Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionat national de copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (191 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Tudor 8204 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badescu Sonia Ana Maria 7877 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balan Andrei 8088 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Beches Razvan Dragos 7866 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Besteala Dumitru Angel 8097 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bidica Razvan 7065 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bresan Tudor Vlad 8715 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Budii Oana Cristina 8337 1995 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Caragata Stefan Alexandru 8090 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Carpan Adrian Florin 8188 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Carsote Catalin Alexandru 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cioltea Catalin 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciuciuc Loredana 7753 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Coca Florin Adrian 7519 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Petru B. 7165 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Corfariu Sever 7115 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconescu Stefan 8327 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Draghita Rares Alexandru 7574 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragoi Diana Maria 7590 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Dragus Vlad 7318 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dunca Romeo Cristian 8239 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Enache Elena 7707 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Filip Alexandru Mihai 7676 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Fit Eduard Roland 7319 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fostuc Marius Gabriel 7845 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghiu Nicolae 7872 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hagiu Mihai Alexandru 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Harnagea Petru Alexandru 7416 1993 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Henter Andrei 7657 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Husarciuc David Emanuel 7836 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iancu Ane Mari Georgiana 8218 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ianu Petra 7806 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ichim Ciprian Dragos 8241 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Beatrice Luminita 8209 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ilie Marian Constantin 7628 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ion Valentin Alexandru 8322 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Vlad Radu 7656 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iordanoiu Bogdan Mihai 8332 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Kiss Eduard 7624 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Lazeanu Sorina Elena 8085 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maris Lorin Mihai 8252 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Matei Alina Elena 8144 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Mircea Ioana Alina 8712 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mititelu Alina 7748 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morariu Daniela Maria 8202 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oniciuc Mircea Jean 8302 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Palosan Madalin Silviu 8058 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pana Vlad 7950 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pescar Flavia Maria 7075 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Peter Roland Kristian 7637 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Pintilii Denise 8124 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Popa Mihaela 8281 1995 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Bogdan Adrian 6908 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Radu Andrei 8328 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rafila Alexandra Diana 8621 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ratiu Ovidiu Alexandru 6132 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ravoiu Bianca 8120 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rosca Alexandra Bianca 7990 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rus Andreea Gabriela 8150 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sloata Sabina Alexandra 7586 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Smeu Iulia 7643 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Soare Mihai Adrian 8223 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Staicu Vlad 8050 1995 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Stefanov Erik David 8109 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoica Andrei Lucian 7199 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stoicoviciu Vlad Ovidiu 7725 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Stroe Alexandru Iulian 7580 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sturza Antonio 7200 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Teudan Adina 8167 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Todor Marius Nicolae 7848 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Truti Tania Ioana 8243 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tudor Dragos Marian 7927 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ulbrecht Melinda 7699 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vamvakas Elefterios 8357 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Alexandru George 7068 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Voicu Cristiana 7722 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zaharia Bogdan Ioan 7367 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (157 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ardelean Tudor 8204 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balan Andrei 8088 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Beches Razvan Dragos 7866 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Besteala Dumitru Angel 8097 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bresan Tudor Vlad 8715 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Budii Oana Cristina 8337 1995 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Burmambet Ayhan 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Burtea Robert 8059 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Caragata Stefan Alexandru 8090 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Caras Vasile Vlad 8557 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Carpan Adrian Florin 8188 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cioltea Catalin 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Citireag Stefan 8333 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciumala Marian Ionut 7718 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Diaconescu Stefan 8327 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghita Rares Alexandru 7574 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dunca Romeo Cristian 8239 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Enache Elena 7707 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Faff Daniel Martin 8198 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Filip Alexandru Mihai 7676 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Henter Andrei 7657 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Iancu Ane Mari Georgiana 8218 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ichim Ciprian Dragos 8241 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Beatrice Luminita 8209 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ilie Marian Constantin 7628 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ion Valentin Alexandru 8322 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Vlad Radu 7656 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iordanoiu Bogdan Mihai 8332 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Kiss Eduard 7624 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maris Lorin Mihai 8252 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mituleci Serban George C. 8116 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Morariu Daniela Maria 8202 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nedelcu Dragos 7716 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Niculescu Andra 7993 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oniciuc Mircea Jean 8302 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Palosan Madalin Silviu 8058 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pana Vlad 7950 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Peter Roland Kristian 7637 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Pintilii Denise 8124 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popa Mihaela 8281 1995 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Popa Mihai Vlad 8757 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prioteasa Mircea Daniel 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Radu Andrei 8328 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rafila Alexandra Diana 8621 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ravoiu Bianca 8120 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rosca Alexandra Bianca 7990 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rus Andreea Gabriela 8150 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Saramet Dragos Alexandru 7925 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Soare Mihai Adrian 8223 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Staicu Vlad 8050 1995 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Stan Ioana Violeta 8212 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stanciu Ronen Leonard 7923 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stefanov Erik David 8109 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoicoviciu Vlad Ovidiu 7725 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Stroe Alexandru Iulian 7580 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanase Eduard Constantin 8079 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tecsi Andrei Serban 8618 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tibichi Andrei 8436 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Truti Tania Ioana 8243 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tudor Dragos Marian 7927 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (251 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Albu George Raul 7414 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Antal Cristina Elena 8345 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Arteni Diana Elena 8439 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Arteni Ioana Virginia 8440 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badescu Sonia Ana Maria 7877 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balaj Marius 7253 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbuceanu Alexandra G. 7555 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Beches Razvan Dragos 7866 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Besteala Dumitru Angel 8097 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Blidariu Bianca Diana 7763 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Boana Alina Alexandra 7759 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bresan Tudor Vlad 8715 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Burmambet Ayhan 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Burtea Robert 8059 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Buse Bogdan Daniel 7995 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Calu Razvan Alexandru 7578 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Canea Iulia Larisa 8177 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Caragata Stefan Alexandru 8090 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Caramihai Mihaela 7933 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Chis Robert 7191 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ciobanu Stefan 7166 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocan Octavian Mihai 7582 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cioltea Catalin 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Coca Florin Adrian 7519 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cojocaru Andreea 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Corfariu Sever 7115 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Cosma Paul Bogdan 8164 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconescu Stefan 8327 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Diaconu Robert Ioan 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Andreea Diana 7581 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragoi Diana Maria 7590 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Dragus Vlad 7318 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dunca Romeo Cristian 8239 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Filip Alexandru Mihai 7676 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Fit Eduard Roland 7319 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fostuc Marius Gabriel 7845 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Frateanu Iuliana Stefana 8324 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavinciuc Bogdan Vlad 6865 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghiu Nicolae 7872 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hagiu Mihai Alexandru 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Herteg Elena Alina 7695 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Husarciuc David Emanuel 7836 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iancu Ane Mari Georgiana 8218 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ianu Petra 7806 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ichim Ciprian Dragos 8241 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Beatrice Luminita 8209 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ilie Marian Constantin 7628 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Adrian Gabriel 7946 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Vlad Radu 7656 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Jurcan Gabriel Razvan 7410 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Kiss Eduard 7624 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Lazeanu Sorina Elena 8085 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Luputan Andreea Roxana 7692 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maris Lorin Mihai 8252 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Mihail Claudia 8070 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mititelu Alina 7748 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Mituleci Serban George C. 8116 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Morariu Daniela Maria 8202 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neagu Tudor Malin 8340 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Nedelcu Dragos 7716 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Niculescu Andra 7993 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Andrei Aurelian 7570 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Oniciuc Mircea Jean 8302 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Palosan Madalin Silviu 8058 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Patrut Denis Stefan 8257 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Peter Roland Kristian 7637 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pintilii Denise 8124 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Popa Andrei Florin 8143 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popa Mihaela 8281 1995 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Bogdan Adrian 6908 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Ilie Gabi 8341 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Preda Lorelei Maria 8213 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prioteasa Mircea Daniel 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radovan Lugojan Edmond 7222 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rafila Alexandra Diana 8621 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ratiu Ovidiu Alexandru 6132 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ravoiu Bianca 8120 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rencz Roland 7685 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rosca Alexandra Bianca 7990 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rus Andreea Gabriela 8150 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandor Florin Mihai 7201 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Saramet Dragos Alexandru 7925 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stan Ioana Violeta 8212 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stanciu Ronen Leonard 7923 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stefanov Erik David 8109 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoian George Iulian 7175 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stoica Andrei Lucian 7199 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stoicoviciu Vlad Ovidiu 7725 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanase Eduard Constantin 8079 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tecsi Andrei Serban 8618 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Teudan Adina 8167 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Tibichi Andrei 8436 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Timar Andrei 7588 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Todor Marius Nicolae 7848 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Truti Tania Ioana 8243 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tudor Dragos Marian 7927 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vamvakas Elefterios 8357 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Alexandru George 7068 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Voineagu Mihai 7157 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zaharia Bogdan Ioan 7367 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Zugravu Sabina 8326 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (291 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Agrapinei Cristian Paul 7766 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Albu George Raul 7414 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Antal Cristina Elena 8345 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Arteni Diana Elena 8439 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Arteni Ioana Virginia 8440 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badescu Sonia Ana Maria 7877 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balaj Marius 7253 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Balan Andrei 8088 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbuceanu Alexandra G. 7555 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Beches Razvan Dragos 7866 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Besteala Dumitru Angel 8097 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bidica Razvan 7065 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Blidariu Bianca Diana 7763 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Boana Alina Alexandra 7759 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bresan Tudor Vlad 8715 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Burtea Robert 8059 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Buse Bogdan Daniel 7995 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Calu Razvan Alexandru 7578 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Canea Iulia Larisa 8177 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Caragata Stefan Alexandru 8090 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Caramihai Mihaela 7933 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Caras Vasile Vlad 8557 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Carpan Adrian Florin 8188 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Carsote Catalin Alexandru 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciobanu Stefan 7166 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocan Octavian Mihai 7582 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cioltea Catalin 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Citireag Stefan 8333 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciuciuc Loredana 7753 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ciumala Marian Ionut 7718 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Coca Florin Adrian 7519 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cojocaru Andreea 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Petru B. 7165 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Corfariu Sever 7115 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Cosma Paul Bogdan 8164 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Robert Ioan 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Andreea Diana 7581 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragoi Diana Maria 7590 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Dragus Vlad 7318 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dunca Romeo Cristian 8239 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Faff Daniel Martin 8198 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Filip Alexandru Mihai 7676 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Fit Eduard Roland 7319 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fostuc Marius Gabriel 7845 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Frateanu Iuliana Stefana 8324 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavinciuc Bogdan Vlad 6865 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gheorghiu Nicolae 7872 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hagiu Mihai Alexandru 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Harnagea Petru Alexandru 7416 1993 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Henter Andrei 7657 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Herteg Elena Alina 7695 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Husarciuc David Emanuel 7836 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iancu Ane Mari Georgiana 8218 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ianu Petra 7806 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ichim Ciprian Dragos 8241 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Marian Constantin 7628 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ion Valentin Alexandru 8322 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Adrian Gabriel 7946 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Vlad Radu 7656 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iordanoiu Bogdan Mihai 8332 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Jurcan Gabriel Razvan 7410 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Kiss Eduard 7624 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Lazeanu Sorina Elena 8085 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lupu Teodor Calin 7078 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Luputan Andreea Roxana 7692 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Maciuca Remus Dacian 8180 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maris Lorin Mihai 8252 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Matei Alina Elena 8144 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Mihail Claudia 8070 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mititelu Alina 7748 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Mituleci Serban George C. 8116 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Morariu Daniela Maria 8202 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neagu Tudor Malin 8340 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Nedelcu Dragos 7716 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Niculescu Andra 7993 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Andrei Aurelian 7570 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Oniciuc Mircea Jean 8302 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Palosan Madalin Silviu 8058 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pana Vlad 7950 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Patrut Denis Stefan 8257 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pescar Flavia Maria 7075 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Peter Roland Kristian 7637 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pintilii Denise 8124 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Andrei Florin 8143 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popa Mihaela 8281 1995 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Bogdan Adrian 6908 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Ilie Gabi 8341 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Preda Lorelei Maria 8213 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prioteasa Mircea Daniel 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radovan Lugojan Edmond 7222 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Andrei 8328 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rafila Alexandra Diana 8621 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ratiu Ovidiu Alexandru 6132 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ravoiu Bianca 8120 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rencz Roland 7685 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rosca Alexandra Bianca 7990 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rus Andreea Gabriela 8150 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandor Florin Mihai 7201 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Saramet Dragos Alexandru 7925 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sloata Sabina Alexandra 7586 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smeu Iulia 7643 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Soare Mihai Adrian 8223 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Spita George 8590 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Staicu Vlad 8050 1995 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Stanciu Ronen Leonard 7923 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stefanov Erik David 8109 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoian George Iulian 7175 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stoica Andrei Lucian 7199 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stroe Alexandru Iulian 7580 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sturza Antonio 7200 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanase Eduard Constantin 8079 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tecsi Andrei Serban 8618 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Terchila Ionut Giorgian 7167 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Teudan Adina 8167 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Tibichi Andrei 8436 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Timar Andrei 7588 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Todor Marius Nicolae 7848 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Truti Tania Ioana 8243 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tudor Dragos Marian 7927 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vadean Antonela Andrada 7690 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vamvakas Elefterios 8357 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Alexandru George 7068 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Voicu Cristiana 7722 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Voineagu Mihai 7157 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zaharia Bogdan Ioan 7367 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Zugravu Sabina 8326 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (87 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Agrapinei Cristian Paul 7766 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balaj Marius 7253 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Beches Razvan Dragos 7866 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buse Bogdan Daniel 7995 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Calu Razvan Alexandru 7578 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Carsote Catalin Alexandru 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciobanu Stefan 7166 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocan Octavian Mihai 7582 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cosma Paul Bogdan 8164 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dinu Andreea Diana 7581 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Fostuc Marius Gabriel 7845 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Frateanu Iuliana Stefana 8324 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavinciuc Bogdan Vlad 6865 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gheorghiu Nicolae 7872 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Husarciuc David Emanuel 7836 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ilie Marian Constantin 7628 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Adrian Gabriel 7946 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Kiss Eduard 7624 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Luputan Andreea Roxana 7692 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nedelcu Dragos 7716 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Andrei Aurelian 7570 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pana Vlad 7950 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Peter Roland Kristian 7637 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Radovan Lugojan Edmond 7222 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rencz Roland 7685 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Smeu Iulia 7643 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stanciu Ronen Leonard 7923 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tibichi Andrei 8436 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Timar Andrei 7588 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vancsa Bogdan 7646 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (294 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Agrapinei Cristian Paul 7766 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Albu George Raul 7414 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Antal Cristina Elena 8345 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ardelean Tudor 8204 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Arteni Diana Elena 8439 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Arteni Ioana Virginia 8440 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Avasiloaia Razvan 8770 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badescu Sonia Ana Maria 7877 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balaj Marius 7253 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Balan Andrei 8088 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbuceanu Alexandra G. 7555 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Beches Razvan Dragos 7866 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Besteala Dumitru Angel 8097 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Blidariu Bianca Diana 7763 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Boana Alina Alexandra 7759 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bresan Tudor Vlad 8715 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Burmambet Ayhan 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Burtea Robert 8059 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Buse Bogdan Daniel 7995 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Calu Razvan Alexandru 7578 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Canea Iulia Larisa 8177 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Caragata Stefan Alexandru 8090 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Caramihai Mihaela 7933 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Caras Vasile Vlad 8557 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Carpan Adrian Florin 8188 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Carsote Catalin Alexandru 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciocan Octavian Mihai 7582 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cioltea Catalin 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Citireag Stefan 8333 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciuciuc Loredana 7753 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ciumala Marian Ionut 7718 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Coca Florin Adrian 7519 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cojocaru Andreea 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Petru B. 7165 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Corfariu Sever 7115 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Cosma Paul Bogdan 8164 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconescu Stefan 8327 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Diaconu Robert Ioan 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Andreea Diana 7581 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Draghita Rares Alexandru 7574 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dragoi Diana Maria 7590 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Dragus Vlad 7318 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dunca Romeo Cristian 8239 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Enache Elena 7707 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Faff Daniel Martin 8198 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Filip Alexandru Mihai 7676 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fostuc Marius Gabriel 7845 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Frateanu Iuliana Stefana 8324 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavinciuc Bogdan Vlad 6865 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gheorghiu Nicolae 7872 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hagiu Mihai Alexandru 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Harnagea Petru Alexandru 7416 1993 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Henter Andrei 7657 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Herteg Elena Alina 7695 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Husarciuc David Emanuel 7836 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iancu Ane Mari Georgiana 8218 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ianu Petra 7806 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ichim Ciprian Dragos 8241 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Beatrice Luminita 8209 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ilie Marian Constantin 7628 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ion Valentin Alexandru 8322 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Adrian Gabriel 7946 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Vlad Radu 7656 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iordanoiu Bogdan Mihai 8332 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Jurcan Gabriel Razvan 7410 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Kiss Eduard 7624 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Lazeanu Sorina Elena 8085 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lupu Teodor Calin 7078 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Luputan Andreea Roxana 7692 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Maciuca Remus Dacian 8180 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maris Lorin Mihai 8252 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Matei Alina Elena 8144 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Mihail Claudia 8070 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mititelu Alina 7748 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Mituleci Serban George C. 8116 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Morariu Daniela Maria 8202 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neagu Tudor Malin 8340 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Nedelcu Dragos 7716 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Niculescu Andra 7993 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Andrei Aurelian 7570 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Oniciuc Mircea Jean 8302 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Palosan Madalin Silviu 8058 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pana Vlad 7950 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pasarel Octavian Mihai 8754 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Patrut Denis Stefan 8257 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Peter Roland Kristian 7637 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pintilii Denise 8124 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Andrei Florin 8143 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popa Mihaela 8281 1995 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Popa Mihai Vlad 8757 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Popescu Bogdan Adrian 6908 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Ilie Gabi 8341 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Predus Andrei Razvan 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prioteasa Mircea Daniel 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Radovan Lugojan Edmond 7222 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Andrei 8328 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rafila Alexandra Diana 8621 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ratiu Ovidiu Alexandru 6132 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ravoiu Bianca 8120 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rencz Roland 7685 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Rosca Alexandra Bianca 7990 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotund Aron 8140 1995 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rus Andreea Gabriela 8150 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandor Florin Mihai 7201 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Saramet Dragos Alexandru 7925 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smeu Iulia 7643 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Soare Mihai Adrian 8223 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Spita George 8590 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Staicu Vlad 8050 1995 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Stan Ioana Violeta 8212 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stanciu Ronen Leonard 7923 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stefanov Erik David 8109 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoian George Iulian 7175 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stoica Andrei Lucian 7199 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stoicoviciu Vlad Ovidiu 7725 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Stroe Alexandru Iulian 7580 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sturza Antonio 7200 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanase Eduard Constantin 8079 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Terchila Ionut Giorgian 7167 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Teudan Adina 8167 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Tibichi Andrei 8436 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Timar Andrei 7588 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Todor Marius Nicolae 7848 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Truti Tania Ioana 8243 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tudor Dragos Marian 7927 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Razvan Florinel 7125 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vadean Antonela Andrada 7690 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vamvakas Elefterios 8357 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vancsa Bogdan 7646 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Alexandru George 7068 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Voicu Cristiana 7722 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voicu Stefan Cristian 7717 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Voineagu Mihai 7157 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zaharia Bogdan Ioan 7367 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Zugravu Sabina 8326 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (42 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7877 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8097 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
fara nume 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
fara nume 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7191 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume 7676 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
fara nume 7695 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 7656 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
fara nume 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 8070 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
fara nume 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7716 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
fara nume 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
fara nume 8058 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8124 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
fara nume 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume 8341 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
fara nume 7938 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 7925 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume 7580 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
fara nume 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balaj Marius 7253 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Carsote Catalin Alexandru 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragus Vlad 7318 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gavinciuc Bogdan Vlad 6865 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Gheorghiu Nicolae 7872 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hagiu Mihai Alexandru 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Popescu Bogdan Adrian 6908 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Todor Marius Nicolae 7848 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Alexandru George 7068 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zaharia Bogdan Ioan 7367 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (30 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (234 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Agrapinei Cristian Paul 7766 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Arteni Diana Elena 8439 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Arteni Ioana Virginia 8440 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badescu Sonia Ana Maria 7877 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balaj Marius 7253 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Balan Andrei 8088 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Barbuceanu Alexandra G. 7555 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Beches Razvan Dragos 7866 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Blidariu Bianca Diana 7763 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Boana Alina Alexandra 7759 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bresan Tudor Vlad 8715 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Budii Oana Cristina 8337 1995 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Burtea Robert 8059 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Buse Bogdan Daniel 7995 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Calu Razvan Alexandru 7578 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Canea Iulia Larisa 8177 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Caramihai Mihaela 7933 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Carpan Adrian Florin 8188 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Chis Robert 7191 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciobanu Stefan 7166 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocan Octavian Mihai 7582 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Citireag Stefan 8333 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciuciuc Loredana 7753 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ciumala Marian Ionut 7718 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cojocaru Andreea 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Corfariu Sever 7115 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconescu Stefan 8327 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Diaconu Robert Ioan 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Andreea Diana 7581 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragoi Diana Maria 7590 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Dragus Vlad 7318 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Faff Daniel Martin 8198 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fit Eduard Roland 7319 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fostuc Marius Gabriel 7845 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Frateanu Iuliana Stefana 8324 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavinciuc Bogdan Vlad 6865 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gheorghiu Nicolae 7872 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hagiu Mihai Alexandru 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Harnagea Petru Alexandru 7416 1993 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Herteg Elena Alina 7695 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Husarciuc David Emanuel 7836 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iancu Ane Mari Georgiana 8218 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ichim Ciprian Dragos 8241 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ion Valentin Alexandru 8322 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Vlad Radu 7656 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iordanoiu Bogdan Mihai 8332 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Kagan Ferenc Tibor 7563 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Kiss Eduard 7624 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Lata Robert Iulian 7299 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Lazeanu Sorina Elena 8085 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Lupsa Raul Nicolae 7603 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Maciuca Remus Dacian 8180 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maris Lorin Mihai 8252 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Matei Alina Elena 8144 1994 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Maxim Catalin 7600 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mezei Norbert Attila 7599 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mititelu Alina 7748 1994 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Mituleci Serban George C. 8116 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Morariu Daniela Maria 8202 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nastase Vlad 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neagu Tudor Malin 8340 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Niculescu Andra 7993 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oniciuc Mircea Jean 8302 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Palosan Madalin Silviu 8058 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Patrut Denis Stefan 8257 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Pintilii Denise 8124 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pirvu Luana Gabriela 8078 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Andrei Florin 8143 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popa Mihaela 8281 1995 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Bogdan Adrian 6908 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Ilie Gabi 8341 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radu Andrei 8328 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ravoiu Bianca 8120 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Rotund Aron 8140 1995 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rus Andreea Gabriela 8150 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandor Florin Mihai 7201 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Saramet Dragos Alexandru 7925 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sloata Sabina Alexandra 7586 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smeu Iulia 7643 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Staicu Vlad 8050 1995 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Stanciu Ronen Leonard 7923 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stefanov Erik David 8109 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoica Andrei Lucian 7199 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanase Eduard Constantin 8079 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tecsi Andrei Serban 8618 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Teudan Adina 8167 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Tibichi Andrei 8436 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Todor Marius Nicolae 7848 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Truti Tania Ioana 8243 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tudor Dragos Marian 7927 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ulbrecht Melinda 7699 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vadean Antonela Andrada 7690 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vamvakas Elefterios 8357 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Cristiana 7722 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zugravu Sabina 8326 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (43 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bidica Razvan 7065 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Coca Florin Adrian 7519 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantinescu Petru B. 7165 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Corfariu Sever 7115 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Dragoi Diana Maria 7590 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Dragus Vlad 7318 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Fit Eduard Roland 7319 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gheorghiu Nicolae 7872 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Hagiu Mihai Alexandru 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ianu Petra 7806 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Jurcan Gabriel Razvan 7410 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mircea Ioana Alina 8712 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pescar Flavia Maria 7075 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Popescu Bogdan Adrian 6908 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ratiu Ovidiu Alexandru 6132 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sloata Sabina Alexandra 7586 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Smeu Iulia 7643 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoica Andrei Lucian 7199 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sturza Antonio 7200 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Terchila Ionut Giorgian 7167 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Todor Marius Nicolae 7848 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ulbrecht Melinda 7699 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Cristiana 7722 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Zaharia Bogdan Ioan 7367 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (41 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balaj Marius 7253 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Coca Florin Adrian 7519 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Crisan Ilisie Alexandra 7632 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dinu Andreea Diana 7581 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavinciuc Bogdan Vlad 6865 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Hagiu Mihai Alexandru 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Herteg Elena Alina 7695 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Luputan Andreea Roxana 7692 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pescar Flavia Maria 7075 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Popescu Bogdan Adrian 6908 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Radovan Lugojan Edmond 7222 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ratiu Ovidiu Alexandru 6132 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sandor Florin Mihai 7201 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Spalatelu Mihai 7066 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stoica Andrei Lucian 7199 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Alexandru George 7068 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zaharia Bogdan Ioan 7367 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (34 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume 7766 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7877 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
fara nume 8557 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
fara nume 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 7682 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 7692 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 8070 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
fara nume 7939 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7570 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 8124 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
fara nume 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume 8213 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 7558 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7923 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
fara nume 7848 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
fara nume 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
fara nume 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 14 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (12 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7191 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 7166 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
fara nume 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 7318 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
fara nume 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 6908 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 7690 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (59 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Octavian Andrei 7465 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apostolescu Ana Teodora 7876 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badescu Sonia Ana Maria 7877 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balaj Marius 7253 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Blidariu Bianca Diana 7763 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bolbea Antonia Elena 7977 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Caramihai Mihaela 7933 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Ciobanu Stefan 7166 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciuciuc Loredana 7753 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Codrescu Theodora Maria 7135 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cojocaru Andreea 7575 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristea Horia Stefan 7475 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristoltean Andreea 7857 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Diaconu Robert Ioan 7193 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragoi Diana Maria 7590 1994 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Dragus Vlad 7318 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Fit Eduard Roland 7319 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Frateanu Iuliana Stefana 8324 1994 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Furnica Gheorghe Marian 7194 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gavinciuc Bogdan Vlad 6865 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Gheorghiu Nicolae 7872 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Girjoaba Bianca 7932 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Hagiu Mihai Alexandru 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iancu Bogdan Alexandru 7479 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Micle Andreea Maria 7651 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Morarescu Paul Cristian 7587 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Negrea Anca Mihaela 7909 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Papp Sabina 7654 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Parasciuc Adrian 6864 1993 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Pascu Cristian 7477 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Popescu Bogdan Adrian 6908 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Smeu Iulia 7643 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoica Andrei Lucian 7199 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Toma Cristian Razvan 7462 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vadean Antonela Andrada 7690 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Alexandru George 7068 1993 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zaharia Bogdan Ioan 7367 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (104 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu George Raul 7414 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Arteni Diana Elena 8439 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Arteni Ioana Virginia 8440 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Boana Alina Alexandra 7759 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bresan Tudor Vlad 8715 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Burtea Robert 8059 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Buzatu Mariana 8196 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Canea Iulia Larisa 8177 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Caragata Stefan Alexandru 8090 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Carpan Adrian Florin 8188 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Diaconescu Stefan 8327 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dunca Romeo Cristian 8239 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ichim Ciprian Dragos 8241 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionita Radu 8111 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Iozu Ana Maria Mihaela 8314 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Maciuca Remus Dacian 8180 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marinescu Constantin 7991 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Maris Lorin Mihai 8252 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Matachi Monica Andreea 7568 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mihail Claudia 8070 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mituleci Serban George C. 8116 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Neagu Tudor Malin 8340 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Nedelescu Raluca Manani 7022 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nita Alexandra 8311 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oanta Crista 8155 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Oniciuc Mircea Jean 8302 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Palosan Madalin Silviu 8058 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Patrut Denis Stefan 8257 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintilii Denise 8124 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pol Mihai 8122 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Popa Andrei Florin 8143 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Popa Bianca Cecilia 8342 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popa Mihaela 8281 1995 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Ilie Gabi 8341 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Rafila Alexandra Diana 8621 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ravoiu Bianca 8120 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rus Andreea Gabriela 8150 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Satnoianu Claudia Ioana 8091 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Serban Monica Roxana 8107 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Sfranciog Andreea Felicia 7554 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sfranciog Andrei Catalin 7552 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Smeu Elena 8074 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Soare Mihai Adrian 8223 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Stefanov Erik David 8109 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Suciu Alexandra Elena 8117 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tecsi Andrei Serban 8618 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Totu Madalina Elena 8171 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Truti Tania Ioana 8243 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Vasile Iulia 8099 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Vuletici Deiana 8244 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Zugravu Sabina 8326 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 17 50 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (191 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abibula Atila 8089 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Agrapinei Cristian Paul 7766 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Albu George Raul 7414 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Alecu Bogdan Mihai 7803 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Antal Cristina Elena 8345 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Ardelean Tudor 8204 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Arteni Diana Elena 8439 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Arteni Ioana Virginia 8440 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Avasiloaia Razvan 8770 1995 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Bacanu Tudor 7870 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balan Andrei 8088 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Banciulescu Alexandru 7880 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basarabie Mellu Cristinel 8307 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Beches Razvan Dragos 7866 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Besteala Dumitru Angel 8097 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Boana Alina Alexandra 7759 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Branoiu Silviu Florentin 7538 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bresan Tudor Vlad 8715 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Budii Oana Cristina 8337 1995 As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 99:99:99
Burmambet Ayhan 8556 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Burtea Robert 8059 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Buse Bogdan Daniel 7995 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Canea Iulia Larisa 8177 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
Caras Vasile Vlad 8557 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Carpan Adrian Florin 8188 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Chita Andreea Raluca 8036 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciocan Octavian Mihai 7582 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Citireag Stefan 8333 1995 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Ciumala Marian Ionut 7718 1994 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Daniluc Toma Eduard 8152 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Darida Rafaela Diana 8160 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Diaconescu Stefan 8327 1995 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dinu Osman Claudiu 8178 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Dumitrache Paula Andreea 8349 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Valentina 8238 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dunca Romeo Cristian 8239 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Faff Daniel Martin 8198 1995 Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 99:99:99
Fangli Matyas 8136 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Alexandra 8288 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Fostuc Marius Gabriel 7845 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Mircea 8069 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Grecu Cristian 7726 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grecu Erwina Paula 8298 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Henter Andrei 7657 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Hudisteanu Gabriela T. 8112 1995 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Husarciuc David Emanuel 7836 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iancu Ane Mari Georgiana 8218 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ichim Ciprian Dragos 8241 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Paula Adela 8129 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Marian Constantin 7628 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ion Valentin Alexandru 8322 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Adrian Gabriel 7946 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionescu Iulian 8067 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionita Alexandru Mihai 7951 1