Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national - juniori 2

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 200 m bras (13-15M custom)

1 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 02:46:59 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:20 Timp 564 Cod 0 Puncte
1 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:40:52 Timp 608 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:46:88 Timp 702 Cod 0 Puncte
1 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:53:95 Timp 1615 Cod 0 Puncte
2 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:48:56 Timp 631 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:43:27 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:56:59 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Oancea Alina Roxana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:54:07 Timp 260 Cod 0 Puncte
2 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:52:07 Timp 703 Cod 0 Puncte
3 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:44:36 Timp 546 Cod 0 Puncte
3 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:59:39 Timp 1012 Cod 0 Puncte
3 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:49:51 Timp 593 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin LPS Braila 02:52:25 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Astefanei Ancuta Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:59:03 Timp 353 Cod 0 Puncte
4 Vladut Corina Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:59:74 Timp 336 Cod 0 Puncte
4 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:55 Timp 688 Cod 0 Puncte
4 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:00:01 Timp 244 Cod 0 Puncte
4 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 02:50:34 Timp 623 Cod 0 Puncte
4 Filker Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:47:71 Timp 549 Cod 0 Puncte
5 Isac Laura Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:07:04 Timp 1635 Cod 0 Puncte
5 Radu Laurentiu Mihail Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:52:15 Timp 998 Cod 0 Puncte
5 Raduly Elod CSS Constructorul Tg. Mures 02:56:16 Timp 2037 Cod 0 Puncte
5 Malnasi Emese SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 03:05:96 Timp 348 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Sorin Ionut LPS Braila 02:49:09 Timp 573 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:10:49 Timp 338 Cod 0 Puncte
6 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:57:58 Timp 731 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:07:88 Timp 235 Cod 0 Puncte
6 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 02:49:96 Timp 540 Cod 0 Puncte
6 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:53:94 Timp 621 Cod 0 Puncte
7 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:59:21 Timp 719 Cod 0 Puncte
7 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:54:41 Timp 634 Cod 0 Puncte
7 Siko Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 03:10:98 Timp 966 Cod 0 Puncte
7 Coroian Marius Petru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:51:45 Timp 582 Cod 0 Puncte
7 Dobre Ana Maria Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:14:25 Timp 283 Cod 0 Puncte
8 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:17:94 Timp 975 Cod 0 Puncte
8 Ciobota Ionut Cristian LPS Braila 99:99:99 Timp 613 Cod 0 Puncte
8 Gergely Aranka Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 03:17:25 Timp 1733 Cod 0 Puncte
8 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:04:60 Timp 715 Cod 0 Puncte
9 Avram Sabin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:00:80 Timp 728 Cod 0 Puncte
9 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 03:12:07 Timp 829 Cod 0 Puncte
9 Porfireanu Irina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:15:27 Timp 960 Cod 0 Puncte
9 Tausan Cosmin Sorin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:58:62 Timp 865 Cod 0 Puncte
10 Bejinariu Alina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:19:87 Timp 281 Cod 0 Puncte
10 Vladescu Ionut Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:58:89 Timp 601 Cod 0 Puncte
10 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:00:83 Timp 706 Cod 0 Puncte
10 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:13:26 Timp 330 Cod 0 Puncte
11 Grozea Ilie LPS Braila 03:03:00 Timp 1004 Cod 0 Puncte
11 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:14:09 Timp 847 Cod 0 Puncte
11 Laza Ana Ecaterina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:27:09 Timp 1761 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:01:07 Timp 630 Cod 0 Puncte
12 Stanescu Silviu Aurel Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:09:69 Timp 1332 Cod 0 Puncte
12 Lazar Elena Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:14:33 Timp 317 Cod 0 Puncte
12 Grozea Ionel LPS Braila 03:05:15 Timp 718 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Alice Ioan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:30:45 Timp 264 Cod 0 Puncte
13 Matei Carmen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:46:56 Timp 292 Cod 0 Puncte
13 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:18:49 Timp 1096 Cod 0 Puncte
13 Tocu Corina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:23:90 Timp 965 Cod 0 Puncte
13 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:10:80 Timp 1613 Cod 0 Puncte
14 Botis Alexandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:23:95 Timp 310 Cod 0 Puncte
14 Nagy Arpad CSS Constructorul Tg. Mures 03:14:18 Timp 2042 Cod 0 Puncte
14 Velici Marian Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99 Timp 2418 Cod 0 Puncte
15 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:24:23 Timp 350 Cod 0 Puncte
15 Papuc Aurelian LPS Braila 03:15:97 Timp 930 Cod 0 Puncte
16 Moacoai Adriana Anica CSS Constructorul Tg. Mures 03:24:29 Timp 327 Cod 0 Puncte
16 Nicolcea Radu Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:16:63 Timp 683 Cod 0 Puncte
17 Stanescu Anca Florina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:34:59 Timp 831 Cod 0 Puncte
17 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:22:45 Timp 685 Cod 0 Puncte
18 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:30:88 Timp 730 Cod 0 Puncte
19 Perde Doru Marian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 3029 Cod 0 Puncte

2. 200 m fluture (13-15M custom)

1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:18:31 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 02:21:44 Timp 594 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:78 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:24:06 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 02:34:11 Timp 304 Cod 0 Puncte
2 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:89 Timp 241 Cod 0 Puncte
2 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:28:47 Timp 674 Cod 0 Puncte
2 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:20:28 Timp 528 Cod 0 Puncte
2 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:43:06 Timp 311 Cod 0 Puncte
2 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:21:97 Timp 591 Cod 0 Puncte
3 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:87 Timp 688 Cod 0 Puncte
3 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 02:22:50 Timp 607 Cod 0 Puncte
3 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:43:35 Timp 313 Cod 0 Puncte
3 Turcu Ana Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:39:52 Timp 254 Cod 0 Puncte
3 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 02:23:24 Timp 526 Cod 0 Puncte
4 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:47:77 Timp 306 Cod 0 Puncte
4 Chiriac Radu Ionut LPS Braila 02:24:70 Timp 531 Cod 0 Puncte
4 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:24:93 Timp 651 Cod 0 Puncte
4 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:54 Timp 673 Cod 0 Puncte
4 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:39:74 Timp 236 Cod 0 Puncte
5 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:48:28 Timp 257 Cod 0 Puncte
5 Orasanu Nicoleta LPS Braila 02:49:55 Timp 305 Cod 0 Puncte
5 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:40 Timp 525 Cod 0 Puncte
5 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:32:65 Timp 612 Cod 0 Puncte
5 Cuparencu Razvan Sport Club Municipal Bacau 02:40:67 Timp 695 Cod 0 Puncte
6 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:41 Timp 544 Cod 0 Puncte
6 Boboc Laura Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:58:17 Timp 322 Cod 0 Puncte
6 Diaconu Liviu Constantin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:32:77 Timp 632 Cod 0 Puncte
6 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:00:90 Timp 237 Cod 0 Puncte
6 Romischer Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:46:27 Timp 698 Cod 0 Puncte
7 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:00:00 Timp 847 Cod 0 Puncte
7 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 02:32:88 Timp 541 Cod 0 Puncte
7 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:46:74 Timp 1050 Cod 0 Puncte
7 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:77 Timp 585 Cod 0 Puncte
8 Bucur Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:49:66 Timp 648 Cod 0 Puncte
8 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:06:00 Timp 699 Cod 0 Puncte
8 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:03:09 Timp 309 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:86 Timp 536 Cod 0 Puncte
9 Bidivanu Gabriel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:03:84 Timp 2953 Cod 0 Puncte
9 Grecu Florin LPS Braila 02:49:94 Timp 1005 Cod 0 Puncte
9 Moacoai Adriana Anica CSS Constructorul Tg. Mures 03:13:36 Timp 327 Cod 0 Puncte
10 Dinu Virgil Felician Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:12:76 Timp 716 Cod 0 Puncte
10 Bulanga Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:17:99 Timp 344 Cod 0 Puncte
10 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:51:00 Timp 652 Cod 0 Puncte
11 Sichiarto Diana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:22:36 Timp 1075 Cod 0 Puncte
11 Petho Andras Zoltan CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99 Timp 941 Cod 0 Puncte
11 Macioca Marius Iuliu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99 Timp 678 Cod 0 Puncte
12 Stanescu Anca Florina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:23:31 Timp 831 Cod 0 Puncte

3. 100 m liber (12-13F custom)

1 Potec Camelia Alina LPS Braila 01:02:14 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:80 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:02:35 Timp 231 Cod 0 Puncte
1 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 00:58:45 Timp 594 Cod 0 Puncte
1 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:61 Timp 677 Cod 0 Puncte
2 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:93 Timp 525 Cod 0 Puncte
2 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:51 Timp 591 Cod 0 Puncte
2 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 01:03:23 Timp 304 Cod 0 Puncte
2 Cuc Camelia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:37 Timp 961 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:48 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Radu Elena Andrada Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:03:79 Timp 239 Cod 0 Puncte
3 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:82 Timp 687 Cod 0 Puncte
3 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:58:68 Timp 593 Cod 0 Puncte
3 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:04 Timp 337 Cod 0 Puncte
3 Poputa Mircea Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:58:20 Timp 519 Cod 0 Puncte
4 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:79 Timp 585 Cod 0 Puncte
4 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:22 Timp 244 Cod 0 Puncte
4 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:02:84 Timp 664 Cod 0 Puncte
4 Serban George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:59:00 Timp 520 Cod 0 Puncte
4 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:55 Timp 309 Cod 0 Puncte
5 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:86 Timp 330 Cod 0 Puncte
5 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:21 Timp 906 Cod 0 Puncte
5 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:02 Timp 607 Cod 0 Puncte
5 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:07:63 Timp 236 Cod 0 Puncte
5 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:59:01 Timp 527 Cod 0 Puncte
6 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:42 Timp 1615 Cod 0 Puncte
6 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:24 Timp 522 Cod 0 Puncte
6 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:24 Timp 257 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Ionut LPS Braila 01:02:94 Timp 927 Cod 0 Puncte
6 Listeveanu Cezar Constant Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:35 Timp 882 Cod 0 Puncte
7 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:10:38 Timp 311 Cod 0 Puncte
7 Ripan Sabin Ciprian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:59:95 Timp 554 Cod 0 Puncte
7 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:04:39 Timp 620 Cod 0 Puncte
7 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:09:40 Timp 237 Cod 0 Puncte
7 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:83 Timp 723 Cod 0 Puncte
8 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:00:83 Timp 546 Cod 0 Puncte
8 Biclineru Alina Felicia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:66 Timp 253 Cod 0 Puncte
8 David Costin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:04:93 Timp 713 Cod 0 Puncte
8 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:06:27 Timp 608 Cod 0 Puncte
8 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:38 Timp 1064 Cod 0 Puncte
9 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:09 Timp 621 Cod 0 Puncte
9 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:37 Timp 235 Cod 0 Puncte
9 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:41 Timp 673 Cod 0 Puncte
9 Boboc Laura Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:41 Timp 322 Cod 0 Puncte
9 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:88 Timp 526 Cod 0 Puncte
10 Bozianu Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:37 Timp 709 Cod 0 Puncte
10 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:32 Timp 651 Cod 0 Puncte
10 Tindechie Florentina Mari Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:22 Timp 325 Cod 0 Puncte
10 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:76 Timp 544 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:38 Timp 249 Cod 0 Puncte
11 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:05:43 Timp 730 Cod 0 Puncte
11 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 01:02:64 Timp 541 Cod 0 Puncte
11 Tocu Corina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:60 Timp 965 Cod 0 Puncte
11 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:17 Timp 263 Cod 0 Puncte
11 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:03:52 Timp 634 Cod 0 Puncte
12 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:92 Timp 609 Cod 0 Puncte
12 Lazar Elena Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:16 Timp 317 Cod 0 Puncte
12 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:70 Timp 731 Cod 0 Puncte
12 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:10:57 Timp 915 Cod 0 Puncte
12 Anton Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:02:81 Timp 530 Cod 0 Puncte
13 Nagy Eniko Tekla CSS Constructorul Tg. Mures 01:12:38 Timp 1734 Cod 0 Puncte
13 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:11 Timp 688 Cod 0 Puncte
13 Vladescu Ionut Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:04:40 Timp 601 Cod 0 Puncte
13 Porfireanu Irina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:11:27 Timp 960 Cod 0 Puncte
13 Constantin Marius Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:93 Timp 1350 Cod 0 Puncte
14 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 01:04:58 Timp 623 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:16 Timp 338 Cod 0 Puncte
14 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:67 Timp 2561 Cod 0 Puncte
14 Stan Ioana Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:31 Timp 1634 Cod 0 Puncte
14 Munteanu George LPS Braila 01:04:75 Timp 566 Cod 0 Puncte
15 Sovarski Rolland Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:93 Timp 884 Cod 0 Puncte
15 Bejinariu Alina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:15:34 Timp 281 Cod 0 Puncte
15 Pop Doru Calin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:04:84 Timp 592 Cod 0 Puncte
15 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:73 Timp 350 Cod 0 Puncte
16 Petho Andras Zoltan CSS Constructorul Tg. Mures 01:05:75 Timp 941 Cod 0 Puncte
16 Isac Laura Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:25 Timp 1635 Cod 0 Puncte
16 Zovaczki Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:78 Timp 666 Cod 0 Puncte
16 Sichiarto Diana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:93 Timp 1075 Cod 0 Puncte
17 Szasz Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99 Timp 1002 Cod 0 Puncte
17 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:66 Timp 612 Cod 0 Puncte
17 Toth Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 01:14:92 Timp 315 Cod 0 Puncte
17 Malacescu Radu Paraschiv SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:07:03 Timp 1046 Cod 0 Puncte
18 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:44 Timp 959 Cod 0 Puncte
18 Stanescu Anca Florina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:07 Timp 831 Cod 0 Puncte
18 Bucur Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:45 Timp 648 Cod 0 Puncte
19 Ciobota Ionut Cristian LPS Braila 01:08:64 Timp 613 Cod 0 Puncte
19 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 01:08:80 Timp 674 Cod 0 Puncte
19 Bulanga Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:75 Timp 344 Cod 0 Puncte
20 Costea Adrian SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 01:09:07 Timp 679 Cod 0 Puncte
20 Botis Alexandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:15:91 Timp 310 Cod 0 Puncte
20 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:09:04 Timp 599 Cod 0 Puncte
21 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:16:35 Timp 1096 Cod 0 Puncte
21 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:35 Timp 1050 Cod 0 Puncte
21 Munteanu Nicoleta Liana Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:18:76 Timp 345 Cod 0 Puncte
22 Gergely Aranka Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 01:18:83 Timp 1733 Cod 0 Puncte
22 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99 Timp 628 Cod 0 Puncte
22 Raduly Elod CSS Constructorul Tg. Mures 01:09:75 Timp 2037 Cod 0 Puncte
23 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:86 Timp 1613 Cod 0 Puncte
23 Turai Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:20:27 Timp 2579 Cod 0 Puncte
24 Romischer Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:12 Timp 698 Cod 0 Puncte
24 Isai Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:20:54 Timp 318 Cod 0 Puncte
25 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:10:40 Timp 719 Cod 0 Puncte
25 Moacoai Adriana Anica CSS Constructorul Tg. Mures 01:21:62 Timp 327 Cod 0 Puncte
26 Anton Mihai Paul Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:51 Timp 1322 Cod 0 Puncte
26 Varga Madalina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 3028 Cod 0 Puncte
27 Dinu Virgil Felician Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:10:55 Timp 716 Cod 0 Puncte
28 Nicolcea Radu Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:89 Timp 683 Cod 0 Puncte
29 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:67 Timp 685 Cod 0 Puncte
30 Socaciu Bogdan Lucian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:12:20 Timp 3025 Cod 0 Puncte
31 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:14:14 Timp 946 Cod 0 Puncte
32 Macioca Marius Iuliu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99 Timp 678 Cod 0 Puncte
33 Lazar Teodor Mugurel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99 Timp 886 Cod 0 Puncte

4. 100 m liber (13-15M custom)

1 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:07:94 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:17:10 Timp 0 Puncte
3 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 04:22:92 Timp 0 Puncte
4 LPS Braila 04:26:73 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:44:57 Timp 0 Puncte
6 LPS Braila 04:57:74 Timp 0 Puncte
7 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99 Timp 0 Puncte

