Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru CUPA Rotary Club Targoviste & CONTRATIMP - Editia II

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 400 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:41:76
Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 04:48:00
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 05:02:31
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 2 400 m liber - 16 - 99 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:03:77
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:07:86
M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:21:15
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:23:00
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 04:24:21
Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 04:30:30
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 04:34:22
Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 04:35:57
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:36:79
Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 04:40:40
Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (20 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:46
Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:58
Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:20
Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:35:66
Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:85
Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:00
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:89
Gavril Sofia 19267 2013 ACS Universitar USH 00:38:00
Holosi Sonia 19958 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:00
Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:68
Chivu Teodora 20873 2013 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:98
Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:23
Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 00:40:49
Lupea Amalia 22967 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:50
Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:42:30
Stefan Teodora 22968 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:35
Toma Sara-Maria 22969 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:90
Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:47:57
Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:48:00
Cretu Daria Andreea 17284 2013 ACS Universitar USH 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - 13 - 15 ani - Feminin (33 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:82
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:05
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:56
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:82
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:35
Paraschiv Sara 19296 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:32:21
Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:65
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:97
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:51
Delvecchio Bianca 19298 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:33:86
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:92
Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:95
Criveanu Ilinca 19917 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:34:14
Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:31
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:34:31
Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:48
Cimpan Denisa Maria 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:38
Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:97
Dobrescu Melania 19299 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:37:37
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 00:37:60
Boboc Elena Ecaterina 22534 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:56
Despa Maria Anastasia 17122 2010 CSM Targoviste 00:38:77
Vlaescu Ameli 19297 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:39:51
Papainog Karina Ioana 19181 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:47:29
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Escala-Nicorici Ekatherina-Maria 22994 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 99:99:99
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:43
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:11
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:70
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:29:75
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:31:61
Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:31:98
Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:34:09
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:03
Anderson Chloe Ruth 14510 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Florea Raisa Ioana 21073 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - 10 - 12 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 00:31:87
Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:30
Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:49
Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:95
Circota Ioan Tudor 19270 2012 ACS Universitar USH 00:33:12
Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:65
Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:87
Coman David Florin 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:42
Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:42
Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:25
Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:47
Achitei Andrei 20901 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:90
Ionescu Sasha 19954 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:00
Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:35
Constantinica Denis Andre 17285 2012 ACS Universitar USH 00:40:22
Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:48
Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:54
Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:56
Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 00:43:70
Savescu Daryus Andrei 16507 2012 ACS Universitar USH 00:44:11
Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:44:86
Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:47:69
Dragoi David Mihai 22110 2012 ACS Universitar USH 00:50:15
Jantic Radu Stefan 22325 2011 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:55:22
Panga Nicolas 22956 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Popescu Gabriel 19612 2013 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Simion Mihai Bogdan 22272 2013 ACS Universitar USH 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - 13 - 15 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:26:81
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:32
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:23
Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:32
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:29:44
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:29:44
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:58
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:29:94
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:76
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:84
Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:14
Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:14
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:91
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:17
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:65
Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:32:72
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 00:32:83
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:06
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:30
Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:33
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:41
Ionescu Tudor Mihai 19151 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:35
Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:40
Marin Gelu Andrei 15702 2009 ACS Universitar USH 00:34:64
Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:35:32
Rizea Rares Constantin 19146 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:07
Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:53
Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 CSM Targoviste 00:37:00
Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:00
Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:22
Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:30
Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:32
Nae Mihnea 20878 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:39:64
Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:64
Muj Rares Ionut 19233 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:01:83
Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Batir Marco 17684 2008 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Belega Robert Cristian 22732 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dumitru Alexandru Madalin 22768 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dutu Catalin 23106 2010 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 99:99:99
Iorga Ion Florin 23003 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mirita David 22363 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Nita George Mario 23105 2010 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Stroica Eric Michael 19946 2009 CSM Targoviste 99:99:99
Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Ursu Mario Cristian 19173 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m fluture - 16 - 17 ani - Masculin (22 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:51
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:26:66
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:26:88
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:27
Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 00:27:53
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:56
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:89
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 00:28:12
Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:53
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:70
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 00:29:86
Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:29:91
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:30:03
Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 00:30:20
Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:47
Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 00:30:52
Iordache Matei Alexandru 15288 2007 ACS Universitar USH 00:31:82
Vintila David Gabriel 19095 2006 ACS Universitar USH 00:34:42
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Istrate Matei Alexandru 22955 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Muraru Edward Cristian 16318 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:25
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:25:34
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:25:75
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:05
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:24
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:74
Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:36
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:28:21
Kansou Endy 22672 2003 Clubul Sportiv Performer 00:29:83

Proba 10 400 m mixt - 13 - 15 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:05:90
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:13:35
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:19:00
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:20:00
Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:25:00
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:30:00
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:35:00
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 11 400 m mixt - 13 - 15 ani - Masculin (18 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 04:55:53
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:58:85
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:05:00
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:06:21
Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:10:00
Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:10:00
Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:20:48
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:32:19
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:35:00
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:40:00
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 05:42:90
Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 06:20:00
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 07:00:11
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 07:02:11
Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 400 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (3 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:59:89
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:16:88
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 05:38:53

Proba 2 400 m mixt - 16 - 99 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:30:56
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:40:91
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 04:43:59
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 05:01:10
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 05:10:19
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 05:11:06
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:23:48

Proba 3 50 m fluture - 10 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Chivu Teodora 20873 2013 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:74
Gavril Sofia 19267 2013 ACS Universitar USH 00:38:19
Lupea Amalia 22967 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:61
Cretu Daria Andreea 17284 2013 ACS Universitar USH 00:45:29
Stefan Teodora 22968 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:80
Toma Sara-Maria 22969 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:56

Proba 4 50 m fluture - 11 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:35
Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:74
Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:36
Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:46:98
Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:52:14

Proba 5 50 m fluture - 12 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:77
Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:36
Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:35:01
Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:35:10
Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:00
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:42
Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 00:39:95
Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:40:25

Proba 6 50 m fluture - 13 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:29
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:66
Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:64
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:31:92
Paraschiv Sara 19296 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:31:94
Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:96
Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:38
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:43

Proba 7 50 m fluture - 14 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:34
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:29:84
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 00:30:27
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:38
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:31:64
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:20
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:33:05
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:98

Proba 8 50 m fluture - 15 ani - Feminin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:92
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:35:08
Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:44
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 00:37:80

Proba 9 50 m fluture - 16 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:46
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:31:48
Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:32:74
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:23
Florea Raisa Ioana 21073 2007 Liceul cu program sportiv Braila 00:37:21

Proba 10 50 m fluture - 17 ani - Feminin (3 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:62
Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:33:66
Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:40:90

Proba 11 50 m fluture - 18 - 99 ani - Feminin (3 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:29:89
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:06
Anderson Chloe Ruth 14510 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:81

Proba 12 50 m fluture - 10 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achitei Andrei 20901 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:70
Ionescu Sasha 19954 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:41:14
Simion Mihai Bogdan 22272 2013 ACS Universitar USH 00:49:02
Popescu Gabriel 19612 2013 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:98

Proba 13 50 m fluture - 11 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Circota Ioan Tudor 19270 2012 ACS Universitar USH 00:32:88
Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:15
Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:96
Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:60
Constantinica Denis Andre 17285 2012 ACS Universitar USH 00:38:43
Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:44
Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:38
Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:10

Proba 14 50 m fluture - 12 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 00:31:72
Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:69
Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:88
Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:42
Coman David Florin 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:06
Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:38
Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:00
Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 00:45:26

Proba 15 50 m fluture - 13 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:28:54
Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:79
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:30:39
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:30:49
Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:40
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:96
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:15
Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:32:76

Proba 16 50 m fluture - 14 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:26:64
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:65
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:64
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:14
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:37
Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:39
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:60
Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:64

Proba 17 50 m fluture - 15 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:28:82
Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 00:28:87
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:23
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:46
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:46
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 00:29:94
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:17
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:97

Proba 18 50 m fluture - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:76
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:26:93
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:26
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:38
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:89
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 00:28:21
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:44
Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 00:28:86

Proba 19 50 m fluture - 17 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:26:80
Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:19
Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 00:27:43
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:85
Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:29:15
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:29:29
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 00:29:39
Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 00:29:55

Proba 20 50 m fluture - 18 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:45
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:76
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:01
Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:30

Proba 21 50 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:84
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:26:25
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:26:31
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:28:34
Kansou Endy 22672 2003 Clubul Sportiv Performer 00:29:43

Proba 22 400 m liber - 13 - 15 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:24:53
Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:43:37
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:43:79
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:45:64
Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:47:24
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:47:68
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:47:91
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 04:52:79
Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 04:57:90
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 04:59:96
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:01:34
Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:02:33
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 05:03:78
Paraschiv Sara 19296 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 05:06:22
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:06:31
Cimpan Denisa Maria 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:07:64
Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:07:85
Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:11:77
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:15:48
Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:24:03
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:28:25
Delvecchio Bianca 19298 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 05:30:43
Criveanu Ilinca 19917 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 05:31:49
Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:32:10
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 05:32:22
Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:33:79
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:34:31
Dobrescu Melania 19299 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 05:41:37
Vlaescu Ameli 19297 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 05:52:66
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 06:01:27
Despa Maria Anastasia 17122 2010 CSM Targoviste 99:99:99
Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 23 400 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (45 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:14:68
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:21:60
Marinescu Luca 17731 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:26:81
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:29:54
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:32:11
Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:05
Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:34:25
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:39:77
Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 04:40:20
Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:40:37
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:44:03
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 04:49:07
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 04:50:48
Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:50:63
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 04:52:67
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:53:58
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:54:03
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:57:24
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 04:58:29
Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:04:29
Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:04:79
Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:06:29
Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 05:09:64
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:11:52
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:11:94
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:12:76
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:15:19
Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 05:15:70
Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:16:79
Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 05:18:28
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:20:27
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:20:83
Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:28:51
Batir Marco 17684 2008 Clubul Sportiv Municipal Braila 05:30:94
Muj Rares Ionut 19233 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:46:83
Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 06:02:42
Stroica Eric Michael 19946 2009 CSM Targoviste 06:25:96
Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Dumitru Alexandru Madalin 22768 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 99:99:99
Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ursu Mario Cristian 19173 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 11 - 13 ani - Feminin (24 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:19:00
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:22:00
Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:42
Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:70
Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:25:13
Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:26:20
Vlaescu Ameli 19297 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:26:63
Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:39
Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:30:02
Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:34:01
Cimpan Denisa Maria 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:56
Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:37:92
Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 01:38:90
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:39:94
Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:40:24
Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 01:42:50
Dobrescu Melania 19299 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:44:23
Paraschiv Sara 19296 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:44:75
Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:46:00
Delvecchio Bianca 19298 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:46:56
Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:47:09
Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:48:00
Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Moraru Beatrice Ioana 22791 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 2 100 m bras - 14 - 16 ani - Feminin (12 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:65
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:18:91
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:22:04
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:22:71
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:22:78
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:23:09
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:32
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:25:48
Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 01:29:90
Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:34:16
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 01:41:15
Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Proba 3 100 m bras - 17 - 99 ani - Feminin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:74
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:29:49
Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:30:88
Anderson Chloe Ruth 14510 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 4 100 m bras - 11 - 13 ani - Masculin (33 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:15:00
Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:74
Cernat Rares Constantin 17853 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:19:05
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:22:11
Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:23:82
Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:25:00
Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 01:26:11
Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 01:27:17
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:27:78
Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:28:57
Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:29:65
Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:31:45
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:32:00
Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:33:82
Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:34:45
Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:36:04
Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:38:25
Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:38:50
Constantinica Denis Andre 17285 2012 ACS Universitar USH 01:39:21
Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:40:12
Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:41:06
Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:41:68
Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:44:53
Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:46:25
Muj Rares Ionut 19233 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:46:84
Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:53:19
Dutu Catalin 23106 2010 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Ionita Bogdan 21207 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Panga Nicolas 22956 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Savescu Daryus Andrei 16507 2012 ACS Universitar USH 99:99:99

Proba 5 100 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:41
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:10:10
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:52
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:50
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:97
Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 01:16:38
Muraru Edward Cristian 16318 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:17:35
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:18:17
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:71
Iordache Matei Alexandru 15288 2007 ACS Universitar USH 01:18:97
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:20:32
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 01:21:04
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:21:49
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:22:89
Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:23:28
Rizea Rares Constantin 19146 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:24:80
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:24:81
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:26:47
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:27:16
Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:27:74
Marin Gelu Andrei 15702 2009 ACS Universitar USH 01:28:60
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:32:00
Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:39:09
Radu Serban 17816 2009 CS Muresul Targu Mures 01:41:25
Mirita David 22363 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:50:21
Belega Robert Cristian 22732 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stelea Patrik Andrei 22783 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 6 100 m bras - 17 - 99 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:06
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:05:32
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:13
Nitu Marius Adrian 12935 2003 ACS Universitar USH 01:06:63
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:06:66
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:67
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:09:55
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 01:10:11
Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:23
Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 01:12:10
Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 01:15:49
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 01:20:43
Vintila David Gabriel 19095 2006 ACS Universitar USH 01:28:13

Proba 7 100 m fluture - 12 - 14 ani - Feminin (18 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 00:01:23
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:85
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:06:50
Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:83
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:62
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 01:08:21
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:09:52
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:09:92
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:13:00
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:14:00
Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:14:87
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:15
Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:40
Criveanu Ilinca 19917 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:17:67
Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:67
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:27:00
Boboc Elena Ecaterina 22534 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99

Proba 8 100 m fluture - 15 - 16 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:88
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:01
Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:14:86
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:11
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:21:48
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 01:31:22
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 9 100 m fluture - 17 - 99 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:97
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:55
Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:39
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:05:62
Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:15:53

Proba 10 100 m fluture - 12 - 14 ani - Masculin (30 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:58:77
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:35
Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:72
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:05:00
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:05:38
Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:63
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:09:50
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:52
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:11:00
Radu Serban 17816 2009 CS Muresul Targu Mures 01:12:00
Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:12:59
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:81
Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:90
Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:13:40
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:13:48
Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:48
Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:17:21
Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:50
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:17:91
Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:19:05
Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:87
Coman David Florin 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:20:00
Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 01:20:00
Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:20:00
Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:23:03
Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:24:87
Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:25:00
Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 99:99:99
Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - 15 - 17 ani - Masculin (30 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:58:87
M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:03
Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:16
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:33
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 01:01:44
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:74
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:24
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:02:49
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:61
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:42
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:70
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:03:99
Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:02
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:47
Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:43
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 01:06:82
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 01:07:81
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:14
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:09:31
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:76
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:11:90
Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 01:12:68
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:16:80
Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:18:87
Nae Mihnea 20878 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:28:55
Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Batir Marco 17684 2008 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Belega Robert Cristian 22732 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Istrate Matei Alexandru 22955 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:16
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:57:29
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:59:48
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:00:01
Kansou Endy 22672 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Padure Antonia Gabriela 22801 2012 CSM Targoviste 00:04:07
Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:44:97
Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:45:53
Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:47:22
Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:51:81
Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:52:18
Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:54:59
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:57:28
Gavril Sofia 19267 2013 ACS Universitar USH 03:00:00
Holosi Sonia 19958 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:03:00
Chivu Teodora 20873 2013 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:03:96
Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:05:15
Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 03:13:03
Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 03:19:23
Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 03:21:80
Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:24:59
Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:25:00
Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:30:00
Cretu Daria Andreea 17284 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
Lupea Amalia 22967 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Stefan Teodora 22968 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Toma Sara-Maria 22969 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - 13 - 15 ani - Feminin (33 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:52
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:55
Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:81
Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:24
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:34:08
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:38:71
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:39:96
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:40:00
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:40:55
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 02:41:09
Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:41:71
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:42:73
Paraschiv Sara 19296 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:43:04
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:43:41
Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:44:33
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:46:10
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:46:30
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:48:91
Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:49:99
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:51:18
Delvecchio Bianca 19298 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:52:00
Cimpan Denisa Maria 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:53:19
Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:53:24
Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:53:35
Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:54:01
Criveanu Ilinca 19917 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:57:41
Vlaescu Ameli 19297 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:58:70
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 02:58:94
Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 02:59:71
Dobrescu Melania 19299 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 03:02:36
Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:06:64
Despa Maria Anastasia 17122 2010 CSM Targoviste 03:13:27
Escala-Nicorici Ekatherina-Maria 22994 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:88
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:15
Florea Raisa Ioana 21073 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Visan Cristina Bianca 14649 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Proba 16 200 m mixt - 10 - 12 ani - Masculin (31 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:43:92
Coman David Florin 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:46:39
Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:47:95
Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:48:91
Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:51:30
Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:54:36
Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:56:56
Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:56:77
Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:00:48
Circota Ioan Tudor 19270 2012 ACS Universitar USH 03:01:05
Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:09:00
Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:09:67
Ionescu Sasha 19954 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:10:00
Achitei Andrei 20901 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 03:10:50
Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:10:78
Constantinica Denis Andre 17285 2012 ACS Universitar USH 03:13:14
Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 03:15:93
Ionita Bogdan 21207 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:17:66
Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:19:15
Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:19:19
Dragoi David Mihai 22110 2012 ACS Universitar USH 03:44:51
Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:44:59
Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:44:90
Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:46:00
Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:46:32
Savescu Daryus Andrei 16507 2012 ACS Universitar USH 03:46:52
Jantic Radu Stefan 22325 2011 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:47:45
Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:50:72
Panga Nicolas 22956 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Popescu Gabriel 19612 2013 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Simion Mihai Bogdan 22272 2013 ACS Universitar USH 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 13 - 15 ani - Masculin (55 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:03
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:17:01
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:20:32
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:18
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:71
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:72
M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:25:26
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:34
Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:68
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 02:29:82
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:30:07
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:31:08
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:31
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:32:13
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:32:80
Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:34
Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:15
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:36:67
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:37:50
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:52
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:37:90
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 02:39:44
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:41:41
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:43:78
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:43:93
Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:44:03
Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:45:81
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:45:96
Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:46:38
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:47:83
Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:48:99
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:49:11
Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 CSM Targoviste 02:50:02
Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:50:52
Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:52:11
Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:53:96
Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:54:46
Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:54:68
Rizea Rares Constantin 19146 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:58:95
Cernat Rares Constantin 17853 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:00:42
Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 03:01:57
Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:02:65
Nae Mihnea 20878 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:03:61
Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:05:15
Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:05:45
Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 03:11:00
Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:17:98
Muj Rares Ionut 19233 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:20:17
Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:25:84
Stroica Eric Michael 19946 2009 CSM Targoviste 03:26:64
Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:30:16
Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:34:76
Dumitru Alexandru Madalin 22768 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dutu Catalin 23106 2010 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Ursu Mario Cristian 19173 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Proba 18 200 m mixt - 16 - 17 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:25
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:15
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 02:21:13
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:24:33
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:88
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:26:58
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:64
Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 02:33:66
Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 02:42:12
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Vintila David Gabriel 19095 2006 ACS Universitar USH 99:99:99

Proba 19 200 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:09:13
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:14:91
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:00
Kansou Endy 22672 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m bras - 11 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 01:37:34
Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 01:40:92
Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:48:70
Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:49:43
Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:49:54

Proba 2 100 m bras - 12 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:26:65
Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:29:53
Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:32:29
Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:33:40
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:34:51
Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:37:80
Moraru Beatrice Ioana 22791 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:42:53

Proba 3 100 m bras - 13 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:20:93
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:23:07
Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:65
Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:26:61
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:26:79
Vlaescu Ameli 19297 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:27:30
Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:92
Paraschiv Sara 19296 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:33:08

Proba 4 100 m bras - 14 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:21:83
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:22:82
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:78
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:25:00
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:28:87
Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:38:71

Proba 5 100 m bras - 15 ani - Feminin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:19:70
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:24:35
Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 01:29:83
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 01:40:99

Proba 6 100 m bras - 16 ani - Feminin (1 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:27:07

Proba 7 100 m bras - 17 ani - Feminin (1 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:34:39

Proba 8 100 m bras - 18 - 99 ani - Feminin (3 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:57
Anderson Chloe Ruth 14510 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:29:47
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:29:58

Proba 9 100 m bras - 11 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Constantinica Denis Andre 17285 2012 ACS Universitar USH 01:28:63
Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:33:59
Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:33:77
Savescu Daryus Andrei 16507 2012 ACS Universitar USH 01:36:75
Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:39:52
Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:51:91
Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:53:01

Proba 10 100 m bras - 12 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:24:99
Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:25:53
Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 01:26:03
Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:26:22
Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:29:55
Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:31:15
Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:31:99
Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:33:51

Proba 11 100 m bras - 13 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:16:55
Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:73
Cernat Rares Constantin 17853 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:19:60
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:20:90
Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 01:22:92
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:24:83
Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:29:43
Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:30:12

Proba 12 100 m bras - 14 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:11:67
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:80
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:13:03
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:23
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:26
Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:22:15
Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:23:75
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:25:17

Proba 13 100 m bras - 15 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:78
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:15:61
Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 01:15:89
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:20:45
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:23:50
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:23:53
Rizea Rares Constantin 19146 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:25:52
Belega Robert Cristian 22732 2008 ACS Universitar USH 01:29:46

Proba 14 100 m bras - 16 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Muraru Edward Cristian 16318 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:16:51
Iordache Matei Alexandru 15288 2007 ACS Universitar USH 01:17:53
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 01:19:50
Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:73

Proba 15 100 m bras - 17 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:74
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 01:09:79
Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 01:13:61
Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 01:14:69
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 01:17:28
Vintila David Gabriel 19095 2006 ACS Universitar USH 01:20:01

Proba 16 100 m bras - 18 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:90
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:07:45
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:07:54
Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:79

Proba 17 100 m bras - 19 - 99 ani - Masculin (3 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Nitu Marius Adrian 12935 2003 ACS Universitar USH 01:04:85
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:39
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:09:96

Proba 18 100 m fluture - 12 ani - Feminin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:13:81
Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:38
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:24:05
Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 01:30:27

Proba 19 100 m fluture - 13 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:89
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:08:81
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:09:63
Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:26
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:13:04
Criveanu Ilinca 19917 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:20:28
Boboc Elena Ecaterina 22534 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:30:65

Proba 20 100 m fluture - 14 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:81
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:05:33
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:90
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 01:09:56
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:05

Proba 21 100 m fluture - 15 ani - Feminin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:45
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:67
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:20:30
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 01:30:04

Proba 22 100 m fluture - 16 ani - Feminin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:40
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:13:25
Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:15:56
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:25:16

Proba 23 100 m fluture - 17 ani - Feminin (3 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:39
Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:50
Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:21:18

Proba 24 100 m fluture - 18 - 99 ani - Feminin (2 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:78
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:09:69

Proba 25 100 m fluture - 12 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:13:90
Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:98
Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:15:32
Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:16:47
Coman David Florin 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:21:32
Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:23:85
Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 01:27:93
Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 01:47:56

Proba 26 100 m fluture - 13 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:13
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:05:43
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:10:82
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:13:58
Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:14:72
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:16:88
Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:18:48
Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:20:85

Proba 27 100 m fluture - 14 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:58:09
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:65
Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:71
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:27
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:09:16
Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:16
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:12:19
Radu Serban 17816 2009 CS Muresul Targu Mures 01:14:12

Proba 28 100 m fluture - 15 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:02:77
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:37
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 01:07:08
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:09:07
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:54
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:64
Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:11:83
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:07

Proba 29 100 m fluture - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:78
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:59:91
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:90
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:91
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:40
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:73
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:01:88
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:25

Proba 30 100 m fluture - 17 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:59:38
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:59:88
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:24
Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 01:00:58
M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:14
Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:24
Istrate Matei Alexandru 22955 2006 Clubul Sportiv Performer 01:14:21

Proba 31 100 m fluture - 18 ani - Masculin (2 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:75
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:00:06

Proba 32 100 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:42
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:57:28
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:58:17
Kansou Endy 22672 2003 Clubul Sportiv Performer 01:13:86

Proba 33 200 m mixt - 10 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gavril Sofia 19267 2013 ACS Universitar USH 02:57:43
Chivu Teodora 20873 2013 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:59:20
Holosi Sonia 19958 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:01:53
Lupea Amalia 22967 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 03:11:80
Cretu Daria Andreea 17284 2013 ACS Universitar USH 03:22:44
Stefan Teodora 22968 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 03:22:60
Toma Sara-Maria 22969 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 03:23:23

Proba 34 200 m mixt - 11 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 03:01:45
Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 03:05:33
Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:11:15
Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:32:05
Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:37:18
Padure Antonia Gabriela 22801 2012 CSM Targoviste 03:44:66

Proba 35 200 m mixt - 12 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:12
Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:47:26
Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:47:59
Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:48:61
Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:49:81
Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:52:07
Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:59:01
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:00:32

Proba 36 200 m mixt - 13 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:62
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:34:93
Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:25
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:39:33
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:39:48
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:40:19
Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:41:32
Paraschiv Sara 19296 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:41:49

Proba 37 200 m mixt - 14 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:93
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:33:07
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:42:71
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 02:43:90
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:44:89
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:47:65
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:53:35
Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:56:42

Proba 38 200 m mixt - 15 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:90
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:36:07
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:48:65
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 02:56:09
Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:00:70
Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 03:03:13

Proba 39 200 m mixt - 16 ani - Feminin (3 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:40:14
Visan Cristina Bianca 14649 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:54:48
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:05:11

Proba 40 200 m mixt - 17 ani - Feminin (1 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:26

Proba 41 200 m mixt - 18 - 99 ani - Feminin (2 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:30
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:41:59

Proba 42 200 m mixt - 10 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achitei Andrei 20901 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 03:08:54
Ionescu Sasha 19954 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:12:59
Popescu Gabriel 19612 2013 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:45:03
Simion Mihai Bogdan 22272 2013 ACS Universitar USH 03:56:76

Proba 43 200 m mixt - 11 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:47:29
Circota Ioan Tudor 19270 2012 ACS Universitar USH 02:49:98
Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:56:59
Constantinica Denis Andre 17285 2012 ACS Universitar USH 02:57:77
Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:03:79
Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:04:88
Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:04:96
Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:11:49

Proba 44 200 m mixt - 12 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:43:50
Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:44:50
Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:46:70
Coman David Florin 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:47:13
Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:53:50
Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:54:27
Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:54:91
Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:59:77

Proba 45 200 m mixt - 13 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:36
Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:47
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:31:76
Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:38
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:35:30
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:37:02
Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:39:27
Ursu Mario Cristian 19173 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:44:25

Proba 46 200 m mixt - 14 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:17:34
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:99
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:19:26
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:47
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:78
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:85
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:27:85
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 02:34:54

Proba 47 200 m mixt - 15 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:16
M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:23:29
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:98
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:29:13
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 02:32:83
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:36:37
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:36:86
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:39:22

Proba 48 200 m mixt - 16 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:36
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:19:28
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:27
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:22:74
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:20
Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 02:35:40

Proba 49 200 m mixt - 17 ani - Masculin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:64
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 02:21:74
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 02:33:82
Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 02:34:51
Vintila David Gabriel 19095 2006 ACS Universitar USH 02:44:00

Proba 50 200 m mixt - 18 ani - Masculin (2 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:22:18
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:47:62

Proba 51 200 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (2 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:75
Kansou Endy 22672 2003 Clubul Sportiv Performer 02:44:26

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (25 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Padure Antonia Gabriela 22801 2012 CSM Targoviste 00:01:36
Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:29:99
Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:29:99
Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:03
Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:44
Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:66
Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:41
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:74
Gavril Sofia 19267 2013 ACS Universitar USH 00:33:00
Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:49
Holosi Sonia 19958 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:00
Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:04
Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:07
Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:71
Chivu Teodora 20873 2013 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:81
Toma Sara-Maria 22969 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:15
Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:35:18
Lupea Amalia 22967 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:20
Stefan Teodora 22968 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:90
Draghici Sara 21426 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:40
Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:50
Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 00:36:78
Cretu Daria Andreea 17284 2013 ACS Universitar USH 00:37:00
Moraru Beatrice Ioana 22791 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:61
Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:65

Proba 2 50 m liber - 13 - 15 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:40
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:83
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:29
Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:63
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:89
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 00:29:36
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:56
Paraschiv Sara 19296 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:33
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:41
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:30:60
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:75
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:83
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:93
Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:02
Cimpan Denisa Maria 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:21
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:31:23
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:31:43
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:44
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:58
Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:62
Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:62
Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 00:31:66
Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:88
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:32:12
Dobrescu Melania 19299 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:32:33
Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:80
Delvecchio Bianca 19298 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:33:17
Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:73
Vlaescu Ameli 19297 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:33:94
Despa Maria Anastasia 17122 2010 CSM Targoviste 00:34:56
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 00:34:87
Papainog Karina Ioana 19181 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:39:44
Boboc Elena Ecaterina 22534 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
Criveanu Ilinca 19917 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Escala-Nicorici Ekatherina-Maria 22994 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Proba 3 50 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:07
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:88
Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:27
Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:24
Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:29:12
Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:56
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:60
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:29:65
Anderson Chloe Ruth 14510 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:29:80
Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:68
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:77
Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:33:63
Visan Cristina Bianca 14649 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:71
Florea Raisa Ioana 21073 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 4 50 m liber - 10 - 12 ani - Masculin (36 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:31
Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 00:30:45
Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:90
Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:02
Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:04
Coman David Florin 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:31:07
Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:19
Circota Ioan Tudor 19270 2012 ACS Universitar USH 00:31:38
Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:31:87
Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:92
Duminica Cosmin Andrei 19451 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:00
Matei Ionut 21422 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:00
Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:36
Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:83
Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:88
Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:29
Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:33
Achitei Andrei 20901 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:50
Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:69
Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:09
Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:16
Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:29
Constantinica Denis Andre 17285 2012 ACS Universitar USH 00:35:03
Savescu Daryus Andrei 16507 2012 ACS Universitar USH 00:35:10
Ionita Bogdan 21207 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:37
Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 00:35:51
Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:51
Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:65
Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:00
Ionescu Sasha 19954 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:00
Jantic Radu Stefan 22325 2011 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:02
Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:73
Dragoi David Mihai 22110 2012 ACS Universitar USH 00:38:94
Panga Nicolas 22956 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Popescu Gabriel 19612 2013 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Simion Mihai Bogdan 22272 2013 ACS Universitar USH 99:99:99

Proba 5 50 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (68 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:25:75
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:81
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:99
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:34
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:26:37
Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:73
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:26:84
Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 00:27:30
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 00:27:35
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:45
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:27:55
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:27:65
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:05
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:05
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:09
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:13
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:28:68
Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:28:88
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:28:99
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:09
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:13
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:26
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:30
Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:39
Dumitru Alexandru Madalin 22768 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:50
Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:64
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:29:73
Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:93
Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:93
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:94
Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:22
Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:31
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:37
Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 CSM Targoviste 00:30:40
Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:59
Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:60
Ursu Mario Cristian 19173 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:74
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 00:30:75
Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:94
Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:25
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:29
Ionescu Tudor Mihai 19151 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:35
Cernat Rares Constantin 17853 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:44
Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:59
Marin Gelu Andrei 15702 2009 ACS Universitar USH 00:31:72
Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:73
Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 00:31:91
Rizea Rares Constantin 19146 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:09
Stroica Eric Michael 19946 2009 CSM Targoviste 00:32:42
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:47
Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:74
Nae Mihnea 20878 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:91
Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:79
Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:08
Batir Marco 17684 2008 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:34:13
Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:23
Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:31
Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:45
Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:72
Muj Rares Ionut 19233 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:68
Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:40
Mirita David 22363 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:39:01
Stelea Patrik Andrei 22783 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:46
Belega Robert Cristian 22732 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
Dutu Catalin 23106 2010 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Iorga Ion Florin 23003 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Nita George Mario 23105 2010 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (21 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:24:37
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:02
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:27
Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:25:52
Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:85
Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 00:26:40
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:26:49
Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:71
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 00:26:83
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:06
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 00:27:36
Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:05
Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 00:28:15
Iordache Matei Alexandru 15288 2007 ACS Universitar USH 00:28:22
Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 00:29:28
Vintila David Gabriel 19095 2006 ACS Universitar USH 00:30:65
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Istrate Matei Alexandru 22955 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Muraru Edward Cristian 16318 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:23:74
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:24:42
Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:60
Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:24
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:25:30
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:71
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:25:72
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:69
Kansou Endy 22672 2003 Clubul Sportiv Performer 00:26:82

Proba 8 200 m fluture - 13 - 15 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:26:44
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:27:00
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:27:68
Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:00
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:27
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:39:00
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:40:00
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:42:00
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:55:00
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 99:99:99

Proba 9 200 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (3 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:56
Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:46:31
Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 200 m fluture - 13 - 15 ani - Masculin (21 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:16:22
Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:00
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:43
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:06
Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:00
Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:54
Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:98
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:39:00
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:40:44
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:40:62
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:41:00
Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:50:11
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 02:52:71
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Nae Mihnea 20878 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Radu Serban 17816 2009 CS Muresul Targu Mures 99:99:99
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99

Proba 11 200 m fluture - 16 - 17 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:12:61
M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:06
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:14:93
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 02:18:32
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:28
Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:23:43
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:42:40
Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:35
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:04:61
Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:62
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:43

Proba 13 100 m spate - 11 - 13 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:93
Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:00
Paraschiv Sara 19296 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:13:21
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:14:47
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:93
Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:23
Dobrescu Melania 19299 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:18:91
Delvecchio Bianca 19298 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:19:24
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:19:29
Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:19:47
Cimpan Denisa Maria 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:95
Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:01
Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:20:61
Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:20:86
Matache Amalia Gabriella 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:53
Vlaescu Ameli 19297 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:23:90
Criveanu Ilinca 19917 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:24:08
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:25:05
Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:26:29
Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:26:79
Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:28:31
Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:90
Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:29:00
Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:30:00
Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 01:31:90
Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:33:23
Draghici Sara 21426 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:34:00
Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:37:00

Proba 14 100 m spate - 14 - 16 ani - Feminin (15 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:79
Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:13
Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:63
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:11:50
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:66
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:64
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:19:02
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:19:26
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:19:41
Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:20:44
Visan Cristina Bianca 14649 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:22:91
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 01:29:12
Papainog Karina Ioana 19181 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:29:91
Escala-Nicorici Ekatherina-Maria 22994 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 15 100 m spate - 17 - 99 ani - Feminin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:33
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:08:16
Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:03
Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:14:75

Proba 16 100 m spate - 11 - 13 ani - Masculin (47 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:06:00
Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:23
Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:90
Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:11
Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:14:02
Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:15:53
Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:15:84
Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:16:02
Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:16:03
Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:49
Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:17:32
Ursu Mario Cristian 19173 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:18:11
Coman David Florin 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:19:72
Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:19:82
Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:20:76
Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:21:01
Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:49
Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:23:32
Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:24:05
Duminica Cosmin Andrei 19451 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:25:00
Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:65
Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:25:93
Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:26:11
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:26:33
Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:26:80
Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:26:94
Matei Ionut 21422 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:00
Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:27:51
Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:27:68
Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:27:86
Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:28:00
Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:29:82
Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:29:95
Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:30
Muj Rares Ionut 19233 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:92
Cernat Rares Constantin 17853 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:32:68
Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:33:59
Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:36:11
Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:36:70
Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:40:22
Circota Ioan Tudor 19270 2012 ACS Universitar USH 99:99:99
Dragoi David Mihai 22110 2012 ACS Universitar USH 99:99:99
Dutu Catalin 23106 2010 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Ionita Bogdan 21207 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Jantic Radu Stefan 22325 2011 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Panga Nicolas 22956 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 17 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (31 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:88
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:02:07
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:10
Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:02:43
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:67
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:56
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:16
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:07
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:54
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:35
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:69
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 01:07:82
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:11:77
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:06
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 01:14:20
Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:68
Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:15:70
Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:31
Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:56
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:17:46
Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:17:53
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:92
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:18:18
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:18:20
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:19:44
Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:95
Ionescu Tudor Mihai 19151 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:20:21
Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:37
Dumitru Alexandru Madalin 22768 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Iorga Ion Florin 23003 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Nae Mihnea 20878 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 18 100 m spate - 17 - 99 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:57:59
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:58:31
Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:00:58
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:58
Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:03:52
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 01:05:63
Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 01:05:67
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Istrate Matei Alexandru 22955 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Kansou Endy 22672 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 19 1500 m liber - 17 - 99 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15:15:05
Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:05:58
Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m liber - 10 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gavril Sofia 19267 2013 ACS Universitar USH 00:33:70
Holosi Sonia 19958 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:03
Chivu Teodora 20873 2013 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:23
Lupea Amalia 22967 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:68
Toma Sara-Maria 22969 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:48
Stefan Teodora 22968 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:71
Cretu Daria Andreea 17284 2013 ACS Universitar USH 00:39:22

Proba 2 50 m liber - 11 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:62
Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:77
Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:35
Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:27
Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:93
Padure Antonia Gabriela 22801 2012 CSM Targoviste 00:39:99

Proba 3 50 m liber - 12 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:30:65
Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:30:86
Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:42
Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:44
Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:51
Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:75
Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:19
Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:34:37

Proba 4 50 m liber - 13 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:02
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:28
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:61
Paraschiv Sara 19296 2010 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:01
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:30:03
Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:12
Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:27
Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:31:30

Proba 5 50 m liber - 14 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:40
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:98
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:29:48
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 00:29:55
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:70
Escala-Nicorici Ekatherina-Maria 22994 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:03
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:38
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:31:74

Proba 6 50 m liber - 15 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:17
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:36
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:32:04
Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 00:32:81
Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Clubul Sportiv Targoviste 00:34:80
Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:99

Proba 7 50 m liber - 16 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:28
Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:70
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:38
Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:12
Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:70
Visan Cristina Bianca 14649 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:32
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:31
Florea Raisa Ioana 21073 2007 Liceul cu program sportiv Braila 00:38:16

Proba 8 50 m liber - 17 ani - Feminin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:13
Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:85
Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:99
Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:35:37

Proba 9 50 m liber - 18 - 99 ani - Feminin (2 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:29:06
Anderson Chloe Ruth 14510 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:16

Proba 10 50 m liber - 10 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achitei Andrei 20901 2013 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:00
Ionescu Sasha 19954 2013 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:04
Popescu Gabriel 19612 2013 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:19
Simion Mihai Bogdan 22272 2013 ACS Universitar USH 00:41:76

Proba 11 50 m liber - 11 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Circota Ioan Tudor 19270 2012 ACS Universitar USH 00:31:27
Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:46
Duminica Cosmin Andrei 19451 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:26
Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:61
Matei Ionut 21422 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:94
Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:65
Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:39
Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:58

Proba 12 50 m liber - 12 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 00:30:65
Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:99
Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:16
Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:27
Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:55
Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:76
Coman David Florin 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:21
Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:62

Proba 13 50 m liber - 13 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:26:97
Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:26:97
Staicu David 19300 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:28:62
Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:19
Ursu Mario Cristian 19173 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:82
Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:01
Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:16
Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:24

Proba 14 50 m liber - 14 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:70
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:25:84
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:26:24
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:33
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:40
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:27:06
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:12
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:24

Proba 15 50 m liber - 15 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:90
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:27:00
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 00:27:09
Boboc David Andrei 15794 2008 ACS Universitar USH 00:27:23
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:37
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:74
Belega Robert Cristian 22732 2008 ACS Universitar USH 00:28:12
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:61

Proba 16 50 m liber - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:24:46
Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:25:05
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:50
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:53
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:65
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:66
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:37
Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:66

Proba 17 50 m liber - 17 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:81
Anghel Horia Petru 15529 2006 ACS Universitar USH 00:26:18
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:26:75
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:82
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 00:26:93
Birghilescu Alexandru 15276 2006 ACS Universitar USH 00:27:86
Istrate Matei Alexandru 22955 2006 Clubul Sportiv Performer 00:28:19
Vintila David Gabriel 19095 2006 ACS Universitar USH 00:29:87

Proba 18 50 m liber - 18 ani - Masculin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:89
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:25:40
Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:40
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:25:70
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:73

Proba 19 50 m liber - 19 - 99 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:23:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:24:65
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:26:67
Kansou Endy 22672 2003 Clubul Sportiv Performer 00:27:03

Proba 20 200 m fluture - 13 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:34
Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:42:32
Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:42:47
Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:44:73
Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:59:82

Proba 21 200 m fluture - 14 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:26:64
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:41
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:45:26
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:46:61
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 02:50:17

Proba 22 200 m fluture - 15 ani - Feminin (1 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp