Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (0-99F custom)

0 Raduta Bianca Izabella Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:94 Timp 8378 Cod 0 Puncte
0 Sandu Raluca Simona Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:38 Timp 8724 Cod 0 Puncte
0 Ene Alina Gratiela Liceul cu program sportiv Braila 00:31:77 Timp 8585 Cod 0 Puncte
0 Prioteasa Ana Maria Adela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:07 Timp 7549 Cod 0 Puncte
0 Dansorean Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:52 Timp 8769 Cod 0 Puncte
25 Ganovici Viviana Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:47 Timp 8392 Cod 0 Puncte

2. 50 m spate (0-99F custom)

0 Balas Beatrice Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:25 Timp 9163 Cod 0 Puncte
9 Zehra Aynur Alina Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:42 Timp 8937 Cod 0 Puncte
10 Ilie Bianca Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:63 Timp 8959 Cod 0 Puncte
11 Ivacson Bianca Petruta As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:34:94 Timp 9275 Cod 0 Puncte
12 Neaga Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:02 Timp 8840 Cod 0 Puncte
13 Iliescu Irina Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:10 Timp 8882 Cod 0 Puncte
14 Olariu Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:16 Timp 8831 Cod 0 Puncte
18 Busuioc Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:91 Timp 8961 Cod 0 Puncte
19 Barbantan Edit Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:08 Timp 9128 Cod 0 Puncte
20 Ristache Andreea Francisc Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:14 Timp 8968 Cod 0 Puncte
26 Maur Bianca Gabriela Clubul Sportiv Municipal Arad 00:37:53 Timp 9036 Cod 0 Puncte
29 Cibu Teodora Nicole Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:64 Timp 8843 Cod 0 Puncte

3. 50 m spate (0-99F custom)

0 Lavic Diana Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:99 Timp 9594 Cod 0 Puncte
0 Bocan Beatrice Sabina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:97 Timp 8889 Cod 0 Puncte
15 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:23 Timp 9563 Cod 0 Puncte
17 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:47 Timp 9357 Cod 0 Puncte
22 Balas Bianca Cristina Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:57 Timp 9297 Cod 0 Puncte
24 Anton Denisa Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:88 Timp 9757 Cod 0 Puncte
28 Barbulescu Maria Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:38:83 Timp 9302 Cod 0 Puncte
30 Becheanu Maria Teodora Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:41:47 Timp 9305 Cod 0 Puncte

4. 50 m spate (0-99F custom)

16 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:30 Timp 10282 Cod 0 Puncte
21 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:36:19 Timp 9793 Cod 0 Puncte
23 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:63 Timp 9864 Cod 0 Puncte
27 Pasa Meltem Diana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:38:70 Timp 10217 Cod 0 Puncte

5. 50 m spate (0-99M custom)

0 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:72 Timp 7900 Cod 0 Puncte
0 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:83 Timp 7672 Cod 0 Puncte
14 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:14 Timp 7910 Cod 0 Puncte
17 Grecu Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:59 Timp 7726 Cod 0 Puncte
23 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:80 Timp 7885 Cod 0 Puncte

6. 50 m spate (0-99M custom)

0 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:88 Timp 8312 Cod 0 Puncte
0 Comboeanu Giani Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:97 Timp 8191 Cod 0 Puncte
0 Cucerzan Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:49 Timp 8199 Cod 0 Puncte
9 Cocianu Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 00:29:57 Timp 8060 Cod 0 Puncte
10 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:71 Timp 8284 Cod 0 Puncte
11 Oproiu Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:93 Timp 8278 Cod 0 Puncte
12 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:01 Timp 7533 Cod 0 Puncte
14 Oancea George Cristinel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:30:14 Timp 8229 Cod 0 Puncte
16 Cozma Razvan Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:20 Timp 8156 Cod 0 Puncte
18 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:64 Timp 8308 Cod 0 Puncte
21 Popescu Andrei Vlad Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:31:47 Timp 8749 Cod 0 Puncte

7. 50 m spate (0-99M custom)

0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:22 Timp 9019 Cod 0 Puncte
22 Ambrono Andrei Daniel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:53 Timp 9202 Cod 0 Puncte
26 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:40 Timp 8942 Cod 0 Puncte

8. 50 m spate (0-99M custom)

0 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:46 Timp 8688 Cod 0 Puncte
0 Ganea Andrei Madalin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:40 Timp 8544 Cod 0 Puncte
13 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:03 Timp 8710 Cod 0 Puncte
19 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:90 Timp 8745 Cod 0 Puncte
20 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:11 Timp 8620 Cod 0 Puncte
31 Stoicescu Andrei Costin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:58 Timp 8691 Cod 0 Puncte
34 Nicula Doru Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:42 Timp 8685 Cod 0 Puncte

9. 50 m spate (0-99M custom)

24 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:32:26 Timp 9699 Cod 0 Puncte
25 Raita Petrica Marius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:39 Timp 9365 Cod 0 Puncte
27 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:32:68 Timp 9723 Cod 0 Puncte
28 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:88 Timp 8879 Cod 0 Puncte
29 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:07 Timp 9310 Cod 0 Puncte
29 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:33:07 Timp 9728 Cod 0 Puncte
32 Ion Alexandru Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:83 Timp 9619 Cod 0 Puncte
33 Apostol George Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:22 Timp 9617 Cod 0 Puncte
35 Cirlig Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:66 Timp 9623 Cod 0 Puncte

10. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Morar Adriana Corina Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:06:19 Timp 9150 Cod 0 Puncte
0 Raduta Bianca Izabella Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:24 Timp 8378 Cod 0 Puncte
0 Georgescu Paula Andreea Palatul copiilor Constanta 01:08:39 Timp 8546 Cod 0 Puncte
0 Zarnoianu Ioana Alexandra Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:55 Timp 8468 Cod 0 Puncte
0 Dansorean Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:61 Timp 8769 Cod 0 Puncte
0 Zboiu Nicoleta Alexandra Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:68 Timp 8700 Cod 0 Puncte
15 Baraian Alexandra Iulia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:14:23 Timp 10388 Cod 0 Puncte
19 Ciomag Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:15:58 Timp 8538 Cod 0 Puncte

11. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Meila Ana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:93 Timp 8008 Cod 0 Puncte
0 Balan Andreea Teodora Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:09:26 Timp 9214 Cod 0 Puncte
13 Pascu Ioana Cristina Liceul cu program sportiv Braila 01:13:42 Timp 9059 Cod 0 Puncte
14 Vijan Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:88 Timp 8375 Cod 0 Puncte
17 Pascu Livia Ana Liceul cu program sportiv Braila 01:15:06 Timp 9065 Cod 0 Puncte
20 Gaina Elena Ancuta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:05 Timp 8007 Cod 0 Puncte
23 Danescu Andreea Ewelyne Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:18 Timp 9010 Cod 0 Puncte
25 Anghel Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:81 Timp 9255 Cod 0 Puncte

12. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Andrei Andreea Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:10:52 Timp 9927 Cod 0 Puncte
10 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:11:32 Timp 8936 Cod 0 Puncte
11 Lavic Diana Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:78 Timp 9594 Cod 0 Puncte
12 Bocan Beatrice Sabina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:13 Timp 8889 Cod 0 Puncte
26 Mihalache Ioana Adina Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:24:05 Timp 9720 Cod 0 Puncte

13. 100 m fluture (0-99F custom)

16 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:01 Timp 9864 Cod 0 Puncte
18 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:23 Timp 9874 Cod 0 Puncte
21 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:19:06 Timp 9793 Cod 0 Puncte
22 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:46 Timp 9960 Cod 0 Puncte
24 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:62 Timp 9955 Cod 0 Puncte
27 Belu Alexandra Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:28:21 Timp 11359 Cod 0 Puncte

14. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Banciulescu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:59 Timp 7880 Cod 0 Puncte
0 Ciocan Octavian Mihai Clubul Sportiv Farul Constanta 00:57:67 Timp 7582 Cod 0 Puncte
0 Raiu Florin Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:25 Timp 7916 Cod 0 Puncte
0 Bota Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:40 Timp 8163 Cod 0 Puncte
14 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:32 Timp 7672 Cod 0 Puncte
18 Pop Ciprian Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:21 Timp 7607 Cod 0 Puncte
19 Nemet Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:22 Timp 8153 Cod 0 Puncte

15. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 00:57:49 Timp 7708 Cod 0 Puncte
0 Rotund Aron Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:59:59 Timp 8140 Cod 0 Puncte
0 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:60 Timp 8166 Cod 0 Puncte
0 Vatasescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Municipal Resita 00:58:58 Timp 8283 Cod 0 Puncte
10 Georgescu Alexandru St. Clubul Sportiv Municipal Resita 00:59:64 Timp 8263 Cod 0 Puncte
11 Albu George Raul Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:75 Timp 7414 Cod 0 Puncte
12 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:96 Timp 8308 Cod 0 Puncte
13 Cozma Razvan Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:98 Timp 8156 Cod 0 Puncte
15 Daniluc Toma Eduard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:78 Timp 8152 Cod 0 Puncte
17 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:03:02 Timp 7988 Cod 0 Puncte
22 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:71 Timp 8115 Cod 0 Puncte
24 Nica Dan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:10 Timp 8343 Cod 0 Puncte
25 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:40 Timp 8299 Cod 0 Puncte
31 Oproiu Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:34 Timp 8278 Cod 0 Puncte

16. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Farcutiu Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:59:11 Timp 8663 Cod 0 Puncte
16 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:50 Timp 8568 Cod 0 Puncte
21 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:63 Timp 8688 Cod 0 Puncte
28 Nassar Adi Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:19 Timp 8776 Cod 0 Puncte
29 Stoica Robert Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:32 Timp 8742 Cod 0 Puncte
33 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:09 Timp 8745 Cod 0 Puncte

17. 100 m fluture (0-99M custom)

20 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:41 Timp 8963 Cod 0 Puncte
23 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:93 Timp 8872 Cod 0 Puncte
26 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:53 Timp 8986 Cod 0 Puncte
27 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:05:83 Timp 8942 Cod 0 Puncte
30 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:07:32 Timp 9254 Cod 0 Puncte

18. 100 m fluture (0-99M custom)

32 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:53 Timp 8879 Cod 0 Puncte
34 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:09:21 Timp 9728 Cod 0 Puncte
35 Ion Alexandru Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:23 Timp 9619 Cod 0 Puncte
36 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:90 Timp 9615 Cod 0 Puncte
37 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:52 Timp 8945 Cod 0 Puncte
38 Iordachescu Sergiu Cristi Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:12:77 Timp 9727 Cod 0 Puncte
39 Lazaroiu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:13:47 Timp 8004 Cod 0 Puncte
40 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:14:15 Timp 9723 Cod 0 Puncte
41 Nilca Bogdan Dragos Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:08 Timp 9598 Cod 0 Puncte
42 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:19:30 Timp 10313 Cod 0 Puncte

19. 200 m bras (0-99F custom)

0 Buzdugan Adelina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:51:09 Timp 8496 Cod 0 Puncte
0 Ilie Florina Alexandra Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:49:68 Timp 8733 Cod 0 Puncte
0 Prohnischi Dana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:51:69 Timp 8735 Cod 0 Puncte
0 Ciorobea Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:44:85 Timp 7151 Cod 0 Puncte
13 Sucan Larisa Daiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:08:60 Timp 8632 Cod 0 Puncte

20. 200 m bras (0-99F custom)

0 Radu Alexandra Clubul Sportiv Farul Constanta 02:50:61 Timp 9612 Cod 0 Puncte
0 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:48 Timp 8892 Cod 0 Puncte
0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:54:86 Timp 9374 Cod 0 Puncte
0 Pop Andreea Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:57:58 Timp 10387 Cod 0 Puncte
0 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:58:71 Timp 9563 Cod 0 Puncte

21. 200 m bras (0-99F custom)

0 Baluta Luiza Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:02:74 Timp 8370 Cod 0 Puncte
0 Roman Oana Teodora Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:03:16 Timp 8830 Cod 0 Puncte
14 Nachiu Bianca Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:11:68 Timp 9500 Cod 0 Puncte

22. 200 m bras (0-99F custom)

12 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:04:54 Timp 10282 Cod 0 Puncte

