Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national in bazin acoperit - open

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (17-99F custom)

1 Caslaru Beatrice Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:39 Timp 16 Cod 0 Puncte
1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:04:63 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:14:68 Timp 1615 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:14 Timp 547 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:93 Timp 1370 Cod 0 Puncte
3 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:69 Timp 623 Cod 0 Puncte
4 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:06:49 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:45 Timp 3251 Cod 0 Puncte
5 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 01:08:26 Timp 482 Cod 0 Puncte
5 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:17:86 Timp 1524 Cod 0 Puncte
6 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:29 Timp 1167 Cod 0 Puncte
6 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:38 Timp 744 Cod 0 Puncte
7 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:64 Timp 1587 Cod 0 Puncte
7 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:55 Timp 1425 Cod 0 Puncte
8 Toth Emoke Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:28 Timp 3273 Cod 0 Puncte
8 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:99 Timp 969 Cod 0 Puncte
9 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:10 Timp 702 Cod 0 Puncte
9 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:47 Timp 2243 Cod 0 Puncte
10 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:54 Timp 816 Cod 0 Puncte
10 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:18 Timp 1491 Cod 0 Puncte
11 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:60 Timp 1195 Cod 0 Puncte
11 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:23:49 Timp 1225 Cod 0 Puncte
12 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:89 Timp 3268 Cod 0 Puncte
12 Merintean Raluca Lucia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:24:00 Timp 2447 Cod 0 Puncte
13 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:31:54 Timp 3668 Cod 0 Puncte
13 Stroe Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:27 Timp 2172 Cod 0 Puncte
14 Ungureanu Elena Claudia Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:33:86 Timp 3060 Cod 0 Puncte
14 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:02 Timp 1027 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (17-99F custom)

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:14 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:07 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:66 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:56 Timp 247 Cod 0 Puncte
3 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:59 Timp 2836 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:04 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:61 Timp 852 Cod 0 Puncte
4 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:56 Timp 688 Cod 0 Puncte
5 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:69 Timp 184 Cod 0 Puncte
5 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:67 Timp 403 Cod 0 Puncte
6 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:27:20 Timp 791 Cod 0 Puncte
6 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:20 Timp 1491 Cod 0 Puncte
7 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:26 Timp 1483 Cod 0 Puncte
7 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:46 Timp 1494 Cod 0 Puncte
8 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:34 Timp 525 Cod 0 Puncte
8 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 00:31:68 Timp 2073 Cod 0 Puncte
9 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:53 Timp 1528 Cod 0 Puncte
9 Cozma Ionut Cozmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:32 Timp 1282 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:28 Timp 166 Cod 0 Puncte
10 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:33 Timp 651 Cod 0 Puncte
11 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:49 Timp 969 Cod 0 Puncte
11 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:54 Timp 1139 Cod 0 Puncte
12 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:82 Timp 816 Cod 0 Puncte
12 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:90 Timp 3669 Cod 0 Puncte
13 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:01 Timp 3187 Cod 0 Puncte
13 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:98 Timp 1400 Cod 0 Puncte
14 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:54 Timp 257 Cod 0 Puncte
14 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:51 Timp 798 Cod 0 Puncte
15 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:60 Timp 4287 Cod 0 Puncte
15 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:01 Timp 2842 Cod 0 Puncte
17 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:93 Timp 488 Cod 0 Puncte
17 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:06 Timp 3665 Cod 0 Puncte
18 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:12 Timp 2974 Cod 0 Puncte
18 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:56 Timp 3668 Cod 0 Puncte
19 Ungureanu Elena Claudia Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:05 Timp 3060 Cod 0 Puncte
19 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:27 Timp 1027 Cod 0 Puncte
20 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:29 Timp 1041 Cod 0 Puncte
21 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:72 Timp 1023 Cod 0 Puncte
22 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:14 Timp 744 Cod 0 Puncte
23 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:17 Timp 2545 Cod 0 Puncte
24 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:74 Timp 2848 Cod 0 Puncte
25 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:90 Timp 1575 Cod 0 Puncte
26 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:41 Timp 397 Cod 0 Puncte
255 Lepar Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:06 Timp 2277 Cod 0 Puncte
255 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:88 Timp 1474 Cod 0 Puncte

3. 400 m liber (17-99F custom)

1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:54:33 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 04:16:77 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 04:21:28 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:58:98 Timp 536 Cod 0 Puncte
3 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:30:26 Timp 302 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:10:20 Timp 685 Cod 0 Puncte
4 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:35:89 Timp 330 Cod 0 Puncte
4 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 04:12:09 Timp 674 Cod 0 Puncte
5 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:37:17 Timp 1523 Cod 0 Puncte
5 Ivcovici Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:12:98 Timp 631 Cod 0 Puncte
6 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:14:02 Timp 1276 Cod 0 Puncte
6 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:38:09 Timp 2883 Cod 0 Puncte
7 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:17:99 Timp 800 Cod 0 Puncte
7 Teglas Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal Arad 04:39:60 Timp 193 Cod 0 Puncte
8 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:40:59 Timp 119 Cod 0 Puncte
8 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:23:67 Timp 1022 Cod 0 Puncte
9 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:46:93 Timp 56 Cod 0 Puncte
9 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:21:46 Timp 1181 Cod 0 Puncte
10 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:50:43 Timp 2154 Cod 0 Puncte
10 Draganuta Catalin Sport Club Municipal Bacau 04:22:72 Timp 1237 Cod 0 Puncte
11 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:29:02 Timp 2842 Cod 0 Puncte
11 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 04:53:04 Timp 2046 Cod 0 Puncte
12 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:31:92 Timp 1121 Cod 0 Puncte
12 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:54:52 Timp 3863 Cod 0 Puncte
13 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:54:62 Timp 3665 Cod 0 Puncte
13 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:38:26 Timp 2848 Cod 0 Puncte
14 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:57:73 Timp 1036 Cod 0 Puncte
15 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:06:31 Timp 4287 Cod 0 Puncte
16 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:08:61 Timp 3184 Cod 0 Puncte
17 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:15:85 Timp 4286 Cod 0 Puncte
18 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:33:87 Timp 4722 Cod 0 Puncte

4. 100 m spate (15-16F custom)

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:56:88 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:01:61 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Ardelean Dan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:59:75 Timp 589 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:16 Timp 306 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:52 Timp 119 Cod 0 Puncte
3 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:19 Timp 909 Cod 0 Puncte
4 Hristov Alina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:71 Timp 229 Cod 0 Puncte
4 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:00:74 Timp 598 Cod 0 Puncte
5 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:88 Timp 2500 Cod 0 Puncte
5 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:11 Timp 1177 Cod 0 Puncte
6 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:65 Timp 1483 Cod 0 Puncte
6 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:07:45 Timp 2058 Cod 0 Puncte
7 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:93 Timp 687 Cod 0 Puncte
7 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:09:67 Timp 1459 Cod 0 Puncte
8 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:04 Timp 688 Cod 0 Puncte
8 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 01:13:67 Timp 2073 Cod 0 Puncte
9 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:54 Timp 2974 Cod 0 Puncte
9 Stroia Mirela Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:18:15 Timp 2466 Cod 0 Puncte
10 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:73 Timp 2545 Cod 0 Puncte
11 Tita Romulus Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:56 Timp 3084 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

5. 50 m bras (19-99M custom)

1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:69 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Caslaru Beatrice Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:88 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:89 Timp 623 Cod 0 Puncte
2 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:89 Timp 397 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:33 Timp 119 Cod 0 Puncte
3 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:73 Timp 1615 Cod 0 Puncte
4 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:32 Timp 1370 Cod 0 Puncte
4 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:63 Timp 969 Cod 0 Puncte
5 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:69 Timp 482 Cod 0 Puncte
5 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:43 Timp 1587 Cod 0 Puncte
6 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:25 Timp 744 Cod 0 Puncte
6 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:88 Timp 2243 Cod 0 Puncte
7 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:37 Timp 1425 Cod 0 Puncte
7 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:25 Timp 3265 Cod 0 Puncte
8 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:33 Timp 1524 Cod 0 Puncte
8 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:45 Timp 403 Cod 0 Puncte
9 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:55 Timp 3073 Cod 0 Puncte
9 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:88 Timp 702 Cod 0 Puncte
10 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:35 Timp 3185 Cod 0 Puncte
10 Toth Emoke Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:68 Timp 3273 Cod 0 Puncte
11 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:09 Timp 1195 Cod 0 Puncte
11 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:83 Timp 3251 Cod 0 Puncte
12 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:18 Timp 3268 Cod 0 Puncte
12 Merintean Raluca Lucia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:50 Timp 2447 Cod 0 Puncte
13 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:39:16 Timp 1225 Cod 0 Puncte
13 Stroe Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:34:36 Timp 2172 Cod 0 Puncte
14 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:69 Timp 3668 Cod 0 Puncte
14 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:82 Timp 1027 Cod 0 Puncte
15 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:47 Timp 687 Cod 0 Puncte
15 Ungureanu Elena Claudia Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:25 Timp 3060 Cod 0 Puncte

6. 100 m fluture (19-99M custom)

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:00:35 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:28 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:26 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 01:06:14 Timp 184 Cod 0 Puncte
3 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:99 Timp 535 Cod 0 Puncte
3 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:55 Timp 330 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:21 Timp 536 Cod 0 Puncte
4 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:76 Timp 852 Cod 0 Puncte
5 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:13 Timp 1491 Cod 0 Puncte
5 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:57:74 Timp 909 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:38 Timp 166 Cod 0 Puncte
6 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:35 Timp 651 Cod 0 Puncte
7 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:59 Timp 1483 Cod 0 Puncte
7 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:44 Timp 1494 Cod 0 Puncte
8 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:90 Timp 1276 Cod 0 Puncte
8 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 01:09:59 Timp 2073 Cod 0 Puncte
9 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:26 Timp 800 Cod 0 Puncte
9 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:58 Timp 247 Cod 0 Puncte
10 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:83 Timp 757 Cod 0 Puncte
10 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:72 Timp 3186 Cod 0 Puncte
11 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:04 Timp 1139 Cod 0 Puncte
11 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:09 Timp 1400 Cod 0 Puncte
12 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:28 Timp 3187 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:24 Timp 685 Cod 0 Puncte
13 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:11:84 Timp 1459 Cod 0 Puncte
13 Cozma Ionut Cozmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:33 Timp 1282 Cod 0 Puncte
14 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:02:20 Timp 798 Cod 0 Puncte
14 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:02 Timp 257 Cod 0 Puncte
15 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:03:08 Timp 1474 Cod 0 Puncte
15 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:91 Timp 1036 Cod 0 Puncte
16 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:62 Timp 2974 Cod 0 Puncte
16 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:70 Timp 56 Cod 0 Puncte
17 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:13 Timp 3669 Cod 0 Puncte
17 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:85 Timp 1023 Cod 0 Puncte
18 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:62 Timp 2848 Cod 0 Puncte

7. 800 m liber (17-99F custom)

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 09:01:11 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:23:22 Timp 119 Cod 0 Puncte
3 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:25:55 Timp 302 Cod 0 Puncte
4 Teglas Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal Arad 09:28:50 Timp 193 Cod 0 Puncte
5 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:28:66 Timp 2883 Cod 0 Puncte
6 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:44:71 Timp 1523 Cod 0 Puncte
7 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:55:14 Timp 2154 Cod 0 Puncte
8 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 10:10:08 Timp 2046 Cod 0 Puncte
9 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:15:45 Timp 3665 Cod 0 Puncte
10 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:15:74 Timp 3863 Cod 0 Puncte
11 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:31:23 Timp 3184 Cod 0 Puncte
12 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:31:94 Timp 4287 Cod 0 Puncte
13 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:40:05 Timp 4286 Cod 0 Puncte

8. 100 m mixt (19-99M custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:57:14 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:00:66 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Resita 04:06:00 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:11:55 Timp 0 Puncte
5 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:17:18 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:25:03 Timp 0 Puncte

9. 200 m mixt (19-99M custom)

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:07:80 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Caslaru Beatrice Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:85 Timp 16 Cod 0 Puncte
2 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:09:24 Timp 791 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:09:24 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:16:78 Timp 1458 Cod 0 Puncte
3 Casaru Catalina Monica Clubul Sportiv Municipal Braila 02:20:37 Timp 136 Cod 0 Puncte
4 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:21:55 Timp 230 Cod 0 Puncte
4 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:95 Timp 403 Cod 0 Puncte
5 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:11:64 Timp 684 Cod 0 Puncte
5 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:29:23 Timp 2058 Cod 0 Puncte
6 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:12:19 Timp 816 Cod 0 Puncte
6 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:95 Timp 2500 Cod 0 Puncte
7 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:21:46 Timp 969 Cod 0 Puncte
7 Lepar Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 02:42:12 Timp 2277 Cod 0 Puncte
8 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:49:26 Timp 56 Cod 0 Puncte
8 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:22:18 Timp 1195 Cod 0 Puncte
9 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:52:30 Timp 3668 Cod 0 Puncte
9 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:25:35 Timp 3268 Cod 0 Puncte
10 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:29:42 Timp 798 Cod 0 Puncte
10 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:01:82 Timp 4722 Cod 0 Puncte
11 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:49 Timp 1027 Cod 0 Puncte
11 Ungureanu Elena Claudia Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:03:84 Timp 3060 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

10. 200 m bras (17-99F custom)

1 Caslaru Beatrice Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:42 Timp 16 Cod 0 Puncte
1 Ignat Tudor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:18:24 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:20:15 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Gabos Andrea Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:33 Timp 3251 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:23:24 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:41:64 Timp 1615 Cod 0 Puncte
4 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:09 Timp 1370 Cod 0 Puncte
4 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:44 Timp 744 Cod 0 Puncte
5 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:45:29 Timp 1167 Cod 0 Puncte
5 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:29:69 Timp 1425 Cod 0 Puncte
6 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:50:75 Timp 1524 Cod 0 Puncte
6 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:31:19 Timp 800 Cod 0 Puncte
7 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:53:12 Timp 1587 Cod 0 Puncte
7 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:47 Timp 1276 Cod 0 Puncte
8 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:47 Timp 1195 Cod 0 Puncte
8 Toth Emoke Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:53:77 Timp 3273 Cod 0 Puncte
9 Veress Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:52:84 Timp 3265 Cod 0 Puncte
9 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:38:08 Timp 702 Cod 0 Puncte
10 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:53:96 Timp 1491 Cod 0 Puncte
10 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:40:35 Timp 3268 Cod 0 Puncte
11 Merintean Raluca Lucia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:03:33 Timp 2447 Cod 0 Puncte
11 Stroe Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:47:70 Timp 2172 Cod 0 Puncte
12 Lepar Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 03:06:08 Timp 2277 Cod 0 Puncte
255 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:01:85 Timp 56 Cod 0 Puncte
255 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:57:45 Timp 2243 Cod 0 Puncte

11. 1500 m liber (19-99M custom)

1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15:38:01 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16:00:59 Timp 536 Cod 0 Puncte
3 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 16:28:64 Timp 674 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17:04:66 Timp 685 Cod 0 Puncte
5 Ivcovici Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 17:06:38 Timp 631 Cod 0 Puncte
6 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:36:25 Timp 2842 Cod 0 Puncte
7 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:36:94 Timp 2848 Cod 0 Puncte
8 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18:05:07 Timp 1121 Cod 0 Puncte
9 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:07:36 Timp 1575 Cod 0 Puncte

12. 200 m liber (17-99F custom)

1 Liceul cu program sportiv Braila 08:37:60 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:04:29 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:09:91 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:18:15 Timp 0 Puncte

13. 50 m liber (17-99F custom)

1 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:85 Timp 119 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:23:73 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:92 Timp 2836 Cod 0 Puncte
2 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:86 Timp 403 Cod 0 Puncte
3 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:22 Timp 459 Cod 0 Puncte
3 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 00:27:13 Timp 314 Cod 0 Puncte
4 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:33 Timp 623 Cod 0 Puncte
4 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:33 Timp 852 Cod 0 Puncte
5 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:42 Timp 1528 Cod 0 Puncte
5 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:37 Timp 710 Cod 0 Puncte
6 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:58 Timp 330 Cod 0 Puncte
6 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:24:76 Timp 397 Cod 0 Puncte
7 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:35 Timp 1036 Cod 0 Puncte
7 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:93 Timp 969 Cod 0 Puncte
8 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:57 Timp 3186 Cod 0 Puncte
8 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:15 Timp 525 Cod 0 Puncte
9 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:90 Timp 687 Cod 0 Puncte
9 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:86 Timp 1523 Cod 0 Puncte
10 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:24:93 Timp 3185 Cod 0 Puncte
10 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 00:29:98 Timp 2073 Cod 0 Puncte
11 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:45 Timp 3669 Cod 0 Puncte
11 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:25:45 Timp 1483 Cod 0 Puncte
12 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:30:48 Timp 1225 Cod 0 Puncte
12 Ivcovici Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:49 Timp 631 Cod 0 Puncte
13 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:53 Timp 1139 Cod 0 Puncte
13 Cozma Ionut Cozmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:62 Timp 1282 Cod 0 Puncte
14 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:25:77 Timp 757 Cod 0 Puncte
14 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:55 Timp 4286 Cod 0 Puncte
15 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:25:79 Timp 791 Cod 0 Puncte
15 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:82 Timp 2883 Cod 0 Puncte
16 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:38 Timp 1177 Cod 0 Puncte
16 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:02 Timp 257 Cod 0 Puncte
17 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:98 Timp 816 Cod 0 Puncte
17 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:49 Timp 4287 Cod 0 Puncte
18 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:78 Timp 3668 Cod 0 Puncte
18 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:99 Timp 488 Cod 0 Puncte
19 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:18 Timp 4722 Cod 0 Puncte
19 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:14 Timp 1400 Cod 0 Puncte
20 Ungureanu Elena Claudia Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:58 Timp 3060 Cod 0 Puncte
20 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:23 Timp 1041 Cod 0 Puncte
21 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:32 Timp 2842 Cod 0 Puncte
22 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:41 Timp 651 Cod 0 Puncte
23 Draganuta Catalin Sport Club Municipal Bacau 00:26:86 Timp 1237 Cod 0 Puncte
24 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:03 Timp 1195 Cod 0 Puncte
25 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:53 Timp 798 Cod 0 Puncte
26 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:68 Timp 1027 Cod 0 Puncte
27 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:83 Timp 1121 Cod 0 Puncte
28 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:96 Timp 1023 Cod 0 Puncte
29 Tita Romulus Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:39 Timp 3084 Cod 0 Puncte
30 Tusinschi Vlad Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:77 Timp 3660 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (15-16F custom)

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:13:38 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:02:42 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:76 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:08:25 Timp 909 Cod 0 Puncte
3 Ardelean Dan Clubul Sportiv Municipal Arad 02:11:04 Timp 589 Cod 0 Puncte
3 Casaru Catalina Monica Clubul Sportiv Municipal Braila 02:19:82 Timp 136 Cod 0 Puncte
4 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:11:96 Timp 598 Cod 0 Puncte
4 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:54 Timp 302 Cod 0 Puncte
5 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:23:84 Timp 2500 Cod 0 Puncte
5 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:42 Timp 2974 Cod 0 Puncte
6 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:24:82 Timp 2058 Cod 0 Puncte
6 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:25:63 Timp 2545 Cod 0 Puncte
7 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:25:11 Timp 1459 Cod 0 Puncte
8 Hristov Alina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:25:80 Timp 229 Cod 0 Puncte
9 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:99 Timp 1494 Cod 0 Puncte
10 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:41:98 Timp 3665 Cod 0 Puncte
11 Stroia Mirela Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:45:48 Timp 2466 Cod 0 Puncte
12 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:47:46 Timp 3863 Cod 0 Puncte
13 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:48:88 Timp 3184 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

15. 200 m fluture (19-99M custom)

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:00:41 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:19:95 Timp 247 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:04:08 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:46 Timp 166 Cod 0 Puncte
3 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:20 Timp 330 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:04:71 Timp 536 Cod 0 Puncte
4 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:49 Timp 1491 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:05:99 Timp 791 Cod 0 Puncte
5 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:06:16 Timp 710 Cod 0 Puncte
5 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 02:28:14 Timp 2073 Cod 0 Puncte
6 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:09:67 Timp 674 Cod 0 Puncte
6 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:71 Timp 3187 Cod 0 Puncte
7 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:28 Timp 3186 Cod 0 Puncte
7 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:11:18 Timp 685 Cod 0 Puncte
8 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:46 Timp 1494 Cod 0 Puncte
8 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:11:70 Timp 651 Cod 0 Puncte
9 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:11:29 Timp 800 Cod 0 Puncte
9 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:32:01 Timp 1139 Cod 0 Puncte
10 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:11:88 Timp 1276 Cod 0 Puncte
10 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:85 Timp 56 Cod 0 Puncte
11 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:23 Timp 1483 Cod 0 Puncte
11 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 02:37:28 Timp 184 Cod 0 Puncte
12 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:23 Timp 4287 Cod 0 Puncte
12 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:17:62 Timp 757 Cod 0 Puncte
13 Lepar Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 02:38:94 Timp 2277 Cod 0 Puncte
13 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:12 Timp 2545 Cod 0 Puncte
14 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:43:34 Timp 257 Cod 0 Puncte
14 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:35 Timp 1400 Cod 0 Puncte
15 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:44:38 Timp 3184 Cod 0 Puncte
15 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:20:16 Timp 798 Cod 0 Puncte
16 Tecar Sebastian Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:93 Timp 2848 Cod 0 Puncte
17 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:64 Timp 1023 Cod 0 Puncte
18 Nechita Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:29:42 Timp 1474 Cod 0 Puncte

16. 100 m liber (19-99M custom)

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:56:61 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:51:50 Timp 403 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 00:56:62 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:52:06 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:52:18 Timp 547 Cod 0 Puncte
3 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:90 Timp 2836 Cod 0 Puncte
4 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:40 Timp 535 Cod 0 Puncte
4 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:95 Timp 119 Cod 0 Puncte
5 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:96 Timp 1615 Cod 0 Puncte
5 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:53:75 Timp 623 Cod 0 Puncte
6 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:24 Timp 969 Cod 0 Puncte
6 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:56 Timp 852 Cod 0 Puncte
7 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:58 Timp 330 Cod 0 Puncte
7 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:54:35 Timp 1177 Cod 0 Puncte
8 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:55:02 Timp 909 Cod 0 Puncte
8 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:60 Timp 302 Cod 0 Puncte
9 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:42 Timp 3186 Cod 0 Puncte
9 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:54:69 Timp 816 Cod 0 Puncte
10 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:44 Timp 2500 Cod 0 Puncte
10 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:54:88 Timp 525 Cod 0 Puncte
11 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:91 Timp 1523 Cod 0 Puncte
11 Ivcovici Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:93 Timp 631 Cod 0 Puncte
12 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:22 Timp 3665 Cod 0 Puncte
12 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:21 Timp 687 Cod 0 Puncte
13 Cozma Ionut Cozmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:30 Timp 1282 Cod 0 Puncte
13 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:48 Timp 2883 Cod 0 Puncte
14 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:41 Timp 1036 Cod 0 Puncte
14 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:55:66 Timp 1181 Cod 0 Puncte
15 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 01:07:17 Timp 2073 Cod 0 Puncte
15 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:56:16 Timp 3185 Cod 0 Puncte
16 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:90 Timp 1022 Cod 0 Puncte
17 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:51 Timp 2243 Cod 0 Puncte
17 Draganuta Catalin Sport Club Municipal Bacau 00:56:62 Timp 1237 Cod 0 Puncte
18 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:79 Timp 2842 Cod 0 Puncte
18 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:59 Timp 257 Cod 0 Puncte
19 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:87 Timp 488 Cod 0 Puncte
19 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:06:78 Timp 2046 Cod 0 Puncte
20 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:93 Timp 3863 Cod 0 Puncte
20 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:58:76 Timp 1195 Cod 0 Puncte
21 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:59:96 Timp 1121 Cod 0 Puncte
21 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:04 Timp 3669 Cod 0 Puncte
22 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:64 Timp 2154 Cod 0 Puncte
22 Agache Dragos Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:12 Timp 1425 Cod 0 Puncte
23 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:13 Timp 744 Cod 0 Puncte
23 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:71 Timp 4287 Cod 0 Puncte
24 Mate Sandor Adam Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:34 Timp 3268 Cod 0 Puncte
24 Stanescu Ana Mirabela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:05 Timp 3184 Cod 0 Puncte
25 Coporaie Ioana Oana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:93 Timp 3668 Cod 0 Puncte
25 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:53 Timp 1027 Cod 0 Puncte
26 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:62 Timp 4286 Cod 0 Puncte
26 Tusinschi Vlad Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:31 Timp 3660 Cod 0 Puncte
27 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:07 Timp 1139 Cod 0 Puncte
27 Tita Romulus Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:49 Timp 3084 Cod 0 Puncte
28 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:70 Timp 4722 Cod 0 Puncte
29 Ungureanu Elena Claudia Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:45 Timp 3060 Cod 0 Puncte
255 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:94 Timp 1528 Cod 0 Puncte

17. 200 m liber (17-99F custom)

1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:53:39 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 02:02:29 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:04:97 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Ivan Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:54:01 Timp 403 Cod 0 Puncte
3 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:05:65 Timp 1458 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:54:63 Timp 536 Cod 0 Puncte
4 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:54:73 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Casaru Catalina Monica Clubul Sportiv Municipal Braila 02:07:74 Timp 136 Cod 0 Puncte
5 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 01:56:11 Timp 586 Cod 0 Puncte
5 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:84 Timp 119 Cod 0 Puncte
6 Ivcovici Silviu Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:58:44 Timp 631 Cod 0 Puncte
6 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:10:78 Timp 2058 Cod 0 Puncte
7 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:01:33 Timp 800 Cod 0 Puncte
7 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:15:00 Timp 1615 Cod 0 Puncte
8 Teglas Diana Anamaria Clubul Sportiv Municipal Arad 02:34:43 Timp 193 Cod 0 Puncte
8 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:08:89 Timp 535 Cod 0 Puncte
9 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:00:08 Timp 1276 Cod 0 Puncte
9 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:39 Timp 1036 Cod 0 Puncte
10 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:00:80 Timp 674 Cod 0 Puncte
10 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:55 Timp 1587 Cod 0 Puncte
11 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:01:04 Timp 816 Cod 0 Puncte
11 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:18:87 Timp 2154 Cod 0 Puncte
12 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:01:59 Timp 1181 Cod 0 Puncte
12 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 02:19:46 Timp 2046 Cod 0 Puncte
13 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:09 Timp 2243 Cod 0 Puncte
13 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:01:63 Timp 969 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:02:31 Timp 685 Cod 0 Puncte
14 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:20:37 Timp 3665 Cod 0 Puncte
15 Cozma Ionut Cozmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:84 Timp 1282 Cod 0 Puncte
15 Dutulescu Aida Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:23:73 Timp 3669 Cod 0 Puncte
16 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:04:42 Timp 1022 Cod 0 Puncte
16 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:62 Timp 3863 Cod 0 Puncte
17 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:05:38 Timp 1400 Cod 0 Puncte
17 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:55 Timp 4286 Cod 0 Puncte
18 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:05:94 Timp 2842 Cod 0 Puncte
18 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:44:67 Timp 4722 Cod 0 Puncte
19 Draganuta Catalin Sport Club Municipal Bacau 02:06:57 Timp 1237 Cod 0 Puncte
19 Tatar Cristina Georgeta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:44:83 Timp 2836 Cod 0 Puncte
20 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:07:53 Timp 687 Cod 0 Puncte
21 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:08:27 Timp 1121 Cod 0 Puncte
22 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:08:32 Timp 1195 Cod 0 Puncte
23 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:12:82 Timp 1023 Cod 0 Puncte
24 Banyai Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:13:34 Timp 1575 Cod 0 Puncte
25 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:14:64 Timp 1027 Cod 0 Puncte
26 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:15:82 Timp 744 Cod 0 Puncte

Ziua 5 sesiunea 1

18. 100 m liber (17-99F custom)

1 Liceul cu program sportiv Braila 04:01:08 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:09:26 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:13:06 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:19:04 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:50:19 Timp 0 Puncte
6 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:52:69 Timp 0 Puncte

19. 400 m mixt (17-99F custom)

1 Caslaru Beatrice Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:48:73 Timp 16 Cod 0 Puncte
1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:27:24 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:33:76 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 04:54:10 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Casaru Catalina Monica Clubul Sportiv Municipal Braila 05:00:91 Timp 136 Cod 0 Puncte
3 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:36:30 Timp 791 Cod 0 Puncte
4 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 04:42:63 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 05:13:92 Timp 2058 Cod 0 Puncte
5 Bondor George Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:03:14 Timp 798 Cod 0 Puncte
5 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:17:16 Timp 1491 Cod 0 Puncte
6 Lepar Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 05:37:53 Timp 2277 Cod 0 Puncte

20. 50 m spate (17-99F custom)

1 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:78 Timp 119 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:26:99 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:93 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:31:36 Timp 2058 Cod 0 Puncte
3 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:95 Timp 535 Cod 0 Puncte
3 Hristov Alina Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:40 Timp 229 Cod 0 Puncte
4 Brat Valentina Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:77 Timp 2500 Cod 0 Puncte
4 Burcea Emilian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:16 Timp 1177 Cod 0 Puncte
5 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 00:32:50 Timp 1459 Cod 0 Puncte
5 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:24 Timp 909 Cod 0 Puncte
6 Jurjan Andrea Ildiko Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:84 Timp 1494 Cod 0 Puncte
6 Ardelean Dan Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:29 Timp 589 Cod 0 Puncte
7 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:34 Timp 598 Cod 0 Puncte
7 Ungureanu Crina Emilia Liceul cu program sportiv Braila 00:34:24 Timp 2073 Cod 0 Puncte
8 Teudean Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:03 Timp 1483 Cod 0 Puncte
9 Zoicas Costel Ovidiu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:06 Timp 2974 Cod 0 Puncte
9 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:36:36 Timp 1225 Cod 0 Puncte
10 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:17 Timp 2545 Cod 0 Puncte
255 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:51 Timp 306 Cod 0 Puncte