Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionat national de seniori si juniori bazin 25m

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (17-99F custom)

1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 01:10:71 Timp 1370 Cod 0 Puncte
1 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:03:69 Timp 4407 Cod 0 Puncte
2 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:80 Timp 2498 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:57 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:01 Timp 6556 Cod 0 Puncte
3 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:04 Timp 5100 Cod 0 Puncte
4 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:77 Timp 6244 Cod 0 Puncte
4 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:68 Timp 5338 Cod 0 Puncte
5 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:40 Timp 4867 Cod 0 Puncte
5 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:06:80 Timp 6239 Cod 0 Puncte
6 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:60 Timp 6131 Cod 0 Puncte
6 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:98 Timp 5968 Cod 0 Puncte
7 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:49 Timp 7058 Cod 0 Puncte
7 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:30 Timp 6839 Cod 0 Puncte
8 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 01:21:00 Timp 7709 Cod 0 Puncte
8 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:08:51 Timp 7174 Cod 0 Puncte
9 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:02 Timp 7437 Cod 0 Puncte
9 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:08 Timp 6462 Cod 0 Puncte
10 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:55 Timp 5951 Cod 0 Puncte
10 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:09 Timp 4666 Cod 0 Puncte
11 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:17 Timp 5892 Cod 0 Puncte
12 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:25 Timp 7782 Cod 0 Puncte
13 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:95 Timp 6461 Cod 0 Puncte
14 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:10 Timp 5509 Cod 0 Puncte
15 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:59 Timp 6850 Cod 0 Puncte
16 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:99 Timp 6142 Cod 0 Puncte
17 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:37 Timp 6570 Cod 0 Puncte
18 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:81 Timp 6677 Cod 0 Puncte
19 Baban Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:15:71 Timp 6970 Cod 0 Puncte
20 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:35 Timp 5217 Cod 0 Puncte
21 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:70 Timp 7049 Cod 0 Puncte
22 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:93 Timp 7121 Cod 0 Puncte
23 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:50 Timp 5120 Cod 0 Puncte
24 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 01:18:91 Timp 7065 Cod 0 Puncte
25 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:04 Timp 6429 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (19-99M custom)

1 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:00 Timp 4407 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 00:32:71 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:20 Timp 2498 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:25 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:27 Timp 6556 Cod 0 Puncte
3 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:55 Timp 5338 Cod 0 Puncte
4 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:61 Timp 7058 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:37 Timp 4867 Cod 0 Puncte
5 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:47 Timp 6244 Cod 0 Puncte
5 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:71 Timp 5892 Cod 0 Puncte
6 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:30:98 Timp 7174 Cod 0 Puncte
6 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:06 Timp 6131 Cod 0 Puncte
7 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:05 Timp 6239 Cod 0 Puncte
7 Akarsu Melisa Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:08 Timp 8360 Cod 0 Puncte
8 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:49 Timp 6839 Cod 0 Puncte
8 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:31:33 Timp 5475 Cod 0 Puncte
9 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:42 Timp 5100 Cod 0 Puncte
9 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:89 Timp 7437 Cod 0 Puncte
10 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 00:38:23 Timp 7709 Cod 0 Puncte
10 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:50 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:93 Timp 4666 Cod 0 Puncte
11 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:80 Timp 7834 Cod 0 Puncte
12 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:05 Timp 7782 Cod 0 Puncte
12 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:43 Timp 5951 Cod 0 Puncte
13 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:59 Timp 6644 Cod 0 Puncte
13 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:68 Timp 6462 Cod 0 Puncte
14 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:03 Timp 6461 Cod 0 Puncte
14 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:59 Timp 6756 Cod 0 Puncte
15 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:18 Timp 6142 Cod 0 Puncte
15 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:87 Timp 7471 Cod 0 Puncte
16 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:28 Timp 5509 Cod 0 Puncte
16 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:43:12 Timp 7977 Cod 0 Puncte
17 Baban Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:33:32 Timp 6970 Cod 0 Puncte
18 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:60 Timp 6850 Cod 0 Puncte
19 Corneliu Mihai Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:83 Timp 6677 Cod 0 Puncte
20 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:49 Timp 6429 Cod 0 Puncte
21 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:64 Timp 6570 Cod 0 Puncte
22 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:93 Timp 7049 Cod 0 Puncte
23 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:62 Timp 7121 Cod 0 Puncte
24 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:04 Timp 5120 Cod 0 Puncte
25 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 00:36:96 Timp 7065 Cod 0 Puncte
26 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:92 Timp 6895 Cod 0 Puncte
27 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:60 Timp 7150 Cod 0 Puncte

3. 200 m fluture (19-99M custom)

