Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de seniori si juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (17 - 99 ani) Feminin

1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:43 Timp 5894 Cod 0 Puncte
1 Daghid Ioan Sergiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:04 Timp 3309 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:16:28 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Agache Dragos Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:25 Timp 1425 Cod 0 Puncte
3 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:74 Timp 4867 Cod 0 Puncte
3 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:66 Timp 7058 Cod 0 Puncte
3 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:74 Timp 6839 Cod 0 Puncte
4 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:06:77 Timp 6239 Cod 0 Puncte
5 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:15 Timp 6244 Cod 0 Puncte
5 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:24 Timp 4407 Cod 0 Puncte
6 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 01:20:50 Timp 7709 Cod 0 Puncte
6 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:06 Timp 5968 Cod 0 Puncte
7 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:03 Timp 6131 Cod 0 Puncte
7 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:63 Timp 8098 Cod 0 Puncte
8 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:02 Timp 6380 Cod 0 Puncte
8 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:21:64 Timp 7090 Cod 0 Puncte
9 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:09:50 Timp 7174 Cod 0 Puncte
9 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:09 Timp 7437 Cod 0 Puncte
10 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:23:39 Timp 6664 Cod 0 Puncte
10 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:78 Timp 7782 Cod 0 Puncte
11 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:24:80 Timp 8130 Cod 0 Puncte
11 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:84 Timp 6462 Cod 0 Puncte
12 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:62 Timp 7920 Cod 0 Puncte
12 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:09 Timp 5892 Cod 0 Puncte
13 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:16 Timp 7876 Cod 0 Puncte
13 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:99 Timp 6142 Cod 0 Puncte
14 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:36 Timp 6461 Cod 0 Puncte
14 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:79 Timp 5361 Cod 0 Puncte
15 Rosu Florentin Vasilica Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:54 Timp 5031 Cod 0 Puncte
15 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:35:42 Timp 8288 Cod 0 Puncte
16 Voicu Cristiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:39:10 Timp 7722 Cod 0 Puncte
16 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:68 Timp 6850 Cod 0 Puncte
17 Scutaru Loredana Elena Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:38:26 Timp 6252 Cod 0 Puncte
17 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:82 Timp 2498 Cod 0 Puncte
18 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:10:37 Timp 684 Cod 0 Puncte
19 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:20 Timp 6426 Cod 0 Puncte
20 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:90 Timp 6134 Cod 0 Puncte
21 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:85 Timp 6132 Cod 0 Puncte
22 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:73 Timp 7885 Cod 0 Puncte
23 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:93 Timp 5120 Cod 0 Puncte
24 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:33 Timp 7357 Cod 0 Puncte
25 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:44 Timp 7457 Cod 0 Puncte
26 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:74 Timp 6722 Cod 0 Puncte
27 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:14 Timp 6424 Cod 0 Puncte
28 Iancu Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:78 Timp 7479 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (17 - 99 ani) Feminin

1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:82 Timp 5894 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:24:92 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Trandafir Norbert CSM Targoviste 00:25:01 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:89 Timp 5925 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:11 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:04 Timp 4567 Cod 0 Puncte
4 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:09 Timp 2836 Cod 0 Puncte
4 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:25:50 Timp 2842 Cod 0 Puncte
5 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:15 Timp 6556 Cod 0 Puncte
5 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:59 Timp 5997 Cod 0 Puncte
6 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:07 Timp 5975 Cod 0 Puncte
6 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:22 Timp 7471 Cod 0 Puncte
6 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:22 Timp 7969 Cod 0 Puncte
6 Predescu Petru Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:07 Timp 6047 Cod 0 Puncte
8 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:01 Timp 6423 Cod 0 Puncte
8 Daghid Ioan Sergiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:68 Timp 3309 Cod 0 Puncte
9 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:74 Timp 6783 Cod 0 Puncte
9 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:71 Timp 7761 Cod 0 Puncte
10 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:45 Timp 6147 Cod 0 Puncte
10 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:95 Timp 7227 Cod 0 Puncte
11 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:31:70 Timp 6730 Cod 0 Puncte
11 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:83 Timp 6527 Cod 0 Puncte
12 Niculescu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:51 Timp 6833 Cod 0 Puncte
12 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:89 Timp 7470 Cod 0 Puncte
12 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:89 Timp 7088 Cod 0 Puncte
13 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:58 Timp 6641 Cod 0 Puncte
14 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:63 Timp 8098 Cod 0 Puncte
14 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:32:14 Timp 7651 Cod 0 Puncte
15 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:93 Timp 7475 Cod 0 Puncte
15 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 00:32:32 Timp 6754 Cod 0 Puncte
16 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:97 Timp 7417 Cod 0 Puncte
16 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:08 Timp 5375 Cod 0 Puncte
17 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:46 Timp 7977 Cod 0 Puncte
17 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:16 Timp 6462 Cod 0 Puncte
18 Grosu Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:24 Timp 6667 Cod 0 Puncte
18 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:55 Timp 7437 Cod 0 Puncte
19 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:38 Timp 6726 Cod 0 Puncte
19 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:84 Timp 6830 Cod 0 Puncte
20 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:04 Timp 7132 Cod 0 Puncte
20 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:40 Timp 6456 Cod 0 Puncte
21 Stanescu Alina Nicoleta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:06 Timp 6446 Cod 0 Puncte
21 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:28:46 Timp 7978 Cod 0 Puncte
22 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:40 Timp 7809 Cod 0 Puncte
22 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:49 Timp 6836 Cod 0 Puncte
23 Feodorof Morozan Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:51 Timp 6854 Cod 0 Puncte
23 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:52 Timp 6716 Cod 0 Puncte
24 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:54 Timp 6536 Cod 0 Puncte
24 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 00:33:83 Timp 7709 Cod 0 Puncte
25 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:24 Timp 8192 Cod 0 Puncte
25 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:63 Timp 9278 Cod 0 Puncte
26 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:42 Timp 7483 Cod 0 Puncte
26 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:03 Timp 6570 Cod 0 Puncte
27 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:21 Timp 6138 Cod 0 Puncte
27 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:09 Timp 8314 Cod 0 Puncte
27 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:09 Timp 7232 Cod 0 Puncte
28 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:35 Timp 6529 Cod 0 Puncte
29 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:37 Timp 7121 Cod 0 Puncte
30 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:57 Timp 7477 Cod 0 Puncte
31 Astratini Ciprian Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:61 Timp 5380 Cod 0 Puncte
32 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:29:67 Timp 5857 Cod 0 Puncte
33 Costea Gabriel Antonio Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:29:86 Timp 4583 Cod 0 Puncte
34 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:97 Timp 6647 Cod 0 Puncte
35 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:23 Timp 7357 Cod 0 Puncte
36 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:33 Timp 6979 Cod 0 Puncte
37 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:37 Timp 7916 Cod 0 Puncte
38 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:63 Timp 7880 Cod 0 Puncte
39 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:67 Timp 7476 Cod 0 Puncte
40 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:01 Timp 6132 Cod 0 Puncte
41 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:05 Timp 7465 Cod 0 Puncte
42 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:31:18 Timp 7174 Cod 0 Puncte
43 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:27 Timp 6697 Cod 0 Puncte
44 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:34 Timp 5968 Cod 0 Puncte
45 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:54 Timp 7150 Cod 0 Puncte
46 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:67 Timp 7466 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:00:65 Timp 2500 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 07:42:87 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Benea Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 09:07:41 Timp 4695 Cod 0 Puncte
2 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:11:41 Timp 6527 Cod 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:09:82 Timp 6556 Cod 0 Puncte
3 Cristea Horia Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 08:13:62 Timp 7475 Cod 0 Puncte
4 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:18:20 Timp 5901 Cod 0 Puncte
4 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 09:14:62 Timp 8077 Cod 0 Puncte
5 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:28:27 Timp 6696 Cod 0 Puncte
5 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 09:21:91 Timp 6975 Cod 0 Puncte
6 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:40:23 Timp 7476 Cod 0 Puncte
6 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:37:28 Timp 6423 Cod 0 Puncte
7 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:02:09 Timp 7130 Cod 0 Puncte
7 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:21:76 Timp 6142 Cod 0 Puncte
8 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:13:09 Timp 8309 Cod 0 Puncte
9 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:00:09 Timp 7916 Cod 0 Puncte
9 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 09:29:94 Timp 7067 Cod 0 Puncte
10 Stoiciu Anamaria Beatrice Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:35:64 Timp 7920 Cod 0 Puncte
10 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:09:18 Timp 7476 Cod 0 Puncte
11 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:02:39 Timp 7130 Cod 0 Puncte
11 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:20:88 Timp 8097 Cod 0 Puncte
12 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:34:43 Timp 8310 Cod 0 Puncte
13 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:42:05 Timp 7483 Cod 0 Puncte
99 Cristea Horia Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 08:29:36 Timp 7475 Cod 0 Puncte
99 Benea Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 09:23:75 Timp 4695 Cod 0 Puncte
99 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:33:09 Timp 6696 Cod 0 Puncte
99 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:12:66 Timp 6556 Cod 0 Puncte
99 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal Brasov 08:15:62 Timp 4961 Cod 0 Puncte
99 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:26:97 Timp 5901 Cod 0 Puncte
99 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 09:29:55 Timp 6975 Cod 0 Puncte
99 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:14:72 Timp 7437 Cod 0 Puncte
99 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:30:76 Timp 6527 Cod 0 Puncte
99 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:25:45 Timp 7432 Cod 0 Puncte
99 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:24:82 Timp 710 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (15 - 16 ani) Feminin

