Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national in bazin de 50m, seniori, tineret, juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m liber (14 - 99 ani) Feminin

1 Costea Bianca Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:88 Timp 14500 Cod 0 Puncte
2 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:31 Timp 12969 Cod 0 Puncte
3 Verciuc Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:51 Timp 13965 Cod 0 Puncte
4 Stirbu Ioana Maria Clubul Sportiv Performer 00:27:61 Timp 15036 Cod 0 Puncte
5 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:03 Timp 13918 Cod 0 Puncte
6 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:08 Timp 13716 Cod 0 Puncte
7 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 00:28:28 Timp 14469 Cod 0 Puncte
8 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:29 Timp 13958 Cod 0 Puncte
9 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:36 Timp 13316 Cod 0 Puncte
10 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:53 Timp 11346 Cod 0 Puncte
11 Ostafi Delia Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:28:66 Timp 14841 Cod 0 Puncte
12 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:69 Timp 12810 Cod 0 Puncte
13 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:71 Timp 12290 Cod 0 Puncte
14 Popa Leona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:75 Timp 13256 Cod 0 Puncte
15 Denieul Catinca Renovatio Sport Club Bucuresti 00:28:76 Timp 12106 Cod 0 Puncte
16 Pintilie Alessia Anca Swimming Team Bucuresti 00:28:78 Timp 16982 Cod 0 Puncte
17 Maticiuc Alexandra CSM Corona Brasov 00:29:03 Timp 13609 Cod 0 Puncte
18 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:29:05 Timp 13210 Cod 0 Puncte
19 Ivan Sara Natalie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:10 Timp 14334 Cod 0 Puncte
20 Badea Ioana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 00:29:15 Timp 15043 Cod 0 Puncte
21 Popescu Andreea Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:28 Timp 13190 Cod 0 Puncte
22 Popa Rat Vanessa Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:29:30 Timp 15539 Cod 0 Puncte
23 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:32 Timp 12710 Cod 0 Puncte
24 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:37 Timp 12521 Cod 0 Puncte
25 Drog Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:38 Timp 17870 Cod 0 Puncte
26 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:41 Timp 13709 Cod 0 Puncte
27 Serman Ioana Alexandra Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:42 Timp 13432 Cod 0 Puncte
28 Tomuta Irina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:42 Timp 11645 Cod 0 Puncte
29 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:29:44 Timp 13208 Cod 0 Puncte
30 Mitu Andra Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:54 Timp 13072 Cod 0 Puncte
31 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:60 Timp 12558 Cod 0 Puncte
32 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:61 Timp 14197 Cod 0 Puncte
33 Badea Bianca Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:65 Timp 13913 Cod 0 Puncte
34 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Targoviste 00:29:65 Timp 11998 Cod 0 Puncte
35 Careba Alexandra Theodora Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:70 Timp 14022 Cod 0 Puncte
36 Craiu Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:78 Timp 15436 Cod 0 Puncte
37 Chirita Clara Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:89 Timp 15412 Cod 0 Puncte
38 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:96 Timp 13685 Cod 0 Puncte
39 Zamfiroiu Miruna Paula CSM Corona Brasov 00:30:19 Timp 13612 Cod 0 Puncte
40 Radu Maria Georgiana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:20 Timp 13703 Cod 0 Puncte
41 Trusca Carina Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:21 Timp 13644 Cod 0 Puncte
42 Bostangiu Adelina Maria Clubul Sportiv Targoviste 00:30:25 Timp 15126 Cod 0 Puncte
43 Tica Delia Maria Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:30:37 Timp 14119 Cod 0 Puncte
44 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:43 Timp 14088 Cod 0 Puncte
45 Grosu Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:62 Timp 14552 Cod 0 Puncte
46 Harabagiu Ioana Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:67 Timp 13521 Cod 0 Puncte
47 Adam Sara Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:69 Timp 15006 Cod 0 Puncte
48 Mindruta Bianca Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:30:72 Timp 13073 Cod 0 Puncte
49 Dobrican Ioana Ruxandra Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:78 Timp 14996 Cod 0 Puncte
50 Nitu Anna Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:88 Timp 15307 Cod 0 Puncte
51 Eross Nora Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:30:90 Timp 14462 Cod 0 Puncte
52 Dumitrescu Alexandra Cori Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:90 Timp 15438 Cod 0 Puncte
53 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 00:30:93 Timp 11883 Cod 0 Puncte
54 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:95 Timp 15046 Cod 0 Puncte
55 Tarabega Anca Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:99 Timp 13312 Cod 0 Puncte
56 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:31:01 Timp 13268 Cod 0 Puncte
57 Bescheret Anca As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:02 Timp 15411 Cod 0 Puncte
58 Ples Mara Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:31:05 Timp 13655 Cod 0 Puncte
59 Crisan Denisa Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:12 Timp 14727 Cod 0 Puncte
60 Coman Corina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:19 Timp 13263 Cod 0 Puncte
61 Alfoldy Boglarka Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:31:21 Timp 13726 Cod 0 Puncte
62 Marton Janka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:23 Timp 13680 Cod 0 Puncte
63 Bradean Luoana Lorena Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:31:28 Timp 11674 Cod 0 Puncte
64 Anghel Alice Eugenia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:29 Timp 13840 Cod 0 Puncte
65 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:31:40 Timp 9926 Cod 0 Puncte
66 Beres Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:31:49 Timp 14907 Cod 0 Puncte
67 Cristea Theea Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:49 Timp 15523 Cod 0 Puncte
68 Dumitru Amalia Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:53 Timp 14203 Cod 0 Puncte
69 Hirbovanu Vanesa Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:61 Timp 15221 Cod 0 Puncte
70 Fagadar Ghisa Marina Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:31:77 Timp 14450 Cod 0 Puncte
71 Pan-Ke Laura Ana-Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:98 Timp 15679 Cod 0 Puncte
72 Oroszfai Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:01 Timp 14909 Cod 0 Puncte
73 Iordache Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:32:03 Timp 12554 Cod 0 Puncte
74 Vecsei Krisztina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:07 Timp 15010 Cod 0 Puncte
75 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Municipal Braila 00:32:17 Timp 13792 Cod 0 Puncte
76 Efrem Isabela Ariana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:19 Timp 12977 Cod 0 Puncte
77 Frasineanu Maria Rebeca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:36 Timp 14651 Cod 0 Puncte
78 Hafner Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:61 Timp 17182 Cod 0 Puncte
79 Boja Roxana Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:79 Timp 15202 Cod 0 Puncte
80 Ciuciuc Alexandra Maria Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:81 Timp 19184 Cod 0 Puncte
81 Daraba Andra Daria Palatul copiilor Constanta 00:32:87 Timp 16966 Cod 0 Puncte
82 Piper Andreea Madalina As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:93 Timp 14645 Cod 0 Puncte
83 Dragan Alexandra Huguette Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:08 Timp 16410 Cod 0 Puncte
84 Pascal Miruna Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:43 Timp 13843 Cod 0 Puncte
85 Voicu Bianca Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:14 Timp 15301 Cod 0 Puncte
86 Baciuca Ramona Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:42 Timp 13841 Cod 0 Puncte
87 Somordolea Gabriela Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:39 Timp 19902 Cod 0 Puncte
88 Bako Anstasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 88:88:88 Timp 13043 Cod 0 Puncte
89 Oprea Maria Florentina Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp 15515 Cod 0 Puncte

2. 200 m spate (14 - 99 ani) Feminin

1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:21:98 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:81 Timp 14267 Cod 0 Puncte
3 Safcencu Delia Giorgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:41 Timp 13275 Cod 0 Puncte
4 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:29:06 Timp 12521 Cod 0 Puncte
5 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:48 Timp 11923 Cod 0 Puncte
6 Sauciuc Oana Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:29:83 Timp 15099 Cod 0 Puncte
7 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 02:31:91 Timp 13022 Cod 0 Puncte
8 Fabian Sara Julia Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:34:42 Timp 14911 Cod 0 Puncte
9 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 02:35:37 Timp 14469 Cod 0 Puncte
10 Pintilie Alessia Anca Swimming Team Bucuresti 02:36:18 Timp 16982 Cod 0 Puncte
11 Popa Leona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:41 Timp 13256 Cod 0 Puncte
12 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:84 Timp 12810 Cod 0 Puncte
13 Mihali Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:95 Timp 14991 Cod 0 Puncte
14 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:39:28 Timp 13210 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:41:10 Timp 12474 Cod 0 Puncte
16 Aslam Andra Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:41:52 Timp 15410 Cod 0 Puncte
17 Achim Diana Cezara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:41:55 Timp 14558 Cod 0 Puncte
18 Radulescu Alexandra Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:42:19 Timp 15335 Cod 0 Puncte
19 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:42:43 Timp 13268 Cod 0 Puncte
20 Dobrican Ioana Ruxandra Renovatio Sport Club Bucuresti 02:42:94 Timp 14996 Cod 0 Puncte
21 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:43:37 Timp 14197 Cod 0 Puncte
22 Blejan Alexandra Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:44:03 Timp 15527 Cod 0 Puncte
23 Coman Corina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:96 Timp 13263 Cod 0 Puncte
24 Papp Annemarie Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:56 Timp 14086 Cod 0 Puncte
25 Trusca Carina Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:46:16 Timp 13644 Cod 0 Puncte
26 Galusca Briana Ioana Palatul copiilor Constanta 02:47:98 Timp 14308 Cod 0 Puncte
27 Oroszfai Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:48:13 Timp 14909 Cod 0 Puncte
28 Patrinoiu Teodora Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:49:26 Timp 15790 Cod 0 Puncte
29 Piper Andreea Madalina As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:57:35 Timp 14645 Cod 0 Puncte

3. 50 m fluture (15 - 99 ani) Masculin

1 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:14 Timp 9019 Cod 0 Puncte
2 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:21 Timp 10622 Cod 0 Puncte
3 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:24:32 Timp 12614 Cod 0 Puncte
4 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:70 Timp 12721 Cod 0 Puncte
5 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:97 Timp 9723 Cod 0 Puncte
5 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:97 Timp 10702 Cod 0 Puncte
5 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:24:97 Timp 12963 Cod 0 Puncte
6 Rednic Eduard Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:03 Timp 17212 Cod 0 Puncte
7 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:25:44 Timp 12342 Cod 0 Puncte
8 Tulea Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Farul Constanta 00:25:45 Timp 10721 Cod 0 Puncte
9 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:46 Timp 13264 Cod 0 Puncte
10 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:68 Timp 7793 Cod 0 Puncte
11 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:73 Timp 12891 Cod 0 Puncte
12 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:25:75 Timp 8824 Cod 0 Puncte
13 Cozma Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:25:88 Timp 14126 Cod 0 Puncte
14 Mihai David Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:99 Timp 14104 Cod 0 Puncte
15 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:23 Timp 11930 Cod 0 Puncte
16 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:26 Timp 5557 Cod 0 Puncte
17 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:30 Timp 12547 Cod 0 Puncte
18 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:38 Timp 13326 Cod 0 Puncte
19 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:26:42 Timp 13639 Cod 0 Puncte
20 Vaipan Radu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:46 Timp 11060 Cod 0 Puncte
21 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:50 Timp 13140 Cod 0 Puncte
22 Anghel Darius Costin Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:51 Timp 13319 Cod 0 Puncte
23 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:26:57 Timp 12606 Cod 0 Puncte
24 Vasilescu Stefan Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:75 Timp 13961 Cod 0 Puncte
25 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:78 Timp 12806 Cod 0 Puncte
26 Dragota Etienne Laurentiu Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:26:78 Timp 12847 Cod 0 Puncte
27 Pricop Vlad Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:92 Timp 13847 Cod 0 Puncte
28 Rusen Costin Alin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:97 Timp 12641 Cod 0 Puncte
29 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:26:98 Timp 14464 Cod 0 Puncte
30 Pandele Alexandru Edward Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:00 Timp 14281 Cod 0 Puncte
31 Pech Eduard Daniel Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:03 Timp 9829 Cod 0 Puncte
32 Satnoianu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:27:05 Timp 15130 Cod 0 Puncte
33 Ghionu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:27:06 Timp 13460 Cod 0 Puncte
34 Codrean Dacian Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:33 Timp 13184 Cod 0 Puncte
35 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:27:35 Timp 608 Cod 0 Puncte
36 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:41 Timp 13052 Cod 0 Puncte
37 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:27:42 Timp 13122 Cod 0 Puncte
38 Crisan David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:43 Timp 13191 Cod 0 Puncte
39 Romas Codrut Fernando Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:44 Timp 13669 Cod 0 Puncte
40 Stoica Andrei Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:45 Timp 11834 Cod 0 Puncte
41 Leucuta Leonard Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:27:46 Timp 10965 Cod 0 Puncte
42 Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:51 Timp 13775 Cod 0 Puncte
43 Stoltz Markus Renovatio Sport Club Bucuresti 00:27:57 Timp 13051 Cod 0 Puncte
44 Balanescu Filip Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:65 Timp 13935 Cod 0 Puncte
45 Badulescu Vlad Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:68 Timp 12814 Cod 0 Puncte
46 Salajan Marck Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:69 Timp 13048 Cod 0 Puncte
47 Petre Narcis Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:75 Timp 13423 Cod 0 Puncte
48 Mistireanu Iustin Teodor Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:75 Timp 13030 Cod 0 Puncte
49 Jianu Adrian Petru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:76 Timp 14435 Cod 0 Puncte
50 Adam Robert Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:83 Timp 14130 Cod 0 Puncte
51 Bratulescu Iustinian ACS Atena Sport Club Constanta 00:27:83 Timp 14300 Cod 0 Puncte
52 Dumitru Mario Eduard Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:91 Timp 14238 Cod 0 Puncte
53 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:93 Timp 13298 Cod 0 Puncte
54 Stefanache Alexandru Mari Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:01 Timp 13099 Cod 0 Puncte
55 Preda Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:05 Timp 13107 Cod 0 Puncte
56 Stoian Antonio Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:07 Timp 11295 Cod 0 Puncte
57 Budiaci Vladimir Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:16 Timp 13931 Cod 0 Puncte
58 Podeanu Andrei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:24 Timp 13384 Cod 0 Puncte
59 Balu Victor Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:32 Timp 13647 Cod 0 Puncte
60 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:28:51 Timp 10125 Cod 0 Puncte
61 Lungu Alexandru Razvan Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:53 Timp 13908 Cod 0 Puncte
62 Boboc Emanoel Florin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:53 Timp 13853 Cod 0 Puncte
63 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:56 Timp 13244 Cod 0 Puncte
64 Roman Paul Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:28:58 Timp 13151 Cod 0 Puncte
65 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:62 Timp 13075 Cod 0 Puncte
66 Lazar Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:65 Timp 14430 Cod 0 Puncte
67 Dobre Daniel Gabriel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:67 Timp 12645 Cod 0 Puncte
68 Fasie Mario Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:28:79 Timp 19113 Cod 0 Puncte
69 Preda Alexandru Florin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:28:85 Timp 13959 Cod 0 Puncte
70 Sipos Peter David Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:28:92 Timp 14362 Cod 0 Puncte
71 Raducanu Nicolae Daniel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:03 Timp 14756 Cod 0 Puncte
72 Bertea Alin Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:03 Timp 13650 Cod 0 Puncte
73 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:03 Timp 12330 Cod 0 Puncte
74 Padurariu Mihai Denis Sport Club Municipal Bacau 00:29:05 Timp 13510 Cod 0 Puncte
75 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:22 Timp 12999 Cod 0 Puncte
76 Niculae Alexei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:23 Timp 14270 Cod 0 Puncte
77 Tamasan Dan Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:26 Timp 11983 Cod 0 Puncte
78 Tutuianu Sebastian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:31 Timp 13858 Cod 0 Puncte
79 Curticapean Vlad Andrei CSM Corona Brasov 00:29:48 Timp 15485 Cod 0 Puncte
80 Lazar Andrei Remus Clubul Sportiv Targoviste 00:29:49 Timp 15662 Cod 0 Puncte
81 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:51 Timp 15643 Cod 0 Puncte
82 Iari Edward Erik Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:75 Timp 14460 Cod 0 Puncte
83 Pasa Ungurianu Luca Vlad Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:78 Timp 14405 Cod 0 Puncte
84 Bajko Zalan Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:29:83 Timp 15890 Cod 0 Puncte
85 Stan Matei Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:29:95 Timp 13324 Cod 0 Puncte
86 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:08 Timp 13954 Cod 0 Puncte
87 Neamtu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:13 Timp 14031 Cod 0 Puncte
88 Neacsu Florin Cristian CSM Targoviste 00:30:32 Timp 16372 Cod 0 Puncte
89 Ursu Tudor Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:35 Timp 14272 Cod 0 Puncte
90 Peptanaru Stefan Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 00:30:45 Timp 13469 Cod 0 Puncte
91 Mincu Andrei Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:68 Timp 15274 Cod 0 Puncte
92 Cornaciu Adrian Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:97 Timp 14262 Cod 0 Puncte
93 Cam Stefan Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:13 Timp 16458 Cod 0 Puncte
94 Paduraru Andrei Dragos As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:40 Timp 12561 Cod 0 Puncte
95 Amuza Leonard Andrei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:05 Timp 17116 Cod 0 Puncte
96 Buda Alexandru Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:32 Timp 14169 Cod 0 Puncte
97 Toma Mina Atal Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:13 Timp 14751 Cod 0 Puncte
98 Manea George C-Tin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:54 Timp 13132 Cod 0 Puncte
99 Taga Mihnea Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:56 Timp 16084 Cod 0 Puncte
100 Ene Denis Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:94 Timp 17892 Cod 0 Puncte
101 Teodorescu Radu Ionut Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:90 Timp 19442 Cod 0 Puncte
102 Pal Andrei Eric Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99 Timp 14128 Cod 0 Puncte
103 Bogdan Ovidiu Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99 Timp 15961 Cod 0 Puncte
104 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99 Timp 12924 Cod 0 Puncte
105 Neama Raul Emanuel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99 Timp 9780 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (15 - 99 ani) Masculin

1 Stancu Vlad Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:02:78 Timp 13962 Cod 0 Puncte
2 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:04:58 Timp 8963 Cod 0 Puncte
3 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:06:53 Timp 9481 Cod 0 Puncte
4 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:10:74 Timp 12813 Cod 0 Puncte
5 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:11:64 Timp 13424 Cod 0 Puncte
6 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:13:56 Timp 13803 Cod 0 Puncte
7 Gavrila Ionut Madalin Clubul Sportiv Municipal Braila 04:14:26 Timp 12824 Cod 0 Puncte
8 Enache Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:15:78 Timp 13937 Cod 0 Puncte
9 Pandele Alexandru Edward Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:19:27 Timp 14281 Cod 0 Puncte
10 Nicola Madalin Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:19:59 Timp 13323 Cod 0 Puncte
11 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:19:61 Timp 11289 Cod 0 Puncte
12 Rad Lucas Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 04:21:85 Timp 14256 Cod 0 Puncte
13 Melianu Nicolae Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:21:93 Timp 14437 Cod 0 Puncte
14 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:32 Timp 11290 Cod 0 Puncte
15 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:24:08 Timp 13075 Cod 0 Puncte
16 Papuc David Alexandru Clubul Sportiv Municipal Braila 04:28:79 Timp 12277 Cod 0 Puncte
17 Lungu Alexandru Razvan Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:30:77 Timp 13908 Cod 0 Puncte
18 Serbanescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:30:79 Timp 15142 Cod 0 Puncte
19 Stefanache Alexandru Mari Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:31:05 Timp 13099 Cod 0 Puncte
20 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:34:09 Timp 12000 Cod 0 Puncte
21 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:34:44 Timp 13743 Cod 0 Puncte
22 Toma Mihai Cosmin Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:36:97 Timp 14449 Cod 0 Puncte
23 Bugnar Horatiu Cristian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:37:26 Timp 15553 Cod 0 Puncte
24 Martin Maximilian Robert Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:38:76 Timp 10176 Cod 0 Puncte
25 Magda Teodor Stefan Clubul Sportiv Targoviste 04:39:30 Timp 13951 Cod 0 Puncte
26 Stoian Gabriel Razvan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:44:15 Timp 12383 Cod 0 Puncte
27 Roman Paul Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 04:45:06 Timp 13151 Cod 0 Puncte
28 Dindareanu Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 04:46:07 Timp 14842 Cod 0 Puncte
29 Grigoras Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:52:21 Timp 13849 Cod 0 Puncte
30 Lazar Andrei Remus Clubul Sportiv Targoviste 05:00:08 Timp 15662 Cod 0 Puncte
31 Enculesei Razvan Rares Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:01:33 Timp 13960 Cod 0 Puncte
32 Ceausescu Horia Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:09:46 Timp 14200 Cod 0 Puncte
33 Notretu Arian Cristian Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 05:10:63 Timp 19158 Cod 0 Puncte
34 Panait Rares Alexandru Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 05:16:17 Timp 13825 Cod 0 Puncte
35 Neacsu Florin Cristian CSM Targoviste 05:33:26 Timp 16372 Cod 0 Puncte
36 Faragau Bogdan Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 88:88:88 Timp 13499 Cod 0 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

1. 100 m liber (14 - 99 ani) Feminin

1 Costea Bianca Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:13 Timp 14500 Cod 0 Puncte
2 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:41 Timp 12969 Cod 0 Puncte
3 Bako Anstasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:59:22 Timp 13043 Cod 0 Puncte
4 Stirbu Ioana Maria Clubul Sportiv Performer 00:59:93 Timp 15036 Cod 0 Puncte
5 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 01:00:31 Timp 14469 Cod 0 Puncte
6 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:67 Timp 13918 Cod 0 Puncte
6 Verciuc Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:67 Timp 13965 Cod 0 Puncte
7 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:24 Timp 13958 Cod 0 Puncte
8 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:47 Timp 12810 Cod 0 Puncte
9 Ivan Sara Natalie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:11 Timp 14334 Cod 0 Puncte
10 Ilie Bianca Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:33 Timp 13311 Cod 0 Puncte
11 Mitu Andra Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:50 Timp 13072 Cod 0 Puncte
12 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:54 Timp 12290 Cod 0 Puncte
13 Ostafi Delia Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:02:73 Timp 14841 Cod 0 Puncte
14 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:94 Timp 13316 Cod 0 Puncte
15 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:00 Timp 12521 Cod 0 Puncte
16 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:03:09 Timp 13210 Cod 0 Puncte
17 Pintilie Alessia Anca Swimming Team Bucuresti 01:03:10 Timp 16982 Cod 0 Puncte
18 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:25 Timp 12558 Cod 0 Puncte
19 Popa Leona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:49 Timp 13256 Cod 0 Puncte
20 Badea Ioana Alexandra ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:60 Timp 15043 Cod 0 Puncte
21 Otoiu Ana Cristiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:62 Timp 11252 Cod 0 Puncte
22 Maticiuc Alexandra CSM Corona Brasov 01:03:82 Timp 13609 Cod 0 Puncte
23 Drog Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:03:96 Timp 17870 Cod 0 Puncte
24 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:04:05 Timp 13208 Cod 0 Puncte
25 Serman Ioana Alexandra Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:04:10 Timp 13432 Cod 0 Puncte
26 Radu Maria Georgiana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:04:29 Timp 13703 Cod 0 Puncte
27 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:43 Timp 12710 Cod 0 Puncte
28 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:44 Timp 13315 Cod 0 Puncte
29 Careba Alexandra Theodora Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:90 Timp 14022 Cod 0 Puncte
30 Craiu Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:03 Timp 15436 Cod 0 Puncte
31 Tomuta Irina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:05:05 Timp 11645 Cod 0 Puncte
32 Chirita Clara Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:06 Timp 15412 Cod 0 Puncte
33 Adam Sara Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:38 Timp 15006 Cod 0 Puncte
34 Mihali Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:41 Timp 14991 Cod 0 Puncte
35 Mindruta Bianca Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:05:55 Timp 13073 Cod 0 Puncte
36 Dumitrescu Alexandra Cori Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:79 Timp 15438 Cod 0 Puncte
37 Zamfiroiu Miruna Paula CSM Corona Brasov 01:05:86 Timp 13612 Cod 0 Puncte
38 Grosu Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:05 Timp 14552 Cod 0 Puncte
39 Trusca Carina Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:08 Timp 13644 Cod 0 Puncte
40 Aslam Andra Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:56 Timp 15410 Cod 0 Puncte
41 Ples Mara Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:06:77 Timp 13655 Cod 0 Puncte
42 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 01:06:94 Timp 15046 Cod 0 Puncte
43 Blejan Alexandra Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:99 Timp 15527 Cod 0 Puncte
44 Achim Diana Cezara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:04 Timp 14558 Cod 0 Puncte
45 Anghel Alice Eugenia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:09 Timp 13840 Cod 0 Puncte
46 Bostangiu Adelina Maria Clubul Sportiv Targoviste 01:07:13 Timp 15126 Cod 0 Puncte
47 Oroszfai Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:07:47 Timp 14909 Cod 0 Puncte
48 Bescheret Anca As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:49 Timp 15411 Cod 0 Puncte
49 Coman Corina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:52 Timp 13263 Cod 0 Puncte
50 Nitu Anna Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:75 Timp 15307 Cod 0 Puncte
51 Tarabega Anca Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:80 Timp 13312 Cod 0 Puncte
52 Radulescu Alexandra Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:90 Timp 15335 Cod 0 Puncte
53 Dobrican Ioana Ruxandra Renovatio Sport Club Bucuresti 01:08:06 Timp 14996 Cod 0 Puncte
54 Harabagiu Ioana Clubul Sportiv Municipal Braila 01:08:27 Timp 13521 Cod 0 Puncte
55 Papp Annemarie Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:39 Timp 14086 Cod 0 Puncte
56 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:08:50 Timp 13268 Cod 0 Puncte
57 Hirbovanu Vanesa Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:74 Timp 15221 Cod 0 Puncte
58 Pan-Ke Laura Ana-Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:30 Timp 15679 Cod 0 Puncte
59 Vecsei Krisztina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:74 Timp 15010 Cod 0 Puncte
60 Iordache Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:09:79 Timp 12554 Cod 0 Puncte
61 Dumitru Amalia Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:90 Timp 14203 Cod 0 Puncte
62 Frasineanu Maria Rebeca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:10:14 Timp 14651 Cod 0 Puncte
63 Bradean Luoana Lorena Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:10:53 Timp 11674 Cod 0 Puncte
64 Daraba Andra Daria Palatul copiilor Constanta 01:10:63 Timp 16966 Cod 0 Puncte
65 Efrem Isabela Ariana Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:68 Timp 12977 Cod 0 Puncte
66 Dragan Alexandra Huguette Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:58 Timp 16410 Cod 0 Puncte
67 Hafner Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:31 Timp 17182 Cod 0 Puncte
68 Patrinoiu Teodora Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:12:78 Timp 15790 Cod 0 Puncte
69 Voicu Bianca Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:62 Timp 15301 Cod 0 Puncte
70 Baciuca Ramona Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:77 Timp 13841 Cod 0 Puncte
71 Denieul Catinca Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99 Timp 12106 Cod 0 Puncte
72 Oprea Maria Florentina Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp 15515 Cod 0 Puncte

2. 100 m bras (14 - 99 ani) Feminin

1 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:60 Timp 11346 Cod 0 Puncte
2 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:52 Timp 11021 Cod 0 Puncte
3 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:13:99 Timp 12329 Cod 0 Puncte
4 Popescu Andreea Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 01:14:17 Timp 13190 Cod 0 Puncte
5 Maticiuc Alexandra CSM Corona Brasov 01:14:82 Timp 13609 Cod 0 Puncte
6 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Municipal Braila 01:14:94 Timp 13792 Cod 0 Puncte
7 Fabian Sara Julia Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:16:11 Timp 14911 Cod 0 Puncte
8 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:17:36 Timp 14088 Cod 0 Puncte
9 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:18:05 Timp 13709 Cod 0 Puncte
10 Verciuc Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:13 Timp 13965 Cod 0 Puncte
11 Eross Nora Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:18:76 Timp 14462 Cod 0 Puncte
12 Crisan Denisa Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:72 Timp 14727 Cod 0 Puncte
13 Martin Maria Denisa Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:27 Timp 12669 Cod 0 Puncte
14 Popa Leona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:35 Timp 13256 Cod 0 Puncte
15 Popa Rat Vanessa Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:20:68 Timp 15539 Cod 0 Puncte
16 Badea Bianca Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:53 Timp 13913 Cod 0 Puncte
17 Beres Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:21:72 Timp 14907 Cod 0 Puncte
18 Orban Kis Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:92 Timp 13160 Cod 0 Puncte
19 Gorecki Andra Denisa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:03 Timp 13101 Cod 0 Puncte
20 Rauta Carla Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:00 Timp 15440 Cod 0 Puncte
21 Hornea Andreea Anda Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:24:17 Timp 12908 Cod 0 Puncte
22 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:24:29 Timp 14197 Cod 0 Puncte
23 Cristea Theea Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:24:32 Timp 15523 Cod 0 Puncte
24 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 01:24:54 Timp 11883 Cod 0 Puncte
25 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:24:78 Timp 12521 Cod 0 Puncte
26 Tica Delia Maria Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:25:05 Timp 14119 Cod 0 Puncte
27 Craiu Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:87 Timp 15436 Cod 0 Puncte
28 Marton Janka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:26:41 Timp 13680 Cod 0 Puncte
29 Sauciuc Oana Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:26:98 Timp 15099 Cod 0 Puncte
30 Bostangiu Adelina Maria Clubul Sportiv Targoviste 01:27:04 Timp 15126 Cod 0 Puncte
31 Fagadar Ghisa Marina Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:28:89 Timp 14450 Cod 0 Puncte
32 Boja Roxana Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:78 Timp 15202 Cod 0 Puncte
33 Iordache Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:30:65 Timp 12554 Cod 0 Puncte
34 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 01:31:00 Timp 15046 Cod 0 Puncte
35 Hafner Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:32:63 Timp 17182 Cod 0 Puncte
36 Ciuciuc Alexandra Maria Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:32:83 Timp 19184 Cod 0 Puncte
37 Nitu Anna Denisa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:42:71 Timp 15307 Cod 0 Puncte
38 Diaconescu Carbunescu Mad ACS Atena Sport Club Constanta 88:88:88 Timp 12762 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (15 - 99 ani) Masculin

1 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:49:03 Timp 13322 Cod 0 Puncte
2 Stancu Vlad Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:54:17 Timp 13962 Cod 0 Puncte
3 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:54:74 Timp 12963 Cod 0 Puncte
4 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:55:67 Timp 12297 Cod 0 Puncte
5 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:56:15 Timp 13424 Cod 0 Puncte
6 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:56:26 Timp 8963 Cod 0 Puncte
7 Cozma Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:56:49 Timp 14126 Cod 0 Puncte
8 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:56:68 Timp 13803 Cod 0 Puncte
9 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:59:37 Timp 13052 Cod 0 Puncte
10 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 01:59:58 Timp 12721 Cod 0 Puncte
11 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:59:96 Timp 12813 Cod 0 Puncte
12 Gavrila Ionut Madalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:00:03 Timp 12824 Cod 0 Puncte
13 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:12 Timp 11289 Cod 0 Puncte
14 Enache Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:39 Timp 13937 Cod 0 Puncte
15 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:00:51 Timp 7533 Cod 0 Puncte
16 Satnoianu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 02:01:54 Timp 15130 Cod 0 Puncte
17 Rad Lucas Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 02:02:18 Timp 14256 Cod 0 Puncte
18 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:02:86 Timp 12342 Cod 0 Puncte
19 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:03:22 Timp 13075 Cod 0 Puncte
20 Papuc David Alexandru Clubul Sportiv Municipal Braila 02:03:46 Timp 12277 Cod 0 Puncte
21 Crisan David Clubul Sportiv Municipal Arad 02:04:35 Timp 13191 Cod 0 Puncte
22 Petre Narcis Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:35 Timp 13423 Cod 0 Puncte
23 Pandele Alexandru Edward Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:82 Timp 14281 Cod 0 Puncte
24 Tanase Daniel Vasile Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:87 Timp 15459 Cod 0 Puncte
25 Melianu Nicolae Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:16 Timp 14437 Cod 0 Puncte
26 Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:69 Timp 13775 Cod 0 Puncte
27 Codrean Dacian Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 02:06:94 Timp 13184 Cod 0 Puncte
28 Lungu Alexandru Razvan Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:07:25 Timp 13908 Cod 0 Puncte
29 Bugnar Horatiu Cristian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:07:66 Timp 15553 Cod 0 Puncte
30 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:21 Timp 12000 Cod 0 Puncte
31 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:08:34 Timp 13639 Cod 0 Puncte
32 Podeanu Andrei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:46 Timp 13384 Cod 0 Puncte
33 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:19 Timp 13246 Cod 0 Puncte
34 Stoian Antonio Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:25 Timp 11295 Cod 0 Puncte
35 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:83 Timp 13743 Cod 0 Puncte
36 Martin Maximilian Robert Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:09:99 Timp 10176 Cod 0 Puncte
37 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:10:69 Timp 12999 Cod 0 Puncte
38 Raducanu Nicolae Daniel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:10:80 Timp 14756 Cod 0 Puncte
39 Serbanescu Stefan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:11:80 Timp 15142 Cod 0 Puncte
40 Balanescu Filip Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:11:88 Timp 13935 Cod 0 Puncte
41 Dindareanu Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:12:00 Timp 14842 Cod 0 Puncte
42 Iari Edward Erik Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:13:41 Timp 14460 Cod 0 Puncte
43 Dragota Etienne Laurentiu Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:13:78 Timp 12847 Cod 0 Puncte
44 Grigoras Stefan Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:97 Timp 13849 Cod 0 Puncte
45 Faragau Bogdan Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:14:10 Timp 13499 Cod 0 Puncte
46 Balaci Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 02:14:45 Timp 16449 Cod 0 Puncte
47 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:54 Timp 13140 Cod 0 Puncte
48 Roman Paul Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:16:08 Timp 13151 Cod 0 Puncte
49 Stan Matei Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:17:32 Timp 13324 Cod 0 Puncte
50 Bertea Alin Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:17:48 Timp 13650 Cod 0 Puncte
51 Enculesei Razvan Rares Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:20:76 Timp 13960 Cod 0 Puncte
52 Ursu Tudor Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:22:15 Timp 14272 Cod 0 Puncte
53 Amuza Leonard Andrei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:23:86 Timp 17116 Cod 0 Puncte
54 Ceausescu Horia Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:18 Timp 14200 Cod 0 Puncte
55 Toma Mina Atal Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:27:43 Timp 14751 Cod 0 Puncte
56 Notretu Arian Cristian Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 02:29:63 Timp 19158 Cod 0 Puncte
57 Ene Denis Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:34:02 Timp 17892 Cod 0 Puncte
58 Manea George C-Tin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:26 Timp 13132 Cod 0 Puncte

4. 100 m bras (15 - 99 ani) Masculin

1 Dinca Andreeas Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:18 Timp 9613 Cod 0 Puncte
2 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 01:04:57 Timp 7708 Cod 0 Puncte
3 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:73 Timp 13244 Cod 0 Puncte
4 Vaipan Radu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:05:95 Timp 11060 Cod 0 Puncte
5 Tulea Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Farul Constanta 01:07:01 Timp 10721 Cod 0 Puncte
6 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:10 Timp 13326 Cod 0 Puncte
7 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:42 Timp 11930 Cod 0 Puncte
8 Dancanet Emil Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:07:69 Timp 13649 Cod 0 Puncte
9 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:69 Timp 13321 Cod 0 Puncte
10 Dinu Patrick Sebastian Clubul Sportiv Farul Constanta 01:07:88 Timp 13340 Cod 0 Puncte
11 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 01:08:71 Timp 8824 Cod 0 Puncte
12 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:72 Timp 12547 Cod 0 Puncte
13 Pricop Vlad Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:09:62 Timp 13847 Cod 0 Puncte
14 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:09:85 Timp 608 Cod 0 Puncte
15 Bratulescu Iustinian ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:88 Timp 14300 Cod 0 Puncte
16 Nae Adrian Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:09:89 Timp 13272 Cod 0 Puncte
17 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:16 Timp 12160 Cod 0 Puncte
18 Pech Eduard Daniel Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:10:19 Timp 9829 Cod 0 Puncte
19 Vasilescu Stefan Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:51 Timp 13961 Cod 0 Puncte
20 Stoian Alberto Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:73 Timp 12571 Cod 0 Puncte
21 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:11:18 Timp 8494 Cod 0 Puncte
22 Grigore Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:11:30 Timp 12889 Cod 0 Puncte
23 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 01:11:38 Timp 12822 Cod 0 Puncte
24 Buda Alexandru Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:49 Timp 14169 Cod 0 Puncte
25 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:11:56 Timp 7793 Cod 0 Puncte
26 Magda Teodor Stefan Clubul Sportiv Targoviste 01:11:78 Timp 13951 Cod 0 Puncte
27 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:09 Timp 12935 Cod 0 Puncte
28 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:44 Timp 13122 Cod 0 Puncte
29 Kugelman Patrick Alex. Clubul Sportiv Municipal Arad 01:12:46 Timp 12883 Cod 0 Puncte
30 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:57 Timp 12330 Cod 0 Puncte
31 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:12:89 Timp 14464 Cod 0 Puncte
32 Stefanache Alexandru Mari Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:57 Timp 13099 Cod 0 Puncte
33 Tutuianu Sebastian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:40 Timp 13858 Cod 0 Puncte
34 Niculae Alexei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:52 Timp 14270 Cod 0 Puncte
35 Toma Mihai Cosmin Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:15:59 Timp 14449 Cod 0 Puncte
36 Stoica Andrei Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:34 Timp 11834 Cod 0 Puncte
37 Keller Eduard Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:16:49 Timp 12618 Cod 0 Puncte
38 Balu Victor Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:65 Timp 13647 Cod 0 Puncte
39 Padurariu Mihai Denis Sport Club Municipal Bacau 01:17:12 Timp 13510 Cod 0 Puncte
40 Bajko Zalan Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:17:25 Timp 15890 Cod 0 Puncte
41 Dumitru Mario Eduard Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:17:90 Timp 14238 Cod 0 Puncte
42 Sipos Peter David Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:18:24 Timp 14362 Cod 0 Puncte
43 Stoian Gabriel Razvan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:39 Timp 12383 Cod 0 Puncte
44 Balaci Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:90 Timp 16449 Cod 0 Puncte
45 Taga Mihnea Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:20:29 Timp 16084 Cod 0 Puncte
46 Pasa Ungurianu Luca Vlad Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:80 Timp 14405 Cod 0 Puncte
47 Lazar Andrei Remus Clubul Sportiv Targoviste 01:20:92 Timp 15662 Cod 0 Puncte
48 Neamtu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:21:32 Timp 14031 Cod 0 Puncte
49 Cornaciu Adrian Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:64 Timp 14262 Cod 0 Puncte
50 Paduraru Andrei Dragos As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:68 Timp 12561 Cod 0 Puncte
51 Bruma Razvan Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 88:88:88 Timp 12418 Cod 0 Puncte
52 Adam Robert Clubul Sportiv Municipal Bacau 88:88:88 Timp 14130 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 50 m liber (15 - 99 ani) Masculin

1 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:22:72 Timp 9019 Cod 0 Puncte
2 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:22:91 Timp 13322 Cod 0 Puncte
3 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:22 Timp 10622 Cod 0 Puncte
4 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:23:68 Timp 12614 Cod 0 Puncte
5 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:23:70 Timp 12963 Cod 0 Puncte
6 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:23:97 Timp 9371 Cod 0 Puncte
7 Paturca Vlad Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:23:99 Timp 10375 Cod 0 Puncte
8 Szilagyi Alex. Richard Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:24:04 Timp 9315 Cod 0 Puncte
9 Dinu Patrick Sebastian Clubul Sportiv Farul Constanta 00:24:27 Timp 13340 Cod 0 Puncte
10 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:24:32 Timp 8824 Cod 0 Puncte
11 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:56 Timp 10702 Cod 0 Puncte
12 Tulea Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Farul Constanta 00:24:66 Timp 10721 Cod 0 Puncte
13 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:24:72 Timp 7793 Cod 0 Puncte
14 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:72 Timp 13264 Cod 0 Puncte
15 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 00:24:72 Timp 7708 Cod 0 Puncte
16 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:24:79 Timp 5557 Cod 0 Puncte
17 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:88 Timp 13803 Cod 0 Puncte
18 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:24:91 Timp 12342 Cod 0 Puncte
19 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:94 Timp 12547 Cod 0 Puncte
20 Satnoianu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:25:10 Timp 15130 Cod 0 Puncte
21 Mihai David Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:14 Timp 14104 Cod 0 Puncte
22 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:25:20 Timp 12160 Cod 0 Puncte
23 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:29 Timp 11930 Cod 0 Puncte
24 Vaipan Radu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:25:36 Timp 11060 Cod 0 Puncte
25 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:37 Timp 7533 Cod 0 Puncte
26 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:37 Timp 13052 Cod 0 Puncte
27 Rad Lucas Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 00:25:42 Timp 14256 Cod 0 Puncte
28 Stancu Vlad Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:44 Timp 13962 Cod 0 Puncte
29 Rusen Costin Alin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:44 Timp 12641 Cod 0 Puncte
30 Codrean Dacian Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:25:49 Timp 13184 Cod 0 Puncte
31 Bratulescu Iustinian ACS Atena Sport Club Constanta 00:25:50 Timp 14300 Cod 0 Puncte
32 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:53 Timp 12935 Cod 0 Puncte
33 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:25:55 Timp 14464 Cod 0 Puncte
34 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:57 Timp 8494 Cod 0 Puncte
35 Pech Eduard Daniel Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:25:62 Timp 9829 Cod 0 Puncte
36 Balanescu Filip Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:73 Timp 13935 Cod 0 Puncte
37 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:81 Timp 11289 Cod 0 Puncte
38 Stoian Antonio Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:82 Timp 11295 Cod 0 Puncte
39 Preda Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:89 Timp 13107 Cod 0 Puncte
40 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:91 Timp 12806 Cod 0 Puncte
41 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:94 Timp 12330 Cod 0 Puncte
42 Badulescu Vlad Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:01 Timp 12814 Cod 0 Puncte
43 Vasilescu Stefan Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:03 Timp 13961 Cod 0 Puncte
44 Jianu Adrian Petru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:04 Timp 14435 Cod 0 Puncte
45 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:26:07 Timp 10125 Cod 0 Puncte
46 Raducanu Nicolae Daniel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:12 Timp 14756 Cod 0 Puncte
47 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:13 Timp 13140 Cod 0 Puncte
48 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:26:15 Timp 12606 Cod 0 Puncte
49 Anghel Darius Costin Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:17 Timp 13319 Cod 0 Puncte
50 Bruma Razvan Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:24 Timp 12418 Cod 0 Puncte
51 Nae Adrian Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:26:26 Timp 13272 Cod 0 Puncte
52 Gavrila Ionut Madalin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:26:32 Timp 12824 Cod 0 Puncte
53 Adam Robert Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:33 Timp 14130 Cod 0 Puncte
54 Pricop Vlad Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:33 Timp 13847 Cod 0 Puncte
55 Stoltz Markus Renovatio Sport Club Bucuresti 00:26:38 Timp 13051 Cod 0 Puncte
56 Fasie Mario Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:26:40 Timp 19113 Cod 0 Puncte
57 Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:44 Timp 13775 Cod 0 Puncte
58 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:46 Timp 13075 Cod 0 Puncte
59 Stefanache Alexandru Mari Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:51 Timp 13099 Cod 0 Puncte
60 Mistireanu Iustin Teodor Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:58 Timp 13030 Cod 0 Puncte
61 Papuc David Alexandru Clubul Sportiv Municipal Braila 00:26:61 Timp 12277 Cod 0 Puncte
62 Dumitru Mario Eduard Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:67 Timp 14238 Cod 0 Puncte
63 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:69 Timp 12813 Cod 0 Puncte
64 Romas Codrut Fernando Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:71 Timp 13669 Cod 0 Puncte
65 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:26:73 Timp 13639 Cod 0 Puncte
66 Boboc Emanoel Florin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:78 Timp 13853 Cod 0 Puncte
67 Salajan Marck Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:81 Timp 13048 Cod 0 Puncte
68 Dobre Daniel Gabriel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:87 Timp 12645 Cod 0 Puncte
69 Lungu Alexandru Razvan Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:88 Timp 13908 Cod 0 Puncte
70 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:90 Timp 13743 Cod 0 Puncte
71 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:90 Timp 608 Cod 0 Puncte
72 Bogdan Ovidiu Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 00:26:91 Timp 15961 Cod 0 Puncte
73 Melianu Nicolae Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:97 Timp 14437 Cod 0 Puncte
74 Sipos Peter David Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:27:00 Timp 14362 Cod 0 Puncte
75 Paduraru Andrei Dragos As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:27:10 Timp 12561 Cod 0 Puncte
76 Magda Teodor Stefan Clubul Sportiv Targoviste 00:27:11 Timp 13951 Cod 0 Puncte
77 Pasa Ungurianu Luca Vlad Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:16 Timp 14405 Cod 0 Puncte
78 Podeanu Andrei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:19 Timp 13384 Cod 0 Puncte
79 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:27:39 Timp 12999 Cod 0 Puncte
80 Nicola Madalin Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:48 Timp 13323 Cod 0 Puncte
81 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:50 Timp 15643 Cod 0 Puncte
82 Bertea Alin Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:55 Timp 13650 Cod 0 Puncte
83 Bugnar Horatiu Cristian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:61 Timp 15553 Cod 0 Puncte
84 Balu Victor Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:64 Timp 13647 Cod 0 Puncte
85 Preda Alexandru Florin Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:27:65 Timp 13959 Cod 0 Puncte
86 Stan Matei Alexandru Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:27:66 Timp 13324 Cod 0 Puncte
87 Curticapean Vlad Andrei CSM Corona Brasov 00:27:67 Timp 15485 Cod 0 Puncte
88 Tutuianu Sebastian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:79 Timp 13858 Cod 0 Puncte
89 Faragau Bogdan Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:85 Timp 13499 Cod 0 Puncte
90 Lazar Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:91 Timp 14430 Cod 0 Puncte
91 Lazar Andrei Remus Clubul Sportiv Targoviste 00:27:93 Timp 15662 Cod 0 Puncte
92 Iari Edward Erik Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:28:04 Timp 14460 Cod 0 Puncte
93 Dindareanu Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:25 Timp 14842 Cod 0 Puncte
94 Roman Paul Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:28:26 Timp 13151 Cod 0 Puncte
95 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:28:27 Timp 13954 Cod 0 Puncte
96 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 00:28:28 Timp 12822 Cod 0 Puncte
97 Tamasan Dan Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:28:34 Timp 11983 Cod 0 Puncte
98 Balaci Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 00:28:39 Timp 16449 Cod 0 Puncte
99 Buda Alexandru Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:55 Timp 14169 Cod 0 Puncte
100 Cam Stefan Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:58 Timp 16458 Cod 0 Puncte
101 Amuza Leonard Andrei Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:28:59 Timp 17116 Cod 0 Puncte
102 Neamtu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:67 Timp 14031 Cod 0 Puncte
103 Bajko Zalan Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:28:70 Timp 15890 Cod 0 Puncte
104 Taga Mihnea Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:28:76 Timp 16084 Cod 0 Puncte
105 Ursu Tudor Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:28:97 Timp 14272 Cod 0 Puncte
106 Neacsu Florin Cristian CSM Targoviste 00:29:10 Timp 16372 Cod 0 Puncte
107 Mincu Andrei Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:11 Timp 15274 Cod 0 Puncte
108 Martin Maximilian Robert Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:34 Timp 10176 Cod 0 Puncte
109 Enculesei Razvan Rares Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:29:35 Timp 13960 Cod 0 Puncte
110 Tudor David Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:41 Timp 17205 Cod 0 Puncte
111 Cornaciu Adrian Stefan Club Sportiv Aqua Team Bucuresti