23. 200 m bras (0-99M custom)

0 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:36 Timp 8098 Cod 0 Puncte
0 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:35:19 Timp 7609 Cod 0 Puncte
0 Rizan Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:32:59 Timp 7788 Cod 0 Puncte
0 Grecu Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:35 Timp 7726 Cod 0 Puncte
14 Demeny Attila Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:42:97 Timp 7565 Cod 0 Puncte
18 Ghimboasa Sergiu Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 02:51:85 Timp 7752 Cod 0 Puncte

24. 200 m bras (0-99M custom)

0 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:64 Timp 8292 Cod 0 Puncte
0 Abibula Atila Clubul Sportiv Farul Constanta 02:31:00 Timp 8089 Cod 0 Puncte
0 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:44 Timp 8312 Cod 0 Puncte
0 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:33:59 Timp 8157 Cod 0 Puncte
16 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:45:10 Timp 8694 Cod 0 Puncte
23 Ionita Radu Liceul cu program sportiv ARAD 03:05:33 Timp 8111 Cod 0 Puncte

25. 200 m bras (0-99M custom)

0 Cristescu Andrei Camil Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:38:62 Timp 8708 Cod 0 Puncte
0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:33:75 Timp 8494 Cod 0 Puncte
0 Trifoi Denis Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:40:42 Timp 8414 Cod 0 Puncte
17 Tufaru Liviu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:49:33 Timp 8705 Cod 0 Puncte

26. 200 m bras (0-99M custom)

12 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:40:98 Timp 9147 Cod 0 Puncte
15 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:43:60 Timp 9613 Cod 0 Puncte
19 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:52:73 Timp 9310 Cod 0 Puncte
20 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:58:99 Timp 8945 Cod 0 Puncte
21 Ghezea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:03:28 Timp 9624 Cod 0 Puncte

27. 200 m bras (0-99M custom)

13 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:42:02 Timp 9194 Cod 0 Puncte
22 Nitescu Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 03:04:91 Timp 8873 Cod 0 Puncte

28. 1500 m liber (0-99F custom)

0 Dragomir Gabriela Elena Liceul cu program sportiv Braila 19:13:70 Timp 8602 Cod 0 Puncte
0 Ene Alina Gratiela Liceul cu program sportiv Braila 19:00:31 Timp 8585 Cod 0 Puncte
7 Constantin Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 21:58:71 Timp 8683 Cod 0 Puncte

29. 1500 m liber (0-99F custom)

0 Ungureanu Maria Karina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:14:82 Timp 8371 Cod 0 Puncte
0 Vijan Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:21:26 Timp 8375 Cod 0 Puncte
0 Meila Ana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:42:16 Timp 8008 Cod 0 Puncte

30. 1500 m liber (0-99F custom)

0 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 18:37:19 Timp 8936 Cod 0 Puncte

31. 800 m liber (0-99M custom)

0 Raiu Florin Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 08:40:00 Timp 7916 Cod 0 Puncte

32. 800 m liber (0-99M custom)

0 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:43:74 Timp 8166 Cod 0 Puncte
0 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Universitar Pitesti 09:23:58 Timp 7560 Cod 0 Puncte
0 Vatasescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Municipal Resita 08:54:17 Timp 8283 Cod 0 Puncte
0 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:24:27 Timp 8115 Cod 0 Puncte
0 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:23:62 Timp 7533 Cod 0 Puncte

33. 800 m liber (0-99M custom)

0 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:00:61 Timp 8710 Cod 0 Puncte
0 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 08:58:33 Timp 8755 Cod 0 Puncte
13 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:41:95 Timp 8620 Cod 0 Puncte

34. 800 m liber (0-99M custom)

0 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 09:00:59 Timp 9254 Cod 0 Puncte
0 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:06:60 Timp 8374 Cod 0 Puncte
12 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:08:90 Timp 8986 Cod 0 Puncte

35. 800 m liber (0-99M custom)

0 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 09:56:47 Timp 9699 Cod 0 Puncte

36. 200 m liber (0-99M custom)

1 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:08:37 Timp 8688 Cod 0 Puncte
2 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:11:09 Timp 8166 Cod 0 Puncte
3 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:26:11 Timp 9019 Cod 0 Puncte
4 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:34:67 Timp 7910 Cod 0 Puncte
99 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:17:30 Timp 8157 Cod 0 Puncte
99 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:23:82 Timp 8312 Cod 0 Puncte
99 Bota Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:44:09 Timp 8163 Cod 0 Puncte
99 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:42:26 Timp 7910 Cod 0 Puncte
99 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:34:58 Timp 9019 Cod 0 Puncte

37. 200 m liber (0-99F custom)

1 Prioteasa Ana Maria Adela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:00:12 Timp 7549 Cod 0 Puncte
2 Pascu Livia Ana Liceul cu program sportiv Braila 09:13:89 Timp 9065 Cod 0 Puncte
3 Ungureanu Maria Karina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:33:31 Timp 8371 Cod 0 Puncte
4 Busuioc Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:54:81 Timp 8961 Cod 0 Puncte
5 Cibu Teodora Nicole Clubul Sportiv Scolar Sibiu 10:27:38 Timp 8843 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 100 m spate (0-99M custom)

0 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:76 Timp 8312 Cod 0 Puncte
0 Georgescu Alexandru St. Clubul Sportiv Municipal Resita 01:03:52 Timp 8263 Cod 0 Puncte
0 Oancea George Cristinel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:03:36 Timp 8229 Cod 0 Puncte
9 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:03:35 Timp 8284 Cod 0 Puncte
10 Cocianu Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:03:90 Timp 8060 Cod 0 Puncte
11 Cucerzan Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:04:05 Timp 8199 Cod 0 Puncte
12 Oproiu Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:04:29 Timp 8278 Cod 0 Puncte
17 Cozma Razvan Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:16 Timp 8156 Cod 0 Puncte
19 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:17 Timp 8694 Cod 0 Puncte

2. 100 m spate (0-99M custom)

0 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:67 Timp 7672 Cod 0 Puncte
0 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:88 Timp 7910 Cod 0 Puncte
0 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:52 Timp 7900 Cod 0 Puncte
15 Grecu Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:62 Timp 7726 Cod 0 Puncte
23 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:24 Timp 7885 Cod 0 Puncte

3. 100 m spate (0-99M custom)

0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:56 Timp 9019 Cod 0 Puncte
18 Ambrono Andrei Daniel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:73 Timp 9202 Cod 0 Puncte
22 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:08:95 Timp 8942 Cod 0 Puncte
27 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:32 Timp 8872 Cod 0 Puncte

4. 100 m spate (0-99M custom)

0 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:60 Timp 8755 Cod 0 Puncte
13 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:65 Timp 8710 Cod 0 Puncte
14 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:25 Timp 8688 Cod 0 Puncte
16 Cristescu Andrei Camil Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:11 Timp 8708 Cod 0 Puncte
20 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:42 Timp 8745 Cod 0 Puncte
25 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:83 Timp 8620 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (0-99M custom)

21 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:08:85 Timp 9699 Cod 0 Puncte
24 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:10:10 Timp 9723 Cod 0 Puncte
26 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:17 Timp 8879 Cod 0 Puncte
28 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:35 Timp 9310 Cod 0 Puncte
29 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:12:49 Timp 9728 Cod 0 Puncte
30 Ion Alexandru Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:19 Timp 9619 Cod 0 Puncte
31 Cirlig Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:31:54 Timp 9623 Cod 0 Puncte

6. 100 m spate (0-99F custom)

0 Dansorean Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:60 Timp 8769 Cod 0 Puncte
0 Raduta Bianca Izabella Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:14 Timp 8378 Cod 0 Puncte
0 Prioteasa Ana Maria Adela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:24 Timp 7549 Cod 0 Puncte
0 Sandu Raluca Simona Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:76 Timp 8724 Cod 0 Puncte

7. 100 m spate (0-99F custom)

0 Bocan Beatrice Sabina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:43 Timp 8889 Cod 0 Puncte
0 Lavic Diana Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:92 Timp 9594 Cod 0 Puncte
11 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:09 Timp 9563 Cod 0 Puncte
14 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:13 Timp 9357 Cod 0 Puncte
23 Anton Denisa Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:92 Timp 9757 Cod 0 Puncte
24 Barbulescu Maria Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:23:69 Timp 9302 Cod 0 Puncte

8. 100 m spate (0-99F custom)

0 Zehra Aynur Alina Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:76 Timp 8937 Cod 0 Puncte
0 Olariu Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:77 Timp 8831 Cod 0 Puncte
0 Balas Beatrice Clubul Sportiv Municipal Arad 01:13:85 Timp 9163 Cod 0 Puncte
12 Iliescu Irina Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:11 Timp 8882 Cod 0 Puncte
13 Ristache Andreea Francisc Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:62 Timp 8968 Cod 0 Puncte
16 Neaga Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:16:60 Timp 8840 Cod 0 Puncte
17 Barbantan Edit Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:73 Timp 9128 Cod 0 Puncte
18 Busuioc Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:66 Timp 8961 Cod 0 Puncte
21 Cibu Teodora Nicole Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:21:06 Timp 8843 Cod 0 Puncte

9. 100 m spate (0-99F custom)

10 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:87 Timp 9874 Cod 0 Puncte
15 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:31 Timp 9864 Cod 0 Puncte
19 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:37 Timp 10282 Cod 0 Puncte
20 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:18:53 Timp 9793 Cod 0 Puncte
22 Pasa Meltem Diana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:22:75 Timp 10217 Cod 0 Puncte

10. 100 m liber (0-99M custom)

0 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:94 Timp 7557 Cod 0 Puncte
0 Ciocan Octavian Mihai Clubul Sportiv Farul Constanta 00:52:87 Timp 7582 Cod 0 Puncte
0 Banciulescu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:26 Timp 7880 Cod 0 Puncte
17 Pop Ciprian Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:20 Timp 7607 Cod 0 Puncte
21 Demeny Attila Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:58:53 Timp 7565 Cod 0 Puncte
23 Bota Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:86 Timp 8163 Cod 0 Puncte
24 Nemet Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:91 Timp 8153 Cod 0 Puncte

11. 100 m liber (0-99M custom)

0 Albu George Raul Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:03 Timp 7414 Cod 0 Puncte
0 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:64 Timp 8166 Cod 0 Puncte
0 Comboeanu Giani Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:66 Timp 8191 Cod 0 Puncte
8 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:01 Timp 8157 Cod 0 Puncte
9 Nica Dan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:34 Timp 8343 Cod 0 Puncte
10 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:56:62 Timp 7560 Cod 0 Puncte
11 Popescu Andrei Vlad Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:56:81 Timp 8749 Cod 0 Puncte
12 Daniluc Toma Eduard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:99 Timp 8152 Cod 0 Puncte
13 Rotund Aron Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:57:01 Timp 8140 Cod 0 Puncte
15 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:89 Timp 8299 Cod 0 Puncte
16 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:99 Timp 8115 Cod 0 Puncte
22 Cozma Razvan Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:84 Timp 8156 Cod 0 Puncte
25 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:59 Timp 7988 Cod 0 Puncte
30 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:01:43 Timp 8284 Cod 0 Puncte
36 Ionita Radu Liceul cu program sportiv ARAD 01:02:45 Timp 8111 Cod 0 Puncte

12. 100 m liber (0-99M custom)

0 Farcutiu Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:54:70 Timp 8663 Cod 0 Puncte
14 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:25 Timp 8568 Cod 0 Puncte
18 Ganea Andrei Madalin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:58:21 Timp 8544 Cod 0 Puncte
26 Cristescu Andrei Camil Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:79 Timp 8708 Cod 0 Puncte
29 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:24 Timp 8620 Cod 0 Puncte
31 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:76 Timp 8745 Cod 0 Puncte
35 Stoica Robert Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:36 Timp 8742 Cod 0 Puncte
38 Tufaru Liviu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:01 Timp 8705 Cod 0 Puncte
44 Ilina Dominic Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:56 Timp 8689 Cod 0 Puncte
46 Nicula Doru Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:04 Timp 8685 Cod 0 Puncte

13. 100 m liber (0-99M custom)

19 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:27 Timp 9194 Cod 0 Puncte
27 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:59:82 Timp 8942 Cod 0 Puncte
32 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:89 Timp 8986 Cod 0 Puncte
42 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:20 Timp 9254 Cod 0 Puncte
45 Nitescu Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:74 Timp 8873 Cod 0 Puncte

14. 100 m liber (0-99M custom)

20 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:58:32 Timp 9147 Cod 0 Puncte
28 Raita Petrica Marius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:98 Timp 9365 Cod 0 Puncte
33 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:02:04 Timp 9699 Cod 0 Puncte
34 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:17 Timp 9310 Cod 0 Puncte
37 Iordachescu Sergiu Cristi Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:02:62 Timp 9727 Cod 0 Puncte
39 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:51 Timp 9615 Cod 0 Puncte
40 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:53 Timp 8945 Cod 0 Puncte
41 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:57 Timp 9613 Cod 0 Puncte
43 Ion Alexandru Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:42 Timp 9619 Cod 0 Puncte
47 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:41 Timp 10313 Cod 0 Puncte
48 Nilca Bogdan Dragos Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:53 Timp 9598 Cod 0 Puncte
49 Apostol George Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:40 Timp 9617 Cod 0 Puncte
50 Ghezea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:54 Timp 9624 Cod 0 Puncte
51 Cirlig Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:01 Timp 9623 Cod 0 Puncte

15. 100 m liber (0-99F custom)

0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:00:18 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:13 Timp 8936 Cod 0 Puncte
10 Andrei Andreea Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:06:22 Timp 9927 Cod 0 Puncte
16 Balas Bianca Cristina Clubul Sportiv Municipal Arad 01:07:94 Timp 9297 Cod 0 Puncte
19 Lavic Diana Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:74 Timp 9594 Cod 0 Puncte
26 Pop Andreea Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:73 Timp 10387 Cod 0 Puncte
27 Anton Denisa Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:09 Timp 9757 Cod 0 Puncte
30 Becheanu Maria Teodora Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:15:46 Timp 9305 Cod 0 Puncte

16. 100 m liber (0-99F custom)

0 Dragomir Gabriela Elena Liceul cu program sportiv Braila 01:02:31 Timp 8602 Cod 0 Puncte
0 Zarnoianu Ioana Alexandra Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:37 Timp 8468 Cod 0 Puncte
0 Sandu Raluca Simona Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:39 Timp 8724 Cod 0 Puncte
17 Baraian Alexandra Iulia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:57 Timp 10388 Cod 0 Puncte
18 Constantin Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:58 Timp 8683 Cod 0 Puncte
20 Ciomag Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:93 Timp 8538 Cod 0 Puncte
22 Sucan Larisa Daiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:57 Timp 8632 Cod 0 Puncte
23 Georgescu Paula Andreea Palatul copiilor Constanta 01:10:61 Timp 8546 Cod 0 Puncte
29 Ganovici Viviana Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:44 Timp 8392 Cod 0 Puncte
32 Capra Maria Ioana Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:17:82 Timp 11154 Cod 0 Puncte

17. 100 m liber (0-99F custom)

0 Meila Ana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:22 Timp 8008 Cod 0 Puncte
0 Baluta Luiza Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:17 Timp 8370 Cod 0 Puncte
8 Ivacson Bianca Petruta As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:05:12 Timp 9275 Cod 0 Puncte
9 Vijan Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:80 Timp 8375 Cod 0 Puncte
11 Ungureanu Maria Karina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:26 Timp 8371 Cod 0 Puncte
13 Ilie Bianca Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:81 Timp 8959 Cod 0 Puncte
14 Barbantan Edit Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:98 Timp 9128 Cod 0 Puncte
21 Maur Bianca Gabriela Clubul Sportiv Municipal Arad 01:10:23 Timp 9036 Cod 0 Puncte
24 Danescu Andreea Ewelyne Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:02 Timp 9010 Cod 0 Puncte
25 Cibu Teodora Nicole Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:12:23 Timp 8843 Cod 0 Puncte

18. 100 m liber (0-99F custom)

12 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:71 Timp 9960 Cod 0 Puncte
15 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:07:44 Timp 9793 Cod 0 Puncte
28 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:68 Timp 9955 Cod 0 Puncte
31 Belu Alexandra Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:15:80 Timp 11359 Cod 0 Puncte

19. 200 m mixt (0-99M custom)

0 Baderca Catalin Martin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:17:89 Timp 7775 Cod 0 Puncte
0 Raiu Florin Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:13:55 Timp 7916 Cod 0 Puncte
0 Rizan Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:16:23 Timp 7788 Cod 0 Puncte
0 Banciulescu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:16:79 Timp 7880 Cod 0 Puncte
0 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:94 Timp 8098 Cod 0 Puncte
11 Grecu Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:61 Timp 7726 Cod 0 Puncte
20 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:26:54 Timp 7609 Cod 0 Puncte

20. 200 m mixt (0-99M custom)

0 Cocianu Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 02:19:94 Timp 8060 Cod 0 Puncte
0 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 02:14:00 Timp 7708 Cod 0 Puncte
0 Abibula Atila Clubul Sportiv Farul Constanta 02:18:47 Timp 8089 Cod 0 Puncte
14 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:78 Timp 8292 Cod 0 Puncte
15 Cucerzan Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:24 Timp 8199 Cod 0 Puncte
16 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:66 Timp 8312 Cod 0 Puncte
17 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:70 Timp 8308 Cod 0 Puncte
23 Oproiu Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:31:47 Timp 8278 Cod 0 Puncte
33 Nica Dan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:44:64 Timp 8343 Cod 0 Puncte

21. 200 m mixt (0-99M custom)

0 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:16:66 Timp 8755 Cod 0 Puncte
10 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:20:03 Timp 8494 Cod 0 Puncte
12 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:01 Timp 8568 Cod 0 Puncte
19 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:01 Timp 8688 Cod 0 Puncte
22 Trifoi Denis Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:28:98 Timp 8414 Cod 0 Puncte
24 Nassar Adi Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:32:04 Timp 8776 Cod 0 Puncte
31 Tufaru Liviu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:39:20 Timp 8705 Cod 0 Puncte

22. 200 m mixt (0-99M custom)

13 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:70 Timp 8963 Cod 0 Puncte
18 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:25:92 Timp 9194 Cod 0 Puncte
20 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:26:54 Timp 9254 Cod 0 Puncte
34 Nitescu Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:45:02 Timp 8873 Cod 0 Puncte

23. 200 m mixt (0-99M custom)

25 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:32:95 Timp 9723 Cod 0 Puncte
26 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:35 Timp 9613 Cod 0 Puncte
27 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:23 Timp 8879 Cod 0 Puncte
28 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:73 Timp 9615 Cod 0 Puncte
29 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:37:75 Timp 9728 Cod 0 Puncte
30 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:36 Timp 8945 Cod 0 Puncte
32 Lazaroiu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:41:74 Timp 8004 Cod 0 Puncte

24. 200 m mixt (0-99F custom)

0 Raduta Bianca Izabella Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:55 Timp 8378 Cod 0 Puncte
0 Buzdugan Adelina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:39:45 Timp 8496 Cod 0 Puncte
0 Ene Alina Gratiela Liceul cu program sportiv Braila 02:28:44 Timp 8585 Cod 0 Puncte
0 Zboiu Nicoleta Alexandra Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:36:07 Timp 8700 Cod 0 Puncte
0 Dansorean Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:95 Timp 8769 Cod 0 Puncte
0 Ciorobea Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:44 Timp 7151 Cod 0 Puncte
21 Constantin Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:54:68 Timp 8683 Cod 0 Puncte

25. 200 m mixt (0-99F custom)

0 Pascu Livia Ana Liceul cu program sportiv Braila 02:40:53 Timp 9065 Cod 0 Puncte
0 Balan Andreea Teodora Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:31:88 Timp 9214 Cod 0 Puncte
0 Zehra Aynur Alina Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:40:16 Timp 8937 Cod 0 Puncte
14 Pascu Ioana Cristina Liceul cu program sportiv Braila 02:45:69 Timp 9059 Cod 0 Puncte
16 Roman Oana Teodora Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:48:16 Timp 8830 Cod 0 Puncte
17 Gaina Elena Ancuta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:48:89 Timp 8007 Cod 0 Puncte
18 Neaga Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:51:07 Timp 8840 Cod 0 Puncte
19 Anghel Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:52:23 Timp 9255 Cod 0 Puncte
20 Olariu Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:54:58 Timp 8831 Cod 0 Puncte
26 Nachiu Bianca Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:03:05 Timp 9500 Cod 0 Puncte

26. 200 m mixt (0-99F custom)

0 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:34:86 Timp 8936 Cod 0 Puncte
0 Bocan Beatrice Sabina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:76 Timp 8889 Cod 0 Puncte
12 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:89 Timp 9374 Cod 0 Puncte
13 Andrei Andreea Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:42:33 Timp 9927 Cod 0 Puncte
22 Mihalache Ioana Adina Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:56:17 Timp 9720 Cod 0 Puncte
23 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:56:47 Timp 8892 Cod 0 Puncte

27. 200 m mixt (0-99F custom)

15 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:87 Timp 9960 Cod 0 Puncte
24 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:00:63 Timp 9955 Cod 0 Puncte
25 Pasa Meltem Diana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:01:89 Timp 10217 Cod 0 Puncte
27 Belu Alexandra Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:07:68 Timp 11359 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

1. 50 m bras (0-99F custom)

0 Ciorobea Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:49 Timp 7151 Cod 0 Puncte
0 Zboiu Nicoleta Alexandra Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:95 Timp 8700 Cod 0 Puncte
0 Prohnischi Dana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:45 Timp 8735 Cod 0 Puncte
0 Ilie Florina Alexandra Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:37:03 Timp 8733 Cod 0 Puncte
0 Buzdugan Adelina Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:04 Timp 8496 Cod 0 Puncte
14 Sucan Larisa Daiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:78 Timp 8632 Cod 0 Puncte
21 Constantin Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:46 Timp 8683 Cod 0 Puncte
22 Capra Maria Ioana Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:44:59 Timp 11154 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (0-99F custom)

0 Radu Alexandra Clubul Sportiv Farul Constanta 00:36:26 Timp 9612 Cod 0 Puncte
0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:78 Timp 9374 Cod 0 Puncte
0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:47 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:65 Timp 9563 Cod 0 Puncte
16 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:15 Timp 8892 Cod 0 Puncte
20 Pop Andreea Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:41:52 Timp 10387 Cod 0 Puncte

3. 50 m bras (0-99F custom)

0 Baluta Luiza Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:14 Timp 8370 Cod 0 Puncte
0 Ilie Bianca Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:71 Timp 8959 Cod 0 Puncte
13 Roman Oana Teodora Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:42 Timp 8830 Cod 0 Puncte
15 Danescu Andreea Ewelyne Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:81 Timp 9010 Cod 0 Puncte
17 Neaga Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:25 Timp 8840 Cod 0 Puncte
18 Nachiu Bianca Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:69 Timp 9500 Cod 0 Puncte

4. 50 m bras (0-99F custom)

12 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:54 Timp 10282 Cod 0 Puncte
19 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:42 Timp 9960 Cod 0 Puncte
23 Pasa Meltem Diana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:48:74 Timp 10217 Cod 0 Puncte

5. 50 m bras (0-99M custom)

0 Rizan Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:43 Timp 7788 Cod 0 Puncte
0 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:79 Timp 8098 Cod 0 Puncte
9 Borz Marius Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:47 Timp 7609 Cod 0 Puncte
11 Ghimboasa Sergiu Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:64 Timp 7752 Cod 0 Puncte
12 Demeny Attila Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:23 Timp 7565 Cod 0 Puncte
13 Grecu Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:50 Timp 7726 Cod 0 Puncte
18 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:69 Timp 7672 Cod 0 Puncte
21 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:10 Timp 7885 Cod 0 Puncte
27 Neagoe Alexandru Gabriel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:83 Timp 7822 Cod 0 Puncte

6. 50 m bras (0-99M custom)

0 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:02 Timp 7708 Cod 0 Puncte
0 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:93 Timp 8157 Cod 0 Puncte
0 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:00 Timp 8292 Cod 0 Puncte
0 Abibula Atila Clubul Sportiv Farul Constanta 00:31:48 Timp 8089 Cod 0 Puncte
0 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:11 Timp 8312 Cod 0 Puncte
17 Oproiu Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:34 Timp 8278 Cod 0 Puncte
19 Popescu Andrei Vlad Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:34:71 Timp 8749 Cod 0 Puncte
22 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:39 Timp 8694 Cod 0 Puncte
25 Ionita Radu Liceul cu program sportiv ARAD 00:36:36 Timp 8111 Cod 0 Puncte

7. 50 m bras (0-99M custom)

0 Trifoi Denis Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:92 Timp 8414 Cod 0 Puncte
10 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:49 Timp 8494 Cod 0 Puncte
15 Tufaru Liviu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:63 Timp 8705 Cod 0 Puncte
16 Grigore Andrei Tiberiu Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:93 Timp 8755 Cod 0 Puncte
24 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:29 Timp 8745 Cod 0 Puncte
26 Ilina Dominic Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:57 Timp 8689 Cod 0 Puncte
30 Stoicescu Andrei Costin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:89 Timp 8691 Cod 0 Puncte
32 Nicula Doru Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:22 Timp 8685 Cod 0 Puncte

8. 50 m bras (0-99M custom)

13 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:50 Timp 9194 Cod 0 Puncte
29 Nitescu Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:37:36 Timp 8873 Cod 0 Puncte
35 Ambrono Andrei Daniel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:38:89 Timp 9202 Cod 0 Puncte

9. 50 m bras (0-99M custom)

20 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:97 Timp 9613 Cod 0 Puncte
23 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:35:71 Timp 9699 Cod 0 Puncte
28 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:04 Timp 9310 Cod 0 Puncte
31 Ghezea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:98 Timp 9624 Cod 0 Puncte
33 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:52 Timp 8945 Cod 0 Puncte
34 Apostol George Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:75 Timp 9617 Cod 0 Puncte
36 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:65 Timp 10313 Cod 0 Puncte
37 Lazaroiu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:95 Timp 8004 Cod 0 Puncte

10. 200 m liber (0-99F custom)

0 Prioteasa Ana Maria Adela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:59 Timp 7549 Cod 0 Puncte
0 Morar Adriana Corina Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:13:68 Timp 9150 Cod 0 Puncte
0 Dragomir Gabriela Elena Liceul cu program sportiv Braila 02:17:21 Timp 8602 Cod 0 Puncte
0 Dansorean Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:68 Timp 8769 Cod 0 Puncte
0 Ene Alina Gratiela Liceul cu program sportiv Braila 02:11:90 Timp 8585 Cod 0 Puncte
10 Sandu Raluca Simona Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:22:47 Timp 8724 Cod 0 Puncte
17 Baraian Alexandra Iulia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:29:86 Timp 10388 Cod 0 Puncte
22 Georgescu Paula Andreea Palatul copiilor Constanta 02:32:76 Timp 8546 Cod 0 Puncte

11. 200 m liber (0-99F custom)

0 Ungureanu Maria Karina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:53 Timp 8371 Cod 0 Puncte
0 Pascu Livia Ana Liceul cu program sportiv Braila 02:21:84 Timp 9065 Cod 0 Puncte
0 Baluta Luiza Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:59 Timp 8370 Cod 0 Puncte
0 Vijan Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:55 Timp 8375 Cod 0 Puncte
12 Zehra Aynur Alina Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:24:14 Timp 8937 Cod 0 Puncte
14 Balas Beatrice Clubul Sportiv Municipal Arad 02:28:16 Timp 9163 Cod 0 Puncte
15 Ristache Andreea Francisc Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:49 Timp 8968 Cod 0 Puncte
18 Busuioc Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:10 Timp 8961 Cod 0 Puncte
20 Barbantan Edit Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:30:27 Timp 9128 Cod 0 Puncte
23 Olariu Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:57 Timp 8831 Cod 0 Puncte
26 Cibu Teodora Nicole Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:52 Timp 8843 Cod 0 Puncte
27 Maur Bianca Gabriela Clubul Sportiv Municipal Arad 02:38:24 Timp 9036 Cod 0 Puncte

12. 200 m liber (0-99F custom)

11 Bocan Beatrice Sabina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:54 Timp 8889 Cod 0 Puncte
16 Balas Bianca Cristina Clubul Sportiv Municipal Arad 02:29:76 Timp 9297 Cod 0 Puncte
18 Andrei Andreea Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:30:10 Timp 9927 Cod 0 Puncte
24 Barbulescu Maria Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:34:60 Timp 9302 Cod 0 Puncte
25 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:91 Timp 9357 Cod 0 Puncte
28 Mihalache Ioana Adina Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:39:15 Timp 9720 Cod 0 Puncte
29 Anton Denisa Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:78 Timp 9757 Cod 0 Puncte

13. 200 m liber (0-99F custom)

13 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:22 Timp 9960 Cod 0 Puncte
21 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:30:28 Timp 9793 Cod 0 Puncte
30 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:79 Timp 9955 Cod 0 Puncte

14. 200 m liber (0-99M custom)

0 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:81 Timp 7557 Cod 0 Puncte
0 Ciocan Octavian Mihai Clubul Sportiv Farul Constanta 01:56:02 Timp 7582 Cod 0 Puncte
0 Grecu Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:82 Timp 7726 Cod 0 Puncte
0 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:05:33 Timp 7910 Cod 0 Puncte
16 Pop Ciprian Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:89 Timp 7607 Cod 0 Puncte
19 Nemet Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:04 Timp 8153 Cod 0 Puncte

15. 200 m liber (0-99M custom)

0 Tomescu Vlad Constantin Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:04:92 Timp 7560 Cod 0 Puncte
0 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:00:78 Timp 8166 Cod 0 Puncte
0 Albu George Raul Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:59:57 Timp 7414 Cod 0 Puncte
9 Comboeanu Giani Cristian Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:50 Timp 8191 Cod 0 Puncte
11 Nica Dan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:06:42 Timp 8343 Cod 0 Puncte
13 Popescu Andrei Vlad Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:08:24 Timp 8749 Cod 0 Puncte
15 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:47 Timp 8115 Cod 0 Puncte
17 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:10:20 Timp 8284 Cod 0 Puncte
18 Maftei Alexandru Sorinel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:10:69 Timp 8211 Cod 0 Puncte
22 Cucerzan Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:12:37 Timp 8199 Cod 0 Puncte
23 Oproiu Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:12:73 Timp 8278 Cod 0 Puncte
26 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:78 Timp 8694 Cod 0 Puncte
32 Mucenica Florian Cosmin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:02 Timp 8299 Cod 0 Puncte

16. 200 m liber (0-99M custom)

0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:04:98 Timp 9019 Cod 0 Puncte
21 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:12:11 Timp 8942 Cod 0 Puncte
28 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:15:95 Timp 8986 Cod 0 Puncte

17. 200 m liber (0-99M custom)

10 Ganea Andrei Madalin Clubul Sportiv Farul Constanta 02:06:26 Timp 8544 Cod 0 Puncte
12 Anghel Radu Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:61 Timp 8710 Cod 0 Puncte
20 Cristescu Andrei Camil Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:11:47 Timp 8708 Cod 0 Puncte
29 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:16:16 Timp 8620 Cod 0 Puncte
30 Nassar Adi Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:17:45 Timp 8776 Cod 0 Puncte

18. 200 m liber (0-99M custom)

14 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:08:42 Timp 9147 Cod 0 Puncte
24 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:12:84 Timp 9699 Cod 0 Puncte
25 Raita Petrica Marius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:20 Timp 9365 Cod 0 Puncte
27 Dinca Andreeas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:81 Timp 9613 Cod 0 Puncte
31 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:72 Timp 9615 Cod 0 Puncte
33 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:19:75 Timp 9310 Cod 0 Puncte
34 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:20:17 Timp 9723 Cod 0 Puncte
35 Iordachescu Sergiu Cristi Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:20:64 Timp 9727 Cod 0 Puncte
36 Golovca Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:35 Timp 8945 Cod 0 Puncte
37 Ion Alexandru Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:58 Timp 9619 Cod 0 Puncte
38 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:23:21 Timp 9728 Cod 0 Puncte
39 Crisnic Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:36:85 Timp 10313 Cod 0 Puncte
40 Nilca Bogdan Dragos Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:01 Timp 9598 Cod 0 Puncte
41 Ghezea Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:42:38 Timp 9624 Cod 0 Puncte
42 Cirlig Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:88 Timp 9623 Cod 0 Puncte

19. 200 m fluture (0-99F custom)

0 Zarnoianu Ioana Alexandra Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:00 Timp 8468 Cod 0 Puncte
0 Morar Adriana Corina Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:26:02 Timp 9150 Cod 0 Puncte
0 Raduta Bianca Izabella Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:11 Timp 8378 Cod 0 Puncte
13 Ciomag Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:59:04 Timp 8538 Cod 0 Puncte

20. 200 m fluture (0-99F custom)

0 Meila Ana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:99 Timp 8008 Cod 0 Puncte
0 Balan Andreea Teodora Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:35:76 Timp 9214 Cod 0 Puncte
0 Pascu Ioana Cristina Liceul cu program sportiv Braila 02:39:67 Timp 9059 Cod 0 Puncte
12 Gaina Elena Ancuta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:48:60 Timp 8007 Cod 0 Puncte
14 Anghel Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:08:76 Timp 9255 Cod 0 Puncte

21. 200 m fluture (0-99F custom)

0 Lavic Diana Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:82 Timp 9594 Cod 0 Puncte
0 Andrei Andreea Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:34:90 Timp 9927 Cod 0 Puncte
0 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:34:66 Timp 8936 Cod 0 Puncte

22. 200 m fluture (0-99F custom)

0 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:40 Timp 9874 Cod 0 Puncte
0 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:42 Timp 9864 Cod 0 Puncte

23. 200 m fluture (0-99M custom)

0 Raiu Florin Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:09:46 Timp 7916 Cod 0 Puncte
0 Banciulescu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:10:25 Timp 7880 Cod 0 Puncte
0 Bota Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:68 Timp 8163 Cod 0 Puncte

24. 200 m fluture (0-99M custom)

0 Georgescu Alexandru St. Clubul Sportiv Municipal Resita 02:13:81 Timp 8263 Cod 0 Puncte
0 Vatasescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Municipal Resita 02:10:20 Timp 8283 Cod 0 Puncte
0 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:37 Timp 8312 Cod 0 Puncte
0 Rotund Aron Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:15:32 Timp 8140 Cod 0 Puncte
0 Daniluc Toma Eduard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:20:71 Timp 8152 Cod 0 Puncte
0 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:14:15 Timp 8308 Cod 0 Puncte
0 Cozma Razvan Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:95 Timp 8156 Cod 0 Puncte
14 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:22:89 Timp 7988 Cod 0 Puncte

25. 200 m fluture (0-99M custom)

0 Cusmir Radu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:81 Timp 8690 Cod 0 Puncte
0 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:64 Timp 8568 Cod 0 Puncte
15 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:62 Timp 8688 Cod 0 Puncte
18 Cristescu Andrei Camil Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:28:38 Timp 8708 Cod 0 Puncte
21 Stoica Robert Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:46 Timp 8742 Cod 0 Puncte

26. 200 m fluture (0-99M custom)

0 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:27 Timp 8963 Cod 0 Puncte
16 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:26:02 Timp 8942 Cod 0 Puncte
17 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:61 Timp 8872 Cod 0 Puncte
19 Bria Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:29:23 Timp 9194 Cod 0 Puncte
20 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:29:38 Timp 9254 Cod 0 Puncte

27. 200 m fluture (0-99M custom)

22 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:75 Timp 8879 Cod 0 Puncte
23 Lazaroiu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:51:17 Timp 8004 Cod 0 Puncte

28. 800 m liber (0-99F custom)

0 Dragomir Gabriela Elena Liceul cu program sportiv Braila 09:47:25 Timp 8602 Cod 0 Puncte
0 Ene Alina Gratiela Liceul cu program sportiv Braila 09:44:26 Timp 8585 Cod 0 Puncte
0