Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national al juniorilor

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m liber (14-15F custom)

1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:32 Timp 120 Cod 0 Puncte
1 Machita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:53:09 Timp 460 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:59 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Tiu Bogdan Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:54:23 Timp 459 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:69 Timp 1370 Cod 0 Puncte
3 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:77 Timp 482 Cod 0 Puncte
4 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:57 Timp 1041 Cod 0 Puncte
4 Casaru Catalina Monica LPS Braila 01:00:30 Timp 136 Cod 0 Puncte
5 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:59 Timp 535 Cod 0 Puncte
5 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:69 Timp 124 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:54 Timp 166 Cod 0 Puncte
6 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:56:79 Timp 484 Cod 0 Puncte
7 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:05 Timp 852 Cod 0 Puncte
7 Popescu Catalin Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:91 Timp 456 Cod 0 Puncte
8 Stan Mona Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:07 Timp 180 Cod 0 Puncte
8 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:02 Timp 462 Cod 0 Puncte
9 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:57:81 Timp 591 Cod 0 Puncte
9 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:45 Timp 173 Cod 0 Puncte
10 Cuc Camelia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:51 Timp 961 Cod 0 Puncte
10 Vasilescu Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:58:20 Timp 466 Cod 0 Puncte
11 Popa Irina LPS Braila 01:05:87 Timp 954 Cod 0 Puncte
11 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:22 Timp 525 Cod 0 Puncte
12 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:58:28 Timp 527 Cod 0 Puncte
12 Hristov Alina SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:05:91 Timp 229 Cod 0 Puncte
13 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:83 Timp 468 Cod 0 Puncte
13 Popescu Cleopatra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:05:93 Timp 140 Cod 0 Puncte
14 Mezei Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:06:06 Timp 165 Cod 0 Puncte
14 Anghel Zenovie Viorel LPS Braila 00:59:02 Timp 513 Cod 0 Puncte
15 Popescu Claudia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:06:07 Timp 205 Cod 0 Puncte
15 Vasilescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:59:13 Timp 467 Cod 0 Puncte
16 Olaru Bianca Petronela SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:06:68 Timp 162 Cod 0 Puncte
16 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:55 Timp 488 Cod 0 Puncte
17 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:23 Timp 195 Cod 0 Puncte
17 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:58:86 Timp 593 Cod 0 Puncte
18 Meriu Dan Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:58:96 Timp 494 Cod 0 Puncte
18 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:36 Timp 163 Cod 0 Puncte
19 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:12 Timp 522 Cod 0 Puncte
19 Sut Mihaela Oana Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:07:62 Timp 142 Cod 0 Puncte
20 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:86 Timp 201 Cod 0 Puncte
20 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:66 Timp 589 Cod 0 Puncte
21 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:29 Timp 161 Cod 0 Puncte
21 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:77 Timp 533 Cod 0 Puncte
22 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:08:59 Timp 236 Cod 0 Puncte
22 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:04 Timp 621 Cod 0 Puncte
23 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:18 Timp 607 Cod 0 Puncte
23 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:10:70 Timp 237 Cod 0 Puncte
24 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:35 Timp 526 Cod 0 Puncte
24 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:80 Timp 263 Cod 0 Puncte
25 Tera Melania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:56 Timp 152 Cod 0 Puncte
25 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:49 Timp 585 Cod 0 Puncte
26 Cefalan Irina Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:11:92 Timp 218 Cod 0 Puncte
26 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:50 Timp 677 Cod 0 Puncte
27 Serbanoiu Nicoleta Cristi CSS Viitorul Pitesti 01:13:27 Timp 3180 Cod 0 Puncte
27 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:58 Timp 710 Cod 0 Puncte
28 Jurca Vlad Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:66 Timp 491 Cod 0 Puncte
28 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:15:51 Timp 915 Cod 0 Puncte
29 Georgescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:76 Timp 495 Cod 0 Puncte
30 Kiss Claudiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:00:90 Timp 475 Cod 0 Puncte
31 Popa Nicolae Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:19 Timp 486 Cod 0 Puncte
32 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:23 Timp 620 Cod 0 Puncte
33 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:57 Timp 610 Cod 0 Puncte
34 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 01:01:79 Timp 541 Cod 0 Puncte
35 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:83 Timp 544 Cod 0 Puncte
36 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:15 Timp 651 Cod 0 Puncte
37 Moise Adrian Valentin CSS Viitorul Pitesti 01:02:19 Timp 1006 Cod 0 Puncte
38 Gheorghe Ionut LPS Braila 01:02:62 Timp 927 Cod 0 Puncte
39 Achermanschi Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:69 Timp 483 Cod 0 Puncte
40 Filker Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:80 Timp 549 Cod 0 Puncte
41 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:02:89 Timp 608 Cod 0 Puncte
42 Albu Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:91 Timp 496 Cod 0 Puncte
43 Berca Iuliu George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:49 Timp 470 Cod 0 Puncte
44 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:53 Timp 631 Cod 0 Puncte
45 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:03:69 Timp 634 Cod 0 Puncte
46 Stanescu Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:74 Timp 596 Cod 0 Puncte
47 Badros Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:04:03 Timp 506 Cod 0 Puncte
48 Cuparencu Razvan Sport Club Municipal Bacau 01:04:75 Timp 695 Cod 0 Puncte
49 Bucur Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:77 Timp 648 Cod 0 Puncte
50 Atanasiu Dorin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:05 Timp 660 Cod 0 Puncte
51 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:33 Timp 547 Cod 0 Puncte
52 Mirea Costinel CSS Viitorul Pitesti 01:06:31 Timp 625 Cod 0 Puncte
53 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:06:89 Timp 599 Cod 0 Puncte
54 Sabau Catalin Eugen SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:07:11 Timp 600 Cod 0 Puncte
55 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:07:57 Timp 598 Cod 0 Puncte
56 Chirvasoiu Mihai Teodor CSS Viitorul Pitesti 01:08:85 Timp 905 Cod 0 Puncte
57 Tanase Gheorghe CSS Viitorul Pitesti 01:11:10 Timp 1340 Cod 0 Puncte

2. 800 m liber (12-13F custom)

1 Teglas Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 09:34:22 Timp 193 Cod 0 Puncte
1 Burghelea Liliana Valeria CSS Viitorul Pitesti 10:27:54 Timp 3189 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina LPS Braila 09:36:30 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Ciobanu Elena Cristina CSS Viitorul Pitesti 10:34:22 Timp 3181 Cod 0 Puncte
3 Nicolae Emilia Luminita LPS Braila 09:36:30 Timp 169 Cod 0 Puncte
4 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:36:63 Timp 160 Cod 0 Puncte
5 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 09:53:30 Timp 231 Cod 0 Puncte
6 Tudorache Ramona Mihaela Sport Club Municipal Bacau 09:58:51 Timp 172 Cod 0 Puncte
7 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 10:22:02 Timp 311 Cod 0 Puncte
8 Cuc Camelia Clubul Sportiv Scolar Resita 10:25:24 Timp 961 Cod 0 Puncte

3. 100 m mixt (18-99M custom)

1 Clubul Sportiv Scolar Resita 04:16:68 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:19:75 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 04:21:75 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:22:52 Timp 0 Puncte
5 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 04:27:90 Timp 0 Puncte
6 LPS Braila 04:29:04 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:31:35 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:32:81 Timp 0 Puncte
9 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:34:13 Timp 0 Puncte
10 Clubul Sportiv Scolar ARAD 04:36:36 Timp 0 Puncte
11 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:41:62 Timp 0 Puncte
12 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:45:59 Timp 0 Puncte
13 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:46:64 Timp 0 Puncte
14 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:57:21 Timp 0 Puncte

4. 400 m mixt (12-13F custom)

1 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 05:03:62 Timp 594 Cod 0 Puncte
1 Zisu Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 05:08:38 Timp 118 Cod 0 Puncte
1 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:58:48 Timp 257 Cod 0 Puncte
1 Robea Nicolae Doru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:41:32 Timp 481 Cod 0 Puncte
2 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 05:14:21 Timp 247 Cod 0 Puncte
2 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 06:09:26 Timp 241 Cod 0 Puncte
2 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 04:46:03 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Adrian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:09:69 Timp 461 Cod 0 Puncte
3 Raduch Akos SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:00:99 Timp 509 Cod 0 Puncte
3 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:22:57 Timp 664 Cod 0 Puncte
3 Bichescu Mariana Sport Club Municipal Bacau 05:18:69 Timp 851 Cod 0 Puncte
3 Turcu Ana Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 06:33:53 Timp 254 Cod 0 Puncte
4 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:06:46 Timp 528 Cod 0 Puncte
4 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:24:40 Timp 612 Cod 0 Puncte
4 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 05:24:62 Timp 230 Cod 0 Puncte
5 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 05:26:95 Timp 304 Cod 0 Puncte
5 Sorica Bogdan SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:09:20 Timp 508 Cod 0 Puncte
5 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:25:26 Timp 546 Cod 0 Puncte
6 Craciun Petruta LPS Braila 05:31:55 Timp 138 Cod 0 Puncte
6 Lazar Valerica LPS Braila 05:12:50 Timp 502 Cod 0 Puncte
6 Diaconu Liviu Constantin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:27:47 Timp 632 Cod 0 Puncte
7 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:27:73 Timp 628 Cod 0 Puncte
7 Oancea Alina Roxana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:37:37 Timp 260 Cod 0 Puncte
7 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:14:83 Timp 564 Cod 0 Puncte
8 Constantinescu Ion Catali CSS Viitorul Pitesti 99:99:99 Timp 472 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:31:19 Timp 536 Cod 0 Puncte
8 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 06:01:12 Timp 313 Cod 0 Puncte
9 Moise Adrian Valentin CSS Viitorul Pitesti 05:51:69 Timp 1006 Cod 0 Puncte
10 Mirea Costinel CSS Viitorul Pitesti 05:58:62 Timp 625 Cod 0 Puncte
11 Chirvasoiu Mihai Teodor CSS Viitorul Pitesti 06:24:51 Timp 905 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

5. 200 m bras (16-17M custom)

1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:31:09 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Enache Adriana CSS Viitorul Pitesti 02:36:80 Timp 137 Cod 0 Puncte
2 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:41 Timp 462 Cod 0 Puncte
2 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:44:57 Timp 124 Cod 0 Puncte
3 Bichescu Mariana Sport Club Municipal Bacau 02:48:05 Timp 851 Cod 0 Puncte
3 Popescu Catalin Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:36:63 Timp 456 Cod 0 Puncte
4 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 02:53:21 Timp 230 Cod 0 Puncte
4 Sorica Bogdan SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:37:97 Timp 508 Cod 0 Puncte
5 Craciun Petruta LPS Braila 02:58:18 Timp 138 Cod 0 Puncte
5 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:39:25 Timp 608 Cod 0 Puncte
6 Oancea Alina Roxana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:58:46 Timp 260 Cod 0 Puncte
6 Stavar Ciprian Ionut LPS Braila 02:41:66 Timp 492 Cod 0 Puncte
7 Badros Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:43:47 Timp 506 Cod 0 Puncte
7 Burghelea Liliana Valeria CSS Viitorul Pitesti 03:01:13 Timp 3189 Cod 0 Puncte
8 Chirtu Ovidiu Darian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:51:33 Timp 956 Cod 0 Puncte
8 Cane Ramona Florina CSS Viitorul Pitesti 03:06:44 Timp 133 Cod 0 Puncte
9 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:46:23 Timp 593 Cod 0 Puncte
9 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 03:14:39 Timp 313 Cod 0 Puncte
10 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:18:34 Timp 975 Cod 0 Puncte
10 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:73 Timp 564 Cod 0 Puncte
11 Iancu Anamaria Valerica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:21:19 Timp 227 Cod 0 Puncte
11 Kiss Claudiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:51:27 Timp 475 Cod 0 Puncte
12 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:52:05 Timp 547 Cod 0 Puncte
12 Iosip Magdalena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:34:57 Timp 221 Cod 0 Puncte
13 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:53:35 Timp 546 Cod 0 Puncte
13 Maftean Daniela Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:37:24 Timp 273 Cod 0 Puncte
14 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:54:79 Timp 634 Cod 0 Puncte
14 Chiculita Roxana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:42:19 Timp 225 Cod 0 Puncte
15 Filker Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:55:04 Timp 549 Cod 0 Puncte
16 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:55:58 Timp 631 Cod 0 Puncte
17 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:56:39 Timp 621 Cod 0 Puncte
18 Diaconu Liviu Constantin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 03:00:78 Timp 632 Cod 0 Puncte
19 Albu Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:00:91 Timp 496 Cod 0 Puncte
20 Chiriac Radu Ionut LPS Braila 03:04:18 Timp 531 Cod 0 Puncte
21 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:04:67 Timp 630 Cod 0 Puncte

6. 1500 m liber (16-17M custom)

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 16:40:49 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Machita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16:48:73 Timp 460 Cod 0 Puncte
3 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 16:58:47 Timp 535 Cod 0 Puncte
4 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 16:58:57 Timp 594 Cod 0 Puncte
5 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 17:06:23 Timp 607 Cod 0 Puncte
6 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18:06:33 Timp 585 Cod 0 Puncte
7 Lazar Valerica LPS Braila 18:09:01 Timp 502 Cod 0 Puncte
8 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:11:06 Timp 544 Cod 0 Puncte
9 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18:21:03 Timp 522 Cod 0 Puncte
10 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 21:33:66 Timp 674 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (16-17M custom)

1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:03:73 Timp 120 Cod 0 Puncte
1 Machita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:56:77 Timp 460 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:27 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:01:63 Timp 535 Cod 0 Puncte
3 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:06:05 Timp 591 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:88 Timp 1370 Cod 0 Puncte
4 Vasilescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:07:11 Timp 467 Cod 0 Puncte
4 Zisu Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:11:58 Timp 118 Cod 0 Puncte
5 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:61 Timp 468 Cod 0 Puncte
5 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 02:15:73 Timp 304 Cod 0 Puncte
6 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:08:35 Timp 522 Cod 0 Puncte
6 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:26 Timp 160 Cod 0 Puncte
7 Meriu Dan Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:09:87 Timp 494 Cod 0 Puncte
7 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 02:16:52 Timp 231 Cod 0 Puncte
8 Stan Mona Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:16 Timp 180 Cod 0 Puncte
8 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:10:71 Timp 585 Cod 0 Puncte
9 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:06:71 Timp 527 Cod 0 Puncte
9 Nicolae Emilia Luminita LPS Braila 02:15:29 Timp 169 Cod 0 Puncte
10 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:36 Timp 525 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:02 Timp 166 Cod 0 Puncte
11 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 02:09:28 Timp 526 Cod 0 Puncte
11 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:13 Timp 852 Cod 0 Puncte
12 Teglas Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:19:14 Timp 193 Cod 0 Puncte
12 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:10:01 Timp 677 Cod 0 Puncte
13 Cuc Camelia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:19:87 Timp 961 Cod 0 Puncte
13 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:75 Timp 1041 Cod 0 Puncte
14 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:12:33 Timp 528 Cod 0 Puncte
14 Popa Irina LPS Braila 02:21:02 Timp 954 Cod 0 Puncte
15 Tudorache Ramona Mihaela Sport Club Municipal Bacau 02:21:16 Timp 172 Cod 0 Puncte
15 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:14:79 Timp 710 Cod 0 Puncte
16 Mezei Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:24:27 Timp 165 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:17:16 Timp 664 Cod 0 Puncte
17 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:53 Timp 257 Cod 0 Puncte
17 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:15:05 Timp 620 Cod 0 Puncte
18 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:15:11 Timp 651 Cod 0 Puncte
18 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:27:02 Timp 236 Cod 0 Puncte
19 Gheorghe Ionut LPS Braila 02:16:72 Timp 927 Cod 0 Puncte
19 Ciobanu Elena Cristina CSS Viitorul Pitesti 02:28:57 Timp 3181 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:17:19 Timp 536 Cod 0 Puncte
20 Burghelea Liliana Valeria CSS Viitorul Pitesti 02:30:95 Timp 3189 Cod 0 Puncte
21 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:17 Timp 161 Cod 0 Puncte
21 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:17:61 Timp 621 Cod 0 Puncte
22 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:36:45 Timp 263 Cod 0 Puncte
22 Bucur Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:17:89 Timp 648 Cod 0 Puncte
23 Raduch Akos SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:17:94 Timp 509 Cod 0 Puncte
23 Turcu Ana Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:37:44 Timp 254 Cod 0 Puncte
24 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:21:15 Timp 628 Cod 0 Puncte
24 Serbanoiu Nicoleta Cristi CSS Viitorul Pitesti 02:38:48 Timp 3180 Cod 0 Puncte
25 Atanasiu Dorin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:21:22 Timp 660 Cod 0 Puncte
26 Stanescu Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:23:83 Timp 596 Cod 0 Puncte
27 Sabau Catalin Eugen SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:26:70 Timp 600 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (16-99F custom)

1 LPS Braila 09:05:21 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:12:44 Timp 0 Puncte
3 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:14:40 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Resita 09:17:88 Timp 0 Puncte
5 Sport Club Municipal Bacau 09:18:22 Timp 0 Puncte
6 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 09:53:72 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 10:55:40 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Scolar ARAD 09:10:20 Timp 0 Puncte
9 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:14:44 Timp 0 Puncte
10 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:14:89 Timp 0 Puncte
11 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 09:20:36 Timp 0 Puncte
12 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 09:20:64 Timp 0 Puncte
13 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 09:57:06 Timp 0 Puncte

9. 100 m spate (16-17M custom)

1 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:58 Timp 119 Cod 0 Puncte
1 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:74 Timp 482 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:02:78 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica LPS Braila 01:07:25 Timp 136 Cod 0 Puncte
3 Robea Nicolae Doru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:18 Timp 481 Cod 0 Puncte
3 Hristov Alina SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:07:87 Timp 229 Cod 0 Puncte
4 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:25 Timp 589 Cod 0 Puncte
4 Potec Camelia Alina LPS Braila 01:09:30 Timp 314 Cod 0 Puncte
5 Vasilescu Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:04:46 Timp 466 Cod 0 Puncte
5 Voinovici Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:69 Timp 164 Cod 0 Puncte
6 Gherghel Adrian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:05:83 Timp 461 Cod 0 Puncte
6 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:88 Timp 173 Cod 0 Puncte
7 Olaru Bianca Petronela SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:11:90 Timp 162 Cod 0 Puncte
7 Anghel Zenovie Viorel LPS Braila 01:05:93 Timp 513 Cod 0 Puncte
8 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:11 Timp 163 Cod 0 Puncte
8 Jurca Vlad Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:99 Timp 491 Cod 0 Puncte
9 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:19 Timp 533 Cod 0 Puncte
9 Roman Roxana LPS Braila 01:12:84 Timp 1003 Cod 0 Puncte
10 Cambur Ionut LPS Braila 01:08:80 Timp 587 Cod 0 Puncte
10 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:13:00 Timp 311 Cod 0 Puncte
11 Popa Nicolae Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:04 Timp 486 Cod 0 Puncte
11 Iuta Camelia Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:18 Timp 232 Cod 0 Puncte
12 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:45 Timp 671 Cod 0 Puncte
12 Sut Mihaela Oana Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:13:64 Timp 142 Cod 0 Puncte
13 Popescu Cleopatra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:29 Timp 140 Cod 0 Puncte
13 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:10:98 Timp 610 Cod 0 Puncte
14 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:50 Timp 195 Cod 0 Puncte
14 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:59 Timp 612 Cod 0 Puncte
15 Cuparencu Razvan Sport Club Municipal Bacau 01:13:18 Timp 695 Cod 0 Puncte
15 Popescu Claudia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:17:84 Timp 205 Cod 0 Puncte
16 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:15:93 Timp 598 Cod 0 Puncte
16 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:20:01 Timp 237 Cod 0 Puncte
17 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:22:27 Timp 915 Cod 0 Puncte
17 Chiru Ciprian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:15:50 Timp 578 Cod 0 Puncte
18 Cefalan Irina Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:22:78 Timp 218 Cod 0 Puncte
18 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:16:24 Timp 599 Cod 0 Puncte
19 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:26:23 Timp 975 Cod 0 Puncte
19 Stanescu Silviu Aurel Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:17:32 Timp 1332 Cod 0 Puncte
20 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:17:47 Timp 1096 Cod 0 Puncte
20 Matei Carmen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:27:26 Timp 292 Cod 0 Puncte
21 Tanase Gheorghe CSS Viitorul Pitesti 01:21:20 Timp 1340 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 100 m bras (14-15F custom)

1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:08:27 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Enache Adriana CSS Viitorul Pitesti 01:12:95 Timp 137 Cod 0 Puncte
2 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:25 Timp 124 Cod 0 Puncte
2 Popescu Catalin Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:90 Timp 456 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:74 Timp 1370 Cod 0 Puncte
3 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:08 Timp 462 Cod 0 Puncte
4 Bichescu Mariana Sport Club Municipal Bacau 01:20:64 Timp 851 Cod 0 Puncte
4 Chirtu Ovidiu Darian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:65 Timp 956 Cod 0 Puncte
5 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:12:84 Timp 608 Cod 0 Puncte
5 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 01:21:05 Timp 230 Cod 0 Puncte
6 Sorica Bogdan SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:13:62 Timp 508 Cod 0 Puncte
6 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:95 Timp 852 Cod 0 Puncte
7 Craciun Petruta LPS Braila 01:24:51 Timp 138 Cod 0 Puncte
7 Badros Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:13:93 Timp 506 Cod 0 Puncte
8 Iancu Anamaria Valerica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:32:10 Timp 227 Cod 0 Puncte
8 Stavar Ciprian Ionut LPS Braila 01:15:53 Timp 492 Cod 0 Puncte
9 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:30:60 Timp 975 Cod 0 Puncte
9 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:64 Timp 564 Cod 0 Puncte
10 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:16:98 Timp 593 Cod 0 Puncte
10 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:31:17 Timp 915 Cod 0 Puncte
11 Kiss Claudiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:17:51 Timp 475 Cod 0 Puncte
11 Maftean Daniela Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:39:05 Timp 273 Cod 0 Puncte
12 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:78 Timp 547 Cod 0 Puncte
12 Iosip Magdalena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:40:09 Timp 221 Cod 0 Puncte
13 Chiriac Radu Ionut LPS Braila 01:19:35 Timp 531 Cod 0 Puncte
13 Chiculita Roxana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:43:93 Timp 225 Cod 0 Puncte
14 Filker Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:19:38 Timp 549 Cod 0 Puncte
15 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:49 Timp 631 Cod 0 Puncte
16 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:19:83 Timp 634 Cod 0 Puncte
17 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:20:62 Timp 546 Cod 0 Puncte
18 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:17 Timp 621 Cod 0 Puncte
19 Atanasiu Dorin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:78 Timp 660 Cod 0 Puncte
20 Albu Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:25:21 Timp 496 Cod 0 Puncte
21 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:26:32 Timp 630 Cod 0 Puncte
22 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:34:26 Timp 1096 Cod 0 Puncte

11. 100 m fluture (14-15F custom)

1 Zisu Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:03 Timp 118 Cod 0 Puncte
1 Tiu Bogdan Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:01 Timp 459 Cod 0 Puncte
2 Raduch Akos SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:59:01 Timp 509 Cod 0 Puncte
2 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:07:29 Timp 247 Cod 0 Puncte
3 Robea Nicolae Doru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:19 Timp 481 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:62 Timp 166 Cod 0 Puncte
4 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 01:08:17 Timp 304 Cod 0 Puncte
4 Constantinescu Ion Catali CSS Viitorul Pitesti 01:00:40 Timp 472 Cod 0 Puncte
5 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:84 Timp 160 Cod 0 Puncte
5 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:58 Timp 1041 Cod 0 Puncte
6 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:36 Timp 241 Cod 0 Puncte
6 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:60 Timp 525 Cod 0 Puncte
7 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:04:09 Timp 591 Cod 0 Puncte
7 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:72 Timp 201 Cod 0 Puncte
8 Tera Melania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:15:71 Timp 152 Cod 0 Puncte
8 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:18 Timp 488 Cod 0 Puncte
9 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:04:66 Timp 527 Cod 0 Puncte
9 Ciobanu Elena Cristina CSS Viitorul Pitesti 01:15:56 Timp 3181 Cod 0 Puncte
10 Moise Adrian Valentin CSS Viitorul Pitesti 01:04:68 Timp 1006 Cod 0 Puncte
10 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:15:77 Timp 236 Cod 0 Puncte
11 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:56 Timp 257 Cod 0 Puncte
11 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:25 Timp 526 Cod 0 Puncte
12 Turcu Ana Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:17:05 Timp 254 Cod 0 Puncte
12 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:06:73 Timp 593 Cod 0 Puncte
13 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:17:68 Timp 237 Cod 0 Puncte
13 Achermanschi Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:87 Timp 483 Cod 0 Puncte
14 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:40 Timp 710 Cod 0 Puncte
14 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:20:54 Timp 313 Cod 0 Puncte
15 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 01:07:46 Timp 541 Cod 0 Puncte
15 Iancu Anamaria Valerica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:23:47 Timp 227 Cod 0 Puncte
16 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:37 Timp 651 Cod 0 Puncte
16 Serbanoiu Nicoleta Cristi CSS Viitorul Pitesti 01:29:41 Timp 3180 Cod 0 Puncte
17 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:98 Timp 612 Cod 0 Puncte
18 Bucur Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:90 Timp 648 Cod 0 Puncte
19 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 01:08:96 Timp 674 Cod 0 Puncte
20 Mirea Costinel CSS Viitorul Pitesti 01:10:48 Timp 625 Cod 0 Puncte
21 Diaconu Liviu Constantin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:12:31 Timp 632 Cod 0 Puncte
22 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:41 Timp 621 Cod 0 Puncte
23 Sabau Catalin Eugen SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:13:03 Timp 600 Cod 0 Puncte
24 Stanescu Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:82 Timp 596 Cod 0 Puncte
25 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:16:16 Timp 652 Cod 0 Puncte
26 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99 Timp 535 Cod 0 Puncte

12. 400 m liber (14-15F custom)

1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:27:54 Timp 120 Cod 0 Puncte
1 Machita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 04:08:97 Timp 460 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 04:15:95 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 04:40:70 Timp 231 Cod 0 Puncte
3 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 04:16:73 Timp 535 Cod 0 Puncte
3 Teglas Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 04:41:92 Timp 193 Cod 0 Puncte
4 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 04:20:28 Timp 607 Cod 0 Puncte
4 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:42:16 Timp 160 Cod 0 Puncte
5 Nicolae Emilia Luminita LPS Braila 04:42:71 Timp 169 Cod 0 Puncte
5 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 04:22:18 Timp 594 Cod 0 Puncte
6 Stan Mona Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:50:53 Timp 180 Cod 0 Puncte
6 Vasilescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 04:28:09 Timp 467 Cod 0 Puncte
7 Tudorache Ramona Mihaela Sport Club Municipal Bacau 04:51:55 Timp 172 Cod 0 Puncte
7 Lazar Valerica LPS Braila 04:31:35 Timp 502 Cod 0 Puncte
8 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 04:32:09 Timp 528 Cod 0 Puncte
8 Popa Irina LPS Braila 04:58:00 Timp 954 Cod 0 Puncte
9 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:31:32 Timp 585 Cod 0 Puncte
9 Cuc Camelia Clubul Sportiv Scolar Resita 04:53:56 Timp 961 Cod 0 Puncte
10 Mezei Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:01:62 Timp 165 Cod 0 Puncte
10 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:34:42 Timp 522 Cod 0 Puncte
11 Cane Ramona Florina CSS Viitorul Pitesti 05:03:24 Timp 133 Cod 0 Puncte
11 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:35:10 Timp 544 Cod 0 Puncte
12 Burghelea Liliana Valeria CSS Viitorul Pitesti 05:10:60 Timp 3189 Cod 0 Puncte
12 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:40:74 Timp 677 Cod 0 Puncte
13 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:16:92 Timp 263 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:43:10 Timp 536 Cod 0 Puncte
14 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 04:43:70 Timp 664 Cod 0 Puncte
14 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:17:69 Timp 161 Cod 0 Puncte
15 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:44:70 Timp 620 Cod 0 Puncte
15 Barbu Raluca Doina CSS Viitorul Pitesti 05:48:30 Timp 3178 Cod 0 Puncte
16 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 04:45:62 Timp 628 Cod 0 Puncte
17 Gheorghe Ionut LPS Braila 04:55:40 Timp 927 Cod 0 Puncte

13. 200 m spate (14-15F custom)

1 Machita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:11:26 Timp 460 Cod 0 Puncte
1 Casaru Catalina Monica LPS Braila 02:21:85 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:17 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Vasilescu Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:13:67 Timp 466 Cod 0 Puncte
3 Hristov Alina SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:25:01 Timp 229 Cod 0 Puncte
3 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:14:24 Timp 482 Cod 0 Puncte
4 Potec Camelia Alina LPS Braila 02:27:49 Timp 314 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:16:86 Timp 484 Cod 0 Puncte
5 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:17:73 Timp 589 Cod 0 Puncte
5 Voinovici Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 02:30:67 Timp 164 Cod 0 Puncte
6 Gherghel Adrian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:21:95 Timp 461 Cod 0 Puncte
6 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:33:35 Timp 311 Cod 0 Puncte
7 Jurca Vlad Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:24:17 Timp 491 Cod 0 Puncte
7 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:94 Timp 173 Cod 0 Puncte
8 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:53 Timp 163 Cod 0 Puncte
8 Anghel Zenovie Viorel LPS Braila 02:24:31 Timp 513 Cod 0 Puncte
9 Olaru Bianca Petronela SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:34:47 Timp 162 Cod 0 Puncte
9 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:25:77 Timp 533 Cod 0 Puncte
10 Iuta Camelia Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 02:34:96 Timp 232 Cod 0 Puncte
10 Cambur Ionut LPS Braila 02:26:82 Timp 587 Cod 0 Puncte
11 Popa Nicolae Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:27:87 Timp 486 Cod 0 Puncte
11 Roman Roxana LPS Braila 02:37:82 Timp 1003 Cod 0 Puncte
12 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:41 Timp 671 Cod 0 Puncte
12 Sut Mihaela Oana Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:38:73 Timp 142 Cod 0 Puncte
13 Popescu Cleopatra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:38:97 Timp 140 Cod 0 Puncte
13 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:32:46 Timp 610 Cod 0 Puncte
14 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:41:83 Timp 195 Cod 0 Puncte
14 Cuparencu Razvan Sport Club Municipal Bacau 02:35:39 Timp 695 Cod 0 Puncte
15 Popescu Claudia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:47:44 Timp 205 Cod 0 Puncte
15 Chiru Ciprian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:41:59 Timp 578 Cod 0 Puncte
16 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:45:07 Timp 599 Cod 0 Puncte
16 Cefalan Irina Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:56:56 Timp 218 Cod 0 Puncte
17 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:47:72 Timp 1096 Cod 0 Puncte
17 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:58:05 Timp 915 Cod 0 Puncte
18 Matei Carmen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:04:63 Timp 292 Cod 0 Puncte
18 Tanase Gheorghe CSS Viitorul Pitesti 02:54:39 Timp 1340 Cod 0 Puncte
19 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:05:36 Timp 975 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

14. 200 m fluture (16-17M custom)

1 Robea Nicolae Doru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:24 Timp 481 Cod 0 Puncte
1 Zisu Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:19:11 Timp 118 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:64 Timp 166 Cod 0 Puncte
2 Raduch Akos SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:11:24 Timp 509 Cod 0 Puncte
3 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 02:29:45 Timp 304 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:11:48 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Constantinescu Ion Catali CSS Viitorul Pitesti 02:12:56 Timp 472 Cod 0 Puncte
4 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:29:70 Timp 247 Cod 0 Puncte
5 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:20:58 Timp 535 Cod 0 Puncte
5 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:29 Timp 160 Cod 0 Puncte
6 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:20:59 Timp 591 Cod 0 Puncte
6 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:36 Timp 201 Cod 0 Puncte
7 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:66 Timp 241 Cod 0 Puncte
7 Gherghel Adrian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:20:60 Timp 461 Cod 0 Puncte
8 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:26:38 Timp 528 Cod 0 Puncte
8 Ciobanu Elena Cristina CSS Viitorul Pitesti 02:43:00 Timp 3181 Cod 0 Puncte
9 Bucur Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:23:82 Timp 648 Cod 0 Puncte
9 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:42:66 Timp 311 Cod 0 Puncte
10 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:63 Timp 525 Cod 0 Puncte
10 Tera Melania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:42:73 Timp 152 Cod 0 Puncte
11 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:44:88 Timp 236 Cod 0 Puncte
11 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 02:25:62 Timp 526 Cod 0 Puncte
12 Turcu Ana Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:46:08 Timp 254 Cod 0 Puncte
12 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:27:86 Timp 544 Cod 0 Puncte
13 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:28:81 Timp 651 Cod 0 Puncte
13 Olaru Bianca Petronela SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:49:61 Timp 162 Cod 0 Puncte
14 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 02:29:55 Timp 607 Cod 0 Puncte
14 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:57:33 Timp 313 Cod 0 Puncte
15 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:47 Timp 612 Cod 0 Puncte
15 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:58:52 Timp 257 Cod 0 Puncte
16 Iancu Anamaria Valerica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:12:03 Timp 227 Cod 0 Puncte
16 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:55 Timp 710 Cod 0 Puncte
17 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:34:36 Timp 674 Cod 0 Puncte
18 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:34:45 Timp 628 Cod 0 Puncte
19 Diaconu Liviu Constantin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:35:79 Timp 632 Cod 0 Puncte
20 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:61 Timp 585 Cod 0 Puncte
21 Cuparencu Razvan Sport Club Municipal Bacau 02:45:53 Timp 695 Cod 0 Puncte
22 Sabau Catalin Eugen SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:47:37 Timp 600 Cod 0 Puncte
23 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:57:41 Timp 652 Cod 0 Puncte

15. 100 m liber (18-99M custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:49:79 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:51:09 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 03:52:91 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:53:71 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:00:86 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:02:52 Timp 0 Puncte
7 LPS Braila 04:02:71 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Scolar ARAD 04:06:28 Timp 0 Puncte
9 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:08:51 Timp 0 Puncte
10 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:13:99 Timp 0 Puncte
11 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:17:19 Timp 0 Puncte
12 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 04:18:08 Timp 0 Puncte
13 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:28:50 Timp 0 Puncte

16. 50 m liber (16-17M custom)

1 Machita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:24:65 Timp 460 Cod 0 Puncte
1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:50 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:14 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Tiu Bogdan Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:73 Timp 459 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:61 Timp 1370 Cod 0 Puncte
3 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:56 Timp 462 Cod 0 Puncte
4 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:88 Timp 1041 Cod 0 Puncte
4 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:85 Timp 124 Cod 0 Puncte
5 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:24 Timp 535 Cod 0 Puncte
5 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:08 Timp 852 Cod 0 Puncte
6 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:31 Timp 488 Cod 0 Puncte
6 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:41 Timp 160 Cod 0 Puncte
7 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:50 Timp 173 Cod 0 Puncte
7 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:26:63 Timp 527 Cod 0 Puncte
8 Nicolae Emilia Luminita LPS Braila 00:29:94 Timp 169 Cod 0 Puncte
8 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:95 Timp 533 Cod 0 Puncte
9 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 00:29:95 Timp 231 Cod 0 Puncte
9 Jurca Vlad Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:84 Timp 491 Cod 0 Puncte
10 Meriu Dan Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:26:86 Timp 494 Cod 0 Puncte
10 Stan Mona Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:19 Timp 180 Cod 0 Puncte
11 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:94 Timp 525 Cod 0 Puncte
11 Popescu Cleopatra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:24 Timp 140 Cod 0 Puncte
12 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:26:96 Timp 593 Cod 0 Puncte
12 Popescu Claudia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:29 Timp 205 Cod 0 Puncte
13 Mezei Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:30:66 Timp 165 Cod 0 Puncte
13 Georgescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:96 Timp 495 Cod 0 Puncte
14 Teglas Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:30:69 Timp 193 Cod 0 Puncte
14 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:17 Timp 468 Cod 0 Puncte
15 Anghel Zenovie Viorel LPS Braila 00:27:27 Timp 513 Cod 0 Puncte
15 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:05 Timp 163 Cod 0 Puncte
16 Kiss Claudiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:27:29 Timp 475 Cod 0 Puncte
16 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:08 Timp 161 Cod 0 Puncte
17 Vasilescu Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:27 Timp 466 Cod 0 Puncte
17 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:17 Timp 195 Cod 0 Puncte
18 Sut Mihaela Oana Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:31:27 Timp 142 Cod 0 Puncte
18 Vasilescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:32 Timp 467 Cod 0 Puncte
19 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:31:88 Timp 237 Cod 0 Puncte
19 Berca Iuliu George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:51 Timp 470 Cod 0 Puncte
20 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:57 Timp 589 Cod 0 Puncte
20 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:47 Timp 263 Cod 0 Puncte
21 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:74 Timp 677 Cod 0 Puncte
21 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:88 Timp 241 Cod 0 Puncte
22 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:76 Timp 621 Cod 0 Puncte
22 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:33:06 Timp 915 Cod 0 Puncte
23 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:82 Timp 620 Cod 0 Puncte
23 Cefalan Irina Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:11 Timp 218 Cod 0 Puncte
24 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:27:96 Timp 664 Cod 0 Puncte
24 Iancu Anamaria Valerica Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:20 Timp 227 Cod 0 Puncte
25 Popa Nicolae Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:04 Timp 486 Cod 0 Puncte
25 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:96 Timp 975 Cod 0 Puncte
26 Maftean Daniela Maria Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:34:53 Timp 273 Cod 0 Puncte
26 Achermanschi Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:04 Timp 483 Cod 0 Puncte
27 Matei Carmen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:31 Timp 292 Cod 0 Puncte
27 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 00:28:09 Timp 541 Cod 0 Puncte
28 Iosip Magdalena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:25 Timp 221 Cod 0 Puncte
28 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:13 Timp 522 Cod 0 Puncte
29 Moise Adrian Valentin CSS Viitorul Pitesti 00:28:46 Timp 1006 Cod 0 Puncte
30 Filker Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:63 Timp 549 Cod 0 Puncte
31 Atanasiu Dorin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:65 Timp 660 Cod 0 Puncte
32 Albu Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:68 Timp 496 Cod 0 Puncte
33 Stanescu Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:77 Timp 596 Cod 0 Puncte
34 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:01 Timp 585 Cod 0 Puncte
35 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:19 Timp 610 Cod 0 Puncte
36 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:25 Timp 631 Cod 0 Puncte
37 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:29:33 Timp 599 Cod 0 Puncte
38 Mirea Costinel CSS Viitorul Pitesti 00:29:57 Timp 625 Cod 0 Puncte
39 Gheorghe Ionut LPS Braila 00:29:65 Timp 927 Cod 0 Puncte
40 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:78 Timp 634 Cod 0 Puncte
41 Cambur Ionut LPS Braila 00:29:90 Timp 587 Cod 0 Puncte
42 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:30:89 Timp 598 Cod 0 Puncte
43 Tanase Gheorghe CSS Viitorul Pitesti 00:31:07 Timp 1340 Cod 0 Puncte
44 Sorica Bogdan SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:31:10 Timp 508 Cod 0 Puncte
45 Chirvasoiu Mihai Teodor CSS Viitorul Pitesti 00:31:18 Timp 905 Cod 0 Puncte
46 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:34 Timp 630 Cod 0 Puncte
47 Chiru Ciprian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:51 Timp 578 Cod 0 Puncte
48 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:25 Timp 1096 Cod 0 Puncte

17. 200 m mixt (16-17M custom)

<
1 Casaru Catalina Monica LPS Braila 02:22:99 Timp 136 Cod 0 Puncte
1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:12:50 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:13:39 Timp 482 Cod 0 Puncte
2 Enache Adriana CSS Viitorul Pitesti 02:23:70 Timp 137 Cod 0 Puncte
3 Popescu Catalin Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:14:86 Timp 456 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:18 Timp 1370 Cod 0 Puncte
4 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:30 Timp 124 Cod 0 Puncte
4 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:91 Timp 462 Cod 0 Puncte
5 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:22:47 Timp 527 Cod 0 Puncte
5 Potec Camelia Alina LPS Braila 02:31:49 Timp 314 Cod 0 Puncte
6 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 02:22:61 Timp 594 Cod 0 Puncte
6 Bichescu Mariana Sport Club Municipal Bacau 02:32:34 Timp 851 Cod 0 Puncte
7 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:23:36 Timp 593 Cod 0 Puncte
7 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 02:32:95 Timp 230 Cod 0 Puncte
8 Hristov Alina SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:35:28 Timp 229 Cod 0 Puncte
8 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:24:44 Timp 608 Cod 0 Puncte
9 Nicolae Emilia Luminita LPS Braila 02:34:92 Timp 169 Cod 0 Puncte
9 Sorica Bogdan SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:23:33 Timp 508 Cod 0 Puncte
10 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:70 Timp 677 Cod 0 Puncte
10 Craciun Petruta LPS Braila 02:38:22 Timp 138 Cod 0 Puncte
11 Lazar Valerica LPS Braila 02:27:41 Timp 502 Cod 0 Puncte
11 Popa Irina LPS Braila 02:39:62 Timp 954 Cod 0 Puncte
12 Jurca Vlad Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:27:59 Timp 491 Cod 0 Puncte
12 Roman Roxana LPS Braila 02:42:92 Timp 1003 Cod 0 Puncte
13 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:28:85 Timp 564 Cod 0 Puncte
13 Burghelea Liliana Valeria CSS Viitorul Pitesti 02:44:92 Timp 3189 Cod 0 Puncte
14 Popescu Cleopatra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:45:28 Timp 140 Cod 0 Puncte
14 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:31:92 Timp 664 Cod 0 Puncte
15 Cane Ramona Florina CSS Viitorul Pitesti 02:48:64 Timp 133 Cod 0 Puncte
15 Kiss Claudiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:32:29 Timp 475 Cod 0 Puncte
16 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:02:31 Timp 173 Cod 0 Puncte
16 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:33:81 Timp 546 Cod 0 Puncte
17 Stavar Ciprian Ionut LPS Braila 02:32:70 Timp 492 Cod 0 Puncte
17 Cefalan Irina Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:01:55 Timp 218 Cod 0 Puncte
18 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 02:34:44 Timp 541 Cod 0 Puncte
18 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:02:83 Timp 975 Cod 0 Puncte
19 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:55 Timp 522 Cod 0 Puncte
19 Serbanoiu Nicoleta Cristi CSS Viitorul Pitesti 03:09:16 Timp 3180 Cod 0 Puncte
20 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:70 Timp 620 Cod 0 Puncte
21 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:08 Timp 547 Cod 0 Puncte
22 Chiriac Radu Ionut LPS Braila 02:36:27 Timp 531 Cod 0 Puncte
23 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:36:63 Timp 634 Cod 0 Puncte
24 Filker Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:38:01 Timp 549 Cod 0 Puncte
25 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:38:03 Timp 610 Cod 0 Puncte
26 Badros Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:38:26 Timp 506 Cod 0 Puncte
27 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:38:40 Timp 536 Cod 0 Puncte
28 Albu Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:17 Timp 496 Cod 0 Puncte