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:56:89 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:33 Timp 6423 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 01:59:36 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:21:39 Timp 5925 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:04 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:22:56 Timp 5177 Cod 0 Puncte
4 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:47 Timp 5784 Cod 0 Puncte
4 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:01:97 Timp 5997 Cod 0 Puncte
5 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:23:68 Timp 5043 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:15 Timp 5511 Cod 0 Puncte
6 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:10:02 Timp 5542 Cod 0 Puncte
6 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:45 Timp 7432 Cod 0 Puncte
7 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:11:55 Timp 4961 Cod 0 Puncte
7 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:52 Timp 6716 Cod 0 Puncte
8 Niculescu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:27 Timp 6833 Cod 0 Puncte
8 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 02:35:34 Timp 6730 Cod 0 Puncte
9 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:16:56 Timp 6529 Cod 0 Puncte
9 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:38:72 Timp 7087 Cod 0 Puncte
10 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:16:89 Timp 6601 Cod 0 Puncte
10 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:43 Timp 6644 Cod 0 Puncte
11 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:18:51 Timp 7978 Cod 0 Puncte
11 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:51:88 Timp 7144 Cod 0 Puncte
12 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:18:62 Timp 6696 Cod 0 Puncte
12 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:29:38 Timp 7130 Cod 0 Puncte
13 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 02:18:64 Timp 7066 Cod 0 Puncte
14 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:70 Timp 5509 Cod 0 Puncte
15 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:26:23 Timp 6456 Cod 0 Puncte

4. 50 m fluture (17-99F custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:87 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:24:51 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:08 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Trandafir Norbert CSM Targoviste 00:24:81 Timp 4149 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:39 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:11 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:56 Timp 5997 Cod 0 Puncte
4 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:94 Timp 6556 Cod 0 Puncte
5 Macavei Carina Bianca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:08 Timp 7969 Cod 0 Puncte
5 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:62 Timp 5975 Cod 0 Puncte
6 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:25 Timp 4662 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:15 Timp 5925 Cod 0 Puncte
7 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:26:33 Timp 2842 Cod 0 Puncte
7 Akarsu Melisa Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:34 Timp 8360 Cod 0 Puncte
8 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Municipal Resita 00:26:65 Timp 3563 Cod 0 Puncte
8 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:67 Timp 4653 Cod 0 Puncte
9 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:99 Timp 6423 Cod 0 Puncte
9 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:80 Timp 5557 Cod 0 Puncte
10 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:85 Timp 6527 Cod 0 Puncte
10 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:42 Timp 5177 Cod 0 Puncte
11 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:98 Timp 5963 Cod 0 Puncte
11 Niculescu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:93 Timp 6833 Cod 0 Puncte
12 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:05 Timp 6783 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:02 Timp 7437 Cod 0 Puncte
13 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:27:15 Timp 6239 Cod 0 Puncte
13 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:32:13 Timp 6730 Cod 0 Puncte
14 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:53 Timp 7471 Cod 0 Puncte
14 Predescu Petru Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:18 Timp 6047 Cod 0 Puncte
15 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:27:20 Timp 5475 Cod 0 Puncte
15 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:89 Timp 7417 Cod 0 Puncte
16 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:23 Timp 7132 Cod 0 Puncte
16 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:23 Timp 6260 Cod 0 Puncte
17 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:26 Timp 5827 Cod 0 Puncte
17 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:33:40 Timp 7977 Cod 0 Puncte
18 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:43 Timp 6641 Cod 0 Puncte
18 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:60 Timp 6716 Cod 0 Puncte
19 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:07 Timp 6464 Cod 0 Puncte
19 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:56 Timp 5542 Cod 0 Puncte
20 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:70 Timp 6462 Cod 0 Puncte
20 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:49 Timp 7144 Cod 0 Puncte
21 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:35:07 Timp 7130 Cod 0 Puncte
21 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:27:73 Timp 5375 Cod 0 Puncte
22 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:27:75 Timp 5483 Cod 0 Puncte
22 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:81 Timp 6279 Cod 0 Puncte
23 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:92 Timp 4666 Cod 0 Puncte
24 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:05 Timp 6147 Cod 0 Puncte
25 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:28:25 Timp 7978 Cod 0 Puncte
26 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:26 Timp 9278 Cod 0 Puncte
27 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:38 Timp 6456 Cod 0 Puncte
28 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:52 Timp 6600 Cod 0 Puncte
29 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:64 Timp 6951 Cod 0 Puncte
30 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:28:65 Timp 6696 Cod 0 Puncte
31 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:66 Timp 5509 Cod 0 Puncte
32 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:75 Timp 6529 Cod 0 Puncte
32 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:75 Timp 5910 Cod 0 Puncte
34 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:83 Timp 6536 Cod 0 Puncte
35 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:03 Timp 7968 Cod 0 Puncte
36 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:30:22 Timp 6369 Cod 0 Puncte
37 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:37 Timp 6697 Cod 0 Puncte
38 Baban Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:53 Timp 6970 Cod 0 Puncte
39 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:58 Timp 6836 Cod 0 Puncte
40 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:61 Timp 598 Cod 0 Puncte
41 Pascu Francisco Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:84 Timp 8507 Cod 0 Puncte
42 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:88 Timp 5966 Cod 0 Puncte
43 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:30:89 Timp 5468 Cod 0 Puncte
44 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:68 Timp 6895 Cod 0 Puncte
45 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:48 Timp 7150 Cod 0 Puncte

5. 100 m liber (17-99F custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:29 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert CSM Targoviste 00:49:54 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:81 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:70 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:89 Timp 2500 Cod 0 Puncte
3 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:84 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Benea Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:89 Timp 4695 Cod 0 Puncte
4 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:50:35 Timp 2842 Cod 0 Puncte
5 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:71 Timp 5894 Cod 0 Puncte
5 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:50:46 Timp 4365 Cod 0 Puncte
6 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:87 Timp 5784 Cod 0 Puncte
6 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:18 Timp 4158 Cod 0 Puncte
7 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:51:85 Timp 484 Cod 0 Puncte
7 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:57 Timp 4188 Cod 0 Puncte
8 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:19 Timp 5557 Cod 0 Puncte
8 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:72 Timp 5925 Cod 0 Puncte
9 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 01:03:12 Timp 7067 Cod 0 Puncte
9 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:52:48 Timp 5975 Cod 0 Puncte
10 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:21 Timp 5963 Cod 0 Puncte
10 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:80 Timp 6527 Cod 0 Puncte
11 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 01:03:49 Timp 6754 Cod 0 Puncte
11 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:53:19 Timp 4662 Cod 0 Puncte
12 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:29 Timp 6260 Cod 0 Puncte
12 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 01:04:07 Timp 7062 Cod 0 Puncte
13 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:50 Timp 4689 Cod 0 Puncte
13 Predescu Petru Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:33 Timp 6047 Cod 0 Puncte
14 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:57 Timp 7857 Cod 0 Puncte
14 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:39 Timp 6641 Cod 0 Puncte
15 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:56 Timp 9278 Cod 0 Puncte
15 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 01:05:12 Timp 6730 Cod 0 Puncte
16 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:74 Timp 5827 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:98 Timp 6423 Cod 0 Puncte
17 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:07:37 Timp 7130 Cod 0 Puncte
17 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:81 Timp 5901 Cod 0 Puncte
18 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:07:44 Timp 7977 Cod 0 Puncte
18 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:89 Timp 6147 Cod 0 Puncte
19 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:08:04 Timp 7976 Cod 0 Puncte
19 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:95 Timp 5910 Cod 0 Puncte
20 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:11 Timp 5542 Cod 0 Puncte
20 Hetes Vladiana Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:27 Timp 7262 Cod 0 Puncte
21 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:56:23 Timp 6536 Cod 0 Puncte
21 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:85 Timp 6550 Cod 0 Puncte
22 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:91 Timp 7132 Cod 0 Puncte
22 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:44 Timp 5217 Cod 0 Puncte
23 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:51 Timp 6783 Cod 0 Puncte
23 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:11:25 Timp 7135 Cod 0 Puncte
24 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:02 Timp 6726 Cod 0 Puncte
24 Barbuceanu Alexandra G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:95 Timp 7555 Cod 0 Puncte
25 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:57:48 Timp 5581 Cod 0 Puncte
26 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:57:51 Timp 6570 Cod 0 Puncte
27 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:57:56 Timp 6951 Cod 0 Puncte
28 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:78 Timp 6724 Cod 0 Puncte
29 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:19 Timp 6461 Cod 0 Puncte
30 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:18 Timp 5966 Cod 0 Puncte
31 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:64 Timp 6697 Cod 0 Puncte
32 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:78 Timp 6836 Cod 0 Puncte
33 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:60 Timp 6895 Cod 0 Puncte
34 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:90 Timp 6709 Cod 0 Puncte
35 Pascu Francisco Gabriel Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:04:03 Timp 8507 Cod 0 Puncte

6. 400 m liber (19-99M custom)

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:47:44 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:26:21 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:27:74 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:51:71 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:31:26 Timp 7087 Cod 0 Puncte
3 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 03:53:70 Timp 4961 Cod 0 Puncte
4 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:37:18 Timp 7432 Cod 0 Puncte
4 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:02:23 Timp 6652 Cod 0 Puncte
5 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 04:39:37 Timp 6754 Cod 0 Puncte
5 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:02:51 Timp 5690 Cod 0 Puncte
6 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:07:37 Timp 4662 Cod 0 Puncte
6 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:39:45 Timp 5177 Cod 0 Puncte
7 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:44:53 Timp 6234 Cod 0 Puncte
7 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:07:25 Timp 5901 Cod 0 Puncte
8 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 04:47:51 Timp 7067 Cod 0 Puncte
8 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 04:08:70 Timp 7028 Cod 0 Puncte
9 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 04:49:79 Timp 7062 Cod 0 Puncte
9 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 04:18:36 Timp 5846 Cod 0 Puncte
10 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:51:94 Timp 5963 Cod 0 Puncte
10 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:20:53 Timp 5103 Cod 0 Puncte
11 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:27:06 Timp 7040 Cod 0 Puncte
11 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:57:91 Timp 6644 Cod 0 Puncte
12 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:58:01 Timp 7857 Cod 0 Puncte
12 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:29:76 Timp 7968 Cod 0 Puncte
13 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 04:59:52 Timp 7976 Cod 0 Puncte
13 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:35:64 Timp 5966 Cod 0 Puncte
14 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 05:04:46 Timp 7130 Cod 0 Puncte
14 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:65 Timp 6148 Cod 0 Puncte
15 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:37:67 Timp 6722 Cod 0 Puncte
16 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:40:36 Timp 7121 Cod 0 Puncte

7. 50 m liber (17-99F custom)

1 Scurtu Silvia Anca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:50:23 Timp 4653 Cod 0 Puncte
1 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:33:03 Timp 459 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:10 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:51:11 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:36:93 Timp 5975 Cod 0 Puncte
3 Georgescu Anda Beatrice Clubul Sportiv Farul Constanta 01:55:90 Timp 7067 Cod 0 Puncte
4 Akarsu Melisa Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:57:39 Timp 8360 Cod 0 Puncte
4 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:37:80 Timp 5103 Cod 0 Puncte
5 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:38:05 Timp 5557 Cod 0 Puncte
5 Lupascu Manuela Lavinia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:67 Timp 5367 Cod 0 Puncte
6 Scarlat Roxana Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:38 Timp 7132 Cod 0 Puncte
6 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:39:60 Timp 6239 Cod 0 Puncte
7 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:42:07 Timp 6462 Cod 0 Puncte
7 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:03:66 Timp 7977 Cod 0 Puncte
8 Zinca Vlad Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:43:35 Timp 6696 Cod 0 Puncte
9 Toma Ioan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:43:62 Timp 5375 Cod 0 Puncte
10 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:44:66 Timp 5217 Cod 0 Puncte
11 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:50:68 Timp 6697 Cod 0 Puncte
12 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:55:80 Timp 6895 Cod 0 Puncte

8. 800 m liber (17-99F custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:33:37 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:11:49 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:23:97 Timp 7432 Cod 0 Puncte
4 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 09:32:45 Timp 7087 Cod 0 Puncte
5 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:41:34 Timp 6234 Cod 0 Puncte
6 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 09:52:41 Timp 7062 Cod 0 Puncte
7 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 09:52:71 Timp 7067 Cod 0 Puncte
8 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:57:64 Timp 6716 Cod 0 Puncte
9 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 09:57:86 Timp 6754 Cod 0 Puncte
10 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:00:62 Timp 6756 Cod 0 Puncte
11 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:01:98 Timp 7857 Cod 0 Puncte
12 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 10:03:03 Timp 7976 Cod 0 Puncte
13 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:11:21 Timp 6644 Cod 0 Puncte
14 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 12:36:29 Timp 7834 Cod 0 Puncte

9. 100 m mixt (19-99M custom)

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:56:99 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 01:04:61 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:57:28 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:88 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:88 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:58:18 Timp 2842 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:75 Timp 2500 Cod 0 Puncte
4 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:16 Timp 4365 Cod 0 Puncte
5 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:20 Timp 5690 Cod 0 Puncte
5 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:00 Timp 4867 Cod 0 Puncte
6 Akarsu Melisa Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:20 Timp 8360 Cod 0 Puncte
6 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:59:71 Timp 4407 Cod 0 Puncte
7 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:00:27 Timp 4158 Cod 0 Puncte
7 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:24 Timp 5925 Cod 0 Puncte
8 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:16 Timp 6556 Cod 0 Puncte
8 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:29 Timp 2498 Cod 0 Puncte
9 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:93 Timp 5367 Cod 0 Puncte
9 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:95 Timp 6652 Cod 0 Puncte
10 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:11:25 Timp 5043 Cod 0 Puncte
10 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:20 Timp 5557 Cod 0 Puncte
11 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:23 Timp 5100 Cod 0 Puncte
11 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:35 Timp 6244 Cod 0 Puncte
12 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:65 Timp 5338 Cod 0 Puncte
12 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 01:12:91 Timp 6730 Cod 0 Puncte
13 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:26 Timp 6131 Cod 0 Puncte
13 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:80 Timp 5968 Cod 0 Puncte
14 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 01:01:95 Timp 5846 Cod 0 Puncte
14 Visoiu Kallina Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:46 Timp 7439 Cod 0 Puncte
15 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:22 Timp 7437 Cod 0 Puncte
15 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 01:02:02 Timp 5475 Cod 0 Puncte
16 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:08 Timp 5511 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:55 Timp 6423 Cod 0 Puncte
17 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:04 Timp 7144 Cod 0 Puncte
17 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:44 Timp 4666 Cod 0 Puncte
18 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:48 Timp 6600 Cod 0 Puncte
19 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:02:94 Timp 6239 Cod 0 Puncte
20 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:47 Timp 6641 Cod 0 Puncte
21 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:01 Timp 6536 Cod 0 Puncte
22 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:42 Timp 6429 Cod 0 Puncte
23 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:60 Timp 6462 Cod 0 Puncte
24 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:86 Timp 6601 Cod 0 Puncte
25 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:95 Timp 5892 Cod 0 Puncte
26 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 01:05:39 Timp 5468 Cod 0 Puncte
27 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:47 Timp 5827 Cod 0 Puncte
28 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:05:58 Timp 7028 Cod 0 Puncte
29 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:69 Timp 5217 Cod 0 Puncte
30 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:99 Timp 7040 Cod 0 Puncte
31 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:43 Timp 6570 Cod 0 Puncte
32 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:06:79 Timp 6696 Cod 0 Puncte
33 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:19 Timp 9278 Cod 0 Puncte
34 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:31 Timp 6142 Cod 0 Puncte
35 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:07:40 Timp 7174 Cod 0 Puncte
36 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:72 Timp 6148 Cod 0 Puncte
37 Baban Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:07:93 Timp 6970 Cod 0 Puncte
38 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:12 Timp 5103 Cod 0 Puncte
39 Iordache Alexandru Razvan Liceul cu program sportiv Braila 01:08:32 Timp 6729 Cod 0 Puncte
40 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:40 Timp 6722 Cod 0 Puncte
41 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:46 Timp 6697 Cod 0 Puncte
42 Trocan Constantin Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:99 Timp 5120 Cod 0 Puncte
43 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:03 Timp 7121 Cod 0 Puncte
44 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:31 Timp 6783 Cod 0 Puncte
45 Doaga Darin Liviu Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:52 Timp 7150 Cod 0 Puncte
46 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:96 Timp 6895 Cod 0 Puncte

10. 400 m mixt (17-99F custom)

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 04:23:37 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:51:15 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 04:55:34 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:26:27 Timp 4961 Cod 0 Puncte
3 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:26:57 Timp 2842 Cod 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:06:13 Timp 6556 Cod 0 Puncte
4 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:28:36 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:09:35 Timp 5784 Cod 0 Puncte
5 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:28:58 Timp 5690 Cod 0 Puncte
5 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 05:10:50 Timp 5043 Cod 0 Puncte
6 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:35:67 Timp 6652 Cod 0 Puncte
6 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:11:88 Timp 7087 Cod 0 Puncte
7 Akarsu Melisa Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:14:50 Timp 8360 Cod 0 Puncte
7 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:36:52 Timp 5511 Cod 0 Puncte
8 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:51:83 Timp 2498 Cod 0 Puncte
8 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:26:52 Timp 6644 Cod 0 Puncte
9 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:51:87 Timp 5100 Cod 0 Puncte
9 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:27:66 Timp 5367 Cod 0 Puncte
10 Zinca Vlad Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 04:54:05 Timp 6696 Cod 0 Puncte
10 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:43:56 Timp 7432 Cod 0 Puncte
11 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:55:31 Timp 7040 Cod 0 Puncte
11 Stancea Ioana Catalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:53:96 Timp 7144 Cod 0 Puncte
12 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:39:05 Timp 7834 Cod 0 Puncte
12 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:00:50 Timp 6148 Cod 0 Puncte
13 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:04:54 Timp 6722 Cod 0 Puncte
14 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 05:04:61 Timp 7066 Cod 0 Puncte
15 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:10:62 Timp 5375 Cod 0 Puncte

11. 200 m spate (17-99F custom)

1 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:24 Timp 2500 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 01:55:30 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:02:34 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:61 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 02:23:26 Timp 4188 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:05:40 Timp 5690 Cod 0 Puncte
4 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:06:50 Timp 6652 Cod 0 Puncte
4 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:86 Timp 5367 Cod 0 Puncte
5 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:08:40 Timp 6600 Cod 0 Puncte
5 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:27:07 Timp 6975 Cod 0 Puncte
6 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:50 Timp 6756 Cod 0 Puncte
6 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 02:09:85 Timp 5468 Cod 0 Puncte
7 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:09:74 Timp 598 Cod 0 Puncte
7 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:68 Timp 7471 Cod 0 Puncte
8 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:17 Timp 6464 Cod 0 Puncte
8 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:25 Timp 5103 Cod 0 Puncte
9 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:99 Timp 6536 Cod 0 Puncte
9 Hetes Vladiana Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:34:17 Timp 7262 Cod 0 Puncte
10 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:34:83 Timp 5951 Cod 0 Puncte
10 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:48 Timp 6429 Cod 0 Puncte
11 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:42:19 Timp 7977 Cod 0 Puncte
11 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 02:16:84 Timp 5857 Cod 0 Puncte
12 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:48:51 Timp 7135 Cod 0 Puncte
12 Anton Marian Claudiu Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:07 Timp 6148 Cod 0 Puncte
13 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 02:49:55 Timp 7071 Cod 0 Puncte
13 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:18:76 Timp 6656 Cod 0 Puncte
14 Iordache Alexandru Razvan Liceul cu program sportiv Braila 02:22:66 Timp 6729 Cod 0 Puncte
15 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:12 Timp 5511 Cod 0 Puncte
16 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:13 Timp 6722 Cod 0 Puncte
17 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:04 Timp 7049 Cod 0 Puncte

12. 50 m spate (19-99M custom)

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:25:14 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:44 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:83 Timp 2500 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:26:49 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:26:82 Timp 598 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:99 Timp 4567 Cod 0 Puncte
4 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:00 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:25 Timp 4653 Cod 0 Puncte
5 Sumalan Iuliana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:32:28 Timp 6975 Cod 0 Puncte
5 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:34 Timp 5975 Cod 0 Puncte
6 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:27:48 Timp 1597 Cod 0 Puncte
6 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:50 Timp 7417 Cod 0 Puncte
7 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:48 Timp 4188 Cod 0 Puncte
7 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:00 Timp 5023 Cod 0 Puncte
8 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:03 Timp 4158 Cod 0 Puncte
8 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:80 Timp 5367 Cod 0 Puncte
9 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:43 Timp 6600 Cod 0 Puncte
9 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:88 Timp 6244 Cod 0 Puncte
10 Bocsa Bianca Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:14 Timp 7471 Cod 0 Puncte
10 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:45 Timp 6652 Cod 0 Puncte
11 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:78 Timp 6429 Cod 0 Puncte
11 Bejan Oana Diana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:17 Timp 6756 Cod 0 Puncte
12 Ungureanu Georgeta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:22 Timp 6464 Cod 0 Puncte
12 Manea Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:28:80 Timp 6656 Cod 0 Puncte
13 Cioltea Tudor Costel Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:90 Timp 6536 Cod 0 Puncte
13 Hetes Vladiana Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:69 Timp 7262 Cod 0 Puncte
14 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:76 Timp 5951 Cod 0 Puncte
14 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Municipal Resita 00:29:14 Timp 3563 Cod 0 Puncte
15 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:93 Timp 4689 Cod 0 Puncte
15 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:29:31 Timp 5468 Cod 0 Puncte
16 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:34 Timp 6951 Cod 0 Puncte
16 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:62 Timp 6131 Cod 0 Puncte
17 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:70 Timp 6550 Cod 0 Puncte
17 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:29:82 Timp 6369 Cod 0 Puncte
18 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:29:83 Timp 5483 Cod 0 Puncte
18 Nicolae Amalia Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:97 Timp 6279 Cod 0 Puncte
19 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:36:35 Timp 7977 Cod 0 Puncte
19 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:97 Timp 5901 Cod 0 Puncte
20 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:24 Timp 6147 Cod 0 Puncte
20 Macovei Miruna Madalina Palatul copiilor Constanta 00:36:58 Timp 7071 Cod 0 Puncte
21 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:30:51 Timp 7066 Cod 0 Puncte
21 Codrescu Theodora Maria Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:36:74 Timp 7135 Cod 0 Puncte
22 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:08 Timp 7834 Cod 0 Puncte
22 Iordache Alexandru Razvan Liceul cu program sportiv Braila 00:30:99 Timp 6729 Cod 0 Puncte
23 Macovei Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:03 Timp 6836 Cod 0 Puncte
23 Barbuceanu Alexandra G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:38 Timp 7555 Cod 0 Puncte
24 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:31:13 Timp 5581 Cod 0 Puncte
25 Duta Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:36 Timp 6722 Cod 0 Puncte
26 Baban Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:32:75 Timp 6970 Cod 0 Puncte
27 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:18 Timp 7049 Cod 0 Puncte
28 Vidroiu Razvan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:01 Timp 6895 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

13. 200 m bras (17-99F custom)

1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 02:30:90 Timp 1370 Cod 0 Puncte
1 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:18:64 Timp 5100 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:10 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:20:59 Timp 4407 Cod 0 Puncte
3 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:49 Timp 2498 Cod 0 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:44:27 Timp 6556 Cod 0 Puncte
4 Demeny Helga Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:45:50 Timp 6839 Cod 0 Puncte
4 Stroe Ionut Bogdan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:24:29 Timp 6239 Cod 0 Puncte
5 Stoica Alexandra Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:66 Timp 6131 Cod 0 Puncte
5 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:24:42 Timp 5338 Cod 0 Puncte
6 Ciorobea Gabriela Iulia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:51:95 Timp 6644 Cod 0 Puncte
6 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:18 Timp 5968 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:53:05 Timp 4867 Cod 0 Puncte
7 Tudosie Razvan Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:26 Timp 7058 Cod 0 Puncte
8 State Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:57 Timp 5892 Cod 0 Puncte
8 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:53:27 Timp 7087 Cod 0 Puncte
9 Rusa Adela Palatul copiilor Constanta 02:54:58 Timp 7709 Cod 0 Puncte
9 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:32:28 Timp 7174 Cod 0 Puncte
10 Visoiu Kallina Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:03:45 Timp 7439 Cod 0 Puncte
10 Ozsvath Levente Mihaly Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:02 Timp 6462 Cod 0 Puncte
11 Nas Bogdan Emil Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:35:07 Timp 7782 Cod 0 Puncte
11 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:16:03 Timp 7834 Cod 0 Puncte
12 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:36:99 Timp 5509 Cod 0 Puncte
13 Cojocaru Cristian Dan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:38:20 Timp 6850 Cod 0 Puncte
14 Crisan Marius Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:39:22 Timp 6461 Cod 0 Puncte
15 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:39:71 Timp 6570 Cod 0 Puncte
16 Coltoi Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:67 Timp 6142 Cod 0 Puncte
17 Bidica Razvan Palatul copiilor Constanta 02:43:53 Timp 7065 Cod 0 Puncte
18 Constantin Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:54 Timp 7121 Cod 0 Puncte
19 Cristoltean Dan Ciprian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:47:27 Timp 7049 Cod 0 Puncte
20 Baban Vlad Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:57:08 Timp 6970 Cod 0 Puncte
21 Craciunescu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:58:10 Timp 6429 Cod 0 Puncte

14. 100 m fluture (17-99F custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:09 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:52:94 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:96 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:40 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:22 Timp 5925 Cod 0 Puncte
3 Trandafir Norbert CSM Targoviste 00:54:47 Timp 4149 Cod 0 Puncte
4 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:87 Timp 585 Cod 0 Puncte
4 Akarsu Melisa Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:16 Timp 8360 Cod 0 Puncte
5 Nicolae Bianca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:95 Timp 6423 Cod 0 Puncte
5 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:59 Timp 5997 Cod 0 Puncte
6 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:22 Timp 5784 Cod 0 Puncte
6 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:38 Timp 6527 Cod 0 Puncte
7 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:41 Timp 4653 Cod 0 Puncte
7 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:49 Timp 5511 Cod 0 Puncte
8 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:08:43 Timp 5177 Cod 0 Puncte
8 Niculescu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:70 Timp 6833 Cod 0 Puncte
9 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:11 Timp 5542 Cod 0 Puncte
9 Serban Adriana Florentina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:61 Timp 6716 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:74 Timp 7437 Cod 0 Puncte
10 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:20 Timp 4662 Cod 0 Puncte
11 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 01:11:78 Timp 6730 Cod 0 Puncte
11 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:59:70 Timp 5475 Cod 0 Puncte
12 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:17 Timp 4867 Cod 0 Puncte
12 Predescu Petru Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:74 Timp 6047 Cod 0 Puncte
13 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:19:75 Timp 7977 Cod 0 Puncte
13 Scurtu Silviu Eugen Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:21 Timp 4666 Cod 0 Puncte
14 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:33 Timp 6601 Cod 0 Puncte
14 Toma Ioan Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:00:33 Timp 5375 Cod 0 Puncte
14 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:26:06 Timp 7130 Cod 0 Puncte
15 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:29:09 Timp 7976 Cod 0 Puncte
16 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:53 Timp 6641 Cod 0 Puncte
17 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:64 Timp 5827 Cod 0 Puncte
18 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:47 Timp 5509 Cod 0 Puncte
19 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:01:77 Timp 5483 Cod 0 Puncte
20 Rusu Horea Adrian Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:01:90 Timp 7978 Cod 0 Puncte
21 Coste Alin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:99 Timp 6783 Cod 0 Puncte
22 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:12 Timp 5910 Cod 0 Puncte
23 Tecar Dorin Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:30 Timp 6529 Cod 0 Puncte
24 Roescu Daniel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:79 Timp 5217 Cod 0 Puncte
25 Domokos Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:80 Timp 6456 Cod 0 Puncte
26 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:03:91 Timp 7066 Cod 0 Puncte
27 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:00 Timp 6951 Cod 0 Puncte
28 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:04:31 Timp 2842 Cod 0 Puncte
29 Matei Mihai Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:50 Timp 6726 Cod 0 Puncte
30 Itu Sergiu Sebastian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:05:94 Timp 7968 Cod 0 Puncte
31 Constandache Constantin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:30 Timp 6697 Cod 0 Puncte

15. 1500 m liber (19-99M custom)

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15:15:66 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 15:39:72 Timp 4961 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:05:38 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16:05:95 Timp 6652 Cod 0 Puncte
5 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:35:52 Timp 5901 Cod 0 Puncte
6 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 16:55:84 Timp 7028 Cod 0 Puncte
7 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 17:08:59 Timp 5846 Cod 0 Puncte
8 Spalatelu Mihai Palatul copiilor Constanta 17:20:48 Timp 7066 Cod 0 Puncte
9 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:39:76 Timp 5103 Cod 0 Puncte
10 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 18:59:95 Timp 6951 Cod 0 Puncte

16. 200 m liber (19-99M custom)

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:47:51 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:40 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:87 Timp 2500 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:49:23 Timp 4961 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:50:23 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:63 Timp 4567 Cod 0 Puncte
4 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:77 Timp 5784 Cod 0 Puncte
4 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:50:44 Timp 2842 Cod 0 Puncte
5 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:51:24 Timp 4365 Cod 0 Puncte
5 Benea Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:11:47 Timp 4695 Cod 0 Puncte
6 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:02:82 Timp 4662 Cod 0 Puncte
6 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:12:16 Timp 7087 Cod 0 Puncte
7 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:14:25 Timp 6234 Cod 0 Puncte
7 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:54:35 Timp 4158 Cod 0 Puncte
8 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:57:16 Timp 6527 Cod 0 Puncte
8 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 02:14:48 Timp 6754 Cod 0 Puncte
9 Vartan Anamaria Palatul copiilor Constanta 02:15:86 Timp 7062 Cod 0 Puncte
9 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:57:58 Timp 6601 Cod 0 Puncte
10 Artimon Alin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:57:96 Timp 7028 Cod 0 Puncte
10 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:96 Timp 5963 Cod 0 Puncte
11 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:59:10 Timp 5901 Cod 0 Puncte
11 Nuber Elisabeta Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:84 Timp 7432 Cod 0 Puncte
12 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:59:28 Timp 5557 Cod 0 Puncte
12 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 02:19:22 Timp 7067 Cod 0 Puncte
13 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 02:00:74 Timp 5846 Cod 0 Puncte
13 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:27 Timp 4689 Cod 0 Puncte
14 Cristoltean Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:22:01 Timp 7857 Cod 0 Puncte
14 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:02:84 Timp 5542 Cod 0 Puncte
15 Cirstea Razvan Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:15 Timp 7040 Cod 0 Puncte
15 Velicu Ioana Diana Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:22:05 Timp 7976 Cod 0 Puncte
16 Durlesteanu Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:85 Timp 9278 Cod 0 Puncte
16 Visoiu Kallina Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:83 Timp 7439 Cod 0 Puncte
17 Radu Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:05:82 Timp 6147 Cod 0 Puncte
17 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:25:22 Timp 6550 Cod 0 Puncte
18 Duminica Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:86 Timp 6724 Cod 0 Puncte
18 Bolbea Antonia Elena Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:25:90 Timp 7977 Cod 0 Puncte
19 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 02:25:99 Timp 4188 Cod 0 Puncte
19 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:08:98 Timp 5827 Cod 0 Puncte
20 Dolha Claudiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:09:23 Timp 5966 Cod 0 Puncte
20 Hetes Vladiana Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:77 Timp 7262 Cod 0 Puncte
21 Predescu Petru Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:65 Timp 6047 Cod 0 Puncte
21 Lican Irina Cristina Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:28:06 Timp 7130 Cod 0 Puncte
22 Draghici Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:05 Timp