Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national in bazin acoperit - seniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (18-99M custom)

1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:93 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:03 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:47 Timp 124 Cod 0 Puncte
2 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:40 Timp 462 Cod 0 Puncte
3 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 01:13:44 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Badros Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:08:63 Timp 506 Cod 0 Puncte
4 Giurcaneanu Matei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:81 Timp 398 Cod 0 Puncte
4 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:59 Timp 1615 Cod 0 Puncte
5 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:56 Timp 872 Cod 0 Puncte
5 Enache Adriana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:47 Timp 137 Cod 0 Puncte
6 Astefanei Ancuta Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:22:75 Timp 353 Cod 0 Puncte
6 Calinescu Bogdan George Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:67 Timp 425 Cod 0 Puncte
7 Otvos Klaudia Karmen Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:23:20 Timp 177 Cod 0 Puncte
7 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:10:13 Timp 623 Cod 0 Puncte
8 Popa Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:25:13 Timp 954 Cod 0 Puncte
8 Rachita Ciprian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:10:76 Timp 405 Cod 0 Puncte
9 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:59 Timp 547 Cod 0 Puncte
9 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:18 Timp 847 Cod 0 Puncte
10 Sorica Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:25 Timp 508 Cod 0 Puncte
10 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:25:42 Timp 915 Cod 0 Puncte
11 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:11:60 Timp 608 Cod 0 Puncte
11 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:25:89 Timp 330 Cod 0 Puncte
12 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:29:26 Timp 3184 Cod 0 Puncte
12 Popescu Catalin Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:91 Timp 456 Cod 0 Puncte
13 Cane Ramona Florina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:30:77 Timp 133 Cod 0 Puncte
13 Sava Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:16 Timp 540 Cod 0 Puncte
14 Galateanu Daniela Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:32:31 Timp 2153 Cod 0 Puncte
14 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:28 Timp 631 Cod 0 Puncte
15 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:28 Timp 564 Cod 0 Puncte
15 Ziegler Ramona Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:35:59 Timp 2602 Cod 0 Puncte
16 Coman Bogdan Dorian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:57 Timp 655 Cod 0 Puncte
17 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:07 Timp 621 Cod 0 Puncte
18 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:17:17 Timp 634 Cod 0 Puncte
19 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:21 Timp 688 Cod 0 Puncte
20 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:32 Timp 920 Cod 0 Puncte
21 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:19:64 Timp 719 Cod 0 Puncte
22 Albu Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:21:63 Timp 496 Cod 0 Puncte
23 Nagy Arpad Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:23:95 Timp 2042 Cod 0 Puncte
255 Molnar Emese Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:24:45 Timp 208 Cod 0 Puncte

2. 400 m liber (16-99F custom)

1 Negrea Carla Creola Clubul Sportiv Scolar Resita 04:18:42 Timp 10 Cod 0 Puncte
1 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:59:99 Timp 393 Cod 0 Puncte
2 Caslaru Beatrice Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 04:21:00 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:01:70 Timp 420 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:06:90 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Baroiu Nina Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:22:84 Timp 58 Cod 0 Puncte
4 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:23:09 Timp 56 Cod 0 Puncte
4 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 04:08:15 Timp 607 Cod 0 Puncte
5 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:31:17 Timp 193 Cod 0 Puncte
5 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:18:06 Timp 585 Cod 0 Puncte
6 Buciu Ileana Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:31:96 Timp 59 Cod 0 Puncte
6 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:18:84 Timp 522 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:21:26 Timp 536 Cod 0 Puncte
7 Stan Mona Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:36:90 Timp 180 Cod 0 Puncte
8 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:28:35 Timp 528 Cod 0 Puncte
8 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 04:52:04 Timp 304 Cod 0 Puncte
9 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:40:70 Timp 309 Cod 0 Puncte
9 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:30:54 Timp 525 Cod 0 Puncte
10 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 04:46:03 Timp 231 Cod 0 Puncte
10 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:33:84 Timp 651 Cod 0 Puncte
11 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:47:76 Timp 195 Cod 0 Puncte
11 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:37:62 Timp 620 Cod 0 Puncte
12 Damian Adina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 04:51:15 Timp 294 Cod 0 Puncte
13 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:51:60 Timp 201 Cod 0 Puncte
14 Burghelea Liliana Valeria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:52:73 Timp 3189 Cod 0 Puncte
15 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:58:12 Timp 244 Cod 0 Puncte
16 Penciulescu Stefania Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:59:21 Timp 199 Cod 0 Puncte
17 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 05:01:93 Timp 829 Cod 0 Puncte
18 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:04:94 Timp 161 Cod 0 Puncte
19 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:05:21 Timp 337 Cod 0 Puncte
20 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:07:20 Timp 1473 Cod 0 Puncte
21 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:23:80 Timp 316 Cod 0 Puncte

3. 100 m spate (16-99F custom)

1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:05 Timp 386 Cod 0 Puncte
1 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:27 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Stirbei George Doru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:80 Timp 440 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 01:05:26 Timp 136 Cod 0 Puncte
3 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:08 Timp 90 Cod 0 Puncte
3 Ioanovici Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:83 Timp 389 Cod 0 Puncte
4 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 01:06:31 Timp 314 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:58 Timp 484 Cod 0 Puncte
5 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:74 Timp 229 Cod 0 Puncte
5 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:66 Timp 589 Cod 0 Puncte
6 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:85 Timp 173 Cod 0 Puncte
6 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:93 Timp 586 Cod 0 Puncte
7 Bekesi Tiberiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:33 Timp 438 Cod 0 Puncte
7 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:28 Timp 163 Cod 0 Puncte
8 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:92 Timp 460 Cod 0 Puncte
8 Otvos Klaudia Karmen Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:44 Timp 177 Cod 0 Puncte
9 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:66 Timp 1064 Cod 0 Puncte
9 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:86 Timp 482 Cod 0 Puncte
10 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:69 Timp 184 Cod 0 Puncte
10 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:83 Timp 591 Cod 0 Puncte
11 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:96 Timp 160 Cod 0 Puncte
11 Popa Nicolae Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:03:93 Timp 486 Cod 0 Puncte
12 Anghel Zenovie Viorel Liceul cu program sportiv Braila 01:04:54 Timp 513 Cod 0 Puncte
12 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:17 Timp 244 Cod 0 Puncte
13 Sava Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:04:71 Timp 540 Cod 0 Puncte
13 Roman Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:13:23 Timp 1003 Cod 0 Puncte
14 Obuf Oana Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:86 Timp 209 Cod 0 Puncte
14 Constantinescu Ion Catali Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:58 Timp 472 Cod 0 Puncte
15 Popescu Cleopatra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:15:39 Timp 140 Cod 0 Puncte
15 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:31 Timp 610 Cod 0 Puncte
16 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:33 Timp 337 Cod 0 Puncte
16 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:88 Timp 592 Cod 0 Puncte
17 Anton Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:21 Timp 530 Cod 0 Puncte
17 Simon Agota Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:39 Timp 139 Cod 0 Puncte
18 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:11:48 Timp 598 Cod 0 Puncte
18 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:01 Timp 316 Cod 0 Puncte
19 Isai Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:27:37 Timp 318 Cod 0 Puncte
19 Barboi Dan Ioan Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:12:42 Timp 605 Cod 0 Puncte
20 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:28:05 Timp 1110 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

4. 100 m fluture (18-99M custom)

1 Zisu Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:55 Timp 118 Cod 0 Puncte
1 Petcu Razvan Dragos Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:26 Timp 383 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Corina Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:20 Timp 5 Cod 0 Puncte
2 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:56:76 Timp 388 Cod 0 Puncte
3 Pantilimon Iuliana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:04:31 Timp 17 Cod 0 Puncte
3 Baroiu Nina Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:31 Timp 58 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:82 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:76 Timp 535 Cod 0 Puncte
5 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:19 Timp 459 Cod 0 Puncte
5 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:04:61 Timp 184 Cod 0 Puncte
6 Mihalache Florin Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 01:01:20 Timp 541 Cod 0 Puncte
6 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:04:83 Timp 247 Cod 0 Puncte
7 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:35 Timp 166 Cod 0 Puncte
7 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:08 Timp 525 Cod 0 Puncte
8 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:00 Timp 852 Cod 0 Puncte
9 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:60 Timp 591 Cod 0 Puncte
9 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:22 Timp 160 Cod 0 Puncte
10 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:27 Timp 201 Cod 0 Puncte
10 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:62 Timp 528 Cod 0 Puncte
11 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 01:10:72 Timp 304 Cod 0 Puncte
11 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:70 Timp 593 Cod 0 Puncte
12 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:70 Timp 3181 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:62 Timp 536 Cod 0 Puncte
13 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:02:83 Timp 586 Cod 0 Puncte
13 Obuf Oana Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:91 Timp 209 Cod 0 Puncte
14 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:86 Timp 1006 Cod 0 Puncte
14 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:09 Timp 161 Cod 0 Puncte
15 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:03:67 Timp 651 Cod 0 Puncte
15 Penciulescu Stefania Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:68 Timp 199 Cod 0 Puncte
16 Tera Melania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:15:38 Timp 152 Cod 0 Puncte
16 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:73 Timp 688 Cod 0 Puncte
17 Cane Ramona Florina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:65 Timp 133 Cod 0 Puncte
17 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:07 Timp 446 Cod 0 Puncte
18 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:56 Timp 316 Cod 0 Puncte
18 Sava Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:22 Timp 540 Cod 0 Puncte
19 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:97 Timp 3187 Cod 0 Puncte
19 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:10:53 Timp 598 Cod 0 Puncte
20 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:15 Timp 625 Cod 0 Puncte
20 Galateanu Daniela Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:23:94 Timp 2153 Cod 0 Puncte
21 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:36 Timp 905 Cod 0 Puncte
255 Constantinescu Ion Catali Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:74 Timp 472 Cod 0 Puncte

5. 800 m liber (16-99F custom)

1 Caslaru Beatrice Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 08:54:50 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Baroiu Nina Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:57:32 Timp 58 Cod 0 Puncte
3 Negrea Carla Creola Clubul Sportiv Scolar Resita 09:00:81 Timp 10 Cod 0 Puncte
4 Vintila Cristina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:01:45 Timp 94 Cod 0 Puncte
5 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:09:63 Timp 56 Cod 0 Puncte
6 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:19:79 Timp 193 Cod 0 Puncte
7 Buciu Ileana Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:23:51 Timp 59 Cod 0 Puncte
8 Stan Mona Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:35:19 Timp 180 Cod 0 Puncte
9 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 09:50:38 Timp 231 Cod 0 Puncte
10 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:51:47 Timp 309 Cod 0 Puncte
11 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:01:20 Timp 195 Cod 0 Puncte
12 Burghelea Liliana Valeria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:06:43 Timp 3189 Cod 0 Puncte
13 Penciulescu Stefania Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:20:51 Timp 199 Cod 0 Puncte
14 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 10:26:93 Timp 829 Cod 0 Puncte
15 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:38:93 Timp 1473 Cod 0 Puncte

6. 100 m mixt (18-99M custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:53:23 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:59:64 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Resita 04:04:20 Timp 0 Puncte
4 Liceul cu program sportiv Braila 04:04:97 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:06:19 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:17:40 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:22:01 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Scolar ARAD 04:35:81 Timp 0 Puncte
9 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:33:36 Timp 0 Puncte
10 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:37:18 Timp 0 Puncte
99 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:04:82 Timp 0 Puncte

7. 200 m mixt (18-99M custom)

1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:06:68 Timp 386 Cod 0 Puncte
1 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:19 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Calinescu Bogdan George Clubul Sportiv Scolar Resita 02:08:42 Timp 425 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 02:20:83 Timp 136 Cod 0 Puncte
3 Caslaru Beatrice Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 02:21:10 Timp 16 Cod 0 Puncte
3 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:10:24 Timp 393 Cod 0 Puncte
4 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:86 Timp 4 Cod 0 Puncte
4 Stirbei George Doru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:10:43 Timp 440 Cod 0 Puncte
5 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:22:03 Timp 230 Cod 0 Puncte
5 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:14:12 Timp 482 Cod 0 Puncte
6 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:15:92 Timp 462 Cod 0 Puncte
6 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:30:45 Timp 306 Cod 0 Puncte
7 Chiriac Radu Ionut Liceul cu program sportiv Braila 02:18:75 Timp 531 Cod 0 Puncte
7 Otvos Klaudia Karmen Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:32:89 Timp 177 Cod 0 Puncte
8 Popescu Catalin Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:20:11 Timp 456 Cod 0 Puncte
8 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:30 Timp 173 Cod 0 Puncte
9 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:32:59 Timp 1615 Cod 0 Puncte
9 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:26 Timp 528 Cod 0 Puncte
10 Craciun Petruta Liceul cu program sportiv Braila 02:35:50 Timp 138 Cod 0 Puncte
10 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:40 Timp 547 Cod 0 Puncte
11 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:20:67 Timp 623 Cod 0 Puncte
11 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:94 Timp 1064 Cod 0 Puncte
12 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:13 Timp 330 Cod 0 Puncte
12 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:20:79 Timp 593 Cod 0 Puncte
13 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:31 Timp 244 Cod 0 Puncte
13 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:95 Timp 522 Cod 0 Puncte
14 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:24:16 Timp 564 Cod 0 Puncte
14 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:44:58 Timp 337 Cod 0 Puncte
15 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:24:25 Timp 688 Cod 0 Puncte
15 Popescu Cleopatra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:46:89 Timp 140 Cod 0 Puncte
16 Bob Anca Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:47:06 Timp 1007 Cod 0 Puncte
17 Popa Nicolae Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:29:08 Timp 486 Cod 0 Puncte
18 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:31:16 Timp 634 Cod 0 Puncte
19 Albu Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:31:58 Timp 496 Cod 0 Puncte
255 Sorica Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:20:87 Timp 508 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

8. 200 m bras (16-99F custom)

1 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:93 Timp 1370 Cod 0 Puncte
1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:22:78 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:36:73 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:25 Timp 462 Cod 0 Puncte
3 Caslaru Beatrice Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 02:38:19 Timp 16 Cod 0 Puncte
3 Badros Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:31:07 Timp 506 Cod 0 Puncte
4 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:38:70 Timp 124 Cod 0 Puncte
4 Rachita Ciprian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:31:22 Timp 405 Cod 0 Puncte
5 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:44 Timp 547 Cod 0 Puncte
5 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:44:35 Timp 1615 Cod 0 Puncte
6 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:34:44 Timp 623 Cod 0 Puncte
6 Enache Adriana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:48:86 Timp 137 Cod 0 Puncte
7 Popa Irina Liceul cu program sportiv Braila 02:59:90 Timp 954 Cod 0 Puncte
7 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:39:72 Timp 608 Cod 0 Puncte
8 Astefanei Ancuta Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:01:30 Timp 353 Cod 0 Puncte
9 Sorica Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:90 Timp 508 Cod 0 Puncte
9 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:02:48 Timp 847 Cod 0 Puncte
10 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:03:30 Timp 915 Cod 0 Puncte
10 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:38:22 Timp 872 Cod 0 Puncte
11 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:05:95 Timp 3184 Cod 0 Puncte
11 Sava Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:40:32 Timp 540 Cod 0 Puncte
12 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:07:48 Timp 330 Cod 0 Puncte
12 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:41:37 Timp 564 Cod 0 Puncte
13 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:43:51 Timp 688 Cod 0 Puncte
13 Cane Ramona Florina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:07:86 Timp 133 Cod 0 Puncte
14 Ziegler Ramona Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:26:89 Timp 2602 Cod 0 Puncte
14 Popescu Catalin Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:45:85 Timp 456 Cod 0 Puncte
15 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:50:07 Timp 634 Cod 0 Puncte
16 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:50:18 Timp 920 Cod 0 Puncte
17 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:51:69 Timp 621 Cod 0 Puncte
18 Albu Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:55:20 Timp 496 Cod 0 Puncte
19 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:56:27 Timp 719 Cod 0 Puncte
20 Nagy Arpad Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:03:25 Timp 2042 Cod 0 Puncte
255 Giurcaneanu Matei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:38:98 Timp 398 Cod 0 Puncte

9. 1500 m liber (18-99M custom)

1 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16:06:03 Timp 420 Cod 0 Puncte
2 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 16:29:70 Timp 607 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16:36:76 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17:05:28 Timp 585 Cod 0 Puncte
5 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18:26:61 Timp 620 Cod 0 Puncte

10. 200 m liber (16-99F custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 08:30:60 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:37:55 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:41:01 Timp 0 Puncte
4 Liceul cu program sportiv Braila 08:50:99 Timp 0 Puncte
5 Sport Club Municipal Bacau 09:17:83 Timp 0 Puncte
6 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:23:72 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:53:12 Timp 0 Puncte
8 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:37:45 Timp 0 Puncte

11. 50 m liber (16-99F custom)

