Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori ii bazin descoperit

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13-14F custom)

1 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:04 Timp 5100 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:91 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:87 Timp 6131 Cod 0 Puncte
2 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:11:40 Timp 6239 Cod 0 Puncte
3 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:90 Timp 6839 Cod 0 Puncte
3 State Mihai Clubul WATER PITESTI 01:12:27 Timp 5892 Cod 0 Puncte
4 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:24:44 Timp 6664 Cod 0 Puncte
4 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:12:47 Timp 5783 Cod 0 Puncte
5 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:12:88 Timp 5338 Cod 0 Puncte
5 Feier Ana Clubul Sportiv Municipal Arad 01:24:89 Timp 6582 Cod 0 Puncte
6 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:06 Timp 5440 Cod 0 Puncte
6 Dragomir Mirela Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:25:89 Timp 6743 Cod 0 Puncte
7 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:94 Timp 5290 Cod 0 Puncte
7 Dhahbi Anis Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:14:06 Timp 7668 Cod 0 Puncte
8 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:48 Timp 5361 Cod 0 Puncte
8 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:37 Timp 6069 Cod 0 Puncte
9 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 01:29:27 Timp 6754 Cod 0 Puncte
9 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:59 Timp 4666 Cod 0 Puncte
10 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 01:14:53 Timp 6236 Cod 0 Puncte
10 Szabo Andreea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:29:74 Timp 6781 Cod 0 Puncte
11 Saitos Linda Stefania Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:82 Timp 6815 Cod 0 Puncte
11 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:15:00 Timp 5968 Cod 0 Puncte
12 Balan Andreea Oana A. Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:33:33 Timp 6830 Cod 0 Puncte
12 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:16:30 Timp 5656 Cod 0 Puncte
13 Mezei Renata Tunde Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:34:63 Timp 6939 Cod 0 Puncte
13 Teodoru Victor Lucian Liceul cu program sportiv Braila 01:16:76 Timp 6238 Cod 0 Puncte
14 Rosioru Viorel Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:16:95 Timp 5885 Cod 0 Puncte
14 Plesa Alexandra Florentia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:71 Timp 7134 Cod 0 Puncte
15 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:13 Timp 6462 Cod 0 Puncte
15 Bordean Gabriela Denisa Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:35:74 Timp 8119 Cod 0 Puncte
16 Nicolescu Isabela Nicole Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:35:76 Timp 7059 Cod 0 Puncte
16 Filimon Bogdan Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:18 Timp 6224 Cod 0 Puncte
17 Laurentiu Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:31:17 Timp 6469 Cod 0 Puncte
17 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:42 Timp 6380 Cod 0 Puncte
18 Lacatus Alexandra Bianca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:31:82 Timp 6698 Cod 0 Puncte
18 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:19:80 Timp 7782 Cod 0 Puncte
19 Zboiu Marilena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:03 Timp 5379 Cod 0 Puncte
19 Apostu Adrian Georgian Liceul cu program sportiv Braila 01:20:78 Timp 6691 Cod 0 Puncte
20 Herman Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal Arad 01:23:15 Timp 6585 Cod 0 Puncte
20 Cotofan Aura Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:34:61 Timp 7036 Cod 0 Puncte
21 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:27 Timp 6677 Cod 0 Puncte
21 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:44 Timp 7834 Cod 0 Puncte
22 Nemeth Gabriela Teodora Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:38:23 Timp 6974 Cod 0 Puncte
22 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:67 Timp 6429 Cod 0 Puncte
23 Dragoi Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:66 Timp 5362 Cod 0 Puncte
23 Ionescu Anca Maria Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:38:69 Timp 6966 Cod 0 Puncte
24 Voicu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:53 Timp 5378 Cod 0 Puncte
24 Moldovan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:42:06 Timp 6847 Cod 0 Puncte
25 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 01:17:20 Timp 5675 Cod 0 Puncte
25 Sabau Luisa Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:48:97 Timp 7781 Cod 0 Puncte
26 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:49:19 Timp 6279 Cod 0 Puncte
26 Pintea Andrei Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:18:48 Timp 4167 Cod 0 Puncte
27 Sabo Florin Petru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:18:83 Timp 5347 Cod 0 Puncte
28 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:51 Timp 6570 Cod 0 Puncte
29 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:20:52 Timp 7174 Cod 0 Puncte
30 Szekely Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:18 Timp 6843 Cod 0 Puncte
31 Nae Lucian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:25 Timp 7418 Cod 0 Puncte
32 Toma Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:22:49 Timp 6024 Cod 0 Puncte
33 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:23:94 Timp 5857 Cod 0 Puncte
34 Fernea Vlad Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:25:63 Timp 5929 Cod 0 Puncte
35 Spiru Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:36:24 Timp 7096 Cod 0 Puncte

2. 1500 m liber (14-16M custom)

1 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16:40:73 Timp 5690 Cod 0 Puncte
2 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 17:20:49 Timp 5477 Cod 0 Puncte
3 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17:30:90 Timp 5997 Cod 0 Puncte
4 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:31:28 Timp 5742 Cod 0 Puncte
5 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:46:43 Timp 5103 Cod 0 Puncte
6 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17:56:75 Timp 5966 Cod 0 Puncte
7 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:09:82 Timp 5560 Cod 0 Puncte
8 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 18:13:44 Timp 5930 Cod 0 Puncte
9 Pop Tudor Iulian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18:25:27 Timp 5987 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (13-14F custom)

1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:82 Timp 5784 Cod 0 Puncte
1 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:97 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Scutaru Loredana Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:16 Timp 6252 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:02 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:41 Timp 5557 Cod 0 Puncte
3 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:66 Timp 5367 Cod 0 Puncte
4 Predescu Petru Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:25:80 Timp 6047 Cod 0 Puncte
4 Ghita Denisa Evelin Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:29:87 Timp 6879 Cod 0 Puncte
5 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:88 Timp 6466 Cod 0 Puncte
5 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:85 Timp 5975 Cod 0 Puncte
6 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:97 Timp 5398 Cod 0 Puncte
6 Ungureanu Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:25:94 Timp 6260 Cod 0 Puncte
7 Ciuchea Camelia Georgiana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:53 Timp 6250 Cod 0 Puncte
7 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:96 Timp 5552 Cod 0 Puncte
8 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:26:01 Timp 6239 Cod 0 Puncte
8 Zaharia Anca Luiza Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:74 Timp 6416 Cod 0 Puncte
9 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:26:66 Timp 5846 Cod 0 Puncte
9 Nicolae Bianca Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:53 Timp 6423 Cod 0 Puncte
10 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:33 Timp 6145 Cod 0 Puncte
10 Niculescu Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:73 Timp 6833 Cod 0 Puncte
11 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 00:31:83 Timp 6754 Cod 0 Puncte
11 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:13 Timp 6600 Cod 0 Puncte
12 Bejan Oana Diana Palatul copiilor Constanta 00:32:00 Timp 6756 Cod 0 Puncte
12 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:21 Timp 5217 Cod 0 Puncte
13 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:34 Timp 6951 Cod 0 Puncte
13 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:32:17 Timp 6730 Cod 0 Puncte
14 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:38 Timp 5656 Cod 0 Puncte
14 Veres Barta Timea Palma Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:28 Timp 6837 Cod 0 Puncte
15 Burtoiu Agatha Georgiana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:47 Timp 6425 Cod 0 Puncte
15 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:32:74 Timp 7220 Cod 0 Puncte
16 Rogoz Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:53 Timp 6814 Cod 0 Puncte
17 Grosu Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:27:62 Timp 6667 Cod 0 Puncte
17 Grosu Alexandra Corina Liceul cu program sportiv Braila 00:30:60 Timp 6364 Cod 0 Puncte
18 Vasile Daniel Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:76 Timp 5377 Cod 0 Puncte
18 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:77 Timp 5290 Cod 0 Puncte
19 Taerel Roxana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:06 Timp 6417 Cod 0 Puncte
19 Gornic Paul Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:86 Timp 6580 Cod 0 Puncte
20 Bokor Karina Francisca Clubul Sportiv Municipal Arad 00:31:18 Timp 6594 Cod 0 Puncte
20 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:30 Timp 6697 Cod 0 Puncte
21 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:49 Timp 7843 Cod 0 Puncte
21 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:59 Timp 6536 Cod 0 Puncte
22 Cracea Larisa Georgiana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:54 Timp 6388 Cod 0 Puncte
22 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:70 Timp 6393 Cod 0 Puncte
23 Astratini Ciprian Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:22 Timp 5380 Cod 0 Puncte
23 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:97 Timp 6464 Cod 0 Puncte
24 Manea Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:29:32 Timp 6656 Cod 0 Puncte
24 Milos Paula Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:20 Timp 6592 Cod 0 Puncte
25 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:32 Timp 5361 Cod 0 Puncte
25 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:26:38 Timp 5483 Cod 0 Puncte
26 Zgarta Florentina Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:49 Timp 6926 Cod 0 Puncte
26 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:26:59 Timp 5580 Cod 0 Puncte
27 Cotofan Aura Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:50 Timp 7036 Cod 0 Puncte
27 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:26:60 Timp 5477 Cod 0 Puncte
28 Zaharia Silvia Liceul cu program sportiv Braila 00:32:59 Timp 6732 Cod 0 Puncte
28 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:68 Timp 5542 Cod 0 Puncte
29 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:27:06 Timp 5468 Cod 0 Puncte
29 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:67 Timp 6885 Cod 0 Puncte
30 Nita Emilian Florin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:18 Timp 4544 Cod 0 Puncte
30 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:78 Timp 6446 Cod 0 Puncte
31 Lacatus Alexandra Bianca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:78 Timp 6698 Cod 0 Puncte
31 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:52 Timp 5966 Cod 0 Puncte
32 Laurentiu Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:81 Timp 6469 Cod 0 Puncte
32 Pop Tudor Iulian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:54 Timp 5987 Cod 0 Puncte
33 Comanescu Silvia Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:91 Timp 6708 Cod 0 Puncte
33 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:54 Timp 5997 Cod 0 Puncte
34 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:64 Timp 5827 Cod 0 Puncte
34 Szabo Andreea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:96 Timp 6781 Cod 0 Puncte
35 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:27:64 Timp 5281 Cod 0 Puncte
35 Manaila Andreea Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:23 Timp 6153 Cod 0 Puncte
36 Nicolescu Isabela Nicole Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:28 Timp 7059 Cod 0 Puncte
36 Dhahbi Anis Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:66 Timp 7668 Cod 0 Puncte
37 Moga Nicoleta Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:90 Timp 7051 Cod 0 Puncte
37 Teodoru Victor Lucian Liceul cu program sportiv Braila 00:27:72 Timp 6238 Cod 0 Puncte
38 Balan Andreea Oana A. Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:03 Timp 6830 Cod 0 Puncte
38 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:75 Timp 5220 Cod 0 Puncte
39 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:28:39 Timp 5655 Cod 0 Puncte
39 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:09 Timp 6131 Cod 0 Puncte
40 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:52 Timp 5212 Cod 0 Puncte
40 Ples Anamaria Clubul Sportiv Municipal Arad 00:34:23 Timp 6575 Cod 0 Puncte
41 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:26 Timp 6779 Cod 0 Puncte
41 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:28:58 Timp 6369 Cod 0 Puncte
42 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:61 Timp 6279 Cod 0 Puncte
42 Sabo Florin Petru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:28:73 Timp 5347 Cod 0 Puncte
43 Moldovan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:76 Timp 6847 Cod 0 Puncte
43 Cherestesiu Adrian Alber Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:28:76 Timp 6873 Cod 0 Puncte
44 Spinu Ilian Enut Liceul cu program sportiv Braila 00:28:77 Timp 5884 Cod 0 Puncte
44 Olaru Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:28 Timp 8092 Cod 0 Puncte
45 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:79 Timp 6570 Cod 0 Puncte
45 Sabau Luisa Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:39:26 Timp 7781 Cod 0 Puncte
46 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:05 Timp 6461 Cod 0 Puncte
47 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:06 Timp 6429 Cod 0 Puncte
48 Dragoi Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:06 Timp 5362 Cod 0 Puncte
49 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:11 Timp 6456 Cod 0 Puncte
50 Oprean Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:14 Timp 5955 Cod 0 Puncte
51 Jurca Robert Bogdan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:14 Timp 7050 Cod 0 Puncte
52 Purcelea Cristian Alexand Palatul copiilor Constanta 00:29:15 Timp 5839 Cod 0 Puncte
53 Bisboaca Corneliu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:22 Timp 5450 Cod 0 Puncte
54 Apostu Adrian Georgian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:23 Timp 6691 Cod 0 Puncte
55 Sersea Lucian Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:29 Timp 6651 Cod 0 Puncte
56 Sirjita Mihai Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:29:30 Timp 6241 Cod 0 Puncte
57 Szomboti Andrei Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 00:29:37 Timp 7109 Cod 0 Puncte
58 Pascu Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:42 Timp 4903 Cod 0 Puncte
59 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:50 Timp 4745 Cod 0 Puncte
60 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:53 Timp 5199 Cod 0 Puncte
61 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:65 Timp 6726 Cod 0 Puncte
62 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:74 Timp 5930 Cod 0 Puncte
63 Kepert Leonard Ovidiu Palatul copiilor Constanta 00:29:86 Timp 6751 Cod 0 Puncte
64 Pavel Razvan Liceul cu program sportiv Braila 00:30:07 Timp 5886 Cod 0 Puncte
65 Grosu Marius Georgian Liceul cu program sportiv Braila 00:30:18 Timp 6366 Cod 0 Puncte
66 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:18 Timp 7782 Cod 0 Puncte
67 Isfan Ovidiu Adrian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:29 Timp 6413 Cod 0 Puncte
68 Mazilu Ciprian Dacian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:40 Timp 6597 Cod 0 Puncte
69 Toma Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:72 Timp 6024 Cod 0 Puncte
70 Spiru Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:82 Timp 7096 Cod 0 Puncte
71 Herman Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:92 Timp 6585 Cod 0 Puncte
72 Voicu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:34 Timp 5378 Cod 0 Puncte
73 Butcaru Cristian Palatul copiilor Constanta 00:31:73 Timp 6492 Cod 0 Puncte
74 Costin Bogdan Daniel Clubul Sportiv Municipal Arad 00:31:75 Timp 6596 Cod 0 Puncte
75 Burcea Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:01 Timp 5359 Cod 0 Puncte
76 Dumitrescu Cristian Victo Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:31 Timp 7046 Cod 0 Puncte
255 Popescu Daniel Clubul WATER PITESTI 00:27:31 Timp 5901 Cod 0 Puncte

4. 800 m liber (13-14F custom)

1 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:53:50 Timp 6069 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:35:43 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:56:79 Timp 6652 Cod 0 Puncte
2 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 09:51:03 Timp 6975 Cod 0 Puncte
3 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:06:81 Timp 5367 Cod 0 Puncte
3 Popescu Daniel Clubul WATER PITESTI 09:43:05 Timp 5901 Cod 0 Puncte
4 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:18:12 Timp 6644 Cod 0 Puncte
4 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:47:25 Timp 4745 Cod 0 Puncte
5 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:22:48 Timp 6464 Cod 0 Puncte
5 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:11:32 Timp 6677 Cod 0 Puncte
6 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:12:18 Timp 6647 Cod 0 Puncte
6 Bejan Oana Diana Palatul copiilor Constanta 10:23:12 Timp 6756 Cod 0 Puncte
7 Sersea Lucian Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:12:56 Timp 6651 Cod 0 Puncte
7 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:34:95 Timp 6466 Cod 0 Puncte
8 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:37:36 Timp 6779 Cod 0 Puncte
8 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:15:58 Timp 6726 Cod 0 Puncte
9 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:29:14 Timp 6529 Cod 0 Puncte
9 Comanescu Silvia Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 11:09:45 Timp 6708 Cod 0 Puncte
10 Moga Nicoleta Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 11:26:98 Timp 7051 Cod 0 Puncte
11 Mezei Renata Tunde Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 11:49:35 Timp 6939 Cod 0 Puncte
12 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 12:07:43 Timp 7843 Cod 0 Puncte
13 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 13:28:80 Timp 7834 Cod 0 Puncte

5. 200 m mixt (13-14F custom)

1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:27:71 Timp 5894 Cod 0 Puncte
1 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:15:41 Timp 5100 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:53 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:15:58 Timp 5511 Cod 0 Puncte
3 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:36:12 Timp 6975 Cod 0 Puncte
3 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:16:04 Timp 6069 Cod 0 Puncte
4 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:62 Timp 5690 Cod 0 Puncte
4 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:02 Timp 5367 Cod 0 Puncte
5 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 02:19:52 Timp 5475 Cod 0 Puncte
5 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:39:19 Timp 6644 Cod 0 Puncte
6 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:19 Timp 5398 Cod 0 Puncte
6 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 02:24:03 Timp 6236 Cod 0 Puncte
7 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:46:29 Timp 6466 Cod 0 Puncte
7 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:25:71 Timp 5783 Cod 0 Puncte
8 Nicolae Bianca Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:47:47 Timp 6423 Cod 0 Puncte
8 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:94 Timp 6652 Cod 0 Puncte
9 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:24:09 Timp 6600 Cod 0 Puncte
9 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:46:20 Timp 6664 Cod 0 Puncte
10 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:99 Timp 5560 Cod 0 Puncte
10 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:07 Timp 6885 Cod 0 Puncte
11 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:26 Timp 6601 Cod 0 Puncte
11 Saitos Linda Stefania Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:81 Timp 6815 Cod 0 Puncte
12 Manaila Andreea Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:52:99 Timp 6153 Cod 0 Puncte
12 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:26:39 Timp 7220 Cod 0 Puncte
13 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:54:60 Timp 7132 Cod 0 Puncte
13 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:57 Timp 5742 Cod 0 Puncte
14 Rogoz Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:00:12 Timp 6814 Cod 0 Puncte
14 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:26:83 Timp 5968 Cod 0 Puncte
15 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:30:99 Timp 6536 Cod 0 Puncte
15 Georgescu Daiana Elisa Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:06:58 Timp 6971 Cod 0 Puncte
16 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:55 Timp 5212 Cod 0 Puncte
16 Nemeth Gabriela Teodora Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:10:01 Timp 6974 Cod 0 Puncte
17 Mitrofan Dana Florina Palatul copiilor Constanta 02:49:93 Timp 6484 Cod 0 Puncte
17 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:30:92 Timp 5375 Cod 0 Puncte
18 Bokor Karina Francisca Clubul Sportiv Municipal Arad 02:50:10 Timp 6594 Cod 0 Puncte
18 Vasile Daniel Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:46 Timp 5377 Cod 0 Puncte
19 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:68 Timp 5290 Cod 0 Puncte
19 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:41 Timp 6462 Cod 0 Puncte
20 State Mihai Clubul WATER PITESTI 02:35:29 Timp 5892 Cod 0 Puncte
20 Zboiu Marilena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:56:59 Timp 5379 Cod 0 Puncte
21 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:36:63 Timp 6393 Cod 0 Puncte
22 Astratini Ciprian Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:84 Timp 5380 Cod 0 Puncte
23 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:46:17 Timp 6529 Cod 0 Puncte
24 Grosu Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:46:37 Timp 6667 Cod 0 Puncte
25 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:27:10 Timp 5440 Cod 0 Puncte
26 Filimon Bogdan Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:04 Timp 6224 Cod 0 Puncte
27 Lataianu Aurelian Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 02:35:01 Timp 5829 Cod 0 Puncte
28 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:44 Timp 5208 Cod 0 Puncte
29 Petre Andrei Tiberius Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:36:04 Timp 5516 Cod 0 Puncte
30 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:40:32 Timp 6697 Cod 0 Puncte
31 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 02:40:90 Timp 6380 Cod 0 Puncte
32 Fernea Vlad Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:45:85 Timp 5929 Cod 0 Puncte
33 Szomboti Andrei Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 02:52:35 Timp 7109 Cod 0 Puncte
34 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:52:63 Timp 5199 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m fluture (14-16M custom)

1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:03 Timp 5784 Cod 0 Puncte
1 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:63 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:29 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:27:49 Timp 5475 Cod 0 Puncte
3 Niculescu Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:61 Timp 6833 Cod 0 Puncte
3 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:66 Timp 5398 Cod 0 Puncte
4 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:65 Timp 6239 Cod 0 Puncte
4 Nicolae Bianca Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:31 Timp 6423 Cod 0 Puncte
5 Predescu Petru Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:76 Timp 6047 Cod 0 Puncte
5 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:39 Timp 7843 Cod 0 Puncte
6 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:62 Timp 5290 Cod 0 Puncte
6 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:28:09 Timp 5483 Cod 0 Puncte
7 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:81 Timp 6446 Cod 0 Puncte
7 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:09 Timp 5557 Cod 0 Puncte
8 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:37 Timp 6069 Cod 0 Puncte
9 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 00:34:12 Timp 6754 Cod 0 Puncte
9 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:96 Timp 6951 Cod 0 Puncte
10 Veres Barta Timea Palma Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:50 Timp 6837 Cod 0 Puncte
10 Grosu Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:98 Timp 6667 Cod 0 Puncte
11 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 00:29:19 Timp 6236 Cod 0 Puncte
11 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:58 Timp 6131 Cod 0 Puncte
12 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:21 Timp 5827 Cod 0 Puncte
12 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:35:38 Timp 6730 Cod 0 Puncte
13 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:21 Timp 5560 Cod 0 Puncte
13 Comanescu Silvia Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:81 Timp 6708 Cod 0 Puncte
14 Ungureanu Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:24 Timp 6260 Cod 0 Puncte
14 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:35 Timp 7132 Cod 0 Puncte
15 Saitos Linda Stefania Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:58 Timp 6815 Cod 0 Puncte
15 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:65 Timp 5375 Cod 0 Puncte
16 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:95 Timp 4666 Cod 0 Puncte
17 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:99 Timp 5217 Cod 0 Puncte
17 Laurentiu Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:55 Timp 6469 Cod 0 Puncte
18 Cracea Larisa Georgiana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:07 Timp 6388 Cod 0 Puncte
18 Gornic Paul Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:31:21 Timp 6580 Cod 0 Puncte
19 Bokor Karina Francisca Clubul Sportiv Municipal Arad 00:35:22 Timp 6594 Cod 0 Puncte
19 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:44 Timp 6462 Cod 0 Puncte
20 Mitrofan Dana Florina Palatul copiilor Constanta 00:35:55 Timp 6484 Cod 0 Puncte
20 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:55 Timp 6529 Cod 0 Puncte
21 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:62 Timp 6393 Cod 0 Puncte
21 Cotofan Aura Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:26 Timp 7036 Cod 0 Puncte
22 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:84 Timp 6697 Cod 0 Puncte
22 Nicolescu Isabela Nicole Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:41 Timp 7059 Cod 0 Puncte
23 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:48 Timp 6726 Cod 0 Puncte
23 Rogoz Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:57 Timp 6814 Cod 0 Puncte
24 Zboiu Marilena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:72 Timp 5379 Cod 0 Puncte
24 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:34:09 Timp 6600 Cod 0 Puncte
25 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:77 Timp 6885 Cod 0 Puncte
25 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:69 Timp 5542 Cod 0 Puncte
26 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:73 Timp 5338 Cod 0 Puncte
26 Dragomir Mirela Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 00:38:25 Timp 6743 Cod 0 Puncte
27 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:95 Timp 5997 Cod 0 Puncte
27 Moldovan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:29 Timp 6847 Cod 0 Puncte
28 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:29:07 Timp 5477 Cod 0 Puncte
28 Balan Andreea Oana A. Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:38:56 Timp 6830 Cod 0 Puncte
29 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:29:70 Timp 5656 Cod 0 Puncte
29 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:97 Timp 7834 Cod 0 Puncte
30 Mezei Renata Tunde Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:50 Timp 6939 Cod 0 Puncte
30 Teodoru Victor Lucian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:78 Timp 6238 Cod 0 Puncte
31 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:90 Timp 5968 Cod 0 Puncte
32 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:29:91 Timp 7220 Cod 0 Puncte
33 Lataianu Aurelian Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:93 Timp 5829 Cod 0 Puncte
34 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:30:04 Timp 5468 Cod 0 Puncte
35 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:23 Timp 5975 Cod 0 Puncte
36 Pop Tudor Iulian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:37 Timp 5987 Cod 0 Puncte
37 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:53 Timp 5966 Cod 0 Puncte
38 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:63 Timp 5208 Cod 0 Puncte
39 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:77 Timp 5220 Cod 0 Puncte
40 Purcelea Cristian Alexand Palatul copiilor Constanta 00:31:00 Timp 5839 Cod 0 Puncte
41 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:08 Timp 6429 Cod 0 Puncte
42 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:08 Timp 6570 Cod 0 Puncte
43 Bisboaca Corneliu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:12 Timp 5450 Cod 0 Puncte
44 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:16 Timp 5199 Cod 0 Puncte
45 Astratini Ciprian Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:23 Timp 5380 Cod 0 Puncte
46 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:49 Timp 6380 Cod 0 Puncte
47 Vasile Daniel Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:53 Timp 5377 Cod 0 Puncte
48 Bisboaca Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:65 Timp 5456 Cod 0 Puncte
49 Dragoi Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:79 Timp 5362 Cod 0 Puncte
50 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:07 Timp 6456 Cod 0 Puncte
51 Jurca Robert Bogdan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:15 Timp 7050 Cod 0 Puncte
52 Apostu Adrian Georgian Liceul cu program sportiv Braila 00:33:31 Timp 6691 Cod 0 Puncte
53 Sersea Lucian Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:99 Timp 6651 Cod 0 Puncte
54 Pascu Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:23 Timp 4903 Cod 0 Puncte
55 Herman Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal Arad 00:34:47 Timp 6585 Cod 0 Puncte
56 Nae Lucian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:76 Timp 7418 Cod 0 Puncte
57 Toma Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:35:48 Timp 6024 Cod 0 Puncte
58 Voicu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:57 Timp 5378 Cod 0 Puncte
59 Costin Bogdan Daniel Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:12 Timp 6596 Cod 0 Puncte
255 Zgarta Florentina Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:31 Timp 6926 Cod 0 Puncte
255 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:09 Timp 6466 Cod 0 Puncte

7. 100 m liber (13-14F custom)

1 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:25:49 Timp 5361 Cod 0 Puncte
1 Anastasescu Horatiu Vlad Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:47:74 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Cracea Larisa Georgiana Clubul Sportiv Scolar Resita 04:32:97 Timp 6388 Cod 0 Puncte
2 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:51:49 Timp 5557 Cod 0 Puncte
3 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:39:23 Timp 7132 Cod 0 Puncte
3 Pop Tudor Iulian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:58:42 Timp 5987 Cod 0 Puncte
4 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 04:00:37 Timp 6236 Cod 0 Puncte
4 Dragomir Mirela Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 04:44:69 Timp 6743 Cod 0 Puncte
5 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:01:17 Timp 5220 Cod 0 Puncte
5 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:45:12 Timp 6885 Cod 0 Puncte
6 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 04:02:21 Timp 5475 Cod 0 Puncte
6 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:50:72 Timp 6464 Cod 0 Puncte
7 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:04:32 Timp 6069 Cod 0 Puncte
7 Feier Ana Clubul Sportiv Municipal Arad 04:53:56 Timp 6582 Cod 0 Puncte
8 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 04:06:74 Timp 7220 Cod 0 Puncte
9 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 04:10:84 Timp 5827 Cod 0 Puncte
10 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:12:07 Timp 6462 Cod 0 Puncte
11 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:15:09 Timp 6726 Cod 0 Puncte
12 Gornic Paul Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 04:19:41 Timp 6580 Cod 0 Puncte
13 Pavel Razvan Liceul cu program sportiv Braila 04:21:23 Timp 5886 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (14-16M custom)

1 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:77 Timp 5557 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:60 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:01:04 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:11 Timp 5367 Cod 0 Puncte
3 Scutaru Loredana Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:20:13 Timp 6252 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:01:08 Timp 5690 Cod 0 Puncte
4 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:20:48 Timp 6466 Cod 0 Puncte
4 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:02:83 Timp 5477 Cod 0 Puncte
5 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:06:37 Timp 5542 Cod 0 Puncte
5 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:88 Timp 6644 Cod 0 Puncte
6 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:14 Timp 5997 Cod 0 Puncte
6 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:35 Timp 5398 Cod 0 Puncte
7 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:41 Timp 6069 Cod 0 Puncte
7 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:26:59 Timp 6664 Cod 0 Puncte
8 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:87 Timp 5290 Cod 0 Puncte
8 Predescu Petru Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:13:90 Timp 6047 Cod 0 Puncte
9 Nicolae Bianca Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:25:18 Timp 6423 Cod 0 Puncte
9 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:06:41 Timp 5966 Cod 0 Puncte
10 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:06:77 Timp 6601 Cod 0 Puncte
10 Albu Sonia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:35 Timp 6885 Cod 0 Puncte
11 Niculescu Valentin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:07:98 Timp 6833 Cod 0 Puncte
11 Szabo Andreea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:30:55 Timp 6781 Cod 0 Puncte
12 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 02:08:09 Timp 5846 Cod 0 Puncte
12 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:52 Timp 6779 Cod 0 Puncte
13 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 02:09:38 Timp 6236 Cod 0 Puncte
13 Nicolescu Isabela Nicole Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:31:80 Timp 7059 Cod 0 Puncte
14 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:78 Timp 5560 Cod 0 Puncte
14 Comanescu Silvia Gabriela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:38 Timp 6708 Cod 0 Puncte
15 Pop Tudor Iulian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:66 Timp 5987 Cod 0 Puncte
15 Rogoz Denisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:86 Timp 6814 Cod 0 Puncte
16 Plesa Alexandra Florentia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:15 Timp 7134 Cod 0 Puncte
16 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:54 Timp 5217 Cod 0 Puncte
17 Ciuchea Camelia Georgiana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:27:53 Timp 6250 Cod 0 Puncte
17 Popescu Daniel Clubul WATER PITESTI 02:10:65 Timp 5901 Cod 0 Puncte
18 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:14:71 Timp 6393 Cod 0 Puncte
18 Cracea Larisa Georgiana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:18 Timp 6388 Cod 0 Puncte
19 Vasile Daniel Constantin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:16:47 Timp 5377 Cod 0 Puncte
19 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:75 Timp 5361 Cod 0 Puncte
20 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:93 Timp 6697 Cod 0 Puncte
20 Milos Paula Clubul Sportiv Municipal Arad 02:34:49 Timp 6592 Cod 0 Puncte
21 Lacatus Alexandra Bianca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:36:15 Timp 6698 Cod 0 Puncte
21 Astratini Ciprian Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:42 Timp 5380 Cod 0 Puncte
22 Zboiu Marilena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:40 Timp 5379 Cod 0 Puncte
22 Jurca Robert Bogdan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:19:80 Timp 7050 Cod 0 Puncte
23 Soare Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:74 Timp 6145 Cod 0 Puncte
23 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:87 Timp 6461 Cod 0 Puncte
24 Moga Nicoleta Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:41:90 Timp 7051 Cod 0 Puncte
24 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:21:18 Timp 7782 Cod 0 Puncte
25 Ples Anamaria Clubul Sportiv Municipal Arad 02:43:25 Timp 6575 Cod 0 Puncte
25 Oprean Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:14:75 Timp 5955 Cod 0 Puncte
26 Galca Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:15:73 Timp 5281 Cod 0 Puncte
26 Mezei Renata Tunde Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:46:98 Timp 6939 Cod 0 Puncte
27 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:78 Timp 5220 Cod 0 Puncte
27 Nemeth Gabriela Teodora Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:50:27 Timp 6974 Cod 0 Puncte
28 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:16:94 Timp 5827 Cod 0 Puncte
28 Georgescu Daiana Elisa Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:52:04 Timp 6971 Cod 0 Puncte
29 Sabau Luisa Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 03:03:39 Timp 7781 Cod 0 Puncte
29 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:68 Timp 5208 Cod 0 Puncte
30 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:90 Timp 5930 Cod 0 Puncte
31 Pavel Razvan Liceul cu program sportiv Braila 02:20:69 Timp 5886 Cod 0 Puncte
32 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:73 Timp 6677 Cod 0 Puncte
33 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:22:03 Timp 6456 Cod 0 Puncte
34 Dragoi Nicolae Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:75 Timp 5362 Cod 0 Puncte
35 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:54 Timp 6726 Cod 0 Puncte
36 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:23:79 Timp 6570 Cod 0 Puncte
37 Apostu Adrian Georgian Liceul cu program sportiv Braila 02:25:13 Timp 6691 Cod 0 Puncte
38 Mazilu Ciprian Dacian Clubul Sportiv Municipal Arad 02:25:19 Timp 6597 Cod 0 Puncte
39 Grosu Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:25:58 Timp 6667 Cod 0 Puncte
40 Sersea Lucian Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:72 Timp 6651 Cod 0 Puncte
41 Ionescu Mihai Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:42 Timp 5199 Cod 0 Puncte
42 Isfan Ovidiu Adrian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:33:93 Timp 6413 Cod 0 Puncte
43 Voicu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:28 Timp 5378 Cod 0 Puncte
44 Dumitrescu Cristian Victo Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:63 Timp 7046 Cod 0 Puncte
45 Costin Bogdan Daniel Clubul Sportiv Municipal Arad 02:38:92 Timp 6596 Cod 0 Puncte
46 Spiru Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:42:61 Timp 7096 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (14-16M custom)

1 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:45:40 Timp 5100 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:14:62 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:46:50 Timp 5690 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:19:17 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:46:75 Timp 6069 Cod 0 Puncte
3 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:24:41 Timp 6975 Cod 0 Puncte
4 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:37:24 Timp 6644 Cod 0 Puncte
4 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:57:17 Timp 5511 Cod 0 Puncte
5 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:44:16 Timp 6466 Cod 0 Puncte
5 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:02:91 Timp 6652 Cod 0 Puncte
6 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:03:88 Timp 5783 Cod 0 Puncte
6 Nicolae Bianca Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:44:38 Timp 6423 Cod 0 Puncte
7 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 05:05:22 Timp 5675 Cod 0 Puncte
7 Mitrofan Dana Florina Palatul copiilor Constanta 05:50:71 Timp 6484 Cod 0 Puncte
8 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:07:41 Timp 5968 Cod 0 Puncte
8 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 05:55:23 Timp 6754 Cod 0 Puncte
9 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:09:79 Timp 5742 Cod 0 Puncte
9 Saitos Linda Stefania Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 06:00:47 Timp 6815 Cod 0 Puncte
10 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 06:02:10 Timp 6464 Cod 0 Puncte
10 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:12:74 Timp 5440 Cod 0 Puncte
11 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 06:09:96 Timp 7132 Cod 0 Puncte
11 State Mihai Clubul WATER PITESTI 05:22:13 Timp 5892 Cod 0 Puncte
12 Filimon Bogdan Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:29:88 Timp 6224 Cod 0 Puncte
12 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:55:24 Timp 7834 Cod 0 Puncte
13 Ghiorghiu Alexandru C. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:31:65 Timp 6647 Cod 0 Puncte
14 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:34:34 Timp 6536 Cod 0 Puncte
15 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:38:45 Timp 6462 Cod 0 Puncte

10. 100 m spate (14-16M custom)

1 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:02:05 Timp 4158 Cod 0 Puncte
1 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:84 Timp 5367 Cod 0 Puncte
2 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:64 Timp 5511 Cod 0 Puncte
2 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:11:76 Timp 6975 Cod 0 Puncte
3 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:04:64 Timp 6600 Cod 0 Puncte
3 Zaharia Anca Luiza Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:14 Timp 6416 Cod 0 Puncte
4 Ghita Denisa Evelin Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:13:94 Timp 6879 Cod 0 Puncte
4 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 01:04:94 Timp 5468 Cod 0 Puncte
5 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:23 Timp 6464 Cod 0 Puncte
5 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:05:19 Timp 5483 Cod 0 Puncte
6 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:66 Timp 5975 Cod 0 Puncte
6 Bejan Oana Diana Palatul copiilor Constanta 01:16:75 Timp 6756 Cod 0 Puncte
7 Ungureanu Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:06:26 Timp 6260 Cod 0 Puncte
7 Bokor Karina Francisca Clubul Sportiv Municipal Arad 01:17:17 Timp 6594 Cod 0 Puncte
8 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:07:12 Timp 5857 Cod 0 Puncte
9 Zaharia Silvia Liceul cu program sportiv Braila 01:15:70 Timp 6732 Cod 0 Puncte
9 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:29 Timp 5212 Cod 0 Puncte
10 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:06:70 Timp 6369 Cod 0 Puncte
10 Nagy Noemi Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 01:18:34 Timp 7105 Cod 0 Puncte
11 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:75 Timp 6652 Cod 0 Puncte
11 Zgarta Florentina Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:56 Timp 6926 Cod 0 Puncte
12 Popescu Daniel Clubul WATER PITESTI 01:07:01 Timp 5901 Cod 0 Puncte
12 Manaila Andreea Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:12 Timp 6153 Cod 0 Puncte
13 Szabo Andreea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:01 Timp 6781 Cod 0 Puncte
13 Rodeanu Traian Remus Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:37 Timp 4745 Cod 0 Puncte
14 Burtoiu Agatha Georgiana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:22:77 Timp 6425 Cod 0 Puncte
14 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:07:53 Timp 7220 Cod 0 Puncte
15 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:81 Timp 6951 Cod 0 Puncte
15 Georgescu Daiana Elisa Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:23:54 Timp 6971 Cod 0 Puncte
16 Manea Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:08:01 Timp 6656 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:88 Timp 6279 Cod 0 Puncte
17 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:73 Timp 6429 Cod 0 Puncte
17 Taerel Roxana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:99 Timp 6417 Cod 0 Puncte
18 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:44 Timp 6536 Cod 0 Puncte
18 Scutaru Loredana Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:17:04 Timp 6252 Cod 0 Puncte
19 Ciuchea Camelia Georgiana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:17:54 Timp 6250 Cod 0 Puncte
19 Grosu Marius Georgian Liceul cu program sportiv Braila 01:12:20 Timp 6366 Cod 0 Puncte
20 Petrean Bianca Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:27:22 Timp 6779 Cod 0 Puncte
20 Szomboti Andrei Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 01:13:23 Timp 7109 Cod 0 Puncte
21 Butcaru Cristian Palatul copiilor Constanta 01:14:76 Timp 6492 Cod 0 Puncte
21 Moldovan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:81 Timp 6847 Cod 0 Puncte
22 Isfan Ovidiu Adrian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:38 Timp 6413 Cod 0 Puncte
22 Moga Nicoleta Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:95 Timp 7051 Cod 0 Puncte
23 Nemeth Gabriela Teodora Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:29:20 Timp 6974 Cod 0 Puncte
23 Kepert Leonard Ovidiu Palatul copiilor Constanta 01:17:50 Timp 6751 Cod 0 Puncte
24 Veres Barta Timea Palma Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:33:21 Timp 6837 Cod 0 Puncte
24 Burcea Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:09 Timp 5359 Cod 0 Puncte
25 Sabau Luisa Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:34:13 Timp 7781 Cod 0 Puncte
25 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:53 Timp 5552 Cod 0 Puncte
26 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:05:83 Timp 5477 Cod 0 Puncte
27 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:75 Timp 5103 Cod 0 Puncte
28 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:79 Timp 5580 Cod 0 Puncte
29 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:07:30 Timp 6239 Cod 0 Puncte
30 Spinu Ilian Enut Liceul cu program sportiv Braila 01:09:19 Timp 5884 Cod 0 Puncte
31 Oprean Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:23 Timp 5955 Cod 0 Puncte
32 Lataianu Aurelian Mihai Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:64 Timp 5829 Cod 0 Puncte
33 Petre Andrei Tiberius Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:42 Timp 5516 Cod 0 Puncte
34 Radulescu Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:11:09 Timp 5655 Cod 0 Puncte
35 Bisboaca Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:09 Timp 5456 Cod 0 Puncte
36 Pop Daniel Alin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:00 Timp 5930 Cod 0 Puncte
37 Bisboaca Corneliu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:45 Timp 5450 Cod 0 Puncte
38 Cherestesiu Adrian Alber Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:18:23 Timp 6873 Cod 0 Puncte
39 Fernea Vlad Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:87 Timp 5929 Cod 0 Puncte
40 Pascu Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:20:29 Timp 4903 Cod 0 Puncte
255 Grosu Alexandra Corina Liceul cu program sportiv Braila 01:15:28 Timp 6364 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

11. 50 m bras (13-14F custom)

1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:99 Timp 5894 Cod 0 Puncte
1 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:32:80 Timp 6239 Cod 0 Puncte
2 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:82 Timp 6644 Cod 0 Puncte
2 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:16 Timp 5100 Cod 0 Puncte
3 Sabo Florin Petru Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:33:32 Timp 5347 Cod 0 Puncte
3 Marcu Ioana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:38:04 Timp 6664 Cod 0 Puncte
4 Oprea Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:24 Timp 6466 Cod 0 Puncte
4 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:47 Timp 5440 Cod 0 Puncte
5 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:88 Timp 6839 Cod 0 Puncte
5 Stanciu Andrei Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:33:74 Timp 5656 Cod 0 Puncte
6 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:18 Timp 6131 Cod 0 Puncte
6 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:93 Timp 5783 Cod 0 Puncte
7 State Mihai Clubul WATER PITESTI 00:34:04 Timp 5892 Cod 0 Puncte
7 Chiritoiu Raluca Alex. Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:54 Timp 5361 Cod 0 Puncte
8 Manoliu Ana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:17 Timp 5290 Cod 0 Puncte
9 Dragomir Mirela Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 00:40:89 Timp 6743 Cod 0 Puncte
9 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:42 Timp 5968 Cod 0 Puncte
10 Szabo Andreea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:42:48 Timp 6781 Cod 0 Puncte
10 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:99 Timp 4666 Cod 0 Puncte
11 Pop Tudor Iulian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:34 Timp 5987 Cod 0 Puncte
11 Balan Andreea Oana A. Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:42:67 Timp 6830 Cod 0 Puncte
12 Teodoru Victor Lucian Liceul cu program sportiv Braila 00:34:56 Timp 6238 Cod 0 Puncte
12 Saitos Linda Stefania Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:36 Timp 6815 Cod 0 Puncte
13 Nicolescu Isabela Nicole Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:43:48 Timp 7059 Cod 0 Puncte
13 Toma Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:34:97 Timp 6024 Cod 0 Puncte
14 Prodescu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:07 Timp 5220 Cod 0 Puncte
14 Nemeth Gabriela Teodora Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:45:52 Timp 6974 Cod 0 Puncte
15 Stanescu Alina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:69 Timp 6446 Cod 0 Puncte
15 Rosioru Viorel Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 00:35:44 Timp 5885 Cod 0 Puncte
16 Herman Mihai Alexandru Clubul Sportiv Municipal Arad 00:35:65 Timp 6585 Cod 0 Puncte
17 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:57 Timp 6380 Cod 0 Puncte
17 Lacatus Alexandra Bianca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:40:89 Timp 6698 Cod 0 Puncte
18 Zboiu Marilena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:23 Timp 5379 Cod 0 Puncte
18 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:13 Timp 6461 Cod 0 Puncte
19 Laurentiu Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:37 Timp 6469 Cod 0 Puncte
19 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:51 Timp 6462 Cod 0 Puncte
20 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:43:98 Timp 7834 Cod 0 Puncte
20 Apostu Adrian Georgian Liceul cu program sportiv Braila 00:36:24 Timp 6691 Cod 0 Puncte
21 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:49 Timp 7782 Cod 0 Puncte
21 Mezei Renata Tunde Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:11 Timp 6939 Cod 0 Puncte
22 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:63 Timp 6429 Cod 0 Puncte
22 Plesa Alexandra Florentia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:52 Timp 7134 Cod 0 Puncte
23 Bordean Gabriela Denisa Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:45:08 Timp 8119 Cod 0 Puncte
23 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:35 Timp 6536 Cod 0 Puncte
24 Sabau Luisa Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:49:73 Timp 7781 Cod 0 Puncte
24 Astratini Ciprian Mihail Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:99 Timp 5380 Cod 0 Puncte
25 Olaru Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:52:08 Timp 8092 Cod 0 Puncte
25 Dhahbi Anis Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:98 Timp 7668 Cod 0 Puncte
26 Nae Lucian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:83 Timp 7418 Cod 0 Puncte
27 Filimon Bogdan Teodor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:84 Timp 6224 Cod 0 Puncte
28 Szekely Zsolt Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:87 Timp 6843 Cod 0 Puncte
29 Pintea Andrei Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:35:16 Timp 4167 Cod 0 Puncte
30 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 00:35:23 Timp 5675 Cod 0 Puncte
31 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:36:75 Timp 7174 Cod