Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national in bazin acoperit - juniori 2

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (14-16M custom)

1 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:19:82 Timp 1167 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:37 Timp 702 Cod 0 Puncte
1 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:60 Timp 744 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:17:53 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:24 Timp 1195 Cod 0 Puncte
2 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:95 Timp 969 Cod 0 Puncte
2 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:23:36 Timp 1491 Cod 0 Puncte
2 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:04 Timp 703 Cod 0 Puncte
2 Oancea Claudiu Constantin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:15:96 Timp 1187 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 01:22:43 Timp 1153 Cod 0 Puncte
3 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:12:59 Timp 706 Cod 0 Puncte
3 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:96 Timp 816 Cod 0 Puncte
3 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:23:52 Timp 3073 Cod 0 Puncte
3 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:25 Timp 1276 Cod 0 Puncte
3 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:23:95 Timp 1126 Cod 0 Puncte
4 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:43 Timp 3185 Cod 0 Puncte
4 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:13:97 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:91 Timp 3184 Cod 0 Puncte
4 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:09 Timp 800 Cod 0 Puncte
4 Pirvanescu Valentina Lavi Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:50 Timp 1583 Cod 0 Puncte
5 Cojocaru Eugen Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:20:98 Timp 2432 Cod 0 Puncte
5 Matei Laura Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:12 Timp 1161 Cod 0 Puncte
5 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:99 Timp 812 Cod 0 Puncte
5 Terigar Beatrice Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:27:26 Timp 1549 Cod 0 Puncte
5 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:14:27 Timp 715 Cod 0 Puncte
6 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:52 Timp 1033 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:93 Timp 685 Cod 0 Puncte
6 Paraschiv Oana Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:51 Timp 3111 Cod 0 Puncte
6 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:33 Timp 818 Cod 0 Puncte
6 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:41 Timp 1400 Cod 0 Puncte
7 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:73 Timp 1609 Cod 0 Puncte
7 Calu Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:21:64 Timp 1705 Cod 0 Puncte
7 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:24 Timp 688 Cod 0 Puncte
7 Hajtajer Andrea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:80 Timp 2851 Cod 0 Puncte
8 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:92 Timp 1587 Cod 0 Puncte
8 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:37 Timp 731 Cod 0 Puncte
8 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:30:02 Timp 1149 Cod 0 Puncte
8 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:24 Timp 1027 Cod 0 Puncte
9 Preda Dumitru Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:64 Timp 1326 Cod 0 Puncte
9 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:20:59 Timp 719 Cod 0 Puncte
9 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:30:79 Timp 1067 Cod 0 Puncte
9 Sirbu Radu Anca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:58 Timp 2893 Cod 0 Puncte
10 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:65 Timp 1026 Cod 0 Puncte
10 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:30:94 Timp 1758 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:30:69 Timp 1524 Cod 0 Puncte
10 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:22:22 Timp 1613 Cod 0 Puncte
11 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:22:24 Timp 946 Cod 0 Puncte
11 Preda Carmen Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:73 Timp 1588 Cod 0 Puncte
11 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:33:32 Timp 2197 Cod 0 Puncte
11 Chilau Ilie Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:26:33 Timp 1207 Cod 0 Puncte
12 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:33:88 Timp 1541 Cod 0 Puncte
12 Avram Sabin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:23:33 Timp 728 Cod 0 Puncte
12 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:26:50 Timp 2571 Cod 0 Puncte
12 Andrei Silvia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:34:81 Timp 1285 Cod 0 Puncte
13 Durnea Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:37:28 Timp 1412 Cod 0 Puncte
13 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:28 Timp 1145 Cod 0 Puncte
13 Burtan Claudiu Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:29:39 Timp 2567 Cod 0 Puncte
14 Patru Marius Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:30:02 Timp 3475 Cod 0 Puncte
14 Ghenghea Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:41:06 Timp 1232 Cod 0 Puncte
14 Grecu Annke Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:38:89 Timp 1411 Cod 0 Puncte
15 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:46:01 Timp 1754 Cod 0 Puncte
15 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:30:95 Timp 2201 Cod 0 Puncte
15 Hoanca Raluca Antoaneta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:40:44 Timp 1376 Cod 0 Puncte
16 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:43:38 Timp 1397 Cod 0 Puncte
16 Micu Paul Bobii Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:42:69 Timp 1039 Cod 0 Puncte
17 Ciocan Radu Catalin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:35:53 Timp 1265 Cod 0 Puncte
17 Dumitreasa Eugenia Flavia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:46:02 Timp 1395 Cod 0 Puncte
18 Stan Mariana Adela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:47:54 Timp 1398 Cod 0 Puncte

2. 200 m bras (13-14F custom)

