Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national de juniori 2

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13 - 14 ani) Feminin

1 Vasilescu Oana Sport Club Municipal Bacau 01:19:98 Timp 4145 Cod 0 Puncte
1 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:02 Timp 2982 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:17:34 Timp 4211 Cod 0 Puncte
1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:76 Timp 5177 Cod 0 Puncte
1 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:66 Timp 3221 Cod 0 Puncte
2 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:29 Timp 3272 Cod 0 Puncte
2 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:68 Timp 3137 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 01:10:26 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:26 Timp 3316 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:22:95 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:76 Timp 3110 Cod 0 Puncte
3 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 01:20:78 Timp 4451 Cod 0 Puncte
3 Mate Sandor Adam Sport Club Municipal Bacau 01:10:51 Timp 3268 Cod 0 Puncte
3 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:19:08 Timp 4407 Cod 0 Puncte
3 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:24:10 Timp 4011 Cod 0 Puncte
4 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:86 Timp 4138 Cod 0 Puncte
4 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:25:52 Timp 4476 Cod 0 Puncte
4 Stroe Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:13:17 Timp 2172 Cod 0 Puncte
4 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:19:27 Timp 3904 Cod 0 Puncte
4 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:25:21 Timp 5032 Cod 0 Puncte
5 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:23:49 Timp 3633 Cod 0 Puncte
5 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:26:12 Timp 3753 Cod 0 Puncte
5 Gaode Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:39 Timp 2279 Cod 0 Puncte
5 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:05 Timp 3414 Cod 0 Puncte
5 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:00 Timp 4572 Cod 0 Puncte
6 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:60 Timp 4722 Cod 0 Puncte
6 Osman Denis Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:22:38 Timp 4341 Cod 0 Puncte
6 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:29 Timp 4867 Cod 0 Puncte
7 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:60 Timp 4577 Cod 0 Puncte
7 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 01:31:23 Timp 4376 Cod 0 Puncte
7 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:41 Timp 4021 Cod 0 Puncte
8 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:23:90 Timp 4632 Cod 0 Puncte
8 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:00 Timp 4898 Cod 0 Puncte
8 Pirosca Silvia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:32:73 Timp 4363 Cod 0 Puncte
9 Dafina Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:66 Timp 4123 Cod 0 Puncte
9 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:22 Timp 4845 Cod 0 Puncte
9 Nichita Andreea Loredana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:40:00 Timp 4358 Cod 0 Puncte
10 Tenea Dan Vlad Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:26:08 Timp 4280 Cod 0 Puncte
10 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:42 Timp 4858 Cod 0 Puncte
11 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:29:58 Timp 4765 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:21 Timp 3827 Cod 0 Puncte
12 Dina Alexandru Madalin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:80 Timp 4248 Cod 0 Puncte
12 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:34 Timp 4567 Cod 0 Puncte
13 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:63 Timp 4578 Cod 0 Puncte
13 Busca Dragos Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:26 Timp 4023 Cod 0 Puncte
14 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:30:80 Timp 5084 Cod 0 Puncte
14 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:87 Timp 4742 Cod 0 Puncte
15 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:31:60 Timp 5166 Cod 0 Puncte
15 Stancu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:28:97 Timp 3794 Cod 0 Puncte
16 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 01:34:39 Timp 5019 Cod 0 Puncte
17 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:37:70 Timp 5047 Cod 0 Puncte
18 Dragomir Laura Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:38:32 Timp 4899 Cod 0 Puncte
19 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:39:37 Timp 5860 Cod 0 Puncte
20 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:40:12 Timp 4602 Cod 0 Puncte
21 Ianos Monica Gilly Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:40:62 Timp 5592 Cod 0 Puncte

2. 1500 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:52:96 Timp 2848 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17:25:98 Timp 3103 Cod 0 Puncte
2 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 18:05:54 Timp 3107 Cod 0 Puncte
2 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:05:26 Timp 2842 Cod 0 Puncte
3 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18:43:18 Timp 2509 Cod 0 Puncte
3 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 18:14:11 Timp 2270 Cod 0 Puncte
4 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 19:07:02 Timp 2849 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:45 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:29:26 Timp 4267 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:40 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:03 Timp 4159 Cod 0 Puncte
1 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:63 Timp 4751 Cod 0 Puncte
2 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:12 Timp 3107 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:34 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:57 Timp 2284 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:48 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:73 Timp 4858 Cod 0 Puncte
3 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 00:27:15 Timp 3616 Cod 0 Puncte
3 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:45 Timp 3940 Cod 0 Puncte
3 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:30 Timp 2848 Cod 0 Puncte
3 Nicola Florin Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:27:56 Timp 4335 Cod 0 Puncte
3 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:81 Timp 4758 Cod 0 Puncte
4 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:24 Timp 2779 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:62 Timp 4404 Cod 0 Puncte
4 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 00:26:52 Timp 2053 Cod 0 Puncte
4 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:57 Timp 3309 Cod 0 Puncte
4 Rusu Carmen Clubul Sportiv MIX 2000 BRASOV 00:30:73 Timp 5169 Cod 0 Puncte
5 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:31 Timp 3110 Cod 0 Puncte
5 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:29:92 Timp 4188 Cod 0 Puncte
5 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:08 Timp 3701 Cod 0 Puncte
5 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:95 Timp 2982 Cod 0 Puncte
5 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:87 Timp 4143 Cod 0 Puncte
6 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:14 Timp 4211 Cod 0 Puncte
6 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:12 Timp 4897 Cod 0 Puncte
6 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 00:27:73 Timp 3747 Cod 0 Puncte
6 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:79 Timp 4118 Cod 0 Puncte
6 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:45 Timp 2699 Cod 0 Puncte
7 Buculei Adrian Octavian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:34 Timp 3315 Cod 0 Puncte
7 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:62 Timp 4562 Cod 0 Puncte
7 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:78 Timp 3563 Cod 0 Puncte
7 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:80 Timp 4532 Cod 0 Puncte
7 Stroe Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:27:62 Timp 2172 Cod 0 Puncte
8 Silvestru Andrei Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:02 Timp 4373 Cod 0 Puncte
8 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:31:80 Timp 5032 Cod 0 Puncte
8 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:35 Timp 3679 Cod 0 Puncte
8 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:97 Timp 4722 Cod 0 Puncte
8 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:63 Timp 2849 Cod 0 Puncte
9 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:05 Timp 4847 Cod 0 Puncte
9 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:68 Timp 4835 Cod 0 Puncte
9 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:14 Timp 2475 Cod 0 Puncte
9 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:89 Timp 4286 Cod 0 Puncte
9 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:63 Timp 2293 Cod 0 Puncte
10 Dandu Vlad Titus Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:18 Timp 2039 Cod 0 Puncte
10 Dafina Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:05 Timp 4124 Cod 0 Puncte
10 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:77 Timp 3252 Cod 0 Puncte
10 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:37 Timp 3384 Cod 0 Puncte
10 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:01 Timp 3711 Cod 0 Puncte
11 Gaode Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:25 Timp 2279 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:29 Timp 3827 Cod 0 Puncte
11 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:31:93 Timp 5053 Cod 0 Puncte
11 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:44 Timp 3408 Cod 0 Puncte
11 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:84 Timp 3801 Cod 0 Puncte
12 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:42 Timp 3007 Cod 0 Puncte
12 Busca Dragos Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:67 Timp 4023 Cod 0 Puncte
12 Botez Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:96 Timp 4010 Cod 0 Puncte
12 Dandu Radu Horatiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:55 Timp 3260 Cod 0 Puncte
12 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:26 Timp 3436 Cod 0 Puncte
13 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:49 Timp 2509 Cod 0 Puncte
13 Dragoi Lucian Augustin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:04 Timp 2310 Cod 0 Puncte
13 Tanase Laura Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:05 Timp 6288 Cod 0 Puncte
13 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:55 Timp 3463 Cod 0 Puncte
13 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:39 Timp 4132 Cod 0 Puncte
14 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:23 Timp 4493 Cod 0 Puncte
14 Osman Denis Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:06 Timp 4341 Cod 0 Puncte
14 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:06 Timp 5084 Cod 0 Puncte
14 Zurbagiu Bogdan Cosmin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:55 Timp 2497 Cod 0 Puncte
14 Nichita Andreea Loredana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:94 Timp 4358 Cod 0 Puncte
15 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:15 Timp 5563 Cod 0 Puncte
15 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:27 Timp 3833 Cod 0 Puncte
15 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:07 Timp 4604 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:61 Timp 3376 Cod 0 Puncte
15 Pirosca Silvia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:69 Timp 4363 Cod 0 Puncte
16 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:36 Timp 4743 Cod 0 Puncte
16 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:63 Timp 2737 Cod 0 Puncte
16 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 00:32:28 Timp 5014 Cod 0 Puncte
17 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:49 Timp 4021 Cod 0 Puncte
17 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:63 Timp 2713 Cod 0 Puncte
17 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:44 Timp 4867 Cod 0 Puncte
18 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:33:46 Timp 5047 Cod 0 Puncte
18 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:57 Timp 3825 Cod 0 Puncte
18 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 00:29:02 Timp 3606 Cod 0 Puncte
19 Munteanu Silviu Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:81 Timp 3637 Cod 0 Puncte
19 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 00:33:53 Timp 5019 Cod 0 Puncte
19 Negru Ionut Marian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:72 Timp 4437 Cod 0 Puncte
20 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:71 Timp 4602 Cod 0 Puncte
20 Stancu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:06 Timp 3794 Cod 0 Puncte
21 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:72 Timp 5860 Cod 0 Puncte
21 Musat Catalin Aurelian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:62 Timp 4320 Cod 0 Puncte

4. 800 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:05:60 Timp 4562 Cod 0 Puncte
1 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:30:42 Timp 3863 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:43:17 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:32:87 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:20:77 Timp 4897 Cod 0 Puncte
2 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:49:06 Timp 3665 Cod 0 Puncte
3 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:41:42 Timp 4198 Cod 0 Puncte
3 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:27:89 Timp 4577 Cod 0 Puncte
3 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 09:51:10 Timp 4142 Cod 0 Puncte
4 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:08:25 Timp 4286 Cod 0 Puncte
4 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:43:42 Timp 5553 Cod 0 Puncte
4 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:29:97 Timp 4730 Cod 0 Puncte
5 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 10:48:19 Timp 3252 Cod 0 Puncte
5 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:18:55 Timp 4404 Cod 0 Puncte
5 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:53:94 Timp 4847 Cod 0 Puncte
6 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:49:24 Timp 4733 Cod 0 Puncte
6 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:07:32 Timp 4742 Cod 0 Puncte
7 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 11:06:04 Timp 5053 Cod 0 Puncte
7 Dafina Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:39:95 Timp 4124 Cod 0 Puncte
8 Botez Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 11:22:97 Timp 4010 Cod 0 Puncte
9 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 11:41:70 Timp 4604 Cod 0 Puncte

5. 200 m mixt (13 - 14 ani) Feminin

1 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:87 Timp 4562 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:21:02 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:71 Timp 4287 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:35 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:64 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:38:05 Timp 4143 Cod 0 Puncte
2 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 02:23:79 Timp 3747 Cod 0 Puncte
2 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:36 Timp 3665 Cod 0 Puncte
2 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:06 Timp 2974 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:42 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:29:00 Timp 4159 Cod 0 Puncte
3 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:72 Timp 5177 Cod 0 Puncte
3 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:24:81 Timp 3598 Cod 0 Puncte
3 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:79 Timp 4286 Cod 0 Puncte
3 Mate Sandor Adam Sport Club Municipal Bacau 02:20:23 Timp 3268 Cod 0 Puncte
4 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:29:26 Timp 3701 Cod 0 Puncte
4 Rusu Carmen Clubul Sportiv MIX 2000 BRASOV 02:40:48 Timp 5169 Cod 0 Puncte
4 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:03 Timp 2779 Cod 0 Puncte
4 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:38:41 Timp 4267 Cod 0 Puncte
4 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:85 Timp 2293 Cod 0 Puncte
5 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 02:29:48 Timp 3904 Cod 0 Puncte
5 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:59 Timp 4572 Cod 0 Puncte
5 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:06 Timp 2713 Cod 0 Puncte
5 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:39:39 Timp 3753 Cod 0 Puncte
5 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:66 Timp 2699 Cod 0 Puncte
6 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:29 Timp 4710 Cod 0 Puncte
6 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:41:43 Timp 4765 Cod 0 Puncte
6 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:69 Timp 2475 Cod 0 Puncte
6 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:39:99 Timp 4041 Cod 0 Puncte
6 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:29:72 Timp 2284 Cod 0 Puncte
7 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 02:30:22 Timp 2053 Cod 0 Puncte
7 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:70 Timp 5553 Cod 0 Puncte
7 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:75 Timp 4845 Cod 0 Puncte
7 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:15 Timp 3463 Cod 0 Puncte
7 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:40:21 Timp 3137 Cod 0 Puncte
8 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:92 Timp 4493 Cod 0 Puncte
8 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:37:80 Timp 3414 Cod 0 Puncte
8 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:48:26 Timp 4898 Cod 0 Puncte
8 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:12 Timp 3221 Cod 0 Puncte
8 Vasilescu Oana Sport Club Municipal Bacau 02:42:25 Timp 4145 Cod 0 Puncte
9 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:38:34 Timp 4198 Cod 0 Puncte
9 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:86 Timp 4567 Cod 0 Puncte
9 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:43 Timp 3408 Cod 0 Puncte
9 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:44:93 Timp 3933 Cod 0 Puncte
10 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:48:82 Timp 5043 Cod 0 Puncte
10 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:12 Timp 2487 Cod 0 Puncte
10 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:09 Timp 4722 Cod 0 Puncte
10 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:38:72 Timp 4407 Cod 0 Puncte
11 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:45:69 Timp 4451 Cod 0 Puncte
11 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:38:77 Timp 3316 Cod 0 Puncte
11 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:49:68 Timp 4578 Cod 0 Puncte
11 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:42 Timp 2737 Cod 0 Puncte
12 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:50 Timp 3833 Cod 0 Puncte
12 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:50:87 Timp 5053 Cod 0 Puncte
12 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:49:34 Timp 3436 Cod 0 Puncte
13 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:76 Timp 4743 Cod 0 Puncte
13 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:54:45 Timp 4867 Cod 0 Puncte
13 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:19 Timp 3801 Cod 0 Puncte
14 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:21 Timp 3711 Cod 0 Puncte
14 Buliman Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:47:71 Timp 3931 Cod 0 Puncte
14 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:56:08 Timp 5047 Cod 0 Puncte
15 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:59:75 Timp 4011 Cod 0 Puncte
15 Marghescu Luiza Daniela Sport Club Municipal Bacau 02:51:19 Timp 4187 Cod 0 Puncte
15 Dina Alexandru Madalin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:51:70 Timp 4248 Cod 0 Puncte
16 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:52:85 Timp 3825 Cod 0 Puncte
16 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:03:22 Timp 5166 Cod 0 Puncte
16 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:52:21 Timp 4118 Cod 0 Puncte
17 Dafina Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:00:46 Timp 4123 Cod 0 Puncte
17 Ianos Monica Gilly Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:16:58 Timp 5592 Cod 0 Puncte
17 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:52:94 Timp 4338 Cod 0 Puncte
18 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:58:17 Timp 4132 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 100 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:06:60 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:31:49 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Braila 04:02:69 Timp 0 Puncte
4 Sport Club Municipal Bacau 04:05:81 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:08:90 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:47:01 Timp 0 Puncte

7. 200 m liber (14 - 16 ani) Masculin

1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:04:98 Timp 3677 Cod 0 Puncte
1 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 02:20:15 Timp 4758 Cod 0 Puncte
1 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:05:00 Timp 3107 Cod 0 Puncte
1 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:12 Timp 3863 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:42 Timp 2842 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:18 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:20:56 Timp 4562 Cod 0 Puncte
2 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:07:33 Timp 3103 Cod 0 Puncte
2 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:34 Timp 3665 Cod 0 Puncte
2 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:98 Timp 2848 Cod 0 Puncte
3 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:10:01 Timp 4159 Cod 0 Puncte
3 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:16 Timp 4897 Cod 0 Puncte
3 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 02:08:04 Timp 2270 Cod 0 Puncte
3 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:17:42 Timp 4142 Cod 0 Puncte
3 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:06:52 Timp 2982 Cod 0 Puncte
4 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:09:03 Timp 2284 Cod 0 Puncte
4 Nicola Florin Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:12:63 Timp 4335 Cod 0 Puncte
4 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:45 Timp 3252 Cod 0 Puncte
4 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 02:08:81 Timp 3747 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:19:09 Timp 4404 Cod 0 Puncte
5 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 02:15:04 Timp 2053 Cod 0 Puncte
5 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:19 Timp 3309 Cod 0 Puncte
5 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:27:41 Timp 4765 Cod 0 Puncte
5 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:12:44 Timp 2713 Cod 0 Puncte
5 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:20:98 Timp 4532 Cod 0 Puncte
6 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:15:81 Timp 2509 Cod 0 Puncte
6 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:30 Timp 3833 Cod 0 Puncte
6 Rusu Carmen Clubul Sportiv MIX 2000 BRASOV 02:28:41 Timp 5169 Cod 0 Puncte
6 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:13:31 Timp 2475 Cod 0 Puncte
6 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:60 Timp 4722 Cod 0 Puncte
7 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:30:04 Timp 5053 Cod 0 Puncte
7 Dafina Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:10 Timp 4124 Cod 0 Puncte
7 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:43 Timp 4118 Cod 0 Puncte
7 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:21:38 Timp 3007 Cod 0 Puncte
8 Botez Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:43 Timp 4010 Cod 0 Puncte
8 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 02:26:54 Timp 4695 Cod 0 Puncte
8 Buculei Adrian Octavian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:21:09 Timp 3315 Cod 0 Puncte
9 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:66 Timp 4742 Cod 0 Puncte
9 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:26:83 Timp 4476 Cod 0 Puncte
9 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 02:18:64 Timp 3616 Cod 0 Puncte
9 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:27 Timp 4751 Cod 0 Puncte
10 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:18 Timp 3801 Cod 0 Puncte
10 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:35 Timp 3408 Cod 0 Puncte
10 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:01 Timp 4577 Cod 0 Puncte
10 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:67 Timp 4021 Cod 0 Puncte
11 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:24 Timp 4730 Cod 0 Puncte
11 Dafina Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:81 Timp 4123 Cod 0 Puncte
11 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:27 Timp 4132 Cod 0 Puncte
11 Zurbagiu Bogdan Cosmin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:20:91 Timp 2497 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:97 Timp 3827 Cod 0 Puncte
12 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:40 Timp 2737 Cod 0 Puncte
12 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:44 Timp 4733 Cod 0 Puncte
13 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:85 Timp 4743 Cod 0 Puncte
13 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:83 Timp 4572 Cod 0 Puncte
14 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:04 Timp 3825 Cod 0 Puncte
14 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:45 Timp 4578 Cod 0 Puncte
15 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:19 Timp 4604 Cod 0 Puncte
15 Stancu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:16 Timp 3794 Cod 0 Puncte
16 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:75 Timp 4867 Cod 0 Puncte
17 Dragomir Laura Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:40:18 Timp 4899 Cod 0 Puncte
18 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 02:40:90 Timp 5014 Cod 0 Puncte
19 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:41:17 Timp 4602 Cod 0 Puncte
20 Ianos Monica Gilly Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:58:51 Timp 5592 Cod 0 Puncte
255 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 02:15:79 Timp 3384 Cod 0 Puncte
255 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:30 Timp 3110 Cod 0 Puncte

8. 400 m mixt (14 - 16 ani) Masculin

1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:01:44 Timp 3677 Cod 0 Puncte
1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:34:35 Timp 5177 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:58:84 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:21:98 Timp 4287 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:53:38 Timp 2842 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:15:92 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:35:42 Timp 4562 Cod 0 Puncte
2 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 05:03:22 Timp 3747 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:23:93 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Mate Sandor Adam Sport Club Municipal Bacau 04:54:96 Timp 3268 Cod 0 Puncte
3 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:25:96 Timp 5553 Cod 0 Puncte
3 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:42:87 Timp 4577 Cod 0 Puncte
3 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 05:12:35 Timp 3598 Cod 0 Puncte
3 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:26:92 Timp 4286 Cod 0 Puncte
3 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:57:67 Timp 2974 Cod 0 Puncte
4 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:31:76 Timp 2849 Cod 0 Puncte
4 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:26:01 Timp 4710 Cod 0 Puncte
4 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:46:10 Timp 4845 Cod 0 Puncte
4 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:21:43 Timp 3221 Cod 0 Puncte
4 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:29:44 Timp 4142 Cod 0 Puncte
5 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:55:19 Timp 4765 Cod 0 Puncte
5 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:28:26 Timp 4198 Cod 0 Puncte
5 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 05:35:66 Timp 4267 Cod 0 Puncte
5 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:30:64 Timp 3463 Cod 0 Puncte
6 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:29:69 Timp 3316 Cod 0 Puncte
6 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:39:47 Timp 3137 Cod 0 Puncte
6 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:35:86 Timp 2487 Cod 0 Puncte
6 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 05:55:45 Timp 5043 Cod 0 Puncte
7 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 06:03:18 Timp 4858 Cod 0 Puncte
7 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:43:94 Timp 4404 Cod 0 Puncte
7 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:30:00 Timp 3833 Cod 0 Puncte
8 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 06:24:12 Timp 4011 Cod 0 Puncte
8 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:50:44 Timp 3933 Cod 0 Puncte
8 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:34:27 Timp 4407 Cod 0 Puncte
9 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:35:70 Timp 3414 Cod 0 Puncte
9 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 05:53:80 Timp 4338 Cod 0 Puncte
10 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:59:91 Timp 3436 Cod 0 Puncte
11 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 06:01:74 Timp 3711 Cod 0 Puncte
12 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 06:08:50 Timp 4376 Cod 0 Puncte

9. 100 m spate (14 - 16 ani) Masculin

1 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:07:96 Timp 3904 Cod 0 Puncte
1 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:56 Timp 4143 Cod 0 Puncte
1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:03 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:83 Timp 4287 Cod 0 Puncte
1 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:43 Timp 2974 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 01:04:01 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:13 Timp 3701 Cod 0 Puncte
2 Rusu Carmen Clubul Sportiv MIX 2000 BRASOV 01:11:75 Timp 5169 Cod 0 Puncte
2 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:13 Timp 3563 Cod 0 Puncte
2 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:90 Timp 3665 Cod 0 Puncte
3 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:69 Timp 2284 Cod 0 Puncte
3 Silvestru Andrei Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:95 Timp 4373 Cod 0 Puncte
3 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:65 Timp 4572 Cod 0 Puncte
3 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:05:28 Timp 3384 Cod 0 Puncte
3 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:11:52 Timp 4188 Cod 0 Puncte
4 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:15 Timp 2293 Cod 0 Puncte
4 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:33 Timp 4198 Cod 0 Puncte
4 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:79 Timp 4562 Cod 0 Puncte
4 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:01 Timp 2779 Cod 0 Puncte
4 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:13:01 Timp 3753 Cod 0 Puncte
5 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:77 Timp 2699 Cod 0 Puncte
5 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:26 Timp 4632 Cod 0 Puncte
5 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:73 Timp 4577 Cod 0 Puncte
5 Dandu Radu Horatiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:72 Timp 3260 Cod 0 Puncte
5 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:49 Timp 3711 Cod 0 Puncte
6 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:82 Timp 4286 Cod 0 Puncte
6 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:39 Timp 4493 Cod 0 Puncte
6 Busca Dragos Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:36 Timp 4023 Cod 0 Puncte
6 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:07 Timp 4578 Cod 0 Puncte
6 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 01:08:88 Timp 3606 Cod 0 Puncte
7 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:04 Timp 3940 Cod 0 Puncte
7 Dandu Vlad Titus Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:94 Timp 2039 Cod 0 Puncte
7 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:27 Timp 4847 Cod 0 Puncte
7 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:99 Timp 4898 Cod 0 Puncte
7 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:17 Timp 3679 Cod 0 Puncte
8 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 01:16:01 Timp 4451 Cod 0 Puncte
8 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:37 Timp 5563 Cod 0 Puncte
8 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:72 Timp 3827 Cod 0 Puncte
8 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:45 Timp 4758 Cod 0 Puncte
8 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:57 Timp 3107 Cod 0 Puncte
9 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:78 Timp 4867 Cod 0 Puncte
9 Dina Alexandru Madalin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:07 Timp 4248 Cod 0 Puncte
9 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:38 Timp 4041 Cod 0 Puncte
9 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:20 Timp 2737 Cod 0 Puncte
10 Buliman Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:19:11 Timp 3931 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:66 Timp 3376 Cod 0 Puncte
10 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:17:88 Timp 5047 Cod 0 Puncte
11 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:48 Timp 3825 Cod 0 Puncte
11 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:35 Timp 4835 Cod 0 Puncte
12 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:18:52 Timp 4567 Cod 0 Puncte
13 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:19:96 Timp 5032 Cod 0 Puncte
14 Botez Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:17 Timp 4010 Cod 0 Puncte
15 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:21:41 Timp 5053 Cod 0 Puncte
16 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:55 Timp 4733 Cod 0 Puncte
17 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:66 Timp 5084 Cod 0 Puncte
18 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 01:21:92 Timp 5019 Cod 0 Puncte
19 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:22:58 Timp 4604 Cod 0 Puncte
20 Tanase Laura Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:23:22 Timp 6288 Cod 0 Puncte
21 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:26:52 Timp 5166 Cod 0 Puncte
22 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:84 Timp 4602 Cod 0 Puncte
23 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:70 Timp 5860 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 200 m fluture (13 - 14 ani) Feminin

1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:66 Timp 5177 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:72 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:71 Timp 4287 Cod 0 Puncte
1 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:14 Timp 2848 Cod 0 Puncte
1 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:82 Timp 4710 Cod 0 Puncte
2 Rusu Carmen Clubul Sportiv MIX 2000 BRASOV 02:42:13 Timp 5169 Cod 0 Puncte
2 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:25:56 Timp 3598 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:85 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:39:16 Timp 2849 Cod 0 Puncte
2 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:31 Timp 5553 Cod 0 Puncte
3 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:42:78 Timp 4562 Cod 0 Puncte
3 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:58 Timp 2713 Cod 0 Puncte
3 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:37:16 Timp 4041 Cod 0 Puncte
3 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:30:55 Timp 4198 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:40:45 Timp 4404 Cod 0 Puncte
4 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:68 Timp 3833 Cod 0 Puncte
4 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:43:09 Timp 4845 Cod 0 Puncte
5 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:41:67 Timp 3933 Cod 0 Puncte
5 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:74 Timp 3414 Cod 0 Puncte
5 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:45:93 Timp 4765 Cod 0 Puncte
6 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:48:43 Timp 4730 Cod 0 Puncte
6 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:54:02 Timp 3436 Cod 0 Puncte
6 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:33 Timp 4742 Cod 0 Puncte
7 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:03:32 Timp 4835 Cod 0 Puncte
7 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:59:09 Timp 3711 Cod 0 Puncte
8 Ianos Monica Gilly Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:32:47 Timp 5592 Cod 0 Puncte
8 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 03:07:25 Timp 4376 Cod 0 Puncte
255 Buculei Adrian Octavian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:52:24 Timp 3315 Cod 0 Puncte

11. 100 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:57:55 Timp 3107 Cod 0 Puncte
1 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:94 Timp 3863 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:05 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:52 Timp 3677 Cod 0 Puncte
1 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:35 Timp 4758 Cod 0 Puncte
2 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:43 Timp 2284 Cod 0 Puncte
2 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:58:70 Timp 4159 Cod 0 Puncte
2 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:70 Timp 3318 Cod 0 Puncte
2 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:97 Timp 3665 Cod 0 Puncte
2 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:07 Timp 4751 Cod 0 Puncte
3 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:57:21 Timp 2982 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:06 Timp 3309 Cod 0 Puncte
3 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:80 Timp 4858 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:49 Timp 3110 Cod 0 Puncte
3 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:03:14 Timp 4267 Cod 0 Puncte
4 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 00:58:78 Timp 2053 Cod 0 Puncte
4 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:29 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:88 Timp 4897 Cod 0 Puncte
4 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 00:59:54 Timp 3747 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:91 Timp 4404 Cod 0 Puncte
5 Mate Sandor Adam Sport Club Municipal Bacau 00:59:32 Timp 3268 Cod 0 Puncte
5 Dafina Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:14 Timp 4124 Cod 0 Puncte
5 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:08:12 Timp 5053 Cod 0 Puncte
5 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:38 Timp 2475 Cod 0 Puncte
5 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:04:74 Timp 4532 Cod 0 Puncte
6 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:01:17 Timp 3007 Cod 0 Puncte
6 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:17 Timp 5553 Cod 0 Puncte
6 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:20 Timp 3252 Cod 0 Puncte
6 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 01:00:39 Timp 3616 Cod 0 Puncte
6 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:05:28 Timp 4695 Cod 0 Puncte
7 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:30 Timp 4118 Cod 0 Puncte
7 Stroe Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:01:94 Timp 2172 Cod 0 Puncte
7 Buculei Adrian Octavian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:26 Timp 3315 Cod 0 Puncte
7 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:07 Timp 4578 Cod 0 Puncte
7 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:90 Timp 2779 Cod 0 Puncte
8 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:04:60 Timp 4211 Cod 0 Puncte
8 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:35 Timp 2270 Cod 0 Puncte
8 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:66 Timp 3940 Cod 0 Puncte
8 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:61 Timp 2699 Cod 0 Puncte
9 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:39 Timp 3827 Cod 0 Puncte
9 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:26 Timp 4835 Cod 0 Puncte
9 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:28 Timp 2487 Cod 0 Puncte
9 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:09 Timp 4722 Cod 0 Puncte
9 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:76 Timp 2509 Cod 0 Puncte
10 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:62 Timp 4742 Cod 0 Puncte
10 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:66 Timp 4567 Cod 0 Puncte
10 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:46 Timp 3408 Cod 0 Puncte
10 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:07:33 Timp 4142 Cod 0 Puncte
10 Gaode Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:18 Timp 2279 Cod 0 Puncte
11 Dafina Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:93 Timp 4123 Cod 0 Puncte
11 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:10:25 Timp 4765 Cod 0 Puncte
11 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:62 Timp 3463 Cod 0 Puncte
11 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:95 Timp 4476 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:10 Timp 5563 Cod 0 Puncte
12 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:97 Timp 3833 Cod 0 Puncte
12 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:37 Timp 4572 Cod 0 Puncte
12 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:64 Timp 3221 Cod 0 Puncte
12 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:11 Timp 3137 Cod 0 Puncte
13 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:54 Timp 5084 Cod 0 Puncte
13 Zurbagiu Bogdan Cosmin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:03:04 Timp 2497 Cod 0 Puncte
13 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:62 Timp 3801 Cod 0 Puncte
13 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:39 Timp 4021 Cod 0 Puncte
14 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:10:47 Timp 3933 Cod 0 Puncte
14 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:32 Timp 4743 Cod 0 Puncte
14 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:58 Timp 4867 Cod 0 Puncte
14 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:94 Timp 2737 Cod 0 Puncte
15 Negru Ionut Marian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:39 Timp 4437 Cod 0 Puncte
15 Botez Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:84 Timp 4010 Cod 0 Puncte
15 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:89 Timp 4338 Cod 0 Puncte
16 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:51 Timp 3316 Cod 0 Puncte
16 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:93 Timp 4604 Cod 0 Puncte
16 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:15 Timp 4132 Cod 0 Puncte
17 Nichita Andreea Loredana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:12:98 Timp 4358 Cod 0 Puncte
17 Dina Alexandru Madalin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:79 Timp 4248 Cod 0 Puncte
17 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:11:01 Timp 5032 Cod 0 Puncte
18 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:26 Timp 3825 Cod 0 Puncte
18 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:11 Timp 4730 Cod 0 Puncte
19 Busca Dragos Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:34 Timp 4023 Cod 0 Puncte
19 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:57 Timp 4602 Cod 0 Puncte
20 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:00 Timp 4577 Cod 0 Puncte
20 Tenea Dan Vlad Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:12:96 Timp 4280 Cod 0 Puncte
21 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:12:95 Timp 5166 Cod 0 Puncte
21 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:13:42 Timp 3904 Cod 0 Puncte
22 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:97 Timp 4011 Cod 0 Puncte
23 Dragomir Laura Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:65 Timp 4899 Cod 0 Puncte
24 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:13:68 Timp 5014 Cod 0 Puncte
25 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:14:61 Timp 5043 Cod 0 Puncte
26 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:73 Timp 5860 Cod 0 Puncte
255 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:92 Timp 4562 Cod 0 Puncte

12. 200 m liber (13 - 14 ani) Feminin

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:49:27 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Scolar Resita 09:58:35 Timp 0 Puncte
3 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:58:76 Timp 0 Puncte
4 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:18:09 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:43:79 Timp 0 Puncte

13. 200 m spate (13 - 14 ani) Feminin

1 Rusu Carmen Clubul Sportiv MIX 2000 BRASOV 02:33:80 Timp 5169 Cod 0 Puncte
1 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 02:21:78 Timp 3384 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:81 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:32 Timp 2974 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:92 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:34:06 Timp 4143 Cod 0 Puncte
2 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:25:06 Timp 3563 Cod 0 Puncte
2 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:35:17 Timp 3753 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 02:19:88 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:26:45 Timp 3701 Cod 0 Puncte
3 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:33 Timp 4572 Cod 0 Puncte
3 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:26:91 Timp 3679 Cod 0 Puncte
3 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:35:20 Timp 4188 Cod 0 Puncte
3 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:22:46 Timp 2699 Cod 0 Puncte
3 Silvestru Andrei Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:67 Timp 4373 Cod 0 Puncte
4 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:57 Timp 4577 Cod 0 Puncte
4 Dandu Radu Horatiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:28:49 Timp 3260 Cod 0 Puncte
4 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:24 Timp 4286 Cod 0 Puncte
4 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:23:73 Timp 2293 Cod 0 Puncte
4 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 02:27:85 Timp 3904 Cod 0 Puncte
5 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:31:76 Timp 4847 Cod 0 Puncte
5 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:41:62 Timp 4578 Cod 0 Puncte
5 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:83 Timp 2737 Cod 0 Puncte
5 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:46 Timp 3711 Cod 0 Puncte
5 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:09 Timp 4493 Cod 0 Puncte
6 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:31:78 Timp 4632 Cod 0 Puncte
6 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:43:01 Timp 5047 Cod 0 Puncte
6 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:87 Timp 3107 Cod 0 Puncte
6 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:41:17 Timp 4451 Cod 0 Puncte
6 Dandu Vlad Titus Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:33:86 Timp 2039 Cod 0 Puncte
7 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:77 Timp 3376 Cod 0 Puncte
7 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:43:21 Timp 4898 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:94 Timp 3827 Cod 0 Puncte
8 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:43:34 Timp 4867 Cod 0 Puncte
8 Buliman Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:44:77 Timp 3931 Cod 0 Puncte
9 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:69 Timp 4733 Cod 0 Puncte
9 Dina Alexandru Madalin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:46:00 Timp 4248 Cod 0 Puncte
10 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:32 Timp 4567 Cod 0 Puncte
10 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:46:22 Timp 4198 Cod 0 Puncte
11 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:51:47 Timp 3825 Cod 0 Puncte
11 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:58 Timp 4562 Cod 0 Puncte
12 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 02:53:65 Timp 5019 Cod 0 Puncte
13 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:57:24 Timp 4604 Cod 0 Puncte
14 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:57:60 Timp 4602 Cod 0 Puncte
15 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 02:59:15 Timp 4751 Cod 0 Puncte
255 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 02:28:81 Timp 3606 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

14. 200 m bras (14 - 16 ani) Masculin

1 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 02:33:29 Timp 2316 Cod 0 Puncte
1 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:46:38 Timp 4407 Cod 0 Puncte
1 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:49:60 Timp 5043 Cod 0 Puncte
1 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:31:25 Timp 3272 Cod 0 Puncte
1 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:50:27 Timp 3137 Cod 0 Puncte
2 Mate Sandor Adam Sport Club Municipal Bacau 02:33:48 Timp 3268 Cod 0 Puncte
2 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:52:25 Timp 5177 Cod 0 Puncte
2 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:47:36 Timp 3316 Cod 0 Puncte
2 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:52:32 Timp 4451 Cod 0 Puncte
2 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:56 Timp 3221 Cod 0 Puncte
3 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:48:37 Timp 4211 Cod 0 Puncte
3 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 03:01:30 Timp 4011 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:42:17 Timp 3110 Cod 0 Puncte
3 Vasilescu Oana Sport Club Municipal Bacau 02:52:90 Timp 4145 Cod 0 Puncte
3 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:08 Timp 2982 Cod 0 Puncte
4 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:78 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur