Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionatul national de copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Feminin (55 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Andreea Delia 12217 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Balta Andreea Bianca 11944 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Ban Ioana 12008 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Blanaru Ana Teodora 12680 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Buncila Bianca Mihaela 13174 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Buzasi Bernadett Vivien 12427 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Catrinoiu Daria 12056 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cavasdan Loredana Alexand 12332 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Coada Andreea Georgiana 12285 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Codarleanu Patricia Mihae 12027 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Corbu Ana Maria 12286 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dascal Ana Iulia 11810 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Denieul Catinca 12106 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Diaconu Ana Maria 12105 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragulet Claudia Maria 12299 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Fatu Mirela Gabriela 12151 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ganea Liliana Elena 12298 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Gavrila Ana Kinga 12333 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Gherman Paula Sorana 12355 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Goanta Bianca Maria 12164 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gurau Alexandra Karina 13736 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Ilies Maria 12047 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Leu Alexandra Anca 12507 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Macoveiciuc Andra Mihaela 12349 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Matei Bobarnac Andreea 12110 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Moldovan Catalina Maria 13061 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mustatea Ana Maria 11921 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Notingher Carina 11067 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Olocsvari Nora Krisztina 12293 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Oprescu Oana Alexandra 12364 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Pancescu Roxana Cristina 12074 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pavel Cristina Daniela 12107 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Podina Alexia Istina Flor 12250 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Pop Ariana Alexa 11136 2002 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Popescu Maria 12773 2002 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Prisacaru Diana Lucia 12068 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Puskas Iringo 12179 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Retezan Denisa 12317 2002 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Rob Daniela 12247 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ruba Alexandra 12220 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Sipos Teodora 11808 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Stahie Stefania Lorena 12155 2002 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Stan Carola 11807 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Szabo Andra Paula 12334 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Valea Andrada 11805 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Zaharia Delia Ana Maria 11778 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Masculin (88 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Almajan Adrian Emilian 12711 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Avram Matei Stefan 12569 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balan Paul 12578 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Balan Rares Alexandru 11120 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Banescu Cristian Florin 12640 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Blaga Georgio Alessandro 13479 2003 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Bogdan Alexandru Ionut 13412 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Buga Mihai 11969 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cakir Sami Ata 12589 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Coman Bogdan Catalin 12829 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dinica Florin Ionut 12769 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Faur Andreas 12617 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Fodor Zsolt Mark 12842 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Georgescu Rares Stefan 13149 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Graef Mihai Valentin 10850 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hurmuzache Robert Ionut 12566 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Iancu Alexandru Dimitrie 12565 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ionita Mihai Alexandru 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Rares 12927 2003 As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 99:99:99
Istrate Bogdan Cristian 12695 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Iuonas Florin Catalin 12910 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Kacso Gergo 12542 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Leganel Andrei 12775 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Leopa Denis Iulian 12595 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marinescu Alexandru Paul 12940 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Moisan Catalin Ionut 13127 2003 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Vlad Andrei 12869 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Rogoveanu Vlad Andrei 10723 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Secarin Robert Andrei 12397 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Socaciu Vlad Alexandru 13574 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Somesfelean Dragos 12966 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Soponar Darius Cristian 13789 2003 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Sprianu Marian Petrica 12861 2003 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Stan Alexandru 12042 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Stancu Gheorghe Alexandru 13250 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Susanu Eugen Florin 11517 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Szasz Robert 12548 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Szocz Robert Andrei 13125 2003 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Tatar Alexandru 12968 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Tuca Dragos Andrei 11265 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Vadean Catalin Ioan 12826 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vasile Andrei Alexandru 12562 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Vijan Stefan Gabriel 11275 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vlaicu Andrei Vlad 11263 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voicu Costin Gabriel 12944 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vuia Robert Daniel 12714 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Zeic Bogdan 12965 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Feminin (73 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Andrei Alina Francesca 13792 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Artene Maria Raluca 12526 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bergher Seline 12918 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bud Mara 12517 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Burlacu Maria Elisabeta 12643 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chita Andreea Elena 11302 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciubancan Mara 12839 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cojocaru Ilinca Mara 12624 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Colcer Catalina 12556 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cortea Ioana Maria 12396 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cozma Sanziana Maria 12392 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Crasan Adriana Ioana 11303 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Csonti Karina 12716 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dumitrescu Andreea Georgi 13067 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Grigoroiu Mihaela 12644 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hazu Carmen Teodora 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Ilea Miruna Antonia 12518 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Iordache Andreea Diana 12554 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ivan Alexandra Claudia 12952 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luchian Alexia 12725 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Maga Ruxandra Elena 12434 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Magos Kriszta 12545 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Matei Maria Bianca 12658 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moldovan Ariana Florina 12543 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Munteanu Miruna Mihaela 12608 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Nahed Anna Maria 12559 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Neamtiu Madalina Maria 12782 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Nistor Alexandra Luminita 12739 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Onea Catalina Nicoleta 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Orban Kis Eszter 12550 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rosu Elena Stefania 12591 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rus Rebeca Stefania 13128 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Ana Maria 10709 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Siklodi Orsolya 12549 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Simionescu Alexandra 12950 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Simionescu Andreea 12951 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stanciu Ariana Alexandra 13001 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Tepes Greurus Georgiana 12921 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Tules Maria Cristina 12593 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Vasut Alexandra Maria 12715 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Vaum Roxana Aurelia 12836 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 4 400 m liber - open - Masculin (58 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Antal Levente 13017 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Brandis Razvan Vlad 12684 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Bucur Andrei Radu 11888 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Busuioc Andrei Rafael 11886 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciceu Robert 12257 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cirje Andrei Nicolae 11874 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Corodescu Serban Florin 13057 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Deznan Luca 11936 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragoi Valentin 11952 2002 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Dragu Andrei Ionut 12281 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dumitrescu Stefan 12300 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Garin Hadrian 12292 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Goda Daniel 13019 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ilie Alexandru Stefan 12171 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Kuti Attila 13011 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Marica Radu Vasile 13796 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mihala Marc 12318 2002 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Mircu Valentin 11940 