Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionat national de copii 11-13 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m fluture (0-99F custom)

1 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:59 Timp 9874 Cod 0 Puncte
2 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:63 Timp 9926 Cod 0 Puncte
3 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:94 Timp 9817 Cod 0 Puncte
4 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:38 Timp 8001 Cod 0 Puncte
5 Stoica Elena Luciana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:09 Timp 9984 Cod 0 Puncte
6 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:31 Timp 9988 Cod 0 Puncte
7 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:51 Timp 9819 Cod 0 Puncte
8 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:65 Timp 10001 Cod 0 Puncte
9 Kovacs Karolina Agnes Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:00 Timp 9845 Cod 0 Puncte
10 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:36:53 Timp 9793 Cod 0 Puncte
11 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:68 Timp 10321 Cod 0 Puncte
12 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:87 Timp 10282 Cod 0 Puncte
12 Miclaus Vivoschi Sandra Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:36:87 Timp 10434 Cod 0 Puncte
14 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:37:09 Timp 10008 Cod 0 Puncte
15 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:14 Timp 9864 Cod 0 Puncte
16 Andonie Andreea Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:37:18 Timp 9770 Cod 0 Puncte
17 Peter Ruxandra Iulia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:36 Timp 9827 Cod 0 Puncte
18 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:38 Timp 10030 Cod 0 Puncte
19 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:63 Timp 10036 Cod 0 Puncte
20 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:74 Timp 9960 Cod 0 Puncte
21 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:37:77 Timp 10005 Cod 0 Puncte
22 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:37:98 Timp 9519 Cod 0 Puncte
23 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:05 Timp 10026 Cod 0 Puncte
24 Grigoriu Cristina Maria As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:38:13 Timp 10879 Cod 0 Puncte
25 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:15 Timp 10015 Cod 0 Puncte
26 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:54 Timp 9518 Cod 0 Puncte
27 Morari Bianca Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:39:25 Timp 10331 Cod 0 Puncte
28 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:39:32 Timp 10016 Cod 0 Puncte
29 Hort Ana Maria Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:39:64 Timp 10471 Cod 0 Puncte
30 Negru Alina C-Tina. Liceul cu program sportiv Braila 00:39:67 Timp 10061 Cod 0 Puncte
31 Ungureanu Cosmina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:39:72 Timp 10342 Cod 0 Puncte
32 Pasa Meltem Diana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:40:14 Timp 10217 Cod 0 Puncte
33 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:16 Timp 10320 Cod 0 Puncte
34 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:44 Timp 9955 Cod 0 Puncte
35 Cirstea Maria Andreea Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:45 Timp 10000 Cod 0 Puncte
36 Ion Alexandra Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:34 Timp 10552 Cod 0 Puncte
36 Iancu Albertina Nicolle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:34 Timp 9966 Cod 0 Puncte
38 Pelin Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:81 Timp 10960 Cod 0 Puncte
39 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:42:78 Timp 10470 Cod 0 Puncte
40 Humeniuc Denisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:43:08 Timp 10952 Cod 0 Puncte
41 Ghic Ozana Miruna Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:43:25 Timp 10445 Cod 0 Puncte
42 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:50 Timp 10155 Cod 0 Puncte
43 Madulare Andra Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 00:44:27 Timp 9529 Cod 0 Puncte
44 Pitigoi Beatrice Diana Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:44:28 Timp 11148 Cod 0 Puncte
45 Simioana Malina Mihaela Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:44:32 Timp 11734 Cod 0 Puncte
46 Belu Alexandra Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:44:61 Timp 11359 Cod 0 Puncte
47 Filip Denise As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 00:44:86 Timp 11083 Cod 0 Puncte
48 Uta Andreea Georgiana As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 00:44:88 Timp 11309 Cod 0 Puncte
49 Chiriac Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:45:00 Timp 10376 Cod 0 Puncte
50 Gurau Stefania As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 00:47:97 Timp 11094 Cod 0 Puncte
51 Ghentu Simona Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:70 Timp 9985 Cod 0 Puncte
52 Mandita Gabriela Florina Liceul cu program sportiv Braila 00:50:30 Timp 10825 Cod 0 Puncte
53 Radu Andra Denis As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 00:50:90 Timp 11091 Cod 0 Puncte
54 Ghimpu Bianca Elena As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 00:51:54 Timp 11095 Cod 0 Puncte
55 Dragoi Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 01:03:57 Timp 10053 Cod 0 Puncte

2. 100 m spate (0-99M custom)

