Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national de juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (0-99F custom)

0 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 00:32:42 Timp 11880 Cod 0 Puncte
0 Dascal Ana Iulia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:31:05 Timp 11810 Cod 0 Puncte
0 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:07 Timp 12290 Cod 0 Puncte
0 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:21 Timp 12252 Cod 0 Puncte
8 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 00:33:85 Timp 12355 Cod 0 Puncte
11 Szabo Andra Paula Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:34:38 Timp 12334 Cod 0 Puncte
12 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:46 Timp 12089 Cod 0 Puncte
13 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:47 Timp 12101 Cod 0 Puncte
17 Ungureanu Enia Ioana Sport Club Municipal Bacau 00:35:34 Timp 15667 Cod 0 Puncte
17 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:35:34 Timp 12293 Cod 0 Puncte
19 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 00:35:46 Timp 13061 Cod 0 Puncte
27 Enciu Daria Teodora Clubul Sportiv Municipal Braila 00:35:99 Timp 12287 Cod 0 Puncte
28 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 00:36:08 Timp 14469 Cod 0 Puncte
33 Balta Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:36:45 Timp 11944 Cod 0 Puncte
35 Oprescu Oana Alexandra Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:37:33 Timp 12364 Cod 0 Puncte
40 Florea Ana Georgiana ASC Corona 2010 Brasov 00:38:27 Timp 14396 Cod 0 Puncte
43 Nicolaescu Livia Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:45 Timp 13955 Cod 0 Puncte
45 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 00:39:43 Timp 12352 Cod 0 Puncte
46 Corbu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:40:10 Timp 12286 Cod 0 Puncte
48 Sirbu Alexandra Mihaela Liceul cu program sportiv Braila 00:41:42 Timp 12284 Cod 0 Puncte

2. 50 m spate (0-99F custom)

0 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:76 Timp 11302 Cod 0 Puncte
0 Nahed Anna Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:29 Timp 12559 Cod 0 Puncte
0 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:32:38 Timp 12526 Cod 0 Puncte
9 Burlacu Maria Elisabeta Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:08 Timp 12643 Cod 0 Puncte
9 Barbu Alexandra Anissia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:08 Timp 12560 Cod 0 Puncte
14 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:34:66 Timp 12521 Cod 0 Puncte
15 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:76 Timp 12718 Cod 0 Puncte
16 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:90 Timp 14197 Cod 0 Puncte
20 Rus Rebeca Stefania Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:35:58 Timp 13128 Cod 0 Puncte
21 Ilie Ioana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:35:63 Timp 12790 Cod 0 Puncte
22 Porosnicu Manuela Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:35:78 Timp 12535 Cod 0 Puncte
23 Nicola Andreea Cristina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:82 Timp 12557 Cod 0 Puncte
24 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:86 Timp 12786 Cod 0 Puncte
25 Andrei Mihaela Gisela Sport Club Municipal Bacau 00:35:91 Timp 12609 Cod 0 Puncte
26 Balog Henrietta Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:35:96 Timp 15156 Cod 0 Puncte
29 Dragan Daria Cristiana Club Sportiv Casa EMA 00:36:24 Timp 14414 Cod 0 Puncte
29 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:24 Timp 12698 Cod 0 Puncte
31 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 00:36:28 Timp 12917 Cod 0 Puncte
32 Siklodi Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:41 Timp 12549 Cod 0 Puncte
34 Bergher Seline Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:20 Timp 12918 Cod 0 Puncte
36 Vajas Zsofia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:37:42 Timp 14557 Cod 0 Puncte
37 Cortea Ioana Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:37:62 Timp 12396 Cod 0 Puncte
38 Pirvu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:37:90 Timp 12592 Cod 0 Puncte
39 Dragomir Andreea Alex. Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:38:19 Timp 13267 Cod 0 Puncte
41 Mira Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:36 Timp 12699 Cod 0 Puncte
42 Moldovan Ariana Florina Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:41 Timp 12543 Cod 0 Puncte
44 Miron Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:38:53 Timp 14541 Cod 0 Puncte
47 Dobre Laria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:46 Timp 14748 Cod 0 Puncte
49 Raicu Badea Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:33 Timp 13094 Cod 0 Puncte
50 Vartopeanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:45:92 Timp 12502 Cod 0 Puncte

3. 50 m spate (0-99M custom)

0 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:77 Timp 11598 Cod 0 Puncte
0 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:28:15 Timp 11657 Cod 0 Puncte
0 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:28:10 Timp 11210 Cod 0 Puncte
0 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:61 Timp 11349 Cod 0 Puncte
11 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:22 Timp 11491 Cod 0 Puncte
13 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:83 Timp 11411 Cod 0 Puncte
15 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:98 Timp 11533 Cod 0 Puncte
18 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:27 Timp 10857 Cod 0 Puncte
19 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:33 Timp 11384 Cod 0 Puncte
20 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:64 Timp 11648 Cod 0 Puncte
21 Vlad Giulio Marco Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:71 Timp 10856 Cod 0 Puncte
24 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:96 Timp 11418 Cod 0 Puncte
26 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:18 Timp 11766 Cod 0 Puncte
28 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:67 Timp 13682 Cod 0 Puncte
29 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:84 Timp 11612 Cod 0 Puncte
30 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:96 Timp 11735 Cod 0 Puncte
31 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:09 Timp 11413 Cod 0 Puncte
34 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:02 Timp 11412 Cod 0 Puncte
37 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:35:15 Timp 15435 Cod 0 Puncte
40 Iosif Fabio Tudor Liceul cu program sportiv Braila 00:37:33 Timp 15881 Cod 0 Puncte

4. 50 m spate (0-99M custom)

0 Stan Leon Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:31 Timp 11929 Cod 0 Puncte
0 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:48 Timp 12048 Cod 0 Puncte
7 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:51 Timp 10702 Cod 0 Puncte
8 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:59 Timp 11930 Cod 0 Puncte
9 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:61 Timp 12083 Cod 0 Puncte
10 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:88 Timp 12111 Cod 0 Puncte
12 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:24 Timp 12166 Cod 0 Puncte
14 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:85 Timp 12079 Cod 0 Puncte
16 Bolfa Robert Ion Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:31:06 Timp 11915 Cod 0 Puncte
17 Lemnaru Matei Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:22 Timp 12099 Cod 0 Puncte
22 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:77 Timp 12234 Cod 0 Puncte
23 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:88 Timp 11903 Cod 0 Puncte
25 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:17 Timp 12202 Cod 0 Puncte
27 Deznan Luca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:32:54 Timp 11936 Cod 0 Puncte
32 Cirje Andrei Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:56 Timp 11874 Cod 0 Puncte
33 Trif Vlad Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:78 Timp 11960 Cod 0 Puncte
35 Lazar Andrei Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:34:25 Timp 11939 Cod 0 Puncte
36 Stinga Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:05 Timp 13983 Cod 0 Puncte
38 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:38 Timp 11818 Cod 0 Puncte
39 Ionita Andrei Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:68 Timp 13352 Cod 0 Puncte
41 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 00:39:46 Timp 12295 Cod 0 Puncte
42 Popa Liviu Costin Liceul cu program sportiv Braila 00:39:47 Timp 12278 Cod 0 Puncte

5. 400 m mixt (0-99M custom)

0 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:47:07 Timp 11653 Cod 0 Puncte
3 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:02:91 Timp 11349 Cod 0 Puncte

6. 400 m mixt (0-99M custom)

0 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:55:74 Timp 11930 Cod 0 Puncte
4 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:10:92 Timp 13277 Cod 0 Puncte
5 Ropan Stefan Andrei Club Sportiv Casa EMA 05:14:01 Timp 11468 Cod 0 Puncte
6 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:25:26 Timp 10176 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:39 Timp 11923 Cod 0 Puncte
0 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:07:84 Timp 11880 Cod 0 Puncte
9 Oprescu Oana Alexandra Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:11:80 Timp 12364 Cod 0 Puncte
16 Valea Andrada Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:14:32 Timp 11805 Cod 0 Puncte
17 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:74 Timp 12096 Cod 0 Puncte
18 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 01:15:07 Timp 13061 Cod 0 Puncte
24 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:17:31 Timp 12427 Cod 0 Puncte
29 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 01:22:90 Timp 12355 Cod 0 Puncte

8. 100 m fluture (0-99F custom)

0 Ratiu Maysa Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:37 Timp 12969 Cod 0 Puncte
0 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:09:48 Timp 12329 Cod 0 Puncte
5 Nahed Anna Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:57 Timp 12559 Cod 0 Puncte
6 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:10:75 Timp 13072 Cod 0 Puncte
7 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:27 Timp 12783 Cod 0 Puncte
8 Barbu Alexandra Anissia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:70 Timp 12560 Cod 0 Puncte
10 Ples Mara Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:11:88 Timp 13655 Cod 0 Puncte
11 Rad Sarah Damaris Clubul Sportiv Municipal Arad 01:12:05 Timp 12876 Cod 0 Puncte
12 Ilie Ioana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:12:38 Timp 12790 Cod 0 Puncte
13 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:51 Timp 12710 Cod 0 Puncte
14 Voicu Andra Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:02 Timp 14269 Cod 0 Puncte
15 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:26 Timp 11302 Cod 0 Puncte
19 Popa Madalina Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:15:22 Timp 12700 Cod 0 Puncte
20 Gheoroae Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:31 Timp 12499 Cod 0 Puncte
21 Pascu Diana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:49 Timp 12857 Cod 0 Puncte
22 Moraru Sovoiu Daria ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:76 Timp 12205 Cod 0 Puncte
23 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:17:02 Timp 13612 Cod 0 Puncte
25 Cortea Ioana Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:17:33 Timp 12396 Cod 0 Puncte
26 Bascarau Alexia Maria Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:17:90 Timp 12540 Cod 0 Puncte
27 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:27 Timp 12908 Cod 0 Puncte
28 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 01:21:21 Timp 12917 Cod 0 Puncte
30 Luncasu Gabor Ioana Liceul cu program sportiv Bacau 01:24:66 Timp 12610 Cod 0 Puncte
31 Dragomir Daria Paula Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:24:99 Timp 12766 Cod 0 Puncte
32 Andrei Mihaela Gisela Sport Club Municipal Bacau 01:25:86 Timp 12609 Cod 0 Puncte
33 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 01:26:84 Timp 13792 Cod 0 Puncte
34 Dragomir Andreea Alex. Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:28:09 Timp 13267 Cod 0 Puncte

9. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:96 Timp 9918 Cod 0 Puncte
0 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:34 Timp 11770 Cod 0 Puncte
0 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:31 Timp 11411 Cod 0 Puncte
5 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 01:01:32 Timp 11667 Cod 0 Puncte
6 Jujescu Fabian Alexander Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:02:32 Timp 13740 Cod 0 Puncte
7 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 01:02:35 Timp 10721 Cod 0 Puncte
10 Mititelu Armand Nikolas Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:00 Timp 15242 Cod 0 Puncte
13 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:68 Timp 11241 Cod 0 Puncte
14 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:02 Timp 11766 Cod 0 Puncte
15 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:36 Timp 11412 Cod 0 Puncte
18 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:50 Timp 12297 Cod 0 Puncte
21 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:91 Timp 11648 Cod 0 Puncte
26 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:00 Timp 11418 Cod 0 Puncte
27 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:71 Timp 9919 Cod 0 Puncte
28 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:76 Timp 12573 Cod 0 Puncte
29 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:24 Timp 11413 Cod 0 Puncte
33 Alexandrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:90 Timp 16238 Cod 0 Puncte
34 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:51 Timp 10857 Cod 0 Puncte
35 Danila Cristian Nicolae Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:11:75 Timp 13108 Cod 0 Puncte

10. 100 m fluture (0-99M custom)

0 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:88 Timp 10702 Cod 0 Puncte
8 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:52 Timp 12083 Cod 0 Puncte
9 Bolfa Robert Ion Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:02:96 Timp 11915 Cod 0 Puncte
11 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:41 Timp 12170 Cod 0 Puncte
12 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:19 Timp 12103 Cod 0 Puncte
16 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:05:66 Timp 10125 Cod 0 Puncte
17 Ropan Stefan Andrei Club Sportiv Casa EMA 01:06:92 Timp 11468 Cod 0 Puncte
19 Matei Francisc Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:63 Timp 12294 Cod 0 Puncte
20 Marica Radu Vasile Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:78 Timp 13796 Cod 0 Puncte
22 Nicolae Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:00 Timp 10533 Cod 0 Puncte
23 Puscas Christian Raul Clubul Sportiv Municipal Arad 01:08:10 Timp 12144 Cod 0 Puncte
24 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:08:39 Timp 11961 Cod 0 Puncte
25 Cirje Andrei Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:59 Timp 11874 Cod 0 Puncte
30 Dragan Rares Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:33 Timp 12570 Cod 0 Puncte
31 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:10:36 Timp 12079 Cod 0 Puncte
32 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:82 Timp 12086 Cod 0 Puncte
36 Stoian Alberto Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:56 Timp 12571 Cod 0 Puncte
37 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:80 Timp 13735 Cod 0 Puncte
38 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:70 Timp 12000 Cod 0 Puncte
39 Gogu Stelian Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:24 Timp 13419 Cod 0 Puncte
40 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:03 Timp 12373 Cod 0 Puncte
41 Stinga Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:89 Timp 13983 Cod 0 Puncte

11. 800 m liber (0-99M custom)

0 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:16:78 Timp 11052 Cod 0 Puncte
0 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:19:56 Timp 11414 Cod 0 Puncte
0 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:40:68 Timp 9918 Cod 0 Puncte
9 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 09:39:37 Timp 11667 Cod 0 Puncte
11 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:48:97 Timp 11241 Cod 0 Puncte
12 Suciu Adrian Claudiu Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 09:58:90 Timp 11352 Cod 0 Puncte

12. 800 m liber (0-99M custom)

0 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:20:80 Timp 13277 Cod 0 Puncte
0 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:01:62 Timp 10854 Cod 0 Puncte
6 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:30:13 Timp 10176 Cod 0 Puncte
7 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:30:32 Timp 11297 Cod 0 Puncte
8 Nicolae Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:34:55 Timp 10533 Cod 0 Puncte
10 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 09:42:57 Timp 10125 Cod 0 Puncte
13 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:37:12 Timp 12000 Cod 0 Puncte

13. 1500 m liber (0-99F custom)

0 Nastaca Ioana Clubul Sportiv Universitar Suceava 18:51:50 Timp 12682 Cod 0 Puncte
0 Croitoru Beatrice Oana Clubul Sportiv Farul Constanta 20:03:78 Timp 12203 Cod 0 Puncte
0 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:04:28 Timp 11998 Cod 0 Puncte
0 Gheoroae Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:22:76 Timp 12499 Cod 0 Puncte
0 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 18:42:80 Timp 13072 Cod 0 Puncte
0 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 18:58:03 Timp 12558 Cod 0 Puncte
0 Radulescu Raisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:11:03 Timp 11274 Cod 0 Puncte
9 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 19:49:49 Timp 12521 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Guiu Anca Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20:16:22 Timp 12816 Cod 0 Puncte
12 Vajas Zsofia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 20:32:66 Timp 14557 Cod 0 Puncte
13 Dragan Daria Cristiana Club Sportiv Casa EMA 20:37:41 Timp 14414 Cod 0 Puncte
14 Gaitan Ana-Maria ASC Corona 2010 Brasov 21:11:64 Timp 15477 Cod 0 Puncte

14. 1500 m liber (0-99F custom)

0 Guias Meg Lidia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 19:39:51 Timp 12269 Cod 0 Puncte
10 Marin Carmen Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20:06:40 Timp 12301 Cod 0 Puncte

15. 400 m mixt (0-99F custom)

0 Mocanu Cristina Erika Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:52:41 Timp 11924 Cod 0 Puncte
0 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:02:85 Timp 11922 Cod 0 Puncte

16. 400 m mixt (0-99F custom)

0 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:40:69 Timp 12835 Cod 0 Puncte
0 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:17:62 Timp 12329 Cod 0 Puncte
0 Pascu Diana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 06:11:98 Timp 12857 Cod 0 Puncte
0 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:22:76 Timp 11998 Cod 0 Puncte
0 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:18:99 Timp 12810 Cod 0 Puncte

17. 100 m liber (0-99M custom)

1 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:47:86 Timp 11653 Cod 0 Puncte
1 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:58:40 Timp 10702 Cod 0 Puncte
2 Bordei Catalin Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:02:17 Timp 11695 Cod 0 Puncte
2 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:50:24 Timp 12083 Cod 0 Puncte
3 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:50:25 Timp 11411 Cod 0 Puncte
3 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:03:43 Timp 9918 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:53:79 Timp 11297 Cod 0 Puncte
4 Deznan Luca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:03:55 Timp 11936 Cod 0 Puncte
5 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:04:80 Timp 11598 Cod 0 Puncte
5 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:03:28 Timp 11770 Cod 0 Puncte
6 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:04:92 Timp 12788 Cod 0 Puncte
6 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:22:45 Timp 11961 Cod 0 Puncte
7 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:08:13 Timp 13682 Cod 0 Puncte
99 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:05:79 Timp 9918 Cod 0 Puncte
99 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:54:08 Timp 11598 Cod 0 Puncte
99 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:03:56 Timp 10854 Cod 0 Puncte
99 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:53:34 Timp 10702 Cod 0 Puncte
99 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:49:18 Timp 11653 Cod 0 Puncte
99 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:52:19 Timp 11411 Cod 0 Puncte
99 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:10:57 Timp 12103 Cod 0 Puncte
99 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:55:96 Timp 11297 Cod 0 Puncte
99 Deznan Luca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:10:03 Timp 11936 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 100 m liber (0-99M custom)

