Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national de juniori 2

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13-14F custom)

1 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:82 Timp 1425 Cod 0 Puncte
1 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:13:86 Timp 5565 Cod 0 Puncte
1 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:29 Timp 3137 Cod 0 Puncte
1 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:12 Timp 2982 Cod 0 Puncte
1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:17 Timp 3251 Cod 0 Puncte
2 Trandafira Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:88 Timp 2694 Cod 0 Puncte
2 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:34 Timp 3221 Cod 0 Puncte
2 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 01:22:81 Timp 4451 Cod 0 Puncte
2 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:12:62 Timp 3268 Cod 0 Puncte
2 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:60 Timp 3265 Cod 0 Puncte
3 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:12:45 Timp 2894 Cod 0 Puncte
3 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:72 Timp 3272 Cod 0 Puncte
3 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:23:85 Timp 4267 Cod 0 Puncte
3 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 01:15:47 Timp 2316 Cod 0 Puncte
3 Costache Olivia Didina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:23:37 Timp 4181 Cod 0 Puncte
4 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:14:89 Timp 2156 Cod 0 Puncte
4 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:89 Timp 2779 Cod 0 Puncte
4 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:25:24 Timp 4476 Cod 0 Puncte
4 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:34 Timp 2498 Cod 0 Puncte
4 Niculae Denisa Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:62 Timp 2788 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Teodor Ion Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:02 Timp 1574 Cod 0 Puncte
5 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:49 Timp 3110 Cod 0 Puncte
5 Zahiu Raluca Alexandra Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:26:62 Timp 3678 Cod 0 Puncte
5 Gaode Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:84 Timp 2279 Cod 0 Puncte
6 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:10 Timp 3463 Cod 0 Puncte
6 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 01:17:48 Timp 2053 Cod 0 Puncte
6 Lupulescu Anca Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:28:45 Timp 4189 Cod 0 Puncte
6 Voicu Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:04 Timp 3125 Cod 0 Puncte
7 Cazacu Bogdan Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:26:56 Timp 3209 Cod 0 Puncte
7 Marghescu Luiza Daniela Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:28:70 Timp 4187 Cod 0 Puncte
7 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 01:19:18 Timp 3747 Cod 0 Puncte
8 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 01:30:88 Timp 4376 Cod 0 Puncte
8 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:97 Timp 4138 Cod 0 Puncte
9 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:31:22 Timp 4041 Cod 0 Puncte
9 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:04 Timp 2713 Cod 0 Puncte
10 Cozmuta Ioana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:31:56 Timp 4643 Cod 0 Puncte
10 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:54 Timp 2475 Cod 0 Puncte
11 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 01:23:81 Timp 3616 Cod 0 Puncte
11 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:31:94 Timp 2786 Cod 0 Puncte
12 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:24:59 Timp 4043 Cod 0 Puncte
12 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:33:27 Timp 3436 Cod 0 Puncte
13 Costea Georgian Liceul cu program sportiv Braila 01:24:83 Timp 3696 Cod 0 Puncte
13 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:37:03 Timp 4722 Cod 0 Puncte
14 Vizitiu Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:31:69 Timp 3163 Cod 0 Puncte
14 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:37:05 Timp 4720 Cod 0 Puncte
15 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:37:17 Timp 4286 Cod 0 Puncte
15 Iftode Iulian George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:33:47 Timp 4091 Cod 0 Puncte

2. 1500 m liber (14-16M custom)

1 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:32:84 Timp 2848 Cod 0 Puncte
1 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17:43:38 Timp 1575 Cod 0 Puncte
2 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18:01:59 Timp 2679 Cod 0 Puncte
3 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 18:22:98 Timp 1451 Cod 0 Puncte
4 Koos Lehel Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 18:26:72 Timp 1552 Cod 0 Puncte
5 Lupescu Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Resita 19:07:28 Timp 1439 Cod 0 Puncte
6 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 19:36:04 Timp 1595 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (13-14F custom)

1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:39 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:29:37 Timp 4267 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:00 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:33 Timp 3559 Cod 0 Puncte
1 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:25:47 Timp 1483 Cod 0 Puncte
2 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:11 Timp 3679 Cod 0 Puncte
2 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:81 Timp 3940 Cod 0 Puncte
2 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:26 Timp 2284 Cod 0 Puncte
2 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:82 Timp 3265 Cod 0 Puncte
2 Comiza Daniel Georgian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:56 Timp 2685 Cod 0 Puncte
3 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:33 Timp 3107 Cod 0 Puncte
3 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:82 Timp 3665 Cod 0 Puncte
3 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:57 Timp 2498 Cod 0 Puncte
3 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 00:30:02 Timp 3395 Cod 0 Puncte
3 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:58 Timp 1577 Cod 0 Puncte
4 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 00:28:60 Timp 3616 Cod 0 Puncte
4 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:31 Timp 3863 Cod 0 Puncte
4 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:80 Timp 2982 Cod 0 Puncte
4 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:08 Timp 3769 Cod 0 Puncte
4 Tudose Ionut Aurel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:26:69 Timp 1424 Cod 0 Puncte
5 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:86 Timp 1597 Cod 0 Puncte
5 Botea Marius Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:28:69 Timp 2331 Cod 0 Puncte
5 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:37 Timp 4118 Cod 0 Puncte
5 Vioreanu Florinel Liceul cu program sportiv Braila 00:27:97 Timp 3177 Cod 0 Puncte
5 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:46 Timp 3669 Cod 0 Puncte
6 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:94 Timp 2679 Cod 0 Puncte
6 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:74 Timp 3384 Cod 0 Puncte
6 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:55 Timp 4188 Cod 0 Puncte
6 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 00:28:25 Timp 2316 Cod 0 Puncte
6 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:56 Timp 2476 Cod 0 Puncte
7 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:97 Timp 1474 Cod 0 Puncte
7 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:86 Timp 2530 Cod 0 Puncte
7 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:29 Timp 4287 Cod 0 Puncte
7 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:25 Timp 2293 Cod 0 Puncte
7 Lupescu Roxana Lucia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:73 Timp 2258 Cod 0 Puncte
8 Borcan Bogdan Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:57 Timp 1576 Cod 0 Puncte
8 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 00:32:25 Timp 3747 Cod 0 Puncte
8 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:25 Timp 4041 Cod 0 Puncte
8 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:32 Timp 3007 Cod 0 Puncte
8 Farcas Monica Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:24 Timp 3270 Cod 0 Puncte
9 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:76 Timp 1595 Cod 0 Puncte
9 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:40 Timp 3408 Cod 0 Puncte
9 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:43 Timp 4142 Cod 0 Puncte
9 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:08 Timp 2699 Cod 0 Puncte
9 Bogza Iulia Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:21 Timp 2720 Cod 0 Puncte
10 Baltean Livia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:24 Timp 3195 Cod 0 Puncte
10 Cretu Cosmin Stefanel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:15 Timp 1423 Cod 0 Puncte
10 Plesca Sergiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:42 Timp 3684 Cod 0 Puncte
10 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:48 Timp 3753 Cod 0 Puncte
10 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:10 Timp 2848 Cod 0 Puncte
11 Potolea Irina Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:57 Timp 2751 Cod 0 Puncte
11 Koos Lehel Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:19 Timp 1552 Cod 0 Puncte
11 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:10 Timp 2475 Cod 0 Puncte
11 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:60 Timp 4286 Cod 0 Puncte
11 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:04 Timp 4493 Cod 0 Puncte
12 Ilut Adnana Romina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:14 Timp 3217 Cod 0 Puncte
12 Angelescu Mihai Mircea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:21 Timp 2247 Cod 0 Puncte
12 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:43 Timp 4043 Cod 0 Puncte
12 Lupulescu Anca Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:31:64 Timp 4189 Cod 0 Puncte
12 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:16 Timp 2509 Cod 0 Puncte
13 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:60 Timp 3440 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Teodor Ion Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:34 Timp 1574 Cod 0 Puncte
13 Costea Georgian Liceul cu program sportiv Braila 00:30:50 Timp 3696 Cod 0 Puncte
13 Andor Ioana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:87 Timp 3923 Cod 0 Puncte
13 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:35 Timp 2849 Cod 0 Puncte
14 Cazacu Bogdan Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:30:87 Timp 3209 Cod 0 Puncte
14 Costache Olivia Didina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:32:66 Timp 4181 Cod 0 Puncte
14 Lupu Dragos Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:07 Timp 1449 Cod 0 Puncte
14 Albu Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:62 Timp 3601 Cod 0 Puncte
14 Benea Daniela Liceul cu program sportiv Bacau 00:32:53 Timp 4695 Cod 0 Puncte
15 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:20 Timp 5563 Cod 0 Puncte
15 Iliescu Alexandra Ioana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:84 Timp 3662 Cod 0 Puncte
15 Furdui Marius Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:66 Timp 4055 Cod 0 Puncte
15 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:81 Timp 5565 Cod 0 Puncte
15 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:76 Timp 4532 Cod 0 Puncte
16 Irimiciuc Stefan Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:31:56 Timp 3208 Cod 0 Puncte
16 Konsza Julianna Imola Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:95 Timp 4631 Cod 0 Puncte
16 Iftode Iulian George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:08 Timp 4091 Cod 0 Puncte
16 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:82 Timp 3933 Cod 0 Puncte
17 Vizitiu Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:33:13 Timp 3163 Cod 0 Puncte
17 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:98 Timp 4722 Cod 0 Puncte
17 Manea Raluca Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:33:49 Timp 3737 Cod 0 Puncte
18 Both Attila Hugo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:75 Timp 3253 Cod 0 Puncte
18 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:22 Timp 4476 Cod 0 Puncte
19 Milca Cristian Daniel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:56 Timp 4495 Cod 0 Puncte
19 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:25 Timp 3801 Cod 0 Puncte
20 Barsan Oana Iulia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:26 Timp 3764 Cod 0 Puncte
21 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:39 Timp 4132 Cod 0 Puncte
22 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:33:89 Timp 4452 Cod 0 Puncte
23 Marcu Cristina Gabriela Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:49 Timp 4008 Cod 0 Puncte
24 Marghescu Luiza Daniela Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:34:55 Timp 4187 Cod 0 Puncte
25 Scumpu Iulia Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:47 Timp 3934 Cod 0 Puncte
26 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:36:14 Timp 4720 Cod 0 Puncte

4. 800 m liber (13-14F custom)

1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:25:78 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:50:32 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:33:92 Timp 2476 Cod 0 Puncte
2 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:36:03 Timp 3107 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:00:90 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Farcas Monica Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 10:06:50 Timp 3270 Cod 0 Puncte
3 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 09:45:17 Timp 2270 Cod 0 Puncte
3 Ilut Adnana Romina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:15:98 Timp 3217 Cod 0 Puncte
4 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 09:54:06 Timp 3747 Cod 0 Puncte
4 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:26:16 Timp 3229 Cod 0 Puncte
5 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:40:38 Timp 3440 Cod 0 Puncte
5 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 09:57:30 Timp 3272 Cod 0 Puncte
6 Baltean Livia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 10:42:22 Timp 3195 Cod 0 Puncte
6 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 09:58:63 Timp 3606 Cod 0 Puncte
7 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:13:40 Timp 3510 Cod 0 Puncte
8 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:15:56 Timp 3408 Cod 0 Puncte
9 Plesca Sergiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 10:34:08 Timp 3684 Cod 0 Puncte
10 Albu Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 11:18:41 Timp 3601 Cod 0 Puncte

5. 200 m mixt (13-14F custom)

1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:73 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:37:66 Timp 4267 Cod 0 Puncte
1 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:17:02 Timp 2974 Cod 0 Puncte
1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:29:88 Timp 3251 Cod 0 Puncte
1 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:61 Timp 1483 Cod 0 Puncte
2 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 02:28:08 Timp 3747 Cod 0 Puncte
2 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:13 Timp 4287 Cod 0 Puncte
2 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:26 Timp 2842 Cod 0 Puncte
2 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:08 Timp 3223 Cod 0 Puncte
2 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:19:19 Timp 1425 Cod 0 Puncte
3 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:77 Timp 2779 Cod 0 Puncte
3 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:41:25 Timp 3137 Cod 0 Puncte
3 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 02:22:79 Timp 2053 Cod 0 Puncte
3 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:38:40 Timp 3769 Cod 0 Puncte
3 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:20:17 Timp 1450 Cod 0 Puncte
4 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:23:12 Timp 1597 Cod 0 Puncte
4 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:32:39 Timp 3463 Cod 0 Puncte
4 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:41:47 Timp 4041 Cod 0 Puncte
4 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:23:28 Timp 3268 Cod 0 Puncte
4 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:39:28 Timp 3229 Cod 0 Puncte
5 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:24:76 Timp 2894 Cod 0 Puncte
5 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:33:01 Timp 3598 Cod 0 Puncte
5 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:60 Timp 4142 Cod 0 Puncte
5 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:28:81 Timp 2293 Cod 0 Puncte
5 Costache Simona Roxana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:41:86 Timp 2901 Cod 0 Puncte
6 Voicu Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:82 Timp 3125 Cod 0 Puncte
6 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:34:62 Timp 3510 Cod 0 Puncte
6 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:46:89 Timp 3933 Cod 0 Puncte
6 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:05 Timp 2699 Cod 0 Puncte
6 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:44:80 Timp 3669 Cod 0 Puncte
7 Trandafira Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:88 Timp 2694 Cod 0 Puncte
7 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:32 Timp 2713 Cod 0 Puncte
7 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:46:90 Timp 3436 Cod 0 Puncte
7 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:34:92 Timp 3007 Cod 0 Puncte
7 Crisu Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:47:57 Timp 3095 Cod 0 Puncte
8 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:37:14 Timp 4043 Cod 0 Puncte
8 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:40 Timp 4493 Cod 0 Puncte
8 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:50:27 Timp 4451 Cod 0 Puncte
8 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:29:86 Timp 2156 Cod 0 Puncte
9 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:38:81 Timp 3110 Cod 0 Puncte
9 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:24 Timp 4404 Cod 0 Puncte
9 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:50 Timp 2498 Cod 0 Puncte
9 Muj Amalia Alina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:56:20 Timp 3735 Cod 0 Puncte
9 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:98 Timp 1474 Cod 0 Puncte
10 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:47:48 Timp 2849 Cod 0 Puncte
10 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:49:27 Timp 4188 Cod 0 Puncte
10 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:31:61 Timp 1599 Cod 0 Puncte
10 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:39:65 Timp 3563 Cod 0 Puncte
11 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:45:15 Timp 3221 Cod 0 Puncte
11 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:21 Timp 2238 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Oana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:51:42 Timp 4145 Cod 0 Puncte
12 Furdui Marius Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:48:09 Timp 4055 Cod 0 Puncte
12 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:53:32 Timp 4118 Cod 0 Puncte
12 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:26 Timp 2530 Cod 0 Puncte
13 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 02:54:92 Timp 4376 Cod 0 Puncte
13 Milca Cristian Daniel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:03:10 Timp 4495 Cod 0 Puncte
14 Barsan Oana Iulia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:54:98 Timp 3764 Cod 0 Puncte
15 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:58:40 Timp 3801 Cod 0 Puncte
16 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:59:68 Timp 4132 Cod 0 Puncte
17 Scumpu Iulia Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:03:23 Timp 3934 Cod 0 Puncte
18 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:06:85 Timp 2786 Cod 0 Puncte
19 Cozmuta Ioana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:19:19 Timp 4643 Cod 0 Puncte
255 Niculae Denisa Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:45:53 Timp 2788 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 100 m liber (14-16M custom)

1 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:08:51 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:12:83 Timp 0 Puncte
3 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:20:90 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:57:92 Timp 0 Puncte
5 Liceul cu program sportiv Braila 04:26:39 Timp 0 Puncte
6 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 04:43:61 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 04:59:24 Timp 0 Puncte

7. 200 m liber (14-16M custom)

1 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:15:94 Timp 2476 Cod 0 Puncte
1 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:03:08 Timp 1483 Cod 0 Puncte
1 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:10:75 Timp 3107 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:40 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:03:43 Timp 2842 Cod 0 Puncte
2 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:16:59 Timp 3559 Cod 0 Puncte
2 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:04:27 Timp 2679 Cod 0 Puncte
2 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 02:11:79 Timp 2270 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:14 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:12 Timp 2848 Cod 0 Puncte
3 Farcas Monica Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:19:51 Timp 3270 Cod 0 Puncte
3 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:34 Timp 1575 Cod 0 Puncte
3 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:55 Timp 3103 Cod 0 Puncte
3 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:19:31 Timp 4142 Cod 0 Puncte
3 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:11:66 Timp 2982 Cod 0 Puncte
4 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:24:40 Timp 3669 Cod 0 Puncte
4 Tudose Ionut Aurel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:07:63 Timp 1424 Cod 0 Puncte
4 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:14:68 Timp 3510 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:26:15 Timp 4404 Cod 0 Puncte
4 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:12:01 Timp 2293 Cod 0 Puncte
5 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:13:68 Timp 2284 Cod 0 Puncte
5 Baltean Livia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:26:03 Timp 3195 Cod 0 Puncte
5 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:08:34 Timp 1599 Cod 0 Puncte
5 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:15:93 Timp 3272 Cod 0 Puncte
5 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:90 Timp 4118 Cod 0 Puncte
6 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:14:19 Timp 2498 Cod 0 Puncte
6 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 02:27:15 Timp 3395 Cod 0 Puncte
6 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:09:40 Timp 2238 Cod 0 Puncte
6 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:17:34 Timp 3110 Cod 0 Puncte
6 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:30:36 Timp 3933 Cod 0 Puncte
7 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:18:05 Timp 3007 Cod 0 Puncte
7 Ilut Adnana Romina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:40 Timp 3217 Cod 0 Puncte
7 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:11:92 Timp 1577 Cod 0 Puncte
7 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:20:60 Timp 2713 Cod 0 Puncte
7 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:08 Timp 4476 Cod 0 Puncte
8 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:45:26 Timp 4188 Cod 0 Puncte
8 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:20:07 Timp 2509 Cod 0 Puncte
8 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:28:36 Timp 3769 Cod 0 Puncte
8 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 02:11:93 Timp 1451 Cod 0 Puncte
8 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:21:86 Timp 3463 Cod 0 Puncte
9 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:36:30 Timp 4132 Cod 0 Puncte
9 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:23:07 Timp 2849 Cod 0 Puncte
9 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:32:56 Timp 3440 Cod 0 Puncte
9 Koos Lehel Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:11:53 Timp 1552 Cod 0 Puncte
9 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 02:20:39 Timp 3747 Cod 0 Puncte
10 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:18 Timp 4722 Cod 0 Puncte
10 Gaode Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:14 Timp 2279 Cod 0 Puncte
10 Bogza Iulia Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:45:16 Timp 2720 Cod 0 Puncte
10 Borcan Bogdan Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:12:22 Timp 1576 Cod 0 Puncte
10 Botea Marius Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:21:36 Timp 2331 Cod 0 Puncte
11 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:38:05 Timp 3801 Cod 0 Puncte
11 Vioreanu Florinel Liceul cu program sportiv Braila 02:25:39 Timp 3177 Cod 0 Puncte
11 Manea Raluca Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:49:18 Timp 3737 Cod 0 Puncte
11 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:12:71 Timp 1450 Cod 0 Puncte
11 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:41 Timp 2530 Cod 0 Puncte
12 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:21:81 Timp 4043 Cod 0 Puncte
12 Benea Daniela Liceul cu program sportiv Bacau 02:40:75 Timp 4695 Cod 0 Puncte
12 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:38:95 Timp 5563 Cod 0 Puncte
12 Angelescu Mihai Mircea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:13:21 Timp 2247 Cod 0 Puncte
13 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:14:03 Timp 1474 Cod 0 Puncte
13 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:53:83 Timp 4720 Cod 0 Puncte
13 Both Attila Hugo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:35:52 Timp 3253 Cod 0 Puncte
14 Comiza Daniel Georgian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:15:03 Timp 2685 Cod 0 Puncte
14 Cozmuta Ioana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:58:59 Timp 4643 Cod 0 Puncte
14 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:39:72 Timp 3318 Cod 0 Puncte
15 Iftode Iulian George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:44:75 Timp 4091 Cod 0 Puncte
15 Lupescu Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Resita 02:17:01 Timp 1439 Cod 0 Puncte
16 Cretu Cosmin Stefanel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:17:02 Timp 1423 Cod 0 Puncte
17 Ionescu Teodor Ion Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:78 Timp 1574 Cod 0 Puncte

8. 400 m mixt (14-16M custom)

1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:55:56 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:20:00 Timp 3251 Cod 0 Puncte
1 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:02:94 Timp 1575 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:29:20 Timp 3665 Cod 0 Puncte
2 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 05:03:32 Timp 1450 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:36:88 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:00:22 Timp 2974 Cod 0 Puncte
2 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:35:10 Timp 3229 Cod 0 Puncte
3 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:36:94 Timp 4287 Cod 0 Puncte
3 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:01:70 Timp 3268 Cod 0 Puncte
3 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:41:79 Timp 3223 Cod 0 Puncte
3 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:08:32 Timp 2894 Cod 0 Puncte
4 Koos Lehel Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:18:81 Timp 1552 Cod 0 Puncte
4 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:47:64 Timp 4041 Cod 0 Puncte
5 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 05:55:99 Timp 4267 Cod 0 Puncte
5 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:29:11 Timp 2679 Cod 0 Puncte

9. 100 m spate (14-16M custom)

1 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:22 Timp 2974 Cod 0 Puncte
1 Lupescu Roxana Lucia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:12 Timp 2258 Cod 0 Puncte
1 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:52 Timp 1597 Cod 0 Puncte
1 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:07:14 Timp 3384 Cod 0 Puncte
1 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:12:67 Timp 4188 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 01:05:91 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:53 Timp 3769 Cod 0 Puncte
2 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:94 Timp 1483 Cod 0 Puncte
2 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:69 Timp 3318 Cod 0 Puncte
2 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:13:60 Timp 4267 Cod 0 Puncte
3 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:47 Timp 2699 Cod 0 Puncte
3 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:66 Timp 3223 Cod 0 Puncte
3 Voicu Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:87 Timp 3125 Cod 0 Puncte
3 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:77 Timp 3563 Cod 0 Puncte
3 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:50 Timp 4286 Cod 0 Puncte
4 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:13 Timp 3940 Cod 0 Puncte
4 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:62 Timp 2284 Cod 0 Puncte
4 Crisu Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:16:26 Timp 3095 Cod 0 Puncte
4 Lupu Dragos Adrian Liceul cu program sportiv Braila 01:06:96 Timp 1449 Cod 0 Puncte
4 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:95 Timp 2779 Cod 0 Puncte
5 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:16:29 Timp 3753 Cod 0 Puncte
5 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:96 Timp 4493 Cod 0 Puncte
5 Costache Simona Roxana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:16:34 Timp 2901 Cod 0 Puncte
5 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:31 Timp 2156 Cod 0 Puncte
5 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 01:09:79 Timp 3606 Cod 0 Puncte
6 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:16:41 Timp 4452 Cod 0 Puncte
6 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:03 Timp 2509 Cod 0 Puncte
6 Potolea Irina Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:98 Timp 2751 Cod 0 Puncte
6 Furdui Marius Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:39 Timp 4055 Cod 0 Puncte
6 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:34 Timp 3679 Cod 0 Puncte
7 Andor Ioana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:81 Timp 3923 Cod 0 Puncte
7 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:90 Timp 3229 Cod 0 Puncte
7 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:45 Timp 3463 Cod 0 Puncte
8 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:59 Timp 2530 Cod 0 Puncte
8 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:23:40 Timp 4041 Cod 0 Puncte
8 Muj Amalia Alina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:44 Timp 3735 Cod 0 Puncte
9 Konsza Julianna Imola Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:38 Timp 4631 Cod 0 Puncte
9 Vizitiu Andrei Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:26:16 Timp 3163 Cod 0 Puncte
9 Barsan Oana Iulia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:20:47 Timp 3764 Cod 0 Puncte
10 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:20:86 Timp 4532 Cod 0 Puncte
10 Baltean Livia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:21:51 Timp 3195 Cod 0 Puncte
10 Milca Cristian Daniel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:26 Timp 4495 Cod 0 Puncte
11 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:46 Timp 3440 Cod 0 Puncte
11 Marcu Cristina Gabriela Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:26 Timp 4008 Cod 0 Puncte
12 Bogza Iulia Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:27:78 Timp 2720 Cod 0 Puncte
12 Scumpu Iulia Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:22:77 Timp 3934 Cod 0 Puncte
13 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:37 Timp 2786 Cod 0 Puncte
13 Manea Raluca Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:32:02 Timp 3737 Cod 0 Puncte
14 Cozmuta Ioana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:83 Timp 4643 Cod 0 Puncte
15 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:33:79 Timp 4720 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 200 m fluture (13-14F custom)

1 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:24 Timp 3223 Cod 0 Puncte
1 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:17:35 Timp 1474 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:33 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:08 Timp 4287 Cod 0 Puncte
1 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:09 Timp 2848 Cod 0 Puncte
2 Farcas Monica Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:38:50 Timp 3270 Cod 0 Puncte
2 Comiza Daniel Georgian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:04 Timp 2685 Cod 0 Puncte
2 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:34:98 Timp 3598 Cod 0 Puncte
2 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:39:55 Timp 4041 Cod 0 Puncte
2 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:25:47 Timp 2293 Cod 0 Puncte
3 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:44:50 Timp 2849 Cod 0 Puncte
3 Costache Simona Roxana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:40:61 Timp 2901 Cod 0 Puncte
3 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:21:81 Timp 1575 Cod 0 Puncte
3 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:39:60 Timp 2713 Cod 0 Puncte
3 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:40:45 Timp 3933 Cod 0 Puncte
4 Trandafira Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:25:64 Timp 2694 Cod 0 Puncte
4 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:44:93 Timp 3669 Cod 0 Puncte
4 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:45:98 Timp 3408 Cod 0 Puncte
4 Andor Ioana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:54:84 Timp 3923 Cod 0 Puncte
5 Darie Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:33:98 Timp 1595 Cod 0 Puncte
5 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:56:02 Timp 3436 Cod 0 Puncte
5 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:51:07 Timp 3229 Cod 0 Puncte
6 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:01:41 Timp 4404 Cod 0 Puncte
7 Marcu Cristina Gabriela Clubul Sportiv Scolar Resita 03:02:02 Timp 4008 Cod 0 Puncte
8 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:06:52 Timp 3137 Cod 0 Puncte
255 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:30:32 Timp 1483 Cod 0 Puncte
255 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:46:85 Timp 3265 Cod 0 Puncte

11. 100 m liber (13-14F custom)

1 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:03:68 Timp 3395 Cod 0 Puncte
1 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:56:09 Timp 1483 Cod 0 Puncte
1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:90 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:28 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:66 Timp 2842 Cod 0 Puncte
2 Pascu Carina Xenia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:74 Timp 3559 Cod 0 Puncte
2 Brehar George Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:19 Timp 2679 Cod 0 Puncte
2 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:70 Timp 3107 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:17 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:08 Timp 2284 Cod 0 Puncte
3 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:46 Timp 3268 Cod 0 Puncte
3 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:92 Timp 2476 Cod 0 Puncte
3 Tudose Ionut Aurel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:57:78 Timp 1424 Cod 0 Puncte
3 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:22 Timp 3510 Cod 0 Puncte
3 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:04:67 Timp 4267 Cod 0 Puncte
4 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:55 Timp 2498 Cod 0 Puncte
4 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:17 Timp 3251 Cod 0 Puncte
4 Stama Catalin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:11 Timp 1577 Cod 0 Puncte
4 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:43 Timp 2530 Cod 0 Puncte
4 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:21 Timp 3940 Cod 0 Puncte
5 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:63 Timp 2982 Cod 0 Puncte
5 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:63 Timp 3769 Cod 0 Puncte
5 Matei Florin Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:33 Timp 2238 Cod 0 Puncte
5 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:49 Timp 2779 Cod 0 Puncte
5 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:94 Timp 4118 Cod 0 Puncte
6 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:03 Timp 4142 Cod 0 Puncte
6 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:01:66 Timp 3007 Cod 0 Puncte
6 Baltean Livia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:07:02 Timp 3195 Cod 0 Puncte
6 Pascu Claudius Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:59:61 Timp 1599 Cod 0 Puncte
6 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 01:02:55 Timp 3747 Cod 0 Puncte
7 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:56 Timp 4404 Cod 0 Puncte
7 Nicoara Ioan Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:51 Timp 2849 Cod 0 Puncte
7 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:79 Timp 3669 Cod 0 Puncte
7 Borcan Bogdan Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:93 Timp 1576 Cod 0 Puncte
7 Botea Marius Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:02:68 Timp 2331 Cod 0 Puncte
8 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:18:78 Timp 3753 Cod 0 Puncte
8 Vioreanu Florinel Liceul cu program sportiv Braila 01:02:76 Timp 3177 Cod 0 Puncte
8 Ilut Adnana Romina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:82 Timp 3217 Cod 0 Puncte
8 Koos Lehel Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:00:78 Timp 1552 Cod 0 Puncte
8 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:34 Timp 3110 Cod 0 Puncte
9 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:58 Timp 2270 Cod 0 Puncte
9 Lupulescu Anca Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:09:77 Timp 4189 Cod 0 Puncte
9 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:57 Timp 2699 Cod 0 Puncte
9 Konsza Julianna Imola Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:38 Timp 4631 Cod 0 Puncte
9 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:91 Timp 2156 Cod 0 Puncte
10 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:78 Timp 3408 Cod 0 Puncte
10 Benea Daniela Liceul cu program sportiv Bacau 01:09:91 Timp 4695 Cod 0 Puncte
10 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:39 Timp 2509 Cod 0 Puncte
10 Bogza Iulia Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:09:99 Timp 2720 Cod 0 Puncte
10 Angelescu Mihai Mircea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:36 Timp 2247 Cod 0 Puncte
11 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 01:04:32 Timp 3616 Cod 0 Puncte
11 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:81 Timp 4476 Cod 0 Puncte
11 Gaode Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:01 Timp 2279 Cod 0 Puncte
11 Niculae Denisa Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:34 Timp 2788 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Teodor Ion Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:45 Timp 1574 Cod 0 Puncte
12 Lupescu Razvan Vasile Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:22 Timp 1439 Cod 0 Puncte
12 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:82 Timp 3463 Cod 0 Puncte
12 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:91 Timp 3137 Cod 0 Puncte
12 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 01:06:82 Timp 2053 Cod 0 Puncte
12 Costache Olivia Didina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:10:92 Timp 4181 Cod 0 Puncte
13 Furdui Marius Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:12 Timp 4055 Cod 0 Puncte
13 Plesca Sergiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:04:89 Timp 3684 Cod 0 Puncte
13 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 01:10:93 Timp 4376 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:11:07 Timp 5563 Cod 0 Puncte
13 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:22 Timp 3440 Cod 0 Puncte
14 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:27 Timp 3221 Cod 0 Puncte
14 Barsan Oana Iulia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:53 Timp 3764 Cod 0 Puncte
14 Cazacu Bogdan Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:11:17 Timp 3209 Cod 0 Puncte
14 Iliescu Alexandra Ioana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:82 Timp 3662 Cod 0 Puncte
15 Vasilescu Oana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:57 Timp 4145 Cod 0 Puncte
15 Manea Raluca Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:16:81 Timp 3737 Cod 0 Puncte
15 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:52 Timp 4043 Cod 0 Puncte
16 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:64 Timp 3933 Cod 0 Puncte
16 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:01 Timp 3272 Cod 0 Puncte
17 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:11:66 Timp 4532 Cod 0 Puncte
17 Albu Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:07:24 Timp 3601 Cod 0 Puncte
18 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:22 Timp 3801 Cod 0 Puncte
18 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:77 Timp 5565 Cod 0 Puncte
19 Costea Georgian Liceul cu program sportiv Braila 01:10:72 Timp 3696 Cod 0 Puncte
19 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:62 Timp 4132 Cod 0 Puncte
20 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:31 Timp 4138 Cod 0 Puncte
20 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:28 Timp 3436 Cod 0 Puncte
21 Marghescu Luiza Daniela Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:15:27 Timp 4187 Cod 0 Puncte
21 Both Attila Hugo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:36 Timp 3253 Cod 0 Puncte
22 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:15:34 Timp 4452 Cod 0 Puncte
22 Iftode Iulian George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:07 Timp 4091 Cod 0 Puncte
23 Scumpu Iulia Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:16:19 Timp 3934 Cod 0 Puncte
24 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:16:43 Timp 4188 Cod 0 Puncte
25 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:54 Timp 2786 Cod 0 Puncte
26 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:19:36 Timp 4720 Cod 0 Puncte
27 Cozmuta Ioana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:49 Timp 4643 Cod 0 Puncte

12. 200 m liber (13-14F custom)

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:05:28 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:58:64 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:59:08 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:59:93 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 11:11:66 Timp 0 Puncte

13. 200 m spate (13-14F custom)

1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:89 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:35 Timp 2974 Cod 0 Puncte
1 Lupescu Roxana Lucia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:32:94 Timp 2258 Cod 0 Puncte
1 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:17:99 Timp 1597 Cod 0 Puncte
1 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 02:24:18 Timp 3384 Cod 0 Puncte
2 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 02:26:66 Timp 3606 Cod 0 Puncte
2 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:35:47 Timp 4188 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 02:24:79 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:66 Timp 3223 Cod 0 Puncte
2 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 02:18:20 Timp 1451 Cod 0 Puncte
3 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:28:82 Timp 2779 Cod 0 Puncte
3 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:74 Timp 4286 Cod 0 Puncte
3 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:02 Timp 2699 Cod 0 Puncte
3 Ilut Adnana Romina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:56 Timp 3217 Cod 0 Puncte
3 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:20:18 Timp 1450 Cod 0 Puncte
4 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:28:92 Timp 3563 Cod 0 Puncte
4 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:40:85 Timp 4452 Cod 0 Puncte
4 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:78 Timp 4493 Cod 0 Puncte
4 Crisu Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:42:67 Timp 3095 Cod 0 Puncte
4 Lupu Dragos Adrian Liceul cu program sportiv Braila 02:25:59 Timp 1449 Cod 0 Puncte
5 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:29:77 Timp 3318 Cod 0 Puncte
5 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:42:05 Timp 4451 Cod 0 Puncte
5 Voicu Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:28:27 Timp 3125 Cod 0 Puncte
5 Potolea Irina Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:45:61 Timp 2751 Cod 0 Puncte
6 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:42:62 Timp 4267 Cod 0 Puncte
6 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:31:21 Timp 2156 Cod 0 Puncte
6 Muj Amalia Alina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:46:83 Timp 3735 Cod 0 Puncte
6 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:31:11 Timp 3679 Cod 0 Puncte
7 Lazar Melinda Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:47:96 Timp 3229 Cod 0 Puncte
7 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:36:12 Timp 3463 Cod 0 Puncte
7 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:44:40 Timp 3753 Cod 0 Puncte
7 Furdui Marius Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:34:59 Timp 4055 Cod 0 Puncte
8 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:41:87 Timp 3107 Cod 0 Puncte
8 Scumpu Iulia Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:50:71 Timp 3934 Cod 0 Puncte
8 Radu Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:49:45 Timp 3440 Cod 0 Puncte
9 Barsan Oana Iulia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:62 Timp 3764 Cod 0 Puncte
9 Milca Cristian Daniel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:04:20 Timp 4495 Cod 0 Puncte
10 Andor Ioana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:51:46 Timp 3923 Cod 0 Puncte
11 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:55:30 Timp 4041 Cod 0 Puncte
12 Cozmuta Ioana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:07:60 Timp 4643 Cod 0 Puncte
13 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 03:18:43 Timp 4720 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

14. 200 m bras (14-16M custom)

1 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:38:49 Timp 3251 Cod 0 Puncte
1 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:28:89 Timp 1425 Cod 0 Puncte
1 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:40 Timp 3221 Cod 0 Puncte
1 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:56:17 Timp 3137 Cod 0 Puncte
1 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:68 Timp 2982 Cod 0 Puncte
2 Niculae Denisa Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:53:49 Timp 2788 Cod 0 Puncte
2 Trandafira Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:46 Timp 2694 Cod 0 Puncte
2 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:43:12 Timp 3110 Cod 0 Puncte
2 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:59:27 Timp 4451 Cod 0 Puncte
2 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:38:33 Timp 3268 Cod 0 Puncte
3 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:54:02 Timp 3265 Cod 0 Puncte
3 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:34:62 Timp 2894 Cod 0 Puncte
3 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:44:13 Timp 3272 Cod 0 Puncte
3 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:59:62 Timp 4267 Cod 0 Puncte
3 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 02:39:27 Timp 2316 Cod 0 Puncte
4 Marleneanu Toni Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:51:53 Timp 2156 Cod 0 Puncte
4 Zahiu Raluca Alexandra Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:02:90 Timp 3678 Cod 0 Puncte
4 Tatarcan Daniel Nicolae Liceul cu program sportiv Bacau 02:47:74 Timp 3747 Cod 0 Puncte
4 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:42:82 Timp 2498 Cod 0 Puncte
4 Diaconu Oana Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:58:91 Timp 3769 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Teodor Ion Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:59:33 Timp 1574 Cod 0 Puncte
5 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:82 Timp 2779 Cod 0 Puncte
5 Vasilescu Oana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:03:32 Timp 4145 Cod 0 Puncte
5 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 02:44:91 Timp 2053 Cod 0 Puncte
6 Marghescu Luiza Daniela Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:05:33 Timp 4187 Cod 0 Puncte
6 Gaode Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:48:55 Timp 2279 Cod 0 Puncte
6 Borcan Bogdan Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:17:80 Timp 1576 Cod 0 Puncte
6 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:48:11 Timp 5565 Cod 0 Puncte
7 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:54:61 Timp 4043 Cod 0 Puncte
7 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:05:51 Timp 4476 Cod 0 Puncte
8 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:57:99 Timp 4138 Cod 0 Puncte
8 Lupulescu Anca Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:10:31 Timp 4189 Cod 0 Puncte
9 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:57:91 Timp 3463 Cod 0 Puncte
9 Cozmuta Ioana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:10:70 Timp 4643 Cod 0 Puncte
10 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 03:13:53 Timp 4376 Cod 0 Puncte
10 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:04:32 Timp 2475 Cod 0 Puncte
11 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 03:21:45 Timp 4452 Cod 0 Puncte
11 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 03:08:35 Timp 3616 Cod 0 Puncte
12 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:22:84 Timp 4722 Cod 0 Puncte
12 Iftode Iulian George Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:26:45 Timp 4091 Cod 0 Puncte
13 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 03:31:77 Timp 4720 Cod 0 Puncte

15. 100 m fluture (14-16M custom)

1 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:72 Timp 4041 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:15 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Avram Ioana Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:92 Timp 3223 Cod 0 Puncte
1 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:91 Timp 1483 Cod 0 Puncte
1 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:04:55 Timp 3384 Cod 0 Puncte
2 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:94 Timp 4287 Cod 0 Puncte
2 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:00 Timp 2974 Cod 0 Puncte
2 Costache Simona Roxana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:12:35 Timp 2901 Cod 0 Puncte
2 Comiza Daniel Georgian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:34 Timp 2685 Cod 0 Puncte
2 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:58 Timp 3103 Cod 0 Puncte
3 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:28 Timp 3665 Cod 0 Puncte
3 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:01 Timp 2848 Cod 0 Puncte
3 Lazar Dana Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:12:91 Timp 3395 Cod 0 Puncte
3 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:50 Timp 1474 Cod 0 Puncte
3 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:46 Timp 3318 Cod 0 Puncte
4 Farcas Monica Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:87 Timp 3270 Cod 0 Puncte
4 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:96 Timp 1597 Cod 0 Puncte
4 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:23 Timp 2293 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:83 Timp 4404 Cod 0 Puncte
4 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 01:09:30 Timp 3598 Cod 0 Puncte
5 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:22 Timp 3669 Cod 0 Puncte
5 Cretu Cosmin Stefanel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:77 Timp 1423 Cod 0 Puncte
5 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:53 Timp 3408 Cod 0 Puncte
5 Graniceru Lucia Iuliana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:41 Timp 3436 Cod 0 Puncte
5 Groza Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:09 Timp 3007 Cod 0 Puncte
6 Bancila Claudia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur