Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionat national juniori i

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (17-18M custom)

1 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:30 Timp 3272 Cod 0 Puncte
1 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:13:93 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:52 Timp 5177 Cod 0 Puncte
2 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:99 Timp 4407 Cod 0 Puncte
3 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:09:13 Timp 5031 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:14 Timp 5894 Cod 0 Puncte
4 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:31 Timp 3221 Cod 0 Puncte
4 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:38 Timp 6244 Cod 0 Puncte
5 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:17:52 Timp 5436 Cod 0 Puncte
5 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:10:72 Timp 3633 Cod 0 Puncte
6 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:10:80 Timp 4775 Cod 0 Puncte
6 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:18:15 Timp 4603 Cod 0 Puncte
7 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:40 Timp 5303 Cod 0 Puncte
7 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:94 Timp 5783 Cod 0 Puncte
8 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:94 Timp 5100 Cod 0 Puncte
8 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:19:89 Timp 5470 Cod 0 Puncte
9 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:01 Timp 4792 Cod 0 Puncte
9 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:20:10 Timp 6787 Cod 0 Puncte
10 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:51 Timp 3316 Cod 0 Puncte
10 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:72 Timp 4690 Cod 0 Puncte
11 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:56 Timp 5440 Cod 0 Puncte
11 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:03 Timp 4867 Cod 0 Puncte
12 Ilie Diana Gabriela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:24:06 Timp 6215 Cod 0 Puncte
12 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:12:59 Timp 6239 Cod 0 Puncte
13 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:35 Timp 5338 Cod 0 Puncte
13 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:15 Timp 4594 Cod 0 Puncte
14 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:57 Timp 4242 Cod 0 Puncte
14 Lapusan Alexandra Dora Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:73 Timp 6284 Cod 0 Puncte
15 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:54 Timp 4605 Cod 0 Puncte
15 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:45 Timp 4171 Cod 0 Puncte
17 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:24 Timp 4849 Cod 0 Puncte
17 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:25:90 Timp 5765 Cod 0 Puncte
18 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 01:27:44 Timp 5851 Cod 0 Puncte
18 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 01:17:74 Timp 4895 Cod 0 Puncte
19 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:30 Timp 5769 Cod 0 Puncte
19 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:28:08 Timp 6211 Cod 0 Puncte
20 Nagy Beatrice Ludmilla Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:28:98 Timp 5985 Cod 0 Puncte
20 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 01:18:85 Timp 5675 Cod 0 Puncte
21 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:18 Timp 6570 Cod 0 Puncte
21 Somlea Mihaela Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:30:82 Timp 7972 Cod 0 Puncte
22 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:33:47 Timp 7514 Cod 0 Puncte
22 Rosu Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:29:62 Timp 5745 Cod 0 Puncte
255 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 01:12:53 Timp 5565 Cod 0 Puncte
255 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:17 Timp 5099 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (15-16F custom)

1 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 00:34:15 Timp 5043 Cod 0 Puncte
1 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:21 Timp 3309 Cod 0 Puncte
2 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 00:30:95 Timp 5031 Cod 0 Puncte
2 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:67 Timp 5177 Cod 0 Puncte
3 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:30 Timp 3272 Cod 0 Puncte
3 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:95 Timp 6244 Cod 0 Puncte
4 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:46 Timp 5436 Cod 0 Puncte
4 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:40 Timp 3221 Cod 0 Puncte
5 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:07 Timp 3316 Cod 0 Puncte
5 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:51 Timp 5894 Cod 0 Puncte
6 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:35:58 Timp 4603 Cod 0 Puncte
6 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:12 Timp 4407 Cod 0 Puncte
7 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:21 Timp 4792 Cod 0 Puncte
7 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:36:29 Timp 6787 Cod 0 Puncte
8 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 00:32:29 Timp 5565 Cod 0 Puncte
8 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:48 Timp 5303 Cod 0 Puncte
9 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:27 Timp 4690 Cod 0 Puncte
9 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:76 Timp 4605 Cod 0 Puncte
10 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:86 Timp 4775 Cod 0 Puncte
10 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 00:37:29 Timp 5470 Cod 0 Puncte
11 Ilie Diana Gabriela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:28 Timp 6215 Cod 0 Puncte
11 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:12 Timp 5440 Cod 0 Puncte
12 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:29 Timp 5105 Cod 0 Puncte
12 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:43 Timp 5084 Cod 0 Puncte
13 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:32 Timp 4242 Cod 0 Puncte
13 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:57 Timp 6211 Cod 0 Puncte
14 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:33:36 Timp 6239 Cod 0 Puncte
14 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 00:39:96 Timp 5851 Cod 0 Puncte
15 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:49 Timp 3633 Cod 0 Puncte
15 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:20 Timp 4594 Cod 0 Puncte
16 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:50 Timp 5783 Cod 0 Puncte
17 Lapusan Alexandra Dora Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:13 Timp 6284 Cod 0 Puncte
17 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:04 Timp 4365 Cod 0 Puncte
18 Somlea Mihaela Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:41:34 Timp 7972 Cod 0 Puncte
18 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:94 Timp 5338 Cod 0 Puncte
19 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:04 Timp 5100 Cod 0 Puncte
19 Nagy Beatrice Ludmilla Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:40 Timp 5985 Cod 0 Puncte
20 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:23 Timp 4849 Cod 0 Puncte
20 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:41:68 Timp 7514 Cod 0 Puncte
21 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 00:34:45 Timp 4895 Cod 0 Puncte
22 Zamfir Laurentiu Stefanit Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:77 Timp 5466 Cod 0 Puncte
23 Serbanica Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:80 Timp 3709 Cod 0 Puncte
24 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:96 Timp 4575 Cod 0 Puncte
25 Pui Ioan Gelu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:36 Timp 5752 Cod 0 Puncte
26 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 00:37:02 Timp 5675 Cod 0 Puncte
27 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:05 Timp 5769 Cod 0 Puncte
28 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:37:06 Timp 6570 Cod 0 Puncte
29 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:73 Timp 4850 Cod 0 Puncte
30 Brebenar Corneliu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:08 Timp 7837 Cod 0 Puncte
31 Rosu Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:69 Timp 5745 Cod 0 Puncte
255 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:94 Timp 4171 Cod 0 Puncte

3. 100 m fluture (17-18M custom)

1 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:12 Timp 4567 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:57:50 Timp 3103 Cod 0 Puncte
2 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:58 Timp 5306 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:12 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:59:46 Timp 4335 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:16 Timp 5903 Cod 0 Puncte
4 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:41 Timp 5962 Cod 0 Puncte
4 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 00:59:68 Timp 3598 Cod 0 Puncte
5 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:46 Timp 5724 Cod 0 Puncte
5 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:85 Timp 5553 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:82 Timp 5925 Cod 0 Puncte
6 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:28 Timp 3563 Cod 0 Puncte
7 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 01:09:87 Timp 5169 Cod 0 Puncte
7 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:03:85 Timp 5872 Cod 0 Puncte
8 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:09 Timp 4765 Cod 0 Puncte
8 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:54 Timp 4149 Cod 0 Puncte
9 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:77 Timp 4598 Cod 0 Puncte
9 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 01:02:28 Timp 5168 Cod 0 Puncte
10 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:31 Timp 4653 Cod 0 Puncte
10 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:31 Timp 3701 Cod 0 Puncte
11 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:13:32 Timp 5014 Cod 0 Puncte
11 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:88 Timp 5104 Cod 0 Puncte
12 Craciun Andreea Liceul cu program sportiv Braila 01:14:08 Timp 6373 Cod 0 Puncte
12 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:17 Timp 5910 Cod 0 Puncte
13 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:91 Timp 5398 Cod 0 Puncte
13 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:61 Timp 4794 Cod 0 Puncte
14 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:19 Timp 5495 Cod 0 Puncte
14 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:96 Timp 4583 Cod 0 Puncte
15 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:95 Timp 4685 Cod 0 Puncte
15 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:05:47 Timp 5483 Cod 0 Puncte
16 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:50 Timp 5557 Cod 0 Puncte
17 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 01:18:24 Timp 5851 Cod 0 Puncte
17 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:25 Timp 5542 Cod 0 Puncte
18 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:38 Timp 5997 Cod 0 Puncte
19 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 01:06:06 Timp 5475 Cod 0 Puncte
20 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:23 Timp 5509 Cod 0 Puncte
21 Zamfir Laurentiu Stefanit Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:01 Timp 5466 Cod 0 Puncte
22 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 01:10:24 Timp 6236 Cod 0 Puncte
23 Pui Ioan Gelu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:66 Timp 5752 Cod 0 Puncte
24 Brebenar Corneliu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:00 Timp 7837 Cod 0 Puncte
255 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:82 Timp 5533 Cod 0 Puncte

4. 200 m fluture (15-16F custom)

1 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:26 Timp 5724 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:07:63 Timp 4961 Cod 0 Puncte
2 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:10:60 Timp 3598 Cod 0 Puncte
2 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 02:29:34 Timp 5169 Cod 0 Puncte
3 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:61 Timp 3677 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:85 Timp 5903 Cod 0 Puncte
4 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:03 Timp 5553 Cod 0 Puncte
4 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:98 Timp 5306 Cod 0 Puncte
5 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:88 Timp 5910 Cod 0 Puncte
5 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:85 Timp 5925 Cod 0 Puncte
6 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:93 Timp 3103 Cod 0 Puncte
6 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:37:59 Timp 4765 Cod 0 Puncte
7 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 02:19:20 Timp 4335 Cod 0 Puncte
7 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:81 Timp 4598 Cod 0 Puncte
8 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:34 Timp 4662 Cod 0 Puncte
8 Craciun Andreea Liceul cu program sportiv Braila 02:52:16 Timp 6373 Cod 0 Puncte
9 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:21:39 Timp 5872 Cod 0 Puncte
9 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:54:12 Timp 5398 Cod 0 Puncte
10 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:84 Timp 5104 Cod 0 Puncte
11 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:53 Timp 5742 Cod 0 Puncte
12 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:41 Timp 4583 Cod 0 Puncte
13 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:59 Timp 6601 Cod 0 Puncte
14 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:42 Timp 3833 Cod 0 Puncte
15 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:02 Timp 4794 Cod 0 Puncte
16 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:29:57 Timp 5690 Cod 0 Puncte
17 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:30:03 Timp 5997 Cod 0 Puncte
18 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:61 Timp 5509 Cod 0 Puncte
19 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 02:38:20 Timp 5475 Cod 0 Puncte
20 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 02:43:59 Timp 6236 Cod 0 Puncte
21 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:46:38 Timp 4850 Cod 0 Puncte

5. 100 m liber (15-16F custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:48 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:63 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:39 Timp 2779 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:84 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Niculescu Andrei Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:64 Timp 4159 Cod 0 Puncte
3 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:38 Timp 5084 Cod 0 Puncte
4 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:55:55 Timp 4158 Cod 0 Puncte
4 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:02:03 Timp 4603 Cod 0 Puncte
5 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:18 Timp 5557 Cod 0 Puncte
5 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:84 Timp 5962 Cod 0 Puncte
6 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:57:59 Timp 4882 Cod 0 Puncte
6 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:02:94 Timp 6264 Cod 0 Puncte
7 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:28 Timp 5963 Cod 0 Puncte
8 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:06 Timp 4758 Cod 0 Puncte
9 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:57:97 Timp 5105 Cod 0 Puncte
9 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:19 Timp 4171 Cod 0 Puncte
10 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:44 Timp 6234 Cod 0 Puncte
10 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 00:58:04 Timp 5168 Cod 0 Puncte
11 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:70 Timp 5542 Cod 0 Puncte
11 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:77 Timp 4867 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:26 Timp 5511 Cod 0 Puncte
12 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:28 Timp 4730 Cod 0 Puncte
13 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:60 Timp 5860 Cod 0 Puncte
13 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:40 Timp 4437 Cod 0 Puncte
14 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:69 Timp 5560 Cod 0 Puncte
14 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:71 Timp 6211 Cod 0 Puncte
15 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 01:05:73 Timp 5850 Cod 0 Puncte
15 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:70 Timp 5975 Cod 0 Puncte
16 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:14 Timp 4727 Cod 0 Puncte
16 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:17 Timp 4685 Cod 0 Puncte
17 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:83 Timp 4792 Cod 0 Puncte
17 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:57 Timp 4751 Cod 0 Puncte
18 Batranu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:06:63 Timp 5053 Cod 0 Puncte
18 Nita Emilian Florin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:00:39 Timp 4544 Cod 0 Puncte
19 Eftene Florin Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:00:49 Timp 5037 Cod 0 Puncte
19 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:06:94 Timp 5471 Cod 0 Puncte
20 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:78 Timp 5103 Cod 0 Puncte
20 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:07:59 Timp 6787 Cod 0 Puncte
21 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:00:84 Timp 7220 Cod 0 Puncte
21 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:12 Timp 5902 Cod 0 Puncte
22 Lucut Bogdan Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:87 Timp 4779 Cod 0 Puncte
22 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:60 Timp 5495 Cod 0 Puncte
23 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:44 Timp 5769 Cod 0 Puncte
23 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:97 Timp 5436 Cod 0 Puncte
24 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:01 Timp 5208 Cod 0 Puncte
24 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:66 Timp 5965 Cod 0 Puncte
25 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:08 Timp 7843 Cod 0 Puncte
25 Ghita Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:97 Timp 3790 Cod 0 Puncte
26 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:12:32 Timp 6550 Cod 0 Puncte
26 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:04 Timp 5212 Cod 0 Puncte
27 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:65 Timp 3221 Cod 0 Puncte
27 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:14:18 Timp 7514 Cod 0 Puncte
28 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:27:72 Timp 7834 Cod 0 Puncte
28 Pui Ioan Gelu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:74 Timp 5752 Cod 0 Puncte
29 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:15 Timp 6570 Cod 0 Puncte
30 Brebenar Corneliu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:99 Timp 7837 Cod 0 Puncte
255 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:56:09 Timp 3701 Cod 0 Puncte
255 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:55:46 Timp 4149 Cod 0 Puncte

6. 100 m liber (17-18M custom)

1 Samoila Elena Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:07:06 Timp 5043 Cod 0 Puncte
1 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:40:55 Timp 5553 Cod 0 Puncte
2 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:47:87 Timp 2779 Cod 0 Puncte
2 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:11:81 Timp 4867 Cod 0 Puncte
3 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:50:23 Timp 4437 Cod 0 Puncte
3 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 04:19:88 Timp 4758 Cod 0 Puncte
4 Popa Ioana Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:46 Timp 5894 Cod 0 Puncte
4 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:50:78 Timp 3309 Cod 0 Puncte
5 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:26:69 Timp 5084 Cod 0 Puncte
5 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:51:33 Timp 4847 Cod 0 Puncte
6 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:28:22 Timp 5963 Cod 0 Puncte
6 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:02:05 Timp 5552 Cod 0 Puncte
7 Gheorghisor Alexandru Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 04:04:57 Timp 6601 Cod 0 Puncte
7 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:33:81 Timp 5367 Cod 0 Puncte
8 Nita Emilian Florin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:06:29 Timp 4544 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (17-18M custom)

1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:53:95 Timp 4365 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:18 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:12:61 Timp 5084 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:54:60 Timp 4961 Cod 0 Puncte
3 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:19:23 Timp 5963 Cod 0 Puncte
3 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:27 Timp 5557 Cod 0 Puncte
4 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:55 Timp 5910 Cod 0 Puncte
4 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:21:01 Timp 6234 Cod 0 Puncte
5 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:03:52 Timp 5477 Cod 0 Puncte
5 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 02:21:60 Timp 4758 Cod 0 Puncte
6 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:04:05 Timp 4437 Cod 0 Puncte
6 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:31 Timp 4171 Cod 0 Puncte
7 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:08:89 Timp 6601 Cod 0 Puncte
7 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:40:00 Timp 5306 Cod 0 Puncte
8 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 02:10:19 Timp 4882 Cod 0 Puncte
9 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:80 Timp 4567 Cod 0 Puncte
9 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:50 Timp 5104 Cod 0 Puncte
10 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:23:00 Timp 6264 Cod 0 Puncte
10 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:25 Timp 5560 Cod 0 Puncte
11 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:53 Timp 4730 Cod 0 Puncte
11 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:81 Timp 3833 Cod 0 Puncte
12 Pascu Catalina Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:25:20 Timp 6654 Cod 0 Puncte
12 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:10:69 Timp 5542 Cod 0 Puncte
13 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:80 Timp 4727 Cod 0 Puncte
13 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:94 Timp 6211 Cod 0 Puncte
14 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:85 Timp 4598 Cod 0 Puncte
14 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:41 Timp 5742 Cod 0 Puncte
15 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:60 Timp 5975 Cod 0 Puncte
15 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:21 Timp 5965 Cod 0 Puncte
16 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:05 Timp 5902 Cod 0 Puncte
16 Eftene Florin Cristian Liceul cu program sportiv Braila 02:16:54 Timp 5037 Cod 0 Puncte
17 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 02:28:72 Timp 4751 Cod 0 Puncte
17 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:21:18 Timp 5792 Cod 0 Puncte
18 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:80 Timp 4685 Cod 0 Puncte
18 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:50 Timp 5208 Cod 0 Puncte
19 Ghita Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:05 Timp 3790 Cod 0 Puncte
19 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 02:29:93 Timp 5471 Cod 0 Puncte
20 Marchis Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:36:08 Timp 7985 Cod 0 Puncte
20 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:32:88 Timp 5803 Cod 0 Puncte
21 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:35:97 Timp 6550 Cod 0 Puncte
22 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:29 Timp 7843 Cod 0 Puncte
23 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:53:42 Timp 5962 Cod 0 Puncte
24 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:13:47 Timp 7834 Cod 0 Puncte
255 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:10 Timp 5724 Cod 0 Puncte

8. 200 m liber (15-16F custom)

1 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:16:46 Timp 5724 Cod 0 Puncte
1 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 07:59:13 Timp 5553 Cod 0 Puncte
2 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:31:49 Timp 4730 Cod 0 Puncte
2 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:21:27 Timp 5104 Cod 0 Puncte
3 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:49:80 Timp 5965 Cod 0 Puncte
3 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 08:31:88 Timp 4407 Cod 0 Puncte
4 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 08:32:63 Timp 6601 Cod 0 Puncte
5 Lintescu Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:37:46 Timp 5872 Cod 0 Puncte
6 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:39:98 Timp 4792 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (15-16F custom)

1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:38:61 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:59:04 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:43:42 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 05:00:23 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:17:65 Timp 5177 Cod 0 Puncte
3 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 04:45:47 Timp 3598 Cod 0 Puncte
4 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:26:95 Timp 5099 Cod 0 Puncte
4 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:46:95 Timp 5511 Cod 0 Puncte
5 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:37:56 Timp 5902 Cod 0 Puncte
5 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:49:60 Timp 3677 Cod 0 Puncte
6 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:02:65 Timp 5690 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:43:52 Timp 5925 Cod 0 Puncte
7 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:08:00 Timp 4407 Cod 0 Puncte
7 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:47:32 Timp 5924 Cod 0 Puncte
8 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:27:99 Timp 6601 Cod 0 Puncte
8 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:48:16 Timp 5803 Cod 0 Puncte
9 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:54:81 Timp 5765 Cod 0 Puncte
9 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:13:94 Timp 5103 Cod 0 Puncte
10 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 06:06:19 Timp 5894 Cod 0 Puncte
10 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:15:42 Timp 5105 Cod 0 Puncte
11 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:15:98 Timp 5560 Cod 0 Puncte
12 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:17:68 Timp 4583 Cod 0 Puncte
13 Lucut Bogdan Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:20:40 Timp 4779 Cod 0 Puncte
14 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:24:56 Timp 5509 Cod 0 Puncte
15 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:25:67 Timp 5792 Cod 0 Puncte
16 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 05:25:85 Timp 5675 Cod 0 Puncte
17 Purcaru Mircea Liceul cu program sportiv Bacau 06:03:00 Timp 5887 Cod 0 Puncte

10. 100 m spate (15-16F custom)

1 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:81 Timp 4567 Cod 0 Puncte
1 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:07 Timp 4847 Cod 0 Puncte
2 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:86 Timp 2737 Cod 0 Puncte
2 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:14 Timp 5084 Cod 0 Puncte
3 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:01:49 Timp 3904 Cod 0 Puncte
3 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:18 Timp 5332 Cod 0 Puncte
4 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:27 Timp 3563 Cod 0 Puncte
4 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:68 Timp 4689 Cod 0 Puncte
5 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:04:35 Timp 4632 Cod 0 Puncte
5 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:95 Timp 5315 Cod 0 Puncte
6 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:06:78 Timp 5023 Cod 0 Puncte
6 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:38 Timp 5367 Cod 0 Puncte
7 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 01:10:52 Timp 5019 Cod 0 Puncte
8 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:98 Timp 4653 Cod 0 Puncte
9 Hanescu Irina Asociatia BUCHAREST SPORT CLUB 01:11:94 Timp 7417 Cod 0 Puncte
9 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 01:04:12 Timp 4335 Cod 0 Puncte
10 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:12:74 Timp 5014 Cod 0 Puncte
10 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:05:27 Timp 5483 Cod 0 Puncte
11 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:30 Timp 5860 Cod 0 Puncte
11 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 01:05:36 Timp 4023 Cod 0 Puncte
12 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 01:13:57 Timp 5850 Cod 0 Puncte
12 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:98 Timp 4794 Cod 0 Puncte
13 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:36 Timp 5495 Cod 0 Puncte
13 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:06:47 Timp 7220 Cod 0 Puncte
14 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:51 Timp 5924 Cod 0 Puncte
14 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:71 Timp 5212 Cod 0 Puncte
15 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:15:58 Timp 5472 Cod 0 Puncte
15 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:06:72 Timp 5477 Cod 0 Puncte
16 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:60 Timp 4867 Cod 0 Puncte
16 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:06 Timp 5103 Cod 0 Puncte
17 Oprea Marina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 01:21:80 Timp 5883 Cod 0 Puncte
17 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:65 Timp 4727 Cod 0 Puncte
18 Craciun Andreea Liceul cu program sportiv Braila 01:22:14 Timp 6373 Cod 0 Puncte
18 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:04 Timp 4469 Cod 0 Puncte
19 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 01:08:28 Timp 5468 Cod 0 Puncte
20 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:37 Timp 4575 Cod 0 Puncte
21 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 01:08:95 Timp 5565 Cod 0 Puncte
22 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:09:73 Timp 6369 Cod 0 Puncte
23 Purcaru Mircea Liceul cu program sportiv Bacau 01:09:77 Timp 5887 Cod 0 Puncte
24 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:05 Timp 5552 Cod 0 Puncte
25 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:31 Timp 5975 Cod 0 Puncte
26 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:13:80 Timp 5792 Cod 0 Puncte
255 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:97 Timp 3701 Cod 0 Puncte
255 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:14 Timp 5511 Cod 0 Puncte

11. 50 m spate (17-18M custom)

1 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:95 Timp 2779 Cod 0 Puncte
1 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:37 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:34 Timp 4847 Cod 0 Puncte
2 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:59 Timp 5315 Cod 0 Puncte
3 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:28:63 Timp 3904 Cod 0 Puncte
3 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:71 Timp 5332 Cod 0 Puncte
4 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:35 Timp 2737 Cod 0 Puncte
4 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 00:32:28 Timp 5019 Cod 0 Puncte
4 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:35 Timp 3701 Cod 0 Puncte
5 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:84 Timp 5367 Cod 0 Puncte
6 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:29:51 Timp 4335 Cod 0 Puncte
6 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:22 Timp 4689 Cod 0 Puncte
6 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:22 Timp 5084 Cod 0 Puncte
7 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:99 Timp 3563 Cod 0 Puncte
8 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:08 Timp 4158 Cod 0 Puncte
8 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 00:33:66 Timp 5850 Cod 0 Puncte
9 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:30:16 Timp 5483 Cod 0 Puncte
9 Hanescu Irina Asociatia BUCHAREST SPORT CLUB 00:33:28 Timp 7417 Cod 0 Puncte
10 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:69 Timp 4653 Cod 0 Puncte
10 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 00:30:17 Timp 4023 Cod 0 Puncte
11 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:61 Timp 4632 Cod 0 Puncte
11 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 00:34:01 Timp 5014 Cod 0 Puncte
12 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:30:79 Timp 5023 Cod 0 Puncte
12 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:31 Timp 5925 Cod 0 Puncte
13 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:89 Timp 4794 Cod 0 Puncte
13 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:38 Timp 5860 Cod 0 Puncte
14 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:07 Timp 4469 Cod 0 Puncte
14 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:52 Timp 5495 Cod 0 Puncte
15 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:11 Timp 4850 Cod 0 Puncte
15 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:35 Timp 5924 Cod 0 Puncte
16 Purcaru Mircea Liceul cu program sportiv Bacau 00:31:13 Timp 5887 Cod 0 Puncte
17 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:35:71 Timp 5472 Cod 0 Puncte
17 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:68 Timp 5552 Cod 0 Puncte
18 Stefanescu Radu Ioan Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:31:70 Timp 7220 Cod 0 Puncte
18 Marian Alina Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:72 Timp 6550 Cod 0 Puncte
19 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:35:88 Timp 6264 Cod 0 Puncte
19 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:74 Timp 4575 Cod 0 Puncte
20 Brehar Danut Lucian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:96 Timp 5212 Cod 0 Puncte
20 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:24 Timp 4751 Cod 0 Puncte
21 Oprea Marina Alexandra Liceul cu program sportiv Braila 00:38:35 Timp 5883 Cod 0 Puncte
21 Duta Victor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:02 Timp 5103 Cod 0 Puncte
22 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:32:03 Timp 6369 Cod 0 Puncte
23 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:32:86 Timp 5468 Cod 0 Puncte
24 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:98 Timp 5208 Cod 0 Puncte
255 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:78 Timp 5099 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

12. 200 m bras (15-16F custom)

1 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:26:88 Timp 3272 Cod 0 Puncte
1 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:38:25 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:68 Timp 5177 Cod 0 Puncte
2 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:17 Timp 5100 Cod 0 Puncte
3 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:27 Timp 5783 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:40:71 Timp 5894 Cod 0 Puncte
4 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:45:95 Timp 6244 Cod 0 Puncte
4 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:33:44 Timp 4407 Cod 0 Puncte
5 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:35:82 Timp 3316 Cod 0 Puncte
5 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:48:88 Timp 5436 Cod 0 Puncte
6 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:36:72 Timp 5338 Cod 0 Puncte
6 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 02:51:28 Timp 5303 Cod 0 Puncte
7 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:51:65 Timp 5099 Cod 0 Puncte
7 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:36:81 Timp 3633 Cod 0 Puncte
8 Lazar George Sorin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:40:54 Timp 5440 Cod 0 Puncte
8 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 02:55:11 Timp 5470 Cod 0 Puncte
9 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:71 Timp 4594 Cod 0 Puncte
9 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:40:00 Timp 4792 Cod 0 Puncte
10 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 02:41:03 Timp 5031 Cod 0 Puncte
10 Ilie Diana Gabriela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:59:07 Timp 6215 Cod 0 Puncte
11 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:41:67 Timp 4775 Cod 0 Puncte
11 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:00:27 Timp 6787 Cod 0 Puncte
12 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:00:64 Timp 4690 Cod 0 Puncte
12 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 02:42:69 Timp 5565 Cod 0 Puncte
13 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:43:70 Timp 6239 Cod 0 Puncte
13 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:01:01 Timp 5765 Cod 0 Puncte
14 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 03:05:04 Timp 5851 Cod 0 Puncte
14 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:43:76 Timp 4849 Cod 0 Puncte
15 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:44:63 Timp 5105 Cod 0 Puncte
15 Nagy Beatrice Ludmilla Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:07:30 Timp 5985 Cod 0 Puncte
16 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 02:44:75 Timp 5675 Cod 0 Puncte
16 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:07:33 Timp 4171 Cod 0 Puncte
17 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:08:43 Timp 5924 Cod 0 Puncte
17 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:47:21 Timp 5509 Cod 0 Puncte
18 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 02:47:85 Timp 4895 Cod 0 Puncte
18 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:24:33 Timp 7514 Cod 0 Puncte
19 Serbanica Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:62 Timp 3709 Cod 0 Puncte
20 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:48:90 Timp 5769 Cod 0 Puncte
21 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:58 Timp 3221 Cod 0 Puncte
22 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:53:62 Timp 6570 Cod 0 Puncte
23 Pui Ioan Gelu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:02:99 Timp 5752 Cod 0 Puncte
24 Rosu Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:13:32 Timp 5745 Cod 0 Puncte
25 Brebenar Corneliu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:19:14 Timp 7837 Cod 0 Puncte

13. 50 m fluture (15-16F custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:66 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:25:92 Timp 3103 Cod 0 Puncte
2 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:30 Timp 3309 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:88 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:13 Timp 5962 Cod 0 Puncte
3 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:94 Timp 4662 Cod 0 Puncte
4 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:27:03 Timp 4149 Cod 0 Puncte
4 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:15 Timp 5306 Cod 0 Puncte
5 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:83 Timp 5903 Cod 0 Puncte
5 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:27:32 Timp 4335 Cod 0 Puncte
6 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:30:89 Timp 4603 Cod 0 Puncte
6 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 00:27:85 Timp 5168 Cod 0 Puncte
7 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:88 Timp 3563 Cod 0 Puncte
7 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:24 Timp 5925 Cod 0 Puncte
8 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:32 Timp 5963 Cod 0 Puncte
8 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 00:28:01 Timp 3598 Cod 0 Puncte
9 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:23 Timp 3701 Cod 0 Puncte
9 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:03 Timp 4758 Cod 0 Puncte
10 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:07 Timp 6787 Cod 0 Puncte
10 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:69 Timp 4794 Cod 0 Puncte
11 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:71 Timp 5105 Cod 0 Puncte
11 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:18 Timp 4765 Cod 0 Puncte
12 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:84 Timp 5557 Cod 0 Puncte
12 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 00:32:27 Timp 5169 Cod 0 Puncte
13 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:20 Timp 5872 Cod 0 Puncte
13 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:30 Timp 4598 Cod 0 Puncte
14 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:29:40 Timp 4882 Cod 0 Puncte
14 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:32 Timp 5315 Cod 0 Puncte
15 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:91 Timp 5084 Cod 0 Puncte
15 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:29:43 Timp 5483 Cod 0 Puncte
16 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:64 Timp 4850 Cod 0 Puncte
17 Pascu Catalina Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:32:78 Timp 6654 Cod 0 Puncte
17 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:38 Timp 3221 Cod 0 Puncte
18 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:33 Timp 4792 Cod 0 Puncte
18 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:93 Timp 4171 Cod 0 Puncte
19 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:04 Timp 6211 Cod 0 Puncte
19 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:60 Timp 4583 Cod 0 Puncte
20 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 00:33:39 Timp 5014 Cod 0 Puncte
20 Zamfir Laurentiu Stefanit Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:70 Timp 5466 Cod 0 Puncte
21 Prodan Victoria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:61 Timp 4685 Cod 0 Puncte
21 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:29:88 Timp 5475 Cod 0 Puncte
22 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:77 Timp 5398 Cod 0 Puncte
22 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:43 Timp 5208 Cod 0 Puncte
23 Craciun Andreea Liceul cu program sportiv Braila 00:34:06 Timp 6373 Cod 0 Puncte
23 Pui Ioan Gelu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:45 Timp 5752 Cod 0 Puncte
23 Batranu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:34:06 Timp 5053 Cod 0 Puncte
24 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:30:83 Timp 5023 Cod 0 Puncte
25 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:27 Timp 5436 Cod 0 Puncte
25 Serbanica Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:88 Timp 3709 Cod 0 Puncte
26 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:30:95 Timp 5468 Cod 0 Puncte
26 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:32 Timp 5495 Cod 0 Puncte
27 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:39 Timp 4867 Cod 0 Puncte
27 Birnaz Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 00:31:46 Timp 6236 Cod 0 Puncte
28 Brebenar Corneliu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:49 Timp 7837 Cod 0 Puncte
28 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 00:34:42 Timp 5851 Cod 0 Puncte
29 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:60 Timp 5924 Cod 0 Puncte
30 Somlea Mihaela Cristina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:35:81 Timp 7972 Cod 0 Puncte
31 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:14 Timp 4689 Cod 0 Puncte
32 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:30 Timp 7843 Cod 0 Puncte
33 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:39:76 Timp 7514 Cod 0 Puncte
34 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:36 Timp 7834 Cod 0 Puncte
255 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:92 Timp 4653 Cod 0 Puncte

