Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionat National de Copii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - 11 ani - Masculin (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 99:99:99
2 Laza Istvan Erik 20796 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:59:55
3 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:49:05
4 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:46:03
5 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 00:48:40
6 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:49:55
7 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 99:99:99

Seria: 2
1 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:43:34
2 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:02
3 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 00:42:59
4 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:84
5 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 00:42:13
6 David Alexandru 21852 2011 Swimming Team Bucuresti 00:42:80
7 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:14
8 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 00:45:30

Seria: 3
1 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:41:30
2 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:79
3 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:40:17
4 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 00:39:75
5 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:84
6 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:68
7 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:11
8 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:83

Seria: 4
1 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:83
2 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:58
3 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:14
4 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:79
5 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:98
6 Radu Sasha Casian 16047 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:39
7 Vladut Alexandru Mihai 20551 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:38:70
8 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:00

Seria: 5
1 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:64
2 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:37:45
3 Sirbu Andrei 17547 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:36:80
4 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:36:71
5 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:74
6 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:10
7 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:48
8 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:72

Seria: 6
1 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:53
3 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:00
4 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:35:64
5 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:69
6 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:20
7 Cojocaru Erik Cristian 21839 2011 Swimming Team Bucuresti 00:36:48
8 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:60

Seria: 7
1 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:56
2 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:35:24
3 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:12
4 Kovacs Norbert 19237 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:39
5 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:42
6 Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:18
7 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:27
8 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:56

Seria: 8
1 Iordache Robert Andrei 16501 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:82
2 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:33:31
3 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:18
4 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 00:32:65
5 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 00:33:11
6 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:27
7 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:33:65
8 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:19

Descalificari
1 Florea Stefan
Observatii: neprezentat
20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:31

Proba 2 50 m fluture - 11 ani - Feminin (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
2 Antal Anett 20663 2011 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Iordache Andrea 20776 2011 Palatul copiilor Constanta 00:52:13
5 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:52:55
6 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
7 Timis Elena 19561 2011 CSM Corona Brasov 99:99:99
8 Seler Iris Maria 20646 2011 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Cuclea Maria Ilinca 21881 2011 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:49:90
2 Badarau Alesia Andreea 22554 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:47:72
3 Banateanu Mara Daphne 21854 2011 Swimming Team Bucuresti 00:46:37
4 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:45:63
5 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:29
7 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:48:75
8 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:50:89

Seria: 3
1 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:18
2 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:11
3 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:42:80
4 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:33
5 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:13
6 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:44:10
7 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 00:44:33
8 Ursan Lacramioara 19842 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:45:53

Seria: 4
1 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:95
2 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:63
3 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:20
4 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 00:40:02
5 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:13
6 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:48
7 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:91
8 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:98

Seria: 5
1 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:39:44
2 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:75
3 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:55
4 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:38:33
5 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:38:54
6 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:38:71
7 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:39:33
8 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:61

Seria: 6
1 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:05
2 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:84
3 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:00
4 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:84
5 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:90
6 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:37:49
7 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:85
8 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:18

Seria: 7
1 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:62
2 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:50
3 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:07
4 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:76
5 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:35:91
6 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:15
7 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:59
8 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:36:83

Seria: 8
1 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:92
2 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:51
3 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:13
4 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:92
5 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:46
6 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:33
7 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:58
8 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:36

Descalificari
1 Scepanschi Ioana Alessia
Observatii: neprezentat
22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
2 Bobeica Andreea Bianca
Observatii: neprezentat
17293 2011 CSM Targoviste 00:47:72

Proba 3 50 m fluture - 10 ani - Masculin (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Eduard Andrei 21861 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Popa Luca Ioan 20895 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 99:99:99
3 Ionescu Radu 22284 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
4 Savescu Daryus Andrei 16507 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Deleu Cosmin Andrei 19888 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Macsim Robert Stefan 22330 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
7 Nidelcea Luca Andrei 22585 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Toader Mihnea Stefan 22569 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Barboi Darius Valentin 21262 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Draghici Ianis Alexandru 19980 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
3 Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
4 Alexandrescu Andrei Catalin 22548 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
5 Gugu Eduard Luca 19984 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
6 Stejereanu Andi 21423 2012 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
7 Albu Daniel-Mihai 22437 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Pirvu Rares 22288 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Niculescu David Ioan 21859 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Bradean Iovanas Rares Vladimir 20802 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
3 Dragoi David Mihai 22110 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Aprodu Matei 22287 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
5 Geaman Daniel 19863 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Sorocianu Rares Andrei 22329 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
7 Calapis Alexandru Petru 22570 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
8 Rus Norbert Mihai 22568 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 4
1 Gherghel Matei 22372 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Matei Ionut 21422 2012 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Toma Mihai 22504 2012 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
4 Mircea Catalin Antoniu 22633 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:63
5 Vulpe Darius Stefan 22310 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 99:99:99
6 Magheras Radu Stefan 19981 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
7 Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
8 Ignat Darius Stefan 16849 2012 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 5
1 Tichindelean Eduard 22360 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:52:04
2 Aylett Daniel Alexandru 21257 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:49:26
4 Caraiman-Anton Matei-George 22331 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:47:43
5 Palade Denis Theodor 21759 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:48:53
6 Stefan David Andrei 21057 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:49:16
7 Scarlat Rami Stefan 22598 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:28
8 Chiaburu Andrei 20661 2012 CSM Corona Brasov 00:53:66

Seria: 6
1 Martin Stefan Gabriel 22588 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:54
2 Luchian Matei Alexandru 19272 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:79
3 Misan Vlad Nicolas 22549 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:45:16
4 Bucur David Stefan 19891 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:44:77
5 Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:44:86
6 Opris Andrei 22357 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:45:33
8 Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:12

Seria: 7
2 Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:53
3 Duminica Cosmin Andrei 19451 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:49
4 Samachisa Cristian 22448 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:42:84
5 Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:87
6 Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:50
7 Moisa Mina 19703 2012 Sport Club Municipal Bacau 00:43:82
8 Paltinisanu Luca 19953 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:70

Seria: 8
1 Nisipeanu Ioan 22358 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:47
2 Navala Alexandru Ionut 21858 2012 Swimming Team Bucuresti 00:41:20
3 Popa David 20801 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:40:31
4 Burcea Luca David Dumitru 21675 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:13
6 Peter Erik 20717 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:40:59
7 Cojita Mihai 21729 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:41:98
8 Constantinica Denis Andre 17285 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:68

Seria: 9
1 Patrascan Victor Constantin 20955 2012 Swimming Team Bucuresti 00:38:61
2 Potrovita Luca Andrei 20508 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:04
3 Androne Filip 22285 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:72
4 Stan Matei 22449 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:05
5 Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:14
6 Dogariu Darius Mihai 16505 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:97
7 Paun Luca Andrei 19608 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:28
8 Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:01

Seria: 10
1 Enica Arthur Ruiz Gabriel 20951 2012 Swimming Team Bucuresti 00:36:23
2 Mereuta Andreas Ioan 19862 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:88
3 Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:25
4 Smintanca Strugariu Vlad 19860 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:76
5 Circota Ioan Tudor 19270 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:08
6 Zburlea Cristian Andrei 20896 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:52
7 Rotaru Eduard Petru 22286 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:12
8 Cadar Darius 22299 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 00:36:33

Descalificari
1 Chetrone-Cautisanu Luca Alexandru
Observatii: descalificat
20668 2012 CSM Corona Brasov 00:49:00
2 TIRITEU RĂZVAN TUDOR
Observatii: neprezentat
21472 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:82
3 Radu Eric Mihai
Observatii: descalificat
22306 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:16
4 Olar Dragos Stefan
Observatii: descalificat
17494 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:39:86

Proba 4 50 m fluture - 10 ani - Feminin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mestecaneanu Cezara Ioana 21075 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Sut Sybelle 19843 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Albu Bianca Andreea 22590 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Palastea Antonia 22350 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Blaga Siena Amadea 20714 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
3 Litera Elena 22546 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
4 Lospa Natalia Maria 16683 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Breban Cezara Gabriela 22298 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 99:99:99
6 Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Antonescu Eva 19988 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Osman Delia 21284 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Doru Antonia Elena 22333 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
2 Potanga Bianca Maria 19985 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
3 Latu Paula 20662 2012 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Dragoi Sophia Maria 22499 2012 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
5 Pop Tania Marina 22106 2012 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
6 Rus Veronica 22353 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Sucan Sara Anais 21638 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Dubit Anastasia Stefania 21074 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 4
1 Varga Anastasia 22332 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:51:92
2 Sipos Ana 22423 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:48:07
3 Kovacs Anna Fruzsina 22098 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:47:27
4 Nagy Bibor 22442 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:46:41
5 Olteanu Ana Maria 21863 2012 Swimming Team Bucuresti 00:46:45
6 Florescu Mihaela 19949 2012 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 00:47:85
7 Pajint Sara Nicole 20716 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:48:86
8 Negoi Maia Ioana 22309 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 99:99:99

Seria: 5
1 Negoi Ilinca Ioana 22341 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:44:30
2 Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:94
3 Padurariu Smaranda 22446 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:43:45
4 Craciun Iulia 22283 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:79
5 Ambrozie Ecaterina 19907 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:33
6 Laszlo Dora Zsofia 20715 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:43:58
7 Lozici Anamaria 21132 2012 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:22
8 Ileana-Pienariu Ilinca 22434 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:45:60

Seria: 6
1 Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:60
2 Olteanu Alexandra 21428 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:08
3 Nistor Natalia 19557 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:41:03
4 Ene Julia Gabriela 17490 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:12
5 Lebidov Carolina Sofia 20897 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:62
6 David Ilinca 22553 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:30
7 Iosif Meda 22420 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:59
8 Pavel Mara Stefania 21352 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:66

Seria: 7
1 Tirla Sofia 22582 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:49
2 Ionascu Araxi 22265 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:61
3 Gavriloiu Antonia Andreea 21865 2012 Swimming Team Bucuresti 00:36:79
4 Mihalache Bianca Maria 21864 2012 Swimming Team Bucuresti 00:35:36
5 Gaman Maya Andreea 22348 2012 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:65
6 Ionel Sara Natalia 19844 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:38
7 Chirca Antonia Raluca 22311 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:44
8 Rotaru Carla Maria 21862 2012 Swimming Team Bucuresti 00:38:52

Proba 5 100 m spate - 11 ani - Masculin (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Sandu David Stefan Bogdan 16432 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
5 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Vladut Alexandru Mihai 20551 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Sirbu Andrei 17547 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Oprea Radu 20793 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
8 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 David Alexandru 21852 2011 Swimming Team Bucuresti 01:37:60
2 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 01:35:00
3 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:33:00
4 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 01:32:00
5 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:33:00
6 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 01:33:70
7 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:36:36
8 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:38:50

Seria: 4
1 Radu Andrei Ionut 21224 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:31:11
2 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:29:72
3 Nicula Darius 20883 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:29:00
5 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:28:98
6 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:29:43
7 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:30:10
8 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:31:55

Seria: 5
1 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:27:00
2 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 01:26:00
3 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:25:41
4 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 01:25:00
5 Kovacs Norbert 19237 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:25:00
6 Radu Sasha Casian 16047 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:26:00
7 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 01:26:00
8 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 01:27:00

Seria: 6
1 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:90
2 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:23:71
3 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:23:50
4 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:22:54
5 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:23:29
6 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:59
7 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:24:00
8 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:24:99

Seria: 7
2 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:22:21
3 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 01:20:00
4 Cojocaru Erik Cristian 21839 2011 Swimming Team Bucuresti 01:19:00
5 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:19:00
6 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:22:00
7 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:38
8 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:50

Seria: 8
1 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:17:91
2 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 01:17:00
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:11:53
5 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:80
6 Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:16:76
7 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:17:21
8 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:19:00

Descalificari
1 Smetec Radu Stefan
Observatii: neprezentat
20795 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Talpac Bogdan Cristian
Observatii: descalificat
20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:27:90
3 Florea Stefan
Observatii: neprezentat
20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:50
4 Petrov Luca-Ioan
Observatii: descalificat
21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:16:23

Proba 6 100 m spate - 11 ani - Feminin (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
4 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:38:17
2 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:35:00
3 Petean Patricia 22552 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:35:00
4 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:34:00
5 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:34:21
6 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:35:00
7 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:37:00
8 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 01:38:50

Seria: 3
2 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:30:50
4 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:30:00
5 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 01:30:00
6 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:30:23
7 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:30:99
8 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:32:66

Seria: 4
1 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 01:29:00
2 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:28:89
3 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:69
4 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:28:00
5 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:28:00
6 Banateanu Mara Daphne 21854 2011 Swimming Team Bucuresti 01:28:80
7 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:29:00
8 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:29:76

Seria: 5
1 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:27:64
3 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:26:50
4 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:26:24
5 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:43
6 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:26:92
7 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:27:47
8 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:27:97

Seria: 6
1 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 01:26:00
2 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:25:45
3 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:25:00
4 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:24:55
5 Timis Elena 19561 2011 CSM Corona Brasov 01:25:00
6 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:25:00
7 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:25:59
8 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:26:00

Seria: 7
1 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:23:51
2 Seler Iris Maria 20646 2011 CSM Corona Brasov 01:23:00
3 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 01:22:00
4 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:22:00
5 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:22:00
6 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:92
7 Antal Anett 20663 2011 CSM Corona Brasov 01:23:00
8 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:25

Seria: 8
1 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:64
2 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:19:05
3 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:17:50
4 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:16:90
5 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:17:00
6 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:81
7 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:00
8 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:66

Descalificari
1 Micu Irina
Observatii: descalificat
16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Scepanschi Ioana Alessia
Observatii: neprezentat
22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:31:00
3 Badarau Alesia Andreea
Observatii: descalificat
22554 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:30:00
4 Bobeica Andreea Bianca
Observatii: neprezentat
17293 2011 CSM Targoviste 01:27:00

Proba 7 4 X 50 m liber - 10 ani - Masculin (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Daria Andreea Badea, Patrick Nicholas Negoescu, Stefan Mihail Ion, Ioana Alessia Scepanschi, 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:03:36
5 Stafeta 1 Victor Constantin Patrascan, Eduard Andrei Preda, Arthur Ruiz Gabriel Enica, Alexandru Ionut Navala, 2012 Swimming Team Bucuresti 02:08:71
6 Stafeta 1 Amalia Ioana Enache, Oleksandr Grygoriev, Mihai Bogdan Simion, Diana Maria Simion, 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99

Seria: 2
3 Stafeta 1 Maria Sofia FILIP, Alexandru Marin, Darius Gabriel Stanciu, Vlad Smintanca Strugariu, 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:00:56
4 Stafeta 1 Mihai Lucian Iancu, David Mihai Neacsu, Albert Christian Frincu, Daniel Kelemen, 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:42:37
5 Stafeta 1 Denis Andre Constantinica, Matei Alexandru Luchian, Darius Mihai Dogariu, Ioan Tudor Circota, 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:52:63
6 Stafeta 1 Araxi Ionascu, Nectaria Maria Rosu, Bogdan Paul Biris, Anton Scaba Kiss, 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:00:74
7 Stafeta 1 Iulian Attila Bandui Jurca, Andrei Moskovicz, Serban Cristian Gatu Ungureanu, Matei Popa, 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:03:21

Proba 8 4 X 50 m liber - 10 ani - Feminin (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 1 Alexandru Ionut Olah Zaharie, David-Mihai Bibo, Zsuzsanna Mathe, Darius Gabriel Susnea, 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:28:06
3 Stafeta 1 Carolina Sofia Lebidov, Ana Maria Enciu, Araxi Ionascu, Amalia Crina Solea Alecu, 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 02:12:04
4 Stafeta 1 Delia Osman, Antonia Raluca Chirca, Natalia Maria Lospa, Julia Gabriela Ene, 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:10:09
5 Stafeta 1 Antonia Andreea Gavriloiu, Carla Maria Rotaru, Bianca Maria Mihalache, Ana Maria Olteanu, 2012 Swimming Team Bucuresti 02:10:14
6 Stafeta 1 Lacramioara Ursan, Eduard Tichindelean, David Mirita, Daria Pirvu, 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:72

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - 11 ani - Feminin (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Seler Iris Maria 20646 2011 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Antal Anett 20663 2011 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
6 Timis Elena 19561 2011 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:48:38
2 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:48
3 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:44:82
4 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:44:37
5 Iordache Andrea 20776 2011 Palatul copiilor Constanta 00:44:71
6 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:45:57
7 Cuclea Maria Ilinca 21881 2011 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:47:95
8 Badarau Alesia Andreea 22554 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Seria: 3
1 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:43:70
2 Banateanu Mara Daphne 21854 2011 Swimming Team Bucuresti 00:43:48
3 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:25
4 Petean Patricia 22552 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:42:47
6 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:43:36
7 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:65
8 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 00:44:28

Seria: 4
1 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:41
2 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:41:82
3 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:68
4 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:32
5 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:35
6 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:69
7 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:91
8 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:42:41

Seria: 5
1 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:94
2 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:60
4 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:30
5 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:36
6 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:42
7 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:74
8 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:06

Seria: 6
1 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:93
2 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:71
3 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:13
4 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:07
5 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:12
6 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:23
7 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:82
8 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:25

Seria: 7
1 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:38:47
2 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:38:19
3 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:38:03
4 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:34
5 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:78
6 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:16
7 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:20
8 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:75

Seria: 8
1 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:01
2 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:53
3 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:88
4 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:39
5 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:54
6 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:27
7 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:64
8 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:18

Descalificari
1 Giuglea Alesia Maria
Observatii: neprezentat
21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Bobeica Andreea Bianca
Observatii: neprezentat
17293 2011 CSM Targoviste 00:42:88
3 Hudescu Raluca
Observatii: neprezentat
21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:41

Proba 2 50 m spate - 11 ani - Masculin (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Alexandru 21852 2011 Swimming Team Bucuresti 00:51:74
2 Oprea Radu 20793 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:45:80
4 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:43:84
5 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:98
6 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:44:88
7 Smetec Radu Stefan 20795 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:48:52
8 Laza Istvan Erik 20796 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:71
2 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 00:43:61
3 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:43:29
4 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 00:43:10
5 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:18
6 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:52
7 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 00:43:64
8 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:43:77

Seria: 3
1 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:42:79
2 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:48
3 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:42:33
4 Radu Andrei Ionut 21224 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:19
5 Vladut Alexandru Mihai 20551 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:42:30
6 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 00:42:46
7 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:42:48
8 Sirbu Andrei 17547 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:43:01

Seria: 4
1 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:66
2 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:41:05
3 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:84
4 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 00:40:75
5 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:84
6 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:40:98
7 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:41:14
8 Radu Sasha Casian 16047 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:41:80

Seria: 5
1 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:40:51
2 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 00:40:32
3 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:16
4 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:03
5 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:07
6 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:28
7 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:48
8 Sandu David Stefan Bogdan 16432 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:67

Seria: 6
1 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:94
2 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:62
3 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 00:39:30
4 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:59
6 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:39:51
7 Kovacs Norbert 19237 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:84
8 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:97

Seria: 7
1 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:38:28
2 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:87
3 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:41
4 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:20
5 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:38
6 Cojocaru Erik Cristian 21839 2011 Swimming Team Bucuresti 00:37:63
7 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:05
8 Nicula Darius 20883 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:49

Seria: 8
1 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 00:36:75
2 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:19
3 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:36
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:31:60
5 Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:20
6 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:60
7 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:55
8 Iordache Robert Andrei 16501 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:84

Descalificari
1 Georgescu Marian
Observatii: descalificat
19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:80
2 Florea Stefan
Observatii: neprezentat
20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:80

Proba 3 50 m bras - 10 ani - Feminin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionel Sara Natalia 19844 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Florescu Mihaela 19949 2012 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
5 Olteanu Alexandra 21428 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Rotaru Carla Maria 21862 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Mihalache Bianca Maria 21864 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Kovacs Anna Fruzsina 22098 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Laszlo Dora Zsofia 20715 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
5 Nagy Bibor 22442 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Sipos Ana 22423 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Potanga Bianca Maria 19985 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Gaman Maya Andreea 22348 2012 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Mestecaneanu Cezara Ioana 21075 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
3 Ambrozie Ecaterina 19907 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
5 Negoi Ilinca Ioana 22341 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Varga Anastasia 22332 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
7 Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Lebidov Carolina Sofia 20897 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Iosif Meda 22420 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Ileana-Pienariu Ilinca 22434 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Pajint Sara Nicole 20716 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Tirla Sofia 22582 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
5 Ionascu Araxi 22265 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Padurariu Smaranda 22446 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
7 Gavriloiu Antonia Andreea 21865 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Olteanu Ana Maria 21863 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Nistor Natalia 19557 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Dogaru Carla Maria 22174 2012 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:08:24
3 Rus Veronica 22353 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:55:39
4 Blaga Siena Amadea 20714 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:52:37
5 Craciun Iulia 22283 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:53:76
6 Palastea Antonia 22350 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:53
7 Lozici Anamaria 21132 2012 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Dubit Anastasia Stefania 21074 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 6
1 Albu Bianca Andreea 22590 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:49
2 Dragoi Sophia Maria 22499 2012 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:49:67
3 Doru Antonia Elena 22333 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:49:04
4 Chirca Antonia Raluca 22311 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:08
5 Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:44
6 Latu Paula 20662 2012 CSM Corona Brasov 00:49:31
7 Negoi Maia Ioana 22309 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:49:98
8 Litera Elena 22546 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:51:82

Seria: 7
1 Sucan Sara Anais 21638 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:46:39
2 Osman Delia 21284 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:71
3 Lospa Natalia Maria 16683 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:14
4 Pop Tania Marina 22106 2012 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:43:89
5 Breban Cezara Gabriela 22298 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 00:44:89
6 Antonescu Eva 19988 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:45:56
7 Sut Sybelle 19843 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:46:20
8 Ene Julia Gabriela 17490 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:84

Descalificari
1 David Ilinca
Observatii: descalificat
22553 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 4 50 m bras - 10 ani - Masculin (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Peter Erik 20717 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Caraiman-Anton Matei-George 22331 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
5 Smintanca Strugariu Vlad 19860 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Scarlat Rami Stefan 22598 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dogariu Darius Mihai 16505 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Patrascan Victor Constantin 20955 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Cadar Darius 22299 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 99:99:99
5 Olar Dragos Stefan 17494 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
6 Bucur David Stefan 19891 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
7 Nisipeanu Ioan 22358 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Zburlea Cristian Andrei 20896 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Luchian Matei Alexandru 19272 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Cojita Mihai 21729 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
5 Calapis Alexandru Petru 22570 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
6 Potrovita Luca Andrei 20508 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Rus Norbert Mihai 22568 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
8 Matei Ionut 21422 2012 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 4
1 Martin Stefan Gabriel 22588 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Duminica Cosmin Andrei 19451 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Popa David 20801 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Moisa Mina 19703 2012 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Mircea Catalin Antoniu 22633 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Navala Alexandru Ionut 21858 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Chetrone-Cautisanu Luca Alexandru 20668 2012 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 5
1 Opris Andrei 22357 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Rotaru Eduard Petru 22286 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
3 Tichindelean Eduard 22360 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Misan Vlad Nicolas 22549 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Paltinisanu Luca 19953 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
7 Enica Arthur Ruiz Gabriel 20951 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Mereuta Andreas Ioan 19862 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 6
1 Chiaburu Andrei 20661 2012 CSM Corona Brasov 99:99:99
2 Dragoi David Mihai 22110 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:58:96
3 Magheras Radu Stefan 19981 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:56:17
4 Vulpe Darius Stefan 22310 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:54:61
5 Radu Eric Mihai 22306 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:14
6 Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:57:17
8 Toader Mihnea Stefan 22569 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 7
1 Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:54:10
2 Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:64
3 Nidelcea Luca Andrei 22585 2012 Swimming Team Bucuresti 00:52:67
4 Burcea Luca David Dumitru 21675 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:51:72
5 Ionescu Radu 22284 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:51:73
6 Palade Denis Theodor 21759 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:53:57
7 Savescu Daryus Andrei 16507 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:53:68
8 Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:54:17

Seria: 8
1 Geaman Daniel 19863 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:21
2 Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:42
3 Pirvu Rares 22288 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:50:19
4 Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:49:59
5 Macsim Robert Stefan 22330 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:49:98
6 Barboi Darius Valentin 21262 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:27
7 Stefan David Andrei 21057 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:64
8 Niculescu David Ioan 21859 2012 Swimming Team Bucuresti 00:51:65

Seria: 9
1 Draghici Ianis Alexandru 19980 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:48:85
2 Aprodu Matei 22287 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:48:41
5 Preda Eduard Andrei 21861 2012 Swimming Team Bucuresti 00:47:37
6 Circota Ioan Tudor 19270 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:47:86
7 Albu Daniel-Mihai 22437 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:48:54
8 Gugu Eduard Luca 19984 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:49:32

Seria: 10
1 Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:06
2 Androne Filip 22285 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:45:88
4 Sorocianu Rares Andrei 22329 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:41:57
5 Ignat Darius Stefan 16849 2012 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:45:58
6 Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:76
7 Constantinica Denis Andre 17285 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:98
8 Gherghel Matei 22372 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:46:54

Descalificari
1 Bradean Iovanas Rares Vladimir
Observatii: descalificat
20802 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Alexandrescu Andrei Catalin
Observatii: descalificat
22548 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
3 TIRITEU RĂZVAN TUDOR
Observatii: neprezentat
21472 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Deleu Cosmin Andrei
Observatii: descalificat
19888 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Stejereanu Andi
Observatii: descalificat
21423 2012 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:00:52
6 Aylett Daniel Alexandru
Observatii: descalificat
21257 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:47:45
7 Paun Luca Andrei
Observatii: descalificat
19608 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:09
8 Popa Luca Ioan
Observatii: descalificat
20895 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:45:62

Proba 5 100 m bras - 11 ani - Feminin (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ursan Lacramioara 19842 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
5 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 2
3 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
5 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
6 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
7 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Cuclea Maria Ilinca 21881 2011 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
8 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 4
1 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:53:96
3 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:51:99
4 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:48:00
5 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 01:51:35
6 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:53:41
7 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 99:99:99
8 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:46:93
2 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:45:00
3 Timis Elena 19561 2011 CSM Corona Brasov 01:45:00
4 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:43:93
5 Seler Iris Maria 20646 2011 CSM Corona Brasov 01:44:00
6 Badarau Alesia Andreea 22554 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:45:00
7 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:45:42
8 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:47:55

Seria: 6
1 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:42:92
3 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:40:00
4 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:39:94
6 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 01:41:00
7 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:41:68
8 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:43:39

Seria: 7
1 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:38:24
2 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:34:06
4 Antal Anett 20663 2011 CSM Corona Brasov 01:33:00
5 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:33:25
6 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:34:00
7 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:37:86
8 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:39:58

Seria: 8
1 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:32:00
2 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:31:50
3 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:30:00
4 Banateanu Mara Daphne 21854 2011 Swimming Team Bucuresti 01:28:00
5 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:29:00
6 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:31:15
7 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:31:84
8 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:32:61

Descalificari
1 Hudescu Raluca
Observatii: neprezentat
21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Giuglea Alesia Maria
Observatii: neprezentat
21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
3 Muti Daria - Andreea
Observatii: descalificat
21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:41:02
4 Prosaniche Alecsia Stefana
Observatii: descalificat
21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 01:40:00
5 Bobeica Andreea Bianca
Observatii: neprezentat
17293 2011 CSM Targoviste 01:34:00

Proba 6 100 m bras - 11 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladut Alexandru Mihai 20551 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
5 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99

Seria: 2
1 Radu Sasha Casian 16047 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 99:99:99
3 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 99:99:99
5 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
6 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
8 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
3 Sandu David Stefan Bogdan 16432 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 David Alexandru 21852 2011 Swimming Team Bucuresti 01:57:60
5 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Sirbu Andrei 17547 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 4
1 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 01:56:00
3 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:48:35
5 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 01:46:00
6 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 01:50:00
7 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 01:52:90
8 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 01:57:00

Seria: 5
1 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 01:42:57
2 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:40:43
5 Radu Andrei Ionut 21224 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:37:58
6 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:39:21
7 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:42:00

Seria: 6
2 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 01:35:00
3 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:34:37
4 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:33:46
5 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:33:70
6 Kovacs Norbert 19237 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:35:00
7 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:35:08
8 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:36:80

Seria: 7
1 Iordache Robert Andrei 16501 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:30:34
2 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:00
3 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 01:28:00
4 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:27:49
5 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:27:90
6 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:28:66
7 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:29:19
8 Cojocaru Erik Cristian 21839 2011 Swimming Team Bucuresti 01:33:00

Descalificari
1 Hotico Robert Ionut
Observatii: descalificat
21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:52:00
2 Petrache Tudor Stefan
Observatii: descalificat
17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:45:61
3 Radulescu Bostina Mihai Andrei
Observatii: descalificat
21845 2011 Swimming Team Bucuresti 01:39:00
4 Ivan George Andrei
Observatii: descalificat
17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:37:31
5 Patrichi Rares Alessandro
Observatii: descalificat
17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:43:04
6 Butufei Rares
Observatii: descalificat
19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:35:25

Proba 7 4 X 50 m liber - 11 ani - Feminin (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 1 Antonia Lupu, Matei Mot, Rebeca Botila, Eva-Stefania Ilie, 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
3 Stafeta 1 Darius Samuel Stroica, Dalma Ambrus, Alexa Maria Buleu, Petra Fekete, 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:10:81
4 Stafeta 1 Alexandru Raileanu, Andrei David Coras, Darius Mokany, Adrian Toth, 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:34
5 Stafeta 1 Iulia Giura, Anelis Antonia Barbieru, Andreea Luiza Comna, Irina Micu, 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:10:09
6 Stafeta 1 Danila Popusoi, Estera Edith Sofronie, Sonia Alexandru, Bogdan Demian, 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:72

Proba 8 4 X 50 m liber - 11 ani - Masculin (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 1 David Stefan Tita, Luca Eduard Stefan Bucur, Erik Cristian Cojocaru, Darius Anghel, 2011 Swimming Team Bucuresti 02:08:71
3 Stafeta 1 Cristian Buta, Lara Alessia Pascari, Daria Mircea, Ariyana Mofidi, 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:03:21
4 Stafeta 1 Norbert Kovacs, Rares Butufei, Nicholas Keller, David Andrei Coman, 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:01:29
5 Stafeta 1 David Gabriel Mihai, Eduard Alexandru Vasile, Sasha Casian Radu, Robert Ioan Nagy, 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:03:13
6 Stafeta 1 Feriha Geansu Ramazan, Robert Andrei Sburlan, Amalia Andreea Anica, Petru Nectarie Ciobanu, 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:03:36
7 Stafeta 1 Carolina Bolocan, Petru Andrei Enea, Arnold Botond Sandor, Olivia Ioana Tiganea, 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:13:08

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m liber - 11 ani - Masculin (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Radu Sasha Casian 16047 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 99:99:99
5 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Smetec Radu Stefan 20795 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:35:89
3 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:30:73
4 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 01:29:60
5 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:31
6 Oprea Radu 20793 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:34:19
7 David Alexandru 21852 2011 Swimming Team Bucuresti 01:37:99
8 Sirbu Andrei 17547 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 3
1 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:55
2 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 01:26:49
3 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:09
4 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 01:24:88
5 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:24:93
6 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:40
7 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 01:27:08
8 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:28:71

Seria: 4
1 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:24:19
2 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:23:76
3 Sandu David Stefan Bogdan 16432 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:63
4 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:12
5 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:58
6 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 01:23:00
7 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:23:97
8 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:24:76

Seria: 5
1 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:22:04
2 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 01:19:37
3 Radu Andrei Ionut 21224 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:19:08
4 Cojocaru Erik Cristian 21839 2011 Swimming Team Bucuresti 01:18:54
5 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:18:57
6 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:19:32
7 Vladut Alexandru Mihai 20551 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:21:05
8 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:22:08

Seria: 6
1 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:17:86
2 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:75
3 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 01:17:03
4 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:26
5 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:65
6 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:17:29
7 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:17:83
8 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:18:41

Seria: 7
1 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:15:60
2 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:15:09
3 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:14:73
4 Nicula Darius 20883 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:44
5 Kovacs Norbert 19237 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:14:48
6 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:14:99
7 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:16
8 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:16:08

Seria: 8
1 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:84
2 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 01:12:92
3 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:11:86
4 Iordache Robert Andrei 16501 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:11:30
5 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 01:11:60
6 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:21
7 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:13:05
8 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:14:00

Seria: 9
1 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:10:70
2 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:29
3 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:81
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:04:81
5 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:08:28
6 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:08:89
7 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:10:31
8 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:71

Descalificari
1 Ioja Horia
Observatii: neprezentat
22264 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 2 100 m liber - 11 ani - Feminin (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
5 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 99:99:99
6 Petean Patricia 22552 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 2
1 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Badarau Alesia Andreea 22554 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
3 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:45:21
5 Timis Elena 19561 2011 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Antal Anett 20663 2011 CSM Corona Brasov 99:99:99
7 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
8 Seler Iris Maria 20646 2011 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 3
1 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:40:53
2 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:34:90
3 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 01:31:89
4 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:30:09
5 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:30:84
6 Cuclea Maria Ilinca 21881 2011 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:33:14
7 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:37:64
8 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:42:27

Seria: 4
1 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:28:27
2 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 01:27:85
3 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:27:43
4 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:27:15
5 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:27:37
6 Iordache Andrea 20776 2011 Palatul copiilor Constanta 01:27:64
7 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 01:28:05
8 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:28:29

Seria: 5
1 Banateanu Mara Daphne 21854 2011 Swimming Team Bucuresti 01:26:41
3 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:49
4 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:13
5 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:22:82
6 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:25:53
7 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:97
8 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:26:87

Seria: 6
1 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:21:77
2 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:69
3 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:20:48
4 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:19:47
5 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:19:86
6 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:65
7 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:65
8 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:21:80

Seria: 7
1 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 01:18:88
2 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:17:76
3 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:17:02
4 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:16:34
5 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:16:42
6 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:17:62
7 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:81
8 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:19:35

Seria: 8
1 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:15:63
2 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:29
3 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:71
4 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:14:57
5 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:61
6 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:25
7 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:41
8 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:76

Seria: 9
1 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:13:76
2 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:11:06
3 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:09
4 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:09:40
5 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:01
6 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:12
7 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:13:56
8 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:85

Descalificari
1 Bobeica Andreea Bianca
Observatii: neprezentat
17293 2011 CSM Targoviste 01:25:76

Proba 3 50 m liber - 10 ani - Masculin (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Smintanca Strugariu Vlad 19860 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Ignat Darius Stefan 16849 2012 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
3 Duminica Cosmin Andrei 19451 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Macsim Robert Stefan 22330 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
5 Nidelcea Luca Andrei 22585 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Patrascan Victor Constantin 20955 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Sorocianu Rares Andrei 22329 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99

Seria: 2
1 Paltinisanu Luca 19953 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
2 Calapis Alexandru Petru 22570 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:43:23
3 Rus Norbert Mihai 22568 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:41:13
4 Mircea Catalin Antoniu 22633 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:88
5 Magheras Radu Stefan 19981 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:41:12
6 Scarlat Rami Stefan 22598 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:38
7 Alexandrescu Andrei Catalin 22548 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
8 Tichindelean Eduard 22360 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Gugu Eduard Luca 19984 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:40:26
2 Deleu Cosmin Andrei 19888 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:07
3 Martin Stefan Gabriel 22588 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:63
4 Misan Vlad Nicolas 22549 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:39:32
5 Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:41
6 Vulpe Darius Stefan 22310 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:39:69
7 Savescu Daryus Andrei 16507 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:14
8 Chiaburu Andrei 20661 2012 CSM Corona Brasov 00:40:40

Seria: 4
1 Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:13
2 Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:09
3 Bradean Iovanas Rares Vladimir 20802 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:74
4 Rotaru Eduard Petru 22286 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:38:45
5 Luchian Matei Alexandru 19272 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:61
6 Stefan David Andrei 21057 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:86
7 Stejereanu Andi 21423 2012 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:39:11
8 Dragoi David Mihai 22110 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:17

Seria: 5
1 Geaman Daniel 19863 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:42
2 Opris Andrei 22357 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:26
3 Radu Eric Mihai 22306 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:00
4 Burcea Luca David Dumitru 21675 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:71
5 Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:94
6 Ionescu Radu 22284 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:38:12
7 Nisipeanu Ioan 22358 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:40
8 Albu Daniel-Mihai 22437 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:45

Seria: 6
1 Caraiman-Anton Matei-George 22331 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:37:61
2 Niculescu David Ioan 21859 2012 Swimming Team Bucuresti 00:37:54
3 Peter Erik 20717 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:44
4 Toma Mihai 22504 2012 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:37:30
5 Cojita Mihai 21729 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:37:37
6 Pirvu Rares 22288 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:45
7 Chetrone-Cautisanu Luca Alexandru 20668 2012 CSM Corona Brasov 00:37:61
8 Draghici Ianis Alexandru 19980 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:37:70

Seria: 7
1 Barboi Darius Valentin 21262 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:29
2 Bucur David Stefan 19891 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:36:97
3 Constantinica Denis Andre 17285 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:74
4 Popa Luca Ioan 20895 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:36:51
5 Toader Mihnea Stefan 22569 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:59
6 Olar Dragos Stefan 17494 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:75
7 Aprodu Matei 22287 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:00
8 Popa David 20801 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:37:29

Seria: 8
2 Paun Luca Andrei 19608 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:78
3 Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:46
4 Matei Ionut 21422 2012 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:35:36
5 Navala Alexandru Ionut 21858 2012 Swimming Team Bucuresti 00:35:42
6 Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:49
7 Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:00
8 Palade Denis Theodor 21759 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:39

Seria: 9
1 Aylett Daniel Alexandru 21257 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:30
2 Samachisa Cristian 22448 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:93
3 Moisa Mina 19703 2012 Sport Club Municipal Bacau 00:34:53
4 Gherghel Matei 22372 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:99
5 Androne Filip 22285 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:15
6 Preda Eduard Andrei 21861 2012 Swimming Team Bucuresti 00:34:64
7 Dogariu Darius Mihai 16505 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:14
8 Potrovita Luca Andrei 20508 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:32

Seria: 10
1 Enica Arthur Ruiz Gabriel 20951 2012 Swimming Team Bucuresti 00:33:52
2 Zburlea Cristian Andrei 20896 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:84
3 Mereuta Andreas Ioan 19862 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:05
4 Stan Matei 22449 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:31:66
5 Circota Ioan Tudor 19270 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:76
6 Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:11
7 Cadar Darius 22299 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 00:33:26
8 Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:80

Descalificari
1 TIRITEU RĂZVAN TUDOR
Observatii: neprezentat
21472 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:35

Proba 4 50 m liber - 10 ani - Feminin (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sut Sybelle 19843 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Blaga Siena Amadea 20714 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
5 Palastea Antonia 22350 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Varga Anastasia 22332 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
7 Lospa Natalia Maria 16683 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Tirla Sofia 22582 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Olteanu Alexandra 21428 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Kovacs Anna Fruzsina 22098 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Nicolaescu Tatiana 21283 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:28
5 Potanga Bianca Maria 19985 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:42:03
6 Rus Veronica 22353 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Doru Antonia Elena 22333 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
8 Pop Tania Marina 22106 2012 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Seria: 3
1 Sucan Sara Anais 21638 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:98
2 Antonescu Eva 19988 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:40:59
3 Nagy Bibor 22442 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:04
4 Sipos Ana 22423 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:98
5 Laszlo Dora Zsofia 20715 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:39:99
6 Lozici Anamaria 21132 2012 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:43
7 Albu Bianca Andreea 22590 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:89
8 Dogaru Carla Maria 22174 2012 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:14

Seria: 4
1 Craciun Iulia 22283 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:13
2 Ambrozie Ecaterina 19907 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:98
3 Mestecaneanu Cezara Ioana 21075 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:68
4 Litera Elena 22546 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:26
5 Nistor Natalia 19557 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:33
7 Florescu Mihaela 19949 2012 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 00:39:08
8 Pajint Sara Nicole 20716 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:39:45

Seria: 5
1 Olteanu Ana Maria 21863 2012 Swimming Team Bucuresti 00:37:66
2 Osman Delia 21284 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:47
4 Negoi Ilinca Ioana 22341 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:64
5 David Ilinca 22553 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:74
6 Ileana-Pienariu Ilinca 22434 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:08
7 Pavel Mara Stefania 21352 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:48
8 Dubit Anastasia Stefania 21074 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:18

Seria: 6
1 Iosif Meda 22420 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:16
2 Rotaru Carla Maria 21862 2012 Swimming Team Bucuresti 00:35:68
3 Latu Paula 20662 2012 CSM Corona Brasov 00:34:76
4 Ene Julia Gabriela 17490 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:63
5 Lebidov Carolina Sofia 20897 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:75
6 Ionel Sara Natalia 19844 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:89
7 Negoi Maia Ioana 22309 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:36:06
8 Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:22

Seria: 7
1 Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:62
2 Ionascu Araxi 22265 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:32
3 Padurariu Smaranda 22446 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:76
4 Mihalache Bianca Maria 21864 2012 Swimming Team Bucuresti 00:32:02
5 Gaman Maya Andreea 22348 2012 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:31
6 Chirca Antonia Raluca 22311 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:20
7 Breban Cezara Gabriela 22298 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 00:33:58
8 Gavriloiu Antonia Andreea 21865 2012 Swimming Team Bucuresti 00:33:75

Descalificari
1 Dragoi Sophia Maria
Observatii: descalificat
22499 2012 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:71

Proba 5 50 m bras - 11 ani - Masculin (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 David Alexandru 21852 2011 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Sirbu Andrei 17547 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:02:53
4 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:58:61
5 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:59:65
6 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:69
2 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:55:10
3 Laza Istvan Erik 20796 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:53:70
4 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:53:04
5 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:12
6 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 00:54:93
8 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:58:38

Seria: 3
1 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:04
2 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:50:74
3 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:50:12
4 Radu Sasha Casian 16047 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:49:62
5 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:50:06
6 Vladut Alexandru Mihai 20551 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:50:52
7 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:51:70
8 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 00:52:52

Seria: 4
1 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 00:49:41
2 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 00:48:98
3 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 00:48:18
4 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 00:47:17
5 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:48:18
6 Cojocaru Erik Cristian 21839 2011 Swimming Team Bucuresti 00:48:77
7 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:20
8 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:49:57

Seria: 5
1 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:77
2 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:46:38
3 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:46:00
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:45:05
5 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:45:47
6 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:46:17
7 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:46:48
8 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:47:10

Seria: 6
1 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:75
2 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 00:44:48
3 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:44:02
4 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:55
5 Radu Andrei Ionut 21224 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:74
6 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:25
7 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:44:71
8 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:45:05

Seria: 7
1 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:94
2 Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:59
3 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:54
4 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:41:92
5 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:41
6 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 00:42:56
7 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:42:91
8 Kovacs Norbert 19237 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:42

Seria: 8
1 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:74
2 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:41
3 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:20
4 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:05
5 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:13
6 Iordache Robert Andrei 16501 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:15
7 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:41:43
8 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:80

Descalificari
1 Ioja Horia
Observatii: neprezentat
22264 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:56:76

Proba 6 50 m bras - 11 ani - Feminin (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badarau Alesia Andreea 22554 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
4 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 99:99:99
5 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99

Seria: 2
2 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:56:63
3 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:52:55
4 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:52:09
5 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 00:52:44
6 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:59
7 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:72

Seria: 3
1 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:51:51
2 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:51:31
3 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:51:07
4 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:50:37
5 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:97
6 Cuclea Maria Ilinca 21881 2011 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:51:27
7 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:51:48
8 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:51:68

Seria: 4
1 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:49:22
2 Timis Elena 19561 2011 CSM Corona Brasov 00:48:41
3 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:48:06
4 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:77
5 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:48:05
6 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:48:16
7 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:48:64

Seria: 5
1 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:47:46
2 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:33
3 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:01
4 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:46:62
5 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:46:97
6 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:11
7 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:46
8 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:47:54

Seria: 6
1 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 00:46:20
2 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:46:15
3 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:92
4 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:84
5 Seler Iris Maria 20646 2011 CSM Corona Brasov 00:45:91
6 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:46:13
7 Ursan Lacramioara 19842 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:46:18
8 Iordache Andrea 20776 2011 Palatul copiilor Constanta 00:46:25

Seria: 7
1 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:45:68
2 Antal Anett 20663 2011 CSM Corona Brasov 00:44:66
3 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:44:03
4 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:91
5 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:43:95
6 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:49
7 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:45:61
8 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:83

Seria: 8
1 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:54
2 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:42
3 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:43:14
4 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:89
5 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:90
6 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:43:26
7 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:43:51
8 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:69

Seria: 9
1 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:94
2 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:60
3 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:22
4 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:35
5 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:80
6 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:50
7 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:41:77
8 Banateanu Mara Daphne 21854 2011 Swimming Team Bucuresti 00:42:45

Descalificari
1 Bobeica Andreea Bianca
Observatii: neprezentat
17293 2011 CSM Targoviste 00:49:60

Proba 7 4 X 50 m mixt - 11 ani - Masculin (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 1 Darius Anghel, Luca Eduard Stefan Bucur, David Stefan Tita, Erik Cristian Cojocaru, 2011 Swimming Team Bucuresti 02:28:49
3 Stafeta 1 Rares Butufei, Nicholas Keller, Norbert Kovacs, David Andrei Coman, 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:15:00
4 Stafeta 1 Ariyana Mofidi, Cristian Buta, Daria Mircea, Lara Alessia Pascari, 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:09:33
5 Stafeta 1 Petru Nectarie Ciobanu, Amalia Andreea Anica, Feriha Geansu Ramazan, Robert Andrei Sburlan, 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:13:28
6 Stafeta 1 Sasha Casian Radu, David Gabriel Mihai, Eduard Alexandru Vasile, Robert Ioan Nagy, 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:18:57
7 Stafeta 1 Valentin Ionut Haliuc, Bogdan Cristian Talpac, Darius Nicula, Stefan Florea, 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:36:89

Proba 8 4 X 50 m mixt - 11 ani - Feminin (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 1 Cezara Valentina Enache, Sonia Alexandru, Danila Popusoi, Bogdan Demian, 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:48:75
3 Stafeta 1 Darius Samuel Stroica, Dalma Ambrus, Alexa Maria Buleu, Petra Fekete, 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:26:79
4 Stafeta 1 Adrian Toth, Alessandro Petrisor Vlad, Alexandru Raileanu, Andrei David Coras, 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:22
5 Stafeta 1 Ana Lelia Ionascu, Sabina Popa, Daniela Maria Tiganea, Eric Breten, 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:24:44
6 Stafeta 1 Iulia Giura, Irina Micu, Anelis Antonia Barbieru, Andreea Luiza Comna, 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:27:97
7 Stafeta 1 Rebeca Botila, Matei Mot, Antonia Lupu, Eva-Stefania Ilie, 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 11 ani - Feminin (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Petean Patricia 22552 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
4 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:40
5 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:96
6 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 99:99:99

Seria: 2
1 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:66
2 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:55
3 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:92
4 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:30
6 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:52
8 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:38:72

Seria: 3
1 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:36:90
2 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:83
3 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:36:73
4 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:48
5 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:36:54
6 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:74
7 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:88
8 Badarau Alesia Andreea 22554 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:06

Seria: 4
1 Timis Elena 19561 2011 CSM Corona Brasov 00:36:33
2 Ursan Lacramioara 19842 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:98
3 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:52
4 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:41
5 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:35:47
6 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 00:35:82
7 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:02
8 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:35

Seria: 5
1 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:12
2 Seler Iris Maria 20646 2011 CSM Corona Brasov 00:35:05
3 Iordache Andrea 20776 2011 Palatul copiilor Constanta 00:34:59
4 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:52
5 Banateanu Mara Daphne 21854 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:57
6 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:86
7 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:10
8 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:35:27

Seria: 6
1 Antal Anett 20663 2011 CSM Corona Brasov 00:34:45
3 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:34:13
4 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 00:33:87
5 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:12
6 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:34:19
7 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:33
8 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:48

Seria: 7
1 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:73
2 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:33:61
3 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:23
4 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:33:11
5 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:14
6 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:52
7 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:33:70
8 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:84

Seria: 8
1 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:32:90
2 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:60
3 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:53
4 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:44
5 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:47
6 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:56
7 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:76
8 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:91

Seria: 9
1 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:05
2 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:74
3 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:58
4 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:31:07
5 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:53
6 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:74
7 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:02
8 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:16

Descalificari
1 Bobeica Andreea Bianca
Observatii: neprezentat
17293 2011 CSM Targoviste 00:37:65
2 Cuclea Maria Ilinca
Observatii: neprezentat
21881 2011 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:38:59
3 Lupu Antonia
Observatii: neprezentat
21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:28

Proba 2 50 m liber - 11 ani - Masculin (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 99:99:99
4 Oprea Radu 20793 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
5 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 99:99:99
6 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Smetec Radu Stefan 20795 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:13
3 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:37:00
5 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:83
6 David Alexandru 21852 2011 Swimming Team Bucuresti 00:37:75
7 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:06
8 Laza Istvan Erik 20796 2011 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Sasha Casian 16047 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:02
2 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:61
3 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:40
4 Radu Andrei Ionut 21224 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:28
5 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 00:35:37
6 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:59
7 Sandu David Stefan Bogdan 16432 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:65
8 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:76

Seria: 4
1 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:35:19
2 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:14
3 Vladut Alexandru Mihai 20551 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:35:08
4 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:74
5 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:85
6 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:35:12
7 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:15
8 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:27

Seria: 5
1 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:41
2 Nicula Darius 20883 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:27
3 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:10
4 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:98
5 Sirbu Andrei 17547 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:01
6 Cojocaru Erik Cristian 21839 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:20
7 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:31
8 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:74

Seria: 6
1 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:60
2 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:48
3 Kovacs Norbert 19237 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:25
4 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:33:23
5 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:23
6 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:29
7 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:59
8 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:82

Seria: 7
1 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:11
2 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:00
3 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:72
4 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:09
5 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:42
6 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:32:82
7 Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:04
8 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:11

Seria: 8
1 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:31:91
2 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 00:31:87
3 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:31:70
4 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:42
5 Iordache Robert Andrei 16501 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:53
6 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 00:31:86
8 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:07

Seria: 9
1 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:29
2 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:14
3 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:30:74
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:29:54
5 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 00:30:70
6 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 00:30:78
7 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:21
8 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:33

Descalificari
1 Ioja Horia
Observatii: neprezentat
22264 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:78
2 Vranceanu Albert
Observatii: descalificat
21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:31:89

Proba 3 50 m spate - 10 ani - Feminin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ambrozie Ecaterina 19907 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Antonescu Eva 19988 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Rotaru Carla Maria 21862 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Gaman Maya Andreea 22348 2012 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Osman Delia 21284 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Lozici Anamaria 21132 2012 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 2
1 Mihalache Bianca Maria 21864 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Sipos Ana 22423 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Nagy Bibor 22442 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Dragoi Sophia Maria 22499 2012 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
5 Dogaru Carla Maria 22174 2012 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
6 Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Pajint Sara Nicole 20716 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
8 Blaga Siena Amadea 20714 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 3
1 Nistor Natalia 19557 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Mestecaneanu Cezara Ioana 21075 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
3 Negoi Maia Ioana 22309 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 99:99:99
4 Florescu Mihaela 19949 2012 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
5 Albu Bianca Andreea 22590 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Ionel Sara Natalia 19844 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 David Ilinca 22553 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
8 Mazilu Lara 20966 2012 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99

Seria: 4
1 Negoi Ilinca Ioana 22341 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Latu Paula 20662 2012 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Laszlo Dora Zsofia 20715 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Gavriloiu Antonia Andreea 21865 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Iosif Meda 22420 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Olteanu Ana Maria 21863 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Sucan Sara Anais 21638 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Potanga Bianca Maria 19985 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Ileana-Pienariu Ilinca 22434 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Litera Elena 22546 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
4 Breban Cezara Gabriela 22298 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 99:99:99
5 Dubit Anastasia Stefania 21074 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
6 Ionascu Araxi 22265 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Padurariu Smaranda 22446 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
8 Lebidov Carolina Sofia 20897 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 6
1 Rus Veronica 22353 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:47:53
2 Kovacs Anna Fruzsina 22098 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:46:87
3 Palastea Antonia 22350 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:45:53
4 Doru Antonia Elena 22333 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:44:54
5 Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:45:08
6 Nicolaescu Tatiana 21283 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:08
7 Varga Anastasia 22332 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:47:13
8 Pavel Mara Stefania 21352 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:95

Seria: 7
1 Ene Julia Gabriela 17490 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:43
2 Lospa Natalia Maria 16683 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:02
3 Chirca Antonia Raluca 22311 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:48
4 Tirla Sofia 22582 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:13
5 Pop Tania Marina 22106 2012 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:40:43
6 Sut Sybelle 19843 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:01
7 Olteanu Alexandra 21428 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:11
8 Craciun Iulia 22283 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:44:30

Proba 4 50 m spate - 10 ani - Masculin (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luchian Matei Alexandru 19272 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Peter Erik 20717 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
3 Calapis Alexandru Petru 22570 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Dragoi David Mihai 22110 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Bradean Iovanas Rares Vladimir 20802 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
6 Niculescu David Ioan 21859 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Rus Norbert Mihai 22568 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Zburlea Cristian Andrei 20896 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Geaman Daniel 19863 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Nisipeanu Ioan 22358 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Savescu Daryus Andrei 16507 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Bucur David Stefan 19891 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
6 Mircea Catalin Antoniu 22633 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Caraiman-Anton Matei-George 22331 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
8 Martin Stefan Gabriel 22588 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
2 Matei Ionut 21422 2012 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Magheras Radu Stefan 19981 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Toma Mihai 22504 2012 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
6 Samachisa Cristian 22448 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
7 Cadar Darius 22299 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 99:99:99
8 Gherghel Matei 22372 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Vulpe Darius Stefan 22310 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 99:99:99
2 Misan Vlad Nicolas 22549 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Navala Alexandru Ionut 21858 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Toader Mihnea Stefan 22569 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
6 Chetrone-Cautisanu Luca Alexandru 20668 2012 CSM Corona Brasov 99:99:99
7 Cojita Mihai 21729 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
8 Potrovita Luca Andrei 20508 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Preda Eduard Andrei 21861 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Popa Luca Ioan 20895 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 99:99:99
3 Scarlat Rami Stefan 22598 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Opris Andrei 22357 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Enica Arthur Ruiz Gabriel 20951 2012 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Mereuta Andreas Ioan 19862 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Moisa Mina 19703 2012 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Popa David 20801 2012 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 6
1 Stefan David Andrei 21057 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Pirvu Rares 22288 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
3 Albu Daniel-Mihai 22437 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Stejereanu Andi 21423 2012 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Draghici Ianis Alexandru 19980 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
6 Barboi Darius Valentin 21262 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Dogariu Darius Mihai 16505 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
8 Deleu Cosmin Andrei 19888 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 7
1 Stan Matei 22449 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
2 Chiaburu Andrei 20661 2012 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:65
4 Aprodu Matei 22287 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:46:24
5 Palade Denis Theodor 21759 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:47:08
6 Tichindelean Eduard 22360 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:52:40
7 Gugu Eduard Luca 19984 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Olar Dragos Stefan 17494 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Seria: 8
1 Alexandrescu Andrei Catalin 22548 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:28
2 Burcea Luca David Dumitru 21675 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:44:96
3 Constantinica Denis Andre 17285 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:24
4 Radu Eric Mihai 22306 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:10
5 Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:90
6 Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:51
7 Ionescu Radu 22284 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:45:00
8 Nidelcea Luca Andrei 22585 2012 Swimming Team Bucuresti 00:45:81

Seria: 9
1 Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:65
2 Macsim Robert Stefan 22330 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:41:99
3 Androne Filip 22285 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:78
4 Ignat Darius Stefan 16849 2012 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:40:78
5 Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:75
6 Paltinisanu Luca 19953 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:41:91
7 Paun Luca Andrei 19608 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:58
8 Aylett Daniel Alexandru 21257 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:96

Seria: 10
1 Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:47
2 Smintanca Strugariu Vlad 19860 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:97
3 Rotaru Eduard Petru 22286 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:91
4 Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:11
5 Patrascan Victor Constantin 20955 2012 Swimming Team Bucuresti 00:37:46
6 Circota Ioan Tudor 19270 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:91
7 Sorocianu Rares Andrei 22329 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:38:44
8 Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:68

Descalificari
1 TIRITEU RĂZVAN TUDOR
Observatii: neprezentat
21472 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Nae Horia Iustin
Observatii: neprezentat
19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 5 200 m mixt - 11 ani - Feminin (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:31:17
2 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:25:78
3 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:24:66
4 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:23:48
5 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:23:83
6 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:25:27
7 Petean Patricia 22552 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:27:86
8 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:34:40

Seria: 2
1 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:22:69
2 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:19:46
3 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:18:41
4 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:17:28
5 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:17:29
6 Timis Elena 19561 2011 CSM Corona Brasov 03:18:82
7 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:20:39
8 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:22:74

Seria: 3
1 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 03:16:79
2 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:15:06
3 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:13:54
4 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 03:13:06
5 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 03:13:11
6 Seler Iris Maria 20646 2011 CSM Corona Brasov 03:15:02
7 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 03:15:99

Seria: 4
1 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 03:12:24
2 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:10:10
3 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 03:09:10
4 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 03:07:69
5 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:08:52
7 Antal Anett 20663 2011 CSM Corona Brasov 03:11:00
8 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:12:79

Seria: 5
1 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:07:17
2 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:05:58
3 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 03:05:13
4 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:03:91
5 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:04:87
6 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:05:18
7 Ursan Lacramioara 19842 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:07:01
8 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:07:33

Seria: 6
1 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:02:90
2 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:01:40
3 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:59:87
4 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:59:28
5 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:59:56
6 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:00:53
7 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:02:29
8 Banateanu Mara Daphne 21854 2011 Swimming Team Bucuresti 03:03:83

Seria: 7
1 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:58:59
2 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:56:70
3 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:55:59
4 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:54:09
5 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:55:56
6 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:55:94
8 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 02:59:04

Seria: 8
1 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:52:31
2 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:50:19
3 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:49:05
4 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:45:06
5 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:47:32
6 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:49:24
7 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:52:18
8 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:52:47

Descalificari
1 Prosaniche Alecsia Stefana
Observatii: descalificat
21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 03:16:82
2 Ionescu Plesesti Ada Elena
Observatii: descalificat
21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:09:56
3 Lupu Antonia
Observatii: neprezentat
21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:56:82

Proba 6 200 m mixt - 11 ani - Masculin (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2