1 Grosu Daniel Cristian Sport Club Municipal Bacau 01:17:98 Timp 10990 Cod 0 Puncte
2 Bran Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:19:21 Timp 10697 Cod 0 Puncte
3 Ratiu George Adrian Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:19:57 Timp 10622 Cod 0 Puncte
4 Stafie Calin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:19:80 Timp 11072 Cod 0 Puncte
5 Stan Filip Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:19:85 Timp 11031 Cod 0 Puncte
6 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:63 Timp 10554 Cod 0 Puncte
7 Caba Liviu Emil ACS Atena Sport Club Constanta 01:21:29 Timp 11062 Cod 0 Puncte
8 Ardelean Alex Ovidiu Liceul cu program sportiv ARAD 01:21:56 Timp 10648 Cod 0 Puncte
9 Pop Calin Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:35 Timp 10487 Cod 0 Puncte
10 Vasile Vlad Marian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:78 Timp 11029 Cod 0 Puncte
11 Hariga Alexandru C-Tin Sport Club Municipal Bacau 01:23:46 Timp 10991 Cod 0 Puncte
12 Troanca Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:60 Timp 10781 Cod 0 Puncte
13 Serban Bogdan Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:77 Timp 11030 Cod 0 Puncte
14 Madaras Sabin Augustin Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:23:90 Timp 10460 Cod 0 Puncte
15 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:24:32 Timp 10604 Cod 0 Puncte
16 Roman Gabriel Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:24:43 Timp 10643 Cod 0 Puncte
17 Paduraru Andrei Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:24:64 Timp 10882 Cod 0 Puncte
18 Gligan Vlad Adrian Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:24:75 Timp 10621 Cod 0 Puncte
19 Scurtu Paul Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:24:84 Timp 10880 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Cosmin As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:24:94 Timp 10862 Cod 0 Puncte
21 Stoica C-Tin George Alex. Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:25:29 Timp 10736 Cod 0 Puncte
22 Nemet Andrei Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:25:31 Timp 10489 Cod 0 Puncte
23 Barna Theodor Serban Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:25:36 Timp 10630 Cod 0 Puncte
24 Lucaci Alexandru Sport Club Municipal Bacau 01:25:41 Timp 10985 Cod 0 Puncte
25 Boboc Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:25:62 Timp 10565 Cod 0 Puncte
26 Catargiu Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:26:09 Timp 10641 Cod 0 Puncte
27 Bodnar Alexandru Razvan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:26:24 Timp 10640 Cod 0 Puncte
28 Micu Alexandru Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:26:65 Timp 11078 Cod 0 Puncte
29 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:82 Timp 9481 Cod 0 Puncte
30 Vaipan Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:89 Timp 11060 Cod 0 Puncte
31 Hanta Codrin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:27:55 Timp 10695 Cod 0 Puncte
32 Epure Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:27:75 Timp 10969 Cod 0 Puncte
33 Baciu Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:77 Timp 10676 Cod 0 Puncte
34 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:27:81 Timp 10178 Cod 0 Puncte
35 Branga Mircea Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:28:42 Timp 10596 Cod 0 Puncte
35 Maer Norbert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:28:42 Timp 10883 Cod 0 Puncte
37 Coman Robert Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:64 Timp 10543 Cod 0 Puncte
38 Morar Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:29:22 Timp 11046 Cod 0 Puncte
39 Craciun Calin Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:29:50 Timp 11016 Cod 0 Puncte
40 Vaduva David Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:29:79 Timp 10469 Cod 0 Puncte
41 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:30:03 Timp 10714 Cod 0 Puncte
42 Romas Catalin Eladio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:05 Timp 10748 Cod 0 Puncte
43 Tompa Gyorgy Kadosa Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:30:33 Timp 11410 Cod 0 Puncte
44 Bija Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 01:30:39 Timp 10653 Cod 0 Puncte
45 Georgescu Andrei Theodor Palatul copiilor Constanta 01:30:66 Timp 10739 Cod 0 Puncte
46 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:30:86 Timp 10965 Cod 0 Puncte
47 Osanu Andrei Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:31:06 Timp 11160 Cod 0 Puncte
48 Mican Mircea Constantin Sport Club Municipal Bacau 01:31:31 Timp 10993 Cod 0 Puncte
49 Carnat Alexandru George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:31:43 Timp 10678 Cod 0 Puncte
50 Ilea Bogdan Alin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:31:88 Timp 11743 Cod 0 Puncte
50 Diculescu Andrei Sorin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:31:88 Timp 10893 Cod 0 Puncte
52 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:31:92 Timp 10885 Cod 0 Puncte
53 Gheorghe Cristian Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:04 Timp 10764 Cod 0 Puncte
54 Berindan Dan Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:32:05 Timp 10477 Cod 0 Puncte
55 Palfi Bogdan Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:32:34 Timp 10503 Cod 0 Puncte
56 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:32:43 Timp 11041 Cod 0 Puncte
57 Diaconu Andrei As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:32:48 Timp 10437 Cod 0 Puncte
58 Popa Aaron Stefan Liceul cu program sportiv ARAD 01:32:85 Timp 10647 Cod 0 Puncte
59 Mircia Mihai Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:33:01 Timp 10898 Cod 0 Puncte
60 Mihai Denis Stefan Palatul copiilor Constanta 01:33:09 Timp 10733 Cod 0 Puncte
61 Tufan Robert Daniel Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:33:11 Timp 11116 Cod 0 Puncte
62 Toma Octavian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:33:13 Timp 10790 Cod 0 Puncte
63 Niculescu Andrei Cristian Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:33:54 Timp 10461 Cod 0 Puncte
64 Bacalu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:33:99 Timp 11009 Cod 0 Puncte
65 Popa Dan Gabriel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:34:01 Timp 10698 Cod 0 Puncte
66 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:34:12 Timp 10740 Cod 0 Puncte
67 Stoicescu Adrian Gabriel Palatul copiilor Constanta 01:34:88 Timp 10732 Cod 0 Puncte
68 Arpin Vlad Gabriel As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 01:35:44 Timp 11152 Cod 0 Puncte
69 Micu Mihai Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:35:54 Timp 11077 Cod 0 Puncte
70 Manolescu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:13 Timp 10506 Cod 0 Puncte
71 Sapataru Raul Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:36:32 Timp 11151 Cod 0 Puncte
72 Viju Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:36:40 Timp 11557 Cod 0 Puncte
73 Atomei Riccardo Nicholas As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:36:47 Timp 10440 Cod 0 Puncte
74 Iordache Liviu Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:37:67 Timp 10507 Cod 0 Puncte
75 Stoleru Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:37:74 Timp 10443 Cod 0 Puncte
76 Grigoriu Teodor Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:38:01 Timp 10793 Cod 0 Puncte
77 Talpai Zsolt Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:38:14 Timp 10966 Cod 0 Puncte
78 Porubin Nelu Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:38:39 Timp 11115 Cod 0 Puncte
79 Rusen David Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:39:79 Timp 10897 Cod 0 Puncte
80 Szasz Robert Mate Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:40:59 Timp 11720 Cod 0 Puncte
81 Borcea Tudor Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:40:62 Timp 10601 Cod 0 Puncte
82 Istrate Vlad Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:41:16 Timp 10512 Cod 0 Puncte
83 Sztankovics Nicolae Ovidi Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:41:48 Timp 11564 Cod 0 Puncte
84 Tirlea Ionut Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:41:87 Timp 11147 Cod 0 Puncte
85 Roman Eric Tudor Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:42:89 Timp 10607 Cod 0 Puncte
86 Zus Cristian As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:44:01 Timp 10859 Cod 0 Puncte
87 Stoica Andrei Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:44:43 Timp 11155 Cod 0 Puncte
88 Vasile Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:45:27 Timp 9939 Cod 0 Puncte
89 Andrei Razvan Gabriel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:45:74 Timp 10696 Cod 0 Puncte
90 Brebeanu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:46:16 Timp 10772 Cod 0 Puncte
91 Capatana Alexandru Stefan Cl. Sp. Municipal ORADEA 01:46:29 Timp 11159 Cod 0 Puncte
92 Nisulescu Gruia Mihail Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:48:07 Timp 10514 Cod 0 Puncte
93 Babescu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:53:73 Timp 10971 Cod 0 Puncte
94 Turluianu Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:57:42 Timp 11168 Cod 0 Puncte

3. 100 m bras (0-99F custom)

1 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:25:64 Timp 11038 Cod 0 Puncte
2 Carja Andora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:29:70 Timp 10890 Cod 0 Puncte
3 Lissov Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:31:82 Timp 10636 Cod 0 Puncte
4 Hermenean Ioana Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:32:40 Timp 10835 Cod 0 Puncte
5 Bujenita Melisa Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:43 Timp 10773 Cod 0 Puncte
6 Kovacs Kriszta Nora Liceul cu program sportiv ARAD 01:32:72 Timp 10458 Cod 0 Puncte
7 Buzlea Ioana Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:33:07 Timp 10126 Cod 0 Puncte
8 Chilianu Margareta Sport Club Municipal Bacau 01:33:13 Timp 11002 Cod 0 Puncte
9 Korponay Kata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:33:73 Timp 10501 Cod 0 Puncte
10 Iluca Viviana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:34:15 Timp 10887 Cod 0 Puncte
11 Savina Nicola Ruxandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:35:07 Timp 10639 Cod 0 Puncte
12 Ionascu Edeea Atanasia Sport Club Municipal Bacau 01:35:17 Timp 10989 Cod 0 Puncte
13 Csendes Maria Dolores Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:35:40 Timp 11036 Cod 0 Puncte
14 Rinzascu Alexandra Sport Club Municipal Bacau 01:36:10 Timp 11000 Cod 0 Puncte
15 Miron Oana Sport Club Municipal Bacau 01:36:26 Timp 10979 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:36:38 Timp 10779 Cod 0 Puncte
17 Tofan Madalina Elena Sport Club Municipal Bacau 01:36:44 Timp 10986 Cod 0 Puncte
18 Stan Alina Ioana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:37:08 Timp 11034 Cod 0 Puncte
18 Teodorescu Georgiana As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:37:08 Timp 10870 Cod 0 Puncte
20 Niculae Daniela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:37:55 Timp 10755 Cod 0 Puncte
21 Golasila Ana Octavia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:37:92 Timp 10888 Cod 0 Puncte
21 Rusu Giulia Sarah Sport Club Municipal Bacau 01:37:92 Timp 10988 Cod 0 Puncte
23 Druta Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:38:56 Timp 10634 Cod 0 Puncte
24 Pascu Roberta Flores Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:38:59 Timp 11018 Cod 0 Puncte
25 Cretu Simona Georgiana As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 01:39:32 Timp 10900 Cod 0 Puncte
26 Fetcu Andrada Gabriela Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:39:59 Timp 10889 Cod 0 Puncte
27 Costea Denisa Stefania Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:39:68 Timp 10486 Cod 0 Puncte
28 Gherghel Lisa Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:40:14 Timp 10488 Cod 0 Puncte
29 Van Dooren Henrietta Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:40:57 Timp 9718 Cod 0 Puncte
30 Luca Stefania Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:41:09 Timp 9480 Cod 0 Puncte
31 Hecico Alexia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:41:43 Timp 10847 Cod 0 Puncte
32 Holom Carla Diana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:41:48 Timp 10632 Cod 0 Puncte
33 Bodog Bogdana Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:41:68 Timp 10449 Cod 0 Puncte
34 Chitibus Andreea Anemona Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:42:05 Timp 10546 Cod 0 Puncte
35 Chivu Maria Lucia Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:42:47 Timp 10467 Cod 0 Puncte
36 Nagy Kincso Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:42:52 Timp 10886 Cod 0 Puncte
37 Boberschi Sabina Andrada Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:42:65 Timp 10633 Cod 0 Puncte
38 Leca Maria Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:43:10 Timp 11563 Cod 0 Puncte
38 Fulop Medeea Adina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:43:10 Timp 10502 Cod 0 Puncte
40 Darau Calina Anamaria Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:43:25 Timp 10895 Cod 0 Puncte
41 Irimescu Anamaria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:43:36 Timp 10701 Cod 0 Puncte
42 Gandi Roxana Ionela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:43:84 Timp 10472 Cod 0 Puncte
43 Toma Lorena Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:44:04 Timp 10522 Cod 0 Puncte
44 Dascalescu Dana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:44:93 Timp 10439 Cod 0 Puncte
45 Fancsali Kinga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:45:10 Timp 11347 Cod 0 Puncte
46 Cazacu Odette Bianca Palatul copiilor Constanta 01:45:62 Timp 10743 Cod 0 Puncte
47 Licz Alexandra Francesca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:46:75 Timp 10475 Cod 0 Puncte
48 Sonea Chelsea Evelin Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:46:76 Timp 10402 Cod 0 Puncte
49 Barau Irina Ioana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:47:25 Timp 11035 Cod 0 Puncte
50 Ibraim Seren ACS Atena Sport Club Constanta 01:47:47 Timp 11509 Cod 0 Puncte
51 Varadi Ana Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:47:57 Timp 10967 Cod 0 Puncte
52 Chincea Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 01:47:73 Timp 10654 Cod 0 Puncte
53 Henegar Paula Stefana Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:47:97 Timp 10466 Cod 0 Puncte
54 Ilies Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:48:25 Timp 10635 Cod 0 Puncte
55 Beciu Andreea Alina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:50:10 Timp 10520 Cod 0 Puncte
56 Dogaru Daria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:50:86 Timp 10515 Cod 0 Puncte
57 Micu Andreea Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:51:87 Timp 10756 Cod 0 Puncte
58 Rusu Sabina Gabriela Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:52:40 Timp 10638 Cod 0 Puncte
59 Marton Emma Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:52:42 Timp 10631 Cod 0 Puncte
60 Orzac Paula Reka Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:52:63 Timp 10491 Cod 0 Puncte
61 Lupu Ioana Lucia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:53:05 Timp 10637 Cod 0 Puncte
62 Viktor Yvette Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:53:28 Timp 10450 Cod 0 Puncte
63 Todoran Ioana Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:54:87 Timp 10837 Cod 0 Puncte
64 Sarbulescu Andreea Loreda Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:55:51 Timp 11322 Cod 0 Puncte
65 Lungoci Codruta Bianca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:57:21 Timp 10555 Cod 0 Puncte
66 Draghia Roxana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:59:10 Timp 10961 Cod 0 Puncte
67 Spinu Iulia Adriana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:01:17 Timp 10525 Cod 0 Puncte
68 Popescu Andreea Larisa Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:05:35 Timp 11033 Cod 0 Puncte
69 Dumitrache Ioana Estera As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:12:50 Timp 11170 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (0-99M custom)

1 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:56:42 Timp 9865 Cod 0 Puncte
2 Nicula Andrei Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 05:01:01 Timp 10219 Cod 0 Puncte
3 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:04:36 Timp 9882 Cod 0 Puncte
4 Topala Andrei Tudor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:08:10 Timp 9514 Cod 0 Puncte
5 Mara Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 05:08:50 Timp 9891 Cod 0 Puncte
6 Serban Mihai Denis Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:08:51 Timp 9981 Cod 0 Puncte
7 Nestor Vlad Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:09:11 Timp 9880 Cod 0 Puncte
8 Bajenaru Andrei Costin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:10:86 Timp 9994 Cod 0 Puncte
9 Bonea Sabin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:11:42 Timp 9982 Cod 0 Puncte
10 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 05:11:58 Timp 9475 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Mihai Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:12:17 Timp 10003 Cod 0 Puncte
12 Salajanu Morar Felician Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:17:55 Timp 11043 Cod 0 Puncte
13 Serban Mircea Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:22:11 Timp 9972 Cod 0 Puncte
14 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:25:43 Timp 9824 Cod 0 Puncte
15 Lazar David Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 05:26:80 Timp 10358 Cod 0 Puncte
16 Nagy Csongor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:29:89 Timp 10292 Cod 0 Puncte
17 Hasegan Vlad Sebastian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:29:98 Timp 10260 Cod 0 Puncte
18 Madaras Maria Anton Cl. Sp. Municipal SIBIU 05:30:18 Timp 10049 Cod 0 Puncte
19 Valeanu Robert Dumitru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 05:30:64 Timp 11227 Cod 0 Puncte
20 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:30:65 Timp 9810 Cod 0 Puncte
21 Munteanu Cosmin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 05:31:22 Timp 9267 Cod 0 Puncte
22 Simian Bogdan Ionut Cl. Sp. Municipal SIBIU 05:33:02 Timp 10048 Cod 0 Puncte
23 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:33:25 Timp 10039 Cod 0 Puncte
24 Blotor Darius Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:33:95 Timp 10038 Cod 0 Puncte
25 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 05:34:20 Timp 10341 Cod 0 Puncte
26 Dulu Costin Gabriel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:37:01 Timp 10004 Cod 0 Puncte
27 Dancioiu Alex. Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 05:37:55 Timp 10046 Cod 0 Puncte
28 Jurju Daniel Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:37:68 Timp 10606 Cod 0 Puncte
29 Magureanu Bogdan Mihai As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 05:37:77 Timp 10865 Cod 0 Puncte
30 Iacob Andrei Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:40:88 Timp 9956 Cod 0 Puncte
31 Vlas Bogdan Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:41:04 Timp 10021 Cod 0 Puncte
32 Mailat Eduard Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:41:98 Timp 9974 Cod 0 Puncte
33 Dobra Andrei Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 05:42:04 Timp 10044 Cod 0 Puncte
34 Lazar Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:42:53 Timp 10296 Cod 0 Puncte
35 Laszlo Paul Robert As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 05:43:63 Timp 9798 Cod 0 Puncte
36 Nan Daniel Alex. Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:44:97 Timp 10288 Cod 0 Puncte
37 Cazan Vlad Eduard Cl. Sp. Municipal SIBIU 05:45:99 Timp 10045 Cod 0 Puncte
38 Horeboiu Adrian Costin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:46:42 Timp 9028 Cod 0 Puncte
39 Nedelcu Alexandru As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 05:46:64 Timp 9269 Cod 0 Puncte
40 Dobre Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:46:75 Timp 10944 Cod 0 Puncte
41 Diaconescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:47:10 Timp 10042 Cod 0 Puncte
42 Petric David Ghita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:47:66 Timp 9857 Cod 0 Puncte
43 Sirbulov Marian Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:47:93 Timp 10317 Cod 0 Puncte
44 Ticu Marian Paul Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:48:07 Timp 9977 Cod 0 Puncte
45 Marton Gergely Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:49:66 Timp 10017 Cod 0 Puncte
46 Szeica Paul Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:50:10 Timp 10024 Cod 0 Puncte
47 Macovei Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:53:83 Timp 10958 Cod 0 Puncte
48 Preda Romeo Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 05:54:49 Timp 11558 Cod 0 Puncte
49 Vlad Roberto Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:56:77 Timp 9879 Cod 0 Puncte
50 Marin Paul Cristian Palatul copiilor Constanta 05:58:67 Timp 10745 Cod 0 Puncte
51 Krecz Roland Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:58:88 Timp 10014 Cod 0 Puncte
52 Marin Razvan Horatiu Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 06:02:14 Timp 11150 Cod 0 Puncte
53 Maxim Antoniu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 06:03:05 Timp 9815 Cod 0 Puncte
54 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 06:06:26 Timp 9855 Cod 0 Puncte
55 Gradinaru Robert Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:07:11 Timp 10319 Cod 0 Puncte
56 Antal Musteti Alin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:09:63 Timp 10318 Cod 0 Puncte
57 Achimescu Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 06:11:36 Timp 10263 Cod 0 Puncte
58 Murgui Alexandru Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 06:11:54 Timp 9969 Cod 0 Puncte
59 Popescu Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 06:16:13 Timp 9482 Cod 0 Puncte
60 Giurgiu Alex Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 06:22:59 Timp 10294 Cod 0 Puncte
61 Pop Flaviu Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 06:28:47 Timp 11417 Cod 0 Puncte
62 Beciu Alexadru Gabriel Clubul Sportiv Municipal Braila 06:47:63 Timp 9584 Cod 0 Puncte

5. 100 m bras (0-99F custom)

1 Paius Ancuta Cristina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:24:07 Timp 10282 Cod 0 Puncte
2 Stoica Elena Luciana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:24:95 Timp 9984 Cod 0 Puncte
3 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:32 Timp 8001 Cod 0 Puncte
4 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:05 Timp 9874 Cod 0 Puncte
5 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:28:36 Timp 10015 Cod 0 Puncte
6 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:31:13 Timp 9864 Cod 0 Puncte
7 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:32:05 Timp 10321 Cod 0 Puncte
7 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:05 Timp 9960 Cod 0 Puncte
9 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:32:49 Timp 10001 Cod 0 Puncte
10 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:32:56 Timp 9518 Cod 0 Puncte
11 Bontas Adeline Stefana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:32:57 Timp 9795 Cod 0 Puncte
12 Ungureanu Cosmina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:32:62 Timp 10342 Cod 0 Puncte
13 Julean Iulia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:32:73 Timp 9207 Cod 0 Puncte
14 Iancu Albertina Nicolle Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:29 Timp 9966 Cod 0 Puncte
15 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:33:47 Timp 9988 Cod 0 Puncte
16 Kovacs Karolina Agnes Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:34:32 Timp 9845 Cod 0 Puncte
17 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:05 Timp 9926 Cod 0 Puncte
18 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:35:11 Timp 10026 Cod 0 Puncte
19 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:36:94 Timp 10008 Cod 0 Puncte
20 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:37:05 Timp 10320 Cod 0 Puncte
21 Farkas Karla Venusz Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:38:08 Timp 10363 Cod 0 Puncte
22 Vergelea Stefania Carmen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:36 Timp 9959 Cod 0 Puncte
23 Cirstea Maria Andreea Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:38:62 Timp 10000 Cod 0 Puncte
24 Pitigoi Beatrice Diana Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:39:64 Timp 11148 Cod 0 Puncte
25 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:40:60 Timp 10005 Cod 0 Puncte
26 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:40:68 Timp 10155 Cod 0 Puncte
27 Comarniceanu Flavia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:40:70 Timp 9955 Cod 0 Puncte
28 Humeniuc Denisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:40:83 Timp 10952 Cod 0 Puncte
29 Madulare Andra Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:41:29 Timp 9529 Cod 0 Puncte
30 Hort Ana Maria Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:41:46 Timp 10471 Cod 0 Puncte
31 Gheorghe Madalina Sabina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:42:82 Timp 9844 Cod 0 Puncte
32 Belu Alexandra Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:44:88 Timp 11359 Cod 0 Puncte
33 Peter Ruxandra Iulia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:46:05 Timp 9827 Cod 0 Puncte
34 Bunghetu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Braila 01:46:18 Timp 10822 Cod 0 Puncte
35 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:48:20 Timp 9975 Cod 0 Puncte
36 Iancu Raluca Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:48:22 Timp 9967 Cod 0 Puncte
37 Dedu Claudia Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:48:70 Timp 9965 Cod 0 Puncte
38 Balazs Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:49:35 Timp 10470 Cod 0 Puncte
39 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:49:72 Timp 10016 Cod 0 Puncte
40 Ilie Oana Diandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:50:05 Timp 11699 Cod 0 Puncte
41 Pelin Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:50:33 Timp 10960 Cod 0 Puncte
42 Burlacu Aurora Stefania Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:54:95 Timp 11698 Cod 0 Puncte
43 Girba Liliana Andreea Liceul cu program sportiv Braila 02:02:34 Timp 10430 Cod 0 Puncte

6. 800 m liber (0-99M custom)

1 Militaru Alexandru Kevin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:50:74 Timp 9503 Cod 0 Puncte
2 Dobos Claudiu Florin As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 09:54:79 Timp 9699 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:00:64 Timp 8563 Cod 0 Puncte
4 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 10:13:53 Timp 9147 Cod 0 Puncte
5 Raita Petrica Marius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:18:35 Timp 9365 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Radu George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:18:88 Timp 9504 Cod 0 Puncte
7 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:26:30 Timp 9324 Cod 0 Puncte
8 Andrei Eric Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:26:73 Timp 8005 Cod 0 Puncte
9 Smaranda Tiberiu Ion Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:34:86 Timp 10174 Cod 0 Puncte
10 Patrascu Arabagian Bogdan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10:34:98 Timp 8946 Cod 0 Puncte
11 Gereb Romeo Mihai Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 10:42:66 Timp 9413 Cod 0 Puncte
12 Rosioru Paul Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10:45:33 Timp 9371 Cod 0 Puncte
13 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:49:51 Timp 9315 Cod 0 Puncte
14 Tarta Bolba George Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 10:51:17 Timp 9148 Cod 0 Puncte
15 Glod Ionut Daniel Liceul cu program sportiv Bacau 10:54:61 Timp 8925 Cod 0 Puncte
16 Timbus Alex Catalin Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 11:03:97 Timp 9149 Cod 0 Puncte
17 Sabou Marius Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 11:04:55 Timp 9329 Cod 0 Puncte
18 Biriboaca Radu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 11:09:07 Timp 9693 Cod 0 Puncte
19 Toth Rares Andres Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 11:19:11 Timp 9323 Cod 0 Puncte
20 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 11:30:29 Timp 8879 Cod 0 Puncte
21 Danut Gabriel Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 11:38:48 Timp 9317 Cod 0 Puncte
22 Baicu Cristian Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 11:47:95 Timp 9013 Cod 0 Puncte
23 Baleanu Stefan Florin Clubul Sportiv Municipal Braila 12:04:32 Timp 9580 Cod 0 Puncte

7. 50 m fluture (0-99M custom)

1 Rosianu Emil Marian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:83 Timp 9049 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Razvan Eduard Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:21 Timp 8563 Cod 0 Puncte
3 Neama Raul Emanuel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:77 Timp 9780 Cod 0 Puncte
3 Militaru Alexandru Kevin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:77 Timp 9503 Cod 0 Puncte
5 Sarac Ionut Alin Liceul cu program sportiv ARAD 00:31:00 Timp 9764 Cod 0 Puncte
6 Smaranda Tiberiu Ion Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:74 Timp 10174 Cod 0 Puncte
7 Nas Mihai Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:31:80 Timp 9147 Cod 0 Puncte
8 Spinu Cosmin Teodor Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:31:89 Timp 9443 Cod 0 Puncte
9 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:32:17 Timp 9723 Cod 0 Puncte
10 Radu Sergiu Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:20 Timp 8879 Cod 0 Puncte
11 Voda Erich Bruno Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:24 Timp 9749 Cod 0 Puncte
12 Lungu Horia Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:32:32 Timp 9439 Cod 0 Puncte
13 Gheorghita Tiberiu Mihai Liceul cu program sportiv Braila 00:32:93 Timp 9527 Cod 0 Puncte
14 Tarta Bolba George Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:32:94 Timp 9148 Cod 0 Puncte
15 Sabou Marius Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:00 Timp 9329 Cod 0 Puncte
16 Szilagyi Alex. Richard Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:26 Timp 9315 Cod 0 Puncte
17 Bartalis Roland Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:47 Timp 9414 Cod 0 Puncte
18 Ion Alexandru Cristian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:33:76 Timp 9728 Cod 0 Puncte
19 Iordachescu Sergiu Cristi Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:33:93 Timp 9727 Cod 0 Puncte
20 Raita Petrica Marius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:96 Timp 9365 Cod 0 Puncte
21 Andrei Eric Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:00 Timp 8005 Cod 0 Puncte
22 Ispas Andrei Cosmin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:10 Timp 9456 Cod 0 Puncte
23 Dumitrascuta David Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:23 Timp 9556 Cod 0 Puncte
24 Dumitrache Alexandru Iuli Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:34:32 Timp 9490 Cod 0 Puncte
25 Nilca Bogdan Dragos Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:39 Timp 9598 Cod 0 Puncte
26 Maxim Tudor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:59 Timp 10333 Cod 0 Puncte
27 Ghitun Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:76 Timp 10335 Cod 0 Puncte
28 Chete Sergiu Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:84 Timp 9554 Cod 0 Puncte
29 Rosioru Paul Andrei Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:89 Timp 9371 Cod 0 Puncte
30 Cauc Florin Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:02 Timp 9346 Cod 0 Puncte
30 Glod Ionut Daniel Liceul cu program sportiv Bacau 00:35:02 Timp 8925 Cod 0 Puncte
32 Gereb Romeo Mihai Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:12 Timp 9413 Cod 0 Puncte
33 Golovca Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:15 Timp 8945 Cod 0 Puncte
33 Puia Petre Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:15 Timp 9495 Cod 0 Puncte
35 Lazaroiu Vlad Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:21 Timp 8004 Cod 0 Puncte
36 Apostol George Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:26 Timp 9617 Cod 0 Puncte
37 Bereczki Hunor Csaba Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:39 Timp 9412 Cod 0 Puncte
38 Dedu Catalin Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:41 Timp 9347 Cod 0 Puncte
39 Ionescu Radu George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:42 Timp 9504 Cod 0 Puncte
39 Coste Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:42 Timp 9310 Cod 0 Puncte
41 Calin George Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:35:50 Timp 9048 Cod 0 Puncte
42 Achilie Robert Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:52 Timp 9615 Cod 0 Puncte
43 Pascal Cosmin Constantin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:63 Timp 9552 Cod 0 Puncte
44 Rusu Teodor Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:71 Timp 9499 Cod 0 Puncte
45 Biriboaca Radu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:08 Timp 9693 Cod 0 Puncte
46 Bota Andrei Nicusor Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:32 Timp 9324 Cod 0 Puncte
47 Baleanu Stefan Florin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:36:58 Timp 9580 Cod 0 Puncte
48 Szekely Schnedarek Marton Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:19 Timp 10627 Cod 0 Puncte
49 Robescu Radu Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:37:74 Timp 11737 Cod 0 Puncte
50 Toth Rares Andres Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:80 Timp 9323 Cod 0 Puncte
51 Paraschiv Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:81 Timp 9350 Cod 0 Puncte
52 Pop Ovidiu Gavril Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:37:86 Timp 11736 Cod 0 Puncte
53 Braga George Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:46 Timp 9489 Cod 0 Puncte
54 Baicu Cristian Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:57 Timp 9013 Cod 0 Puncte
55 Patrascu Arabagian Bogdan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:38:64 Timp 8946 Cod 0 Puncte
56 Loghin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:38:74 Timp 10399 Cod 0 Puncte
57 Rosu Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:95 Timp 9513 Cod 0 Puncte
58 Furca Valentin Cosmin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:18 Timp 9551 Cod 0 Puncte
59 Chincea Emanuel Liceul cu program sportiv ARAD 00:39:46 Timp 9281 Cod 0 Puncte
60 Danut Gabriel Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:40:41 Timp 9317 Cod 0 Puncte
61 Sandor Andrei Mircea Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:40:85 Timp 10786 Cod 0 Puncte

8. 50 m liber (0-99M custom)

1 Ratiu George Adrian Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:30:18 Timp 10622 Cod 0 Puncte
1 Lucaci Alexandru Sport Club Municipal Bacau 02:09:37 Timp 10985 Cod 0 Puncte
2 Grosu Daniel Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:30:84 Timp 10990 Cod 0 Puncte
2 Badica Tudor Andrei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:10:40 Timp 10784 Cod 0 Puncte
3 Caba Liviu Emil ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:41 Timp 11062 Cod 0 Puncte
3 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:06 Timp 10554 Cod 0 Puncte
4 Bran Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:68 Timp 10697 Cod 0 Puncte
4 Sarac Catalin Emanuel Liceul cu program sportiv ARAD 02:11:63 Timp 10649 Cod 0 Puncte
5 Boboc Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:24 Timp 10565 Cod 0 Puncte
5 Catargiu Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:12:54 Timp 10641 Cod 0 Puncte
6 Stoica C-Tin George Alex. Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:31 Timp 10736 Cod 0 Puncte
6 Scurtu Paul Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:16:04 Timp 10880 Cod 0 Puncte
7 Catargiu Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:34 Timp 10641 Cod 0 Puncte
7 Pop Calin Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:23 Timp 10487 Cod 0 Puncte
8 Stan Filip Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:45 Timp 11031 Cod 0 Puncte
8 Gligan Vlad Adrian Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 02:19:66 Timp 10621 Cod 0 Puncte
9 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:51 Timp 9481 Cod 0 Puncte
9 Vaipan Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:20:47 Timp 11060 Cod 0 Puncte
10 Ardelean Alex Ovidiu Liceul cu program sportiv ARAD 00:32:61 Timp 10648 Cod 0 Puncte
10 Rusen David Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:24:45 Timp 10897 Cod 0 Puncte
11 Badescu Petrut Ovidiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:62 Timp 10554 Cod 0 Puncte
11 Atomei Riccardo Nicholas As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:25:62 Timp 10440 Cod 0 Puncte
12 Barna Theodor Serban Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:76 Timp 10630 Cod 0 Puncte
12 Bodiu Cristian Valeriu Palatul copiilor Constanta 02:25:63 Timp 10735 Cod 0 Puncte
13 Lucaci Alexandru Sport Club Municipal Bacau 00:32:77 Timp 10985 Cod 0 Puncte
13 Troanca Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:93 Timp 10781 Cod 0 Puncte
14 Sarac Catalin Emanuel Liceul cu program sportiv ARAD 00:33:20 Timp 10649 Cod 0 Puncte
14 Girbacea Razvan Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 02:34:49 Timp 11008 Cod 0 Puncte
15 Vaipan Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:22 Timp 11060 Cod 0 Puncte
15 Serafim Dragos Mihai Liceul cu program sportiv Braila 02:35:14 Timp 11104 Cod 0 Puncte
16 Stamate Bogdan Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:29 Timp 10604 Cod 0 Puncte
16 Istrate Vlad Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:36:69 Timp 10512 Cod 0 Puncte
17 Vasile Vlad Marian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:31 Timp 11029 Cod 0 Puncte
17 Avadanei Razvan Mihai As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 02:59:45 Timp 11307 Cod 0 Puncte
18 Osanu Andrei Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:42 Timp 11160 Cod 0 Puncte
19 Ene Codrin Constantin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:50 Timp 10714 Cod 0 Puncte
20 Pop Calin Dumitru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:52 Timp 10487 Cod 0 Puncte
21 Berindan Dan Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:54 Timp 10477 Cod 0 Puncte
22 Nemet Andrei Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:67 Timp 10489 Cod 0 Puncte
22 Stafie Calin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:67 Timp 11072 Cod 0 Puncte
24 Hariga Alexandru C-Tin Sport Club Municipal Bacau 00:33:79 Timp 10991 Cod 0 Puncte
25 Micu Alexandru Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:33:81 Timp 11078 Cod 0 Puncte
26 Bodnar Alexandru Razvan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:82 Timp 10640 Cod 0 Puncte
26 Badica Tudor Andrei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:82 Timp 10784 Cod 0 Puncte
28 Paduraru Andrei Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:92 Timp 10882 Cod 0 Puncte
29 Maer Norbert Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:93 Timp 10883 Cod 0 Puncte
30 Mican Mircea Constantin Sport Club Municipal Bacau 00:33:96 Timp 10993 Cod 0 Puncte
31 Gontar Odeli Cornel Liceul cu program sportiv ARAD 00:33:97 Timp 10646 Cod 0 Puncte
32 Scurtu Paul Stefan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:02 Timp 10880 Cod 0 Puncte
33 Bija Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:34:06 Timp 10653 Cod 0 Puncte
34 Badarau Raul Sebastian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:10 Timp 10885 Cod 0 Puncte
35 Diaconu Andrei As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:34:13 Timp 10437 Cod 0 Puncte
36 Baciu Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:26 Timp 10676 Cod 0 Puncte
37 Mircia Mihai Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:28 Timp 10898 Cod 0 Puncte
38 Roman Gabriel Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:31 Timp 10643 Cod 0 Puncte
39 Vaduva David Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:34:37 Timp 10469 Cod 0 Puncte
39 Garbasevschi Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:37 Timp 10694 Cod 0 Puncte
41 Dabija Cristinel Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:40 Timp 10500 Cod 0 Puncte
42 Bacalu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:34:48 Timp 11009 Cod 0 Puncte
43 Gligan Vlad Adrian Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:34:55 Timp 10621 Cod 0 Puncte
44 Ucenic Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:66 Timp 10603 Cod 0 Puncte
45 Atomei Riccardo Nicholas As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:34:70 Timp 10440 Cod 0 Puncte
46 Bomchis Filip Tudor Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:34:73 Timp 11041 Cod 0 Puncte
47 Epure Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:76 Timp 10969 Cod 0 Puncte
48 Butnariu Andrei Carlos Sport Club Municipal Bacau 00:34:93 Timp 10998 Cod 0 Puncte
49 Romas Catalin Eladio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:95 Timp 10748 Cod 0 Puncte
49 Serban Bogdan Cristian Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:95 Timp 11030 Cod 0 Puncte
51 Ilea Bogdan Alin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:35:04 Timp 11743 Cod 0 Puncte
52 Dumitru Cosmin As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:35:11 Timp 10862 Cod 0 Puncte
53 Anton Dan Andrei Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:35:14 Timp 11047 Cod 0 Puncte
54 Diculescu Andrei Sorin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:21 Timp 10893 Cod 0 Puncte
55 Tufan Robert Daniel Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:35:25 Timp 11116 Cod 0 Puncte
56 Madaras Sabin Augustin Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:35:29 Timp 10460 Cod 0 Puncte
57 Coman Robert Adrian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:33 Timp 10543 Cod 0 Puncte
58 Pacioianu Vasile Alex. Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:37 Timp 10178 Cod 0 Puncte
59 Toma Octavian Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:35:46 Timp 10790 Cod 0 Puncte
60 Hanta Codrin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:56 Timp 10695 Cod 0 Puncte
61 Craciun Calin Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:66 Timp 11016 Cod 0 Puncte
62 Leucuta Leonard Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:77 Timp 10965 Cod 0 Puncte
63 Branga Mircea Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:80 Timp 10596 Cod 0 Puncte
64 Popa Aaron Stefan Liceul cu program sportiv ARAD 00:35:84 Timp 10647 Cod 0 Puncte
65 Troanca Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:86 Timp 10781 Cod 0 Puncte
66 Bodiu Cristian Valeriu Palatul copiilor Constanta 00:36:20 Timp 10735 Cod 0 Puncte
67 Morar Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:36:26 Timp 11046 Cod 0 Puncte
68 Stoleru Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:36:39 Timp 10443 Cod 0 Puncte
69 Talpai Zsolt Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:44 Timp 10966 Cod 0 Puncte
70 Carnat Alexandru George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:57 Timp 10678 Cod 0 Puncte
71 Tompa Gyorgy Kadosa Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:36:59 Timp 11410 Cod 0 Puncte
72 Stoicescu Adrian Gabriel Palatul copiilor Constanta 00:36:68 Timp 10732 Cod 0 Puncte
73 Palfi Bogdan Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:86 Timp 10503 Cod 0 Puncte
74 Capatana Alexandru Stefan Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:37:00 Timp 11159 Cod 0 Puncte
75 Niculescu Andrei Cristian Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:37:02 Timp 10461 Cod 0 Puncte
76 Baltoi Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:18 Timp 11710 Cod 0 Puncte
77 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:37:19 Timp 10740 Cod 0 Puncte
78 Sapataru Raul Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:37:23 Timp 11151 Cod 0 Puncte
79 Rusen David Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:25 Timp 10897 Cod 0 Puncte
80 Popa Dan Gabriel Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:37:34 Timp 10698 Cod 0 Puncte
81 Mihai Denis Stefan Palatul copiilor Constanta 00:37:36 Timp 10733 Cod 0 Puncte
82 Istrate Vlad Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:41 Timp 10512 Cod 0 Puncte
83 Iordache Liviu Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:55 Timp 10507 Cod 0 Puncte
84 Georgescu Andrei Theodor Palatul copiilor Constanta 00:37:76 Timp 10739 Cod 0 Puncte
85 Szasz Robert Mate Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:88 Timp 11720 Cod 0 Puncte
86 Girbacea Razvan Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:37:93 Timp 11008 Cod 0 Puncte
86 Arpin Vlad Gabriel As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 00:37:93 Timp 11152 Cod 0 Puncte
88 Manolescu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:99 Timp 10506 Cod 0 Puncte
89 Solomon Gabriel Viorel Liceul cu program sportiv Braila 00:38:07 Timp 11105 Cod 0 Puncte
90 Mocanu Radu Teodor Liceul cu program sportiv Braila 00:38:15 Timp 11099 Cod 0 Puncte
91 Porubin Nelu Cl. Sp. Municipal ORADEA 00:38:32 Timp 11115 Cod 0 Puncte
92 Serafim Dragos Mihai Liceul cu program sportiv Braila 00:38:45 Timp 11104 Cod 0 Puncte
93 Grigoriu Teodor Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:65 Timp 10793 Cod 0 Puncte
94 Nisulescu Gruia Mihail Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:96 Timp 10514 Cod 0 Puncte
95 Tirlea Ionut Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:08 Timp 11147 Cod 0 Puncte
95 Vasile Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:08 Timp 9939 Cod 0 Puncte
97 Kelemen Szabolcs Gyork Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:39:23 Timp 11749 Cod 0 Puncte
98 Viju Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:39:27 Timp 11557 Cod 0 Puncte
99 Micu Mihai Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:39:62 Timp 11077 Cod 0 Puncte
100 Brebeanu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:66 Timp 10772 Cod 0 Puncte
101 Ionita Andrei Liceul cu program sportiv ARAD 00:40:03 Timp 10655 Cod 0 Puncte
102 Marin Marcu As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 00:40:11 Timp 11081 Cod 0 Puncte
103 Zus Cristian As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:40:35 Timp 10859 Cod 0 Puncte
104 Sztankovics Nicolae Ovidi Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:43 Timp 11564 Cod 0 Puncte
105 Stoica Andrei Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:41:22 Timp 11155 Cod 0 Puncte
106 Gazdik Daniel Clubul Sportiv Municipal Arad 00:41:29 Timp 10664 Cod 0 Puncte
107 Andrei Razvan Gabriel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:41:35 Timp 10696 Cod 0 Puncte
108 Roman Eric Tudor Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:42:04 Timp 10607 Cod 0 Puncte
109 Spulber Laurentiu Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:44:46 Timp 10815 Cod 0 Puncte
110 Babescu Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:51 Timp 10971 Cod 0 Puncte
111 Podaru George Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:44:68 Timp 10816 Cod 0 Puncte
112 Smarandi Tudor Stefan Palatul copiilor Constanta 00:45:77 Timp 10734 Cod 0 Puncte
113 Eremia Alexandru Mihai Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:45:79 Timp 11606 Cod 0 Puncte
114 Gheorghe Cristian Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:16 Timp 10764 Cod 0 Puncte
115 Turluianu Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:46:35 Timp 11168 Cod 0 Puncte
116 Avadanei Razvan Mihai As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 00:46:74 Timp 11307 Cod 0 Puncte
117 Grigore Eduard Alexandru Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:47:72 Timp 11664 Cod 0 Puncte
118 Bobocea Eduard Catalin Liceul cu program sportiv Braila 00:48:05 Timp 10812 Cod 0 Puncte
119 Pocolin Alex. Gabriel As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 00:49:91 Timp 11088 Cod 0 Puncte

9. 100 m liber (0-99F custom)

1 Chilianu Margareta Sport Club Municipal Bacau 01:07:34 Timp 11002 Cod 0 Puncte
1 Rinzascu Alexandra Sport Club Municipal Bacau 04:50:75 Timp 11000 Cod 0 Puncte
2 Karmasch Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:05 Timp 10849 Cod 0 Puncte
2 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 04:51:31 Timp 11038 Cod 0 Puncte
3 Stan Alina Ioana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:09:70 Timp 11034 Cod 0 Puncte
3 Durus Oana Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:51:82 Timp 10845 Cod 0 Puncte
4 Kovacs Kriszta Nora Liceul cu program sportiv ARAD 01:10:85 Timp 10458 Cod 0 Puncte
4 Maier Alisa Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 05:01:82 Timp 9790 Cod 0 Puncte
5 Chincea Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 01:10:93 Timp 10654 Cod 0 Puncte
5 Ilies Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 05:04:52 Timp 10635 Cod 0 Puncte
6 Savastita Simona Alex. Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:11:11 Timp 11038 Cod 0 Puncte
6 Carja Andora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:10:40 Timp 10890 Cod 0 Puncte
7 Pojar Rebecca Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:11:36 Timp 11158 Cod 0 Puncte
7 Korponay Kata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:11:20 Timp 10501 Cod 0 Puncte
8 Rinzascu Alexandra Sport Club Municipal Bacau 01:11:37 Timp 11000 Cod 0 Puncte
8 Dragomir Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:17:10 Timp 10779 Cod 0 Puncte
9 Durus Oana Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:30 Timp 10845 Cod 0 Puncte
9 Viktor Yvette Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:25:92 Timp 10450 Cod 0 Puncte
10 Pascu Iustina Georgiana As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:14:21 Timp 9794 Cod 0 Puncte
10 Dragomir Ana Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:21 Timp 10779 Cod 0 Puncte
10 Fulop Medeea Adina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:27:46 Timp 10502 Cod 0 Puncte
11 Luca Stefania Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:59:79 Timp 9480 Cod 0 Puncte
12 Maier Alisa Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:14:23 Timp 9790 Cod 0 Puncte
13 Smetan Ingrid Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:33 Timp 10848 Cod 0 Puncte
14 Varadi Ana Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:34 Timp 10967 Cod 0 Puncte
15 Bujenita Melisa Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:35 Timp 10773 Cod 0 Puncte
16 Druta Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:15:65 Timp 10634 Cod 0 Puncte
17 Hermenean Ioana Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:15:91 Timp 10835 Cod 0 Puncte
18 Csendes Maria Dolores Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:16:01 Timp 11036 Cod 0 Puncte
19 Rusu Giulia Sarah Sport Club Municipal Bacau 01:16:16 Timp 10988 Cod 0 Puncte
20 Miron Oana Sport Club Municipal Bacau 01:16:25 Timp 10979 Cod 0 Puncte
21 Kontra Nicola Maria Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:16:30 Timp 10615 Cod 0 Puncte
22 Korponay Kata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:35 Timp 10501 Cod 0 Puncte
23 Iluca Viviana Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:36 Timp 10887 Cod 0 Puncte
24 Crisan Ina Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:16:76 Timp 9792 Cod 0 Puncte
25 Luca Stefania Eliza Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:81 Timp 9480 Cod 0 Puncte
26 Savina Nicola Ruxandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:88 Timp 10639 Cod 0 Puncte
27 Costea Denisa Stefania Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:91 Timp 10486 Cod 0 Puncte
28 Maxin Melissa Octavia Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 01:16:95 Timp 10624 Cod 0 Puncte
29 Toth Naomi Andreea Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:17:05 Timp 11111 Cod 0 Puncte
30 Sarbulescu Andreea Loreda Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:17:11 Timp 11322 Cod 0 Puncte
31 Golasila Ana Octavia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:20 Timp 10888 Cod 0 Puncte
32 Carja Andora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:36 Timp 10890 Cod 0 Puncte
33 Ilies Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:17:42 Timp 10635 Cod 0 Puncte
34 Barau Irina Ioana Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:17:60 Timp 11035 Cod 0 Puncte
35 Hecico Alexia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:21 Timp 10847 Cod 0 Puncte
36 Bodog Bogdana Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:18:34 Timp 10449 Cod 0 Puncte
37 Lissov Diana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:18:56 Timp 10636 Cod 0 Puncte
38 Licz Alexandra Francesca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:57 Timp 10475 Cod 0 Puncte
39 Lupu Ioana Lucia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:18:64 Timp 10637 Cod 0 Puncte
40 Ionascu Edeea Atanasia Sport Club Municipal Bacau 01:18:93 Timp