Cont
SCEC 2023

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori bazin descoperit

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (17-18M custom)

1 Dobrin Alexandra CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 01:16:09 Timp 6556 Cod 0 Puncte
1 Dragne Dan Stefan DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17 ani 01:07:35 Timp 5338 Cod 0 Puncte
2 Leonte Cristina Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:18:09 Timp 5436 Cod 0 Puncte
2 Rosu Florentin Vasilica LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 01:08:10 Timp 5031 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 01:22:42 Timp 5925 Cod 0 Puncte
3 Ionita Nicolae Andrei LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 17 ani 01:08:88 Timp 5100 Cod 0 Puncte
4 Constantinescu Ioana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:23:12 Timp 7437 Cod 0 Puncte
4 Goga Razvan Ioan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18 ani 01:09:81 Timp 4775 Cod 0 Puncte
5 Cosoreanu Andra Doriana PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 01:24:71 Timp 5851 Cod 0 Puncte
5 Stroe Ionut Bogdan SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 01:10:17 Timp 6239 Cod 0 Puncte
6 Zlatoianu Andreea Sorina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:28:91 Timp 7470 Cod 0 Puncte
6 Crisan Bogdan Danut LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 01:11:06 Timp 4792 Cod 0 Puncte
7 Buga Florentina SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 16 ani 01:29:92 Timp 7514 Cod 0 Puncte
7 Chitu Catalin Alexandru LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 01:11:08 Timp 5783 Cod 0 Puncte
8 Scurtu Silviu Eugen LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:11:13 Timp 4666 Cod 0 Puncte
9 Lazar George Sorin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 01:12:26 Timp 5440 Cod 0 Puncte
10 Talos Daniel Gheorghe LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:12:69 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Anghelache Adrian Bogdan PCT - Palatul copiilor Constanta 17 ani 01:14:43 Timp 5675 Cod 0 Puncte
12 Tudosie Razvan Mihai CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 01:15:53 Timp 7058 Cod 0 Puncte
13 Chirila Dragos Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 01:15:51 Timp 7174 Cod 0 Puncte
14 Pintea Andrei Catalin SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 01:16:45 Timp 4167 Cod 0 Puncte
15 Stanciu Andrei Liviu SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 01:17:75 Timp 5656 Cod 0 Puncte
16 Coltoi Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:17:96 Timp 6142 Cod 0 Puncte
17 Gideiu Stefan Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:23:49 Timp 6126 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (13-14F custom)

1 Trandafir Norbert STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 18 ani 00:25:47 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:29:91 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17 ani 00:26:29 Timp 4662 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silvia Anca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:30:41 Timp 4653 Cod 0 Puncte
3 Kalmar Timea LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:30:68 Timp 5962 Cod 0 Puncte
3 Coci Alexandru LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:26:75 Timp 5997 Cod 0 Puncte
4 Dobrin Alexandra CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 00:30:91 Timp 6556 Cod 0 Puncte
4 Niculescu Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:27:21 Timp 6833 Cod 0 Puncte
5 Dumitru Maria Cristina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 00:30:91 Timp 5903 Cod 0 Puncte
5 Predescu Petru Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:27:44 Timp 6047 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 00:31:04 Timp 5925 Cod 0 Puncte
6 Patru Vladut Alexandru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 00:27:72 Timp 5557 Cod 0 Puncte
7 Nicolae Bianca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:31:47 Timp 6423 Cod 0 Puncte
7 Ermalai Victor LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 00:27:75 Timp 5475 Cod 0 Puncte
8 Leonte Cristina Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:32:67 Timp 5436 Cod 0 Puncte
8 Costea Gabriel Antonio LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18 ani 00:27:90 Timp 4583 Cod 0 Puncte
9 Prodan Victoria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:32:75 Timp 4685 Cod 0 Puncte
9 Kobayashi Yoichi LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:28:14 Timp 8359 Cod 0 Puncte
10 Stroe Ionut Bogdan SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:29:74 Timp 6239 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ioana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:32:89 Timp 7437 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Dorel Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17 ani 00:28:03 Timp 5511 Cod 0 Puncte
11 Bocsa Bianca Alexandra LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:32:89 Timp 7471 Cod 0 Puncte
12 Bozga Alin Catalin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 00:28:19 Timp 4794 Cod 0 Puncte
12 Cosoreanu Andra Doriana PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 00:32:92 Timp 5851 Cod 0 Puncte
13 Vartan Bogdan Constantin PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 00:28:19 Timp 5846 Cod 0 Puncte
13 Stanescu Alina Nicoleta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:33:00 Timp 6446 Cod 0 Puncte
14 Dobrea Daniel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 00:28:21 Timp 5483 Cod 0 Puncte
14 Zlatoianu Andreea Sorina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:33:15 Timp 7470 Cod 0 Puncte
15 Stanciu Andrei Liviu SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 00:28:35 Timp 5656 Cod 0 Puncte
15 Bejan Oana Diana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:34:96 Timp 6756 Cod 0 Puncte
16 Balan Andreea Oana A. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:35:16 Timp 6830 Cod 0 Puncte
16 Scurtu Silviu Eugen LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:28:42 Timp 4666 Cod 0 Puncte
17 Drule Loredana Claudia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 00:35:19 Timp 5924 Cod 0 Puncte
17 Gheorghisor Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:28:50 Timp 6601 Cod 0 Puncte
18 Oniciuc Monica LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:35:84 Timp 7483 Cod 0 Puncte
18 Pintea Ovidiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:28:88 Timp 5542 Cod 0 Puncte
19 Pache Adriana Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:36:03 Timp 7491 Cod 0 Puncte
19 Talos Daniel Gheorghe LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:29:13 Timp 5968 Cod 0 Puncte
20 Mihai Jennifer SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 13 ani 00:37:41 Timp 7392 Cod 0 Puncte
20 Feodorof Morozan Stefan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:29:32 Timp 6854 Cod 0 Puncte
21 Popescu Andreea Maria FHD - Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 16 ani 00:37:50 Timp 8364 Cod 0 Puncte
21 Prodescu Bogdan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:29:48 Timp 5220 Cod 0 Puncte
22 Roescu Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:29:66 Timp 5217 Cod 0 Puncte
23 Ionescu Mihai Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:30:36 Timp 5199 Cod 0 Puncte
24 Motoi Candin Adrian CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:33:72 Timp 6277 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (15-16F custom)

