Cont
SCEC 2023

Rezultatele finale pentru Campionatul national de seniori, tineret, juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (0-99F custom)

0 Macavei Carina Bianca MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 21 ani 00:30:81 Timp 7969 Cod 0 Puncte

2. 50 m spate (0-99F custom)

0 Matyas Andrea DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 18 ani 00:31:56 Timp 9186 Cod 0 Puncte
0 Ivacson Bianca Petruta SCB - Sport Club Municipal Bacau 18 ani 00:33:45 Timp 9275 Cod 0 Puncte
0 Zehra Aynur Alina Valeria DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 18 ani 00:34:70 Timp 8937 Cod 0 Puncte
23 Ilie Bianca Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18 ani 00:35:67 Timp 8959 Cod 0 Puncte

3. 50 m spate (0-99F custom)

0 Scarlatescu Sabrina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 00:33:78 Timp 9926 Cod 0 Puncte
0 Dospin Stefania Andreea CSB - Clubul Sportiv Municipal Bacau 16 ani 00:31:07 Timp 10273 Cod 0 Puncte
0 Miclaus Vivoschi Sandra CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 16 ani 00:33:32 Timp 10434 Cod 0 Puncte
18 Ion Alexandra Ioana CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 00:34:74 Timp 10552 Cod 0 Puncte
19 Marinescu Monica Gabriela STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16 ani 00:34:82 Timp 9874 Cod 0 Puncte
26 Balazs Melinda LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:36:96 Timp 10470 Cod 0 Puncte
28 Pasa Meltem Diana DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 00:38:39 Timp 10217 Cod 0 Puncte

4. 50 m spate (0-99F custom)

0 Nicolae Cristina Andreea STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 20 ani 00:31:42 Timp 8192 Cod 0 Puncte
0 Plesa Iulia Bianca LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 20 ani 00:32:80 Timp 8353 Cod 0 Puncte

5. 50 m spate (0-99F custom)

0 Pojar Rebecca Maria CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 00:32:77 Timp 11158 Cod 0 Puncte
0 Dragomir Ana Maria STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15 ani 00:34:34 Timp 10779 Cod 0 Puncte
0 Rinzascu Alexandra SCB - Sport Club Municipal Bacau 15 ani 00:34:32 Timp 11000 Cod 0 Puncte
0 Meda Ioana Maria SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 00:33:37 Timp 10927 Cod 0 Puncte
0 Orzac Paula Reka LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 00:33:41 Timp 10491 Cod 0 Puncte
20 Iluca Viviana SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 00:35:05 Timp 10887 Cod 0 Puncte
21 Chilianu Margareta CSB - Clubul Sportiv Municipal Bacau 15 ani 00:35:11 Timp 11002 Cod 0 Puncte
22 Costea Denisa Stefania LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 00:35:43 Timp 10486 Cod 0 Puncte
24 Durus Oana Roxana BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 00:36:07 Timp 10845 Cod 0 Puncte
25 Stan Alina Ioana CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 00:36:33 Timp 11034 Cod 0 Puncte
27 Niculae Daniela Cristina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:38:36 Timp 10755 Cod 0 Puncte
29 Gandi Roxana Ionela LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 00:41:39 Timp 10472 Cod 0 Puncte

6. 50 m spate (0-99F custom)

0 Prioteasa Ana Maria Adela UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 19 ani 00:32:48 Timp 7549 Cod 0 Puncte

7. 50 m spate (0-99F custom)

0 Nadolu Iuliana Maria PCT - Palatul copiilor Constanta 17 ani 00:33:91 Timp 9542 Cod 0 Puncte

8. 50 m spate (0-99F custom)

17 Tatar Cristina Georgeta UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 30 ani 00:34:53 Timp 2836 Cod 0 Puncte

9. 50 m spate (0-99M custom)

0 Simon Andrei Sebastian LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 18 ani 00:29:29 Timp 8824 Cod 0 Puncte
0 Glinta Robert Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 00:27:05 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Plesa Andrei LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 00:29:05 Timp 9114 Cod 0 Puncte
31 Preda Bogdan Marius LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 00:30:92 Timp 9050 Cod 0 Puncte
58 Constantin Nicolae Marian PCT - Palatul copiilor Constanta 18 ani 00:35:38 Timp 10165 Cod 0 Puncte

10. 50 m spate (0-99M custom)

0 Martin Daniel Cristian SCB - Sport Club Municipal Bacau 15 ani 00:27:43 Timp 12614 Cod 0 Puncte
0 Ratiu George Adrian CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 00:30:13 Timp 10622 Cod 0 Puncte
30 Paduraru Andrei Florin SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 00:30:90 Timp 10882 Cod 0 Puncte
32 Maer Norbert SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 00:30:95 Timp 10883 Cod 0 Puncte
34 Burciu Ion Dorian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 00:31:23 Timp 10940 Cod 0 Puncte
36 Arpin Vlad Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:31:54 Timp 11152 Cod 0 Puncte
37 Badarau Raul Sebastian SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 00:31:69 Timp 10885 Cod 0 Puncte
41 Troanca Stefan BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 15 ani 00:32:93 Timp 10781 Cod 0 Puncte
43 Constantin Eduard Razvan PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 00:33:20 Timp 10726 Cod 0 Puncte
46 Ardelean Alex Ovidiu LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 15 ani 00:33:64 Timp 10648 Cod 0 Puncte
49 Madaras Sabin Augustin SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 15 ani 00:33:70 Timp 10460 Cod 0 Puncte
50 Badescu Petrut Ovidiu CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 00:33:71 Timp 10554 Cod 0 Puncte
52 Talpai Zsolt STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 15 ani 00:33:83 Timp 10966 Cod 0 Puncte
53 Micu Alexandru CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 00:33:86 Timp 11078 Cod 0 Puncte

11. 50 m spate (0-99M custom)

0 Ion Alexandru SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 00:28:72 Timp 10240 Cod 0 Puncte
0 Tincau Marius Alex. SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 00:30:26 Timp 10232 Cod 0 Puncte
0 Paturca Vlad CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 16 ani 00:28:27 Timp 10375 Cod 0 Puncte
27 Nicula Andrei Cristian DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 00:30:68 Timp 10219 Cod 0 Puncte
28 Mailat Eduard Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:30:73 Timp 9974 Cod 0 Puncte
29 Serban Mircea Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:30:80 Timp 9972 Cod 0 Puncte
33 Arba Adrian Cristian STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 16 ani 00:31:02 Timp 10316 Cod 0 Puncte
35 Pirvu Razvan Valentin SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 16 ani 00:31:41 Timp 10039 Cod 0 Puncte
38 Laszlo Paul Robert VPN - As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 16 ani 00:31:79 Timp 9798 Cod 0 Puncte
39 Alexa Andreas Catalin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 00:32:47 Timp 9855 Cod 0 Puncte
40 Macovei Andrei STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 16 ani 00:32:76 Timp 10958 Cod 0 Puncte
42 Suciu Razvan Adin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 00:33:13 Timp 10151 Cod 0 Puncte
44 Blotor Darius Andrei SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 16 ani 00:33:26 Timp 10038 Cod 0 Puncte
48 Jurju Daniel Ioan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 16 ani 00:33:67 Timp 10606 Cod 0 Puncte
55 Onesim Ioan SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 00:34:39 Timp 10344 Cod 0 Puncte
56 Nistor Mircea Nicolae SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 00:34:92 Timp 11738 Cod 0 Puncte
57 Murgui Alexandru Stefan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:35:35 Timp 9969 Cod 0 Puncte

12. 50 m spate (0-99M custom)

0 Ancuta Alexandru Vasile UNR - Clubul Sportiv Universitatea Resita 21 ani 00:28:36 Timp 7793 Cod 0 Puncte
0 Rotundu Cristian STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 21 ani 00:28:63 Timp 6863 Cod 0 Puncte
21 Gheorghe Stefan Daniel UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 21 ani 00:29:62 Timp 7557 Cod 0 Puncte

13. 50 m spate (0-99M custom)

0 Rosioru Paul Andrei CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 17 ani 00:28:54 Timp 9371 Cod 0 Puncte
0 Glod Ionut Daniel LBC - Liceul cu program sportiv Bacau 17 ani 00:27:63 Timp 8925 Cod 0 Puncte
0 Szilagyi Alex. Richard LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:28:93 Timp 9315 Cod 0 Puncte
0 Gheorghita Tiberiu Mihai LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 00:29:95 Timp 9527 Cod 0 Puncte
0 Militaru Alexandru Kevin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 00:29:20 Timp 9503 Cod 0 Puncte
0 Anghel Andrei Mircea CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 17 ani 00:29:14 Timp 9723 Cod 0 Puncte
25 Ungur Andrei LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:30:47 Timp 9364 Cod 0 Puncte
26 Rosianu Emil Marian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 00:30:54 Timp 9049 Cod 0 Puncte
45 Dumitrache Alexandru Iuli LLP - Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 17 ani 00:33:30 Timp 9490 Cod 0 Puncte
46 Teodorescu Bogdan BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17 ani 00:33:64 Timp 9442 Cod 0 Puncte
54 Toth Rares Andres LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:33:99 Timp 9323 Cod 0 Puncte

14. 50 m spate (0-99M custom)

17 Deznan Sergiu Denis MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 22 ani 00:28:74 Timp 7192 Cod 0 Puncte
51 Draghici Bogdan Florin UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 22 ani 00:33:82 Timp 6709 Cod 0 Puncte

15. 50 m spate (0-99M custom)

18 Iordachescu Bogdan Ionut CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 20 ani 00:28:77 Timp 7533 Cod 0 Puncte
22 Oproiu Bogdan Alexandru MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 20 ani 00:29:69 Timp 8278 Cod 0 Puncte
59 Neagu Roberto Mihail CPI - Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 20 ani 00:40:07 Timp 13348 Cod 0 Puncte

16. 50 m spate (0-99M custom)

19 Petrescu Cristian Paul SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 19 ani 00:28:90 Timp 8672 Cod 0 Puncte
24 Cherestes Andrei Aurelian STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 19 ani 00:30:10 Timp 8688 Cod 0 Puncte

17. 50 m spate (0-99M custom)

20 Tatar Gheorghe Cristian UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 24 ani 00:29:36 Timp 6527 Cod 0 Puncte

18. 50 m spate (0-99M custom)

23 Ionita Nicolae Andrei UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 26 ani 00:30:05 Timp 5100 Cod 0 Puncte

19. 400 m mixt (0-99M custom)

0 Badeata Alexandru Costel SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 19 ani 04:41:52 Timp 8494 Cod 0 Puncte

20. 400 m mixt (0-99M custom)

0 Petre Bogdan Mihai SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18 ani 04:49:17 Timp 8963 Cod 0 Puncte

21. 400 m mixt (0-99M custom)

0 Oancea George Cristinel PET - Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 20 ani 04:51:89 Timp 8229 Cod 0 Puncte
0 Fodor Bogdan Alexandru STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 20 ani 04:36:76 Timp 8312 Cod 0 Puncte

22. 400 m mixt (0-99M custom)

0 Bonea Sabin MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 16 ani 04:49:77 Timp 9982 Cod 0 Puncte
0 Alexandrescu Marco Cristi LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 05:01:52 Timp 9882 Cod 0 Puncte
10 Marchitan Teodor George SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 05:01:66 Timp 10324 Cod 0 Puncte
12 Bajenaru Andrei Costin PET - Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 16 ani 05:09:72 Timp 9994 Cod 0 Puncte
13 Campian Cosmin Adrian LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 05:14:25 Timp 9810 Cod 0 Puncte

23. 400 m mixt (0-99M custom)

0 Cange Gabriel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 04:55:24 Timp 9540 Cod 0 Puncte
9 Golovca Valentin STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17 ani 04:52:36 Timp 8945 Cod 0 Puncte

24. 400 m mixt (0-99M custom)

0 Marinescu Popazov Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 04:54:48 Timp 9481 Cod 0 Puncte
11 Bran Ionel STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15 ani 05:04:27 Timp 10697 Cod 0 Puncte

25. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Macavei Carina Bianca MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 21 ani 01:04:40 Timp 7969 Cod 0 Puncte

26. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Cozma Ionela DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 26 ani 01:03:51 Timp 5533 Cod 0 Puncte

27. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Miclaus Vivoschi Sandra CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 16 ani 01:08:10 Timp 10434 Cod 0 Puncte
0 Bud Florina Lorena LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:08:59 Timp 9817 Cod 0 Puncte
0 Schneider Kristina Maria LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:05:04 Timp 11809 Cod 0 Puncte
0 Scarlatescu Sabrina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 01:07:49 Timp 9926 Cod 0 Puncte
0 Nastasa Adina Elena VPN - As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 16 ani 01:07:50 Timp 9793 Cod 0 Puncte
0 Dospin Stefania Andreea CSB - Clubul Sportiv Municipal Bacau 16 ani 01:07:53 Timp 10273 Cod 0 Puncte
18 Vladutu Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:10:41 Timp 9864 Cod 0 Puncte
19 Colti Dumitrescu Emilia PET - Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 16 ani 01:10:43 Timp 10001 Cod 0 Puncte
29 Comarniceanu Flavia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:15:68 Timp 9955 Cod 0 Puncte
30 Tataru Andreea Roxana PET - Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 16 ani 01:16:78 Timp 10005 Cod 0 Puncte
31 Iancu Albertina Nicolle DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 01:19:08 Timp 9966 Cod 0 Puncte

28. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Dobrin Alexandra UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 22 ani 01:05:82 Timp 6556 Cod 0 Puncte

29. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Bogdaneci Alexandra CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 20 ani 01:06:00 Timp 7537 Cod 0 Puncte
0 Nicolae Cristina Andreea STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 20 ani 01:05:24 Timp 8192 Cod 0 Puncte

30. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Raduta Bianca Izabella CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19 ani 01:05:84 Timp 8378 Cod 0 Puncte

31. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Korponay Kata CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 01:09:41 Timp 10501 Cod 0 Puncte
0 Sarbulescu Andreea Loreda LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:08:79 Timp 11322 Cod 0 Puncte
0 Irimescu Anamaria STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15 ani 01:09:75 Timp 10701 Cod 0 Puncte
20 Dragomir Ana Maria STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15 ani 01:10:62 Timp 10779 Cod 0 Puncte
23 Kovacs Kriszta Nora LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 15 ani 01:12:28 Timp 10458 Cod 0 Puncte
24 Rinzascu Alexandra SCB - Sport Club Municipal Bacau 15 ani 01:12:60 Timp 11000 Cod 0 Puncte
25 Nagy Kincso SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 01:12:90 Timp 10886 Cod 0 Puncte
26 Csendes Maria Dolores STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15 ani 01:13:76 Timp 11036 Cod 0 Puncte
27 Pusztay Doris BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 01:14:91 Timp 10844 Cod 0 Puncte
32 Pascu Roberta Flores STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15 ani 01:20:62 Timp 11018 Cod 0 Puncte

32. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Ivacson Bianca Petruta SCB - Sport Club Municipal Bacau 18 ani 01:08:48 Timp 9275 Cod 0 Puncte

33. 100 m fluture (0-99F custom)

17 Augustinov Andreea SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 17 ani 01:10:37 Timp 9676 Cod 0 Puncte
21 Malina Andra Teodora SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 17 ani 01:10:72 Timp 9566 Cod 0 Puncte
22 Cotinghiu Iulia Cristina MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 17 ani 01:11:17 Timp 8936 Cod 0 Puncte
27 Durbaca Oana Madalina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 01:14:91 Timp 9528 Cod 0 Puncte

34. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Coci Alexandru MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 26 ani 00:56:59 Timp 5997 Cod 0 Puncte

35. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Gradinaru Andrei Razvan FAR - Clubul Sportiv Farul Constanta 20 ani 00:58:24 Timp 7708 Cod 0 Puncte
0 Vatasescu Stefan Andrei MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 20 ani 00:57:20 Timp 8283 Cod 0 Puncte

36. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Barbu George Eduard CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19 ani 00:58:34 Timp 8568 Cod 0 Puncte
0 Grigore Andrei Tiberiu CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 19 ani 00:57:31 Timp 8755 Cod 0 Puncte
24 Anghel Radu Mihai STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 19 ani 01:02:13 Timp 8710 Cod 0 Puncte

37. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Martin Daniel Cristian SCB - Sport Club Municipal Bacau 15 ani 00:57:66 Timp 12614 Cod 0 Puncte
0 Ratiu George Adrian CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 01:00:45 Timp 10622 Cod 0 Puncte
30 Bacalu Andrei MBR - Clubul Sportiv Municipal Braila 15 ani 01:03:74 Timp 11009 Cod 0 Puncte
37 Pacioianu Vasile Alex. LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 01:05:62 Timp 10178 Cod 0 Puncte
39 Burciu Ion Dorian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 01:05:71 Timp 10940 Cod 0 Puncte
43 Sarac Catalin Emanuel LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 15 ani 01:07:36 Timp 10649 Cod 0 Puncte
44 Bugariu Andrei Petru SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 01:07:47 Timp 10918 Cod 0 Puncte
48 Stafie Calin SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 01:09:16 Timp 11072 Cod 0 Puncte
50 Bomchis Filip Tudor CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 01:09:76 Timp 11041 Cod 0 Puncte
51 Ardelean Alex Ovidiu LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 15 ani 01:10:22 Timp 10648 Cod 0 Puncte
52 Cuculea Stefan Cristian CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 01:10:32 Timp 10765 Cod 0 Puncte
55 Comsa Mihai Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:13:33 Timp 10769 Cod 0 Puncte
57 Talpai Zsolt STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 15 ani 01:13:70 Timp 10966 Cod 0 Puncte

38. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Popa Gabriel Florian UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 23 ani 00:57:78 Timp 5893 Cod 0 Puncte
19 Artimon Alin Alexandru CSB - Clubul Sportiv Municipal Bacau 23 ani 00:59:47 Timp 7028 Cod 0 Puncte

39. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Ancuta Alexandru Vasile UNR - Clubul Sportiv Universitatea Resita 21 ani 00:58:33 Timp 7793 Cod 0 Puncte

40. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Basarabie Mihai DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 18 ani 00:59:71 Timp 8868 Cod 0 Puncte
0 Sonoc Gabriel Cristian LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 18 ani 00:58:82 Timp 9034 Cod 0 Puncte
23 Pavala Paul LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 01:01:91 Timp 8849 Cod 0 Puncte
25 Bria Alexandru CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 18 ani 01:02:76 Timp 9194 Cod 0 Puncte
27 Preda Bogdan Marius LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 01:02:98 Timp 9050 Cod 0 Puncte
32 Olaru Iosif Ciprian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18 ani 01:04:53 Timp 8872 Cod 0 Puncte

41. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Rusen Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:59:20 Timp 9865 Cod 0 Puncte
0 Paturca Vlad CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 16 ani 00:59:01 Timp 10375 Cod 0 Puncte
20 Nestor Vlad Andrei CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 16 ani 01:01:59 Timp 9880 Cod 0 Puncte
28 Madaras Maria Anton SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 16 ani 01:02:99 Timp 10049 Cod 0 Puncte
29 Olaru Leonard Andrei LLP - Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 16 ani 01:03:08 Timp 9475 Cod 0 Puncte
33 Pech Eduard Daniel BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 01:04:60 Timp 9829 Cod 0 Puncte
34 Marginean Emanuel Alex. LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:04:76 Timp 9824 Cod 0 Puncte
36 Nicula Andrei Cristian DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 01:05:35 Timp 10219 Cod 0 Puncte
38 Tudose Vlad MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 16 ani 01:05:64 Timp 11755 Cod 0 Puncte
42 Arba Adrian Cristian STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 16 ani 01:06:93 Timp 10316 Cod 0 Puncte
45 Ciobanu Robert Gabriel LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 16 ani 01:07:90 Timp 10656 Cod 0 Puncte
49 Iacob Andrei Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:09:28 Timp 9956 Cod 0 Puncte
53 Sava Adrian Gratianu SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 16 ani 01:10:55 Timp 10025 Cod 0 Puncte
54 Cazan Vlad Eduard MSB - Cl. Sp. Municipal SIBIU 16 ani 01:10:74 Timp 10045 Cod 0 Puncte
56 Bumbea Andrei Flavius SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 01:13:36 Timp 10227 Cod 0 Puncte

42. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Neama Raul Emanuel LUN - Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 17 ani 00:58:90 Timp 9780 Cod 0 Puncte
0 Szilagyi Alex. Richard LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:59:30 Timp 9315 Cod 0 Puncte
0 Curte Claudiu Marian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 00:59:33 Timp 9538 Cod 0 Puncte
21 Ion Alexandru Cristian DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 17 ani 01:01:78 Timp 9728 Cod 0 Puncte
21 Anghel Andrei Mircea CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 17 ani 01:01:78 Timp 9723 Cod 0 Puncte
26 Nas Mihai LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 01:02:85 Timp 9147 Cod 0 Puncte
31 Ion Alexandru Nicolae LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17 ani 01:04:16 Timp 9619 Cod 0 Puncte
35 Gheorghita Tiberiu Mihai LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 01:04:97 Timp 9527 Cod 0 Puncte
40 Spinu Cosmin Teodor LUN - Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 17 ani 01:06:55 Timp 9443 Cod 0 Puncte
41 Teodorescu Bogdan BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17 ani 01:06:61 Timp 9442 Cod 0 Puncte
46 Bracaci Daniel CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 17 ani 01:08:05 Timp 11124 Cod 0 Puncte
47 Tibrea Matei PCT - Palatul copiilor Constanta 17 ani 01:08:12 Timp 10166 Cod 0 Puncte

