Cont

Rezultatele finale pentru Cupa Romaniei 2019 (Sen+Tin+Jun)

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (14-99F custom)

1 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:86 Timp 12969 Cod 668 Puncte
2 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:59 Timp 14267 Cod 622 Puncte
3 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:31:99 Timp 13275 Cod 599 Puncte
4 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:32:09 Timp 12526 Cod 594 Puncte
5 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 00:32:29 Timp 14469 Cod 583 Puncte
6 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:51 Timp 13918 Cod 571 Puncte
7 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:62 Timp 13958 Cod 565 Puncte
8 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:86 Timp 13949 Cod 553 Puncte
9 Ivan Sara Natalie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:04 Timp 14334 Cod 544 Puncte
10 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:33:04 Timp 13716 Cod 544 Puncte
11 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:22 Timp 13315 Cod 535 Puncte
12 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:33:28 Timp 13210 Cod 532 Puncte
13 Tila Vanessa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:73 Timp 11864 Cod 511 Puncte
14 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:15 Timp 13268 Cod 493 Puncte
15 Nae Raisa Gabriela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:15 Timp 13273 Cod 493 Puncte
16 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:16 Timp 13685 Cod 492 Puncte
17 Salavastru Elena Clubul Sportiv Municipal Galati 00:34:72 Timp 13519 Cod 469 Puncte
18 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:85 Timp 11645 Cod 463 Puncte
19 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 00:35:22 Timp 11883 Cod 449 Puncte
20 Tarabega Anca Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:69 Timp 13312 Cod 432 Puncte
21 Anghel Alice Eugenia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:29 Timp 13840 Cod 410 Puncte
22 Dragomir Andreea Alex. Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:36:34 Timp 13267 Cod 409 Puncte
23 Efrem Isabela Ariana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:60 Timp 12977 Cod 400 Puncte
24 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:37:02 Timp 13072 Cod 387 Puncte
25 Dumitru Amalia Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:77 Timp 14203 Cod 364 Puncte
26 Marinescu Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:33 Timp 14228 Cod 322 Puncte
27 Olteanu Andreea Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:42:93 Timp 17181 Cod 248 Puncte
28 Ursu Maria Anasthasia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:45:14 Timp 17376 Cod 213 Puncte
29 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 88:88:88 Timp 12290 Cod 0 Puncte
30 Olteanu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99 Timp 11722 Cod 0 Puncte

2. 50 m spate (15-99M custom)

1 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:45 Timp 9019 Cod 838 Puncte
2 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:98 Timp 11598 Cod 703 Puncte
3 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:16 Timp 9371 Cod 689 Puncte
4 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:19 Timp 13322 Cod 687 Puncte
5 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:20 Timp 7533 Cod 686 Puncte
6 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:27:26 Timp 11349 Cod 682 Puncte
7 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:58 Timp 12721 Cod 658 Puncte
8 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:59 Timp 10622 Cod 658 Puncte
9 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:66 Timp 9918 Cod 653 Puncte
10 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:77 Timp 11290 Cod 645 Puncte
11 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:94 Timp 11930 Cod 633 Puncte
12 Damian Patrick Adorian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:28:06 Timp 12166 Cod 625 Puncte
13 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:28:80 Timp 12606 Cod 578 Puncte
14 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:90 Timp 11289 Cod 572 Puncte
15 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:25 Timp 12705 Cod 552 Puncte
16 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:28 Timp 13246 Cod 550 Puncte
17 Gavanescu Ionut Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:33 Timp 13167 Cod 547 Puncte
18 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:41 Timp 13052 Cod 543 Puncte
19 Dumitrascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:45 Timp 14750 Cod 541 Puncte
20 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:55 Timp 12547 Cod 535 Puncte
21 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:61 Timp 7708 Cod 532 Puncte
22 Lemnaru Matei Ioan Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:85 Timp 12099 Cod 519 Puncte
23 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:90 Timp 13122 Cod 517 Puncte
24 Stan Leon Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:93 Timp 11929 Cod 515 Puncte
25 Picui Andrei Julian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:07 Timp 11549 Cod 508 Puncte
26 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:14 Timp 11612 Cod 504 Puncte
27 Moscaliuc Calin George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:31 Timp 13583 Cod 496 Puncte
28 Dobre Daniel Gabriel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:44 Timp 12645 Cod 490 Puncte
29 Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:66 Timp 13775 Cod 479 Puncte
30 Muresan Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:30:77 Timp 8639 Cod 474 Puncte
31 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:87 Timp 13140 Cod 469 Puncte
32 Stoian Antonio Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:42 Timp 11295 Cod 445 Puncte
33 Hodina Razvan Clubul Sportiv Municipal Galati 00:32:50 Timp 13515 Cod 402 Puncte
34 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:54 Timp 13298 Cod 401 Puncte
35 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:29 Timp 13954 Cod 374 Puncte
36 Georgescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:60 Timp 13248 Cod 364 Puncte
37 Elefteriu Albu Octavian Clubul Sportiv Municipal Galati 00:34:41 Timp 13516 Cod 339 Puncte
38 Coada Cosmin Theodor Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:48 Timp 13950 Cod 337 Puncte
39 Neacsu Florin Cristian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:18 Timp 16372 Cod 268 Puncte
40 Tudor David Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:30 Timp 17205 Cod 196 Puncte
41 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 88:88:88 Timp 10854 Cod 0 Puncte
42 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 88:88:88 Timp 12681 Cod 0 Puncte

3. 200 m bras (14-99F custom)

