Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national Cadeti 12-14 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m fluture (12F custom)

1 Predescu Simona Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:06:82 Timp 16806 Cod 0 Puncte
2 Santha Emilia Nora Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:07:27 Timp 16660 Cod 0 Puncte
3 Sibiseanu Ana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:07:74 Timp 16903 Cod 0 Puncte
4 Stiger Diana Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:81 Timp 16799 Cod 0 Puncte
5 Constantinescu Ana Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:14:25 Timp 17059 Cod 0 Puncte
6 Freciu Ayanna Sorana Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:26 Timp 14745 Cod 0 Puncte
7 Profiran Sara Elena Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:14:46 Timp 17095 Cod 0 Puncte
8 Stefura Ingrid Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:15:01 Timp 14803 Cod 0 Puncte
9 Zavoianu Maya Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:18 Timp 16495 Cod 0 Puncte
10 Boer Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:17:11 Timp 13898 Cod 0 Puncte
11 Togoe Ioana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:17:42 Timp 16944 Cod 0 Puncte
12 Floranescu Ioana Ariana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:97 Timp 16793 Cod 0 Puncte
13 Iorga Maria Teodora Swimming Team Bucuresti 01:17:97 Timp 16986 Cod 0 Puncte
14 Cunciu Alessia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:67 Timp 16640 Cod 0 Puncte
15 Tila Ariana Georgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:79 Timp 16115 Cod 0 Puncte
16 Rednic Achim Daria Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:18:84 Timp 16902 Cod 0 Puncte
17 Birzu Ioana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:45 Timp 16785 Cod 0 Puncte
18 Munteanu Mihaela Cl. Sp. MEDGIDIA 01:19:80 Timp 15840 Cod 0 Puncte
19 Bichescu Andrada Bianca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:24 Timp 16254 Cod 0 Puncte
20 Pintican Ingrid Clubul Sportiv Municipal Arad 01:21:21 Timp 17091 Cod 0 Puncte
21 Huza Andrea Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:21:49 Timp 16478 Cod 0 Puncte
22 Ambrozie Ilinca Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:23:53 Timp 17516 Cod 0 Puncte
23 Nagy Zsofia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:24:17 Timp 16784 Cod 0 Puncte
24 Mirea Stefania Alexia CSM Targoviste 01:24:44 Timp 17120 Cod 0 Puncte
25 Aylett Keira Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:25:19 Timp 13969 Cod 0 Puncte
26 Elisei Stefania Clubul Sportiv Municipal Arad 01:26:74 Timp 16872 Cod 0 Puncte
27 Magureanu Jessica Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:27:24 Timp 16900 Cod 0 Puncte
28 Ostafe Maria Giulia CSM Corona Brasov 01:28:92 Timp 14573 Cod 0 Puncte
29 Ardelean Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Galati 01:29:15 Timp 16548 Cod 0 Puncte
30 Ban Alexia Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:31:34 Timp 16880 Cod 0 Puncte
31 Stoian Bianca Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:33:44 Timp 16904 Cod 0 Puncte
32 Anton Patricia Georgiana Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:33:59 Timp 19317 Cod 0 Puncte
33 Isac Antonia Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:05 Timp 16493 Cod 0 Puncte
34 Elisei Daria Clubul Sportiv Municipal Arad 01:35:82 Timp 16873 Cod 0 Puncte
35 Zamfir Crina Emilia As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:36:44 Timp 14330 Cod 0 Puncte
36 Ghimpu Sara Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:36:47 Timp 16834 Cod 0 Puncte
37 Savulescu Maria Theodora Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:36:71 Timp 16428 Cod 0 Puncte
38 Popa Eva-Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:38:49 Timp 20553 Cod 0 Puncte
39 Gheorghe Alexandra Stefan CSM Targoviste 01:43:21 Timp 17115 Cod 0 Puncte
40 Pantelimon Andreea Mirabe Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:46:61 Timp 17274 Cod 0 Puncte
41 Torcea Ana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 88:88:88 Timp 19149 Cod 0 Puncte
42 Diamandescu Eliza Elena Renovatio Sport Club Bucuresti 88:88:88 Timp 14746 Cod 0 Puncte
43 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16646 Cod 0 Puncte

2. 400 m liber (12F custom)

1 Diamandescu Eliza Elena Renovatio Sport Club Bucuresti 04:36:85 Timp 14746 Cod 0 Puncte
2 Predescu Simona Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 04:41:78 Timp 16806 Cod 0 Puncte
3 Stiger Diana Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:45:49 Timp 16799 Cod 0 Puncte
4 Sibiseanu Ana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:49:26 Timp 16903 Cod 0 Puncte
5 Georgescu Ioana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 04:52:55 Timp 17074 Cod 0 Puncte
6 Popa Maria Alessia Clubul Sportiv Performer 04:54:73 Timp 16492 Cod 0 Puncte
7 Alexa Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 04:54:80 Timp 17077 Cod 0 Puncte
8 Freciu Ayanna Sorana Renovatio Sport Club Bucuresti 05:01:03 Timp 14745 Cod 0 Puncte
9 Prisecariu Aissia Claudia As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 05:02:39 Timp 17078 Cod 0 Puncte
10 Togoe Ioana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 05:05:64 Timp 16944 Cod 0 Puncte
11 Lospa Tamara Ioana As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:11:59 Timp 14579 Cod 0 Puncte
12 Amariei Rianna As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 05:12:27 Timp 17080 Cod 0 Puncte
13 Santha Emilia Nora Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:13:00 Timp 16660 Cod 0 Puncte
14 Stefura Ingrid Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:13:07 Timp 14803 Cod 0 Puncte
15 Cernat Amina Maria Swimming Team Bucuresti 05:13:41 Timp 17022 Cod 0 Puncte
16 Munteanu Mihaela Cl. Sp. MEDGIDIA 05:15:38 Timp 15840 Cod 0 Puncte
17 Motiu Noemi Clubul Sportiv Municipal Arad 05:15:89 Timp 16870 Cod 0 Puncte
18 Floranescu Ioana Ariana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:16:28 Timp 16793 Cod 0 Puncte
19 Ciobanu Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:16:98 Timp 13497 Cod 0 Puncte
20 Dragomir Denisa Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:18:19 Timp 15653 Cod 0 Puncte
21 Ambrozie Ilinca Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:18:43 Timp 17516 Cod 0 Puncte
22 Zavoianu Maya Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:21:21 Timp 16495 Cod 0 Puncte
23 Piper Alesia Beatrice As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:21:44 Timp 14646 Cod 0 Puncte
24 Nagy Zsofia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:22:68 Timp 16784 Cod 0 Puncte
25 Tila Ariana Georgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:25:89 Timp 16115 Cod 0 Puncte
26 Birzu Ioana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:27:17 Timp 16785 Cod 0 Puncte
27 Rednic Achim Daria Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:27:55 Timp 16902 Cod 0 Puncte
28 Cunciu Alessia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:29:51 Timp 16640 Cod 0 Puncte
29 Aylett Keira Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:31:82 Timp 13969 Cod 0 Puncte
30 Magureanu Jessica Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:32:59 Timp 16900 Cod 0 Puncte
31 Huza Andrea Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:34:78 Timp 16478 Cod 0 Puncte
32 Ostafe Maria Giulia CSM Corona Brasov 05:34:85 Timp 14573 Cod 0 Puncte
33 Torcea Ana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 05:40:91 Timp 19149 Cod 0 Puncte
34 Boer Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:42:65 Timp 13898 Cod 0 Puncte
35 Precob Roberta Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 05:45:63 Timp 16700 Cod 0 Puncte
36 Costea Mihaela Izabella Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:46:06 Timp 16524 Cod 0 Puncte
37 Stoian Bianca Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:48:07 Timp 16904 Cod 0 Puncte
38 Dima Gabriela Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:51:11 Timp 17026 Cod 0 Puncte
39 Constantinescu Anna Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 05:59:38 Timp 17087 Cod 0 Puncte
40 Ban Alexia Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:59:52 Timp 16880 Cod 0 Puncte
41 Mirea Stefania Alexia CSM Targoviste 06:00:81 Timp 17120 Cod 0 Puncte
42 Maday Emese Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 06:19:29 Timp 16659 Cod 0 Puncte
43 Zamfir Crina Emilia As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 06:20:31 Timp 14330 Cod 0 Puncte
44 Savulescu Maria Theodora Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 06:23:14 Timp 16428 Cod 0 Puncte
45 Iorga Ioana Madalina Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 06:57:49 Timp 15825 Cod 0 Puncte
46 Pantelimon Andreea Mirabe Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 07:08:67 Timp 17274 Cod 0 Puncte
47 Constantinescu Matita Ver Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 07:46:09 Timp 17275 Cod 0 Puncte
48 Baciu Amalia Georgiana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99 Timp 17081 Cod 0 Puncte
49 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16646 Cod 0 Puncte
50 Moldovan Claudia Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 17793 Cod 0 Puncte

3. 100 m fluture (12M custom)

1 Avakian Karen As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:82 Timp 14583 Cod 0 Puncte
2 Raducanu Gabriel Codrut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:03 Timp 14755 Cod 0 Puncte
3 Stefan Mihai Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:83 Timp 16947 Cod 0 Puncte
4 Petrisor Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:93 Timp 16804 Cod 0 Puncte
5 Pop Mihnea Andrei Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:08:99 Timp 16821 Cod 0 Puncte
6 Rotaru Petru Adrian Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:09:50 Timp 15688 Cod 0 Puncte
7 M. Sediq Mateen Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:10:10 Timp 17005 Cod 0 Puncte
8 Chirita Petru Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 01:10:22 Timp 16456 Cod 0 Puncte
9 Badescu Stefan Alex. As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:32 Timp 14599 Cod 0 Puncte
10 Ion Vlad Cosmin Swimming Team Bucuresti 01:10:64 Timp 16984 Cod 0 Puncte
11 Agapie David Valentin Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:10:86 Timp 14969 Cod 0 Puncte
12 Gaman Alexandru Ioan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:11:22 Timp 14715 Cod 0 Puncte
13 Stanciu Victor Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:30 Timp 16935 Cod 0 Puncte
14 Neacsu Matei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:14 Timp 16946 Cod 0 Puncte
15 State Matei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:26 Timp 16918 Cod 0 Puncte
16 Pricopoaia Rares Ioan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:13:32 Timp 17076 Cod 0 Puncte
17 Jeler Alexandru Ionut CSM Corona Brasov 01:13:59 Timp 16183 Cod 0 Puncte
18 Gherghina Alexandru Costi Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:13:81 Timp 16758 Cod 0 Puncte
19 Urzica Andrei Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:94 Timp 16919 Cod 0 Puncte
20 Oana Robert Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:89 Timp 16576 Cod 0 Puncte
21 Smadu Florin David Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:15:45 Timp 14970 Cod 0 Puncte
22 Giuroiu Daniel Teodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:48 Timp 14714 Cod 0 Puncte
23 Barbuta Claudiu Ilie Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:13 Timp 16621 Cod 0 Puncte
24 Ivanof Alexandru Bogdan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:16 Timp 14623 Cod 0 Puncte
25 Musat Darius Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:29 Timp 14620 Cod 0 Puncte
26 Potanga Bogdan Florin As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:16:56 Timp 19986 Cod 0 Puncte
27 Alexandrescu Radu Cristia Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:16:82 Timp 17042 Cod 0 Puncte
28 Stoica David Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:17 Timp 14706 Cod 0 Puncte
29 Nae Bogdan Gabriel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:17:28 Timp 16112 Cod 0 Puncte
30 Aldea Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:40 Timp 16907 Cod 0 Puncte
31 Farkas Daniel Mark Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:17:67 Timp 17039 Cod 0 Puncte
32 Maschiu Matteo Florian Renovatio Sport Club Bucuresti 01:17:95 Timp 16958 Cod 0 Puncte
33 Laiu Rares Andrei As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:18:29 Timp 19993 Cod 0 Puncte
34 Degeratu David George Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:18:49 Timp 15699 Cod 0 Puncte
35 Zoie Luca Renovatio Sport Club Bucuresti 01:18:60 Timp 17814 Cod 0 Puncte
36 Boboc David Andrei Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:19:00 Timp 15794 Cod 0 Puncte
37 Tanase Rares Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:37 Timp 14611 Cod 0 Puncte
38 Takacs Milan Ruben Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:20:10 Timp 15254 Cod 0 Puncte
39 Beoca Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 01:20:46 Timp 17815 Cod 0 Puncte
40 Artene Luca Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:20:56 Timp 14804 Cod 0 Puncte
41 Micu Tudor As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:85 Timp 16039 Cod 0 Puncte
42 Boldura Luca Tudor Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:34 Timp 16570 Cod 0 Puncte
43 Oancea David Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:03 Timp 16480 Cod 0 Puncte
44 Mihaila Nicolae Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:12 Timp 14938 Cod 0 Puncte
45 Dogariu Alexandru Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:23:72 Timp 17278 Cod 0 Puncte
46 Moise Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 01:23:80 Timp 16453 Cod 0 Puncte
47 Tirla Stefan Dumitru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:91 Timp 15640 Cod 0 Puncte
48 Fleancu Calin Andrei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:24:93 Timp 17009 Cod 0 Puncte
49 Hagiu Matei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:28 Timp 16634 Cod 0 Puncte
50 Taga Octavian Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:25:73 Timp 16094 Cod 0 Puncte
51 Dinu Eric Tudor As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:26:06 Timp 15357 Cod 0 Puncte
52 Duta Eduard Nicolas As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:27:87 Timp 14639 Cod 0 Puncte
53 Laszlo Robert Clubul Sportiv Municipal Arad 01:28:46 Timp 16867 Cod 0 Puncte
54 Zisu Luca Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:29:13 Timp 17477 Cod 0 Puncte
55 Constantinescu Vlad Mihai Clubul Sportiv Targoviste 01:29:61 Timp 17378 Cod 0 Puncte
56 Marasescu Denis Gabriel Swimming Team Bucuresti 01:30:51 Timp 16996 Cod 0 Puncte
57 Zamfir Stefan Swimming Team Bucuresti 01:30:57 Timp 17024 Cod 0 Puncte
58 Enache Andrei Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:60 Timp 17173 Cod 0 Puncte
59 Milas Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:35:06 Timp 16578 Cod 0 Puncte
60 Dacu Furdui Rares Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:04 Timp 16575 Cod 0 Puncte
61 Ionescu Tudor Mihai Renovatio Sport Club Bucuresti 01:46:19 Timp 19151 Cod 0 Puncte
62 Mirica Andrei Madalin Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:49:88 Timp 16489 Cod 0 Puncte
63 Horubet Matei-Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:50:67 Timp 20554 Cod 0 Puncte
64 Selyem Tamas Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 66:66:66 Timp 13896 Cod 0 Puncte
65 Rizea Rares Constantin Renovatio Sport Club Bucuresti 88:88:88 Timp 19146 Cod 0 Puncte
66 Vatasescu Ioan David Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 88:88:88 Timp 16639 Cod 0 Puncte
67 Tanase Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 88:88:88 Timp 17660 Cod 0 Puncte
68 Oancea Bogdan Alex. Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16650 Cod 0 Puncte
69 Maja Andrei Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 19157 Cod 0 Puncte
70 Sandu Matei Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16651 Cod 0 Puncte
71 Costis Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99 Timp 16708 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (12M custom)

1 Zarojanu David Ionut As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 04:39:30 Timp 17079 Cod 0 Puncte
2 Avakian Karen As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:45:14 Timp 14583 Cod 0 Puncte
3 M. Sediq Mateen Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:47:02 Timp 17005 Cod 0 Puncte
4 Raducanu Gabriel Codrut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:50:43 Timp 14755 Cod 0 Puncte
5 Apostol Petru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:50:97 Timp 14585 Cod 0 Puncte
6 Ion Vlad Cosmin Swimming Team Bucuresti 04:51:52 Timp 16984 Cod 0 Puncte
7 Chirita Petru Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 04:53:75 Timp 16456 Cod 0 Puncte
8 Petrisor Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:55:24 Timp 16804 Cod 0 Puncte
9 Trasca Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:57:08 Timp 16114 Cod 0 Puncte
10 Iordache Tudor Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:00:70 Timp 16032 Cod 0 Puncte
11 Andrian Andrei Cozmin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 05:01:36 Timp 16952 Cod 0 Puncte
12 Aldea Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:01:56 Timp 16907 Cod 0 Puncte
13 Stanciu Victor Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:02:02 Timp 16935 Cod 0 Puncte
14 Lupusoru Vlad Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:03:46 Timp 16913 Cod 0 Puncte
15 Ivanof Alexandru Bogdan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:04:57 Timp 14623 Cod 0 Puncte
16 Urzica Andrei Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:04:87 Timp 16919 Cod 0 Puncte
17 Duica Stefan Tudor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:05:59 Timp 14837 Cod 0 Puncte
18 Radu Andrei Ionut As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:06:61 Timp 15343 Cod 0 Puncte
19 Neacsu Matei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:06:68 Timp 16946 Cod 0 Puncte
20 Jeler Alexandru Ionut CSM Corona Brasov 05:07:68 Timp 16183 Cod 0 Puncte
21 Oana Robert Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:08:98 Timp 16576 Cod 0 Puncte
22 Tanase Catalin Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:09:36 Timp 17067 Cod 0 Puncte
23 Musat Darius Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:09:62 Timp 14620 Cod 0 Puncte
24 Smadu Florin David Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:09:82 Timp 14970 Cod 0 Puncte
25 Zamfir Sararu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:10:10 Timp 16943 Cod 0 Puncte
26 Agapie David Valentin Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:10:12 Timp 14969 Cod 0 Puncte
27 Tanase Rares Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:10:52 Timp 14611 Cod 0 Puncte
28 Badescu Stefan Alex. As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:10:52 Timp 14599 Cod 0 Puncte
29 Stefan Mihai Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:11:19 Timp 16947 Cod 0 Puncte
30 Gherghina Alexandru Costi Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:11:69 Timp 16758 Cod 0 Puncte
31 Oancea David Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:11:83 Timp 16480 Cod 0 Puncte
32 Boboc David Andrei Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:13:99 Timp 15794 Cod 0 Puncte
33 State Matei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:14:13 Timp 16918 Cod 0 Puncte
34 Enache Andrei Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:14:33 Timp 17173 Cod 0 Puncte
35 Boldura Luca Tudor Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:15:00 Timp 16570 Cod 0 Puncte
36 Micu Tudor As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:18:17 Timp 16039 Cod 0 Puncte
37 Giuroiu Daniel Teodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:19:25 Timp 14714 Cod 0 Puncte
38 Laszlo Eduard Clubul Sportiv Scolar Resita 05:19:92 Timp 16220 Cod 0 Puncte
39 Barbuta Claudiu Ilie Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:20:71 Timp 16621 Cod 0 Puncte
40 Selyem Tamas Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:23:70 Timp 13896 Cod 0 Puncte
41 Stoica David Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:24:53 Timp 14706 Cod 0 Puncte
42 Tirla Stefan Dumitru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:25:20 Timp 15640 Cod 0 Puncte
43 Hagiu Matei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:26:46 Timp 16634 Cod 0 Puncte
44 Beoca Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 05:27:87 Timp 17815 Cod 0 Puncte
45 Degeratu David George Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:28:10 Timp 15699 Cod 0 Puncte
46 Zoie Luca Renovatio Sport Club Bucuresti 05:28:63 Timp 17814 Cod 0 Puncte
47 Maschiu Matteo Florian Renovatio Sport Club Bucuresti 05:28:72 Timp 16958 Cod 0 Puncte
48 Dinu Eric Tudor As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:29:61 Timp 15357 Cod 0 Puncte
49 Milas Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:32:39 Timp 16578 Cod 0 Puncte
50 Istrate Mihai Erik As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:34:30 Timp 14619 Cod 0 Puncte
51 Mihaila Nicolae Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:34:39 Timp 14938 Cod 0 Puncte
52 Oancea Cristian Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:37:15 Timp 16789 Cod 0 Puncte
53 Moise Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 05:37:39 Timp 16453 Cod 0 Puncte
54 Potanga Bogdan Florin As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 05:39:44 Timp 19986 Cod 0 Puncte
55 Artene Luca Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:39:94 Timp 14804 Cod 0 Puncte
56 Laiu Rares Andrei As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 05:40:56 Timp 19993 Cod 0 Puncte
57 Serban Razvan Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:41:55 Timp 16878 Cod 0 Puncte
58 Zisu Luca Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:41:81 Timp 17477 Cod 0 Puncte
59 Rotaru Petru Adrian Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:41:86 Timp 15688 Cod 0 Puncte
60 Zamfir Stefan Swimming Team Bucuresti 05:41:96 Timp 17024 Cod 0 Puncte
61 Fleancu Calin Andrei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:50:23 Timp 17009 Cod 0 Puncte
62 Nae Bogdan Gabriel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:51:95 Timp 16112 Cod 0 Puncte
63 Duta Eduard Nicolas As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:55:06 Timp 14639 Cod 0 Puncte
64 Marasescu Denis Gabriel Swimming Team Bucuresti 05:57:53 Timp 16996 Cod 0 Puncte
65 Ionescu Tudor Mihai Renovatio Sport Club Bucuresti 05:58:99 Timp 19151 Cod 0 Puncte
66 Grigoroi Calin Mihai Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 06:00:23 Timp 19141 Cod 0 Puncte
67 Rizea Rares Constantin Renovatio Sport Club Bucuresti 06:29:07 Timp 19146 Cod 0 Puncte
68 Taga Octavian Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 06:40:25 Timp 16094 Cod 0 Puncte
69 Vatasescu Ioan David Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 06:41:35 Timp 16639 Cod 0 Puncte
70 Varga Alex Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:44:55 Timp 17719 Cod 0 Puncte
71 Mirica Andrei Madalin Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 07:05:14 Timp 16489 Cod 0 Puncte
72 Tanase Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:18:92 Timp 17660 Cod 0 Puncte
73 Dogariu Alexandru Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 88:88:88 Timp 17278 Cod 0 Puncte
74 Maja Andrei Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 19157 Cod 0 Puncte
75 Sandu Matei Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16651 Cod 0 Puncte
76 Oancea Bogdan Alex. Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16650 Cod 0 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

1. 100 m liber (12F custom)

1 Sibiseanu Ana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:00:18 Timp 16903 Cod 0 Puncte
2 Predescu Simona Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:01:74 Timp 16806 Cod 0 Puncte
3 Diamandescu Eliza Elena Renovatio Sport Club Bucuresti 01:02:11 Timp 14746 Cod 0 Puncte
4 Alexa Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:02:14 Timp 17077 Cod 0 Puncte
5 Prisecariu Aissia Claudia As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:02:20 Timp 17078 Cod 0 Puncte
6 Stiger Diana Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:78 Timp 16799 Cod 0 Puncte
7 Popa Maria Alessia Clubul Sportiv Performer 01:03:73 Timp 16492 Cod 0 Puncte
8 Georgescu Ioana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:04:26 Timp 17074 Cod 0 Puncte
9 Constantinescu Ana Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:04:72 Timp 17059 Cod 0 Puncte
10 Stefura Ingrid Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:04:89 Timp 14803 Cod 0 Puncte
11 Amariei Rianna As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:05:23 Timp 17080 Cod 0 Puncte
12 Togoe Ioana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:06:83 Timp 16944 Cod 0 Puncte
13 Ciobanu Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:94 Timp 13497 Cod 0 Puncte
14 Zavoianu Maya Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:51 Timp 16495 Cod 0 Puncte
15 Cernat Amina Maria Swimming Team Bucuresti 01:07:76 Timp 17022 Cod 0 Puncte
16 Munteanu Mihaela Cl. Sp. MEDGIDIA 01:07:76 Timp 15840 Cod 0 Puncte
17 Lospa Tamara Ioana As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:07:77 Timp 14579 Cod 0 Puncte
18 Birzu Ioana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:82 Timp 16785 Cod 0 Puncte
19 Freciu Ayanna Sorana Renovatio Sport Club Bucuresti 01:08:32 Timp 14745 Cod 0 Puncte
20 Floranescu Ioana Ariana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:08:58 Timp 16793 Cod 0 Puncte
21 Profiran Sara Elena Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:09:18 Timp 17095 Cod 0 Puncte
22 Ambrozie Ilinca Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:09:31 Timp 17516 Cod 0 Puncte
23 Nagy Zsofia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:10:16 Timp 16784 Cod 0 Puncte
24 Costea Mihaela Izabella Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:10:30 Timp 16524 Cod 0 Puncte
25 Boer Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:10:33 Timp 13898 Cod 0 Puncte
26 Tila Ariana Georgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:77 Timp 16115 Cod 0 Puncte
27 Elisei Stefania Clubul Sportiv Municipal Arad 01:11:32 Timp 16872 Cod 0 Puncte
28 Cunciu Alessia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:35 Timp 16640 Cod 0 Puncte
29 Rednic Achim Daria Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:11:61 Timp 16902 Cod 0 Puncte
30 Motiu Noemi Clubul Sportiv Municipal Arad 01:12:41 Timp 16870 Cod 0 Puncte
31 Huza Andrea Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:12:53 Timp 16478 Cod 0 Puncte
32 Piper Alesia Beatrice As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:53 Timp 14646 Cod 0 Puncte
33 Aylett Keira Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:12:74 Timp 13969 Cod 0 Puncte
34 Ostafe Maria Giulia CSM Corona Brasov 01:12:92 Timp 14573 Cod 0 Puncte
35 Precob Roberta Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:03 Timp 16700 Cod 0 Puncte
36 Mirea Stefania Alexia CSM Targoviste 01:13:45 Timp 17120 Cod 0 Puncte
37 Ban Alexia Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:05 Timp 16880 Cod 0 Puncte
38 Bichescu Andrada Bianca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:34 Timp 16254 Cod 0 Puncte
39 Oprisan Maria Isabela Clubul Sportiv Municipal Galati 01:14:47 Timp 16556 Cod 0 Puncte
40 Constantinescu Anna Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:14:97 Timp 17087 Cod 0 Puncte
41 Radu Elena As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:15:25 Timp 19963 Cod 0 Puncte
42 Torcea Ana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:16:07 Timp 19149 Cod 0 Puncte
43 Dima Gabriela Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:21 Timp 17026 Cod 0 Puncte
44 Gheorghe Alexandra Stefan CSM Targoviste 01:16:34 Timp 17115 Cod 0 Puncte
45 Elisei Daria Clubul Sportiv Municipal Arad 01:17:16 Timp 16873 Cod 0 Puncte
46 Magureanu Jessica Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:27 Timp 16900 Cod 0 Puncte
47 Maday Emese Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:28 Timp 16659 Cod 0 Puncte
48 Stoian Bianca Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:46 Timp 16904 Cod 0 Puncte
49 Ardelean Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Galati 01:17:55 Timp 16548 Cod 0 Puncte
50 Anton Patricia Georgiana Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:19:24 Timp 19317 Cod 0 Puncte
51 Ghimpu Sara Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:20:02 Timp 16834 Cod 0 Puncte
52 Savulescu Maria Theodora Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:21:36 Timp 16428 Cod 0 Puncte
53 Zamfir Crina Emilia As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:21:40 Timp 14330 Cod 0 Puncte
54 Leizeruc Ana Maria As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:22:96 Timp 19996 Cod 0 Puncte
55 Isac Antonia Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:42 Timp 16493 Cod 0 Puncte
56 Dumitru Andreea Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:25:82 Timp 19210 Cod 0 Puncte
57 Pantelimon Andreea Mirabe Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:26:68 Timp 17274 Cod 0 Puncte
58 Daroiu Rebeca Georgiana As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:26:73 Timp 19989 Cod 0 Puncte
59 Popa Eva-Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:27:85 Timp 20553 Cod 0 Puncte
60 Iorga Ioana Madalina Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:28:88 Timp 15825 Cod 0 Puncte
61 Constantinescu Matita Ver Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:41:71 Timp 17275 Cod 0 Puncte
62 Toma Medeea Ioana As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99 Timp 19997 Cod 0 Puncte
63 Lupu Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99 Timp 16899 Cod 0 Puncte
64 Pop Letitia Amalia Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99 Timp 16822 Cod 0 Puncte
65 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16646 Cod 0 Puncte
66 Mitrana Tania Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 14839 Cod 0 Puncte
67 Moldovan Claudia Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 17793 Cod 0 Puncte
68 Baciu Amalia Georgiana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99 Timp 17081 Cod 0 Puncte

2. 100 m bras (12F custom)

1 Sibiseanu Ana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:24 Timp 16903 Cod 0 Puncte
2 Diamandescu Eliza Elena Renovatio Sport Club Bucuresti 01:17:69 Timp 14746 Cod 0 Puncte
3 Predescu Simona Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:21:84 Timp 16806 Cod 0 Puncte
4 Iorga Maria Teodora Swimming Team Bucuresti 01:22:38 Timp 16986 Cod 0 Puncte
5 Togoe Ioana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:22:92 Timp 16944 Cod 0 Puncte
6 Rednic Achim Daria Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:94 Timp 16902 Cod 0 Puncte
7 Santha Emilia Nora Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:25:71 Timp 16660 Cod 0 Puncte
8 Pintican Ingrid Clubul Sportiv Municipal Arad 01:25:92 Timp 17091 Cod 0 Puncte
9 Lospa Tamara Ioana As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:25:96 Timp 14579 Cod 0 Puncte
10 Aylett Keira Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:25:98 Timp 13969 Cod 0 Puncte
11 Dragomir Denisa Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:26:57 Timp 15653 Cod 0 Puncte
12 Freciu Ayanna Sorana Renovatio Sport Club Bucuresti 01:26:91 Timp 14745 Cod 0 Puncte
13 Ostafe Maria Giulia CSM Corona Brasov 01:28:36 Timp 14573 Cod 0 Puncte
14 Stiger Diana Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:85 Timp 16799 Cod 0 Puncte
15 Boer Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:29:20 Timp 13898 Cod 0 Puncte
16 Ambrozie Ilinca Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:29:44 Timp 17516 Cod 0 Puncte
17 Popa Maria Alessia Clubul Sportiv Performer 01:29:78 Timp 16492 Cod 0 Puncte
18 Stefura Ingrid Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:29:93 Timp 14803 Cod 0 Puncte
19 Zavoianu Maya Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:26 Timp 16495 Cod 0 Puncte
20 Lala Maria Elena Clubul Sportiv Scolar Resita 01:32:65 Timp 16252 Cod 0 Puncte
21 Cunciu Alessia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:33:65 Timp 16640 Cod 0 Puncte
22 Floranescu Ioana Ariana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:34:00 Timp 16793 Cod 0 Puncte
23 Maday Emese Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:34:58 Timp 16659 Cod 0 Puncte
24 Birzu Ioana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:35:43 Timp 16785 Cod 0 Puncte
25 Huza Andrea Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:35:60 Timp 16478 Cod 0 Puncte
26 Nagy Zsofia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:35:80 Timp 16784 Cod 0 Puncte
27 Tila Ariana Georgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:36:02 Timp 16115 Cod 0 Puncte
28 Mirea Stefania Alexia CSM Targoviste 01:37:15 Timp 17120 Cod 0 Puncte
29 Gheorghe Alexandra Stefan CSM Targoviste 01:38:14 Timp 17115 Cod 0 Puncte
30 Magureanu Jessica Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:38:90 Timp 16900 Cod 0 Puncte
31 Dima Gabriela Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:39:05 Timp 17026 Cod 0 Puncte
32 Savulescu Maria Theodora Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:40:01 Timp 16428 Cod 0 Puncte
33 Stoian Bianca Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:40:26 Timp 16904 Cod 0 Puncte
34 Ghimpu Sara Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:40:89 Timp 16834 Cod 0 Puncte
35 Zamfir Crina Emilia As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:41:20 Timp 14330 Cod 0 Puncte
36 Constantinescu Anna Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:41:63 Timp 17087 Cod 0 Puncte
37 Iorga Ioana Madalina Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:42:57 Timp 15825 Cod 0 Puncte
38 Torcea Ana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:43:35 Timp 19149 Cod 0 Puncte
39 Isac Antonia Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:45:01 Timp 16493 Cod 0 Puncte
40 Popa Eva-Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:48:58 Timp 20553 Cod 0 Puncte
41 Leizeruc Ana Maria As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:49:90 Timp 19996 Cod 0 Puncte
42 Pantelimon Andreea Mirabe Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:55:39 Timp 17274 Cod 0 Puncte
43 Constantinescu Matita Ver Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 02:06:83 Timp 17275 Cod 0 Puncte
44 Daroiu Rebeca Georgiana As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 88:88:88 Timp 19989 Cod 0 Puncte
45 Pop Letitia Amalia Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99 Timp 16822 Cod 0 Puncte
46 Moldovan Claudia Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 17793 Cod 0 Puncte
47 Baciu Amalia Georgiana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99 Timp 17081 Cod 0 Puncte
48 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16646 Cod 0 Puncte
49 Toma Medeea Ioana As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99 Timp 19997 Cod 0 Puncte
50 Mitrana Tania Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 14839 Cod 0 Puncte

3. 100 m liber (12M custom)

1 Zarojanu David Ionut As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:59:34 Timp 17079 Cod 0 Puncte
2 M. Sediq Mateen Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:01:34 Timp 17005 Cod 0 Puncte
3 Avakian Karen As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:01:41 Timp 14583 Cod 0 Puncte
4 Raducanu Gabriel Codrut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:42 Timp 14755 Cod 0 Puncte
5 Pop Mihnea Andrei Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:02:08 Timp 16821 Cod 0 Puncte
6 Ion Vlad Cosmin Swimming Team Bucuresti 01:02:35 Timp 16984 Cod 0 Puncte
7 Iordache Tudor Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:02:79 Timp 16032 Cod 0 Puncte
8 Petrisor Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:32 Timp 16804 Cod 0 Puncte
9 Stanciu Victor Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:03:40 Timp 16935 Cod 0 Puncte
10 Gaman Alexandru Ioan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:82 Timp 14715 Cod 0 Puncte
11 Trasca Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:89 Timp 16114 Cod 0 Puncte
12 Jeler Alexandru Ionut CSM Corona Brasov 01:03:98 Timp 16183 Cod 0 Puncte
13 Lupusoru Vlad Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:04:05 Timp 16913 Cod 0 Puncte
14 Badescu Stefan Alex. As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:04:47 Timp 14599 Cod 0 Puncte
15 Chirita Petru Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 01:04:53 Timp 16456 Cod 0 Puncte
16 Laszlo Eduard Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:80 Timp 16220 Cod 0 Puncte
17 Andrian Andrei Cozmin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:05:38 Timp 16952 Cod 0 Puncte
18 Apostol Petru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:47 Timp 14585 Cod 0 Puncte
19 Radu Andrei Ionut As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:59 Timp 15343 Cod 0 Puncte
20 Tanase Catalin Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:05:92 Timp 17067 Cod 0 Puncte
21 Urzica Andrei Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:94 Timp 16919 Cod 0 Puncte
22 Pricopoaia Rares Ioan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:06:23 Timp 17076 Cod 0 Puncte
23 Neacsu Matei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:31 Timp 16946 Cod 0 Puncte
24 Barbuta Claudiu Ilie Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:58 Timp 16621 Cod 0 Puncte
25 Duica Stefan Tudor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:74 Timp 14837 Cod 0 Puncte
26 Stoica David Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:05 Timp 14706 Cod 0 Puncte
27 Takacs Milan Ruben Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:07:05 Timp 15254 Cod 0 Puncte
28 Agapie David Valentin Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:07:15 Timp 14969 Cod 0 Puncte
29 Stefan Mihai Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:21 Timp 16947 Cod 0 Puncte
30 Micu Tudor As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:22 Timp 16039 Cod 0 Puncte
31 Smadu Florin David Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:07:62 Timp 14970 Cod 0 Puncte
32 Giuroiu Daniel Teodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:67 Timp 14714 Cod 0 Puncte
33 Boldura Luca Tudor Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:71 Timp 16570 Cod 0 Puncte
34 Farkas Daniel Mark Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:07:73 Timp 17039 Cod 0 Puncte
35 Musat Darius Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:88 Timp 14620 Cod 0 Puncte
36 Oancea David Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:08:37 Timp 16480 Cod 0 Puncte
37 Oana Robert Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:40 Timp 16576 Cod 0 Puncte
38 Tanase Rares Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:47 Timp 14611 Cod 0 Puncte
39 Aldea Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:49 Timp 16907 Cod 0 Puncte
40 Zamfir Sararu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:61 Timp 16943 Cod 0 Puncte
41 Gherghina Alexandru Costi Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:08:63 Timp 16758 Cod 0 Puncte
42 Selyem Tamas Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:08:92 Timp 13896 Cod 0 Puncte
43 Degeratu David George Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:09:07 Timp 15699 Cod 0 Puncte
44 Boboc David Andrei Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:09:12 Timp 15794 Cod 0 Puncte
45 Milas Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:13 Timp 16578 Cod 0 Puncte
46 Enache Andrei Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:17 Timp 17173 Cod 0 Puncte
47 Laiu Rares Andrei As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:09:22 Timp 19993 Cod 0 Puncte
48 State Matei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:35 Timp 16918 Cod 0 Puncte
49 Zoie Luca Renovatio Sport Club Bucuresti 01:10:04 Timp 17814 Cod 0 Puncte
50 Tirla Stefan Dumitru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:13 Timp 15640 Cod 0 Puncte
51 Fleancu Calin Andrei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:40 Timp 17009 Cod 0 Puncte
52 Alexandrescu Radu Cristia Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:88 Timp 17042 Cod 0 Puncte
53 Potanga Bogdan Florin As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:11:48 Timp 19986 Cod 0 Puncte
54 Dogariu Alexandru Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:11:48 Timp 17278 Cod 0 Puncte
55 Rotaru Petru Adrian Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:11:63 Timp 15688 Cod 0 Puncte
56 Oancea Cristian Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:84 Timp 16789 Cod 0 Puncte
57 Hagiu Matei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:96 Timp 16634 Cod 0 Puncte
58 Serban Razvan Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:12:42 Timp 16878 Cod 0 Puncte
59 Zisu Luca Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:42 Timp 17477 Cod 0 Puncte
60 Artene Luca Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:12:71 Timp 14804 Cod 0 Puncte
61 Maschiu Matteo Florian Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:83 Timp 16958 Cod 0 Puncte
62 Istrate Mihai Erik As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:41 Timp 14619 Cod 0 Puncte
63 Beoca Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 01:13:54 Timp 17815 Cod 0 Puncte
64 Nae Bogdan Gabriel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:13:63 Timp 16112 Cod 0 Puncte
65 Mihaila Nicolae Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:79 Timp 14938 Cod 0 Puncte
66 Duta Eduard Nicolas As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:98 Timp 14639 Cod 0 Puncte
67 Dinu Eric Tudor As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:18 Timp 15357 Cod 0 Puncte
68 Constantinescu Vlad Mihai Clubul Sportiv Targoviste 01:14:32 Timp 17378 Cod 0 Puncte
69 Moise Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:33 Timp 16453 Cod 0 Puncte
70 Grigoroi Calin Mihai Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:15:36 Timp 19141 Cod 0 Puncte
71 Vatasescu Ioan David Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:15:90 Timp 16639 Cod 0 Puncte
72 Marasescu Denis Gabriel Swimming Team Bucuresti 01:16:84 Timp 16996 Cod 0 Puncte
73 Laszlo Robert Clubul Sportiv Municipal Arad 01:17:47 Timp 16867 Cod 0 Puncte
74 Taga Octavian Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:17:96 Timp 16094 Cod 0 Puncte
75 Rizea Rares Constantin Renovatio Sport Club Bucuresti 01:18:68 Timp 19146 Cod 0 Puncte
76 Varga Alex Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:70 Timp 17719 Cod 0 Puncte
77 Scorteanu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:24:30 Timp 19189 Cod 0 Puncte
78 Taflan Pavel Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:27:73 Timp 19213 Cod 0 Puncte
79 Horubet Matei-Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:29:12 Timp 20554 Cod 0 Puncte
80 Pascan Andrei Teodor As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:29:18 Timp 19991 Cod 0 Puncte
81 Mirica Andrei Madalin Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:30:18 Timp 16489 Cod 0 Puncte
82 Tanase Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:46:44 Timp 17660 Cod 0 Puncte
83 Ionescu Tudor Mihai Renovatio Sport Club Bucuresti 88:88:88 Timp 19151 Cod 0 Puncte
84 Maja Andrei Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 19157 Cod 0 Puncte
85 Sandu Matei Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16651 Cod 0 Puncte
86 Costis Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99 Timp 16708 Cod 0 Puncte
87 Oancea Bogdan Alex. Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16650 Cod 0 Puncte

4. 100 m bras (12M custom)

1 Rotaru Petru Adrian Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:14:66 Timp 15688 Cod 0 Puncte
2 Ivanof Alexandru Bogdan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:53 Timp 14623 Cod 0 Puncte
3 Raducanu Gabriel Codrut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:28 Timp 14755 Cod 0 Puncte
4 Trasca Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:47 Timp 16114 Cod 0 Puncte
5 Jeler Alexandru Ionut CSM Corona Brasov 01:22:90 Timp 16183 Cod 0 Puncte
6 Urzica Andrei Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:17 Timp 16919 Cod 0 Puncte
7 Tanase Rares Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:22 Timp 14611 Cod 0 Puncte
8 Ion Vlad Cosmin Swimming Team Bucuresti 01:23:30 Timp 16984 Cod 0 Puncte
9 State Matei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:32 Timp 16918 Cod 0 Puncte
10 Avakian Karen As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:23:44 Timp 14583 Cod 0 Puncte
11 Dacu Furdui Rares Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:90 Timp 16575 Cod 0 Puncte
12 Stefan Mihai Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:91 Timp 16947 Cod 0 Puncte
13 Zamfir Sararu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:24:27 Timp 16943 Cod 0 Puncte
14 Neacsu Matei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:63 Timp 16946 Cod 0 Puncte
15 Micu Tudor As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:72 Timp 16039 Cod 0 Puncte
16 Agapie David Valentin Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:24:92 Timp 14969 Cod 0 Puncte
17 Selyem Tamas Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:25:42 Timp 13896 Cod 0 Puncte
18 Degeratu David George Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:25:84 Timp 15699 Cod 0 Puncte
19 Lupusoru Vlad Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:26:18 Timp 16913 Cod 0 Puncte
20 Badita Radu Nicolae Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:26:39 Timp 16802 Cod 0 Puncte
21 Chirita Petru Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 01:27:01 Timp 16456 Cod 0 Puncte
22 Tanase Catalin Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:27:31 Timp 17067 Cod 0 Puncte
23 Iordache Tudor Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:07 Timp 16032 Cod 0 Puncte
24 Giuroiu Daniel Teodor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:14 Timp 14714 Cod 0 Puncte
25 Radu Andrei Ionut As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:62 Timp 15343 Cod 0 Puncte
26 M. Sediq Mateen Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:29:01 Timp 17005 Cod 0 Puncte
27 Pricopoaia Rares Ioan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:29:46 Timp 17076 Cod 0 Puncte
28 Boboc David Andrei Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:30:27 Timp 15794 Cod 0 Puncte
29 Laiu Rares Andrei As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:31:30 Timp 19993 Cod 0 Puncte
30 Taga Octavian Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:31:42 Timp 16094 Cod 0 Puncte
31 Stanciu Victor Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:31:58 Timp 16935 Cod 0 Puncte
32 Smadu Florin David Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:31:97 Timp 14970 Cod 0 Puncte
33 Oana Robert Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:32:13 Timp 16576 Cod 0 Puncte
34 Takacs Milan Ruben Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:32:15 Timp 15254 Cod 0 Puncte
35 Enache Andrei Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:32:35 Timp 17173 Cod 0 Puncte
36 Oancea David Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:33:23 Timp 16480 Cod 0 Puncte
37 Zoie Luca Renovatio Sport Club Bucuresti 01:34:34 Timp 17814 Cod 0 Puncte
38 Gherghina Alexandru Costi Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:34:67 Timp 16758 Cod 0 Puncte
39 Rizea Rares Constantin Renovatio Sport Club Bucuresti 01:34:87 Timp 19146 Cod 0 Puncte
40 Musat Darius Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:18 Timp 14620 Cod 0 Puncte
41 Barbuta Claudiu Ilie Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:21 Timp 16621 Cod 0 Puncte
42 Cichi Thomas Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:63 Timp 16637 Cod 0 Puncte
43 Oancea Cristian Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:36:08 Timp 16789 Cod 0 Puncte
44 Milas Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:42 Timp 16578 Cod 0 Puncte
45 Aldea Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:36:45 Timp 16907 Cod 0 Puncte
46 Moise Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 01:36:69 Timp 16453 Cod 0 Puncte
47 Nae Bogdan Gabriel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:36:76 Timp 16112 Cod 0 Puncte
48 Alexandrescu Radu Cristia Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:36:77 Timp 17042 Cod 0 Puncte
49 Constantinescu Vlad Mihai Clubul Sportiv Targoviste 01:37:84 Timp 17378 Cod 0 Puncte
50 Fleancu Calin Andrei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:38:41 Timp 17009 Cod 0 Puncte
51 Dogariu Alexandru Gabriel Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:39:30 Timp 17278 Cod 0 Puncte
52 Potanga Bogdan Florin As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:39:71 Timp 19986 Cod 0 Puncte
53 Marasescu Denis Gabriel Swimming Team Bucuresti 01:40:14 Timp 16996 Cod 0 Puncte
54 Serban Razvan Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:40:33 Timp 16878 Cod 0 Puncte
55 Artene Luca Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:41:03 Timp 14804 Cod 0 Puncte
56 Farkas Daniel Mark Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:42:72 Timp 17039 Cod 0 Puncte
57 Varga Alex Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:42:86 Timp 17719 Cod 0 Puncte
58 Pascan Andrei Teodor As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:43:84 Timp 19991 Cod 0 Puncte
59 Popescu Mario Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:43:86 Timp 19209 Cod 0 Puncte
60 Tirla Stefan Dumitru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:43:91 Timp 15640 Cod 0 Puncte
61 Duta Eduard Nicolas As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:45:31 Timp 14639 Cod 0 Puncte
62 Mihaila Nicolae Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:45:79 Timp 14938 Cod 0 Puncte
63 Maschiu Matteo Florian Renovatio Sport Club Bucuresti 01:46:17 Timp 16958 Cod 0 Puncte
64 Beoca Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 01:47:32 Timp 17815 Cod 0 Puncte
65 Ionescu Tudor Mihai Renovatio Sport Club Bucuresti 01:47:66 Timp 19151 Cod 0 Puncte
66 Scorteanu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:51:01 Timp 19189 Cod 0 Puncte
67 Istrate Mihai Erik As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:52:74 Timp 14619 Cod 0 Puncte
68 Mirica Andrei Madalin Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:54:47 Timp 16489 Cod 0 Puncte
69 Horubet Matei-Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:58:93 Timp 20554 Cod 0 Puncte
70 Badescu Stefan Alex. As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 88:88:88 Timp 14599 Cod 0 Puncte
71 Apostol Petru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 88:88:88 Timp 14585 Cod 0 Puncte
72 Tanase Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 88:88:88 Timp 17660 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 100 m spate (12F custom)

1 Prisecariu Aissia Claudia As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:07:03 Timp 17078 Cod 0 Puncte
2 Alexa Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:09:58 Timp 17077 Cod 0 Puncte
3 Amariei Rianna As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:10:93 Timp 17080 Cod 0 Puncte
4 Georgescu Ioana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:11:07 Timp 17074 Cod 0 Puncte
5 Stiger Diana Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:46 Timp 16799 Cod 0 Puncte
6 Predescu Simona Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:13:05 Timp 16806 Cod 0 Puncte
7 Diamandescu Eliza Elena Renovatio Sport Club Bucuresti 01:13:41 Timp 14746 Cod 0 Puncte
8 Stefura Ingrid Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:15:28 Timp 14803 Cod 0 Puncte
9 Floranescu Ioana Ariana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:66 Timp 16793 Cod 0 Puncte
10 Birzu Ioana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:12 Timp 16785 Cod 0 Puncte
11 Lospa Tamara Ioana As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:16:55 Timp 14579 Cod 0 Puncte
12 Profiran Sara Elena Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:16:73 Timp 17095 Cod 0 Puncte
13 Freciu Ayanna Sorana Renovatio Sport Club Bucuresti 01:16:89 Timp 14745 Cod 0 Puncte
14 Cernat Amina Maria Swimming Team Bucuresti 01:16:99 Timp 17022 Cod 0 Puncte
15 Munteanu Mihaela Cl. Sp. MEDGIDIA 01:17:30 Timp 15840 Cod 0 Puncte
16 Ciobanu Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:51 Timp 13497 Cod 0 Puncte
17 Togoe Ioana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:17:55 Timp 16944 Cod 0 Puncte
18 Ardelean Ana Maria Clubul Sportiv Municipal Galati 01:17:90 Timp 16548 Cod 0 Puncte
19 Boer Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:18:58 Timp 13898 Cod 0 Puncte
20 Constantinescu Ana Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:84 Timp 17059 Cod 0 Puncte
21 Cunciu Alessia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:14 Timp 16640 Cod 0 Puncte
22 Zavoianu Maya Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:51 Timp 16495 Cod 0 Puncte
23 Dima Gabriela Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:82 Timp 17026 Cod 0 Puncte
24 Tila Ariana Georgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:64 Timp 16115 Cod 0 Puncte
25 Ambrozie Ilinca Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:22:01 Timp 17516 Cod 0 Puncte
26 Ostafe Maria Giulia CSM Corona Brasov 01:22:17 Timp 14573 Cod 0 Puncte
27 Piper Alesia Beatrice As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:44 Timp 14646 Cod 0 Puncte
28 Aylett Keira Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:22:54 Timp 13969 Cod 0 Puncte
29 Magureanu Jessica Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:82 Timp 16900 Cod 0 Puncte
30 Precob Roberta Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:05 Timp 16700 Cod 0 Puncte
31 Huza Andrea Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:23:26 Timp 16478 Cod 0 Puncte
32 Nagy Zsofia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:70 Timp 16784 Cod 0 Puncte
33 Rednic Achim Daria Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:24:05 Timp 16902 Cod 0 Puncte
34 Lala Maria Elena Clubul Sportiv Scolar Resita 01:24:30 Timp 16252 Cod 0 Puncte
35 Bichescu Andrada Bianca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:56 Timp 16254 Cod 0 Puncte
36 Torcea Ana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:26:36 Timp 19149 Cod 0 Puncte
37 Oprisan Maria Isabela Clubul Sportiv Municipal Galati 01:26:75 Timp 16556 Cod 0 Puncte
38 Constantinescu Anna Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:27:20 Timp 17087 Cod 0 Puncte
39 Zamfir Crina Emilia As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:27:85 Timp 14330 Cod 0 Puncte
40 Ban Alexia Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:07 Timp 16880 Cod 0 Puncte
41 Costea Mihaela Izabella Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:28:40 Timp 16524 Cod 0 Puncte
42 Radu Elena As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:29:15 Timp 19963 Cod 0 Puncte
43 Maday Emese Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:30:01 Timp 16659 Cod 0 Puncte
44 Stoian Bianca Ioana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:30:91 Timp 16904 Cod 0 Puncte
45 Savulescu Maria Theodora Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:32:38 Timp 16428 Cod 0 Puncte
46 Anton Patricia Georgiana Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:35:33 Timp 19317 Cod 0 Puncte
47 Leizeruc Ana Maria As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:35:89 Timp 19996 Cod 0 Puncte
48 Pantelimon Andreea Mirabe Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:40:48 Timp 17274 Cod 0 Puncte
49 Daroiu Rebeca Georgiana As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:41:43 Timp 19989 Cod 0 Puncte
50 Constantinescu Matita Ver Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:57:21 Timp 17275 Cod 0 Puncte
51 Moldovan Claudia Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 17793 Cod 0 Puncte
52 Baciu Amalia Georgiana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99 Timp 17081 Cod 0 Puncte
53 Mitrana Tania Andreea Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 14839 Cod 0 Puncte
54 Pop Letitia Amalia Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99 Timp 16822 Cod 0 Puncte
55 Batrinu Gabriela Bianca Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99 Timp 16646 Cod 0 Puncte
56 Toma Medeea Ioana As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99 Timp 19997 Cod 0 Puncte

2. 200 m mixt (12F custom)

1 Diamandescu Eliza Elena Renovatio Sport Club Bucuresti 02:27:32 Timp 14746 Cod 0 Puncte
2 Sibiseanu Ana Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:28:07 Timp 16903 Cod 0 Puncte
3 Predescu Simona Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 02:33:81 Timp 16806 Cod 0 Puncte
4 Stiger Diana Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:56 Timp 16799 Cod 0 Puncte
5 Popa Maria Alessia Clubul Sportiv Performer 02:36:61 Timp 16492 Cod 0 Puncte
6 Santha Emilia Nora Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:40:28 Timp 16660 Cod 0 Puncte
7 Freciu Ayanna Sorana Renovatio Sport Club Bucuresti 02:40:93 Timp 14745 Cod 0 Puncte
8 Togoe Ioana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 02:42:12 Timp 16944 Cod 0 Puncte
9 Iorga Maria Teodora Swimming Team Bucuresti 02:44:19 Timp 16986 Cod 0 Puncte
10 Stefura Ingrid Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:45:23 Timp 14803 Cod 0 Puncte
11 Lospa Tamara Ioana As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:45:44 Timp 14579 Cod 0 Puncte
12 Georgescu Ioana As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:47:17 Timp 17074 Cod 0 Puncte
13 Alexa Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:47:45 Timp 17077 Cod 0 Puncte
14 Profiran Sara Elena Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:48:05 Timp 17095 Cod 0 Puncte
15 Amariei Rianna As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:49:00 Timp 17080 Cod 0 Puncte
16 Rednic Achim Daria Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:49:00 Timp 16902 Cod 0 Puncte
17 Dragomir Denisa Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:50:24 Timp 15653 Cod 0 Puncte
18 Zavoianu Maya Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:45 Timp 16495 Cod 0 Puncte
19 Boer Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:50:74 Timp 13898 Cod 0 Puncte
20 Cunciu Alessia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:50:81 Timp 16640 Cod 0 Puncte
21 Constantinescu Ana Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:50:81 Timp 17059 Cod 0 Puncte