43. 100 m fluture (0-99M custom)

17 Cristea Horia Stefan MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 22 ani 00:58:35 Timp 7475 Cod 0 Puncte

44. 100 m fluture (0-99M custom)

18 Coicici Miroslav Radu UNR - Clubul Sportiv Universitatea Resita 24 ani 00:59:25 Timp 6393 Cod 0 Puncte

45. 800 m liber (0-99M custom)

0 Scarlat Bogdan Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 08:49:72 Timp 8374 Cod 0 Puncte
0 Pantazi Madalin Adrian CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 18 ani 09:43:76 Timp 8853 Cod 0 Puncte
0 Petre Bogdan Mihai SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18 ani 08:52:24 Timp 8963 Cod 0 Puncte

46. 800 m liber (0-99M custom)

0 Artimon Alin Alexandru CSB - Clubul Sportiv Municipal Bacau 23 ani 08:41:26 Timp 7028 Cod 0 Puncte

47. 800 m liber (0-99M custom)

0 Raiu Florin Alexandru DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 21 ani 08:40:99 Timp 7916 Cod 0 Puncte

48. 800 m liber (0-99M custom)

0 Salajanu Morar Felician VCN - Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 16 ani 09:16:75 Timp 11043 Cod 0 Puncte
0 Valeanu Robert Dumitru ACT - ACS Atena Sport Club Constanta 16 ani 08:59:89 Timp 11227 Cod 0 Puncte
0 Bonea Sabin MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 16 ani 08:45:27 Timp 9982 Cod 0 Puncte
0 Viju Tiberiu George SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 09:21:05 Timp 10011 Cod 0 Puncte
0 Tudose Vlad MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 16 ani 09:10:19 Timp 11755 Cod 0 Puncte
19 Timofte Claudiu Florin SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 09:26:45 Timp 10341 Cod 0 Puncte
20 Dobre Andrei Petrisor LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 09:51:15 Timp 10194 Cod 0 Puncte

49. 800 m liber (0-99M custom)

0 Marinescu Popazov Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 08:57:19 Timp 9481 Cod 0 Puncte
0 Arpin Vlad Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 09:36:20 Timp 11152 Cod 0 Puncte
0 Stoica C-Tin George Alexandru BCC - Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 15 ani 09:25:22 Timp 10736 Cod 0 Puncte
0 Pop Calin Dumitru SBM - Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 15 ani 09:32:88 Timp 10487 Cod 0 Puncte
0 Popescu Mihai PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 09:44:85 Timp 10740 Cod 0 Puncte
21 Toma Octavian CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 09:55:07 Timp 10790 Cod 0 Puncte

50. 800 m liber (0-99M custom)

0 Rosioru Paul Andrei CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 17 ani 09:25:54 Timp 9371 Cod 0 Puncte
17 Golovca Valentin STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17 ani 08:58:80 Timp 8945 Cod 0 Puncte

51. 800 m liber (0-99M custom)

18 Anghel Radu Mihai STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 19 ani 09:16:55 Timp 8710 Cod 0 Puncte

52. 800 m liber (0-99M custom)

22 Molnar Diaconu Alex. DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 28 ani 10:20:59 Timp 14508 Cod 0 Puncte

53. 400 m mixt (0-99F custom)

1 Bocan Beatrice Sabina STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17 ani 05:07:89 Timp 8889 Cod 0 Puncte

54. 400 m mixt (0-99F custom)

2 Lissov Diana SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 05:19:68 Timp 10636 Cod 0 Puncte

55. 400 m mixt (0-99F custom)

3 Nae Andreea Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 05:29:93 Timp 8001 Cod 0 Puncte
4 Stoica Elena Luciana MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 16 ani 05:30:61 Timp 9984 Cod 0 Puncte

56. 1500 m liber (0-99F custom)

1 Colti Dumitrescu Emilia PET - Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 16 ani 17:51:01 Timp 10001 Cod 0 Puncte
3 Andonie Andreea UCJ - Clubul Sportiv Universitatea Cluj 16 ani 18:19:06 Timp 9770 Cod 0 Puncte
4 Balazs Melinda LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 19:04:34 Timp 10470 Cod 0 Puncte

57. 1500 m liber (0-99F custom)

2 Dragomir Gabriela Elena FAR - Clubul Sportiv Farul Constanta 19 ani 18:16:43 Timp 8602 Cod 0 Puncte

58. 1500 m liber (0-99F custom)

5 Sarbulescu Andreea Loreda LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 19:52:22 Timp 11322 Cod 0 Puncte
6 Fulop Medeea Adina LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 19:53:31 Timp 10502 Cod 0 Puncte
7 Luca Stefania Eliza CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 20:56:26 Timp 9480 Cod 0 Puncte

59. 100 m liber (0-99M custom)

1 Raiu Florin Alexandru DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 21 ani 03:47:76 Timp 7916 Cod 0 Puncte
1 Coste Alin MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 23 ani 03:28:38 Timp 6783 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Stefan Daniel UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 21 ani 03:48:15 Timp 7557 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Stefan Daniel UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 21 ani 03:34:68 Timp 7557 Cod 0 Puncte
4 Rotundu Cristian STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 21 ani 03:51:10 Timp 6863 Cod 0 Puncte
4 Rotundu Cristian STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 21 ani 03:37:22 Timp 6863 Cod 0 Puncte
5 Iordachescu Bogdan Ionut CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 20 ani 03:55:06 Timp 7533 Cod 0 Puncte
5 Grigore Andrei Tiberiu CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 19 ani 03:42:45 Timp 8755 Cod 0 Puncte
6 Ancuta Alexandru Vasile UNR - Clubul Sportiv Universitatea Resita 21 ani 03:43:93 Timp 7793 Cod 0 Puncte
7 Abibula Atila FAR - Clubul Sportiv Farul Constanta 20 ani 04:07:00 Timp 8089 Cod 0 Puncte
17 Roman Andrei Cristian LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 19 ani 04:16:39 Timp 8463 Cod 0 Puncte
99 Iordachescu Bogdan Ionut CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 20 ani 03:55:24 Timp 7533 Cod 0 Puncte
99 Cristea Horia Stefan MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 22 ani 03:41:65 Timp 7475 Cod 0 Puncte
99 Ancuta Alexandru Vasile UNR - Clubul Sportiv Universitatea Resita 21 ani 03:44:17 Timp 7793 Cod 0 Puncte
99 Tatar Gheorghe Cristian UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 24 ani 03:55:16 Timp 6527 Cod 0 Puncte
99 Tatar Gheorghe Cristian UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 24 ani 03:41:37 Timp 6527 Cod 0 Puncte
99 Golovca Valentin STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17 ani 03:43:80 Timp 8945 Cod 0 Puncte
99 Abibula Atila FAR - Clubul Sportiv Farul Constanta 20 ani 03:56:14 Timp 8089 Cod 0 Puncte
99 Grigore Andrei Tiberiu CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 19 ani 03:48:18 Timp 8755 Cod 0 Puncte
99 Raiu Florin Alexandru DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 21 ani 03:55:22 Timp 7916 Cod 0 Puncte
99 Puchiu Andreea STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17 ani 03:55:59 Timp 8939 Cod 0 Puncte

60. 100 m liber (0-99M custom)

3 Coste Florin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 03:49:13 Timp 9310 Cod 0 Puncte
3 Nas Mihai LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 03:36:23 Timp 9147 Cod 0 Puncte
6 Szilagyi Alex. Richard LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 04:01:11 Timp 9315 Cod 0 Puncte
8 Ambrono Andrei Daniel CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 18 ani 03:54:18 Timp 9202 Cod 0 Puncte
9 Scarlatescu Sabrina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 04:00:44 Timp 9926 Cod 0 Puncte
9 Simon Andrei Sebastian LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 18 ani 03:51:35 Timp 8824 Cod 0 Puncte
11 Pacioianu Vasile Alex. LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 03:59:97 Timp 10178 Cod 0 Puncte
12 Pavala Paul LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 04:05:05 Timp 8849 Cod 0 Puncte
16 Militaru Alexandru Kevin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 04:15:29 Timp 9503 Cod 0 Puncte
19 Arba Adrian Cristian STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 16 ani 04:20:67 Timp 10316 Cod 0 Puncte
99 Pavala Paul LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 04:08:54 Timp 8849 Cod 0 Puncte
99 Coste Florin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 03:53:52 Timp 9310 Cod 0 Puncte
99 Rosioru Paul Andrei CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 17 ani 03:47:62 Timp 9371 Cod 0 Puncte
99 Scarlatescu Sabrina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 04:05:08 Timp 9926 Cod 0 Puncte
99 Simon Andrei Sebastian LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 18 ani 03:52:62 Timp 8824 Cod 0 Puncte
99 Szilagyi Alex. Richard LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 04:02:25 Timp 9315 Cod 0 Puncte
99 Nas Mihai LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 03:39:71 Timp 9147 Cod 0 Puncte
99 Pacioianu Vasile Alex. LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 04:04:78 Timp 10178 Cod 0 Puncte
99 Militaru Alexandru Kevin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 04:01:47 Timp 9503 Cod 0 Puncte

61. 100 m liber (0-99M custom)

7 Rusen Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 03:49:58 Timp 9865 Cod 0 Puncte
8 Alexandrescu Marco Cristi LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 04:07:73 Timp 9882 Cod 0 Puncte
10 Savastita Simona Alex. CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 04:01:47 Timp 11038 Cod 0 Puncte
10 Tincau Marius Alex. SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 03:54:93 Timp 10232 Cod 0 Puncte
11 Ratiu George Adrian CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 04:03:07 Timp 10622 Cod 0 Puncte
12 Timofte Claudiu Florin SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 04:00:46 Timp 10341 Cod 0 Puncte
13 Paduraru Andrei Florin SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 04:00:51 Timp 10882 Cod 0 Puncte
13 Alexa Andreas Catalin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 04:09:37 Timp 9855 Cod 0 Puncte
14 Bomchis Filip Tudor CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 04:02:53 Timp 11041 Cod 0 Puncte
14 Ion Alexandru SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 04:11:16 Timp 10240 Cod 0 Puncte
15 Marinescu Popazov Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 04:23:59 Timp 9481 Cod 0 Puncte
15 Madaras Maria Anton SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 16 ani 04:06:00 Timp 10049 Cod 0 Puncte
16 Chircioaga Andreea Denisa LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 04:24:49 Timp 12666 Cod 0 Puncte
17 Popescu Mihai PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 04:05:61 Timp 10740 Cod 0 Puncte
18 Pop Calin Dumitru SBM - Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 15 ani 04:14:72 Timp 10487 Cod 0 Puncte
99 Chircioaga Andreea Denisa LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 04:27:17 Timp 12666 Cod 0 Puncte
99 Cuculea Stefan Cristian CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 04:01:96 Timp 10765 Cod 0 Puncte
99 Alexa Andreas Catalin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 04:10:28 Timp 9855 Cod 0 Puncte
99 Timofte Claudiu Florin SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 04:01:65 Timp 10341 Cod 0 Puncte
99 Marinescu Popazov Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 04:31:70 Timp 9481 Cod 0 Puncte
99 Madaras Maria Anton SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 16 ani 04:03:53 Timp 10049 Cod 0 Puncte
99 Rusen Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 03:47:22 Timp 9865 Cod 0 Puncte
99 Tincau Marius Alex. SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 03:56:48 Timp 10232 Cod 0 Puncte
99 Rusen Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 04:04:72 Timp 9865 Cod 0 Puncte
99 Badarau Raul Sebastian SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 04:02:04 Timp 10885 Cod 0 Puncte
99 Borca Lorena Florina SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 04:14:41 Timp 10921 Cod 0 Puncte
99 Savastita Simona Alex. CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 04:06:42 Timp 11038 Cod 0 Puncte
99 Ratiu George Adrian CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 04:09:45 Timp 10622 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 100 m liber (0-99M custom)

0 Macovei Daniel DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 23 ani 00:51:18 Timp 6836 Cod 0 Puncte
0 Artimon Alin Alexandru CSB - Clubul Sportiv Municipal Bacau 23 ani 00:52:83 Timp 7028 Cod 0 Puncte

2. 100 m liber (0-99M custom)

0 Basarabie Mihai DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 18 ani 00:56:37 Timp 8868 Cod 0 Puncte
0 Glinta Robert Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 00:51:69 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Sonoc Gabriel Cristian LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 18 ani 00:53:08 Timp 9034 Cod 0 Puncte
33 Preda Bogdan Marius LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 00:58:02 Timp 9050 Cod 0 Puncte
35 Pantazi Madalin Adrian CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 18 ani 00:58:26 Timp 8853 Cod 0 Puncte
37 Plesa Andrei LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 00:58:39 Timp 9114 Cod 0 Puncte
46 Popescu Rares C-Tin PCT - Palatul copiilor Constanta 18 ani 00:59:19 Timp 9102 Cod 0 Puncte
86 Constantin Nicolae Marian PCT - Palatul copiilor Constanta 18 ani 01:04:71 Timp 10165 Cod 0 Puncte

3. 100 m liber (0-99M custom)

0 Neama Raul Emanuel LUN - Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 17 ani 00:55:49 Timp 9780 Cod 0 Puncte
0 Glod Ionut Daniel LBC - Liceul cu program sportiv Bacau 17 ani 00:55:20 Timp 8925 Cod 0 Puncte
0 Coste Florin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:53:97 Timp 9310 Cod 0 Puncte
0 Nas Mihai LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:53:25 Timp 9147 Cod 0 Puncte
0 Ion Alexandru Nicolae LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17 ani 00:54:83 Timp 9619 Cod 0 Puncte
0 Rosioru Paul Andrei CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 17 ani 00:56:27 Timp 9371 Cod 0 Puncte
31 Anghel Andrei Mircea CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 17 ani 00:57:79 Timp 9723 Cod 0 Puncte
42 Tibrea Matei PCT - Palatul copiilor Constanta 17 ani 00:58:87 Timp 10166 Cod 0 Puncte
43 Delamarian Iasonas LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 17 ani 00:58:94 Timp 11943 Cod 0 Puncte
44 Iordachescu Sergiu Cristi DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17 ani 00:59:05 Timp 9727 Cod 0 Puncte
47 Boltye Otto Mark SBM - Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 17 ani 00:59:31 Timp 12200 Cod 0 Puncte
57 Bracaci Daniel CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 17 ani 01:00:47 Timp 11124 Cod 0 Puncte
62 Teodorescu Bogdan BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17 ani 01:01:14 Timp 9442 Cod 0 Puncte
68 Toth Rares Andres LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 01:01:98 Timp 9323 Cod 0 Puncte
70 Rosianu Emil Marian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 01:02:07 Timp 9049 Cod 0 Puncte

4. 100 m liber (0-99M custom)

0 Gheorghe Stefan Daniel UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 21 ani 00:53:82 Timp 7557 Cod 0 Puncte
17 Ancuta Alexandru Vasile UNR - Clubul Sportiv Universitatea Resita 21 ani 00:53:87 Timp 7793 Cod 0 Puncte
20 Rotundu Cristian STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 21 ani 00:54:16 Timp 6863 Cod 0 Puncte
21 Raiu Florin Alexandru DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 21 ani 00:55:04 Timp 7916 Cod 0 Puncte

5. 100 m liber (0-99M custom)

0 Coicici Miroslav Radu UNR - Clubul Sportiv Universitatea Resita 24 ani 00:53:70 Timp 6393 Cod 0 Puncte
18 Tatar Gheorghe Cristian UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 24 ani 00:53:96 Timp 6527 Cod 0 Puncte

6. 100 m liber (0-99M custom)

0 Cristea Horia Stefan MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 22 ani 00:53:75 Timp 7475 Cod 0 Puncte
23 Deznan Sergiu Denis MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 22 ani 00:55:51 Timp 7192 Cod 0 Puncte
51 Draghici Bogdan Florin UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 22 ani 00:59:74 Timp 6709 Cod 0 Puncte

7. 100 m liber (0-99M custom)

0 Paturca Vlad CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 16 ani 00:54:37 Timp 10375 Cod 0 Puncte
24 Alexandrescu Marco Cristi LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:56:44 Timp 9882 Cod 0 Puncte
29 Ion Alexandru SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 00:57:69 Timp 10240 Cod 0 Puncte
32 Pech Eduard Daniel BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 00:57:93 Timp 9829 Cod 0 Puncte
34 Bonea Sabin MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 16 ani 00:58:03 Timp 9982 Cod 0 Puncte
37 Timofte Claudiu Florin SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 00:58:39 Timp 10341 Cod 0 Puncte
39 Nicula Andrei Cristian DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 00:58:41 Timp 10219 Cod 0 Puncte
40 Tudose Vlad MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 16 ani 00:58:54 Timp 11755 Cod 0 Puncte
45 Nestor Vlad Andrei CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 16 ani 00:59:08 Timp 9880 Cod 0 Puncte
49 Dobra Andrei Darius MSB - Cl. Sp. Municipal SIBIU 16 ani 00:59:52 Timp 10044 Cod 0 Puncte
50 Pirvu Razvan Valentin SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 16 ani 00:59:57 Timp 10039 Cod 0 Puncte
53 Pascale Vlad Tudor ACT - ACS Atena Sport Club Constanta 16 ani 01:00:19 Timp 10303 Cod 0 Puncte
54 Arba Adrian Cristian STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 16 ani 01:00:21 Timp 10316 Cod 0 Puncte
58 Laszlo Paul Robert VPN - As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 16 ani 01:00:49 Timp 9798 Cod 0 Puncte
59 Dobre Andrei Petrisor LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 01:00:64 Timp 10194 Cod 0 Puncte
64 Tincau Marius Alex. SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 01:01:62 Timp 10232 Cod 0 Puncte
66 Suciu Razvan Adin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 01:01:82 Timp 10151 Cod 0 Puncte
68 Alexa Andreas Catalin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 01:01:98 Timp 9855 Cod 0 Puncte
72 Mailat Eduard Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:02:67 Timp 9974 Cod 0 Puncte
73 Ciobanu Robert Gabriel LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 16 ani 01:02:68 Timp 10656 Cod 0 Puncte
75 Jurju Daniel Ioan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 16 ani 01:02:99 Timp 10606 Cod 0 Puncte
77 Iacob Andrei Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:03:43 Timp 9956 Cod 0 Puncte
81 Bumbea Andrei Flavius SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 01:03:61 Timp 10227 Cod 0 Puncte
82 Onesim Ioan SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 01:03:75 Timp 10344 Cod 0 Puncte
83 Blotor Darius Andrei SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 16 ani 01:03:90 Timp 10038 Cod 0 Puncte
88 Vlas Bogdan Constantin STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 16 ani 01:05:37 Timp 10021 Cod 0 Puncte
90 Comanici Valentin PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 01:05:71 Timp 10164 Cod 0 Puncte

8. 100 m liber (0-99M custom)

0 Ratiu George Adrian CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 00:54:59 Timp 10622 Cod 0 Puncte
26 Badarau Raul Sebastian SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 00:56:72 Timp 10885 Cod 0 Puncte
30 Stoica C-Tin George Alexandru BCC - Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 15 ani 00:57:70 Timp 10736 Cod 0 Puncte
36 Marinescu Popazov Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 00:58:34 Timp 9481 Cod 0 Puncte
41 Paduraru Andrei Florin SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 00:58:61 Timp 10882 Cod 0 Puncte
48 Pop Calin Dumitru SBM - Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 15 ani 00:59:37 Timp 10487 Cod 0 Puncte
52 Ene Codrin Constantin SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 15 ani 01:00:16 Timp 10714 Cod 0 Puncte
55 Bomchis Filip Tudor CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 01:00:24 Timp 11041 Cod 0 Puncte
56 Toma Octavian CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 01:00:37 Timp 10790 Cod 0 Puncte
60 Stoicescu Adrian Gabriel PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 01:00:85 Timp 10732 Cod 0 Puncte
61 Constantin Eduard Razvan PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 01:00:98 Timp 10726 Cod 0 Puncte
63 Stafie Calin SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 01:01:30 Timp 11072 Cod 0 Puncte
65 Tranulea Cristian Virgil PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 01:01:65 Timp 11521 Cod 0 Puncte
67 Popescu Mihai PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 01:01:85 Timp 10740 Cod 0 Puncte
71 Troanca Stefan BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 15 ani 01:02:26 Timp 10781 Cod 0 Puncte
74 Arpin Vlad Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:02:92 Timp 11152 Cod 0 Puncte
76 Madaras Sabin Augustin SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 15 ani 01:03:26 Timp 10460 Cod 0 Puncte
78 Ardelean Alex Ovidiu LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 15 ani 01:03:45 Timp 10648 Cod 0 Puncte
79 Micu Alexandru CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 01:03:47 Timp 11078 Cod 0 Puncte
79 Baltoi Andrei LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 01:03:47 Timp 11710 Cod 0 Puncte
84 Maer Norbert SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 01:03:94 Timp 10883 Cod 0 Puncte
85 Badescu Petrut Ovidiu CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 01:04:37 Timp 10554 Cod 0 Puncte
87 Palfi Bogdan Ioan SBM - Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 15 ani 01:05:36 Timp 10503 Cod 0 Puncte
89 Comsa Mihai Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:05:54 Timp 10769 Cod 0 Puncte
91 Talpai Zsolt STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 15 ani 01:06:27 Timp 10966 Cod 0 Puncte
92 Mihai Denis Stefan PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 01:06:36 Timp 10733 Cod 0 Puncte
93 Cosma Eduard Alexandru SBM - Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 15 ani 01:07:40 Timp 10842 Cod 0 Puncte

9. 100 m liber (0-99M custom)

19 Petrescu Cristian Paul SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 19 ani 00:54:15 Timp 8672 Cod 0 Puncte
22 Barbu George Eduard CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19 ani 00:55:46 Timp 8568 Cod 0 Puncte
27 Anghel Radu Mihai STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 19 ani 00:56:76 Timp 8710 Cod 0 Puncte
28 Cherestes Andrei Aurelian STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 19 ani 00:57:11 Timp 8688 Cod 0 Puncte

10. 100 m liber (0-99M custom)

25 Iordachescu Bogdan Ionut CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 20 ani 00:56:55 Timp 7533 Cod 0 Puncte

11. 100 m liber (0-99F custom)

0 Cozma Ionela DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 26 ani 00:58:93 Timp 5533 Cod 0 Puncte

12. 100 m liber (0-99F custom)

0 Tatar Cristina Georgeta UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 30 ani 01:01:47 Timp 2836 Cod 0 Puncte

13. 100 m liber (0-99F custom)

0 Macavei Carina Bianca MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 21 ani 01:02:07 Timp 7969 Cod 0 Puncte

14. 100 m liber (0-99F custom)

0 Schneider Kristina Maria LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:02:38 Timp 11809 Cod 0 Puncte
0 Andonie Andreea UCJ - Clubul Sportiv Universitatea Cluj 16 ani 01:02:79 Timp 9770 Cod 0 Puncte
0 Bud Florina Lorena LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:02:65 Timp 9817 Cod 0 Puncte
0 Dospin Stefania Andreea CSB - Clubul Sportiv Municipal Bacau 16 ani 01:01:02 Timp 10273 Cod 0 Puncte
17 Nastasa Adina Elena VPN - As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 16 ani 01:02:44 Timp 9793 Cod 0 Puncte
24 Marinescu Monica Gabriela STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16 ani 01:05:90 Timp 9874 Cod 0 Puncte
26 Balazs Melinda LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:06:17 Timp 10470 Cod 0 Puncte
30 Stoica Elena Luciana MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 16 ani 01:06:62 Timp 9984 Cod 0 Puncte
31 Iancu Albertina Nicolle DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 01:06:75 Timp 9966 Cod 0 Puncte
37 Vrabie Alexandra DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16 ani 01:08:12 Timp 9960 Cod 0 Puncte
42 Pasa Meltem Diana DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 01:12:04 Timp 10217 Cod 0 Puncte

15. 100 m liber (0-99F custom)

0 Nadolu Iuliana Maria PCT - Palatul copiilor Constanta 17 ani 01:01:44 Timp 9542 Cod 0 Puncte
0 Malina Andra Teodora SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 17 ani 01:05:36 Timp 9566 Cod 0 Puncte
27 Augustinov Andreea SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 17 ani 01:06:19 Timp 9676 Cod 0 Puncte
35 Durbaca Oana Madalina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 01:07:58 Timp 9528 Cod 0 Puncte

16. 100 m liber (0-99F custom)

0 Ivacson Bianca Petruta SCB - Sport Club Municipal Bacau 18 ani 01:02:30 Timp 9275 Cod 0 Puncte
32 Zehra Aynur Alina Valeria DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 18 ani 01:06:80 Timp 8937 Cod 0 Puncte
33 Ilie Bianca Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18 ani 01:07:16 Timp 8959 Cod 0 Puncte

17. 100 m liber (0-99F custom)

0 Stan Alina Ioana CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 01:05:28 Timp 11034 Cod 0 Puncte
0 Costea Denisa Stefania LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 01:04:12 Timp 10486 Cod 0 Puncte
0 Orzac Paula Reka LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 01:03:14 Timp 10491 Cod 0 Puncte
0 Sarbulescu Andreea Loreda LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:05:35 Timp 11322 Cod 0 Puncte
0 Pusztay Doris BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 01:03:66 Timp 10844 Cod 0 Puncte
0 Pojar Rebecca Maria CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 01:01:99 Timp 11158 Cod 0 Puncte
20 Dragomir Ana Maria STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15 ani 01:05:76 Timp 10779 Cod 0 Puncte
22 Chilianu Margareta CSB - Clubul Sportiv Municipal Bacau 15 ani 01:05:85 Timp 11002 Cod 0 Puncte
23 Pakai Zsofia CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 01:05:86 Timp 11049 Cod 0 Puncte
25 Rinzascu Alexandra SCB - Sport Club Municipal Bacau 15 ani 01:06:11 Timp 11000 Cod 0 Puncte
28 Kovacs Kriszta Nora LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 15 ani 01:06:48 Timp 10458 Cod 0 Puncte
29 Fulop Medeea Adina LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 01:06:50 Timp 10502 Cod 0 Puncte
34 Nagy Kincso SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 15 ani 01:07:26 Timp 10886 Cod 0 Puncte
36 Durus Oana Roxana BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 01:07:61 Timp 10845 Cod 0 Puncte
38 Pascu Roberta Flores STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15 ani 01:09:03 Timp 11018 Cod 0 Puncte
39 Luca Stefania Eliza CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 01:10:05 Timp 9480 Cod 0 Puncte
40 Chircioaga Andreea Denisa LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 01:10:15 Timp 12666 Cod 0 Puncte
41 Gandi Roxana Ionela LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 01:11:63 Timp 10472 Cod 0 Puncte
43 Popescu Andreea Larisa CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 01:14:78 Timp 11033 Cod 0 Puncte

18. 100 m liber (0-99F custom)

18 Plesa Iulia Bianca LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 20 ani 01:04:55 Timp 8353 Cod 0 Puncte

19. 100 m liber (0-99F custom)

19 Dragomir Gabriela Elena FAR - Clubul Sportiv Farul Constanta 19 ani 01:05:33 Timp 8602 Cod 0 Puncte
21 Prioteasa Ana Maria Adela UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 19 ani 01:05:83 Timp 7549 Cod 0 Puncte

20. 100 m bras (0-99M custom)

0 Tufaru Liviu Alexandru LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 19 ani 01:08:85 Timp 8705 Cod 0 Puncte
0 Roman Andrei Cristian LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 19 ani 01:09:36 Timp 8463 Cod 0 Puncte

21. 100 m bras (0-99M custom)

0 Fodor Bogdan Alexandru STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 20 ani 01:08:75 Timp 8312 Cod 0 Puncte
0 Gradinaru Andrei Razvan FAR - Clubul Sportiv Farul Constanta 20 ani 01:08:90 Timp 7708 Cod 0 Puncte
0 Abibula Atila FAR - Clubul Sportiv Farul Constanta 20 ani 01:09:41 Timp 8089 Cod 0 Puncte
18 Oancea George Cristinel PET - Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 20 ani 01:10:80 Timp 8229 Cod 0 Puncte
32 Oproiu Bogdan Alexandru MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 20 ani 01:16:11 Timp 8278 Cod 0 Puncte

22. 100 m bras (0-99M custom)

0 Sarac Ionut Alin LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 17 ani 01:08:45 Timp 9764 Cod 0 Puncte
0 Dinca Andreeas LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17 ani 01:09:94 Timp 9613 Cod 0 Puncte
0 Cange Gabriel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 01:10:93 Timp 9540 Cod 0 Puncte
0 Dumitrache Alexandru Iuli LLP - Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 17 ani 01:11:89 Timp 9490 Cod 0 Puncte
22 Rosu Bogdan LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 17 ani 01:13:18 Timp 9513 Cod 0 Puncte
25 Stroe Mihai Andrei LUN - Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 17 ani 01:13:64 Timp 11455 Cod 0 Puncte
27 Crisnic Andrei STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 17 ani 01:14:69 Timp 10313 Cod 0 Puncte
28 Teodorescu Bogdan BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17 ani 01:14:79 Timp 9442 Cod 0 Puncte
38 Delamarian Iasonas LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 17 ani 01:18:50 Timp 11943 Cod 0 Puncte

23. 100 m bras (0-99M custom)

0 Ionita Nicolae Andrei UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 26 ani 01:09:09 Timp 5100 Cod 0 Puncte

24. 100 m bras (0-99M custom)

0 Ibanisteanu Marius Alin SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 18 ani 01:11:35 Timp 9077 Cod 0 Puncte
0 Bria Alexandru CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 18 ani 01:08:82 Timp 9194 Cod 0 Puncte
20 Simon Andrei Sebastian LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 18 ani 01:11:85 Timp 8824 Cod 0 Puncte
41 Nitescu Cristian CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 18 ani 01:19:70 Timp 8873 Cod 0 Puncte

25. 100 m bras (0-99M custom)

0 Marchitan Teodor George SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 01:10:88 Timp 10324 Cod 0 Puncte
0 Tincau Marius Alex. SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 01:12:91 Timp 10232 Cod 0 Puncte
24 Pech Eduard Daniel BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 01:13:31 Timp 9829 Cod 0 Puncte
29 Nistor Mircea Nicolae SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 01:15:00 Timp 11738 Cod 0 Puncte
33 Macovei Andrei STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 16 ani 01:16:36 Timp 10958 Cod 0 Puncte
34 Maxim Antoniu BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 01:16:69 Timp 9815 Cod 0 Puncte
35 Viju Tiberiu George SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 01:16:73 Timp 10011 Cod 0 Puncte
36 Sleam Alex Sergiu BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 01:17:82 Timp 9854 Cod 0 Puncte
42 Dancioiu Alex. Stefan MSB - Cl. Sp. Municipal SIBIU 16 ani 01:20:13 Timp 10046 Cod 0 Puncte
43 Pascale Vlad Tudor ACT - ACS Atena Sport Club Constanta 16 ani 01:21:50 Timp 10303 Cod 0 Puncte

26. 100 m bras (0-99M custom)

0 Micu Mihai CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 01:12:72 Timp 11077 Cod 0 Puncte
0 Tompa Gyorgy Kadosa CSG - Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 15 ani 01:12:08 Timp 11410 Cod 0 Puncte
23 Marinescu Popazov Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 01:13:22 Timp 9481 Cod 0 Puncte
26 Dabija Cristinel Gabriel SBM - Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 15 ani 01:13:91 Timp 10500 Cod 0 Puncte
30 Calin Rares Mihai ATM - Club Sportiv Aquasport Timisoara 15 ani 01:15:31 Timp 11893 Cod 0 Puncte
31 Punga Dragos George MBR - Clubul Sportiv Municipal Braila 15 ani 01:15:92 Timp 11554 Cod 0 Puncte
37 Sarac Catalin Emanuel LAR - Liceul cu program sportiv ARAD 15 ani 01:18:19 Timp 10649 Cod 0 Puncte
39 Daba Cosmin SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 01:19:05 Timp 10903 Cod 0 Puncte
40 Feczko Zoltan STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 15 ani 01:19:43 Timp 10629 Cod 0 Puncte
44 Birleanu Luca Tudor PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 01:27:14 Timp 12035 Cod 0 Puncte
45 Bodiu Cristian Valeriu PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 01:27:58 Timp 10735 Cod 0 Puncte

27. 100 m bras (0-99M custom)

17 Popa Gabriel Florian UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 23 ani 01:09:88 Timp 5893 Cod 0 Puncte
19 Ibanisteanu Bogdan Marian UNR - Clubul Sportiv Universitatea Resita 23 ani 01:10:81 Timp 6938 Cod 0 Puncte

28. 100 m bras (0-99M custom)

21 Ghimboasa Sergiu Mihai UNR - Clubul Sportiv Universitatea Resita 21 ani 01:12:57 Timp 7752 Cod 0 Puncte

29. 100 m bras (0-99F custom)

0 Ilie Florina Alexandra UPT - Clubul Sportiv Universitar Pitesti 19 ani 01:18:38 Timp 8733 Cod 0 Puncte
0 Buzdugan Adelina Elena SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 19 ani 01:19:89 Timp 8496 Cod 0 Puncte

30. 100 m bras (0-99F custom)

0 Gogu Denisa Elena STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17 ani 01:17:08 Timp 9374 Cod 0 Puncte
0 Puchiu Andreea STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17 ani 01:16:33 Timp 8939 Cod 0 Puncte
9 Bocan Beatrice Sabina STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17 ani 01:23:04 Timp 8889 Cod 0 Puncte

31. 100 m bras (0-99F custom)

0 Borca Lorena Florina SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 01:21:51 Timp 10921 Cod 0 Puncte
0 Savastita Simona Alex. CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 15 ani 01:17:40 Timp 11038 Cod 0 Puncte
0 Lissov Diana SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 01:19:59 Timp 10636 Cod 0 Puncte
0 Pusztay Doris BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 01:21:63 Timp 10844 Cod 0 Puncte
11 Maxin Melissa Octavia CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 15 ani 01:24:53 Timp 10624 Cod 0 Puncte
13 Niculae Daniela Cristina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:27:51 Timp 10755 Cod 0 Puncte
14 Pascu Roberta Flores STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15 ani 01:32:42 Timp 11018 Cod 0 Puncte

32. 100 m bras (0-99F custom)

10 Nae Andreea Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 01:24:13 Timp 8001 Cod 0 Puncte
12 Stoica Elena Luciana MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 16 ani 01:26:23 Timp 9984 Cod 0 Puncte
15 Nedelea Cristina Raluca LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 01:32:73 Timp 9518 Cod 0 Puncte

33. 200 m fluture (0-99M custom)

0 Coci Alexandru MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 26 ani 02:08:29 Timp 5997 Cod 0 Puncte

34. 200 m fluture (0-99M custom)

0 Vatasescu Stefan Andrei MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 20 ani 02:09:42 Timp 8283 Cod 0 Puncte

35. 200 m fluture (0-99M custom)

0 Grigore Andrei Tiberiu CSO - Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 19 ani 02:10:82 Timp 8755 Cod 0 Puncte
0 Barbu George Eduard CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19 ani 02:14:87 Timp 8568 Cod 0 Puncte

36. 200 m fluture (0-99M custom)

0 Bacalu Andrei MBR - Clubul Sportiv Municipal Braila 15 ani 02:25:50 Timp 11009 Cod 0 Puncte
0 Martin Daniel Cristian SCB - Sport Club Municipal Bacau 15 ani 02:08:91 Timp 12614 Cod 0 Puncte
0 Bran Ionel STE - Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15 ani 02:26:31 Timp 10697 Cod 0 Puncte
19