1 Lupascu Manuela Lavinia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 09:45:38 Timp 5367 Cod 0 Puncte
1 Petrescu Dorel Andrei CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 08:01:59 Timp 5511 Cod 0 Puncte
2 Bejan Oana Diana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 10:03:18 Timp 6756 Cod 0 Puncte
2 Kobayashi Yoichi LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 08:15:90 Timp 8359 Cod 0 Puncte
3 Dobrea Daniel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 08:22:61 Timp 5483 Cod 0 Puncte
4 Badea George Razvan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 08:22:61 Timp 5910 Cod 0 Puncte
5 Cirstea Razvan Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 09:07:16 Timp 7040 Cod 0 Puncte
6 Craciunescu Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 09:26:19 Timp 6429 Cod 0 Puncte

4. 400 m liber (17-18M custom)

1 Cosma Catalin GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 03:57:15 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 04:33:68 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Ochirosi Cosmin Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 04:11:43 Timp 5477 Cod 0 Puncte
2 Nuber Elisabeta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 04:43:43 Timp 7432 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17 ani 04:15:74 Timp 5690 Cod 0 Puncte
3 Cartu Alina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 04:52:27 Timp 4689 Cod 0 Puncte
4 Cirnatiu Maria Patricia MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 04:48:78 Timp 7087 Cod 0 Puncte
4 Vartan Bogdan Constantin PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 04:20:29 Timp 5846 Cod 0 Puncte
5 Bob Laura Mihaela ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 04:49:09 Timp 6234 Cod 0 Puncte
5 Badea George Razvan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 04:20:41 Timp 5910 Cod 0 Puncte
6 Rusu Ramona Alexandra LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 04:53:50 Timp 5963 Cod 0 Puncte
6 Patru Bogdan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 04:21:98 Timp 5742 Cod 0 Puncte
7 Nicolae Bianca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 04:54:62 Timp 6423 Cod 0 Puncte
7 Macovei Dani Costin DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 04:25:26 Timp 6261 Cod 0 Puncte
8 Albu Sonia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 04:56:45 Timp 6885 Cod 0 Puncte
8 Niculescu Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 04:25:49 Timp 6833 Cod 0 Puncte
9 Oancea Denisa Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 05:00:67 Timp 6211 Cod 0 Puncte
9 Andrei Ionut CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 04:27:21 Timp 5104 Cod 0 Puncte
10 Cirstea Razvan Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 04:30:90 Timp 7040 Cod 0 Puncte
10 Raduta Elena Amalia SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 14 ani 05:06:61 Timp 6016 Cod 0 Puncte
11 Ciocan Stefan Vladimir SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 04:52:67 Timp 5792 Cod 0 Puncte
11 Stanescu Alina Nicoleta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 05:16:02 Timp 6446 Cod 0 Puncte
12 Mitrut Bogdan Ion LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 04:55:94 Timp 6138 Cod 0 Puncte
13 Manea Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 04:56:66 Timp 6424 Cod 0 Puncte

5. 100 m spate (17-18M custom)

1 Hanescu Irina BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 16 ani 01:10:17 Timp 7417 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 18 ani 01:01:61 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silvia Anca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:10:20 Timp 4653 Cod 0 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17 ani 01:01:77 Timp 4158 Cod 0 Puncte
3 Lupu Razvan Cristian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 01:01:98 Timp 5023 Cod 0 Puncte
3 Cartu Alina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:11:22 Timp 4689 Cod 0 Puncte
4 Belciugan Angelo George LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 01:03:51 Timp 5468 Cod 0 Puncte
4 Bejan Oana Diana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:13:22 Timp 6756 Cod 0 Puncte
5 Caciuc Vlad Razvan LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:04:16 Timp 5975 Cod 0 Puncte
5 Iordache Alexandra Z. CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 01:13:27 Timp 5902 Cod 0 Puncte
6 Duta Victor CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 01:04:40 Timp 5103 Cod 0 Puncte
6 Militaru Anca PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 01:13:88 Timp 5850 Cod 0 Puncte
7 Brehar Danut Lucian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:04:57 Timp 5212 Cod 0 Puncte
7 Beleiu Mirona Stefana GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 16 ani 01:14:49 Timp 6029 Cod 0 Puncte
8 Milian Alin Ionut PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 01:04:80 Timp 5857 Cod 0 Puncte
8 Drule Loredana Claudia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 01:14:64 Timp 5924 Cod 0 Puncte
9 Banica Andreea Gabriela DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16 ani 01:16:51 Timp 5328 Cod 0 Puncte
9 Dobrea Daniel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 01:05:95 Timp 5483 Cod 0 Puncte
10 Visoiu Kallina Patricia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:16:69 Timp 7439 Cod 0 Puncte
10 Nastasescu Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 01:06:65 Timp 6369 Cod 0 Puncte
11 Stoleru Iuliana Claudia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:18:29 Timp 7484 Cod 0 Puncte
11 Udrea Alexandru GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 01:06:86 Timp 4964 Cod 0 Puncte
12 Pache Adriana Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:18:51 Timp 7491 Cod 0 Puncte
12 Varga Ferenc Attila LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 01:07:02 Timp 5552 Cod 0 Puncte
13 Mihai Jennifer SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 13 ani 01:27:20 Timp 7392 Cod 0 Puncte
13 Dumitrascu Florin Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:07:05 Timp 6835 Cod 0 Puncte
14 Radulescu Adrian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 01:10:68 Timp 5655 Cod 0 Puncte
15 Grindeanu Alexandru FHD - Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 17 ani 01:11:66 Timp 5581 Cod 0 Puncte
16 Mitrut Bogdan Ion LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:14:41 Timp 6138 Cod 0 Puncte
17 Florea Valentin Mihai CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 01:24:82 Timp 7129 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m bras (15-16F custom)

1 Rosu Florentin Vasilica LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 00:30:79 Timp 5031 Cod 0 Puncte
1 Leonte Cristina Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:35:12 Timp 5436 Cod 0 Puncte
2 Dragne Dan Stefan DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17 ani 00:30:89 Timp 5338 Cod 0 Puncte
2 Cosoreanu Andra Doriana PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 00:37:87 Timp 5851 Cod 0 Puncte
3 Buga Florentina SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 16 ani 00:39:63 Timp 7514 Cod 0 Puncte
3 Goga Razvan Ioan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18 ani 00:32:10 Timp 4775 Cod 0 Puncte
4 Drule Loredana Claudia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 00:40:24 Timp 5924 Cod 0 Puncte
4 Stroe Ionut Bogdan SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:32:26 Timp 6239 Cod 0 Puncte
5 Visoiu Kallina Patricia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:40:37 Timp 7439 Cod 0 Puncte
5 Talos Daniel Gheorghe LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:32:84 Timp 5968 Cod 0 Puncte
6 Albu Sonia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:41:15 Timp 6885 Cod 0 Puncte
6 Chitu Catalin Alexandru LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 00:32:74 Timp 5783 Cod 0 Puncte
7 Balan Andreea Oana A. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:43:04 Timp 6830 Cod 0 Puncte
7 Ionita Nicolae Andrei LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 17 ani 00:32:84 Timp 5100 Cod 0 Puncte
8 Crisan Bogdan Danut LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 00:33:10 Timp 4792 Cod 0 Puncte
9 Stanciu Andrei Liviu SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 00:33:19 Timp 5656 Cod 0 Puncte
10 Lazar George Sorin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 00:33:32 Timp 5440 Cod 0 Puncte
11 Prodescu Bogdan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:33:63 Timp 5220 Cod 0 Puncte
12 Anghelache Adrian Bogdan PCT - Palatul copiilor Constanta 17 ani 00:34:43 Timp 5675 Cod 0 Puncte
13 Vartan Bogdan Constantin PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 00:35:77 Timp 5846 Cod 0 Puncte
14 Chirila Dragos Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 00:35:15 Timp 7174 Cod 0 Puncte
15 Tudosie Razvan Mihai CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:35:42 Timp 7058 Cod 0 Puncte
16 Milian Alin Ionut PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 00:35:74 Timp 5857 Cod 0 Puncte
17 Pintea Andrei Catalin SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:35:90 Timp 4167 Cod 0 Puncte
18 Coltoi Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:36:25 Timp 6142 Cod 0 Puncte
19 Gideiu Stefan Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:38:74 Timp 6126 Cod 0 Puncte
20 Florea Valentin Mihai CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:42:98 Timp 7129 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (17-18M custom)

1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 01:04:65 Timp 5784 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 18 ani 00:56:60 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silvia Anca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:07:55 Timp 4653 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17 ani 00:58:23 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Coci Alexandru LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:58:36 Timp 5997 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 01:07:99 Timp 5925 Cod 0 Puncte
4 Predescu Petru Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:58:84 Timp 6047 Cod 0 Puncte
4 Nicolae Bianca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:08:54 Timp 6423 Cod 0 Puncte
5 Petrescu Dorel Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17 ani 00:59:08 Timp 5511 Cod 0 Puncte
5 Kalmar Timea LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:08:49 Timp 5962 Cod 0 Puncte
6 Kobayashi Yoichi LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:59:44 Timp 8359 Cod 0 Puncte
6 Stanescu Alina Nicoleta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:11:50 Timp 6446 Cod 0 Puncte
7 Ermalai Victor LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 00:59:83 Timp 5475 Cod 0 Puncte
7 Bocsa Bianca Alexandra LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:14:46 Timp 7471 Cod 0 Puncte
8 Constantinescu Ioana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:15:40 Timp 7437 Cod 0 Puncte
8 Badea George Razvan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 01:00:30 Timp 5910 Cod 0 Puncte
9 Bejan Oana Diana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:16:00 Timp 6756 Cod 0 Puncte
9 Niculescu Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:00:71 Timp 6833 Cod 0 Puncte
10 Oancea Denisa Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 01:16:39 Timp 6211 Cod 0 Puncte
10 Pintea Ovidiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 01:01:85 Timp 5542 Cod 0 Puncte
11 Zlatoianu Andreea Sorina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:16:75 Timp 7470 Cod 0 Puncte
11 Gheorghisor Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:01:99 Timp 6601 Cod 0 Puncte
12 Oniciuc Monica LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:16:85 Timp 7483 Cod 0 Puncte
12 Bozga Alin Catalin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 01:02:02 Timp 4794 Cod 0 Puncte
13 Balan Andreea Oana A. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:17:63 Timp 6830 Cod 0 Puncte
13 Dobrea Daniel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 01:02:08 Timp 5483 Cod 0 Puncte
14 Pache Adriana Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:21:55 Timp 7491 Cod 0 Puncte
14 Andrei Ionut CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 01:02:62 Timp 5104 Cod 0 Puncte
15 Mihai Jennifer SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 13 ani 01:23:41 Timp 7392 Cod 0 Puncte
15 Scurtu Silviu Eugen LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:02:64 Timp 4666 Cod 0 Puncte
16 Macovei Dani Costin DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 01:02:73 Timp 6261 Cod 0 Puncte
17 Costea Gabriel Antonio LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18 ani 01:03:49 Timp 4583 Cod 0 Puncte
18 Feodorof Morozan Stefan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:04:05 Timp 6854 Cod 0 Puncte
19 Dumitrascu Florin Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:04:73 Timp 6835 Cod 0 Puncte
20 Roescu Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:05:54 Timp 5217 Cod 0 Puncte
21 Ionescu Mihai Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:10:36 Timp 5199 Cod 0 Puncte
22 Motoi Candin Adrian CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 01:16:18 Timp 6277 Cod 0 Puncte

8. 100 m mixt (17-18M custom)

1 Lupascu Manuela Lavinia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 04:34:71 Timp 5367 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 04:02:17 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Drule Loredana Claudia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 04:52:44 Timp 5924 Cod 0 Puncte
2 Lupu Razvan Cristian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 04:08:23 Timp 5023 Cod 0 Puncte
3 Tudose Denisa Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 05:01:44 Timp 5398 Cod 0 Puncte
3 Caciuc Vlad Razvan BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 04:11:32 Timp 5975 Cod 0 Puncte
4 Bejan Oana Diana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 05:08:86 Timp 6756 Cod 0 Puncte
4 Kobayashi Yoichi LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 04:11:78 Timp 8359 Cod 0 Puncte
5 Duta Victor CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 04:13:74 Timp 5103 Cod 0 Puncte
6 Dumitrascu Florin Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 04:30:10 Timp 6835 Cod 0 Puncte
7 Mitrut Bogdan Ion LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 04:49:55 Timp 6138 Cod 0 Puncte

9. 200 m mixt (17-18M custom)

1 Cosma Catalin GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 02:10:24 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Dobrin Alexandra CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 02:30:10 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Dumitru Maria Cristina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 02:32:16 Timp 5903 Cod 0 Puncte
2 Ionita Nicolae Andrei LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 17 ani 02:14:13 Timp 5100 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 02:35:93 Timp 5925 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17 ani 02:16:27 Timp 5690 Cod 0 Puncte
4 Cirnatiu Maria Patricia MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 02:37:79 Timp 7087 Cod 0 Puncte
4 Udrea Alexandru GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 02:17:66 Timp 4964 Cod 0 Puncte
5 Visoiu Kallina Patricia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:43:57 Timp 7439 Cod 0 Puncte
5 Vartan Bogdan Constantin PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 02:21:24 Timp 5846 Cod 0 Puncte
6 Leonte Cristina Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:44:86 Timp 5436 Cod 0 Puncte
6 Niculescu Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:20:59 Timp 6833 Cod 0 Puncte
7 Raduta Elena Amalia SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 14 ani 02:46:32 Timp 6016 Cod 0 Puncte
7 Patru Bogdan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 02:21:24 Timp 5742 Cod 0 Puncte
8 Drule Loredana Claudia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 02:49:55 Timp 5924 Cod 0 Puncte
8 Talos Daniel Gheorghe LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 02:21:41 Timp 5968 Cod 0 Puncte
9 Anghelache Adrian Bogdan PCT - Palatul copiilor Constanta 17 ani 02:22:08 Timp 5675 Cod 0 Puncte
10 Lazar George Sorin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 02:24:50 Timp 5440 Cod 0 Puncte
11 Ermalai Victor LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 02:25:04 Timp 5475 Cod 0 Puncte
12 Stroe Ionut Bogdan SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 02:41:08 Timp 6239 Cod 0 Puncte
13 Cirstea Razvan Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:30:14 Timp 7040 Cod 0 Puncte
14 Brehar Danut Lucian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:30:93 Timp 5212 Cod 0 Puncte
15 Prodescu Bogdan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:31:97 Timp 5220 Cod 0 Puncte
16 Mitrut Bogdan Ion LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:37:19 Timp 6138 Cod 0 Puncte
17 Grindeanu Alexandru FHD - Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 17 ani 02:41:10 Timp 5581 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 200 m bras (15-16F custom)

1 Ionita Nicolae Andrei LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 17 ani 02:26:29 Timp 5100 Cod 0 Puncte
1 Popa Ioana Alexandra LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 02:37:59 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Dragne Dan Stefan DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17 ani 02:26:49 Timp 5338 Cod 0 Puncte
2 Dobrin Alexandra CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 02:45:42 Timp 6556 Cod 0 Puncte
3 Leonte Cristina Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:47:50 Timp 5436 Cod 0 Puncte
3 Chitu Catalin Alexandru LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 02:32:55 Timp 5783 Cod 0 Puncte
4 Ciorobea Gabriela Iulia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 03:03:52 Timp 6644 Cod 0 Puncte
4 Goga Razvan Ioan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18 ani 02:32:95 Timp 4775 Cod 0 Puncte
5 Visoiu Kallina Patricia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 03:05:03 Timp 7439 Cod 0 Puncte
5 Anghelache Adrian Bogdan PCT - Palatul copiilor Constanta 17 ani 02:35:27 Timp 5675 Cod 0 Puncte
6 Oniciuc Monica LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 03:08:34 Timp 7483 Cod 0 Puncte
6 Crisan Bogdan Danut LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 02:35:47 Timp 4792 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Ioana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 03:09:82 Timp 7437 Cod 0 Puncte
7 Urichianu Bogdan Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:35:73 Timp 6069 Cod 0 Puncte
8 Zlatoianu Andreea Sorina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 03:21:33 Timp 7470 Cod 0 Puncte
8 Lazar George Sorin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 02:35:79 Timp 5440 Cod 0 Puncte
9 Buga Florentina SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 16 ani 03:21:87 Timp 7514 Cod 0 Puncte
9 Tudosie Razvan Mihai CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 02:39:29 Timp 7058 Cod 0 Puncte
10 Talos Daniel Gheorghe LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 02:39:93 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Chirila Dragos Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 02:42:37 Timp 7174 Cod 0 Puncte
12 Pintea Andrei Catalin SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 02:44:99 Timp 4167 Cod 0 Puncte
13 Coltoi Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:52:60 Timp 6142 Cod 0 Puncte
14 Manea Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:56:02 Timp 6424 Cod 0 Puncte
15 Gideiu Stefan Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:59:62 Timp 6126 Cod 0 Puncte

11. 1500 m liber (17-18M custom)

1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 18:07:20 Timp 5784 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 15:56:32 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Ochirosi Cosmin Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 16:45:53 Timp 5477 Cod 0 Puncte
2 Nuber Elisabeta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 18:26:82 Timp 7432 Cod 0 Puncte
3 Cartu Alina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 19:14:82 Timp 4689 Cod 0 Puncte
3 David Remus Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17 ani 16:54:67 Timp 5690 Cod 0 Puncte
4 Badea George Razvan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 17:35:98 Timp 5910 Cod 0 Puncte
4 Albu Sonia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 19:24:56 Timp 6885 Cod 0 Puncte
5 Bejan Oana Diana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 19:43:55 Timp 6756 Cod 0 Puncte
5 Manea Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 19:35:19 Timp 6424 Cod 0 Puncte
6 Ciocan Stefan Vladimir SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 20:02:97 Timp 5792 Cod 0 Puncte
6 Oancea Denisa Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 19:58:19 Timp 6211 Cod 0 Puncte
7 Raduta Elena Amalia SS1 - Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 14 ani 20:30:99 Timp 6016 Cod 0 Puncte
8 Ciorobea Gabriela Iulia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 21:17:80 Timp 6644 Cod 0 Puncte

