Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national de juniori 2

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13-14F custom)

1 Vasilescu Oana Sport Club Municipal Bacau 01:18:63 Timp 4145 Cod 0 Puncte
1 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:04 Timp 2982 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:15:31 Timp 4211 Cod 0 Puncte
1 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:20:66 Timp 5043 Cod 0 Puncte
1 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:12:06 Timp 5565 Cod 0 Puncte
2 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:94 Timp 3137 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 01:10:49 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:38 Timp 3316 Cod 0 Puncte
2 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:46 Timp 5177 Cod 0 Puncte
2 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:71 Timp 3272 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:11 Timp 3110 Cod 0 Puncte
3 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 01:19:58 Timp 4451 Cod 0 Puncte
3 Stroe Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:83 Timp 2172 Cod 0 Puncte
3 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:94 Timp 4407 Cod 0 Puncte
3 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:21 Timp 4011 Cod 0 Puncte
4 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 01:17:67 Timp 3598 Cod 0 Puncte
4 Zahiu Raluca Alexandra Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:24:87 Timp 3678 Cod 0 Puncte
4 Mate Sandor Adam Sport Club Municipal Bacau 01:11:02 Timp 3268 Cod 0 Puncte
4 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:20:23 Timp 3904 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:05 Timp 4867 Cod 0 Puncte
5 Gaode Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:09 Timp 2279 Cod 0 Puncte
5 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:13 Timp 4021 Cod 0 Puncte
5 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:04 Timp 4138 Cod 0 Puncte
5 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:09 Timp 4572 Cod 0 Puncte
5 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:25:77 Timp 3753 Cod 0 Puncte
6 Marghescu Luiza Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:27:39 Timp 4187 Cod 0 Puncte
6 Cazacu Bogdan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:19:13 Timp 3209 Cod 0 Puncte
6 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:95 Timp 4632 Cod 0 Puncte
6 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 01:27:31 Timp 5019 Cod 0 Puncte
6 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:20:54 Timp 3633 Cod 0 Puncte
7 Pirosca Silvia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:29:80 Timp 4363 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:22:96 Timp 3827 Cod 0 Puncte
7 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:32 Timp 4577 Cod 0 Puncte
8 Nichita Andreea Loredana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:30:47 Timp 4358 Cod 0 Puncte
8 Osman Denis Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:24:57 Timp 4341 Cod 0 Puncte
8 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:28:06 Timp 5166 Cod 0 Puncte
9 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:28:05 Timp 5032 Cod 0 Puncte
9 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:31:31 Timp 2786 Cod 0 Puncte
9 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:25:06 Timp 4742 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:25:71 Timp 4208 Cod 0 Puncte
10 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:28:65 Timp 3252 Cod 0 Puncte
10 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 01:32:50 Timp 4376 Cod 0 Puncte
11 Stancu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:25 Timp 3794 Cod 0 Puncte
11 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:28:95 Timp 4567 Cod 0 Puncte
12 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:29:44 Timp 4898 Cod 0 Puncte
12 Dafina Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:37 Timp 4123 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Andreea Madali Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:26 Timp 5070 Cod 0 Puncte
13 Tenea Dan Vlad Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:26:83 Timp 4280 Cod 0 Puncte
14 Dragomir Laura Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:36:00 Timp 4899 Cod 0 Puncte
14 Ionita Sorin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:29:27 Timp 4349 Cod 0 Puncte
15 Dobrinoiu Octavian Pavel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:82 Timp 3899 Cod 0 Puncte
15 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:36:46 Timp 5860 Cod 0 Puncte
16 Enescu George Daniel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:31:05 Timp 3789 Cod 0 Puncte
16 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:37:33 Timp 4604 Cod 0 Puncte
17 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:44:46 Timp 4602 Cod 0 Puncte
17 Birlescu Radu Avram Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:35:50 Timp 4839 Cod 0 Puncte
255 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:36 Timp 3221 Cod 0 Puncte

2. 200 m fluture (13-14F custom)

1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:37 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:75 Timp 4287 Cod 0 Puncte
1 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:27 Timp 2848 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:69 Timp 3677 Cod 0 Puncte
1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:53 Timp 5177 Cod 0 Puncte
2 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:24:88 Timp 3598 Cod 0 Puncte
2 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:36:47 Timp 3933 Cod 0 Puncte
2 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:22:38 Timp 2293 Cod 0 Puncte
2 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:55 Timp 5553 Cod 0 Puncte
2 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:38:19 Timp 4845 Cod 0 Puncte
3 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:26:84 Timp 3272 Cod 0 Puncte
3 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:40:97 Timp 4041 Cod 0 Puncte
3 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 02:28:46 Timp 2053 Cod 0 Puncte
3 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:18 Timp 3833 Cod 0 Puncte
3 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:05 Timp 4562 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:65 Timp 4404 Cod 0 Puncte
4 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:33:48 Timp 2713 Cod 0 Puncte
4 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:32:38 Timp 4710 Cod 0 Puncte
4 Rusu Carmen Clubul Sportiv MIX 2000 BRASOV 02:42:42 Timp 5169 Cod 0 Puncte
5 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:47:18 Timp 4338 Cod 0 Puncte
5 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:37:01 Timp 4198 Cod 0 Puncte
5 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:42:43 Timp 4765 Cod 0 Puncte
6 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:48:17 Timp 4730 Cod 0 Puncte
6 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:54:28 Timp 3711 Cod 0 Puncte
6 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:23 Timp 4742 Cod 0 Puncte
7 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 03:06:22 Timp 4376 Cod 0 Puncte
255 Buculei Adrian Octavian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:37:68 Timp 3315 Cod 0 Puncte

3. 100 m liber (14-16M custom)

1 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:05:23 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:17:16 Timp 0 Puncte
3 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:21:89 Timp 0 Puncte
4 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:24:61 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:41:60 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:17:56 Timp 0 Puncte

4. 100 m liber (13-14F custom)

1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:98 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:98 Timp 4365 Cod 0 Puncte
1 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:34 Timp 4758 Cod 0 Puncte
1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:84 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:35 Timp 3665 Cod 0 Puncte
2 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:55:84 Timp 2982 Cod 0 Puncte
2 Buculei Adrian Octavian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:67 Timp 3315 Cod 0 Puncte
2 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:05:40 Timp 5053 Cod 0 Puncte
2 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:57:59 Timp 3107 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:40 Timp 3863 Cod 0 Puncte
3 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:03:47 Timp 4267 Cod 0 Puncte
3 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:43 Timp 2498 Cod 0 Puncte
3 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:59:02 Timp 4159 Cod 0 Puncte
3 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:51 Timp 4562 Cod 0 Puncte
3 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:68 Timp 2779 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:90 Timp 4404 Cod 0 Puncte
4 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:48 Timp 2284 Cod 0 Puncte
4 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:06 Timp 3309 Cod 0 Puncte
4 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:17 Timp 4751 Cod 0 Puncte
4 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:93 Timp 3110 Cod 0 Puncte
5 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:04:95 Timp 4695 Cod 0 Puncte
5 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:58:29 Timp 3045 Cod 0 Puncte
5 Dafina Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:58 Timp 4124 Cod 0 Puncte
5 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:07:07 Timp 3252 Cod 0 Puncte
5 Tatarcan Daniel Nicolae Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:66 Timp 3747 Cod 0 Puncte
6 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:71 Timp 3940 Cod 0 Puncte
6 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 01:00:24 Timp 3616 Cod 0 Puncte
6 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:07 Timp 4858 Cod 0 Puncte
6 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:29 Timp 2509 Cod 0 Puncte
6 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:03:46 Timp 4211 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:49 Timp 4867 Cod 0 Puncte
7 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:39 Timp 2487 Cod 0 Puncte
7 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:72 Timp 4722 Cod 0 Puncte
7 Cazacu Bogdan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:03:82 Timp 3209 Cod 0 Puncte
7 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:03:71 Timp 3904 Cod 0 Puncte
8 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:89 Timp 4567 Cod 0 Puncte
8 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:47 Timp 3463 Cod 0 Puncte
8 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:06:13 Timp 4532 Cod 0 Puncte
8 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:31 Timp 2848 Cod 0 Puncte
8 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:88 Timp 3316 Cod 0 Puncte
9 Dragoi Lucian Augustin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:43 Timp 2310 Cod 0 Puncte
9 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:83 Timp 4845 Cod 0 Puncte
9 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:24 Timp 2530 Cod 0 Puncte
9 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:07:07 Timp 4142 Cod 0 Puncte
9 Gaode Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:51 Timp 2279 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:05 Timp 3827 Cod 0 Puncte
10 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:30 Timp 5563 Cod 0 Puncte
10 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:84 Timp 5084 Cod 0 Puncte
10 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:74 Timp 4118 Cod 0 Puncte
10 Plesca Sergiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:01:29 Timp 3684 Cod 0 Puncte
11 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 01:07:84 Timp 2053 Cod 0 Puncte
11 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:06:09 Timp 4339 Cod 0 Puncte
11 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:90 Timp 4578 Cod 0 Puncte
11 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:05 Timp 2270 Cod 0 Puncte
11 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:71 Timp 3137 Cod 0 Puncte
12 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:49 Timp 4021 Cod 0 Puncte
12 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:90 Timp 4835 Cod 0 Puncte
12 Zurbagiu Bogdan Cosmin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:02:31 Timp 2497 Cod 0 Puncte
12 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:82 Timp 3801 Cod 0 Puncte
13 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:63 Timp 4743 Cod 0 Puncte
13 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:36 Timp 4897 Cod 0 Puncte
13 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:71 Timp 2475 Cod 0 Puncte
13 Nichita Andreea Loredana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:87 Timp 4358 Cod 0 Puncte
14 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:13 Timp 3221 Cod 0 Puncte
14 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:75 Timp 2786 Cod 0 Puncte
14 Nitu Alexandru Razvan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:06:66 Timp 4345 Cod 0 Puncte
14 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:46 Timp 4604 Cod 0 Puncte
15 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:10:70 Timp 5143 Cod 0 Puncte
15 Osman Denis Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:06:89 Timp 4341 Cod 0 Puncte
15 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:81 Timp 4132 Cod 0 Puncte
15 Munteanu Silviu Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:10:15 Timp 3637 Cod 0 Puncte
16 Dafina Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:41 Timp 4123 Cod 0 Puncte
16 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:11:32 Timp 5014 Cod 0 Puncte
16 Pirosca Silvia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:10 Timp 4363 Cod 0 Puncte
17 Stancu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:10 Timp 3794 Cod 0 Puncte
17 Botez Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:39 Timp 4010 Cod 0 Puncte
17 Zahiu Raluca Alexandra Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:75 Timp 3678 Cod 0 Puncte
18 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:97 Timp 3825 Cod 0 Puncte
18 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:12:47 Timp 5032 Cod 0 Puncte
19 Dragomir Laura Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:60 Timp 4899 Cod 0 Puncte
19 Dobrinoiu Octavian Pavel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:52 Timp 3899 Cod 0 Puncte
20 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:95 Timp 4011 Cod 0 Puncte
20 Dina Alexandru Madalin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:63 Timp 4248 Cod 0 Puncte
21 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:16 Timp 4602 Cod 0 Puncte
21 Prodan Iulian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:64 Timp 3821 Cod 0 Puncte
22 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:20 Timp 3833 Cod 0 Puncte
22 Tanase Laura Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:32 Timp 6288 Cod 0 Puncte
23 Birlescu Radu Avram Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:34 Timp 4839 Cod 0 Puncte
23 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:13:41 Timp 5166 Cod 0 Puncte
24 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:13:88 Timp 5043 Cod 0 Puncte
24 Tenea Dan Vlad Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:11:54 Timp 4280 Cod 0 Puncte
25 Zburlea Atena Georgeta Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:14:47 Timp 5678 Cod 0 Puncte
25 Enescu George Daniel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:94 Timp 3789 Cod 0 Puncte
26 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:58:90 Timp 4208 Cod 0 Puncte
26 Dumitrescu Andreea Madali Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:69 Timp 5070 Cod 0 Puncte
27 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:01 Timp 5860 Cod 0 Puncte
28 Chirila Andreea Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:36 Timp 5833 Cod 0 Puncte

5. 1500 m liber (14-16M custom)

1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17:27:74 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:34:68 Timp 2848 Cod 0 Puncte
3 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 18:00:66 Timp 3107 Cod 0 Puncte
3 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 19:25:03 Timp 2509 Cod 0 Puncte
5 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 18:42:54 Timp 2270 Cod 0 Puncte
7 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 19:03:57 Timp 3606 Cod 0 Puncte

6. 200 m liber (14-16M custom)

1 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 02:17:18 Timp 4758 Cod 0 Puncte
1 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:05:70 Timp 3107 Cod 0 Puncte
1 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:89 Timp 3863 Cod 0 Puncte
1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:46 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Nicola Florin Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:10:11 Timp 4335 Cod 0 Puncte
2 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:17:34 Timp 4142 Cod 0 Puncte
2 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:07:60 Timp 3103 Cod 0 Puncte
2 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:20:28 Timp 4562 Cod 0 Puncte
2 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:29 Timp 2848 Cod 0 Puncte
2 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:12:01 Timp 4159 Cod 0 Puncte
3 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 02:17:67 Timp 4695 Cod 0 Puncte
3 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:03:56 Timp 2982 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:14:35 Timp 3309 Cod 0 Puncte
3 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:21:89 Timp 3252 Cod 0 Puncte
3 Tatarcan Daniel Nicolae Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:08:88 Timp 3747 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:17:89 Timp 4404 Cod 0 Puncte
4 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:07:79 Timp 2498 Cod 0 Puncte
4 Dafina Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:28 Timp 4124 Cod 0 Puncte
4 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:22:21 Timp 5053 Cod 0 Puncte
4 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 02:09:31 Timp 2270 Cod 0 Puncte
5 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:09:75 Timp 2487 Cod 0 Puncte
5 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:18:81 Timp 4532 Cod 0 Puncte
5 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 02:13:06 Timp 2053 Cod 0 Puncte
5 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:73 Timp 3833 Cod 0 Puncte
5 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:91 Timp 5084 Cod 0 Puncte
6 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:94 Timp 3110 Cod 0 Puncte
6 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:71 Timp 2509 Cod 0 Puncte
6 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:80 Timp 4743 Cod 0 Puncte
6 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:36 Timp 4722 Cod 0 Puncte
6 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 02:27:53 Timp 4751 Cod 0 Puncte
7 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:22:67 Timp 5563 Cod 0 Puncte
7 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:31 Timp 4742 Cod 0 Puncte
7 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:80 Timp 4730 Cod 0 Puncte
7 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:14:95 Timp 3463 Cod 0 Puncte
7 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:89 Timp 4118 Cod 0 Puncte
8 Cazacu Bogdan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:25:95 Timp 3209 Cod 0 Puncte
8 Dragoi Lucian Augustin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:23:21 Timp 2310 Cod 0 Puncte
8 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:39 Timp 4578 Cod 0 Puncte
8 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 02:16:17 Timp 3616 Cod 0 Puncte
8 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:24 Timp 3801 Cod 0 Puncte
9 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:72 Timp 4867 Cod 0 Puncte
9 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:88 Timp 4021 Cod 0 Puncte
9 Nichita Andreea Loredana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:30:54 Timp 4358 Cod 0 Puncte
9 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:17 Timp 2530 Cod 0 Puncte
10 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:32:83 Timp 4132 Cod 0 Puncte
10 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:30 Timp 2713 Cod 0 Puncte
10 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:27 Timp 4835 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:33 Timp 3827 Cod 0 Puncte
11 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:33 Timp 4897 Cod 0 Puncte
11 Nitu Alexandru Razvan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:29:55 Timp 4345 Cod 0 Puncte
11 Zurbagiu Bogdan Cosmin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:20:56 Timp 2497 Cod 0 Puncte
12 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:25:35 Timp 2475 Cod 0 Puncte
12 Botez Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 02:30:58 Timp 4010 Cod 0 Puncte
12 Stancu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:23 Timp 3794 Cod 0 Puncte
13 Dafina Razvan Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:32:30 Timp 4123 Cod 0 Puncte
13 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:19 Timp 4567 Cod 0 Puncte
14 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:44 Timp 4577 Cod 0 Puncte
14 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:00 Timp 3825 Cod 0 Puncte
15 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:32:79 Timp 4765 Cod 0 Puncte
15 Prodan Iulian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:29 Timp 3821 Cod 0 Puncte
16 Dobrinoiu Octavian Pavel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:43 Timp 3899 Cod 0 Puncte
16 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 02:35:54 Timp 5014 Cod 0 Puncte
17 Enescu George Daniel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:06 Timp 3789 Cod 0 Puncte
17 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:39 Timp 4604 Cod 0 Puncte
18 Birlescu Radu Avram Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:43:12 Timp 4839 Cod 0 Puncte
18 Dragomir Laura Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:79 Timp 4899 Cod 0 Puncte
19 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:39:77 Timp 4858 Cod 0 Puncte
20 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:41:72 Timp 4602 Cod 0 Puncte
21 Dumitrescu Andreea Madali Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:47:89 Timp 5070 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (13-14F custom)

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:44:99 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:48:86 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Resita 09:55:86 Timp 0 Puncte
4 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:13:21 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:14:53 Timp 0 Puncte

8. 50 m liber (13-14F custom)

1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:42 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:86 Timp 4159 Cod 0 Puncte
1 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:46 Timp 4143 Cod 0 Puncte
1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:52 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:28:82 Timp 4267 Cod 0 Puncte
2 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:05 Timp 2284 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:08 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:47 Timp 4758 Cod 0 Puncte
2 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:46 Timp 3110 Cod 0 Puncte
2 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:44 Timp 3940 Cod 0 Puncte
3 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:45 Timp 4404 Cod 0 Puncte
3 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:09 Timp 2498 Cod 0 Puncte
3 Buculei Adrian Octavian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:09 Timp 3315 Cod 0 Puncte
3 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:05 Timp 4751 Cod 0 Puncte
3 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:47 Timp 2779 Cod 0 Puncte
4 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 00:29:80 Timp 4695 Cod 0 Puncte
4 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:24 Timp 2974 Cod 0 Puncte
4 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:43 Timp 3677 Cod 0 Puncte
4 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:06 Timp 4858 Cod 0 Puncte
4 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:98 Timp 3107 Cod 0 Puncte
5 Tatarcan Daniel Nicolae Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:12 Timp 3747 Cod 0 Puncte
5 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:05 Timp 4188 Cod 0 Puncte
5 Ratiu Paul Francisc Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:76 Timp 2982 Cod 0 Puncte
5 Nicola Florin Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:27:50 Timp 4335 Cod 0 Puncte
5 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:42 Timp 5053 Cod 0 Puncte
6 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 00:27:28 Timp 3616 Cod 0 Puncte
6 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:47 Timp 3711 Cod 0 Puncte
6 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 00:27:12 Timp 2316 Cod 0 Puncte
6 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:64 Timp 3309 Cod 0 Puncte
6 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:87 Timp 4578 Cod 0 Puncte
7 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:27:94 Timp 3679 Cod 0 Puncte
7 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:66 Timp 4041 Cod 0 Puncte
7 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:85 Timp 2699 Cod 0 Puncte
7 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:29 Timp 5084 Cod 0 Puncte
7 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:15 Timp 4211 Cod 0 Puncte
8 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:80 Timp 4867 Cod 0 Puncte
8 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:36 Timp 2487 Cod 0 Puncte
8 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:84 Timp 4532 Cod 0 Puncte
8 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 00:27:98 Timp 2053 Cod 0 Puncte
8 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:31 Timp 3701 Cod 0 Puncte
9 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 00:31:72 Timp 5014 Cod 0 Puncte
9 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:88 Timp 3563 Cod 0 Puncte
9 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:99 Timp 2786 Cod 0 Puncte
9 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:25 Timp 2293 Cod 0 Puncte
9 Busca Dragos Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:52 Timp 4023 Cod 0 Puncte
10 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:74 Timp 4845 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:91 Timp 3376 Cod 0 Puncte
10 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:03 Timp 3801 Cod 0 Puncte
10 Stroe Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:27:51 Timp 2172 Cod 0 Puncte
10 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:76 Timp 4339 Cod 0 Puncte
11 Dafina Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:90 Timp 4124 Cod 0 Puncte
11 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:80 Timp 4835 Cod 0 Puncte
11 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:95 Timp 2530 Cod 0 Puncte
11 Achermanschi Mihaela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:05 Timp 4118 Cod 0 Puncte
11 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:01 Timp 4493 Cod 0 Puncte
12 Gaode Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:01 Timp 2279 Cod 0 Puncte
12 Dragoi Lucian Augustin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:14 Timp 2310 Cod 0 Puncte
12 Botez Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:83 Timp 4010 Cod 0 Puncte
12 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:97 Timp 3463 Cod 0 Puncte
12 Nichita Andreea Loredana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:29 Timp 4358 Cod 0 Puncte
13 Tarba Lucian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:02 Timp 2509 Cod 0 Puncte
13 Nitu Alexandru Razvan Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:19 Timp 4345 Cod 0 Puncte
13 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:31 Timp 4604 Cod 0 Puncte
13 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:98 Timp 2475 Cod 0 Puncte
13 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:68 Timp 4338 Cod 0 Puncte
14 Cazacu Bogdan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:28:39 Timp 3209 Cod 0 Puncte
14 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:21 Timp 3827 Cod 0 Puncte
14 Tanase Laura Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:34 Timp 6288 Cod 0 Puncte
14 Plesca Sergiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:38 Timp 3684 Cod 0 Puncte
14 Pirosca Silvia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:33:25 Timp 4363 Cod 0 Puncte
15 Dandu Vlad Titus Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:48 Timp 2039 Cod 0 Puncte
15 Silvestru Andrei Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:27 Timp 4373 Cod 0 Puncte
15 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:32:58 Timp 5032 Cod 0 Puncte
15 Zurbagiu Bogdan Cosmin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:42 Timp 2497 Cod 0 Puncte
15 Florescu Ioana Augusta Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:25 Timp 4132 Cod 0 Puncte
16 Vasilescu Titus Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:87 Timp 5563 Cod 0 Puncte
16 Dina Alexandru Madalin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:93 Timp 4248 Cod 0 Puncte
16 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:32:65 Timp 5143 Cod 0 Puncte
16 Dandu Radu Horatiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:46 Timp 3260 Cod 0 Puncte
16 Zahiu Raluca Alexandra Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:33:41 Timp 3678 Cod 0 Puncte
17 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:96 Timp 4437 Cod 0 Puncte
17 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 00:32:73 Timp 5019 Cod 0 Puncte
17 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:50 Timp 2737 Cod 0 Puncte
17 Varga Berde Agnes A.S. DELFIN SFANTU GHEORGHE 00:40:52 Timp 6682 Cod 0 Puncte
18 Zburlea Atena Georgeta Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:33:78 Timp 5678 Cod 0 Puncte
18 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:55 Timp 2270 Cod 0 Puncte
18 Pasztori Rebeka Zsuzsa Il A.S. DELFIN SFANTU GHEORGHE 00:49:14 Timp 6681 Cod 0 Puncte
18 Osman Denis Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:14 Timp 4341 Cod 0 Puncte
19 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:66 Timp 4743 Cod 0 Puncte
19 Munteanu Silviu Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:30:54 Timp 3637 Cod 0 Puncte
19 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:96 Timp 4602 Cod 0 Puncte
20 Stancu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:10 Timp 3794 Cod 0 Puncte
20 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:89 Timp 5565 Cod 0 Puncte
20 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:20 Timp 5860 Cod 0 Puncte
21 Dumitrescu Andreea Madali Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:42 Timp 5070 Cod 0 Puncte
21 Birlescu Radu Avram Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:91 Timp 4839 Cod 0 Puncte
22 Chirila Andreea Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:93 Timp 5833 Cod 0 Puncte
22 Enescu George Daniel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:07 Timp 3789 Cod 0 Puncte
23 Prodan Iulian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:25 Timp 3821 Cod 0 Puncte
24 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:34 Timp 3825 Cod 0 Puncte
25 Dobrinoiu Octavian Pavel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:42 Timp 3899 Cod 0 Puncte
26 Ionita Sorin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:98 Timp 4349 Cod 0 Puncte
27 Szalay Renato A.S. DELFIN SFANTU GHEORGHE 00:35:58 Timp 6680 Cod 0 Puncte

9. 800 m liber (13-14F custom)

1 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:01:59 Timp 4562 Cod 0 Puncte
1 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:24:67 Timp 3863 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:53:59 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:41:19 Timp 5553 Cod 0 Puncte
3 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:34:39 Timp 3665 Cod 0 Puncte
3 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:50:14 Timp 4198 Cod 0 Puncte
3 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:13:57 Timp 4730 Cod 0 Puncte
4 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:56:90 Timp 3833 Cod 0 Puncte
5 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:01:97 Timp 4742 Cod 0 Puncte
5 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 10:24:06 Timp 5053 Cod 0 Puncte
5 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 09:59:63 Timp 4142 Cod 0 Puncte
6 Dragoi Lucian Augustin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:34:65 Timp 2310 Cod 0 Puncte
7 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:25:22 Timp 4897 Cod 0 Puncte
7 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:20:51 Timp 4404 Cod 0 Puncte
9 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:30:94 Timp 4577 Cod 0 Puncte
11 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 10:34:15 Timp 3252 Cod 0 Puncte
13 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:44:48 Timp 4733 Cod 0 Puncte

10. 200 m mixt (13-14F custom)

1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:54 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:13 Timp 4365 Cod 0 Puncte
1 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:34:77 Timp 4143 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:20:74 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:13 Timp 4287 Cod 0 Puncte
2 Mate Sandor Adam Sport Club Municipal Bacau 02:20:29 Timp 3268 Cod 0 Puncte
2 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:27:07 Timp 3701 Cod 0 Puncte
2 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:67 Timp 4562 Cod 0 Puncte
2 Tatarcan Daniel Nicolae Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:90 Timp 3747 Cod 0 Puncte
2 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:34:65 Timp 3753 Cod 0 Puncte
3 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:35:03 Timp 4267 Cod 0 Puncte
3 Prioteasa Stefan Laurenti Liceul cu program sportiv Braila 02:22:33 Timp 2053 Cod 0 Puncte
3 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:29:52 Timp 4159 Cod 0 Puncte
3 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:29 Timp 5177 Cod 0 Puncte
3 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:24:05 Timp 3598 Cod 0 Puncte
4 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:22 Timp 4286 Cod 0 Puncte
4 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:22:42 Timp 3045 Cod 0 Puncte
4 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:05 Timp 3316 Cod 0 Puncte
4 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:90 Timp 4765 Cod 0 Puncte
4 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:30 Timp 2779 Cod 0 Puncte
5 Vasilescu Oana Sport Club Municipal Bacau 02:38:55 Timp 4145 Cod 0 Puncte
5 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:98 Timp 2498 Cod 0 Puncte
5 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:32:97 Timp 4710 Cod 0 Puncte
5 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:41:79 Timp 4898 Cod 0 Puncte
5 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:95 Timp 2713 Cod 0 Puncte
6 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:07 Timp 2737 Cod 0 Puncte
6 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:41:01 Timp 3711 Cod 0 Puncte
6 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:28:67 Timp 2699 Cod 0 Puncte
6 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:62 Timp 5553 Cod 0 Puncte
6 Rusu Carmen Clubul Sportiv MIX 2000 BRASOV 02:42:13 Timp 5169 Cod 0 Puncte
7 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:41:11 Timp 3933 Cod 0 Puncte
7 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:22 Timp 2487 Cod 0 Puncte
7 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:10 Timp 4493 Cod 0 Puncte
7 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:43:44 Timp 4567 Cod 0 Puncte
7 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:34:95 Timp 4632 Cod 0 Puncte
8 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:43:70 Timp 4572 Cod 0 Puncte
8 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:45:13 Timp 3221 Cod 0 Puncte
8 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:44:52 Timp 4451 Cod 0 Puncte
8 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:40:37 Timp 4407 Cod 0 Puncte
9 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:43:30 Timp 4041 Cod 0 Puncte
9 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:38:27 Timp 3833 Cod 0 Puncte
9 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:22 Timp 4845 Cod 0 Puncte
9 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:41:98 Timp 3376 Cod 0 Puncte
10 Busca Dragos Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:38:30 Timp 4023 Cod 0 Puncte
10 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:47:52 Timp 4835 Cod 0 Puncte
10 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:48:42 Timp 4338 Cod 0 Puncte
11 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 02:38:34 Timp 3904 Cod 0 Puncte
11 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:49:65 Timp 4578 Cod 0 Puncte
11 Marghescu Luiza Daniela Sport Club Municipal Bacau 02:48:60 Timp 4187 Cod 0 Puncte
12 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:48:76 Timp 4722 Cod 0 Puncte
12 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:38:41 Timp 4198 Cod 0 Puncte
12 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:51:65 Timp 5166 Cod 0 Puncte
13 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:40:10 Timp 3309 Cod 0 Puncte
13 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:50:06 Timp 4452 Cod 0 Puncte
14 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:86 Timp 3801 Cod 0 Puncte
14 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:50 Timp 4437 Cod 0 Puncte
15 Dina Alexandru Madalin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:49:65 Timp 4248 Cod 0 Puncte
15 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 03:02:29 Timp 4376 Cod 0 Puncte
16 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:53:89 Timp 3825 Cod 0 Puncte
17 Prodan Iulian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:54:30 Timp 3821 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:00:37 Timp 4208 Cod 0 Puncte
19 Birlescu Radu Avram Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:01:86 Timp 4839 Cod 0 Puncte

11. 400 m mixt (14-16M custom)

1 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:53:08 Timp 2842 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:59:60 Timp 3677 Cod 0 Puncte
1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:27:71 Timp 5177 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:57:06 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:22:02 Timp 4287 Cod 0 Puncte
2 Mate Sandor Adam Sport Club Municipal Bacau 04:55:83 Timp 3268 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:10:45 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:30:30 Timp 4562 Cod 0 Puncte
2 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 05:07:86 Timp 3598 Cod 0 Puncte
2 Puskel Lilla Orsolya Clubul Sportiv Scolar ARAD 05:32:03 Timp 4267 Cod 0 Puncte
3 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:48:17 Timp 4577 Cod 0 Puncte
3 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:18:66 Timp 3316 Cod 0 Puncte
3 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:33:64 Timp 4142 Cod 0 Puncte
3 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:08:54 Timp 3272 Cod 0 Puncte
3 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:38:95 Timp 4493 Cod 0 Puncte
4 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:21:01 Timp 5553 Cod 0 Puncte
4 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:34:68 Timp 3137 Cod 0 Puncte
4 Tatarcan Daniel Nicolae Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:08:96 Timp 3747 Cod 0 Puncte
4 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:48:47 Timp 4845 Cod 0 Puncte
5 Voicu Vasile Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:25:07 Timp 2487 Cod 0 Puncte
5 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:51:79 Timp 4572 Cod 0 Puncte
5 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:29:38 Timp 4407 Cod 0 Puncte
5 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:40:44 Timp 3933 Cod 0 Puncte
6 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:40:52 Timp 3711 Cod 0 Puncte
6 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:29:79 Timp 3833 Cod 0 Puncte
6 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:49:79 Timp 3221 Cod 0 Puncte
7 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:36:00 Timp 4710 Cod 0 Puncte
7 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:42:34 Timp 4041 Cod 0 Puncte
8 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 06:00:45 Timp 3904 Cod 0 Puncte
8 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 05:47:68 Timp 4338 Cod 0 Puncte
9 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 06:14:01 Timp 4376 Cod 0 Puncte

12. 100 m spate (14-16M custom)

1 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:99 Timp 4143 Cod 0 Puncte
1 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:07:81 Timp 3701 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:92 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:51 Timp 2974 Cod 0 Puncte
1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:60 Timp 3318 Cod 0 Puncte
2 Rusu Carmen Clubul Sportiv MIX 2000 BRASOV 01:13:04 Timp 5169 Cod 0 Puncte
2 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:90 Timp 2779 Cod 0 Puncte
2 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:11:81 Timp 3753 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 01:03:21 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:07:85 Timp 3904 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:33 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:96 Timp 3563 Cod 0 Puncte
3 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:12:04 Timp 4188 Cod 0 Puncte
3 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:40 Timp 2293 Cod 0 Puncte
3 Silvestru Andrei Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:22 Timp 4373 Cod 0 Puncte
4 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:47 Timp 4632 Cod 0 Puncte
4 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:84 Timp 4572 Cod 0 Puncte
4 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:06:13 Timp 3384 Cod 0 Puncte
4 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:00 Timp 4286 Cod 0 Puncte
4 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:84 Timp 3045 Cod 0 Puncte
5 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:43 Timp 4578 Cod 0 Puncte
5 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:48 Timp 4198 Cod 0 Puncte
5 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:53 Timp 4452 Cod 0 Puncte
5 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 01:06:60 Timp 3606 Cod 0 Puncte
5 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:55 Timp 2699 Cod 0 Puncte
6 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 01:15:51 Timp 5019 Cod 0 Puncte
6 Dandu Radu Horatiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:66 Timp 3260 Cod 0 Puncte
6 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 01:13:73 Timp 4451 Cod 0 Puncte
6 Pasula Cristian Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:21 Timp 2284 Cod 0 Puncte
6 Busca Dragos Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:58 Timp 4023 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:06 Timp 4867 Cod 0 Puncte
7 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:97 Timp 2737 Cod 0 Puncte
7 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:08 Timp 3711 Cod 0 Puncte
7 Dandu Vlad Titus Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:77 Timp 2039 Cod 0 Puncte
7 Dina Alexandru Madalin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:05 Timp 4248 Cod 0 Puncte
8 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:76 Timp 4898 Cod 0 Puncte
8 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:49 Timp 3679 Cod 0 Puncte
8 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:33 Timp 4041 Cod 0 Puncte
8 Radu Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:98 Timp 2498 Cod 0 Puncte
8 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:19:46 Timp 3309 Cod 0 Puncte
9 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:27 Timp 4722 Cod 0 Puncte
9 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 01:11:14 Timp 3598 Cod 0 Puncte
9 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:18:14 Timp 5047 Cod 0 Puncte
9 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:02 Timp 4339 Cod 0 Puncte
10 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:21 Timp 3252 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:34 Timp 3827 Cod 0 Puncte
10 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:28 Timp 3940 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:75 Timp 3376 Cod 0 Puncte
11 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:40 Timp 4437 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Oana Sport Club Municipal Bacau 01:18:32 Timp 4145 Cod 0 Puncte
11 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:80 Timp 3107 Cod 0 Puncte
11 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:19:47 Timp 4835 Cod 0 Puncte
12 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:19:59 Timp 5032 Cod 0 Puncte
12 Marghescu Luiza Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:20:26 Timp 4187 Cod 0 Puncte
12 Ionita Sorin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:66 Timp 4349 Cod 0 Puncte
13 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:84 Timp 4733 Cod 0 Puncte
13 Pavel Alina Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:14 Timp 2786 Cod 0 Puncte
13 Enescu George Daniel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:22:70 Timp 3789 Cod 0 Puncte
14 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:23 Timp 3825 Cod 0 Puncte
14 Zburlea Atena Georgeta Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:21:20 Timp 5678 Cod 0 Puncte
15 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:22:70 Timp 4604 Cod 0 Puncte
15 Birlescu Radu Avram Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:57 Timp 4839 Cod 0 Puncte
16 Tanase Laura Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:23:91 Timp 6288 Cod 0 Puncte
17 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:80 Timp 5860 Cod 0 Puncte
18 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:24:96 Timp 5166 Cod 0 Puncte
19 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:41 Timp 4011 Cod 0 Puncte
20 Chirila Andreea Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:27:03 Timp 5833 Cod 0 Puncte
21 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:46 Timp 4602 Cod 0 Puncte

13. 200 m spate (13-14F custom)

1 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:32:79 Timp 4143 Cod 0 Puncte
1 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 02:21:31 Timp 3384 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:69 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:37 Timp 2974 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:94 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 Rusu Carmen Clubul Sportiv MIX 2000 BRASOV 02:36:02 Timp 5169 Cod 0 Puncte
2 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:22:57 Timp 3318 Cod 0 Puncte
2 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:91 Timp 4286 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 02:19:83 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:24:97 Timp 3701 Cod 0 Puncte
3 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:86 Timp 4867 Cod 0 Puncte
3 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 02:22:58 Timp 3606 Cod 0 Puncte
3 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:33:02 Timp 4188 Cod 0 Puncte
3 Vasile Stefan George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:10 Timp 2699 Cod 0 Puncte
3 Silvestru Andrei Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:26:57 Timp 4373 Cod 0 Puncte
4 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:90 Timp 4567 Cod 0 Puncte
4 Poama Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:22:51 Timp 2293 Cod 0 Puncte
4 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:33:03 Timp 3753 Cod 0 Puncte
4 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:23:54 Timp 3563 Cod 0 Puncte
4 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:27:87 Timp 4198 Cod 0 Puncte
5 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:38:27 Timp 4451 Cod 0 Puncte
5 Buzgar Raul Aurel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:25:81 Timp 3045 Cod 0 Puncte
5 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:28:01 Timp 4632 Cod 0 Puncte
5 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:39:09 Timp 4572 Cod 0 Puncte
5 Dandu Radu Horatiu Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:25:95 Timp 3260 Cod 0 Puncte
6 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:44:38 Timp 4452 Cod 0 Puncte
6 Pavel Alexandru Vladi Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:14 Timp 4493 Cod 0 Puncte
6 Busca Dragos Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:55 Timp 4023 Cod 0 Puncte
6 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 02:40:74 Timp 5019 Cod 0 Puncte
6 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:27:69 Timp 3679 Cod 0 Puncte
7 Caba Dragos Emanuel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:42 Timp 2737 Cod 0 Puncte
7 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:48:21 Timp 4722 Cod 0 Puncte
7 Dandu Vlad Titus Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:33:95 Timp 2039 Cod 0 Puncte
7 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 02:34:22 Timp 3904 Cod 0 Puncte
7 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:11 Timp 4898 Cod 0 Puncte
8 Dina Alexandru Madalin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:38:30 Timp 4248 Cod 0 Puncte
8 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:19 Timp 3376 Cod 0 Puncte
8 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 04:47:80 Timp 5047 Cod 0 Puncte
9 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:46:23 Timp 4578 Cod 0 Puncte
9 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:40:91 Timp 3827 Cod 0 Puncte
9 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:16 Timp 3107 Cod 0 Puncte
10 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:47:38 Timp 4733 Cod 0 Puncte
10 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:44:38 Timp 4437 Cod 0 Puncte
11 Ionita Sorin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:48:42 Timp 4349 Cod 0 Puncte
11 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:47:91 Timp 4835 Cod 0 Puncte
12 Moser Stefan Laurentiu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:57:25 Timp 3825 Cod 0 Puncte
12 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:50:42 Timp 4577 Cod 0 Puncte
13 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:59:51 Timp 4604 Cod 0 Puncte
13 Enescu George Daniel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:57:50 Timp 3789 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

14. 200 m bras (14-16M custom)

1 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:33:37 Timp 3272 Cod 0 Puncte
1 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:48:16 Timp 3137 Cod 0 Puncte
1 Preda Valentin Liceul cu program sportiv Braila 02:32:05 Timp 2316 Cod 0 Puncte