5. 1500 m liber (13-15M custom)

1 Ivan Constantin Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 17:11:85 Timp 607 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 17:08:00 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99 Timp 623 Cod 0 Puncte
2 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 17:20:39 Timp 594 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17:49:68 Timp 536 Cod 0 Puncte
2 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99 Timp 608 Cod 0 Puncte
3 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 18:15:50 Timp 528 Cod 0 Puncte
4 Dutulescu Sorin Marian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:25:36 Timp 544 Cod 0 Puncte
5 Serban George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 18:50:57 Timp 520 Cod 0 Puncte
5 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18:33:82 Timp 620 Cod 0 Puncte
7 Ciobota Ionut Cristian LPS Braila 19:21:78 Timp 613 Cod 0 Puncte
8 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 20:49:31 Timp 652 Cod 0 Puncte

6. 200 m liber (13-15M custom)

1 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 02:05:02 Timp 594 Cod 0 Puncte
1 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:12:47 Timp 677 Cod 0 Puncte
1 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 02:14:28 Timp 231 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina LPS Braila 02:15:20 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:04:58 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:07:03 Timp 589 Cod 0 Puncte
2 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:15:97 Timp 664 Cod 0 Puncte
2 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:06:97 Timp 522 Cod 0 Puncte
2 Cuc Camelia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:16:92 Timp 961 Cod 0 Puncte
2 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 02:19:12 Timp 304 Cod 0 Puncte
3 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:18:62 Timp 244 Cod 0 Puncte
3 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:07:26 Timp 527 Cod 0 Puncte
3 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:26:00 Timp 337 Cod 0 Puncte
3 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:16:04 Timp 687 Cod 0 Puncte
3 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:08:16 Timp 585 Cod 0 Puncte
4 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:55 Timp 525 Cod 0 Puncte
4 Radu Elena Andrada Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:19:37 Timp 239 Cod 0 Puncte
4 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:11:77 Timp 593 Cod 0 Puncte
4 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 02:18:60 Timp 906 Cod 0 Puncte
4 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:53 Timp 309 Cod 0 Puncte
5 Serban George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:09:11 Timp 520 Cod 0 Puncte
5 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:29:75 Timp 311 Cod 0 Puncte
5 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:13:20 Timp 610 Cod 0 Puncte
5 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:74 Timp 723 Cod 0 Puncte
5 Hristov Alina SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:22:03 Timp 229 Cod 0 Puncte
6 Damian Adina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 02:28:38 Timp 294 Cod 0 Puncte
6 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:14:59 Timp 620 Cod 0 Puncte
6 Bozianu Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:60 Timp 709 Cod 0 Puncte
6 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:35:92 Timp 1064 Cod 0 Puncte
6 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:09:97 Timp 533 Cod 0 Puncte
7 Botis Alexandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:36:85 Timp 310 Cod 0 Puncte
7 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:29:14 Timp 263 Cod 0 Puncte
7 Listeveanu Cezar Constant Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:20:65 Timp 882 Cod 0 Puncte
7 Ripan Sabin Ciprian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:13:81 Timp 554 Cod 0 Puncte
7 Gheorghe Ionut LPS Braila 02:15:02 Timp 927 Cod 0 Puncte
8 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:24:51 Timp 722 Cod 0 Puncte
8 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 609 Cod 0 Puncte
8 Nagy Eniko Tekla CSS Constructorul Tg. Mures 02:37:06 Timp 1734 Cod 0 Puncte
8 Kruk Monika Orsolya Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:92 Timp 240 Cod 0 Puncte
8 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 02:14:92 Timp 526 Cod 0 Puncte
9 Zovaczki Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:20:86 Timp 666 Cod 0 Puncte
9 Munteanu George LPS Braila 02:21:75 Timp 566 Cod 0 Puncte
9 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:17:14 Timp 634 Cod 0 Puncte
9 Tocu Corina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:34:13 Timp 965 Cod 0 Puncte
9 Mormeci Simona Mariana Sport Club Municipal Bacau 02:30:02 Timp 272 Cod 0 Puncte
10 Sovaiala Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:27 Timp 606 Cod 0 Puncte
10 Toth Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 02:37:64 Timp 315 Cod 0 Puncte
10 Porfireanu Irina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:32:16 Timp 960 Cod 0 Puncte
10 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:23:47 Timp 730 Cod 0 Puncte
11 David Costin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:78 Timp 713 Cod 0 Puncte
11 Pop Doru Calin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:18:42 Timp 592 Cod 0 Puncte
11 Tindechie Florentina Mari Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:49 Timp 325 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:27 Timp 249 Cod 0 Puncte
12 Sichiarto Diana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:42:48 Timp 1075 Cod 0 Puncte
12 Biclineru Alina Felicia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:72 Timp 253 Cod 0 Puncte
12 Malacescu Radu Paraschiv SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:24:73 Timp 1046 Cod 0 Puncte
12 Cambur Ionut LPS Braila 02:21:49 Timp 587 Cod 0 Puncte
13 Costea Adrian SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:25:57 Timp 679 Cod 0 Puncte
13 Vladescu Ionut Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:22:04 Timp 601 Cod 0 Puncte
13 Munteanu Nicoleta Liana Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:45:99 Timp 345 Cod 0 Puncte
13 Stan Ioana Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:43:68 Timp 1634 Cod 0 Puncte
14 Sovarski Rolland Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:47 Timp 884 Cod 0 Puncte
14 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:28:41 Timp 599 Cod 0 Puncte
14 Silai Angela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:47:00 Timp 3055 Cod 0 Puncte
14 Szasz Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99 Timp 1002 Cod 0 Puncte
15 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99 Timp 628 Cod 0 Puncte
15 Amzuica Andra Iuliana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:48:89 Timp 320 Cod 0 Puncte
15 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:25 Timp 2561 Cod 0 Puncte
16 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:04 Timp 673 Cod 0 Puncte
16 Varga Madalina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 3028 Cod 0 Puncte
17 Romischer Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:29:34 Timp 698 Cod 0 Puncte
18 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:96 Timp 959 Cod 0 Puncte
19 Nicolcea Radu Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:34:81 Timp 683 Cod 0 Puncte
20 Ana Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:36:01 Timp 1059 Cod 0 Puncte
21 Bidivanu Gabriel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:41 Timp 2953 Cod 0 Puncte
22 Socaciu Bogdan Lucian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:40:09 Timp 3025 Cod 0 Puncte
23 Macioca Marius Iuliu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99 Timp 678 Cod 0 Puncte
24 Lazar Teodor Mugurel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99 Timp 886 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (12-13F custom)