14. 400 m liber (17-18M custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:32:49 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:03:45 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:34:94 Timp 5177 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:05:02 Timp 4961 Cod 0 Puncte
3 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:38:12 Timp 5724 Cod 0 Puncte
3 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:12:22 Timp 3677 Cod 0 Puncte
4 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:39:28 Timp 4567 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:23:64 Timp 4437 Cod 0 Puncte
5 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:24:58 Timp 5910 Cod 0 Puncte
5 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:24:58 Timp 5104 Cod 0 Puncte
5 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:53:13 Timp 5963 Cod 0 Puncte
6 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:55:50 Timp 6234 Cod 0 Puncte
7 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:57:23 Timp 4730 Cod 0 Puncte
7 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:32:10 Timp 5553 Cod 0 Puncte
8 Nanu Claudiu Horatiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:35:11 Timp 5560 Cod 0 Puncte
9 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:03:02 Timp 4867 Cod 0 Puncte
9 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:28:77 Timp 4407 Cod 0 Puncte
10 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:29:68 Timp 5690 Cod 0 Puncte
10 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:08:07 Timp 5902 Cod 0 Puncte
11 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:08:41 Timp 5965 Cod 0 Puncte
11 Gheorghisor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:33:75 Timp 6601 Cod 0 Puncte
12 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:13:53 Timp 6211 Cod 0 Puncte
12 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 04:33:84 Timp 4882 Cod 0 Puncte
13 Szegedi Astrid Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:14:94 Timp 5803 Cod 0 Puncte
13 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:35:52 Timp 5742 Cod 0 Puncte
14 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:20:48 Timp 4598 Cod 0 Puncte
14 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:38:17 Timp 4727 Cod 0 Puncte
15 Leonte Cristina Georgiana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:21:31 Timp 5436 Cod 0 Puncte
15 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:41:14 Timp 5997 Cod 0 Puncte
16 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:56:64 Timp 7843 Cod 0 Puncte
16 Lucut Bogdan Florin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:41:43 Timp 4779 Cod 0 Puncte
17 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:49:20 Timp 7834 Cod 0 Puncte
17 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:43:50 Timp 3833 Cod 0 Puncte
18 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:55:08 Timp 5509 Cod 0 Puncte
19 Feraru Catalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:57:96 Timp 5208 Cod 0 Puncte
20 Ciocan Stefan Vladimir Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:59:90 Timp 5792 Cod 0 Puncte
21 Ghita Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:04:36 Timp 3790 Cod 0 Puncte
22 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:16:88 Timp 4775 Cod 0 Puncte
255 Batranu Ana Maria Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 04:59:38 Timp 5053 Cod 0 Puncte

15. 50 m liber (14-16M custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:09 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:24:26 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:33 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:60 Timp 5084 Cod 0 Puncte
3 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:28:63 Timp 6264 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:24:95 Timp 3309 Cod 0 Puncte
4 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:82 Timp 5962 Cod 0 Puncte
4 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:09 Timp 2779 Cod 0 Puncte
5 Ene Ioana Adriana Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:28:89 Timp 4603 Cod 0 Puncte
5 Niculescu Andrei Alexandr Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:21 Timp 4159 Cod 0 Puncte
6 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:37 Timp 6787 Cod 0 Puncte
6 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:90 Timp 4158 Cod 0 Puncte
7 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:11 Timp 4847 Cod 0 Puncte
7 Gaucan Daniela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:63 Timp 4171 Cod 0 Puncte
8 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:97 Timp 5963 Cod 0 Puncte
8 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:90 Timp 3701 Cod 0 Puncte
9 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:64 Timp 4758 Cod 0 Puncte
9 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:92 Timp 5557 Cod 0 Puncte
10 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:76 Timp 5925 Cod 0 Puncte
10 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:95 Timp 2737 Cod 0 Puncte
11 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 00:29:77 Timp 5019 Cod 0 Puncte
11 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:02 Timp 4605 Cod 0 Puncte
12 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:32 Timp 4792 Cod 0 Puncte
12 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 00:30:17 Timp 5850 Cod 0 Puncte
13 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:20 Timp 5860 Cod 0 Puncte
13 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:34 Timp 4469 Cod 0 Puncte
14 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:45 Timp 3563 Cod 0 Puncte
14 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:60 Timp 5303 Cod 0 Puncte
15 Marginean Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:63 Timp 6244 Cod 0 Puncte
15 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:26:53 Timp 4882 Cod 0 Puncte
16 Lintescu Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:65 Timp 5872 Cod 0 Puncte
17 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:91 Timp 5975 Cod 0 Puncte
17 Oancea Denisa Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:83 Timp 6211 Cod 0 Puncte
17 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:91 Timp 5105 Cod 0 Puncte
18 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:85 Timp 4751 Cod 0 Puncte
19 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:31:11 Timp 5471 Cod 0 Puncte
19 Busca Dragos Mircea Clubul WATER PITESTI 00:26:98 Timp 4023 Cod 0 Puncte
20 Tudose Denisa Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:34 Timp 5398 Cod 0 Puncte
20 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 00:27:09 Timp 5031 Cod 0 Puncte
21 Simon Corina Maria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:62 Timp 5965 Cod 0 Puncte
21 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:11 Timp 5552 Cod 0 Puncte
22 Calinescu Denice Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:45 Timp 7843 Cod 0 Puncte
22 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:26 Timp 5542 Cod 0 Puncte
23 Buga Florentina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:74 Timp 7514 Cod 0 Puncte
23 Eftene Florin Cristian Liceul cu program sportiv B