Cont

Lista de start pentru Campionat national de seniori si juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pojar Rebecca Maria 11158 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 9 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macovei Daniel 6836 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 10 50 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 12 50 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 13 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 14 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 15 50 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 16 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 17 50 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Suciu Razvan Adin 10151 1999 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 18 50 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leucuta Leonard 10965 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 21 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 22 100 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 23 100 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia 9955 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 24 100 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 25 100 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 26 100 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Irimescu Anamaria 10701 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 27 100 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Alina Georgiana 11660 2001 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 28 100 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 29 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 30 100 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 31 100 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 32 100 m fluture - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 33 100 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 34 100 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 35 100 m fluture - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Faget Denis Iulian 9073 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 36 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 37 100 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 38 100 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 39 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 40 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionascu Edeea Atanasia 10989 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 41 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 42 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 43 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 44 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agopcsa Eva Elisabet 13136 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 45 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Elena Luciana 9984 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 46 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 47 200 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 48 200 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 49 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 50 200 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gavris Ionut Laurentiu 9433 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 51 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 52 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 53 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 54 800 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 55 800 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 56 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 57 800 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 58 800 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 59 800 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobos Claudiu Florin 9699 1998 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 60 800 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hariga Alexandru C-Tin 10991 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 61 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 62 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7793 1994 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 63 200 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9074 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 64 200 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 65 200 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 3 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Suciu Razvan Adin 10151 1999 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 10 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 11 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 15 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 16 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kontra Nicola Maria 10615 2000 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 17 100 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 18 100 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 19 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 20 100 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 21 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 22 100 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szekely Alexandru Adrian 8719 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 23 100 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 24 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 25 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 26 100 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 27 100 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 28 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 29 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 30 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 31 100 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 32 100 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 33 100 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 34 100 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baraian Alexandra Iulia 10388 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 35 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 36 100 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marc Denisa Georgiana 10155 1999 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 37 100 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Maria Dolores 11036 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 38 100 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jaravete Paula Maria 11336 2001 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 39 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 40 200 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 41 200 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 42 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 43 200 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 44 200 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 45 200 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laszlo Paul Robert 9798 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 46 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 47 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mican Mircea Constantin 10993 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 48 200 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 49 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 50 200 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 51 200 m mixt - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 52 200 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 53 200 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 54 200 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Albertina Nicolle 9966 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 55 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 56 1500 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 57 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 58 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionascu Edeea Atanasia 10989 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 5 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 6 50 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cusmir Radu 8690 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 12 50 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Ionut Bogdan 6239 1989 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 13 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manoliu Ion Alexandru 10415 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 14 50 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 15 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banciulescu Alexandru 7880 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 16 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 17 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 18 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 19 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 20 200 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 22 200 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nastasa Adina Elena 9793 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 23 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kontra Nicola Maria 10615 2000 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 24 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusu Roberta Cristina 11582 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 25 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 26 200 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macovei Daniel 6836 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 27 200 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 28 200 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 29 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 30 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 31 200 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 32 200 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Razvan Eduard 8563 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 33 200 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 34 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 35 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leucuta Leonard 10965 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 36 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 37 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 38 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 39 200 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 40 200 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Irimescu Anamaria 10701 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 41 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Alina Georgiana 11660 2001 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 42 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 43 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 44 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 45 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 46 200 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 47 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 48 200 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 49 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mita Flavius 11679 1998 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 50 800 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 51 800 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Melinda 10470 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 52 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 53 800 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 54 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chilianu Margareta 11002 2000 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 55 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 56 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 57 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 58 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 59 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 60 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Salajanu Morar Felician 11043 1999 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Proba 61 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 62 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hariga Alexandru C-Tin 10991 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 63 100 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9966 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 64 100 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 65 100 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 6147 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 66 100 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 8 50 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Alexandru 6260 1990 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 10 50 m fluture - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 11 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hariga Alexandru C-Tin 10991 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 12 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Salajanu Morar Felician 11043 1999 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Proba 13 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Razvan Eduard 8563 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 14 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 15 50 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 16 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 17 50 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Bianca Cristina 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 18 50 m fluture - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andonie Andreea 9770 1999 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 19 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 20 50 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 21 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 22 50 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 23 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nica Stefania Madalina 8309 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 24 50 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Irimescu Anamaria 10701 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 25 200 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Faget Sebastian Florin 9074 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 26 200 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 27 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 28 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 29 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 30 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Vlad Mihail 6134 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 31 200 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 32 200 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hariga Alexandru C-Tin 10991 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 33 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 34 200 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 35 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 36 200 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 37 200 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verdes Maria Bianca 9819 1999 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 38 200 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 39 200 m spate - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kontra Nicola Maria 10615 2000 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 40 200 m spate - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matyas Andrea 9186 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 41 100 m bras - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Andrei Cristian 8463 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 42 100 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 43 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 44 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 45 100 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 46 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 47 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusen Andrei 9865 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 48 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manoliu Ion Alexandru 10415 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 49 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 50 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 51 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionascu Edeea Atanasia 10989 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 52 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 53 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 54 100 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Elena Luciana 9984 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 55 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bobaila Ioana Emilia 11335 2001 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 56 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 57 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Ana Maria 9212 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Benea Daniela 4695 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionascu Edeea Atanasia 10989 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 12 50 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 13 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 14 50 m liber - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 15 50 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 16 50 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 17 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Alexandru 6260 1990 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 18 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 19 50 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 20 50 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 21 50 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hariga Alexandru C-Tin 10991 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 22 50 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 23 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 24 50 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 25 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 26 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 27 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 28 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 29 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 30 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 31 400 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 32 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 33 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Maria Dolores 11036 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 34 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 35 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 36 400 m mixt - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 37 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laszlo Paul Robert 9798 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 38 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 39 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 40 400 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 41 400 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Albertina Nicolle 9966 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 42 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 43 400 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusu Roberta Cristina 11582 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 44 400 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 45 400 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 46 400 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chilianu Margareta 11002 2000 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 47 400 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Vlad Mihail 6134 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 48 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 49 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 50 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 51 400 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 52 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 53 400 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macovei Andrei 10958 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 54 400 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 55 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 56 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobos Claudiu Florin 9699 1998 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 57 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hariga Alexandru C-Tin 10991 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 58 100 m mixt - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 59 100 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 60 100 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 61 100 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11741 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99