Cont

Lista de start pentru Cupa Romaniei 2019 (Sen+Tin+Jun)

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ursu Maria Anasthasia 17376 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Marinescu Andreea 14228 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:62
5 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:06
6 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
7 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:60
2 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:88
3 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:54
4 Artene Maria Raluca 12526 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:31:74
5 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:32:21
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:32:81
8 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:51

Seria: 3
1 Salavastru Elena 13519 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:34:38
2 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:84
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:94
5 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:01
6 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:66
7 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:33:88
8 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:35:35

Seria: 4
1 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:19
2 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:84
3 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:30
4 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:55
5 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:85
7 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:98
8 Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:86

Descalificari
1 Garboan Helsinia Mihaela
Observatii: descalificat
12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:53
2 Olteanu Ana Maria
Observatii: neprezentat
11722 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:61

Proba 2 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Georgescu Mihai 13248 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
2 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
3 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
4 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:55
5 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:84
2 Hodina Razvan 13515 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:31:62
3 Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:87
4 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:83
5 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:84
6 Picui Andrei Julian 11549 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:41
7 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:05
8 Elefteriu Albu Octavian 13516 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:33:44

Seria: 4
1 Moscaliuc Calin George 13583 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:69
2 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:00
3 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:46
4 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:51
5 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:36
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:94
7 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:39
8 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:57

Seria: 5
1 Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:63
2 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:28:50
4 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:07
5 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:27:07
6 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:77
7 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:06
8 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:26

Seria: 6
1 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:62
2 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:43
3 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:27:36
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:13
5 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:55
6 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:59
7 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:29:03
8 Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:93

Descalificari
1 Turluianu Victor
Observatii: descalificat
12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
2 Popa Andrei Mihai
Observatii: descalificat
10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:45

Proba 3 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:55:78
3 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:46:58
4 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:19:24
5 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:86
6 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:52:05
7 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 03:05:12

Seria: 2
1 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:07:77
2 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:53:70
3 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:37:30
4 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:87
5 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:34:75
6 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:49:68
7 Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:00:48

Descalificari
1 Michesan Diana
Observatii: descalificat
16992 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Proba 4 200 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:40:30
3 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:23
4 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:54
5 Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:32
6 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:37:57

Seria: 2
2 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:37:99
3 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:00
4 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:19:11
5 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 02:24:78
6 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:36:26
7 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:43:51

Descalificari
1 Costache Sebastian C-Tin
Observatii: descalificat
13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:44:49

Proba 5 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:12:01
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:09:50
4 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:49
5 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:34
6 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Club Sportiv Casa EMA 01:11:15

Seria: 2
2 Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 01:11:91
3 Vladutu Georgiana 9864 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:08:92
4 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:75
5 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:06:72
6 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:43
7 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Ples Mara 13655 2003 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:11:50
3 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:08:01
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:88
5 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:06:50
6 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:26
7 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:13:02

Proba 6 100 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (32 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Radu Ionut 9862 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Vrabete Alexandru Nicolae 15636 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:53
5 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:77
3 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:08:63
4 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:16
5 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:42
6 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:06
7 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:11:93

Seria: 3
1 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:69
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:75
3 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:41
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:72
5 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:56:63
6 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:59:20
7 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:76
8 Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:07:22

Seria: 4
1 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:94
2 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:16
3 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:58:01
4 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:50
5 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:56:48
6 Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:12
7 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:44

Seria: 5
1 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:01:87
2 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:39
3 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:80
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:94
6 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:62
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:40
8 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:12

Descalificari
1 Rusen Andrei
Observatii: descalificat
9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:98

Proba 7 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:36:29
3 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:28:12
4 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:17:58
5 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:96
6 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:34:26

Seria: 2
2 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:35:27
3 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:04
4 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:15:86
5 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:18
6 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:29:61
7 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Dragan Sonia 13688 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:34:70
3 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:21:18
4 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:14:68
5 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:82
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:28:67
7 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 02:41:74

Proba 8 200 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:25:92
3 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:15
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:97
5 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:64
6 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:11
7 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:25:87
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:07:50
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:46
6 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:44
7 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:45:23

Seria: 3
2 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:49
3 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:12:67
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:02:24
5 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:08:76
6 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:17:39
7 Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:44:03

Descalificari
1 Lapadat Cristian
Observatii: descalificat
13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:98

Proba 9 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
4 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:52:74
5 Vajas Zsofia 14557 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:58:59
6 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:01:71

Descalificari
1 Alfoldy Boglarka
Observatii: descalificat
13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:00:45

Proba 10 400 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Hodina Razvan 13515 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 04:50:32
5 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:09:82

Seria: 2
1 Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:33:10
2 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:25:39
3 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 04:23:00
4 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:19:91
5 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:20:13
6 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:25:16
7 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:32:80
8 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 04:40:55

Descalificari
1 Lungu Alexandru Razvan
Observatii: descalificat
13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:62
2 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:32:29
3 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:31:99
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:86
5 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:59
6 Artene Maria Raluca 12526 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:32:09
7 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:51
8 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:86

Proba 2 50 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:15
2 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:73
3 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:22
4 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:04
5 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:33:04
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:33:28
7 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:15
8 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:16

Proba 3 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:58
2 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:20
3 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:16
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:45
5 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:98
6 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:19
7 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:27:26
8 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:59

Proba 4 50 m spate - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:25
2 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:28:80
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:94
4 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:66
5 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:77
6 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:28:06
7 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:90
8 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:28

Proba 5 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:55:25
2 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:53:10
3 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:43:48
4 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:43:17
5 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:43:21
6 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:48:83
7 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:54:56
8 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:58:05

Proba 6 200 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:38:14
2 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:26
3 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:27:30
4 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:04
5 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 02:27:08
6 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:30
7 Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:55
8 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:40:18

Proba 7 200 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ples Mara 13655 2003 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:10:02
2 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:07:72
3 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:80
4 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:97
5 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:88
6 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:08
7 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:32
8 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:10:03

Proba 8 200 m bras - 15 - 18 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:29
2 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Club Sportiv Casa EMA 01:12:75
3 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:03
4 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:11:39
5 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:11:52
6 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:68
7 Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 01:13:01

Proba 9 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:58:45
2 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:05
3 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:24
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:48
5 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:56
6 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:57:64
7 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:22
8 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:58:56

Proba 10 100 m fluture - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:02
2 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:77
3 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:32
4 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:18
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:09
6 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:00:74
7 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:81
8 Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:12

Proba 11 100 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:30:88
2 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:32
3 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:84
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:23:87
5 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:79
6 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:28:97
7 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:30:85
8 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:49

Proba 12 100 m fluture - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:45:19
3 Dragan Sonia 13688 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:40:77
4 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:33:90
5 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:40:67
6 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:41:39
7 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:42:94
8 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 02:46:11

Descalificari
1 Curcan Alexandra Roxana
Observatii: descalificat
13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:19

Proba 13 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:76
2 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:13:17
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:09:14
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:92
5 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:08:65
6 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:47
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:82
8 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:40

Proba 14 200 m mixt - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:31:74
2 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:83
3 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:32
4 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:18:74
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:20:25
6 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:65
7 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:51
8 Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:38:99

Proba 15 200 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:41:84
2 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:87
3 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:34:34
4 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:25:64
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:73
6 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:15
7 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:37:82
8 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:46:71

Proba 16 200 m mixt - 15 - 18 ani - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:83

Rezerve
1 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:51

Descalificari
1 Turluianu Victor
Observatii:
12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:38:99
2 Coada Cosmin Theodor
Observatii:
13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:44:87
3 Dutulescu Andrei Alexandr
Observatii:
13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:31:74

Proba 17 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:41:84
2 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:87
3 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:34:34
4 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:25:64
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:73
6 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:15
7 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:37:82
8 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:46:71

Proba 18 400 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:16:62
2 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:16:08
3 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:05:51
4 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:54:62
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:00:26
6 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:05:69
7 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:16:47
8 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 04:18:19

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
5 Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 2
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
2 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
5 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
7 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 3
1 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:29
3 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:30:83
4 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:29:86
5 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:46
6 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:60
7 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:96
8 Georgescu Mihai 13248 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:33:91
2 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:90
3 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:72
4 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:60
5 Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:29
6 Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:92
7 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:83
8 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:35:07

Seria: 5
1 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:61
2 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:31:65
3 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:30:64
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:28:56
5 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:30:01
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:90
7 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:40
8 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:37

Descalificari
1 Ionita Nicolae Andrei
Observatii: neprezentat
5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:32:16

Proba 2 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:38:36
3 Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:93
4 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:54
5 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:00
6 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:08
7 Michesan Diana 16992 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 2
2 Salavastru Elena 13519 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:38:17
3 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:68
4 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:29
5 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:27
6 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:95
7 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 3
1 Ursu Maria Anasthasia 17376 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:75
3 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:36:41
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:24
5 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 00:34:67
6 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:36:94
7 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:42:75

Proba 3 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:04:74
5 Elefteriu Albu Octavian 13516 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:06:28
6 Todea Alexandru Ioan 16209 2002 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 99:99:99
7 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
1 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:29
2 Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:23
3 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:10
4 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:01:41
5 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:01:59
6 Georgescu Mihai 13248 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:22
7 Vrabete Alexandru Nicolae 15636 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:12
8 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:64

Seria: 3
1 Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:70
2 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:52
3 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:59:42
4 Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:82
6 Hodina Razvan 13515 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:59:43
8 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:00

Seria: 4
1 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:58:46
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:91
3 Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:94
4 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:57
5 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:70
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:48
7 Picui Andrei Julian 11549 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:08
8 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:78

Seria: 5
1 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:67
2 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:22
3 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:53:58
4 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:51:16
5 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:52:43
6 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:53:88
7 Moscaliuc Calin George 13583 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:55:19
8 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:17

Seria: 6
1 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:43
2 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:53:96
3 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:53:36
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:80
5 Radu Ionut 9862 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:51:60
6 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:53:79
7 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:57
8 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:75

Seria: 7
1 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:20
2 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:53:96
3 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:52:46
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:78
5 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:58
6 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:53:58
7 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:50
8 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:73

Proba 4 100 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
2 Michesan Diana 16992 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:08:79
3 Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:08:00
5 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:44
6 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Club Sportiv Casa EMA 01:08:07
7 Marinescu Andreea 14228 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:51
8 Drog Maria Bianca 17870 2005 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:05:30
2 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:25
3 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:01:10
4 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:73
5 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:00:31
6 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:20
7 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:34
8 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:41

Seria: 3
1 Dragan Sonia 13688 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:05:01
2 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:03:19
3 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:98
4 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:13
5 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:15
6 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:01:51
7 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:03:83
8 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:05:36

Seria: 4
1 Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:00
2 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:42
3 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:51
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:91
5 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:00:05
6 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:27
8 Ples Mara 13655 2003 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:05:35

Proba 5 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:26
4 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:05:29
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:07:72
6 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:22:02

Seria: 2
2 Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:22:21
3 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:59
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:59:75
5 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:55
6 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:06

Proba 6 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:36:24
3 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:26:13
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:20:17
5 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:68
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:31:47
7 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:38:72

Seria: 2
1 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:35:67
3 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:00
4 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:19:76
5 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:07
6 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:32
7 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:36:48

Proba 7 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (55 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
4 Radu Ionut 9862 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
5 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
3 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Elefteriu Albu Octavian 13516 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
5 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 3
1 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:58
3 Vrabete Alexandru Nicolae 15636 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:02
4 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:46
5 Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:81
6 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:08
7 Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:23
8 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:71

Seria: 4
1 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:28:89
2 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:71
3 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:44
4 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:20
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:69
7 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:84
8 Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:90

Seria: 5
1 Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:85
2 Moscaliuc Calin George 13583 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:27:54
3 Picui Andrei Julian 11549 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:22
4 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:05
5 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:09
6 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:34
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:55
8 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:87

Seria: 6
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:89
2 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:41
3 Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:68
4 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:80
5 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:25:28
6 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:84
7 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:26:68
8 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:03

Seria: 7
1 Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:86
2 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:12
3 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:25:39
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:24:41
5 Neama Raul Emanuel 9780 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:25:00
6 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:76
7 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:26:56
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:94

Seria: 8
1 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:85
2 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:96
3 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:25:36
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:21
5 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:94
6 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:75
7 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:26:55
8 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:26:89

Proba 8 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Drog Maria Bianca 17870 2005 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Vladutu Georgiana 9864 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
3 Ursu Maria Anasthasia 17376 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
8 Marinescu Andreea 14228 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
2 Salavastru Elena 13519 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:32:39
3 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Club Sportiv Casa EMA 00:32:19
4 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:02
6 Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:32
7 Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 00:32:72
8 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:46

Seria: 4
1 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:79
2 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:30:88
3 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:30:12
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:24
5 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:79
6 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:62
7 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:30
8 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:00

Seria: 5
1 Ples Mara 13655 2003 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 00:31:69
2 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:84
3 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:60
4 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:13
5 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:58
6 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:22
7 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:23
8 Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:93

Seria: 6
1 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:31:67
2 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:30:74
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:29:25
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:07
5 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:54
6 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:14
7 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:92
8 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:83

Descalificari
1 Efrem Isabela Ariana
Observatii: descalificat
12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:86
2 Olteanu Ana Maria
Observatii: retras
11722 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:07

Proba 9 800 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 10 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 10:19:32
5 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:20:19
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:85
2 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:49
3 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:05
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:78
5 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:86
6 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:32
7 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:85
8 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:88

Proba 2 50 m bras - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:96
2 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:40
3 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:25
4 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:18
5 Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:17
6 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:32:35
7 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:48
8 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:36

Proba 3 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:30
2 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:74
3 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:11
4 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:34
5 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:34:48
6 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 00:35:81
7 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:95
8 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:37:36

Proba 4 50 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Salavastru Elena 13519 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:39:42
2 Michesan Diana 16992 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 00:38:56
3 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:31
4 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:37:65
5 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:38:24
6 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:33
7 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:38:93
8 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:40:28

Proba 5 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:53:78
2 Radu Ionut 9862 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:53:11
3 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:80
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:20
5 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:51:91
6 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:88
7 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:53:14
8 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:78

Proba 6 100 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:30
2 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:13
3 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:66
4 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:05
5 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:38
6 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:55:01
7 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:21
8 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:89

Proba 7 100 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:01:73
2 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:27
3 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:64
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:26
5 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:46
6 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:01:14
7 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:01:54
8 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:85

Proba 8 100 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:05:20
2 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:73
3 Drog Maria Bianca 17870 2005 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:03:46
4 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:14
5 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:02:58
6 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:65
7 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:34
8 Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:25

Proba 9 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:98
2 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:16:17
3 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:13:82
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:12:02
5 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:73
6 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:69
7 Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:17:41
8 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:28:41

Proba 11 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:30:62
2 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:57
3 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:24:75
4 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:23:79
5 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:24:56
6 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:63
7 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:65
8 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:95

Rezerve
1 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:34:61

Descalificari
1 Ivan Sara Natalie
Observatii:
14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:26
2 Kiss Boglarka Denissza
Observatii:
14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:39:19
3 Ahmad Samira Alexandra
Observatii:
13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:35:69

Proba 13 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:22
2 Neama Raul Emanuel 9780 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:26:11
3 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:76
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:24:38
6 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:88
7 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:26:21
8 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:22

Descalificari
1 Rednic Eduard
Observatii: scutit medical
17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:58

Proba 14 50 m fluture - 15 - 18 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:20
2 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:26:71
3 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:26:63
4 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:26:61
5 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:61
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:67
7 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:94
8 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:30

Rezerve
1 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:43

Descalificari
1 Gavanescu Ionut Catalin
Observatii:
13167 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:47
2 Gheorghe Lucas Ioan
Observatii:
13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:65
3 Cuzuban Sebastian Andrei
Observatii:
11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:44

Proba 15 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:33
2 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:81
3 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:08
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:50
5 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:93
6 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:12
7 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:30:32
8 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:30:74

Proba 16 50 m fluture - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:31:52
2 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:17
3 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:30:87
4 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:76
5 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:79
6 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:92
7 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:19
8 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:70

Proba 17 800 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:09:65
2 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:55:95
3 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:29:69
4 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 08:05:16
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 08:23:99
6 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:52:78
7 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:03:29
8 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:10:38

Proba 18 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 09:38:58
2 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:32:32
3 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 09:18:81
4 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:04:28
5 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:08:96
6 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:28:60
7 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:35:43
8 Vajas Zsofia 14557 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 10:12:71

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Drog Maria Bianca 17870 2005 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Marinescu Andreea 14228 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Ursu Maria Anasthasia 17376 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
6 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
7 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:72
2 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:05
3 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:92
4 Salavastru Elena 13519 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:30:53
5 Michesan Diana 16992 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 00:30:86
6 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:24
7 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:32:32
8 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:95

Seria: 3
1 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:15
2 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:45
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:28:13
4 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:98
5 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:52
6 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:13
8 Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:37

Seria: 4
2 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:43
3 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:28:07
4 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:94
5 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:48
6 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:99
7 Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:76
8 Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:24

Seria: 5
1 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:96
2 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:16
3 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:83
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:76
5 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:27:31
6 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:58
7 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:57
8 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:16

Descalificari
1 Chibulcutean Maria Beatri
Observatii: descalificat
13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
2 Olteanu Ana Maria
Observatii: retras
11722 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:94

Proba 2 50 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
5 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Georgescu Mihai 13248 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Seria: 2
1 Todea Alexandru Ioan 16209 2002 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 99:99:99
2 Elefteriu Albu Octavian 13516 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:29:66
3 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:28:64
4 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:35
5 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:28:39
6 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:15
7 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:59:05
8 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:09
2 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:87
3 Vrabete Alexandru Nicolae 15636 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:74
5 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:57
6 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:27:77
7 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:06

Seria: 4
1 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:27:28
2 Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:12
3 Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:03
4 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:91
5 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:01
6 Picui Andrei Julian 11549 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:09
7 Hodina Razvan 13515 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:27:14

Seria: 5
1 Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:81
2 Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:41
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:24
4 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:26:03
5 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:11
6 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:26:30
7 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:43
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:83

Seria: 6
1 Moscaliuc Calin George 13583 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:25:57
2 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:78
3 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:24:03
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:23:32
5 Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:23:42
7 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:89
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:82

Seria: 7
1 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:35
2 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:24:77
3 Radu Ionut 9862 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:23:67
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:23:16
5 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:41
6 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:24:48
7 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:86
8 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:74

Seria: 8
1 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:23
2 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:24:66
3 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:23:63
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:22:68
5 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:23:36
6 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:24:45
7 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:24:79
8 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:64

Descalificari
1 Neama Raul Emanuel
Observatii: neprezentat
9780 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:24:65

Proba 3 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:17:06
3 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:11:37
4 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:07:92
6 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:13:61

Seria: 2
2 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:46
3 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:92
4 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:51
5 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:16
6 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:13:35
7 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:14:40
3 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:09:45
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:04
5 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:07:95
6 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:15
7 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Descalificari
1 Artene Maria Raluca
Observatii: neprezentat
12526 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:08:92

Proba 4 100 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:79
3 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:00:07
4 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:15
5 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:62
6 Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:91
7 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:05

Seria: 2
1 Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:14:91
2 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:64
3 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:04
4 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:10
5 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:59:26
6 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 01:03:49
7 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:24

Seria: 3
1 Elefteriu Albu Octavian 13516 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:14:29
2 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:60
3 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:80
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:53:74
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:86
6 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:28
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:54
8 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 5 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Salavastru Elena 13519 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:26:24
3 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:21:01
4 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:45
5 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:38
6 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:22:68

Seria: 2
2 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:24:57
3 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:19:95
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:11:14
5 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:19:15
6 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:55
7 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:34:50

Seria: 3
2 Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:23:12
3 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:19:38
4 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:10:97
5 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:95
6 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 01:21:43
7 Michesan Diana 16992 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:32:49

Proba 6 100 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:14:94
2 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:10:33
3 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:07:83
4 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:81
5 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:07:56
6 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:08:36
7 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:13:77

Seria: 3
1 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 01:14:44
3 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 01:07:76
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:04:64
5 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:36
6 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:08:25
7 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:82
8 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:28:07

Seria: 4
1 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:14:01
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:46
3 Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:64
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:04:21
5 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:05:83
6 Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:07:92
7 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:26
8 Georgescu Mihai 13248 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:50

Descalificari
1 Petrache Alexandru
Observatii: descalificat
11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
2 Ionita Nicolae Andrei
Observatii: neprezentat
5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:09:66

Proba 7 200 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:54
2 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:05
3 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:70
4 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:12
5 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:10:65
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:15:74

Seria: 2
1 Vajas Zsofia 14557 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:22:26
2 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 02:16:76
3 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:11:40
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:45
5 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:55
6 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:11
7 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:19:23
8 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Club Sportiv Casa EMA 02:26:98

Seria: 3
1 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:21:37
2 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:16:41
3 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:10:78
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:84
5 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:10:50
6 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:78
7 Dragan Sonia 13688 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:18:35
8 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:25:49

Proba 8 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:14
4 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:14:49
5 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:18:62
6 Todea Alexandru Ioan 16209 2002 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 99:99:99

Seria: 2
1 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:04:72
2 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:03:12
3 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:89
4 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:57:19
5 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:57:93
7 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:03:89
8 Hodina Razvan 13515 2004 Clubul Sportiv Municipal Galati 02:11:51

Seria: 3
1 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:04:52
2 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:84
3 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:58:91
4 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:55:54
5 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 01:57:75
6 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:01:01
7 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:53
8 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:45

Seria: 4
1 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:04:34
2 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:02:28
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:58:14
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:53:30
5 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:57:65
6 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:92
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:49
8 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:06:48

Descalificari
1 Radu Ionut
Observatii: neprezentat
9862 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:01:26

Proba 9 200 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:36:68
4 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:78
5 Vladutu Georgiana 9864 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:31:75
6 Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 02:44:11

Seria: 2
2 Ples Mara 13655 2003 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
3 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:31:82
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:64
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:30:08
6 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:42:41

Proba 10 200 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:28:42
3 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:50
5 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:08:15
6 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:71
7 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 2
2 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:34
3 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:66
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:01:39
5 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:33
6 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:21:72
7 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:19

Descalificari
1 Rednic Eduard
Observatii: scutit medical
17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:33

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:37
2 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:17
3 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:27:78
4 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:22
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:40
6 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:11
7 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:27
8 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:28:63

Proba 2 50 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:30:00
2 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:42
3 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:15
4 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:28:70
5 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:02
6 Drog Maria Bianca 17870 2005 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:18
7 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:83
8 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 00:30:06

Proba 3 50 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:24:07
2 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:01
3 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:69
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:15
5 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:23:66
6 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:83
7 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:01
8 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:24:43

Proba 4 50 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:25:46
2 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:23
3 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:12
4 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:24:47
5 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:02
6 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:12
7 Rusen Costin Alin 12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:35
8 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:64

Proba 5 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:36
2 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:09:72
3 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:88
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:87
5 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:98
6 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:09:20
7 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:10:92
8 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:12:62

Proba 6 100 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:18
2 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 01:17:75
3 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:16:29
4 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:13:98
5 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:15:59
6 Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:17:09
7 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:17:89

Proba 7 100 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:83
2 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:14
3 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:39
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:56:83
5 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:58:63
6 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:42
7 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:00:82
8 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:00:95

Proba 8 100 m spate - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:32
2 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:12
3 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 01:04:04
4 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:67
5 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:03:83
6 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:58
8 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:44

Descalificari
1 Borangel Emanuel George
Observatii: neprezentat
13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:84

Proba 9 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:29
2 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:21:51
3 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:97
4 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:14:24
5 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:15:38
6 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:20:16
7 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:71
8 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:84

Proba 10 100 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:35:83
2 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:26:28
3 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:25:21
4 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 01:24:11
5 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:24:98
6 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:00
7 Michesan Diana 16992 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:28:57

Proba 11 100 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:67
2 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:08
3 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:06:91
4 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 01:05:83
5 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:06:91
6 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:40
7 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:08:08
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:09

Proba 12 100 m bras - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:16:37
2 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:14:26
3 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:11:08
4 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:10:25
5 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:44
6 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:62
7 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:14:40
8 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 01:16:88

Proba 13 200 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:15
2 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:13:32
3 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:51
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:37
5 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:11:60
6 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:13:28
7 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 02:13:91
8 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:14:29

Proba 14 200 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:23:24
2 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:20:05
3 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:17:01
4 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:14:73
5 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:42
6 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:51
7 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:21:48

Descalificari
1 Vajas Zsofia
Observatii: neprezentat
14557 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:24:08

Proba 15 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:00:93
2 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:26
3 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:57:11
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:55:26
5 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:56:36
6 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:59:71
7 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:33
8 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:01:58

Proba 16 200 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:04:55
2 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:51
3 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:03:34
4 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:01:97
5 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:95
6 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:03:41
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:81

Descalificari
1 Rusen Costin Alin
Observatii: neprezentat
12641 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:03:57

Proba 17 200 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:46:13
2 Ples Mara 13655 2003 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 02:36:43
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:33:08
4 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:61
5 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:01
6 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:36:40
7 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:37:75

Descalificari
1 Chibulcutean Maria Beatri
Observatii: neprezentat
13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 02:52:05

Proba 19 200 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:57
2 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:14:35
3 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:78
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:07:80
5 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:06
6 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:14:34
7 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:20:49

Descalificari
1 Florea Mihnea Ioan
Observatii: neprezentat
11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:39

Proba 21 400 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragan Sonia 13688 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:24:18
2 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:10:62
3 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:02:79
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:53:47
5 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:54:22
6 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:05:49
7 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:10:79
8 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 22 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:11:29
2 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:55:19
3 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:35:08
4 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:32:66
5 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:57
6 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:42:59
7 Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:57:78