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Mitelut Stefan 11933 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Papuc David Alexandru 12277 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ples Suero Christian 12100 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Siclovan Robert Darius 13634 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stan Leon 11929 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Tanasescu Vlad Andrei 12274 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tatu Darius Alexandru 12163 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Vasilescu Nick Adrian 12348 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Zamfir David Marius Theod 11990 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m bras - open - Feminin (45 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ban Ioana 12008 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Blanaru Ana Teodora 12680 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Buncila Bianca Mihaela 13174 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Buzasi Bernadett Vivien 12427 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Catrinoiu Daria 12056 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Coada Andreea Georgiana 12285 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dascal Ana Iulia 11810 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Denieul Catinca 12106 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Diaconu Ana Maria 12105 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragulet Claudia Maria 12299 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumitru Karina Izabela 12254 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Gavrila Ana Kinga 12333 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Gherman Paula Sorana 12355 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Goanta Bianca Maria 12164 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Kavida Paraschevi Eva 11806 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Leu Alexandra Anca 12507 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Macoveiciuc Andra Mihaela 12349 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Matei Bobarnac Andreea 12110 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Maxim Sonia Roberta 12201 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Moldovan Catalina Maria 13061 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mustatea Ana Maria 11921 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Notingher Carina 11067 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Olocsvari Nora Krisztina 12293 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Oprescu Oana Alexandra 12364 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Pancescu Roxana Cristina 12074 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Patrascu Ioana Madalina 11911 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pavel Cristina Daniela 12107 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ploscar Denisa Maria 12073 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pop Ariana Alexa 11136 2002 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Popescu Maria 12773 2002 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Puskas Iringo 12179 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Somesfalean Maria Ioana 12322 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Szabo Nikolett 12182 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tomele Cosmina 12081 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Turenschi Roxana Camelia 13466 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ujvary Rhona 12291 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Zaharia Delia Ana Maria 11778 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 6 800 m liber - open - Masculin (31 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Apetrei Andrei Octavian 11163 2001 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Banu Alexandru Gabriel 11225 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Bele Raul Antonio 11413 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Cardasol Florin 11028 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Tudor 11416 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grumazescu Vlad 12302 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Andrei Alex. 9919 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Lupu Adrian Theodor 11524 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marinescu Eduard Costin 13060 2001 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Marinica Rares 11027 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mosnegutu Catalin 11678 2001 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Motas Brinzei Ioan Cristi 11363 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Olteanu Alexandru 13059 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Robert Ioan 11603 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Preda David Bogdan 11412 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Procopianu Roberto Gabrie 11382 2001 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Radu Marius Theodor 10561 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Serdin Cosmin Andrei 11464 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Suciu Adrian Claudiu 11352 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Vasile Stefan Marius 11384 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - open - Masculin (61 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alecsandru Cosmin Ionut 12312 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Apetrei Andrei Octavian 11163 2001 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Bele Raul Antonio 11413 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Bordei Catalin Stefan 11695 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Cardasol Florin 11028 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Chitoiu Raul Andrei 9578 2001 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Costan Stefan 12159 2001 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Tudor 11416 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragnea Alexandru Andrei 11875 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragoi Johnny Florin 11953 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Dragomir Alexandru Mihai 11609 2001 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Duican Robert Ionut 11600 2001 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitru Cristian C-Tin 13166 2001 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Georgita Alexandru 12353 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Grumazescu Vlad 12302 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Andrei Alex. 9919 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Irinca Bogdan Ionut 12059 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
Klemens Cristian David 11620 2001 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Laszlo Zoltan 11667 2001 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Leu Razvan Constantin 11533 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Lupu Adrian Theodor 11524 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Macovei Luca 11574 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marinica Rares 11027 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Mihai Eugen Andrei 11483 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mindroc Adrian C-Tin 11604 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Mosnegutu Catalin 11678 2001 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Motas Brinzei Ioan Cristi 11363 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Muset Luca Stefan 13653 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petcu Tony Gabriel 11851 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Robert Ioan 11603 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Preda David Bogdan 11412 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Procopianu Roberto Gabrie 11382 2001 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Radu Marius Theodor 10561 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rebenciuc Rares Andrei 12076 2001 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rosu Alexandru 13055 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Serdin Cosmin Andrei 11464 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Silaghi Rares 11411 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Sincraian Cristian 11212 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoian Tiberiu Cosmin 11793 2001 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Suciu Adrian Claudiu 11352 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Valle Lucian Andrei 11649 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vasile Stefan Marius 11384 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Masculin (109 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Almajan Adrian Emilian 12711 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Avram Matei Stefan 12569 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balan Paul 12578 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Balan Rares Alexandru 11120 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Banescu Cristian Florin 12640 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bizadea Vlad Damian 13795 2003 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Blaga Georgio Alessandro 13479 2003 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Buga Mihai 11969 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cakir Sami Ata 12589 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Coman Bogdan Catalin 12829 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dinca Raducu Alex. 12805 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dinica Florin Ionut 12769 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
fara nume 12806 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Faur Andreas 12617 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Fodor Zsolt Mark 12842 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Gavriliuc Marco C-Tin 13411 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Georgescu Rares Stefan 13149 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Graef Mihai Valentin 10850 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hurmuzache Robert Ionut 12566 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Iancu Alexandru Dimitrie 12565 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ionita Mihai Alexandru 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Rares 12927 2003 As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 99:99:99
Istrate Bogdan Cristian 12695 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Iuonas Florin Catalin 12910 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Kacso Gergo 12542 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Leganel Andrei 12775 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Marinescu Alexandru Paul 12940 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12940 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Matusa George Mihai 12037 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Moisan Catalin Ionut 13127 2003 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Negoita Marco Sebastian 13000 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Vlad Andrei 12869 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
fara nume 12561 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Petrescu Mircea Razvan 13443 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Rapolti Zsolt 12967 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Rogoveanu Vlad Andrei 10723 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Salajan Marck Stefan 13048 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Secarin Robert Andrei 12397 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
