Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national - juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Farcutiu Alexandru 8663 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m liber - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ancuta Catalin Mihai 10945 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nastasa Adina Elena 9793 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 8 100 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Ana Maria 9212 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 9 100 m liber - open - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Smetan Ingrid 10848 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Farcutiu Alexandru 8663 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Basarabie Mihai 8868 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m fluture - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Spinu Cosmin Teodor 9443 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Proba 14 100 m fluture - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 15 200 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Maria Dolores 11036 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 16 200 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 200 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matyas Andrea 9186 1997 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 18 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 19 100 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cusmir Radu 8690 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 20 100 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 21 100 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gavris Ionut Laurentiu 9433 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 22 100 m bras - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 23 100 m bras - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Delamarian Iasonas 11943 1998 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 24 100 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matyas Andrea 9186 1997 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 25 100 m spate - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verdes Maria Bianca 9819 1999 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 26 100 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 27 100 m spate - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghia Roxana 10961 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 28 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 29 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 30 400 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gereb Roland Damian 8894 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 31 400 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 32 400 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 33 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 34 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 35 400 m mixt - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculeasa Armega Ana Mari 10321 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 36 400 m mixt - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 38 100 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9880 1999 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 39 200 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 40 200 m liber - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10491 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 2 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 4 200 m spate - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 200 m spate - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jurju Daniel Ioan 10606 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 6 200 m bras - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 7 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 8 200 m bras - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bunghetu Elena Cristina 10822 1999 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 9 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 11 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 12 400 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 400 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 400 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ancuta Catalin Mihai 10945 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 15 800 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Melinda 10470 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 16 800 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 800 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 18 800 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chilianu Margareta 11002 2000 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 19 200 m liber - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 20 200 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11447 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Viviana 10887 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hort Ana Maria Alina 10471 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 4 100 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Faget Sebastian Florin 9074 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghita Tiberiu Mihai 9527 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Andrei Madalin 8544 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jurju Daniel Ioan 10606 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m fluture - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Smetan Ingrid 10848 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 14 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 16 200 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 17 200 m fluture - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 18 200 m fluture - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Campian Cosmin Adrian 9810 1999 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 19 400 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 20 400 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Bianca Cristina 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 21 400 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 22 400 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barau Irina Ioana 11035 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 23 100 m liber - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 24 100 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 25 100 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szekely Alexandru Adrian 8719 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 26 100 m liber - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Razvan Eduard 8563 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 27 100 m liber - open - Masculin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Antal Musteti Alin 10318 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 28 100 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 29 100 m liber - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10501 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leseanu Andreea Alex. 9915 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hort Ana Maria Alina 10471 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 6 200 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 7 200 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 8 200 m bras - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 9 200 m bras - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Suciu Razvan Adin 10151 1999 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 10 200 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andonie Andreea 9770 1999 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chilianu Margareta 11002 2000 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olariu Andreea Ioana 8831 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 16 200 m mixt - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Negrescu David Stefan 9863 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - open - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sallay Gergo Tamas 9427 1999 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 18 200 m mixt - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gereb Romeo Mihai 9413 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 19 200 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 20 200 m mixt - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m mixt - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 22 200 m mixt - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Varadi Ana Elena 10967 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 23 1500 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 24 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 25 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 26 1500 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boltye Otto Mark 12200 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 27 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 28 100 m mixt - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 29 100 m mixt - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9882 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 30 100 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 31 100 m mixt - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99