1 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:43:17 Timp 12329 Cod 619 Puncte
2 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:43:21 Timp 11021 Cod 619 Puncte
3 Verciuc Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 02:43:48 Timp 13965 Cod 616 Puncte
4 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:48:83 Timp 11346 Cod 559 Puncte
5 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:53:10 Timp 12291 Cod 519 Puncte
6 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:54:56 Timp 13709 Cod 506 Puncte
7 Orban Kis Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:55:25 Timp 13160 Cod 500 Puncte
8 Badea Bianca Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:58:05 Timp 13913 Cod 476 Puncte
9 Marton Janka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:02:12 Timp 13680 Cod 445 Puncte
10 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:05:21 Timp 13834 Cod 423 Puncte
11 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 03:07:20 Timp 12352 Cod 410 Puncte
12 Miu Alesia Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:07:86 Timp 14229 Cod 406 Puncte
13 Hornea Andreea Anda Club Sportiv Aquasport Timisoara 03:12:58 Timp 12908 Cod 376 Puncte
14 Michesan Diana Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 88:88:88 Timp 16992 Cod 0 Puncte

4. 200 m bras (15-99M custom)

1 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:04 Timp 13244 Cod 639 Puncte
2 Tulea Sebastian Nicolae Palatul copiilor Constanta 02:27:08 Timp 10721 Cod 638 Puncte
3 Abibula Atila Clubul Sportiv Farul Constanta 02:27:30 Timp 8089 Cod 635 Puncte
4 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:30 Timp 13321 Cod 610 Puncte
5 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:26 Timp 13326 Cod 587 Puncte
6 Balaceanu Andrei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:55 Timp 11931 Cod 572 Puncte
7 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:38:14 Timp 12330 Cod 513 Puncte
8 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:40:18 Timp 13069 Cod 494 Puncte
9 Dancanet Emil Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:42:74 Timp 13649 Cod 471 Puncte
10 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:43:22 Timp 13951 Cod 467 Puncte
11 Grigore Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:43:59 Timp 12889 Cod 464 Puncte
12 Costache Sebastian C-Tin Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 88:88:88 Timp 13952 Cod 0 Puncte

5. 100 m fluture (14-99F custom)

1 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:97 Timp 11922 Cod 652 Puncte
2 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:88 Timp 11923 Cod 625 Puncte
3 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:80 Timp 11021 Cod 572 Puncte
4 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:08 Timp 13316 Cod 565 Puncte
5 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:07:72 Timp 13208 Cod 549 Puncte
6 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:32 Timp 13315 Cod 535 Puncte
7 Ples Mara Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:10:02 Timp 13655 Cod 497 Puncte
8 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 01:10:03 Timp 14469 Cod 497 Puncte
9 Vladutu Georgiana Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:10:07 Timp 9864 Cod 496 Puncte
10 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:11:39 Timp 13612 Cod 469 Puncte
11 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:11:52 Timp 13685 Cod 466 Puncte
12 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:03 Timp 13949 Cod 456 Puncte
13 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:12:32 Timp 9926 Cod 451 Puncte
14 Dumitru Andreea Anisia Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:68 Timp 13750 Cod 444 Puncte
15 Dragan Daria Cristiana Club Sportiv Casa EMA 01:12:75 Timp 14414 Cod 443 Puncte
16 Chibulcutean Maria Beatri Club Sportiv Casa EMA 01:13:01 Timp 13026 Cod 438 Puncte
17 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:29 Timp 12710 Cod 433 Puncte

6. 100 m fluture (15-99M custom)

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:48 Timp 12614 Cod 724 Puncte
2 Rednic Eduard Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:56 Timp 17212 Cod 683 Puncte
3 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:24 Timp 10622 Cod 659 Puncte
4 Verba Robert Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:57:64 Timp 9853 Cod 645 Puncte
5 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:05 Timp 12297 Cod 632 Puncte
6 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:22 Timp 13264 Cod 626 Puncte
7 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:58:45 Timp 12342 Cod 619 Puncte
8 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:58:56 Timp 11991 Cod 615 Puncte
9 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:18 Timp 13424 Cod 596 Puncte
10 Radu Ionut Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:59:54 Timp 9862 Cod 585 Puncte
11 Anghel Darius Costin Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:09 Timp 13319 Cod 569 Puncte
12 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:32 Timp 11770 Cod 563 Puncte
13 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:00:74 Timp 13639 Cod 551 Puncte
14 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:77 Timp 12847 Cod 550 Puncte
15 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:81 Timp 11290 Cod 549 Puncte
16 Rusen Costin Alin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:02 Timp 12641 Cod 544 Puncte
17 Circiumarescu David Stefa Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:12 Timp 11301 Cod 515 Puncte
18 Romas Codrut Fernando Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:64 Timp 13669 Cod 503 Puncte
19 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:70 Timp 11241 Cod 501 Puncte
20 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:03:17 Timp 7793 Cod 490 Puncte
21 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:32 Timp 11612 Cod 487 Puncte
22 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:22 Timp 13140 Cod 466 Puncte
23 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:23 Timp 13052 Cod 466 Puncte
24 Podeanu Andrei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:23 Timp 13384 Cod 466 Puncte
25 Salajan Marck Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:78 Timp 13048 Cod 454 Puncte
26 Sipoteanu Alexandru Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:06:85 Timp 13076 Cod 413 Puncte
27 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:89 Timp 15643 Cod 395 Puncte
28 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:28 Timp 13298 Cod 388 Puncte
29 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:62 Timp 13743 Cod 382 Puncte
30 Vrabete Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:36 Timp 15636 Cod 355 Puncte
31 Neacsu Florin Cristian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:13:25 Timp 16372 Cod 314 Puncte
32 Rusen Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 88:88:88 Timp 9865 Cod 0 Puncte

7. 200 m mixt (14-99F custom)

1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:23:87 Timp 6556 Cod 673 Puncte
2 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:79 Timp 14267 Cod 634 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:84 Timp 11922 Cod 620 Puncte
4 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:28:97 Timp 12521 Cod 606 Puncte
5 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:32 Timp 12810 Cod 590 Puncte
6 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 02:30:85 Timp 13022 Cod 584 Puncte
7 Verciuc Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 02:30:88 Timp 13965 Cod 584 Puncte
8 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:49 Timp 11923 Cod 577 Puncte
9 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:33:90 Timp 13275 Cod 550 Puncte
10 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:35:99 Timp 13958 Cod 528 Puncte
11 Nae Raisa Gabriela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:40:67 Timp 13273 Cod 483 Puncte
12 Dragan Sonia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:40:77 Timp 13688 Cod 482 Puncte
13 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:41:39 Timp 14197 Cod 477 Puncte
14 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:19 Timp 13918 Cod 470 Puncte
15 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:42:94 Timp 13208 Cod 463 Puncte
16 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:45:19 Timp 13268 Cod 445 Puncte
17 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 02:46:11 Timp 11883 Cod 437 Puncte

8. 200 m mixt (15-99M custom)

1 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:92 Timp 13322 Cod 707 Puncte
2 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:08:65 Timp 12614 Cod 695 Puncte
3 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:09:14 Timp 12963 Cod 687 Puncte
4 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:47 Timp 13244 Cod 637 Puncte
5 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:13:17 Timp 11349 Cod 627 Puncte
6 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:82 Timp 11930 Cod 618 Puncte
7 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:76 Timp 10622 Cod 579 Puncte
8 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:40 Timp 11598 Cod 558 Puncte
9 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:18:74 Timp 12547 Cod 554 Puncte
10 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 02:20:25 Timp 12721 Cod 537 Puncte
11 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:32 Timp 13803 Cod 503 Puncte
12 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:65 Timp 13246 Cod 499 Puncte
13 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:83 Timp 13122 Cod 487 Puncte
14 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:51 Timp 13321 Cod 452 Puncte
15 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:31:74 Timp 13069 Cod 424 Puncte
16 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:38:99 Timp 12681 Cod 368 Puncte
17 Coada Cosmin Theodor Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:44:87 Timp 13950 Cod 330 Puncte
18 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 88:88:88 Timp 13326 Cod 0 Puncte

9. 400 m liber (14-99F custom)

1 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:51:36 Timp 12521 Cod 534 Puncte
2 Vajas Zsofia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:00:54 Timp 14557 Cod 487 Puncte
3 Anghel Alice Eugenia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:02:23 Timp 13840 Cod 478 Puncte
4 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:20:20 Timp 11346 Cod 402 Puncte
5 Alfoldy Boglarka Clubul Sportiv Crisul Oradea 88:88:88 Timp 13726 Cod 0 Puncte

10. 400 m liber (15-99M custom)

1 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:16:11 Timp 13803 Cod 634 Puncte
2 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:16:64 Timp 13424 Cod 630 Puncte
3 Nicola Madalin Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:22:40 Timp 13323 Cod 589 Puncte
4 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 04:24:98 Timp 12705 Cod 572 Puncte
5 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:28:81 Timp 10176 Cod 548 Puncte
6 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:30:21 Timp 11735 Cod 540 Puncte
7 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:33:14 Timp 12330 Cod 523 Puncte
8 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:34:22 Timp 12614 Cod 516 Puncte
9 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 04:43:65 Timp 13951 Cod 467 Puncte
10 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:45:08 Timp 13743 Cod 460 Puncte
11 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 04:48:65 Timp 13954 Cod 443 Puncte
12 Hodina Razvan Clubul Sportiv Municipal Galati 05:14:15 Timp 13515 Cod 343 Puncte
13 Lungu Alexandru Razvan Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 88:88:88 Timp 13908 Cod 0 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

1. 50 m spate (14-99F custom)

1 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:10 Timp 12969 Cod 652 Puncte
2 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:42 Timp 14267 Cod 633 Puncte
3 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:31:71 Timp 12526 Cod 615 Puncte
4 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:13 Timp 13918 Cod 592 Puncte
5 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:32:16 Timp 13275 Cod 590 Puncte
6 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 00:32:27 Timp 14469 Cod 584 Puncte
7 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:62 Timp 13958 Cod 565 Puncte
8 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:57 Timp 13949 Cod 519 Puncte

2. 50 m spate (14-17F custom)

1 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:32:30 Timp 13716 Cod 582 Puncte
2 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:75 Timp 13315 Cod 559 Puncte
3 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:85 Timp 13210 Cod 554 Puncte
4 Ivan Sara Natalie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:09 Timp 14334 Cod 542 Puncte
5 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:53 Timp 13685 Cod 520 Puncte
6 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:33:59 Timp 13268 Cod 518 Puncte
7 Tila Vanessa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:13 Timp 11864 Cod 493 Puncte
8 Nae Raisa Gabriela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:43 Timp 13273 Cod 481 Puncte

3. 50 m spate (15-99M custom)

1 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:27 Timp 9019 Cod 856 Puncte
2 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:52 Timp 11598 Cod 741 Puncte
3 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:56 Timp 9371 Cod 737 Puncte
4 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:94 Timp 13322 Cod 707 Puncte
5 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:26:99 Timp 11349 Cod 703 Puncte
6 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:05 Timp 10622 Cod 698 Puncte
7 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:45 Timp 7533 Cod 668 Puncte
8 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:92 Timp 12721 Cod 635 Puncte

4. 50 m spate (15-18M custom)

1 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:60 Timp 9918 Cod 657 Puncte
2 Damian Patrick Adorian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:27:74 Timp 12166 Cod 647 Puncte
3 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:78 Timp 11290 Cod 644 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:85 Timp 11930 Cod 639 Puncte
5 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:28:91 Timp 12606 Cod 572 Puncte
6 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:20 Timp 12705 Cod 555 Puncte
7 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:25 Timp 13246 Cod 552 Puncte
8 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:53 Timp 11289 Cod 485 Puncte

5. 200 m bras (14-99F custom)

1 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:59 Timp 11021 Cod 714 Puncte
2 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:38:46 Timp 12329 Cod 676 Puncte
3 Verciuc Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 02:43:21 Timp 13965 Cod 619 Puncte
3 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:43:21 Timp 11346 Cod 619 Puncte
4 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:52:07 Timp 12291 Cod 528 Puncte
5 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:52:79 Timp 13709 Cod 521 Puncte
6 Badea Bianca Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:56:60 Timp 13913 Cod 488 Puncte
7 Orban Kis Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:58:37 Timp 13160 Cod 474 Puncte

6. 200 m bras (14-17F custom)

1 Abibula Atila Clubul Sportiv Farul Constanta 02:21:40 Timp 8089 Cod 718 Puncte
2 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:46 Timp 13244 Cod 717 Puncte
3 Tulea Sebastian Nicolae Palatul copiilor Constanta 02:23:19 Timp 10721 Cod 692 Puncte
4 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:08 Timp 13321 Cod 625 Puncte
5 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:09 Timp 13326 Cod 589 Puncte
6 Balaceanu Andrei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:74 Timp 11931 Cod 570 Puncte
7 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:35:87 Timp 12330 Cod 536 Puncte
8 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:40:88 Timp 13069 Cod 488 Puncte

7. 200 m bras (15-99M custom)

1 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:77 Timp 11923 Cod 10884 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:41 Timp 11922 Cod 10558 Puncte
3 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:24 Timp 11021 Cod 9694 Puncte
4 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:65 Timp 13316 Cod 9092 Puncte
5 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:68 Timp 13315 Cod 8683 Puncte
6 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:07:81 Timp 13208 Cod 8633 Puncte
7 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 01:10:03 Timp 14469 Cod 7838 Puncte
8 Ples Mara Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:10:51 Timp 13655 Cod 7679 Puncte

8. 200 m bras (15-18M custom)

1 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:09:98 Timp 13949 Cod 7855 Puncte
2 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:11:11 Timp 13685 Cod 7486 Puncte
3 Dumitru Andreea Anisia Renovatio Sport Club Bucuresti 01:11:58 Timp 13750 Cod 7340 Puncte
4 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:11:81 Timp 13612 Cod 7269 Puncte
5 Dragan Daria Cristiana Club Sportiv Casa EMA 01:11:93 Timp 14414 Cod 7233 Puncte
6 Chibulcutean Maria Beatri Club Sportiv Casa EMA 01:13:11 Timp 13026 Cod 6888 Puncte
7 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:36 Timp 12710 Cod 6547 Puncte

9. 100 m fluture (14-99F custom)

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:53:18 Timp 12614 Cod 822 Puncte
2 Rednic Eduard Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:02 Timp 17212 Cod 742 Puncte
3 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:95 Timp 10622 Cod 669 Puncte
4 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:78 Timp 12297 Cod 641 Puncte
5 Verba Robert Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:58:07 Timp 9853 Cod 631 Puncte
6 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:58:24 Timp 12342 Cod 625 Puncte
7 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:58:62 Timp 11991 Cod 613 Puncte
8 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:00 Timp 13264 Cod 602 Puncte

10. 100 m fluture (14-17F custom)

1 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:08 Timp 13424 Cod 599 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:39 Timp 11770 Cod 590 Puncte
3 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:35 Timp 11290 Cod 562 Puncte
4 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:70 Timp 12847 Cod 552 Puncte
5 Rusen Costin Alin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:78 Timp 12641 Cod 550 Puncte
6 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:00:85 Timp 13639 Cod 548 Puncte
7 Anghel Darius Costin Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:32 Timp 13319 Cod 536 Puncte
8 Circiumarescu David Stefa Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:12 Timp 11301 Cod 515 Puncte

11. 100 m fluture (15-99M custom)

1 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:19:82 Timp 6556 Cod 62 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:90 Timp 11922 Cod 56 Puncte
3 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:94 Timp 14267 Cod 56 Puncte
4 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:36 Timp 11923 Cod 54 Puncte
5 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:27:21 Timp 12521 Cod 53 Puncte
6 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:52 Timp 12810 Cod 51 Puncte
7 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 02:31:39 Timp 13022 Cod 49 Puncte
8 Verciuc Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 02:31:62 Timp 13965 Cod 48 Puncte

12. 100 m fluture (15-18M custom)

1 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:34:57 Timp 13275 Cod 46 Puncte
2 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:37:34 Timp 13208 Cod 43 Puncte
3 Nae Raisa Gabriela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:37:77 Timp 13273 Cod 43 Puncte
4 Dragan Sonia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:38:59 Timp 13688 Cod 42 Puncte
5 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:38:88 Timp 14197 Cod 42 Puncte
6 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 02:44:61 Timp 11883 Cod 38 Puncte
7 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:47:96 Timp 13268 Cod 36 Puncte
8 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 88:88:88 Timp 13918 Cod 0 Puncte

13. 200 m mixt (14-99F custom)

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:04:72 Timp 12614 Cod 763 Puncte
2 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:88 Timp 13322 Cod 742 Puncte
3 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:08:84 Timp 12963 Cod 692 Puncte
4 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:11:88 Timp 11349 Cod 645 Puncte
5 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:88 Timp 13244 Cod 631 Puncte
6 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:64 Timp 11930 Cod 593 Puncte
7 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:09 Timp 10622 Cod 587 Puncte
8 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:16:87 Timp 11598 Cod 577 Puncte

14. 200 m mixt (14-17F custom)

1 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:18 Timp 13803 Cod 599 Puncte
2 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:17:91 Timp 12547 Cod 564 Puncte
3 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:38 Timp 13246 Cod 547 Puncte
3 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 02:19:38 Timp 12721 Cod 547 Puncte
4 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:00 Timp 13122 Cod 496 Puncte
5 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:68 Timp 13321 Cod 479 Puncte
6 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:30:42 Timp 13069 Cod 435 Puncte
7 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:37:44 Timp 12681 Cod 379 Puncte

15. 200 m mixt (15-99M custom)

1 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:26:62 Timp 12969 Cod 105 Puncte
2 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:26:87 Timp 11998 Cod 105 Puncte
3 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 04:34:24 Timp 13022 Cod 97 Puncte
4 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:39:58 Timp 12558 Cod 91 Puncte
5 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:43:42 Timp 13072 Cod 88 Puncte
6 Ilie Bianca Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:45:02 Timp 13311 Cod 86 Puncte
7 Mindruta Bianca Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:50:34 Timp 13073 Cod 81 Puncte
8 Dumitru Andreea Anisia Renovatio Sport Club Bucuresti 04:55:03 Timp 13750 Cod 78 Puncte

16. 200 m mixt (15-18M custom)

0 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99 Timp 12681 Cod 0 Puncte
0 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99 Timp 13321 Cod 0 Puncte
0 Coada Cosmin Theodor Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99 Timp 13950 Cod 0 Puncte
0 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99 Timp 13069 Cod 0 Puncte
0 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99 Timp 13122 Cod 0 Puncte

17. 400 m liber (14-99F custom)

1 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:26:62 Timp 12969 Cod 697 Puncte
2 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:26:87 Timp 11998 Cod 695 Puncte
3 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 04:34:24 Timp 13022 Cod 641 Puncte
4 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:39:58 Timp 12558 Cod 604 Puncte
5 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:43:42 Timp 13072 Cod 580 Puncte
6 Ilie Bianca Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:45:02 Timp 13311 Cod 571 Puncte
7 Mindruta Bianca Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:50:34 Timp 13073 Cod 540 Puncte
8 Dumitru Andreea Anisia Renovatio Sport Club Bucuresti 04:55:03 Timp 13750 Cod 514 Puncte

18. 400 m liber (15-99M custom)

1 Scarlat Bogdan Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:02:08 Timp 8374 Cod 751 Puncte
2 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:06:62 Timp 8963 Cod 710 Puncte
3 Rusen Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:09:81 Timp 9865 Cod 683 Puncte
4 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:12:17 Timp 12813 Cod 664 Puncte
5 Tulea Sebastian Nicolae Palatul copiilor Constanta 04:13:19 Timp 10721 Cod 656 Puncte
6 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:19:53 Timp 9481 Cod 609 Puncte
7 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:21:39 Timp 11289 Cod 596 Puncte
8 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:26:06 Timp 12000 Cod 565 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 50 m bras (15-99M custom)

1 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:78 Timp 7708 Cod 661 Puncte
2 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:86 Timp 11349 Cod 656 Puncte
3 Dinca Andreeas Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:05 Timp 9613 Cod 643 Puncte
4 Teodorescu Bogdan Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:32 Timp 9442 Cod 626 Puncte
5 Rusen Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:49 Timp 9865 Cod 616 Puncte
6 Lemnaru Matei Ioan Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:85 Timp 12099 Cod 595 Puncte
6 Stan Leon Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:85 Timp 11929 Cod 595 Puncte
7 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:88 Timp 13244 Cod 593 Puncte
8 Abibula Atila Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:98 Timp 8089 Cod 587 Puncte
9 Badeata Alexandru Costel Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:31:16 Timp 8494 Cod 577 Puncte
10 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:18 Timp 11930 Cod 576 Puncte
11 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:31:51 Timp 12614 Cod 558 Puncte
12 Muresan Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:31:77 Timp 8639 Cod 544 Puncte
13 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:84 Timp 10622 Cod 541 Puncte
14 Balaceanu Andrei Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:17 Timp 11931 Cod 524 Puncte
15 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:25 Timp 12547 Cod 520 Puncte
16 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:32:35 Timp 11991 Cod 516 Puncte
17 Dancanet Emil Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:40 Timp 13649 Cod 513 Puncte
18 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:48 Timp 13326 Cod 509 Puncte
19 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:96 Timp 12330 Cod 488 Puncte
20 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:36 Timp 13122 Cod 470 Puncte
21 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:43 Timp 13321 Cod 467 Puncte
22 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:58 Timp 13951 Cod 461 Puncte
23 Grigore Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:77 Timp 12889 Cod 453 Puncte
24 Padurariu Mihai Denis Sport Club Municipal Bacau 00:34:01 Timp 13510 Cod 444 Puncte
25 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:68 Timp 13069 Cod 418 Puncte
26 Costache Sebastian C-Tin Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:02 Timp 13952 Cod 406 Puncte
27 Sipoteanu Alexandru Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:35:12 Timp 13076 Cod 403 Puncte
28 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:51 Timp 13954 Cod 390 Puncte
29 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:37:98 Timp 12681 Cod 318 Puncte
30 Georgescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:43 Timp 13248 Cod 285 Puncte
31 Coada Cosmin Theodor Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:39:57 Timp 13950 Cod 282 Puncte
32 Tudor David Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:40:03 Timp 17205 Cod 272 Puncte
33 Ionita Nicolae Andrei Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99 Timp 5100 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (14-99F custom)

1 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:34 Timp 12329 Cod 627 Puncte
2 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:34:48 Timp 11346 Cod 619 Puncte
3 Verciuc Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:11 Timp 13965 Cod 587 Puncte
4 Brehar Ruxandra Club Sportiv Casa EMA 00:35:81 Timp 12352 Cod 553 Puncte
5 Marton Janka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:74 Timp 13680 Cod 512 Puncte
6 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:95 Timp 12710 Cod 503 Puncte
7 Badea Bianca Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:30 Timp 13913 Cod 489 Puncte
8 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:37:36 Timp 13709 Cod 487 Puncte
9 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:37:65 Timp 12291 Cod 476 Puncte
10 Hornea Andreea Anda Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:38:24 Timp 12908 Cod 454 Puncte
11 Orban Kis Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:31 Timp 13160 Cod 451 Puncte
12 Miu Alesia Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:33 Timp 14229 Cod 451 Puncte
13 Michesan Diana Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 00:38:56 Timp 16992 Cod 443 Puncte
14 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:78 Timp 13834 Cod 435 Puncte
15 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 00:38:93 Timp 11883 Cod 430 Puncte
16 Salavastru Elena Clubul Sportiv Municipal Galati 00:39:42 Timp 13519 Cod 414 Puncte
17 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:40:28 Timp 13949 Cod 388 Puncte
18 Olteanu Andreea Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:42:03 Timp 17181 Cod 342 Puncte
19 Ursu Maria Anasthasia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:52:00 Timp 17376 Cod 180 Puncte

3. 100 m liber (15-99M custom)

1 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:20 Timp 13322 Cod 769 Puncte
2 Paturca Vlad Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:51:91 Timp 10375 Cod 737 Puncte
3 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:80 Timp 10622 Cod 701 Puncte
4 Rusen Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:88 Timp 9865 Cod 698 Puncte
5 Radu Ionut Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:53:11 Timp 9862 Cod 689 Puncte
6 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:53:14 Timp 12963 Cod 687 Puncte
7 Verba Robert Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:53:63 Timp 9853 Cod 669 Puncte
8 Damian Patrick Adorian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:53:78 Timp 12166 Cod 663 Puncte
9 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:78 Timp 10854 Cod 663 Puncte
10 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:05 Timp 12297 Cod 653 Puncte
11 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:38 Timp 12705 Cod 641 Puncte
12 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:66 Timp 13803 Cod 632 Puncte
13 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:54:68 Timp 7533 Cod 631 Puncte
14 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:54:94 Timp 11349 Cod 622 Puncte
15 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:55:01 Timp 12342 Cod 620 Puncte
16 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:13 Timp 11612 Cod 616 Puncte
17 Rusen Costin Alin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:21 Timp 12641 Cod 613 Puncte
18 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:30 Timp 11598 Cod 610 Puncte
19 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:89 Timp 13264 Cod 591 Puncte
20 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:04 Timp 13424 Cod 586 Puncte
21 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:56:10 Timp 12330 Cod 584 Puncte
22 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:25 Timp 12813 Cod 580 Puncte
23 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:56:30 Timp 12847 Cod 578 Puncte
24 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:54 Timp 13052 Cod 571 Puncte
25 Moscaliuc Calin George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:56:95 Timp 13583 Cod 558 Puncte
26 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:13 Timp 11930 Cod 553 Puncte
27 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:00 Timp 13140 Cod 529 Puncte
28 Gavanescu Ionut Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:06 Timp 13167 Cod 527 Puncte
29 Circiumarescu David Stefa Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:45 Timp 11301 Cod 516 Puncte
30 Preda Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:68 Timp 13107 Cod 510 Puncte
31 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:58:72 Timp 7793 Cod 509 Puncte
32 Dumitrascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:77 Timp 14750 Cod 508 Puncte
33 Dobre Daniel Gabriel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:82 Timp 12645 Cod 507 Puncte
34 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:59:20 Timp 13951 Cod 497 Puncte
35 Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:31 Timp 13775 Cod 494 Puncte
36 Todea Alexandru Ioan Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:59:42 Timp 16209 Cod 492 Puncte
37 Hodina Razvan Clubul Sportiv Municipal Galati 00:59:64 Timp 13515 Cod 486 Puncte
38 Stoian Antonio Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:81 Timp 11295 Cod 482 Puncte
39 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:64 Timp 13743 Cod 462 Puncte
40 Costache Sebastian C-Tin Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:01:90 Timp 13952 Cod 435 Puncte
41 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:99 Timp 15643 Cod 433 Puncte
42 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:02:08 Timp 13954 Cod 431 Puncte
43 Vrabete Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:59 Timp 15636 Cod 420 Puncte
44 Picui Andrei Julian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:75 Timp 11549 Cod 417 Puncte
45 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:96 Timp 13298 Cod 413 Puncte
46 Neacsu Florin Cristian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:03:61 Timp 16372 Cod 401 Puncte
47 Costache Alexandru Gabrie Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:83 Timp 12563 Cod 396 Puncte
48 Georgescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:51 Timp 13248 Cod 384 Puncte
49 Elefteriu Albu Octavian Clubul Sportiv Municipal Galati 01:04:66 Timp 13516 Cod 381 Puncte
50 Cam Stefan Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:04:91 Timp 16458 Cod 377 Puncte
51 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 01:06:84 Timp 7708 Cod 345 Puncte
52 Tudor David Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:11:50 Timp 17205 Cod 282 Puncte

4. 100 m liber (14-99F custom)

1 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:26 Timp 12969 Cod 631 Puncte
2 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:46 Timp 13716 Cod 625 Puncte
3 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:64 Timp 12290 Cod 620 Puncte
4 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 01:01:14 Timp 14469 Cod 604 Puncte
5 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:27 Timp 13918 Cod 601 Puncte
6 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:01:54 Timp 13958 Cod 593 Puncte
7 Verciuc Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 01:01:73 Timp 13965 Cod 587 Puncte
8 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:85 Timp 13316 Cod 584 Puncte
9 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:90 Timp 11364 Cod 582 Puncte
10 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:14 Timp 12810 Cod 576 Puncte
11 Mitu Andra Elena Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:02:58 Timp 13072 Cod 564 Puncte
12 Drog Maria Bianca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:03:46 Timp 17870 Cod 541 Puncte
13 Ivan Sara Natalie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:65 Timp 14334 Cod 536 Puncte
14 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:73 Timp 12558 Cod 534 Puncte
15 Serman Ioana Alexandra Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:34 Timp 13432 Cod 519 Puncte
16 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:44 Timp 11645 Cod 516 Puncte
17 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:05:20 Timp 13685 Cod 498 Puncte
18 Ilie Ioana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:25 Timp 12790 Cod 497 Puncte
19 Ples Mara Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:05:27 Timp 13655 Cod 497 Puncte
20 Mindruta Bianca Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:05:43 Timp 13073 Cod 493 Puncte
21 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:05:80 Timp 11346 Cod 485 Puncte
22 Miu Alesia Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:25 Timp 14229 Cod 475 Puncte
23 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:06:70 Timp 13612 Cod 465 Puncte
24 Dragan Sonia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:06:79 Timp 13688 Cod 464 Puncte
25 Anghel Alice Eugenia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:91 Timp 13840 Cod 461 Puncte
26 Michesan Diana Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:07:25 Timp 16992 Cod 454 Puncte
27 Dragan Daria Cristiana Club Sportiv Casa EMA 01:08:20 Timp 14414 Cod 435 Puncte
28 Tarabega Anca Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:08:25 Timp 13312 Cod 434 Puncte
29 Chibulcutean Maria Beatri Club Sportiv Casa EMA 01:10:39 Timp 13026 Cod 396 Puncte
30 Marinescu Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:27 Timp 14228 Cod 366 Puncte

5. 200 m spate (15-99M custom)

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:12:02 Timp 12614 Cod 609 Puncte
2 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:73 Timp 13322 Cod 586 Puncte
3 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 02:13:82 Timp 12721 Cod 585 Puncte
4 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:69 Timp 11290 Cod 561 Puncte
5 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:16:17 Timp 9371 Cod 555 Puncte
6 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:17:41 Timp 11735 Cod 540 Puncte
7 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:98 Timp 13246 Cod 522 Puncte
8 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:28:41 Timp 13052 Cod 428 Puncte
9 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:04 Timp 10854 Cod 391 Puncte
10 Coada Cosmin Theodor Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:46:56 Timp 13950 Cod 303 Puncte

6. 200 m spate (14-99F custom)

1 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 02:23:79 Timp 13022 Cod 642 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:24:56 Timp 6556 Cod 632 Puncte
3 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:24:75 Timp 12521 Cod 629 Puncte
4 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:63 Timp 11021 Cod 618 Puncte
5 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:57 Timp 14267 Cod 606 Puncte
6 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:65 Timp 12969 Cod 593 Puncte
7 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:30:62 Timp 13275 Cod 558 Puncte
8 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:95 Timp 13315 Cod 544 Puncte
9 Nae Raisa Gabriela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:34:61 Timp 13273 Cod 516 Puncte
10 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:35:69 Timp 13210 Cod 505 Puncte
11 Ivan Sara Natalie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:26 Timp 14334 Cod 481 Puncte
12 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:39:19 Timp 14197 Cod 473 Puncte
13 Dragomir Andreea Alex. Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:41:41 Timp 13267 Cod 454 Puncte
14 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:45:70 Timp 13268 Cod 419 Puncte

7. 50 m fluture (15-99M custom)

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:24:38 Timp 12614 Cod 762 Puncte
2 Rednic Eduard Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:58 Timp 17212 Cod 659 Puncte
3 Stan Leon Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:76 Timp 11929 Cod 646 Puncte
4 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:88 Timp 10622 Cod 637 Puncte
5 Neama Raul Emanuel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:26:11 Timp 9780 Cod 620 Puncte
6 Verba Robert Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:26:21 Timp 9853 Cod 613 Puncte
7 Rusen Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:22 Timp 9865 Cod 612 Puncte
7 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:22 Timp 12963 Cod 612 Puncte
8 Tulea Sebastian Nicolae Palatul copiilor Constanta 00:26:30 Timp 10721 Cod 607 Puncte
9 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:26:36 Timp 12342 Cod 603 Puncte
10 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:45 Timp 13264 Cod 596 Puncte
11 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:49 Timp 9918 Cod 594 Puncte
12 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:61 Timp 12297 Cod 586 Puncte
13 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:26:61 Timp 11991 Cod 586 Puncte
14 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:26:63 Timp 12606 Cod 584 Puncte
15 Radu Ionut Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:64 Timp 9862 Cod 584 Puncte
16 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:67 Timp 11930 Cod 582 Puncte
17 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:26:71 Timp 12547 Cod 579 Puncte
18 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:74 Timp 7793 Cod 577 Puncte
19 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:94 Timp 11770 Cod 564 Puncte
20 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:95 Timp 5557 Cod 564 Puncte
21 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:20 Timp 11598 Cod 548 Puncte
22 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:30 Timp 12847 Cod 542 Puncte
23 Rusen Costin Alin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:43 Timp 12641 Cod 535 Puncte
24 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:44 Timp 11612 Cod 534 Puncte
25 Gavanescu Ionut Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:47 Timp 13167 Cod 532 Puncte
26 Muresan Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:56 Timp 8639 Cod 527 Puncte
27 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:65 Timp 13424 Cod 522 Puncte
28 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:79 Timp 13140 Cod 514 Puncte
29 Circiumarescu David Stefa Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:86 Timp 11301 Cod 510 Puncte
30 Anghel Darius Costin Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:87 Timp 13319 Cod 510 Puncte
31 Picui Andrei Julian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:89 Timp 11549 Cod 509 Puncte
32 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:27:90 Timp 14464 Cod 508 Puncte
33 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:27:91 Timp 13639 Cod 508 Puncte
34 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:10 Timp 13122 Cod 497 Puncte
35 Romas Codrut Fernando Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:17 Timp 13669 Cod 494 Puncte
36 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:37 Timp 12705 Cod 483 Puncte
37 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:41 Timp 11241 Cod 481 Puncte
38 Salajan Marck Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:64 Timp 13048 Cod 470 Puncte
39 Preda Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:65 Timp 13107 Cod 469 Puncte
40 Dumitrascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:68 Timp 14750 Cod 468 Puncte
41 Podeanu Andrei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:90 Timp 13384 Cod 457 Puncte
42 Stoian Antonio Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:96 Timp 11295 Cod 454 Puncte
43 Padurariu Mihai Denis Sport Club Municipal Bacau 00:29:28 Timp 13510 Cod 439 Puncte
44 Moscaliuc Calin George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:31 Timp 13583 Cod 438 Puncte
45 Dobre Daniel Gabriel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:36 Timp 12645 Cod 436 Puncte
46 Vrabete Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:69 Timp 15636 Cod 422 Puncte
47 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:91 Timp 13298 Cod 412 Puncte
48 Sipoteanu Alexandru Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:30:12 Timp 13076 Cod 404 Puncte
49 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:30:35 Timp 13069 Cod 395 Puncte
50 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:49 Timp 15643 Cod 389 Puncte
51 Neacsu Florin Cristian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:81 Timp 16372 Cod 377 Puncte
52 Elefteriu Albu Octavian Clubul Sportiv Municipal Galati 00:31:52 Timp 13516 Cod 352 Puncte
53 Costache Alexandru Gabrie Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:12 Timp 12563 Cod 333 Puncte
54 Cam Stefan Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:55 Timp 16458 Cod 320 Puncte

8. 50 m fluture (14-99F custom)

1 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:50 Timp 11923 Cod 629 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:93 Timp 11922 Cod 602 Puncte
3 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:08 Timp 13316 Cod 592 Puncte
4 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:12 Timp 12969 Cod 590 Puncte
5 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:81 Timp 12290 Cod 550 Puncte
6 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 00:30:32 Timp 14469 Cod 523 Puncte
7 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:33 Timp 11364 Cod 522 Puncte
8 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:30:74 Timp 13208 Cod 501 Puncte
9 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:76 Timp 13716 Cod 500 Puncte
10 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:79 Timp 12810 Cod 499 Puncte
11 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:30:87 Timp 12329 Cod 495 Puncte
12 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:92 Timp 13949 Cod 493 Puncte
13 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:17 Timp 12710 Cod 481 Puncte
14 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:19 Timp 13685 Cod 480 Puncte
15 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 00:31:52 Timp 11883 Cod 465 Puncte
16 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:70 Timp 14267 Cod 457 Puncte
17 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:77 Timp 13612 Cod 454 Puncte
18 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:31:80 Timp 9926 Cod 453 Puncte
19 Vladutu Georgiana Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:82 Timp 9864 Cod 452 Puncte
20 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:84 Timp 13315 Cod 451 Puncte
21 Orban Kis Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:01 Timp 13160 Cod 444 Puncte
22 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:06 Timp 11645 Cod 442 Puncte
23 Tila Vanessa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:22 Timp 11864 Cod 435 Puncte
24 Dumitru Andreea Anisia Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:23 Timp 13750 Cod 435 Puncte
25 Drog Maria Bianca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:26 Timp 17870 Cod 434 Puncte
26 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:27 Timp 13709 Cod 433 Puncte
27 Ples Mara Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 00:32:32 Timp 13655 Cod 431 Puncte
28 Dragan Daria Cristiana Club Sportiv Casa EMA 00:32:73 Timp 14414 Cod 415 Puncte
29 Marton Janka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:77 Timp 13680 Cod 414 Puncte
30 Vaduva Bianca Stefania Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:78 Timp 13834 Cod 413 Puncte
31 Serman Ioana Alexandra Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:84 Timp 13432 Cod 411 Puncte
32 Chibulcutean Maria Beatri Club Sportiv Casa EMA 00:32:93 Timp 13026 Cod 408 Puncte
33 Badea Bianca Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI