Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori ii

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:39 Timp 9374 Cod 0 Puncte
0 Pop Andreea Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:29:00 Timp 10387 Cod 0 Puncte
0 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:22:81 Timp 9563 Cod 0 Puncte
0 Radu Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:71 Timp 9612 Cod 0 Puncte
0 Dragomir Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:54 Timp 8891 Cod 0 Puncte
0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:23:86 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Tofan Diana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:28:40 Timp 9801 Cod 0 Puncte
0 Nan Andreea Mihaela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:09 Timp 9569 Cod 0 Puncte
9 Ciochina Diana Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:29:66 Timp 9531 Cod 0 Puncte
10 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:92 Timp 8892 Cod 0 Puncte
11 Oneata Oana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:31:78 Timp 9928 Cod 0 Puncte
12 Andrei Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:32:35 Timp 9927 Cod 0 Puncte
13 Paval Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:33:86 Timp 10326 Cod 0 Puncte
14 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:35:05 Timp 9807 Cod 0 Puncte
15 Parasca Miruna Ilinca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:35:20 Timp 10328 Cod 0 Puncte
16 Pop Stefana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:35:79 Timp 10158 Cod 0 Puncte
17 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:88 Timp 9501 Cod 0 Puncte
18 Szanda Zita Clubul Sportiv Municipal Arad 01:36:36 Timp 9636 Cod 0 Puncte
19 Lazar Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:38:00 Timp 10625 Cod 0 Puncte
20 Ion Daiana Marioara Clubul Sportiv Municipal Resita 01:38:19 Timp 10253 Cod 0 Puncte
21 Nistor Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:41:16 Timp 8442 Cod 0 Puncte

2. 100 m bras (0 - 99 ani) Feminin

0 Ilie Bianca Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:23:84 Timp 8959 Cod 0 Puncte
0 Gaina Elena Ancuta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:46 Timp 8007 Cod 0 Puncte
0 Matyas Andrea Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:25:70 Timp 9186 Cod 0 Puncte
0 Baluta Luiza Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:92 Timp 8370 Cod 0 Puncte
0 Danescu Andreea Ewelyne Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:33 Timp 9010 Cod 0 Puncte
0 Roman Oana Teodora Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:24:29 Timp 8830 Cod 0 Puncte
0 Balacianu Vasilica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:50 Timp 8990 Cod 0 Puncte
0 Dumitru Ana Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:24:76 Timp 9212 Cod 0 Puncte
9 Sima Alexandra Bianca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:28:68 Timp 8955 Cod 0 Puncte
10 Zehra Aynur Alina Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:30:73 Timp 8937 Cod 0 Puncte
11 Iliescu Irina Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:31:22 Timp 8882 Cod 0 Puncte
12 Nachiu Bianca Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:32:57 Timp 9500 Cod 0 Puncte
13 Zavoian Elena Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:33:90 Timp 11039 Cod 0 Puncte
14 Balas Beatrice Clubul Sportiv Municipal Arad 01:34:54 Timp 9163 Cod 0 Puncte
15 Bocan Alexandra Cristiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:34:94 Timp 8966 Cod 0 Puncte

3. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:85 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:68 Timp 8864 Cod 0 Puncte
0 Faget Denis Iulian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:53 Timp 9073 Cod 0 Puncte
0 Morosanu Stefan Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:55 Timp 8010 Cod 0 Puncte
0 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:21:21 Timp 9254 Cod 0 Puncte
0 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:69 Timp 8963 Cod 0 Puncte
0 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:98 Timp 9077 Cod 0 Puncte
0 Rus Dragos Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:27 Timp 9236 Cod 0 Puncte
9 Bria Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:21:46 Timp 9194 Cod 0 Puncte
10 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Municipal Arad 01:23:26 Timp 8824 Cod 0 Puncte
11 Stroe Claudiu Ionut Liceul cu program sportiv Braila 01:23:82 Timp 9054 Cod 0 Puncte
12 Magos Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:23:93 Timp 8896 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Dan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:79 Timp 8859 Cod 0 Puncte
14 Iancu Alexandru Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:49 Timp 9111 Cod 0 Puncte
15 Pascaru Vlad Christian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:37:88 Timp 10787 Cod 0 Puncte

4. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Cristescu Andrei Camil Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:16:27 Timp 8708 Cod 0 Puncte
0 Trifoi Denis Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:14 Timp 8414 Cod 0 Puncte
0 Roman Andrei Cristian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:11 Timp 8463 Cod 0 Puncte
0 Kadar Norbert Ianos Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:77 Timp 8466 Cod 0 Puncte
0 Cusmir Radu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:39 Timp 8690 Cod 0 Puncte
0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:14:92 Timp 8494 Cod 0 Puncte
0 Muresan Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Arad 01:16:86 Timp 8639 Cod 0 Puncte
0 Bejan Adrian Valentin Clubul Sportiv Farul Constanta 01:13:39 Timp 8748 Cod 0 Puncte
9 Prioteasa Andrei Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:13 Timp 8025 Cod 0 Puncte
10 Trestian Victor Liceul cu program sportiv ARAD 01:20:46 Timp 8658 Cod 0 Puncte
11 Sindie Nichita Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:84 Timp 9018 Cod 0 Puncte
12 Mihai Catalin Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:37 Timp 7316 Cod 0 Puncte
13 Tufaru Liviu Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:60 Timp 8705 Cod 0 Puncte
14 Kis Adrian Ionut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:23:92 Timp 8412 Cod 0 Puncte
15 Trestian Sergiu Liceul cu program sportiv ARAD 01:28:40 Timp 8659 Cod 0 Puncte
16 Grosan Richard Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:03 Timp 10485 Cod 0 Puncte

5. 100 m bras (0 - 99 ani) Masculin

0 Abibula Atila Clubul Sportiv Farul Constanta 01:13:29 Timp 8089 Cod 0 Puncte
0 Maftei Alexandru Sorinel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:13:10 Timp 8211 Cod 0 Puncte
0 Iuga Elisei Adam Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:26:83 Timp 10788 Cod 0 Puncte
0 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:86 Timp 8292 Cod 0 Puncte
0 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:71 Timp 8157 Cod 0 Puncte
0 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:01 Timp 8312 Cod 0 Puncte
0 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 01:13:68 Timp 7708 Cod 0 Puncte
0 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:31 Timp 8694 Cod 0 Puncte

6. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:36 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:75 Timp 9357 Cod 0 Puncte
0 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:94 Timp 8936 Cod 0 Puncte
0 Balas Bianca Cristina Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:64 Timp 9297 Cod 0 Puncte
0 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:64 Timp 8890 Cod 0 Puncte
0 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:74 Timp 9682 Cod 0 Puncte
0 Bocan Beatrice Sabina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:99 Timp 8889 Cod 0 Puncte
0 Munteanu Lisa Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:61 Timp 10332 Cod 0 Puncte
9 Malina Andra Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:97 Timp 9566 Cod 0 Puncte
9 Tofan Diana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:31:97 Timp 9801 Cod 0 Puncte
11 Zima Andreea Alex. Clubul Sportiv Municipal Resita 00:31:99 Timp 10250 Cod 0 Puncte
12 Libotean Stefania Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:00 Timp 9319 Cod 0 Puncte
13 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:02 Timp 9334 Cod 0 Puncte
14 Durbaca Oana Madalina Liceul cu program sportiv Braila 00:32:22 Timp 9528 Cod 0 Puncte
15 Dungeanu Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:30 Timp 10338 Cod 0 Puncte
16 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:32 Timp 9501 Cod 0 Puncte
17 Paval Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:64 Timp 10326 Cod 0 Puncte
18 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:74 Timp 9676 Cod 0 Puncte
19 Andrei Maria Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:81 Timp 8003 Cod 0 Puncte
20 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:89 Timp 9807 Cod 0 Puncte
21 Gheorghe Andreea Ofelia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:95 Timp 9565 Cod 0 Puncte
22 Trif Patricia Stella Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:33:16 Timp 9788 Cod 0 Puncte
23 Nistor Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:25 Timp 8442 Cod 0 Puncte
24 Ivanov Andreea Antonia As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:33:62 Timp 9701 Cod 0 Puncte
25 Parasca Miruna Ilinca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:40 Timp 10328 Cod 0 Puncte
26 Ion Daiana Marioara Clubul Sportiv Municipal Resita 00:34:61 Timp 10253 Cod 0 Puncte
27 Pop Stefana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:70 Timp 10158 Cod 0 Puncte
28 Lazar Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:76 Timp 10625 Cod 0 Puncte
29 Becheanu Maria Teodora Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:37:25 Timp 9305 Cod 0 Puncte
30 Macinic Daniela Alexandra Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:31 Timp 9449 Cod 0 Puncte

7. 50 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Matyas Andrea Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:89 Timp 9186 Cod 0 Puncte
0 Ivacson Bianca Petruta As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:30:51 Timp 9275 Cod 0 Puncte
0 Stivala Cachia Castellett As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:30:31 Timp 11615 Cod 0 Puncte
0 Meila Ana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:03 Timp 8008 Cod 0 Puncte
0 Barbantan Edit Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:39 Timp 9128 Cod 0 Puncte
0 Ilie Bianca Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:89 Timp 8959 Cod 0 Puncte
0 Capota Diana Liceul cu program sportiv ARAD 00:30:80 Timp 9252 Cod 0 Puncte
0 Pacurar Alexandra Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:30:07 Timp 9762 Cod 0 Puncte
9 Vijan Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:95 Timp 8375 Cod 0 Puncte
10 Niste Maria Miruna Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:31:02 Timp 9786 Cod 0 Puncte
11 Brebenel Alis Anamaria Liceul cu program sportiv Braila 00:31:27 Timp 9064 Cod 0 Puncte
12 Ghioca Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:45 Timp 8441 Cod 0 Puncte
13 Olariu Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:55 Timp 8831 Cod 0 Puncte
14 Balas Beatrice Clubul Sportiv Municipal Arad 00:31:64 Timp 9163 Cod 0 Puncte
15 Ungureanu Maria Karina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:65 Timp 8371 Cod 0 Puncte
16 Dumitru Ana Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:32:00 Timp 9212 Cod 0 Puncte
17 Herbei Rebeca Diana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:04 Timp 9170 Cod 0 Puncte
18 Ristache Andreea Francisc Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:20 Timp 8968 Cod 0 Puncte
19 Cibu Teodora Nicole Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:21 Timp 8843 Cod 0 Puncte
20 Neaga Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:23 Timp 8840 Cod 0 Puncte
20 Busuioc Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:23 Timp 8961 Cod 0 Puncte
22 Tanasa Andra Ioana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:32:56 Timp 9270 Cod 0 Puncte
23 Chbani Nessrin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:66 Timp 8987 Cod 0 Puncte
24 Vaduvescu Ioana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:69 Timp 8897 Cod 0 Puncte
25 Maur Bianca Gabriela Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:93 Timp 9036 Cod 0 Puncte
26 Zavoian Elena Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:33:74 Timp 11039 Cod 0 Puncte
27 Albu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:87 Timp 9129 Cod 0 Puncte

8. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:47 Timp 9077 Cod 0 Puncte
0 Basarabie Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:79 Timp 8868 Cod 0 Puncte
0 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 00:27:41 Timp 9050 Cod 0 Puncte
0 Ambrono Andrei Daniel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:07 Timp 9202 Cod 0 Puncte
0 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:73 Timp 9006 Cod 0 Puncte
0 Ciuciuc Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:20 Timp 9090 Cod 0 Puncte
0 Campean Raul Ionut Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:27:97 Timp 9773 Cod 0 Puncte
0 Sonoc Gabriel Cristian Liceul cu program sportiv ARAD 00:27:33 Timp 9034 Cod 0 Puncte
9 Rus Dragos Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:49 Timp 9236 Cod 0 Puncte
10 Motogna Mihalcea Antoniu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:57 Timp 9106 Cod 0 Puncte
11 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:83 Timp 8374 Cod 0 Puncte
11 Faget Denis Iulian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:83 Timp 9073 Cod 0 Puncte
13 Grec Claudiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:85 Timp 8895 Cod 0 Puncte
14 Pavel Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:14 Timp 9134 Cod 0 Puncte
15 Popescu Rares C-Tin Palatul copiilor Constanta 00:29:32 Timp 9102 Cod 0 Puncte
16 Pavala Paul Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:44 Timp 8849 Cod 0 Puncte
17 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:29:46 Timp 8942 Cod 0 Puncte
18 Vasilescu Dan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:55 Timp 8859 Cod 0 Puncte
19 Iancu Alexandru Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:60 Timp 9111 Cod 0 Puncte
20 Copacel Claudiu Georgian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:74 Timp 8867 Cod 0 Puncte
21 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:87 Timp 8986 Cod 0 Puncte
22 Chelaru Ion Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:10 Timp 10390 Cod 0 Puncte
23 Burcescu Victor Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:25 Timp 8012 Cod 0 Puncte
24 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:60 Timp 8872 Cod 0 Puncte
25 Martin Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:79 Timp 8839 Cod 0 Puncte
26 Mita Paul Mihai As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:32:08 Timp 9273 Cod 0 Puncte
27 Zaharia Flavius Angel Liceul cu program sportiv Braila 00:32:48 Timp 9066 Cod 0 Puncte
28 Pascaru Vlad Christian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:35:33 Timp 10787 Cod 0 Puncte

9. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:22 Timp 8568 Cod 0 Puncte
0 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:96 Timp 8620 Cod 0 Puncte
0 Morariu Nicolae Stelian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:27 Timp 8518 Cod 0 Puncte
0 Bejan Adrian Valentin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:26:76 Timp 8748 Cod 0 Puncte
0 Farcutiu Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:25:42 Timp 8663 Cod 0 Puncte
0 Ganea Andrei Madalin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:26:71 Timp 8544 Cod 0 Puncte
0 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:49 Timp 8688 Cod 0 Puncte
0 Tugui Madalin Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:29 Timp 8023 Cod 0 Puncte
9 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:45 Timp 8745 Cod 0 Puncte
10 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:48 Timp 8719 Cod 0 Puncte
11 Grigore Andrei Tiberiu Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:27:51 Timp 8755 Cod 0 Puncte
12 Ichim Sebastian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:27:61 Timp 8465 Cod 0 Puncte
13 Petrescu Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:77 Timp 8672 Cod 0 Puncte
14 Anghel Radu Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:97 Timp 8710 Cod 0 Puncte
15 Trestian Victor Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:24 Timp 8658 Cod 0 Puncte
16 Zibileanu Radu Constantin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:28:30 Timp 8548 Cod 0 Puncte
17 Ion Tiberiu Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:54 Timp 8744 Cod 0 Puncte
18 Prioteasa Andrei Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:61 Timp 8025 Cod 0 Puncte
19 Cotenescu Stefan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:65 Timp 8532 Cod 0 Puncte
20 Nassar Adi Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:67 Timp 8776 Cod 0 Puncte
21 Brebenel Radu Stefan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:04 Timp 8000 Cod 0 Puncte
22 Stoican Doru Nicolae Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:11 Timp 8660 Cod 0 Puncte
23 Trifoi Denis Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:18 Timp 8414 Cod 0 Puncte
24 Trestian Sergiu Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:31 Timp 8659 Cod 0 Puncte
25 Stoicescu Andrei Costin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:32 Timp 8691 Cod 0 Puncte
26 Plugaru Alex. Septimiu Palatul copiilor Constanta 00:29:46 Timp 8747 Cod 0 Puncte
27 Szekely Schnedarek Tamas Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:55 Timp 10626 Cod 0 Puncte
28 Nitoiu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:77 Timp 8728 Cod 0 Puncte
29 Szekely Lorand Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:87 Timp 8760 Cod 0 Puncte
30 Jercan Florin Cristinel Liceul cu program sportiv Braila 00:29:91 Timp 8600 Cod 0 Puncte
31 Dumitru Mihai Tudor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:94 Timp 8699 Cod 0 Puncte
32 Nicula Doru Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:36 Timp 8685 Cod 0 Puncte
33 Savulescu Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:89 Timp 7550 Cod 0 Puncte
34 Sindie Nichita Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:38 Timp 9018 Cod 0 Puncte
35 Terebesi Raul Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:70 Timp 10484 Cod 0 Puncte
36 Tufaru Liviu Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:98 Timp 8705 Cod 0 Puncte
37 Georgescu Claudiu Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:02 Timp 10483 Cod 0 Puncte

10. 50 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:92 Timp 8166 Cod 0 Puncte
0 Albu George Raul Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:92 Timp 7414 Cod 0 Puncte
0 Vatasescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Municipal Resita 00:26:69 Timp 8283 Cod 0 Puncte
0 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:25:38 Timp 8191 Cod 0 Puncte
0 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:66 Timp 8343 Cod 0 Puncte
0 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:67 Timp 8157 Cod 0 Puncte
0 Lomnoseanu Mihai Alin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:46 Timp 8096 Cod 0 Puncte
0 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:20 Timp 7533 Cod 0 Puncte
9 Georgescu Alexandru St. Clubul Sportiv Municipal Resita 00:26:73 Timp 8263 Cod 0 Puncte
10 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:78 Timp 8115 Cod 0 Puncte
11 Daniluc Toma Eduard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:88 Timp 8152 Cod 0 Puncte
12 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:26:90 Timp 8284 Cod 0 Puncte
13 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:12 Timp 8308 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Mircea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:17 Timp 8069 Cod 0 Puncte
15 Rotund Aron Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:27:36 Timp 8140 Cod 0 Puncte
16 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:77 Timp 7988 Cod 0 Puncte
17 Oproiu Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:27:94 Timp 8278 Cod 0 Puncte
18 Cucerzan Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:98 Timp 8199 Cod 0 Puncte
19 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:09 Timp 8285 Cod 0 Puncte
20 Cozma Razvan Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:34 Timp 8156 Cod 0 Puncte
21 Ionita Radu Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:99 Timp 8111 Cod 0 Puncte
22 Iuga Elisei Adam Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:70 Timp 10788 Cod 0 Puncte

11. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:45:63 Timp 8936 Cod 0 Puncte
0 Radu Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:45:76 Timp 9612 Cod 0 Puncte
0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:42:41 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:51:84 Timp 8892 Cod 0 Puncte
0 Bocan Beatrice Sabina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:78 Timp 8889 Cod 0 Puncte
0 Lavic Diana Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:10 Timp 9594 Cod 0 Puncte
0 Munteanu Lisa Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:50:56 Timp 10332 Cod 0 Puncte
0 Andrei Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:25 Timp 9927 Cod 0 Puncte
9 Dragomir Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:52:13 Timp 8891 Cod 0 Puncte
10 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:52:29 Timp 8890 Cod 0 Puncte
11 Andrei Maria Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:53:76 Timp 8003 Cod 0 Puncte
12 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:54:79 Timp 9682 Cod 0 Puncte
13 Oneata Oana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:55:94 Timp 9928 Cod 0 Puncte
14 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:55:99 Timp 9334 Cod 0 Puncte
15 Mihalache Ioana Adina Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:57:31 Timp 9720 Cod 0 Puncte
16 Nan Andreea Mihaela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:58:01 Timp 9569 Cod 0 Puncte
17 Zima Andreea Alex. Clubul Sportiv Municipal Resita 02:58:94 Timp 10250 Cod 0 Puncte
18 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 03:06:94 Timp 9676 Cod 0 Puncte
19 Ardelean Teodora Clubul Sportiv Municipal Arad 03:11:41 Timp 9646 Cod 0 Puncte

12. 200 m mixt (0 - 99 ani) Feminin

0 Pascu Livia Ana Liceul cu program sportiv Braila 02:39:85 Timp 9065 Cod 0 Puncte
0 Danescu Andreea Ewelyne Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:44:02 Timp 9010 Cod 0 Puncte
0 Baluta Luiza Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:08 Timp 8370 Cod 0 Puncte
0 Pascu Ioana Cristina Liceul cu program sportiv Braila 02:42:77 Timp 9059 Cod 0 Puncte
0 Matyas Andrea Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:42:76 Timp 9186 Cod 0 Puncte
0 Gaina Elena Ancuta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:35 Timp 8007 Cod 0 Puncte
0 Zehra Aynur Alina Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:45:06 Timp 8937 Cod 0 Puncte
0 Balacianu Vasilica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:38:80 Timp 8990 Cod 0 Puncte
9 Barbantan Edit Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:46:28 Timp 9128 Cod 0 Puncte
10 Roman Oana Teodora Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:47:68 Timp 8830 Cod 0 Puncte
11 Olariu Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:48:36 Timp 8831 Cod 0 Puncte
12 Bobe Ana Cristina Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:49:17 Timp 8982 Cod 0 Puncte
13 Anghel Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:49:48 Timp 9255 Cod 0 Puncte
14 Iliescu Irina Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:29 Timp 8882 Cod 0 Puncte
15 Bocan Alexandra Cristiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:52:77 Timp 8966 Cod 0 Puncte
16 Vaduvescu Ioana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:54:93 Timp 8897 Cod 0 Puncte
17 Neaga Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:56:09 Timp 8840 Cod 0 Puncte
18 Herbei Rebeca Diana Clubul Sportiv Municipal Arad 02:58:14 Timp 9170 Cod 0 Puncte
19 Ghioca Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:01:94 Timp 8441 Cod 0 Puncte
20 Nachiu Bianca Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:02:87 Timp 9500 Cod 0 Puncte
21 Albu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:06:38 Timp 9129 Cod 0 Puncte
22 Maur Bianca Gabriela Clubul Sportiv Municipal Arad 03:06:91 Timp 9036 Cod 0 Puncte

13. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Morosanu Stefan Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:64 Timp 8010 Cod 0 Puncte
0 Ciuciuc Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 02:35:16 Timp 9090 Cod 0 Puncte
0 Duican Radu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:86 Timp 8863 Cod 0 Puncte
0 Sonoc Gabriel Cristian Liceul cu program sportiv ARAD 02:30:51 Timp 9034 Cod 0 Puncte
0 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 02:28:69 Timp 9050 Cod 0 Puncte
0 Bobric Cezar Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:38 Timp 8864 Cod 0 Puncte
0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:05 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:29:75 Timp 8963 Cod 0 Puncte
9 Ambrono Andrei Daniel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:36:49 Timp 9202 Cod 0 Puncte
10 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Municipal Arad 02:41:51 Timp 8824 Cod 0 Puncte
11 Domjan David Clubul Sportiv Municipal Arad 02:43:81 Timp 9157 Cod 0 Puncte
12 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:31 Timp 8872 Cod 0 Puncte
13 Copacel Claudiu Georgian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:58 Timp 8867 Cod 0 Puncte
14 Grec Claudiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:48:59 Timp 8895 Cod 0 Puncte
15 Pantazi Madalin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:57 Timp 8853 Cod 0 Puncte

14. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:23:47 Timp 8494 Cod 0 Puncte
0 Prioteasa Andrei Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:86 Timp 8025 Cod 0 Puncte
0 Grigore Andrei Tiberiu Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:25:30 Timp 8755 Cod 0 Puncte
0 Bejan Adrian Valentin Clubul Sportiv Farul Constanta 02:23:82 Timp 8748 Cod 0 Puncte
0 Cristescu Andrei Camil Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:28:54 Timp 8708 Cod 0 Puncte
0 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:84 Timp 8568 Cod 0 Puncte
0 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:64 Timp 8688 Cod 0 Puncte
0 Ganea Andrei Madalin Clubul Sportiv Farul Constanta 02:24:66 Timp 8544 Cod 0 Puncte
9 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:06 Timp 8745 Cod 0 Puncte
10 Cusmir Radu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:38 Timp 8690 Cod 0 Puncte
11 Stoica Robert Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:14 Timp 8742 Cod 0 Puncte
12 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:25 Timp 8719 Cod 0 Puncte
13 Zibileanu Radu Constantin Clubul Sportiv Farul Constanta 02:31:76 Timp 8548 Cod 0 Puncte
14 Ichim Sebastian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:32:97 Timp 8465 Cod 0 Puncte
14 Morariu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:32:97 Timp 8524 Cod 0 Puncte
16 Petrescu Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 02:35:21 Timp 8672 Cod 0 Puncte
17 Nassar Adi Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:35:59 Timp 8776 Cod 0 Puncte
18 Morariu Nicolae Stelian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:37:20 Timp 8518 Cod 0 Puncte
19 Muresan Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Arad 02:37:44 Timp 8639 Cod 0 Puncte
20 Kadar Norbert Ianos Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:37:62 Timp 8466 Cod 0 Puncte
21 Stoican Doru Nicolae Liceul cu program sportiv ARAD 02:37:63 Timp 8660 Cod 0 Puncte
22 Les Horia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:38:17 Timp 8403 Cod 0 Puncte
23 Roman Andrei Cristian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:38:22 Timp 8463 Cod 0 Puncte
24 Nitoiu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:45:81 Timp 8728 Cod 0 Puncte
25 Stoicescu Andrei Costin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:23 Timp 8691 Cod 0 Puncte
26 Szekely Schnedarek Tamas Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:47:67 Timp 10626 Cod 0 Puncte
27 Nicula Doru Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:56 Timp 8685 Cod 0 Puncte

15. 200 m mixt (0 - 99 ani) Masculin

0 Cocianu Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 02:21:01 Timp 8060 Cod 0 Puncte
0 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 02:21:99 Timp 7708 Cod 0 Puncte
0 Badea Calin Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:30 Timp 8292 Cod 0 Puncte
0 Oancea George Cristinel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:23:59 Timp 8229 Cod 0 Puncte
0 Maftei Alexandru Sorinel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:21:25 Timp 8211 Cod 0 Puncte
0 Pascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:28:54 Timp 8284 Cod 0 Puncte
0 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:74 Timp 8312 Cod 0 Puncte
0 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:94 Timp 8308 Cod 0 Puncte
9 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:83 Timp 8694 Cod 0 Puncte
10 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:23 Timp 8115 Cod 0 Puncte
11 Cucerzan Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:31:18 Timp 8199 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:59 Timp 8285 Cod 0 Puncte
13 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:98 Timp 7988 Cod 0 Puncte
14 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:47 Timp 8343 Cod 0 Puncte
15 Ionita Radu Liceul cu program sportiv ARAD 02:43:85 Timp 8111 Cod 0 Puncte

16. 800 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:19:80 Timp 9357 Cod 0 Puncte
2 Andrei Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:26:37 Timp 9927 Cod 0 Puncte
3 Dungeanu Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 10:40:29 Timp 10338 Cod 0 Puncte
4 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10:40:69 Timp 8936 Cod 0 Puncte
5 Andrei Maria Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:50:88 Timp 8003 Cod 0 Puncte
6 Libotean Stefania Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 11:31:09 Timp 9319 Cod 0 Puncte

17. 800 m liber (0 - 99 ani) Feminin

1 Meila Ana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:39:07 Timp 8008 Cod 0 Puncte
2 Vijan Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:43:94 Timp 8375 Cod 0 Puncte
3 Ungureanu Maria Karina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:03:29 Timp 8371 Cod 0 Puncte
4 Ivacson Bianca Petruta As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 10:10:88 Timp 9275 Cod 0 Puncte
5 Pascu Livia Ana Liceul cu program sportiv Braila 10:11:97 Timp 9065 Cod 0 Puncte
6 Tanislau Anita Clubul Sportiv Municipal Brasov 10:15:48 Timp 8901 Cod 0 Puncte
7 Sima Alexandra Bianca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:51:85 Timp 8955 Cod 0 Puncte
8 Anghel Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10:52:23 Timp 9255 Cod 0 Puncte
9 Cibu Teodora Nicole Clubul Sportiv Scolar Sibiu 10:59:17 Timp 8843 Cod 0 Puncte

18. 800 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:24:77 Timp 9019 Cod 0 Puncte
2 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:34:81 Timp 8374 Cod 0 Puncte
3 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 09:35:90 Timp 9254 Cod 0 Puncte
4 Duican Radu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:41:63 Timp 8863 Cod 0 Puncte
5 Morosanu Stefan Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:42:06 Timp 8010 Cod 0 Puncte
6 Pantazi Madalin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:57:77 Timp 8853 Cod 0 Puncte
7 Pavala Paul Clubul Sportiv Scolar Sibiu 10:04:66 Timp 8849 Cod 0 Puncte
8 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 10:09:42 Timp 8942 Cod 0 Puncte
9 Popescu Rares C-Tin Palatul copiilor Constanta 10:10:93 Timp 9102 Cod 0 Puncte
10 Mita Paul Mihai As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 10:31:79 Timp 9273 Cod 0 Puncte
11 Martin Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Sibiu 10:45:11 Timp 8839 Cod 0 Puncte

19. 1500 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Ganea Andrei Madalin Clubul Sportiv Farul Constanta 17:48:50 Timp 8544 Cod 0 Puncte
2 Tugui Madalin Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:06:72 Timp 8023 Cod 0 Puncte
3 Anghel Radu Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18:35:84 Timp 8710 Cod 0 Puncte
4 Olteanu Valentin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 18:46:82 Timp 9779 Cod 0 Puncte
5 Mihai Catalin Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 19:24:89 Timp 7316 Cod 0 Puncte
6 Ion Tiberiu Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 19:56:98 Timp 8744 Cod 0 Puncte

20. 1500 m liber (0 - 99 ani) Masculin

1 Vatasescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Municipal Resita 17:10:06 Timp 8283 Cod 0 Puncte
2 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17:26:62 Timp 8166 Cod 0 Puncte
3 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:39:03 Timp 7533 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Ciuciuc Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:56 Timp 9090 Cod 0 Puncte
0 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:89 Timp 9006 Cod 0 Puncte
0 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 00:30:75 Timp 9050 Cod 0 Puncte
0 Pavel Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:36 Timp 9134 Cod 0 Puncte
0 Ambrono Andrei Daniel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:94 Timp 9202 Cod 0 Puncte
0 Sonoc Gabriel Cristian Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:94 Timp 9034 Cod 0 Puncte
0 Basarabie Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:48 Timp 8868 Cod 0 Puncte
0 Motogna Mihalcea Antoniu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:89 Timp 9106 Cod 0 Puncte
9 Popescu Rares C-Tin Palatul copiilor Constanta 00:31:24 Timp 9102 Cod 0 Puncte
9 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:24 Timp 9077 Cod 0 Puncte
11 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:32 Timp 8942 Cod 0 Puncte
12 Faget Denis Iulian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:70 Timp 9073 Cod 0 Puncte
13 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:75 Timp 8872 Cod 0 Puncte
14 Vasilescu Dan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:78 Timp 8859 Cod 0 Puncte
15 Morosanu Stefan Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:22 Timp 8010 Cod 0 Puncte
16 Bria Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:32 Timp 9194 Cod 0 Puncte
17 Chelaru Ion Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:43 Timp 10390 Cod 0 Puncte
18 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:80 Timp 8824 Cod 0 Puncte
19 Grec Claudiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:88 Timp 8895 Cod 0 Puncte
20 Pavala Paul Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:34 Timp 8849 Cod 0 Puncte
21 Domjan David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:36 Timp 9157 Cod 0 Puncte
22 Burcescu Victor Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:41 Timp 8012 Cod 0 Puncte
23 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:56 Timp 8986 Cod 0 Puncte
24 Stroe Claudiu Ionut Liceul cu program sportiv Braila 00:33:59 Timp 9054 Cod 0 Puncte
25 Magos Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:19 Timp 8896 Cod 0 Puncte
26 Mita Paul Mihai As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:35:58 Timp 9273 Cod 0 Puncte
27 Zaharia Flavius Angel Liceul cu program sportiv Braila 00:36:36 Timp 9066 Cod 0 Puncte
28 Pascaru Vlad Christian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:41:78 Timp 10787 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Barbu George Eduard Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:41 Timp 8568 Cod 0 Puncte
0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:29 Timp 8494 Cod 0 Puncte
0 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:32 Timp 8688 Cod 0 Puncte
0 Cristescu Andrei Camil Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:46 Timp 8708 Cod 0 Puncte
0 Farcutiu Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:26:90 Timp 8663 Cod 0 Puncte
0 Zibileanu Radu Constantin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:79 Timp 8548 Cod 0 Puncte
0 Cusmir Radu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:38 Timp 8690 Cod 0 Puncte
0 Hainala Darius Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:28:64 Timp 8484 Cod 0 Puncte
8 Talpai Tamas Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:82 Timp 8620 Cod 0 Puncte
9 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:82 Timp 8719 Cod 0 Puncte
11 Prioteasa Andrei Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:93 Timp 8025 Cod 0 Puncte
12 Stoica Robert Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:09 Timp 8742 Cod 0 Puncte
13 Bejan Adrian Valentin Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:13 Timp 8748 Cod 0 Puncte
14 Nassar Adi Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:15 Timp 8776 Cod 0 Puncte
15 Ichim Sebastian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:31 Timp 8465 Cod 0 Puncte
16 Morariu Nicolae Stelian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:53 Timp 8518 Cod 0 Puncte
17 Muresan Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:72 Timp 8639 Cod 0 Puncte
18 Cotenescu Stefan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:78 Timp 8532 Cod 0 Puncte
19 Plugaru Alex. Septimiu Palatul copiilor Constanta 00:30:92 Timp 8747 Cod 0 Puncte
20 Stoican Doru Nicolae Liceul cu program sportiv ARAD 00:31:06 Timp 8660 Cod 0 Puncte
21 Trifoi Denis Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:20 Timp 8414 Cod 0 Puncte
22 Jercan Florin Cristinel Liceul cu program sportiv Braila 00:32:08 Timp 8600 Cod 0 Puncte
23 Trestian Victor Liceul cu program sportiv ARAD 00:32:12 Timp 8658 Cod 0 Puncte
24 Kadar Norbert Ianos Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:52 Timp 8466 Cod 0 Puncte
25 Szekely Schnedarek Tamas Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:61 Timp 10626 Cod 0 Puncte
26 Dumitru Mihai Tudor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:22 Timp 8699 Cod 0 Puncte
27 Sindie Nichita Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:82 Timp 9018 Cod 0 Puncte
28 Nicula Doru Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:61 Timp 8685 Cod 0 Puncte
29 Tufaru Liviu Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:74 Timp 8705 Cod 0 Puncte
30 Trestian Sergiu Liceul cu program sportiv ARAD 00:35:53 Timp 8659 Cod 0 Puncte
31 Savulescu Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:29 Timp 7550 Cod 0 Puncte

3. 50 m fluture (0 - 99 ani) Masculin

0 Lomnoseanu Mihai Alin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:83 Timp 8096 Cod 0 Puncte
0 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:06 Timp 8157 Cod 0 Puncte
0 Gheorghe Mircea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:88 Timp 8069 Cod 0 Puncte
0 Comboeanu Giani Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:74 Timp 8191 Cod 0 Puncte
0 Georgescu Alexandru St. Clubul Sportiv Municipal Resita 00:27:94 Timp 8263 Cod 0 Puncte
0 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 00:27:75 Timp 7708 Cod 0 Puncte
0 Constantin Mircea C. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:65 Timp 8308 Cod 0 Puncte
0 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:71 Timp 8166 Cod 0 Puncte
9 Rotund Aron Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:29:15 Timp 8140 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Marian Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:30 Timp 8285 Cod 0 Puncte
11 Daniluc Toma Eduard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:48 Timp 8152 Cod 0 Puncte
12 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:89 Timp 8343 Cod 0 Puncte
13 Ionita Radu Liceul cu program sportiv ARAD 00:30:20 Timp 8111 Cod 0 Puncte
14 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:35 Timp 7988 Cod 0 Puncte
15 Iuga Elisei Adam Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:36:57 Timp 10788 Cod 0 Puncte

4. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Luchian Lisa Emilia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:78 Timp 9682 Cod 0 Puncte
0 Manzu Livia Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:39 Timp 8890 Cod 0 Puncte
0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:01 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Temple Alexandra Vasilica Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:91 Timp 9807 Cod 0 Puncte
0 Andrei Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:27 Timp 9927 Cod 0 Puncte
0 Lavic Diana Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:09 Timp 9594 Cod 0 Puncte
0 Durbaca Oana Madalina Liceul cu program sportiv Braila 00:34:15 Timp 9528 Cod 0 Puncte
0 Bocan Beatrice Sabina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:37 Timp 8889 Cod 0 Puncte
9 Munteanu Lisa Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:53 Timp 10332 Cod 0 Puncte
10 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:54 Timp 8936 Cod 0 Puncte
11 Borita Alexandra Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:63 Timp 9564 Cod 0 Puncte
12 Augustinov Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:76 Timp 9676 Cod 0 Puncte
13 Pop Andreea Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:35:09 Timp 10387 Cod 0 Puncte
14 Radu Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:12 Timp 9612 Cod 0 Puncte
15 Iluca Denisa Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:42 Timp 9563 Cod 0 Puncte
16 Zima Andreea Alex. Clubul Sportiv Municipal Resita 00:35:46 Timp 10250 Cod 0 Puncte
17 Balanescu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:57 Timp 8892 Cod 0 Puncte
18 Tofan Diana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:35:90 Timp 9801 Cod 0 Puncte
19 Balas Bianca Cristina Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:46 Timp 9297 Cod 0 Puncte
20 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:78 Timp 9501 Cod 0 Puncte
21 Ivanov Andreea Antonia As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:36:80 Timp 9701 Cod 0 Puncte
22 Malina Andra Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:93 Timp 9566 Cod 0 Puncte
23 Andrei Maria Loredana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:84 Timp 8003 Cod 0 Puncte
24 Ion Daiana Marioara Clubul Sportiv Municipal Resita 00:37:86 Timp 10253 Cod 0 Puncte
25 Dungeanu Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:38:15 Timp 10338 Cod 0 Puncte
26 Nan Andreea Mihaela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:31 Timp 9569 Cod 0 Puncte
27 Gogu Denisa Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:49 Timp 9374 Cod 0 Puncte
28 Lazar Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:50 Timp 10625 Cod 0 Puncte
29 Nistor Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:58 Timp 8442 Cod 0 Puncte
30 Gheorghe Andreea Ofelia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:89 Timp 9565 Cod 0 Puncte
31 Becheanu Maria Teodora Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:43:02 Timp 9305 Cod 0 Puncte

5. 50 m fluture (0 - 99 ani) Feminin

0 Pacurar Alexandra Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:32:52 Timp 9762 Cod 0 Puncte
0 Balan Andreea Teodora Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:31:95 Timp 9214 Cod 0 Puncte
0 Stivala Cachia Castellett As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:32:62 Timp 11615 Cod 0 Puncte
0 Balacianu Vasilica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:55 Timp 8990 Cod 0 Puncte
0 Baluta Luiza Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:76 Timp 8370 Cod 0 Puncte
0 Ilie Bianca Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:06 Timp 8959 Cod 0 Puncte
0 Matyas Andrea Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:32:64 Timp 9186 Cod 0 Puncte
0 Ivacson Bianca Petruta As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:33:47 Timp 9275 Cod 0 Puncte
9 Pascu Ioana Cristina Liceul cu program sportiv Braila 00:34:33 Timp 9059 Cod 0 Puncte
10 Danescu Andreea Ewelyne Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:71 Timp 9010 Cod 0 Puncte
11 Gaina Elena Ancuta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:08 Timp 8007 Cod 0 Puncte
12 Iliescu Irina Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:34 Timp 8882 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Ana Maria Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:35:45 Timp 9212 Cod 0 Puncte
14 Tanasa Andra Ioana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:35:47 Timp 9270 Cod 0 Puncte
15 Neaga Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:53 Timp 8840 Cod 0 Puncte
16 Chbani Nessrin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:29 Timp 8987 Cod 0 Puncte
17 Anghel Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:41 Timp 9255 Cod 0 Puncte
18 Busuioc Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:52 Timp 8961 Cod 0 Puncte
19 Herbei Rebeca Diana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:69 Timp 9170 Cod 0 Puncte
20 Nachiu Bianca Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:60 Timp 9500 Cod 0 Puncte
21 Maur Bianca Gabriela Clubul Sportiv Municipal Arad 00:37:65 Timp 9036 Cod 0 Puncte
22 Ghioca Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:83 Timp 8441 Cod 0 Puncte

6. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:85 Timp 8374 Cod 0 Puncte
0 Ciuciuc Daniel Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 02:13:87 Timp 9090 Cod 0 Puncte
0 Duican Radu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:65 Timp 8863 Cod 0 Puncte
0 Pantazi Madalin Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:67 Timp 8853 Cod 0 Puncte
0 Preda Bogdan Marius Liceul cu program sportiv Braila 02:15:03 Timp 9050 Cod 0 Puncte
0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:14 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Pavala Paul Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:18:24 Timp 8849 Cod 0 Puncte
0 Ene Andrei Octavian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:17:48 Timp 9254 Cod 0 Puncte
9 Popescu Rares C-Tin Palatul copiilor Constanta 02:19:93 Timp 9102 Cod 0 Puncte
10 Motogna Mihalcea Antoniu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:20:03 Timp 9106 Cod 0 Puncte
11 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:21:42 Timp 8942 Cod 0 Puncte
12 Grec Claudiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:22:65 Timp 8895 Cod 0 Puncte
13 Burcescu Victor Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:19 Timp 8012 Cod 0 Puncte
14 Mita Paul Mihai As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:27:43 Timp 9273 Cod 0 Puncte
15 Stroe Claudiu Ionut Liceul cu program sportiv Braila 02:30:74 Timp 9054 Cod 0 Puncte
16 Vasilescu Dan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:68 Timp 8859 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Morariu Nicolae Stelian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:12:12 Timp 8518 Cod 0 Puncte
0 Morariu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:15:76 Timp 8524 Cod 0 Puncte
0 Trifoi Denis Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:61 Timp 8414 Cod 0 Puncte
0 Tugui Madalin Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:99 Timp 8023 Cod 0 Puncte
0 Ganea Andrei Madalin Clubul Sportiv Farul Constanta 02:08:81 Timp 8544 Cod 0 Puncte
0 Szekely Alexandru Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:13:01 Timp 8719 Cod 0 Puncte
0 Bejan Adrian Valentin Clubul Sportiv Farul Constanta 02:11:90 Timp 8748 Cod 0 Puncte
0 Anghel Radu Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:14:18 Timp 8710 Cod 0 Puncte
9 Olteanu Valentin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 02:16:10 Timp 9779 Cod 0 Puncte
10 Trandafir Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:51 Timp 8745 Cod 0 Puncte
11 Stoican Doru Nicolae Liceul cu program sportiv ARAD 02:17:50 Timp 8660 Cod 0 Puncte
12 Cotenescu Stefan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:18:25 Timp 8532 Cod 0 Puncte
13 Mihai Catalin Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:20:22 Timp 7316 Cod 0 Puncte
14 Ion Tiberiu Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:81 Timp 8744 Cod 0 Puncte
15 Plugaru Alex. Septimiu Palatul copiilor Constanta 02:21:65 Timp 8747 Cod 0 Puncte
16 Szekely Lorand Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:03 Timp 8760 Cod 0 Puncte
17 Brebenel Radu Stefan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:23:81 Timp 8000 Cod 0 Puncte
18 Sindie Nichita Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:64 Timp 9018 Cod 0 Puncte
19 Stoicescu Andrei Costin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:82 Timp 8691 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Mihai Tudor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:63 Timp 8699 Cod 0 Puncte
21 Nicula Doru Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:74 Timp 8685 Cod 0 Puncte
22 Szekely Schnedarek Tamas Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:32:59 Timp 10626 Cod 0 Puncte
23 Terebesi Raul Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:42:52 Timp 10484 Cod 0 Puncte
24 Savulescu Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:43:18 Timp 7550 Cod 0 Puncte
25 Grosan Richard Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:50:97 Timp 10485 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (0 - 99 ani) Masculin

0 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:99 Timp 7533 Cod 0 Puncte
0 Vatasescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Municipal Resita 02:05:55 Timp 8283 Cod 0 Puncte
0 Daniluc Toma Eduard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:75 Timp 8152 Cod 0 Puncte
0 Albu George Raul Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:11 Timp 7414 Cod 0 Puncte
0 Sabau Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:05:42 Timp 8166 Cod 0 Puncte
0 Iorga Roberth Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:08:44 Timp 8115 Cod 0 Puncte
0 Turdean Carlo Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:12:25 Timp 8157 Cod 0 Puncte
0 Nica Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:85 Timp 8343 Cod 0 Puncte
9 Bobric Dan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:78 Timp 8694 Cod 0 Puncte
10 Cozma Razvan Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:45 Timp 8156 Cod 0 Puncte
11 Badea Andrei Gheorghita Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:19:86 Timp 7988 Cod 0 Puncte
12 Ionita Radu Liceul cu program sportiv ARAD 02:32:02 Timp 8111 Cod 0 Puncte

9. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Stoica Luciana Stefania Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:62 Timp 9357 Cod 0 Puncte
0 Dungeanu Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:31:85 Timp 10338 Cod 0 Puncte
0 Andrei Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:72 Timp 9927 Cod 0 Puncte
0 Cotinghiu Iulia Cristina Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:28:05 Timp 8936 Cod 0 Puncte
0 Trif Patricia Stella Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 02:34:60 Timp 9788 Cod 0 Puncte
0 Puchiu Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:22:64 Timp 8939 Cod 0 Puncte
0 Tofan Diana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:32:22 Timp 9801 Cod 0 Puncte
0 Ciochina Diana Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 02:33:93 Timp 9531 Cod 0 Puncte
9 Puscas Georgiana Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 02:35:25 Timp 10618 Cod 0 Puncte
10 Popescu Emma Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:18 Timp 9501 Cod 0 Puncte
11 Petcu Bianca Cristina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:36:29 Timp 9334 Cod 0 Puncte
11 Dragomir Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:29 Timp 8891 Cod 0 Puncte
13 Paval Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:36:49 Timp 10326 Cod 0 Puncte
14 Malina Andra Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:39:79 Timp 9566 Cod 0 Puncte
15 Mihalache Ioana Adina Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:40:03 Timp 9720 Cod 0 Puncte
16 Parasca Miruna Ilinca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:41:28 Timp 10328 Cod 0 Puncte
17 Ion Daiana Marioara Clubul Sportiv Municipal Resita 02:48:02 Timp 10253 Cod 0 Puncte
18 Szanda Zita Clubul Sportiv Municipal Arad 03:07:30 Timp 9636 Cod 0 Puncte

10. 200 m liber (0 - 99 ani) Feminin

0 Vijan Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:19 Timp 8375 Cod 0 Puncte
0 Niste Maria Miruna Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 02:26:23 Timp 9786 Cod 0 Puncte
0 Danescu Andreea Ewelyne Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:26 Timp 9010 Cod 0 Puncte
0 Ungureanu Maria Karina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:03 Timp 8371 Cod 0 Puncte
0 Zehra Aynur Alina Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:25:12 Timp 8937 Cod 0 Puncte
0 Meila Ana Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:30 Timp 8008 Cod 0 Puncte
0 Bobe Ana Cristina Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:26:93 Timp 8982 Cod 0 Puncte
0 Ivacson Bianca Petruta As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:23:52 Timp 9275 Cod 0 Puncte
9 Tanislau Anita Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:26:94 Timp 8901 Cod 0 Puncte
10 Brebenel Alis Anamaria Liceul cu program sportiv Braila 02:28:05 Timp 9064 Cod 0 Puncte
11 Pascu Livia Ana Liceul cu program sportiv Braila 02:28:68 Timp 9065 Cod 0 Puncte
12 Pascu Ioana Cristina Liceul cu program sportiv Braila 02:30:13 Timp 9059 Cod 0 Puncte
13 Vaduvescu Ioana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:33:04 Timp 8897 Cod 0 Puncte
14 Roman Oana Teodora Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:68 Timp 8830 Cod 0 Puncte
15 Sima Alexandra Bianca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:80 Timp 8955 Cod 0 Puncte
16 Zavoian Elena Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:37:86 Timp 11039 Cod 0 Puncte
17 Bocan Alexandra Cristiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:38:38 Timp 8966 Cod 0 Puncte

11. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Ambrono Andrei Daniel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:08:29 Timp 9202 Cod 0 Puncte
0 Sonoc Gabriel Cristian Liceul cu program sportiv ARAD 01:09:15 Timp 9034 Cod 0 Puncte
0 Nitulescu Sorin Costinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:78 Timp 9006 Cod 0 Puncte
0 Iancu Alexandru Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:45 Timp 9111 Cod 0 Puncte
0 Faget Sebastian Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:65 Timp 9074 Cod 0 Puncte
0 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:57 Timp 9019 Cod 0 Puncte
0 Rus Dragos Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:72 Timp 9236 Cod 0 Puncte
0 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:28 Timp 8963 Cod 0 Puncte
9 Domjan David Clubul Sportiv Municipal Arad 01:11:58 Timp 9157 Cod 0 Puncte
10 Ibanisteanu Marius Alin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:44 Timp 9077 Cod 0 Puncte
11 Simion Vlad Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:86 Timp 8942 Cod 0 Puncte
12 Martin Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:23 Timp 8839 Cod 0 Puncte
13 Popescu Rares C-Tin Palatul copiilor Constanta 01:14:41 Timp 9102 Cod 0 Puncte
14 Olaru Iosif Ciprian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:32 Timp 8872 Cod 0 Puncte
15 Tabora Vlad Dorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:69 Timp 8986 Cod 0 Puncte
16 Magos Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:14 Timp 8896 Cod 0 Puncte
17 Zaharia Flavius Angel Liceul cu program sportiv Braila 01:20:27 Timp 9066 Cod 0 Puncte

12. 100 m spate (0 - 99 ani) Masculin

0 Hainala Darius Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:05:61 Timp 8484 Cod 0 Puncte
0 Petrescu Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:01 Timp 8672 Cod 0 Puncte
0 Cherestes Andrei Aurelian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:72 Timp 8688 Cod 0 Puncte
0 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:36 Timp 8494 Cod 0 Puncte
0 Grigore Andrei Tiberiu Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:07:90 Timp 8755 Cod 0 Puncte
0