1 Ioanovici Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:57 Timp 389 Cod 0 Puncte
1 Trufasu Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:42 Timp 89 Cod 0 Puncte
2 Petcu Razvan Dragos Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:23:72 Timp 383 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:57 Timp 119 Cod 0 Puncte
3 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:61 Timp 120 Cod 0 Puncte
3 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:89 Timp 446 Cod 0 Puncte
4 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:60 Timp 852 Cod 0 Puncte
4 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:08 Timp 403 Cod 0 Puncte
5 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:95 Timp 90 Cod 0 Puncte
5 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:24:57 Timp 872 Cod 0 Puncte
6 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:74 Timp 388 Cod 0 Puncte
6 Baroiu Nina Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:02 Timp 58 Cod 0 Puncte
7 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:97 Timp 459 Cod 0 Puncte
7 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:63 Timp 173 Cod 0 Puncte
8 Vintila Cristina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:70 Timp 94 Cod 0 Puncte
8 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:99 Timp 535 Cod 0 Puncte
9 Buciu Ileana Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:76 Timp 59 Cod 0 Puncte
9 Puiu Ion Liceul cu program sportiv Braila 00:25:20 Timp 542 Cod 0 Puncte
10 Pantilimon Iuliana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:77 Timp 17 Cod 0 Puncte
10 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:51 Timp 533 Cod 0 Puncte
11 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:83 Timp 160 Cod 0 Puncte
11 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:82 Timp 585 Cod 0 Puncte
12 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:97 Timp 184 Cod 0 Puncte
12 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:94 Timp 482 Cod 0 Puncte
13 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:08 Timp 468 Cod 0 Puncte
13 Otvos Klaudia Karmen Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:31 Timp 177 Cod 0 Puncte
14 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:34 Timp 592 Cod 0 Puncte
14 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:46 Timp 330 Cod 0 Puncte
15 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:71 Timp 163 Cod 0 Puncte
15 Anton Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:26:48 Timp 530 Cod 0 Puncte
16 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:97 Timp 1064 Cod 0 Puncte
16 Bekesi Tiberiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:57 Timp 438 Cod 0 Puncte
17 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:83 Timp 244 Cod 0 Puncte
17 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:26 Timp 525 Cod 0 Puncte
18 Meriu Dan Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:26:29 Timp 494 Cod 0 Puncte
18 Bob Anca Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:94 Timp 1007 Cod 0 Puncte
19 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:56 Timp 593 Cod 0 Puncte
19 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:01 Timp 337 Cod 0 Puncte
20 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:76 Timp 528 Cod 0 Puncte
20 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 00:30:14 Timp 231 Cod 0 Puncte
21 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 00:30:16 Timp 829 Cod 0 Puncte
21 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:83 Timp 591 Cod 0 Puncte
22 Szasz Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:24 Timp 1002 Cod 0 Puncte
22 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:91 Timp 631 Cod 0 Puncte
23 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:28 Timp 161 Cod 0 Puncte
23 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:94 Timp 1041 Cod 0 Puncte
24 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:96 Timp 522 Cod 0 Puncte
24 Chiriac Radu Ionut Liceul cu program sportiv Braila 00:26:96 Timp 531 Cod 0 Puncte
24 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 00:30:29 Timp 304 Cod 0 Puncte
25 Damian Adina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 00:30:47 Timp 294 Cod 0 Puncte
26 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:58 Timp 201 Cod 0 Puncte
26 Mihalache Florin Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 00:26:99 Timp 541 Cod 0 Puncte
27 Molnar Emese Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:73 Timp 208 Cod 0 Puncte
27 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:09 Timp 621 Cod 0 Puncte
28 Simon Agota Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:84 Timp 139 Cod 0 Puncte
28 Pop Lelia Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:84 Timp 984 Cod 0 Puncte
28 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:11 Timp 1006 Cod 0 Puncte
29 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:24 Timp 651 Cod 0 Puncte
30 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:27:28 Timp 623 Cod 0 Puncte
30 Sora Ionela Zizica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:07 Timp 42 Cod 0 Puncte
31 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:31 Timp 620 Cod 0 Puncte
31 Penciulescu Stefania Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:41 Timp 199 Cod 0 Puncte
32 Burghelea Liliana Valeria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:20 Timp 3189 Cod 0 Puncte
32 Constantinescu Ion Catali Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:42 Timp 472 Cod 0 Puncte
33 Tera Melania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:36 Timp 152 Cod 0 Puncte
33 Barboi Dan Ioan Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:27:50 Timp 605 Cod 0 Puncte
34 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:38 Timp 316 Cod 0 Puncte
34 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:27:93 Timp 920 Cod 0 Puncte
35 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:53 Timp 1473 Cod 0 Puncte
35 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:05 Timp 905 Cod 0 Puncte
36 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:13 Timp 625 Cod 0 Puncte
36 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:53 Timp 3187 Cod 0 Puncte
37 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:55 Timp 3181 Cod 0 Puncte
38 Galateanu Daniela Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:30 Timp 2153 Cod 0 Puncte
39 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:50 Timp 1110 Cod 0 Puncte

12. 200 m spate (16-99F custom)

1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:01:32 Timp 386 Cod 0 Puncte
1 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 02:19:40 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Stirbei George Doru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:08:37 Timp 440 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 02:21:81 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:22:00 Timp 229 Cod 0 Puncte
3 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:08:60 Timp 586 Cod 0 Puncte
4 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:17 Timp 173 Cod 0 Puncte
4 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:09:25 Timp 460 Cod 0 Puncte
5 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:28:12 Timp 195 Cod 0 Puncte
5 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:10:26 Timp 484 Cod 0 Puncte
6 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:34 Timp 163 Cod 0 Puncte
6 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:10:54 Timp 589 Cod 0 Puncte
7 Bekesi Tiberiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:13:52 Timp 438 Cod 0 Puncte
7 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:95 Timp 1064 Cod 0 Puncte
8 Anghel Zenovie Viorel Liceul cu program sportiv Braila 02:19:66 Timp 513 Cod 0 Puncte
8 Otvos Klaudia Karmen Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:33:05 Timp 177 Cod 0 Puncte
9 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:35:32 Timp 244 Cod 0 Puncte
9 Popa Nicolae Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:18:45 Timp 486 Cod 0 Puncte
10 Obuf Oana Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:40 Timp 209 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:55 Timp 536 Cod 0 Puncte
11 Roman Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:38:67 Timp 1003 Cod 0 Puncte
11 Sava Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:23:75 Timp 540 Cod 0 Puncte
12 Popescu Cleopatra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:29 Timp 140 Cod 0 Puncte
12 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:24:39 Timp 610 Cod 0 Puncte
13 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:41:81 Timp 337 Cod 0 Puncte
14 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:46:02 Timp 316 Cod 0 Puncte
15 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:03:12 Timp 1110 Cod 0 Puncte
255 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:29:93 Timp 592 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

13. 200 m fluture (18-99M custom)

1 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:03:19 Timp 393 Cod 0 Puncte
1 Zisu Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:16:66 Timp 118 Cod 0 Puncte
2 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:03:52 Timp 386 Cod 0 Puncte
2 Pantilimon Iuliana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:18:14 Timp 17 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Corina Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:71 Timp 5 Cod 0 Puncte
3 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:03:70 Timp 420 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:16 Timp 166 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:05:86 Timp 484 Cod 0 Puncte
5 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:14:38 Timp 591 Cod 0 Puncte
5 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:22:08 Timp 247 Cod 0 Puncte
6 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:99 Timp 528 Cod 0 Puncte
6 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:26:70 Timp 184 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Ion Catali Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:19:29 Timp 472 Cod 0 Puncte
7 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:44 Timp 201 Cod 0 Puncte
8 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:20:10 Timp 651 Cod 0 Puncte
8 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:66 Timp 3181 Cod 0 Puncte
9 Craciun Petruta Liceul cu program sportiv Braila 02:31:81 Timp 138 Cod 0 Puncte
9 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:44 Timp 688 Cod 0 Puncte
10 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 02:39:94 Timp 304 Cod 0 Puncte
10 Mihalache Florin Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 02:30:36 Timp 541 Cod 0 Puncte
11 Tera Melania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:44:81 Timp 152 Cod 0 Puncte
12 Cane Ramona Florina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:45:88 Timp 133 Cod 0 Puncte
13 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:47:43 Timp 3187 Cod 0 Puncte

14. 100 m liber (18-99M custom)