0 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:54:93 Timp 11657 Cod 0 Puncte
0 Iacob Victor Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:55:26 Timp 11210 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:62 Timp 11653 Cod 0 Puncte
4 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:65 Timp 11349 Cod 0 Puncte
6 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:94 Timp 11411 Cod 0 Puncte
9 Radu Marius Theodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:56:63 Timp 10561 Cod 0 Puncte
11 Jujescu Fabian Alexander Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:57:68 Timp 13740 Cod 0 Puncte
12 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:85 Timp 11598 Cod 0 Puncte
13 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:87 Timp 12297 Cod 0 Puncte
16 Bordei Catalin Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:30 Timp 11695 Cod 0 Puncte
18 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:78 Timp 11412 Cod 0 Puncte
19 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:94 Timp 11491 Cod 0 Puncte
21 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:98 Timp 11766 Cod 0 Puncte
23 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:14 Timp 11418 Cod 0 Puncte
25 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:34 Timp 12788 Cod 0 Puncte
26 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:39 Timp 10857 Cod 0 Puncte
27 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:43 Timp 11612 Cod 0 Puncte
28 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:64 Timp 11052 Cod 0 Puncte
29 Danila Cristian Nicolae Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:59:67 Timp 13108 Cod 0 Puncte
30 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 00:59:76 Timp 11533 Cod 0 Puncte
33 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 01:00:08 Timp 11667 Cod 0 Puncte
34 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:17 Timp 11413 Cod 0 Puncte
36 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:19 Timp 12573 Cod 0 Puncte
39 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:50 Timp 11384 Cod 0 Puncte
40 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:57 Timp 13682 Cod 0 Puncte
41 Vlad Giulio Marco Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:96 Timp 10856 Cod 0 Puncte
42 Cojocaru Andrei Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:05 Timp 11450 Cod 0 Puncte
43 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:40 Timp 11648 Cod 0 Puncte
44 Alexandrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:01:57 Timp 16238 Cod 0 Puncte
45 Irinca Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:01:59 Timp 12059 Cod 0 Puncte
51 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:62 Timp 9919 Cod 0 Puncte
58 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:04:05 Timp 11735 Cod 0 Puncte
60 Secrieriu Constantin Renovatio Sport Club Bucuresti 01:04:62 Timp 14563 Cod 0 Puncte
63 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:21 Timp 11770 Cod 0 Puncte
67 Iosif Fabio Tudor Liceul cu program sportiv Braila 01:06:88 Timp 15881 Cod 0 Puncte
68 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:07:14 Timp 15435 Cod 0 Puncte

2. 100 m liber (0-99M custom)

5 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:92 Timp 10702 Cod 0 Puncte
7 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:55:97 Timp 12160 Cod 0 Puncte
8 Stan Leon Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:23 Timp 11929 Cod 0 Puncte
10 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:57:08 Timp 12048 Cod 0 Puncte
14 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:14 Timp 10854 Cod 0 Puncte
15 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:58:28 Timp 12166 Cod 0 Puncte
17 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:45 Timp 12083 Cod 0 Puncte
20 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:58:97 Timp 10125 Cod 0 Puncte
22 Lazar Andrei Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:59:01 Timp 11939 Cod 0 Puncte
24 Deznan Luca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:59:27 Timp 11936 Cod 0 Puncte
31 Ropan Stefan Andrei Club Sportiv Casa EMA 00:59:97 Timp 11468 Cod 0 Puncte
32 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:99 Timp 11297 Cod 0 Puncte
35 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:18 Timp 12111 Cod 0 Puncte
37 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:00:40 Timp 11961 Cod 0 Puncte
38 Nicolae Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:48 Timp 10533 Cod 0 Puncte
46 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:01:81 Timp 11959 Cod 0 Puncte
47 Bolfa Robert Ion Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:02:05 Timp 11915 Cod 0 Puncte
48 Marica Radu Vasile Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:10 Timp 13796 Cod 0 Puncte
49 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:12 Timp 11903 Cod 0 Puncte
50 Fara Nicolae Iosif Casian Clubul Sportiv Universitatea Resita 01:02:32 Timp 12063 Cod 0 Puncte
52 Dragan Rares Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:70 Timp 12570 Cod 0 Puncte
53 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:02:75 Timp 12277 Cod 0 Puncte
54 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:85 Timp 12234 Cod 0 Puncte
55 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:02:88 Timp 12079 Cod 0 Puncte
56 Cirje Andrei Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:05 Timp 11874 Cod 0 Puncte
57 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:64 Timp 12202 Cod 0 Puncte
59 Stana Bogdan Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:04:46 Timp 11941 Cod 0 Puncte
61 Gogu Stelian Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:84 Timp 13419 Cod 0 Puncte
62 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:87 Timp 13735 Cod 0 Puncte
64 Stinga Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:33 Timp 13983 Cod 0 Puncte
65 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:62 Timp 12373 Cod 0 Puncte
66 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 01:06:26 Timp 12295 Cod 0 Puncte
69 Ionita Andrei Renovatio Sport Club Bucuresti 01:07:53 Timp 13352 Cod 0 Puncte
70 Popa Liviu Costin Liceul cu program sportiv Braila 01:17:31 Timp 12278 Cod 0 Puncte

3. 100 m liber (0-99F custom)

0 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:53 Timp 12290 Cod 0 Puncte
0 Dascal Ana Iulia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:58:08 Timp 11810 Cod 0 Puncte
8 Guias Meg Lidia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:44 Timp 12269 Cod 0 Puncte
8 Ungureanu Enia Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:03:44 Timp 15667 Cod 0 Puncte
13 Enciu Daria Teodora Clubul Sportiv Municipal Braila 01:04:31 Timp 12287 Cod 0 Puncte
15 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:87 Timp 12252 Cod 0 Puncte
16 Balta Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:05:14 Timp 11944 Cod 0 Puncte
20 Valea Andrada Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:38 Timp 11805 Cod 0 Puncte
26 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:07:28 Timp 14469 Cod 0 Puncte
27 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:38 Timp 12101 Cod 0 Puncte
30 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:71 Timp 12096 Cod 0 Puncte
31 Marin Carmen Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:73 Timp 12301 Cod 0 Puncte
33 Szabo Andra Paula Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:07:83 Timp 12334 Cod 0 Puncte
36 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:22 Timp 12293 Cod 0 Puncte
37 Saidac Ioana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:08:23 Timp 15546 Cod 0 Puncte
38 Gherman Paula Sorana Club Sportiv Casa EMA 01:08:40 Timp 12355 Cod 0 Puncte
40 Oprescu Oana Alexandra Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:08:89 Timp 12364 Cod 0 Puncte
41 Mocanu Cristina Erika Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:90 Timp 11924 Cod 0 Puncte
47 Nicolaescu Livia Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:09:41 Timp 13955 Cod 0 Puncte
51 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:10:04 Timp 12081 Cod 0 Puncte
56 Florea Ana Georgiana ASC Corona 2010 Brasov 01:11:37 Timp 14396 Cod 0 Puncte

4. 100 m liber (0-99F custom)

0 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:82 Timp 11998 Cod 0 Puncte
0 Ratiu Maysa Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:94 Timp 12969 Cod 0 Puncte
0 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:17 Timp 12521 Cod 0 Puncte
0 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:88 Timp 12810 Cod 0 Puncte
7 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:22 Timp 11302 Cod 0 Puncte
10 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:03:55 Timp 12329 Cod 0 Puncte
11 Nastaca Ioana Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:03:88 Timp 12682 Cod 0 Puncte
12 Bascarau Alexia Maria Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:03:90 Timp 12540 Cod 0 Puncte
14 Nahed Anna Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:58 Timp 12559 Cod 0 Puncte
17 Ilie Ioana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:05:49 Timp 12790 Cod 0 Puncte
18 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:68 Timp 12558 Cod 0 Puncte
19 Rus Rebeca Stefania Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:06:15 Timp 13128 Cod 0 Puncte
21 Porosnicu Manuela Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:06:60 Timp 12535 Cod 0 Puncte
22 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 01:06:89 Timp 12917 Cod 0 Puncte
23 Ples Mara Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:06:91 Timp 13655 Cod 0 Puncte
24 Voicu Andra Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:13 Timp 14269 Cod 0 Puncte
25 Rad Sarah Damaris Clubul Sportiv Municipal Arad 01:07:15 Timp 12876 Cod 0 Puncte
28 Popa Madalina Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:40 Timp 12700 Cod 0 Puncte
29 Cortea Ioana Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:07:68 Timp 12396 Cod 0 Puncte
32 Gaitan Ana-Maria ASC Corona 2010 Brasov 01:07:78 Timp 15477 Cod 0 Puncte
34 Pascu Diana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 01:07:97 Timp 12857 Cod 0 Puncte
35 Radulescu Raisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:15 Timp 11274 Cod 0 Puncte
39 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:08:43 Timp 14197 Cod 0 Puncte
42 Dragomir Daria Paula Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:08:94 Timp 12766 Cod 0 Puncte
43 Dragan Daria Cristiana Club Sportiv Casa EMA 01:09:09 Timp 14414 Cod 0 Puncte
44 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:23 Timp 12786 Cod 0 Puncte
45 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:09:25 Timp 13612 Cod 0 Puncte
46 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:39 Timp 12718 Cod 0 Puncte
48 Moraru Sovoiu Daria ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:45 Timp 12205 Cod 0 Puncte
49 Nicola Andreea Cristina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:51 Timp 12557 Cod 0 Puncte
50 Vasilescu Guiu Anca Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:69 Timp 12816 Cod 0 Puncte
52 Balog Henrietta Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:10:73 Timp 15156 Cod 0 Puncte
53 Vajas Zsofia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:82 Timp 14557 Cod 0 Puncte
54 Mira Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:09 Timp 12699 Cod 0 Puncte
55 Andrei Mihaela Gisela Sport Club Municipal Bacau 01:11:33 Timp 12609 Cod 0 Puncte
57 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:21 Timp 12835 Cod 0 Puncte
58 Miron Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:58 Timp 14541 Cod 0 Puncte
59 Dragomir Andreea Alex. Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:12:99 Timp 13267 Cod 0 Puncte
60 Grintescu Anastasia Maya Renovatio Sport Club Bucuresti 01:13:00 Timp 15547 Cod 0 Puncte
61 Moldovan Ariana Florina Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:79 Timp 12543 Cod 0 Puncte
62 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 01:15:54 Timp 13792 Cod 0 Puncte
63 Raicu Badea Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:81 Timp 13094 Cod 0 Puncte

5. 100 m bras (0-99M custom)

0 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:62 Timp 11653 Cod 0 Puncte
0 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:53 Timp 10721 Cod 0 Puncte
6 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:76 Timp 11349 Cod 0 Puncte
8 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:42 Timp 12788 Cod 0 Puncte
13 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:25 Timp 12388 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:13 Timp 9919 Cod 0 Puncte
17 Cojocaru Andrei Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:15 Timp 11450 Cod 0 Puncte
20 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:82 Timp 11241 Cod 0 Puncte
22 Vlad Giulio Marco Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:74 Timp 10856 Cod 0 Puncte
25 Secrieriu Constantin Renovatio Sport Club Bucuresti 01:25:15 Timp 14563 Cod 0 Puncte

6. 100 m bras (0-99M custom)

0 Lemnaru Matei Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:10:95 Timp 12099 Cod 0 Puncte
4 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:22 Timp 12103 Cod 0 Puncte
5 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:11:51 Timp 11518 Cod 0 Puncte
7 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:51 Timp 12160 Cod 0 Puncte
9 Ropan Stefan Andrei Club Sportiv Casa EMA 01:13:97 Timp 11468 Cod 0 Puncte
10 Stoian Alberto Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:11 Timp 12571 Cod 0 Puncte
11 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:14:61 Timp 13277 Cod 0 Puncte
12 Puscas Christian Raul Clubul Sportiv Municipal Arad 01:15:76 Timp 12144 Cod 0 Puncte
14 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:85 Timp 11961 Cod 0 Puncte
15 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:17:18 Timp 11818 Cod 0 Puncte
18 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:30 Timp 11959 Cod 0 Puncte
19 Matei Francisc Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:20:33 Timp 12294 Cod 0 Puncte
21 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:35 Timp 13735 Cod 0 Puncte
23 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:22:76 Timp 10125 Cod 0 Puncte
24 Deznan Luca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:24:73 Timp 11936 Cod 0 Puncte
26 Stana Bogdan Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:25:53 Timp 11941 Cod 0 Puncte
27 Stinga Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:14 Timp 13983 Cod 0 Puncte
28 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:60 Timp 11297 Cod 0 Puncte
29 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:28:85 Timp 12000 Cod 0 Puncte
30 Ionita Andrei Renovatio Sport Club Bucuresti 01:31:76 Timp 13352 Cod 0 Puncte

7. 100 m bras (0-99F custom)

0 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:82 Timp 12835 Cod 0 Puncte
0 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:62 Timp 12710 Cod 0 Puncte
0 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:15:04 Timp 12329 Cod 0 Puncte
0 Salajan Antonia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:79 Timp 12787 Cod 0 Puncte
0 Ilie Ioana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:23:54 Timp 12790 Cod 0 Puncte
10 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:27 Timp 12908 Cod 0 Puncte
13 Siklodi Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:25:36 Timp 12549 Cod 0 Puncte
15 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:26:59 Timp 12698 Cod 0 Puncte
16 Voicu Andra Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:27:17 Timp 14269 Cod 0 Puncte
17 Popa Madalina Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:27:38 Timp 12700 Cod 0 Puncte
18 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:27:94 Timp 14197 Cod 0 Puncte
19 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:11 Timp 11302 Cod 0 Puncte
21 Luncasu Gabor Ioana Liceul cu program sportiv Bacau 01:28:68 Timp 12610 Cod 0 Puncte
22 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 01:29:58 Timp 13792 Cod 0 Puncte
24 Burlacu Maria Elisabeta Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:30:23 Timp 12643 Cod 0 Puncte
25 Gaitan Ana-Maria ASC Corona 2010 Brasov 01:30:74 Timp 15477 Cod 0 Puncte
26 Andrei Mihaela Gisela Sport Club Municipal Bacau 01:31:31 Timp 12609 Cod 0 Puncte
27 Bergher Seline Clubul Sportiv Scolar Resita 01:32:35 Timp 12918 Cod 0 Puncte
29 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 01:33:35 Timp 12917 Cod 0 Puncte
30 Grintescu Anastasia Maya Renovatio Sport Club Bucuresti 01:35:97 Timp 15547 Cod 0 Puncte
32 Dobre Laria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:41:41 Timp 14748 Cod 0 Puncte

8. 100 m bras (0-99F custom)

0 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:16:34 Timp 11778 Cod 0 Puncte
0 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:21:21 Timp 12427 Cod 0 Puncte
0 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:23:03 Timp 12291 Cod 0 Puncte
9 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:13 Timp 12089 Cod 0 Puncte
11 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 01:24:99 Timp 12352 Cod 0 Puncte
12 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 01:25:06 Timp 13061 Cod 0 Puncte
14 Ungureanu Enia Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:26:24 Timp 15667 Cod 0 Puncte
20 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:28:52 Timp 12081 Cod 0 Puncte
23 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:29:83 Timp 14469 Cod 0 Puncte
28 Florea Ana Georgiana ASC Corona 2010 Brasov 01:33:34 Timp 14396 Cod 0 Puncte
31 Turenschi Roxana Camelia Liceul cu program sportiv Braila 01:38:55 Timp 13466 Cod 0 Puncte

9. 200 m fluture (0-99M custom)

0 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:43 Timp 11770 Cod 0 Puncte
0 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:08 Timp 9918 Cod 0 Puncte
0 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 02:26:25 Timp 11667 Cod 0 Puncte
8 Mititelu Armand Nikolas Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:26:73 Timp 15242 Cod 0 Puncte
10 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:78 Timp 11414 Cod 0 Puncte
12 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:83 Timp 11052 Cod 0 Puncte
13 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:40:44 Timp 11241 Cod 0 Puncte

10. 200 m fluture (0-99M custom)

0 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:47 Timp 11930 Cod 0 Puncte
0 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:14 Timp 12083 Cod 0 Puncte
0 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:14:06 Timp 12342 Cod 0 Puncte
7 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:14 Timp 10854 Cod 0 Puncte
9 Bolfa Robert Ion Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:30:12 Timp 11915 Cod 0 Puncte
11 Nicolae Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:06 Timp 10533 Cod 0 Puncte
14 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:20 Timp 12086 Cod 0 Puncte
15 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:59:90 Timp 12000 Cod 0 Puncte
16 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:00:19 Timp 12373 Cod 0 Puncte

11. 200 m fluture (0-99F custom)

0 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:09 Timp 11923 Cod 0 Puncte
0 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:17 Timp 11922 Cod 0 Puncte
0 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 02:37:18 Timp 11880 Cod 0 Puncte

12. 200 m fluture (0-99F custom)

0 Rad Sarah Damaris Clubul Sportiv Municipal Arad 02:42:20 Timp 12876 Cod 0 Puncte
0 Barbu Alexandra Anissia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:42:27 Timp 12560 Cod 0 Puncte
0 Vasilescu Guiu Anca Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:41:70 Timp 12816 Cod 0 Puncte
0 Gheoroae Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:44 Timp 12499 Cod 0 Puncte
8 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:41:70 Timp 13072 Cod 0 Puncte
9 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:45:59 Timp 12783 Cod 0 Puncte
10 Cortea Ioana Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:48:61 Timp 12396 Cod 0 Puncte
11 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:01:62 Timp 12908 Cod 0 Puncte
12 Pascu Diana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 03:01:78 Timp 12857 Cod 0 Puncte

13. 200 m liber (0-99M custom)

1 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:42:83 Timp 10854 Cod 0 Puncte
2 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:29:91 Timp 11411 Cod 0 Puncte
3 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:44:08 Timp 12573 Cod 0 Puncte
4 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:54:60 Timp 12788 Cod 0 Puncte
5 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:59:62 Timp 13682 Cod 0 Puncte
6 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:16:05 Timp 11052 Cod 0 Puncte
99 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:39:17 Timp 9918 Cod 0 Puncte
99 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:37:60 Timp 11411 Cod 0 Puncte
99 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:04:90 Timp 13682 Cod 0 Puncte
99 Ionescu Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:27:13 Timp 11653 Cod 0 Puncte
99 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:00:05 Timp 11770 Cod 0 Puncte
99 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:59:90 Timp 11412 Cod 0 Puncte

14. 200 m liber (0-99F custom)

1 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:07:55 Timp 12810 Cod 0 Puncte
2 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:14:55 Timp 12290 Cod 0 Puncte
3 Nahed Anna Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:57:06 Timp 12559 Cod 0 Puncte
4 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 10:02:54 Timp 13061 Cod 0 Puncte
5 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:21:61 Timp 11302 Cod 0 Puncte
99 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:14:53 Timp 12810 Cod 0 Puncte
99 Nahed Anna Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:59:24 Timp 12559 Cod 0 Puncte
99 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:15:77 Timp 12290 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

1. 200 m liber (0-99F custom)

0 Guias Meg Lidia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:20:93 Timp 12269 Cod 0 Puncte
0 Dascal Ana Iulia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:10:41 Timp 11810 Cod 0 Puncte
0 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:20 Timp 11922 Cod 0 Puncte
11 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:21:33 Timp 12290 Cod 0 Puncte
14 Balta Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:23:47 Timp 11944 Cod 0 Puncte
15 Olocsvari Nora Krisztina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:24:53 Timp 12293 Cod 0 Puncte
21 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:97 Timp 12089 Cod 0 Puncte
28 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 02:35:10 Timp 14469 Cod 0 Puncte
29 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:47 Timp 12252 Cod 0 Puncte
30 Nicolaescu Livia Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:36:97 Timp 13955 Cod 0 Puncte
32 Saidac Ioana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 02:41:33 Timp 15546 Cod 0 Puncte

2. 200 m liber (0-99F custom)

0 Ratiu Maysa Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:14:40 Timp 12969 Cod 0 Puncte
0 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:16:23 Timp 13072 Cod 0 Puncte
0 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:51 Timp 12810 Cod 0 Puncte
0 Nastaca Ioana Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:20:34 Timp 12682 Cod 0 Puncte
0 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:24 Timp 12558 Cod 0 Puncte
0 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:10:64 Timp 11998 Cod 0 Puncte
10 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:17:15 Timp 12329 Cod 0 Puncte
12 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:36 Timp 12783 Cod 0 Puncte
13 Bascarau Alexia Maria Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:23:43 Timp 12540 Cod 0 Puncte
16 Ples Mara Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 02:24:98 Timp 13655 Cod 0 Puncte
17 Rad Sarah Damaris Clubul Sportiv Municipal Arad 02:25:36 Timp 12876 Cod 0 Puncte
18 Rus Rebeca Stefania Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 02:25:61 Timp 13128 Cod 0 Puncte
19 Popa Madalina Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:27:90 Timp 12700 Cod 0 Puncte
20 Cortea Ioana Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:28:38 Timp 12396 Cod 0 Puncte
22 Radulescu Raisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:11 Timp 11274 Cod 0 Puncte
23 Vajas Zsofia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:30:21 Timp 14557 Cod 0 Puncte
24 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 02:30:25 Timp 12917 Cod 0 Puncte
25 Dragomir Daria Paula Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:30:33 Timp 12766 Cod 0 Puncte
26 Pascu Diana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 02:31:88 Timp 12857 Cod 0 Puncte
27 Preda Vilcu Teodora Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:34:77 Timp 13173 Cod 0 Puncte
31 Miron Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:38:02 Timp 14541 Cod 0 Puncte
33 Grintescu Anastasia Maya Renovatio Sport Club Bucuresti 02:43:50 Timp 15547 Cod 0 Puncte
34 Moldovan Ariana Florina Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:44:99 Timp 12543 Cod 0 Puncte
35 Raicu Badea Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:45:54 Timp 13094 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (0-99M custom)

0 Radu Marius Theodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:01:88 Timp 10561 Cod 0 Puncte
0 Jujescu Fabian Alexander Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:03:03 Timp 13740 Cod 0 Puncte
0 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:03:79 Timp 11657 Cod 0 Puncte
6 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:05:30 Timp 11414 Cod 0 Puncte
7 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:06:40 Timp 11411 Cod 0 Puncte
8 Laszlo Zoltan Clubul Sportiv Municipal Arad 02:07:44 Timp 11667 Cod 0 Puncte
9 Mititelu Armand Nikolas Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:07:53 Timp 15242 Cod 0 Puncte
10 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:08:97 Timp 12573 Cod 0 Puncte
14 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:88 Timp 11413 Cod 0 Puncte
16 Bordei Catalin Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:18 Timp 11695 Cod 0 Puncte
17 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:33 Timp 11349 Cod 0 Puncte
20 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:11:19 Timp 12297 Cod 0 Puncte
20 Otoiu Luca Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:19 Timp 11052 Cod 0 Puncte
22 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:60 Timp 12788 Cod 0 Puncte
23 Danila Cristian Nicolae Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:11:85 Timp 13108 Cod 0 Puncte
24 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:27 Timp 11412 Cod 0 Puncte
26 Cojocaru Andrei Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:55 Timp 11450 Cod 0 Puncte
28 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:63 Timp 11612 Cod 0 Puncte
29 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:91 Timp 11648 Cod 0 Puncte
30 Gagiu Tudor Gabriel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:34 Timp 11766 Cod 0 Puncte
32 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:14:65 Timp 10857 Cod 0 Puncte
34 Alexandrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:17:31 Timp 16238 Cod 0 Puncte
36 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:18:16 Timp 11735 Cod 0 Puncte
40 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:19:17 Timp 11449 Cod 0 Puncte
42 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:30 Timp 11770 Cod 0 Puncte
51 Deresoiu Alexandru Raul Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:27:34 Timp 15435 Cod 0 Puncte

4. 200 m liber (0-99M custom)

4 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:04:40 Timp 12160 Cod 0 Puncte
5 Stan Leon Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:04:48 Timp 11929 Cod 0 Puncte
11 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:09:41 Timp 12166 Cod 0 Puncte
12 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:09:49 Timp 12170 Cod 0 Puncte
13 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:09:70 Timp 12048 Cod 0 Puncte
15 Ropan Stefan Andrei Club Sportiv Casa EMA 02:10:02 Timp 11468 Cod 0 Puncte
18 Gheorghe Stefan Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:61 Timp 11297 Cod 0 Puncte
19 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:10:69 Timp 10125 Cod 0 Puncte
25 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:13:32 Timp 11961 Cod 0 Puncte
27 Deznan Luca Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:13:61 Timp 11936 Cod 0 Puncte
31 Nicolae Andrei Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:36 Timp 10533 Cod 0 Puncte
33 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:16:60 Timp 11959 Cod 0 Puncte
35 Marica Radu Vasile Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:17:54 Timp 13796 Cod 0 Puncte
37 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:18:20 Timp 12079 Cod 0 Puncte
38 Dragan Rares Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:44 Timp 12570 Cod 0 Puncte
39 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:18:70 Timp 12277 Cod 0 Puncte
41 Bolfa Robert Ion Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:23:05 Timp 11915 Cod 0 Puncte
43 Stana Bogdan Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:23:67 Timp 11941 Cod 0 Puncte
44 Stinga Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:72 Timp 13983 Cod 0 Puncte
45 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 02:24:20 Timp 12295 Cod 0 Puncte
46 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:27 Timp 12086 Cod 0 Puncte
47 Lazar Andrei Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:25:07 Timp 11939 Cod 0 Puncte
48 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:26:59 Timp 12202 Cod 0 Puncte
49 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:26:66 Timp 12373 Cod 0 Puncte
50 Cirje Andrei Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:29 Timp 11874 Cod 0 Puncte
52 Gavanescu Ionut Catalin Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:29:68 Timp 13167 Cod 0 Puncte
53 Gogu Stelian Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:09 Timp 13419 Cod 0 Puncte

5. 50 m bras (0-99F custom)

0 Salajan Antonia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:32 Timp 12787 Cod 0 Puncte
0 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:74 Timp 12329 Cod 0 Puncte
0 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:91 Timp 12710 Cod 0 Puncte
8 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:35 Timp 12835 Cod 0 Puncte
10 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:10 Timp 12908 Cod 0 Puncte
11 Siklodi Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:39:22 Timp 12549 Cod 0 Puncte
13 Voicu Andra Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:60 Timp 14269 Cod 0 Puncte
14 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:39:80 Timp 14197 Cod 0 Puncte
16 Luncasu Gabor Ioana Liceul cu program sportiv Bacau 00:40:00 Timp 12610 Cod 0 Puncte
17 Hentes Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:15 Timp 12912 Cod 0 Puncte
19 Ilie Ioana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:40:52 Timp 12790 Cod 0 Puncte
20 Nicola Andreea Cristina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:56 Timp 12557 Cod 0 Puncte
22 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:77 Timp 12698 Cod 0 Puncte
24 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 00:41:15 Timp 13792 Cod 0 Puncte
26 Gaitan Ana-Maria ASC Corona 2010 Brasov 00:41:73 Timp 15477 Cod 0 Puncte
27 Chita Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:30 Timp 11302 Cod 0 Puncte
28 Janossy Krisztina Cl. "SWIM TO PERFECTION" MIERCUREA CIUC 00:42:33 Timp 15157 Cod 0 Puncte
29 Preda Vilcu Teodora Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:72 Timp 13173 Cod 0 Puncte
31 Ples Mara Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:42:87 Timp 13655 Cod 0 Puncte
34 Dobre Laria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:95 Timp 14748 Cod 0 Puncte

6. 50 m bras (0-99F custom)

0 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 00:37:31 Timp 12352 Cod 0 Puncte
0 Moldovan Catalina Maria Club Sportiv Casa EMA 00:37:98 Timp 13061 Cod 0 Puncte
0 Buzasi Bernadett Vivien Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:37:00 Timp 12427 Cod 0 Puncte
0 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:35:78 Timp 11778 Cod 0 Puncte
9 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:38:43 Timp 12291 Cod 0 Puncte
12 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:48 Timp 12089 Cod 0 Puncte
15 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:39:86 Timp 12081 Cod 0 Puncte
18 Oprescu Oana Alexandra Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:40:41 Timp