Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionat national de juniori ii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (122 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Apostol Elena Clarissa 8701 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Tudor 8204 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bidica Razvan 7065 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bucurenciu Constantin V. 7190 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Budii Oana Cristina 8337 1995 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Bujanca Andreea Elena 8434 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Capatina Andreea 8696 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cardos Madalina Andreea 8411 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Carpan Adrian Florin 8188 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cornea Cristian 8105 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Costache Constantin 7730 1994 Asoc. CLUB SPORTIV PESTISOR Bucuresti 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Paul Florin 8162 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cucerzan Andrei 8199 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Curca Florina 9271 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragoiu Ariana Andreea 8471 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragusin Maria Madalina 8775 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Robert Gabriel 7543 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Harnagea Petru Alexandru 7416 1993 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Henter Andrei 7657 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ibanisteanu Debora C. 8176 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Beatrice Luminita 8209 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Indrei Bogdan Cristian 8505 1995 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Ioana Loredana 8449 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Jinaru Andra Lorena 9263 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Kurki Paula Kinga 8464 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Liferi Irina 8704 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Diana Simina 8534 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matyus Larysa Alexandra 8631 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Micu Patricia Andreea A. 8682 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Rebeca Simona 8356 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pavelescu Alina Adriana 8015 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pescar Flavia Maria 7075 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prohnischi Dana 8735 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Resid Selma 8547 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rosca Alexandra Bianca 7990 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sloata Sabina Alexandra 7586 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stefan Ioan Adrian 9251 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stefan Mihai Cristian 9250 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Teudan Adina 8167 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Timar Imola 8489 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ulbrecht Melinda 7699 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Velicu Bianca Nicoleta 8454 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vesa Valentina Elena 8718 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Vinaga Alexandra 9040 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Visan Adrian Cezar 9276 1994 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (144 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostol Elena Clarissa 8701 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bacanu Monica 8460 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbulescu Ioana 7809 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bilciurescu Liana Ana 8709 1996 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Birlea Alexandra 8813 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bujanca Andreea Elena 8434 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Burmambet Ayhan 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Capatina Andreea 8696 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chiritoiu Paul Antonio 8276 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cioclea Vadim Gheorghe 8490 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ciomag Iulia 8538 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciuciuc Daiana 8679 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantin Andreea 8683 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cosma Paul Bogdan 8164 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costache Marian Adrian 8216 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costan Anca Patricia 8154 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deac Alexandra Ramona 8410 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dinu Andreea Diana 7581 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragusin Maria Madalina 8775 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavrila Viorel Tatian 7629 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Georgescu Paula Andreea 8546 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ianu Petra 7806 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ibanisteanu Debora C. 8176 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Ilie Beatrice Luminita 8209 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Ioana Loredana 8449 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Liferi Irina 8704 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Matasa Diana 8474 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matyus Larysa Alexandra 8631 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Mihail Claudia 8070 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Nedelcu Andrada 8479 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nemet Cristian 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Rebeca Simona 8356 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oprea Iuliana Adriana 7456 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pasarel Octavian Mihai 8754 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Patrut Denis Stefan 8257 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pop Andreea 8407 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radovan Lugojan Edmond 7222 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotund Aron 8140 1995 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandor Florin Mihai 7201 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Simon Sebastian Florin 8777 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stefan Ioan Adrian 9251 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoian George Iulian 7175 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Terzi Bianca Vanessa 8703 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vidroiu Razvan Ionut 6895 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (175 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu George Raul 7414 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Andrei Ana Maria 8773 1996 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Antal Cristina Elena 8345 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bacanu Monica 8460 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bilciurescu Liana Ana 8709 1996 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Botea Adriana Elena 8515 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Budii Oana Cristina 8337 1995 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Bujanca Andreea Elena 8434 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Burmambet Ayhan 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Capatina Andreea 8696 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chiritoiu Paul Antonio 8276 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cioclea Vadim Gheorghe 8490 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cioltea Catalin 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciomag Iulia 8538 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ciuciuc Daiana 8679 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantin Andreea 8683 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cornea Cristian 8105 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cosma Paul Bogdan 8164 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costache Marian Adrian 8216 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costan Anca Patricia 8154 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Paul Florin 8162 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Curca Florina 9271 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deac Alexandra Ramona 8410 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Domnariu Stefania 8759 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragusin Maria Madalina 8775 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Robert Gabriel 7543 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Gavrila Viorel Tatian 7629 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Georgescu Paula Andreea 8546 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ibanisteanu Debora C. 8176 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Beatrice Luminita 8209 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Indrei Bogdan Cristian 8505 1995 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ion Marc Alexandru 8351 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ion Maria 9260 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Ioana Loredana 8449 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ispas Alexandra Maria 8636 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Jinaru Andra Lorena 9263 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Liferi Irina 8704 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matasa Diana 8474 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matyus Larysa Alexandra 8631 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mihail Claudia 8070 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neagu Tudor Malin 8340 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Nedelcu Andrada 8479 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nemet Cristian 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olaru Rebeca Simona 8356 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pacurar Madalina Olivia 8721 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pasarel Octavian Mihai 8754 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pop Andreea 8407 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prioteasa Mircea Daniel 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rotund Aron 8140 1995 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rus Oana Rebeca 8406 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Simon Sebastian Florin 8777 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spengler Vanessa 8681 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stefan Ioan Adrian 9251 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stefan Mihai Cristian 9250 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stelea Alexandru 9280 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoica Georgiana Corina 9225 1996 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Terzi Bianca Vanessa 8703 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Vesa Valentina Elena 8718 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (258 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Albu George Raul 7414 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Andrei Ana Maria 8773 1996 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Antal Cristina Elena 8345 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Apostol Elena Clarissa 8701 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Avasiloaia Razvan 8770 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bacanu Monica 8460 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbuceanu Alexandra G. 7555 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbulescu Ioana 7809 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bilciurescu Liana Ana 8709 1996 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Blidariu Bianca Diana 7763 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Botea Adriana Elena 8515 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bujanca Andreea Elena 8434 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Burmambet Ayhan 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Capatina Andreea 8696 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Carpan Adrian Florin 8188 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Carsote Catalin Alexandru 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chiritoiu Paul Antonio 8276 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciocan Octavian Mihai 7582 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cioclea Vadim Gheorghe 8490 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cioltea Catalin 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciomag Iulia 8538 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciuciuc Daiana 8679 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantin Andreea 8683 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Petru B. 7165 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Corfariu Sever 7115 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Cornea Cristian 8105 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cosma Paul Bogdan 8164 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costache Constantin 7730 1994 Asoc. CLUB SPORTIV PESTISOR Bucuresti 99:99:99
Costache Marian Adrian 8216 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costan Anca Patricia 8154 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Paul Florin 8162 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Alexandra Daniela 8732 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cucerzan Andrei 8199 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Curca Florina 9271 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deac Alexandra Ramona 8410 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Domnariu Stefania 8759 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Draghita Rares Alexandru 7574 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragoiu Ariana Andreea 8471 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragusin Maria Madalina 8775 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Serena C. 8771 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Robert Gabriel 7543 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ganovici Viviana Alex. 8392 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavrila Viorel Tatian 7629 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Georgescu Paula Andreea 8546 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Harnagea Petru Alexandru 7416 1993 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Henter Andrei 7657 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ianu Petra 7806 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Indrei Bogdan Cristian 8505 1995 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ion Marc Alexandru 8351 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ion Maria 9260 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Ioana Loredana 8449 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ispas Alexandra Maria 8636 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Jinaru Andra Lorena 9263 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Jurcan Gabriel Razvan 7410 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Kurki Paula Kinga 8464 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Liferi Irina 8704 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Diana Simina 8534 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Marcu Diana Bianca 9046 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Matyus Larysa Alexandra 8631 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Micu Patricia Andreea A. 8682 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihail Claudia 8070 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Mititelu Alina 7748 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neagu Tudor Malin 8340 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Nedelcu Andrada 8479 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nemet Cristian 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Niculescu Andra 7993 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olaru Rebeca Simona 8356 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Andrei Aurelian 7570 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Oprea Iuliana Adriana 7456 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pasarel Octavian Mihai 8754 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Patrut Denis Stefan 8257 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pavelescu Alina Adriana 8015 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pescar Flavia Maria 7075 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prioteasa Mircea Daniel 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prohnischi Dana 8735 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Radovan Lugojan Edmond 7222 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Resid Selma 8547 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rosca Alexandra Bianca 7990 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rus Oana Rebeca 8406 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandor Florin Mihai 7201 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Simion Floria Emilia 8391 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Simon Sebastian Florin 8777 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sopincean Ioana Catalina 8477 1994 Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 99:99:99
Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spengler Vanessa 8681 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stefan Ioan Adrian 9251 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stefan Mihai Cristian 9250 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stelea Alexandru 9280 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoian George Iulian 7175 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stoica Georgiana Corina 9225 1996 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Terchila Ionut Giorgian 7167 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Terzi Bianca Vanessa 8703 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Teudan Adina 8167 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Timar Imola 8489 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Velicu Bianca Nicoleta 8454 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vesa Valentina Elena 8718 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Vidroiu Razvan Ionut 6895 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Visan Adrian Cezar 9276 1994 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (16 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Terchila Ionut Giorgian 7167 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (34 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume 8701 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8460 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7977 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8410 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 8759 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume 8471 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
fara nume 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7543 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
fara nume 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
fara nume 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7299 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 8777 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
fara nume 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 7 400 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (135 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu George Raul 7414 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bidica Razvan 7065 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Botea Adriana Elena 8515 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Carsote Catalin Alexandru 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciocan Octavian Mihai 7582 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciomag Iulia 8538 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cornea Cristian 8105 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Costache Constantin 7730 1994 Asoc. CLUB SPORTIV PESTISOR Bucuresti 99:99:99
Cozma Paul Florin 8162 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Alexandra Daniela 8732 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deac Alexandra Ramona 8410 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Domnariu Stefania 8759 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Draghita Rares Alexandru 7574 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragusin Maria Madalina 8775 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Serena C. 8771 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Robert Gabriel 7543 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ganovici Viviana Alex. 8392 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavrila Viorel Tatian 7629 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ion Marc Alexandru 8351 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Ioana Loredana 8449 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Matyus Larysa Alexandra 8631 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neagu Tudor Malin 8340 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Nedelcu Andrada 8479 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nemet Cristian 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Andrei Aurelian 7570 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prohnischi Dana 8735 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Resid Selma 8547 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sloata Sabina Alexandra 7586 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stefan Ioan Adrian 9251 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stefan Mihai Cristian 9250 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stelea Alexandru 9280 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Terchila Ionut Giorgian 7167 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Velicu Bianca Nicoleta 8454 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vesa Valentina Elena 8718 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (269 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Albu George Raul 7414 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Andrei Ana Maria 8773 1996 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Antal Cristina Elena 8345 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Apostol Elena Clarissa 8701 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Tudor 8204 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Avasiloaia Razvan 8770 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bacanu Monica 8460 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbuceanu Alexandra G. 7555 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbulescu Ioana 7809 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bilciurescu Liana Ana 8709 1996 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Birlea Alexandra 8813 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Blidariu Bianca Diana 7763 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Botea Adriana Elena 8515 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bucurenciu Constantin V. 7190 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bujanca Andreea Elena 8434 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Burmambet Ayhan 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Capatina Andreea 8696 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Carsote Catalin Alexandru 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chiritoiu Paul Antonio 8276 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cioclea Vadim Gheorghe 8490 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cioltea Catalin 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciomag Iulia 8538 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciuciuc Daiana 8679 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ciuciuc Loredana 7753 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cojocaru Andreea 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Andreea 8683 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Petru B. 7165 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Corbu Robert Madalin 9262 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cornea Cristian 8105 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cosma Paul Bogdan 8164 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costache Constantin 7730 1994 Asoc. CLUB SPORTIV PESTISOR Bucuresti 99:99:99
Costache Marian Adrian 8216 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costan Anca Patricia 8154 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Paul Florin 8162 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cristea Alexandra Daniela 8732 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cucerzan Andrei 8199 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Curca Florina 9271 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deac Alexandra Ramona 8410 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Robert Ioan 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Domnariu Stefania 8759 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Draghita Rares Alexandru 7574 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragusin Maria Madalina 8775 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Serena C. 8771 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Robert Gabriel 7543 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ganovici Viviana Alex. 8392 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavrila Viorel Tatian 7629 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Georgescu Paula Andreea 8546 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Harnagea Petru Alexandru 7416 1993 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Henter Andrei 7657 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ianu Petra 7806 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Indrei Bogdan Cristian 8505 1995 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ion Marc Alexandru 8351 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ion Maria 9260 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Ioana Loredana 8449 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ispas Alexandra Maria 8636 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Jinaru Andra Lorena 9263 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Jurcan Gabriel Razvan 7410 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Kurki Paula Kinga 8464 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Liferi Irina 8704 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Diana Simina 8534 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Marcu Diana Bianca 9046 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matasa Diana 8474 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matyus Larysa Alexandra 8631 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Micu Patricia Andreea A. 8682 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihail Claudia 8070 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mititelu Alina 7748 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neagu Tudor Malin 8340 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Nedelcu Andrada 8479 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nemet Cristian 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Niculescu Andra 7993 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olaru Rebeca Simona 8356 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Andrei Aurelian 7570 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Oprea Iuliana Adriana 7456 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pacurar Madalina Olivia 8721 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pasarel Octavian Mihai 8754 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Patrut Denis Stefan 8257 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pavelescu Alina Adriana 8015 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pescar Flavia Maria 7075 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pop Andreea 8407 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popa Mihai Vlad 8757 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prioteasa Mircea Daniel 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prohnischi Dana 8735 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Radovan Lugojan Edmond 7222 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rosca Alexandra Bianca 7990 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotund Aron 8140 1995 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rus Oana Rebeca 8406 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandor Florin Mihai 7201 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Simion Floria Emilia 8391 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Simon Sebastian Florin 8777 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sopincean Ioana Catalina 8477 1994 Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 99:99:99
Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Spengler Vanessa 8681 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stefan Ioan Adrian 9251 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stefan Mihai Cristian 9250 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stelea Alexandru 9280 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoian George Iulian 7175 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stoica Georgiana Corina 9225 1996 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Terchila Ionut Giorgian 7167 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Terzi Bianca Vanessa 8703 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Timar Imola 8489 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Velicu Bianca Nicoleta 8454 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vesa Valentina Elena 8718 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Vidroiu Razvan Ionut 6895 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Vinaga Alexandra 9040 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Visan Adrian Cezar 9276 1994 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (63 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Diaconu Robert Ioan 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Serena C. 8771 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stefan Ioan Adrian 9251 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vidroiu Razvan Ionut 6895 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (201 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Andrei Ana Maria 8773 1996 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Apostol Elena Clarissa 8701 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Tudor 8204 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Avasiloaia Razvan 8770 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Bacanu Monica 8460 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbuceanu Alexandra G. 7555 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbulescu Ioana 7809 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Blidariu Bianca Diana 7763 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Botea Adriana Elena 8515 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Budii Oana Cristina 8337 1995 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Bujanca Andreea Elena 8434 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Burmambet Ayhan 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Capatina Andreea 8696 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cardos Madalina Andreea 8411 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciuciuc Daiana 8679 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ciuciuc Loredana 7753 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cojocaru Andreea 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Petru B. 7165 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cornea Cristian 8105 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Costache Marian Adrian 8216 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costan Anca Patricia 8154 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cristea Alexandra Daniela 8732 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cucerzan Andrei 8199 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Curca Florina 9271 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Robert Ioan 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Andreea Diana 7581 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Domnariu Stefania 8759 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragoiu Ariana Andreea 8471 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Serena C. 8771 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Robert Gabriel 7543 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ganovici Viviana Alex. 8392 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavrila Viorel Tatian 7629 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Ioana Loredana 8449 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ispas Alexandra Maria 8636 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Jinaru Andra Lorena 9263 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Liferi Irina 8704 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Matasa Diana 8474 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matyus Larysa Alexandra 8631 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mititelu Alina 7748 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nedelcu Andrada 8479 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nemet Cristian 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Niculescu Andra 7993 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olaru Rebeca Simona 8356 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oprea Iuliana Adriana 7456 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pasarel Octavian Mihai 8754 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Patrut Denis Stefan 8257 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pop Andreea 8407 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prioteasa Mircea Daniel 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prohnischi Dana 8735 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Resid Selma 8547 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Rosca Alexandra Bianca 7990 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotund Aron 8140 1995 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Simion Floria Emilia 8391 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Simon Sebastian Florin 8777 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sloata Sabina Alexandra 7586 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sopincean Ioana Catalina 8477 1994 Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 99:99:99
Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stefan Ioan Adrian 9251 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stefan Mihai Cristian 9250 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Terzi Bianca Vanessa 8703 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Teudan Adina 8167 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Todoran Oana 8811 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Vesa Valentina Elena 8718 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Vidroiu Razvan Ionut 6895 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Visan Adrian Cezar 9276 1994 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (175 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Antal Cristina Elena 8345 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Apostol Elena Clarissa 8701 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Tudor 8204 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Avasiloaia Razvan 8770 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bidica Razvan 7065 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bucurenciu Constantin V. 7190 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Budii Oana Cristina 8337 1995 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Bujanca Andreea Elena 8434 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Capatina Andreea 8696 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cardos Madalina Andreea 8411 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Carpan Adrian Florin 8188 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cioltea Catalin 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciuciuc Daiana 8679 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ciuciuc Loredana 7753 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Andreea 8683 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Corfariu Sever 7115 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Cornea Cristian 8105 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Costache Constantin 7730 1994 Asoc. CLUB SPORTIV PESTISOR Bucuresti 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Paul Florin 8162 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Alexandra Daniela 8732 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cucerzan Andrei 8199 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Curca Florina 9271 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deac Alexandra Ramona 8410 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Draghita Rares Alexandru 7574 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragoiu Ariana Andreea 8471 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragusin Maria Madalina 8775 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Serena C. 8771 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Robert Gabriel 7543 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ganovici Viviana Alex. 8392 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Harnagea Petru Alexandru 7416 1993 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Henter Andrei 7657 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ibanisteanu Debora C. 8176 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Ilie Beatrice Luminita 8209 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Indrei Bogdan Cristian 8505 1995 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Ioana Loredana 8449 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Jinaru Andra Lorena 9263 1995 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Jurcan Gabriel Razvan 7410 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Kurki Paula Kinga 8464 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Liferi Irina 8704 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Diana Simina 8534 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matyus Larysa Alexandra 8631 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micu Patricia Andreea A. 8682 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mititelu Alina 7748 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Rebeca Simona 8356 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Patrut Denis Stefan 8257 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pavelescu Alina Adriana 8015 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pescar Flavia Maria 7075 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Popa Mihai Vlad 8757 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prioteasa Mircea Daniel 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prohnischi Dana 8735 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Resid Selma 8547 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rosca Alexandra Bianca 7990 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Simion Floria Emilia 8391 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Simon Sebastian Florin 8777 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sloata Sabina Alexandra 7586 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sopincean Ioana Catalina 8477 1994 Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spengler Vanessa 8681 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stefan Ioan Adrian 9251 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stefan Mihai Cristian 9250 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Terchila Ionut Giorgian 7167 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Terzi Bianca Vanessa 8703 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Teudan Adina 8167 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Timar Imola 8489 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Todoran Oana 8811 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ulbrecht Melinda 7699 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Velicu Bianca Nicoleta 8454 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vesa Valentina Elena 8718 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Vidroiu Razvan Ionut 6895 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Vinaga Alexandra 9040 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Visan Adrian Cezar 9276 1994 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (19 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Barbulescu Ioana 7809 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ianu Petra 7806 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radovan Lugojan Edmond 7222 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stoian George Iulian 7175 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (217 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Albu George Raul 7414 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostol Elena Clarissa 8701 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Tudor 8204 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Bacanu Monica 8460 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bucurenciu Constantin V. 7190 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Budii Oana Cristina 8337 1995 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Bujanca Andreea Elena 8434 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Capatina Andreea 8696 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cardos Madalina Andreea 8411 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cioclea Vadim Gheorghe 8490 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cioltea Catalin 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciuciuc Daiana 8679 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ciuciuc Loredana 7753 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Andreea 8683 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Corfariu Sever 7115 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Cornea Cristian 8105 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cosma Paul Bogdan 8164 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costache Constantin 7730 1994 Asoc. CLUB SPORTIV PESTISOR Bucuresti 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costan Anca Patricia 8154 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Paul Florin 8162 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Alexandra Daniela 8732 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deac Alexandra Ramona 8410 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Robert Ioan 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dragoiu Ariana Andreea 8471 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragusin Maria Madalina 8775 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Robert Gabriel 7543 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ganovici Viviana Alex. 8392 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gavrila Viorel Tatian 7629 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Georgescu Paula Andreea 8546 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Harnagea Petru Alexandru 7416 1993 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ianu Petra 7806 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ibanisteanu Debora C. 8176 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ion Marc Alexandru 8351 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ionescu Ioana Loredana 8449 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ispas Alexandra Maria 8636 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Kurki Paula Kinga 8464 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Liferi Irina 8704 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Matasa Diana 8474 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matyus Larysa Alexandra 8631 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Micu Patricia Andreea A. 8682 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neagu Tudor Malin 8340 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Nedelcu Andrada 8479 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nemet Cristian 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olaru Rebeca Simona 8356 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oprea Iuliana Adriana 7456 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pacurar Madalina Olivia 8721 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pavelescu Alina Adriana 8015 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pescar Flavia Maria 7075 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pop Andreea 8407 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prioteasa Mircea Daniel 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prohnischi Dana 8735 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radovan Lugojan Edmond 7222 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Resid Selma 8547 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotund Aron 8140 1995 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rus Oana Rebeca 8406 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandor Florin Mihai 7201 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Simion Floria Emilia 8391 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Simon Sebastian Florin 8777 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Spengler Vanessa 8681 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stefan Ioan Adrian 9251 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stefan Mihai Cristian 9250 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stelea Alexandru 9280 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoica Georgiana Corina 9225 1996 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Terzi Bianca Vanessa 8703 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Velicu Bianca Nicoleta 8454 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vesa Valentina Elena 8718 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Vidroiu Razvan Ionut 6895 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (146 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Apostol Elena Clarissa 8701 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bacanu Monica 8460 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Botea Adriana Elena 8515 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Budii Oana Cristina 8337 1995 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Bujanca Andreea Elena 8434 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Burmambet Ayhan 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciocan Octavian Mihai 7582 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciuciuc Daiana 8679 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ciuciuc Loredana 7753 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cojocaru Andreea 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Andreea 8683 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cornea Cristian 8105 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Costache Marian Adrian 8216 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Costan Anca Patricia 8154 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cucerzan Andrei 8199 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Diaconu Robert Ioan 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Andreea Diana 7581 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Domnariu Stefania 8759 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragoiu Ariana Andreea 8471 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragusin Maria Madalina 8775 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Serena C. 8771 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ganovici Viviana Alex. 8392 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavrila Viorel Tatian 7629 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Ioana Loredana 8449 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ispas Alexandra Maria 8636 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Liferi Irina 8704 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Matasa Diana 8474 1996 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matyus Larysa Alexandra 8631 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mititelu Alina 7748 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nedelcu Andrada 8479 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negrea Andrei 7476 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nemet Cristian 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Niculescu Andra 7993 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Resid Selma 8547 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotund Aron 8140 1995 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv DELFINUL Hunedoara 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sloata Sabina Alexandra 7586 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stefan Mihai Cristian 9250 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Terzi Bianca Vanessa 8703 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Todoran Oana 8811 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Vesa Valentina Elena 8718 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Visan Adrian Cezar 9276 1994 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (21 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7809 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7977 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 7165 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti