Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori ii

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:16:28 Timp 7654 Cod 0 Puncte
1 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:69 Timp 7058 Cod 0 Puncte
1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:40 Timp 8098 Cod 0 Puncte
1 Tanislau Andreea Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:21:17 Timp 8123 Cod 0 Puncte
1 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:15:62 Timp 7198 Cod 0 Puncte
2 Ulbrecht Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:41 Timp 7699 Cod 0 Puncte
2 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:23 Timp 6850 Cod 0 Puncte
2 Kagan Ferenc Tibor Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:54 Timp 7563 Cod 0 Puncte
2 Dumangiu Anca Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:16 Timp 8130 Cod 0 Puncte
2 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:75 Timp 7357 Cod 0 Puncte
3 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:64 Timp 7876 Cod 0 Puncte
3 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 01:13:11 Timp 6671 Cod 0 Puncte
3 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:38 Timp 7865 Cod 0 Puncte
3 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 01:22:91 Timp 8086 Cod 0 Puncte
3 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:80 Timp 6722 Cod 0 Puncte
4 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:92 Timp 7457 Cod 0 Puncte
4 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:54 Timp 7909 Cod 0 Puncte
4 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:88 Timp 6426 Cod 0 Puncte
4 Rizan Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:68 Timp 7788 Cod 0 Puncte
4 Petcu Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:05 Timp 8224 Cod 0 Puncte
5 Manea Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:48 Timp 6424 Cod 0 Puncte
5 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:09 Timp 7885 Cod 0 Puncte
5 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:92 Timp 6132 Cod 0 Puncte
5 Iancu Iuliana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:95 Timp 7896 Cod 0 Puncte
5 Teudan Adina Clubul Sportiv Municipal Resita 01:26:37 Timp 8167 Cod 0 Puncte
6 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:75 Timp 5120 Cod 0 Puncte
6 Ghimboasa Sergiu Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:98 Timp 7752 Cod 0 Puncte
6 Oanta Crista Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:26:59 Timp 8155 Cod 0 Puncte
6 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:53 Timp 7458 Cod 0 Puncte
6 Sandulescu Lucia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:88 Timp 7924 Cod 0 Puncte
7 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:31 Timp 7049 Cod 0 Puncte
7 Soponar Eduard Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:12 Timp 7674 Cod 0 Puncte
7 Sigheti Oana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:26:91 Timp 8158 Cod 0 Puncte
7 Bucurenciu Constantin V. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:18:41 Timp 7190 Cod 0 Puncte
7 Voicu Cristiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:41:21 Timp 7722 Cod 0 Puncte
8 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:11 Timp 7535 Cod 0 Puncte
8 Sararu Marco Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 01:21:08 Timp 7764 Cod 0 Puncte
9 Harnagea Petru Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:21:27 Timp 7416 Cod 0 Puncte
9 Budii Oana Cristina As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 01:27:74 Timp 8337 Cod 0 Puncte
9 Predus Andrei Razvan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:94 Timp 7938 Cod 0 Puncte
10 Ilie Beatrice Luminita Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:28:56 Timp 8209 Cod 0 Puncte
10 Iancu Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:64 Timp 7479 Cod 0 Puncte
10 Cristescu Radu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:26 Timp 7140 Cod 0 Puncte
11 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:30 Timp 7465 Cod 0 Puncte
11 Hudisteanu Gabriela T. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:29:92 Timp 8112 Cod 0 Puncte
11 Henter Andrei Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:21:82 Timp 7657 Cod 0 Puncte
12 Todor Marius Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:92 Timp 7848 Cod 0 Puncte
12 Rosca Alexandra Bianca Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:31:36 Timp 7990 Cod 0 Puncte
12 Costache Constantin Asoc. CLUB SPORTIV PESTISOR Bucuresti 01:21:84 Timp 7730 Cod 0 Puncte
13 Alecu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:27:08 Timp 7803 Cod 0 Puncte
13 Olaru Rebeca Simona Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:93 Timp 8356 Cod 0 Puncte
14 Curca Florina As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:36:46 Timp 9271 Cod 0 Puncte
14 Visan Adrian Cezar As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:34:59 Timp 9276 Cod 0 Puncte
15 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:36:54 Timp 7554 Cod 0 Puncte
16 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:36:65 Timp 8288 Cod 0 Puncte
17 Dumitru Valentina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:38:14 Timp 8238 Cod 0 Puncte
255 Jurcan Gabriel Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:26 Timp 7410 Cod 0 Puncte
255 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:06 Timp 6142 Cod 0 Puncte

2. 1500 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17:16:02 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 16:40:48 Timp 7028 Cod 0 Puncte
2 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 17:37:11 Timp 7066 Cod 0 Puncte
2 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:03:13 Timp 6148 Cod 0 Puncte
3 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:33:55 Timp 6696 Cod 0 Puncte
3 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 17:43:11 Timp 7968 Cod 0 Puncte
4 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17:58:90 Timp 6811 Cod 0 Puncte
5 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:27:02 Timp 6979 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:97 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:28:32 Timp 7651 Cod 0 Puncte
1 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:24:48 Timp 6147 Cod 0 Puncte
1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:89 Timp 8098 Cod 0 Puncte
1 Matachi Monica Andreea Liceul cu program sportiv Braila 00:28:46 Timp 7568 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:13 Timp 7285 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:29:10 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:24:84 Timp 6783 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:40 Timp 7557 Cod 0 Puncte
2 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 00:29:16 Timp 8077 Cod 0 Puncte
3 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:61 Timp 7476 Cod 0 Puncte
3 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:17 Timp 7920 Cod 0 Puncte
3 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:25:20 Timp 7978 Cod 0 Puncte
3 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 00:26:50 Timp 7582 Cod 0 Puncte
3 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:72 Timp 8309 Cod 0 Puncte
4 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:90 Timp 6132 Cod 0 Puncte
4 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:03 Timp 7977 Cod 0 Puncte
4 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:25:58 Timp 7028 Cod 0 Puncte
4 Szasz Csaba Szilard Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:26:77 Timp 7653 Cod 0 Puncte
4 Cacovean Brindusa Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:22 Timp 8711 Cod 0 Puncte
5 Carsote Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:26:92 Timp 7171 Cod 0 Puncte
5 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:22 Timp 7976 Cod 0 Puncte
5 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:25:65 Timp 7243 Cod 0 Puncte
5 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:91 Timp 7672 Cod 0 Puncte
5 Idriceanu Diandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:24 Timp 8208 Cod 0 Puncte
6 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:26:96 Timp 7192 Cod 0 Puncte
6 Girjoaba Bianca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:65 Timp 7932 Cod 0 Puncte
6 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:94 Timp 6724 Cod 0 Puncte
6 Gavrila Viorel Tatian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:11 Timp 7629 Cod 0 Puncte
6 Darida Rafaela Diana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:55 Timp 8160 Cod 0 Puncte
7 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:26:98 Timp 7066 Cod 0 Puncte
7 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:35 Timp 7909 Cod 0 Puncte
7 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:01 Timp 6836 Cod 0 Puncte
7 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:27:43 Timp 7793 Cod 0 Puncte
7 Plesa Iulia Bianca Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:14 Timp 8353 Cod 0 Puncte
8 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:52 Timp 8097 Cod 0 Puncte
8 Stoian George Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:27:62 Timp 7175 Cod 0 Puncte
8 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:20 Timp 8310 Cod 0 Puncte
8 Iordache Alexandru Razvan Liceul cu program sportiv Braila 00:26:59 Timp 6729 Cod 0 Puncte
9 Costache Constantin Asoc. CLUB SPORTIV PESTISOR Bucuresti 00:27:73 Timp 7730 Cod 0 Puncte
9 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:50 Timp 7535 Cod 0 Puncte
9 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:52 Timp 7477 Cod 0 Puncte
9 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:50 Timp 7809 Cod 0 Puncte
9 Ibanisteanu Bogdan Marian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:66 Timp 6938 Cod 0 Puncte
10 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:87 Timp 7900 Cod 0 Puncte
10 Sigheti Oana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:66 Timp 8158 Cod 0 Puncte
10 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:67 Timp 7121 Cod 0 Puncte
10 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:68 Timp 7135 Cod 0 Puncte
10 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:01 Timp 5893 Cod 0 Puncte
11 Pascu Francisco Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:27:05 Timp 8507 Cod 0 Puncte
11 Stafie Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:93 Timp 7831 Cod 0 Puncte
11 Suciu Alexandra Elena Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:32:07 Timp 8117 Cod 0 Puncte
11 Scurtu Daniel Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:27:87 Timp 7388 Cod 0 Puncte
11 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:03 Timp 7806 Cod 0 Puncte
12 Jurcan Gabriel Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:28:16 Timp 7410 Cod 0 Puncte
12 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:07 Timp 8099 Cod 0 Puncte
12 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:27 Timp 6811 Cod 0 Puncte
12 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:94 Timp 7880 Cod 0 Puncte
12 Ulbrecht Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:12 Timp 7699 Cod 0 Puncte
13 Hanes Andrei Victor Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:28:29 Timp 7195 Cod 0 Puncte
13 Vasile Denisa Mariana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:33:19 Timp 7630 Cod 0 Puncte
13 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:27 Timp 6138 Cod 0 Puncte
13 Baderca Catalin Martin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:28 Timp 7775 Cod 0 Puncte
13 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:27 Timp 8128 Cod 0 Puncte
14 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:38 Timp 6895 Cod 0 Puncte
14 Ghita Andreia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:31 Timp 7962 Cod 0 Puncte
14 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:35 Timp 7342 Cod 0 Puncte
14 Ciocodeica Marin.Iulian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:37 Timp 7943 Cod 0 Puncte
14 Pop Ioana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:33 Timp 9238 Cod 0 Puncte
15 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:70 Timp 7466 Cod 0 Puncte
15 Cojocaru Andreea Liceul cu program sportiv Braila 00:33:60 Timp 7575 Cod 0 Puncte
15 Pirjol Dan Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:64 Timp 6961 Cod 0 Puncte
15 Macinic Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:41 Timp 7847 Cod 0 Puncte
15 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:52 Timp 8311 Cod 0 Puncte
16 Sandor Florin Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:28:84 Timp 7201 Cod 0 Puncte
16 Sopincean Ioana Catalina Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:33:72 Timp 8477 Cod 0 Puncte
16 Stergarel Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 00:27:75 Timp 6731 Cod 0 Puncte
16 Agrapinei Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:56 Timp 7766 Cod 0 Puncte
16 Oanta Crista Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:55 Timp 8155 Cod 0 Puncte
17 Opris Laura Eugenia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:56 Timp 7994 Cod 0 Puncte
17 Furnica Gheorghe Marian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:28:87 Timp 7194 Cod 0 Puncte
17 Radu Teodora Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:95 Timp 7915 Cod 0 Puncte
17 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:27:82 Timp 6160 Cod 0 Puncte
17 Bacanu Tudor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:84 Timp 7870 Cod 0 Puncte
18 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:81 Timp 7554 Cod 0 Puncte
18 Harnagea Petru Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:93 Timp 7416 Cod 0 Puncte
18 Iancu Iuliana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:23 Timp 7896 Cod 0 Puncte
18 Pincotan Andrei Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:28:87 Timp 7015 Cod 0 Puncte
18 Ionita Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:98 Timp 7951 Cod 0 Puncte
19 Smeu Elena Palatul copiilor Constanta 00:32:81 Timp 8074 Cod 0 Puncte
19 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:06 Timp 7211 Cod 0 Puncte
19 Barbuceanu Alexandra G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:12 Timp 7555 Cod 0 Puncte
19 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:29:49 Timp 6448 Cod 0 Puncte
19 Ionescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:37 Timp 7945 Cod 0 Puncte
20 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:96 Timp 8288 Cod 0 Puncte
20 Selaru Stelian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:52 Timp 8713 Cod 0 Puncte
20 Ungureanu Razvan Florinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:39 Timp 7125 Cod 0 Puncte
20 Dragus Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:06 Timp 7318 Cod 0 Puncte
21 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:58 Timp 6130 Cod 0 Puncte
21 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:51 Timp 7865 Cod 0 Puncte
21 Terchila Ionut Giorgian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:23 Timp 7167 Cod 0 Puncte
21 Popa Bianca Cecilia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:16 Timp 8342 Cod 0 Puncte
22 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:45 Timp 7458 Cod 0 Puncte
22 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:36 Timp 8314 Cod 0 Puncte
22 Popa Vasile Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:68 Timp 7964 Cod 0 Puncte
22 Diaconu Silviu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:58 Timp 7890 Cod 0 Puncte
23 Chita Andreea Raluca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:59 Timp 8036 Cod 0 Puncte
23 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:38 Timp 7049 Cod 0 Puncte
23 Demeny Attila Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:62 Timp 7565 Cod 0 Puncte
23 Iancu Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:77 Timp 7479 Cod 0 Puncte
24 Balteanu Alexandru R. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:72 Timp 7937 Cod 0 Puncte
24 Hagiu Mihai Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:53 Timp 7321 Cod 0 Puncte
24 Niculescu Andra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:64 Timp 7993 Cod 0 Puncte
25 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:88 Timp 7726 Cod 0 Puncte
25 Dumitru Valentina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:00 Timp 8238 Cod 0 Puncte
26 Tibichi Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:93 Timp 8436 Cod 0 Puncte
26 Arteni Diana Elena Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:07 Timp 8439 Cod 0 Puncte
27 Cristescu Radu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:10 Timp 7140 Cod 0 Puncte
27 Grecu Erwina Paula Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:09 Timp 8298 Cod 0 Puncte
28 Pretor Carmina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:14 Timp 8195 Cod 0 Puncte
28 Nemet Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:17 Timp 8153 Cod 0 Puncte
29 Mihail Claudia Palatul copiilor Constanta 00:34:29 Timp 8070 Cod 0 Puncte
29 Baba Ilie Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:23 Timp 7802 Cod 0 Puncte
30 Pirvu Luana Gabriela Palatul copiilor Constanta 00:34:41 Timp 8078 Cod 0 Puncte
30 Predus Andrei Razvan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:34 Timp 7938 Cod 0 Puncte
31 Chiritoiu Paul Antonio Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:35 Timp 8276 Cod 0 Puncte
31 Curca Florina As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:34:43 Timp 9271 Cod 0 Puncte
32 Leonte Alexandru Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:38 Timp 7903 Cod 0 Puncte
32 Hudisteanu Gabriela T. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:34:45 Timp 8112 Cod 0 Puncte
33 Dumitrache Paula Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:64 Timp 8349 Cod 0 Puncte
33 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:40 Timp 7800 Cod 0 Puncte
34 Vuletici Deiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:68 Timp 8244 Cod 0 Puncte
34 Manu Cristian Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:55 Timp 7765 Cod 0 Puncte
35 Costan Anca Patricia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:79 Timp 8154 Cod 0 Puncte
35 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:96 Timp 7910 Cod 0 Puncte
36 Dumitru Robert Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:02 Timp 7543 Cod 0 Puncte
36 Arteni Ioana Virginia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:96 Timp 8440 Cod 0 Puncte
37 Pop Ciprian Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:07 Timp 7607 Cod 0 Puncte
37 Irimies Cerasela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:96 Timp 9307 Cod 0 Puncte
38 Visan Adrian Cezar As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:31:10 Timp 9276 Cod 0 Puncte
39 Lupsa Raul Nicolae Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:53 Timp 7603 Cod 0 Puncte
40 Bota Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:68 Timp 8163 Cod 0 Puncte
41 Stefan Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:31:79 Timp 8475 Cod 0 Puncte
255 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:41 Timp 7857 Cod 0 Puncte

4. 800 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 09:43:93 Timp 7584 Cod 0 Puncte
1 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:58:18 Timp 7916 Cod 0 Puncte
1 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 09:49:64 Timp 8077 Cod 0 Puncte
2 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:44:45 Timp 7976 Cod 0 Puncte
2 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 09:09:75 Timp 7582 Cod 0 Puncte
2 Matachi Monica Andreea Liceul cu program sportiv Braila 10:17:62 Timp 7568 Cod 0 Puncte
3 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:59:16 Timp 7977 Cod 0 Puncte
3 Szasz Csaba Szilard Clubul Sportiv Municipal Brasov 09:18:47 Timp 7653 Cod 0 Puncte
4 Baderca Catalin Martin Clubul Sportiv Scolar Resita 09:21:21 Timp 7775 Cod 0 Puncte
4 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:06:41 Timp 7840 Cod 0 Puncte
5 Dobra Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:48:26 Timp 7677 Cod 0 Puncte
5 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:17:97 Timp 7857 Cod 0 Puncte
6 Ghita Andreia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:47:00 Timp 7962 Cod 0 Puncte
6 Ionita Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:51:32 Timp 7951 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:51:75 Timp 7945 Cod 0 Puncte
8 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:54:43 Timp 7557 Cod 0 Puncte
9 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:55:85 Timp 7726 Cod 0 Puncte
10 Balteanu Alexandru R. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:57:18 Timp 7937 Cod 0 Puncte
11 Ungureanu Razvan Florinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:22:21 Timp 7125 Cod 0 Puncte

5. 200 m mixt (13 - 14 ani) Feminin

1 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:93 Timp 6696 Cod 0 Puncte
1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:23 Timp 8098 Cod 0 Puncte
1 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:59 Timp 7537 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:62 Timp 7475 Cod 0 Puncte
1 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:30:26 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:31:61 Timp 7969 Cod 0 Puncte
2 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:85 Timp 7040 Cod 0 Puncte
2 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:40 Timp 7916 Cod 0 Puncte
2 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:39:84 Timp 8196 Cod 0 Puncte
2 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:96 Timp 6722 Cod 0 Puncte
3 Ciuciuc Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:34:18 Timp 7753 Cod 0 Puncte
3 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:20:93 Timp 7243 Cod 0 Puncte
3 Szasz Csaba Szilard Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:22:03 Timp 7653 Cod 0 Puncte
3 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:24 Timp 8309 Cod 0 Puncte
3 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:25:56 Timp 7198 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:44:00 Timp 7535 Cod 0 Puncte
4 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 02:26:52 Timp 7065 Cod 0 Puncte
4 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:36:56 Timp 7651 Cod 0 Puncte
4 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:15 Timp 6134 Cod 0 Puncte
4 Kagan Ferenc Tibor Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:22:97 Timp 7563 Cod 0 Puncte
5 Tanislau Andreea Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:46:09 Timp 8123 Cod 0 Puncte
5 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:26 Timp 7457 Cod 0 Puncte
5 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:40 Timp 7876 Cod 0 Puncte
5 Iordache Alexandru Razvan Liceul cu program sportiv Braila 02:22:66 Timp 6729 Cod 0 Puncte
5 Rizan Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:23:91 Timp 7788 Cod 0 Puncte
6 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:86 Timp 7536 Cod 0 Puncte
6 Diaconu Robert Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:33:29 Timp 7193 Cod 0 Puncte
6 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:63 Timp 7809 Cod 0 Puncte
6 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:93 Timp 6979 Cod 0 Puncte
6 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:52 Timp 7880 Cod 0 Puncte
7 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:47:03 Timp 8192 Cod 0 Puncte
7 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:46 Timp 7357 Cod 0 Puncte
7 Sandulescu Lucia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:64 Timp 7924 Cod 0 Puncte
7 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 02:25:11 Timp 6671 Cod 0 Puncte
7 Soponar Eduard Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:63 Timp 7674 Cod 0 Puncte
8 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:81 Timp 7211 Cod 0 Puncte
8 Girjoaba Bianca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:55:52 Timp 7932 Cod 0 Puncte
8 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:60 Timp 6142 Cod 0 Puncte
8 Gavrila Viorel Tatian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:32:55 Timp 7629 Cod 0 Puncte
9 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:36 Timp 7477 Cod 0 Puncte
9 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:55:23 Timp 7806 Cod 0 Puncte
9 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:62 Timp 7342 Cod 0 Puncte
9 Ciocodeica Marin.Iulian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:32 Timp 7943 Cod 0 Puncte
9 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:45:79 Timp 8142 Cod 0 Puncte
10 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:79 Timp 7465 Cod 0 Puncte
10 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:98 Timp 7983 Cod 0 Puncte
10 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:52 Timp 7885 Cod 0 Puncte
10 Budii Oana Cristina As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 02:48:25 Timp 8337 Cod 0 Puncte
11 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:68 Timp 8097 Cod 0 Puncte
11 Ignat Paula Adela Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:48:76 Timp 8129 Cod 0 Puncte
11 Radu Teodora Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:03:87 Timp 7915 Cod 0 Puncte
12 Vasile Denisa Mariana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 03:04:81 Timp 7630 Cod 0 Puncte
12 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:40 Timp 7900 Cod 0 Puncte
12 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:93 Timp 8310 Cod 0 Puncte
13 Voicu Cristiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:14:61 Timp 7722 Cod 0 Puncte
13 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:38:86 Timp 7800 Cod 0 Puncte
13 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:50:19 Timp 8128 Cod 0 Puncte
14 Plesa Iulia Bianca Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:50:25 Timp 8353 Cod 0 Puncte
14 Baba Ilie Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:37 Timp 7802 Cod 0 Puncte
15 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:52:62 Timp 8314 Cod 0 Puncte
15 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:45:90 Timp 7910 Cod 0 Puncte
16 Alecu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:47:51 Timp 7803 Cod 0 Puncte
16 Opris Laura Eugenia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:54:40 Timp 7994 Cod 0 Puncte
17 Diaconu Silviu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:42 Timp 7890 Cod 0 Puncte
17 Suciu Alexandra Elena Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:55:23 Timp 8117 Cod 0 Puncte
18 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:88 Timp 8311 Cod 0 Puncte
18 Leonte Alexandru Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:96 Timp 7903 Cod 0 Puncte
19 Olaru Rebeca Simona Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:00:11 Timp 8356 Cod 0 Puncte
19 Bacanu Tudor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:58:56 Timp 7870 Cod 0 Puncte
20 Popa Bianca Cecilia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:00:96 Timp 8342 Cod 0 Puncte
21 Pretor Carmina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:05:68 Timp 8195 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Valentina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:05:97 Timp 8238 Cod 0 Puncte
23 Rosca Alexandra Bianca Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:06:78 Timp 7990 Cod 0 Puncte
24 Vuletici Deiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:06:79 Timp 8244 Cod 0 Puncte
25 Niculescu Andra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:12:74 Timp 7993 Cod 0 Puncte
255 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 02:45:68 Timp 8086 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m fluture (14 - 16 ani) Masculin

1 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:88 Timp 7969 Cod 0 Puncte
1 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:78 Timp 6783 Cod 0 Puncte
1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:63 Timp 8098 Cod 0 Puncte
1 Cacovean Brindusa Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:38 Timp 8711 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:24 Timp 7475 Cod 0 Puncte
2 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:27 Timp 7651 Cod 0 Puncte
2 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:19 Timp 6147 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:72 Timp 7557 Cod 0 Puncte
2 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:69 Timp 7537 Cod 0 Puncte
2 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:28:22 Timp 7192 Cod 0 Puncte
3 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:59 Timp 7977 Cod 0 Puncte
3 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:27:73 Timp 7978 Cod 0 Puncte
3 Rizan Cristian Dumitru Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:28:73 Timp 7788 Cod 0 Puncte
3 Darida Rafaela Diana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:99 Timp 8160 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:42 Timp 7285 Cod 0 Puncte
4 Ciuciuc Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:94 Timp 7753 Cod 0 Puncte
4 Feodorof Morozan Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:80 Timp 6854 Cod 0 Puncte
4 Gavrila Viorel Tatian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:29:36 Timp 7629 Cod 0 Puncte
4 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:48 Timp 8309 Cod 0 Puncte
4 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:78 Timp 7121 Cod 0 Puncte
5 Rad Andrea Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:19 Timp 7983 Cod 0 Puncte
5 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:82 Timp 7243 Cod 0 Puncte
5 Soponar Eduard Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:39 Timp 7674 Cod 0 Puncte
5 Budii Oana Cristina As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 00:33:53 Timp 8337 Cod 0 Puncte
5 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:02 Timp 7477 Cod 0 Puncte
6 Stoian George Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:17 Timp 7175 Cod 0 Puncte
6 Barbulescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:25 Timp 7809 Cod 0 Puncte
6 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:32 Timp 6134 Cod 0 Puncte
6 Stafie Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:51 Timp 7831 Cod 0 Puncte
6 Oanta Crista Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:63 Timp 8155 Cod 0 Puncte
7 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:66 Timp 7211 Cod 0 Puncte
7 Girjoaba Bianca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:28 Timp 7932 Cod 0 Puncte
7 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:38 Timp 6138 Cod 0 Puncte
7 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:95 Timp 7885 Cod 0 Puncte
7 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:71 Timp 8128 Cod 0 Puncte
8 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 00:34:42 Timp 8077 Cod 0 Puncte
8 Vilceleanu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:46 Timp 7357 Cod 0 Puncte
8 Ianu Petra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:44 Timp 7806 Cod 0 Puncte
8 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:56 Timp 6811 Cod 0 Puncte
8 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:43 Timp 7793 Cod 0 Puncte
9 Plesa Iulia Bianca Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:69 Timp 8353 Cod 0 Puncte
9 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:30 Timp 7465 Cod 0 Puncte
9 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:40 Timp 7654 Cod 0 Puncte
9 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:19 Timp 5893 Cod 0 Puncte
9 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:02 Timp 7916 Cod 0 Puncte
10 Sigheti Oana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:75 Timp 8158 Cod 0 Puncte
10 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:38 Timp 7476 Cod 0 Puncte
10 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:62 Timp 7876 Cod 0 Puncte
10 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:57 Timp 6426 Cod 0 Puncte
10 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:17 Timp 7880 Cod 0 Puncte
11 Popa Bianca Cecilia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:76 Timp 8342 Cod 0 Puncte
11 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:49 Timp 6132 Cod 0 Puncte
11 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:50 Timp 7909 Cod 0 Puncte
11 Pirjol Dan Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:42 Timp 6961 Cod 0 Puncte
11 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:26 Timp 7900 Cod 0 Puncte
12 Barbuceanu Alexandra G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:89 Timp 7555 Cod 0 Puncte
12 Furnica Gheorghe Marian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:96 Timp 7194 Cod 0 Puncte
12 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:79 Timp 8314 Cod 0 Puncte
12 Stergarel Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 00:30:62 Timp 6731 Cod 0 Puncte
12 Ciocodeica Marin.Iulian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:51 Timp 7943 Cod 0 Puncte
13 Iancu Iuliana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:38 Timp 7896 Cod 0 Puncte
13 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:69 Timp 5120 Cod 0 Puncte
13 Szasz Csaba Szilard Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:64 Timp 7653 Cod 0 Puncte
13 Suciu Alexandra Elena Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:01 Timp 8117 Cod 0 Puncte
13 Diaconu Robert Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:31:10 Timp 7193 Cod 0 Puncte
14 Sandulescu Lucia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:45 Timp 7924 Cod 0 Puncte
14 Selaru Stelian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:95 Timp 8713 Cod 0 Puncte
14 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:98 Timp 7865 Cod 0 Puncte
14 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:43 Timp 8099 Cod 0 Puncte
14 Sandor Florin Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:31:22 Timp 7201 Cod 0 Puncte
15 Radu Teodora Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:65 Timp 7915 Cod 0 Puncte
15 Popa Vasile Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:28 Timp 7964 Cod 0 Puncte
15 Ionita Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:24 Timp 7951 Cod 0 Puncte
15 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:44 Timp 8192 Cod 0 Puncte
15 Jurcan Gabriel Razvan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:69 Timp 7410 Cod 0 Puncte
16 Vasile Denisa Mariana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:38:30 Timp 7630 Cod 0 Puncte
16 Droncioiu Mircea Stefan Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:31:60 Timp 6448 Cod 0 Puncte
16 Sararu Marco Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:36 Timp 7764 Cod 0 Puncte
16 Pirvu Luana Gabriela Palatul copiilor Constanta 00:35:52 Timp 8078 Cod 0 Puncte
16 Bucurenciu Constantin V. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:32:06 Timp 7190 Cod 0 Puncte
17 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:15 Timp 6895 Cod 0 Puncte
17 Sopincean Ioana Catalina Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:41:33 Timp 8477 Cod 0 Puncte
17 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:78 Timp 6130 Cod 0 Puncte
17 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:50 Timp 8097 Cod 0 Puncte
17 Pop Ioana Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:78 Timp 9238 Cod 0 Puncte
18 Scurtu Daniel Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:50 Timp 7388 Cod 0 Puncte
18 Hudisteanu Gabriela T. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:36:75 Timp 8112 Cod 0 Puncte
18 Macinic Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:54 Timp 7847 Cod 0 Puncte
18 Voicu Cristiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:02 Timp 7722 Cod 0 Puncte
19 Mihail Claudia Palatul copiilor Constanta 00:37:02 Timp 8070 Cod 0 Puncte
19 Balteanu Alexandru R. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:56 Timp 7937 Cod 0 Puncte
19 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:86 Timp 7466 Cod 0 Puncte
20 Ilie Beatrice Luminita Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:07 Timp 8209 Cod 0 Puncte
20 Baba Ilie Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:71 Timp 7802 Cod 0 Puncte
20 Dragus Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:55 Timp 7318 Cod 0 Puncte
21 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:00 Timp 7458 Cod 0 Puncte
21 Vuletici Deiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:35 Timp 8244 Cod 0 Puncte
21 Cristescu Radu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:94 Timp 7140 Cod 0 Puncte
22 Iancu Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:32 Timp 7479 Cod 0 Puncte
22 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:49 Timp 7554 Cod 0 Puncte
22 Nemet Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:36 Timp 8153 Cod 0 Puncte
23 Todor Marius Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:21 Timp 7848 Cod 0 Puncte
23 Filip Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:63 Timp 8288 Cod 0 Puncte
23 Chiritoiu Paul Antonio Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:62 Timp 8276 Cod 0 Puncte
24 Bacanu Tudor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:73 Timp 7870 Cod 0 Puncte
24 Hagiu Mihai Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:06 Timp 7321 Cod 0 Puncte
24 Dumitru Valentina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:69 Timp 8238 Cod 0 Puncte
25 Pop Ciprian Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:27 Timp 7607 Cod 0 Puncte
25 Grecu Erwina Paula Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:76 Timp 8298 Cod 0 Puncte
26 Leonte Alexandru Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:61 Timp 7903 Cod 0 Puncte
26 Curca Florina As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:37:99 Timp 9271 Cod 0 Puncte
27 Smeu Elena Palatul copiilor Constanta 00:38:42 Timp 8074 Cod 0 Puncte
27 Bota Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:28 Timp 8163 Cod 0 Puncte
28 Rosca Alexandra Bianca Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:74 Timp 7990 Cod 0 Puncte
28 Olaru Ioan Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:72 Timp 7910 Cod 0 Puncte
29 Chita Andreea Raluca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:31 Timp 8036 Cod 0 Puncte
29 Dumitru Robert Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:15 Timp 7543 Cod 0 Puncte
30 Pretor Carmina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:41:34 Timp 8195 Cod 0 Puncte
31 Arteni Diana Elena Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:42:51 Timp 8439 Cod 0 Puncte
32 Irimies Cerasela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:51:27 Timp 9307 Cod 0 Puncte

7. 100 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:32:17 Timp 7536 Cod 0 Puncte
1 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:53:75 Timp 7476 Cod 0 Puncte
1 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:02:90 Timp 7885 Cod 0 Puncte
1 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:26:62 Timp 7977 Cod 0 Puncte
1 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:48:15 Timp 6836 Cod 0 Puncte
2 Sararu Marco Loren Clubul Sportiv Scolar Resita 04:09:50 Timp 7764 Cod 0 Puncte
2 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:39:78 Timp 8310 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Daniel Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:59:55 Timp 7388 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:27:01 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:49:00 Timp 6696 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:10:12 Timp 7945 Cod 0 Puncte
3 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 04:39:81 Timp 8077 Cod 0 Puncte
3 Gavrila Viorel Tatian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:00:27 Timp 7629 Cod 0 Puncte
3 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:31:57 Timp 7920 Cod 0 Puncte
3 Carsote Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 03:50:12 Timp 7171 Cod 0 Puncte
4 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:51:87 Timp 6138 Cod 0 Puncte
4 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:19:96 Timp 7900 Cod 0 Puncte
4 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:44:73 Timp 8128 Cod 0 Puncte
4 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:17:64 Timp 6895 Cod 0 Puncte
4 Sandulescu Lucia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:51:38 Timp 7924 Cod 0 Puncte
5 Pavel Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:23:35 Timp 7458 Cod 0 Puncte
5 Popa Bianca Cecilia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:01:63 Timp 8342 Cod 0 Puncte
5 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:56:55 Timp 6811 Cod 0 Puncte
6 Mihale Florin Marian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:24:01 Timp 6130 Cod 0 Puncte
6 Baba Ilie Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:29:90 Timp 7802 Cod 0 Puncte
7 Macinic Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:25:96 Timp 7847 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:58:08 Timp 7028 Cod 0 Puncte
1 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:01:14 Timp 8098 Cod 0 Puncte
1 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 02:17:10 Timp 8077 Cod 0 Puncte
1 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 02:13:79 Timp 7584 Cod 0 Puncte
1 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:59:30 Timp 7475 Cod 0 Puncte
2 Szasz Csaba Szilard Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:01:81 Timp 7653 Cod 0 Puncte
2 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 02:22:08 Timp 8086 Cod 0 Puncte
2 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:03:94 Timp 7968 Cod 0 Puncte
2 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:22 Timp 7977 Cod 0 Puncte
2 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:98 Timp 6724 Cod 0 Puncte
3 Ciocan Octavian Mihai Liceul cu program sportiv Braila 02:05:89 Timp 7582 Cod 0 Puncte
3 Matachi Monica Andreea Liceul cu program sportiv Braila 02:23:13 Timp 7568 Cod 0 Puncte
3 Negrea Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:07:02 Timp 7476 Cod 0 Puncte
3 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:47 Timp 7920 Cod 0 Puncte
3 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:03:52 Timp 6783 Cod 0 Puncte
4 Baderca Catalin Martin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:08:49 Timp 7775 Cod 0 Puncte
4 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:63 Timp 8099 Cod 0 Puncte
4 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:16 Timp 6709 Cod 0 Puncte
4 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:54 Timp 7976 Cod 0 Puncte
4 Ibanisteanu Bogdan Marian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:06:72 Timp 6938 Cod 0 Puncte
5 Borbileanu Paul Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:07:80 Timp 7342 Cod 0 Puncte
5 Banciulescu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:57 Timp 7880 Cod 0 Puncte
5 Nica Stefania Madalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:43 Timp 8309 Cod 0 Puncte
5 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:17 Timp 7150 Cod 0 Puncte
5 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:19:55 Timp 7857 Cod 0 Puncte
6 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:23 Timp 7536 Cod 0 Puncte
6 Hanes Andrei Victor Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:11:83 Timp 7195 Cod 0 Puncte
6 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:16 Timp 7130 Cod 0 Puncte
6 Vanta Dacian Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:10:08 Timp 6811 Cod 0 Puncte
6 Besteala Dumitru Angel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:79 Timp 8097 Cod 0 Puncte
7 Oanta Crista Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:30:35 Timp 8155 Cod 0 Puncte
7 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 02:14:09 Timp 7065 Cod 0 Puncte
7 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:21:99 Timp 7651 Cod 0 Puncte
7 Mitrut Bogdan Ion Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:03 Timp 6138 Cod 0 Puncte
7 Dobra Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:39 Timp 7677 Cod 0 Puncte
8 Darida Rafaela Diana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:56 Timp 8160 Cod 0 Puncte
8 Pascu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:66 Timp 7477 Cod 0 Puncte
8 Girjoaba Bianca Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:36:05 Timp 7932 Cod 0 Puncte
8 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:13 Timp 7040 Cod 0 Puncte
8 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:11 Timp 7557 Cod 0 Puncte
9 Ignat Paula Adela Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:30:64 Timp 8129 Cod 0 Puncte
9 Sandor Florin Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:17:88 Timp 7201 Cod 0 Puncte
9 Radu Teodora Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:32 Timp 7915 Cod 0 Puncte
9 Stergarel Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 02:13:92 Timp 6731 Cod 0 Puncte
9 Balteanu Alexandru R. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:64 Timp 7937 Cod 0 Puncte
10 Ionita Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:71 Timp 7951 Cod 0 Puncte
10 Ratiu Ovidiu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:26 Timp 6132 Cod 0 Puncte
10 Vasile Denisa Mariana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:48:52 Timp 7630 Cod 0 Puncte
10 Bilencu Octavian Andrei Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 02:14:89 Timp 6160 Cod 0 Puncte
10 Sigheti Oana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:32:62 Timp 8158 Cod 0 Puncte
11 Terchila Ionut Giorgian Liceul cu program sportiv Braila 02:19:43 Timp 7167 Cod 0 Puncte
11 Pascu Francisco Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:17:52 Timp 8507 Cod 0 Puncte
11 Grecu Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:56 Timp 7726 Cod 0 Puncte
11 Smeu Elena Palatul copiilor Constanta 02:34:16 Timp 8074 Cod 0 Puncte
12 Tanislau Andreea Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:36:41 Timp 8123 Cod 0 Puncte
12 Chiritoiu Paul Antonio Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:19:48 Timp 8276 Cod 0 Puncte
12 Harnagea Petru Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:25:33 Timp 7416 Cod 0 Puncte
13 Opris Laura Eugenia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:38:04 Timp 7994 Cod 0 Puncte
13 Agrapinei Cristian Paul Clubul Sportiv Scolar Resita 02:22:76 Timp 7766 Cod 0 Puncte
13 Iancu Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:60 Timp 7479 Cod 0 Puncte
14 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:36 Timp 7554 Cod 0 Puncte
14 Costache Constantin Asoc. CLUB SPORTIV PESTISOR Bucuresti 02:23:09 Timp 7730 Cod 0 Puncte
15 Baba Ilie Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:63 Timp 7802 Cod 0 Puncte
15 Mihail Claudia Palatul copiilor Constanta 02:39:01 Timp 8070 Cod 0 Puncte
16 Demeny Attila Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:53 Timp 7565 Cod 0 Puncte
16 Chita Andreea Raluca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:50 Timp 8036 Cod 0 Puncte
17 Curca Florina As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:43:14 Timp 9271 Cod 0 Puncte
17 Diaconu Silviu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:08 Timp 7890 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Robert Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:65 Timp 7543 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Valentina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:44:47 Timp 8238 Cod 0 Puncte
19 Tibichi Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:35:42 Timp 8436 Cod 0 Puncte
19 Dumitrache Paula Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:47:56 Timp 8349 Cod 0 Puncte
20 Alecu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:79 Timp 7803 Cod 0 Puncte
20 Vuletici Deiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:60 Timp 8244 Cod 0 Puncte
21 Hudisteanu Gabriela T. Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:54:51 Timp 8112 Cod 0 Puncte
21 Bacanu Tudor Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:34 Timp 7870 Cod 0 Puncte
22 Arteni Ioana Virginia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:55:75 Timp 8440 Cod 0 Puncte
22 Visan Adrian Cezar As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 02:45:31 Timp 9276 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (14 - 16 ani) Masculin

1 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:33:21 Timp 7537 Cod 0 Puncte
1 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 04:59:62 Timp 7066 Cod 0 Puncte
1 Iancu Maria Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 05:18:12 Timp 7584 Cod 0 Puncte
1 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:51:31 Timp 6696 Cod 0 Puncte
1 Raiu Florin Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:54:42 Timp 7916 Cod 0 Puncte
2 Buzatu Mariana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:39:04 Timp 8196 Cod 0 Puncte
2 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:10:07 Timp 6722 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:22:90 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:55:40 Timp 7040 Cod 0 Puncte
2 Szasz Csaba Szilard Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:06:70 Timp 7653 Cod 0 Puncte
3 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:56:21 Timp 6148 Cod 0 Puncte
3 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:49:60 Timp 8099 Cod 0 Puncte
3 Stoiciu Anamaria Beatrice Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:35:37 Timp 7920 Cod 0 Puncte
4 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:38:28 Timp 7840 Cod 0 Puncte
4 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:58:72 Timp 6979 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:51:28 Timp 7535 Cod 0 Puncte

10. 100 m spate (14 - 16 ani) Masculin

1 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:43 Timp 7969 Cod 0 Puncte
1 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:21 Timp 6147 Cod 0 Puncte
1 Kagan Ferenc Tibor Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:05 Timp 7563 Cod 0 Puncte
1 Plesa Iulia Bianca Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:31 Timp 8353 Cod 0 Puncte
1 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:04:65 Timp 7066 Cod 0 Puncte
2 Gaspar Ligia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:67 Timp 7840 Cod 0 Puncte
2 Coroi Stoian Ioan Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:39 Timp 7243 Cod 0 Puncte
2 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:13 Timp 7672 Cod 0 Puncte
2 Budii Oana Cristina As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 01:12:88 Timp 8337 Cod 0 Puncte
2 Rotariu Adrian Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:06:52 Timp 7198 Cod 0 Puncte
3 Negrea Anca Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:74 Timp 7909 Cod 0 Puncte
3 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:71 Timp 6148 Cod 0 Puncte
3 Iorga Alex. Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:76 Timp 7900 Cod 0 Puncte
3 Boboc Silvia Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:14 Timp 8310 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:78 Timp 7285 Cod 0 Puncte
4 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:13:38 Timp 7651 Cod 0 Puncte
4 Iordache Alexandru Razvan Liceul cu program sportiv Braila 01:05:67 Timp 6729 Cod 0 Puncte
4 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:93 Timp 7793 Cod 0 Puncte
4 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:73 Timp 8142 Cod 0 Puncte
4 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:07:35 Timp 7192 Cod 0 Puncte
5 Albu Octavian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:31 Timp 7465 Cod 0 Puncte
5 Ciuciuc Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:22 Timp 7753 Cod 0 Puncte
5 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:14 Timp 6836 Cod 0 Puncte
5 Pirvu Cosmin Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:28 Timp 7800 Cod 0 Puncte
5 Matachi Monica Andreea Liceul cu program sportiv Braila 01:14:88 Timp 7568 Cod 0 Puncte
6 Moldoveanu Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:66 Timp 7466 Cod 0 Puncte
6 Apostolescu Ana Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:74 Timp 7876 Cod 0 Puncte
6 Bodiu Sorin Palatul copiilor Constanta 01:09:80 Timp 6671 Cod 0 Puncte
6 Gavrila Viorel Tatian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:08:45 Timp 7629 Cod 0 Puncte
6 Nicolae Cristina Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:27 Timp 8192 Cod 0 Puncte
7 Scurtu Daniel Florin Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:10:00 Timp 7388 Cod 0 Puncte
7 Ghita Andreia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:22 Timp 7962 Cod 0 Puncte
7 Pincotan Andrei Alexandru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:11:00 Timp 7015 Cod 0 Puncte
7 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:25 Timp 7865 Cod 0 Puncte
7 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:08 Timp 7536 Cod 0 Puncte
8 Iozu Ioan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:26 Timp 7457 Cod 0 Puncte
8 Cojocaru Andreea Liceul cu program sportiv Braila 01:18:99 Timp 7575 Cod 0 Puncte
8 Breajan Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:83 Timp 6979 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:26 Timp 7945 Cod 0 Puncte
8 Dragan Andreea Silvia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:17:37 Timp 8128 Cod 0 Puncte
9 Dragus Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:66 Timp 7318 Cod 0 Puncte
9 Sandulescu Lucia Marina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:08 Timp 7924 Cod 0 Puncte
9 Pirjol Dan Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:28 Timp 6961 Cod 0 Puncte
9 Manu Cristian Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:73 Timp 7765 Cod 0 Puncte
9 Idriceanu Diandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:35 Timp 8208 Cod 0 Puncte
10 Iozu Ana Maria Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:43 Timp 8314 Cod 0 Puncte
10 Trif Alexandru Mihai Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:77 Timp 7211 Cod 0 Puncte
10 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:70 Timp 7135 Cod 0 Puncte
10 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:49 Timp 7049 Cod 0 Puncte
10 Costache Mihai Aurel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:60 Timp 7885 Cod 0 Puncte
11 Nita Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:91 Timp 8311 Cod 0 Puncte
11 Diaconu Robert Ioan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:12:32 Timp 7193 Cod 0 Puncte
11