Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionat national open

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (17-99F custom)

1 Agache Dragos Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:47 Timp 1425 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:64 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:44 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:06:47 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:79 Timp 6244 Cod 0 Puncte
3 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:60 Timp 5100 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:22 Timp 4867 Cod 0 Puncte
4 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:06:96 Timp 6239 Cod 0 Puncte
5 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:30 Timp 7058 Cod 0 Puncte
5 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:93 Timp 6839 Cod 0 Puncte
6 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:71 Timp 2498 Cod 0 Puncte
6 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 01:25:85 Timp 8077 Cod 0 Puncte
7 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:25:86 Timp 6664 Cod 0 Puncte
7 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:01 Timp 5892 Cod 0 Puncte
8 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 01:27:00 Timp 8086 Cod 0 Puncte
8 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:10:09 Timp 7174 Cod 0 Puncte
9 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:87 Timp 7535 Cod 0 Puncte
9 Rosu Florentin Vasilica Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:29 Timp 5031 Cod 0 Puncte
10 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:58 Timp 6380 Cod 0 Puncte
10 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:28:03 Timp 6644 Cod 0 Puncte
11 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:12 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:29:18 Timp 5951 Cod 0 Puncte
12 Marinescu Silvana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:31:46 Timp 7210 Cod 0 Puncte
12 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:15 Timp 4666 Cod 0 Puncte
13 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:33:27 Timp 7537 Cod 0 Puncte
13 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:47 Timp 8098 Cod 0 Puncte
14 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:50 Timp 6142 Cod 0 Puncte
14 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:58 Timp 7554 Cod 0 Puncte
15 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:66 Timp 7782 Cod 0 Puncte
16 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:50 Timp 7865 Cod 0 Puncte
17 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:17 Timp 6722 Cod 0 Puncte
18 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:38 Timp 6677 Cod 0 Puncte
19 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:16 Timp 6570 Cod 0 Puncte
20 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:88 Timp 7121 Cod 0 Puncte
21 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:27 Timp 5120 Cod 0 Puncte
22 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:23:13 Timp 6647 Cod 0 Puncte
23 Ungureanu Razvan Florinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:68 Timp 7125 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (19-99M custom)

1 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:32 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Trandafir Norbert CSM Targoviste 00:25:47 Timp 4149 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:62 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:88 Timp 5997 Cod 0 Puncte
4 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:77 Timp 314 Cod 0 Puncte
4 Predescu Petru Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:59 Timp 6047 Cod 0 Puncte
5 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:96 Timp 5925 Cod 0 Puncte
5 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:93 Timp 6147 Cod 0 Puncte
6 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:97 Timp 5557 Cod 0 Puncte
6 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:98 Timp 6423 Cod 0 Puncte
7 Niculescu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:01 Timp 6833 Cod 0 Puncte
7 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:11 Timp 6556 Cod 0 Puncte
8 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:47 Timp 4653 Cod 0 Puncte
8 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:45 Timp 5690 Cod 0 Puncte
9 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:83 Timp 7969 Cod 0 Puncte
9 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:33 Timp 6527 Cod 0 Puncte
10 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:31:32 Timp 6730 Cod 0 Puncte
10 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Municipal Resita 00:27:43 Timp 3563 Cod 0 Puncte
11 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:27:70 Timp 5475 Cod 0 Puncte
11 Scutaru Loredana Elena Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:31:97 Timp 6252 Cod 0 Puncte
12 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:60 Timp 7977 Cod 0 Puncte
12 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:84 Timp 5827 Cod 0 Puncte
13 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:37 Timp 7132 Cod 0 Puncte
13 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:97 Timp 8098 Cod 0 Puncte
14 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:44 Timp 7417 Cod 0 Puncte
14 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:11 Timp 6641 Cod 0 Puncte
15 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:63 Timp 6131 Cod 0 Puncte
15 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:21 Timp 4662 Cod 0 Puncte
15 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:63 Timp 5963 Cod 0 Puncte
16 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:50 Timp 6239 Cod 0 Puncte
17 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:44 Timp 5367 Cod 0 Puncte
17 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:27:90 Timp 5483 Cod 0 Puncte
18 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:18 Timp 7537 Cod 0 Puncte
18 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:99 Timp 5542 Cod 0 Puncte
19 Dutulescu Aida Mihaela Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:34:61 Timp 3669 Cod 0 Puncte
19 Fit Lavinius Nicolae Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:07 Timp 9375 Cod 0 Puncte
20 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:14 Timp 6134 Cod 0 Puncte
20 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 00:34:66 Timp 8077 Cod 0 Puncte
21 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:47 Timp 6536 Cod 0 Puncte
21 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:83 Timp 7130 Cod 0 Puncte
22 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:28:57 Timp 7978 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:20 Timp 7535 Cod 0 Puncte
23 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:32 Timp 8099 Cod 0 Puncte
23 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:75 Timp 6726 Cod 0 Puncte
24 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:87 Timp 7144 Cod 0 Puncte
24 Grosu Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:81 Timp 6667 Cod 0 Puncte
25 Pirvu Luana Gabriela Palatul copiilor Constanta 00:36:02 Timp 8078 Cod 0 Puncte
25 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:86 Timp 6393 Cod 0 Puncte
26 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:04 Timp 6529 Cod 0 Puncte
26 Nedelescu Raluca Manani Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:71 Timp 7022 Cod 0 Puncte
27 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:57 Timp 5968 Cod 0 Puncte
27 Chita Andreea Raluca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:29 Timp 8036 Cod 0 Puncte
28 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:11 Timp 7554 Cod 0 Puncte
28 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:61 Timp 6426 Cod 0 Puncte
29 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:74 Timp 5893 Cod 0 Puncte
30 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:87 Timp 6429 Cod 0 Puncte
31 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:95 Timp 6600 Cod 0 Puncte
32 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:00 Timp 6570 Cod 0 Puncte
33 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:37 Timp 6722 Cod 0 Puncte
34 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:80 Timp 5120 Cod 0 Puncte
35 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:31:08 Timp 5857 Cod 0 Puncte
36 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:24 Timp 6895 Cod 0 Puncte
37 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:42 Timp 6697 Cod 0 Puncte
38 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:63 Timp 7865 Cod 0 Puncte
39 Jurca Robert Bogdan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:29 Timp 7050 Cod 0 Puncte
40 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:80 Timp 6709 Cod 0 Puncte
41 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:73 Timp 7150 Cod 0 Puncte
42 Dumitru Robert Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:66 Timp 7543 Cod 0 Puncte
255 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:96 Timp 5533 Cod 0 Puncte
255 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:68 Timp 4567 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (17-99F custom)

1 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:07:50 Timp 4567 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 07:50:85 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:21:46 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 07:52:04 Timp 6527 Cod 0 Puncte
3 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:46:54 Timp 7977 Cod 0 Puncte
3 Gutu Octavian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 08:09:16 Timp 8758 Cod 0 Puncte
4 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:23:82 Timp 5901 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:08:99 Timp 7535 Cod 0 Puncte
5 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:25:75 Timp 6696 Cod 0 Puncte
5 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:30:57 Timp 7135 Cod 0 Puncte
6 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:59:51 Timp 6722 Cod 0 Puncte
7 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:25:66 Timp 6677 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (17-99F custom)

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:11:75 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:52:78 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:27:89 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:04:23 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:31:07 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:08:35 Timp 4662 Cod 0 Puncte
4 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:09:41 Timp 5901 Cod 0 Puncte
4 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:41:73 Timp 5177 Cod 0 Puncte
5 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:10:19 Timp 6652 Cod 0 Puncte
5 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:41:99 Timp 6234 Cod 0 Puncte
6 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:58:78 Timp 6716 Cod 0 Puncte
6 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:24:89 Timp 5742 Cod 0 Puncte
7 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:59:44 Timp 7976 Cod 0 Puncte
7 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:29:69 Timp 7968 Cod 0 Puncte
8 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:01:94 Timp 4689 Cod 0 Puncte
8 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:39:34 Timp 6696 Cod 0 Puncte
9 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:22:65 Timp 6601 Cod 0 Puncte
9 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:01:89 Timp 7977 Cod 0 Puncte
10 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:30:71 Timp 5966 Cod 0 Puncte
10 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 05:14:43 Timp 8086 Cod 0 Puncte
11 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:15:88 Timp 6779 Cod 0 Puncte
11 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:49:85 Timp 5893 Cod 0 Puncte
12 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:22:00 Timp 7536 Cod 0 Puncte
12 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:50:16 Timp 6724 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:23:11 Timp 7535 Cod 0 Puncte
13 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:52:49 Timp 5792 Cod 0 Puncte
14 Lata Robert Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:53:26 Timp 7299 Cod 0 Puncte
15 Ungureanu Razvan Florinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:07:76 Timp 7125 Cod 0 Puncte
16 Cristescu Radu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:10:55 Timp 7140 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (17-99F custom)

1 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:09 Timp 4567 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:56:00 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:06 Timp 2500 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:21 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:79 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:00:09 Timp 598 Cod 0 Puncte
4 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:58 Timp 5975 Cod 0 Puncte
4 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:52 Timp 7417 Cod 0 Puncte
5 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:30 Timp 5690 Cod 0 Puncte
5 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:01 Timp 7969 Cod 0 Puncte
6 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:19 Timp 5367 Cod 0 Puncte
6 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:02:25 Timp 5857 Cod 0 Puncte
7 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:34 Timp 4653 Cod 0 Puncte
7 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:57 Timp 6652 Cod 0 Puncte
8 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:22 Timp 5951 Cod 0 Puncte
8 Lupu Razvan Cristian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:02:89 Timp 5023 Cod 0 Puncte
9 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:96 Timp 4689 Cod 0 Puncte
9 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:14 Timp 6536 Cod 0 Puncte
10 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:90 Timp 6600 Cod 0 Puncte
10 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:80 Timp 8142 Cod 0 Puncte
11 Fit Lavinius Nicolae Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:03:71 Timp 9375 Cod 0 Puncte
11 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 01:16:59 Timp 7071 Cod 0 Puncte
12 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:69 Timp 6550 Cod 0 Puncte
12 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:03:78 Timp 6656 Cod 0 Puncte
13 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:65 Timp 6279 Cod 0 Puncte
13 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:73 Timp 6429 Cod 0 Puncte
14 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:21 Timp 6131 Cod 0 Puncte
14 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:06:99 Timp 7066 Cod 0 Puncte
15 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:07:68 Timp 5483 Cod 0 Puncte
15 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:89 Timp 7232 Cod 0 Puncte
16 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:65 Timp 6147 Cod 0 Puncte
16 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:17 Timp 7536 Cod 0 Puncte
17 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:70 Timp 6836 Cod 0 Puncte
17 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:68 Timp 7135 Cod 0 Puncte
18 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:06 Timp 7130 Cod 0 Puncte
18 Parasciuc Adrian Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:10:68 Timp 6864 Cod 0 Puncte
19 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:82 Timp 8099 Cod 0 Puncte
20 Pirvu Luana Gabriela Palatul copiilor Constanta 01:27:14 Timp 8078 Cod 0 Puncte
21 Chita Andreea Raluca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:19 Timp 8036 Cod 0 Puncte
22 Nedelescu Raluca Manani Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:20 Timp 7022 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m bras (19-99M custom)

1 Agache Dragos Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:35 Timp 1425 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:61 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:86 Timp 684 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:94 Timp 7654 Cod 0 Puncte
3 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:83 Timp 6239 Cod 0 Puncte
3 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:96 Timp 6244 Cod 0 Puncte
4 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:06 Timp 6839 Cod 0 Puncte
4 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:96 Timp 7058 Cod 0 Puncte
5 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:09 Timp 6556 Cod 0 Puncte
5 Rosu Florentin Vasilica Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:19 Timp 5031 Cod 0 Puncte
6 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:85 Timp 4867 Cod 0 Puncte
6 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:38 Timp 5892 Cod 0 Puncte
7 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:41 Timp 6380 Cod 0 Puncte
7 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:38:73 Timp 6664 Cod 0 Puncte
8 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:27 Timp 7782 Cod 0 Puncte
8 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:39:12 Timp 7090 Cod 0 Puncte
9 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 00:37:52 Timp 7709 Cod 0 Puncte
9 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:31:95 Timp 7174 Cod 0 Puncte
10 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:12 Timp 6131 Cod 0 Puncte
10 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:37 Timp 4666 Cod 0 Puncte
11 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:38 Timp 8098 Cod 0 Puncte
11 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 00:38:50 Timp 8077 Cod 0 Puncte
12 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:42 Timp 6142 Cod 0 Puncte
12 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 00:40:21 Timp 8086 Cod 0 Puncte
13 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:70 Timp 5968 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:53 Timp 7535 Cod 0 Puncte
14 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:48 Timp 6426 Cod 0 Puncte
14 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:62 Timp 5951 Cod 0 Puncte
15 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:89 Timp 7865 Cod 0 Puncte
15 Marinescu Silvana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:16 Timp 7210 Cod 0 Puncte
15 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:33:89 Timp 5857 Cod 0 Puncte
16 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:22 Timp 6644 Cod 0 Puncte
17 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:41 Timp 6850 Cod 0 Puncte
17 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:78 Timp 7537 Cod 0 Puncte
18 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:40 Timp 6677 Cod 0 Puncte
18 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:90 Timp 7554 Cod 0 Puncte
19 Nedelescu Raluca Manani Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:47:19 Timp 7022 Cod 0 Puncte
19 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:97 Timp 6697 Cod 0 Puncte
20 Fit Lavinius Nicolae Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:06 Timp 9375 Cod 0 Puncte
21 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:10 Timp 6429 Cod 0 Puncte
22 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:47 Timp 7121 Cod 0 Puncte
23 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:44 Timp 6647 Cod 0 Puncte
24 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:75 Timp 5120 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (19-99M custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:15 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert CSM Targoviste 00:55:03 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:37 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:17 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:74 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:99 Timp 5925 Cod 0 Puncte
4 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:98 Timp 5997 Cod 0 Puncte
4 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:19 Timp 4567 Cod 0 Puncte
5 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:83 Timp 5784 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:28 Timp 5511 Cod 0 Puncte
6 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:06:16 Timp 5177 Cod 0 Puncte
6 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:91 Timp 5542 Cod 0 Puncte
7 Predescu Petru Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:00 Timp 6047 Cod 0 Puncte
7 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:26 Timp 6423 Cod 0 Puncte
8 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:66 Timp 7969 Cod 0 Puncte
8 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:12 Timp 6527 Cod 0 Puncte
9 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 01:00:17 Timp 5475 Cod 0 Puncte
9 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:95 Timp 7761 Cod 0 Puncte
10 Niculescu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:38 Timp 6833 Cod 0 Puncte
10 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 01:09:95 Timp 6730 Cod 0 Puncte
11 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:59 Timp 6601 Cod 0 Puncte
11 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:10:21 Timp 7088 Cod 0 Puncte
12 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:53 Timp 4653 Cod 0 Puncte
12 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:95 Timp 6134 Cod 0 Puncte
13 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:96 Timp 7227 Cod 0 Puncte
13 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:40 Timp 5827 Cod 0 Puncte
14 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Municipal Resita 01:02:33 Timp 3563 Cod 0 Puncte
14 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:00 Timp 7471 Cod 0 Puncte
15 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:23 Timp 5557 Cod 0 Puncte
15 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:47 Timp 7437 Cod 0 Puncte
16 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:49 Timp 4662 Cod 0 Puncte
16 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:12 Timp 5963 Cod 0 Puncte
17 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:01 Timp 2500 Cod 0 Puncte
17 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:01:54 Timp 7978 Cod 0 Puncte
18 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:44 Timp 7189 Cod 0 Puncte
18 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:89 Timp 6529 Cod 0 Puncte
19 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:46 Timp 8099 Cod 0 Puncte
19 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:39 Timp 8098 Cod 0 Puncte
20 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:59 Timp 7475 Cod 0 Puncte
20 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:64 Timp 7537 Cod 0 Puncte
21 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:62 Timp 6147 Cod 0 Puncte
21 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:31 Timp 7535 Cod 0 Puncte
22 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:73 Timp 6641 Cod 0 Puncte
22 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:02:73 Timp 5483 Cod 0 Puncte
22 Pirvu Luana Gabriela Palatul copiilor Constanta 01:27:80 Timp 8078 Cod 0 Puncte
24 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:46 Timp 6726 Cod 0 Puncte
25 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:97 Timp 5901 Cod 0 Puncte
26 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:08 Timp 7285 Cod 0 Puncte
27 Fit Lavinius Nicolae Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:04:41 Timp 9375 Cod 0 Puncte
28 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:53 Timp 6393 Cod 0 Puncte
29 Grosu Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:07:80 Timp 6667 Cod 0 Puncte
30 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:17 Timp 5893 Cod 0 Puncte
31 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:16 Timp 7557 Cod 0 Puncte
32 Jurca Robert Bogdan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:81 Timp 7050 Cod 0 Puncte

8. 1500 m liber (19-99M custom)

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15:40:81 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:43:91 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:26:68 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:26:46 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:01:13 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16:32:61 Timp 6652 Cod 0 Puncte
4 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:51:68 Timp 5901 Cod 0 Puncte
4 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 18:14:56 Timp 7432 Cod 0 Puncte
5 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:11:59 Timp 5742 Cod 0 Puncte
5 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 19:14:03 Timp 7067 Cod 0 Puncte
6 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17:17:37 Timp 4662 Cod 0 Puncte
6 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:30:53 Timp 7976 Cod 0 Puncte
7 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:27:44 Timp 6696 Cod 0 Puncte
7 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:59:36 Timp 7130 Cod 0 Puncte
8 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 20:23:49 Timp 8077 Cod 0 Puncte
8 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 17:31:31 Timp 7066 Cod 0 Puncte
9 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17:57:38 Timp 7475 Cod 0 Puncte
10 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 18:06:60 Timp 7968 Cod 0 Puncte
11 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 18:20:38 Timp 7782 Cod 0 Puncte
12 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 19:17:74 Timp 5792 Cod 0 Puncte
13 Ungureanu Razvan Florinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:30:16 Timp 7125 Cod 0 Puncte
14 Lata Robert Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:48:16 Timp 7299 Cod 0 Puncte

9. 800 m liber (17-99F custom)

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:26:09 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:37:63 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:32:48 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:03:15 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:34:79 Timp 6652 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:21:39 Timp 5784 Cod 0 Puncte
4 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:32:46 Timp 7432 Cod 0 Puncte
4 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:59:42 Timp 5901 Cod 0 Puncte
5 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:05:59 Timp 4662 Cod 0 Puncte
5 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 09:39:93 Timp 7087 Cod 0 Puncte
6 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 09:10:26 Timp 7066 Cod 0 Puncte
6 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:43:01 Timp 6234 Cod 0 Puncte
7 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:16:25 Timp 7968 Cod 0 Puncte
7 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:04:14 Timp 7976 Cod 0 Puncte
8 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:41:90 Timp 7782 Cod 0 Puncte
8 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 10:07:90 Timp 7067 Cod 0 Puncte
9 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:14:72 Timp 6756 Cod 0 Puncte
9 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:50:97 Timp 5893 Cod 0 Puncte
10 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 10:16:25 Timp 7090 Cod 0 Puncte
11 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:17:63 Timp 6716 Cod 0 Puncte
12 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:30:03 Timp 7977 Cod 0 Puncte
13 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 10:34:51 Timp 8077 Cod 0 Puncte
14 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 10:50:38 Timp 8086 Cod 0 Puncte

10. 100 m mixt (19-99M custom)

1 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:56:06 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:32:54 Timp 2500 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:57:30 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:35:05 Timp 6975 Cod 0 Puncte
3 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:01:03 Timp 6527 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:41:15 Timp 5784 Cod 0 Puncte
4 Bocsa Bianca Alexandra Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:49:22 Timp 7471 Cod 0 Puncte
4 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:08:23 Timp 6600 Cod 0 Puncte
5 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:56:74 Timp 4689 Cod 0 Puncte
5 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:11:98 Timp 6429 Cod 0 Puncte
6 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:16:35 Timp 6696 Cod 0 Puncte
6 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:14:37 Timp 7536 Cod 0 Puncte
7 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 04:22:85 Timp 3563 Cod 0 Puncte
7 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:15:28 Timp 6279 Cod 0 Puncte
8 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:26:40 Timp 6722 Cod 0 Puncte
8 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:24:35 Timp 7135 Cod 0 Puncte
9 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:50:33 Timp 6709 Cod 0 Puncte

11. 200 m mixt (19-99M custom)

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:05:07 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:91 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:09:96 Timp 5690 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:10 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:30 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:26:86 Timp 5894 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:37 Timp 2500 Cod 0 Puncte
4 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:12:11 Timp 5100 Cod 0 Puncte
5 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:32:10 Timp 5925 Cod 0 Puncte
5 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:93 Timp 2498 Cod 0 Puncte
6 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:15:94 Timp 6652 Cod 0 Puncte
6 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:59 Timp 6556 Cod 0 Puncte
7 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:53 Timp 5968 Cod 0 Puncte
7 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:33:10 Timp 7088 Cod 0 Puncte
8 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:17:87 Timp 6600 Cod 0 Puncte
9 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:21:25 Timp 6536 Cod 0 Puncte
9 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:44 Timp 5367 Cod 0 Puncte
10 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:22:09 Timp 6529 Cod 0 Puncte
10 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:35:70 Timp 7087 Cod 0 Puncte
11 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:44 Timp 6696 Cod 0 Puncte
11 Scutaru Loredana Elena Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:40:43 Timp 6252 Cod 0 Puncte
12 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:23:51 Timp 6656 Cod 0 Puncte
12 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:42:38 Timp 6644 Cod 0 Puncte
13 Dutulescu Aida Mihaela Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:45:17 Timp 3669 Cod 0 Puncte
13 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:24:63 Timp 6570 Cod 0 Puncte
14 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:97 Timp 7471 Cod 0 Puncte
14 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:78 Timp 6722 Cod 0 Puncte
15 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:60 Timp 6142 Cod 0 Puncte
15 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:56:90 Timp 7144 Cod 0 Puncte
16 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 02:29:51 Timp 5857 Cod 0 Puncte
16 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:00:04 Timp 7437 Cod 0 Puncte
17 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:76 Timp 6429 Cod 0 Puncte
17 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:40:05 Timp 7654 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:47:64 Timp 7535 Cod 0 Puncte
18 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:88 Timp 6426 Cod 0 Puncte
19 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:85 Timp 4689 Cod 0 Puncte
19 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:93 Timp 5893 Cod 0 Puncte
20 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:48:38 Timp 8142 Cod 0 Puncte
20 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:44 Timp 6134 Cod 0 Puncte
21 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:36:27 Timp 6647 Cod 0 Puncte
21 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:20 Timp 6131 Cod 0 Puncte
22 Cristescu Radu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:08 Timp 7140 Cod 0 Puncte
22 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:53:73 Timp 7537 Cod 0 Puncte
23 Parasciuc Adrian Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:40:40 Timp 6864 Cod 0 Puncte
23 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:55:42 Timp 7135 Cod 0 Puncte
24 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:57:08 Timp 7536 Cod 0 Puncte
25 Barbuceanu Alexandra G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:57:34 Timp 7555 Cod 0 Puncte
26 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:01:68 Timp 7130 Cod 0 Puncte
255 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:47 Timp 4567 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

12. 200 m bras (17-99F custom)

1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:40:62 Timp 5894 Cod 0 Puncte
1 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:22:82 Timp 5100 Cod 0 Puncte
2 Papp Sabina Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:44:60 Timp 7654 Cod 0 Puncte
2 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:24:99 Timp 6239 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:26:07 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:49 Timp 6556 Cod 0 Puncte
4 Agache Dragos Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:28:73 Timp 1425 Cod 0 Puncte
4 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:50:50 Timp 6839 Cod 0 Puncte
5 Boricean Bianca Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:51:63 Timp 7090 Cod 0 Puncte
5 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:74 Timp 2498 Cod 0 Puncte
6 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:54:24 Timp 7087 Cod 0 Puncte
6 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:77 Timp 7058 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:55:71 Timp 4867 Cod 0 Puncte
7 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:39 Timp 5892 Cod 0 Puncte
8 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:35:41 Timp 7174 Cod 0 Puncte
8 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 03:01:53 Timp 7709 Cod 0 Puncte
9 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:35:82 Timp 7782 Cod 0 Puncte
9 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:01:61 Timp 6131 Cod 0 Puncte
10 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 03:06:43 Timp 6664 Cod 0 Puncte
10 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:35:90 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:08:00 Timp 7437 Cod 0 Puncte
11 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:37:84 Timp 6850 Cod 0 Puncte
12 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:08:80 Timp 7535 Cod 0 Puncte
12 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 02:41:15 Timp 6380 Cod 0 Puncte
13 Marinescu Silvana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:11:21 Timp 7210 Cod 0 Puncte
13 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:67 Timp 6142 Cod 0 Puncte
14 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:12:08 Timp 6644 Cod 0 Puncte
14 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:53 Timp 6426 Cod 0 Puncte
15 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:45:36 Timp 7865 Cod 0 Puncte
15 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:28:32 Timp 7554 Cod 0 Puncte
16 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:93 Timp 4666 Cod 0 Puncte
17 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:58:63 Timp 6647 Cod 0 Puncte

13. 50 m liber (17-99F custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:47 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert CSM Targoviste 00:23:30 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:19 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:23:57 Timp 5975 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:98 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:68 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Benea Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:12 Timp 4695 Cod 0 Puncte
4 Gutu Octavian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:76 Timp 8758 Cod 0 Puncte
5 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:24:10 Timp 459 Cod 0 Puncte
5 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:23 Timp 2500 Cod 0 Puncte
6 Fit Lavinius Nicolae Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:24:43 Timp 9375 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:40 Timp 5925 Cod 0 Puncte
7 Scutaru Loredana Elena Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:62 Timp 6252 Cod 0 Puncte
7 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:99 Timp 4158 Cod 0 Puncte
8 Micle Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:28:80 Timp 7651 Cod 0 Puncte
8 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:07 Timp 6260 Cod 0 Puncte
9 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:29:05 Timp 6730 Cod 0 Puncte
9 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:62 Timp 5557 Cod 0 Puncte
10 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:24:88 Timp 6147 Cod 0 Puncte
10 Serboane Daiana Larisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:24 Timp 7227 Cod 0 Puncte
11 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:22 Timp 6527 Cod 0 Puncte
11 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:32 Timp 6234 Cod 0 Puncte
12 Predescu Petru Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:62 Timp 6047 Cod 0 Puncte
12 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:34 Timp 7761 Cod 0 Puncte
13 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:51 Timp 7417 Cod 0 Puncte
13 Grosu Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:25:78 Timp 6667 Cod 0 Puncte
14 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:71 Timp 5963 Cod 0 Puncte
14 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:87 Timp 6641 Cod 0 Puncte
15 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:97 Timp 7471 Cod 0 Puncte
15 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:96 Timp 4662 Cod 0 Puncte
16 Barbu Ioan Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:30 Timp 8098 Cod 0 Puncte
16 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:15 Timp 5367 Cod 0 Puncte
17 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Municipal Resita 00:26:16 Timp 3563 Cod 0 Puncte
17 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:29 Timp 7232 Cod 0 Puncte
18 Singuran Andra Ioana Palatul copiilor Constanta 00:30:35 Timp 8077 Cod 0 Puncte
18 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:26:19 Timp 5857 Cod 0 Puncte
19 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:46 Timp 4689 Cod 0 Puncte
19 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:26:23 Timp 5483 Cod 0 Puncte
20 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:53 Timp 7437 Cod 0 Puncte
20 Niculescu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:27 Timp 6833 Cod 0 Puncte
21 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:54 Timp 7432 Cod 0 Puncte
21 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:38 Timp 6380 Cod 0 Puncte
22 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:41 Timp 6570 Cod 0 Puncte
22 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:30:74 Timp 6664 Cod 0 Puncte
23 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:50 Timp 5827 Cod 0 Puncte
23 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:77 Timp 7189 Cod 0 Puncte
24 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:80 Timp 6131 Cod 0 Puncte
24 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:52 Timp 6726 Cod 0 Puncte
25 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:26:55 Timp 6656 Cod 0 Puncte
25 Dutulescu Aida Mihaela Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:31:03 Timp 3669 Cod 0 Puncte
25 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:55 Timp 7475 Cod 0 Puncte
26 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:25 Timp 7135 Cod 0 Puncte
27 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:26 Timp 7132 Cod 0 Puncte
27 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:26:66 Timp 7978 Cod 0 Puncte
27 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 00:31:26 Timp 8086 Cod 0 Puncte
28 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:74 Timp 6429 Cod 0 Puncte
29 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:31 Timp 7977 Cod 0 Puncte
29 Dumitru Lucian Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:76 Timp 7285 Cod 0 Puncte
30 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:40 Timp 7537 Cod 0 Puncte
30 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:77 Timp 6677 Cod 0 Puncte
31 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 00:31:45 Timp 7071 Cod 0 Puncte
31 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:83 Timp 6134 Cod 0 Puncte
32 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:51 Timp 6423 Cod 0 Puncte
32 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:88 Timp 6393 Cod 0 Puncte
33 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:96 Timp 6536 Cod 0 Puncte
33 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:96 Timp 6601 Cod 0 Puncte
33 Dumitru Andreea Beatrice Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:60 Timp 7535 Cod 0 Puncte
34 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:71 Timp 7130 Cod 0 Puncte
35 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:81 Timp 6279 Cod 0 Puncte
35 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:07 Timp 5542 Cod 0 Puncte
36 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:85 Timp 4653 Cod 0 Puncte
36 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:28 Timp 6724 Cod 0 Puncte
37 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:87 Timp 7144 Cod 0 Puncte
37 Gheorghe Stefan Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:47 Timp 7557 Cod 0 Puncte
38 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:57 Timp 6697 Cod 0 Puncte
38 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:88 Timp 6550 Cod 0 Puncte
39 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:71 Timp 5966 Cod 0 Puncte
39 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:89 Timp 7976 Cod 0 Puncte
40 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:27:84 Timp 6369 Cod 0 Puncte
40 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:36 Timp 6779 Cod 0 Puncte
41 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:85 Timp 7968 Cod 0 Puncte
41 Vasile Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:48 Timp 8099 Cod 0 Puncte
42 Popa Gabriel Florian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:94 Timp 5893 Cod 0 Puncte
42 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:13 Timp 7536 Cod 0 Puncte
43 Sfranciog Andreea Felicia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:32 Timp 7554 Cod 0 Puncte
43 Parasciuc Adrian Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:01 Timp 6864 Cod 0 Puncte
44 Nedelescu Raluca Manani Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:73 Timp 7022 Cod 0 Puncte
44 Jurca Robert Bogdan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:13 Timp 7050 Cod 0 Puncte
45 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:26 Timp 6756 Cod 0 Puncte
45 Chiriac Alex. Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:35 Timp 6426 Cod 0 Puncte
46 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:42 Timp 6529 Cod 0 Puncte
46 Pirvu Luana Gabriela Palatul copiilor Constanta 00:34:56 Timp 8078 Cod 0 Puncte
47 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:51 Timp 6600 Cod 0 Puncte
47 Dumitrache Paula Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:92 Timp 8349 Cod 0 Puncte
48 Chita Andreea Raluca Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:98 Timp 8036 Cod 0 Puncte
48 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:60 Timp 7121 Cod 0 Puncte
49 Barbuceanu Alexandra G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:23 Timp 7555 Cod 0 Puncte
49 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:62 Timp 6895 Cod 0 Puncte
50 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:73 Timp 5120 Cod 0 Puncte
51 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:09 Timp 5997 Cod 0 Puncte
52 Furdui Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:73 Timp 7865 Cod 0 Puncte
53 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:76 Timp 6709 Cod 0 Puncte
54 Ungureanu Razvan Florinel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:54 Timp 7125 Cod 0 Puncte
55 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:69 Timp 7150 Cod 0 Puncte
56 Lata Robert Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:75 Timp 7299 Cod 0 Puncte
57 Cristescu Radu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:93 Timp 7140 Cod 0 Puncte
58 Dumitru Robert Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:74 Timp 7543 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (17-99F custom)

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 01:59:70 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:45 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:48 Timp 6652 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:15 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:20 Timp 2500 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:09:23 Timp 5690 Cod 0 Puncte
4 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:26:15 Timp 6975 Cod 0 Puncte
4 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:12:73 Timp 5511 Cod 0 Puncte
5 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:30:98 Timp 7761 Cod 0 Puncte
5 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:13:51 Timp 598 Cod 0 Puncte
6 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:32:00 Timp 7969 Cod 0 Puncte
6 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:15:27 Timp 6600 Cod 0 Puncte
7 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:08 Timp 6536 Cod 0 Puncte
7 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:35 Timp 7471 Cod 0 Puncte
8 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 02:18:60 Timp 5857 Cod 0 Puncte
8 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:07 Timp 6556 Cod 0 Puncte
9 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:28 Timp 6756 Cod 0 Puncte
10 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:33:74 Timp 7088 Cod 0 Puncte
11 Sorescu Ioana Adina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:38:89 Timp 8142 Cod 0 Puncte
12 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:40:06 Timp 5951 Cod 0 Puncte
13 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:36 Timp 4689 Cod 0 Puncte
14 Lungu Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:45:86 Timp 7189 Cod 0 Puncte
15 Pavaloiu Valentina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:47:14 Timp 7536 Cod 0 Puncte
16 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 02:47:44 Timp 7067 Cod 0 Puncte
17 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:54 Timp 5367 Cod 0 Puncte
18 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 02:49:24 Timp 7071 Cod 0 Puncte
19 Manac Antoanela Felicia Palatul copiilor Constanta 02:50:74 Timp 8086 Cod 0 Puncte
20 Pirvu Luana Gabriela Palatul copiilor Constanta 03:05:19 Timp 8078 Cod 0 Puncte
255 Parasciuc Adrian Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:34:13 Timp 6864 Cod 0 Puncte
255 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 02:21:51 Timp 7066 Cod 0 Puncte
255 Fit Lavinius Nicolae Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:33:12 Timp 9375 Cod 0 Puncte
255 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:27 Timp 6429 Cod 0 Puncte
255 Lupu Razvan Cristian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:19:80 Timp 5023 Cod 0 Puncte
255 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:33:34 Timp 5792 Cod 0 Puncte
255 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:25:61 Timp 6656 Cod 0 Puncte
255 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:85 Timp 6147 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

15. 200 m fluture (19-99M custom)

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:11 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:02:39 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:18 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:02:83 Timp 5997 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:48 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:63 Timp 6423 Cod 0 Puncte
4 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:08 Timp 5542 Cod 0 Puncte
4 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:22:96 Timp 5177 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:10:09 Timp 5511 Cod 0 Puncte
5 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:25 Timp 5925 Cod 0 Puncte
6 Asimine Alecsandra V. Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:29:27 Timp 7088 Cod 0 Puncte
6 Iorga Vlad Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:36 Timp 6134 Cod 0 Puncte
7 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:97 Timp 6556 Cod 0 Puncte
7 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 02:15:39 Timp 5475 Cod 0 Puncte
8 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:33:13 Timp 7969 Cod 0 Puncte
8 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:56 Timp 6529 Cod 0 Puncte
9 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:52 Timp 6716 Cod 0 Puncte
10 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:44:44 Timp 7087 Cod 0 Puncte
255 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:96 Timp 6527 Cod 0 Puncte
255 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:81 Timp 5742 Cod 0 Puncte
255 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:63 Timp 4365 Cod 0 Puncte
255 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:23 Timp 6696 Cod 0 Puncte
255 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:46 Timp 6601 Cod 0 Puncte
255 Niculescu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:20 Timp 6833 Cod 0 Puncte
255 Cristea Horia Stefan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:15 Timp