Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national scolar cadeti 12-14 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m liber (0-99M custom)

1 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:76 Timp 12705 Cod 0 Puncte
Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:94 Timp Cod 0 Puncte
2 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:57 Timp 12721 Cod 0 Puncte
Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:05:87 Timp Cod 0 Puncte
3 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:30 Timp 12935 Cod 0 Puncte
Clubul Sportiv Scolar Resita 02:07:05 Timp Cod 0 Puncte
4 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:80 Timp 12813 Cod 0 Puncte
Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:10:03 Timp Cod 0 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:99 Timp 12641 Cod 0 Puncte
Palatul copiilor Constanta 02:16:71 Timp Cod 0 Puncte
6 Stan Alexandru Palatul copiilor Constanta 00:31:16 Timp 12042 Cod 0 Puncte
7 Ionita Rares Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:49 Timp 12927 Cod 0 Puncte
8 Balan Paul Liceul cu program sportiv Braila 00:31:53 Timp 12578 Cod 0 Puncte
9 Istrate Bogdan Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:89 Timp 12695 Cod 0 Puncte
10 Timofte Marius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:95 Timp 12694 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:05 Timp 12869 Cod 0 Puncte
12 Borcea Bogdan C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:06 Timp 12758 Cod 0 Puncte
13 Rotaru Vlad Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:10 Timp 12777 Cod 0 Puncte
14 Muresan Tudor Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:39 Timp 12832 Cod 0 Puncte
15 Margarit Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:44 Timp 12753 Cod 0 Puncte
16 Dobre Daniel Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:55 Timp 12645 Cod 0 Puncte
17 Cozmuta Tudor Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:68 Timp 12789 Cod 0 Puncte
18 Grubacichi Alen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:75 Timp 12314 Cod 0 Puncte
19 Ionita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:89 Timp 12756 Cod 0 Puncte
19 Dinca Raducu Alex. Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:89 Timp 12805 Cod 0 Puncte
21 Preda Luca Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:19 Timp 13107 Cod 0 Puncte
22 Alexandru Edmond Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:48 Timp 12731 Cod 0 Puncte
23 Leopa Denis Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:33:50 Timp 12595 Cod 0 Puncte
24 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 00:33:63 Timp 12861 Cod 0 Puncte
25 Matusa George Mihai Palatul copiilor Constanta 00:34:10 Timp 12037 Cod 0 Puncte
26 Kacso Gergo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:15 Timp 12542 Cod 0 Puncte
27 Ilies Darius Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 00:34:40 Timp 12527 Cod 0 Puncte
28 Vuia Robert Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:92 Timp 12714 Cod 0 Puncte
29 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:99 Timp 12681 Cod 0 Puncte
30 Bizadea Vlad Damian Palatul copiilor Constanta 00:35:41 Timp 13795 Cod 0 Puncte
31 Gavriliuc Marco C-Tin Palatul copiilor Constanta 00:35:84 Timp 13411 Cod 0 Puncte
32 Iuonas Florin Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:06 Timp 12910 Cod 0 Puncte
33 Ciobanu Flavius Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:39 Timp 12706 Cod 0 Puncte
34 Gruia Vasile Robert Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:41:17 Timp 14461 Cod 0 Puncte

2. 50 m liber (0-99M custom)

1 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 00:27:58 Timp 11916 Cod 0 Puncte
2 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:59 Timp 12083 Cod 0 Puncte
Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:54:38 Timp Cod 0 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:90 Timp 12103 Cod 0 Puncte
Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:56:77 Timp Cod 0 Puncte
4 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:28:22 Timp 12342 Cod 0 Puncte
Liceul cu program sportiv ARAD 02:03:05 Timp Cod 0 Puncte
5 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:33 Timp 12170 Cod 0 Puncte
Clubul Sportiv Scolar Resita 02:13:93 Timp Cod 0 Puncte
6 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:66 Timp 12111 Cod 0 Puncte
Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:16:04 Timp Cod 0 Puncte
7 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:28 Timp 12048 Cod 0 Puncte
8 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:38 Timp 11468 Cod 0 Puncte
9 Lazar Andrei Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:43 Timp 11939 Cod 0 Puncte
10 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:57 Timp 12160 Cod 0 Puncte
11 Deznan Luca Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:61 Timp 11936 Cod 0 Puncte
12 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:74 Timp 12166 Cod 0 Puncte
13 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:16 Timp 11981 Cod 0 Puncte
14 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 00:30:22 Timp 11915 Cod 0 Puncte
15 Vasile Adrian Florin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:47 Timp 13308 Cod 0 Puncte
16 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:30:49 Timp 12277 Cod 0 Puncte
17 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 00:30:77 Timp 11518 Cod 0 Puncte
18 Cosma Patrick Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:30:82 Timp 12242 Cod 0 Puncte
19 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:12 Timp 11961 Cod 0 Puncte
20 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:45 Timp 10176 Cod 0 Puncte
21 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:52 Timp 12234 Cod 0 Puncte
22 Stana Bogdan Ioan Liceul cu program sportiv ARAD 00:31:56 Timp 11941 Cod 0 Puncte
23 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:63 Timp 12000 Cod 0 Puncte
24 Brandis Razvan Vlad Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:78 Timp 12684 Cod 0 Puncte
25 Mircu Valentin Liceul cu program sportiv ARAD 00:32:15 Timp 11940 Cod 0 Puncte
26 Cornea Adrian Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:32 Timp 12237 Cod 0 Puncte
26 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:32 Timp 11903 Cod 0 Puncte
28 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:44 Timp 12086 Cod 0 Puncte
29 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:58 Timp 12373 Cod 0 Puncte
30 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:61 Timp 11818 Cod 0 Puncte
31 Aldescu Ionut Florentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:74 Timp 11977 Cod 0 Puncte
32 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:57 Timp 12202 Cod 0 Puncte
33 Stoian Alberto Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:33:58 Timp 12571 Cod 0 Puncte
34 Iacob Liviu Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:59 Timp 11773 Cod 0 Puncte
35 Petrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:74 Timp 12336 Cod 0 Puncte
36 Sandru Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:80 Timp 14190 Cod 0 Puncte
37 Trif Vlad Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:94 Timp 11960 Cod 0 Puncte
38 Picu Mihnea Catalin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:50 Timp 12720 Cod 0 Puncte
39 Pusca Toma Sorin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:84 Timp 10710 Cod 0 Puncte
40 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:36:05 Timp 13735 Cod 0 Puncte
41 Milos Sebastian Srecko Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:18 Timp 12236 Cod 0 Puncte
42 Irimescu Rares Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:60 Timp 12029 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (0-99M custom)

1 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:76 Timp 11411 Cod 0 Puncte
Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:53:47 Timp Cod 0 Puncte
2 Bordei Catalin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:77 Timp 11695 Cod 0 Puncte
Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:56:05 Timp Cod 0 Puncte
3 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:05 Timp 11413 Cod 0 Puncte
Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:57:55 Timp Cod 0 Puncte
4 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:21 Timp 11414 Cod 0 Puncte
5 Valle Lucian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:41 Timp 11649 Cod 0 Puncte
6 Lighici Florin Palatul copiilor Constanta 00:28:45 Timp 11529 Cod 0 Puncte
7 Mihai Eugen Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:72 Timp 11483 Cod 0 Puncte
8 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:84 Timp 11648 Cod 0 Puncte
9 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:03 Timp 11539 Cod 0 Puncte
10 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:36 Timp 11598 Cod 0 Puncte
11 Macovei Luca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:42 Timp 11574 Cod 0 Puncte
12 Muresan Bogdan Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:29:52 Timp 11187 Cod 0 Puncte
13 Cojocaru Andrei Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:55 Timp 11450 Cod 0 Puncte
14 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:58 Timp 11241 Cod 0 Puncte
15 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:59 Timp 11412 Cod 0 Puncte
16 Ciobanescu David Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:83 Timp 11547 Cod 0 Puncte
17 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:29:85 Timp 12573 Cod 0 Puncte
18 Sincraian Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:34 Timp 11212 Cod 0 Puncte
19 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:43 Timp 11491 Cod 0 Puncte
20 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:80 Timp 11449 Cod 0 Puncte
21 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:15 Timp 11384 Cod 0 Puncte
22 Borduz Flavius Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:22 Timp 11489 Cod 0 Puncte
23 Coman Tudor Axel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:25 Timp 14335 Cod 0 Puncte
24 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:69 Timp 12388 Cod 0 Puncte

4. 50 m liber (0-99F custom)

1 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:75 Timp 11998 Cod 0 Puncte
Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:84 Timp Cod 0 Puncte
2 Grigoroiu Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:73 Timp 12644 Cod 0 Puncte
Clubul Sportiv Scolar Resita 02:13:43 Timp Cod 0 Puncte
3 Bascarau Alexia Maria Liceul cu program sportiv ARAD 00:31:87 Timp 12540 Cod 0 Puncte
3 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:87 Timp 12698 Cod 0 Puncte
Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:06 Timp Cod 0 Puncte
Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:29:58 Timp Cod 0 Puncte
5 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:94 Timp 12710 Cod 0 Puncte
Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:51:42 Timp Cod 0 Puncte
6 Nastaca Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:16 Timp 12682 Cod 0 Puncte
7 Porosnicu Manuela Liceul cu program sportiv ARAD 00:32:50 Timp 12535 Cod 0 Puncte
8 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:54 Timp 12783 Cod 0 Puncte
9 Ilie Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:18 Timp 12790 Cod 0 Puncte
10 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:76 Timp 12718 Cod 0 Puncte
11 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:87 Timp 12786 Cod 0 Puncte
12 Hentes Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:93 Timp 12912 Cod 0 Puncte
13 Mehedinteanu Viorica Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:96 Timp 12713 Cod 0 Puncte
14 Sandru Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:05 Timp 14189 Cod 0 Puncte
15 Nae Claudia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:40 Timp 12021 Cod 0 Puncte
16 Tataru Macado Vanesa Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:66 Timp 12819 Cod 0 Puncte
17 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:72 Timp 12908 Cod 0 Puncte
18 Csonti Karina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:07 Timp 12716 Cod 0 Puncte
19 Simionescu Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:18 Timp 12950 Cod 0 Puncte
20 Kratochwill Mateea Karina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:28 Timp 13636 Cod 0 Puncte
21 Salajan Antonia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:36 Timp 12787 Cod 0 Puncte
22 Neamtiu Madalina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:56 Timp 12782 Cod 0 Puncte
23 Moldovan Ariana Florina Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:74 Timp 12543 Cod 0 Puncte
24 Mitea Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:89 Timp 12817 Cod 0 Puncte
25 Hazu Carmen Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:04 Timp 12953 Cod 0 Puncte
26 Nistor Alexandra Luminita Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:38 Timp 12739 Cod 0 Puncte
27 Tanase Alexandra Palatul copiilor Constanta 00:36:89 Timp 13414 Cod 0 Puncte
28 Arany Noemi Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:71 Timp 12779 Cod 0 Puncte
29 Stanciu Ariana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:09 Timp 13001 Cod 0 Puncte
30 Raicu Badea Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:90 Timp 13094 Cod 0 Puncte
31 Urlea Anja Danina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:91 Timp 12913 Cod 0 Puncte
32 Moldovan Alexandra Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:11 Timp 14192 Cod 0 Puncte
33 Chira Cezara Victoria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:44:98 Timp 14191 Cod 0 Puncte
34 Grozav Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:45:43 Timp 14193 Cod 0 Puncte
35 Solomon Clara Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:46:24 Timp 14576 Cod 0 Puncte

5. 50 m liber (0-99F custom)

1 Balta Andreea Bianca Liceul cu program sportiv ARAD 00:30:56 Timp 11944 Cod 0 Puncte
Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:08:18 Timp Cod 0 Puncte
2 Georgescu Maria Alexia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:71 Timp 12792 Cod 0 Puncte
3 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:09 Timp 12349 Cod 0 Puncte
4 Ban Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:51 Timp 12008 Cod 0 Puncte
5 Blanaru Ana Teodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:61 Timp 12680 Cod 0 Puncte
6 Marin Carmen Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:94 Timp 12301 Cod 0 Puncte
7 Catrinoiu Daria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:25 Timp 12056 Cod 0 Puncte
8 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:28 Timp 12101 Cod 0 Puncte
9 Popescu Maria Palatul copiilor Constanta 00:32:31 Timp 12773 Cod 0 Puncte
10 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:39 Timp 12089 Cod 0 Puncte
11 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:68 Timp 12096 Cod 0 Puncte
12 Adam Andreea Delia Palatul copiilor Constanta 00:32:73 Timp 12217 Cod 0 Puncte
13 Goanta Bianca Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:66 Timp 12164 Cod 0 Puncte
14 Augustin Denisa Medeea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:16 Timp 13554 Cod 0 Puncte
15 Augustinov Simona Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:70 Timp 12230 Cod 0 Puncte
16 Grecu Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:35:86 Timp 14526 Cod 0 Puncte
17 Gurau Alexandra Karina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:35:89 Timp 13736 Cod 0 Puncte
18 Ghioca Maria Victoria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:44 Timp 14577 Cod 0 Puncte

6. 50 m liber (0-99F custom)

1 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:94 Timp 11619 Cod 0 Puncte
Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:05:47 Timp Cod 0 Puncte
2 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:61 Timp 11538 Cod 0 Puncte
Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:14:68 Timp Cod 0 Puncte
3 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:29:83 Timp 11184 Cod 0 Puncte
4 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:92 Timp 11206 Cod 0 Puncte
5 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:94 Timp 11203 Cod 0 Puncte
6 Kokkinakis Elena Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:95 Timp 11366 Cod 0 Puncte
7 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:15 Timp 11427 Cod 0 Puncte
8 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 00:30:37 Timp 11536 Cod 0 Puncte
9 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 00:30:66 Timp 11223 Cod 0 Puncte
10 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:15 Timp 11645 Cod 0 Puncte
11 Haulica Ioana Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:21 Timp 11201 Cod 0 Puncte
12 Jaravete Paula Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:30 Timp 11336 Cod 0 Puncte
13 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:42 Timp 9522 Cod 0 Puncte
14 Herlas Karina Luana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:51 Timp 11559 Cod 0 Puncte
15 Bradean Luoana Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 00:32:11 Timp 11674 Cod 0 Puncte
16 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:12 Timp 11207 Cod 0 Puncte
17 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:75 Timp 11641 Cod 0 Puncte
18 Popescu Ana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:09 Timp 12374 Cod 0 Puncte
19 Bobaila Ioana Emilia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:49 Timp 11335 Cod 0 Puncte
20 Huchitu Andreea Catalina Palatul copiilor Constanta 00:33:71 Timp 12216 Cod 0 Puncte
21 Calapod Delia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:08 Timp 11716 Cod 0 Puncte
22 Bunea Rut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:38 Timp 11596 Cod 0 Puncte
23 Florea Maria Palatul copiilor Constanta 00:34:73 Timp 13820 Cod 0 Puncte
24 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:05 Timp 11635 Cod 0 Puncte

7. 100 m bras (0-99M custom)

1 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:61 Timp 12935 Cod 0 Puncte
2 Cozmuta Tudor Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:23:09 Timp 12789 Cod 0 Puncte
3 Dinca Raducu Alex. Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:27:18 Timp 12805 Cod 0 Puncte
4 Grubacichi Alen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:11 Timp 12314 Cod 0 Puncte
5 Ilies Darius Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 01:30:54 Timp 12527 Cod 0 Puncte
6 Kacso Gergo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:31:24 Timp 12542 Cod 0 Puncte
7 Istrate Bogdan Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:31:84 Timp 12695 Cod 0 Puncte
8 Vuia Robert Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:32:82 Timp 12714 Cod 0 Puncte
9 Margarit Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:32:83 Timp 12753 Cod 0 Puncte
10 Ionita Rares Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:32:95 Timp 12927 Cod 0 Puncte
11 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 01:34:32 Timp 12861 Cod 0 Puncte
12 Preda Luca Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:34:87 Timp 13107 Cod 0 Puncte
13 Timofte Marius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:34:88 Timp 12694 Cod 0 Puncte
14 Rusen Costin Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:35:00 Timp 12641 Cod 0 Puncte
15 Stan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:37:09 Timp 12042 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:38:18 Timp 12869 Cod 0 Puncte
17 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:38:25 Timp 12813 Cod 0 Puncte
18 Matusa George Mihai Palatul copiilor Constanta 01:38:89 Timp 12037 Cod 0 Puncte
19 Borcea Bogdan C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:40:48 Timp 12758 Cod 0 Puncte
20 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:41:22 Timp 12681 Cod 0 Puncte
21 Balan Paul Liceul cu program sportiv Braila 01:41:23 Timp 12578 Cod 0 Puncte
22 Ionita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:41:45 Timp 12756 Cod 0 Puncte
23 Alexandru Edmond Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:41:72 Timp 12731 Cod 0 Puncte
24 Muresan Tudor Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:42:03 Timp 12832 Cod 0 Puncte
25 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:43:19 Timp 12999 Cod 0 Puncte
26 Ciobanu Flavius Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:49:13 Timp 12706 Cod 0 Puncte
27 Iuonas Florin Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:56:48 Timp 12910 Cod 0 Puncte

8. 100 m bras (0-99M custom)

1 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:70 Timp 12103 Cod 0 Puncte
2 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:20:41 Timp 11468 Cod 0 Puncte
3 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:20:63 Timp 12342 Cod 0 Puncte
4 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:91 Timp 12160 Cod 0 Puncte
5 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:22:23 Timp 11518 Cod 0 Puncte
6 Vasile Adrian Florin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:24:28 Timp 13308 Cod 0 Puncte
7 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:67 Timp 12083 Cod 0 Puncte
8 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 01:24:82 Timp 11916 Cod 0 Puncte
9 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:02 Timp 12111 Cod 0 Puncte
10 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:15 Timp 12170 Cod 0 Puncte
11 Stana Bogdan Ioan Liceul cu program sportiv ARAD 01:28:28 Timp 11941 Cod 0 Puncte
12 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:49 Timp 10176 Cod 0 Puncte
13 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:29:28 Timp 11961 Cod 0 Puncte
14 Brandis Razvan Vlad Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:29:91 Timp 12684 Cod 0 Puncte
15 Cornea Adrian Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 01:31:68 Timp 12237 Cod 0 Puncte
16 Aldescu Ionut Florentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:32:32 Timp 11977 Cod 0 Puncte
17 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:32:94 Timp 12000 Cod 0 Puncte
18 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:49 Timp 12086 Cod 0 Puncte
19 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:33:63 Timp 12277 Cod 0 Puncte
20 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:33:79 Timp 12373 Cod 0 Puncte
21 Samara Socratis Georgios Palatul copiilor Constanta 01:34:55 Timp 12215 Cod 0 Puncte
22 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:34:75 Timp 11903 Cod 0 Puncte
23 Trif Vlad Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:34:86 Timp 11960 Cod 0 Puncte
24 Cosma Patrick Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:35:25 Timp 12242 Cod 0 Puncte
25 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 01:35:32 Timp 11915 Cod 0 Puncte
26 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:35:96 Timp 11818 Cod 0 Puncte
27 Iacob Liviu Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:36:35 Timp 11773 Cod 0 Puncte
28 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:37:00 Timp 11981 Cod 0 Puncte
29 Stoian Alberto Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:37:80 Timp 12571 Cod 0 Puncte
30 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:38:00 Timp 13735 Cod 0 Puncte
31 Petrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:38:42 Timp 12336 Cod 0 Puncte
32 Sandru Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:39:67 Timp 14190 Cod 0 Puncte
33 Irimescu Rares Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:40:57 Timp 12029 Cod 0 Puncte
34 Pusca Toma Sorin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:41:87 Timp 10710 Cod 0 Puncte
35 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:45:46 Timp 12202 Cod 0 Puncte

9. 100 m bras (0-99M custom)

1 Marton Arnold Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:76 Timp 11211 Cod 0 Puncte
2 Ciobanescu David Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:94 Timp 11547 Cod 0 Puncte
3 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:20:41 Timp 11539 Cod 0 Puncte
4 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:45 Timp 11414 Cod 0 Puncte
5 Lighici Florin Palatul copiilor Constanta 01:20:48 Timp 11529 Cod 0 Puncte
6 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:72 Timp 11411 Cod 0 Puncte
7 Cojocaru Andrei Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:22:30 Timp 11450 Cod 0 Puncte
8 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:49 Timp 12388 Cod 0 Puncte
9 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:82 Timp 11598 Cod 0 Puncte
10 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:23:21 Timp 11241 Cod 0 Puncte
11 Valle Lucian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:43 Timp 11649 Cod 0 Puncte
12 Bordei Catalin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:25:56 Timp 11695 Cod 0 Puncte
13 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:27:30 Timp 11413 Cod 0 Puncte
14 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:27:57 Timp 11412 Cod 0 Puncte
15 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:28:29 Timp 11491 Cod 0 Puncte
16 Macovei Luca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:30:90 Timp 11574 Cod 0 Puncte
17 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:31:48 Timp 12573 Cod 0 Puncte
18 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:31:69 Timp 11449 Cod 0 Puncte
19 Coman Tudor Axel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:40:96 Timp 14335 Cod 0 Puncte

10. 100 m bras (0-99F custom)

1 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:27:67 Timp 12710 Cod 0 Puncte
2 Hornea Andreea Anda Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:34 Timp 12908 Cod 0 Puncte
3 Ilie Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:28:50 Timp 12790 Cod 0 Puncte
4 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:29:58 Timp 12698 Cod 0 Puncte
5 Grigoroiu Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:71 Timp 12644 Cod 0 Puncte
6 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:42 Timp 12643 Cod 0 Puncte
7 Rosu Elena Stefania Liceul cu program sportiv Braila 01:31:72 Timp 12591 Cod 0 Puncte
8 Tules Maria Cristina Liceul cu program sportiv Braila 01:32:35 Timp 12593 Cod 0 Puncte
9 Mehedinteanu Viorica Clubul Sportiv Scolar Resita 01:35:00 Timp 12713 Cod 0 Puncte
10 Nistor Alexandra Luminita Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:84 Timp 12739 Cod 0 Puncte
11 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:95 Timp 11998 Cod 0 Puncte
12 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:37:02 Timp 12786 Cod 0 Puncte
13 Salajan Antonia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:37:55 Timp 12787 Cod 0 Puncte
14 Nae Claudia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:38:82 Timp 12021 Cod 0 Puncte
15 Hentes Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:39:39 Timp 12912 Cod 0 Puncte
16 Simionescu Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:39:42 Timp 12950 Cod 0 Puncte
17 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:40:15 Timp 12783 Cod 0 Puncte
18 Sandru Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:41:07 Timp 14189 Cod 0 Puncte
19 Neamtiu Madalina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:43:99 Timp 12782 Cod 0 Puncte
20 Kratochwill Mateea Karina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:45:70 Timp 13636 Cod 0 Puncte
21 Moldovan Ariana Florina Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:45:93 Timp 12543 Cod 0 Puncte
22 Tataru Macado Vanesa Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:47:77 Timp 12819 Cod 0 Puncte
23 Stanciu Ariana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:50:06 Timp 13001 Cod 0 Puncte
24 Hazu Carmen Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:50:33 Timp 12953 Cod 0 Puncte
25 Urlea Anja Danina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:52:17 Timp 12913 Cod 0 Puncte
26 Mitea Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:54:05 Timp 12817 Cod 0 Puncte
27 Moldovan Alexandra Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:03:28 Timp 14192 Cod 0 Puncte
28 Chira Cezara Victoria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:04:38 Timp 14191 Cod 0 Puncte
29 Grozav Andreea Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:07:73 Timp 14193 Cod 0 Puncte

11. 100 m bras (0-99F custom)

1 Szabo Nikolett Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:17 Timp 12182 Cod 0 Puncte
2 Blanaru Ana Teodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:22:57 Timp 12680 Cod 0 Puncte
3 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:81 Timp 12089 Cod 0 Puncte
4 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:80 Timp 12349 Cod 0 Puncte
5 Georgescu Maria Alexia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:27:06 Timp 12792 Cod 0 Puncte
6 Marin Carmen Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:31:87 Timp 12301 Cod 0 Puncte
7 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:44 Timp 12101 Cod 0 Puncte
8 Ban Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:55 Timp 12008 Cod 0 Puncte
9 Goanta Bianca Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:37:35 Timp 12164 Cod 0 Puncte
10 Popescu Maria Palatul copiilor Constanta 01:37:40 Timp 12773 Cod 0 Puncte
11 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:37:75 Timp 12096 Cod 0 Puncte
12 Augustin Denisa Medeea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:42:56 Timp 13554 Cod 0 Puncte
13 Ghioca Maria Victoria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:47:15 Timp 14577 Cod 0 Puncte
14 Gurau Alexandra Karina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:51:27 Timp 13736 Cod 0 Puncte

12. 100 m bras (0-99F custom)

1 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:87 Timp 11346 Cod 0 Puncte
2 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:20:12 Timp 11538 Cod 0 Puncte
3 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:21:28 Timp 11184 Cod 0 Puncte
4 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 01:21:71 Timp 11223 Cod 0 Puncte
5 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:85 Timp 11206 Cod 0 Puncte
6 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:83 Timp 11207 Cod 0 Puncte
7 Lukacs Henrietta Zsuzs An Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:25:12 Timp 12173 Cod 0 Puncte
8 Kokkinakis Elena Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:25:20 Timp 11366 Cod 0 Puncte
9 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:26:88 Timp 11427 Cod 0 Puncte
10 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:61 Timp 11619 Cod 0 Puncte
11 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:31:16 Timp 11641 Cod 0 Puncte
12 Bobaila Ioana Emilia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:31:79 Timp 11335 Cod 0 Puncte
13 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:38 Timp 11645 Cod 0 Puncte
14 Florea Maria Palatul copiilor Constanta 01:32:49 Timp 13820 Cod 0 Puncte
15 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:32:58 Timp 9522 Cod 0 Puncte
16 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:34:68 Timp 11635 Cod 0 Puncte
17 Herlas Karina Luana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:35:53 Timp 11559 Cod 0 Puncte
18 Bradean Luoana Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 01:35:69 Timp 11674 Cod 0 Puncte
19 Calapod Delia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:41:71 Timp 11716 Cod 0 Puncte

13. 100 m spate (0-99M custom)

1 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:53 Timp 12721 Cod 0 Puncte
2 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:84 Timp 12705 Cod 0 Puncte
3 Istrate Bogdan Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:20 Timp 12695 Cod 0 Puncte
4 Ionita Rares Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:15:50 Timp 12927 Cod 0 Puncte
5 Olteanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:16:83 Timp 12869 Cod 0 Puncte
6 Grubacichi Alen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:98 Timp 12314 Cod 0 Puncte
7 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:17:18 Timp 12813 Cod 0 Puncte
8 Balan Paul Liceul cu program sportiv Braila 01:18:32 Timp 12578 Cod 0 Puncte
9 Dobre Daniel Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:74 Timp 12645 Cod 0 Puncte
10 Rusen Costin Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:05 Timp 12641 Cod 0 Puncte
11 Vuia Robert Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:68 Timp 12714 Cod 0 Puncte
12 Rotaru Vlad Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:21:25 Timp 12777 Cod 0 Puncte
13 Timofte Marius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:97 Timp 12694 Cod 0 Puncte
14 Muresan Tudor Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:23:11 Timp 12832 Cod 0 Puncte
15 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:83 Timp 12935 Cod 0 Puncte
16 Preda Luca Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:83 Timp 13107 Cod 0 Puncte
17 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 01:27:08 Timp 12861 Cod 0 Puncte
18 Borcea Bogdan C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:27:70 Timp 12758 Cod 0 Puncte
19 Kacso Gergo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:76 Timp 12542 Cod 0 Puncte
20 Margarit Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:28:82 Timp 12753 Cod 0 Puncte
21 Gavriliuc Marco C-Tin Palatul copiilor Constanta 01:29:01 Timp 13411 Cod 0 Puncte
22 Cozmuta Tudor Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:29:19 Timp 12789 Cod 0 Puncte
23 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:29:37 Timp 12681 Cod 0 Puncte
24 Ionita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:32:15 Timp 12756 Cod 0 Puncte
25 Alexandru Edmond Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:34:17 Timp 12731 Cod 0 Puncte
26 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:34:91 Timp 12999 Cod 0 Puncte
27 Iuonas Florin Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:63 Timp 12910 Cod 0 Puncte
28 Ciobanu Flavius Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:37:10 Timp 12706 Cod 0 Puncte
29 Gruia Vasile Robert Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:51:42 Timp 14461 Cod 0 Puncte

14. 100 m spate (0-99M custom)

1 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:84 Timp 12083 Cod 0 Puncte
2 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 01:05:34 Timp 11916 Cod 0 Puncte
3 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:09:52 Timp 12342 Cod 0 Puncte
4 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:09 Timp 12111 Cod 0 Puncte
5 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:06 Timp 12166 Cod 0 Puncte
6 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:12:28 Timp 12048 Cod 0 Puncte
7 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:92 Timp 12170 Cod 0 Puncte
8 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:19 Timp 12103 Cod 0 Puncte
9 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:14:44 Timp 11468 Cod 0 Puncte
10 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 01:15:71 Timp 11915 Cod 0 Puncte
11 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:01 Timp 11961 Cod 0 Puncte
12 Wolf Denis Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:06 Timp 12234 Cod 0 Puncte
13 Cosma Patrick Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:19:81 Timp 12242 Cod 0 Puncte
14 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:20:14 Timp 11518 Cod 0 Puncte
15 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:21:05 Timp 11903 Cod 0 Puncte
16 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:10 Timp 12160 Cod 0 Puncte
17 Iacob Liviu Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:21:55 Timp 11773 Cod 0 Puncte
18 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:21:63 Timp 13735 Cod 0 Puncte
19 Deznan Luca Liceul cu program sportiv ARAD 01:22:29 Timp 11936 Cod 0 Puncte
20 Vasile Adrian Florin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:22:90 Timp 13308 Cod 0 Puncte
21 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:11 Timp 12086 Cod 0 Puncte
22 Lazar Andrei Liceul cu program sportiv ARAD 01:23:15 Timp 11939 Cod 0 Puncte
23 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:37 Timp 11959 Cod 0 Puncte
24 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:23:53 Timp 12373 Cod 0 Puncte
25 Brandis Razvan Vlad Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:24:04 Timp 12684 Cod 0 Puncte
26 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:24:21 Timp 12202 Cod 0 Puncte
27 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:24:60 Timp 11818 Cod 0 Puncte
28 Trif Vlad Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:26:15 Timp 11960 Cod 0 Puncte
29 Aldescu Ionut Florentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:26:72 Timp 11977 Cod 0 Puncte
30 Pusca Toma Sorin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:27:48 Timp 10710 Cod 0 Puncte
31 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:49 Timp 12000 Cod 0 Puncte
32 Stoian Alberto Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:29:50 Timp 12571 Cod 0 Puncte
33 Petrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:31:39 Timp 12336 Cod 0 Puncte

15. 100 m spate (0-99M custom)

1 Bordei Catalin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:06 Timp 11695 Cod 0 Puncte
2 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:40 Timp 11598 Cod 0 Puncte
3 Marton Arnold Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:09:99 Timp 11211 Cod 0 Puncte
4 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:85 Timp 11241 Cod 0 Puncte
5 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:68 Timp 11384 Cod 0 Puncte
6 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:36 Timp 11648 Cod 0 Puncte
7 Sincraian Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:66 Timp 11212 Cod 0 Puncte
8 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:71 Timp 11491 Cod 0 Puncte
9 Valle Lucian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:10 Timp 11649 Cod 0 Puncte
10 Borduz Flavius Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:14 Timp 11489 Cod 0 Puncte
11 Ciobanescu David Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:43 Timp 11547 Cod 0 Puncte
12 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:58 Timp 11539 Cod 0 Puncte
13 Mihai Eugen Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:75 Timp 11483 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:16:98 Timp 11449 Cod 0 Puncte
15 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:42 Timp 11411 Cod 0 Puncte
16 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:18:78 Timp 12573 Cod 0 Puncte
17 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:19:10 Timp 11412 Cod 0 Puncte
18 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:22 Timp 12388 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Andrei Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:19:30 Timp 11450 Cod 0 Puncte
20 Macovei Luca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:19:95 Timp 11574 Cod 0 Puncte
21 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:91 Timp 11413 Cod 0 Puncte
22 Muresan Bogdan Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:21:52 Timp 11187 Cod 0 Puncte
23 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:77 Timp 11414 Cod 0 Puncte

16. 100 m spate (0-99F custom)

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:37 Timp 12643 Cod 0 Puncte
2 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:53 Timp 11998 Cod 0 Puncte
3 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:31 Timp 12698 Cod 0 Puncte
4 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:13 Timp 12710 Cod 0 Puncte
5 Porosnicu Manuela Liceul cu program sportiv ARAD 01:21:91 Timp 12535 Cod 0 Puncte
6 Nastaca Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:22:97 Timp 12682 Cod 0 Puncte
7 Hentes Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:18 Timp 12912 Cod 0 Puncte
8 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:68 Timp 12718 Cod 0 Puncte
9 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:24:02 Timp 12786 Cod 0 Puncte
10 Ilie Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:24:41 Timp 12790 Cod 0 Puncte
11 Kratochwill Mateea Karina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:83 Timp 13636 Cod 0 Puncte
12 Mira Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:93 Timp 12699 Cod 0 Puncte
13 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:26:37 Timp 12783 Cod 0 Puncte
14 Hazu Carmen Teodora Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:55 Timp 12953 Cod 0 Puncte
15 Simionescu Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:65 Timp 12950 Cod 0 Puncte
16 Moldovan Ariana Florina Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:22 Timp 12543 Cod 0 Puncte
17 Grigoroiu Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:09 Timp 12644 Cod 0 Puncte
18 Neamtiu Madalina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:28:43 Timp 12782 Cod 0 Puncte
19 Nae Claudia Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:30:66 Timp 12021 Cod 0 Puncte
20 Salajan Antonia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:83 Timp 12787 Cod 0 Puncte
21 Tataru Macado Vanesa Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:30:94 Timp 12819 Cod 0 Puncte
22 Tanase Alexandra Palatul copiilor Constanta 01:31:60 Timp 13414 Cod 0 Puncte
23 Stanciu Ariana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:31:91 Timp 13001 Cod 0 Puncte
24 Mitea Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:33:29 Timp 12817 Cod 0 Puncte
25 Nistor Alexandra Luminita Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:34:03 Timp 12739 Cod 0 Puncte
26 Urlea Anja Danina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:39 Timp 12913 Cod 0 Puncte
27 Arany Noemi Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:40:63 Timp 12779 Cod 0 Puncte
28 Raicu Badea Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:45:40 Timp 13094 Cod 0 Puncte