12. 50 m liber (15-16F custom)

1 Popa Ioana Alexandra LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 00:28:04 Timp 5894 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 18 ani 00:23:72 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:28:41 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17 ani 00:24:43 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Scutaru Loredana Elena SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 00:28:51 Timp 6252 Cod 0 Puncte
3 Caciuc Vlad Razvan LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:24:78 Timp 5975 Cod 0 Puncte
4 Haimana Simona Emilia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 00:29:04 Timp 5925 Cod 0 Puncte
4 Anastasescu Horatiu Vlad DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17 ani 00:24:82 Timp 4158 Cod 0 Puncte
5 Patru Vladut Alexandru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 00:24:83 Timp 5557 Cod 0 Puncte
5 Rusu Ramona Alexandra LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:29:33 Timp 5963 Cod 0 Puncte
6 Varga Ferenc Attila LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:25:42 Timp 5552 Cod 0 Puncte
6 Militaru Anca PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 00:29:42 Timp 5850 Cod 0 Puncte
7 Niculescu Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:25:60 Timp 6833 Cod 0 Puncte
7 Banica Andreea Gabriela DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 16 ani 00:29:61 Timp 5328 Cod 0 Puncte
8 Coci Alexandru LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:25:69 Timp 5997 Cod 0 Puncte
8 Lupascu Manuela Lavinia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:29:64 Timp 5367 Cod 0 Puncte
9 Vartan Bogdan Constantin PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 00:25:76 Timp 5846 Cod 0 Puncte
9 Kalmar Timea LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:29:72 Timp 5962 Cod 0 Puncte
10 Ungureanu Alexandru SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 00:25:96 Timp 6260 Cod 0 Puncte
10 Hanescu Irina BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 16 ani 00:29:85 Timp 7417 Cod 0 Puncte
11 Oancea Denisa Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 00:30:11 Timp 6211 Cod 0 Puncte
11 Tatar Gheorghe Cristian CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 00:25:99 Timp 6527 Cod 0 Puncte
12 Manoliu Ana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:30:17 Timp 5290 Cod 0 Puncte
12 Dobrea Daniel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 00:26:05 Timp 5483 Cod 0 Puncte
13 Tudose Denisa Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:30:30 Timp 5398 Cod 0 Puncte
13 Prodescu Bogdan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:26:12 Timp 5220 Cod 0 Puncte
14 Prodan Victoria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:30:38 Timp 4685 Cod 0 Puncte
14 Stroe Ionut Bogdan SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:26:29 Timp 6239 Cod 0 Puncte
15 Leonte Cristina Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:30:87 Timp 5436 Cod 0 Puncte
15 Urichianu Bogdan Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:26:33 Timp 6069 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Bianca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:30:97 Timp 6423 Cod 0 Puncte
16 Udrea Alexandru GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 00:26:37 Timp 4964 Cod 0 Puncte
17 Cirnatiu Maria Patricia MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 00:31:01 Timp 7087 Cod 0 Puncte
17 Predescu Petru Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:26:47 Timp 6047 Cod 0 Puncte
18 Bejan Oana Diana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:31:39 Timp 6756 Cod 0 Puncte
18 Gheorghisor Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:26:61 Timp 6601 Cod 0 Puncte
19 Stanciu Andrei Liviu SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 00:26:63 Timp 5656 Cod 0 Puncte
19 Constantinescu Ioana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:31:50 Timp 7437 Cod 0 Puncte
20 Rosu Florentin Vasilica LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 00:26:64 Timp 5031 Cod 0 Puncte
20 Albu Sonia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:31:52 Timp 6885 Cod 0 Puncte
21 Pintea Ovidiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:26:69 Timp 5542 Cod 0 Puncte
21 Visoiu Kallina Patricia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:31:67 Timp 7439 Cod 0 Puncte
22 Craciunescu Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:27:14 Timp 6429 Cod 0 Puncte
22 Stanescu Alina Nicoleta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:32:15 Timp 6446 Cod 0 Puncte
23 Sirjita Mihai Cristian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 00:27:32 Timp 6241 Cod 0 Puncte
23 Chiritoiu Raluca Alex. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:32:53 Timp 5361 Cod 0 Puncte
24 Roescu Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:27:37 Timp 5217 Cod 0 Puncte
24 Oniciuc Monica LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:32:78 Timp 7483 Cod 0 Puncte
25 Drule Loredana Claudia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 00:32:98 Timp 5924 Cod 0 Puncte
25 Macovei Dani Costin DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 00:27:46 Timp 6261 Cod 0 Puncte
26 Bocsa Bianca Alexandra LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:33:01 Timp 7471 Cod 0 Puncte
26 Dragoi Nicolae LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:27:60 Timp 5362 Cod 0 Puncte
27 Zboiu Marilena LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:33:06 Timp 5379 Cod 0 Puncte
27 Astratini Ciprian Mihail LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:27:87 Timp 5380 Cod 0 Puncte
28 Pache Adriana Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 00:33:19 Timp 7491 Cod 0 Puncte
28 Costea Gabriel Antonio LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18 ani 00:28:03 Timp 4583 Cod 0 Puncte
29 Mihai Jennifer SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 13 ani 00:33:56 Timp 7392 Cod 0 Puncte
29 Radulescu Adrian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 00:28:19 Timp 5655 Cod 0 Puncte
30 Vasile Daniel Constantin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:28:26 Timp 5377 Cod 0 Puncte
30 Popescu Andreea Maria FHD - Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 16 ani 00:34:43 Timp 8364 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Mihai Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:28:42 Timp 5199 Cod 0 Puncte
31 Balan Andreea Oana A. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:36:25 Timp 6830 Cod 0 Puncte
32 Feodorof Morozan Stefan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:28:59 Timp 6854 Cod 0 Puncte
33 Cirstea Razvan Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:28:59 Timp 7040 Cod 0 Puncte
34 Mitrut Bogdan Ion LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 00:29:32 Timp 6138 Cod 0 Puncte
35 Belciugan Angelo George LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 00:30:39 Timp 5468 Cod 0 Puncte
36 Motoi Candin Adrian CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:30:91 Timp 6277 Cod 0 Puncte
37 Mihai Alexandru SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 00:30:97 Timp 7215 Cod 0 Puncte
38 Ermalai Victor LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 00:32:45 Timp 5475 Cod 0 Puncte
39 Florea Valentin Mihai CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 00:33:79 Timp 7129 Cod 0 Puncte

13. 800 m liber (13-14F custom)

1 Cosma Catalin GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 08:25:45 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 09:17:54 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Urichianu Bogdan Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 08:45:43 Timp 6069 Cod 0 Puncte
2 Nuber Elisabeta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 09:38:19 Timp 7432 Cod 0 Puncte
3 Ochirosi Cosmin Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 08:57:45 Timp 5477 Cod 0 Puncte
3 Bob Laura Mihaela ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 09:57:99 Timp 6234 Cod 0 Puncte
4 Tudose Constantin SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 09:01:74 Timp 6652 Cod 0 Puncte
4 Cartu Alina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 10:05:40 Timp 4689 Cod 0 Puncte
5 Oancea Denisa Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 10:13:96 Timp 6211 Cod 0 Puncte
5 David Remus Florin BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17 ani 08:59:97 Timp 5690 Cod 0 Puncte
6 Duta Victor CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 09:07:76 Timp 5103 Cod 0 Puncte
6 Albu Sonia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 10:14:57 Timp 6885 Cod 0 Puncte
7 Bejan Oana Diana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 10:24:34 Timp 6756 Cod 0 Puncte
7 Cirstea Razvan Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 09:41:27 Timp 7040 Cod 0 Puncte
8 Dumitrascu Florin Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 10:21:69 Timp 6835 Cod 0 Puncte
9 Manea Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 10:31:85 Timp 6424 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (15-16F custom)

1 Cosma Catalin GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 02:09:45 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Lupascu Manuela Lavinia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:27:34 Timp 5367 Cod 0 Puncte
2 Cartu Alina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:30:70 Timp 4689 Cod 0 Puncte
2 Tudose Constantin SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 02:14:02 Timp 6652 Cod 0 Puncte
3 Hanescu Irina BSC - Asociatia Bucharest Sport Club Elite 16 ani 02:35:71 Timp 7417 Cod 0 Puncte
3 Lupu Razvan Cristian LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 02:14:77 Timp 5023 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Maria Cristina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 02:33:64 Timp 5903 Cod 0 Puncte
4 Duta Victor CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 02:15:18 Timp 5103 Cod 0 Puncte
5 Dobrin Alexandra CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 13 ani 02:35:42 Timp 6556 Cod 0 Puncte
5 Belciugan Angelo George LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 02:15:50 Timp 5468 Cod 0 Puncte
6 Drule Loredana Claudia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 02:38:41 Timp 5924 Cod 0 Puncte
6 Brehar Danut Lucian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:17:96 Timp 5212 Cod 0 Puncte
7 Kobayashi Yoichi LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:18:26 Timp 8359 Cod 0 Puncte
7 Bejan Oana Diana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:38:64 Timp 6756 Cod 0 Puncte
8 Dobrea Daniel LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 02:20:01 Timp 5483 Cod 0 Puncte
8 Albu Sonia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:39:15 Timp 6885 Cod 0 Puncte
9 Udrea Alexandru GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 02:20:07 Timp 4964 Cod 0 Puncte
9 Cirnatiu Maria Patricia MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 02:40:73 Timp 7087 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Dorel Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17 ani 02:20:83 Timp 5511 Cod 0 Puncte
10 Militaru Anca PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 02:44:89 Timp 5850 Cod 0 Puncte
11 Rodeanu Traian Remus CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 02:21:00 Timp 4745 Cod 0 Puncte
11 Bocsa Bianca Alexandra LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:43:59 Timp 7471 Cod 0 Puncte
12 Nastasescu Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 02:22:19 Timp 6369 Cod 0 Puncte
12 Beleiu Mirona Stefana GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 16 ani 02:44:47 Timp 6029 Cod 0 Puncte
13 Dumitrascu Florin Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:24:63 Timp 6835 Cod 0 Puncte
13 Pache Adriana Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:47:49 Timp 7491 Cod 0 Puncte
14 Bozga Alin Catalin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 02:19:51 Timp 4794 Cod 0 Puncte
14 Stoleru Iuliana Claudia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:49:73 Timp 7484 Cod 0 Puncte
15 Mihai Jennifer SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 13 ani 03:02:79 Timp 7392 Cod 0 Puncte
15 Milian Alin Ionut PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 02:28:18 Timp 5857 Cod 0 Puncte
16 Cirstea Razvan Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:30:78 Timp 7040 Cod 0 Puncte
17 Ungureanu Alexandru SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 02:30:95 Timp 6260 Cod 0 Puncte
18 Ciocan Stefan Vladimir SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 02:38:39 Timp 5792 Cod 0 Puncte
19 Mitrut Bogdan Ion LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:40:49 Timp 6138 Cod 0 Puncte
20 Varga Ferenc Attila LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 02:42:06 Timp 5552 Cod 0 Puncte
21 Caciuc Vlad Razvan LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 02:42:95 Timp 5975 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

15. 200 m fluture (17-18M custom)

1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 02:26:78 Timp 5784 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 02:06:48 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Nicolae Bianca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:28:68 Timp 6423 Cod 0 Puncte
2 Kobayashi Yoichi LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:08:19 Timp 8359 Cod 0 Puncte
3 Haimana Simona Emilia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 02:28:78 Timp 5925 Cod 0 Puncte
3 Coci Alexandru LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 02:10:32 Timp 5997 Cod 0 Puncte
4 Scurtu Silvia Anca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:29:52 Timp 4653 Cod 0 Puncte
4 Petrescu Dorel Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17 ani 02:11:10 Timp 5511 Cod 0 Puncte
5 Popa Ioana Alexandra LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 02:41:89 Timp 5894 Cod 0 Puncte
5 Pintea Ovidiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 02:12:29 Timp 5542 Cod 0 Puncte
6 Cirnatiu Maria Patricia MBV - Clubul Sportiv Municipal Brasov 13 ani 02:39:07 Timp 7087 Cod 0 Puncte
6 Badea George Razvan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 02:14:54 Timp 5910 Cod 0 Puncte
7 Macovei Dani Costin DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 02:17:38 Timp 6261 Cod 0 Puncte
7 Cosoreanu Andra Doriana PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 02:41:97 Timp 5851 Cod 0 Puncte
8 Niculescu Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:17:64 Timp 6833 Cod 0 Puncte
8 Stanescu Alina Nicoleta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:43:24 Timp 6446 Cod 0 Puncte
9 Patru Bogdan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 02:18:00 Timp 5742 Cod 0 Puncte
9 Balan Andreea Oana A. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:48:42 Timp 6830 Cod 0 Puncte
10 Scurtu Silviu Eugen LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:19:39 Timp 4666 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ioana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:53:25 Timp 7437 Cod 0 Puncte
11 Bozga Alin Catalin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 02:19:61 Timp 4794 Cod 0 Puncte
11 Oniciuc Monica LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:54:55 Timp 7483 Cod 0 Puncte
12 Bocsa Bianca Alexandra LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:55:81 Timp 7471 Cod 0 Puncte
12 Rodeanu Traian Remus CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 02:29:78 Timp 4745 Cod 0 Puncte
13 Mihai Jennifer SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 13 ani 03:09:96 Timp 7392 Cod 0 Puncte
13 Ermalai Victor LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 02:30:20 Timp 5475 Cod 0 Puncte
14 Zlatoianu Andreea Sorina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 03:16:69 Timp 7470 Cod 0 Puncte
14 Dumitrascu Florin Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:24:38 Timp 6835 Cod 0 Puncte
15 Costea Gabriel Antonio LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18 ani 02:25:84 Timp 4583 Cod 0 Puncte
16 Feodorof Morozan Stefan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 02:27:23 Timp 6854 Cod 0 Puncte
17 Predescu Petru Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:29:88 Timp 6047 Cod 0 Puncte
18 Crisan Bogdan Danut LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 02:33:76 Timp 4792 Cod 0 Puncte

16. 100 m liber (17-18M custom)

1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 01:00:42 Timp 5784 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 18 ani 00:51:95 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 01:00:85 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17 ani 00:52:90 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Scutaru Loredana Elena SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 01:03:00 Timp 6252 Cod 0 Puncte
3 Patru Vladut Alexandru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 00:52:95 Timp 5557 Cod 0 Puncte
4 Haimana Simona Emilia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 01:02:72 Timp 5925 Cod 0 Puncte
4 Anastasescu Horatiu Vlad DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17 ani 00:53:67 Timp 4158 Cod 0 Puncte
5 Cartu Alina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:02:84 Timp 4689 Cod 0 Puncte
5 Caciuc Vlad Razvan LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 00:54:96 Timp 5975 Cod 0 Puncte
6 Vartan Bogdan Constantin PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 00:55:06 Timp 5846 Cod 0 Puncte
6 Kalmar Timea LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:03:80 Timp 5962 Cod 0 Puncte
7 Leonte Cristina Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:04:89 Timp 5436 Cod 0 Puncte
7 Varga Ferenc Attila LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:55:48 Timp 5552 Cod 0 Puncte
8 Rusu Ramona Alexandra LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 01:05:32 Timp 5963 Cod 0 Puncte
8 Gheorghisor Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:55:86 Timp 6601 Cod 0 Puncte
9 Oancea Denisa Elena SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 01:05:56 Timp 6211 Cod 0 Puncte
9 Niculescu Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:56:03 Timp 6833 Cod 0 Puncte
10 Prodan Victoria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:05:99 Timp 4685 Cod 0 Puncte
10 Tatar Gheorghe Cristian CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 00:56:83 Timp 6527 Cod 0 Puncte
11 Nuber Elisabeta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:06:73 Timp 7432 Cod 0 Puncte
11 Prodescu Bogdan LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:56:60 Timp 5220 Cod 0 Puncte
12 Iordache Alexandra Z. CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 01:06:74 Timp 5902 Cod 0 Puncte
12 Predescu Petru Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 00:56:69 Timp 6047 Cod 0 Puncte
13 Bejan Oana Diana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:06:78 Timp 6756 Cod 0 Puncte
13 Urichianu Bogdan Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:57:21 Timp 6069 Cod 0 Puncte
14 Nicolae Bianca LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:06:85 Timp 6423 Cod 0 Puncte
14 Stroe Ionut Bogdan SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:57:36 Timp 6239 Cod 0 Puncte
15 Constantinescu Ioana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:07:41 Timp 7437 Cod 0 Puncte
15 Ungureanu Alexandru SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 16 ani 00:57:55 Timp 6260 Cod 0 Puncte
16 Tudose Denisa Mihaela LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:07:44 Timp 5398 Cod 0 Puncte
16 Andrei Ionut CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 00:57:71 Timp 5104 Cod 0 Puncte
17 Visoiu Kallina Patricia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:08:37 Timp 7439 Cod 0 Puncte
17 Dragne Dan Stefan DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17 ani 00:58:35 Timp 5338 Cod 0 Puncte
18 Stanescu Alina Nicoleta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:09:33 Timp 6446 Cod 0 Puncte
18 Belciugan Angelo George LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 00:58:46 Timp 5468 Cod 0 Puncte
19 Oniciuc Monica LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:10:79 Timp 7483 Cod 0 Puncte
19 Roescu Daniel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:58:61 Timp 5217 Cod 0 Puncte
20 Bocsa Bianca Alexandra LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:12:83 Timp 7471 Cod 0 Puncte
20 Nastasescu Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 00:59:06 Timp 6369 Cod 0 Puncte
21 Chiritoiu Raluca Alex. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:12:90 Timp 5361 Cod 0 Puncte
21 Anghelache Adrian Bogdan PCT - Palatul copiilor Constanta 17 ani 00:59:48 Timp 5675 Cod 0 Puncte
22 Drule Loredana Claudia BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 16 ani 01:13:04 Timp 5924 Cod 0 Puncte
22 Craciunescu Adrian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 00:59:71 Timp 6429 Cod 0 Puncte
23 Pache Adriana Maria LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:13:13 Timp 7491 Cod 0 Puncte
23 Brehar Danut Lucian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:00:34 Timp 5212 Cod 0 Puncte
24 Zlatoianu Andreea Sorina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 01:15:06 Timp 7470 Cod 0 Puncte
24 Sirjita Mihai Cristian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 01:00:64 Timp 6241 Cod 0 Puncte
25 Mihai Jennifer SHD - Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 13 ani 01:15:37 Timp 7392 Cod 0 Puncte
25 Astratini Ciprian Mihail LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:01:44 Timp 5380 Cod 0 Puncte
26 Popescu Andreea Maria FHD - Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 16 ani 01:17:57 Timp 8364 Cod 0 Puncte
26 Milian Alin Ionut PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 01:01:69 Timp 5857 Cod 0 Puncte
27 Balan Andreea Oana A. LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:18:96 Timp 6830 Cod 0 Puncte
27 Grindeanu Alexandru FHD - Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 17 ani 01:02:23 Timp 5581 Cod 0 Puncte
28 Radulescu Adrian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 01:02:41 Timp 5655 Cod 0 Puncte
29 Vasile Daniel Constantin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:02:49 Timp 5377 Cod 0 Puncte
30 Dragoi Nicolae LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 01:02:88 Timp 5362 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Mihai Gabriel LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 01:03:15 Timp 5199 Cod 0 Puncte
32 Mitrut Bogdan Ion LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:03:45 Timp 6138 Cod 0 Puncte
33 Coltoi Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:05:46 Timp 6142 Cod 0 Puncte
34 Motoi Candin Adrian CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 01:08:10 Timp 6277 Cod 0 Puncte
35 Mihai Alexandru SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 16 ani 01:08:85 Timp 7215 Cod 0 Puncte
36 Gideiu Stefan Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 14 ani 01:09:10 Timp 6126 Cod 0 Puncte
37 Florea Valentin Mihai CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 01:14:82 Timp 7129 Cod 0 Puncte

17. 200 m liber (13-14F custom)

1 Cosma Catalin GAR - Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 18 ani 01:53:53 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Stefan Anca Mathilda CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 02:09:60 Timp 5784 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 02:10:73 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Patru Vladut Alexandru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 01:58:47 Timp 5557 Cod 0 Puncte
3 Trandafir Norbert STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 18 ani 01:56:29 Timp 4149 Cod 0 Puncte
3 Cartu Alina LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:15:80 Timp 4689 Cod 0 Puncte
4 Rusu Ramona Alexandra LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 02:17:47 Timp 5963 Cod 0 Puncte
4 Obretin Catalin Florin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17 ani 01:57:47 Timp 4662 Cod 0 Puncte
5 Vartan Bogdan Constantin PCT - Palatul copiilor Constanta 16 ani 02:00:55 Timp 5846 Cod 0 Puncte
5 Kalmar Timea LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16 ani 02:18:34 Timp 5962 Cod 0 Puncte
6 Nuber Elisabeta LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:19:02 Timp 7432 Cod 0 Puncte
6 Kobayashi Yoichi LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:00:91 Timp 8359 Cod 0 Puncte
7 Urichianu Bogdan Andrei LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:03:71 Timp 6069 Cod 0 Puncte
7 Lupascu Manuela Lavinia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 15 ani 02:20:08 Timp 5367 Cod 0 Puncte
8 Scutaru Loredana Elena SSV - Scoala Generala Nr. 3 Suceava 15 ani 02:20:28 Timp 6252 Cod 0 Puncte
8 Tatar Gheorghe Cristian CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 02:04:05 Timp 6527 Cod 0 Puncte
9 Iordache Alexandra Z. CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 02:25:82 Timp 5902 Cod 0 Puncte
9 Predescu Petru Cristian LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:04:75 Timp 6047 Cod 0 Puncte
10 Visoiu Kallina Patricia LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 13 ani 02:29:99 Timp 7439 Cod 0 Puncte
10 Ochirosi Cosmin Alexandru LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 02:03:33 Timp 5477 Cod 0 Puncte
11 Pintea Ovidiu Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 02:05:07 Timp 5542 Cod 0 Puncte
11 Leonte Cristina Georgiana LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:32:03 Timp 5436 Cod 0 Puncte
12 Ciorobea Gabriela Iulia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 02:34:29 Timp 6644 Cod 0 Puncte
12 Coci Alexandru LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 02:05:16 Timp 5997 Cod 0 Puncte
13 Niculescu Valentin LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:05:43 Timp 6833 Cod 0 Puncte
14 Badea George Razvan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 02:05:96 Timp 5910 Cod 0 Puncte
15 Duta Victor CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 02:06:13 Timp 5103 Cod 0 Puncte
16 Macovei Dani Costin DEB - Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 16 ani 02:06:14 Timp 6261 Cod 0 Puncte
17 Andrei Ionut CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 02:06:65 Timp 5104 Cod 0 Puncte
18 Patru Bogdan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 02:07:06 Timp 5742 Cod 0 Puncte
19 Gheorghisor Alexandru LER - Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 16 ani 02:09:09 Timp 6601 Cod 0 Puncte
20 Rodeanu Traian Remus CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 02:09:71 Timp 4745 Cod 0 Puncte
21 Belciugan Angelo George LBR - Liceul cu program sportiv Braila 17 ani 02:09:86 Timp 5468 Cod 0 Puncte
22 Anghelache Adrian Bogdan PCT - Palatul copiilor Constanta 17 ani 02:10:10 Timp