1 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:09:52 Timp 0 Puncte
2 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 10:15:84 Timp 0 Puncte
3 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:24:79 Timp 0 Puncte
4 CSS Constructorul Tg. Mures 10:33:56 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 11:13:22 Timp 0 Puncte
6 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99 Timp 0 Puncte

8. 50 m liber (13-15M custom)

1 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:26:98 Timp 593 Cod 0 Puncte
1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:13 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina LPS Braila 00:29:10 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Poputa Mircea Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:35 Timp 519 Cod 0 Puncte
1 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 00:29:29 Timp 231 Cod 0 Puncte
2 Radu Elena Andrada Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:72 Timp 239 Cod 0 Puncte
2 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:47 Timp 533 Cod 0 Puncte
2 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:42 Timp 591 Cod 0 Puncte
2 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 00:29:18 Timp 304 Cod 0 Puncte
2 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:26 Timp 702 Cod 0 Puncte
3 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:39 Timp 337 Cod 0 Puncte
3 Mitrut Marian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:47 Timp 526 Cod 0 Puncte
3 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:75 Timp 244 Cod 0 Puncte
3 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:31 Timp 687 Cod 0 Puncte
3 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 00:27:43 Timp 594 Cod 0 Puncte
4 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:26:80 Timp 527 Cod 0 Puncte
4 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:83 Timp 589 Cod 0 Puncte
4 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:82 Timp 330 Cod 0 Puncte
4 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:29:23 Timp 664 Cod 0 Puncte
4 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:31:22 Timp 236 Cod 0 Puncte
5 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:31:48 Timp 237 Cod 0 Puncte
5 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:27 Timp 669 Cod 0 Puncte
5 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:86 Timp 621 Cod 0 Puncte
5 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:89 Timp 525 Cod 0 Puncte
5 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:89 Timp 1615 Cod 0 Puncte
6 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:00 Timp 585 Cod 0 Puncte
6 Listeveanu Cezar Constant Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:59 Timp 882 Cod 0 Puncte
6 Orasanu Nicoleta LPS Braila 00:31:97 Timp 305 Cod 0 Puncte
6 Anton Bogdan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:27:35 Timp 530 Cod 0 Puncte
6 Biclineru Alina Felicia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:66 Timp 253 Cod 0 Puncte
7 David Costin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:82 Timp 713 Cod 0 Puncte
7 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:88 Timp 257 Cod 0 Puncte
7 Serban George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:27:37 Timp 520 Cod 0 Puncte
7 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:28:48 Timp 608 Cod 0 Puncte
7 Boboc Laura Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:12 Timp 322 Cod 0 Puncte
8 Lazar Elena Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:67 Timp 317 Cod 0 Puncte
8 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:31:89 Timp 915 Cod 0 Puncte
8 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99 Timp 677 Cod 0 Puncte
8 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:27:92 Timp 546 Cod 0 Puncte
8 Prada Andrei Contantin Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 00:28:74 Timp 623 Cod 0 Puncte
9 Ionescu Elena Emilia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:96 Timp 235 Cod 0 Puncte
9 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:29:21 Timp 715 Cod 0 Puncte
9 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:05 Timp 620 Cod 0 Puncte
9 Malnasi Emese SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:32:55 Timp 348 Cod 0 Puncte
9 Ripan Sabin Ciprian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:66 Timp 554 Cod 0 Puncte
10 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:51 Timp 673 Cod 0 Puncte
10 Mihalache Florin Valeriu LPS Braila 00:27:81 Timp 541 Cod 0 Puncte
10 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:09 Timp 263 Cod 0 Puncte
10 Sovaiala Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:17 Timp 606 Cod 0 Puncte
10 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:73 Timp 1064 Cod 0 Puncte
11 Pop Doru Calin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:29:28 Timp 592 Cod 0 Puncte
11 Constantin Marius Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:33 Timp 1350 Cod 0 Puncte
11 Tocu Corina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:75 Timp 965 Cod 0 Puncte
11 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:57 Timp 2561 Cod 0 Puncte
11 Porfireanu Irina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:17 Timp 960 Cod 0 Puncte
12 Munteanu George LPS Braila 00:30:07 Timp 566 Cod 0 Puncte
12 Stan Ioana Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:17 Timp 1634 Cod 0 Puncte
12 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:31 Timp 610 Cod 0 Puncte
12 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:71 Timp 723 Cod 0 Puncte
12 Tindechie Florentina Mari Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:00 Timp 325 Cod 0 Puncte
13 Gheorghe Ionut LPS Braila 00:29:33 Timp 927 Cod 0 Puncte
13 Toth Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 00:33:16 Timp 315 Cod 0 Puncte
13 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:88 Timp 703 Cod 0 Puncte
13 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:62 Timp 241 Cod 0 Puncte
13 Chiru Ciprian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:30:88 Timp 578 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Lia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:86 Timp 249 Cod 0 Puncte
14 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:98 Timp 730 Cod 0 Puncte
14 Vladescu Ionut Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:52 Timp 601 Cod 0 Puncte
14 Nagy Eniko Tekla CSS Constructorul Tg. Mures 00:33:65 Timp 1734 Cod 0 Puncte
14 Velcherean Ionel Adrian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:15 Timp 579 Cod 0 Puncte
15 Botis Alexandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:73 Timp 310 Cod 0 Puncte
15 Cuparencu Razvan Sport Club Municipal Bacau 00:30:02 Timp 695 Cod 0 Puncte
15 Grecu Ana Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:14 Timp 975 Cod 0 Puncte
15 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:54 Timp 651 Cod 0 Puncte
16 Petho Andras Zoltan CSS Constructorul Tg. Mures 00:30:81 Timp 941 Cod 0 Puncte
16 Siko Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 00:33:76 Timp 966 Cod 0 Puncte
16 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:28 Timp 688 Cod 0 Puncte
16 Bejinariu Alina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:40 Timp 281 Cod 0 Puncte
17 Laza Ana Ecaterina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:36 Timp 1761 Cod 0 Puncte
17 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:08 Timp 631 Cod 0 Puncte
17 Ionescu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:13 Timp 338 Cod 0 Puncte
17 Zovaczki Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:52 Timp 666 Cod 0 Puncte
18 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:19 Timp 634 Cod 0 Puncte
18 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:41 Timp 350 Cod 0 Puncte
18 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:30:86 Timp 719 Cod 0 Puncte
18 Isac Laura Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:35:48 Timp 1635 Cod 0 Puncte
19 Matei Carmen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:30 Timp 292 Cod 0 Puncte
19 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:40 Timp 599 Cod 0 Puncte
19 Vladut Corina Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:34:47 Timp 336 Cod 0 Puncte
19 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:00 Timp 731 Cod 0 Puncte
20 Sichiarto Diana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:58 Timp 1075 Cod 0 Puncte
20 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:13 Timp 722 Cod 0 Puncte
20 Szasz Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99 Timp 1002 Cod 0 Puncte
20 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:30:68 Timp 630 Cod 0 Puncte
21 Bulanga Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:34:65 Timp 344 Cod 0 Puncte
21 Angelescu Codrut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:74 Timp 612 Cod 0 Puncte
21 Malacescu Radu Paraschiv SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:31:14 Timp 1046 Cod 0 Puncte
22 Isai Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:35:27 Timp 318 Cod 0 Puncte
22 Tausan Cosmin Sorin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:78 Timp 865 Cod 0 Puncte
22 Nistor Catalin LPS Braila 00:31:47 Timp 684 Cod 0 Puncte
23 Grecu Florin LPS Braila 00:31:69 Timp 1005 Cod 0 Puncte
23 Bozianu Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:48 Timp 709 Cod 0 Puncte
23 Munteanu Nicoleta Liana Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:35:62 Timp 345 Cod 0 Puncte
24 Amzuica Andra Iuliana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:35:63 Timp 320 Cod 0 Puncte
24 Olaru Daniel Ionut Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:71 Timp 2793 Cod 0 Puncte
24 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:70 Timp 706 Cod 0 Puncte
25 Astefanei Ancuta Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:35:66 Timp 353 Cod 0 Puncte
25 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:96 Timp 1096 Cod 0 Puncte
25 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:73 Timp 685 Cod 0 Puncte
26 Silai Angela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:35:67 Timp 3055 Cod 0 Puncte
26 Miff Horatiu Sergiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 609 Cod 0 Puncte
26 Grozea Ilie LPS Braila 00:31:79 Timp 1004 Cod 0 Puncte
27 Gergely Aranka Andreea CSS Constructorul Tg. Mures 00:36:12 Timp 1733 Cod 0 Puncte
27 Romischer Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:89 Timp 698 Cod 0 Puncte
28 Raduly Elod CSS Constructorul Tg. Mures 00:32:00 Timp 2037 Cod 0 Puncte
28 Turai Mihaela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:36:35 Timp 2579 Cod 0 Puncte
29 Moacoai Adriana Anica CSS Constructorul Tg. Mures 00:37:03 Timp 327 Cod 0 Puncte
29 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:03 Timp 959 Cod 0 Puncte
30 Anton Mihai Paul Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:19 Timp 1322 Cod 0 Puncte
30 Varga Madalina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 3028 Cod 0 Puncte
31 Dinu Virgil Felician Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:22 Timp 716 Cod 0 Puncte
32 Costea Adrian SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 00:32:25 Timp 679 Cod 0 Puncte
33 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:28 Timp 1050 Cod 0 Puncte
34 Mos Razvan Marius Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:32:38 Timp 1014 Cod 0 Puncte
35 Lalescu Alex Liviu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:32:54 Timp 724 Cod 0 Puncte
36 Nicolcea Radu Ionel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:73 Timp 683 Cod 0 Puncte
37 Socaciu Bogdan Lucian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:76 Timp 3025 Cod 0 Puncte
38 Grozea Ionel LPS Braila 00:32:96 Timp 718 Cod 0 Puncte
39 Avram Sabin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:33:16 Timp 728 Cod 0 Puncte
40 Ana Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:33:22 Timp 1059 Cod 0 Puncte
41 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:75 Timp 946 Cod 0 Puncte
42 Macioca Marius Iuliu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99 Timp 678 Cod 0 Puncte
43 Lazar Teodor Mugurel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99 Timp 886 Cod 0 Puncte
44 Perde Doru Marian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99 Timp 3029 Cod 0 Puncte

9. 800 m liber (13-15M custom)

1 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:51:11 Timp 677 Cod 0 Puncte
1 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 09:33:44 Timp 231 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina LPS Braila 09:34:24 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:19:70 Timp 959 Cod 0 Puncte
2 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 10:00:62 Timp 674 Cod 0 Puncte
2 Dinu Virgil Felician Clubul Sportiv Scolar Sibiu 10:59:71 Timp 716 Cod 0 Puncte
2 Cuc Camelia Clubul Sportiv Scolar Resita 09:59:04 Timp 961 Cod 0 Puncte
2 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 09:56:45 Timp 304 Cod 0 Puncte
3 Zovaczki Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:04:18 Timp 666 Cod 0 Puncte
3 Prodan Amalia Diana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 10:16:61 Timp 236 Cod 0 Puncte
3 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:26:51 Timp 309 Cod 0 Puncte
3 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 11:39:02 Timp 719 Cod 0 Puncte
4 Chiritoiu Claudiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 10:13:64 Timp 722 Cod 0 Puncte
4 Mormeci Simona Mariana Sport Club Municipal Bacau 10:26:99 Timp 272 Cod 0 Puncte
4 Botis Alexandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 10:59:82 Timp 310 Cod 0 Puncte
5 Kruk Monika Orsolya Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:36:10 Timp 240 Cod 0 Puncte
5 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 11:06:07 Timp 829 Cod 0 Puncte
5 Listeveanu Cezar Constant Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:19:93 Timp 882 Cod 0 Puncte
6 Damian Adina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 10:44:00 Timp 294 Cod 0 Puncte
6 Toth Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 11:07:77 Timp 315 Cod 0 Puncte
6 Sovarski Rolland Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:22:05 Timp 884 Cod 0 Puncte
7 Sichiarto Diana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 11:30:05 Timp 1075 Cod 0 Puncte
7 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar Resita 10:28:65 Timp 906 Cod 0 Puncte
7 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:50:82 Timp 263 Cod 0 Puncte
8 Laza Ana Ecaterina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 12:20:92 Timp 1761 Cod 0 Puncte

10. 200 m mixt (12-13F custom)

1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:26:05 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:21:41 Timp 535 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina LPS Braila 02:31:61 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:27:20 Timp 677 Cod 0 Puncte
1 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:24:08 Timp 608 Cod 0 Puncte
2 Amariei Lica Ciprian Sport Club Municipal Bacau 02:24:62 Timp 594 Cod 0 Puncte
2 Tabacaru Alina Catalina Sport Club Municipal Bacau 02:37:55 Timp 304 Cod 0 Puncte
2 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:29:31 Timp 702 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 02:31:37 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:22:13 Timp 527 Cod 0 Puncte
3 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:38:32 Timp 306 Cod 0 Puncte
3 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:62 Timp 688 Cod 0 Puncte
3 Matache Ioana Sport Club Municipal Bacau 02:35:65 Timp 231 Cod 0 Puncte
3 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:26:44 Timp 589 Cod 0 Puncte
3 Chiriac Radu Ionut LPS Braila 02:23:74 Timp 531 Cod 0 Puncte
4 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:56 Timp 337 Cod 0 Puncte
4 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:33:74 Timp 669 Cod 0 Puncte
4 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:27:28 Timp 591 Cod 0 Puncte
4 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:33 Timp 244 Cod 0 Puncte
4 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:00 Timp 564 Cod 0 Puncte
5 Oancea Alina Roxana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:38:26 Timp 260 Cod 0 Puncte
5 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:27:71 Timp 528 Cod 0 Puncte
5 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:33:83 Timp 593 Cod 0 Puncte
5 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:43:52 Timp 313 Cod 0 Puncte
5 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:34:61 Timp 664 Cod 0 Puncte
6 Pop Camelia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:47:49 Timp 241 Cod 0 Puncte
6 Serban George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:27:98 Timp 520 Cod 0 Puncte
6 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:48:32 Timp 309 Cod 0 Puncte
6 Nistor Catalin LPS Braila 02:37:12 Timp 684 Cod 0 Puncte
6 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:02 Timp 634 Cod 0 Puncte
7 Petho Andras Zoltan CSS Constructorul Tg. Mures 02:36:58 Timp 941 Cod 0 Puncte
7 Orasanu Nicoleta LPS Braila 02:49:51 Timp 305 Cod 0 Puncte
7 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:39:09 Timp 731 Cod 0 Puncte
7 Oprea Mihaela Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:47:56 Timp 1012 Cod 0 Puncte
7 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:30:03 Timp 546 Cod 0 Puncte
8 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:51:64 Timp 330 Cod 0 Puncte
8 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:41:16 Timp 715 Cod 0 Puncte
8 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:49:20 Timp 257 Cod 0 Puncte
8 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:80 Timp 547 Cod 0 Puncte
8 Sovaiala Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:40 Timp 606 Cod 0 Puncte
9 Boboc Laura Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:47:92 Timp 322 Cod 0 Puncte
9 Listeveanu Cezar Constant Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:41:22 Timp 882 Cod 0 Puncte
9 Chifu Cosmin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:09 Timp 621 Cod 0 Puncte
9 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:30:09 Timp 522 Cod 0 Puncte
9 Turcu Ana Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:49:06 Timp 254 Cod 0 Puncte
10 Manof Daniela Ruxandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:47:98 Timp 1064 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:30:24 Timp 536 Cod 0 Puncte
10 Porfireanu Irina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:49:29 Timp 960 Cod 0 Puncte
10 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:22 Timp 631 Cod 0 Puncte
10 Bozianu Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:42:30 Timp 709 Cod 0 Puncte
11 Radu Laurentiu Mihail Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:39:13 Timp 998 Cod 0 Puncte
11 Kruk Monika Orsolya Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:17 Timp 240 Cod 0 Puncte
11 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:43:64 Timp 673 Cod 0 Puncte
11 Malnasi Emese SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:49:60 Timp 348 Cod 0 Puncte
11 Filker Robert Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:33:28 Timp 549 Cod 0 Puncte
12 Albu Nicoleta Cristina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:55:15 Timp 263 Cod 0 Puncte
12 Grozea Ilie LPS Braila 02:45:02 Timp 1004 Cod 0 Puncte
12 Vladescu Ionut Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:39:58 Timp 601 Cod 0 Puncte
12 Vladut Corina Maria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:50:09 Timp 336 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Sorin Ionut LPS Braila 02:38:56 Timp 573 Cod 0 Puncte
13 Zovaczki Andrei Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:46:65 Timp 666 Cod 0 Puncte
13 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 02:50:63 Timp 829 Cod 0 Puncte
13 Sava Adrian CSS Constructorul Tg. Mures 02:40:84 Timp 540 Cod 0 Puncte
13 Tausan Cosmin Sorin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:43:66 Timp 865 Cod 0 Puncte
13 Bejinariu Alina Elena Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:56:22 Timp 281 Cod 0 Puncte
14 Diaconu Liviu Constantin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:43:74 Timp 632 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:53:12 Timp 338 Cod 0 Puncte
14 Ripan Sabin Ciprian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:41:34 Timp 554 Cod 0 Puncte
14 Iamandi Alina Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:58:03 Timp 237 Cod 0 Puncte
14 Malacescu Radu Paraschiv SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 02:46:83 Timp 1046 Cod 0 Puncte
15 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:54:29 Timp 847 Cod 0 Puncte
15 Chiru Ciprian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:56:12 Timp 578 Cod 0 Puncte
15 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:01:87 Timp 915 Cod 0 Puncte
15 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:46:80 Timp 630 Cod 0 Puncte
15 Nedelea Leonard George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:48:22 Timp 1050 Cod 0 Puncte
16 Jungheatu Bogdan Florin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99 Timp 628 Cod 0 Puncte
16 Biclineru Alina Felicia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:09:75 Timp 253 Cod 0 Puncte
16 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:49:38 Timp 699 Cod 0 Puncte
16 Toth Zsuzsa CSS Constructorul Tg. Mures 02:54:60 Timp 315 Cod 0 Puncte
17 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:49:10 Timp 719 Cod 0 Puncte
17 Laza Ana Ecaterina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:13:76 Timp 1761 Cod 0 Puncte
17 Botis Alexandra Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:00:37 Timp 310 Cod 0 Puncte
18 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:49:52 Timp 959 Cod 0 Puncte
18 Radu Diana Mariana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:01:19 Timp 350 Cod 0 Puncte
19 Bidivanu Gabriel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:51:11 Timp 2953 Cod 0 Puncte
19 Sichiarto Diana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:01:33 Timp 1075 Cod 0 Puncte
20 Romischer Cristian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:45 Timp 698 Cod 0 Puncte
20 Bulanga Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:02:21 Timp 344 Cod 0 Puncte
21 Raduly Elod CSS Constructorul Tg. Mures 02:54:73 Timp 2037 Cod 0 Puncte
21 Stanescu Anca Florina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:04:73 Timp 831 Cod 0 Puncte
22 Grozea Ionel LPS Braila 02:56:93 Timp 718 Cod 0 Puncte
22 Moacoai Adriana Anica CSS Constructorul Tg. Mures 03:09:05 Timp 327 Cod 0 Puncte
23 Macioca Marius Iuliu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99 Timp 678 Cod 0 Puncte

11. 400 m mixt (13-15M custom)

1 Palea Ciprian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:12:50 Timp 593 Cod 0 Puncte
1 Nistor Catalin LPS Braila 05:24:61 Timp 684 Cod 0 Puncte
1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:32:40 Timp 306 Cod 0 Puncte
1 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 05:07:63 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:02:72 Timp 528 Cod 0 Puncte
2 Oancea Anamaria SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:43:25 Timp 313 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Sport Club Municipal Bacau 05:09:98 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Dragomir Remus SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:29:59 Timp 664 Cod 0 Puncte
2 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:13:33 Timp 591 Cod 0 Puncte
2 Solyom Tibor Lukacs Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:05:12 Timp 527 Cod 0 Puncte
3 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:35:51 Timp 731 Cod 0 Puncte
3 Tatar Alina Ioana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:51:35 Timp 311 Cod 0 Puncte
3 Chis Costin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:06:36 Timp 564 Cod 0 Puncte
3 Oancea Alina Roxana SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:38:61 Timp 260 Cod 0 Puncte
3 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:22:52 Timp 634 Cod 0 Puncte
4 Diaconu Liviu Constantin SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 05:27:37 Timp 632 Cod 0 Puncte
4 Alexe Ocativan Sabin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:11:69 Timp 546 Cod 0 Puncte
4 Boboc Laura Lavinia