Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionat NaĊ£ional de Masters

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 800 m liber (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Balan Andreea Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 09:55:79 Timp 9214 Cod 0 Puncte
2 Vlad Denisa-Marilena Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 10:53:84 Timp 20478 Cod 0 Puncte
3 Pop Diana Anamaria A.C.S. SWIM 21 - Oradea 11:06:87 Timp 20323 Cod 0 Puncte
4 Bigea Magdalena Luisiana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 12:22:46 Timp 20279 Cod 0 Puncte
5 Boldan Anca Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 14:47:39 Timp 20444 Cod 0 Puncte
6 Ilie Elena Monica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:57:52 Timp 17662 Cod 0 Puncte

2. 800 m liber (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Gherghel Ioan Stefan Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 09:21:76 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Bursuc Liviu Vasile Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 10:51:60 Timp 20377 Cod 0 Puncte
3 Pintican Cristian Octav Clubul Sportiv Municipal Arad 11:00:74 Timp 20326 Cod 0 Puncte
4 Stoica Octavian Sorin Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 11:02:52 Timp 20385 Cod 0 Puncte
5 Fratila Serban Florin Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 11:24:85 Timp 20343 Cod 0 Puncte
6 Miron Remus Marian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 11:27:53 Timp 20134 Cod 0 Puncte
7 Georgescu Andrei-Vladimir Clubul Sportiv Municipal Arad 11:42:90 Timp 22726 Cod 0 Puncte
8 Gavris Alexandru Lucian A.C.S. SWIM 21 - Oradea 12:13:89 Timp 20276 Cod 0 Puncte
9 Stroe Teodor Adrian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 12:22:45 Timp 20454 Cod 0 Puncte
10 Banciog Marcel Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 12:54:11 Timp 20248 Cod 0 Puncte
11 Micu Adrian Viorel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 13:25:63 Timp 22654 Cod 0 Puncte
12 Valan Cristian George Clubul Sportiv Municipal Arad 13:31:49 Timp 20480 Cod 0 Puncte
13 Goga Octavian Razvan Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 13:46:44 Timp 20384 Cod 0 Puncte
14 Dontu Romeo Clubul Sportiv Tribeach Brasov 13:50:69 Timp 20181 Cod 0 Puncte
15 Gilca Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14:32:41 Timp 20459 Cod 0 Puncte
16 Neagu Dragos Constantin Club Sportiv Aquasport Timisoara 15:15:77 Timp 22713 Cod 0 Puncte
17 Arvinti Adrian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Arad 15:31:76 Timp 22024 Cod 0 Puncte
18 Rusu Norbert Nicolae Clubul Sportiv Municipal Arad 15:43:53 Timp 20301 Cod 0 Puncte
19 Nagy Mihai Clubul Sportiv Tribeach Brasov 16:39:04 Timp 20353 Cod 0 Puncte
20 Veia Gabriel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 16:56:15 Timp 21872 Cod 0 Puncte
21 Ciuciu Ioan Marian Clubul Sportiv Municipal Arad 18:37:69 Timp 20329 Cod 0 Puncte
22 Soos Vilmos Iozsef Clubul Sportiv Municipal Timisoara 19:50:92 Timp 20098 Cod 0 Puncte
23 Radu Cristian As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 88:88:88 Timp 22673 Cod 0 Puncte
24 Popescu Rancezi Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99 Timp 20177 Cod 0 Puncte
25 Preda Gheorghe Dorin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 20288 Cod 0 Puncte

3. 200 m fluture (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Nicolau Mihaela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:25:92 Timp 20256 Cod 0 Puncte

4. 200 m fluture (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Zaharia Flavius Angel As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:58:04 Timp 9066 Cod 0 Puncte
2 Stroe Teodor Adrian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 03:39:92 Timp 20454 Cod 0 Puncte
3 Dontu Romeo Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:42:41 Timp 20181 Cod 0 Puncte
4 Arvinti Adrian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 22024 Cod 0 Puncte

5. 200 m bras (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Balan Andreea Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:03:32 Timp 9214 Cod 0 Puncte
2 Laszlo Giulia Roxana Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:38:77 Timp 20027 Cod 0 Puncte
3 Hodina Mihaela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:56:81 Timp 20257 Cod 0 Puncte
4 Szilasi Monica Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 04:00:98 Timp 20470 Cod 0 Puncte
5 Mihailescu Nicole Cristin Clubul Sportiv Tribeach Brasov 04:18:80 Timp 20052 Cod 0 Puncte
6 Demenyi Yvonne Christa Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 04:39:46 Timp 20014 Cod 0 Puncte

6. 200 m bras (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Nas Bogdan Emil Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:47:11 Timp 22709 Cod 0 Puncte
2 Demeny Attila As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 02:50:40 Timp 20486 Cod 0 Puncte
3 Zaharia Flavius Angel As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:00:51 Timp 9066 Cod 0 Puncte
4 Ibanisteanu Bogdan Marian Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:04:17 Timp 20349 Cod 0 Puncte
5 Rasadean Marcel Florentin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:04:44 Timp 20473 Cod 0 Puncte
6 Coltoi Mircea Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:05:06 Timp 800 Cod 0 Puncte
7 Miron Remus Marian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:07:19 Timp 20134 Cod 0 Puncte
8 Vladescu Ionut Catalin Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:09:95 Timp 20475 Cod 0 Puncte
9 Marin Bogdan Alexandru As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:12:23 Timp 17141 Cod 0 Puncte
10 Hitter Istvan Zsolt Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 03:14:66 Timp 20393 Cod 0 Puncte
11 Nicule Bogdan Dimitrie Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 03:15:22 Timp 20336 Cod 0 Puncte
12 Liptak Martin Clubul Sportiv Municipal Arad 03:16:53 Timp 20308 Cod 0 Puncte
13 Bodnariuc Constantin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:19:60 Timp 20450 Cod 0 Puncte
14 Banciog Marcel Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:23:26 Timp 20248 Cod 0 Puncte
15 Georgescu Andrei-Vladimir Clubul Sportiv Municipal Arad 03:25:90 Timp 22726 Cod 0 Puncte
16 Iliescu Vlad Emilian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:30:47 Timp 20697 Cod 0 Puncte
17 Iosifescu Ionut Gabriel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:33:35 Timp 20238 Cod 0 Puncte
18 Salajan Aurel Constantin A.C.S. SWIM 21 - Oradea 03:35:59 Timp 20322 Cod 0 Puncte
19 Curticapean Ioan Aurelian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:41:07 Timp 20136 Cod 0 Puncte
20 Preda Gheorghe Dorin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:55:48 Timp 20288 Cod 0 Puncte
21 Onea Stefan Traian Clubul Sportiv Municipal Arad 04:02:11 Timp 20400 Cod 0 Puncte
22 Rusu Norbert Nicolae Clubul Sportiv Municipal Arad 04:13:10 Timp 20301 Cod 0 Puncte
23 Mladin Cristian Lucian Clubul Sportiv Municipal Arad 04:13:50 Timp 20311 Cod 0 Puncte
24 Rata Liviu Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 04:14:59 Timp 20244 Cod 0 Puncte
25 Retezar Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 04:34:45 Timp 20376 Cod 0 Puncte
26 Soos Vilmos Iozsef Clubul Sportiv Municipal Timisoara 05:19:08 Timp 20098 Cod 0 Puncte
27 Follert Juliu Eugen Lehel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 05:55:33 Timp 20316 Cod 0 Puncte
28 Stroe Victor Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 20483 Cod 0 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

1. 200 m liber (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Coicici Miroslav Radu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:04:95 Timp 20350 Cod 0 Puncte
2 Zaharia Flavius Angel As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:21:66 Timp 9066 Cod 0 Puncte
3 Stoica Octavian Sorin Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 02:24:19 Timp 20385 Cod 0 Puncte
4 Stertl Cristian Ioan Clubul Sportiv Municipal Arad 02:26:34 Timp 20306 Cod 0 Puncte
5 Fratila Serban Florin Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:31:26 Timp 20343 Cod 0 Puncte
6 Nicule Bogdan Dimitrie Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 02:32:13 Timp 20336 Cod 0 Puncte
7 Georgescu Andrei-Vladimir Clubul Sportiv Municipal Arad 02:34:82 Timp 22726 Cod 0 Puncte
8 Gavris Alexandru Lucian A.C.S. SWIM 21 - Oradea 02:38:48 Timp 20276 Cod 0 Puncte
9 Nasturel David Constantin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:48:44 Timp 20033 Cod 0 Puncte
10 Tomos Florin Traian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:49:75 Timp 22712 Cod 0 Puncte
11 Mesteru Marius Gabriel A.C.S. SWIM 21 - Oradea 02:49:81 Timp 21973 Cod 0 Puncte
12 Enache Mihai Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:52:59 Timp 20314 Cod 0 Puncte
13 Dobre Andrei Emilian Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:59:07 Timp 22028 Cod 0 Puncte
14 Valan Cristian George Clubul Sportiv Municipal Arad 03:06:37 Timp 20480 Cod 0 Puncte
15 Bucur Adrian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:08:09 Timp 20698 Cod 0 Puncte
16 Goga Octavian Razvan Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 03:13:91 Timp 20384 Cod 0 Puncte
17 Preda Gheorghe Dorin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:16:35 Timp 20288 Cod 0 Puncte
18 Mihalcea Vasilica Adrian Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:30:48 Timp 22710 Cod 0 Puncte
19 Nagy Mihai Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:34:47 Timp 20353 Cod 0 Puncte
20 Mladin Cristian Lucian Clubul Sportiv Municipal Arad 03:40:16 Timp 20311 Cod 0 Puncte
21 Ciuciu Ioan Marian Clubul Sportiv Municipal Arad 04:07:03 Timp 20329 Cod 0 Puncte
22 Soos Vilmos Iozsef Clubul Sportiv Municipal Timisoara 04:33:56 Timp 20098 Cod 0 Puncte
23 Arvinti Adrian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 22024 Cod 0 Puncte
24 Sorescu Adrian Flaviu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 21626 Cod 0 Puncte
25 Rusu Norbert Nicolae Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 20301 Cod 0 Puncte
26 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 7192 Cod 0 Puncte

2. 200 m liber (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Balan Andreea Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:18:48 Timp 9214 Cod 0 Puncte
2 Vlad Denisa-Marilena Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 02:27:99 Timp 20478 Cod 0 Puncte
3 Pop Diana Anamaria A.C.S. SWIM 21 - Oradea 02:29:48 Timp 20323 Cod 0 Puncte
4 Bigea Magdalena Luisiana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:48:13 Timp 20279 Cod 0 Puncte
5 Medrea Ligia Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 02:50:15 Timp 20271 Cod 0 Puncte
6 Moise Diana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:19:92 Timp 20332 Cod 0 Puncte
7 Milos Anca Laura Clubul Sportiv Municipal Arad 03:36:30 Timp 20327 Cod 0 Puncte
8 Voicu Gabriela Mirela Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 20053 Cod 0 Puncte

3. 50 m fluture (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Gherghel Ioan Stefan Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:26:81 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Borbileanu Paul Mihai Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:28:08 Timp 7342 Cod 0 Puncte
3 Sararu Marco Loren Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:28:34 Timp 20451 Cod 0 Puncte
4 Dobra Vladut Alexandru Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:28:58 Timp 7677 Cod 0 Puncte
5 Demeny Attila As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:28:83 Timp 20486 Cod 0 Puncte
6 Pirjol Dan Ionut Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:29:18 Timp 20472 Cod 0 Puncte
7 Pintican Cristian Octav Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:19 Timp 20326 Cod 0 Puncte
8 Bodoni Botond As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:29:28 Timp 6845 Cod 0 Puncte
9 Vladescu Ionut Catalin Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:30:69 Timp 20475 Cod 0 Puncte
10 Bursuc Liviu Vasile Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:31:19 Timp 20377 Cod 0 Puncte
11 Coltoi Mircea Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:41 Timp 800 Cod 0 Puncte
12 Iovin Catalin Florin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:31:66 Timp 20130 Cod 0 Puncte
13 Cozariuc Andrei As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:32:00 Timp 20474 Cod 0 Puncte
14 Nagy Csaba Tiberiu Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:07 Timp 20300 Cod 0 Puncte
15 Nemet Cristian Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:32:44 Timp 22724 Cod 0 Puncte
16 Stroe Teodor Adrian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:33:63 Timp 20454 Cod 0 Puncte
17 Salajan Aurel Constantin A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:33:93 Timp 20322 Cod 0 Puncte
18 Buzatu Valeriu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:33:99 Timp 20007 Cod 0 Puncte
19 Ene Florin Robert As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:34:80 Timp 17142 Cod 0 Puncte
20 Karpati Adalbert Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:64 Timp 20303 Cod 0 Puncte
21 Dontu Romeo Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:40:13 Timp 20181 Cod 0 Puncte
22 Nuteanu Teodor Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:44:68 Timp 20208 Cod 0 Puncte
23 Fekete Francisc Iosif Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:45:16 Timp 20405 Cod 0 Puncte
24 Veia Gabriel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:46:88 Timp 21872 Cod 0 Puncte
25 Sorescu Adrian Flaviu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:54:70 Timp 21626 Cod 0 Puncte
26 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 7192 Cod 0 Puncte

4. 50 m fluture (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Nicolau Mihaela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:17 Timp 20256 Cod 0 Puncte
2 Achim Cristina Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:40:03 Timp 20085 Cod 0 Puncte
3 Voicu Gabriela Mirela Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 20053 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Pintican Cristian Octav Clubul Sportiv Municipal Arad 01:09:86 Timp 20326 Cod 0 Puncte
2 Bursuc Liviu Vasile Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:15:75 Timp 20377 Cod 0 Puncte
3 Rasadean Marcel Florentin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:16:52 Timp 20473 Cod 0 Puncte
4 Pirjol Dan Ionut Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:16:69 Timp 20472 Cod 0 Puncte
5 Bodoni Botond As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 01:17:18 Timp 6845 Cod 0 Puncte
6 Botezatu Zlatan Honoriu Clubul Sportiv Municipal Arad 01:18:62 Timp 20305 Cod 0 Puncte
7 Zaharia Flavius Angel As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:22:12 Timp 9066 Cod 0 Puncte
8 Gavris Alexandru Lucian A.C.S. SWIM 21 - Oradea 01:23:10 Timp 20276 Cod 0 Puncte
9 Marin Bogdan Alexandru As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:26:37 Timp 17141 Cod 0 Puncte
10 Botezatu Zlatan Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 01:27:42 Timp 8104 Cod 0 Puncte
11 Nasturel David Constantin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:29:53 Timp 20033 Cod 0 Puncte
12 Nuteanu Teodor Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:42:92 Timp 20208 Cod 0 Puncte
13 Dumitrascu Vekas Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 01:43:02 Timp 20299 Cod 0 Puncte
14 Dontu Romeo Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:43:19 Timp 20181 Cod 0 Puncte
15 Preda Gheorghe Dorin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:43:76 Timp 20288 Cod 0 Puncte
16 Mladin Cristian Lucian Clubul Sportiv Municipal Arad 01:43:94 Timp 20311 Cod 0 Puncte
17 Rata Liviu Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:48:69 Timp 20244 Cod 0 Puncte
18 Rusu Norbert Nicolae Clubul Sportiv Municipal Arad 01:50:05 Timp 20301 Cod 0 Puncte
19 Iosifescu Ionut Gabriel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:53:95 Timp 20238 Cod 0 Puncte
20 Valan Cristian George Clubul Sportiv Municipal Arad 02:00:52 Timp 20480 Cod 0 Puncte
21 Trohani Gheorghe Clubul Sportiv Tribeach Brasov 02:12:44 Timp 20069 Cod 0 Puncte
22 Bogdan Traian Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:25:28 Timp 20005 Cod 0 Puncte
23 Stoenescu Emil Dan As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 04:17:78 Timp 20287 Cod 0 Puncte
24 Curticapean Ioan Aurelian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 20136 Cod 0 Puncte

6. 100 m spate (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Balan Andreea Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:22:36 Timp 9214 Cod 0 Puncte
2 Kovacs Delia Ana Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:26:38 Timp 20166 Cod 0 Puncte
3 Bigea Magdalena Luisiana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:27:77 Timp 20279 Cod 0 Puncte
4 Medrea Ligia Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:28:60 Timp 20271 Cod 0 Puncte
5 Szilasi Monica Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:43:55 Timp 20470 Cod 0 Puncte
6 Ianoli Mitrofan Anca Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:49:88 Timp 20061 Cod 0 Puncte
7 Kadam Claudia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:57:41 Timp 20380 Cod 0 Puncte
8 Mihailescu Nicole Cristin Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:58:73 Timp 20052 Cod 0 Puncte
9 Iana Dorina Maria Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:12:18 Timp 20022 Cod 0 Puncte

7. 50 m bras (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Sararu Marco Loren Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:32:49 Timp 20451 Cod 0 Puncte
2 Nas Bogdan Emil Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:32:58 Timp 22709 Cod 0 Puncte
3 Ibanisteanu Bogdan Marian Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:32:77 Timp 20349 Cod 0 Puncte
4 Ghimboasa Sergiu Mihai Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:33:54 Timp 22711 Cod 0 Puncte
5 Demeny Attila As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:33:63 Timp 20486 Cod 0 Puncte
6 Dobra Vladut Alexandru Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:34:89 Timp 7677 Cod 0 Puncte
7 Vladescu Ionut Catalin Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:96 Timp 20475 Cod 0 Puncte
8 Coltoi Mircea Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:15 Timp 800 Cod 0 Puncte
9 Iovin Catalin Florin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:37:54 Timp 20130 Cod 0 Puncte
10 Banciog Marcel Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:27 Timp 20248 Cod 0 Puncte
11 Nicule Bogdan Dimitrie Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:38:42 Timp 20336 Cod 0 Puncte
12 Hitter Istvan Zsolt Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:38:45 Timp 20393 Cod 0 Puncte
13 Miron Remus Marian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:38:73 Timp 20134 Cod 0 Puncte
14 Marin Bogdan Alexandru As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:38:83 Timp 17141 Cod 0 Puncte
15 Ene Florin Robert As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:68 Timp 17142 Cod 0 Puncte
16 Salajan Aurel Constantin A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:40:21 Timp 20322 Cod 0 Puncte
17 Nemet Cristian Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:41:97 Timp 22724 Cod 0 Puncte
18 Curticapean Ioan Aurelian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:42:36 Timp 20136 Cod 0 Puncte
19 Gilca Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:48 Timp 20459 Cod 0 Puncte
20 Iliescu Vlad Emilian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:84 Timp 20697 Cod 0 Puncte
21 Dobre Andrei Emilian Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:42:93 Timp 22028 Cod 0 Puncte
22 Onea Stefan Traian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:43:50 Timp 20400 Cod 0 Puncte
23 Zarnovean Liviu Nicolae Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:44:46 Timp 20042 Cod 0 Puncte
24 Mihalcea Vasilica Adrian Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:21 Timp 22710 Cod 0 Puncte
25 Kuhn Alexandru Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:45:53 Timp 20446 Cod 0 Puncte
26 Radu Cristian As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:45:72 Timp 22673 Cod 0 Puncte
27 Fekete Francisc Iosif Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:47:52 Timp 20405 Cod 0 Puncte
28 Preda Gheorghe Dorin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:47:91 Timp 20288 Cod 0 Puncte
29 Mocanu Silviu Flaviu Clubul Sportiv Municipal Arad 00:50:37 Timp 20435 Cod 0 Puncte
30 Rata Liviu Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:50:48 Timp 20244 Cod 0 Puncte
31 Retezar Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:51:60 Timp 20376 Cod 0 Puncte
32 Turculeanu Claudiu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:55:86 Timp 21627 Cod 0 Puncte
33 Gherman Daniel Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:01:11 Timp 20150 Cod 0 Puncte
34 Soos Vilmos Iozsef Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:02:02 Timp 20098 Cod 0 Puncte
35 Tunea Mircea Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:04:81 Timp 20471 Cod 0 Puncte
36 Bancila Radu Gheorghe Dan Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:04:95 Timp 20142 Cod 0 Puncte
37 Szuhanek Gheorghe Oscar Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:10 Timp 11688 Cod 0 Puncte
38 Vegheriuc Ilie Nicolae Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:07:20 Timp 20104 Cod 0 Puncte
39 Follert Juliu Eugen Lehel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:10:43 Timp 20316 Cod 0 Puncte
40 Carp Ion Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:43:91 Timp 20241 Cod 0 Puncte
41 Nitoiu Mircea Dan Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 20034 Cod 0 Puncte
42 David Matei Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99 Timp 22027 Cod 0 Puncte
43 Stroe Victor Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 20483 Cod 0 Puncte
44 Popescu Rancezi Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99 Timp 20177 Cod 0 Puncte
45 Stoenescu Emil Dan As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99 Timp 20287 Cod 0 Puncte
46 Valan Cristian George Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 20480 Cod 0 Puncte

8. 50 m bras (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Popa Carmen Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:41:43 Timp 20105 Cod 0 Puncte
2 Laszlo Giulia Roxana Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:41:59 Timp 20027 Cod 0 Puncte
3 Szilasi Monica Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:45:75 Timp 20470 Cod 0 Puncte
4 Milos Anca Laura Clubul Sportiv Municipal Arad 00:47:74 Timp 20327 Cod 0 Puncte
5 Achim Cristina Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:48:21 Timp 20085 Cod 0 Puncte
6 Mihailescu Nicole Cristin Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:49:28 Timp 20052 Cod 0 Puncte
7 Boldan Anca Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:50:00 Timp 20444 Cod 0 Puncte
8 Hodina Mihaela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:50:31 Timp 20257 Cod 0 Puncte
9 Stertl Monica Elena Clubul Sportiv Municipal Arad 00:55:94 Timp 20331 Cod 0 Puncte
10 Grigore Alexandrina Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:56:22 Timp 20254 Cod 0 Puncte
11 Demenyi Yvonne Christa Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:00:55 Timp 20014 Cod 0 Puncte
12 Kadam Claudia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:02:32 Timp 20380 Cod 0 Puncte
13 Cumpanas Geanina Maria Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:03:95 Timp 20227 Cod 0 Puncte
14 Anghelus Elena Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:34:30 Timp 20160 Cod 0 Puncte

9. 100 m liber (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Coicici Miroslav Radu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:54:33 Timp 20350 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:55:04 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Nas Bogdan Emil Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:00:08 Timp 22709 Cod 0 Puncte
4 Borbileanu Paul Mihai Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:00:31 Timp 7342 Cod 0 Puncte
5 Pintican Cristian Octav Clubul Sportiv Municipal Arad 01:01:11 Timp 20326 Cod 0 Puncte
6 Stertl Cristian Ioan Clubul Sportiv Municipal Arad 01:03:22 Timp 20306 Cod 0 Puncte
7 Bodoni Botond As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 01:03:84 Timp 6845 Cod 0 Puncte
8 Stoica Octavian Sorin Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 01:04:38 Timp 20385 Cod 0 Puncte
9 Vladescu Ionut Catalin Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:05:16 Timp 20475 Cod 0 Puncte
10 Bodnariuc Constantin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:07:31 Timp 20450 Cod 0 Puncte
11 Fratila Serban Florin Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:07:33 Timp 20343 Cod 0 Puncte
12 Stroe Teodor Adrian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:07:89 Timp 20454 Cod 0 Puncte
13 Mitache Gabriel Jean Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:09:41 Timp 20041 Cod 0 Puncte
14 Buzatu Valeriu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:12:37 Timp 20007 Cod 0 Puncte
15 Ene Florin Robert As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:13:23 Timp 17142 Cod 0 Puncte
16 Mesteru Marius Gabriel A.C.S. SWIM 21 - Oradea 01:13:31 Timp 21973 Cod 0 Puncte
17 Enache Mihai Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:14:62 Timp 20314 Cod 0 Puncte
18 Micu Adrian Viorel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:16:53 Timp 22654 Cod 0 Puncte
19 Karpati Adalbert Clubul Sportiv Municipal Arad 01:17:08 Timp 20303 Cod 0 Puncte
20 Zarnovean Liviu Nicolae Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:19:13 Timp 20042 Cod 0 Puncte
21 Radu Cristian As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:19:40 Timp 22673 Cod 0 Puncte
22 Bucur Adrian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:20:67 Timp 20698 Cod 0 Puncte
23 Dobre Andrei Emilian Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:21:73 Timp 22028 Cod 0 Puncte
24 Dumitrascu Vekas Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 01:21:94 Timp 20299 Cod 0 Puncte
25 Gilca Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:42 Timp 20459 Cod 0 Puncte
26 Nuteanu Teodor Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:27:95 Timp 20208 Cod 0 Puncte
27 Nagy Mihai Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:30:58 Timp 20353 Cod 0 Puncte
28 Kuhn Alexandru Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:34:27 Timp 20446 Cod 0 Puncte
29 Sorescu Adrian Flaviu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:40:50 Timp 21626 Cod 0 Puncte
30 Soos Vilmos Iozsef Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:58:46 Timp 20098 Cod 0 Puncte
31 Tomos Florin Traian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 22712 Cod 0 Puncte
32 Georgescu Andrei-Vladimir Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 22726 Cod 0 Puncte

10. 100 m liber (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Vlad Denisa-Marilena Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:06:64 Timp 20478 Cod 0 Puncte
2 Pop Diana Anamaria A.C.S. SWIM 21 - Oradea 01:08:44 Timp 20323 Cod 0 Puncte
3 Medrea Ligia Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:17:71 Timp 20271 Cod 0 Puncte
4 Patrascoiu Aneta Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:25:28 Timp 20045 Cod 0 Puncte
5 Grigore Alexandrina Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:32:96 Timp 20254 Cod 0 Puncte
6 Moise Diana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:34:39 Timp 20332 Cod 0 Puncte
7 Ianoli Mitrofan Anca Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:41:22 Timp 20061 Cod 0 Puncte
8 Demenyi Yvonne Christa Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:51:10 Timp 20014 Cod 0 Puncte
9 Kadam Claudia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:01:70 Timp 20380 Cod 0 Puncte

11. 200 m mixt (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Bursuc Liviu Vasile Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 02:41:49 Timp 20377 Cod 0 Puncte
2 Rasadean Marcel Florentin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:45:36 Timp 20473 Cod 0 Puncte
3 Miron Remus Marian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 02:45:93 Timp 20134 Cod 0 Puncte
4 Stertl Cristian Ioan Clubul Sportiv Municipal Arad 02:54:85 Timp 20306 Cod 0 Puncte
5 Nicule Bogdan Dimitrie Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 02:58:34 Timp 20336 Cod 0 Puncte
6 Gavris Alexandru Lucian A.C.S. SWIM 21 - Oradea 02:59:91 Timp 20276 Cod 0 Puncte
7 Banciog Marcel Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:03:86 Timp 20248 Cod 0 Puncte
8 Liptak Martin Clubul Sportiv Municipal Arad 03:05:51 Timp 20308 Cod 0 Puncte
9 Buzatu Valeriu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:09:14 Timp 20007 Cod 0 Puncte
10 Stroe Teodor Adrian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 03:19:46 Timp 20454 Cod 0 Puncte
11 Curticapean Ioan Aurelian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:32:33 Timp 20136 Cod 0 Puncte
12 Dontu Romeo Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:35:94 Timp 20181 Cod 0 Puncte
13 Rusu Norbert Nicolae Clubul Sportiv Municipal Arad 04:00:63 Timp 20301 Cod 0 Puncte
14 Arvinti Adrian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Arad 88:88:88 Timp 22024 Cod 0 Puncte
15 Mladin Cristian Lucian Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 20311 Cod 0 Puncte
16 Popescu Rancezi Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99 Timp 20177 Cod 0 Puncte
17 Stroe Victor Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 20483 Cod 0 Puncte
18 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 7192 Cod 0 Puncte

12. 200 m mixt (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Balan Andreea Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:39:22 Timp 9214 Cod 0 Puncte
2 Kovacs Delia Ana Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 03:17:79 Timp 20166 Cod 0 Puncte
3 Boldan Anca Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:41:62 Timp 20444 Cod 0 Puncte

13. 4 X 50 m liber (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Coicici Miroslav Radu | Ibanisteanu Bogdan Marian | Pirjol Dan Ionut | Sandu Adrian Catalin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:46:07 Timp 0 Puncte
2 Borbileanu Paul Mihai | Bursuc Liviu Vasile | Stancu Sofia Maria | Dobra Vladut Alexandru Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:48:23 Timp 0 Puncte
3 Marin Bogdan Alexandru | Ene Florin Robert | Cozariuc Andrei | Zaharia Flavius Angel As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:54:32 Timp 0 Puncte
4 Botezatu Zlatan Honoriu | Stertl Cristian Ioan | Chiriac Aneta Maria Geanina | Nagy Csaba Tiberiu Clubul Sportiv Municipal Arad 02:03:36 Timp 0 Puncte
5 Stoica Octavian Sorin | Gherghel Ioan Stefan | Fekete Francisc Iosif | Hitter Istvan Zsolt Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 02:06:92 Timp 0 Puncte
6 Nasturel David Constantin | Strete Vlad Ioan | Gherman Daniel | Rasadean Marcel Florentin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:13:00 Timp 0 Puncte
7 Enache Mihai | Rata Liviu | Banciog Marcel | Fratila Serban Florin Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:15:53 Timp 0 Puncte
8 Mladin Cristian Lucian | Liptak Martin | Rusu Norbert Nicolae | Radu Elena Clubul Sportiv Municipal Arad 02:24:36 Timp 0 Puncte
9 Onea Stefan Traian | Karpati Adalbert | Erascu Robert-Andrei | Botezatu Zlatan Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 02:31:37 Timp 0 Puncte
10 Ciuciu Ioan Marian | Dumitrascu Vekas Cristian | Mocanu Silviu Flaviu Clubul Sportiv Municipal Arad 02:41:60 Timp 0 Puncte
11 Bogdan Traian | Kuhn Alexandru | Nitoiu Mircea Dan | Bodnariuc Constantin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 0 Puncte

14. 4 X 50 m liber (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Nicolau Mihaela | Grigore Alexandrina | Hodina Mihaela | Bigea Magdalena Luisiana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:30:35 Timp 0 Puncte
2 Arseni Nada Alexandra | Boldan Anca | Cumpanas Geanina Maria | Laszlo Giulia Roxana Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:47:41 Timp 0 Puncte
3 Anghelus Elena | Demenyi Yvonne Christa | Iana Dorina Maria | Szilasi Monica Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:51:49 Timp 0 Puncte

15. 4 X 50 m liber (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M,25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Bursuc Liviu Vasile | Kovacs Delia Ana | Borbileanu Paul Mihai Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:57:42 Timp 0 Puncte
2 Popa Carmen | Arseni Nada Alexandra | Sandu Adrian Catalin | Coicici Miroslav Radu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:01:86 Timp 0 Puncte
3 Marin Bogdan Alexandru | Pache Adriana Maria | Balan Andreea Teodora | Zaharia Flavius Angel As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:02:43 Timp 0 Puncte
4 Banciog Marcel | Nicolau Mihaela | Bigea Magdalena Luisiana | Fratila Serban Florin Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:13:32 Timp 0 Puncte
5 Milos Anca Laura | Stertl Monica Elena | Chiriac Aneta Maria Geanina | Dumitrascu Vekas Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 02:21:52 Timp 0 Puncte
6 Rata Liviu | Grigore Alexandrina | Hodina Mihaela | Enache Mihai Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:38:09 Timp 0 Puncte
7 Demenyi Yvonne Christa | Iana Dorina Maria | Bogdan Traian | Kuhn Alexandru Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:23:59 Timp 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 200 m spate (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Balan Andreea Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:46:98 Timp 9214 Cod 0 Puncte
2 Kovacs Delia Ana Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 03:03:58 Timp 20166 Cod 0 Puncte
3 Bigea Magdalena Luisiana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:11:16 Timp 20279 Cod 0 Puncte
4 Medrea Ligia Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 03:12:04 Timp 20271 Cod 0 Puncte
5 Boldan Anca Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:36:01 Timp 20444 Cod 0 Puncte
6 Iana Dorina Maria Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 04:36:74 Timp 20022 Cod 0 Puncte
7 Voicu Gabriela Mirela Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 20053 Cod 0 Puncte

2. 200 m spate (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Bodoni Botond As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 02:45:27 Timp 6845 Cod 0 Puncte
2 Miron Remus Marian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 02:46:47 Timp 20134 Cod 0 Puncte
3 Rasadean Marcel Florentin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:50:22 Timp 20473 Cod 0 Puncte
4 Botezatu Zlatan Honoriu Clubul Sportiv Municipal Arad 02:57:00 Timp 20305 Cod 0 Puncte
5 Nasturel David Constantin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:21:17 Timp 20033 Cod 0 Puncte
6 Enache Mihai Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:35:06 Timp 20314 Cod 0 Puncte
7 Nuteanu Teodor Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:42:46 Timp 20208 Cod 0 Puncte
8 Preda Gheorghe Dorin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:42:51 Timp 20288 Cod 0 Puncte
9 Mladin Cristian Lucian Clubul Sportiv Municipal Arad 03:51:76 Timp 20311 Cod 0 Puncte
10 Rusu Norbert Nicolae Clubul Sportiv Municipal Arad 04:05:37 Timp 20301 Cod 0 Puncte
11 Trohani Gheorghe Clubul Sportiv Tribeach Brasov 04:58:84 Timp 20069 Cod 0 Puncte
12 Dontu Romeo Clubul Sportiv Tribeach Brasov 88:88:88 Timp 20181 Cod 0 Puncte
13 Arvinti Adrian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 22024 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Vlad Denisa-Marilena Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:30:34 Timp 20478 Cod 0 Puncte
2 Pop Diana Anamaria A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:32:14 Timp 20323 Cod 0 Puncte
3 Arseni Nada Alexandra Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:33:72 Timp 20445 Cod 0 Puncte
4 Medrea Ligia Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 00:34:95 Timp 20271 Cod 0 Puncte
5 Achim Cristina Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:35:73 Timp 20085 Cod 0 Puncte
6 Milos Anca Laura Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:86 Timp 20327 Cod 0 Puncte
7 Pache Adriana Maria As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:37:19 Timp 20398 Cod 0 Puncte
8 Stertl Monica Elena Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:30 Timp 20331 Cod 0 Puncte
9 Boldan Anca Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:39:09 Timp 20444 Cod 0 Puncte
10 Ianoli Mitrofan Anca Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:41:05 Timp 20061 Cod 0 Puncte
11 Grigore Alexandrina Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:12 Timp 20254 Cod 0 Puncte
12 Demenyi Yvonne Christa Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:45:84 Timp 20014 Cod 0 Puncte
13 Kadam Claudia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:47:26 Timp 20380 Cod 0 Puncte
14 Grama Cezara Laura Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:75 Timp 22725 Cod 0 Puncte

4. 50 m liber (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Coicici Miroslav Radu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:25:42 Timp 20350 Cod 0 Puncte
2 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:25:84 Timp 7192 Cod 0 Puncte
3 Dobra Vladut Alexandru Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:26:77 Timp 7677 Cod 0 Puncte
4 Zaharia Flavius Angel As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:26:94 Timp 9066 Cod 0 Puncte
5 Pintican Cristian Octav Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:18 Timp 20326 Cod 0 Puncte
6 Demeny Attila As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:27:33 Timp 20486 Cod 0 Puncte
7 Pirjol Dan Ionut Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:27:41 Timp 20472 Cod 0 Puncte
8 Bursuc Liviu Vasile Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:27:85 Timp 20377 Cod 0 Puncte
9 Vladescu Ionut Catalin Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:28:06 Timp 20475 Cod 0 Puncte
10 Stertl Cristian Ioan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:06 Timp 20306 Cod 0 Puncte
11 Iovin Catalin Florin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:22 Timp 20130 Cod 0 Puncte
12 Bodoni Botond As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:28:38 Timp 6845 Cod 0 Puncte
13 Coltoi Mircea Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:99 Timp 800 Cod 0 Puncte
14 Cozariuc Andrei As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:29:19 Timp 20474 Cod 0 Puncte
15 Marin Bogdan Alexandru As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:29:21 Timp 17141 Cod 0 Puncte
16 Nemet Cristian Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:29:55 Timp 22724 Cod 0 Puncte
17 Bodnariuc Constantin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:29:69 Timp 20450 Cod 0 Puncte
18 Salajan Aurel Constantin A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:29:97 Timp 20322 Cod 0 Puncte
19 Ene Florin Robert As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:30:01 Timp 17142 Cod 0 Puncte
20 Fratila Serban Florin Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:30:06 Timp 20343 Cod 0 Puncte
21 Stroe Teodor Adrian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:30:20 Timp 20454 Cod 0 Puncte
22 Mitache Gabriel Jean Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:30:48 Timp 20041 Cod 0 Puncte
23 Banciog Marcel Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:30:71 Timp 20248 Cod 0 Puncte
24 Buzatu Valeriu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:31:09 Timp 20007 Cod 0 Puncte
25 Tomos Florin Traian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:65 Timp 22712 Cod 0 Puncte
26 Mesteru Marius Gabriel A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:31:99 Timp 21973 Cod 0 Puncte
27 Georgescu Andrei-Vladimir Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:20 Timp 22726 Cod 0 Puncte
28 Karpati Adalbert Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:91 Timp 20303 Cod 0 Puncte
29 Radu Cristian As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:32:91 Timp 22673 Cod 0 Puncte
30 Enache Mihai Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:32:94 Timp 20314 Cod 0 Puncte
31 Botezatu Zlatan Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:04 Timp 8104 Cod 0 Puncte
32 Gilca Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:12 Timp 20459 Cod 0 Puncte
33 Bucur Adrian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:74 Timp 20698 Cod 0 Puncte
34 Dumitrascu Vekas Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:37 Timp 20299 Cod 0 Puncte
35 Nuteanu Teodor Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:37:48 Timp 20208 Cod 0 Puncte
36 Fekete Francisc Iosif Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:37:80 Timp 20405 Cod 0 Puncte
37 Nagy Mihai Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:39:18 Timp 20353 Cod 0 Puncte
38 Mocanu Silviu Flaviu Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:42 Timp 20435 Cod 0 Puncte
39 Sorescu Adrian Flaviu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:39:52 Timp 21626 Cod 0 Puncte
40 Kuhn Alexandru Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:40:09 Timp 20446 Cod 0 Puncte
41 Retezar Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:43:72 Timp 20376 Cod 0 Puncte
42 Trohani Gheorghe Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:45:94 Timp 20069 Cod 0 Puncte
43 Soos Vilmos Iozsef Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:50:51 Timp 20098 Cod 0 Puncte
44 Bogdan Traian Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:55:41 Timp 20005 Cod 0 Puncte
45 Chiliban Marcel Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:55:48 Timp 21622 Cod 0 Puncte
46 Tunea Mircea Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:56:39 Timp 20471 Cod 0 Puncte
47 Boldan Adrian Ioan Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:56:95 Timp 22690 Cod 0 Puncte
48 Szuhanek Gheorghe Oscar Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:01:79 Timp 11688 Cod 0 Puncte
49 Follert Juliu Eugen Lehel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:02:87 Timp 20316 Cod 0 Puncte
50 Carp Ion Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:10:72 Timp 20241 Cod 0 Puncte
51 Stoenescu Emil Dan As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:39:81 Timp 20287 Cod 0 Puncte
52 Nitoiu Mircea Dan Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 20034 Cod 0 Puncte
53 Enasescu Adrian Ovidiu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 22691 Cod 0 Puncte
54 Popescu Rancezi Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99 Timp 20177 Cod 0 Puncte
55 Zarnovean Liviu Nicolae Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 20042 Cod 0 Puncte
56 Stroe Victor Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 20483 Cod 0 Puncte
57 Valan Cristian George Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 20480 Cod 0 Puncte
58 David Matei Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99 Timp 22027 Cod 0 Puncte

5. 100 m fluture (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Nicolau Mihaela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:26:09 Timp 20256 Cod 0 Puncte
2 Boldan Anca Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:54:20 Timp 20444 Cod 0 Puncte

6. 100 m fluture (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Gherghel Ioan Stefan Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 01:00:09 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Coicici Miroslav Radu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:09:59 Timp 20350 Cod 0 Puncte
3 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:10:77 Timp 7192 Cod 0 Puncte
4 Miron Remus Marian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:16:74 Timp 20134 Cod 0 Puncte
5 Nagy Csaba Tiberiu Clubul Sportiv Municipal Arad 01:27:88 Timp 20300 Cod 0 Puncte
6 Dontu Romeo Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:35:75 Timp 20181 Cod 0 Puncte
7 Stroe Teodor Adrian Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:35:86 Timp 20454 Cod 0 Puncte
8 Curticapean Ioan Aurelian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:44:01 Timp 20136 Cod 0 Puncte
9 Veia Gabriel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:50:47 Timp 21872 Cod 0 Puncte
10 Mihalcea Vasilica Adrian Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:54:04 Timp 22710 Cod 0 Puncte
11 Rusu Norbert Nicolae Clubul Sportiv Municipal Arad 02:06:00 Timp 20301 Cod 0 Puncte
12 Gavris Alexandru Lucian A.C.S. SWIM 21 - Oradea 88:88:88 Timp 20276 Cod 0 Puncte
13 Bursuc Liviu Vasile Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 99:99:99 Timp 20377 Cod 0 Puncte

7. 50 m spate (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Kovacs Delia Ana Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:37:83 Timp 20166 Cod 0 Puncte
2 Arseni Nada Alexandra Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:40:24 Timp 20445 Cod 0 Puncte
3 Patrascoiu Aneta Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:41:03 Timp 20045 Cod 0 Puncte
4 Medrea Ligia Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 00:41:33 Timp 20271 Cod 0 Puncte
5 Pache Adriana Maria As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:41:99 Timp 20398 Cod 0 Puncte
6 Achim Cristina Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:45:52 Timp 20085 Cod 0 Puncte
7 Ianoli Mitrofan Anca Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:48:31 Timp 20061 Cod 0 Puncte
8 Mihailescu Nicole Cristin Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:48:56 Timp 20052 Cod 0 Puncte
9 Grigore Alexandrina Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:50:82 Timp 20254 Cod 0 Puncte
10 Kadam Claudia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:51:56 Timp 20380 Cod 0 Puncte
11 Grama Cezara Laura Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:54 Timp 22725 Cod 0 Puncte
12 Iana Dorina Maria Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:57:00 Timp 20022 Cod 0 Puncte
13 Anghelus Elena Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:29:04 Timp 20160 Cod 0 Puncte

8. 50 m spate (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Gherghel Ioan Stefan Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:29:16 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Pintican Cristian Octav Clubul Sportiv Municipal Arad 00:31:26 Timp 20326 Cod 0 Puncte
3 Ibanisteanu Bogdan Marian Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:31:80 Timp 20349 Cod 0 Puncte
4 Dobra Vladut Alexandru Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:32:08 Timp 7677 Cod 0 Puncte
5 Pirjol Dan Ionut Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:32:84 Timp 20472 Cod 0 Puncte
6 Bodoni Botond As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:32:92 Timp 6845 Cod 0 Puncte
7 Bursuc Liviu Vasile Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:33:34 Timp 20377 Cod 0 Puncte
8 Vladescu Ionut Catalin Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:24 Timp 20475 Cod 0 Puncte
9 Botezatu Zlatan Honoriu Clubul Sportiv Municipal Arad 00:35:36 Timp 20305 Cod 0 Puncte
10 Iovin Catalin Florin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:36:90 Timp 20130 Cod 0 Puncte
11 Gavris Alexandru Lucian A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:37:52 Timp 20276 Cod 0 Puncte
12 Nasturel David Constantin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:37:70 Timp 20033 Cod 0 Puncte
13 Micu Adrian Viorel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:38:23 Timp 22654 Cod 0 Puncte
14 Salajan Aurel Constantin A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:38:76 Timp 20322 Cod 0 Puncte
15 Buzatu Valeriu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:38:92 Timp 20007 Cod 0 Puncte
16 Radu Cristian As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:83 Timp 22673 Cod 0 Puncte
17 Mladin Cristian Lucian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:43:44 Timp 20311 Cod 0 Puncte
18 Nuteanu Teodor Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:43:61 Timp 20208 Cod 0 Puncte
19 Dumitrascu Vekas Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 00:45:56 Timp 20299 Cod 0 Puncte
20 Preda Gheorghe Dorin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:47:99 Timp 20288 Cod 0 Puncte
21 Kuhn Alexandru Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:48:96 Timp 20446 Cod 0 Puncte
22 Rata Liviu Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:49:00 Timp 20244 Cod 0 Puncte
23 Trohani Gheorghe Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:51:56 Timp 20069 Cod 0 Puncte
24 Valan Cristian George Clubul Sportiv Municipal Arad 00:52:22 Timp 20480 Cod 0 Puncte
25 Sorescu Adrian Flaviu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:53:22 Timp 21626 Cod 0 Puncte
26 Gherman Daniel Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:56:02 Timp 20150 Cod 0 Puncte
27 Chiliban Marcel Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:59:87 Timp 21622 Cod 0 Puncte
28 Bogdan Traian Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:02:88 Timp 20005 Cod 0 Puncte
29 Boldan Adrian Ioan Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:08:18 Timp 22690 Cod 0 Puncte
30 Szuhanek Gheorghe Oscar Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:13:87 Timp 11688 Cod 0 Puncte
31 Carp Ion Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:32:22 Timp 20241 Cod 0 Puncte
32 Stoenescu Emil Dan As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:40:96 Timp 20287 Cod 0 Puncte
33 Nitoiu Mircea Dan Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 20034 Cod 0 Puncte
34 Enasescu Adrian Ovidiu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 22691 Cod 0 Puncte

9. 100 m bras (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Balan Andreea Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:25:89 Timp 9214 Cod 0 Puncte
2 Laszlo Giulia Roxana Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:36:34 Timp 20027 Cod 0 Puncte
3 Hodina Mihaela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:51:01 Timp 20257 Cod 0 Puncte
4 Mihailescu Nicole Cristin Clubul Sportiv Tribeach Brasov 02:04:60 Timp 20052 Cod 0 Puncte
5 Demenyi Yvonne Christa Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:13:11 Timp 20014 Cod 0 Puncte
6 Kadam Claudia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99 Timp 20380 Cod 0 Puncte

10. 100 m bras (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Nas Bogdan Emil Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:13:14 Timp 22709 Cod 0 Puncte
2 Demeny Attila As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 01:16:69 Timp 20486 Cod 0 Puncte
3 Zaharia Flavius Angel As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:17:45 Timp 9066 Cod 0 Puncte
4 Sararu Marco Loren Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:18:54 Timp 20451 Cod 0 Puncte
5 Ghimboasa Sergiu Mihai Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:19:24 Timp 22711 Cod 0 Puncte
6 Ibanisteanu Bogdan Marian Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:23:56 Timp 20349 Cod 0 Puncte
7 Rasadean Marcel Florentin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:24:41 Timp 20473 Cod 0 Puncte
8 Coltoi Mircea Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:24:79 Timp 800 Cod 0 Puncte
9 Vladescu Ionut Catalin Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:25:11 Timp 20475 Cod 0 Puncte
10 Marin Bogdan Alexandru As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:26:60 Timp 17141 Cod 0 Puncte
11 Stertl Cristian Ioan Clubul Sportiv Municipal Arad 01:27:65 Timp 20306 Cod 0 Puncte
12 Stoica Octavian Sorin Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 01:27:91 Timp 20385 Cod 0 Puncte
13 Hitter Istvan Zsolt Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 01:28:03 Timp 20393 Cod 0 Puncte
14 Nicule Bogdan Dimitrie Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:29:40 Timp 20336 Cod 0 Puncte
15 Banciog Marcel Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:30:09 Timp 20248 Cod 0 Puncte
16 Gilca Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:36:12 Timp 20459 Cod 0 Puncte
17 Iosifescu Ionut Gabriel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:36:88 Timp 20238 Cod 0 Puncte
18 Iliescu Vlad Emilian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:37:75 Timp 20697 Cod 0 Puncte
19 Curticapean Ioan Aurelian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:38:63 Timp 20136 Cod 0 Puncte
20 Dobre Andrei Emilian Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:40:41 Timp 22028 Cod 0 Puncte
21 Onea Stefan Traian Clubul Sportiv Municipal Arad 01:40:59 Timp 20400 Cod 0 Puncte
22 Preda Gheorghe Dorin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:46:64 Timp 20288 Cod 0 Puncte
23 Fekete Francisc Iosif Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 01:47:08 Timp 20405 Cod 0 Puncte
24 Mihalcea Vasilica Adrian Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:50:02 Timp 22710 Cod 0 Puncte
25 Rata Liviu Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:56:23 Timp 20244 Cod 0 Puncte
26 Retezar Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:05:27 Timp 20376 Cod 0 Puncte
27 Mocanu Silviu Flaviu Clubul Sportiv Municipal Arad 02:06:29 Timp 20435 Cod 0 Puncte
28 Tunea Mircea Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:27:59 Timp 20471 Cod 0 Puncte
29 Soos Vilmos Iozsef Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:30:55 Timp 20098 Cod 0 Puncte
30 Follert Juliu Eugen Lehel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 02:39:01 Timp 20316 Cod 0 Puncte
31 Botezatu Zlatan Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 8104 Cod 0 Puncte
32 David Matei Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99 Timp 22027 Cod 0 Puncte
33 Vegheriuc Ilie Nicolae Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 20104 Cod 0 Puncte
34 Stroe Victor Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 20483 Cod 0 Puncte
35 Turculeanu Claudiu Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 21627 Cod 0 Puncte
36 Popescu Rancezi Daniel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99 Timp 20177 Cod 0 Puncte
37 Mladin Cristian Lucian Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 20311 Cod 0 Puncte

