Cont
SCEC 2023

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori ii bazin acoperit

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13-14F custom)

1 Chitu Catalin Alexandru LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 01:10:17 Timp 5783 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 14 ani 01:16:66 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Ionita Nicolae Andrei LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 01:11:56 Timp 5100 Cod 0 Puncte
2 Feier Ana MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 01:22:78 Timp 6582 Cod 0 Puncte
3 Demeny Helga STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 13 ani 01:25:04 Timp 6839 Cod 0 Puncte
3 Dragne Dan Stefan DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16 ani 01:11:96 Timp 5338 Cod 0 Puncte
4 Manoliu Ana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:26:54 Timp 5290 Cod 0 Puncte
4 Lazar George Sorin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 01:13:40 Timp 5440 Cod 0 Puncte
5 Marcu Ioana CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 13 ani 01:26:58 Timp 6664 Cod 0 Puncte
5 Urichianu Bogdan Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:14:04 Timp 6069 Cod 0 Puncte
6 Chiritoiu Raluca Alex. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:27:72 Timp 5361 Cod 0 Puncte
6 Anghelache Adrian Bogdan PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 01:14:52 Timp 5675 Cod 0 Puncte
7 Oprea Cristina STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 01:28:12 Timp 6466 Cod 0 Puncte
7 State Mihai WPT - Clubul WATER PITESTI 14 ani 01:14:76 Timp 5892 Cod 0 Puncte
8 Stoica Alexandra Cristina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:28:80 Timp 6131 Cod 0 Puncte
8 Zamfir Laurentiu Stefanit DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16 ani 01:16:36 Timp 5466 Cod 0 Puncte
9 Dragomir Mirela Alexandra LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 01:28:86 Timp 6743 Cod 0 Puncte
9 Rosioru Viorel Gabriel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 01:16:55 Timp 5885 Cod 0 Puncte
10 Birnaz Valeriu LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 01:16:88 Timp 6236 Cod 0 Puncte
10 Szabo Andreea LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 01:30:30 Timp 6781 Cod 0 Puncte
11 Talos Daniel Gheorghe LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 01:17:28 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Muntean(Manaila) Andreea Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:30:41 Timp 6153 Cod 0 Puncte
12 Filimon Bogdan Teodor SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 01:18:10 Timp 6224 Cod 0 Puncte
12 Raduta Elena Amalia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:32:28 Timp 6016 Cod 0 Puncte
13 Chirila Dragos Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 01:18:53 Timp 7174 Cod 0 Puncte
13 Saitos Linda Stefania BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 13 ani 01:32:55 Timp 6815 Cod 0 Puncte
14 Teodoru Victor Lucian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 01:18:70 Timp 6238 Cod 0 Puncte
14 Mezei Renata Tunde BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 13 ani 01:36:80 Timp 6939 Cod 0 Puncte
15 Chiriac Flavius Ghita SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 01:19:12 Timp 6380 Cod 0 Puncte
15 Ion Stefania Ecaterina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 01:37:14 Timp 6730 Cod 0 Puncte
16 Plesa Alexandra Florentia CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 01:37:70 Timp 7134 Cod 0 Puncte
17 Ozsvath Levente Mihaly BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 01:17:80 Timp 6462 Cod 0 Puncte
17 Lacatus Alexandra Bianca SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 14 ani 01:31:03 Timp 6698 Cod 0 Puncte
18 Crisan Marius Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 01:20:11 Timp 6461 Cod 0 Puncte
18 Lupascu Manuela Lavinia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:31:60 Timp 5367 Cod 0 Puncte
19 Nas Bogdan Emil CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 14 ani 01:21:86 Timp 7782 Cod 0 Puncte
19 Zboiu Marilena LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:33:29 Timp 5379 Cod 0 Puncte
20 Corneliu Mihai Alin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 01:23:50 Timp 6677 Cod 0 Puncte
20 Laurentiu Andreea STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 01:36:52 Timp 6469 Cod 0 Puncte
21 Herman Mihai Alexandru MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 01:23:57 Timp 6585 Cod 0 Puncte
21 Nemeth Gabriela Teodora MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 01:37:18 Timp 6974 Cod 0 Puncte
22 Apostu Adrian Georgian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 01:23:95 Timp 6691 Cod 0 Puncte
22 Balan Andreea Oana A. SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 13 ani 01:37:92 Timp 6830 Cod 0 Puncte
23 Dinga Stefania Patricia MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 13 ani 01:38:16 Timp 7012 Cod 0 Puncte
23 Craciunescu Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:27:00 Timp 6429 Cod 0 Puncte
24 Ionescu Anca Maria MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 01:38:34 Timp 6966 Cod 0 Puncte
24 Mazilu Ciprian Dacian MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 01:28:01 Timp 6597 Cod 0 Puncte
25 Nicolescu Isabela Nicole SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 13 ani 01:38:57 Timp 7059 Cod 0 Puncte
25 Secuiu Aurelian Pavel SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 01:16:60 Timp 5509 Cod 0 Puncte
26 Cotofan Aura Raluca LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 01:39:79 Timp 7036 Cod 0 Puncte
26 Babici Tiberiu Ioan LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 01:19:08 Timp 6570 Cod 0 Puncte
27 Jivcovici Ioana Natalia STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 01:42:15 Timp 7834 Cod 0 Puncte
27 Nae Lucian BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 15 ani 01:20:60 Timp 7418 Cod 0 Puncte
28 Sabau Luisa CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 13 ani 01:46:73 Timp 7781 Cod 0 Puncte
28 Rizescu Dobre Bogdan Ionu LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:21:33 Timp 5213 Cod 0 Puncte
29 Moldovan Alexandra STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 13 ani 01:48:12 Timp 6847 Cod 0 Puncte
29 Milian Alin Ionut PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 01:23:37 Timp 5857 Cod 0 Puncte
30 Toma Valentin MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 15 ani 01:23:51 Timp 6024 Cod 0 Puncte
31 Pui Ioan Gelu STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 16 ani 01:23:67 Timp 5752 Cod 0 Puncte
32 Rosu Ionut LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 01:25:80 Timp 5745 Cod 0 Puncte
33 Fernea Vlad Adrian BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 01:26:85 Timp 5929 Cod 0 Puncte
34 Purcelea Cristian Alexand PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 01:28:07 Timp 5839 Cod 0 Puncte
35 Dumitrescu Cristian Victo ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 14 ani 01:35:23 Timp 7046 Cod 0 Puncte
255 Scurtu Silviu Eugen LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:17:53 Timp 4666 Cod 0 Puncte

2. 1500 m liber (14-16M custom)

1 David Remus Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 16:34:56 Timp 5690 Cod 0 Puncte
2 Ochirosi Cosmin Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 17:25:25 Timp 5477 Cod 0 Puncte
3 Duta Victor CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 17:34:96 Timp 5103 Cod 0 Puncte
4 Patru Bogdan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 17:36:29 Timp 5742 Cod 0 Puncte
5 Nanu Claudiu Horatiu CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 17:50:13 Timp 5560 Cod 0 Puncte
6 Pop Daniel Alin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 18:34:39 Timp 5930 Cod 0 Puncte
7 Secuiu Aurelian Pavel SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 18:34:59 Timp 5509 Cod 0 Puncte
8 Oprean Vasile ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 19:17:36 Timp 5955 Cod 0 Puncte
9 Dumitrescu Stefan Andrei ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 19:23:01 Timp 5716 Cod 0 Puncte
10 Petre Andrei Tiberius SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 20:23:54 Timp 5516 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (13-14F custom)

1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 00:29:12 Timp 5784 Cod 0 Puncte
1 Anastasescu Horatiu Vlad DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16 ani 00:25:28 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Scutaru Loredana Elena SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 14 ani 00:29:67 Timp 6252 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:25:50 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Calinescu Denice STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 00:30:48 Timp 7843 Cod 0 Puncte
3 Patru Vladut Alexandru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 00:25:92 Timp 5557 Cod 0 Puncte
4 Tudose Denisa Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:30:60 Timp 5398 Cod 0 Puncte
4 Varga Ferenc Attila LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:25:98 Timp 5552 Cod 0 Puncte
5 Ciuchea Camelia Georgiana SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 14 ani 00:30:66 Timp 6250 Cod 0 Puncte
5 Ungureanu Alexandru SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 00:26:53 Timp 6260 Cod 0 Puncte
6 Predescu Petru Cristian SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 15 ani 00:26:64 Timp 6047 Cod 0 Puncte
6 Manoliu Ana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:30:92 Timp 5290 Cod 0 Puncte
7 Pintea Ovidiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:27:40 Timp 5542 Cod 0 Puncte
7 Oprea Cristina STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 00:31:35 Timp 6466 Cod 0 Puncte
8 Ochirosi Cosmin Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 00:27:55 Timp 5477 Cod 0 Puncte
8 Marcu Ioana CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 13 ani 00:31:91 Timp 6664 Cod 0 Puncte
9 Vartan Bogdan Constantin PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 00:26:71 Timp 5846 Cod 0 Puncte
9 Lacatis Cristina Mihaela LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 00:32:05 Timp 6777 Cod 0 Puncte
10 Niculescu Valentin SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 15 ani 00:27:05 Timp 6833 Cod 0 Puncte
10 Soare Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:32:06 Timp 6145 Cod 0 Puncte
11 Caciuc Vlad Razvan LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 00:27:24 Timp 5975 Cod 0 Puncte
11 Scarlat Roxana Georgeta CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 00:32:23 Timp 7132 Cod 0 Puncte
12 Nicolae Bianca SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 13 ani 00:32:31 Timp 6423 Cod 0 Puncte
12 Macovei Dani Costin SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 00:27:34 Timp 6261 Cod 0 Puncte
13 Ion Stefania Ecaterina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 00:32:35 Timp 6730 Cod 0 Puncte
13 Tatar Gheorghe Cristian LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 00:27:67 Timp 6527 Cod 0 Puncte
14 Zgarta Florentina Lorena SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 13 ani 00:32:99 Timp 6926 Cod 0 Puncte
14 Roescu Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:27:85 Timp 5217 Cod 0 Puncte
15 Burtoiu Agatha Georgiana DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 13 ani 00:33:09 Timp 6425 Cod 0 Puncte
15 Dolha Claudiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 00:28:04 Timp 5966 Cod 0 Puncte
16 Nagy Noemi DEM - Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 13 ani 00:33:27 Timp 7105 Cod 0 Puncte
16 Teodoru Victor Lucian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 00:28:51 Timp 6238 Cod 0 Puncte
17 Bokor Karina Francisca MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 00:31:20 Timp 6594 Cod 0 Puncte
17 Popescu Daniel WPT - Clubul WATER PITESTI 14 ani 00:27:72 Timp 5901 Cod 0 Puncte
18 Grosu Claudiu Gabriel CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 14 ani 00:28:02 Timp 6667 Cod 0 Puncte
18 Ghita Denisa Evelin MTS - Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 14 ani 00:31:22 Timp 6879 Cod 0 Puncte
19 Vasile Daniel Constantin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:28:46 Timp 5377 Cod 0 Puncte
19 Grosu Alexandra Corina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 00:31:33 Timp 6364 Cod 0 Puncte
20 Constandache Constantin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:28:88 Timp 6697 Cod 0 Puncte
20 Ungureanu Georgeta BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 00:31:86 Timp 6464 Cod 0 Puncte
21 Cioltea Tudor Costel BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 00:28:95 Timp 6536 Cod 0 Puncte
21 Lacatus Alexandra Bianca SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 14 ani 00:32:39 Timp 6698 Cod 0 Puncte
22 Gornic Paul Cristian MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 00:29:05 Timp 6580 Cod 0 Puncte
22 Milos Paula MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 00:32:51 Timp 6592 Cod 0 Puncte
23 Dragoi Nicolae LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:29:15 Timp 5362 Cod 0 Puncte
23 Chiritoiu Raluca Alex. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:32:63 Timp 5361 Cod 0 Puncte
24 Toma Ioan Alexandru BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 14 ani 00:29:15 Timp 5375 Cod 0 Puncte
24 Comanescu Silvia Gabriela CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 00:33:08 Timp 6708 Cod 0 Puncte
25 Oprescu Mihaela Gabriela PCT - Palatul copiilor Constanta 13 ani 00:33:19 Timp 6754 Cod 0 Puncte
25 Petrescu Dorel Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 00:27:10 Timp 5511 Cod 0 Puncte
26 Saitos Linda Stefania BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 13 ani 00:33:31 Timp 6815 Cod 0 Puncte
26 Caraus Teodor SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 00:27:28 Timp 5515 Cod 0 Puncte
27 Cotofan Aura Raluca LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 00:33:61 Timp 7036 Cod 0 Puncte
27 Vultur Bogdan Valerian SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 00:27:32 Timp 6265 Cod 0 Puncte
28 Jurj Roxana LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 00:33:71 Timp 6768 Cod 0 Puncte
28 Belciugan Angelo George LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 00:27:37 Timp 5468 Cod 0 Puncte
29 Petrean Bianca Ioana LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 00:33:79 Timp 6779 Cod 0 Puncte
29 Dobrea Daniel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 00:27:41 Timp 5483 Cod 0 Puncte
30 Coci Alexandru LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:27:80 Timp 5997 Cod 0 Puncte
30 Zaharia Silvia LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 00:33:80 Timp 6732 Cod 0 Puncte
31 Grecu Titus Andrei SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 16 ani 00:27:96 Timp 5580 Cod 0 Puncte
31 Albu Sonia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:33:89 Timp 6885 Cod 0 Puncte
32 Pasolea Krucsai Oliviu SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 00:28:25 Timp 5827 Cod 0 Puncte
32 Nicolescu Isabela Nicole SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 13 ani 00:33:92 Timp 7059 Cod 0 Puncte
33 Prodescu Bogdan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:28:28 Timp 5220 Cod 0 Puncte
33 Balan Andreea Oana A. SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 13 ani 00:34:38 Timp 6830 Cod 0 Puncte
34 Pui Ioan Gelu STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 16 ani 00:28:38 Timp 5752 Cod 0 Puncte
34 Moldovan Alexandra STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 13 ani 00:34:61 Timp 6847 Cod 0 Puncte
35 Feraru Catalin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:28:43 Timp 5208 Cod 0 Puncte
35 Stanescu Alina Nicoleta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:34:80 Timp 6446 Cod 0 Puncte
36 Nastasescu Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 00:28:48 Timp 6369 Cod 0 Puncte
36 Nicolae Amalia Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 00:34:91 Timp 6279 Cod 0 Puncte
37 Pop Tudor Iulian LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 00:28:66 Timp 5987 Cod 0 Puncte
37 Ioan Miruna CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 13 ani 00:34:93 Timp 7784 Cod 0 Puncte
38 Okros Brian GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 15 ani 00:28:88 Timp 6030 Cod 0 Puncte
38 Ples Anamaria MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 00:34:93 Timp 6575 Cod 0 Puncte
39 Plesa Alexandra Florentia CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 00:34:97 Timp 7134 Cod 0 Puncte
39 Manolache Alexandru Lucia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 00:28:92 Timp 6221 Cod 0 Puncte
40 Moga Nicoleta Andreea ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 13 ani 00:35:09 Timp 7051 Cod 0 Puncte
40 Lataianu Aurelian Mihai SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 00:29:06 Timp 5829 Cod 0 Puncte
41 Mezei Renata Tunde BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 13 ani 00:36:04 Timp 6939 Cod 0 Puncte
41 Blaga Razvan Cosmin MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 00:29:15 Timp 6600 Cod 0 Puncte
42 Giurgiu Madalina STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 00:38:07 Timp 7839 Cod 0 Puncte
42 Szomboti Andrei DEM - Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 14 ani 00:29:28 Timp 7109 Cod 0 Puncte
43 Jivcovici Ioana Natalia STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 00:38:47 Timp 7834 Cod 0 Puncte
43 Coicici Miroslav Radu SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 00:29:33 Timp 6393 Cod 0 Puncte
44 Babici Tiberiu Ioan LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 00:29:56 Timp 6570 Cod 0 Puncte
44 Sabau Luisa CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 13 ani 00:40:43 Timp 7781 Cod 0 Puncte
45 Ozsvath Levente Mihaly BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 00:29:64 Timp 6462 Cod 0 Puncte
46 Pop Daniel Alin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 00:29:76 Timp 5930 Cod 0 Puncte
47 Crisan Marius Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 00:29:87 Timp 6461 Cod 0 Puncte
48 Astratini Ciprian Mihail LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:29:92 Timp 5380 Cod 0 Puncte
49 Craciunescu Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:29:95 Timp 6429 Cod 0 Puncte
50 Mali Mihaly BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 00:30:06 Timp 6460 Cod 0 Puncte
51 Domokos Robert BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 00:30:06 Timp 6456 Cod 0 Puncte
52 Apostu Adrian Georgian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 00:30:14 Timp 6691 Cod 0 Puncte
53 Sabo Florin Petru GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 16 ani 00:30:27 Timp 5347 Cod 0 Puncte
54 Sesterac Alin Cosmin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 00:30:31 Timp 7208 Cod 0 Puncte
55 Matei Mihai Florin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:30:33 Timp 6726 Cod 0 Puncte
56 Corneliu Mihai Alin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:30:35 Timp 6677 Cod 0 Puncte
57 Tecar Dorin Daniel LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 00:30:49 Timp 6529 Cod 0 Puncte
58 Jurca Robert Bogdan ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 14 ani 00:30:56 Timp 7050 Cod 0 Puncte
59 Mazilu Ciprian Dacian MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 00:30:59 Timp 6597 Cod 0 Puncte
60 Purcelea Cristian Alexand PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 00:30:60 Timp 5839 Cod 0 Puncte
61 Rodeanu Traian Remus CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:30:71 Timp 4745 Cod 0 Puncte
62 Nas Bogdan Emil CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 14 ani 00:30:92 Timp 7782 Cod 0 Puncte
63 Grosu Marius Georgian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 00:30:98 Timp 6366 Cod 0 Puncte
64 Isfan Ovidiu Adrian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 00:31:06 Timp 6413 Cod 0 Puncte
65 Butcaru Cristian PCT - Palatul copiilor Constanta 14 ani 00:31:59 Timp 6492 Cod 0 Puncte
66 Ungureanu Catalin Gabriel LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 14 ani 00:32:28 Timp 5737 Cod 0 Puncte
67 Rosu Ionut LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 00:32:30 Timp 5745 Cod 0 Puncte
68 Herman Mihai Alexandru MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 00:32:36 Timp 6585 Cod 0 Puncte
69 Costin Bogdan Daniel MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 00:32:87 Timp 6596 Cod 0 Puncte
70 Dumitrescu Cristian Victo ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 14 ani 00:35:11 Timp 7046 Cod 0 Puncte

4. 800 m liber (13-14F custom)

1 Tudose Constantin SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 09:07:67 Timp 6652 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 09:33:80 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Urichianu Bogdan Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 09:14:00 Timp 6069 Cod 0 Puncte
2 Sumalan Iuliana Mihaela MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 10:06:80 Timp 6975 Cod 0 Puncte
3 Popescu Daniel WPT - Clubul WATER PITESTI 14 ani 09:44:97 Timp 5901 Cod 0 Puncte
3 Ciorobea Gabriela Iulia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 10:09:75 Timp 6644 Cod 0 Puncte
4 Rodeanu Traian Remus CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 09:52:45 Timp 4745 Cod 0 Puncte
4 Lupascu Manuela Lavinia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 10:22:48 Timp 5367 Cod 0 Puncte
5 Ghiorghiu Alexandru C. SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 10:06:14 Timp 6647 Cod 0 Puncte
5 Ungureanu Georgeta BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 10:36:22 Timp 6464 Cod 0 Puncte
6 Bejan Oana Diana PCT - Palatul copiilor Constanta 13 ani 10:38:83 Timp 6756 Cod 0 Puncte
6 Tatar Gheorghe Cristian LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 10:10:57 Timp 6527 Cod 0 Puncte
7 Petrean Bianca Ioana LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 10:53:54 Timp 6779 Cod 0 Puncte
7 Sersea Lucian Ionut SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 10:11:19 Timp 6651 Cod 0 Puncte
8 Szabo Andreea LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 11:24:38 Timp 6781 Cod 0 Puncte
8 Tecar Dorin Daniel LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 10:21:94 Timp 6529 Cod 0 Puncte
9 Jurj Roxana LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 11:33:91 Timp 6768 Cod 0 Puncte
9 Cioltea Tudor Costel BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 10:30:10 Timp 6536 Cod 0 Puncte
10 Moga Nicoleta Andreea ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 13 ani 11:38:61 Timp 7051 Cod 0 Puncte
10 Sesterac Alin Cosmin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 10:32:14 Timp 7208 Cod 0 Puncte
11 Calinescu Denice STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 12:31:71 Timp 7843 Cod 0 Puncte
12 Oprea Cristina STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 13:47:73 Timp 6466 Cod 0 Puncte

5. 200 m mixt (13-14F custom)

1 Petrescu Dorel Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 02:14:63 Timp 5511 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 14 ani 02:27:78 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 David Remus Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 02:15:70 Timp 5690 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 02:29:82 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Ionita Nicolae Andrei LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 02:17:33 Timp 5100 Cod 0 Puncte
3 Sumalan Iuliana Mihaela MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 02:40:08 Timp 6975 Cod 0 Puncte
4 Lupascu Manuela Lavinia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:44:60 Timp 5367 Cod 0 Puncte
4 Urichianu Bogdan Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:19:80 Timp 6069 Cod 0 Puncte
5 Tudose Denisa Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:45:40 Timp 5398 Cod 0 Puncte
5 Chitu Catalin Alexandru LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 02:22:68 Timp 5783 Cod 0 Puncte
6 Oprea Cristina STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 02:45:58 Timp 6466 Cod 0 Puncte
6 Birnaz Valeriu LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 02:25:02 Timp 6236 Cod 0 Puncte
7 Nagy Noemi DEM - Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 13 ani 02:47:38 Timp 7105 Cod 0 Puncte
7 Nanu Claudiu Horatiu CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 02:25:69 Timp 5560 Cod 0 Puncte
8 Grosu Alexandra Corina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 02:48:79 Timp 6364 Cod 0 Puncte
8 Tudose Constantin SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 02:35:00 Timp 6652 Cod 0 Puncte
9 Raduta Elena Amalia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:48:46 Timp 6016 Cod 0 Puncte
9 Patru Bogdan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 02:27:42 Timp 5742 Cod 0 Puncte
10 Albu Sonia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:52:53 Timp 6885 Cod 0 Puncte
10 Vartan Bogdan Constantin PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 02:27:65 Timp 5846 Cod 0 Puncte
11 Talos Daniel Gheorghe LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 02:30:23 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Muntean(Manaila) Andreea Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:56:42 Timp 6153 Cod 0 Puncte
12 Prodescu Bogdan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:30:69 Timp 5220 Cod 0 Puncte
12 Scarlat Roxana Georgeta CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 02:56:47 Timp 7132 Cod 0 Puncte
13 Filimon Bogdan Teodor SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 02:32:07 Timp 6224 Cod 0 Puncte
13 Stoica Alexandra Cristina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 03:03:46 Timp 6131 Cod 0 Puncte
14 Roescu Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:45:31 Timp 5217 Cod 0 Puncte
14 Stanescu Alina Nicoleta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 03:03:70 Timp 6446 Cod 0 Puncte
15 Stefanescu Radu Ioan DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 15 ani 02:45:86 Timp 7220 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Mirela Alexandra LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 03:04:59 Timp 6743 Cod 0 Puncte
16 Zgarta Florentina Lorena SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 13 ani 03:15:14 Timp 6926 Cod 0 Puncte
17 Blaga Razvan Cosmin MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 02:31:54 Timp 6600 Cod 0 Puncte
17 Mitrofan Dana Florina PCT - Palatul copiilor Constanta 14 ani 02:52:34 Timp 6484 Cod 0 Puncte
18 Cioltea Tudor Costel BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 02:32:66 Timp 6536 Cod 0 Puncte
18 Zboiu Marilena LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:54:63 Timp 5379 Cod 0 Puncte
19 Toma Ioan Alexandru BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 14 ani 02:32:88 Timp 5375 Cod 0 Puncte
19 Bokor Karina Francisca MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 02:55:78 Timp 6594 Cod 0 Puncte
20 Leucuta Robert Octavian STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 02:37:04 Timp 6951 Cod 0 Puncte
20 Laurentiu Andreea STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 03:07:16 Timp 6469 Cod 0 Puncte
21 Constandache Constantin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 02:37:08 Timp 6697 Cod 0 Puncte
21 Georgescu Daiana Elisa MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 03:07:47 Timp 6971 Cod 0 Puncte
22 Ozsvath Levente Mihaly BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 02:37:15 Timp 6462 Cod 0 Puncte
22 Calinescu Denice STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 03:09:19 Timp 7843 Cod 0 Puncte
23 Coicici Miroslav Radu SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 02:38:41 Timp 6393 Cod 0 Puncte
23 Nemeth Gabriela Teodora MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 03:09:28 Timp 6974 Cod 0 Puncte
24 State Mihai WPT - Clubul WATER PITESTI 14 ani 02:50:61 Timp 5892 Cod 0 Puncte
24 Soare Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 03:14:54 Timp 6145 Cod 0 Puncte
25 Moldovan Alexandra STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 13 ani 03:15:02 Timp 6847 Cod 0 Puncte
25 Ermalai Victor LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 02:25:05 Timp 5475 Cod 0 Puncte
26 Giurgiu Madalina STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 03:30:56 Timp 7839 Cod 0 Puncte
26 Lazar George Sorin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 02:25:66 Timp 5440 Cod 0 Puncte
27 Dobrea Daniel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 02:28:73 Timp 5483 Cod 0 Puncte
28 Coci Alexandru LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 02:29:05 Timp 5997 Cod 0 Puncte
29 Anghelache Adrian Bogdan PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 02:30:27 Timp 5675 Cod 0 Puncte
30 Niculescu Valentin SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 15 ani 02:32:70 Timp 6833 Cod 0 Puncte
31 Brehar Danut Lucian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:33:05 Timp 5212 Cod 0 Puncte
32 Milian Alin Ionut PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 02:33:58 Timp 5857 Cod 0 Puncte
33 Manolache Alexandru Lucia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 02:35:24 Timp 6221 Cod 0 Puncte
34 Feraru Catalin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:35:98 Timp 5208 Cod 0 Puncte
35 Spinu Ilian Enut LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 02:37:50 Timp 5884 Cod 0 Puncte
36 Lataianu Aurelian Mihai SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 02:37:96 Timp 5829 Cod 0 Puncte
37 Pop Tudor Iulian LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 02:38:84 Timp 5987 Cod 0 Puncte
38 Rizescu Dobre Bogdan Ionu LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:39:18 Timp 5213 Cod 0 Puncte
39 Pasolea Krucsai Oliviu SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 02:40:22 Timp 5827 Cod 0 Puncte
40 Grosu Marius Georgian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 02:40:50 Timp 6366 Cod 0 Puncte
41 Vasile Daniel Constantin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:41:11 Timp 5377 Cod 0 Puncte
42 Pavel Razvan LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 02:41:96 Timp 5886 Cod 0 Puncte
43 Grosu Claudiu Gabriel CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 14 ani 02:42:57 Timp 6667 Cod 0 Puncte
44 Sersea Lucian Ionut SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 02:43:00 Timp 6651 Cod 0 Puncte
45 Astratini Ciprian Mihail LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:44:55 Timp 5380 Cod 0 Puncte
46 Sabo Florin Petru GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 16 ani 02:45:84 Timp 5347 Cod 0 Puncte
47 Apostu Adrian Georgian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 02:47:11 Timp 6691 Cod 0 Puncte
48 Nae Lucian BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 15 ani 02:47:19 Timp 7418 Cod 0 Puncte
49 Dragoi Nicolae LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:48:11 Timp 5362 Cod 0 Puncte
50 Matei Mihai Florin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 02:48:64 Timp 6726 Cod 0 Puncte
51 Jurca Robert Bogdan ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 14 ani 02:49:49 Timp 7050 Cod 0 Puncte
52 Fernea Vlad Adrian BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 02:49:91 Timp 5929 Cod 0 Puncte
53 Szomboti Andrei DEM - Clubul Sportiv DELPHIN MEDIAS 14 ani 02:50:93 Timp 7109 Cod 0 Puncte
54 Okros Brian GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 15 ani 02:52:70 Timp 6030 Cod 0 Puncte
255 Dolha Claudiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 02:32:10 Timp 5966 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m fluture (14-16M custom)

1 Obretin Catalin Florin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:27:40 Timp 4662 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 00:30:36 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Patru Vladut Alexandru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 00:28:19 Timp 5557 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 14 ani 00:30:70 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Predescu Petru Cristian SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 15 ani 00:28:55 Timp 6047 Cod 0 Puncte
3 Tudose Denisa Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:34:16 Timp 5398 Cod 0 Puncte
4 Ermalai Victor LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 00:28:78 Timp 5475 Cod 0 Puncte
4 Manoliu Ana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:34:53 Timp 5290 Cod 0 Puncte
5 Dobrea Daniel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 00:29:22 Timp 5483 Cod 0 Puncte
5 Calinescu Denice STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 00:34:66 Timp 7843 Cod 0 Puncte
6 Niculescu Valentin SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 15 ani 00:29:23 Timp 6833 Cod 0 Puncte
6 Oprea Cristina STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 00:34:74 Timp 6466 Cod 0 Puncte
7 Nanu Claudiu Horatiu CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 00:29:67 Timp 5560 Cod 0 Puncte
7 Stanescu Alina Nicoleta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:35:11 Timp 6446 Cod 0 Puncte
8 Scarlat Roxana Georgeta CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 00:36:22 Timp 7132 Cod 0 Puncte
8 Pintea Ovidiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:29:97 Timp 5542 Cod 0 Puncte
9 Oprescu Mihaela Gabriela PCT - Palatul copiilor Constanta 13 ani 00:34:89 Timp 6754 Cod 0 Puncte
9 Pasolea Krucsai Oliviu SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 00:29:84 Timp 5827 Cod 0 Puncte
10 Stoica Alexandra Cristina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:35:52 Timp 6131 Cod 0 Puncte
10 Teodoru Victor Lucian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 00:30:00 Timp 6238 Cod 0 Puncte
11 Ion Stefania Ecaterina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 00:36:20 Timp 6730 Cod 0 Puncte
11 Grosu Claudiu Gabriel CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 14 ani 00:30:28 Timp 6667 Cod 0 Puncte
12 Comanescu Silvia Gabriela CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 00:36:23 Timp 6708 Cod 0 Puncte
12 Toma Ioan Alexandru BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 14 ani 00:30:38 Timp 5375 Cod 0 Puncte
13 Raduta Elena Amalia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:36:96 Timp 6016 Cod 0 Puncte
13 Lataianu Aurelian Mihai SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 00:30:41 Timp 5829 Cod 0 Puncte
14 Scurtu Silviu Eugen LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:30:91 Timp 4666 Cod 0 Puncte
14 Saitos Linda Stefania BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 13 ani 00:36:97 Timp 6815 Cod 0 Puncte
15 Ungureanu Alexandru SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 00:31:16 Timp 6260 Cod 0 Puncte
15 Nicolescu Isabela Nicole SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 13 ani 00:38:33 Timp 7059 Cod 0 Puncte
16 Birnaz Valeriu LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 00:33:60 Timp 6236 Cod 0 Puncte
16 Zgarta Florentina Lorena SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 13 ani 00:40:60 Timp 6926 Cod 0 Puncte
17 Leucuta Robert Octavian STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 00:30:36 Timp 6951 Cod 0 Puncte
17 Zboiu Marilena LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:36:28 Timp 5379 Cod 0 Puncte
18 Roescu Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:30:41 Timp 5217 Cod 0 Puncte
18 Cotofan Aura Raluca LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 00:37:48 Timp 7036 Cod 0 Puncte
19 Moldovan Alexandra STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 13 ani 00:38:00 Timp 6847 Cod 0 Puncte
19 Ozsvath Levente Mihaly BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 00:31:18 Timp 6462 Cod 0 Puncte
20 Jurj Roxana LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 00:38:10 Timp 6768 Cod 0 Puncte
20 Tatar Gheorghe Cristian LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 00:31:46 Timp 6527 Cod 0 Puncte
21 Laurentiu Andreea STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 00:38:12 Timp 6469 Cod 0 Puncte
21 Cioltea Tudor Costel BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 00:31:55 Timp 6536 Cod 0 Puncte
22 Dragomir Mirela Alexandra LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 00:39:24 Timp 6743 Cod 0 Puncte
22 Tecar Dorin Daniel LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 00:31:92 Timp 6529 Cod 0 Puncte
23 Soare Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:40:22 Timp 6145 Cod 0 Puncte
23 Vasile Daniel Constantin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:32:69 Timp 5377 Cod 0 Puncte
24 Muntean(Manaila) Andreea Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:40:65 Timp 6153 Cod 0 Puncte
24 Constandache Constantin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:32:74 Timp 6697 Cod 0 Puncte
25 Balan Andreea Oana A. SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 13 ani 00:40:91 Timp 6830 Cod 0 Puncte
25 Dragne Dan Stefan DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16 ani 00:29:52 Timp 5338 Cod 0 Puncte
26 Mezei Renata Tunde BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 13 ani 00:41:64 Timp 6939 Cod 0 Puncte
26 Coci Alexandru LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:29:76 Timp 5997 Cod 0 Puncte
27 Jivcovici Ioana Natalia STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 00:42:18 Timp 7834 Cod 0 Puncte
27 Zamfir Laurentiu Stefanit DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16 ani 00:30:04 Timp 5466 Cod 0 Puncte
28 Pui Ioan Gelu STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 16 ani 00:30:70 Timp 5752 Cod 0 Puncte
28 Giurgiu Madalina STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 00:46:16 Timp 7839 Cod 0 Puncte
29 Talos Daniel Gheorghe LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 00:30:94 Timp 5968 Cod 0 Puncte
30 Feraru Catalin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:31:05 Timp 5208 Cod 0 Puncte
31 Belciugan Angelo George LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 00:31:06 Timp 5468 Cod 0 Puncte
32 Dolha Claudiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 00:31:10 Timp 5966 Cod 0 Puncte
33 Vultur Bogdan Valerian SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 00:31:15 Timp 6265 Cod 0 Puncte
34 Okros Brian GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 15 ani 00:31:63 Timp 6030 Cod 0 Puncte
35 Manolache Alexandru Lucia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 00:31:93 Timp 6221 Cod 0 Puncte
36 Coicici Miroslav Radu SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 00:32:35 Timp 6393 Cod 0 Puncte
37 Filimon Bogdan Teodor SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 00:32:37 Timp 6224 Cod 0 Puncte
38 Petre Andrei Tiberius SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 00:32:67 Timp 5516 Cod 0 Puncte
39 Gornic Paul Cristian MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 00:32:67 Timp 6580 Cod 0 Puncte
40 Sesterac Alin Cosmin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 00:32:76 Timp 7208 Cod 0 Puncte
41 Astratini Ciprian Mihail LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:33:06 Timp 5380 Cod 0 Puncte
42 Dragoi Nicolae LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:33:18 Timp 5362 Cod 0 Puncte
43 Purcelea Cristian Alexand PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 00:33:48 Timp 5839 Cod 0 Puncte
44 Matei Mihai Florin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:33:62 Timp 6726 Cod 0 Puncte
45 Grosu Marius Georgian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 00:33:72 Timp 6366 Cod 0 Puncte
46 Sersea Lucian Ionut SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 00:33:73 Timp 6651 Cod 0 Puncte
47 Pop Daniel Alin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 00:33:87 Timp 5930 Cod 0 Puncte
48 Nae Lucian BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 15 ani 00:34:10 Timp 7418 Cod 0 Puncte
49 Toma Valentin MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 15 ani 00:34:25 Timp 6024 Cod 0 Puncte
50 Apostu Adrian Georgian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 00:34:40 Timp 6691 Cod 0 Puncte
51 Domokos Robert BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 00:34:56 Timp 6456 Cod 0 Puncte
52 Mali Mihaly BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 00:35:04 Timp 6460 Cod 0 Puncte
53 Jurca Robert Bogdan ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 14 ani 00:35:53 Timp 7050 Cod 0 Puncte
54 Ungureanu Catalin Gabriel LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 14 ani 00:39:05 Timp 5737 Cod 0 Puncte

7. 100 m liber (13-14F custom)

1 Manoliu Ana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 04:30:22 Timp 5290 Cod 0 Puncte
1 Ionita Nicolae Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 03:48:30 Timp 5100 Cod 0 Puncte
2 Scarlat Roxana Georgeta CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 04:42:19 Timp 7132 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 03:49:89 Timp 4158 Cod 0 Puncte
3 Szabo Andreea LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 04:47:75 Timp 6781 Cod 0 Puncte
3 Ermalai Victor LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 03:56:86 Timp 5475 Cod 0 Puncte
4 Feier Ana MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 04:48:03 Timp 6582 Cod 0 Puncte
4 Caraus Teodor SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 03:59:85 Timp 5515 Cod 0 Puncte
5 Dolha Claudiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 04:03:03 Timp 5966 Cod 0 Puncte
5 Soare Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 04:48:71 Timp 6145 Cod 0 Puncte
6 Roescu Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 04:06:11 Timp 5217 Cod 0 Puncte
6 Zaharia Silvia LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 04:51:15 Timp 6732 Cod 0 Puncte
7 Prodescu Bogdan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 04:07:33 Timp 5220 Cod 0 Puncte
7 Oprea Cristina STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 05:03:88 Timp 6466 Cod 0 Puncte
8 Pasolea Krucsai Oliviu SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 04:10:57 Timp 5827 Cod 0 Puncte
9 Oprean Vasile ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 04:14:14 Timp 5955 Cod 0 Puncte
10 Corneliu Mihai Alin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 04:17:57 Timp 6677 Cod 0 Puncte
11 Ozsvath Levente Mihaly BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 04:17:88 Timp 6462 Cod 0 Puncte
12 Rosioru Viorel Gabriel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 04:23:33 Timp 5885 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (14-16M custom)

1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 02:13:63 Timp 5784 Cod 0 Puncte
1 Obretin Catalin Florin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:00:13 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Patru Vladut Alexandru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 02:00:53 Timp 5557 Cod 0 Puncte
2 Lupascu Manuela Lavinia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:20:40 Timp 5367 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 02:01:73 Timp 5690 Cod 0 Puncte
3 Ciorobea Gabriela Iulia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 02:21:57 Timp 6644 Cod 0 Puncte
4 Macovei Dani Costin SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 02:05:72 Timp 6261 Cod 0 Puncte
4 Scutaru Loredana Elena SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 14 ani 02:22:48 Timp 6252 Cod 0 Puncte
5 Ochirosi Cosmin Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 02:06:36 Timp 5477 Cod 0 Puncte
5 Ciuchea Camelia Georgiana SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 14 ani 02:27:76 Timp 6250 Cod 0 Puncte
6 Urichianu Bogdan Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:07:95 Timp 6069 Cod 0 Puncte
6 Marcu Ioana CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 13 ani 02:28:87 Timp 6664 Cod 0 Puncte
7 Lacatis Cristina Mihaela LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 02:29:97 Timp 6777 Cod 0 Puncte
7 Pintea Ovidiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 02:08:53 Timp 5542 Cod 0 Puncte
8 Tudose Denisa Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:37:48 Timp 5398 Cod 0 Puncte
8 Nanu Claudiu Horatiu CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 02:08:96 Timp 5560 Cod 0 Puncte
9 Szabo Andreea LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 02:30:23 Timp 6781 Cod 0 Puncte
9 Predescu Petru Cristian SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 15 ani 02:09:32 Timp 6047 Cod 0 Puncte
10 Nicolescu Isabela Nicole SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 13 ani 02:31:60 Timp 7059 Cod 0 Puncte
10 Tudose Constantin SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 02:09:63 Timp 6652 Cod 0 Puncte
11 Petrean Bianca Ioana LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 02:37:26 Timp 6779 Cod 0 Puncte
11 Vartan Bogdan Constantin PCT - Palatul copiilor Constanta 15 ani 02:09:64 Timp 5846 Cod 0 Puncte
12 Plesa Alexandra Florentia CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 02:39:78 Timp 7134 Cod 0 Puncte
12 Roescu Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:09:85 Timp 5217 Cod 0 Puncte
13 Comanescu Silvia Gabriela CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 02:40:25 Timp 6708 Cod 0 Puncte
13 Popescu Daniel WPT - Clubul WATER PITESTI 14 ani 02:10:07 Timp 5901 Cod 0 Puncte
14 Scarlat Roxana Georgeta CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 02:42:77 Timp 7132 Cod 0 Puncte
14 Dolha Claudiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 02:10:78 Timp 5966 Cod 0 Puncte
15 Niculescu Valentin SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 15 ani 02:10:84 Timp 6833 Cod 0 Puncte
15 Ioan Miruna CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 13 ani 02:45:90 Timp 7784 Cod 0 Puncte
16 Prodescu Bogdan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:13:97 Timp 5220 Cod 0 Puncte
16 Albu Sonia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:46:56 Timp 6885 Cod 0 Puncte
17 Tatar Gheorghe Cristian LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 02:14:32 Timp 6527 Cod 0 Puncte
17 Chiritoiu Raluca Alex. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:34:82 Timp 5361 Cod 0 Puncte
18 Coicici Miroslav Radu SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 02:18:15 Timp 6393 Cod 0 Puncte
18 Lacatus Alexandra Bianca SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 14 ani 02:36:12 Timp 6698 Cod 0 Puncte
19 Rodeanu Traian Remus CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 02:18:26 Timp 4745 Cod 0 Puncte
19 Milos Paula MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 02:37:08 Timp 6592 Cod 0 Puncte
20 Constandache Constantin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 02:18:37 Timp 6697 Cod 0 Puncte
20 Ples Anamaria MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 02:46:89 Timp 6575 Cod 0 Puncte
21 Jurj Roxana LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 13 ani 02:47:12 Timp 6768 Cod 0 Puncte
21 Grosu Claudiu Gabriel CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 14 ani 02:20:81 Timp 6667 Cod 0 Puncte
22 Moga Nicoleta Andreea ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 13 ani 02:47:32 Timp 7051 Cod 0 Puncte
22 Corneliu Mihai Alin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 02:21:72 Timp 6677 Cod 0 Puncte
23 Mezei Renata Tunde BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 13 ani 02:48:44 Timp 6939 Cod 0 Puncte
23 Sesterac Alin Cosmin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 14 ani 02:22:06 Timp 7208 Cod 0 Puncte
24 Nemeth Gabriela Teodora MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 02:52:09 Timp 6974 Cod 0 Puncte
24 Vasile Daniel Constantin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:28:21 Timp 5377 Cod 0 Puncte
25 Soare Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:54:08 Timp 6145 Cod 0 Puncte
25 Varga Ferenc Attila LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 02:08:41 Timp 5552 Cod 0 Puncte
26 Stoica Alexandra Cristina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:54:36 Timp 6131 Cod 0 Puncte
26 Duta Victor CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 02:11:63 Timp 5103 Cod 0 Puncte
27 Secuiu Aurelian Pavel SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 02:11:86 Timp 5509 Cod 0 Puncte
27 Stanescu Alina Nicoleta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:57:42 Timp 6446 Cod 0 Puncte
28 Caraus Teodor SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 02:12:90 Timp 5515 Cod 0 Puncte
28 Dinga Stefania Patricia MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 13 ani 03:07:10 Timp 7012 Cod 0 Puncte
29 Coci Alexandru LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 02:13:20 Timp 5997 Cod 0 Puncte
29 Sabau Luisa CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 13 ani 03:09:82 Timp 7781 Cod 0 Puncte
30 Pop Daniel Alin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 02:15:94 Timp 5930 Cod 0 Puncte
31 Oprean Vasile ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 02:16:20 Timp 5955 Cod 0 Puncte
32 Feraru Catalin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:16:22 Timp 5208 Cod 0 Puncte
33 Dumitrescu Stefan Andrei ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 02:17:57 Timp 5716 Cod 0 Puncte
34 Pop Tudor Iulian LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 02:19:11 Timp 5987 Cod 0 Puncte
35 Caciuc Vlad Razvan LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 02:19:53 Timp 5975 Cod 0 Puncte
36 Galca Adrian STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 16 ani 02:20:07 Timp 5281 Cod 0 Puncte
37 Pavel Razvan LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 02:20:23 Timp 5886 Cod 0 Puncte
38 Pasolea Krucsai Oliviu SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 02:22:63 Timp 5827 Cod 0 Puncte
39 Domokos Robert BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 02:23:46 Timp 6456 Cod 0 Puncte
40 Ghiorghiu Alexandru C. SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 02:23:84 Timp 6647 Cod 0 Puncte
41 Matei Mihai Florin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 02:24:13 Timp 6726 Cod 0 Puncte
42 Mali Mihaly BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 02:24:22 Timp 6460 Cod 0 Puncte
43 Dragoi Nicolae LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:24:29 Timp 5362 Cod 0 Puncte
44 Astratini Ciprian Mihail LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:24:47 Timp 5380 Cod 0 Puncte
45 Nas Bogdan Emil CMC - Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 14 ani 02:26:22 Timp 7782 Cod 0 Puncte
46 Babici Tiberiu Ioan LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 02:26:48 Timp 6570 Cod 0 Puncte
47 Rizescu Dobre Bogdan Ionu LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:27:16 Timp 5213 Cod 0 Puncte
48 Mazilu Ciprian Dacian MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 02:27:55 Timp 6597 Cod 0 Puncte
49 Crisan Marius Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 02:28:51 Timp 6461 Cod 0 Puncte
50 Jurca Robert Bogdan ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 14 ani 02:28:59 Timp 7050 Cod 0 Puncte
51 Apostu Adrian Georgian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 02:29:90 Timp 6691 Cod 0 Puncte
52 Ungureanu Catalin Gabriel LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 14 ani 02:32:61 Timp 5737 Cod 0 Puncte
53 Rosu Ionut LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 02:37:53 Timp 5745 Cod 0 Puncte
54 Dumitrescu Cristian Victo ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 14 ani 02:37:87 Timp 7046 Cod 0 Puncte
55 Costin Bogdan Daniel MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 02:38:05 Timp 6596 Cod 0 Puncte
56 Isfan Ovidiu Adrian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 02:43:49 Timp 6413 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (14-16M custom)

1 Popa Ioana Alexandra LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 14 ani 05:14:79 Timp 5894 Cod 0 Puncte
1 David Remus Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 04:44:99 Timp 5690 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 05:18:78 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Ionita Nicolae Andrei LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 04:45:61 Timp 5100 Cod 0 Puncte
3 Sumalan Iuliana Mihaela MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 05:34:56 Timp 6975 Cod 0 Puncte
3 Urichianu Bogdan Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 04:51:41 Timp 6069 Cod 0 Puncte
4 Chitu Catalin Alexandru LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 04:54:16 Timp 5783 Cod 0 Puncte
4 Ciorobea Gabriela Iulia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 05:39:26 Timp 6644 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Dorel Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 04:54:78 Timp 5511 Cod 0 Puncte
5 Ungureanu Georgeta BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 05:51:00 Timp 6464 Cod 0 Puncte
6 Tudose Constantin SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 05:03:97 Timp 6652 Cod 0 Puncte
6 Oprea Cristina STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 05:55:24 Timp 6466 Cod 0 Puncte
7 Patru Bogdan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 05:07:87 Timp 5742 Cod 0 Puncte
7 Mitrofan Dana Florina PCT - Palatul copiilor Constanta 14 ani 05:57:19 Timp 6484 Cod 0 Puncte
8 Secuiu Aurelian Pavel SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 05:09:51 Timp 5509 Cod 0 Puncte
8 Raduta Elena Amalia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 05:58:17 Timp 6016 Cod 0 Puncte
9 Grosu Alexandra Corina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 06:05:89 Timp 6364 Cod 0 Puncte
9 Anghelache Adrian Bogdan PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 05:14:65 Timp 5675 Cod 0 Puncte
10 Saitos Linda Stefania BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 13 ani 06:15:24 Timp 6815 Cod 0 Puncte
10 Lazar George Sorin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 05:17:93 Timp 5440 Cod 0 Puncte
11 Ion Stefania Ecaterina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 06:23:58 Timp 6730 Cod 0 Puncte
11 Talos Daniel Gheorghe LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 15 ani 05:18:33 Timp 5968 Cod 0 Puncte
12 Filimon Bogdan Teodor SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 05:20:20 Timp 6224 Cod 0 Puncte
13 State Mihai WPT - Clubul WATER PITESTI 14 ani 05:20:92 Timp 5892 Cod 0 Puncte
14 Ermalai Victor LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 05:28:41 Timp 5475 Cod 0 Puncte
15 Cioltea Tudor Costel BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 05:34:57 Timp 6536 Cod 0 Puncte
16 Ozsvath Levente Mihaly BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 05:35:85 Timp 6462 Cod 0 Puncte
17 Ghiorghiu Alexandru C. SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 05:38:44 Timp 6647 Cod 0 Puncte
18 Leucuta Robert Octavian STM - Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 14 ani 05:45:19 Timp 6951 Cod 0 Puncte
19 Sersea Lucian Ionut SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 14 ani 05:48:16 Timp 6651 Cod 0 Puncte

10. 100 m spate (14-16M custom)

1 Petrescu Dorel Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 01:02:63 Timp 5511 Cod 0 Puncte
1 Lupascu Manuela Lavinia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:09:55 Timp 5367 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16 ani 01:02:97 Timp 4158 Cod 0 Puncte
2 Sumalan Iuliana Mihaela MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 01:13:30 Timp 6975 Cod 0 Puncte
3 Varga Ferenc Attila LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:04:98 Timp 5552 Cod 0 Puncte
3 Ungureanu Georgeta BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 14 ani 01:14:51 Timp 6464 Cod 0 Puncte
4 Ochirosi Cosmin Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 01:05:30 Timp 5477 Cod 0 Puncte
4 Bejan Oana Diana PCT - Palatul copiilor Constanta 13 ani 01:15:20 Timp 6756 Cod 0 Puncte
5 Belciugan Angelo George LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 01:05:98 Timp 5468 Cod 0 Puncte
5 Grosu Alexandra Corina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 14 ani 01:15:95 Timp 6364 Cod 0 Puncte
6 Stefanescu Radu Ioan DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 15 ani 01:06:36 Timp 7220 Cod 0 Puncte
6 Scutaru Loredana Elena SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 14 ani 01:17:32 Timp 6252 Cod 0 Puncte
7 Dobrea Daniel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 01:06:53 Timp 5483 Cod 0 Puncte
7 Ciuchea Camelia Georgiana SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 14 ani 01:18:63 Timp 6250 Cod 0 Puncte
8 Bokor Karina Francisca MAR - Clubul Sportiv Municipal Arad 14 ani 01:18:81 Timp 6594 Cod 0 Puncte
8 Ungureanu Alexandru SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 01:06:61 Timp 6260 Cod 0 Puncte<