1 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:54:18 Timp 1167 Cod 0 Puncte
1 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:56:41 Timp 1491 Cod 0 Puncte
1 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:43 Timp 744 Cod 0 Puncte
1 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:39:37 Timp 1195 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:34:73 Timp 702 Cod 0 Puncte
2 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:56:70 Timp 3073 Cod 0 Puncte
2 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:59:40 Timp 1126 Cod 0 Puncte
2 Oancea Claudiu Constantin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:42:86 Timp 1187 Cod 0 Puncte
2 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:45:91 Timp 800 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:38:41 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:39:50 Timp 703 Cod 0 Puncte
3 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:43:38 Timp 1276 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 02:59:61 Timp 1153 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:02:98 Timp 1524 Cod 0 Puncte
3 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:51:67 Timp 812 Cod 0 Puncte
4 Calu Iulian Liceul cu program sportiv Braila 02:49:03 Timp 1705 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:42:59 Timp 685 Cod 0 Puncte
4 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:03:58 Timp 1609 Cod 0 Puncte
4 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:03:97 Timp 3184 Cod 0 Puncte
5 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:44:08 Timp 715 Cod 0 Puncte
5 Paraschiv Oana Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:03:64 Timp 3111 Cod 0 Puncte
5 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:10:05 Timp 1033 Cod 0 Puncte
5 Cojocaru Eugen Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:51:28 Timp 2432 Cod 0 Puncte
6 Terigar Beatrice Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:09:11 Timp 1549 Cod 0 Puncte
6 Matei Laura Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:10:99 Timp 1161 Cod 0 Puncte
6 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:58:15 Timp 1027 Cod 0 Puncte
6 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:48:81 Timp 706 Cod 0 Puncte
7 Preda Carmen Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:10:61 Timp 1588 Cod 0 Puncte
7 Hajtajer Andrea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:22:24 Timp 2851 Cod 0 Puncte
7 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:59:48 Timp 2571 Cod 0 Puncte
7 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:51:23 Timp 719 Cod 0 Puncte
8 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:03:84 Timp 1400 Cod 0 Puncte
8 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:51:55 Timp 731 Cod 0 Puncte
8 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:12:76 Timp 1587 Cod 0 Puncte
8 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 03:23:95 Timp 2197 Cod 0 Puncte
9 Sirbu Radu Anca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:13:96 Timp 2893 Cod 0 Puncte
9 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:00:95 Timp 946 Cod 0 Puncte
9 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:00:61 Timp 3185 Cod 0 Puncte
9 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:25:82 Timp 1145 Cod 0 Puncte
10 Durnea Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:30:80 Timp 1412 Cod 0 Puncte
10 Avram Sabin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:03:11 Timp 728 Cod 0 Puncte
10 Micu Paul Bobii Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:01:59 Timp 1039 Cod 0 Puncte
10 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:28:38 Timp 1758 Cod 0 Puncte
11 Preda Dumitru Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:02:92 Timp 1326 Cod 0 Puncte
11 Grecu Annke Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:30:84 Timp 1411 Cod 0 Puncte
11 Andrei Silvia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:29:29 Timp 1285 Cod 0 Puncte
12 Patru Marius Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:10:80 Timp 3475 Cod 0 Puncte
12 Hoanca Raluca Antoaneta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:30:85 Timp 1376 Cod 0 Puncte
13 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:38:48 Timp 1397 Cod 0 Puncte
13 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 03:10:83 Timp 2201 Cod 0 Puncte
14 Stan Mariana Adela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:52:56 Timp 1398 Cod 0 Puncte

3. 100 m fluture (13-14F custom)

1 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:70 Timp 710 Cod 0 Puncte
1 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:09:59 Timp 1330 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:06:89 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:01:25 Timp 791 Cod 0 Puncte
1 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:04:65 Timp 1177 Cod 0 Puncte
2 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:16 Timp 969 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:85 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:00 Timp 3182 Cod 0 Puncte
2 Strepede Anamaria Cristin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:82 Timp 1223 Cod 0 Puncte
2 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 01:04:81 Timp 1179 Cod 0 Puncte
3 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 01:04:36 Timp 742 Cod 0 Puncte
3 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:02:38 Timp 909 Cod 0 Puncte
3 Vasile Ane Marina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:95 Timp 1626 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:53 Timp 1491 Cod 0 Puncte
3 Boboc Cujba Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:08:29 Timp 1205 Cod 0 Puncte
4 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:36 Timp 1022 Cod 0 Puncte
4 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:48 Timp 677 Cod 0 Puncte
4 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:10 Timp 302 Cod 0 Puncte
4 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:97 Timp 1610 Cod 0 Puncte
4 Bejat Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:60 Timp 817 Cod 0 Puncte
5 Reus Alin Florin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:94 Timp 1204 Cod 0 Puncte
5 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:78 Timp 1150 Cod 0 Puncte
5 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 01:03:66 Timp 674 Cod 0 Puncte
5 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:26 Timp 812 Cod 0 Puncte
5 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:13:63 Timp 1459 Cod 0 Puncte
6 Puia Geanina Liceul cu program sportiv Braila 01:13:95 Timp 1460 Cod 0 Puncte
6 Sorici Virginia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:46 Timp 2117 Cod 0 Puncte
6 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:67 Timp 2545 Cod 0 Puncte
6 Neacu Marius Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:98 Timp 782 Cod 0 Puncte
6 Romischer Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:29 Timp 698 Cod 0 Puncte
7 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:40 Timp 723 Cod 0 Puncte
7 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:20:64 Timp 1523 Cod 0 Puncte
7 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:60 Timp 746 Cod 0 Puncte
7 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:98 Timp 1400 Cod 0 Puncte
7 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:19:26 Timp 1158 Cod 0 Puncte
8 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:45 Timp 673 Cod 0 Puncte
8 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:62 Timp 1473 Cod 0 Puncte
8 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:08 Timp 1149 Cod 0 Puncte
8 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:37 Timp 1026 Cod 0 Puncte
9 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:61 Timp 1023 Cod 0 Puncte
9 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:09 Timp 685 Cod 0 Puncte
9 Jipa Ana Eleonora Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:45 Timp 1432 Cod 0 Puncte
10 Oancea Claudiu Constantin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:34 Timp 1187 Cod 0 Puncte
10 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:14 Timp 669 Cod 0 Puncte
10 Martocean Mihaela Ancuta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:83 Timp 1497 Cod 0 Puncte
11 Chilau Ilie Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:16:25 Timp 1207 Cod 0 Puncte
11 Mos Razvan Marius Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:08:60 Timp 1014 Cod 0 Puncte
11 Toma Liliana Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:12 Timp 1590 Cod 0 Puncte
12 Pirvanescu Valentina Lavi Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:69 Timp 1583 Cod 0 Puncte
12 Sasaran Alvin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:00 Timp 1243 Cod 0 Puncte
12 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:08:93 Timp 699 Cod 0 Puncte
13 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:21 Timp 731 Cod 0 Puncte
13 Tamas Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:22:00 Timp 2689 Cod 0 Puncte
13 Patru Marius Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:64 Timp 3475 Cod 0 Puncte
14 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:10:52 Timp 730 Cod 0 Puncte
14 Neacsu Mihaela Isabela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:19 Timp 1586 Cod 0 Puncte
14 Preda Dumitru Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:43 Timp 1326 Cod 0 Puncte
15 Musteata Marius Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:18:68 Timp 1239 Cod 0 Puncte
15 Oancea Mihaita Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:27 Timp 2415 Cod 0 Puncte
15 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:26:26 Timp 1495 Cod 0 Puncte
16 Grecu Annke Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:28:02 Timp 1411 Cod 0 Puncte
16 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:23:85 Timp 2201 Cod 0 Puncte
17 Somoghi Timea Elisabeta Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:30:07 Timp 1603 Cod 0 Puncte

4. 100 m liber (13-14F custom)

1 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:03:07 Timp 1126 Cod 0 Puncte
1 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:69 Timp 723 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:01:78 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:29 Timp 969 Cod 0 Puncte
1 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:57:98 Timp 1177 Cod 0 Puncte
2 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:04:51 Timp 1141 Cod 0 Puncte
2 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:58 Timp 1022 Cod 0 Puncte
2 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:56:85 Timp 791 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:33 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Mihaiu Daniela Anca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:41 Timp 1421 Cod 0 Puncte
3 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:96 Timp 816 Cod 0 Puncte
3 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:79 Timp 3185 Cod 0 Puncte
3 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:51 Timp 687 Cod 0 Puncte
3 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:37 Timp 3184 Cod 0 Puncte
3 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:03:91 Timp 1523 Cod 0 Puncte
4 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:92 Timp 800 Cod 0 Puncte
4 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:57 Timp 1473 Cod 0 Puncte
4 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:67 Timp 1276 Cod 0 Puncte
4 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:05:88 Timp 1330 Cod 0 Puncte
4 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:80 Timp 673 Cod 0 Puncte
5 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:59:22 Timp 906 Cod 0 Puncte
5 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 01:05:38 Timp 1465 Cod 0 Puncte
5 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:15 Timp 1149 Cod 0 Puncte
5 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:62 Timp 1026 Cod 0 Puncte
5 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 01:00:69 Timp 742 Cod 0 Puncte
6 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:35 Timp 1036 Cod 0 Puncte
6 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:59:82 Timp 730 Cod 0 Puncte
6 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:18 Timp 1610 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:55 Timp 780 Cod 0 Puncte
6 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:02 Timp 1181 Cod 0 Puncte
7 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:07:49 Timp 2197 Cod 0 Puncte
7 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:03:74 Timp 1195 Cod 0 Puncte
7 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:69 Timp 2565 Cod 0 Puncte
7 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:32 Timp 685 Cod 0 Puncte
7 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:21 Timp 1604 Cod 0 Puncte
8 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:60 Timp 812 Cod 0 Puncte
8 Burtan Claudiu Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:18 Timp 2567 Cod 0 Puncte
8 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:06 Timp 1158 Cod 0 Puncte
8 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:59 Timp 677 Cod 0 Puncte
8 Tone Carmen Simona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:19 Timp 2915 Cod 0 Puncte
9 Romischer Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:06 Timp 698 Cod 0 Puncte
9 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:36 Timp 1495 Cod 0 Puncte
9 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 01:08:08 Timp 1153 Cod 0 Puncte
9 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:94 Timp 1400 Cod 0 Puncte
9 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:03:77 Timp 1121 Cod 0 Puncte
10 Oancea Mihaita Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:89 Timp 2415 Cod 0 Puncte
10 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:43 Timp 1033 Cod 0 Puncte
10 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:87 Timp 1609 Cod 0 Puncte
10 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:64 Timp 818 Cod 0 Puncte
10 Sasaran Alvin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:73 Timp 1243 Cod 0 Puncte
11 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:70 Timp 1032 Cod 0 Puncte
11 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:74 Timp 1027 Cod 0 Puncte
11 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:76 Timp 746 Cod 0 Puncte
11 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:02:89 Timp 684 Cod 0 Puncte
11 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:08:35 Timp 1383 Cod 0 Puncte
12 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:43 Timp 1528 Cod 0 Puncte
12 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:85 Timp 1145 Cod 0 Puncte
12 Boboc Cujba Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:04:89 Timp 1205 Cod 0 Puncte
12 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:20 Timp 744 Cod 0 Puncte
12 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:59 Timp 731 Cod 0 Puncte
13 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:03:97 Timp 719 Cod 0 Puncte
13 Jipa Ana Eleonora Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:01 Timp 1432 Cod 0 Puncte
13 Dragomirescu Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:06:66 Timp 845 Cod 0 Puncte
13 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:63 Timp 2545 Cod 0 Puncte
13 Matei Laura Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:62 Timp 1161 Cod 0 Puncte
14 Neacu Marius Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:91 Timp 782 Cod 0 Puncte
14 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:69 Timp 959 Cod 0 Puncte
14 Paraschiv Oana Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:38 Timp 3111 Cod 0 Puncte
14 Moldovan Annamaria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:83 Timp 3274 Cod 0 Puncte
14 Chilau Ilie Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:06:15 Timp 1207 Cod 0 Puncte
15 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:14 Timp 1613 Cod 0 Puncte
15 Vasile Ane Marina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:88 Timp 1626 Cod 0 Puncte
15 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:67 Timp 1023 Cod 0 Puncte
15 Puia Geanina Liceul cu program sportiv Braila 01:11:46 Timp 1460 Cod 0 Puncte
16 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:14:11 Timp 715 Cod 0 Puncte
16 Toma Liliana Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:81 Timp 1590 Cod 0 Puncte
16 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:11:08 Timp 1133 Cod 0 Puncte
16 Cojocaru Eugen Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:15 Timp 2432 Cod 0 Puncte
17 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:10:59 Timp 2201 Cod 0 Puncte
17 Hajtajer Andrea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:70 Timp 2851 Cod 0 Puncte
17 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:05:99 Timp 946 Cod 0 Puncte
17 Preda Carmen Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:52 Timp 1588 Cod 0 Puncte
18 Calu Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:11:73 Timp 1705 Cod 0 Puncte
18 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:11 Timp 1754 Cod 0 Puncte
18 Neacsu Mihaela Isabela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:23 Timp 1586 Cod 0 Puncte
19 Ghenghea Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:18:49 Timp 1232 Cod 0 Puncte
19 Musteata Marius Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:13:50 Timp 1239 Cod 0 Puncte
19 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:47 Timp 1587 Cod 0 Puncte
20 Pirvanescu Valentina Lavi Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:30 Timp 1583 Cod 0 Puncte
21 Hoanca Raluca Antoaneta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:46 Timp 1376 Cod 0 Puncte
22 Tamas Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:51 Timp 2689 Cod 0 Puncte
23 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:68 Timp 2154 Cod 0 Puncte
24 Somoghi Timea Elisabeta Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:32 Timp 1603 Cod 0 Puncte
25 Sirbu Radu Anca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:36 Timp 2893 Cod 0 Puncte
26 Durnea Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:65 Timp 1412 Cod 0 Puncte
27 Dumitreasa Eugenia Flavia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:93 Timp 1395 Cod 0 Puncte
28 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:60 Timp 1397 Cod 0 Puncte
29 Mondoc Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:29 Timp 1394 Cod 0 Puncte

5. 1500 m liber (14-16M custom)

1 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 17:45:28 Timp 674 Cod 0 Puncte
1 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18:17:95 Timp 800 Cod 0 Puncte
2 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18:07:02 Timp 2561 Cod 0 Puncte
2 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18:38:17 Timp 1121 Cod 0 Puncte
3 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:49:23 Timp 959 Cod 0 Puncte
3 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 19:53:56 Timp 2565 Cod 0 Puncte
4 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 19:03:21 Timp 730 Cod 0 Puncte
4 Dragomirescu Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 21:01:55 Timp 845 Cod 0 Puncte
5 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 19:21:88 Timp 673 Cod 0 Puncte

6. 200 m liber (13-14F custom)

1 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:38:39 Timp 0 Puncte
2 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 09:47:33 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:11:04 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 10:11:24 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:13:69 Timp 0 Puncte

7. 50 m liber (13-14F custom)

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:28:40 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:76 Timp 1141 Cod 0 Puncte
1 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:42 Timp 3185 Cod 0 Puncte
1 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:74 Timp 969 Cod 0 Puncte
1 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:51 Timp 702 Cod 0 Puncte
2 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:17 Timp 1126 Cod 0 Puncte
2 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:52 Timp 723 Cod 0 Puncte
2 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 00:29:38 Timp 1465 Cod 0 Puncte
2 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:26:31 Timp 791 Cod 0 Puncte
2 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:58 Timp 1177 Cod 0 Puncte
3 Marginean Valentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:32 Timp 816 Cod 0 Puncte
3 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:85 Timp 687 Cod 0 Puncte
3 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:58 Timp 1610 Cod 0 Puncte
3 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:41 Timp 1150 Cod 0 Puncte
3 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:57 Timp 1022 Cod 0 Puncte
4 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:85 Timp 1400 Cod 0 Puncte
4 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:42 Timp 1149 Cod 0 Puncte
4 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:88 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:46 Timp 1604 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:81 Timp 780 Cod 0 Puncte
5 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:30:78 Timp 2197 Cod 0 Puncte
5 Chilau Ilie Cristian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:34 Timp 1207 Cod 0 Puncte
5 Bejat Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:01 Timp 817 Cod 0 Puncte
5 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:62 Timp 2561 Cod 0 Puncte
5 Tone Carmen Simona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:52 Timp 2915 Cod 0 Puncte
6 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:73 Timp 677 Cod 0 Puncte
6 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:96 Timp 1330 Cod 0 Puncte
6 Jipa Ana Eleonora Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:72 Timp 1432 Cod 0 Puncte
6 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:70 Timp 818 Cod 0 Puncte
6 Burtan Claudiu Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:51 Timp 2567 Cod 0 Puncte
7 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:27:33 Timp 906 Cod 0 Puncte
7 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:43 Timp 744 Cod 0 Puncte
7 Tudose Emilia Gabriela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:05 Timp 1528 Cod 0 Puncte
7 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:07 Timp 1027 Cod 0 Puncte
7 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:00 Timp 1158 Cod 0 Puncte
8 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:55 Timp 1181 Cod 0 Puncte
8 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:73 Timp 742 Cod 0 Puncte
8 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:27:43 Timp 730 Cod 0 Puncte
8 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:09 Timp 1495 Cod 0 Puncte
8 Popa Corina Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:57 Timp 1033 Cod 0 Puncte
9 Szoke Tibor Fabian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:68 Timp 848 Cod 0 Puncte
9 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:66 Timp 1023 Cod 0 Puncte
9 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:92 Timp 3184 Cod 0 Puncte
9 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:95 Timp 669 Cod 0 Puncte
9 Paraschiv Oana Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:08 Timp 3111 Cod 0 Puncte
10 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:32:56 Timp 1541 Cod 0 Puncte
10 Mazere Anca Diana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:12 Timp 1152 Cod 0 Puncte
10 Sasaran Alvin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:85 Timp 1243 Cod 0 Puncte
10 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:18 Timp 2565 Cod 0 Puncte
10 Marciu Dragomir Marius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:08 Timp 703 Cod 0 Puncte
11 Gal Cristian Laurentiu Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:28:20 Timp 719 Cod 0 Puncte
11 Vasile Ane Marina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:21 Timp 1626 Cod 0 Puncte
11 Neacsu Mihaela Isabela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:70 Timp 1586 Cod 0 Puncte
11 Dragomirescu Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:28 Timp 845 Cod 0 Puncte
11 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:72 Timp 2201 Cod 0 Puncte
12 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:90 Timp 1167 Cod 0 Puncte
12 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:45 Timp 1613 Cod 0 Puncte
12 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:06 Timp 746 Cod 0 Puncte
12 Tamas Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:92 Timp 2689 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Eugen Florin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:31:85 Timp 2432 Cod 0 Puncte
13 Musteata Marius Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:31:98 Timp 1239 Cod 0 Puncte
13 Balaci Vlad Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:29:01 Timp 699 Cod 0 Puncte
13 Hoanca Raluca Antoaneta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:93 Timp 1376 Cod 0 Puncte
13 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:93 Timp 1032 Cod 0 Puncte
14 Reus Alin Florin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:40 Timp 1204 Cod 0 Puncte
14 Oancea Mihaita Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:10 Timp 2415 Cod 0 Puncte
14 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:24 Timp 1269 Cod 0 Puncte
14 Toma Liliana Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:99 Timp 1590 Cod 0 Puncte
15 Mos Razvan Marius Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:29:55 Timp 1014 Cod 0 Puncte
15 Preda Carmen Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:35 Timp 1588 Cod 0 Puncte
15 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:30 Timp 1145 Cod 0 Puncte
15 Ciocan Radu Catalin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:00 Timp 1265 Cod 0 Puncte
16 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:63 Timp 1587 Cod 0 Puncte
16 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:38 Timp 1133 Cod 0 Puncte
16 Romischer Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:17 Timp 698 Cod 0 Puncte
17 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:73 Timp 1036 Cod 0 Puncte
17 Pirvanescu Valentina Lavi Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:06 Timp 1583 Cod 0 Puncte
17 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:59 Timp 959 Cod 0 Puncte
18 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:09 Timp 2154 Cod 0 Puncte
18 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:64 Timp 946 Cod 0 Puncte
18 Sorici Virginia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:32:98 Timp 2117 Cod 0 Puncte
19 Dumitreasa Eugenia Flavia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:35 Timp 1395 Cod 0 Puncte
19 Andrei Silvia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:15 Timp 1285 Cod 0 Puncte
20 Somoghi Timea Elisabeta Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:48 Timp 1603 Cod 0 Puncte
20 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:25 Timp 1754 Cod 0 Puncte
21 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:82 Timp 1397 Cod 0 Puncte
21 Hajtajer Andrea Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:26 Timp 2851 Cod 0 Puncte
22 Moldovan Annamaria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:61 Timp 3274 Cod 0 Puncte
22 Sirbu Radu Anca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:35:84 Timp 2893 Cod 0 Puncte
23 Ghenghea Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:90 Timp 1232 Cod 0 Puncte
23 Durnea Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:33 Timp 1412 Cod 0 Puncte
24 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:95 Timp 1758 Cod 0 Puncte
24 Mondoc Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:17 Timp 1394 Cod 0 Puncte