fara nume 12828 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Simionov Bogdan Andrei 13409 2003 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Socaciu Vlad Alexandru 13574 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Somesfelean Dragos 12966 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Soponar Darius Cristian 13789 2003 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Sprianu Marian Petrica 12861 2003 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Stan Alexandru 12042 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Stancu Gheorghe Alexandru 13250 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Susanu Eugen Florin 11517 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Szasz Robert 12548 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Szocz Robert Andrei 13125 2003 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Tabacu Petru 11278 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Talaghir George Eduard 13695 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Tatar Alexandru 12968 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
fara nume 12968 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Tuca Dragos Andrei 11265 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Vadean Catalin Ioan 12826 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vasile Andrei Alexandru 12562 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Vijan Stefan Gabriel 11275 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 11275 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vlaicu Andrei Vlad 11263 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voicu Costin Gabriel 12944 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vuia Robert Daniel 12714 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume 12714 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 9 100 m liber - open - Feminin (100 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Andrei Alina Francesca 13792 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Artene Maria Raluca 12526 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bascarau Alexia Maria 12540 2003 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Bergher Seline 12918 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume 12918 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bud Mara 12517 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Burlacu Maria Elisabeta 12643 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chita Andreea Elena 11302 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciubancan Mara 12839 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cojocaru Ilinca Mara 12624 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Colcer Catalina 12556 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cortea Ioana Maria 12396 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cozma Sanziana Maria 12392 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Crasan Adriana Ioana 11303 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 11303 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Croitoru Beatrice Oana 12203 2003 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Csonti Karina 12716 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragomir Daria Paula 12766 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Dumitrescu Andreea Georgi 13067 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Grigoroiu Mihaela 12644 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hanciu Luana Ramona 12882 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
fara nume 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hincu Laura Teodora 13459 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Ilea Miruna Antonia 12518 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Iordache Andreea Diana 12554 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ivan Alexandra Claudia 12952 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Kavida Despina Adriana 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
fara nume 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luchian Alexia 12725 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Maga Ruxandra Elena 12434 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Manolache Antonia Georgia 12776 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matei Maria Bianca 12658 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mehedinteanu Viorica 12713 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Milea Felicia 12599 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
fara nume 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moldovan Ariana Florina 12543 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Munteanu Miruna Mihaela 12608 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Munteanu Oana Cristina 12763 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Nae Claudia Maria 12021 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nahed Anna Maria 12559 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Nastaca Ioana 12682 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Neamtiu Madalina Maria 12782 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Nistor Alexandra Luminita 12739 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Onea Catalina Nicoleta 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Pirvu Ana Maria 12592 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Porosnicu Manuela 12535 2003 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Raicu Badea Maria 13094 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Rosu Elena Stefania 12591 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rus Rebeca Stefania 13128 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Ana Maria 10709 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
fara nume 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
fara nume 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Siklodi Orsolya 12549 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Simionescu Alexandra 12950 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Simionescu Andreea 12951 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Lilla Aliz 11627 2003 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Stanciu Ariana Alexandra 13001 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Tanase Alexandra 13414 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Tepes Greurus Georgiana 12921 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Tules Maria Cristina 12593 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 12593 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Vasut Alexandra Maria 12715 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Vaum Roxana Aurelia 12836 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 12836 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (81 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Antal Levente 13017 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Aspru Alessandro 12345 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Brandis Razvan Vlad 12684 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Bucur Andrei Radu 11888 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Busuioc Andrei Rafael 11886 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Ciceu Robert 12257 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cirje Andrei Nicolae 11874 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Eric Andre 11865 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Corodescu Serban Florin 13057 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cucos Rares 12853 2002 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Deznan Luca 11936 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Doroghi Aaron Enzo 12997 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragoi Valentin 11952 2002 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Dumitrescu Stefan 12300 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Fara Nicolae Iosif Casian 12063 2002 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Garin Hadrian 12292 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Gata Rares Rafael 12202 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Gherman Noel Andreas 12983 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Goda Daniel 13019 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Iacob Liviu Adrian 11773 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ilie Alexandru Stefan 12171 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Teodor Adrian 9921 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Kuti Attila 13011 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Marin Stefan 12416 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mircu Valentin 11940 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Mitelut Stefan 11933 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Papuc David Alexandru 12277 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ples Suero Christian 12100 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pusca Toma Sorin 10710 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Puscas Christian Raul 12144 2002 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rusu David Cristian 12111 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Samara Socratis Georgios 12215 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sandu Robert Cristian 11981 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Sandulescu Vlad Andrei 12344 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Santa Victor 12244 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Siclovan Robert Darius 13634 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stan Leon 11929 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Tanasescu Vlad Andrei 12274 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tatu Darius Alexandru 12163 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Trif Vlad Ionut 11960 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Tudor Bogdan 13676 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Tudorache Titus Cosmin 12060 2002 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
Vasile Adrian Florin 13308 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Vasilescu Nick Adrian 12348 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Zamfir David Marius Theod 11990 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m bras - open - Masculin (48 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alecsandru Cosmin Ionut 12312 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Bar Andrei 11685 2001 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Barabas David Szilard 12388 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bele Raul Antonio 11413 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cardasol Florin 11028 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Chitoiu Raul Andrei 9578 2001 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ciobanescu David Mihai 11547 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Costan Stefan 12159 2001 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragnea Alexandru Andrei 11875 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Duican Robert Ionut 11600 2001 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Georgita Alexandru 12353 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Andrei Alex. 9919 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Iovanica Iustin Sorin 11498 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
Jujescu Fabian Alexander 13740 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Klemens Cristian David 11620 2001 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Leu Razvan Constantin 11533 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Lighici Florin 11529 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Macovei Luca 11574 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marinica Rares 11027 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Marton Arnold 11211 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mindroc Adrian C-Tin 11604 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Moscu Gabriel 13737 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Motas Brinzei Ioan Cristi 11363 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Muset Luca Stefan 13653 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petcu Tony Gabriel 11851 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Robert Ioan 11603 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Preda David Bogdan 11412 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Procopianu Roberto Gabrie 11382 2001 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Radu Marius Theodor 10561 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Serdin Cosmin Andrei 11464 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Silaghi Rares 11411 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoian Tiberiu Cosmin 11793 2001 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Suciu Adrian Claudiu 11352 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Valle Lucian Andrei 11649 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 400 m liber - open - Feminin (33 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Balta Andreea Bianca 11944 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Ban Ioana 12008 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Blanaru Ana Teodora 12680 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Buncila Bianca Mihaela 13174 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Codarleanu Patricia Mihae 12027 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Corbu Ana Maria 12286 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dascal Ana Iulia 11810 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragulet Claudia Maria 12299 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Enciu Daria Teodora 12287 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Ilies Maria 12047 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Kavida Paraschevi Eva 11806 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Olocsvari Nora Krisztina 12293 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Pancescu Roxana Cristina 12074 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pavel Cristina Daniela 12107 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pop Ariana Alexa 11136 2002 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Popescu Maria 12773 2002 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Prisacaru Diana Lucia 12068 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rob Daniela 12247 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sipos Teodora 11808 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Stahie Stefania Lorena 12155 2002 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Stan Carola 11807 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ujvary Rhona 12291 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Valea Andrada 11805 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Zaharia Delia Ana Maria 11778 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 13 4 X 50 m mixt - open - Masculin (9 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 7 Edmond Florin Alexandru, Alexandru Margarit, Mihai Alexandru Ionita, Iulian Alexandru Ghinescu, 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stafeta 3 Daniel Gabriel Dobre, Marius Adrian Nitu, Costin Alin Rusen, Alexandru Paul Marinescu, 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 9 Marco C-Tin Gavriliuc, Alexandru Ionut Bogdan, Alexandru Stan, George Mihai Matusa, 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Stafeta 1 Vlad Andrei Olteanu, Raducu Alex. Dinca, Mihai Cosmin Doltu, Vasileios Kokkinakis, 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Stafeta 2 Andrei Dragos Paduraru, Matei Stefan Avram, Alexandru Dimitrie Iancu, Arthur Cristian Peter, 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stafeta 5 Denis Laurean Popescu, Robert Daniel Vuia, Adrian Emilian Almajan, Erwin Schmelas, 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafeta 8 Razvan Silaghi, Catalin Ioan Vadean, Nicholas Cristian Demian, Brandon Edmond Nagy, 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Stafeta 4 Alexandru Tatar, Zsolt Rapolti, Mihai Gergely, Dragos Somesfelean, 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Stafeta 6 Stefan Gabriel Vijan, Ionut Stoica, Alexandru Florin Nicolae, Andrei Vlad Vlaicu, 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Masculin (95 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Antal Levente 13017 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Aspru Alessandro 12345 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Brandis Razvan Vlad 12684 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Bucur Andrei Radu 11888 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Busuioc Andrei Rafael 11886 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciceu Robert 12257 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 12257 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cirje Andrei Nicolae 11874 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
fara nume 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Eric Andre 11865 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Corodescu Serban Florin 13057 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cotenescu Rares 11904 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
fara nume 12048 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Doroghi Aaron Enzo 12997 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragoi Valentin 11952 2002 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Dragu Andrei Ionut 12281 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dumitrescu Stefan 12300 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Fara Nicolae Iosif Casian 12063 2002 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
Felecan Alexandru Ioan 12253 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Garin Hadrian 12292 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Gata Rares Rafael 12202 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Gherman Noel Andreas 12983 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Goda Daniel 13019 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Iacob Liviu Adrian 11773 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
fara nume 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ilie Alexandru Stefan 12171 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Teodor Adrian 9921 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Kuti Attila 13011 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Lupean Cristian 12251 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Marica Radu Vasile 13796 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Marin Stefan 12416 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mihala Marc 12318 2002 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Mircu Valentin 11940 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Mitelut Stefan 11933 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Neacsu Radu Costin 11247 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Papuc David Alexandru 12277 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ples Suero Christian 12100 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pusca Toma Sorin 10710 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Puscas Christian Raul 12144 2002 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rusu David Cristian 12111 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Samara Socratis Georgios 12215 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sandu Robert Cristian 11981 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Santa Victor 12244 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Sarafu Cosmin Umberto 13673 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Siclovan Robert Darius 13634 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stan Leon 11929 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Tanasescu Vlad Andrei 12274 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
fara nume 12274 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tatu Darius Alexandru 12163 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Trif Vlad Ionut 11960 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Tudor Bogdan 13676 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Tudorache Titus Cosmin 12060 2002 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
Vasile Adrian Florin 13308 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Vasilescu Nick Adrian 12348 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Zamfir David Marius Theod 11990 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Feminin (79 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Andrei Alina Francesca 13792 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Artene Maria Raluca 12526 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bergher Seline 12918 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bud Mara 12517 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Burlacu Maria Elisabeta 12643 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chita Andreea Elena 11302 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciubancan Mara 12839 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cojocaru Ilinca Mara 12624 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Colcer Catalina 12556 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cortea Ioana Maria 12396 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cozma Sanziana Maria 12392 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Crasan Adriana Ioana 11303 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Croitoru Beatrice Oana 12203 2003 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Csonti Karina 12716 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dumitrescu Andreea Georgi 13067 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Grigoroiu Mihaela 12644 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hanciu Luana Ramona 12882 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Hazu Carmen Teodora 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hincu Laura Teodora 13459 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Iordache Andreea Diana 12554 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ivan Alexandra Claudia 12952 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Kavida Despina Adriana 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luchian Alexia 12725 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Manolache Antonia Georgia 12776 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mehedinteanu Viorica 12713 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Milea Felicia 12599 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moldovan Ariana Florina 12543 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Munteanu Miruna Mihaela 12608 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Munteanu Oana Cristina 12763 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Nae Claudia Maria 12021 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nahed Anna Maria 12559 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Nastaca Ioana 12682 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Neamtiu Madalina Maria 12782 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Onea Catalina Nicoleta 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Orban Kis Eszter 12550 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Pirvu Ana Maria 12592 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Porosnicu Manuela 12535 2003 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Rosu Elena Stefania 12591 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rus Rebeca Stefania 13128 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Ana Maria 10709 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Siklodi Orsolya 12549 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Simionescu Alexandra 12950 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Lilla Aliz 11627 2003 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Stanciu Ariana Alexandra 13001 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Tanase Alexandra 13414 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Tepes Greurus Georgiana 12921 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Vasut Alexandra Maria 12715 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Vaum Roxana Aurelia 12836 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Masculin (80 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Almajan Adrian Emilian 12711 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Avram Matei Stefan 12569 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Balan Rares Alexandru 11120 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Banescu Cristian Florin 12640 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Blaga Georgio Alessandro 13479 2003 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Bogdan Alexandru Ionut 13412 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Buga Mihai 11969 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cakir Sami Ata 12589 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Coman Bogdan Catalin 12829 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dinca Raducu Alex. 12805 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dinica Florin Ionut 12769 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Faur Andreas 12617 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Fodor Zsolt Mark 12842 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Graef Mihai Valentin 10850 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hurmuzache Robert Ionut 12566 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Iancu Alexandru Dimitrie 12565 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ionita Rares 12927 2003 As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 99:99:99
Istrate Bogdan Cristian 12695 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Iuonas Florin Catalin 12910 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Kacso Gergo 12542 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Leganel Andrei 12775 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pacuretu Andrei Arin 12765 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Rapolti Zsolt 12967 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Rogoveanu Vlad Andrei 10723 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Salajan Marck Stefan 13048 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Secarin Robert Andrei 12397 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Silaghi Razvan 12828 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Simionov Bogdan Andrei 13409 2003 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Socaciu Vlad Alexandru 13574 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Somesfelean Dragos 12966 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Sprianu Marian Petrica 12861 2003 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Stan Alexandru 12042 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Szasz Robert 12548 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Tuca Dragos Andrei 11265 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vadean Catalin Ioan 12826 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vasile Andrei Alexandru 12562 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Vijan Stefan Gabriel 11275 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voicu Costin Gabriel 12944 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vuia Robert Daniel 12714 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 200 m spate - open - Feminin (40 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ban Ioana 12008 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Blanaru Ana Teodora 12680 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Buncila Bianca Mihaela 13174 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Buzasi Bernadett Vivien 12427 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Catrinoiu Daria 12056 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cavasdan Loredana Alexand 12332 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Corbu Ana Maria 12286 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dascal Ana Iulia 11810 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Denieul Catinca 12106 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Diaconu Ana Maria 12105 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Enciu Daria Teodora 12287 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Fatu Mirela Gabriela 12151 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ganea Liliana Elena 12298 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Gherman Paula Sorana 12355 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Gurau Alexandra Karina 13736 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Ilies Maria 12047 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Macoveiciuc Andra Mihaela 12349 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Moldovan Catalina Maria 13061 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mustatea Ana Maria 11921 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Notingher Carina 11067 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Pancescu Roxana Cristina 12074 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Pavel Cristina Daniela 12107 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pop Ariana Alexa 11136 2002 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Popescu Maria 12773 2002 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Ruba Alexandra 12220 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Somesfalean Maria Ioana 12322 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Stan Carola 11807 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Szabo Andra Paula 12334 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Tomele Cosmina 12081 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Zaharia Delia Ana Maria 11778 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 5 200 m spate - open - Masculin (45 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Apetrei Andrei Octavian 11163 2001 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Banu Alexandru Gabriel 11225 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Barabas David Szilard 12388 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bordei Catalin Stefan 11695 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cardasol Florin 11028 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ciobanescu David Mihai 11547 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costan Stefan 12159 2001 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Duican Robert Ionut 11600 2001 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitru Cristian C-Tin 13166 2001 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Georgita Alexandru 12353 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Grumazescu Vlad 12302 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Andrei Alex. 9919 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Klemens Cristian David 11620 2001 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Marinica Rares 11027 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Marton Arnold 11211 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mihai Eugen Andrei 11483 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mindroc Adrian C-Tin 11604 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Mosnegutu Catalin 11678 2001 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Motas Brinzei Ioan Cristi 11363 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petcu Tony Gabriel 11851 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Robert Ioan 11603 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Preda David Bogdan 11412 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Procopianu Roberto Gabrie 11382 2001 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Rebenciuc Rares Andrei 12076 2001 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rosu Alexandru 13055 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Serdin Cosmin Andrei 11464 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Silaghi Rares 11411 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Sincraian Cristian 11212 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Suciu Adrian Claudiu 11352 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Valle Lucian Andrei 11649 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vasile Stefan Marius 11384 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (66 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Andreea Delia 12217 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Balta Andreea Bianca 11944 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Ban Ioana 12008 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Blanaru Ana Teodora 12680 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Buncila Bianca Mihaela 13174 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Buzasi Bernadett Vivien 12427 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Catrinoiu Daria 12056 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cavasdan Loredana Alexand 12332 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Codarleanu Patricia Mihae 12027 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Corbu Ana Maria 12286 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dascal Ana Iulia 11810 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Denieul Catinca 12106 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Diaconu Ana Maria 12105 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragulet Claudia Maria 12299 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumitru Karina Izabela 12254 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Enciu Daria Teodora 12287 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 12287 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Fatu Mirela Gabriela 12151 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ganea Liliana Elena 12298 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Gavrila Ana Kinga 12333 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Georgescu Maria Alexia 12792 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Gherman Paula Sorana 12355 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Goanta Bianca Maria 12164 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gurau Alexandra Karina 13736 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Ilies Maria 12047 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Kavida Paraschevi Eva 11806 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Leu Alexandra Anca 12507 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Macoveiciuc Andra Mihaela 12349 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Matei Bobarnac Andreea 12110 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Maxim Sonia Roberta 12201 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 12201 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Moldovan Catalina Maria 13061 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mustatea Ana Maria 11921 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Notingher Carina 11067 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Olocsvari Nora Krisztina 12293 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Oprescu Oana Alexandra 12364 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Patrascu Ioana Madalina 11911 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pavel Cristina Daniela 12107 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12107 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Podina Alexia Istina Flor 12250 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Pop Ariana Alexa 11136 2002 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Popescu Maria 12773 2002 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Puskas Iringo 12179 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Retezan Denisa 12317 2002 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Rob Daniela 12247 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ruba Alexandra 12220 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Sipos Teodora 11808 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Somesfalean Maria Ioana 12322 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
fara nume 12322 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Stahie Stefania Lorena 12155 2002 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Stan Carola 11807 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Szabo Andra Paula 12334 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Valea Andrada 11805 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
fara nume 11805 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Zaharia Delia Ana Maria 11778 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Masculin (102 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Almajan Adrian Emilian 12711 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Avram Matei Stefan 12569 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balan Paul 12578 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Balan Rares Alexandru 11120 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Banescu Cristian Florin 12640 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bizadea Vlad Damian 13795 2003 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Blaga Georgio Alessandro 13479 2003 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Bogdan Alexandru Ionut 13412 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Buga Mihai 11969 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cakir Sami Ata 12589 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Coman Bogdan Catalin 12829 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dinca Raducu Alex. 12805 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dinica Florin Ionut 12769 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Faur Andreas 12617 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Fodor Zsolt Mark 12842 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Gavriliuc Marco C-Tin 13411 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Georgescu Rares Stefan 13149 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Graef Mihai Valentin 10850 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hurmuzache Robert Ionut 12566 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Iancu Alexandru Dimitrie 12565 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ionita Mihai Alexandru 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Rares 12927 2003 As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 99:99:99
Istrate Bogdan Cristian 12695 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Iuonas Florin Catalin 12910 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Kacso Gergo 12542 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Leganel Andrei 12775 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Leopa Denis Iulian 12595 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Marinescu Alexandru Paul 12940 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Matusa George Mihai 12037 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Moisan Catalin Ionut 13127 2003 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Vlad Andrei 12869 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Pacuretu Andrei Arin 12765 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Petrescu Mircea Razvan 13443 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Rogoveanu Vlad Andrei 10723 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Salajan Marck Stefan 13048 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Secarin Robert Andrei 12397 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Silaghi Razvan 12828 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Simionov Bogdan Andrei 13409 2003 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Somesfelean Dragos 12966 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Soponar Darius Cristian 13789 2003 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Sprianu Marian Petrica 12861 2003 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Stan Alexandru 12042 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Stancu Gheorghe Alexandru 13250 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Susanu Eugen Florin 11517 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Szasz Robert 12548 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Szocz Robert Andrei 13125 2003 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Tabacu Petru 11278 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tatar Alexandru 12968 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Tuca Dragos Andrei 11265 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Vadean Catalin Ioan 12826 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vasile Andrei Alexandru 12562 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Vijan Stefan Gabriel 11275 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vlaicu Andrei Vlad 11263 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voicu Costin Gabriel 12944 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vuia Robert Daniel 12714 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Zeic Bogdan 12965 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (101 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Andrei Alina Francesca 13792 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Artene Maria Raluca 12526 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bascarau Alexia Maria 12540 2003 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Bergher Seline 12918 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bud Mara 12517 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Burlacu Maria Elisabeta 12643 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chita Andreea Elena 11302 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciubancan Mara 12839 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cojocaru Ilinca Mara 12624 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Colcer Catalina 12556 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cortea Ioana Maria 12396 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cozma Sanziana Maria 12392 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Crasan Adriana Ioana 11303 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 11303 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Croitoru Beatrice Oana 12203 2003 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Csonti Karina 12716 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragomir Daria Paula 12766 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Dragomir Mihaela Adelina 13219 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Andreea Georgi 13067 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Grigoroiu Mihaela 12644 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12644 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hanciu Luana Ramona 12882 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Hazu Carmen Teodora 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hincu Laura Teodora 13459 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Ilea Miruna Antonia 12518 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Iordache Andreea Diana 12554 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ivan Alexandra Claudia 12952 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Kavida Despina Adriana 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
fara nume 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luchian Alexia 12725 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Maga Ruxandra Elena 12434 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99
Magos Kriszta 12545 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Manolache Antonia Georgia 12776 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matei Maria Bianca 12658 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mehedinteanu Viorica 12713 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Milea Felicia 12599 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
fara nume 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moldovan Ariana Florina 12543 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Munteanu Miruna Mihaela 12608 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
fara nume 12608 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Munteanu Oana Cristina 12763 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Nae Claudia Maria 12021 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nahed Anna Maria 12559 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Nastaca Ioana 12682 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Neamtiu Madalina Maria 12782 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Nistor Alexandra Luminita 12739 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Onea Catalina Nicoleta 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Orban Kis Eszter 12550 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Pirvu Ana Maria 12592 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Raicu Badea Maria 13094 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Rosu Elena Stefania 12591 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rus Rebeca Stefania 13128 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Ana Maria 10709 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Siklodi Orsolya 12549 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Simionescu Alexandra 12950 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Simionescu Andreea 12951 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Lilla Aliz 11627 2003 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Stanciu Ariana Alexandra 13001 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Tepes Greurus Georgiana 12921 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Tules Maria Cristina 12593 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 12593 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Vasut Alexandra Maria 12715 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Vaum Roxana Aurelia 12836 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 12836 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 9 100 m bras - open - Masculin (76 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Antal Levente 13017 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Aspru Alessandro 12345 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Brandis Razvan Vlad 12684 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Bucur Andrei Radu 11888 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Busuioc Andrei Rafael 11886 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ciceu Robert 12257 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Eric Andre 11865 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Corodescu Serban Florin 13057 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Deznan Luca 11936 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Doroghi Aaron Enzo 12997 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dumitrescu Stefan 12300 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Fara Nicolae Iosif Casian 12063 2002 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
Felecan Alexandru Ioan 12253 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Gata Rares Rafael 12202 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Gherman Noel Andreas 12983 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Goda Daniel 13019 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Ilie Alexandru Stefan 12171 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Teodor Adrian 9921 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Kuti Attila 13011 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Lupean Cristian 12251 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Marin Stefan 12416 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mircu Valentin 11940 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Mitelut Stefan 11933 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Neacsu Radu Costin 11247 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ples Suero Christian 12100 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pusca Toma Sorin 10710 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Puscas Christian Raul 12144 2002 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Samara Socratis Georgios 12215 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Sandulescu Vlad Andrei 12344 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Santa Victor 12244 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Sarafu Cosmin Umberto 13673 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Siclovan Robert Darius 13634 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stan Leon 11929 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Tanasescu Vlad Andrei 12274 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tatu Darius Alexandru 12163 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Trif Vlad Ionut 11960 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Tudor Bogdan 13676 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Tudorache Titus Cosmin 12060 2002 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
Vasile Adrian Florin 13308 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Vasilescu Nick Adrian 12348 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Zamfir David Marius Theod 11990 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Masculin (48 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Apetrei Andrei Octavian 11163 2001 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Barabas David Szilard 12388 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bele Raul Antonio 11413 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Cardasol Florin 11028 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Chitoiu Raul Andrei 9578 2001 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Tudor 11416 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragnea Alexandru Andrei 11875 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragoi Johnny Florin 11953 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Duican Robert Ionut 11600 2001 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grumazescu Vlad 12302 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Andrei Alex. 9919 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Iovanica Iustin Sorin 11498 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
Jujescu Fabian Alexander 13740 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Klemens Cristian David 11620 2001 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Laszlo Zoltan 11667 2001 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Leu Razvan Constantin 11533 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Lupu Adrian Theodor 11524 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Macovei Luca 11574 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marinica Rares 11027 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Marton Arnold 11211 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mindroc Adrian C-Tin 11604 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Mosnegutu Catalin 11678 2001 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Motas Brinzei Ioan Cristi 11363 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petcu Tony Gabriel 11851 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Robert Ioan 11603 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Preda David Bogdan 11412 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Procopianu Roberto Gabrie 11382 2001 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Rebenciuc Rares Andrei 12076 2001 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Serdin Cosmin Andrei 11464 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Silaghi Rares 11411 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Suciu Adrian Claudiu 11352 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Valle Lucian Andrei 11649 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m bras - open - Feminin (35 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ban Ioana 12008 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Blanaru Ana Teodora 12680 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Buzasi Bernadett Vivien 12427 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Catrinoiu Daria 12056 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Coada Andreea Georgiana 12285 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dascal Ana Iulia 11810 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragulet Claudia Maria 12299 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumitru Karina Izabela 12254 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Georgescu Maria Alexia 12792 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Goanta Bianca Maria 12164 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Kavida Paraschevi Eva 11806 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Macoveiciuc Andra Mihaela 12349 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Matei Bobarnac Andreea 12110 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Maxim Sonia Roberta 12201 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Moldovan Catalina Maria 13061 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Olocsvari Nora Krisztina 12293 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Oprescu Oana Alexandra 12364 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Pancescu Roxana Cristina 12074 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Patrascu Ioana Madalina 11911 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pop Ariana Alexa 11136 2002 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Popescu Maria 12773 2002 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Retezan Denisa 12317 2002 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Szabo Nikolett 12182 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tomele Cosmina 12081 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Turenschi Roxana Camelia 13466 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ujvary Rhona 12291 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Zaharia Delia Ana Maria 11778 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 12 100 m mixt - open - Feminin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume 12287 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 12290 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
fara nume 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 12355 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
fara nume 12349 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12107 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12334 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Proba 13 4 X 50 m mixt - open - Masculin (7 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 1 Liviu Alexandru Coman, Andrei Cristian Balaceanu, Andrei Mihai Popa, Leon Stan, 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stafeta 3 Iulius Sebastian Croitor, Stefan Andrei Ropan, Serban Cotos, Razvan Vlad Brandis, 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Stafeta 5 Patrick Adorian Damian, Rares Gheorghe Tanasie, Gabriel Icobescu, Darius Alexandru Tatu, 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stafeta 4 Rares Stefan Dragan, Cristian Petrescu, Vlad Andrei Tanasescu, Stefan Mitelut, 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stafeta 7 Cristian Lupean, Alexandru Ioan Felecan, Victor Santa, Robert Ciceu, 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Stafeta 6 Radu Costin Neacsu, Mihai Bogdan Cretu, Andrei Nicolae Cirje, Andrei Cristian Nicolae, 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 2 David Cristian Rusu, Razvan Rath, David Marius Theod Zamfir, Vicentzo Nicolas Popa, 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (82 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Alina Francesca 13792 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Artene Maria Raluca 12526 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bascarau Alexia Maria 12540 2003 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Bergher Seline 12918 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bud Mara 12517 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Burlacu Maria Elisabeta 12643 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chita Andreea Elena 11302 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciubancan Mara 12839 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cojocaru Ilinca Mara 12624 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Colcer Catalina 12556 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cortea Ioana Maria 12396 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Cozma Sanziana Maria 12392 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Crasan Adriana Ioana 11303 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Croitoru Beatrice Oana 12203 2003 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Csonti Karina 12716 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragomir Mihaela Adelina 13219 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Andreea Georgi 13067 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Grigoroiu Mihaela 12644 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hanciu Luana Ramona 12882 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Hazu Carmen Teodora 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hincu Laura Teodora 13459 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Iordache Andreea Diana 12554 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ivan Alexandra Claudia 12952 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Kavida Despina Adriana 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luchian Alexia 12725 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Manolache Antonia Georgia 12776 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matei Maria Bianca 12658 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mehedinteanu Viorica 12713 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Milea Felicia 12599 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moldovan Ariana Florina 12543 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Munteanu Miruna Mihaela 12608 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Munteanu Oana Cristina 12763 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Nae Claudia Maria 12021 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nahed Anna Maria 12559 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Nastaca Ioana 12682 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Neamtiu Madalina Maria 12782 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Pirvu Ana Maria 12592 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Porosnicu Manuela 12535 2003 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Raicu Badea Maria 13094 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Rosu Elena Stefania 12591 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rus Rebeca Stefania 13128 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Ana Maria 10709 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Simionescu Alexandra 12950 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Simionescu Andreea 12951 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Lilla Aliz 11627 2003 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Stanciu Ariana Alexandra 13001 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Tepes Greurus Georgiana 12921 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Tules Maria Cristina 12593 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Vaum Roxana Aurelia 12836 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (76 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Aspru Alessandro 12345 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Brandis Razvan Vlad 12684 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Bucur Andrei Radu 11888 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Busuioc Andrei Rafael 11886 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ciceu Robert 12257 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cirje Andrei Nicolae 11874 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Eric Andre 11865 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Corodescu Serban Florin 13057 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cotenescu Rares 11904 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Deznan Luca 11936 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Doroghi Aaron Enzo 12997 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragoi Valentin 11952 2002 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Dragu Andrei Ionut 12281 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Felecan Alexandru Ioan 12253 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Garin Hadrian 12292 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Gata Rares Rafael 12202 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Gherman Noel Andreas 12983 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Iacob Liviu Adrian 11773 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ilie Alexandru Stefan 12171 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Teodor Adrian 9921 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Marica Radu Vasile 13796 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Marin Stefan 12416 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mihala Marc 12318 2002 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Mircu Valentin 11940 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Mitelut Stefan 11933 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Neacsu Radu Costin 11247 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Papuc David Alexandru 12277 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ples Suero Christian 12100 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pusca Toma Sorin 10710 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rusu David Cristian 12111 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sandulescu Vlad Andrei 12344 2002 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Santa Victor 12244 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Sarafu Cosmin Umberto 13673 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Siclovan Robert Darius 13634 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stan Leon 11929 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Tanasescu Vlad Andrei 12274 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tatu Darius Alexandru 12163 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Trif Vlad Ionut 11960 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Vasile Adrian Florin 13308 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Vasilescu Nick Adrian 12348 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Zamfir David Marius Theod 11990 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Masculin (74 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Apetrei Andrei Octavian 11163 2001 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Banu Alexandru Gabriel 11225 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