11. 400 m liber (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Balan Andreea Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 04:51:11 Timp 9214 Cod 0 Puncte
2 Vlad Denisa-Marilena Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 05:18:85 Timp 20478 Cod 0 Puncte
3 Pop Diana Anamaria A.C.S. SWIM 21 - Oradea 05:22:48 Timp 20323 Cod 0 Puncte
4 Bigea Magdalena Luisiana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 06:05:12 Timp 20279 Cod 0 Puncte
5 Moise Diana Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 07:16:25 Timp 20332 Cod 0 Puncte

12. 400 m liber (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Deznan Sergiu Denis Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 04:56:53 Timp 7192 Cod 0 Puncte
2 Stoica Octavian Sorin Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 05:18:35 Timp 20385 Cod 0 Puncte
3 Fratila Serban Florin Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 05:28:68 Timp 20343 Cod 0 Puncte
4 Georgescu Andrei-Vladimir Clubul Sportiv Municipal Arad 05:35:57 Timp 22726 Cod 0 Puncte
5 Miron Remus Marian Clubul Sportiv Tribeach Brasov 05:35:63 Timp 20134 Cod 0 Puncte
6 Nicule Bogdan Dimitrie Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 05:45:43 Timp 20336 Cod 0 Puncte
7 Liptak Martin Clubul Sportiv Municipal Arad 05:47:85 Timp 20308 Cod 0 Puncte
8 Mitache Gabriel Jean Clubul Sportiv Tribeach Brasov 05:57:81 Timp 20041 Cod 0 Puncte
9 Tomos Florin Traian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:59:52 Timp 22712 Cod 0 Puncte
10 Micu Adrian Viorel Clubul Sportiv Tribeach Brasov 06:29:35 Timp 22654 Cod 0 Puncte
11 Valan Cristian George Clubul Sportiv Municipal Arad 06:41:76 Timp 20480 Cod 0 Puncte
12 Gilca Claudiu Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 06:42:50 Timp 20459 Cod 0 Puncte
13 Goga Octavian Razvan Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 06:44:10 Timp 20384 Cod 0 Puncte
14 Neagu Dragos Constantin Club Sportiv Aquasport Timisoara 07:11:68 Timp 22713 Cod 0 Puncte
15 Rusu Norbert Nicolae Clubul Sportiv Municipal Arad 07:34:91 Timp 20301 Cod 0 Puncte
16 Nagy Mihai Clubul Sportiv Tribeach Brasov 07:56:49 Timp 20353 Cod 0 Puncte
17 Soos Vilmos Iozsef Clubul Sportiv Municipal Timisoara 09:50:77 Timp 20098 Cod 0 Puncte
18 Rasadean Marcel Florentin Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99 Timp 20473 Cod 0 Puncte
19 Ciuciu Ioan Marian Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 20329 Cod 0 Puncte
20 Dontu Romeo Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 20181 Cod 0 Puncte

13. 4 X 50 m mixt (25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Iana Dorina Maria | Cumpanas Geanina Maria | Laszlo Giulia Roxana | Demenyi Yvonne Christa Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:39:09 Timp 0 Puncte

14. 4 X 50 m mixt (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M)

1 Ibanisteanu Bogdan Marian | Sandu Adrian Catalin | Coicici Miroslav Radu | Pirjol Dan Ionut Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:59:81 Timp 0 Puncte
2 Zaharia Flavius Angel | Marin Bogdan Alexandru | Cozariuc Andrei | Ene Florin Robert As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:09:94 Timp 0 Puncte
3 Bursuc Liviu Vasile | Nicule Bogdan Dimitrie | Dobra Vladut Alexandru | Stancu Sofia Maria Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 02:12:76 Timp 0 Puncte
4 Pintican Cristian Octav | Stertl Cristian Ioan | Nagy Csaba Tiberiu | Chiriac Aneta Maria Geanina Clubul Sportiv Municipal Arad 02:13:28 Timp 0 Puncte
5 Botezatu Zlatan Honoriu | Onea Stefan Traian | Karpati Adalbert | Botezatu Zlatan Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 02:31:29 Timp 0 Puncte
6 Mladin Cristian Lucian | Liptak Martin | Radu Elena Clubul Sportiv Municipal Arad 02:57:56 Timp 0 Puncte
7 Bogdan Traian | Kuhn Alexandru | Popa Giulia Maria | Gherman Daniel Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:39:72 Timp 0 Puncte

15. 4 X 50 m mixt (25-29M,30-34M,35-39M,40-44M,45-49M,50-54M,55-59M,60-64M,65-69M,70-74M,75-79M,80-84M,85-99M,25-29F,30-34F,35-39F,40-44F,45-49F,50-54F,55-59F,60-64F,65-69F,70-74F,75-79F,80-84F,85-99F)

1 Balan Andreea Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:46:98 Timp 9214 Cod 0 Puncte
2 Kovacs Delia Ana Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 03:03:58 Timp 20166 Cod 0 Puncte
3 Bigea Magdalena Luisiana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:11:16 Timp 20279 Cod 0 Puncte
4 Medrea Ligia Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 03:12:04 Timp 20271 Cod 0 Puncte
5 Boldan Anca Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:36:01 Timp 20444 Cod 0 Puncte
6 Iana Dorina Maria Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 04:36:74 Timp 20022 Cod 0 Puncte
7 Voicu Gabriela Mirela Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 20053 Cod 0 Puncte