Cont

Lista de start pentru Campionatul national in bazin de 50m, seniori, tineret, juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ples Mara 13655 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
4 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
5 Denieul Catinca 12106 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Frasineanu Maria Rebeca 14651 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Fagadar Ghisa Marina 14450 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
5 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99

Seria: 3
1 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
2 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
3 Baciuca Ramona Cristina 13841 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
5 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
6 Pascal Miruna Andreea 13843 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
8 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 4
1 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Chirita Clara Maria 15412 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
4 Voicu Bianca Maria 15301 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
6 Daraba Andra Daria 16966 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
7 Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99

Seria: 5
1 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
2 Vecsei Krisztina 15010 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:12
3 Piper Andreea Madalina 14645 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:47
4 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:05
5 Boja Roxana Teodora 15202 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:47
6 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:72
7 Somordolea Gabriela 19902 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Seria: 6
1 Bescheret Anca 15411 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:87
2 Tica Delia Maria 14119 2004 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:31:53
3 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:39
4 Cristea Theea Maria 15523 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:28
5 Pan-Ke Laura Ana-Maria 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:35
6 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:50
7 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:62
8 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:91

Seria: 7
1 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:99
2 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:89
3 Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:37
4 Dumitrescu Alexandra Cori 15438 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:32
5 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:33
6 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:30:47
7 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:96
8 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:09

Seria: 8
1 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 00:30:15
2 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:05
3 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:30:00
4 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:29:69
5 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:29:85
6 Harabagiu Ioana 13521 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:05
8 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:30:27

Seria: 9
1 Radu Maria Georgiana 13703 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:66
2 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:59
3 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:45
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:43
5 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:43
6 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:57
7 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:64
8 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:68

Seria: 10
1 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:16
2 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:04
3 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:01
4 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:99
5 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:01
6 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:02
7 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:15
8 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:29:32

Seria: 11
1 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:82
2 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:58
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:28:13
5 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:07
6 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:28:45
7 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 00:28:76
8 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Targoviste 00:28:96

Seria: 12
1 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:70
2 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:48
3 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:94
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:00
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:76
6 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:31
7 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:52
8 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:75

Descalificari
1 Oprea Maria Florentina
Observatii: neprezentat
15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:12
2 Bako Anstasia Maria
Observatii: descalificat
13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:27:89

Proba 2 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:45:29
4 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:42:08
5 Piper Andreea Madalina 14645 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:43:35
6 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:47:54

Seria: 2
1 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:39:52
2 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:38:72
3 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:38:60
4 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:41
5 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:57
6 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:38:70
7 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:39:31
8 Galusca Briana Ioana 14308 2005 Palatul copiilor Constanta 02:41:63

Seria: 3
1 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:30
2 Aslam Andra 15410 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:90
3 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 02:32:08
4 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:40
5 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:53
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:32:27
7 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:12
8 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:35:67

Seria: 4
1 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:27:02
2 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:68
3 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:07
4 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:19:76
5 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:07
6 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:21:98
7 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:13
8 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:28:79

Proba 3 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (107 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manea George C-Tin 13132 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
5 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
2 Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
5 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
6 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
8 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Stan Matei Alexandru 13324 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
7 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
8 Curticapean Vlad Andrei 15485 2005 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 4
1 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
3 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
5 Taga Mihnea 16084 2004 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
3 Jianu Adrian Petru 14435 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Teodorescu Radu Ionut 19442 2004 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Lazar Andrei 14430 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Bajko Zalan 15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
8 Mincu Andrei Alex. 15274 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
6 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
7 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
8 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Cornaciu Adrian Stefan 14262 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
5 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
6 Niculae Alexei 14270 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Ursu Tudor Nicolae 14272 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
8 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 8
1 Iari Edward Erik 14460 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Peptanaru Stefan Cosmin 13469 2004 Liceul cu program sportiv Braila 00:30:65
3 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:49
5 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:30:18
6 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:62
7 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:55
8 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 9
1 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:67
2 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:46
3 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:36
4 Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:26
5 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:29:28
6 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:38
7 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:61
8 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 CSM Targoviste 00:30:08

Seria: 10
1 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:96
2 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:28:85
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:65
4 Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:50
5 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:64
6 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:84
7 Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:28:95
8 Tamasan Dan Mihai 11983 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:01

Seria: 11
2 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:10
3 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:27:91
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:55
5 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:27:65
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:99
7 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:17
8 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:32

Seria: 12
1 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:23
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:94
3 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:26:89
4 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:78
5 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:26:85
6 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:26:93
7 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:05
8 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:27:50

Seria: 13
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:67
2 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:55
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:92
5 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:96
6 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:26:30
7 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:26:63
8 Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:75

Seria: 14
1 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:54
2 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:22
3 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:64
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:24:20
5 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:21
6 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:80
7 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:25:39
8 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:76

Descalificari
1 Pal Andrei Eric
Observatii: neprezentat
14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
2 Bogdan Ovidiu Matei
Observatii: neprezentat
15961 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:14
3 Pascu Nicu Laurentiu
Observatii: neprezentat
12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:29
4 Neama Raul Emanuel
Observatii: neprezentat
9780 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:26:11

Proba 4 400 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
4 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 CSM Targoviste 99:99:99
2 Enculesei Razvan Rares 13960 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:06:13
3 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 04:57:96
4 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:49:00
5 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 04:51:54
6 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:59:20
7 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:15:02
8 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 3
1 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:45:08
2 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 04:43:40
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:32:11
4 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:28:61
5 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:30:63
6 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:39:19
7 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Clubul Sportiv Targoviste 04:43:65
8 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:48:57

Seria: 4
1 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:26:06
2 Papuc David Alexandru 12277 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 04:24:17
3 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:20
4 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:22:08
5 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:22:40
6 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:23:67
7 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:25:16
8 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 04:26:25

Seria: 5
1 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:16:62
2 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:16:11
3 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:09:85
4 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:00:26
5 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:05:69
6 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:12:17
7 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:16:47
8 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:16:64

Descalificari
1 Faragau Bogdan
Observatii: descalificat
13499 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
3 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:06
5 Voicu Bianca Maria 15301 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:42
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:63
2 Baciuca Ramona Cristina 13841 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:35
3 Frasineanu Maria Rebeca 14651 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:11:22
4 Vecsei Krisztina 15010 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:36
5 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:61
6 Daraba Andra Daria 16966 2006 Palatul copiilor Constanta 01:11:85
7 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:40
8 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:14:97

Seria: 4
1 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:09:58
2 Bescheret Anca 15411 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:44
3 Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:08:00
4 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:34
5 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:95
6 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:04
7 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:08:75
8 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:01

Seria: 5
1 Aslam Andra 15410 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:24
2 Pan-Ke Laura Ana-Maria 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:18
3 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:06:18
4 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:93
5 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 01:06:10
6 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:91
7 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:07:19
8 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:07:32

Seria: 6
1 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:79
2 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:45
3 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 01:05:30
4 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:10
5 Ples Mara 13655 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:05:27
6 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:05:43
7 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:60
8 Harabagiu Ioana 13521 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:05:84

Seria: 7
1 Chirita Clara Maria 15412 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:64
2 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:03:94
3 Radu Maria Georgiana 13703 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:73
5 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:03:59
6 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:03:79
7 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:04:05
8 Dumitrescu Alexandra Cori 15438 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:70

Seria: 8
1 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:03:46
2 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:18
3 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:55
4 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:02:29
5 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:40
6 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:02:86
7 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:23
8 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:50

Seria: 9
1 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:20
2 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:94
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 01:01:40
4 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:00:86
5 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:24
6 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:61
7 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:17
8 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:25

Seria: 10
1 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:31
2 Bako Anstasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:00:08
3 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:73
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:91
5 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:01
6 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:05
7 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:15
8 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:51

Descalificari
1 Denieul Catinca
Observatii: neprezentat
12106 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Oprea Maria Florentina
Observatii: neprezentat
15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:55

Proba 2 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Fagadar Ghisa Marina 14450 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:31:44
4 Tica Delia Maria 14119 2004 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:29:54
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:30:17
6 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:34:36
7 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Boja Roxana Teodora 15202 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:00
2 Cristea Theea Maria 15523 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:24:06
3 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:23:15
4 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:22:78
5 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:86
6 Rauta Carla Maria 15440 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:23
7 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 01:24:69
8 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:85

Seria: 3
1 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:22:68
2 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:77
3 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:31
4 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:20:16
5 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:21:18
6 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:66
8 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:76

Seria: 4
1 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:39
2 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:30
3 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:18:59
4 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:17:85
5 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:57
6 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:19:22
7 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:38
8 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:95

Seria: 5
1 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:16:70
2 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:42
3 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:12:93
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:14
5 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:98
6 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:13:66
7 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:15:62
8 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:17:45

Descalificari
1 Diaconescu Carbunescu Mad
Observatii: descalificat
12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:11

Proba 3 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Matei Alexandru 13324 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
4 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
2 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
3 Manea George C-Tin 13132 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:95
4 Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 02:29:77
5 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:52
6 Faragau Bogdan 13499 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
7 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:27:94
2 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:22:74
3 Ursu Tudor Nicolae 14272 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:21:10
4 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:20:27
5 Enculesei Razvan Rares 13960 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:20:58
6 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:42
7 Iari Edward Erik 14460 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:25:57
8 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:27:97

Seria: 4
1 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:11
2 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:14:11
3 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:13:94
4 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:11:52
5 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:12:01
6 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:97
7 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:15:02
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:16:12

Seria: 5
1 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:09:89
2 Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:09:08
3 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:38
4 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:71
5 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:08:27
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:08:55
7 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:09:11
8 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:11:23

Seria: 6
1 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:06:25
2 Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:05:54
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:41
4 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:04:52
5 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:04:72
6 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:05:51
7 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:06:10
8 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:31

Seria: 7
1 Papuc David Alexandru 12277 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:03:32
2 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:55
3 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:10
4 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:59:95
5 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:26
6 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:02:28
7 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:84
8 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:03:95

Seria: 8
1 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:57:65
2 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:57:01
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:55:29
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:51:22
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:54:05
6 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:56:78
7 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:57:11
8 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:59:15

Proba 4 100 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
4 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
5 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
6 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
2 Taga Mihnea 16084 2004 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:85
4 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:99
5 Bajko Zalan 15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:20:33
6 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:25:41
7 Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:18:67
2 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:17:69
3 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:39
4 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:60
5 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:15:89
6 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:49
7 Cornaciu Adrian Stefan 14262 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:18:25
8 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:42

Seria: 4
1 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:72
2 Niculae Alexei 14270 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:15
3 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Clubul Sportiv Targoviste 01:13:46
4 Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:12:38
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:74
6 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:14:01
7 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 01:14:44
8 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:75

Seria: 5
1 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:11:28
3 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:65
4 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:44
5 Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:10:55
6 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:85
7 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:99
8 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:37

Seria: 6
1 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:09:77
2 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:09:74
3 Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:43
4 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:07:83
5 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:25
6 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:09:20
7 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:75
8 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:26

Seria: 7
1 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:51
2 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:30
3 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:23
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:04:21
5 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:05:83
6 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:06:39
7 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:36
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:74

Descalificari
1 Bruma Razvan Cristian
Observatii: descalificat
12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Adam Robert
Observatii: descalificat
14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:10:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (123 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manea George C-Tin 13132 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
5 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
2 Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Bida Ionel Eugen 17148 1971 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
6 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
8 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 3
1 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
2 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Stan Matei Alexandru 13324 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
4 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
6 Faragau Bogdan 13499 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
7 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Curticapean Vlad Andrei 15485 2005 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 4
1 Gelea Andrei 13396 2004 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Mincu Andrei Alex. 15274 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
4 Jianu Adrian Petru 14435 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
7 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 5
1 Teodorescu Radu Ionut 19442 2004 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
3 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:00
4 Cornaciu Adrian Stefan 14262 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:06
5 Taga Mihnea 16084 2004 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:41
6 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 6
1 Enculesei Razvan Rares 13960 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:29:60
3 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:24
4 Ursu Tudor Nicolae 14272 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:29:13
5 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:14
6 Bajko Zalan 15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:29:29
7 Iari Edward Erik 14460 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:49
8 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:78

Seria: 7
1 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 CSM Targoviste 00:28:64
2 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:49
3 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:29
4 Lazar Andrei 14430 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:19
5 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:28:22
6 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:48
7 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:55
8 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:70

Seria: 8
1 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:28:05
2 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:96
3 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:27:93
4 Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:68
5 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:80
6 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:94
7 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:99
8 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:09

Seria: 9
1 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:48
2 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:42
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:35
4 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:27
5 Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:27:31
6 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:40
7 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:45
8 Tamasan Dan Mihai 11983 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:27:50

Seria: 10
1 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Clubul Sportiv Targoviste 00:27:12
2 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:06
3 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:26:97
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:83
5 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:88
6 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:27:03
7 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:06
8 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:19

Seria: 11
1 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:79
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:63
3 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:46
4 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:43
5 Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:26:44
6 Papuc David Alexandru 12277 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:26:60
7 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:26:78
8 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:26:82

Seria: 12
1 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:33
2 Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:26:30
3 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:22
4 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:26:02
5 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:13
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:24
7 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:26:30

Seria: 13
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:82
2 Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:25:79
3 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:25:66
4 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:43
5 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:25:46
6 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:25:75
7 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:82
8 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:89

Seria: 14
1 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:25:34
2 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:25:16
3 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:25:14
4 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:14
5 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:25:14
6 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:15
8 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:35

Seria: 15
1 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:24:93
2 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:79
3 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:49
4 Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:24:26
5 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:24:42
6 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:24:73
7 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:86
8 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:13

Seria: 16
1 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:23:63
2 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:23:46
3 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:23:16
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:22:68
5 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:15
6 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:25
7 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:23:57
8 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:23:85

Descalificari
1 Pal Andrei Eric
Observatii: neprezentat
14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:29:44
2 Pascu Nicu Laurentiu
Observatii: neprezentat
12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:42
3 Dragota Etienne Laurentiu
Observatii: neprezentat
12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:25:26

Proba 2 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
3 Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
5 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
6 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
2 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:36:52
3 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:76
4 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:86
6 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:35:11
7 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:45:00
8 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:99
2 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:19:51
3 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:22
4 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:17:66
5 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:06
6 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:18:43
7 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:19:88
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:69

Seria: 4
1 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:15:08
2 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:72
3 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:59
4 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:05:70
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:07:72
6 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:11:91
7 Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:14:33

Descalificari
1 Pal Andrei Eric
Observatii: neprezentat
14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:32:25
2 Jurchescu Mihai
Observatii: descalificat
11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:17:07

Proba 3 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tica Delia Maria 14119 2004 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 03:05:82
5 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Cristea Theea Maria 15523 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 03:03:54
2 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:59:49
3 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:56:29
4 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:53:73
5 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:54:44
6 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:59:49
8 Boja Roxana Teodora 15202 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:05:74

Seria: 3
1 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:52:79
2 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:51:55
3 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:50:57
4 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:48:04
5 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:50:32
6 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:51:25
7 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 02:52:64
8 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:53:67

Seria: 4
1 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:47:09
2 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:43:21
3 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:30
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:24
6 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:40:49
7 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:46:60
8 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:47:40

Descalificari
1 Oprea Maria Florentina
Observatii: neprezentat
15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 03:00:40
2 Huszar Ingrid
Observatii: descalificat
12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:36:65

Proba 4 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Galusca Briana Ioana 14308 2005 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 11:00:34
4 Bescheret Anca 15411 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10:40:07
5 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 10:52:59
6 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 11:53:06
7 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
8 Busurca Petra 13997 2005 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:20:19
2 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:14:19
3 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:01:40
4 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:52:56
5 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10:00:16
6 Aslam Andra 15410 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 10:06:07
7 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:19:83
8 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 10:21:10

Seria: 3
1 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 09:41:49
2 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 09:38:58
3 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:35:43
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:04:55
5 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 09:18:81
6 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:37:40
7 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:40:73
8 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:45:83

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 2
1 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
3 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:48
4 Bajko Zalan 15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:11:87
5 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:79
6 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 66:66:66
7 Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Seria: 3
1 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:59
2 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:09:08
3 Iari Edward Erik 14460 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:08:78
4 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:42
5 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:57
7 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:09:39
8 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:19

Seria: 4
1 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:90
3 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:67
4 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:14
5 Peptanaru Stefan Cosmin 13469 2004 Liceul cu program sportiv Braila 01:06:39
6 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:07:61
7 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:89
8 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:28

Seria: 5
1 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:84
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:11
3 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:04:50
4 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:25
5 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:42
6 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:78
7 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:05:15
8 Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:02

Seria: 6
1 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:11
2 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:03:78
3 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:03:43
4 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:02:97
6 Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:03:75
7 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:04:10
8 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:12

Seria: 7
1 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:64
2 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:09
3 Papuc David Alexandru 12277 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:01:52
4 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:23
5 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:01:46
6 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:06
7 Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:56
8 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:96

Seria: 8
1 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:78
2 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:00:74
3 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:00:16
4 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:78
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:09
6 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:45
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:75
8 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:80

Seria: 9
1 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:55
2 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:59:39
3 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:22
4 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:78
6 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:23
7 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:39
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:70

Seria: 10
1 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:57:54
2 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:56:72
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:53:18
5 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:50
6 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:58
7 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:56:90
8 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:57:74

Descalificari
1 Dascalescu Mihnea Dumitru
Observatii: descalificat
12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 88:88:88
2 Pal Andrei Eric
Observatii: neprezentat
14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:08:95
3 Bogdan Ovidiu Matei
Observatii: neprezentat
15961 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:07:86
4 Stoltz Markus
Observatii: neprezentat
13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:03:26
5 Meszaros Balazs
Observatii: neprezentat
12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:92
6 Ratiu George Adrian
Observatii: neprezentat
10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:26

Proba 2 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
3 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Clubul Sportiv Targoviste 05:14:12
5 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99

Seria: 2
1 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:04:58
2 Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 04:55:25
3 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:35:08
4 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:57
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:34:31
6 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:42:59
7 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:56:71
8 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:08:25

Proba 3 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Frasineanu Maria Rebeca 14651 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
5 Fagadar Ghisa Marina 14450 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
6 Piper Andreea Madalina 14645 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Seria: 2
1 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Bako Anstasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
6 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
8 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
4 Daraba Andra Daria 16966 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
5 Cristea Theea Maria 15523 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
8 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 4
1 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
2 Voicu Bianca Maria 15301 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Somordolea Gabriela 19902 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 5
2 Harabagiu Ioana 13521 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:41:15
3 Radu Maria Georgiana 13703 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:41:10
4 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:37:46
5 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:50
6 Tica Delia Maria 14119 2004 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:41:11
7 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
8 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Seria: 6
1 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:36:94
2 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:68
3 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:00
4 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:60
5 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:35:73
6 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:36:34
7 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:74
8 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:08

Seria: 7
1 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:35:06
2 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:34:19
3 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:54
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:14
5 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:24
6 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:34:10
7 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:54
8 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:35:24

Descalificari
1 Ples Mara
Observatii: neprezentat
13655 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
2 Nitu Anna Denisa
Observatii: neprezentat
15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Oprea Maria Florentina
Observatii: neprezentat
15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Boja Roxana Teodora
Observatii: descalificat
15202 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 4 200 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
5 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
6 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 03:04:04
2 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:41:83
3 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:36:68
4 Rauta Carla Maria 15440 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:51
5 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:34:32
6 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:38:04
7 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:47:78
8 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:01
2 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:58
3 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:18:25
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:64
5 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:38
6 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:48
7 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 02:26:06
8 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:31:82

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Daraba Andra Daria 16966 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
4 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
5 Vecsei Krisztina 15010 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
6 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Aslam Andra 15410 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
4 Dumitrescu Alexandra Cori 15438 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
8 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Baciuca Ramona Cristina 13841 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
4 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
5 Bescheret Anca 15411 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Cristea Theea Maria 15523 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Voicu Bianca Maria 15301 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
7 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
8 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 5
1 Piper Andreea Madalina 14645 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Radu Maria Georgiana 13703 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:49
3 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:52
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:38
5 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:51
6 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:29
7 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:62
8 Ples Mara 13655 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 6
1 Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:86
2 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:15
3 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:97
4 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:71
5 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:79
6 Galusca Briana Ioana 14308 2005 Palatul copiilor Constanta 00:34:10
7 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:34:85
8 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:34:92

Seria: 7
1 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:26
2 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:84
3 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:83
4 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:32:21
5 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:53
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:84
7 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:88
8 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:33:59

Seria: 8
1 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:32:01
2 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:67
3 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:86
4 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:55
6 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:21
7 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:99
8 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:13

Descalificari
1 Fabian Sara Julia
Observatii: neprezentat
14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Gadea Gabriela Ioana
Observatii: neprezentat
11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:66

Proba 2 400 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fagadar Ghisa Marina 14450 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
3 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 06:18:94
4 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 05:27:23
5 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:50:56
6 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 05:23:89
2 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:10:79
3 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:09:72
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:53:47
5 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:54:22
6 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:10:62
7 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:18:46

Descalificari
1 Dragomir Maria Miruna
Observatii: descalificat
12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:25:74

Proba 3 100 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Faragau Bogdan 13499 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
6 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
7 Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:17:19
2 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:29
3 Ursu Tudor Nicolae 14272 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:10
4 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:46
5 Enculesei Razvan Rares 13960 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:72
6 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:14:99
7 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:98
8 Teodoru Luca Mihail 14838 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:10:89
2 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:05
3 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:09:84
4 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:50
5 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:60
6 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:09:89
7 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:09
8 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:11:99

Seria: 4
2 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:84
3 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:09
4 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:26
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:63
6 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:85
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:08:87
8 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:09:16

Seria: 5
1 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:05:41
2 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:04:14
3 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:12
4 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:81
5 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:82
6 Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:04:12
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:81
8 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:00

Seria: 6
1 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:03:33
2 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:33
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:04
5 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:28
6 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:02:05
7 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:03:26
8 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 01:03:49

Seria: 7
1 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:80
2 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:59:53
3 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:15
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:63
6 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:86
7 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:64
8 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:00:34

Descalificari
1 Pal Andrei Eric
Observatii: neprezentat
14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:08:93
2 Szilagyi Alex. Richard
Observatii: descalificat
9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:00:85
3 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii: descalificat
11598 2001 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:10

Proba 4 1500 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgescu Paul Dorin 20412 1978 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
5 Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:46:12
3 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:51:95
4 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:37:55
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:44:30
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 18:03:57
7 Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Seria: 3
1 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:11:91
2 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16:53:62
3 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:31:31
4 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 16:03:72
5 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:30:76
6 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:46:02
7 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:53:83
8 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:16:69

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:84
5 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Seria: 2
1 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:19:28
2 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:17:17
3 Bescheret Anca 15411 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:39
4 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:80
5 Pan-Ke Laura Ana-Maria 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:69
6 Vecsei Krisztina 15010 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:60
7 Fagadar Ghisa Marina 14450 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:18:08
8 Tica Delia Maria 14119 2004 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:19:77

Seria: 3
1 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:60
2 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:71
3 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:11:25
4 Harabagiu Ioana 13521 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:10:49
5 Dumitrescu Alexandra Cori 15438 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:16
6 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 01:11:39
7 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:22

Seria: 4
1 Rauta Carla Maria 15440 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:46
2 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:10:34
3 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:08:99
4 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:85
5 Bako Anstasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:07:87
6 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:18
7 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:43
8 Chirita Clara Maria 15412 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:49

Seria: 5
1 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:06:96
2 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:64
3 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:03:83
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:88
5 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:75
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 01:06:01
7 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:06:72
8 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:21

Descalificari
1 Hornea Andreea Anda
Observatii: neprezentat
12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
2 Dumitru Andreea Anisia
Observatii: descalificat
13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:68

Proba 2 200 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
5 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:31:53
2 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:29:32
3 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:26:72
4 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:54
5 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:19
6 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 02:28:34
7 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:21
8 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:34:20

Seria: 3
1 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 02:23:13
2 Aslam Andra 15410 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:15
3 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 02:20:22
4 Radu Maria Georgiana 13703 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:19:36
6 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:69
7 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:23:12
8 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:23:24

Seria: 4
1 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:19:23
3 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:27
4 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:14:76
5 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:15:74
6 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:16:91
7 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:18:90
8 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:32

Seria: 5
1 Bako Anstasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:14:04
2 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 02:13:33
3 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:12:81
4 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:45
5 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:78
6 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:07
7 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:66
8 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:33

Seria: 6
1 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:10:78
2 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:10:65
3 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:10:50
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:84
5 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:46
6 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:55
7 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:66
8 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:88

Descalificari
1 Oprea Maria Florentina
Observatii: neprezentat
15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:20:13
2 Fabian Sara Julia
Observatii: neprezentat
14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:17:87

Proba 3 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
5 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
4 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
8 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
4 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
6 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
8 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99

Seria: 4
1 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
2 Mincu Andrei Alex. 15274 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
4 Bida Ionel Eugen 17148 1971 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
7 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
8 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 5
1 Teodorescu Radu Ionut 19442 2004 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Niculae Alexei 14270 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Cornaciu Adrian Stefan 14262 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
6 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
7 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 6
1 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:16
3 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:35
4 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:29
5 Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:34:32
6 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:63
7 Taga Mihnea 16084 2004 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:54
8 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 7
2 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:43
3 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:72
4 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:31:98
5 Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:32:57
6 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Clubul Sportiv Targoviste 00:32:96
7 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:54
8 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:34:01

Seria: 8
1 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:84
2 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:65
3 Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:86
4 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:72
5 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:30:83
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:90
7 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:31:81
8 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:90

Seria: 9
1 Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:65
2 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:02
3 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:76
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:28:56
5 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:11
6 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:77
7 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:06
8 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:70

Descalificari
1 Paduraru Andrei Dragos
Observatii: descalificat
12561 2003 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Kugelman Patrick Alex.
Observatii: neprezentat
12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:83

Proba 4 200 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
4 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Peptanaru Stefan Cosmin 13469 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Seria: 2
1 Papuc David Alexandru 12277 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
2 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:09
3 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:28:33
4 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:71
5 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:28:00
6 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:36:57
7 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 CSM Targoviste 99:99:99
8 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:22:02
2 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:20:49
3 Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:19:24
5 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:05
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:20:46
7 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:57
8 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:22:02

Seria: 4
1 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:99
2 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:28
4 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:36
5 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:14:04
7 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:83
8 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:58

Seria: 5
1 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:97
2 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:09:51
3 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:08:15
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:02:20
5 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:33
6 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:08:27
7 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:56
8 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 02:11:82

Descalificari
1 Piciorus Alexandru
Observatii: descalificat
12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:88
2 Lungu Alexandru Razvan
Observatii: descalificat
13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:14:34
3 Cotos Serban
Observatii: neprezentat
12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:15:58

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (107 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodorescu Radu Ionut 19442 2004 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Taga Mihnea 16084 2004 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Stan Matei Alexandru 13324 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
2 Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
3 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
8 Faragau Bogdan 13499 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 3
1 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
2 Manea George C-Tin 13132 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:04
3 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:56
5 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:94
6 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:34
7 Plesa Andrei 9114 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
8 Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 4
1 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:55
2 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:04:99
3 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:25
4 Ursu Tudor Nicolae 14272 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:03:75
5 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:04:06
6 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:04:74
7 Enculesei Razvan Rares 13960 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:05:13
8 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:06:53

Seria: 5
1 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:03:57
2 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:47
4 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:99
5 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:14
6 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:02:25
7 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:96
8 Iari Edward Erik 14460 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:03:62

Seria: 6
1 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:75
2 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:01:41
3 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:01:29
4 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:64
5 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:85
6 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:38
7 Lazar Andrei 14430 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:47
8 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:89

Seria: 7
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:34
2 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:21
3 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:18
4 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:09
5 Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:15
6 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:20
7 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:00:22
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:35

Seria: 8
1 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:65
2 Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:59:10
3 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:82
4 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:67
5 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:78
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:91
7 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:59:59
8 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:81

Seria: 9
1 Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:58:60
2 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:58:34
3 Jianu Adrian Petru 14435 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:23
4 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:58:23
5 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:23
6 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:58:26
7 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:38
8 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:61

Seria: 10
1 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:80
2 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:60
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:48
4 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:20
5 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:33
6 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:49
7 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:57:61
8 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:91

Seria: 11
1 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:57:17
2 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:56:91
3 Papuc David Alexandru 12277 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:56:74
4 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:42
5 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:54
6 Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:56:89
7 Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:57:16
8 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:17

Seria: 12
1 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:56:16
2 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:67
3 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:21
4 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:57
5 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:55:20
6 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:33
7 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:75
8 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:25

Seria: 13
1 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:38
2 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:54:02
3 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:53:88
4 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:53:38
5 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:53:38
6 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:53:96
7 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:54:06
8 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:46

Seria: 14
1 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:52:72
2 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:18
3 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:51:16
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:08
5 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:78
6 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:51:28
7 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:52:55
8 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:53:36

Descalificari
1 Piciorus Alexandru
Observatii: neprezentat
12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Stoltz Markus
Observatii: neprezentat
13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Gradinaru Andrei Razvan
Observatii: neprezentat
7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:06:84
4 Pal Andrei Eric
Observatii: neprezentat
14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:02:15

Proba 2 200 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
2 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
3 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:56:77
4 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 02:52:46
6 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
7 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
8 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:46:98
2 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Clubul Sportiv Targoviste 02:43:22
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:42:10
5 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:03
6 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:42:74
7 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:45:98
8 Cornaciu Adrian Stefan 14262 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:48:40

Seria: 3
1 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:38:17
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:56
3 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:34:84
4 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:06
5 Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:33:27
6 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:35:20
7 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:37:99
8 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:39:82

Seria: 4
2 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:30:92
3 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:08
4 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:46
5 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:23:19
6 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:46
7 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:22
8 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:31:84

Descalificari
1 Balaci Alexandru
Observatii: neprezentat
16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:54:13
2 Niculae Alexei
Observatii: descalificat
14270 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:90
3 Kugelman Patrick Alex.
Observatii: neprezentat
12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:31:69

Proba 3 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
5 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Baciuca Ramona Cristina 13841 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:23
3 Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:62
4 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:53
5 Daraba Andra Daria 16966 2006 Palatul copiilor Constanta 01:20:65
6 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:21:98
7 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99

Seria: 3
1 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:18:11
2 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:46
3 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:15:00
4 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:14:08
5 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:14:83
6 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:18
7 Piper Andreea Madalina 14645 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:48
8 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:19:31

Seria: 4
1 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:13:85
2 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:85
3 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:12:25
4 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:92
5 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:23
7 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:13:61
8 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:04

Seria: 5
1 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:75
2 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:07
3 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:81
4 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:09:32
5 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:09:45
6 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:98
7 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:10:46
8 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:10:90

Seria: 6
1 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 01:08:68
2 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:09
3 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:51
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:04
5 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:05:50
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:95
7 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:08:39
8 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:08:69

Descalificari
1 Coman Corina Ioana
Observatii: neprezentat
13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:40

Proba 4 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Radu Maria Georgiana 13703 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Galusca Briana Ioana 14308 2005 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:18:60
2 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 05:01:39
3 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:00:45
4 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:57:76
6 Chirita Clara Maria 15412 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:01:10
7 Bescheret Anca 15411 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:13:08
8 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:26:45

Seria: 3
1 Aslam Andra 15410 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:54:30
2 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 04:52:33
3 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 04:49:53
4 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:48:07
5 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 04:48:80
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:49:94
7 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:52:72
8 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:56:70

Seria: 4
1 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:45:31
2 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:36:87
3 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:34:24
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:26:49
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:26:62
6 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:15
7 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:38:95
8 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:46:71

Descalificari
1 Busurca Petra
Observatii: neprezentat
13997 2005 Clubul Sportiv Performer 04:59:09

Ziua 4 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
2 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
3 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
4 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
6 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 2
1 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
2 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
4 Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
7 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99

Seria: 3
1 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
2 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
5 Taga Mihnea 16084 2004 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Teodoru Luca Mihail 14838 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Enculesei Razvan Rares 13960 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
8 Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 4
1 Bida Ionel Eugen 17148 1971 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Ursu Tudor Nicolae 14272 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
3 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
5 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
7 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
8 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:29
3 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:98
4 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:94
5 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:42
6 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:05
7 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:70
8 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 6
1 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:44
2 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:90
3 Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:48
4 Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:29:30
5 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:41
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:68
7 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:11
8 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:66

Seria: 7
1 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:90
2 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:28:80
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:85
4 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:77
5 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:78
6 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:40
7 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:83
8 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:25

Seria: 8
1 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:24
2 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:55
3 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:07
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:22
5 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:58
6 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:51
7 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:05
8 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:58

Descalificari
1 Badulescu Vlad Alexandru
Observatii: neprezentat
12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Pal Andrei Eric
Observatii: neprezentat
14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 2 200 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
2 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Iari Edward Erik 14460 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:40:71
4 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:36:36
5 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:38:98
6 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 88:88:88
7 Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
8 Faragau Bogdan 13499 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 3
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:34:56
2 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:33:82
3 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:32:12
4 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:30:47
5 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:48
6 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:45
8 Peptanaru Stefan Cosmin 13469 2004 Liceul cu program sportiv Braila 02:36:14

Seria: 4
1 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 02:27:87
2 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:26:79
3 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:25:22
4 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:24:95
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:25:17
6 Niculae Alexei 14270 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:22
7 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:27:28

Seria: 5
1 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:74
2 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:85
3 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:21:97
4 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:56
5 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:57
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:11
7 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:00
8 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:78

Seria: 6
1 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:20:86
2 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:67
3 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:19:43
5 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:18:58
6 Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:19:49
7 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:20:01
8 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 02:20:89

Seria: 7
2 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:98
3 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:18
4 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:28
5 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:13:51
6 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:18
7 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:48

Seria: 8
1 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:12:00
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:46
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:08:76
5 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:88
6 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:11:28
7 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:64
8 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:67

Descalificari
1 Petre Bogdan Mihai
Observatii: neprezentat
8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
2 Pal Andrei Eric
Observatii: neprezentat
14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:33:86