Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national de seniori, tineret, juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 9 50 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 50 m spate - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burciu Ion Dorian 10940 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 11 50 m spate - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Blotor Darius Andrei 10038 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 12 50 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 13 50 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 14 50 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 15 50 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neagu Roberto Mihail 13348 1995 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 99:99:99

Proba 16 50 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 18 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 19 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 20 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 21 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 22 400 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 23 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 24 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 25 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 26 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 27 100 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Albertina Nicolle 9966 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 28 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 29 100 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 30 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 31 100 m fluture - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Maria Dolores 11036 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 32 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 33 100 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 34 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 35 100 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 36 100 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m fluture - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comsa Mihai Alexandru 10769 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 38 100 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 39 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 40 100 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Basarabie Mihai 8868 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 41 100 m fluture - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciobanu Robert Gabriel 10656 1999 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 42 100 m fluture - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 43 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 44 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 45 800 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 46 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 47 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 48 800 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 49 800 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 50 800 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 51 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 52 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Molnar Diaconu Alex. 14508 1987 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 53 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 54 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lissov Diana 10636 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 55 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Elena Luciana 9984 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 56 1500 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 57 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 58 1500 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fulop Medeea Adina 10502 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 59 100 m liber - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7557 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 60 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 61 100 m liber - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10885 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macovei Daniel 6836 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Rares C-Tin 9102 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bracaci Daniel 11124 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 8 100 m liber - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badescu Petrut Ovidiu 10554 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 100 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 10 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 11 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 13 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 14 100 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Albertina Nicolle 9966 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 15 100 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 16 100 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 17 100 m liber - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Andreea Larisa 11033 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 19 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 20 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 21 100 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 22 100 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Mihai Andrei 11455 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Proba 23 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 24 100 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 25 100 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dancioiu Alex. Stefan 10046 1999 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 26 100 m bras - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarac Catalin Emanuel 10649 2000 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 27 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 28 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 29 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 30 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 31 100 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borca Lorena Florina 10921 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 32 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 33 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 34 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 35 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 36 200 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bran Ionel 10697 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 37 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 38 200 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olaru Leonard Andrei 9475 1999 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 39 200 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 40 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 41 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 42 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 43 200 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia 9955 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 44 200 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 45 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7475 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 46 200 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9147 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 47 200 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9882 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 48 200 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7549 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 49 200 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10491 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andonie Andreea 9770 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 5 200 m liber - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 6 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 7 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 8 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 9 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Rares C-Tin 9102 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 11 200 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandru Nicolae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 14 200 m liber - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandrescu Marco Cristi 9882 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baltoi Andrei 11710 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 16 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 17 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 18 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 19 50 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 20 50 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 21 50 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Roberta Flores 11018 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 22 50 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 23 50 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 24 50 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Andrei Cristian 8463 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 25 50 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 26 50 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 27 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 28 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bracaci Daniel 11124 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 29 50 m bras - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calin Rares Mihai 11893 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Proba 30 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Murgui Alexandru Stefan 9969 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 31 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 32 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 33 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 34 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 35 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 36 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pasa Meltem Diana 10217 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 38 100 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 39 100 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Meda Ioana Maria 10927 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 40 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 41 100 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 42 100 m spate - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talpai Zsolt 10966 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 43 100 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 44 100 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 45 100 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 46 100 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Militaru Alexandru Kevin 9503 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 47 100 m spate - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 48 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 49 800 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andonie Andreea 9770 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 50 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 51 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 52 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 53 800 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fulop Medeea Adina 10502 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 54 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 55 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 56 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 57 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 58 1500 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 59 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 60 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Proba 61 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 62 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Molnar Diaconu Alex. 14508 1987 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 63 100 m mixt - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 64 100 m mixt - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8872 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 65 100 m mixt - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11152 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 2 200 m spate - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 4 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 6 200 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jurju Daniel Ioan 10606 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 7 200 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 9 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Viviana 10887 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 14 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 15 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 16 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 17 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 18 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 19 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 20 50 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 21 50 m fluture - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iacob Andrei Valentin 9956 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 22 50 m fluture - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badescu Petrut Ovidiu 10554 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 23 50 m fluture - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosianu Emil Marian 9049 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 24 50 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 25 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 26 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 27 50 m fluture - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Albertina Nicolle 9966 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 28 50 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 29 50 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 30 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 31 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 32 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 33 50 m fluture - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gandi Roxana Ionela 10472 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 34 50 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 35 50 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 36 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 37 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 38 200 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 39 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 40 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 41 200 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 42 200 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Punga Dragos George 11554 2000 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 43 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 44 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 45 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 46 200 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 47 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 48 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nedelea Cristina Raluca 9518 1999 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 49 100 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8939 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 50 100 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11049 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Benea Daniela 4695 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Elena Luciana 9984 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kovacs Kriszta Nora 10458 2000 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macovei Daniel 6836 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 50 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 50 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 14 50 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 15 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 16 50 m liber - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 17 50 m liber - open - Masculin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cuculea Stefan Cristian 10765 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 18 50 m liber - open - Masculin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olaru Leonard Andrei 9475 1999 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 19 50 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 20 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 21 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 22 200 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 23 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 m mixt - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maxin Melissa Octavia 10624 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 25 200 m mixt - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pasa Meltem Diana 10217 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 26 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 27 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 28 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 29 200 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 30 200 m mixt - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talpai Zsolt 10966 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 31 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotundu Cristian 6863 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 32 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 33 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 34 200 m mixt - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Campian Cosmin Adrian 9810 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 35 200 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Andrei 9364 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 36 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 37 400 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 38 400 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 39 400 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luca Stefania Eliza 9480 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 40 400 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 41 400 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 42 400 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 43 400 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 44 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 45 400 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Timofte Claudiu Florin 10341 1999 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 46 400 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 47 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandru Nicolae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 48 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 49 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 50 100 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9186 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 51 100 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99