17. 100 m spate (0-99F custom)

1 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:11 Timp 12089 Cod 0 Puncte
2 Ban Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:89 Timp 12008 Cod 0 Puncte
3 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:11 Timp 12101 Cod 0 Puncte
4 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:54 Timp 12349 Cod 0 Puncte
5 Georgescu Maria Alexia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:19:36 Timp 12792 Cod 0 Puncte
6 Balta Andreea Bianca Liceul cu program sportiv ARAD 01:20:24 Timp 11944 Cod 0 Puncte
7 Blanaru Ana Teodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:26 Timp 12680 Cod 0 Puncte
8 Catrinoiu Daria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:61 Timp 12056 Cod 0 Puncte
9 Adam Andreea Delia Palatul copiilor Constanta 01:22:47 Timp 12217 Cod 0 Puncte
10 Gurau Alexandra Karina Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:24:82 Timp 13736 Cod 0 Puncte
11 Marin Carmen Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:25:44 Timp 12301 Cod 0 Puncte
12 Marin Maria Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:20 Timp 12096 Cod 0 Puncte
13 Grecu Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:28:59 Timp 14526 Cod 0 Puncte
14 Augustin Denisa Medeea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:32:37 Timp 13554 Cod 0 Puncte
15 Goanta Bianca Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:34:58 Timp 12164 Cod 0 Puncte

18. 100 m spate (0-99F custom)

1 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:08:20 Timp 11203 Cod 0 Puncte
2 Popov Snejana Dusita Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:07 Timp 11619 Cod 0 Puncte
3 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 01:14:48 Timp 11536 Cod 0 Puncte
4 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:51 Timp 11538 Cod 0 Puncte
5 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:63 Timp 11346 Cod 0 Puncte
6 Jaravete Paula Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:96 Timp 11336 Cod 0 Puncte
7 Muntean Diana Anamaria Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:16:99 Timp 11184 Cod 0 Puncte
8 Kokkinakis Elena Maria Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:17:32 Timp 11366 Cod 0 Puncte
9 Perju Alina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:48 Timp 11206 Cod 0 Puncte
10 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:74 Timp 9522 Cod 0 Puncte
11 Aconstantinese Iulia Geor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:94 Timp 11207 Cod 0 Puncte
12 Stan Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:21 Timp 11641 Cod 0 Puncte
13 Bradean Luoana Lorena Liceul cu program sportiv ARAD 01:19:47 Timp 11674 Cod 0 Puncte
14 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:69 Timp 11645 Cod 0 Puncte
15 Herlas Karina Luana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:02 Timp 11559 Cod 0 Puncte
16 Popescu Ana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:23:44 Timp 12374 Cod 0 Puncte
17 Huchitu Andreea Catalina Palatul copiilor Constanta 01:23:75 Timp 12216 Cod 0 Puncte
18 Lukacs Henrietta Zsuzs An Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:24:31 Timp 12173 Cod 0 Puncte
19 Indrican Andrada Calina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:24:61 Timp 11427 Cod 0 Puncte
20 Bobaila Ioana Emilia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:81 Timp 11335 Cod 0 Puncte
21 Muca Andreea Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:12 Timp 11635 Cod 0 Puncte
22 Calapod Delia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:29:52 Timp 11716 Cod 0 Puncte

19. 50 m fluture (0-99M custom)

1 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:52 Timp 12721 Cod 0 Puncte
2 Rusen Costin Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:32 Timp 12641 Cod 0 Puncte
3 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:53 Timp 12935 Cod 0 Puncte
4 Rotaru Vlad Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:73 Timp 12777 Cod 0 Puncte
5 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:19 Timp 12813 Cod 0 Puncte
6 Ionita Mihai Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:44 Timp 12756 Cod 0 Puncte
7 Cozmuta Tudor Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:57 Timp 12789 Cod 0 Puncte
8 Timofte Marius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:75 Timp 12694 Cod 0 Puncte
9 Olteanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:58 Timp 12869 Cod 0 Puncte
10 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:68 Timp 12705 Cod 0 Puncte
11 Margarit Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:79 Timp 12753 Cod 0 Puncte
12 Grubacichi Alen Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:80 Timp 12314 Cod 0 Puncte
13 Preda Luca Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:87 Timp 13107 Cod 0 Puncte
14 Balan Paul Liceul cu program sportiv Braila 00:36:51 Timp 12578 Cod 0 Puncte
15 Leopa Denis Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:37:18 Timp 12595 Cod 0 Puncte
16 Kacso Gergo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:26 Timp 12542 Cod 0 Puncte
17 Stan Alexandru Palatul copiilor Constanta 00:37:77 Timp 12042 Cod 0 Puncte
18 Istrate Bogdan Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:13 Timp 12695 Cod 0 Puncte
19 Borcea Bogdan C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:31 Timp 12758 Cod 0 Puncte
20 Vuia Robert Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:36 Timp 12714 Cod 0 Puncte
21 Ionita Rares Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:38:38 Timp 12927 Cod 0 Puncte
22 Alexandru Edmond Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:56 Timp 12731 Cod 0 Puncte
23 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:38:72 Timp 12681 Cod 0 Puncte
24 Ilies Darius Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 00:39:11 Timp 12527 Cod 0 Puncte
25 Matusa George Mihai Palatul copiilor Constanta 00:39:27 Timp 12037 Cod 0 Puncte
26 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:52 Timp 12999 Cod 0 Puncte
27 Dobre Daniel Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:63 Timp 12645 Cod 0 Puncte
28 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 00:41:93 Timp 12861 Cod 0 Puncte
29 Muresan Tudor Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:43:01 Timp 12832 Cod 0 Puncte
30 Iuonas Florin Catalin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:50:14 Timp 12910 Cod 0 Puncte

20. 50 m fluture (0-99M custom)

1 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 00:29:13 Timp 11916 Cod 0 Puncte
2 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 00:29:97 Timp 11915 Cod 0 Puncte
3 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:21 Timp 12342 Cod 0 Puncte
4 Rath Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:62 Timp 12103 Cod 0 Puncte
5 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:78 Timp 12083 Cod 0 Puncte
6 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:32 Timp 12170 Cod 0 Puncte
7 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:73 Timp 11468 Cod 0 Puncte
8 Rusu David Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:40 Timp 12111 Cod 0 Puncte
9 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:61 Timp 11981 Cod 0 Puncte
10 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:19 Timp 11961 Cod 0 Puncte
11 Damian Patrick Adorian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:28 Timp 12166 Cod 0 Puncte
12 Tanasie Rares Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:40 Timp 12160 Cod 0 Puncte
13 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:33:62 Timp 12277 Cod 0 Puncte
14 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:92 Timp 12048 Cod 0 Puncte
15 Deznan Luca Liceul cu program sportiv ARAD 00:34:21 Timp 11936 Cod 0 Puncte
16 Hliban Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:24 Timp 12086 Cod 0 Puncte
17 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:39 Timp 12000 Cod 0 Puncte
18 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:46 Timp 12373 Cod 0 Puncte
19 Lazar Andrei Liceul cu program sportiv ARAD 00:34:59 Timp 11939 Cod 0 Puncte
20 Cornea Adrian Nicolae Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:12 Timp 12237 Cod 0 Puncte
21 Vasile Adrian Florin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:18 Timp 13308 Cod 0 Puncte
22 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 00:35:28 Timp 11518 Cod 0 Puncte
23 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:89 Timp 11903 Cod 0 Puncte
24 Martin Maximilian Robert Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:94 Timp 10176 Cod 0 Puncte
25 Fintina Vlad Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:14 Timp 11959 Cod 0 Puncte
26 Cosma Patrick Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:36:79 Timp 12242 Cod 0 Puncte
27 Aldescu Ionut Florentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:07 Timp 11977 Cod 0 Puncte
28 Stana Bogdan Ioan Liceul cu program sportiv ARAD 00:38:25 Timp 11941 Cod 0 Puncte
29 Brandis Razvan Vlad Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:38:34 Timp 12684 Cod 0 Puncte
30 Madaras Filip Gabriel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:84 Timp 11818 Cod 0 Puncte
31 Petrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:25 Timp 12336 Cod 0 Puncte
32 Iacob Liviu Adrian Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:48 Timp 11773 Cod 0 Puncte
33 Gata Rares Rafael Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:39:96 Timp 12202 Cod 0 Puncte
34 Trif Vlad Ionut Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:02 Timp 11960 Cod 0 Puncte
35 Milos Sebastian Srecko Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:45 Timp 12236 Cod 0 Puncte
36 Samara Socratis Georgios Palatul copiilor Constanta 00:41:15 Timp 12215 Cod 0 Puncte
37 Picu Mihnea Catalin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:19 Timp 12720 Cod 0 Puncte
38 Stoian Alberto Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:41:80 Timp 12571 Cod 0 Puncte
39 Saplacan Radu Viorel Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:43:31 Timp 13735 Cod 0 Puncte
40 Sandru Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:45:29 Timp 14190 Cod 0 Puncte
41 Irimescu Rares Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:47:40 Timp 12029 Cod 0 Puncte
42 Pusca Toma Sorin Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:54:41 Timp 10710 Cod 0 Puncte

21. 50 m fluture (0-99M custom)

1 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:95 Timp 11411 Cod 0 Puncte
2 Bordei Catalin Stefan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:54 Timp 11695 Cod 0 Puncte
3 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:88 Timp 11241 Cod 0 Puncte
4 Marton Arnold Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:46 Timp 11211 Cod 0 Puncte
4 Valle Lucian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:46 Timp 11649 Cod 0 Puncte
6 Lighici Florin Palatul copiilor Constanta 00:30:74 Timp 11529 Cod 0 Puncte
7 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:92 Timp 11414 Cod 0 Puncte
8 Bele Raul Antonio Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:31 Timp 11413 Cod 0 Puncte
9 Borduz Flavius Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:22 Timp 11489 Cod 0 Puncte
10 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:36 Timp 11539 Cod 0 Puncte
11 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:38 Timp 11648 Cod 0 Puncte
12 Macovei Luca Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:65 Timp 11574 Cod 0 Puncte
13 Preda David Bogdan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:17 Timp 11412 Cod 0 Puncte
14 Sincraian Cristian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:30 Timp 11212 Cod 0 Puncte
15 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:86 Timp 11598 Cod 0 Puncte
16 Cojocaru Andrei Ioan Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:98 Timp 11450 Cod 0 Puncte
17 Olteanu Radu Ion Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:24 Timp 11449 Cod 0 Puncte
18 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:34:69 Timp 12573 Cod 0 Puncte
19 Ciobanescu David Mihai Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:09 Timp 11547 Cod 0 Puncte
20 Barabas David Szilard Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:13 Timp 12388 Cod 0 Puncte
21 Coman Tudor Axel Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:46 Timp 14335 Cod 0 Puncte
22 Vasile Stefan Marius Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:79 Timp 11384 Cod 0 Puncte

22. 50 m fluture (0-99F custom)

1 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:13 Timp 12710 Cod 0 Puncte
2 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:27 Timp 11998 Cod 0 Puncte
3 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:35 Timp 12643 Cod 0 Puncte
4 Grigoroiu Mihaela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:07 Timp 12644 Cod 0 Puncte
5 Bascarau Alexia Maria Liceul cu program sportiv ARAD 00:35:43 Timp 12540 Cod 0 Puncte
6 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:07 Timp 12718 Cod 0 Puncte
7 Ilie Ioana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:36:08 Timp 12790 Cod 0 Puncte
8 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:36:27 Timp 12783 Cod 0 Puncte
9 Nastaca Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:36:30 Timp 12682 Cod 0 Puncte