fara nume 11225 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Bar Andrei 11685 2001 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Barabas David Szilard 12388 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bele Raul Antonio 11413 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Bordei Catalin Stefan 11695 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cardasol Florin 11028 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ciobanescu David Mihai 11547 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Costan Stefan 12159 2001 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Tudor 11416 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragnea Alexandru Andrei 11875 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragoi Johnny Florin 11953 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Dragomir Alexandru Mihai 11609 2001 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Duican Robert Ionut 11600 2001 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitru Cristian C-Tin 13166 2001 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Georgita Alexandru 12353 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Grumazescu Vlad 12302 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Andrei Alex. 9919 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Jujescu Fabian Alexander 13740 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Klemens Cristian David 11620 2001 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Laszlo Zoltan 11667 2001 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Leu Razvan Constantin 11533 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Lighici Florin 11529 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Macovei Luca 11574 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marinica Rares 11027 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Mihai Eugen Andrei 11483 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mindroc Adrian C-Tin 11604 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Moscu Gabriel 13737 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Mosnegutu Catalin 11678 2001 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Motas Brinzei Ioan Cristi 11363 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Nuta Gabriel 13420 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Alexandru 13059 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petcu Tony Gabriel 11851 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Plainiceanu Sebastian Gab 11496 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
Popescu Robert Ioan 11603 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
fara nume 11603 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Preda David Bogdan 11412 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume 11412 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Procopianu Roberto Gabrie 11382 2001 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Radu Marius Theodor 10561 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 10561 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rebenciuc Rares Andrei 12076 2001 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Rosu Alexandru 13055 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Serdin Cosmin Andrei 11464 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Silaghi Rares 11411 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
fara nume 11411 2001 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Sincraian Cristian 11212 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Stoian Tiberiu Cosmin 11793 2001 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Suciu Adrian Claudiu 11352 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Valle Lucian Andrei 11649 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 11649 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vasile Stefan Marius 11384 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Feminin (71 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Andreea Delia 12217 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Balta Andreea Bianca 11944 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Ban Ioana 12008 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Blanaru Ana Teodora 12680 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Buncila Bianca Mihaela 13174 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Buzasi Bernadett Vivien 12427 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
fara nume 12427 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Catrinoiu Daria 12056 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cavasdan Loredana Alexand 12332 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Codarleanu Patricia Mihae 12027 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Corbu Ana Maria 12286 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dascal Ana Iulia 11810 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
fara nume 11810 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Denieul Catinca 12106 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Diaconu Ana Maria 12105 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragulet Claudia Maria 12299 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Dumitru Karina Izabela 12254 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Enciu Daria Teodora 12287 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume 12287 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Fatu Mirela Gabriela 12151 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12151 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ganea Liliana Elena 12298 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Gavrila Ana Kinga 12333 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Gherman Paula Sorana 12355 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Goanta Bianca Maria 12164 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gurau Alexandra Karina 13736 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Ilies Maria 12047 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Kavida Paraschevi Eva 11806 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Leu Alexandra Anca 12507 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Macoveiciuc Andra Mihaela 12349 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Matei Bobarnac Andreea 12110 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Maxim Sonia Roberta 12201 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 12201 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Moldovan Catalina Maria 13061 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mustatea Ana Maria 11921 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Notingher Carina 11067 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Olocsvari Nora Krisztina 12293 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Oprescu Oana Alexandra 12364 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Pancescu Roxana Cristina 12074 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Patrascu Ioana Madalina 11911 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pavel Cristina Daniela 12107 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12107 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ploscar Denisa Maria 12073 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Podina Alexia Istina Flor 12250 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Pop Ariana Alexa 11136 2002 Cl. Sp. "SELECT" SATU MARE 99:99:99
Popescu Maria 12773 2002 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Prisacaru Diana Lucia 12068 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Puskas Iringo 12179 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Retezan Denisa 12317 2002 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Rob Daniela 12247 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ruba Alexandra 12220 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Sipos Teodora 11808 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Somesfalean Maria Ioana 12322 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
fara nume 12322 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Stahie Stefania Lorena 12155 2002 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
Stan Carola 11807 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Szabo Andra Paula 12334 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Szabo Nikolett 12182 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tomele Cosmina 12081 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ujvary Rhona 12291 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Valea Andrada 11805 2002 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 5 200 m liber - open - Masculin (87 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Almajan Adrian Emilian 12711 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Avram Matei Stefan 12569 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balan Paul 12578 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Balan Rares Alexandru 11120 2003 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99
Cakir Sami Ata 12589 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Coman Bogdan Catalin 12829 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dinica Florin Ionut 12769 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Fodor Zsolt Mark 12842 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Georgescu Rares Stefan 13149 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Graef Mihai Valentin 10850 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hurmuzache Robert Ionut 12566 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Iancu Alexandru Dimitrie 12565 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ionita Mihai Alexandru 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Rares 12927 2003 As. Cl. Sp. "FREE STYLE" BUCURESTI 99:99:99
Istrate Bogdan Cristian 12695 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Iuonas Florin Catalin 12910 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Kacso Gergo 12542 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Marinescu Alexandru Paul 12940 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Moisan Catalin Ionut 13127 2003 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olteanu Vlad Andrei 12869 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Pacuretu Andrei Arin 12765 2003 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
Paduraru Andrei Dragos 12561 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99