Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionat NaĊ£ional de Masters

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 800 m liber - 25 - 99 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ilie Elena Monica 17662 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Pop Diana Anamaria 20323 1980 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 11:35:00
4 Balan Andreea Teodora 9214 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 10:10:00
5 Vlad Denisa-Marilena 20478 1983 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 11:00:00
6 Bigea Magdalena Luisiana 20279 1977 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 14:00:00
7 Boldan Anca 20444 1972 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 14:30:00

Proba 2 800 m liber - 25 - 99 ani - Masculin (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dontu Romeo 20181 1969 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99
4 Neagu Dragos Constantin 22713 1995 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
5 Micu Adrian Viorel 22654 1985 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99

Seria: 2
2 Stroe Teodor Adrian 20454 1988 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Arvinti Adrian Alexandru 22024 1960 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Nagy Mihai 20353 1952 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 17:00:00
5 Soos Vilmos Iozsef 20098 1945 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 18:30:00
6 Veia Gabriel 21872 1973 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99
7 Ciuciu Ioan Marian 20329 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 3
2 Gilca Claudiu Gabriel 20459 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15:00:00
4 Miron Remus Marian 20134 1982 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 13:00:00
5 Banciog Marcel 20248 1976 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 13:30:00
6 Goga Octavian Razvan 20384 1979 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 14:52:00
8 Rusu Norbert Nicolae 20301 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 16:02:58

Seria: 4
1 Fratila Serban Florin 20343 1972 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 12:00:00
2 Georgescu Andrei-Vladimir 22726 1988 Clubul Sportiv Municipal Arad 11:31:27
3 Stoica Octavian Sorin 20385 1984 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 11:15:00
4 Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 09:20:00
5 Bursuc Liviu Vasile 20377 1990 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 10:08:00
6 Gavris Alexandru Lucian 20276 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 11:30:00
7 Pintican Cristian Octav 20326 1979 Clubul Sportiv Municipal Arad 11:31:31
8 Valan Cristian George 20480 1971 Clubul Sportiv Municipal Arad 12:09:36

Descalificari
1 Preda Gheorghe Dorin
Observatii: neprezentat
20288 1968 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 16:00:00
2 Radu Cristian
Observatii: descalificat
22673 1975 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 13:30:00
3 Popescu Rancezi Daniel
Observatii: neprezentat
20177 1957 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 16:00:00

Proba 3 200 m fluture - 25 - 99 ani - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nicolau Mihaela 20256 1974 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:30:00

Proba 4 200 m fluture - 25 - 99 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Zaharia Flavius Angel 9066 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:00:00
5 Dontu Romeo 20181 1969 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:30:00
6 Stroe Teodor Adrian 20454 1988 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Arvinti Adrian Alexandru
Observatii: neprezentat
22024 1960 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 5 200 m bras - 25 - 99 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Demenyi Yvonne Christa 20014 1967 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 04:28:00
3 Szilasi Monica 20470 1971 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:40:00
4 Balan Andreea Teodora 9214 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:00:00
5 Laszlo Giulia Roxana 20027 1978 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:20:00
6 Hodina Mihaela 20257 1973 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:53:67
7 Mihailescu Nicole Cristin 20052 1980 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 04:29:27

Proba 6 200 m bras - 25 - 99 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nas Bogdan Emil 22709 1991 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
4 Soos Vilmos Iozsef 20098 1945 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 05:16:00
5 Follert Juliu Eugen Lehel 20316 1938 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 05:38:04

Seria: 2
1 Retezar Valentin 20376 1970 Clubul Sportiv Municipal Arad 04:11:31
2 Preda Gheorghe Dorin 20288 1968 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 04:00:00
3 Banciog Marcel 20248 1976 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:50:00
4 Salajan Aurel Constantin 20322 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 03:40:00
5 Onea Stefan Traian 20400 1961 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:43:14
6 Mladin Cristian Lucian 20311 1976 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:56:77
7 Rusu Norbert Nicolae 20301 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 04:09:28
8 Rata Liviu 20244 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 04:15:00

Seria: 3
1 Curticapean Ioan Aurelian 20136 1976 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:36:83
2 Iliescu Vlad Emilian 20697 1966 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:26:96
3 Ibanisteanu Bogdan Marian 20349 1992 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:20:00
4 Vladescu Ionut Catalin 20475 1980 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:17:64
5 Miron Remus Marian 20134 1982 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:20:00
6 Georgescu Andrei-Vladimir 22726 1988 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:22:28
7 Marin Bogdan Alexandru 17141 1988 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:36:12
8 Iosifescu Ionut Gabriel 20238 1973 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:39:87

Seria: 4
1 Rasadean Marcel Florentin 20473 1973 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:10:20
2 Liptak Martin 20308 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:09:62
3 Coltoi Mircea 800 1982 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:00:00
4 Bodnariuc Constantin 20450 1977 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:50:00
5 Demeny Attila 20486 1994 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 02:58:00
6 Zaharia Flavius Angel 9066 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:00:00
7 Nicule Bogdan Dimitrie 20336 1977 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 03:10:00
8 Hitter Istvan Zsolt 20393 1977 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 03:13:79

Descalificari
1 Stroe Victor
Observatii: neprezentat
20483 1986 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 200 m liber - 25 - 99 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihalcea Vasilica Adrian 22710 1975 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
4 Dobre Andrei Emilian 22028 1981 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
5 Ciuciu Ioan Marian 20329 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Tomos Florin Traian 22712 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Preda Gheorghe Dorin 20288 1968 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 04:00:00
5 Nagy Mihai 20353 1952 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:50:83
6 Soos Vilmos Iozsef 20098 1945 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 04:50:00

Seria: 3
1 Bucur Adrian 20698 1962 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:14:18
2 Mladin Cristian Lucian 20311 1976 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:04:27
3 Mesteru Marius Gabriel 21973 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 02:55:00
4 Nasturel David Constantin 20033 1977 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:45:00
5 Fratila Serban Florin 20343 1972 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:45:00
6 Valan Cristian George 20480 1971 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:57:84
7 Goga Octavian Razvan 20384 1979 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 03:14:00

Seria: 4
1 Gavris Alexandru Lucian 20276 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 02:40:00
2 Nicule Bogdan Dimitrie 20336 1977 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 02:30:00
3 Stertl Cristian Ioan 20306 1972 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:23:47
4 Coicici Miroslav Radu 20350 1991 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:00:00
5 Zaharia Flavius Angel 9066 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:22:00
6 Stoica Octavian Sorin 20385 1984 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 02:25:31
7 Georgescu Andrei-Vladimir 22726 1988 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:33:42
8 Enache Mihai 20314 1967 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:40:00

Descalificari
1 Arvinti Adrian Alexandru
Observatii: neprezentat
22024 1960 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Rusu Norbert Nicolae
Observatii: neprezentat
20301 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:35:42
3 Deznan Sergiu Denis
Observatii: neprezentat
7192 1993 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Sorescu Adrian Flaviu
Observatii: neprezentat
21626 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:22:50

Proba 2 200 m liber - 25 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Medrea Ligia 20271 1971 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
2 Moise Diana Maria 20332 1977 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:11:48
3 Pop Diana Anamaria 20323 1980 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 02:30:00
4 Balan Andreea Teodora 9214 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:20:00
5 Vlad Denisa-Marilena 20478 1983 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 02:25:00
6 Milos Anca Laura 20327 1977 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:55:42
8 Bigea Magdalena Luisiana 20279 1977 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Descalificari
1 Voicu Gabriela Mirela
Observatii: neprezentat
20053 1977 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 04:52:26

Proba 3 50 m fluture - 25 - 99 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Fekete Francisc Iosif 20405 1972 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
4 Ene Florin Robert 17142 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Vladescu Ionut Catalin 20475 1980 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Veia Gabriel 21872 1973 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99
2 Nuteanu Teodor 20208 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:45:00
3 Karpati Adalbert 20303 1963 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:47
4 Salajan Aurel Constantin 20322 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:34:00
5 Stroe Teodor Adrian 20454 1988 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:34:98
6 Dontu Romeo 20181 1969 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:41:54
7 Sorescu Adrian Flaviu 21626 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:54:60

Seria: 3
1 Cozariuc Andrei 20474 1989 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:32:00
2 Iovin Catalin Florin 20130 1973 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:31:00
3 Pintican Cristian Octav 20326 1979 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:16
4 Sararu Marco Loren 20451 1994 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:29:00
5 Coltoi Mircea 800 1982 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:00
6 Bursuc Liviu Vasile 20377 1990 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:30:20
7 Nagy Csaba Tiberiu 20300 1979 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:31:23
8 Buzatu Valeriu 20007 1961 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:33:00

Seria: 4
1 Nemet Cristian 22724 1994 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:29:00
2 Borbileanu Paul Mihai 7342 1992 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:28:08
3 Pirjol Dan Ionut 20472 1992 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:28:00
4 Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:26:00
6 Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:28:00
7 Demeny Attila 20486 1994 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:28:90
8 Bodoni Botond 6845 1992 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:29:00

Descalificari
1 Deznan Sergiu Denis
Observatii: neprezentat
7192 1993 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:26:34

Proba 4 50 m fluture - 25 - 99 ani - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Achim Cristina 20085 1969 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:40:00
5 Nicolau Mihaela 20256 1974 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:40:00

Descalificari
1 Voicu Gabriela Mirela
Observatii: neprezentat
20053 1977 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99

Proba 5 100 m spate - 25 - 99 ani - Masculin (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdan Traian 20005 1947 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:50:00
2 Preda Gheorghe Dorin 20288 1968 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:00:00
3 Nuteanu Teodor 20208 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:50:00
4 Iosifescu Ionut Gabriel 20238 1973 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:49:00
5 Rusu Norbert Nicolae 20301 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:49:70
6 Rata Liviu 20244 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:52:71
7 Trohani Gheorghe 20069 1943 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 02:13:25
8 Stoenescu Emil Dan 20287 1929 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dontu Romeo 20181 1969 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:45:00
2 Botezatu Zlatan Andrei 8104 1995 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:42:27
3 Mladin Cristian Lucian 20311 1976 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:33:24
4 Nasturel David Constantin 20033 1977 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:28:00
5 Zaharia Flavius Angel 9066 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:30:00
6 Valan Cristian George 20480 1971 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:42:14
7 Dumitrascu Vekas Cristian 20299 1975 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:43:21

Seria: 3
1 Botezatu Zlatan Honoriu 20305 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:22:29
2 Bursuc Liviu Vasile 20377 1990 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:17:00
3 Bodoni Botond 6845 1992 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 01:12:00
4 Pintican Cristian Octav 20326 1979 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:09:11
5 Pirjol Dan Ionut 20472 1992 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:10:00
6 Rasadean Marcel Florentin 20473 1973 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:16:00
7 Gavris Alexandru Lucian 20276 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 01:20:00
8 Marin Bogdan Alexandru 17141 1988 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:26:73

Descalificari
1 Curticapean Ioan Aurelian
Observatii: neprezentat
20136 1976 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:45:39

Proba 6 100 m spate - 25 - 99 ani - Feminin (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bigea Magdalena Luisiana 20279 1977 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
4 Iana Dorina Maria 20022 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:05:00
5 Medrea Ligia 20271 1971 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 2
2 Ianoli Mitrofan Anca 20061 1945 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:48:00
3 Kadam Claudia 20380 1974 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:40:00
4 Balan Andreea Teodora 9214 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:16:00
5 Kovacs Delia Ana 20166 1976 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:30:00
6 Szilasi Monica 20470 1971 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:40:00
7 Mihailescu Nicole Cristin 20052 1980 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:56:00

Proba 7 50 m bras - 25 - 99 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ene Florin Robert 17142 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Fekete Francisc Iosif 20405 1972 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
5 Nas Bogdan Emil 22709 1991 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
6 Szuhanek Gheorghe Oscar 11688 1940 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
7 Bancila Radu Gheorghe Dan 20142 1945 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Seria: 2
2 Carp Ion 20241 1947 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:37:27
3 Vegheriuc Ilie Nicolae 20104 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:10:00
4 Soos Vilmos Iozsef 20098 1945 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:58:00
5 Gherman Daniel 20150 1963 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:03:00
6 Follert Juliu Eugen Lehel 20316 1938 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:10:06
7 Mihalcea Vasilica Adrian 22710 1975 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
8 Turculeanu Claudiu 21627 1979 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99

Seria: 3
1 Tunea Mircea 20471 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:52:00
2 Rata Liviu 20244 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:50:00
4 Radu Cristian 22673 1975 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:47:00
6 Retezar Valentin 20376 1970 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:48:32
7 Mocanu Silviu Flaviu 20435 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:50:45
8 Preda Gheorghe Dorin 20288 1968 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:55:00

Seria: 4
1 Kuhn Alexandru 20446 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:44:80
2 Onea Stefan Traian 20400 1961 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:42:79
3 Dobre Andrei Emilian 22028 1981 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:42:24
4 Salajan Aurel Constantin 20322 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:40:00
5 Gilca Claudiu Gabriel 20459 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:06
6 Iliescu Vlad Emilian 20697 1966 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:53
7 Zarnovean Liviu Nicolae 20042 1970 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:43:00

Seria: 5
2 Hitter Istvan Zsolt 20393 1977 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:38:15
3 Nicule Bogdan Dimitrie 20336 1977 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:37:83
4 Miron Remus Marian 20134 1982 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:37:40
5 Banciog Marcel 20248 1976 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:50
6 Nemet Cristian 22724 1994 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:38:00
7 Marin Bogdan Alexandru 17141 1988 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:71
8 Curticapean Ioan Aurelian 20136 1976 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:40:00

Seria: 6
1 Vladescu Ionut Catalin 20475 1980 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:74
2 Sararu Marco Loren 20451 1994 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:35:00
3 Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:34:00
4 Ibanisteanu Bogdan Marian 20349 1992 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:33:00
5 Demeny Attila 20486 1994 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:33:00
6 Coltoi Mircea 800 1982 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:00
7 Ghimboasa Sergiu Mihai 22711 1994 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:36:00
8 Iovin Catalin Florin 20130 1973 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:37:00

Descalificari
1 Stoenescu Emil Dan
Observatii: neprezentat
20287 1929 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Stroe Victor
Observatii: neprezentat
20483 1986 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Nitoiu Mircea Dan
Observatii: neprezentat
20034 1954 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:48:00
4 Popescu Rancezi Daniel
Observatii: neprezentat
20177 1957 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:47:00
5 Valan Cristian George
Observatii: neprezentat
20480 1971 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:46:74
6 David Matei
Observatii: neprezentat
22027 1986 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:92

Proba 8 50 m bras - 25 - 99 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cumpanas Geanina Maria 20227 1974 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:00:00
3 Demenyi Yvonne Christa 20014 1967 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:56:00
4 Kadam Claudia 20380 1974 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:50:00
5 Mihailescu Nicole Cristin 20052 1980 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:52:80
6 Grigore Alexandrina 20254 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:56:90
7 Anghelus Elena 20160 1956 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:25:00

Seria: 2
1 Hodina Mihaela 20257 1973 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:47:71
2 Szilasi Monica 20470 1971 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:45:00
3 Stertl Monica Elena 20331 1973 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:43:79
4 Popa Carmen 20105 1989 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:40:00
5 Laszlo Giulia Roxana 20027 1978 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:41:00
6 Achim Cristina 20085 1969 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:44:00
7 Milos Anca Laura 20327 1977 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:47:03
8 Boldan Anca 20444 1972 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:50:00

Proba 9 100 m liber - 25 - 99 ani - Masculin (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Florin Robert 17142 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Soos Vilmos Iozsef 20098 1945 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:55:00
3 Kuhn Alexandru 20446 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:35:00
4 Nuteanu Teodor 20208 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:30:00
5 Nagy Mihai 20353 1952 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:34:11
6 Sorescu Adrian Flaviu 21626 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:37:00
8 Nas Bogdan Emil 22709 1991 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Bucur Adrian 20698 1962 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:21:40
2 Mesteru Marius Gabriel 21973 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 01:20:00
3 Dobre Andrei Emilian 22028 1981 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:19:50
4 Karpati Adalbert 20303 1963 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:16:72
5 Radu Cristian 22673 1975 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:19:00
6 Micu Adrian Viorel 22654 1985 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:20:00
7 Dumitrascu Vekas Cristian 20299 1975 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:20:37
8 Gilca Claudiu Gabriel 20459 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:01

Seria: 3
1 Enache Mihai 20314 1967 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:15:00
2 Buzatu Valeriu 20007 1961 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:09:00
3 Stroe Teodor Adrian 20454 1988 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:06:81
4 Fratila Serban Florin 20343 1972 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:05:00
5 Vladescu Ionut Catalin 20475 1980 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:05:39
6 Mitache Gabriel Jean 20041 1968 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:06:95
7 Bodnariuc Constantin 20450 1977 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:10:00
8 Zarnovean Liviu Nicolae 20042 1970 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:15:53

Seria: 4
1 Stoica Octavian Sorin 20385 1984 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 01:04:59
2 Pintican Cristian Octav 20326 1979 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:12
3 Borbileanu Paul Mihai 7342 1992 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:59:00
4 Coicici Miroslav Radu 20350 1991 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:54:09
5 Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:55:55
6 Bodoni Botond 6845 1992 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 01:02:00
7 Stertl Cristian Ioan 20306 1972 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:03:27

Descalificari
1 Tomos Florin Traian
Observatii: neprezentat
22712 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Georgescu Andrei-Vladimir
Observatii: neprezentat
22726 1988 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:04:73

Proba 10 100 m liber - 25 - 99 ani - Feminin (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Medrea Ligia 20271 1971 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
4 Ianoli Mitrofan Anca 20061 1945 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:40:00
5 Demenyi Yvonne Christa 20014 1967 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:58:00

Seria: 2
2 Moise Diana Maria 20332 1977 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:31:68
3 Patrascoiu Aneta 20045 1967 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:25:99
4 Vlad Denisa-Marilena 20478 1983 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:05:82
5 Pop Diana Anamaria 20323 1980 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 01:15:00
6 Kadam Claudia 20380 1974 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:27:50
7 Grigore Alexandrina 20254 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:34:55

Proba 11 200 m mixt - 25 - 99 ani - Masculin (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stroe Teodor Adrian 20454 1988 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Rusu Norbert Nicolae 20301 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:54:83
2 Banciog Marcel 20248 1976 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:45:00
3 Dontu Romeo 20181 1969 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:40:00
4 Gavris Alexandru Lucian 20276 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 03:10:00
5 Curticapean Ioan Aurelian 20136 1976 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:14:61

Seria: 3
1 Buzatu Valeriu 20007 1961 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:00:00
2 Rasadean Marcel Florentin 20473 1973 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:50:00
3 Miron Remus Marian 20134 1982 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 02:47:79
5 Bursuc Liviu Vasile 20377 1990 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 02:35:00
6 Stertl Cristian Ioan 20306 1972 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:48:49
7 Nicule Bogdan Dimitrie 20336 1977 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 02:55:00
8 Liptak Martin 20308 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:07:42

Descalificari
1 Arvinti Adrian Alexandru
Observatii: descalificat
22024 1960 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Stroe Victor
Observatii: neprezentat
20483 1986 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Mladin Cristian Lucian
Observatii: neprezentat
20311 1976 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:43:75
4 Popescu Rancezi Daniel
Observatii: neprezentat
20177 1957 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:45:00
5 Deznan Sergiu Denis
Observatii: neprezentat
7192 1993 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 02:32:56

Proba 12 200 m mixt - 25 - 99 ani - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boldan Anca 20444 1972 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:35:00
4 Balan Andreea Teodora 9214 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:37:00
5 Kovacs Delia Ana 20166 1976 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 03:30:00

Proba 13 4 X 50 m liber - 25 - 99 ani - Masculin (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 4 Ioan Marian Ciuciu, Vekas Cristian Dumitrascu, Silviu Flaviu Mocanu, 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Stafeta 2 Zlatan Honoriu Botezatu, Cristian Ioan Stertl, Aneta Maria Geanina Chiriac, Csaba Tiberiu Nagy, 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
5 Stafeta 3 Cristian Lucian Mladin, Martin Liptak, Norbert Nicolae Rusu, Elena Radu, 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 2 David Constantin Nasturel, Vlad Ioan Strete, Daniel Gherman, Marcel Florentin Rasadean, 1963 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
2 Stafeta 3 Miroslav Radu Coicici, Bogdan Marian Ibanisteanu, Dan Ionut Pirjol, Adrian Catalin Sandu, 1991 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
3 Stafeta 8 Bogdan Alexandru Marin, Florin Robert Ene, Andrei Cozariuc, Flavius Angel Zaharia, 1988 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Stefan Traian Onea, Adalbert Karpati, Robert-Andrei Erascu , Andrei Botezatu Zlatan, 1960 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
5 Stafeta 1 Mihai Enache, Liviu Rata, Marcel Banciog, Serban Florin Fratila, 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
6 Stafeta 1 Paul Mihai Borbileanu, Liviu Vasile Bursuc, Sofia Maria Stancu , Vladut Alexandru Dobra, 1990 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 99:99:99
7 Stafeta 1 Octavian Sorin Stoica, Ioan Stefan Gherghel, Francisc Iosif Fekete, Istvan Zsolt Hitter, 1972 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Traian Bogdan, Alexandru Kuhn, Mircea Dan Nitoiu, Constantin Bodnariuc, 1947 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99

Proba 14 4 X 50 m liber - 25 - 99 ani - Feminin (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Mihaela Nicolau, Alexandrina Grigore, Mihaela Hodina, Magdalena Luisiana Bigea, 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:12:59
5 Stafeta 2 Nada Alexandra Arseni, Anca Boldan, Geanina Maria Cumpanas, Giulia Roxana Laszlo, 1972 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
6 Stafeta 1 Elena Anghelus, Yvonne Christa Demenyi, Dorina Maria Iana, Monica Szilasi, 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99

Proba 15 4 X 50 m liber - 25 - 99 ani - Combinat (2M+2F) (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 2 Liviu Rata, Alexandrina Grigore, Mihaela Hodina, Mihai Enache, 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
2 Stafeta 1 Marcel Banciog, Mihaela Nicolau, Magdalena Luisiana Bigea, Serban Florin Fratila, 1972 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
3 Stafeta 1 Carmen Popa, Nada Alexandra Arseni, Adrian Catalin Sandu, Miroslav Radu Coicici, 1988 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
4 Stafeta 1 Liviu Vasile Bursuc, Delia Ana Kovacs, Paul Mihai Borbileanu, 1976 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 99:99:99
5 Stafeta 1 Anca Laura Milos, Monica Elena Stertl, Aneta Maria Geanina Chiriac, Vekas Cristian Dumitrascu, 1973 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
6 Stafeta 1 Yvonne Christa Demenyi, Dorina Maria Iana, Traian Bogdan, Alexandru Kuhn, 1947 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
7 Stafeta 1 Bogdan Alexandru Marin, Adriana Maria Pache, Andreea Teodora Balan, Flavius Angel Zaharia, 1988 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m spate - 25 - 99 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bigea Magdalena Luisiana 20279 1977 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
2 Medrea Ligia 20271 1971 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
3 Boldan Anca 20444 1972 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:30:00
4 Balan Andreea Teodora 9214 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:40:00
5 Kovacs Delia Ana 20166 1976 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 03:20:00
6 Iana Dorina Maria 20022 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 05:00:00

Descalificari
1 Voicu Gabriela Mirela
Observatii: neprezentat
20053 1977 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99

Proba 2 200 m spate - 25 - 99 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rusu Norbert Nicolae 20301 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 04:03:51
4 Mladin Cristian Lucian 20311 1976 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:47:28
5 Preda Gheorghe Dorin 20288 1968 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 04:00:00
6 Trohani Gheorghe 20069 1943 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 05:02:03

Seria: 2
2 Enache Mihai 20314 1967 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:25:00
3 Rasadean Marcel Florentin 20473 1973 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:50:00
4 Bodoni Botond 6845 1992 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 02:42:00
5 Miron Remus Marian 20134 1982 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 02:45:08
6 Botezatu Zlatan Honoriu 20305 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:05:49
7 Nasturel David Constantin 20033 1977 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:27:48
8 Nuteanu Teodor 20208 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:45:00

Descalificari
1 Arvinti Adrian Alexandru
Observatii: neprezentat
22024 1960 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Dontu Romeo
Observatii: descalificat
20181 1969 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 03:43:75

Proba 3 50 m liber - 25 - 99 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Medrea Ligia 20271 1971 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
3 Demenyi Yvonne Christa 20014 1967 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:48:00
4 Grigore Alexandrina 20254 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:40:73
5 Ianoli Mitrofan Anca 20061 1945 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:42:00
6 Pache Adriana Maria 20398 1993 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
7 Grama Cezara Laura 22725 1990 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Boldan Anca 20444 1972 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:39:00
2 Kadam Claudia 20380 1974 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:37:50
3 Arseni Nada Alexandra 20445 1988 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:33:00
4 Vlad Denisa-Marilena 20478 1983 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:30:21
5 Pop Diana Anamaria 20323 1980 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:32:00
6 Achim Cristina 20085 1969 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:30
7 Stertl Monica Elena 20331 1973 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:62
8 Milos Anca Laura 20327 1977 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:89

Proba 4 50 m liber - 25 - 99 ani - Masculin (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Szuhanek Gheorghe Oscar 11688 1940 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
5 Ene Florin Robert 17142 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Fekete Francisc Iosif 20405 1972 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
3 Carp Ion 20241 1947 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:07:41
4 Bogdan Traian 20005 1947 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:00:00
5 Boldan Adrian Ioan 22690 1972 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:00:00
6 Stoenescu Emil Dan 20287 1929 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:25:63
7 Tomos Florin Traian 22712 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 3
1 Soos Vilmos Iozsef 20098 1945 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:51:03
2 Chiliban Marcel 21622 1965 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:48:00
3 Retezar Valentin 20376 1970 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:42:17
4 Kuhn Alexandru 20446 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:39:50
5 Sorescu Adrian Flaviu 21626 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:41:50
6 Trohani Gheorghe 20069 1943 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:45:93
7 Tunea Mircea 20471 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:49:00
8 Follert Juliu Eugen Lehel 20316 1938 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:55:41

Seria: 4
1 Mocanu Silviu Flaviu 20435 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:73
4 Bucur Adrian 20698 1962 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:04
5 Gilca Claudiu Gabriel 20459 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:23
6 Nuteanu Teodor 20208 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:36:00
7 Enache Mihai 20314 1967 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:00
8 Nagy Mihai 20353 1952 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:39:26

Seria: 5
1 Dumitrascu Vekas Cristian 20299 1975 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:97
3 Radu Cristian 22673 1975 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:00
5 Botezatu Zlatan Andrei 8104 1995 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:75
6 Mesteru Marius Gabriel 21973 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:33:00
7 Karpati Adalbert 20303 1963 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:33

Seria: 6
1 Buzatu Valeriu 20007 1961 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:30:00
2 Cozariuc Andrei 20474 1989 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:30:00
3 Georgescu Andrei-Vladimir 22726 1988 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:61
4 Stroe Teodor Adrian 20454 1988 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:29:41
5 Marin Bogdan Alexandru 17141 1988 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:29:43
6 Mitache Gabriel Jean 20041 1968 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:29:85
7 Banciog Marcel 20248 1976 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:30:00
8 Salajan Aurel Constantin 20322 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:31:00

Seria: 7
1 Bodnariuc Constantin 20450 1977 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:29:00
2 Fratila Serban Florin 20343 1972 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:28:00
3 Bursuc Liviu Vasile 20377 1990 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:27:80
4 Bodoni Botond 6845 1992 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:27:50
5 Stertl Cristian Ioan 20306 1972 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:79
6 Iovin Catalin Florin 20130 1973 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:00
7 Vladescu Ionut Catalin 20475 1980 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:28:01
8 Nemet Cristian 22724 1994 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:29:00

Seria: 8
1 Pintican Cristian Octav 20326 1979 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:26:71
2 Pirjol Dan Ionut 20472 1992 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:26:00
3 Coltoi Mircea 800 1982 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:26:00
4 Coicici Miroslav Radu 20350 1991 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:24:70
5 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 00:25:26
6 Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:26:00
7 Zaharia Flavius Angel 9066 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:26:50
8 Demeny Attila 20486 1994 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:26:90

Descalificari
1 Stroe Victor
Observatii: neprezentat
20483 1986 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Enasescu Adrian Ovidiu
Observatii: neprezentat
22691 1977 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
3 Valan Cristian George
Observatii: neprezentat
20480 1971 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:78
4 Nitoiu Mircea Dan
Observatii: neprezentat
20034 1954 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:36:00
5 Zarnovean Liviu Nicolae
Observatii: neprezentat
20042 1970 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:33:02
6 David Matei
Observatii: neprezentat
22027 1986 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:32:36
7 Popescu Rancezi Daniel
Observatii: neprezentat
20177 1957 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:00

Proba 5 100 m fluture - 25 - 99 ani - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nicolau Mihaela 20256 1974 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:30:64
5 Boldan Anca 20444 1972 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:00:00

Proba 6 100 m fluture - 25 - 99 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mihalcea Vasilica Adrian 22710 1975 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
3 Veia Gabriel 21872 1973 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:53:58
4 Dontu Romeo 20181 1969 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:39:09
5 Curticapean Ioan Aurelian 20136 1976 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:40:45
6 Rusu Norbert Nicolae 20301 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:03:91

Seria: 2
1 Nagy Csaba Tiberiu 20300 1979 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:22:41
2 Miron Remus Marian 20134 1982 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:15:00
3 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:05:41
4 Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:58:00
5 Coicici Miroslav Radu 20350 1991 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:00:00
8 Stroe Teodor Adrian 20454 1988 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 01:26:11

Descalificari
1 Bursuc Liviu Vasile
Observatii: neprezentat
20377 1990 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:12:00
2 Gavris Alexandru Lucian
Observatii: descalificat
20276 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 01:20:00

Proba 7 50 m spate - 25 - 99 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Medrea Ligia 20271 1971 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
3 Grama Cezara Laura 22725 1990 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Iana Dorina Maria 20022 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:58:00
5 Anghelus Elena 20160 1956 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:20:00
6 Pache Adriana Maria 20398 1993 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Grigore Alexandrina 20254 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:50:43
2 Kadam Claudia 20380 1974 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:45:00
3 Patrascoiu Aneta 20045 1967 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:41:51
4 Arseni Nada Alexandra 20445 1988 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:38:00
5 Kovacs Delia Ana 20166 1976 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:38:00
6 Achim Cristina 20085 1969 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:43:30
7 Ianoli Mitrofan Anca 20061 1945 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:48:00
8 Mihailescu Nicole Cristin 20052 1980 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:51:34

Proba 8 50 m spate - 25 - 99 ani - Masculin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vladescu Ionut Catalin 20475 1980 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
5 Szuhanek Gheorghe Oscar 11688 1940 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Carp Ion 20241 1947 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:40:46
2 Boldan Adrian Ioan 22690 1972 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:10:00
3 Gherman Daniel 20150 1963 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:05:00
4 Trohani Gheorghe 20069 1943 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:54:82
5 Preda Gheorghe Dorin 20288 1968 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:55:00
6 Bogdan Traian 20005 1947 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:10:00
7 Stoenescu Emil Dan 20287 1929 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:29:32

Seria: 3
1 Chiliban Marcel 21622 1965 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:50:00
2 Kuhn Alexandru 20446 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:46:90
3 Nuteanu Teodor 20208 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:45:00
4 Buzatu Valeriu 20007 1961 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:40:00
5 Radu Cristian 22673 1975 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:42:00
6 Rata Liviu 20244 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:46:32
8 Sorescu Adrian Flaviu 21626 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:52:40

Seria: 4
1 Dumitrascu Vekas Cristian 20299 1975 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:87
2 Mladin Cristian Lucian 20311 1976 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:62
3 Gavris Alexandru Lucian 20276 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:38:00
4 Iovin Catalin Florin 20130 1973 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:37:00
5 Micu Adrian Viorel 22654 1985 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 00:38:00
6 Nasturel David Constantin 20033 1977 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:38:48
7 Salajan Aurel Constantin 20322 1973 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 00:39:00
8 Valan Cristian George 20480 1971 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:87

Seria: 5
1 Bodoni Botond 6845 1992 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 00:34:00
2 Pirjol Dan Ionut 20472 1992 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:33:00
3 Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:32:00
4 Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 00:28:00
5 Pintican Cristian Octav 20326 1979 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:30:73
6 Ibanisteanu Bogdan Marian 20349 1992 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:32:50
7 Bursuc Liviu Vasile 20377 1990 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 00:34:00
8 Botezatu Zlatan Honoriu 20305 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:35:61

Descalificari
1 Enasescu Adrian Ovidiu
Observatii: neprezentat
22691 1977 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
2 Nitoiu Mircea Dan
Observatii: neprezentat
20034 1954 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 00:48:00

Proba 9 100 m bras - 25 - 99 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mihailescu Nicole Cristin 20052 1980 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:59:98
3 Hodina Mihaela 20257 1973 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:49:04
4 Balan Andreea Teodora 9214 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:28:00
5 Laszlo Giulia Roxana 20027 1978 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:36:00
7 Demenyi Yvonne Christa 20014 1967 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:10:00

Descalificari
1 Kadam Claudia
Observatii: neprezentat
20380 1974 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:50:00

Proba 10 100 m bras - 25 - 99 ani - Masculin (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iliescu Vlad Emilian 20697 1966 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Mihalcea Vasilica Adrian 22710 1975 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Fekete Francisc Iosif 20405 1972 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
2 Soos Vilmos Iozsef 20098 1945 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:20:00
3 Mocanu Silviu Flaviu 20435 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:08:99
4 Banciog Marcel 20248 1976 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:55:00
5 Preda Gheorghe Dorin 20288 1968 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:00:00
7 Follert Juliu Eugen Lehel 20316 1938 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 05:25:00
8 Nas Bogdan Emil 22709 1991 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 3
2 Rata Liviu 20244 1963 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:50:00
4 Onea Stefan Traian 20400 1961 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:43:28
5 Iosifescu Ionut Gabriel 20238 1973 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:45:00
7 Tunea Mircea 20471 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:50:00
8 Retezar Valentin 20376 1970 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:52:37

Seria: 4
1 Gilca Claudiu Gabriel 20459 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:36:54
2 Curticapean Ioan Aurelian 20136 1976 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 01:33:49
3 Zaharia Flavius Angel 9066 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:30:00
4 Hitter Istvan Zsolt 20393 1977 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 01:28:65
5 Stoica Octavian Sorin 20385 1984 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 01:28:69
6 Marin Bogdan Alexandru 17141 1988 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:33:32
7 Ghimboasa Sergiu Mihai 22711 1994 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:35:00
8 Dobre Andrei Emilian 22028 1981 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:41:56

Seria: 5
1 Nicule Bogdan Dimitrie 20336 1977 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 01:28:00
2 Coltoi Mircea 800 1982 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:00
3 Sararu Marco Loren 20451 1994 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:20:00
4 Ibanisteanu Bogdan Marian 20349 1992 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:18:00
5 Demeny Attila 20486 1994 As. Cl. Sp. "SPORTS CULTURE" CLUJ NAPOCA 01:18:00
6 Rasadean Marcel Florentin 20473 1973 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 01:25:00
7 Stertl Cristian Ioan 20306 1972 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:25:21
8 Vladescu Ionut Catalin 20475 1980 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:28:48

Descalificari
1 Turculeanu Claudiu
Observatii: neprezentat
21627 1979 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
2 David Matei
Observatii: neprezentat
22027 1986 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
3 Stroe Victor
Observatii: neprezentat
20483 1986 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Vegheriuc Ilie Nicolae
Observatii: neprezentat
20104 1955 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 02:20:00
5 Popescu Rancezi Daniel
Observatii: neprezentat
20177 1957 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:50:00
6 Mladin Cristian Lucian
Observatii: neprezentat
20311 1976 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:47:78
7 Botezatu Zlatan Andrei
Observatii: neprezentat
8104 1995 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:48:36

Proba 11 400 m liber - 25 - 99 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bigea Magdalena Luisiana 20279 1977 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
3 Pop Diana Anamaria 20323 1980 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 05:25:00
4 Balan Andreea Teodora 9214 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 04:55:00
5 Vlad Denisa-Marilena 20478 1983 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 05:13:79
6 Moise Diana Maria 20332 1977 Clubul Sportiv Nautica Bacau 06:48:72

Proba 12 400 m liber - 25 - 99 ani - Masculin (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Micu Adrian Viorel 22654 1985 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99
4 Neagu Dragos Constantin 22713 1995 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
5 Mitache Gabriel Jean 20041 1968 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99

Seria: 2
2 Soos Vilmos Iozsef 20098 1945 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 09:50:00
3 Gilca Claudiu Gabriel 20459 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 07:00:00
5 Goga Octavian Razvan 20384 1979 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 06:56:00
6 Nagy Mihai 20353 1952 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 08:14:73
7 Tomos Florin Traian 22712 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Rusu Norbert Nicolae 20301 1969 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 3
1 Liptak Martin 20308 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 05:48:37
2 Nicule Bogdan Dimitrie 20336 1977 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 05:30:00
3 Georgescu Andrei-Vladimir 22726 1988 Clubul Sportiv Municipal Arad 05:21:72
4 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 04:43:33
5 Stoica Octavian Sorin 20385 1984 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 05:18:49
6 Miron Remus Marian 20134 1982 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 05:22:29
7 Fratila Serban Florin 20343 1972 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 05:45:00
8 Valan Cristian George 20480 1971 Clubul Sportiv Municipal Arad 06:36:78

Descalificari
1 Rasadean Marcel Florentin
Observatii: neprezentat
20473 1973 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
2 Ciuciu Ioan Marian
Observatii: neprezentat
20329 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
3 Dontu Romeo
Observatii: neprezentat
20181 1969 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 06:39:82

Proba 13 4 X 50 m mixt - 25 - 99 ani - Feminin (1 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Stafeta 1 Dorina Maria Iana, Geanina Maria Cumpanas, Giulia Roxana Laszlo, Yvonne Christa Demenyi, 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99

Proba 14 4 X 50 m mixt - 25 - 99 ani - Masculin (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 3 Cristian Lucian Mladin, Martin Liptak, Elena Radu, 1967 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Stafeta 1 Bogdan Marian Ibanisteanu, Adrian Catalin Sandu, Miroslav Radu Coicici, Dan Ionut Pirjol, 1991 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
3 Stafeta 1 Flavius Angel Zaharia, Bogdan Alexandru Marin, Andrei Cozariuc, Florin Robert Ene, 1988 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Liviu Vasile Bursuc, Bogdan Dimitrie Nicule, Vladut Alexandru Dobra, Sofia Maria Stancu , 1977 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 99:99:99
5 Stafeta 1 Cristian Octav Pintican, Cristian Ioan Stertl, Csaba Tiberiu Nagy, Aneta Maria Geanina Chiriac, 1972 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
6 Stafeta 2 Traian Bogdan, Alexandru Kuhn, Giulia Maria Popa, Daniel Gherman, 1947 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 99:99:99
7 Stafeta 2 Zlatan Honoriu Botezatu, Stefan Traian Onea, Adalbert Karpati, Andrei Botezatu Zlatan, 1961 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 15 4 X 50 m mixt - 25 - 99 ani - Combinat (2M+2F) (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1977 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
2 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1971 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
3 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1972 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 03:30:00
4 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:40:00
5 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1976 Asociatia Club Sportiv Gold Stars Baia Mare 03:20:00
6 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1952 Asociatia Clubul sportiv de inot Resita 07 05:00:00

Descalificari
1 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1977 Clubul Sportiv Tribeach Brasov 99:99:99