99 Timp 10599 Cod 0 Puncte
46 Tamasan Dan Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:39:67 Timp 11983 Cod 0 Puncte
47 Balaban Horia Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:01 Timp 10595 Cod 0 Puncte

6. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

2 Marchitan Teodor George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:03 Timp 10324 Cod 0 Puncte
7 Nistor Mircea Nicolae Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:64 Timp 11738 Cod 0 Puncte
11 Vint Razvan Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:99 Timp 9852 Cod 0 Puncte
12 Sleam Alex Sergiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:05 Timp 9854 Cod 0 Puncte
13 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:17 Timp 9974 Cod 0 Puncte
20 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:15 Timp 10958 Cod 0 Puncte
21 Dobre Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:33:35 Timp 10944 Cod 0 Puncte
29 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:31 Timp 10011 Cod 0 Puncte
44 Stefan Teodor Victor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:52 Timp 9971 Cod 0 Puncte
45 Murgui Alexandru Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:90 Timp 9969 Cod 0 Puncte

7. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

5 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:56 Timp 12103 Cod 0 Puncte
5 Lemnaru Matei Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:56 Timp 12099 Cod 0 Puncte
9 Stan Leon Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:93 Timp 11929 Cod 0 Puncte
16 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 00:32:31 Timp 11518 Cod 0 Puncte
22 Stoian Alberto Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:59 Timp 12571 Cod 0 Puncte
27 Dimitriu Vlad Luca Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:18 Timp 12267 Cod 0 Puncte
30 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:41 Timp 11959 Cod 0 Puncte
32 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:79 Timp 13277 Cod 0 Puncte
36 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:13 Timp 11818 Cod 0 Puncte
37 Matei Francisc Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:35:48 Timp 12294 Cod 0 Puncte
38 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:90 Timp 13735 Cod 0 Puncte

8. 50 m bras (0 - 99 ani) Masculin

13 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:17 Timp 11653 Cod 0 Puncte
15 Marton Arnold Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:27 Timp 11211 Cod 0 Puncte
17 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:48 Timp 10721 Cod 0 Puncte
18 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:63 Timp 12788 Cod 0 Puncte
19 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:84 Timp 11491 Cod 0 Puncte
26 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:07 Timp 13682 Cod 0 Puncte
34 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:09 Timp 11052 Cod 0 Puncte
35 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:12 Timp 12388 Cod 0 Puncte
39 Vlad Giulio Marco Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:10 Timp 10856 Cod 0 Puncte
40 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:51 Timp 11241 Cod 0 Puncte
41 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:74 Timp 9919 Cod 0 Puncte
42 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:99 Timp 11533 Cod 0 Puncte
43 Cojocaru Andrei Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:0 Timp 11450 Cod 0 Puncte

9. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Verba Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:57:37 Timp 9853 Cod 0 Puncte
0 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:32 Timp 10240 Cod 0 Puncte
8 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:59:86 Timp 10316 Cod 0 Puncte
9 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:00:03 Timp 9475 Cod 0 Puncte
11 Madaras Maria Anton Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:00:29 Timp 10049 Cod 0 Puncte
12 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:45 Timp 9824 Cod 0 Puncte
26 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:37 Timp 10011 Cod 0 Puncte
30 Stefan Teodor Victor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:13 Timp 9971 Cod 0 Puncte
35 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:80 Timp 9855 Cod 0 Puncte
39 Iacob Andrei Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:04 Timp 9956 Cod 0 Puncte

10. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:59:25 Timp 12342 Cod 0 Puncte
0 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:88 Timp 10702 Cod 0 Puncte
13 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:85 Timp 10854 Cod 0 Puncte
14 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:30 Timp 11930 Cod 0 Puncte
19 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:33 Timp 12083 Cod 0 Puncte
24 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:77 Timp 12111 Cod 0 Puncte
27 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:04:61 Timp 10125 Cod 0 Puncte
36 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:07:37 Timp 11916 Cod 0 Puncte
38 Matei Francisc Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:97 Timp 12294 Cod 0 Puncte
40 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:08:19 Timp 11981 Cod 0 Puncte
44 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:48 Timp 12086 Cod 0 Puncte
45 Gogu Stelian Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:89 Timp 13419 Cod 0 Puncte

11. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:85 Timp 11770 Cod 0 Puncte
0 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:30 Timp 11349 Cod 0 Puncte
17 Mititelu Armand Nikolas Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:02:15 Timp 15242 Cod 0 Puncte
21 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:66 Timp 11667 Cod 0 Puncte
22 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:71 Timp 11598 Cod 0 Puncte
23 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:27 Timp 11412 Cod 0 Puncte
25 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:06 Timp 11766 Cod 0 Puncte
28 Valle Lucian Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:82 Timp 11649 Cod 0 Puncte
29 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:09 Timp 11241 Cod 0 Puncte
33 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:28 Timp 11648 Cod 0 Puncte
37 Alexandrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:79 Timp 16238 Cod 0 Puncte
41 Danila Cristian Nicolae Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:45 Timp 13108 Cod 0 Puncte

12. 100 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

6 Ardelean Alex Ovidiu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:59:49 Timp 10648 Cod 0 Puncte
10 Toma Octavian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:12 Timp 10790 Cod 0 Puncte
15 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:39 Timp 10178 Cod 0 Puncte
16 Bugariu Andrei Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:01 Timp 10918 Cod 0 Puncte
18 Burciu Ion Dorian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:29 Timp 10940 Cod 0 Puncte
20 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:41 Timp 10554 Cod 0 Puncte
31 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:92 Timp 11041 Cod 0 Puncte
32 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:06 Timp 10965 Cod 0 Puncte
34 Arpin Vlad Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:78 Timp 11152 Cod 0 Puncte
42 Constantin Eduard Razvan Palatul copiilor Constanta 01:09:60 Timp 10726 Cod 0 Puncte
43 Comsa Mihai Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:02 Timp 10769 Cod 0 Puncte

13. 200 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:34:27 Timp 12290 Cod 0 Puncte
0 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 02:31:03 Timp 11880 Cod 0 Puncte
0 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:23 Timp 12252 Cod 0 Puncte
0 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:57 Timp 11923 Cod 0 Puncte
16 Enciu Daria Teodora Clubul Sportiv Municipal Braila 02:37:23 Timp 12287 Cod 0 Puncte
21 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:51 Timp 12101 Cod 0 Puncte
23 Georgescu Maria Alexia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:53:18 Timp 12792 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:73 Timp 12810 Cod 0 Puncte
0 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 02:27:98 Timp 12526 Cod 0 Puncte
0 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:97 Timp 11998 Cod 0 Puncte
13 Nahed Anna Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:64 Timp 12559 Cod 0 Puncte
14 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:42 Timp 11302 Cod 0 Puncte
15 Balog Henrietta Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:35:47 Timp 15156 Cod 0 Puncte
18 Dragomir Andreea Alex. Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:43:41 Timp 13267 Cod 0 Puncte
19 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:43:43 Timp 12786 Cod 0 Puncte
20 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 02:43:53 Timp 12718 Cod 0 Puncte
22 Nicola Andreea Cristina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:45 Timp 12557 Cod 0 Puncte

15. 200 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:07 Timp 9522 Cod 0 Puncte
0 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:27:99 Timp 11538 Cod 0 Puncte
17 Dragan Theodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:42:47 Timp 11634 Cod 0 Puncte

16. 200 m spate (0 - 99 ani) Feminin

0 Dragomir Ana Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:28 Timp 10779 Cod 0 Puncte
0 Buzlea Ioana Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:30:15 Timp 10126 Cod 0 Puncte
0 Orzac Paula Reka Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:29:79 Timp 10491 Cod 0 Puncte

17. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Pop Calin Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:56:89 Timp 10487 Cod 0 Puncte
0 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:58:96 Timp 10885 Cod 0 Puncte
0 Stoica C-Tin George Alex. Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:58:33 Timp 10736 Cod 0 Puncte
0 Martin Daniel Cristian Sport Club Municipal Bacau 01:54:30 Timp 12614 Cod 0 Puncte
0 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:58:53 Timp 9481 Cod 0 Puncte
16 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 02:03:92 Timp 10740 Cod 0 Puncte
17 Paduraru Andrei Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:04:76 Timp 10882 Cod 0 Puncte
18 Stafie Calin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:05:42 Timp 11072 Cod 0 Puncte
24 Madaras Sabin Augustin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:07:94 Timp 10460 Cod 0 Puncte
27 Tirlea Ionut Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:40 Timp 11147 Cod 0 Puncte
34 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:41 Timp 10500 Cod 0 Puncte
41 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:12:40 Timp 10604 Cod 0 Puncte
43 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:73 Timp 10554 Cod 0 Puncte
59 Stoicescu Adrian Gabriel Palatul copiilor Constanta 02:23:15 Timp 10732 Cod 0 Puncte
61 Milcica Robert Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:39 Timp 11605 Cod 0 Puncte

18. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:55:75 Timp 9865 Cod 0 Puncte
10 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:02:09 Timp 9882 Cod 0 Puncte
13 Paturca Vlad Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:03:43 Timp 10375 Cod 0 Puncte
15 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:03:53 Timp 9475 Cod 0 Puncte
26 Dulu Costin Gabriel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:08:16 Timp 10004 Cod 0 Puncte
29 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:08:73 Timp 9855 Cod 0 Puncte
47 Cretoiu Claudiu Andrei Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:14:33 Timp 11447 Cod 0 Puncte
48 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:14:68 Timp 9824 Cod 0 Puncte
49 Hasegan Vlad Sebastian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:15:70 Timp 10260 Cod 0 Puncte
56 Fat Zah Romulus Liviu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:10 Timp 16396 Cod 0 Puncte

19. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:61 Timp 9918 Cod 0 Puncte
0 Radu Marius Theodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:01:16 Timp 10561 Cod 0 Puncte
0 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:00:84 Timp 11210 Cod 0 Puncte
12 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:03:38 Timp 12297 Cod 0 Puncte
14 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:03:49 Timp 11414 Cod 0 Puncte
19 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:06:06 Timp 11657 Cod 0 Puncte
20 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:40 Timp 11052 Cod 0 Puncte
21 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:07:42 Timp 11411 Cod 0 Puncte
22 Danila Cristian Nicolae Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:07:71 Timp 13108 Cod 0 Puncte
23 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:75 Timp 12573 Cod 0 Puncte
25 Mititelu Armand Nikolas Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:07:96 Timp 15242 Cod 0 Puncte
28 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:08:59 Timp 12788 Cod 0 Puncte
31 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:21 Timp 11418 Cod 0 Puncte
32 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:23 Timp 11413 Cod 0 Puncte
33 Bordei Catalin Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:38 Timp 11695 Cod 0 Puncte
35 Suciu Adrian Claudiu Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:09:46 Timp 11352 Cod 0 Puncte
38 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:10 Timp 10857 Cod 0 Puncte
40 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:00 Timp 11612 Cod 0 Puncte
42 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 02:12:65 Timp 11667 Cod 0 Puncte
44 Cojocaru Andrei Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:54 Timp 11450 Cod 0 Puncte
46 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:69 Timp 11384 Cod 0 Puncte
50 Alexandrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:16:48 Timp 16238 Cod 0 Puncte
52 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:18:50 Timp 11735 Cod 0 Puncte
53 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:70 Timp 9919 Cod 0 Puncte
54 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:81 Timp 13682 Cod 0 Puncte
58 Coman Tudor Axel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:20:04 Timp 14335 Cod 0 Puncte
60 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:25:52 Timp 15435 Cod 0 Puncte

20. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

11 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:37 Timp 10854 Cod 0 Puncte
30 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:09:06 Timp 11961 Cod 0 Puncte
36 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:09:59 Timp 10125 Cod 0 Puncte
37 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:10:29 Timp 12342 Cod 0 Puncte
39 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:11:64 Timp 11916 Cod 0 Puncte
44 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:13:54 Timp 11959 Cod 0 Puncte
51 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:16:81 Timp 11903 Cod 0 Puncte
55 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 02:18:90 Timp 12234 Cod 0 Puncte
57 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:19:70 Timp 11818 Cod 0 Puncte

21. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Rusu Roberta Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:60 Timp 11582 Cod 0 Puncte
0 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 01:22:35 Timp 11223 Cod 0 Puncte
0 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:66 Timp 11346 Cod 0 Puncte
0 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:45 Timp 11021 Cod 0 Puncte
17 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:19 Timp 11207 Cod 0 Puncte
19 Costea Denisa Mariana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:28 Timp 11444 Cod 0 Puncte

22. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:12:15 Timp 12329 Cod 0 Puncte
0 Salajan Antonia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:67 Timp 12787 Cod 0 Puncte
0 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:09 Timp 12835 Cod 0 Puncte
0 Ilie Ioana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:22:25 Timp 12790 Cod 0 Puncte
13 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:33 Timp 12558 Cod 0 Puncte
14 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:68 Timp 12908 Cod 0 Puncte
18 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:78 Timp 12698 Cod 0 Puncte
21 Patru Maria