8. 800 m liber (13-14F custom)

1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:42:83 Timp 302 Cod 0 Puncte
1 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:41:78 Timp 1276 Cod 0 Puncte
1 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 09:35:40 Timp 1523 Cod 0 Puncte
2 Strepede Anamaria Cristin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:10:86 Timp 1223 Cod 0 Puncte
2 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:53:90 Timp 1473 Cod 0 Puncte
2 Micu Paul Bobii Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:46:96 Timp 1039 Cod 0 Puncte
3 Mihaiu Daniela Anca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:56:67 Timp 1421 Cod 0 Puncte
3 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 10:21:74 Timp 1141 Cod 0 Puncte
3 Sasaran Alvin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:51:72 Timp 1243 Cod 0 Puncte
4 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:38:38 Timp 1036 Cod 0 Puncte
4 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 10:06:54 Timp 1383 Cod 0 Puncte
4 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 10:04:42 Timp 1181 Cod 0 Puncte
5 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:28:41 Timp 1495 Cod 0 Puncte
5 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:05:91 Timp 1026 Cod 0 Puncte
5 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:47:58 Timp 1032 Cod 0 Puncte
6 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:51:07 Timp 1269 Cod 0 Puncte
6 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:09:51 Timp 2571 Cod 0 Puncte
6 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:29:22 Timp 1609 Cod 0 Puncte
7 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 11:06:30 Timp 1067 Cod 0 Puncte
7 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:19:39 Timp 2545 Cod 0 Puncte
8 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 11:08:66 Timp 2201 Cod 0 Puncte
8 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 11:10:27 Timp 2197 Cod 0 Puncte
9 Ciocan Radu Catalin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 11:22:38 Timp 1265 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (13-14F custom)

1 Mihaiu Daniela Anca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:23:82 Timp 1421 Cod 0 Puncte
1 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:53:83 Timp 688 Cod 0 Puncte
1 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 05:05:48 Timp 1179 Cod 0 Puncte
1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:19:93 Timp 302 Cod 0 Puncte
1 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:00:84 Timp 800 Cod 0 Puncte
2 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:31:23 Timp 1523 Cod 0 Puncte
2 Strepede Anamaria Cristin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:38:19 Timp 1223 Cod 0 Puncte
2 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:09:63 Timp 1276 Cod 0 Puncte
2 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:12:70 Timp 791 Cod 0 Puncte
2 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:57:33 Timp 677 Cod 0 Puncte
3 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 05:41:52 Timp 1150 Cod 0 Puncte
3 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:14:66 Timp 1022 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 05:05:22 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:26:33 Timp 812 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:35:24 Timp 1491 Cod 0 Puncte
4 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:53:73 Timp 1158 Cod 0 Puncte
4 Micu Paul Bobii Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:22:27 Timp 1039 Cod 0 Puncte
4 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:36:94 Timp 744 Cod 0 Puncte
4 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:51:37 Timp 1610 Cod 0 Puncte
4 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 05:14:60 Timp 715 Cod 0 Puncte
5 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:21:64 Timp 685 Cod 0 Puncte
5 Puia Geanina Liceul cu program sportiv Braila 05:55:36 Timp 1460 Cod 0 Puncte
5 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:54:45 Timp 1067 Cod 0 Puncte
5 Oancea Claudiu Constantin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:26:27 Timp 1187 Cod 0 Puncte
6 Toma Liliana Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:56:37 Timp 1590 Cod 0 Puncte
6 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:32:21 Timp 731 Cod 0 Puncte
6 Harau Aurel Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:32:91 Timp 1400 Cod 0 Puncte
7 Martocean Mihaela Ancuta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 06:02:80 Timp 1497 Cod 0 Puncte
7 Reus Alin Florin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:37:26 Timp 1204 Cod 0 Puncte
7 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:35:35 Timp 673 Cod 0 Puncte
8 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:38:39 Timp 1027 Cod 0 Puncte
8 Neacsu Mihaela Isabela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 06:10:60 Timp 1586 Cod 0 Puncte
9 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 06:00:30 Timp 2201 Cod 0 Puncte
9 Grecu Annke Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 06:39:18 Timp 1411 Cod 0 Puncte

10. 200 m spate (13-14F custom)

1 Szoke Tibor Fabian Liceul cu program sportiv Braila 02:26:65 Timp 848 Cod 0 Puncte
1 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 02:20:17 Timp 1179 Cod 0 Puncte
1 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:13:74 Timp 723 Cod 0 Puncte
1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:57 Timp 302 Cod 0 Puncte
1 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:32:13 Timp 1459 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:98 Timp 780 Cod 0 Puncte
2 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:33:44 Timp 1604 Cod 0 Puncte
2 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:23:44 Timp 1177 Cod 0 Puncte
2 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:34:68 Timp 1330 Cod 0 Puncte
2 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:17:79 Timp 2561 Cod 0 Puncte
3 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:19:18 Timp 669 Cod 0 Puncte
3 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:39:07 Timp 3182 Cod 0 Puncte
3 Mazere Anca Diana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:41:71 Timp 1152 Cod 0 Puncte
3 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:08 Timp 2545 Cod 0 Puncte
3 Bejat Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 02:32:35 Timp 817 Cod 0 Puncte
4 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:36 Timp 2571 Cod 0 Puncte
4 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:44:92 Timp 1269 Cod 0 Puncte
4 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:25:24 Timp 687 Cod 0 Puncte
4 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 02:39:91 Timp 1465 Cod 0 Puncte
4 Dragomirescu Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:33:57 Timp 845 Cod 0 Puncte
5 Andrei Silvia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:46:80 Timp 1285 Cod 0 Puncte
5 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:37:89 Timp 2565 Cod 0 Puncte
5 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:30:91 Timp 730 Cod 0 Puncte
5 Circoi Andreea Mona Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:44:54 Timp 1541 Cod 0 Puncte
5 Tita Romulus Constantin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:40:04 Timp 3084 Cod 0 Puncte
6 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:40 Timp 746 Cod 0 Puncte
6 Ciocan Radu Catalin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:43:88 Timp 1265 Cod 0 Puncte
6 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:31:68 Timp 909 Cod 0 Puncte
6 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:49:29 Timp 2197 Cod 0 Puncte
6 Preda Carmen Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:44:72 Timp 1588 Cod 0 Puncte
7 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:42:84 Timp 946 Cod 0 Puncte
7 Moldovan Annamaria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:51:98 Timp 3274 Cod 0 Puncte
7 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:50:24 Timp 818 Cod 0 Puncte
7 Tone Carmen Simona Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:46:52 Timp 2915 Cod 0 Puncte
8 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:53:37 Timp 1145 Cod 0 Puncte
8 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:50:75 Timp 1383 Cod 0 Puncte
9 Hoanca Raluca Antoaneta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:56:40 Timp 1376 Cod 0 Puncte
9 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:54:95 Timp 1133 Cod 0 Puncte
10 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:58:32 Timp 1758 Cod 0 Puncte
10 Dumitreasa Eugenia Flavia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:03:85 Timp 1395 Cod 0 Puncte
11 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:07:85 Timp 1397 Cod 0 Puncte
11 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:15:04 Timp 1754 Cod 0 Puncte
12 Grecu Annke Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:08:93 Timp 1411 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

11. 200 m fluture (13-14F custom)

1 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:37:11 Timp 3182 Cod 0 Puncte
1 Strepede Anamaria Cristin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:74 Timp 1223 Cod 0 Puncte
1 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 02:26:53 Timp 1179 Cod 0 Puncte
1 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:25:55 Timp 791 Cod 0 Puncte
1 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:34 Timp 688 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:17:21 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:42:62 Timp 1459 Cod 0 Puncte
2 Manea Adrian Liceul cu program sportiv Braila 02:27:14 Timp 742 Cod 0 Puncte
2 Boboc Cujba Cristian Liceul cu program sportiv Braila 02:30:46 Timp 1205 Cod 0 Puncte
2 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:39:48 Timp 1330 Cod 0 Puncte
3 Neacu Marius Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:42:80 Timp 782 Cod 0 Puncte
3 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:19:98 Timp 674 Cod 0 Puncte
3 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:42:97 Timp 1610 Cod 0 Puncte
3 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:79 Timp 302 Cod 0 Puncte
3 Reus Alin Florin Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:36:73 Timp 1204 Cod 0 Puncte
4 Simtion Radu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:91 Timp 2545 Cod 0 Puncte
4 Romischer Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:25:84 Timp 698 Cod 0 Puncte
4 Sorici Virginia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:48:61 Timp 2117 Cod 0 Puncte
4 Puia Geanina Liceul cu program sportiv Braila 02:44:46 Timp 1460 Cod 0 Puncte
5 Vasile Ane Marina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:54:68 Timp 1626 Cod 0 Puncte
5 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:48:22 Timp 1023 Cod 0 Puncte
5 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:27:88 Timp 909 Cod 0 Puncte
5 Martocean Mihaela Ancuta Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:50:60 Timp 1497 Cod 0 Puncte
6 Catichi Cristian Vasile Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:61 Timp 673 Cod 0 Puncte
6 Tamas Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:11:86 Timp 2689 Cod 0 Puncte
6 Patru Marius Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:51:05 Timp 3475 Cod 0 Puncte
6 Stoica Oana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:00:04 Timp 1158 Cod 0 Puncte
7 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:32:13 Timp 669 Cod 0 Puncte
7 Jipa Ana Eleonora Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:14:42 Timp 1432 Cod 0 Puncte
7 Musteata Marius Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:52:94 Timp 1239 Cod 0 Puncte
8 Preda Dumitru Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:57:05 Timp 1326 Cod 0 Puncte
9 Grecu Annke Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:18:62 Timp 1411 Cod 0 Puncte
9 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:42:31 Timp 730 Cod 0 Puncte
10 Oancea Mihaita Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:01:57 Timp 2415 Cod 0 Puncte
255 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:01:28 Timp 1523 Cod 0 Puncte
255 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:40 Timp 723 Cod 0 Puncte

12. 400 m liber (13-14F custom)

1 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:29:22 Timp 1022 Cod 0 Puncte
1 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:39:86 Timp 302 Cod 0 Puncte
1 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:23:83 Timp 677 Cod 0 Puncte
1 Mihaiu Daniela Anca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:42:88 Timp 1421 Cod 0 Puncte
1 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:30:81 Timp 791 Cod 0 Puncte
2 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 04:46:70 Timp 1523 Cod 0 Puncte
2 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:50:24 Timp 1126 Cod 0 Puncte
2 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:32:79 Timp 1276 Cod 0 Puncte
2 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:35:06 Timp 800 Cod 0 Puncte
2 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 04:27:33 Timp 674 Cod 0 Puncte
3 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:28:14 Timp 2561 Cod 0 Puncte
3 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:59:49 Timp 1141 Cod 0 Puncte
3 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:55:70 Timp 1473 Cod 0 Puncte
3 Ileana Dan Vasile Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:41:21 Timp 1121 Cod 0 Puncte
3 Sasaran Alvin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:42:65 Timp 1243 Cod 0 Puncte
4 Micu Paul Bobii Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:42:78 Timp 1039 Cod 0 Puncte
4 Strepede Anamaria Cristin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:07:14 Timp 1223 Cod 0 Puncte
4 Gagu Olguta Liceul cu program sportiv Braila 05:00:85 Timp 1465 Cod 0 Puncte
4 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:31:01 Timp 959 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Stefan Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:43:71 Timp 780 Cod 0 Puncte
5 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:42:82 Timp 710 Cod 0 Puncte
5 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:01:89 Timp 1383 Cod 0 Puncte
5 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:07:18 Timp 1036 Cod 0 Puncte
5 Burcea Gheorghe Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:48:56 Timp 2565 Cod 0 Puncte
5 Stancescu Victor Dan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:53:75 Timp 1026 Cod 0 Puncte
6 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 05:11:82 Timp 2197 Cod 0 Puncte
6 Iftimie Cristian Petru Clubul Sportiv Scolar ARAD 04:43:07 Timp 906 Cod 0 Puncte
6 Palea Roxana Domnita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:05:06 Timp 1495 Cod 0 Puncte
6 Boeroiu Mihail Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:03:14 Timp 812 Cod 0 Puncte
6 Rosioara Valentin Razvan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:54:80 Timp 2571 Cod 0 Puncte
7 Culea Andrei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:56:10 Timp 1181 Cod 0 Puncte
7 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:44:55 Timp 730 Cod 0 Puncte
7 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:07:81 Timp 1604 Cod 0 Puncte
7 Lohan Ioana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:12:19 Timp 1269 Cod 0 Puncte
8 Soaita Florina Larisa Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:12:46 Timp 1032 Cod 0 Puncte
8 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:05:96 Timp 1027 Cod 0 Puncte
8 Rosu Bogdan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:52:95 Timp 1613 Cod 0 Puncte
8 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:08:96 Timp 1609 Cod 0 Puncte
9 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:16:03 Timp 1610 Cod 0 Puncte
9 Chirchiboiu George Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 05:31:49 Timp 2201 Cod 0 Puncte
9 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:30:87 Timp 1067 Cod 0 Puncte
10 Moldovan Annamaria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:31:02 Timp 3274 Cod 0 Puncte
10 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:17:66 Timp 1587 Cod 0 Puncte
11 Toma Liliana Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:18:82 Timp 1590 Cod 0 Puncte
11 Chiorescu Florentina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:41:22 Timp 1133 Cod 0 Puncte
12 Neacsu Mihaela Isabela Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:28:12 Timp 1586 Cod 0 Puncte
13 Ene Maria Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:28:15 Timp 2154 Cod 0 Puncte
14 Pirvanescu Valentina Lavi Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:37:92 Timp 1583 Cod 0 Puncte
15 Somoghi Timea Elisabeta Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:37:92 Timp 1603 Cod 0 Puncte
16 Jipa Ana Eleonora Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 05:39:18 Timp 1432 Cod 0 Puncte

13. 100 m mixt (13-14F custom)

1 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:55:00 Timp 0 Puncte
2 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:57:86 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:07:21 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:22:10 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:24:82 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 06:16:02 Timp 0 Puncte

14. 200 m mixt (14-16M custom)

1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:29:14 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:19:12 Timp 791 Cod 0 Puncte
1 Ilie Florin Sport Club Municipal Bacau 02:22:09 Timp 1179 Cod 0 Puncte
1 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:84 Timp 688 Cod 0 Puncte
1 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:87 Timp 1126 Cod 0 Puncte
2 Burcea Emilian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:24:99 Timp 1177 Cod 0 Puncte
2 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:94 Timp 677 Cod 0 Puncte
2 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:58 Timp 302 Cod 0 Puncte
2 Mihaiu Daniela Anca Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:33:92 Timp 1421 Cod 0 Puncte
2 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:22:88 Timp 969 Cod 0 Puncte
3 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:41:58 Timp 1150 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Pamela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:21 Timp 1491 Cod 0 Puncte
3 Coltoi Mircea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:23:12 Timp 800 Cod 0 Puncte
3 Pavaloaia Paul Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:65 Timp 1276 Cod 0 Puncte
3 Schreiber Liviu Catalin Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:24:86 Timp 715 Cod 0 Puncte
4 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:27:54 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Tudor Florin Octavian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:17 Timp 744 Cod 0 Puncte
4 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:04 Timp 1022 Cod 0 Puncte
4 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:42:75 Timp 3184 Cod 0 Puncte
4 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:39:90 Timp 1523 Cod 0 Puncte
5 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:43:80 Timp 1141 Cod 0 Puncte
5 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:41:13 Timp 1459 Cod 0 Puncte