Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national - juniori 2

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 200 m bras (13-15M custom)

1 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:55:00 Timp 1126 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:33:63 Timp 702 Cod 0 Puncte
1 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:02:91 Timp 1491 Cod 0 Puncte
1 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:47:18 Timp 3185 Cod 0 Puncte
1 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:17 Timp 744 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:39:25 Timp 684 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:05:08 Timp 1524 Cod 0 Puncte
2 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:42:60 Timp 800 Cod 0 Puncte
2 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:56:52 Timp 1167 Cod 0 Puncte
2 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:47:80 Timp 1195 Cod 0 Puncte
3 Oancea Claudiu Constantin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:53:03 Timp 1187 Cod 0 Puncte
3 Terigar Beatrice Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:05:56 Timp 1549 Cod 0 Puncte
3 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:43:13 Timp 816 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 02:59:75 Timp 1153 Cod 0 Puncte
3 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:42:39 Timp 706 Cod 0 Puncte
4 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:05:71 Timp 1587 Cod 0 Puncte
4 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:47:32 Timp 969 Cod 0 Puncte
4 Matei Laura Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:06:74 Timp 1161 Cod 0 Puncte
4 Calu Iulian Liceul cu program sportiv Braila 02:56:66 Timp 1705 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:42:57 Timp 685 Cod 0 Puncte
5 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:59:49 Timp 1276 Cod 0 Puncte
5 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:06:73 Timp 3073 Cod 0 Puncte
5 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:47:04 Timp 703 Cod 0 Puncte
5 Andrei Eugen Mirel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:50:76 Timp 880 Cod 0 Puncte
5 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:07:18 Timp 1150 Cod 0 Puncte
6 Giors Gabi Lucian Liceul cu program sportiv Braila 02:55:23 Timp 1080 Cod 0 Puncte
6 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:07:42 Timp 1067 Cod 0 Puncte
6 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:48:39 Timp 715 Cod 0 Puncte
6 Ionica Alina Aurelia Clubul Sportiv Scolar Resita 03:15:76 Timp 1448 Cod 0 Puncte
6 Cojocaru Eugen Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:02:21 Timp 2432 Cod 0 Puncte
7 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:00:71 Timp 946 Cod 0 Puncte
7 Preda Carmen Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:21:20 Timp 1588 Cod 0 Puncte
7 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:59:48 Timp 812 Cod 0 Puncte
7 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:08:40 Timp 3184 Cod 0 Puncte
7 Preda Dumitru Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:02:56 Timp 1326 Cod 0 Puncte
8 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:01:34 Timp 1613 Cod 0 Puncte
8 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:11:07 Timp 1026 Cod 0 Puncte
8 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:10:50 Timp 1158 Cod 0 Puncte
8 Maranda Naria Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:23:53 Timp 2683 Cod 0 Puncte
8 Achim Gabriel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:16:12 Timp 2566 Cod 0 Puncte
9 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 03:13:40 Timp 2197 Cod 0 Puncte
9 Jipa Alina Cristina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:18:43 Timp 1438 Cod 0 Puncte
9 Sitov Cristian Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:15:98 Timp 772 Cod 0 Puncte
9 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:10:31 Timp 1027 Cod 0 Puncte
9 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:11:59 Timp 730 Cod 0 Puncte
10 Patru Marius Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:10:61 Timp 3475 Cod 0 Puncte
10 Hajtajer Andrea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:16:57 Timp 2851 Cod 0 Puncte
10 Toma Liliana Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:19:73 Timp 1590 Cod 0 Puncte
10 Amza Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:19:66 Timp 2592 Cod 0 Puncte
11 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:11:00 Timp 2571 Cod 0 Puncte
11 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:16:72 Timp 2892 Cod 0 Puncte
11 Neacsu Mihaela Isabela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:22:00 Timp 1586 Cod 0 Puncte
12 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:18:81 Timp 1263 Cod 0 Puncte
12 Mardari Gabriela Roxana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:26:35 Timp 1296 Cod 0 Puncte
12 Golijan Anca Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:24:81 Timp 1542 Cod 0 Puncte
13 Balasoiu Mirela Luiza Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:33:30 Timp 1377 Cod 0 Puncte
13 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 03:22:42 Timp 2201 Cod 0 Puncte
13 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:26:45 Timp 1758 Cod 0 Puncte
14 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:27:32 Timp 1131 Cod 0 Puncte
14 Biro Nona Bogdana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:34:53 Timp 1737 Cod 0 Puncte
15 Paraschiv Oana Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:38:03 Timp 3111 Cod 0 Puncte
15 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:39:44 Timp 1754 Cod 0 Puncte
16 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:51:27 Timp 1397 Cod 0 Puncte

2. 200 m fluture (13-15M custom)

1 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 02:26:96 Timp 1179 Cod 0 Puncte
1 Strepede Anamaria Cristin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:15 Timp 1223 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:14:50 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:26:96 Timp 791 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:32:62 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Boboc Cujba Cristian Liceul cu program sportiv Braila 02:30:40 Timp 1205 Cod 0 Puncte
2 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:65 Timp 1610 Cod 0 Puncte
2 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:39:87 Timp 1139 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:90 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 02:28:61 Timp 742 Cod 0 Puncte
3 Reus Alin Florin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:45:29 Timp 1204 Cod 0 Puncte
3 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:45:88 Timp 1330 Cod 0 Puncte
3 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:77 Timp 671 Cod 0 Puncte
3 Felesco Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:31:97 Timp 757 Cod 0 Puncte
3 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:38:07 Timp 1459 Cod 0 Puncte
4 Puia Geanina Liceul cu program sportiv Braila 02:40:76 Timp 1460 Cod 0 Puncte
4 Sorici Virginia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:52:09 Timp 2117 Cod 0 Puncte
4 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:31:35 Timp 664 Cod 0 Puncte
4 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:10 Timp 800 Cod 0 Puncte
4 Musteata Marius Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:54:57 Timp 1239 Cod 0 Puncte
5 Vasile Ane Marina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:09:49 Timp 1626 Cod 0 Puncte
5 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:41:84 Timp 730 Cod 0 Puncte
5 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:34:84 Timp 798 Cod 0 Puncte
5 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:46:22 Timp 3182 Cod 0 Puncte
5 Patru Marius Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:55:79 Timp 3475 Cod 0 Puncte
6 Sabo Raluca Stefania Liceul cu program sportiv Braila 02:55:92 Timp 1461 Cod 0 Puncte
6 Oancea Mihaita Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:07 Timp 2415 Cod 0 Puncte
6 Neacu Marius Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:56:97 Timp 782 Cod 0 Puncte
7 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:10:49 Timp 746 Cod 0 Puncte
7 Martocean Mihaela Ancuta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:03:42 Timp 1497 Cod 0 Puncte
8 Enache Raluca Elena Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:05:85 Timp 1437 Cod 0 Puncte
9 Jipa Ana Eleonora Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:19:11 Timp 1432 Cod 0 Puncte
10 Tamas Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:19:71 Timp 2689 Cod 0 Puncte
11 Ene Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:34:43 Timp 2154 Cod 0 Puncte

3. 100 m liber (12-13F custom)

1 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:67 Timp 969 Cod 0 Puncte
1 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:58:52 Timp 1177 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:02:08 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:15 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:02:41 Timp 1141 Cod 0 Puncte
2 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:79 Timp 1126 Cod 0 Puncte
2 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:33 Timp 677 Cod 0 Puncte
2 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:95 Timp 816 Cod 0 Puncte
2 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:95 Timp 1610 Cod 0 Puncte
2 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:27 Timp 1022 Cod 0 Puncte
3 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:75 Timp 1473 Cod 0 Puncte
3 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:45 Timp 723 Cod 0 Puncte
3 Strepede Anamaria Cristin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:73 Timp 1223 Cod 0 Puncte
3 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:62 Timp 3185 Cod 0 Puncte
3 Bejat Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:32 Timp 817 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:20 Timp 780 Cod 0 Puncte
4 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:06:78 Timp 1523 Cod 0 Puncte
4 Vinczi Elemer Levente Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:71 Timp 1242 Cod 0 Puncte
4 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:07:02 Timp 1330 Cod 0 Puncte
4 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:89 Timp 2561 Cod 0 Puncte
5 Diaconu Daniel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:61 Timp 1324 Cod 0 Puncte
5 Tone Carmen Simona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:46 Timp 2915 Cod 0 Puncte
5 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:06 Timp 812 Cod 0 Puncte
5 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:37 Timp 687 Cod 0 Puncte
5 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:32 Timp 1032 Cod 0 Puncte
6 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:68 Timp 906 Cod 0 Puncte
6 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:42 Timp 1121 Cod 0 Puncte
6 Jipa Ana Eleonora Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:57 Timp 1432 Cod 0 Puncte
6 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:31 Timp 1276 Cod 0 Puncte
6 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:07:71 Timp 2197 Cod 0 Puncte
7 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 01:08:74 Timp 1465 Cod 0 Puncte
7 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:01:40 Timp 664 Cod 0 Puncte
7 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:85 Timp 2565 Cod 0 Puncte
7 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:47 Timp 1133 Cod 0 Puncte
7 Chilau Ilie Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:70 Timp 1207 Cod 0 Puncte
8 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:16 Timp 1026 Cod 0 Puncte
8 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:60 Timp 1150 Cod 0 Puncte
8 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:01:85 Timp 715 Cod 0 Puncte
8 Neacu Marius Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:78 Timp 782 Cod 0 Puncte
8 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:81 Timp 1494 Cod 0 Puncte
9 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:32 Timp 1139 Cod 0 Puncte
9 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:22 Timp 744 Cod 0 Puncte
9 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:79 Timp 1181 Cod 0 Puncte
9 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:77 Timp 1495 Cod 0 Puncte
9 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:59:65 Timp 730 Cod 0 Puncte
10 Reus Alin Florin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:84 Timp 1204 Cod 0 Puncte
10 Grigore Livia Elena Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:87 Timp 2124 Cod 0 Puncte
10 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:92 Timp 673 Cod 0 Puncte
10 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 01:05:27 Timp 742 Cod 0 Puncte
10 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:71 Timp 1158 Cod 0 Puncte
11 Szalay Leonia Cristina Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:09:93 Timp 1543 Cod 0 Puncte
11 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:43 Timp 959 Cod 0 Puncte
11 Koronka Izabella Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:26 Timp 1762 Cod 0 Puncte
11 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:88 Timp 798 Cod 0 Puncte
11 Micu Paul Bobii Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:15 Timp 1039 Cod 0 Puncte
12 Giors Gabi Lucian Liceul cu program sportiv Braila 01:06:86 Timp 1080 Cod 0 Puncte
12 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:30 Timp 1269 Cod 0 Puncte
12 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:03:81 Timp 684 Cod 0 Puncte
12 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:10 Timp 1528 Cod 0 Puncte
12 Draganuta Catalin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:07:29 Timp 1237 Cod 0 Puncte
13 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:26 Timp 688 Cod 0 Puncte
13 Amza Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:29 Timp 2592 Cod 0 Puncte
13 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:12:02 Timp 1383 Cod 0 Puncte
13 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:63 Timp 1027 Cod 0 Puncte
13 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:40 Timp 1033 Cod 0 Puncte
14 Golijan Anca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:12:68 Timp 1542 Cod 0 Puncte
14 Sasaran Alvin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:22 Timp 1243 Cod 0 Puncte
14 Sorici Virginia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:92 Timp 2117 Cod 0 Puncte
14 Oancea Mihaita Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:75 Timp 2415 Cod 0 Puncte
14 Nagy Robert Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:09:29 Timp 1621 Cod 0 Puncte
15 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:84 Timp 1587 Cod 0 Puncte
15 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:68 Timp 2545 Cod 0 Puncte
15 Achim Gabriel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:36 Timp 2566 Cod 0 Puncte
15 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:06 Timp 1149 Cod 0 Puncte
15 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:05:02 Timp 946 Cod 0 Puncte
16 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:00 Timp 1023 Cod 0 Puncte
16 Radu Andra Maria Sport Club Municipal Bacau 01:10:49 Timp 1224 Cod 0 Puncte
16 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:61 Timp 669 Cod 0 Puncte
16 Batea Bianca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:48 Timp 1445 Cod 0 Puncte
17 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:86 Timp 3184 Cod 0 Puncte
17 Somoghi Timea Elisabeta Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:85 Timp 1603 Cod 0 Puncte
17 Oancea Claudiu Constantin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:22 Timp 1187 Cod 0 Puncte
18 Moldovan Annamaria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:86 Timp 3274 Cod 0 Puncte
18 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:35 Timp 2571 Cod 0 Puncte
18 Fodor Ionela Liceul cu program sportiv Bacau 01:13:95 Timp 1562 Cod 0 Puncte
19 Toma Liliana Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:66 Timp 1590 Cod 0 Puncte
19 Dan Mircea Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:48 Timp 1267 Cod 0 Puncte
19 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:94 Timp 1167 Cod 0 Puncte
20 Burtan Claudiu Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:74 Timp 2567 Cod 0 Puncte
20 Neacsu Mihaela Isabela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:91 Timp 1586 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 01:11:33 Timp 1153 Cod 0 Puncte
21 Ionica Alina Aurelia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:04 Timp 1448 Cod 0 Puncte
21 Mardari Gabriela Roxana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:55 Timp 1296 Cod 0 Puncte
21 Cojocaru Eugen Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:11:39 Timp 2432 Cod 0 Puncte
22 Vasile Ane Marina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:11:92 Timp 1626 Cod 0 Puncte
22 Tamas Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:45 Timp 2689 Cod 0 Puncte
22 Calu Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:11:91 Timp 1705 Cod 0 Puncte
23 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:10 Timp 1036 Cod 0 Puncte
23 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:12:81 Timp 2201 Cod 0 Puncte
23 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:15:62 Timp 1524 Cod 0 Puncte
24 Preda Carmen Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:81 Timp 1588 Cod 0 Puncte
24 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:39 Timp 1263 Cod 0 Puncte
24 Nistorescu Iulia Georgian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:49 Timp 1034 Cod 0 Puncte
25 Musteata Marius Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:13:77 Timp 1239 Cod 0 Puncte
25 Bajko Adela Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:15:96 Timp 2613 Cod 0 Puncte
25 Matei Laura Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:61 Timp 1161 Cod 0 Puncte
26 Ene Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:31 Timp 2154 Cod 0 Puncte
26 Ungur Iuliu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:58 Timp 4416 Cod 0 Puncte
26 Hajtajer Andrea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:15 Timp 2851 Cod 0 Puncte
27 Govoreanu Diana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:16:33 Timp 1527 Cod 0 Puncte
27 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:72 Timp 2892 Cod 0 Puncte
28 Ghenghea Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:17:45 Timp 1232 Cod 0 Puncte
28 Hoanca Raluca Antoaneta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:37 Timp 1376 Cod 0 Puncte
29 Sandu Paula Catalina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:17:89 Timp 2198 Cod 0 Puncte
29 Balasoiu Mirela Luiza Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:11 Timp 1377 Cod 0 Puncte
30 Paraschiv Oana Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:81 Timp 3111 Cod 0 Puncte
30 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:25 Timp 1754 Cod 0 Puncte
31 Biro Nona Bogdana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:35 Timp 1737 Cod 0 Puncte
31 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:92 Timp 1131 Cod 0 Puncte
32 Costache Monica Ramona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:18:43 Timp 1526 Cod 0 Puncte
32 Motelica Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:20:70 Timp 2540 Cod 0 Puncte
33 Maranda Naria Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:54 Timp 2683 Cod 0 Puncte
33 Anghel Mihaela Rodica Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:00 Timp 2194 Cod 0 Puncte
34 Jipa Alina Cristina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:20:98 Timp 1438 Cod 0 Puncte
35 Mondoc Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:22:16 Timp 1394 Cod 0 Puncte
36 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:50 Timp 1397 Cod 0 Puncte
37 Baduta Adina Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:32:48 Timp 2777 Cod 0 Puncte
38 Stan Mariana Adela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:40:06 Timp 1398 Cod 0 Puncte

4. 100 m liber (13-15M custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:08:42 Timp 0 Puncte
2 Liceul cu program sportiv Braila 04:12:45 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:19:67 Timp 0 Puncte
4 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:24:21 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:47:72 Timp 0 Puncte
6 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:49:63 Timp 0 Puncte
7 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 04:51:51 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:01:88 Timp 0 Puncte

5. 1500 m liber (13-15M custom)

1 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:05:38 Timp 959 Cod 0 Puncte
1 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18:17:02 Timp 1121 Cod 0 Puncte
2 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18:15:63 Timp 2561 Cod 0 Puncte
2 Petrescu Nicolae Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 18:26:45 Timp 3183 Cod 0 Puncte
3 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18:42:62 Timp 673 Cod 0 Puncte
3 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18:28:80 Timp 800 Cod 0 Puncte
4 Felesco Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 20:03:42 Timp 757 Cod 0 Puncte
4 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 18:55:52 Timp 730 Cod 0 Puncte
5 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 20:24:72 Timp 946 Cod 0 Puncte

6. 200 m liber (13-15M custom)

1 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:95 Timp 1473 Cod 0 Puncte
1 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:08:71 Timp 791 Cod 0 Puncte
1 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:14:71 Timp 1126 Cod 0 Puncte
1 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:09:83 Timp 1022 Cod 0 Puncte
1 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:03:46 Timp 677 Cod 0 Puncte
2 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:09:48 Timp 816 Cod 0 Puncte
2 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:10:13 Timp 1177 Cod 0 Puncte
2 Mihaiu Daniela Anca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:19:09 Timp 1421 Cod 0 Puncte
2 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:06:84 Timp 723 Cod 0 Puncte
2 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:15:93 Timp 1141 Cod 0 Puncte
3 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:12:97 Timp 1121 Cod 0 Puncte
3 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:21:85 Timp 1610 Cod 0 Puncte
3 Vinczi Elemer Levente Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:17:49 Timp 1242 Cod 0 Puncte
3 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:96 Timp 302 Cod 0 Puncte
3 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:08:14 Timp 2561 Cod 0 Puncte
4 Draganuta Catalin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:20:50 Timp 1237 Cod 0 Puncte
4 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:22:34 Timp 1523 Cod 0 Puncte
4 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:09:04 Timp 959 Cod 0 Puncte
4 Strepede Anamaria Cristin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:22:50 Timp 1223 Cod 0 Puncte
4 Petrescu Nicolae Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:13:08 Timp 3183 Cod 0 Puncte
5 Diaconu Daniel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:22:17 Timp 1324 Cod 0 Puncte
5 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:27:80 Timp 1032 Cod 0 Puncte
5 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:11:80 Timp 673 Cod 0 Puncte
5 Dragomirescu Adrian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:18:13 Timp 845 Cod 0 Puncte
5 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:97 Timp 1494 Cod 0 Puncte
6 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 02:12:06 Timp 906 Cod 0 Puncte
6 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 02:27:06 Timp 1465 Cod 0 Puncte
6 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:61 Timp 1269 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:20 Timp 780 Cod 0 Puncte
6 Sasaran Alvin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:09 Timp 1243 Cod 0 Puncte
7 Bejat Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:18:29 Timp 817 Cod 0 Puncte
7 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:13:69 Timp 669 Cod 0 Puncte
7 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:29:33 Timp 1604 Cod 0 Puncte
7 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:30:27 Timp 1149 Cod 0 Puncte
8 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:36:10 Timp 715 Cod 0 Puncte
8 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:15 Timp 1495 Cod 0 Puncte
8 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:19 Timp 812 Cod 0 Puncte
8 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:34:77 Timp 1330 Cod 0 Puncte
9 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:04 Timp 1026 Cod 0 Puncte
9 Jipa Ana Eleonora Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:31:91 Timp 1432 Cod 0 Puncte
9 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:23:09 Timp 2565 Cod 0 Puncte
9 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:28:04 Timp 2197 Cod 0 Puncte
9 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:15:25 Timp 664 Cod 0 Puncte
10 Miron Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:24:50 Timp 754 Cod 0 Puncte
10 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:28:79 Timp 1133 Cod 0 Puncte
10 Lungoci Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:26:77 Timp 1188 Cod 0 Puncte
10 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:15:39 Timp 730 Cod 0 Puncte
10 Grigore Livia Elena Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:32:20 Timp 2124 Cod 0 Puncte
11 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:97 Timp 1027 Cod 0 Puncte
11 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:35:26 Timp 1541 Cod 0 Puncte
11 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:33:67 Timp 746 Cod 0 Puncte
11 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:26:98 Timp 946 Cod 0 Puncte
11 Dobre Stefana Alexandra SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:31:80 Timp 1148 Cod 0 Puncte
12 Koronka Izabella Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:32:59 Timp 1762 Cod 0 Puncte
12 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:35:72 Timp 1383 Cod 0 Puncte
12 Nagy Robert Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:34:88 Timp 1621 Cod 0 Puncte
12 Dan Mircea Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:29:42 Timp 1267 Cod 0 Puncte
13 Fodor Ionela Liceul cu program sportiv Bacau 02:36:10 Timp 1562 Cod 0 Puncte
13 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:38:63 Timp 818 Cod 0 Puncte
13 Tita Romulus Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:29:49 Timp 3084 Cod 0 Puncte
13 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:32:80 Timp 1150 Cod 0 Puncte
14 Szalay Leonia Cristina Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:38:13 Timp 1543 Cod 0 Puncte
14 Sitov Cristian Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:41:06 Timp 772 Cod 0 Puncte
14 Burtan Claudiu Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:86 Timp 2567 Cod 0 Puncte
14 Radu Andra Maria Sport Club Municipal Bacau 02:33:17 Timp 1224 Cod 0 Puncte
15 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:48 Timp 2545 Cod 0 Puncte
15 Moldovan Annamaria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:35:81 Timp 3274 Cod 0 Puncte
15 Preda Carmen Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:38:74 Timp 1588 Cod 0 Puncte
16 Ene Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:19 Timp 2154 Cod 0 Puncte
16 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:39:42 Timp 1023 Cod 0 Puncte
16 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:79 Timp 1033 Cod 0 Puncte
17 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:40:52 Timp 1036 Cod 0 Puncte
17 Toma Liliana Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:84 Timp 1590 Cod 0 Puncte
17 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:39:22 Timp 2201 Cod 0 Puncte
18 Batea Bianca Clubul Sportiv Scolar Resita 02:42:12 Timp 1445 Cod 0 Puncte
18 Nistorescu Iulia Georgian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:59 Timp 1034 Cod 0 Puncte
19 Neacsu Mihaela Isabela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:44:27 Timp 1586 Cod 0 Puncte
19 Vasile Ane Marina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:47:10 Timp 1626 Cod 0 Puncte
20 Somoghi Timea Elisabeta Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:13 Timp 1603 Cod 0 Puncte
20 Andrei Silvia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:67 Timp 1285 Cod 0 Puncte
21 Bajko Adela Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:45:39 Timp 2613 Cod 0 Puncte
21 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:52:22 Timp 1754 Cod 0 Puncte
22 Sandu Paula Catalina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:52:51 Timp 2198 Cod 0 Puncte
22 Dumitreasa Eugenia Flavia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:47:28 Timp 1395 Cod 0 Puncte
23 Hoanca Raluca Antoaneta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:48:74 Timp 1376 Cod 0 Puncte
24 Biro Nona Bogdana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:57:17 Timp 1737 Cod 0 Puncte
25 Mondoc Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:02:79 Timp 1394 Cod 0 Puncte
26 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:04:40 Timp 1587 Cod 0 Puncte
27 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:04:74 Timp 1397 Cod 0 Puncte
28 Stan Mariana Adela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:30:99 Timp 1398 Cod 0 Puncte
255 Amza Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:94 Timp 2592 Cod 0 Puncte
255 Micu Paul Bobii Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:24:27 Timp 1039 Cod 0 Puncte
255 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:20:49 Timp 1181 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (12-13F custom)

1 Liceul cu program sportiv Braila 10:15:92 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10:21:63 Timp 0 Puncte
3 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 10:27:63 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:27:95 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 11:38:20 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 12:05:22 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 10:49:56 Timp 0 Puncte

8. 50 m liber (13-15M custom)

1 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:88 Timp 1141 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:88 Timp 702 Cod 0 Puncte
1 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:32 Timp 969 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:28:01 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:81 Timp 1177 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:15 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Bejat Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:97 Timp 817 Cod 0 Puncte
2 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:95 Timp 1610 Cod 0 Puncte
2 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:07 Timp 1126 Cod 0 Puncte
2 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:81 Timp 1022 Cod 0 Puncte
3 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:38 Timp 723 Cod 0 Puncte
3 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:13 Timp 744 Cod 0 Puncte
3 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:84 Timp 3185 Cod 0 Puncte
3 Jipa Ana Eleonora Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:01 Timp 1432 Cod 0 Puncte
3 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:36 Timp 1330 Cod 0 Puncte
4 Tone Carmen Simona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:40 Timp 2915 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:93 Timp 780 Cod 0 Puncte
4 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:50 Timp 1150 Cod 0 Puncte
4 Lungoci Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:39 Timp 1188 Cod 0 Puncte
4 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:55 Timp 677 Cod 0 Puncte
5 Diaconu Daniel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:66 Timp 1324 Cod 0 Puncte
5 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:76 Timp 1604 Cod 0 Puncte
5 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:99 Timp 742 Cod 0 Puncte
5 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:81 Timp 687 Cod 0 Puncte
5 Vasile Ane Marina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:71 Timp 1626 Cod 0 Puncte
6 Chilau Ilie Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:84 Timp 1207 Cod 0 Puncte
6 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:89 Timp 1032 Cod 0 Puncte
6 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:86 Timp 906 Cod 0 Puncte
6 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 00:31:39 Timp 1465 Cod 0 Puncte
6 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:23 Timp 2565 Cod 0 Puncte
7 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:26:97 Timp 664 Cod 0 Puncte
7 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:41 Timp 1523 Cod 0 Puncte
7 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:29 Timp 818 Cod 0 Puncte
7 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:21 Timp 1158 Cod 0 Puncte
7 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:36 Timp 1181 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 00:31:31 Timp 1153 Cod 0 Puncte
8 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:27:57 Timp 715 Cod 0 Puncte
8 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:70 Timp 1026 Cod 0 Puncte
8 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:80 Timp 1495 Cod 0 Puncte
8 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:49 Timp 812 Cod 0 Puncte
9 Grigore Livia Elena Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:70 Timp 2124 Cod 0 Puncte
9 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:70 Timp 746 Cod 0 Puncte
9 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:34 Timp 2197 Cod 0 Puncte
9 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:83 Timp 1195 Cod 0 Puncte
9 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:27:37 Timp 706 Cod 0 Puncte
10 Reus Alin Florin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:21 Timp 1204 Cod 0 Puncte
10 Szalay Leonia Cristina Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:31:71 Timp 1543 Cod 0 Puncte
10 Sitov Cristian Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:03 Timp 772 Cod 0 Puncte
10 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:27:39 Timp 730 Cod 0 Puncte
10 Sorici Virginia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:67 Timp 2117 Cod 0 Puncte
11 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:53 Timp 1276 Cod 0 Puncte
11 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:80 Timp 1149 Cod 0 Puncte
11 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:51 Timp 673 Cod 0 Puncte
11 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:11 Timp 1528 Cod 0 Puncte
11 Amza Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:09 Timp 2592 Cod 0 Puncte
12 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:84 Timp 1139 Cod 0 Puncte
12 Batea Bianca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:86 Timp 1445 Cod 0 Puncte
12 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:56 Timp 688 Cod 0 Puncte
12 Andrei Eugen Mirel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:47 Timp 880 Cod 0 Puncte
12 Draganuta Catalin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:31:16 Timp 1237 Cod 0 Puncte
13 Oancea Mihaita Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:21 Timp 2415 Cod 0 Puncte
13 Dobre Stefana Alexandra SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:32:01 Timp 1148 Cod 0 Puncte
13 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:33:31 Timp 1541 Cod 0 Puncte
13 Micu Paul Bobii Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:46 Timp 1039 Cod 0 Puncte
13 Achim Gabriel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:49 Timp 2566 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:32 Timp 685 Cod 0 Puncte
14 Ionica Alina Aurelia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:52 Timp 1448 Cod 0 Puncte
14 Boboc Cujba Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:31:48 Timp 1205 Cod 0 Puncte
14 Radu Andra Maria Sport Club Municipal Bacau 00:32:04 Timp 1224 Cod 0 Puncte
15 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:40 Timp 1133 Cod 0 Puncte
15 Sasaran Alvin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:52 Timp 1243 Cod 0 Puncte
15 Toma Liliana Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:71 Timp 1590 Cod 0 Puncte
15 Cuparencu Razvan Sport Club Municipal Bacau 00:28:84 Timp 695 Cod 0 Puncte
16 Oancea Claudiu Constantin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:50 Timp 1187 Cod 0 Puncte
16 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:25 Timp 959 Cod 0 Puncte
16 Koronka Izabella Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:63 Timp 1762 Cod 0 Puncte
16 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:78 Timp 1587 Cod 0 Puncte
17 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:72 Timp 2545 Cod 0 Puncte
17 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:27 Timp 1269 Cod 0 Puncte
17 Neacsu Mihaela Isabela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:79 Timp 1586 Cod 0 Puncte
17 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:54 Timp 1613 Cod 0 Puncte
18 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:30:52 Timp 946 Cod 0 Puncte
18 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:32:34 Timp 1225 Cod 0 Puncte
18 Hoanca Raluca Antoaneta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:90 Timp 1376 Cod 0 Puncte
18 Burtan Claudiu Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:93 Timp 2567 Cod 0 Puncte
19 Tamas Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:92 Timp 2689 Cod 0 Puncte
19 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:11 Timp 1023 Cod 0 Puncte
19 Andrei Silvia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:35 Timp 1285 Cod 0 Puncte
20 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:36 Timp 2571 Cod 0 Puncte
20 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:52 Timp 1167 Cod 0 Puncte
20 Biro Nona Bogdana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:98 Timp 1737 Cod 0 Puncte
21 Musteata Marius Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:32:47 Timp 1239 Cod 0 Puncte
21 Mardari Gabriela Roxana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:89 Timp 1296 Cod 0 Puncte
21 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:05 Timp 1383 Cod 0 Puncte
22 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:03 Timp 3184 Cod 0 Puncte
22 Golijan Anca Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:34:17 Timp 1542 Cod 0 Puncte
22 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:83 Timp 1027 Cod 0 Puncte
23 Dan Mircea Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:93 Timp 1267 Cod 0 Puncte
23 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:04 Timp 2892 Cod 0 Puncte
23 Fodor Ionela Liceul cu program sportiv Bacau 00:34:27 Timp 1562 Cod 0 Puncte
24 Paraschiv Oana Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:43 Timp 3111 Cod 0 Puncte
24 Calu Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:33:33 Timp 1705 Cod 0 Puncte
24 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:08 Timp 1033 Cod 0 Puncte
25 Ciocan Radu Catalin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:16 Timp 1265 Cod 0 Puncte
25 Moldovan Annamaria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:09 Timp 3274 Cod 0 Puncte
25 Preda Carmen Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:58 Timp 1588 Cod 0 Puncte
26 Govoreanu Diana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:69 Timp 1527 Cod 0 Puncte
26 Ungur Iuliu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:55 Timp 4416 Cod 0 Puncte
26 Hajtajer Andrea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:11 Timp 2851 Cod 0 Puncte
27 Matei Laura Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:15 Timp 1161 Cod 0 Puncte
27 Somoghi Timea Elisabeta Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:80 Timp 1603 Cod 0 Puncte
27 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:34:73 Timp 2201 Cod 0 Puncte
28 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:35:75 Timp 1263 Cod 0 Puncte
28 Nistorescu Iulia Georgian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:29 Timp 1034 Cod 0 Puncte
28 Bajko Adela Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:34:88 Timp 2613 Cod 0 Puncte
29 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:32 Timp 1131 Cod 0 Puncte
29 Maranda Naria Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:35:33 Timp 2683 Cod 0 Puncte
30 Stratianu Anca Oana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:36 Timp 1331 Cod 0 Puncte
30 Dumitreasa Eugenia Flavia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:41 Timp 1395 Cod 0 Puncte
31 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:44 Timp 1524 Cod 0 Puncte
31 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:46 Timp 1036 Cod 0 Puncte
32 Ghenghea Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:66 Timp 1232 Cod 0 Puncte
32 Costache Monica Ramona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:46 Timp 1526 Cod 0 Puncte
33 Motelica Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:85 Timp 2540 Cod 0 Puncte
33 Balasoiu Mirela Luiza Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:36:20 Timp 1377 Cod 0 Puncte
34 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:27 Timp 1754 Cod 0 Puncte
34 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:87 Timp 3073 Cod 0 Puncte
35 Sandu Paula Catalina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:35:85 Timp 2198 Cod 0 Puncte
35 Mondoc Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:39 Timp 1394 Cod 0 Puncte
36 Busuioceanu Oana Constant Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:38:31 Timp 2680 Cod 0 Puncte
36 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:46 Timp 1758 Cod 0 Puncte
37 Anghel Mihaela Rodica Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:37:60 Timp 2194 Cod 0 Puncte
37 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:34 Timp 1397 Cod 0 Puncte
38 Baduta Adina Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:39:29 Timp 2777 Cod 0 Puncte
39 Stan Mariana Adela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:44:01 Timp 1398 Cod 0 Puncte

9. 800 m liber (13-15M custom)

1 Mihaiu Daniela Anca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:47:66 Timp 1421 Cod 0 Puncte
1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:01:05 Timp 302 Cod 0 Puncte
1 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:58:76 Timp 1022 Cod 0 Puncte
2 Strepede Anamaria Cristin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:08:98 Timp 1223 Cod 0 Puncte
2 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 10:01:18 Timp 1181 Cod 0 Puncte
2 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:53:20 Timp 1473 Cod 0 Puncte
3 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:39:52 Timp 1032 Cod 0 Puncte
3 Draganuta Catalin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 10:01:24 Timp 1237 Cod 0 Puncte
3 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10:12:05 Timp 1523 Cod 0 Puncte
4 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:23:30 Timp 1610 Cod 0 Puncte
4 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10:53:02 Timp 1158 Cod 0 Puncte
4 Sasaran Alvin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:06:86 Timp 1243 Cod 0 Puncte
5 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 11:19:27 Timp 1330 Cod 0 Puncte
5 Micu Paul Bobii Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:07:08 Timp 1039 Cod 0 Puncte
5 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 11:04:03 Timp 1465 Cod 0 Puncte
6 Fodor Ionela Liceul cu program sportiv Bacau 11:06:82 Timp 1562 Cod 0 Puncte
6 Vasile Ane Marina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 11:41:94 Timp 1626 Cod 0 Puncte
6 Vinczi Elemer Levente Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 10:09:15 Timp 1242 Cod 0 Puncte
7 Diaconu Daniel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:19:50 Timp 1324 Cod 0 Puncte
7 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 11:57:06 Timp 2892 Cod 0 Puncte
7 Grigore Livia Elena Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 11:10:59 Timp 2124 Cod 0 Puncte
8 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:40:97 Timp 1026 Cod 0 Puncte
8 Ene Maria Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 11:38:73 Timp 2154 Cod 0 Puncte
9 Jipa Alina Cristina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 11:54:51 Timp 1438 Cod 0 Puncte

10. 200 m mixt (12-13F custom)

1 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:41 Timp 1126 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:19:72 Timp 702 Cod 0 Puncte
1 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:20:76 Timp 791 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:32:13 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 02:24:72 Timp 1179 Cod 0 Puncte
2 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:38:17 Timp 1141 Cod 0 Puncte
2 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:57 Timp 816 Cod 0 Puncte
2 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:17 Timp 677 Cod 0 Puncte
2 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:38:76 Timp 1610 Cod 0 Puncte
2 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:99 Timp 1022 Cod 0 Puncte
3 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:21:22 Timp 688 Cod 0 Puncte
3 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:39:96 Timp 1494 Cod 0 Puncte
3 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:25:49 Timp 969 Cod 0 Puncte
3 Boboc Cujba Cristian Liceul cu program sportiv Braila 02:33:78 Timp 1205 Cod 0 Puncte
3 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:39:97 Timp 1150 Cod 0 Puncte
4 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:40:60 Timp 1459 Cod 0 Puncte
4 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:35:32 Timp 3185 Cod 0 Puncte
4 Strepede Anamaria Cristin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:90 Timp 1223 Cod 0 Puncte
4 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:29:32 Timp 664 Cod 0 Puncte
4 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:63 Timp 800 Cod 0 Puncte
5 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:44:03 Timp 1523 Cod 0 Puncte
5 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:38:50 Timp 1195 Cod 0 Puncte
5 Felesco Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:35:23 Timp 757 Cod 0 Puncte
5 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:43:88 Timp 1330 Cod 0 Puncte
5 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:30:13 Timp 715 Cod 0 Puncte
6 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:46:55 Timp 1491 Cod 0 Puncte
6 Chilau Ilie Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:40:20 Timp 1207 Cod 0 Puncte
6 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:46:46 Timp 1139 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:63 Timp 685 Cod 0 Puncte
6 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:81 Timp 744 Cod 0 Puncte
7 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:38:97 Timp 798 Cod 0 Puncte
7 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:46:60 Timp 1158 Cod 0 Puncte
7 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:32:39 Timp 684 Cod 0 Puncte
7 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:49:15 Timp 3182 Cod 0 Puncte
7 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:41:12 Timp 1276 Cod 0 Puncte
8 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 02:53:77 Timp 1225 Cod 0 Puncte
8 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:51:41 Timp 671 Cod 0 Puncte
8 Petrescu Nicolae Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:41:77 Timp 3183 Cod 0 Puncte
8 Sabo Raluca Stefania Liceul cu program sportiv Braila 02:52:00 Timp 1461 Cod 0 Puncte
8 Micu Paul Bobii Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:42:16 Timp 1039 Cod 0 Puncte
9 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:53:26 Timp 1541 Cod 0 Puncte
9 Oancea Claudiu Constantin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:41:89 Timp 1187 Cod 0 Puncte
9 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:48:35 Timp 3184 Cod 0 Puncte
9 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:36:70 Timp 730 Cod 0 Puncte
9 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:35:83 Timp 812 Cod 0 Puncte
10 Terigar Beatrice Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:53:45 Timp 1549 Cod 0 Puncte
10 Reus Alin Florin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:42:25 Timp 1204 Cod 0 Puncte
10 Andrei Eugen Mirel Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:41:38 Timp 880 Cod 0 Puncte
10 Sorici Virginia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:50:12 Timp 2117 Cod 0 Puncte
10 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:41 Timp 1613 Cod 0 Puncte
11 Toma Liliana Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:53:50 Timp 1590 Cod 0 Puncte
11 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:47:16 Timp 1026 Cod 0 Puncte
11 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:50:88 Timp 1067 Cod 0 Puncte
11 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:44:28 Timp 946 Cod 0 Puncte
11 Miron Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:45:23 Timp 754 Cod 0 Puncte
12 Neacu Marius Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:46:34 Timp 782 Cod 0 Puncte
12 Vasile Ane Marina Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:54:18 Timp 1626 Cod 0 Puncte
12 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:56:86 Timp 723 Cod 0 Puncte
12 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:56:41 Timp 1587 Cod 0 Puncte
12 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:66 Timp 2545 Cod 0 Puncte
13 Dobre Stefana Alexandra SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:57:02 Timp 1148 Cod 0 Puncte
13 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:49:99 Timp 746 Cod 0 Puncte
13 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:57:22 Timp 1528 Cod 0 Puncte
13 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:49:87 Timp 1027 Cod 0 Puncte
14 Koronka Izabella Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:57:55 Timp 1762 Cod 0 Puncte
14 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:53 Timp 2571 Cod 0 Puncte
14 Neacsu Mihaela Isabela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:57:27 Timp 1586 Cod 0 Puncte
14 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:52:28 Timp 818 Cod 0 Puncte
15 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:58:19 Timp 1524 Cod 0 Puncte
15 Draganuta Catalin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:55:15 Timp 1237 Cod 0 Puncte
15 Sitov Cristian Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:57:27 Timp 772 Cod 0 Puncte
15 Hajtajer Andrea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:58:97 Timp 2851 Cod 0 Puncte
16 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:58:09 Timp 1023 Cod 0 Puncte
16 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:59:93 Timp 1495 Cod 0 Puncte
16 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:02:09 Timp 1032 Cod 0 Puncte
17 Martocean Mihaela Ancuta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:59:59 Timp 1497 Cod 0 Puncte
17 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:01:30 Timp 1036 Cod 0 Puncte
17 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:56:13 Timp 2201 Cod 0 Puncte
18 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:01:68 Timp 1033 Cod 0 Puncte
18 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:03:33 Timp 3073 Cod 0 Puncte
18 Biclineru Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:59:03 Timp 1263 Cod 0 Puncte
19 Petreanu Iulia Cristina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:06:34 Timp 2892 Cod 0 Puncte
19 Burtan Claudiu Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:00:42 Timp 2567 Cod 0 Puncte
19 Enache Raluca Elena Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:03:54 Timp 1437 Cod 0 Puncte
20 Preda Carmen Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:05:30 Timp 1588 Cod 0 Puncte
20 Nistorescu Iulia Georgian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:08:06 Timp 1034 Cod 0 Puncte
21 Tamas Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:08:47 Timp 2689 Cod 0 Puncte
22 Maranda Naria Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:14:08 Timp 2683 Cod 0 Puncte
23 Fodor Ionela Liceul cu program sportiv Bacau 03:16:46 Timp 1562 Cod 0 Puncte
24 Busuioceanu Oana Constant Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:17:05 Timp 2680 Cod 0 Puncte

11. 400 m mixt (13-15M custom)

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 05:24:34 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 05:09:08 Timp 1179 Cod 0 Puncte
1 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:56:94 Timp 688 Cod 0 Puncte
1 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:25:83 Timp 1126 Cod 0 Puncte
1 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:00:00 Timp 816 Cod 0 Puncte
2 Boboc Cujba Cristian Liceul cu program sportiv Braila 05:26:56 Timp 1205 Cod 0 Puncte
2 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 05:34:07 Timp 1141 Cod 0 Puncte
2 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:05:57 Timp 677 Cod 0 Puncte
2 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:12:80 Timp 800 Cod 0 Puncte
2 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:31:78 Timp 1494 Cod 0 Puncte
3 Chirculescu Costin Consta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:10:63 Timp 671 Cod 0 Puncte
3