1 Dobrescu Liliana Luminita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:90 Timp 2 Cod 0 Puncte
1 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:51:06 Timp 403 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:98 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Ioanovici Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:51:36 Timp 389 Cod 0 Puncte
3 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:51:52 Timp 446 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:32 Timp 119 Cod 0 Puncte
4 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:29 Timp 388 Cod 0 Puncte
4 Trufasu Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:82 Timp 89 Cod 0 Puncte
5 Calinescu Bogdan George Clubul Sportiv Scolar Resita 00:53:33 Timp 425 Cod 0 Puncte
5 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:31 Timp 4 Cod 0 Puncte
6 Stirbei George Doru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:53 Timp 440 Cod 0 Puncte
6 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:33 Timp 124 Cod 0 Puncte
7 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:19 Timp 459 Cod 0 Puncte
7 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 00:59:91 Timp 314 Cod 0 Puncte
8 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:45 Timp 852 Cod 0 Puncte
8 Petcu Razvan Dragos Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:27 Timp 383 Cod 0 Puncte
9 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:64 Timp 90 Cod 0 Puncte
9 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:53:28 Timp 460 Cod 0 Puncte
10 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:37 Timp 535 Cod 0 Puncte
10 Stan Mona Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:00 Timp 180 Cod 0 Puncte
11 Gagiu Daniel Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:54:97 Timp 462 Cod 0 Puncte
11 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:10 Timp 160 Cod 0 Puncte
12 Puiu Ion Liceul cu program sportiv Braila 00:55:36 Timp 542 Cod 0 Puncte
12 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:38 Timp 330 Cod 0 Puncte
13 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:45 Timp 309 Cod 0 Puncte
13 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:55:61 Timp 476 Cod 0 Puncte
14 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:48 Timp 1615 Cod 0 Puncte
14 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:85 Timp 482 Cod 0 Puncte
15 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:03:79 Timp 184 Cod 0 Puncte
15 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:22 Timp 585 Cod 0 Puncte
16 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:85 Timp 468 Cod 0 Puncte
16 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:04:38 Timp 231 Cod 0 Puncte
17 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:33 Timp 244 Cod 0 Puncte
17 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:22 Timp 533 Cod 0 Puncte
18 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:77 Timp 195 Cod 0 Puncte
18 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:50 Timp 525 Cod 0 Puncte
19 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:56:67 Timp 522 Cod 0 Puncte
19 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:04:87 Timp 829 Cod 0 Puncte
20 Bekesi Tiberiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:93 Timp 438 Cod 0 Puncte
20 Otvos Klaudia Karmen Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:09 Timp 177 Cod 0 Puncte
21 Anghel Zenovie Viorel Liceul cu program sportiv Braila 00:57:19 Timp 513 Cod 0 Puncte
21 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:17 Timp 173 Cod 0 Puncte
22 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:57:20 Timp 586 Cod 0 Puncte
22 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:26 Timp 1064 Cod 0 Puncte
23 Obuf Oana Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:32 Timp 209 Cod 0 Puncte
23 Rachita Ciprian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:69 Timp 405 Cod 0 Puncte
24 Damian Adina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:05:35 Timp 294 Cod 0 Puncte
24 Popescu Catalin Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:80 Timp 456 Cod 0 Puncte
25 Meriu Dan Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:58:02 Timp 494 Cod 0 Puncte
25 Bob Anca Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:77 Timp 1007 Cod 0 Puncte
26 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:08 Timp 631 Cod 0 Puncte
26 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:83 Timp 337 Cod 0 Puncte
27 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:19 Timp 592 Cod 0 Puncte
27 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:06 Timp 161 Cod 0 Puncte
28 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:19 Timp 229 Cod 0 Puncte
28 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:40 Timp 593 Cod 0 Puncte
29 Popa Irina Liceul cu program sportiv Braila 01:06:28 Timp 954 Cod 0 Puncte
29 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:67 Timp 620 Cod 0 Puncte
30 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:58:87 Timp 623 Cod 0 Puncte
30 Penciulescu Stefania Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:55 Timp 199 Cod 0 Puncte
31 Popa Nicolae Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:97 Timp 486 Cod 0 Puncte
31 Molnar Emese Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:07:54 Timp 208 Cod 0 Puncte
32 Anton Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:59:27 Timp 530 Cod 0 Puncte
32 Burghelea Liliana Valeria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:88 Timp 3189 Cod 0 Puncte
33 Simon Agota Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:13 Timp 139 Cod 0 Puncte
33 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:40 Timp 1006 Cod 0 Puncte
34 Szasz Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:59 Timp 1002 Cod 0 Puncte
34 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:46 Timp 610 Cod 0 Puncte
35 Popescu Cleopatra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:80 Timp 140 Cod 0 Puncte
35 Albu Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:98 Timp 496 Cod 0 Puncte
36 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:00:17 Timp 1177 Cod 0 Puncte
36 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:09:41 Timp 915 Cod 0 Puncte
37 Sava Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:01:26 Timp 540 Cod 0 Puncte
37 Pop Lelia Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:48 Timp 984 Cod 0 Puncte
38 Badros Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:01:36 Timp 506 Cod 0 Puncte
38 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:68 Timp 1473 Cod 0 Puncte
39 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:34 Timp 316 Cod 0 Puncte
39 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:43 Timp 634 Cod 0 Puncte
40 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:54 Timp 1110 Cod 0 Puncte
40 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:01:50 Timp 920 Cod 0 Puncte
41 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:17 Timp 564 Cod 0 Puncte
42 Barboi Dan Ioan Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:02:20 Timp 605 Cod 0 Puncte
43 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:73 Timp 905 Cod 0 Puncte
44 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:26 Timp 625 Cod 0 Puncte
45 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:04:32 Timp 598 Cod 0 Puncte
46 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:54 Timp 547 Cod 0 Puncte

Ziua 5 sesiunea 1

15. 100 m liber (16-99F custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:52:98 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:28:60 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:42:21 Timp 0 Puncte
4 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:46:65 Timp 0 Puncte
5 Liceul cu program sportiv Braila 03:48:82 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:48:86 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:58:19 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Scolar ARAD 04:03:88 Timp 0 Puncte
9 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:04:83 Timp 0 Puncte
99 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:54:47 Timp 0 Puncte

16. 200 m liber (16-99F custom)

1 Dobrescu Liliana Luminita Clubul Sportiv Scolar Resita 02:02:76 Timp 2 Cod 0 Puncte
1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:52:24 Timp 386 Cod 0 Puncte
2 Zisu Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:03:33 Timp 118 Cod 0 Puncte
2 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:56:20 Timp 460 Cod 0 Puncte
3 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:56:69 Timp 388 Cod 0 Puncte
3 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:03:36 Timp 120 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:57:45 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:04:04 Timp 119 Cod 0 Puncte
5 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:57:95 Timp 459 Cod 0 Puncte
5 Negrea Carla Creola Clubul Sportiv Scolar Resita 02:04:35 Timp 10 Cod 0 Puncte
6 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:01:69 Timp 468 Cod 0 Puncte
6 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 02:07:73 Timp 314 Cod 0 Puncte
7 Baroiu Nina Diana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:45 Timp 58 Cod 0 Puncte
7 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:02:24 Timp 585 Cod 0 Puncte
8 Buciu Ileana Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:94 Timp 59 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:02:61 Timp 536 Cod 0 Puncte
9 Vintila Cristina Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:30 Timp 94 Cod 0 Puncte
9 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:02:08 Timp 525 Cod 0 Puncte
10 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:02:17 Timp 533 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:94 Timp 166 Cod 0 Puncte
11 Puiu Ion Liceul cu program sportiv Braila 02:04:06 Timp 542 Cod 0 Puncte
11 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:07 Timp 193 Cod 0 Puncte
12 Oprea Iulia Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:46 Timp 160 Cod 0 Puncte
12 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:04:61 Timp 591 Cod 0 Puncte
13 Stan Mona Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:14:85 Timp 180 Cod 0 Puncte
13 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:04:80 Timp 522 Cod 0 Puncte
14 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:93 Timp 306 Cod 0 Puncte
14 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:07:06 Timp 608 Cod 0 Puncte
15 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:68 Timp 309 Cod 0 Puncte
15 Meriu Dan Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:07:92 Timp 494 Cod 0 Puncte
16 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:08:61 Timp 631 Cod 0 Puncte
16 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:13 Timp 852 Cod 0 Puncte
17 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:08:47 Timp 592 Cod 0 Puncte
17 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:30 Timp 195 Cod 0 Puncte
18 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 02:18:81 Timp 231 Cod 0 Puncte
18 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:09:32 Timp 651 Cod 0 Puncte
19 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:65 Timp 330 Cod 0 Puncte
19 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:43 Timp 593 Cod 0 Puncte
20 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:72 Timp 163 Cod 0 Puncte
20 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:10:65 Timp 620 Cod 0 Puncte
21 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:11:50 Timp 610 Cod 0 Puncte
21 Damian Adina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 02:20:55 Timp 294 Cod 0 Puncte
22 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:13:49 Timp 1006 Cod 0 Puncte
22 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 02:20:83 Timp 829 Cod 0 Puncte
23 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:20:84 Timp 201 Cod 0 Puncte
23 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:15:18 Timp 634 Cod 0 Puncte
24 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 02:21:35 Timp 304 Cod 0 Puncte
24 Albu Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:15:76 Timp 496 Cod 0 Puncte
25 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:22:54 Timp 244 Cod 0 Puncte
25 Popa Nicolae Ciprian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:16:48 Timp 486 Cod 0 Puncte
26 Burghelea Liliana Valeria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:13 Timp 3189 Cod 0 Puncte
26 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:20:78 Timp 905 Cod 0 Puncte
27 Penciulescu Stefania Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:23:15 Timp 199 Cod 0 Puncte
27 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:29:78 Timp 625 Cod 0 Puncte
28 Popa Irina Liceul cu program sportiv Braila 02:23:80 Timp 954 Cod 0 Puncte
29 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:25:09 Timp 161 Cod 0 Puncte
30 Bob Anca Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:25:99 Timp 1007 Cod 0 Puncte
31 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:40 Timp 1064 Cod 0 Puncte
32 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:26:66 Timp 337 Cod 0 Puncte
33 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:53 Timp 1473 Cod 0 Puncte
34 Andrut Oana Adina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:32:37 Timp 316 Cod 0 Puncte
35 Cane Ramona Florina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:64 Timp 133 Cod 0 Puncte

17. 400 m mixt (16-99F custom)

1 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 04:52:89 Timp 136 Cod 0 Puncte
1 Bene Sergiu Iulian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:33:17 Timp 393 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 04:54:56 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:35:54 Timp 420 Cod 0 Puncte
3 Calinescu Bogdan George Clubul Sportiv Scolar Resita 04:40:26 Timp 425 Cod 0 Puncte
3 Caslaru Beatrice Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 04:54:85 Timp 16 Cod 0 Puncte
4 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:08:38 Timp 56 Cod 0 Puncte
4 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 04:46:48 Timp 535 Cod 0 Puncte
5 Pantilimon Iuliana Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 05:08:72 Timp 17 Cod 0 Puncte
5 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:51:40 Timp 528 Cod 0 Puncte
6 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:54:73 Timp 586 Cod 0 Puncte
6 Enache Adriana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:15:43 Timp 137 Cod 0 Puncte
7 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:59:59 Timp 593 Cod 0 Puncte
7 Craciun Petruta Liceul cu program sportiv Braila 05:24:91 Timp 138 Cod 0 Puncte
8 Sorica Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:02:40 Timp 508 Cod 0 Puncte
9 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:56:11 Timp 547 Cod 0 Puncte
9 Obuf Oana Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:31:21 Timp 209 Cod 0 Puncte
10 Chiriac Radu Ionut Liceul cu program sportiv Braila 04:58:87 Timp 531 Cod 0 Puncte
10 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 05:31:93 Timp 1615 Cod 0 Puncte
11 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:59:89 Timp 688 Cod 0 Puncte
12 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:00:35 Timp 564 Cod 0 Puncte
255 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:25:67 Timp 229 Cod 0 Puncte