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:53:19 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:32:26 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:58:98 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:23 Timp 7432 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:04:76 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:38:00 Timp 6234 Cod 0 Puncte
4 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 04:08:78 Timp 7028 Cod 0 Puncte
4 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 04:38:45 Timp 7584 Cod 0 Puncte
5 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:48:31 Timp 6756 Cod 0 Puncte
5 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:14:29 Timp 5901 Cod 0 Puncte
6 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:48:46 Timp 7976 Cod 0 Puncte
6 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:16:32 Timp 6652 Cod 0 Puncte
7 Albu Sonia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:51:31 Timp 6885 Cod 0 Puncte
7 Sabovici Adrian Marius Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:20:59 Timp 3316 Cod 0 Puncte
8 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:34 Timp 7040 Cod 0 Puncte
8 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:02:78 Timp 6423 Cod 0 Puncte
9 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:20:28 Timp 7475 Cod 0 Puncte
9 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 04:53:19 Timp 7062 Cod 0 Puncte
10 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:04:13 Timp 7130 Cod 0 Puncte
10 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 04:25:49 Timp 7582 Cod 0 Puncte
11 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:05:86 Timp 8196 Cod 0 Puncte
11 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:27:19 Timp 6724 Cod 0 Puncte
12 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:13:13 Timp 6779 Cod 0 Puncte
12 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:27:43 Timp 7968 Cod 0 Puncte
13 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:28:28 Timp 6726 Cod 0 Puncte
14 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:34:13 Timp 5742 Cod 0 Puncte
15 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:36:74 Timp 6696 Cod 0 Puncte
16 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:37:51 Timp 7150 Cod 0 Puncte
17 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:38:74 Timp 9278 Cod 0 Puncte
18 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:38:98 Timp 6709 Cod 0 Puncte
19 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:43:40 Timp 5966 Cod 0 Puncte
20 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:49:89 Timp 7476 Cod 0 Puncte
21 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:58:67 Timp 7477 Cod 0 Puncte
22 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:01:32 Timp 7726 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (17 - 99 ani) Feminin

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:55:00 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:80 Timp 2500 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:59:97 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:81 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:45 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:47 Timp 7471 Cod 0 Puncte
4 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:06 Timp 6556 Cod 0 Puncte
4 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:61 Timp 5975 Cod 0 Puncte
5 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:58 Timp 5332 Cod 0 Puncte
5 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:00:70 Timp 598 Cod 0 Puncte
6 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:59 Timp 5367 Cod 0 Puncte
6 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:09 Timp 6652 Cod 0 Puncte
7 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:01:63 Timp 5857 Cod 0 Puncte
7 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:09:04 Timp 6975 Cod 0 Puncte
8 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:88 Timp 6536 Cod 0 Puncte
8 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:75 Timp 7761 Cod 0 Puncte
9 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:35 Timp 7969 Cod 0 Puncte
9 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:02:62 Timp 6656 Cod 0 Puncte
10 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:20 Timp 7417 Cod 0 Puncte
10 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:33 Timp 6429 Cod 0 Puncte
11 Matachi Monica Andreea Liceul cu program sportiv Braila 01:12:35 Timp 7568 Cod 0 Puncte
11 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:27 Timp 6836 Cod 0 Puncte
12 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:05:69 Timp 3904 Cod 0 Puncte
12 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:24 Timp 7909 Cod 0 Puncte
13 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:73 Timp 6148 Cod 0 Puncte
13 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 01:13:45 Timp 7067 Cod 0 Puncte
14 Ciuciuc Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:59 Timp 7753 Cod 0 Puncte
14 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:06:00 Timp 7066 Cod 0 Puncte
15 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:08 Timp 8192 Cod 0 Puncte
15 Iordache Alexandru Razvan Liceul cu program sportiv Braila 01:07:65 Timp 6729 Cod 0 Puncte
16 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:09 Timp 6756 Cod 0 Puncte
16 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:16 Timp 6147 Cod 0 Puncte
17 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:95 Timp 5511 Cod 0 Puncte
17 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:58 Timp 8310 Cod 0 Puncte
18 Kagan Ferenc Tibor Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:07:50 Timp 7563 Cod 0 Puncte
18 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:14:81 Timp 7088 Cod 0 Puncte
19 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:18 Timp 7189 Cod 0 Puncte
19 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:45 Timp 7040 Cod 0 Puncte
20 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:16:25 Timp 8128 Cod 0 Puncte
20 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:33 Timp 7900 Cod 0 Puncte
21 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:09 Timp 8309 Cod 0 Puncte
21 Parasciuc Adrian Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:10:62 Timp 6864 Cod 0 Puncte
22 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 01:17:69 Timp 7071 Cod 0 Puncte
22 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:10 Timp 7465 Cod 0 Puncte
23 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:62 Timp 7466 Cod 0 Puncte
23 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:09 Timp 6279 Cod 0 Puncte
24 Banica Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:19:27 Timp 7173 Cod 0 Puncte
24 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:05 Timp 7457 Cod 0 Puncte
25 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:53 Timp 8097 Cod 0 Puncte
25 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:02 Timp 8311 Cod 0 Puncte
26 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 01:21:45 Timp 8077 Cod 0 Puncte
27 Cinpianu Georgiana Crista Sport Club Municipal Bacau 01:22:31 Timp 7615 Cod 0 Puncte
28 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 01:30:58 Timp 7612 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m bras (19 - 99 ani) Masculin

1 Daghid Ioan Sergiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:57 Timp 3309 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:97 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Agache Dragos Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:63 Timp 1425 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:99 Timp 7654 Cod 0 Puncte
3 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:73 Timp 7058 Cod 0 Puncte
3 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:06 Timp 4867 Cod 0 Puncte
4 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:32 Timp 6839 Cod 0 Puncte
4 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:92 Timp 4407 Cod 0 Puncte
5 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:36 Timp 7437 Cod 0 Puncte
5 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:08 Timp 684 Cod 0 Puncte
6 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:63 Timp 6556 Cod 0 Puncte
6 Sabovici Adrian Marius Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:27 Timp 3316 Cod 0 Puncte
7 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:40 Timp 6380 Cod 0 Puncte
7 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 00:37:11 Timp 7709 Cod 0 Puncte
8 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:31:51 Timp 7174 Cod 0 Puncte
8 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:30 Timp 6131 Cod 0 Puncte
9 Rosu Florentin Vasilica Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:52 Timp 5031 Cod 0 Puncte
9 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:25 Timp 7470 Cod 0 Puncte
10 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:38:59 Timp 6664 Cod 0 Puncte
10 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:51 Timp 5100 Cod 0 Puncte
11 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:67 Timp 8130 Cod 0 Puncte
11 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:52 Timp 8098 Cod 0 Puncte
12 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:65 Timp 6142 Cod 0 Puncte
12 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:95 Timp 5361 Cod 0 Puncte
13 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:77 Timp 7782 Cod 0 Puncte
13 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:40:33 Timp 7090 Cod 0 Puncte
14 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 00:42:84 Timp 7612 Cod 0 Puncte
14 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:81 Timp 9278 Cod 0 Puncte
15 Cinpianu Georgiana Crista Sport Club Municipal Bacau 00:43:10 Timp 7615 Cod 0 Puncte
15 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:21 Timp 6462 Cod 0 Puncte
16 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:24 Timp 2498 Cod 0 Puncte
16 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:18 Timp 8288 Cod 0 Puncte
17 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:45 Timp 5968 Cod 0 Puncte
17 Voicu Cristiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:58 Timp 7722 Cod 0 Puncte
18 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:76 Timp 5892 Cod 0 Puncte
18 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:94 Timp 6830 Cod 0 Puncte
19 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:85 Timp 6461 Cod 0 Puncte
20 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:20 Timp 6850 Cod 0 Puncte
21 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:41 Timp 6132 Cod 0 Puncte
22 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:61 Timp 6424 Cod 0 Puncte
23 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:90 Timp 7357 Cod 0 Puncte
24 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:92 Timp 7885 Cod 0 Puncte
25 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:01 Timp 6426 Cod 0 Puncte
26 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:72 Timp 6697 Cod 0 Puncte
27 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:82 Timp 7465 Cod 0 Puncte
28 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:84 Timp 7477 Cod 0 Puncte
29 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:85 Timp 5120 Cod 0 Puncte
30 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:91 Timp 7476 Cod 0 Puncte
31 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:92 Timp 7457 Cod 0 Puncte
32 Costea Gabriel Antonio Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:37:55 Timp 4583 Cod 0 Puncte
33 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:37:86 Timp 5857 Cod 0 Puncte
34 Iancu Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:15 Timp 7479 Cod 0 Puncte
35 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:11 Timp 6836 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (19 - 99 ani) Masculin

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:54:21 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:38 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:45 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:67 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:55 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Trandafir Norbert CSM Targoviste 00:54:99 Timp 4149 Cod 0 Puncte
4 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:08 Timp 5997 Cod 0 Puncte
4 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:98 Timp 6423 Cod 0 Puncte
5 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:61 Timp 585 Cod 0 Puncte
5 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:69 Timp 7969 Cod 0 Puncte
6 Predescu Petru Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:48 Timp 6047 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:73 Timp 5925 Cod 0 Puncte
7 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:06 Timp 7471 Cod 0 Puncte
7 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:76 Timp 6527 Cod 0 Puncte
8 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:19 Timp 7761 Cod 0 Puncte
8 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:98 Timp 6783 Cod 0 Puncte
9 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:08:52 Timp 7088 Cod 0 Puncte
9 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:73 Timp 5511 Cod 0 Puncte
10 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:87 Timp 7227 Cod 0 Puncte
10 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:79 Timp 7475 Cod 0 Puncte
11 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:00:54 Timp 7978 Cod 0 Puncte
11 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 01:10:11 Timp 6730 Cod 0 Puncte
12 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:39 Timp 6529 Cod 0 Puncte
12 Stanescu Alina Nicoleta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:04 Timp 6446 Cod 0 Puncte
13 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:21 Timp 6641 Cod 0 Puncte
13 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:54 Timp 7189 Cod 0 Puncte
14 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:47 Timp 7437 Cod 0 Puncte
14 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:45 Timp 6456 Cod 0 Puncte
15 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:22 Timp 7470 Cod 0 Puncte
15 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:53 Timp 8098 Cod 0 Puncte
16 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:80 Timp 6147 Cod 0 Puncte
16 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 01:18:01 Timp 6754 Cod 0 Puncte
17 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:71 Timp 6462 Cod 0 Puncte
17 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:06 Timp 6716 Cod 0 Puncte
18 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:29 Timp 6726 Cod 0 Puncte
18 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 01:14:68 Timp 7709 Cod 0 Puncte
19 Grosu Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:03:48 Timp 6667 Cod 0 Puncte
19 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:07 Timp 7977 Cod 0 Puncte
20 Balan Andreea Oana A. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:20 Timp 6830 Cod 0 Puncte
20 Feodorof Morozan Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:57 Timp 6854 Cod 0 Puncte
21 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:66 Timp 7483 Cod 0 Puncte
21 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:04:44 Timp 5375 Cod 0 Puncte
22 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:41 Timp 6138 Cod 0 Puncte
22 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:16 Timp 7132 Cod 0 Puncte
23 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:65 Timp 7880 Cod 0 Puncte
23 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:35 Timp 7809 Cod 0 Puncte
24 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:08 Timp 7121 Cod 0 Puncte
24 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:80 Timp 8309 Cod 0 Puncte
25 Costea Gabriel Antonio Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:07:37 Timp 4583 Cod 0 Puncte
26 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:79 Timp 7476 Cod 0 Puncte
27 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:27 Timp 7900 Cod 0 Puncte
28 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:44 Timp 7477 Cod 0 Puncte
29 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:24 Timp 6429 Cod 0 Puncte
30 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 01:09:62 Timp 6448 Cod 0 Puncte
31 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:69 Timp 7466 Cod 0 Puncte
32 Astratini Ciprian Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:95 Timp 5380 Cod 0 Puncte

8. 1500 m liber (19 - 99 ani) Masculin

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15:45:78 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:02:11 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:08:97 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal Brasov 16:08:77 Timp 4961 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:35:95 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 18:38:36 Timp 7432 Cod 0 Puncte
4 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16:45:87 Timp 6652 Cod 0 Puncte
4 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:39:19 Timp 7976 Cod 0 Puncte
5 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 16:50:18 Timp 7028 Cod 0 Puncte
5 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 19:06:18 Timp 6756 Cod 0 Puncte
6 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:09:89 Timp 5901 Cod 0 Puncte
6 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 19:07:03 Timp 8077 Cod 0 Puncte
7 Sabovici Adrian Marius Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17:37:18 Timp 3316 Cod 0 Puncte
7 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 20:08:83 Timp 8196 Cod 0 Puncte
8 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:38:24 Timp 6148 Cod 0 Puncte
9 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 17:30:57 Timp 7582 Cod 0 Puncte
10 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17:45:09 Timp 7475 Cod 0 Puncte
11 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 17:49:64 Timp 7968 Cod 0 Puncte
12 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:01:54 Timp 6979 Cod 0 Puncte
13 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:24:06 Timp 6709 Cod 0 Puncte
14 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:27:40 Timp 7150 Cod 0 Puncte

9. 100 m mixt (19 - 99 ani) Masculin

1 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:31:84 Timp 2500 Cod 0 Puncte
1 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:52:27 Timp 598 Cod 0 Puncte
2 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:37:28 Timp 5332 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:52:45 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:07:20 Timp 6696 Cod 0 Puncte
3 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:38:17 Timp 6975 Cod 0 Puncte
4 Ionita Nicolae Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:10:65 Timp 5100 Cod 0 Puncte
4 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:47:25 Timp 5784 Cod 0 Puncte
5 Manea Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:10:88 Timp 6656 Cod 0 Puncte
5 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 04:48:55 Timp 7067 Cod 0 Puncte
6 Radu Marius Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:12:73 Timp 6147 Cod 0 Puncte
6 Ciuciuc Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 04:52:49 Timp 7753 Cod 0 Puncte
7 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:55:77 Timp 8192 Cod 0 Puncte
7 Iordache Alexandru Razvan Liceul cu program sportiv Braila 04:14:16 Timp 6729 Cod 0 Puncte
8 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:19:39 Timp 6536 Cod 0 Puncte
8 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:08:12 Timp 6756 Cod 0 Puncte
9 Iordache Alexandru Razvan Liceul cu program sportiv Braila 04:15:60 Timp 6729 Cod 0 Puncte
9 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:16:55 Timp 7909 Cod 0 Puncte
10 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:19:86 Timp 6279 Cod 0 Puncte
10 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:20:27 Timp 6429 Cod 0 Puncte
11 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:22:74 Timp 8310 Cod 0 Puncte
11 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:29:74 Timp 6722 Cod 0 Puncte
12 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:30:48 Timp 7900 Cod 0 Puncte
13 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:36:39 Timp 7466 Cod 0 Puncte
14 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:05:02 Timp 6709 Cod 0 Puncte
99 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:41:59 Timp 6975 Cod 0 Puncte
99 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:00:53 Timp 8192 Cod 0 Puncte
99 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:15:16 Timp 598 Cod 0 Puncte
99 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:16:76 Timp 6696 Cod 0 Puncte
99 Manea Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:18:29 Timp 6656 Cod 0 Puncte
99 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:52:27 Timp 5784 Cod 0 Puncte
99 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 04:49:31 Timp 7067 Cod 0 Puncte
99 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:11:30 Timp 710 Cod 0 Puncte
99 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:47:25 Timp 2500 Cod 0 Puncte
99 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:08:12 Timp 6756 Cod 0 Puncte
99 Ionita Nicolae Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:15:71 Timp 5100 Cod 0 Puncte
99 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:16:43 Timp 6536 Cod 0 Puncte
99 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:47:46 Timp 5332 Cod 0 Puncte
99 Ciuciuc Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 04:55:70 Timp 7753 Cod 0 Puncte
99 Radu Marius Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:18:59 Timp 6147 Cod 0 Puncte

10. 200 m mixt (19 - 99 ani) Masculin

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:05:43 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:52 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:08:16 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:26 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:24:74 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:09:09 Timp 2842 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:03 Timp 2500 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:09:26 Timp 484 Cod 0 Puncte
5 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:13:53 Timp 6652 Cod 0 Puncte
5 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:92 Timp 6556 Cod 0 Puncte
6 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:56 Timp 5968 Cod 0 Puncte
6 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:98 Timp 5367 Cod 0 Puncte
7 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:19 Timp 4365 Cod 0 Puncte
7 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:28 Timp 5784 Cod 0 Puncte
8 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:27 Timp 2498 Cod 0 Puncte
8 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:51 Timp 4867 Cod 0 Puncte
9 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:33:19 Timp 7088 Cod 0 Puncte
9 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:65 Timp 7040 Cod 0 Puncte
10 Albu Sonia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:26 Timp 6885 Cod 0 Puncte
10 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:69 Timp 6536 Cod 0 Puncte
11 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:62 Timp 5925 Cod 0 Puncte
11 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:07 Timp 7916 Cod 0 Puncte
12 Ciuciuc Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:37:53 Timp 7753 Cod 0 Puncte
12 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:17 Timp 6696 Cod 0 Puncte
13 Iordache Alexandru Razvan Liceul cu program sportiv Braila 02:24:40 Timp 6729 Cod 0 Puncte
13 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:50 Timp 8196 Cod 0 Puncte
14 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:48 Timp 5742 Cod 0 Puncte
14 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:63 Timp 7876 Cod 0 Puncte
15 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:48 Timp 5100 Cod 0 Puncte
15 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 02:44:16 Timp 8077 Cod 0 Puncte
16 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:44:20 Timp 8128 Cod 0 Puncte
16 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:47:85 Timp 6656 Cod 0 Puncte
17 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:46:97 Timp 8192 Cod 0 Puncte
17 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 02:18:81 Timp 5857 Cod 0 Puncte
18 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 02:26:29 Timp 7066 Cod 0 Puncte
18 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:49:05 Timp 7417 Cod 0 Puncte
19 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:91 Timp 6722 Cod 0 Puncte
19 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:68 Timp 8310 Cod 0 Puncte
20 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:72 Timp 8314 Cod 0 Puncte
20 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:49 Timp 6456 Cod 0 Puncte
21 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:09 Timp 8311 Cod 0 Puncte
21 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:92 Timp 6424 Cod 0 Puncte
22 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:29:69 Timp 6570 Cod 0 Puncte
23 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:90 Timp 6142 Cod 0 Puncte
24 Kagan Ferenc Tibor Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:29:92 Timp 7563 Cod 0 Puncte
25 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:34 Timp 6132 Cod 0 Puncte
26 Parasciuc Adrian Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:31:83 Timp 6864 Cod 0 Puncte
27 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:32:55 Timp 6461 Cod 0 Puncte
28 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:64 Timp 7457 Cod 0 Puncte
29 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 02:36:66 Timp 3904 Cod 0 Puncte
30 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:47 Timp 7465 Cod 0 Puncte
31 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:38:83 Timp 7357 Cod 0 Puncte
32 Feodorof Morozan Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:58:06 Timp 6854 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

11. 200 m bras (17 - 99 ani) Feminin

1 Daghid Ioan Sergiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:96 Timp 3309 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:39:56 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:44:10 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:88 Timp 2498 Cod 0 Puncte
3 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 02:50:28 Timp 7709 Cod 0 Puncte
3 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:15 Timp 7058 Cod 0 Puncte
4 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:50:66 Timp 6839 Cod 0 Puncte
4 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:30:23 Timp 5968 Cod 0 Puncte
5 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:31:37 Timp 4407 Cod 0 Puncte
5 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:51:52 Timp 4867 Cod 0 Puncte
6 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:32:08 Timp 7174 Cod 0 Puncte
6 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:52:87 Timp 7090 Cod 0 Puncte
7 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:00:61 Timp 8130 Cod 0 Puncte
7 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:34:90 Timp 7782 Cod 0 Puncte
8 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:00:86 Timp 6131 Cod 0 Puncte
8 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:96 Timp 6461 Cod 0 Puncte
9 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 03:04:15 Timp 6664 Cod 0 Puncte
9 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:53 Timp 6142 Cod 0 Puncte
10 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:04:68 Timp 8196 Cod 0 Puncte
10 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 02:38:67 Timp 6380 Cod 0 Puncte
11 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:39:54 Timp 6850 Cod 0 Puncte
11 Albu Sonia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:05:41 Timp 6885 Cod 0 Puncte
12 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:27 Timp 7457 Cod 0 Puncte
13 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:70 Timp 6424 Cod 0 Puncte
14 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:05 Timp 6722 Cod 0 Puncte
15 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:45:42 Timp 7885 Cod 0 Puncte
16 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:47:42 Timp 6462 Cod 0 Puncte
17 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:34 Timp 5120 Cod 0 Puncte
18 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:52:20 Timp 7476 Cod 0 Puncte
19 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:52:61 Timp 6426 Cod 0 Puncte
20 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:53:70 Timp 5892 Cod 0 Puncte
21 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:56:85 Timp 7357 Cod 0 Puncte
22 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:59:22 Timp 7121 Cod 0 Puncte
23 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:59:25 Timp 6979 Cod 0 Puncte

12. 50 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Trandafir Norbert CSM Targoviste 00:22:45 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:03 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:32 Timp 2836 Cod 0 Puncte
2 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:23:05 Timp 5975 Cod 0 Puncte
3 Benea Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:44 Timp 4695 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:55 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:12 Timp 5894 Cod 0 Puncte
4 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:01 Timp 4365 Cod 0 Puncte
5 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:24:07 Timp 484 Cod 0 Puncte
5 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:36 Timp 4567 Cod 0 Puncte
6 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:24:42 Timp 6147 Cod 0 Puncte
6 Matachi Monica Andreea Liceul cu program sportiv Braila 00:28:43 Timp 7568 Cod 0 Puncte
7 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:65 Timp 5332 Cod 0 Puncte
7 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:48 Timp 6527 Cod 0 Puncte
8 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:57 Timp 6260 Cod 0 Puncte
8 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:73 Timp 7227 Cod 0 Puncte
8 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:73 Timp 7761 Cod 0 Puncte
9 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:94 Timp 9278 Cod 0 Puncte
10 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:17 Timp 6783 Cod 0 Puncte
10 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:89 Timp 5925 Cod 0 Puncte
11 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:25:31 Timp 7978 Cod 0 Puncte
11 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:28:96 Timp 6730 Cod 0 Puncte
12 Scutaru Loredana Elena Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:29:10 Timp 6252 Cod 0 Puncte
12 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:51 Timp 6641 Cod 0 Puncte
13 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 00:29:28 Timp 6754 Cod 0 Puncte
13 Predescu Petru Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:71 Timp 6047 Cod 0 Puncte
14 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:29 Timp 6234 Cod 0 Puncte
14 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:86 Timp 6726 Cod 0 Puncte
15 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:45 Timp 7920 Cod 0 Puncte
15 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:25:89 Timp 6570 Cod 0 Puncte
16 Grosu Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:25:99 Timp 6667 Cod 0 Puncte
16 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:48 Timp 7471 Cod 0 Puncte
17 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:24:55 Timp 5997 Cod 0 Puncte
17 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:29:06 Timp 7651 Cod 0 Puncte
18 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:24:80 Timp 4961 Cod 0 Puncte
18 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:29 Timp 4867 Cod 0 Puncte
19 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:27 Timp 6461 Cod 0 Puncte
19 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:27 Timp 6724 Cod 0 Puncte
19 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 00:29:90 Timp 7067 Cod 0 Puncte
20 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 00:29:91 Timp 8077 Cod 0 Puncte
21 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:06 Timp 7417 Cod 0 Puncte
21 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:47 Timp 8098 Cod 0 Puncte
22 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:18 Timp 6423 Cod 0 Puncte
22 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:51 Timp 7475 Cod 0 Puncte
23 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:57 Timp 6536 Cod 0 Puncte
23 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:21 Timp 7977 Cod 0 Puncte
24 Astratini Ciprian Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:63 Timp 5380 Cod 0 Puncte
24 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 00:30:47 Timp 7062 Cod 0 Puncte
25 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:80 Timp 6134 Cod 0 Puncte
25 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:30:50 Timp 6664 Cod 0 Puncte
26 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:58 Timp 7437 Cod 0 Puncte
26 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:26:83 Timp 6656 Cod 0 Puncte
27 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:76 Timp 7189 Cod 0 Puncte
27 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:94 Timp 6456 Cod 0 Puncte
28 Cinpianu Georgiana Crista Sport Club Municipal Bacau 00:30:78 Timp 7615 Cod 0 Puncte
28 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:02 Timp 7968 Cod 0 Puncte
29 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:05 Timp 5966 Cod 0 Puncte
29 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:80 Timp 8309 Cod 0 Puncte
30 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:27:13 Timp 5375 Cod 0 Puncte
30 Stanescu Alina Nicoleta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:87 Timp 6446 Cod 0 Puncte
31 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:21 Timp 7477 Cod 0 Puncte
31 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:89 Timp 7132 Cod 0 Puncte
31 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:89 Timp 6145 Cod 0 Puncte
32 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:24 Timp 6132 Cod 0 Puncte
33 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:01 Timp 6756 Cod 0 Puncte
33 Parasciuc Adrian Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:27:25 Timp 6864 Cod 0 Puncte
34 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:27 Timp 7476 Cod 0 Puncte
34 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:27 Timp 6697 Cod 0 Puncte
34 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:07 Timp 6716 Cod 0 Puncte
35 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:08 Timp 7232 Cod 0 Puncte
36 Zlatoianu Andreea Sorina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:32 Timp 7470 Cod 0 Puncte
36 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:42 Timp 6647 Cod 0 Puncte
37 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:35 Timp 7130 Cod 0 Puncte
37 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:47 Timp 8097 Cod 0 Puncte
38 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:37 Timp 8128 Cod 0 Puncte
38 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:49 Timp 6138 Cod 0 Puncte
39 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 00:31:38 Timp 7071 Cod 0 Puncte
39 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:55 Timp 6696 Cod 0 Puncte
40 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:01 Timp 7121 Cod 0 Puncte
40 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:49 Timp 6279 Cod 0 Puncte
41 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:32 Timp 6979 Cod 0 Puncte
41 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:05 Timp 5361 Cod 0 Puncte
42 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:36 Timp 7916 Cod 0 Puncte
42 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:23 Timp 6779 Cod 0 Puncte
43 Paun Ruxandra Sport Club Municipal Bacau 00:32:74 Timp 7612 Cod 0 Puncte
43 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:86 Timp 6709 Cod 0 Puncte
44 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:90 Timp 8288 Cod 0 Puncte
44 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:89 Timp 7150 Cod 0 Puncte
45 Oniciuc Monica Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:30 Timp 7483 Cod 0 Puncte
45 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:29:02 Timp 2842 Cod 0 Puncte
46 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:14 Timp 7465 Cod 0 Puncte
46 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:77 Timp 8314 Cod 0 Puncte
47 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:19 Timp 7466 Cod 0 Puncte
47 Voicu Cristiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:81 Timp 7722 Cod 0 Puncte
48 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:11 Timp 7457 Cod 0 Puncte
49 Iancu Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:79 Timp 7479 Cod 0 Puncte

13. 800 m liber (17 - 99 ani) Feminin

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:37:02 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:16:12 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal Brasov 08:16:88 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2